Register Plus Redux v3.9.10 - en to pl_PL translation catalogue (225 entries)

en:  after
pl_PL:  po

en:  and/or
pl_PL:  i/lub

en:  or
pl_PL:  lub

en: %s Users Registered.
pl_PL: %s Zarejestrowanych użytkowników.

en: <h2>%user_login% is your new username</h2>
    <p>But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong></p>
    <p>Check your inbox at <strong>%user_email%</strong> and click the link given.</p>
    <p>If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.</p>
pl_PL: <h2>Twoja nazwa użytkownika: %user_login%</h2>
    <p>Ale zanim będziesz mógł/mogła się zalogować, <strong>musisz aktywować konto</strong></p>
    <p>Sprawdź skrzynkę odbiorczą w <strong>%user_email%</strong> i klinkij w link aktywacyjny.</p>
    <p>Jeśli nie aktywujesz konta w dwa dni, będziesz musiał/musiała zarejestrować się ponownie.</p>

en: A verification code will be sent to any new users email address, new users will not be able to login or reset their password until they have completed the verification process. Administrators may authorize new users from the Unverified Users Page at their own discretion.
pl_PL: Kod weryfikujący będzie wysłany do każdego nowo zarejestrowanego użytkownika, nowy użytkownik nie będzie mógł się zalogować ani zresetować hasła do czasu pełnej weryfikacji konta. Administrator może autoryzować każde nowo powstałe konto.

en: About Yourself
pl_PL: Krótko o sobie

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Add Code
pl_PL: Dodaj kod

en: Add Field
pl_PL: Dodaj pole

en: Add a new custom field.
pl_PL: Dodaj nowe własne pole

en: Add a new invitation code
pl_PL: Dodaj nowy kod zaproszenia

en: Add asterisk to left of all required field's name.
pl_PL: Dodaj gwiazdke do lewej strony wszystkich pól oznaczonych jako wymagane

en: Additional Fields
pl_PL: Dodatkowe pola

en: Additional Information
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Admin Message
pl_PL: Wiadomość administrator

en: Admin Notification
pl_PL: Powiadomienia administratora

en: Admin Notification Settings
pl_PL: Ustawienia powiadomień administratora

en: Admin Verification
pl_PL: Weryfikacja Administratora

en: All unverified users will automatically be deleted after the Grace Period specified, to disable this process enter 0 to never automatically delete unverified users.
pl_PL: Wszyscy niezweryfikowani użytkownicy zostaną usunięci automatycznie po okresie prolongaty, aby wyłączyć ten proces wpisz 0 aby nigdy nie usuwać użytkowników automatycznie.

en: Apply
pl_PL: Zaakceptuj

en: Apply default Wordpress styling to all fields.
pl_PL: Ustaw domyślne stylowanie Wordpressa dla wszystich pól rejestracji

en: Approve
pl_PL: Zaakceptuj

en: Approve Selected Users
pl_PL: Zaakceptuj zaznaczonych użytkowników

en: Autocomplete URL
pl_PL: Autouzupełnianie URL

en: Autologin user
pl_PL: Zaloguj automatycznie

en: Autologin user after registration.
pl_PL: Zaloguj automatycznie po rejestracji.

en: Bad
pl_PL: Złe

en: Bulk Actions
pl_PL: Wyświetl akcje

en: By default, after registering, users will be sent to %s/wp-login.php?checkemail=registered, leave this value empty if you do not wish to change this behavior. You may enter another address here, however, if that address is not on the same domain, Wordpress will ignore the redirect.
pl_PL: Domyślnie po rejestracji użytkownik zostanie przekierowany do %s/wp-login?checkmail=registered, zostaw pole puste jeśli nie chcesz tego zmieniać. Możesz wpisać inny dowolny adres, jednakże musi być w tej samej domenie co serwis, w innym wypadku Worpdress zignoruje przekierowanie.

en: By default, after verifying, users will be sent to %s/wp-login.php, leave this value empty if you do not wish to change this behavior. You may enter another address here, however, if that addresses is not on the same domain, Wordpress will ignore the redirect.
pl_PL: Domyślnie, po weryfikacji, użytkownik zostanie przekierowany do %s/wp-login.php, zostaw pole puste jeśli nie chcesz zmieniać tego ustawienia. Możesz również wpisać inny adres; gdzie będzie następować przekierowanie. Adres musi być w tej samej domenie co portal, inaczej WordPress będzie ignorował przekierowanie.

en: CSS Rule Example:
pl_PL: Przykładowy CSS

en: Checkbox Fields
pl_PL: Pole Checkbox

en: Confirm E-mail
pl_PL: Potwierdź E-mail

en: Confirm Email
pl_PL: Potwierdź email

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Convert new lines to &lt;br /&gt; tags (HTML only)
pl_PL: Konwertuj nowe linijki &lt;br /&gt;  (Tylko HTML)

en: Custom Admin Notification
pl_PL: Własne powiadomienia administratora.

en: Custom CSS for Register & Login Pages
pl_PL: Własny CSS dla formularza Rejestracji i Logowania

en: Custom Login CSS
pl_PL: Własny CSS dla logowania

en: Custom Logo URL
pl_PL: Własne logo

en: Custom Logo will be shown on Registration and Login Forms in place of the default Wordpress logo. For the best results custom logo should not exceed 350px width.
pl_PL: Własne logo będzie wyświetlane w formularzu logowania, oraz w formularzu rejestracji zamiast domyślnego loga Wordpress. Dla najlepszych efektów wizualncyh logo nie powinno mieć mniej niż 350 px szerokości.

en: Custom New User Message
pl_PL: Własna wiadomość dla nowych użytkowników

en: Custom Register CSS
pl_PL: Własny CSS dla Rejestracji

en: Custom Verification Message
pl_PL: Własna wiadomość Weryfikacyjna

en: Database Key
pl_PL: Baza kluczy

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Selected Users
pl_PL: Usuń zaznaczonych

en: Disclaimer
pl_PL: Odpowiedzialność

en: Disclaimer Content
pl_PL: Treść info. dot. odpowiedzialności

en: Disclaimer Title
pl_PL: Tytuł info. dot. odpowiedzialności

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user is created by an administrator
pl_PL: NIE wysyłaj wiadomości email do administratora za każdym razem gdy administrator stworzy użytkownika.

en: Do NOT send administrator an email whenever a new user registers
pl_PL: NIE wysyłaj wiadomości email do administratora za każdym razem gdy zarejestruje się nowy użytkownik.

en: Do NOT send user an email after they are registered
pl_PL: NIE wysyłaj wiadomości email po rejestracji

en: Do NOT send user an email when created by an administrator
pl_PL: NIE wysyłaj wiadomości email po stworzeniu konta przez administratora

en: Do not require users to confirm password.
pl_PL: Nie wymagaj potwierdzania hasła podczas rejestracji

en: Drag to Reorder
pl_PL: Przeciągnij aby wysłać ponownie

en: ERROR
pl_PL: BŁĄD

en: Each invitation code may only be used once.
pl_PL: Każdy kod zaproszenia może być użyty wyłącznie raz

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Email Verification
pl_PL: Weryfikacja email

en: Email address is not appropriate as a username, please enter another email address.
pl_PL: Adres email nie pasuje do loginu, prosimy wpisać inny adres email.

en: Empty
pl_PL: Puste

en: Enable...
pl_PL: Włącz...

en: Enforce case-sensitivity of invitation codes.
pl_PL: Wymuszaj wyróżnianie wielkości liter w kodach zaproszeń.

en: Enhances the user registration process with complete customization and additional administration options.
pl_PL: Rozszerza możliwości podstawowej strony rejestracji.

en: Enter additional fields to show on the User Profile and/or Registration Pages. Additional fields will be shown after existing profile fields on User Profile, and after selected profile fields on Registration Page but before Password, Invitation Code, Disclaimer, License Agreement, or Privacy Policy (if any of those fields are enabled). Options must be entered for Select, Checkbox, and Radio fields. Options should be entered with commas separating each possible value. For example, a Radio field named "Gender" could have the following options, "Male,Female".
pl_PL: Dodaj dodatkowe pola do wyświetlenia w profilu użytkownika i / lub formularzu rejestracji. Dodatkowe pola zostaną wyświetlone po istniejących polach Profilu oraz wybranych polach formularza rejestracji oraz przed polami: Hasło, Kod zaproszenia, Informacje dot. odpowiedzialności, Regulamin, Polityka prywatności ( jeśli któreś z nich zostało aktywowane ). Opcje muszą być oddane dla pól Select, Checkbox, i Radiobuttonów. Opcje muszą zostać wprowadzone oddzielone przecinkiem. Np radiobutton o nazwie "Płeć" powinno mieć następujące opcje, "Mężczyzna,Kobieta"

en: Filter Random Passwords.
pl_PL: Filtr haseł losowych.

en: First Name
pl_PL: Imie

en: From Email
pl_PL: Z Maila

en: From Name
pl_PL: Imie OD

en: From:
pl_PL: Od:

en: Good
pl_PL: Dobre

en: Grace Period
pl_PL: Okres prolongaty

en: Hacks & Fixes
pl_PL: Hacki i Fixy

en: Have an invitation code? Enter it here. (This is not required)
pl_PL: Masz kod zaproszenia? Wpisz go tutaj (Nie jest to wymagane)

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Hidden Field
pl_PL: Pole hidden

en: Invalid verification code.
pl_PL: Błędny kod weryfikacji.

en: Invitation Code
pl_PL: Kod zaproszenia

en: Invitation Code Tracking
pl_PL: Tracking kodu zaproszenia

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: License Agreement
pl_PL: Regulamin

en: License Agreement Content
pl_PL: Zawartość regulaminu

en: License Agreement Title
pl_PL: Tytuł regulaminu

en: Minimum password length:
pl_PL: Minimalna długość hasła:

en: Mismatch
pl_PL: Mistrzowskie hasło ;-)

en: Moderate all new user registrations...
pl_PL: Moderuj wszystkich nowo zarejestrowanych użytkowników

en: New
pl_PL: Nowe

en: New Field
pl_PL: Nowe pole

en: New User Message
pl_PL: Wiadomość dla nowych użytkowników

en: New User Message Settings
pl_PL: Ustawienia wiadomości dla nowych użytkowników

en: New User Registered
pl_PL: Rejestracja nowego użytkownika

en: New users will not be able to login or reset their password until they have been authorized by an administrator from the Unverified Users Page. If both verification options are enabled, users will not be able to login until an administrator authorizes them, regardless of whether they complete the email verification process.
pl_PL: Nowi użytkownicy nie będą mogli się zalogować ani zresetować hasła dopóki nie zostaną zautoryzowani przez administratora. Jeśli oba procesy ( weryfikacja email i autoryzacja przez Administratora  są włączone użytkownik nie będzie mógł się zalogować dopóki administrator go nie autoryzuje mimo zweryfikowania przez adres e-mail ).

en: New users will not be asked to enter a username, instead their email address will be used as their username.
pl_PL: Nowi użytkownicy nie będą proszeni o podanie loginu, ich adres email będzie używany zamiast loginu.

en: No help available
pl_PL: Pomoc jest niedostępna

en: No message will be sent to administrator whether a user is registered or created.
pl_PL: Żadna wiadomość nie będze wysłana nieważne czy użytkownik jest zarejestrowany czy stworzony.

en: No message will be sent to user whether they are registered or created by an administrator.
pl_PL: Nie zostanie wysłana żadna wiadomość nieważne czy użytkownik się zarejestrował czy został stworzony przez Admina

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Please accept the %s
pl_PL: Proszę zaakceptuj %s

en: Please confirm your e-mail address.
pl_PL: Proszę potwierdź swój adres e-mail.

en: Please enter a password.
pl_PL: Proszę podaj hasło.

en: Please enter a value for %s.
pl_PL: Proszę dodać wartość do %s.

en: Please enter an invitation code.
pl_PL: Wpisz swój kod zaproszenia.

en: Please enter new value for %s, value specified is not in the correct format.
pl_PL: Zmień wartość %s, format obecnej jest nieprawidłowy.

en: Please enter some information about yourself.
pl_PL: Wpisz kilka informacji o sobie.

en: Please enter your AIM username.
pl_PL: Podaj swój login AIM

en: Please enter your Jabber / Google Talk username.
pl_PL: Podaj swój login Jabber / Google Talk.

en: Please enter your Yahoo IM username.
pl_PL: Podaj swój login Yahoo IM.

en: Please enter your first name.
pl_PL: Wpisz swoje imie.

en: Please enter your last name.
pl_PL: Wpisz swoje nazwisko.

en: Please enter your website URL.
pl_PL: Podaj adres URL swojej strony.

en: Please verify your account using the verification link sent to your email address.
pl_PL: Proszę zweryfikować swoje konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji.

en: Preview Registration Page
pl_PL: Poprzednia strona rejestracji

en: Privacy Policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Privacy Policy Content
pl_PL: Zawartość polityki prywatności

en: Privacy Policy Title
pl_PL: Tytuł polityki prywatności

en: Profile Fields
pl_PL: Pola profilu

en: Radio Fields
pl_PL: Radiobutton

en: Random Password Appears in Messages
pl_PL: Losowe hasło wyświelane w wiadomościach

en: Register Plus Redux Settings
pl_PL: Ustawienia wtyczki Register Plus redux

en: Register Plus Redux must be Network Activated by Super Admin under WordPress Multisite. You will have limited functionality while not Network Activated. Please refer to <a href="%s">radiok.info</a> for help resolving this issue.
pl_PL: Wtyczka Register Plus Redux musi zostać aktywowana przez internet przez konto z uprawnieniami SUPER ADMIN w Wordpress Multisite. Dopóki nie aktywujesz wtyczki, będzie miała ona ograniczoną funkcjonalność. Proszę przejdź do  <a href="%s">radiok.info</a> jeśli szukasz pomocy w rozwiązaniu problemu.

en: Register Plus Redux requires WordPress 3.2 or greater. You are currently using WordPress %s, please upgrade WordPress or deactivate Register Plus Redux.
pl_PL: Wtyczka Register Plus Redux wymaga Wordpress 3.2 lub wyższej. Używasz obecnie Wordpress %s, proszę zaktualizuj Wordpress-a, lub deaktywuj wtyczkę.

en: Registered
pl_PL: Zarejestrowany

en: Registration Form
pl_PL: Formularz rejestracji

en: Registration Redirect
pl_PL: Przekierowanie rejestracji

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove Code
pl_PL: Usuń kod

en: Remove Field
pl_PL: Usuń pole

en: Remove Logo
pl_PL: Usuń logo

en: Reorder
pl_PL: Wyślij ponownie

en: Replacement Keywords
pl_PL: Zastąp słowa kluczowe

en: Require
pl_PL: Wymagane

en: Require Agreement
pl_PL: Wymagana akceptacja

en: Require new user enter one of the following invitation codes to register.
pl_PL: Wymagaj wprowadzenia jednego z poniższych kodów podczas rejestracji

en: Require new users enter a password during registration...
pl_PL: Wymagaj od użytkownika ustawienia hasła podczas rejestracji.

en: Require new users to enter e-mail address twice during registration.
pl_PL: Wymagaj od nowych użytkowników podania adresu e-mail dwa razy w procesie rejestracji.

en: Required Field
pl_PL: Pole wymagane

en: Required Fields Asterisk
pl_PL: Pola wymagane oznaczone gwiazdką

en: Required Fields Style Rules
pl_PL: Style dla pól "wymaganych"

en: Restore Default
pl_PL: Przywróć domyślne

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Select Field
pl_PL: Pole Select

en: Select which fields to show on the Registration Form. Users will not be able to register without completing any fields marked required.
pl_PL: Wybierz które pola mają być wyświetlone w formularzu rejesracji. Użytkownik nie będzie mógł zakończyć procesu rejestracji bez uzupełnienia wszystkich pól oznaczonych jako wymagane.

en: Select which fields to show on the Signup Form. Users will not be able to signup without completing any fields marked required.
pl_PL: Wybierz które pola mają być wyświetlone w formularzu rejesracji. Użytkownik nie będzie mógł zakończyć procesu rejestracji bez uzupełnienia wszystkich pól oznaczonych jako wymagane.

en: Send E-mail Verification
pl_PL: Wyślij wiadomość weryfikacyjną

en: Send E-mail Verification to Selected Users
pl_PL: Wyślij wiadomość weryfikującą do zaznaczonych użytkowników

en: Send administrator an email after a new user is verified
pl_PL: Wyślij email do administratora po weryfikacji nowego użytkownika.

en: Send as HTML
pl_PL: Wyślij jako HTML

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings Saved
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
pl_PL: Podziel się częścią swojej biografii z nami aby wypełnić trochę swój profil. Treść ta może być wyświetlana publicznie.

en: Short
pl_PL: Krótkie

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show %d hidden invitation code | Show %d hidden invitation codes
pl_PL[0]: Wyświetl %d ukryty kod zaproszenia
pl_PL[1]: Wyświetl %d ukryte kody zaproszeń
pl_PL[2]: Wyświetl %d ukryte kody zaproszeń

en: Show Disclaimer during registration...
pl_PL: Wyświetl informacje dot. odpowiedzialności podczas rejestracji...

en: Show Invitation Code Tracking widget on Dashboard.
pl_PL: Pokaż kod tracking kodu zaproszenia jako widget w panelu Admina

en: Show License Agreement during registration...
pl_PL: Pokaż regulamin w trakcie rejestracji...

en: Show Privacy Policy during registration...
pl_PL: Pokaż politykę prywatności podczas rejestracji...

en: Show on Profile
pl_PL: Pokaż w profilu

en: Show on Registration
pl_PL: Pokaż w formularzu rejestracji

en: Show password strength meter...
pl_PL: Pokaż miernik siły hasła

en: Signup Form
pl_PL: Formularz rejestracji

en: Sorry, that username already exists!
pl_PL: Przepraszamy, ta nazwa użytkownika jest już zajęta.

en: Starting Tabindex
pl_PL: Kolejność wyświetlania

en: Static Text
pl_PL: Tekst statyczny

en: Strong
pl_PL: Mocne

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Subject:
pl_PL: Temat:

en: Summary
pl_PL: Podsumowanie

en: Temp Username
pl_PL: Login tymczasowy

en: Text Area
pl_PL: Pole Textarea

en: Textbox Field
pl_PL: Pole tekstowe

en: Thank you %s, your account has been verified, please login with the password you specified during registration.
pl_PL: Dzięki %s, Twoje konto zostało zweryfikowane, zaloguj się danymi podanymi podczas rejestracji.

en: Thank you %s, your account has been verified, your password will be emailed to you.
pl_PL: Dzęki %s, Twoje konto zostało zweryfikowane, Twoje hasło zostało wysłane do Ciebie emailem.

en: That invitation code is invalid.
pl_PL: Kod zaproszenia jest nieprawidłowy.

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
pl_PL: Ta nazwa użytkownika jest zarezerwowana, ale może być wolna za kilka dni.

en: The first field added will have this tabindex, the tabindex will increment by 1 for each additional field. Enter 0 to remove all tabindex's.
pl_PL: Pierwsze pole dodatkowe będzie posiadało ten "tabindex", tabindex będzie inkrementowany o 1 dla każdego nowego pola. Wpisz 0 jeśli chcesz usunąć opcje "tabindex"

en: The following message will be sent when a user is
pl_PL: Poniższa wiadomość zostanie wysłana gdy użytkownik jest

en: The following message will be sent when a user is registered:
pl_PL: Poniższa wiadomość zostanie wysłana gdy użytkownik się zarejestuje:

en: The following message will be shown to users after registering (or verifying their email if both verification options are enabled). You may include HTML in this message.
pl_PL: Poniższa wiadomość zostanie wyświetlona po rejestracji użytkownika ( lub po weryfikacji jego email jeśli obie opcje weryfikacje są włączone ). Możesz używać tagów HTML w treści wiadomości.

en: The following message will be shown to users after registering. You may include HTML in this message.
pl_PL: Poniższa wiadomość zostanie wyświetlona użytkownikowi po rejestracji. Możesz używać tagów HTML w treści owej wiadomości.

en: There is another active plugin that is conflicting with Register Plus Redux. The conflicting plugin is creating its own wp_new_user_notification function, this function is used to alter the messages sent out following the creation of a new user. Please refer to <a href="%s">radiok.info</a> for help resolving this issue.
pl_PL: Obecnie działa inny aktywny plugin, który tworzy konflikt z Register Plus Redux. Wtyczka tworząca konflikt, tworzy swoją własną funkcje wp_new_user_notification, ta funkcja jest używana do wysyłania wiadomości o stworzeniu konta nowego użytkownika. Przejdź do <a href="%s">radiok.info</a> aby wyszukać rozwiązanie problemu.

en: This invitation code is already in use, please enter a unique invitation code.
pl_PL: Ten kod zaproszenia był już użyty, proszę wpisz unikalny kod zaproszenia.

en: This username is already registered, please choose another one.
pl_PL: Ten adres e-mail znajduje się w naszej bazie danych, wybierz inny adres.

en: This website is currently closed to public registrations. You will need an invitation code to register.
pl_PL: Portal obecnie nie prowadzi otwartej rejestracji. Wymagany jest kod zaproszenia aby się zarejestrować.

en: To:
pl_PL: Do:

en: Unverified Users
pl_PL: Niezweryfikowani użytkownicy

en: Upload Image
pl_PL: Dodaj obrazek

en: Use Default Style Rules
pl_PL: Użyj domyślnego stylowania

en: Use Email as Username
pl_PL: Użyj Adresu Email jako Loginu

en: Use invitation codes to track or authorize new user registration...
pl_PL: Użyj kodów zaproszeń do autoryzacji rejestracji nowych użytkowników

en: User Message
pl_PL: Wiadomość

en: User Set Password
pl_PL: Użytkownik ustala hasło

en: Username
pl_PL: Login

en: Users approved.
pl_PL: Użytkownik zaakceptowany.

en: Users deleted.
pl_PL: Użytkownik usunięty.

en: Verification Redirect
pl_PL: Przekierowanie weryfikacji

en: Verification Sent
pl_PL: Weryfikacja wysłana

en: Verification emails sent.
pl_PL: Wiadomość aktywacyjna została wysłana.

en: Verified
pl_PL: Zweryfikowany

en: Verify Your Account
pl_PL: Zweryfikuj swoje konto

en: Verify all new users email address...
pl_PL: Zweryfikuj adresy email wszystkich nowych użytkowników.

en: Website
pl_PL: Strona WWW

en: When user set password is enabled, and another plugin is being used to modify outgoing messages, a random password may appear in those messages, regardless of the fact that a user entered password was specified. This option will filter all password requests and show the user entered password if possible.
pl_PL: Jeśli opcja ustawiania hasła przez użytkownika jest włączona, i inny plugin będzie chciał modyfikować treści wychodzących wiadomości, losowe hasło może zostać wyświetlone w tych wiadomościach, niezależnie od tego, że użytkownik wpisze swoje hasło. Ta opcja będzie filtrowała wszystkie prośby o hasła i wyświetlać będzie tylko hasło wprowadzone przez użytkownika jeśli to będzie możliwe.

en: Works if Email Verification and Admin Verification are turned off. By default users will be sent to %s, to change this behavior, set up Registration Redirect field above.
pl_PL: Działa jeśli weryfikacja Email i Weryfikacja przez administratora jest wyłączona. Domyślnie użytkownik zostanie przekierowany do %s, aby zmienić to, ustaw "przekierowanie rejestracji" w polu poniżej.

en: You can create a URL to autocomplete specific fields for the user. Additional fields use the database key. Included below are available keys and an example URL.
pl_PL: Możesz stworzyć URL do autouzupełniania konkretnych pól użytkownika. Dodatkowe pola wykożystują bazę kluczy. Poniżej dołączone są dostępne klucze i przykłady URL.

en: You cannot edit that user.
pl_PL: Nie możesz edytować tego użytkownika.

en: You must Save Changes to remove logo.
pl_PL: Musisz zapisać zmiany aby usunąć logo

en: You must save after adding new fields before all options become available.
pl_PL: Musisz zapisać zmiany po dodaniu nowych pól zanim wszystkie opcje będą dostępne.

en: Your Login Information
pl_PL: Twoje dane logowania.

en: Your account will be reviewed by an administrator and you will be notified when it is activated.
pl_PL: Twoje konto zostanie zweryfkowane przez administratora, po aktywacji zostaniesz poinformowany pocztą email.

en: Your e-mail address does not match.
pl_PL: Adresy e-mail nie pasują do siebie.

en: Your password does not match.
pl_PL: Twoje hasła nie są identyczne

en: Your password must be at least %d characters in length.
pl_PL: Twoje hasło musi mieć conajmniej %d znaków.

en: Your password must be at least %d characters long. To make your password stronger, use upper and lower case letters, numbers, and the following symbols !@#$%%^&amp;*()
pl_PL: Twoje hasło musi mieć co najmniej %d znaków. Aby Twoje hasło było silniejsze używaj mieszanki wielkich i małych liter, cyfr, i następujących znaków !@#$%%^&amp;*()

en: an administrator has approved the new user
pl_PL:  administrator zaakceptował nowego użytkownika

en: created
pl_PL: stworzony

en: days
pl_PL: dni

en: http://radiok.info/blog/category/register-plus-redux/
pl_PL: http://radiok.info/category/register-plus-redux

en: registered
pl_PL: zarejestrowany

en: the user has verified their email address
pl_PL: użytkownik zweryfikował swój adres e-mail

en: username and email used
pl_PL: Użytkownik i adres email są zajęte
