Serial Codes Generator and Validator 2.9.0 - en to cs_CZ translation catalogue (560 entries)

en: Security check failed
cs_CZ: Bezpecnostni overeni selhalo

en: function not implemented
cs_CZ: Funkce neni implementovana

en: #9001 premium is not active
cs_CZ: #9001 Premium neni aktivni

en: #9002 premium action is missing
cs_CZ: #9002 Chybi akce Premium

en: Tables repair executed at
cs_CZ: Oprava tabulek provedena v

en: #9401 CSV file for list is missing
cs_CZ: #9401 Chybi soubor CSV pro seznam

en: #9403 name column missing
cs_CZ: #9403 Chybi sloupec nazvu

en: #9402 List could not be created or loaded
cs_CZ: #9402 Seznam nebylo mozne vytvorit nebo nacist

en: #9101 code is missing
cs_CZ: #9101 Chybi kod

en: #9221 code missing
cs_CZ: #9221 Chybi kod

en: #9222 code missing
cs_CZ: #9222 Chybi kod

en: #9231 code missing
cs_CZ: #9231 Chybi kod

en: #9233 code missing
cs_CZ: #9233 Chybi kod

en: #104 id is missing
cs_CZ: #104 Chybi ID

en: #105 not found
cs_CZ: #105 nenalezeno

en: #101 name missing
cs_CZ: #101 Chybi nazev

en: #108 too many codes. Unlimited codes only with premium
cs_CZ: #108 Prilis mnoho kodu. Neomezeny pocet kodu pouze s Premium

en: Could not create code list. Name exists already.
cs_CZ: Seznam kodu nebylo mozne vytvorit. Nazev jiz existuje.

en: #102 name missing
cs_CZ: #102 Chybi nazev

en: #103 id missing
cs_CZ: #103 Chybi ID

en: #106 id is missing
cs_CZ: #106 Chybi ID

en: #202 code missing
cs_CZ: #202 Chybi kod

en: Code is empty
cs_CZ: Kod je prazdny

en: #205 code exists already
cs_CZ: #205 Kod jiz existuje

en: #602 list id invalid
cs_CZ: #602 Neplatne ID seznamu

en: #601 code could not be generated and stored
cs_CZ: #601 Kod nebylo mozne vygenerovat a ulozit

en: Set new expiration date: %1$s to %2$s for purchased item %3$dx %4$s.
cs_CZ: Nastaveno nove datum expirace: %1$s na %2$s pro zakoupenou polozku %3$dx %4$s.

en: #9601 code is missing
cs_CZ: #9601 Chybi kod

en: #9602 order id is missing
cs_CZ: #9602 Chybi ID objednavky

en: #9611 code is missing
cs_CZ: #9611 Chybi kod

en: #9621 code is missing
cs_CZ: #9621 Chybi kod

en: #9625 code is missing
cs_CZ: #9625 Chybi kod

en: Ticket number: %1$s for order item of product #%2$d removed.
cs_CZ: Cislo vstupenky: %1$s pro polozku objednavky produktu #%2$d bylo odstraneno.

en: #9622 code is missing
cs_CZ: #9622 Chybi kod

en: #9623 code is missing
cs_CZ: #9623 Chybi kod

en: #9624 code is not bound to an order
cs_CZ: #9624 Kod neni prirazen k objednavce

en: #9625 WooCommerce missing or not active
cs_CZ: #9625 WooCommerce nebylo nalezeno nebo neni aktivni

en: Order item serial changed to ticket with ticket number: %s
cs_CZ: Seriove cislo polozky objednavky zmeneno na vstupenku s cislem vstupenky: %s

en: #201 code missing
cs_CZ: #201 Chybi kod

en: #211 codes missing
cs_CZ: #211 Chybi kody

en: #212 codes must be an array
cs_CZ: #212 Kody musi byt pole

en: #206 code missing
cs_CZ: #206 Chybi kod

en: nothing to update
cs_CZ: Nic k aktualizaci

en: #207 code is missing
cs_CZ: #207 Chybi kod

en: #209 ids are missing
cs_CZ: #209 Chybi identifikatory

en: #210 ids must be an array
cs_CZ: #210 Identifikatory musi byt pole

en: no data
cs_CZ: Zadna data

en: Serial Codes Registered
cs_CZ: Registrovane seriove kody

en: Serial Codes Numbers
cs_CZ: Cisla seriovych kodu

en: #9999 DB needed
cs_CZ: #9999 Je vyzadovana databaze

en: #9232 not found
cs_CZ: #9232 nenalezeno

en: #9234 not found
cs_CZ: #9234 nenalezeno

en: #203 code empty
cs_CZ: #203 Kod je prazdny

en: #204 code not found
cs_CZ: #204 Kod nebyl nalezen

en: #208 too many codes. Unlimited codes only with premium
cs_CZ: #208 Prilis mnoho kodu. Neomezeny pocet kodu pouze s Premium

en: #220 id of code empty
cs_CZ: #220 ID kodu je prazdne

en: #221 code not found
cs_CZ: #221 Kod nebyl nalezen

en: USERID DOES NOT EXIST
cs_CZ: ID UZIVATELE NEEXISTUJE

en: #9301 ticket id not found
cs_CZ: #9301 ID vstupenky nenalezeno

en: #9302 ticket id not correct
cs_CZ: #9302 ID vstupenky neni spravne

en: #1001 code missing
cs_CZ: #1001 Chybi kod

en: #1002a code not in list
cs_CZ: #1002a Kod se nenachazi v seznamu

en: #9201 code missing
cs_CZ: #9201 Chybi kod

en: #9202 value missing
cs_CZ: #9202 Chybi hodnota

en: #9205 code not correct
cs_CZ: #9205 Kod neni spravny

en: #9206 code expired
cs_CZ: #9206 Kod vyprsel

en: #9207 code already taken
cs_CZ: #9207 Kod je jiz obsazen

en: Access
cs_CZ: Pristup

en: Allow only specific roles access to the admin area
cs_CZ: Povolit pristup do administrace pouze vybranym rolim

en: If active, then only the administrator and the choosen roles area allowed to access this admin area.
cs_CZ: Pokud je aktivni, pouze administrator a vybrane role budou mit pristup do teto administrativni oblasti.

en: No role execept Administrator allowed
cs_CZ: Zadna role krome Administratora neni povolena

en: Allow the specific role to access
cs_CZ: Povolit pristup vybrane roli

en: If a role is chosen, then the user with this role is allowed to see the admin area. This will not exclude the 'administrator', if the option is activated.
cs_CZ: Pokud je zvolena role, uzivatel s touto roli bude moci videt administrativni oblast. To nevylucuje 'administratora', pokud je volba aktivovana.

en: Validator Form
cs_CZ: Formular validace

en: Your own check button label
cs_CZ: Vlastni popisek tlacitka overeni

en: If left empty, default will be 'Check'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Overit'

en: Your own input field placeholder text
cs_CZ: Vlastni zastupny text vstupniho pole

en: If left empty, default will be 'XXYYYZZ'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'XXYYYZZ'

en: You own background color of the button
cs_CZ: Vlastni barva pozadi tlacitka

en: If left empty, default will be <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzita vychozi <span style='color:#007bff;'>'#007bff'</span>

en: You own border color of the button
cs_CZ: Vlastni barva okraje tlacitka

en: You own text color of the button
cs_CZ: Vlastni barva textu tlacitka

en: If left empty, default will be 'white'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzita vychozi 'white'

en: Enable QR code scanner on the validation form
cs_CZ: Povolit skener QR kodu ve formulari validace

en: If active, a camera icon will be displayed next to the input field, allowing users to scan QR codes with their device camera. Requires HTTPS.
cs_CZ: Pokud je aktivni, vedle vstupniho pole se zobrazi ikona kamery, ktera uzivatelum umozni skenovat QR kody kamerou zarizeni. Vyzaduje HTTPS.

en: Validation Messages
cs_CZ: Zpravy validace

en: Your own 'Code confirmed' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod potvrzen'

en: If left empty, default will be 'Code confirmed'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod potvrzen'

en: Your own 'Code not found' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod nenalezen'

en: If left empty, default will be 'Code not found'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod nenalezen'

en: Your own 'Code inactive' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod neaktivni'

en: If left empty, default will be 'Please contact support for further investigation'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Prosim kontaktujte podporu pro dalsi setreni'

en: Your own 'Code is already registered to a user' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod je jiz registrovan na uzivatele'

en: If left empty, default will be 'Is registered to a user'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Je registrovan na uzivatele'

en: Your own 'Code expired' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod vyprsel'

en: If left empty, default will be 'Code expired'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod vyprsel'

en: Your own 'Code and CVV is not valid' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod a CVV nejsou platne'

en: If left empty, default will be 'Code and CVV is not valid'.
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod a CVV nejsou platne'.

en: Your own 'Product/Code stolen' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Produkt/Kod odcizen'

en: If left empty, default will be 'Product stolen'. You coud set it to be more precise e.g.: 'The serial number is reported as stolen'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Produkt odcizen'. Muzete nastavit presnejsi zpravu, napr.: 'Seriove cislo bylo nahlaseno jako odcizene'

en: Your own question for 'Please enter your CVV for this serial code' label
cs_CZ: Vlastni popisek pro 'Prosim zadejte CVV pro tento seriovy kod'

en: If left empty, default will be 'Please enter your CVV for this serial code'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Prosim zadejte CVV pro tento seriovy kod'

en: Display Additional Information
cs_CZ: Zobrazit dalsi informace

en: Your own date format
cs_CZ: Vlastni format data

en: If left empty, default will be 'Y/m/d'. Using the php date function format. Y=year, m=month, d=day H:hours, i:minutes, s=seconds
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi 'Y/m/d'. Pouziva format PHP funkce date. Y=rok, m=mesic, d=den H:hodiny, i:minuty, s=sekundy

en: Display a column with the name of the buyer
cs_CZ: Zobrazit sloupec se jmenem kupujiciho

en: If active, then a new column within the admin area for each code will be shown with the billing name. It will also add the billing name to the export. <b>This feature can be very slow.</b>
cs_CZ: Pokud je aktivni, v administraci bude pro kazdy kod zobrazen novy sloupec s fakturacnim jmenem. Fakturacni jmeno bude take pridano do exportu. <b>Tato funkce muze byt velmi pomala.</b>

en: Display the assigned code list description if the serial code was confirmed.
cs_CZ: Zobrazit popis prirazeneho seznamu kodu, pokud byl seriovy kod potvrzen.

en: If active and a code list is assigned to the code, then the description will be shown to the 'Code confirmed' message
cs_CZ: Pokud je aktivni a k kodu je prirazen seznam kodu, popis bude zobrazen u zpravy 'Kod potvrzen'

en: Display the first successful check date.
cs_CZ: Zobrazit datum prvniho uspesneho overeni.

en: Displays the label and date of the first successful validation, if not empty.
cs_CZ: Zobrazi popisek a datum prvni uspesne validace, pokud neni prazdne.

en: Your own 'first successful check' label
cs_CZ: Vlastni popisek 'Prvni uspesne overeni'

en: If left empty, default will be 'Successful validation at {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. The placeholder {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} will be replace with the data. If you do not enter the placeholder, then the data will be added at the end of the label.
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Uspesna validace v {VALIDATION-FIRST_SUCCESS}'. Zastupny symbol {VALIDATION-FIRST_SUCCESS} bude nahrazen datem. Pokud nezadate zastupny symbol, datum bude pridano na konec popisku.

en: Display the last successful check date.
cs_CZ: Zobrazit datum posledniho uspesneho overeni.

en: Displays the label and date of the last successful validation, if not empty.
cs_CZ: Zobrazi popisek a datum posledni uspesne validace, pokud neni prazdne.

en: Your own 'last successful check' label
cs_CZ: Vlastni popisek 'Posledni uspesne overeni'

en: If left empty, default will be 'Last successful validation at {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Posledni uspesna validace v {VALIDATION-LAST_SUCCESS}'

en: Display the amount of successful checks.
cs_CZ: Zobrazit pocet uspesnych overeni.

en: Displays the label and amount of the successful validations
cs_CZ: Zobrazi popisek a pocet uspesnych validaci

en: Your own 'amount of successful checks' label
cs_CZ: Vlastni popisek 'Pocet uspesnych overeni'

en: If left empty, default will be 'This code was already {CONFIRMEDCOUNT} times validated'. The placeholder {CONFIRMEDCOUNT} will be replace with the amount. If you do not enter the placeholder, then the amount will be added at the end of the label.
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Tento kod byl jiz {CONFIRMEDCOUNT}x overen'. Zastupny symbol {CONFIRMEDCOUNT} bude nahrazen poctem. Pokud nezadate zastupny symbol, pocet bude pridan na konec popisku.

en: Logged in user only
cs_CZ: Pouze pro prihlasene uzivatele

en: Allow only logged in wordpress user to enter a serial code
cs_CZ: Povolit zadavani seriovych kodu pouze prihlasenym uzivatelum WordPress

en: If active and the user is not logged in, then the input fields will be disabled.
cs_CZ: Pokud je aktivni a uzivatel neni prihlasen, vstupni pole budou deaktivovana.

en: Your own 'Only for logged in user' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Pouze pro prihlasene uzivatele'

en: If left empty, default will be 'You need to log in to use the serial code validator'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Pro pouziti validatoru seriovych kodu se musite prihlasit'

en: One time code check
cs_CZ: Jednorazove overeni kodu

en: Each 'confirmed' code will be marked as used
cs_CZ: Kazdy 'potvrzeny' kod bude oznacen jako pouzity

en: If active, a successful checked code will be marked as used and the message for used-code will be displayed instead of the code-confirmed message
cs_CZ: Pokud je aktivni, uspesne overeny kod bude oznacen jako pouzity a zprava pro pouzity kod bude zobrazena namisto zpravy o potvrzeni kodu

en: Your own 'Code is used' message
cs_CZ: Vlastni zprava 'Kod byl jiz pouzit'

en: If left empty, default will be 'Code is already used'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod byl jiz pouzit'

en: After which successful 'confirmed' check, should the code be marked as used?
cs_CZ: Po kolikatem uspesnem 'potvrzenem' overeni ma byt kod oznacen jako pouzity?

en: If left empty, default will be '1'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzita vychozi hodnota '1'

en: Record wordpress userid
cs_CZ: Zaznamenat ID uzivatele WordPress

en: If active, the wordpress userid will be stored if the user is logged in.
cs_CZ: Pokud je aktivni, ID uzivatele WordPress bude ulozeno, kdyz je uzivatel prihlasen.

en: Register user to code
cs_CZ: Registrovat uzivatele ke kodu

en: Register user to the purchased code.
cs_CZ: Registrovat uzivatele k zakoupenemu kodu.

en: If active, the user of the order will be to register to the code(s) during the order purchase. It will only work, if the order has a user. Guests cannot be assigned to the code, because no user id available.
cs_CZ: Pokud je aktivni, uzivatel objednavky bude registrovan ke kodu(um) behem nakupu. Funguje to pouze tehdy, kdyz objednavka ma uzivatele. Hoste nemohou byt prirazeni ke kodu, protoze neni k dispozici ID uzivatele.

en: Allow your users to register themself for a code.
cs_CZ: Povolit uzivatelum samostatnou registraci ke kodu.

en: If active, the user will get the option to register with an 'email address' (or your registration value text) to the code. <b>IMPORTANT</b>: If activate, the redirect option will executed after the registration.
cs_CZ: Pokud je aktivni, uzivatel ziska moznost registrace pomoci 'e-mailove adresy' (nebo Vaseho textu registracni hodnoty) ke kodu. <b>DULEZITE</b>: Po aktivaci bude volba presmerovani provedena po registraci.

en: Your own button label 'Register for this code'
cs_CZ: Vlastni popisek tlacitka 'Registrovat se k tomuto kodu'

en: If left empty, default will be 'Register for this code'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Registrovat se k tomuto kodu'

en: Your own label for the user registration value question
cs_CZ: Vlastni popisek pro otazku registracni hodnoty uzivatele

en: If left empty, default will be 'Enter your email address'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Zadejte svou e-mailovou adresu'

en: Your own message for the 'user registration value is stored' operation
cs_CZ: Vlastni zprava pro operaci 'registracni hodnota uzivatele byla ulozena'

en: If left empty, default will be 'Your code is registered to you'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Vas kod byl registrovan na Vas'

en: Track wordpress userid
cs_CZ: Sledovani ID uzivatele WordPress

en: If active and the user is logged in, then the userid will be stored to the registration information.
cs_CZ: Pokud je aktivni a uzivatel je prihlasen, ID uzivatele bude ulozeno do registracnich informaci.

en: Skip asking for the registration value, if the user is logged in
cs_CZ: Preskocit dotaz na registracni hodnotu, pokud je uzivatel prihlasen

en: If active and the user is logged in, then question of 'Register for this code' will be not shown and the 'is stored text' will be displayed immediately.
cs_CZ: Pokud je aktivni a uzivatel je prihlasen, otazka 'Registrovat se k tomuto kodu' nebude zobrazena a text 'ulozeno' bude zobrazen okamzite.

en: Display registered information of a code
cs_CZ: Zobrazit registracni informace kodu

en: Display the collected information of a registration to a code.
cs_CZ: Zobrazit shromazdene informace o registraci ke kodu.

en: Usefull if your codes are certificatins and you want if somebody type in the code to see who it belongs to.
cs_CZ: Uzitecne, pokud Vase kody jsou certifikaty a chcete, aby po zadani kodu bylo viditelne, komu patri.

en: Your own pre-text for the display of the collected information
cs_CZ: Vlastni uvodni text pro zobrazeni shromazdenych informaci

en: If not empty, it will be added one line above the registered information to the code
cs_CZ: Pokud neni prazdny, bude pridan jeden radek nad registracni informace kodu

en: Your own after-text for the display of the collected information
cs_CZ: Vlastni zaverecny text pro zobrazeni shromazdenych informaci

en: If not empty, it will be added one line below the registered information to the code
cs_CZ: Pokud neni prazdny, bude pridan jeden radek pod registracni informace kodu

en: User redirection
cs_CZ: Presmerovani uzivatele

en: Activate redirect the user after a valid code found.
cs_CZ: Aktivovat presmerovani uzivatele po nalezeni platneho kodu.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below.
cs_CZ: Pokud je aktivni, uzivatel bude presmerovan na adresu URL uvedenou nize.

en: Redirect already registered codes and the user is the same.
cs_CZ: Presmerovat jiz registrovane kody, pokud je uzivatel stejny.

en: If active, the user will be redirected to the URL your provide below, even if the code is registered already and user checking is the same user that is registered to the code. It will not be executed, if the 'one time usage restriction is active'.
cs_CZ: Pokud je aktivni, uzivatel bude presmerovan na uvedenou adresu URL, i kdyz je kod jiz registrovan a overujici uzivatel je stejny uzivatel, ktery je registrovan ke kodu. Nebude provedeno, pokud je 'omezeni jednorazoveho pouziti aktivni'.

en: URL to redirect the user, if the code is valid.
cs_CZ: Adresa URL pro presmerovani uzivatele, pokud je kod platny.

en: The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replaced with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
cs_CZ: Adresa URL muze byt relativni, napr. '/stranka/' nebo absolutni 'https//domena/url/'.<br>Muzete pouzit tyto zastupne symboly v adrese URL:<ul><li><b>{USERID}</b>: Bude nahrazeno ID uzivatele, pokud je prihlasen, nebo bude prazdne</li><li><b>{CODE}</b>: Bude nahrazeno kodem (bez oddelovacu)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Bude nahrazeno kodem (S oddelovaci)</li><li><b>{IP}</b>: IP adresa uzivatele</li><li><b>{LIST}</b>: Nazev seznamu, pokud je prirazen</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Popis prirazeneho seznamu</li><li><a href='#replacementtags'>Dalsi znacky zde</a></li></ul>

en: Button to click for the user to be forwarded
cs_CZ: Tlacitko pro kliknuti k presmerovani uzivatele

en: Only if filled out, the button will be displayed. If you left this field empty, then the user will be redirected immediately if the code is valid, without a button to click.
cs_CZ: Pouze pokud je vyplneno, tlacitko bude zobrazeno. Pokud toto pole ponechate prazdne, uzivatel bude okamzite presmerovan, pokud je kod platny, bez tlacitka ke kliknuti.

en: Activate webhooks to call a service with the validation check.
cs_CZ: Aktivovat webhooky pro volani sluzby pri overovani validace.

en: If active, each validation request from a user will trigger an URL from the server side to another URL. Be carefull. This could slow down the validation check. It depends how fast your service URLs are responding.<br>The URL can be relative like '/page/' or absolute 'https//domain/url/'.<br><br><b>You can use these placeholder for your URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Will be replace with the userid if the user is loggedin or empty</li><li><b>{CODE}</b>: Will be replace with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replace with the code (WITH the delimiters)</li><li><b>{IP}</b>: The IP address of the user</li><li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><a href='#replacementtags'>More tags here</a></li></ul>
cs_CZ: Pokud je aktivni, kazdy pozadavek na validaci od uzivatele spusti adresu URL ze strany serveru na jinou adresu URL. Pozor: to muze zpomalit overovani validace. Zavisi na rychlosti odezvy adres URL Vasi sluzby.<br>Adresa URL muze byt relativni, napr. '/stranka/' nebo absolutni 'https//domena/url/'.<br><br><b>Muzete pouzit tyto zastupne symboly v adrese URL:</b><ul><li><b>{USERID}</b>: Bude nahrazeno ID uzivatele, pokud je prihlasen, nebo bude prazdne</li><li><b>{CODE}</b>: Bude nahrazeno kodem (bez oddelovacu)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Bude nahrazeno kodem (S oddelovaci)</li><li><b>{IP}</b>: IP adresa uzivatele</li><li><b>{LIST}</b>: Nazev seznamu, pokud je prirazen</li><li><a href='#replacementtags'>Dalsi znacky zde</a></li></ul>

en: URL to your service if the checked code <b>is inactive</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod <b>neaktivni</b>.

en: Only triggered, if not empty.
cs_CZ: Spousteno pouze, pokud neni prazdne.

en: URL to your service if the checked code <b>is valid</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod <b>platny</b>.

en: URL to your service if the checked code <b>is invalid</b> (not found).
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod <b>neplatny</b> (nenalezen).

en: URL to your service if <b>someone register to this code</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud se <b>nekdo registruje k tomuto kodu</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>registered to someone</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod jiz <b>registrovan na nekoho</b>.

en: URL to your service if the checked code is valid and is <b>marked to be used the first time</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod platny a <b>je oznacen jako pouzity poprve</b>.

en: URL to your service if the checked code is already <b>marked as used and checked again</b>.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je overeny kod jiz <b>oznacen jako pouzity a znovu overen</b>.

en: URL to your service if an order item is bought using a restriction code.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud je polozka objednavky zakoupena s pouzitim omezujiciho kodu.

en: URL to your service if a code received WooCommerce data, if a 'code was purchased'.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud kod obdrzel data WooCommerce, tj. pokud 'byl kod zakoupen'.

en: URL to your service if the WooCommerce data is removed from the code.
cs_CZ: Adresa URL Vasi sluzby, pokud jsou data WooCommerce odstranena z kodu.

en: Woocommerce product serial assignment
cs_CZ: Prirazeni serioveho cisla k produktu WooCommerce

en: Text that will be used, if you do not have <b>premium</b> and run out of free code amount. This text will be added to the WooCoomerce purchase information instead of the code
cs_CZ: Text, ktery bude pouzit, pokud nemate verzi <b>Premium</b> a vycerpate bezplatny pocet kodu. Tento text bude pridan k informacim o nakupu WooCommerce namisto kodu

en: If left empty, default will be 'Please contact our support for the serial code'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Prosim kontaktujte nasi podporu ohledne serioveho kodu'

en: Reuse codes from the code list assigned to the woocommerce product, that are not already used by a woocommerce purchase.
cs_CZ: Znovu pouzit kody ze seznamu kodu prirazeneho k produktu WooCommerce, ktere dosud nebyly pouzity pri nakupu WooCommerce.

en: If active, the system will try to use an existing code from the code list that is free. If no free code could be found, a new code will be created and assigned to the purchase.
cs_CZ: Pokud je aktivni, system se pokusi pouzit existujici volny kod ze seznamu kodu. Pokud nebude nalezen zadny volny kod, bude vytvoren novy kod a prirazen k nakupu.

en: Text that will be added before the code on the PDF invoice.
cs_CZ: Text, ktery bude pridan pred kodem na fakture PDF.

en: If left empty, default will be 'Code:'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Code:'

en: Do not print the serial code CVV on the email 'customer completed order'.
cs_CZ: Netisknout CVV serioveho kodu v e-mailu 'objednavka zakaznika dokoncena'.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the email
cs_CZ: Pokud je aktivni, prirazeny CVV nebude vytisten v e-mailu

en: Do not print the serial code CVV on the PDF invoice woocommerce purchase.
cs_CZ: Netisknout CVV serioveho kodu na fakture PDF nakupu WooCommerce.

en: If active, the assigned CVV will not be printed on the PDF
cs_CZ: Pokud je aktivni, prirazeny CVV nebude vytisten na PDF

en: Do not put the serial code in the email 'customer completed order'.
cs_CZ: Neuvadejte seriovy kod v e-mailu 'objednavka zakaznika dokoncena'.

en: If active, the assigned serial code will not be put in the email
cs_CZ: Pokud je aktivni, prirazeny seriovy kod nebude uveden v e-mailu

en: Do not print the serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
cs_CZ: Netisknout seriovy kod na fakture PDF nakupu WooCommerce.

en: If active, the assigned serial code will not be printed on the PDF
cs_CZ: Pokud je aktivni, prirazeny seriovy kod nebude vytisten na PDF

en: On Email: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
cs_CZ: V e-mailu: Text nebo znak pouzity jako oddelovac kodu uzivatele.

en: If the user has more than one code assigned to her, then this text will be used to seperate them for display the codes. If left empty, then it will be ', ' as a default.
cs_CZ: Pokud ma uzivatel prirazen vice nez jeden kod, tento text bude pouzit k jejich oddeleni pri zobrazovani kodu. Pokud je prazdne, vychozi bude ', '.

en: On PDF invoice: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
cs_CZ: Na fakture PDF: Text nebo znak pouzity jako oddelovac kodu uzivatele.

en: Set the serial code formatter pattern for new sales.
cs_CZ: Nastavit vzor formatovani serioveho kodu pro nove prodeje.

en: If active, the a new serial code will generated using the following settings
cs_CZ: Pokud je aktivni, novy seriovy kod bude vygenerovan s nasledujicim nastavenim

en: Woocommerce restrict product sale without serial code
cs_CZ: WooCommerce omezeni prodeje produktu bez serioveho kodu

en: You can restrict the sale of products to be allowed only if your customer enters a valid and unused serial code. You can assign the serial code list for the restriction, within the product details.
cs_CZ: Muzete omezit prodej produktu tak, aby byl povolen pouze tehdy, kdyz zakaznik zada platny a nepouzity seriovy kod. Seznam seriovych kodu pro omezeni muzete priradit v detailech produktu.

en: Activate the purchase restrictions of product sales without a valid and unused serial code.
cs_CZ: Aktivovat omezeni nakupu pro prodej produktu bez platneho a nepouziteho serioveho kodu.

en: If active and a product in the cart has an active restriction set, then your customer will see an input field for the purchase allowance code<br>If not activated, then the restrictions set on the products are ignored - allows you to pause the purchase restriction feature.
cs_CZ: Pokud je aktivni a produkt v kosiku ma nastavene aktivni omezeni, zakaznik uvidi vstupni pole pro kod opravneni k nakupu.<br>Pokud neni aktivovano, omezeni nastavena na produktech jsou ignorovana - to Vam umoznuje pozastavit funkci omezeni nakupu.

en: Do not print the used restriction serial code on the PDF invoice woocommerce purchase.
cs_CZ: Netisknout pouzity omezujici seriovy kod na fakture PDF nakupu WooCommerce.

en: If active, the used serial code will not be printed on the PDF
cs_CZ: Pokud je aktivni, pouzity seriovy kod nebude vytisten na PDF

en: Text that will be added before the used purchase code on the PDF invoice, order table and order details.
cs_CZ: Text, ktery bude pridan pred pouzitym kodem nakupu na fakture PDF, v tabulce objednavek a detailech objednavky.

en: If left empty, default will be 'Purchase Code:'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Kod nakupu:'

en: Text that will be displayed below the product title within the WooCommerce cart.
cs_CZ: Text, ktery bude zobrazen pod nazvem produktu v kosiku WooCommerce.

en: If left empty, default will be 'This product can only be purchased with a code'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Tento produkt lze zakoupit pouze s kodem'

en: Text that will be displayed as the placeholder text on the code input field.
cs_CZ: Text, ktery bude zobrazen jako zastupny text ve vstupnim poli kodu.

en: If left empty, default will be 'Enter purchase allowance code'
cs_CZ: Pokud je prazdne, bude pouzit vychozi text 'Zadejte kod opravneni k nakupu'

en: Clear the code if the order was deleted or a refund triggered
cs_CZ: Vycistit kod, pokud byla objednavka smazana nebo byl spusten vraceni penez

en: If the order is deleted or the status is set to 'refund', then the WooCommerce order information is removed from the code. If the option 'one time usage' is active, then the code will be unmarked as used.
cs_CZ: Pokud je objednavka smazana nebo je stav nastaven na 'vraceni penez', informace o objednavce WooCommerce budou z kodu odstraneny. Pokud je volba 'jednorazove pouziti' aktivni, oznaceni kodu jako pouziteho bude zruseno.

en: Mark the used restriction serial as used
cs_CZ: Oznacit pouzity omezujici seriovy kod jako pouzity

en: If someone used the restriction key, it will be marked as used and cannot be used anymore.
cs_CZ: Pokud nekdo pouzije omezujici klic, bude oznacen jako pouzity a nebude moci byt znovu pouzit.

en: Use the One-Time-Usage settings for serials
cs_CZ: Pouzit nastaveni jednorazoveho pouziti pro seriove kody

en: Mark immediately as used - one time usage
cs_CZ: Okamzite oznacit jako pouzity - jednorazove pouziti

en: Unlimited usage allowed
cs_CZ: Povoleno neomezene pouziti

en: Woocommerce ticket sale
cs_CZ: Prodej vstupenek WooCommerce

en: You can assign a code list to a product and this will generate or re-use a code from this code list as a ticket serial code It will be printed on the purchase information to the customer.
cs_CZ: Muzete priradit seznam kodu k produktu a tim se vygeneruje nebo znovu pouzije kod z tohoto seznamu kodu jako seriovy kod vstupenky. Bude vytisten na informacich o nakupu pro zakaznika.

en: Display code to your loggedin user
cs_CZ: Zobrazit kod prihlasenym uzivatelum

en: You can display the serial codes assigned to an user with this shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.
cs_CZ: Muzete zobrazit seriove kody prirazene uzivateli pomoci tohoto shortcode <b>[sngmbhSerialcodesValidator_code]</b>.

en: Text that will be added before the serial code(s) for the user are displayed.
cs_CZ: Text, ktery bude pridan pred zobrazenim serioveho(ych) kodu(u) uzivatele.

en: Display the prefix text always.
cs_CZ: Vzdy zobrazit text predpony.

en: If active, your prefix text will be rendered always. Even if the user is not logged in or do not have any serial codes assigned to her yet.
cs_CZ: Pokud je aktivni, text predpony bude zobrazen vzdy. I kdyz uzivatel neni prihlasen nebo jeste nema prirazene zadne seriove kody.

en: Text or letter to be used to be used as a seperator for codes of the user.
cs_CZ: Text nebo znak pouzity jako oddelovac kodu uzivatele.

en: User profile
cs_CZ: Profil uzivatele

en: Display registered serial numbers within the user profile
cs_CZ: Zobrazit registrovana seriova cisla v profilu uzivatele

en: Display bought serial numbers within the user profile
cs_CZ: Zobrazit zakoupena seriova cisla v profilu uzivatele

en: QR code
cs_CZ: QR kod

en: You can generate QR code images for your serial codes.
cs_CZ: Muzete generovat obrazky QR kodu pro Vase seriove kody.

en: URL for the QR image.
cs_CZ: Adresa URL pro obrazek QR.

en: The URL should be absolute, if you like to provide the generated QR image to your customers. The image can be retrieved within the serial code area. The code detail contains a button for it.<br>You can use these placeholder for your URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Will be replaced with the code (without the delimiters)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Will be replaced with the code (WITH the delimiters)</li><b>{LIST}</b>: Name of the list if assigned</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Description of the assigned list</li><li><a href='#replacementtags'>You could use more tags.</a> But it is not recommend, since the QR code is generated within the admin area.</li></ul>
cs_CZ: Adresa URL by mela byt absolutni, pokud chcete poskytnout vygenerovany obrazek QR Vasim zakaznikum. Obrazek lze ziskat v oblasti seriovych kodu. Detail kodu obsahuje tlacitko pro tuto akci.<br>Muzete pouzit tyto zastupne symboly ve Vasi adrese URL:<ul><li><b>{CODE}</b>: Bude nahrazeno kodem (bez oddelovacu)</li><li><b>{CODEDISPLAY}</b>: Bude nahrazeno kodem (S oddelovaci)</li><b>{LIST}</b>: Nazev seznamu, pokud je prirazen</li><li><b>{LIST_DESC}</b>: Popis prirazeneho seznamu</li><li><a href='#replacementtags'>Muzete pouzit dalsi znacky.</a> Neni to vsak doporuceno, protoze QR kod je generovan v administrativni oblasti.</li></ul>

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs_CZ: Nemate dostatecna opravneni pro pristup k teto strance.

en: Ticket Info
cs_CZ: Informace o vstupence

en: For the Code List for sale restriction the plugin requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is not supported.
cs_CZ: Pro seznam kodu pro omezeni prodeje vyzaduje zasuvny modul WooCommerce %1$s nebo novejsi. WooCommerce %2$s neni podporovan.

en: Ticket Number
cs_CZ: Cislo vstupenky

en: Serial Code
cs_CZ: Seriovy kod

en: Serial Code List ID
cs_CZ: ID seznamu seriovych kodu

en: Is Ticket
cs_CZ: Je vstupenka

en: function "%s" in wc backend not implemented
cs_CZ: Funkce "%s" v backendu WC neni implementovana

en: 1 or 0 to deactivate or activate the redirect option for this list
cs_CZ: 1 nebo 0 pro deaktivaci nebo aktivaci volby presmerovani pro tento seznam

en: 1 or 0 to hide or display the redirect button
cs_CZ: 1 nebo 0 pro skryti nebo zobrazeni tlacitka presmerovani

en: active
cs_CZ: aktivni

en: Add
cs_CZ: Pridat

en: Add Code
cs_CZ: Pridat kod

en: Add List
cs_CZ: Pridat seznam

en: After how many letters?
cs_CZ: Po kolika pismenech?

en: Aktiv:
cs_CZ: Aktivni:

en: All
cs_CZ: Vse

en: Amount:
cs_CZ: Pocet:

en: Amount of letter needed
cs_CZ: Pozadovany pocet pismen

en: Amount of letters has to be higher
cs_CZ: Pocet pismen musi byt vyssi

en: Are you sure, you want to delete all selected codes?
cs_CZ: Jste si jisti, ze chcete smazat vsechny vybrane kody?

en: Are you sure, you want to delete this code?
cs_CZ: Jste si jisti, ze chcete smazat tento kod?

en: Are you sure, you want to delete this list?
cs_CZ: Jste si jisti, ze chcete smazat tento seznam?

en: Are you sure you want to reset all options to their default values? This cannot be undone.
cs_CZ: Jste si jisti, ze chcete obnovit vsechny volby na jejich vychozi hodnoty? Tuto operaci nelze vratit zpet.

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupne

en: Assign to this code list
cs_CZ: Priradit k tomuto seznamu kodu

en: Back to overview
cs_CZ: Zpet na prehled

en: Basic DB Version
cs_CZ: Zakladni verze databaze

en: Basic Plugin Version
cs_CZ: Zakladni verze zasuvneho modulu

en: Billing Email:
cs_CZ: Fakturacni e-mail:

en: Both
cs_CZ: Obe

en: Bulk Action
cs_CZ: Hromadna akce

en: button label for the redirect button
cs_CZ: Popisek tlacitka presmerovani

en: Cancel
cs_CZ: Zrusit

en: Changed By
cs_CZ: Zmeneno

en: Change History
cs_CZ: Historie zmen

en: Changes will trigger the webhook, if activated.
cs_CZ: Zmeny spusti webhook, pokud je aktivovan.

en: Choose a file suffix
cs_CZ: Vyberte priponu souboru

en: Choose a sorting direction
cs_CZ: Vyberte smer razeni

en: Choose a sorting field
cs_CZ: Vyberte pole pro razeni

en: Choose CSV file
cs_CZ: Vyberte soubor CSV

en: Choose delimiter of your columns:
cs_CZ: Vyberte oddelovac sloupcu:

en: Choose the delimiter for the column values
cs_CZ: Vyberte oddelovac pro hodnoty sloupcu

en: Choose type of codes
cs_CZ: Vyberte typ kodu

en: Choose your export settings
cs_CZ: Vyberte nastaveni exportu

en: Clear the code list textarea field below to add only the new generated codes
cs_CZ: Vycistete textove pole seznamu kodu nize pro pridani pouze nove vygenerovanych kodu

en: click to hide
cs_CZ: Kliknete pro skryti

en: click to show
cs_CZ: Kliknete pro zobrazeni

en: Code
cs_CZ: Kod

en: Code:
cs_CZ: Kod:

en: Code and CVV is not valid
cs_CZ: Kod a CVV nejsou platne

en: Code confirmed
cs_CZ: Kod potvrzen

en: Code Display
cs_CZ: Zobrazeni kodu

en: Code Display:
cs_CZ: Zobrazeni kodu:

en: Code expired
cs_CZ: Kod vyprsel

en: Code Generator
cs_CZ: Generator kodu

en: Code is already used
cs_CZ: Kod byl jiz pouzit

en: Code marked as used
cs_CZ: Kod oznacen jako pouzity

en: Code not found
cs_CZ: Kod nenalezen

en: codes
cs_CZ: kody

en: Codes
cs_CZ: Kody

en: codes. In
cs_CZ: kodu. Za

en: codes is reached. Use the premium version to have unlimited codes.
cs_CZ: kodu bylo dosazeno. Pouzijte verzi Premium pro neomezeny pocet kodu.

en: codes stored.
cs_CZ: kodu ulozeno.

en: codes. Unlimited with
cs_CZ: kodu. Neomezene s

en: codes will be deleted.
cs_CZ: kodu bude smazano.

en: Code Verification Value (CVV):
cs_CZ: Overovaci hodnota kodu (CVV):

en: Comma
cs_CZ: Carka

en: Confirmed count:
cs_CZ: Pocet potvrzeni:

en: contains
cs_CZ: obsahuje

en: Copied!
cs_CZ: Zkopirovano!

en: Copy the support information below and include it in your email. Remove any critical information if needed.
cs_CZ: Zkopirujte nize uvedene informace pro podporu a prilozte je ke svemu e-mailu. V pripade potreby odstrante kriticke informace.

en: Copy to Clipboard
cs_CZ: Kopirovat do schranky

en: Created
cs_CZ: Vytvoreno

en: Created:
cs_CZ: Vytvoreno:

en: Creation date
cs_CZ: Datum vytvoreni

en: Current Options
cs_CZ: Aktualni volby

en: Customer
cs_CZ: Zakaznik

en: CVV - use 4 digits for best results
cs_CZ: CVV - pouzijte 4 cislice pro nejlepsi vysledky

en: Date
cs_CZ: Datum

en: day
cs_CZ: den

en: Default search filter
cs_CZ: Vychozi filtr vyhledavani

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete all selected codes?
cs_CZ: Smazat vsechny vybrane kody?

en: Delete code used information
cs_CZ: Smazat informace o pouziti kodu

en: Delete registered user information
cs_CZ: Smazat informace o registrovanem uzivateli

en: Delete WooCommerce order info for this code
cs_CZ: Smazat informace o objednavce WooCommerce pro tento kod

en: Delete WooCommerce purchase code info from order
cs_CZ: Smazat informace o kodu nakupu WooCommerce z objednavky

en: Delimiter?
cs_CZ: Oddelovac?

en: Descending
cs_CZ: Sestupne

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Display QR with code
cs_CZ: Zobrazit QR s kodem

en: Display QR with URL
cs_CZ: Zobrazit QR s URL

en: Do not redirect the user.
cs_CZ: Nepresmerovavat uzivatele.

en: Do not show the button and redirect immediately. Overrules the global settings.
cs_CZ: Nezobrazovat tlacitko a okamzite presmerovat. Prepise globalni nastaveni.

en: Do you really want to remove the image information from this option?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit informace o obrazku z teto volby?

en: Do you really want to try to repair your database table definitions? It should be safe, but only needed in very rare cases.
cs_CZ: Opravdu chcete zkusit opravit definice tabulek databaze? Melo by to byt bezpecne, ale je to potreba pouze ve velmi vzacnych pripadech.

en: Do you want to delete?
cs_CZ: Chcete smazat?

en: Each entry will turn green (successfull stored) or red (NOT OK - duplicat entry on the server).
cs_CZ: Kazdy zaznam se zobrazi zelenou barvou (uspesne ulozeno) nebo cervenou (NENI OK - duplicitni zaznam na serveru).

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Code
cs_CZ: Upravit kod

en: Edit List
cs_CZ: Upravit seznam

en: Edit registered user
cs_CZ: Upravit registrovaneho uzivatele

en: Edit registered user information
cs_CZ: Upravit informace o registrovanem uzivateli

en: Edit requested wordpress user
cs_CZ: Upravit pozadovaneho uzivatele WordPress

en: Edit wordpress user information
cs_CZ: Upravit informace o uzivateli WordPress

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Empty table
cs_CZ: Prazdna tabulka

en: Enter amount of codes
cs_CZ: Zadejte pocet kodu

en: Enter amount of codes needed
cs_CZ: Zadejte pozadovany pocet kodu

en: Enter an amount of how many codes you need
cs_CZ: Zadejte kolik kodu potrebujete

en: Enter a prefix (optional)
cs_CZ: Zadejte predponu (nepovinne)

en: Enter your row start (0 = from the first)
cs_CZ: Zadejte zacatek radku (0 = od prvniho)

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: ERROR:
cs_CZ: CHYBA:

en: Error 505
cs_CZ: Chyba 505

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export codes
cs_CZ: Exportovat kody

en: False
cs_CZ: Nepravda

en: Filter for cvv value
cs_CZ: Filtrovat podle hodnoty CVV

en: Filter for list id
cs_CZ: Filtrovat podle ID seznamu

en: Filter for order id
cs_CZ: Filtrovat podle ID objednavky

en: Filter for product id
cs_CZ: Filtrovat podle ID produktu

en: Filter for registered user id
cs_CZ: Filtrovat podle ID registrovaneho uzivatele

en: Filter for status (1:active, 0:inactive, 2:stolen)
cs_CZ: Filtrovat podle stavu (1:aktivni, 0:neaktivni, 2:odcizeny)

en: First successful validation at:
cs_CZ: Prvni uspesna validace v:

en: First successful validation IP:
cs_CZ: IP prvni uspesne validace:

en: for the list name
cs_CZ: pro nazev seznamu

en: For the validator form. This will contain the user input - code.
cs_CZ: Pro formular validatoru. Bude obsahovat vstup uzivatele - kod.

en: for this field will be taken.
cs_CZ: pro toto pole bude pouzita.

en: function
cs_CZ: funkce

en: Generate codes
cs_CZ: Generovat kody

en: Generate Code Verification Value (CVV) for each code
cs_CZ: Generovat overovaci hodnotu kodu (CVV) pro kazdy kod

en: Hi Support,
cs_CZ: Dobry den, podpora,

en: Home
cs_CZ: Domu

en: hour
cs_CZ: hodina

en: If CVV is set, then your user will be asked to enter also the CVV to check the serial code.
cs_CZ: Pokud je CVV nastaveno, uzivatel bude pozadan o zadani take CVV pro overeni serioveho kodu.

en: If the list already exists then it will be updated.
cs_CZ: Pokud seznam jiz existuje, bude aktualizovan.

en: If the same list name will be used in the same file, then the description will be updated with the last line and the serials are added. No serials are removed from the list.
cs_CZ: Pokud bude stejny nazev seznamu pouzit ve stejnem souboru, popis bude aktualizovan poslednim radkem a seriova cisla budou pridana. Zadna seriova cisla nebudou ze seznamu odstranena.

en: If you want to add the CVV number then separate your serial code with (;) and append your CVV number.
cs_CZ: Pokud chcete pridat cislo CVV, oddelte seriovy kod znakem (;) a pripojte cislo CVV.

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import Complete
cs_CZ: Import dokoncen

en: Imported:
cs_CZ: Importovano:

en: Import Error
cs_CZ: Chyba importu

en: Importing
cs_CZ: Importovani

en: Import List
cs_CZ: Importovat seznam

en: Import Options
cs_CZ: Importovat volby

en: Import process finished
cs_CZ: Proces importu dokoncen

en: inactive
cs_CZ: neaktivni

en: In the textarea below you will find all the successful stored codes.
cs_CZ: V textovem poli nize naleznete vsechny uspesne ulozene kody.

en: Invalid JSON file.
cs_CZ: Neplatny soubor JSON.

en: Invalid options file: missing options data.
cs_CZ: Neplatny soubor voleb: chybi data voleb.

en: IP list checked for this code
cs_CZ: Seznam IP overeny pro tento kod

en: is activ
cs_CZ: je aktivni

en: is inactiv
cs_CZ: je neaktivni

en: Is registered to a user
cs_CZ: Je registrovan na uzivatele

en: is stolen
cs_CZ: je odcizeny

en: It will work, but no updates are possible for the premium plugin after the expiration date.
cs_CZ: Bude fungovat, ale po datu expirace nebudou mozne aktualizace zasuvneho modulu Premium.

en: Last successful validation at:
cs_CZ: Posledni uspesna validace v:

en: Last successful validation IP:
cs_CZ: IP posledni uspesne validace:

en: Letter exclusion
cs_CZ: Vylouceni pismen

en: Letter style
cs_CZ: Styl pismen

en: Limit export to code list
cs_CZ: Omezit export na seznam kodu

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List name
cs_CZ: Nazev seznamu

en: Lists
cs_CZ: Seznamy

en: Lists of codes
cs_CZ: Seznamy kodu

en: list. Unlimited with
cs_CZ: seznam. Neomezene s

en: loading...
cs_CZ: Nacitani...

en: Lowercase
cs_CZ: Mala pismena

en: minutes
cs_CZ: minuty

en: month
cs_CZ: mesic

en: Name
cs_CZ: Nazev

en: Network Home
cs_CZ: Domovska stranka site

en: NEW
cs_CZ: NOVY

en: New Value
cs_CZ: Nova hodnota

en: No
cs_CZ: Ne

en: No code will be deleted. Just the list.
cs_CZ: Zadny kod nebude smazan. Pouze seznam.

en: None
cs_CZ: Zadny

en: No registration to this code done
cs_CZ: K tomuto kodu nebyla provedena zadna registrace

en: Note:
cs_CZ: Poznamka:

en: NOTE:
cs_CZ: POZNAMKA:

en: not found. Please check your shortcode parameters
cs_CZ: nenalezeno. Prosim zkontrolujte parametry shortcode

en: Not OK:
cs_CZ: Neni OK:

en: Not used - still available
cs_CZ: Nepouzity - stale dostupny

en: Numbers
cs_CZ: Cisla

en: Numbers needed?
cs_CZ: Cisla potrebna?

en: Numbers options
cs_CZ: Volby cisel

en: Offset for each number
cs_CZ: Posun pro kazde cislo

en: Old value:
cs_CZ: Stara hodnota:

en: Old Value
cs_CZ: Stara hodnota

en: One code per line and/or comma-separated (,).
cs_CZ: Jeden kod na radek a/nebo oddelene carkou (,).

en: one or more serials that will be added if not exists and assigned to the list.
cs_CZ: Jedno nebo vice seriovych cisel, ktera budou pridana, pokud neexistuji, a prirazena k seznamu.

en: Only numbers
cs_CZ: Pouze cisla

en: Open Email
cs_CZ: Otevrit e-mail

en: Option
cs_CZ: Volba

en: optional
cs_CZ: nepovinne

en: Options
cs_CZ: Volby

en: options. Skipped:
cs_CZ: voleb. Preskoceno:

en: options? This will overwrite current settings.
cs_CZ: voleb? Tim se prepisi aktualni nastaveni.

en: Order from:
cs_CZ: Objednavka od:

en: Order Id
cs_CZ: ID objednavky

en: OrderId
cs_CZ: ID objednavky

en: Order ID:
cs_CZ: ID objednavky:

en: Order Status:
cs_CZ: Stav objednavky:

en: Organize your codes in lists. You can assign codes to a list.
cs_CZ: Organizujte sve kody do seznamu. Kody muzete priradit k seznamu.

en: Or the value of the global setting
cs_CZ: Nebo hodnota globalniho nastaveni

en: Output
cs_CZ: Vystup

en: Overrule
cs_CZ: Prepsat

en: Overrule the serial code format settings.
cs_CZ: Prepsat nastaveni formatu serioveho kodu.

en: per Code list
cs_CZ: na seznam kodu

en: Please contact support for further investigation
cs_CZ: Prosim kontaktujte podporu pro dalsi setreni

en: Please find my system information below:
cs_CZ: Nize naleznete informace o mem systemu:

en: Please select at least one code first.
cs_CZ: Prosim nejprve vyberte alespon jeden kod.

en: Plugin
cs_CZ: Zasuvny modul

en: Premium DB Version
cs_CZ: Verze databaze Premium

en: [PREMIUM ONLY]
cs_CZ: [POUZE PREMIUM]

en: Premium Plugin Version
cs_CZ: Verze zasuvneho modulu Premium

en: Premium Serial
cs_CZ: Seriove cislo Premium

en: Product:
cs_CZ: Produkt:

en: Product Id:
cs_CZ: ID produktu:

en: Product is stolen
cs_CZ: Produkt je odcizeny

en: QR with code
cs_CZ: QR s kodem

en: QR with URL and code
cs_CZ: QR s URL a kodem

en: Redirect user is deactivated in the option.
cs_CZ: Presmerovani uzivatele je deaktivovano ve volbach.

en: Register by wordpress user:
cs_CZ: Registrovano uzivatelem WordPress:

en: Register by wordpress userid:
cs_CZ: Registrovano ID uzivatele WordPress:

en: Registered user
cs_CZ: Registrovany uzivatel

en: Registered value
cs_CZ: Registrovana hodnota

en: Registered wordpress userid
cs_CZ: Registrovane ID uzivatele WordPress

en: Register value:
cs_CZ: Registracni hodnota:

en: renew your license here
cs_CZ: Obnovte svou licenci zde

en: Repair database tables?
cs_CZ: Opravit tabulky databaze?

en: Repaired
cs_CZ: Opraveno

en: Repair Tables
cs_CZ: Opravit tabulky

en: Replacement Tags
cs_CZ: Zastupne znacky

en: Request by wordpress user:
cs_CZ: Pozadavek od uzivatele WordPress:

en: Requested wordpress userid
cs_CZ: Pozadovane ID uzivatele WordPress

en: Request from:
cs_CZ: Pozadavek od:

en: Request from IP:
cs_CZ: Pozadavek z IP:

en: Reset All Options
cs_CZ: Obnovit vsechny volby

en: Reset to Default
cs_CZ: Obnovit vychozi

en: Revert
cs_CZ: Vratit zpet

en: Revert option
cs_CZ: Vratit volbu zpet

en: Revert Option
cs_CZ: Vratit volbu zpet

en: runs to find unique codes
cs_CZ: pokusu o nalezeni unikatnich kodu

en: Scan QR Code
cs_CZ: Naskenovat QR kod

en: Scroll down and wait for all to finish.
cs_CZ: Scrollujte dolu a pockejte na dokonceni.

en: Scroll to top
cs_CZ: Scrollovat nahoru

en: seconds
cs_CZ: sekund

en: seconds, with
cs_CZ: sekund, s

en: Semicolon
cs_CZ: Strednik

en: Serial Code Generator: Input element cannot be found. Please check your inputid-value on the shortcode
cs_CZ: Generator seriovych kodu: Vstupni element nebyl nalezen. Prosim zkontrolujte hodnotu inputid v shortcode

en: Serial Code Generator: Output element cannot be found. Please check your outputid-value on the shortcode
cs_CZ: Generator seriovych kodu: Vystupni element nebyl nalezen. Prosim zkontrolujte hodnotu outputid v shortcode

en: Serial Code Generator: Trigger not found. Please check your triggerid-value on the shortcode
cs_CZ: Generator seriovych kodu: Trigger nebyl nalezen. Prosim zkontrolujte hodnotu triggerid v shortcode

en: Serial Infos for Product
cs_CZ: Informace o seriovem kodu pro produkt

en: Serials
cs_CZ: Seriova cisla

en: Serials options
cs_CZ: Volby seriovych cisel

en: Set a range
cs_CZ: Nastavit rozsah

en: short description
cs_CZ: Kratky popis

en: Show in WooCommerce Orders
cs_CZ: Zobrazit v objednavkach WooCommerce

en: Show Product
cs_CZ: Zobrazit produkt

en: Site URL
cs_CZ: URL webu

en: Some systems are slow and the connection timeout interupts the export, if you have too many codes. In that case, you can export your codes in several steps. e.g. 0 and 20000 amount and then 20001 and 20000 amount.
cs_CZ: Nektere systemy jsou pomale a casovy limit pripojeni prerusuje export, pokud mate prilis mnoho kodu. V takovem pripade muzete exportovat kody v nekolika krocich, napr. 0 a 20000 pocet a pote 20001 a 20000 pocet.

en: Space
cs_CZ: Mezera

en: Start number
cs_CZ: Pocatecni cislo

en: Status
cs_CZ: Stav

en: stolen
cs_CZ: odcizeny

en: Store codes
cs_CZ: Ulozit kody

en: Store Codes on Server
cs_CZ: Ulozit kody na server

en: Successfull stored codes
cs_CZ: Uspesne ulozene kody

en: Support Contact
cs_CZ: Kontakt na podporu

en: Support Info
cs_CZ: Informace pro podporu

en: Support: Serial Codes Generator
cs_CZ: Podpora: Generator seriovych kodu

en: The IP will be updated too. The requested date will only be changed, if it was not set already.
cs_CZ: IP bude take aktualizovana. Datum pozadavku bude zmeneno pouze tehdy, pokud jeste nebylo nastaveno.

en: The IP will updated too. The registered date will only be changed, if it was not set already.
cs_CZ: IP bude take aktualizovana. Datum registrace bude zmeneno pouze tehdy, pokud jeste nebylo nastaveno.

en: This QR image contains:
cs_CZ: Tento QR obrazek obsahuje:

en: to its previous value?
cs_CZ: na jeho predchozi hodnotu?

en: Tools
cs_CZ: Nastroje

en: Total codes created:
cs_CZ: Celkovy pocet vytvorenych kodu:

en: Total codes found:
cs_CZ: Celkovy pocet nalezenych kodu:

en: Total codes updated:
cs_CZ: Celkovy pocet aktualizovanych kodu:

en: Total lines read:
cs_CZ: Celkovy pocet prectenych radku:

en: Total lines with lists:
cs_CZ: Celkovy pocet radku se seznamy:

en: Total lists created:
cs_CZ: Celkovy pocet vytvorenych seznamu:

en: Total lists imported:
cs_CZ: Celkovy pocet importovanych seznamu:

en: Total lists updated:
cs_CZ: Celkovy pocet aktualizovanych seznamu:

en: True
cs_CZ: Pravda

en: unix timestamp
cs_CZ: Unix casove razitko

en: unlimited
cs_CZ: neomezeny

en: Up 100.000 codes generation per run. The limit is to prevent performance issues.
cs_CZ: Az 100 000 kodu vygenerovanych na jedno spusteni. Limit slouzi k prevenci problemum s vykonem.

en: Uppercase
cs_CZ: Velka pismena

en: up to 100.000 for each run
cs_CZ: az 100 000 na jedno spusteni

en: URL for a redirect
cs_CZ: URL pro presmerovani

en: used
cs_CZ: pouzity

en: Used
cs_CZ: Pouzity

en: Used for Order ID:
cs_CZ: Pouzito pro ID objednavky:

en: use the add option
cs_CZ: Pouzijte volbu pridani

en: Variation:
cs_CZ: Varianta:

en: While storing the codes to the server, it will check if the code is unique and mark the codes, that are not.
cs_CZ: Behem ukladani kodu na server bude overeno, zda je kod unikatni, a kody, ktere nejsou, budou oznaceny.

en: Will be overriden if you set the serial code format settings on the product!
cs_CZ: Bude prepsano, pokud nastavite nastaveni formatu serioveho kodu na produktu!

en: With your QR code value
cs_CZ: S Vasi hodnotou QR kodu

en: WooCommerce not found
cs_CZ: WooCommerce nenalezeno

en: WooCommerce Order
cs_CZ: Objednavka WooCommerce

en: WooCommerce Purchase Restriction
cs_CZ: Omezeni nakupu WooCommerce

en: WooCommerce Subscription Orders
cs_CZ: Objednavky predplatneho WooCommerce

en: year
cs_CZ: rok

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are using the premium version. Many thanks, please enter your serial key within the options
cs_CZ: Pouzivate verzi Premium. Mnohokrat dekujeme, prosim zadejte svuj seriovy klic ve volbach

en: You can
cs_CZ: Muzete

en: You can export your current settings first.
cs_CZ: Muzete nejprve exportovat sve aktualni nastaveni.

en: You can repeat the "store codes" operations as often as needed.
cs_CZ: Operaci "ulozit kody" muzete opakovat tak casto, jak je potreba.

en: You can store up to
cs_CZ: Muzete ulozit az

en: You can upload a CSV file (, delimiter). You have to provide a header line with column names.
cs_CZ: Muzete nahrat soubor CSV (, oddelovac). Musite poskytnout radek zahlavi s nazvy sloupcu.

en: You can use:
cs_CZ: Muzete pouzit:

en: You can use date placeholder to have the prefix filled with the date of the confirmed purchase.
cs_CZ: Muzete pouzit zastupny symbol data pro vyplneni predpony datem potvrzeneho nakupu.

en: You can use these replacement tags in your text messages and URLs for the meta code values
cs_CZ: Muzete pouzit tyto zastupne znacky ve Vasich textovych zpravach a adresach URL pro meta hodnoty kodu

en: You can use ";" to add more than one code. e.g. 1234-abc;2345-abc. Missing codes will be created and set active.
cs_CZ: Muzete pouzit ";" pro pridani vice nez jednoho kodu. Napr. 1234-abc;2345-abc. Chybejici kody budou vytvoreny a nastaveny jako aktivni.

en: You have
cs_CZ: Mate

en: You have to create a list first before you can add codes.
cs_CZ: Nejprve musite vytvorit seznam, nez budete moci pridavat kody.

en: You reached maximum amount of codes. You need to delete codes before you can add more new codes or buy the premium version to have unlimited codes.
cs_CZ: Dosahli jste maximalniho poctu kodu. Musite smazat kody, nez budete moci pridat dalsi nove kody, nebo zakoupit verzi Premium pro neomezeny pocet kodu.

en: Your Limit of
cs_CZ: Vas limit

en: Your premium serial expires soon, at the
cs_CZ: Vase seriove cislo Premium brzy vyprsi, dne

en: Your start number is not correct. It has to be an integer and start from 1
cs_CZ: Vase pocatecni cislo neni spravne. Musi to byt cele cislo a zacinat od 1

en: Your premium serial will expire in %1$d days (on %2$s).
cs_CZ: Tvůj prémiový sériový klíč vyprší za %1$d dní (%2$s).

en: Your premium serial has expired. Updates are no longer available.
cs_CZ: Tvůj prémiový sériový klíč vypršel. Aktualizace již nejsou dostupné.

en: Renew now
cs_CZ: Obnovit nyní
