Advanced Custom Fields - en to hr_HR translation catalogue (547 entries)

en: Field Groups
hr_HR: Grupe polja

en: Field Group
hr_HR: Grupa polja

en: Add New
hr_HR: Dodaj

en: Add New Field Group
hr_HR: Dodaj novo polje

en: Edit Field Group
hr_HR: Uredi polje

en: New Field Group
hr_HR: Novo polje

en: View Field Group
hr_HR: Pregledaj polje

en: Search Field Groups
hr_HR: Pretraži polja

en: No Field Groups found
hr_HR: Niste dodali nijedno polje

en: No Field Groups found in Trash
hr_HR: Nije pronađena nijedna stranica

en: Fields
hr_HR: Polja

en: Field
hr_HR: Polje

en: Add New Field
hr_HR: Dodaj polje

en: Edit Field
hr_HR: Uredi polje

en: New Field
hr_HR: Dodaj polje

en: View Field
hr_HR: Pregledaj polje

en: Search Fields
hr_HR: Pretraži polja

en: No Fields found
hr_HR: Nije pronađeno nijedno polje

en: No Fields found in Trash
hr_HR: Nije pronađeno nijedno polje u smeću

en: copy
hr_HR: kopiraj

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Menus
hr_HR: Izbornici

en: Options
hr_HR: Postavke

en: Are you sure?
hr_HR: Jeste li sigurni?

en: Yes
hr_HR: Da

en: No
hr_HR: Ne

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Cancel
hr_HR: Otkaži

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
hr_HR: Izmjene koje ste napravili bit će izgubljene ukoliko napustite ovu stranicu

en: Validation successful
hr_HR: Uspješna verifikacija

en: Validation failed
hr_HR: Verifikacija nije uspjela

en: 1 field requires attention
hr_HR: 1 polje treba vašu pažnju

en: %d fields require attention
hr_HR: Nekoliko polja treba vašu pažnje: %d

en: Edit field group
hr_HR: Uredi skup polja

en: Field type does not exist
hr_HR: Tip polja ne postoji

en: Unknown
hr_HR: Nepoznato polje

en: Basic
hr_HR: Osnovno

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Choice
hr_HR: Odabir

en: Relational
hr_HR: Relacijski

en: Layout
hr_HR: Format

en: Post
hr_HR: Objava

en: Page
hr_HR: Stranice

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Forms
hr_HR: Forme

[ctx: verb]
en: Select
hr_HR: Odaberi

[ctx: verb]
en: Edit
hr_HR: Uredi

[ctx: verb]
en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Uploaded to this post
hr_HR: Postavljeno uz ovu objavu

en: Expand Details
hr_HR: Prošireni prikaz

en: Collapse Details
hr_HR: Sakrij detalje

en: Restricted
hr_HR: Ograničen pristup

en: All images
hr_HR: Sve slike

en: %s value is required
hr_HR: %s je obavezno

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Options Updated
hr_HR: Postavke spremljene

en: Check Again
hr_HR: Provjeri ponovno

en: Field group updated.
hr_HR: Skup polja ažuriran.

en: Field group deleted.
hr_HR: Skup polja izbrisan.

en: Field group published.
hr_HR: Skup polja objavljen.

en: Field group saved.
hr_HR: Skup polja spremljen.

en: Field group submitted.
hr_HR: Skup polja je spremljen.

en: Field group scheduled for.
hr_HR: Skup polja je označen za.

en: Field group draft updated.
hr_HR: Skica ažurirana.

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
hr_HR: Polje ne može započinjati sa “field_”, odabrite drugi naziv

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
hr_HR: Potrebno je spremiti izmjene prije nego možete premjestiti polje

en: Field group title is required
hr_HR: Naziv polja je obavezna

en: Move to trash. Are you sure?
hr_HR: Premjesti u smeće?

en: No toggle fields available
hr_HR: Nema polja koji omoguću korisniku odabir

en: Move Custom Field
hr_HR: Premjesti polje

en: or
hr_HR: ili

en: Show this field group if
hr_HR: Prikaži ovaj skup polja ako

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Field Keys
hr_HR: Oznaka polja

en: Move Complete.
hr_HR: Premještanje dovršeno.

en: Close Window
hr_HR: Zatvori prozor

en: Please select the destination for this field
hr_HR: Odaberite lokaciju za ovo polje

en: Move Field
hr_HR: Premjesti polje

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Aktivno <span class=“count”>(%s)</span>
hr_HR[1]: Aktivno <span class=“count”>(%s)</span>
hr_HR[2]: Aktivno <span class=“count”>(%s)</span>

en: Description
hr_HR: Opis

en: Key
hr_HR: Ključ

en: Local JSON
hr_HR: Učitavanje polja iz JSON datoteke

en: Sync available
hr_HR: Sinkronizacija dostupna

en: Import
hr_HR: Uvoz

en: Sync
hr_HR: Sinkroniziraj

en: Duplicate this item
hr_HR: Dupliciraj

en: Duplicate
hr_HR: Dupliciraj

en: Select %s
hr_HR: Odaberi %s

en: Tools
hr_HR: Alati

en: Upgrade Database
hr_HR: Nadogradi bazu podataka

en: Review sites & upgrade
hr_HR: Pregledaj stranice i nadogradi

en: Custom Fields
hr_HR: Dodatna polja

en: and
hr_HR: i

en: No updates available.
hr_HR: Nema novih nadogradnji.

en: Thumbnail
hr_HR: Sličica

en: Medium
hr_HR: Srednja

en: Large
hr_HR: Velika

en: Full Size
hr_HR: Puna veličina

en: (no title)
hr_HR: (bez naziva)

en: Image width must not exceed %dpx.
hr_HR: Širina slike ne smije biti veća od %dpx.

en: Image width must be at least %dpx.
hr_HR: Širina slike mora biti najmanje %dpx.

en: Image height must not exceed %dpx.
hr_HR: Visina slike ne smije biti veća od %dpx.

en: Image height must be at least %dpx.
hr_HR: Visina slike mora biti najmanje %dpx.

en: File size must be at least %s.
hr_HR: Veličina datoteke mora biti najmanje %s.

en: File type must be %s.
hr_HR: Tip datoteke mora biti %s.

en: Accordion
hr_HR: Multi prošireno

en: Open
hr_HR: Otvori

en: Display this accordion as open on page load.
hr_HR: Prikaži accordion polje kao otvoreno prilikom učitavanja.

en: Multi-expand
hr_HR: Mulit-proširenje

en: Allow this accordion to open without closing others.
hr_HR: Omogući prikaz ovog accordion polja bez zatvaranje ostalih.

en: Endpoint
hr_HR: Prijelomna točka

en: Define an endpoint for the previous accordion to stop. This accordion will not be visible.
hr_HR: Preciziraj prijelomnu točku za prethoda polja accordion. Ovo će omogućiti novi skup polja nakon prijelomne točke.

en: Button Group
hr_HR: Skup dugmadi

en: Choices
hr_HR: Mogući odabiri

en: Enter each choice on a new line.
hr_HR: Svaki odabir je potrebno dodati kao novi red.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
hr_HR: Za bolju kontrolu unesite oboje, vrijednost i naziv, kao npr:

en: red : Red
hr_HR: crvena : Crvena

en: Allow Null?
hr_HR: Dozvoli null vrijednost?

en: Default Value
hr_HR: Zadana vrijednost

en: Appears when creating a new post
hr_HR: Prikazuje se prilikom kreiranje nove objave

en: Horizontal
hr_HR: Horizontalno

en: Vertical
hr_HR: Vertikalno

en: Return Value
hr_HR: Vrati vrijednost

en: Specify the returned value on front end
hr_HR: Vrijednost koja će biti vraćena na pristupnom dijelu

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: Both (Array)
hr_HR: Oboje (podatkovni niz)

en: Checkbox
hr_HR: Skup dugmadi

en: Toggle All
hr_HR: Sakrij sve

en: Add new choice
hr_HR: Dodaj odabir

en: Allow Custom
hr_HR: Obogući dodatne

en: Allow 'custom' values to be added
hr_HR: Omogući ‘dodatne’ vrijednosti

en: Save Custom
hr_HR: Spremi

en: Save 'custom' values to the field's choices
hr_HR: Spremi ‘dodatne’ vrijednosti i prikaži ih omogući njihov odabir

en: Enter each default value on a new line
hr_HR: Unesite svaku novu vrijednost u zasebnu liniju

en: Toggle
hr_HR: Prikaži/Sakrij

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
hr_HR: Dodaj okvir za izbor koji omogućje odabir svih opcija

en: Color Picker
hr_HR: Odabir boje

en: Clear
hr_HR: Ukloni

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Select Color
hr_HR: Odaberite boju

en: Return Format
hr_HR: Format za prikaz na web stranici

en: Date Picker
hr_HR: Odabir datuma

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
hr_HR: Završeno

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
hr_HR: Danas

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
hr_HR: Slijedeći

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
hr_HR: Prethodni

[ctx: Date Picker JS weekHeader]
en: Wk
hr_HR: Tjedan

en: Display Format
hr_HR: Format prikaza

en: The format displayed when editing a post
hr_HR: Format za prikaz prilikom administracije

en: Custom:
hr_HR: Prilagođeno:

en: The format returned via template functions
hr_HR: Format koji vraća funkcija

en: Save Format
hr_HR: Spremi format

en: The format used when saving a value
hr_HR: Format koji će biti spremljen

en: Week Starts On
hr_HR: Tjedan počinje

en: Date Time Picker
hr_HR: Odabir datuma i sata

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
hr_HR: Odaberi vrijeme

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
hr_HR: Vrijeme

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
hr_HR: Sat

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
hr_HR: Minuta

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
hr_HR: Sekunda

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
hr_HR: Milisekunda

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
hr_HR: Mikrosekunda

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
hr_HR: Vremenska zona

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
hr_HR: Trenutno vrijeme

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
hr_HR: Završeno

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
hr_HR: Odaberi

[ctx: Date Time Picker JS amText]
en: AM
hr_HR: Prije podne

[ctx: Date Time Picker JS amTextShort]
en: A
hr_HR: Prije podne

[ctx: Date Time Picker JS pmText]
en: PM
hr_HR: Poslije podne

[ctx: Date Time Picker JS pmTextShort]
en: P
hr_HR: Poslije podne

en: Placeholder Text
hr_HR: Zadana vrijednost

en: Appears within the input
hr_HR: Prikazuje se unutar polja

en: Prepend
hr_HR: Umetni ispred

en: Appears before the input
hr_HR: Prijazuje se ispred polja

en: Append
hr_HR: Umetni na kraj

en: Appears after the input
hr_HR: Prikazuje se iza polja

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Select File
hr_HR: Odaberite datoteku

en: Edit File
hr_HR: Uredi datoteku

en: Update File
hr_HR: Ažuriraj datoteku

en: File name
hr_HR: Naziv datoteke

en: File size
hr_HR: Veličina datoteke

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: No file selected
hr_HR: Niste odabrali datoteku

en: Add File
hr_HR: Dodaj datoteku

en: File Array
hr_HR: Vrijednost kao niz

en: File URL
hr_HR: Putanja datoteke

en: File ID
hr_HR: Vrijednost kao ID

en: Library
hr_HR: Zbirka

en: Limit the media library choice
hr_HR: Ograniči odabir iz zbirke

en: All
hr_HR: Sve

en: Uploaded to post
hr_HR: Dodani uz trenutnu objavu

en: Restrict which files can be uploaded
hr_HR: Ograniči tip datoteka koji se smije uvesti

en: Maximum
hr_HR: Maksimum

en: Allowed file types
hr_HR: Dozvoljeni tipovi datoteka

en: Comma separated list. Leave blank for all types
hr_HR: Dodaj kao niz odvojen zarezom, npr: .txt, .jpg, ... Ukoliko je prazno, sve datoteke su dozvoljene

en: Google Map
hr_HR: Google mapa

en: Sorry, this browser does not support geolocation
hr_HR: Nažalost, ovaj preglednik ne podržava geo lociranje

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Clear location
hr_HR: Ukloni lokaciju

en: Find current location
hr_HR: Pronađi trenutnu lokaciju

en: Search for address...
hr_HR: Pretraži po adresi...

en: Center
hr_HR: Centriraj

en: Center the initial map
hr_HR: Centriraj prilikom učitavanja

en: Zoom
hr_HR: Uvećaj

en: Set the initial zoom level
hr_HR: Postavi zadanu vrijednost uvećanja

en: Height
hr_HR: Visina

en: Group
hr_HR: Skup polja

en: Sub Fields
hr_HR: Pod polja

en: Specify the style used to render the selected fields
hr_HR: Odaberite način prikaza odabranih polja

en: Block
hr_HR: Blok

en: Table
hr_HR: Tablica

en: Row
hr_HR: Red

en: Image
hr_HR: Slika

en: Select Image
hr_HR: Odaberi sliku

en: Edit Image
hr_HR: Uredi sliku

en: Update Image
hr_HR: Ažuriraj sliku

en: No image selected
hr_HR: Nema odabranih slika

en: Add Image
hr_HR: Dodaj sliku

en: Image Array
hr_HR: Podaci kao niz

en: Image URL
hr_HR: Putanja slike

en: Image ID
hr_HR: ID slike

en: Preview Size
hr_HR: Veličina prikaza prilikom uređivanja stranice

en: Restrict which images can be uploaded
hr_HR: Ograniči koje slike mogu biti dodane

en: Width
hr_HR: Širina

en: Link
hr_HR: Poveznica

en: Select Link
hr_HR: Odaberite poveznicu

en: Opens in a new window/tab
hr_HR: Otvori u novom prozoru/kartici

en: Link Array
hr_HR: Vrijednost kao niz

en: Link URL
hr_HR: Putanja poveznice

en: Message
hr_HR: Poruka

en: New Lines
hr_HR: Broj linija

en: Controls how new lines are rendered
hr_HR: Određuje način prikaza novih linija

en: Automatically add paragraphs
hr_HR: Dodaj paragraf

en: Automatically add &lt;br&gt;
hr_HR: Dodaj novi red - &lt;br&gt;

en: No Formatting
hr_HR: Bez obrade

en: Escape HTML
hr_HR: Onemogući HTML

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
hr_HR: Prikažite HTML kodove kao tekst umjesto iscrtavanja

en: Number
hr_HR: Broj

en: Minimum Value
hr_HR: Minimum

en: Maximum Value
hr_HR: Maksimum

en: Step Size
hr_HR: Korak

en: Value must be a number
hr_HR: Vrijednost mora biti broj

en: Value must be equal to or higher than %d
hr_HR: Unešena vrijednost mora biti jednaka ili viša od %d

en: Value must be equal to or lower than %d
hr_HR: Unešena vrijednost mora biti jednaka ili niža od %d

en: Enter URL
hr_HR: Poveznica

en: Embed Size
hr_HR: Dimenzija umetka

en: Page Link
hr_HR: URL stranice

en: Archives
hr_HR: Arhiva

en: Parent
hr_HR: Matični

en: Filter by Post Type
hr_HR: Filtriraj po tipu posta

en: All post types
hr_HR: Svi tipovi

en: Filter by Taxonomy
hr_HR: Filtriraj prema taksonomiji

en: All taxonomies
hr_HR: Sve taksonomije

en: Allow Archives URLs
hr_HR: Omogući odabir arhive tipova

en: Select multiple values?
hr_HR: Dozvoli odabir više vrijednosti?

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: Post Object
hr_HR: Objekt

en: Post ID
hr_HR: ID objave

en: Radio Button
hr_HR: Radiogumb

en: Other
hr_HR: Drugo

en: Add 'other' choice to allow for custom values
hr_HR: Dodaj odabir ’ostalo’ za slobodan unost

en: Save Other
hr_HR: Spremi ostale

en: Save 'other' values to the field's choices
hr_HR: Spremi ostale vrijednosti i omogući njihov odabir

en: Range
hr_HR: Raspon

en: Relationship
hr_HR: Veza

en: Maximum values reached ( {max} values )
hr_HR: Već ste dodali najviše dozvoljenih vrijednosti (najviše: {max})

en: Loading
hr_HR: Učitavanje

en: No matches found
hr_HR: Nema rezultata

en: Select post type
hr_HR: Odaberi tip posta

en: Select taxonomy
hr_HR: Odebarite taksonomiju

en: Search...
hr_HR: Pretraga…

en: Filters
hr_HR: Filteri

en: Post Type
hr_HR: Tip objave

en: Taxonomy
hr_HR: Taksonomija

en: Elements
hr_HR: Elementi

en: Selected elements will be displayed in each result
hr_HR: Odabrani elementi bit će prikazani u svakom rezultatu

en: Featured Image
hr_HR: Istaknuta slika

en: Minimum posts
hr_HR: Minimalno

en: Maximum posts
hr_HR: Maksimalno

[ctx: noun]
en: Select
hr_HR: Odaberi

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
hr_HR: Jedan rezultat dostupan, pritisnite enter za odabir.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
hr_HR: %d rezultata dostupno, za pomicanje koristite strelice gore/dole.

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
hr_HR: Nema rezultata

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
hr_HR: Molimo unesite 1 ili više znakova

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
hr_HR: Molimo unesite najmanje %d ili više znakova

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
hr_HR: Molimo obrišite 1 znak

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
hr_HR: Molimo obrišite višak znakova - %d znak(ova) je višak

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
hr_HR: Moguće je odabrati samo jednu opciju

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
hr_HR: Odabir opcija je ograničen na najviše %d

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
hr_HR: Učitavam rezultate&hellip;

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
hr_HR: Pretražujem&hellip;

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
hr_HR: Neuspješno učitavanje

en: Stylised UI
hr_HR: Stilizirano sučelje

en: Use AJAX to lazy load choices?
hr_HR: Asinkrono učitaj dostupne odabire?

en: Specify the value returned
hr_HR: Preciziraj vrijednost za povrat

en: Separator
hr_HR: Razdjelnik

en: Tab
hr_HR: Kartica

en: Placement
hr_HR: Pozicija

en: Top aligned
hr_HR: Poravnato sa vrhom

en: Left aligned
hr_HR: Lijevo poravnato

en: Define an endpoint for the previous tabs to stop. This will start a new group of tabs.
hr_HR: Preciziraj prijelomnu točku za prethodne kartice. Ovo će omogućiti novi skup kartica nakon prijelomne točke.

[ctx: No terms]
en: No %s
hr_HR: Nema %s

en: Select the taxonomy to be displayed
hr_HR: Odaberite taksonomiju za prikaz

en: Appearance
hr_HR: Prikaz

en: Select the appearance of this field
hr_HR: Odaberite izgled polja

en: Multiple Values
hr_HR: Omogući odabir više vrijednosti

en: Multi Select
hr_HR: Više odabira

en: Single Value
hr_HR: Jedan odabir

en: Radio Buttons
hr_HR: Radiogumbi

en: Create Terms
hr_HR: Kreiraj pojmove

en: Allow new terms to be created whilst editing
hr_HR: Omogući kreiranje pojmova prilikom uređivanja

en: Save Terms
hr_HR: Spremi pojmove

en: Connect selected terms to the post
hr_HR: Spoji odabrane pojmove sa objavom

en: Load Terms
hr_HR: Učitaj pojmove

en: Load value from posts terms
hr_HR: Učitaj pojmove iz objave

en: Term Object
hr_HR: Vrijednost pojma kao objekt

en: Term ID
hr_HR: Vrijednost kao: ID pojma

en: User unable to add new %s
hr_HR: Korisnik nije u mogućnosti dodati %s

en: %s already exists
hr_HR: %s već postoji

en: %s added
hr_HR: Dodano: %s

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Character Limit
hr_HR: Ograniči broj znakova

en: Leave blank for no limit
hr_HR: Ostavite prazno za neograničeno

en: Text Area
hr_HR: Tekst polje

en: Rows
hr_HR: Broj redova

en: Sets the textarea height
hr_HR: Podesi visinu tekstualnog polja

en: Time Picker
hr_HR: Odabri vremena (sat i minute)

en: Displays text alongside the checkbox
hr_HR: Prikazuje tekst uz odabirni okvir

en: On Text
hr_HR: Tekst za aktivno stanje

en: Text shown when active
hr_HR: Tekst prikazan dok je polje aktivno

en: Off Text
hr_HR: Tekst za neaktivno stanje

en: Text shown when inactive
hr_HR: Tekst prikazan dok je polje neaktivno

en: Url
hr_HR: Poveznica

en: Value must be a valid URL
hr_HR: Vrijednost molja biti valjana

en: Filter by role
hr_HR: Filtar prema ulozi

en: All user roles
hr_HR: Sve uloge

en: Wysiwyg Editor
hr_HR: Vizualno uređivanje

en: Visual
hr_HR: Vizualno

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
hr_HR: Tekst polje

en: Click to initialize TinyMCE
hr_HR: Aktiviraj vizualno uređivanje na klik

en: Tabs
hr_HR: Kartice

en: Visual & Text
hr_HR: Vizualno i tekstualno

en: Visual Only
hr_HR: Samo vizualni

en: Text Only
hr_HR: Samo tekstualno

en: Toolbar
hr_HR: Alatna traka

en: Show Media Upload Buttons?
hr_HR: Prikaži gumb za odabir datoteka?

en: Delay initialization?
hr_HR: Odgodi učitavanje?

en: Title
hr_HR: Naziv

en: Validate Email
hr_HR: Verificiraj email

en: Post updated
hr_HR: Objava ažurirana

en: Spam Detected
hr_HR: Spam

en: is equal to
hr_HR: je jednako

en: is not equal to
hr_HR: je drukčije

en: Attachment
hr_HR: Prilog

en: All %s formats
hr_HR: Svi oblici %s

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Current User Role
hr_HR: Trenutni tip korisnika

en: Current User
hr_HR: Trenutni korisnik

en: Logged in
hr_HR: Prijavljen

en: Viewing front end
hr_HR: Prikazuje web stranicu

en: Viewing back end
hr_HR: Prikazuje administracijki dio

en: Menu Item
hr_HR: Stavka izbornika

en: Menu
hr_HR: Izbornik

en: Menu Locations
hr_HR: Lokacije izbornika

en: Page Parent
hr_HR: Matična stranica

en: Page Template
hr_HR: Predložak stranice

en: Default Template
hr_HR: Zadani predložak

en: Page Type
hr_HR: Tip stranice

en: Front Page
hr_HR: Početna stranica

en: Posts Page
hr_HR: Stranica za objave

en: Top Level Page (no parent)
hr_HR: Matična stranica (Nije podstranica)

en: Parent Page (has children)
hr_HR: Matičan stranica (Ima podstranice)

en: Child Page (has parent)
hr_HR: Pod-stranica (Ima matičnu stranicu)

en: Post Category
hr_HR: Kategorija objave

en: Post Format
hr_HR: Format objave

en: Post Status
hr_HR: Status objave

en: Post Taxonomy
hr_HR: Taksonomija objave

en: Post Template
hr_HR: Predložak stranice

en: User Form
hr_HR: Korisnički obrazac

en: Add / Edit
hr_HR: Dodaj / Uredi

en: Register
hr_HR: Registriraj

en: User Role
hr_HR: Tip korisnika

en: Publish
hr_HR: Objavi

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
hr_HR: Niste dodali nijedan skup polja na ovu stranicu, <a href="%s">Dodaj skup polja</a>

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
hr_HR: <b>Greška</b>. Greška prilikom spajanja na server

en: Updates
hr_HR: Ažuriranja

[ctx: noun]
en: Clone
hr_HR: Kloniraj

en: Select one or more fields you wish to clone
hr_HR: Odaberite jedno ili više polja koja želite klonirati

en: Display
hr_HR: Prikaz

en: Specify the style used to render the clone field
hr_HR: Odaberite način prikaza kloniranog polja

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
hr_HR: Skupno (Prikazuje odabrana polja kao dodatni skup unutar trenutnog polja)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
hr_HR: Zamjena (Prikazuje odabrana polja umjesto trenutnog polja)

en: Labels will be displayed as %s
hr_HR: Oznake će biti prikazane kao %s

en: Prefix Field Labels
hr_HR: Dodaj prefiks ispred oznake

en: Values will be saved as %s
hr_HR: Vrijednosti će biti spremljene kao %s

en: Prefix Field Names
hr_HR: Dodaj prefiks ispred naziva polja

en: Unknown field
hr_HR: Nepoznato polje

en: Unknown field group
hr_HR: Nepoznat skup polja

en: All fields from %s field group
hr_HR: Sva polje iz %s skupa polja

en: Flexible Content
hr_HR: Fleksibilno polje

en: Add Row
hr_HR: Dodaj red

en: layouts
hr_HR: rasporedi

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
hr_HR: Polje mora sadržavati najmanje {min} {label} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
hr_HR: {available} {label} {identifier} preostalo (najviše {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
hr_HR: {required} {label} {identifier} obavezno (najmanje {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
hr_HR: Potrebno je unijeti najmanje jedno fleksibilni polje

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
hr_HR: Kliknite “%s” gumb kako bi započeki kreiranje raspored

en: Drag to reorder
hr_HR: Presloži polja povlačenjem

en: Add layout
hr_HR: Dodaj razmještaj

en: Remove layout
hr_HR: Ukloni razmještaj

en: Click to toggle
hr_HR: Klikni za uključivanje/isključivanje

en: Reorder Layout
hr_HR: Presloži polja povlačenjem

en: Reorder
hr_HR: Presloži

en: Delete Layout
hr_HR: Obriši

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Duplicate Layout
hr_HR: Dupliciraj razmještaj

en: Add New Layout
hr_HR: Dodaj novi razmještaj

en: Min
hr_HR: Minimum

en: Max
hr_HR: Maksimum

en: Button Label
hr_HR: Tekst gumba

en: Minimum Layouts
hr_HR: Najmanje

en: Maximum Layouts
hr_HR: Najviše

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: Add Image to Gallery
hr_HR: Dodaj sliku u galeriju

en: Maximum selection reached
hr_HR: Već ste dodali najviše dozovoljenih polja

en: Length
hr_HR: Dužina

en: Caption
hr_HR: Potpis

en: Alt Text
hr_HR: Alternativni tekst

en: Add to gallery
hr_HR: Dodaj u galeriju

en: Bulk actions
hr_HR: Grupne akcije

en: Sort by date uploaded
hr_HR: Razvrstaj po datumu dodavanja

en: Sort by date modified
hr_HR: Razvrstaj po datumu zadnje promjene

en: Sort by title
hr_HR: Razvrstaj po naslovu

en: Reverse current order
hr_HR: Obrnuti redosljed

en: Close
hr_HR: Zatvori

en: Insert
hr_HR: Umetni

en: Specify where new attachments are added
hr_HR: Precizirajte gdje se dodaju novi prilozi

en: Append to the end
hr_HR: Umetni na kraj

en: Prepend to the beginning
hr_HR: Umetni na početak

en: Minimum Selection
hr_HR: Minimalni odabri

en: Maximum Selection
hr_HR: Maksimalni odabir

en: Repeater
hr_HR: Ponavljajuće polje

en: Minimum rows reached ({min} rows)
hr_HR: Minimalni broj redova je već odabran ({min})

en: Maximum rows reached ({max} rows)
hr_HR: Maksimalni broj redova je već odabran ({max})

en: Add row
hr_HR: Dodaj red

en: Remove row
hr_HR: Ukloni red

en: Collapsed
hr_HR: Sklopljeno

en: Select a sub field to show when row is collapsed
hr_HR: Odaberite pod polje koje će biti prikazano dok je red sklopljen

en: Minimum Rows
hr_HR: Minimalno redova

en: Maximum Rows
hr_HR: Maksimalno redova

en: Options Page
hr_HR: Postavke

en: No options pages exist
hr_HR: Ne postoji stranica sa postavkama

en: Export Field Groups
hr_HR: Izvezi skup polja

en: Generate PHP
hr_HR: Generiraj PHP kod

en: No field groups selected
hr_HR: Niste odabrali polje

en: Select Field Groups
hr_HR: Odaberite skup polja

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
hr_HR: Odaberite polja koja želite izvesti i zatim odaberite željeni format. Klikom na gumb “preuzimanje”, preuzmite .json datoteku sa poljima koju zatim možete uvesti u drugu ACF instalaciju.
    Klikom na “generiraj” gumb, izvezite PHP kod koji možete uključiti u WordPress temu.

en: Export File
hr_HR: Datoteka za izvoz

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
hr_HR: Navedeni kod možete koristiti kako bi registrirali lokalnu verziju odabranih polja ili skupine polja. Lokalna polje pružaju dodatne mogućnosti kao što je brže očitavanje, verzioniranje i dinamičke postavke polja. Jednostavno kopirajte navedeni kod u functions.php datoteku u vašoj temi ili uključite ih kao vanjsku datoteku.

en: Copy to clipboard
hr_HR: Kopiraj u međuspremnik

en: Import Field Groups
hr_HR: Uvoz skupa polja

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
hr_HR: Odaberite ACF JSON datoteku koju želite uvesti. Nakon što kliknete ‘Uvezi’ gumb, ACF će uvesti sva polja iz odabrane datoteke.

en: Import File
hr_HR: Datoteka za uvoz

en: Error uploading file. Please try again
hr_HR: Greška prilikom prijenosa datoteke, molimo pokušaj ponovno

en: Incorrect file type
hr_HR: Nedozvoljeni format datoteke

en: Import file empty
hr_HR: Odabrana datoteka za uvoz ne sadrži

en: Conditional Logic
hr_HR: Uvjet za prikaz

en: Show this field if
hr_HR: Prikaži polje ako

en: Add rule group
hr_HR: Dodaj skup pravila

en: Edit field
hr_HR: Uredi polje

en: Duplicate field
hr_HR: Dupliciraj polje

en: Move field to another group
hr_HR: Premjeti polje u drugu skupinu

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Delete field
hr_HR: Obriši polje

en: Field Label
hr_HR: Naziv polja

en: This is the name which will appear on the EDIT page
hr_HR: Naziv koji se prikazuje prilikom uređivanja stranice

en: Field Name
hr_HR: Naziv polja

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
hr_HR: Jedna riječ, bez razmaka. Povlaka i donja crta su dozvoljeni

en: Field Type
hr_HR: Tip polja

en: Instructions
hr_HR: Upute

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
hr_HR: Upute priliko uređivanja. Vidljivo prilikom spremanja podataka

en: Required?
hr_HR: Obavezno?

en: Wrapper Attributes
hr_HR: Značajke prethodnog elementa

en: width
hr_HR: širina

en: class
hr_HR: klasa

en: Close Field
hr_HR: Zatvori polje

en: Order
hr_HR: Redni broj

en: Type
hr_HR: Tip

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
hr_HR: Nema polja. Kliknite gumb <strong>+ Dodaj polje</strong> da bi kreirali polje.

en: + Add Field
hr_HR: Dodaj polje

en: Rules
hr_HR: Pravila

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
hr_HR: Odaberite pravila koja određuju koji prikaz će koristiti ACF polja

en: Active
hr_HR: Aktivan

en: Style
hr_HR: Stil

en: Standard (WP metabox)
hr_HR: Zadano (WP metabox)

en: Seamless (no metabox)
hr_HR: Bez

en: Position
hr_HR: Pozicija

en: High (after title)
hr_HR: Visoko (nakon naslova)

en: Normal (after content)
hr_HR: Normalno (nakon saržaja)

en: Side
hr_HR: Desni stupac

en: Label placement
hr_HR: Pozicija oznake

en: Instruction placement
hr_HR: Pozicija uputa

en: Below labels
hr_HR: Ispod oznake

en: Below fields
hr_HR: Iznad oznake

en: Order No.
hr_HR: Redni broj.

en: Field groups with a lower order will appear first
hr_HR: Skup polja sa nižim brojem će biti više pozicioniran

en: Shown in field group list
hr_HR: Vidljivo u popisu

en: Permalink
hr_HR: Stalna veza

en: Content Editor
hr_HR: Uređivač sadržaja

en: Excerpt
hr_HR: Izvadak

en: Discussion
hr_HR: Rasprava

en: Revisions
hr_HR: Revizija

en: Author
hr_HR: Autor

en: Page Attributes
hr_HR: Atributi stranice

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Send Trackbacks
hr_HR: Pošalji povratnu vezu

en: Hide on screen
hr_HR: Sakrij

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
hr_HR: <b>Odaberite</b> koje grupe želite <b>sakriti</b> prilikom uređivanja.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
hr_HR: Ukoliko je više skupova polja prikazano na istom ekranu, postavke prvog skupa polja će biti korištene (postavke polja sa nižim brojem u redosljedu)

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
hr_HR: Ažuriranje baze podatak dovršeno. Provjerite koje web stranice u svojoj mreži želite nadograditi i zatim kliknite %s.

en: Upgrade Sites
hr_HR: Ažuriraj stranice

en: Site
hr_HR: Web stranica

en: Site is up to date
hr_HR: Nema novih ažuriranja za web stranica

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
hr_HR: Baza podataka je nadograđena. <a href=“%s”>Kliknite ovdje za povratak na administraciju WordPress mreže</a>

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
hr_HR: Prije nego nastavite preporučamo da napravite sigurnosnu kopiju baze podataka. Jeste li sigurni da želite nastaviti ažuriranje?

en: Upgrading data to version %s
hr_HR: Nadogradnja na verziju %s

en: Reading upgrade tasks...
hr_HR: Učitavam podatke za nadogradnju…

en: Database Upgrade Required
hr_HR: Potrebno je nadograditi bazu podataka

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviraj licencu

en: Activate License
hr_HR: Aktiviraj licencu

en: License Information
hr_HR: Informacije o licenci

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
hr_HR: Da bi omogućili ažuriranje, molimo unesite vašu licencu i polje ispod. Ukoliko ne posjedujete licencu, molimo posjetite <a href=“%s” target=“_blank”>detalji i cijene</a>.

en: License Key
hr_HR: Licenca

en: Update Information
hr_HR: Ažuriraj informacije

en: Current Version
hr_HR: Trenutna vezija

en: Latest Version
hr_HR: Posljednja dostupna verzija

en: Update Available
hr_HR: Dostupna nadogradnja

en: Please enter your license key above to unlock updates
hr_HR: Unesite licencu kako bi mogli izvršiti nadogradnju

en: Update Plugin
hr_HR: Nadogradi dodatak

en: Changelog
hr_HR: Popis izmjena

en: Upgrade Notice
hr_HR: Obavijest od nadogradnjama
