PublishPress Planner 4.8.0 - en to sl-SI translation catalogue (659 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
sl-SI:  <a href="%s">Dodajte polja, da začnete</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
sl-SI: Spodbudite svojega skrbnika spletnega mesta, da konfigurira vaš uredniški delovni potek z dodajanjem uredniških polj.

en:  Scheduled
sl-SI:  Načrtovano

en:  Scheduled, but late
sl-SI:  Načrtovano, a zamujeno

en: "Notify me"
sl-SI: "Obvesti me"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
sl-SI: %1$s #%2$s "%3$s" je bil premaknjen v smetnjak s strani %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
sl-SI: %1$s #%2$s "%3$s" je bil objavljen s strani %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
sl-SI: %1$s #%2$s "%3$s" je bil obnovljen iz smetnjaka s strani %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
sl-SI: %1$s #%2$s "%3$s" je bilo neobjavljeno s strani %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
sl-SI: %1$s (%2$s ) je povedal dne %3$s ob %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
sl-SI:  %1$s <div class="input-divider">do</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
sl-SI: %1$s ob %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
sl-SI: %1$s nazadnje posodobljeno %2$s

en: %1s weeks
sl-SI: %1s tednov

en: %d Group | %d Groups
sl-SI[0]: %d Skupina
sl-SI[1]: %d Skupine
sl-SI[2]: %d Skupin
sl-SI[3]: %d Skupinam

en: %d Role | %d Roles
sl-SI[0]: %d Vloga
sl-SI[1]: %d Vloge
sl-SI[2]: %d Vlog
sl-SI[3]: %d Vlogam

en: %d User | %d Users
sl-SI[0]: %d Uporabnik
sl-SI[1]: %d Uporabniki
sl-SI[2]: %d Uporabnikov
sl-SI[3]: %d Uporabnikom

en: %d week | %d weeks
sl-SI[0]: %d teden
sl-SI[1]: %d tedna
sl-SI[2]: %d tedni
sl-SI[3]: %d tednov

en: %d weeks
sl-SI: %d tednov

en: %s could not be created
sl-SI: %s ni bilo mogoče ustvariti

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
sl-SI: %s je bilo uspešno ustvarjeno. <a href="%s" target="_blank">Uredi %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
sl-SI[0]: %s obvestilo najdeno.|
sl-SI[1]: %s obvestila najdena.|
sl-SI[2]: %s obvestil najdenih.|
sl-SI[3]: %s obvestil najdenih.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
sl-SI[0]: %s delovni postopek obvestila je premaknjen v smeti.
sl-SI[1]: %s delovni postopki obvestila so premaknjeni v smeti.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
sl-SI[0]: %s delovni postopek obvestila ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.
sl-SI[1]: %s delovni postopki obvestila niso bili posodobljeni, nekdo jih ureja.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
sl-SI[0]: %s delovni postopek obvestila je trajno izbrisan.
sl-SI[1]: %s delovni postopki obvestila so trajno izbrisani.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
sl-SI[0]: %s delovni postopek obvestila je obnovljen iz smeti.
sl-SI[1]: %s delovni postopki obvestila so obnovljeni iz smeti.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
sl-SI[0]: %s delovni postopek obvestila je posodobljen.
sl-SI[1]: %s delovni postopki obvestila so posodobljeni.

en: (Hide all)
sl-SI: (Skrij vse)

en: (no title)
sl-SI: (brez naslova)

en: - any status -
sl-SI: - katerokoli stanje -

en: -- Select %s --
sl-SI: -- Izberite %s --

en: -- Select a user --
sl-SI: -- Izberite uporabnika --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
sl-SI: 1 delovni postopek obvestila ni bil posodobljen, nekdo ga ureja.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sl-SI: <p><strong>Za več informacij:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Dokumentacija koledarja</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sl-SI: <p><strong>Za več informacij:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentacija uredniških komentarjev</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sl-SI: <p><strong>Za več informacij:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentacija uredniških polj</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
sl-SI: <p><strong>Za več informacij:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentacija obvestil</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
sl-SI: <p>Uredniški komentarji vam pomagajo zmanjšati preobremenitev z e-pošto in obdržati pogovor blizu tistega, kar je pomembno: vaša vsebina. Komentiranje v nizu v adminu, podobno tistemu, kar najdete na koncu blog objave, omogoča pisateljem in urednikom, da zasebno pustijo povratne informacije in razpravljajo, kaj je treba spremeniti pred objavo.</p><p>Vsakdo, ki ima dostop do ogleda zgodbe v pripravi, bo imel tudi možnost komentirati. Če imate omogočena obvestila, bodo tisti, ki sledijo objavi, prejeli e-pošto vsakič, ko je komentar oddan.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
sl-SI: <p>Spremljajte pomembne podrobnosti o svoji vsebini z uredniškimi polji. Ta funkcija vam omogoča, da ustvarite toliko polj za datum, besedilo, številko itd., kot želite, in jih nato uporabite za shranjevanje informacij, kot so kontaktni podatki ali lokacija intervjuja.</p><p>Ko nastavite svoja polja, se uredniška polja integrirajo tako s koledarjem kot s pregledom vsebine. Naredite element uredniškega polja vidnega, da se prikaže ostalim članom vaše ekipe. Ohranite ga skritega, da omejite informacije med pisateljem in njihovim urednikom.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
sl-SI: <p>Obvestila zagotavljajo, da ste obveščeni o napredku vaše najpomembnejše vsebine. Uporabniki se lahko naročijo na obvestila o objavi eno za drugo ali z izbiro vlog.</p><p>Ko je omogočeno, se lahko obvestila pošljejo, ko se objava spremeni status ali ko pisatelj ali urednik pusti uredniški komentar.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
sl-SI: <p>Koledar je priročen tedenski ali mesečni pogled na vašo vsebino. Hitro si oglejte, katere zgodbe so na pravi poti za pravočasno objavo, in katere bodo potrebovale dodatno prizadevanje.</p>

en: == %s Details ==
sl-SI: == %s Podrobnosti ==

en: == Actions ==
sl-SI: == Ukrepi ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
sl-SI: Novo %1$s (#%2$s "%3$s") je ustvaril %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
sl-SI: Nov uredniški komentar je bil dodan k %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
sl-SI: O

en: Access denied
sl-SI: Dostop zavrnjen

en: Action nonce not found.
sl-SI: Nonce akcije ni bilo najdeno.

en: Active Notifications
sl-SI: Aktivna obvestila

en: Add Another Option
sl-SI: Dodaj drugo možnost

en: Add Column
sl-SI: Dodaj stolpec

en: Add Comment
sl-SI: Dodaj komentar

en: Add Filter
sl-SI: Dodaj filter

en: Add New
sl-SI: Dodaj novo

en: Add New %s
sl-SI: Dodaj nov %s

en: Add New Editorial Fields
sl-SI: Dodaj nova uredniška polja

en: Add New Editorial fields term
sl-SI: Dodaj nov izraz uredniških polj

en: Add New Notification
sl-SI: Dodaj novo obvestilo

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
sl-SI: Dodajte seznam taksonomskih slugov, ločenih z vejico, ki jih ne bi smel naložiti filter vsebine Taksonomije, ko dodajate nov delovni postopek obvestila.

en: Add an editorial comment
sl-SI: Dodaj uredniški komentar

en: Add content for %s
sl-SI: Dodaj vsebino za %s

en: Add editorial comment: %s
sl-SI: Dodaj uredniški komentar: %s

en: Add to post types
sl-SI: Dodaj k tipom objav

en: Advanced Notifications
sl-SI: Napredna obvestila

en: All
sl-SI: Vse

en: All %s
sl-SI: Vse %s

en: All Actions
sl-SI: Vse akcije

en: All Channels
sl-SI: Vsi kanali

en: All Editorial Fields
sl-SI: Vsa polja za uredništvo

en: All Posts
sl-SI: Vse objave

en: All Receivers
sl-SI: Vsi prejemniki

en: All Statuses
sl-SI: Vsi statusi

en: All Users
sl-SI: Vsi uporabniki

en: All Workflows
sl-SI: Vsi delovni tokovi

en: All authors
sl-SI: Vsi avtorji

en: All categories
sl-SI: Vse kategorije

en: All channels
sl-SI: Vsi kanali

en: All events
sl-SI: Vsi dogodki

en: All options value and labels are required.
sl-SI: Vrednosti in oznake vseh možnosti so obvezne.

en: All post types
sl-SI: Vse vrste objav

en: All posts
sl-SI: Vse objave

en: All status
sl-SI: Vsi statusi

en: All statuses
sl-SI: Vsi statusi

en: All tags
sl-SI: Vse oznake

en: All types
sl-SI: Vse vrste

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
sl-SI: Dovoli javni dostop do naročnin v iCal ali Google Koledarju

en: Always notify the author of the content:
sl-SI: Vedno obvesti avtorja vsebine:

en: Always notify users who have edited the content:
sl-SI: Vedno obvesti uporabnike, ki so uredili vsebino:

en: Always show complete post titles
sl-SI: Vedno prikaži celotne naslove objav

en: An error occured
sl-SI: Prišlo je do napake

en: Apply
sl-SI: Uporabi

en: Apply Changes
sl-SI: Uporabi spremembe

en: Are you sure you want to delete this comment?
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta komentar?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
sl-SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati ta izraz? Vsaka metapodatka za ta izraz bo ostala, vendar ne bo vidna, razen če bo ta izraz ponovno dodan.

en: Assignment
sl-SI: Dodelitev

en: Async Notifications
sl-SI: Asinhrona obvestila

en: At least one post type must be selected
sl-SI: Izbrati je treba vsaj en tip objave

en: Attach file
sl-SI: Priloži datoteko

en: Aug
sl-SI: Avg

en: Author | Authors
sl-SI[0]: Avtor
sl-SI[1]: Avtorji
sl-SI[2]: Avtor
sl-SI[3]: Avtorji

en: Author of the revision
sl-SI: Avtor revizije

en: Author: %1$s (%2$s )
sl-SI: Avtor: %1$s (%2$s )

en: Authors
sl-SI: Avtorji

en: Authors of the content
sl-SI: Avtorji vsebine

en: Authors of the parent page
sl-SI: Avtorji starševske strani

en: Auto-draft
sl-SI: Samodejni osnutek

en: Available fields
sl-SI: Razpoložljiva polja

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
sl-SI: Črni seznami taksonomij za obvestila

en: Blog ID: %d
sl-SI: ID bloga: %d

en: Body
sl-SI: Telo

en: Cancel
sl-SI: Prekliči

en: Card Data updated successfully.
sl-SI: Podatki o kartici so bili uspešno posodobljeni.

en: Categories
sl-SI: Kategorije

en: Category | Categories
sl-SI[0]: Kategorija
sl-SI[1]: Kategoriji
sl-SI[2]: Kategorije
sl-SI[3]: Kategorij

en: Change
sl-SI: Spremeni

en: Changes saved!
sl-SI: Spremembe shranjene!

en: Channels
sl-SI: Kanali

en: Cheatin&#8217; uh?
sl-SI: Prevara&#8217; uh?

en: Checkbox
sl-SI: Potrdilna polja

en: Checked
sl-SI: Označeno

en: Choose Post Types
sl-SI: Izberite vrste objav

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
sl-SI: Izberi kanale, kjer bo vsak delovni postopek poslal obvestila:

en: Click here to read more about shortcode options...
sl-SI: Kliknite tukaj, da preberete več o možnostih kratkih kod...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
sl-SI: Kliknite tukaj za naročilo v iCal ali Google Koledar

en: Click the "Add New" button to create new card data.
sl-SI: Kliknite gumb "Dodaj novo" za ustvarjanje novih podatkov kartice.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
sl-SI: Kliknite gumb "Dodaj nov" za ustvarjanje novih stolpcev.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
sl-SI: Kliknite gumb "Dodaj novo" za ustvarjanje novih filtrov.

en: Click to add
sl-SI: Kliknite za dodajanje

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
sl-SI: Kliknite za izbris dnevniške datoteke. Bodite previdni, te operacije ni mogoče razveljaviti.

en: Click to start being notified on updates for this post
sl-SI: Kliknite za začetek obveščanja o posodobitvah za to objavo

en: Click to stop being notified on updates for this post
sl-SI: Kliknite za prenehanje obveščanja o posodobitvah za to objavo

en: Close
sl-SI: Zapri

en: Column Title
sl-SI: Naslov stolpca

en: Column updated successfully.
sl-SI: Stolpec uspešno posodobljen.

en: Comment
sl-SI: Komentar

en: Comment author name field:
sl-SI: Polje za ime avtorja komentarja:

en: Comment deleted successfully.
sl-SI: Komentar uspešno izbrisan.

en: Comment: %s (%d)
sl-SI: Komentar: %s (%d)

en: Configure
sl-SI: Konfiguriraj

en: Contact
sl-SI: Kontakt

en: Content
sl-SI: Vsebina

en: Content Board
sl-SI: Vsebinski odbor

en: Content Calendar
sl-SI: Koledar vsebine

en: Content Overview
sl-SI: Pregled vsebine

en: Content:
sl-SI: Vsebina:

en: Copy to the clipboard
sl-SI: Kopiraj v odložišče

en: Create %s
sl-SI: Ustvari %s

en: Created on
sl-SI: Ustvarjeno dne

en: Current week
sl-SI: Trenutni teden

en: Custom Columns
sl-SI: Prilagojeni stolpci

en: Custom Items
sl-SI: Prilagojeni elementi

en: Custom filters
sl-SI: Prilagojeni filtri

en: Customize Card Data
sl-SI: Prilagodi podatke o kartici

en: Customize Columns
sl-SI: Prilagodi stolpce

en: Customize Filters
sl-SI: Prilagodi filtre

en: Dashboard Note
sl-SI: Opomba na nadzorni plošči

en: Dashboard Widgets
sl-SI: Orodja nadzorne plošče

en: Date
sl-SI: Datum

en: Days
sl-SI: Dnevi

en: Debug Log
sl-SI: Dnevnik za odpravljanje napak

en: Debug data
sl-SI: Podatki za odpravljanje napak

en: Default Date
sl-SI: Privzeti datum

en: Default notification channels:
sl-SI: Privzeti kanali obvestil:

en: Default option
sl-SI: Privzeta možnost

en: Default publish time for items created in the calendar
sl-SI: Privzeti čas objave za elemente ustvarjene v koledarju

en: Delete
sl-SI: Izbriši

en: Delete All
sl-SI: Izbriši vse

en: Delete file
sl-SI: Izbriši datoteko

en: Description
sl-SI: Opis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
sl-SI: Podrobna dokumentacija je na voljo tudi na spletni strani vtičnika.

en: Disabled
sl-SI: Onemogočeno

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
sl-SI: Onemogočeno, ker je add_post_type_support('%1$s', '%2$s') vključeno v naloženo datoteko.

en: Display Label
sl-SI: Oznaka za prikaz

en: Display Name
sl-SI: Prikazano ime

en: Documentation
sl-SI: Dokumentacija

en: Does not equal (!=)
sl-SI: Ni enako (!=)

en: Download .ics file
sl-SI: Prenesi .ics datoteko

en: Draft
sl-SI: Osnutek

en: Drag to change enabled card data order.
sl-SI: Povlecite za spremembo vrstnega reda omogočenih podatkov o karticah.

en: Drag to change enabled columns order.
sl-SI: Povlecite, da spremenite vrstni red omogočenih stolpcev.

en: Drag to change enabled filters order.
sl-SI: Povleci za spremembo vrstnega reda omogočenih filtrov.

en: Dropdown Option
sl-SI: Možnost spustnega menija

en: Dropdown Select
sl-SI: Izbira iz spustnega menija

en: Duplicated notification threshold:
sl-SI: Meja za podvojena obvestila:

en: E-mails
sl-SI: E-pošte

en: Edit
sl-SI: Uredi

en: Edit Editorial Fields
sl-SI: Uredi polja za uredništvo

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
sl-SI: Edit Flow ne bi smel biti uporabljen skupaj z PublishPress Planner. Če želite uporabiti PublishPress Planner, prosimo, dokončajte migracijo podatkov Edit Flow in nato deaktivirajte Edit Flow.

en: Edit Notification
sl-SI: Uredi obvestilo

en: Edit this post
sl-SI: Uredi to objavo

en: Edit: %s
sl-SI: Uredi: %s

en: Editorial Comment
sl-SI: Uredniški komentar

en: Editorial Comments
sl-SI: Uredniški komentarji

en: Editorial Fields
sl-SI: Uredniška polja

en: Editorial Notifications
sl-SI: Uredniška obvestila

en: Editorial fields order updated.
sl-SI: Naročilo polj za uredništvo posodobljeno.

en: Editorial fields term added.
sl-SI: Termin uredniških polj dodan.

en: Editorial fields term deleted.
sl-SI: Termin uredniških polj izbrisan.

en: Editorial fields term doesn't exist.
sl-SI: Termin uredniških polj ne obstaja.

en: Editorial fields term updated.
sl-SI: Termin uredniških polj posodobljen.

en: Editorial fields visibility changed.
sl-SI: Vidnost polj za uredništvo spremenjena.

en: Eight months
sl-SI: Osem mesecev

en: Eleven months
sl-SI: Enajst mesecev

en: Email
sl-SI: E-pošta

en: Email from:
sl-SI: E-pošta od:

en: Enable Columns
sl-SI: Omogoči stolpce

en: Enable Filters
sl-SI: Omogoči filtre

en: Enable for these post types:
sl-SI: Omogoči za te vrste objav:

en: Enable or Disable
sl-SI: Omogoči ali onemogoči

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
sl-SI: Omogoči ali onemogoči podatke o kartici vsebinskega odbora.

en: Enable or Disable Content Board filter.
sl-SI: Omogoči ali onemogoči filter vsebinskega odbora.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
sl-SI: Omogoči ali onemogoči filter pregleda vsebine.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
sl-SI: Omogoči ali onemogoči stolpec pregleda vsebine.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
sl-SI: Omogoči ali onemogoči filter za koledar vsebine.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
sl-SI: Omogoči naročnine v iCal ali Google Koledarju

en: Enabled
sl-SI: Omogočeno

en: Enabled features
sl-SI: Omogočene funkcije

en: End date
sl-SI: Datum konca

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
sl-SI: Izboljšajte moč PublishPress Planner z Pro različico:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
sl-SI: Vnesite vrednost in oznako možnosti spustnega menija. Možnosti lahko premikate, da spremenite njihov vrstni red.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
sl-SI: Vnesite uporabnike, vloge ali e-poštne naslove, ki bi morali prejeti obvestila za to objavo.

en: Equals (=)
sl-SI: Enako (=)

en: Error
sl-SI: Napaka

en: Error adding term.
sl-SI: Napaka pri dodajanju pojma.

en: Error deleting term.
sl-SI: Napaka pri brisanju pogoja.

en: Error fetching post data.
sl-SI: Napaka pri pridobivanju podatkov o objavi.

en: Error updating term.
sl-SI: Napaka pri posodabljanju pojma.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
sl-SI: Napaka pri preverjanju nonce. Prosimo, osvežite to stran in poskusite znova.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
sl-SI: Dogodek: %s, ID delovnega toka: %s, ID objave: %s, ID uporabnika: %s

en: Excerpt View
sl-SI: Pogled povzetka

en: Existing Post is updated
sl-SI: Obstoječa objava je posodobljena

en: Failed
sl-SI: Ni uspelo

en: Fast, professional support
sl-SI: Hitra, strokovna podpora

en: Features
sl-SI: Lastnosti

en: Feel free to select only the features you need.
sl-SI: Prosto izberite samo funkcije, ki jih potrebujete.

en: Field Type
sl-SI: Vrsta polja

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
sl-SI: Polje, ki se uporablja za razvrščanje koledarskih elementov v celici dneva

en: File info
sl-SI: Informacije o datoteki

en: Filter Title
sl-SI: Naslov filtra

en: Filter reset successfully.
sl-SI: Filter je bil uspešno ponastavljen.

en: Filter the content?
sl-SI: Filtrirati vsebino?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
sl-SI: Filtrirajte seznam uporabnikov v uredniških metapodatkih na uporabnike v izbranih vlogah.

en: Filter updated successfully.
sl-SI: Filter je bil uspešno posodobljen.

en: First Draft Date
sl-SI: Datum prvega osnutka

en: First Name
sl-SI: Ime

en: Five months
sl-SI: Pet mesecev

en: Five months ago
sl-SI: Pred petimi meseci

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
sl-SI: Za integracijo revizij na koledarju vsebine, pregledu in vsebinski tabli, prosimo, posodobite %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
sl-SI: Za integracijo revizij na koledarju vsebine, pregledu in vsebinski tabli, prosimo, posodobite %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
sl-SI: Za običajne status revizij nadgradite na %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
sl-SI: Za katero vsebino?

en: Four months
sl-SI: Štiri meseca

en: Four months ago
sl-SI: Pred štirimi meseci

en: Four weeks
sl-SI: Štiri tedne

en: Fri
sl-SI: Pet

en: From date
sl-SI: Od datuma

en: Greater than (>)
sl-SI: Več kot (>)

en: Greater than or equals (>=)
sl-SI: Več kot ali enako (>=)

en: Group
sl-SI: Skupina

en: Groups
sl-SI: Skupine

en: Help
sl-SI: Pomoč

en: Hide the %s last items
sl-SI: Skrijte %s zadnjih elementov

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
sl-SI: Če je omogočeno, bo to polje na voljo pri dodajanju novih objav na zaslonu koledarja in pregleda vsebine.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
sl-SI: Če vam je %s, nam prosim pustite oceno %s. Hvala!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
sl-SI: Če potrebujete pomoč ali imate novo prošnjo za funkcijo, nam sporočite.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
sl-SI: Če opazite kakšno napako ali iščete informacije o PublishPressu, ne oklevajte in kontaktirajte podporo. Pišite nam:

en: Inbuilt Card Data
sl-SI: Vgrajeni podatki kartice

en: Inbuilt Columns
sl-SI: Vgrajeni stolpci

en: Inbuilt filters
sl-SI: Vgrajeni filtri

en: Indicate the select type.
sl-SI: Označite tip izbire.

en: Indicate the type of editorial fields.
sl-SI: Označi vrsto uredniških polj.

en: Initializing the calendar. Please wait...
sl-SI: Inicializacija koledarja. Prosimo, počakajte...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
sl-SI: Integrirajte z vtičnikom Koledar dogodkov

en: Integration with SEO plugins
sl-SI: Integracija z SEO vtičniki

en: Invalid Publish Date supplied.
sl-SI: Napačen datum objave je bil naveden.

en: Invalid Status supplied.
sl-SI: Napačen status je bil naveden.

en: Invalid action nonce.
sl-SI: Neveljavna nonce akcija.

en: Invalid channel for the notification
sl-SI: Neveljaven kanal za obvestilo

en: Invalid comment data
sl-SI: Neveljavni podatki komentarja

en: Invalid date
sl-SI: Neveljaven datum

en: Invalid form request.
sl-SI: Neveljavna zahteva obrazca.

en: Invalid input
sl-SI: Neveljavna vhodna vrednost

en: Invalid nonce
sl-SI: Neveljavna nonce

en: Invalid receiver for the notification
sl-SI: Neveljaven prejemnik za obvestilo

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
sl-SI: Zdi se, da traja predolgo. Prosimo, poskusite znova naložiti stran in preverite konzolo brskalnika za napake.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
sl-SI[0]: Element premaknjen v smeti.|%d elementov premaknjenih v smeti.
sl-SI[1]: Element premaknjen v smeti.|%d elementov premaknjenih v smeti.
sl-SI[2]: Element premaknjen v smeti.|%d elementov premaknjenih v smeti.
sl-SI[3]: Element premaknjen v smeti.|%d elementov premaknjenih v smeti.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
sl-SI[0]: Element obnovljen iz smeti.|%d elementov obnovljenih iz smeti.
sl-SI[1]: Element obnovljen iz smeti.|%d elementov obnovljenih iz smeti.
sl-SI[2]: Element obnovljen iz smeti.|%d elementov obnovljenih iz smeti.
sl-SI[3]: Element obnovljen iz smeti.|%d elementov obnovljenih iz smeti.

en: Last Modified
sl-SI: Zadnja sprememba

en: Last Name
sl-SI: Priimek

en: Less than (<)
sl-SI: Manj kot (<)

en: Less than or equals (<=)
sl-SI: Manj kot ali enako (<=)

en: Like/Contains
sl-SI: Kot/Vsebuje

en: Loading item...
sl-SI: Nalaganje elementa...

en: Loading...
sl-SI: Nalaganje...

en: Location
sl-SI: Lokacija

en: Log File
sl-SI: Dnevniška datoteka

en: Log content
sl-SI: Vsebina dnevnika

en: Log file not found.
sl-SI: Dnevniška datoteka ni bila najdena.

en: Max visible posts per date
sl-SI: Max vidne objave na datum

en: Maximum number of posts to display
sl-SI: Maksimalno število objav za prikaz

en: May
sl-SI: Maj

en: Me Mode
sl-SI: Moj način

en: Message
sl-SI: Sporočilo

en: Meta Value
sl-SI: Meta vrednost

en: Meta fields
sl-SI: Meta polja

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
sl-SI: Ime metapodatkov se ujema z obstoječo oznako. Prosim, izberite drugo.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
sl-SI: Modalna okna, da lahko urejate objave brez spremembe zaslona

en: Modified on
sl-SI: Spremenjeno dne

en: Mon
sl-SI: Pon

en: Months
sl-SI: Meseci

en: Move posts here to change their status
sl-SI: Premaknite objave sem, da spremenite njihov status

en: Move this item to the Trash
sl-SI: Premakni ta element v Koš

en: Moving the item...
sl-SI: Premikanje elementa...

en: Multiple Select
sl-SI: Večkratna izbira

en: Muted
sl-SI: Utišano

en: My Content Notifications
sl-SI: Obvestila o moji vsebini

en: Name
sl-SI: Ime

en: Name already in use. Please choose another.
sl-SI: Ime se že uporablja. Prosim, izberite drugo.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
sl-SI: Ime ne sme presegati 200 znakov. Prosim, poskusite krajše ime.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
sl-SI: Ime se ujema z obstoječo oznako. Prosim, izberite drugo.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
sl-SI: Ime se ujema s slugom za drug pojem. Prosim, izberite nekaj drugega.

en: Need PublishPress Planner Support?
sl-SI: Potrebujete podporo za PublishPress Planner?

en: New
sl-SI: Novo

en: New Editorial Fields
sl-SI: Nova uredniška polja

en: New Post
sl-SI: Nova objava

en: New Post is Published
sl-SI: Nova objava je objavljena

en: New Post is created in Draft status
sl-SI: Nova objava je ustvarjena v osnutku

en: New post status: %s
sl-SI: Nov status objave: %s

en: New status
sl-SI: Novo stanje

en: Next Post
sl-SI: Naslednja objava

en: Nickname
sl-SI: Vzdevek

en: Nine months
sl-SI: Devet mesecev

en: No
sl-SI: Ne

en: No active notifications found for this %s.
sl-SI: Ni aktivnih obvestil za to %s.

en: No date supplied.
sl-SI: Nobene datoteke ni določene.

en: No editorial comments.
sl-SI: Brez uredniških komentarjev.

en: No editorial fields available.
sl-SI: Uredniška polja niso na voljo.

en: No editorial fields found.
sl-SI: Uredniška polja niso bila najdena.

en: No enough permissions
sl-SI: Nimate dovolj dovoljenj

en: No notification found
sl-SI: Obvestilo ni bilo najdeno

en: No notifications found.
sl-SI: Nobena obvestila niso bila najdena.

en: No results found
sl-SI: Ni najdenih rezultatov

en: No terms
sl-SI: Brez izrazov

en: No workflows found.
sl-SI: Ni najdenih delovnih tokov.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
sl-SI: Preverjanje nonce ni uspelo. Prosimo, poskrbite, da bi morali dodati uredniške komentarje.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
sl-SI: Preverjanje nonce ni uspelo. Prosimo, poskrbite, da bi morali urejati uredniške komentarje.

en: None
sl-SI: Noben

en: Not Exists/Empty
sl-SI: Ne obstaja/Prazno

en: Not Like
sl-SI: Ni nastavljeno

en: Not filtered
sl-SI: Ni filtrirano

en: Not set
sl-SI: Ni nastavljeno

en: Notepad
sl-SI: Zvezek

en: Notification
sl-SI: Obvestilo

en: Notification Group
sl-SI: Skupina obvestil

en: Notification Groups
sl-SI: Skupine obvestil

en: Notification log not found
sl-SI: Dnevnik obvestil ni bil najden

en: Notification workflow draft updated.
sl-SI: Osnutek delovnega postopka obvestila je posodobljen.

en: Notification workflow published.
sl-SI: Delovni postopek obvestila je objavljen.

en: Notification workflow saved.
sl-SI: Delovni postopek obvestila je shranjen.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
sl-SI: Delovni postopek obvestila je načrtovan za: %s.

en: Notification workflow submitted.
sl-SI: Delovni postopek obvestila je poslan.

en: Notification workflow updated.
sl-SI: Delovni postopek obvestila je posodobljen.

en: Notifications
sl-SI: Obvestila

en: Notifications Log
sl-SI: Dnevnik obvestil

en: Notify Email
sl-SI: Obvesti e-pošto

en: Notify Emails
sl-SI: Obvesti e-pošte

en: Notify Role
sl-SI: Obvesti vlogo

en: Notify Roles
sl-SI: Obvesti vloge

en: Notify User
sl-SI: Obvesti uporabnika

en: Notify Users
sl-SI: Obvesti uporabnike

en: Notify me
sl-SI: Obvesti me

en: Notify on editorial comments
sl-SI: Obvesti o uredniških komentarjih

en: Number
sl-SI: Število

en: Oct
sl-SI: Okt

en: Old post status: %s
sl-SI: Stari status objave: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
sl-SI: Pri vsaki kratki kodi lahko izberete eno ali več polj. Če je več kot eno, bodo prikazana ločena z ", ".

en: One month
sl-SI: En mesec

en: One month ago
sl-SI: Pred enim mesecem

en: One week
sl-SI: En teden

en: Only editable posts will be moveable.
sl-SI: Premikati je mogoče le urejene objave.

en: Options
sl-SI: Možnosti

en: Overview
sl-SI: Pregled

en: Paragraph
sl-SI: Odstavek

en: Parent Page Authors
sl-SI: Avtorji starševske strani

en: Passed
sl-SI: Opravljeno

en: Path
sl-SI: Pot

en: Pending Review
sl-SI: Čaka na pregled

en: Period
sl-SI: Obdobje

en: Permission Groups
sl-SI: Skupine dovoljenj

en: Planner
sl-SI: Načrtovalec

en: Please correct your form errors below and try again.
sl-SI: Prosimo, popravite svoje napake v obrazcu spodaj in poskusite znova.

en: Please enter a comment
sl-SI: Prosimo, vnesite komentar

en: Please enter a comment.
sl-SI: Prosimo, vnesite komentar.

en: Please enter a name for the editorial fields
sl-SI: Prosim, vnesite ime za uredniška polja

en: Please enter a name for the editorial fields.
sl-SI: Prosim, vnesite ime za uredniška polja.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
sl-SI: Prosim, vnesite slug za uredniška polja.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
sl-SI: Prosim, vnesite veljavno, ne-numerično ime za uredniška polja.

en: Please select a valid metadata type.
sl-SI: Prosim, izberite veljavno vrsto metapodatkov.

en: Please select at least one event
sl-SI: Prosimo, izberite vsaj en dogodek

en: Please, wait! Loading the form fields...
sl-SI: Prosim, počakajte! Nalaganje polj obrazca...

en: Popular Editorial Fields
sl-SI: Priljubljena polja za uredništvo

en: Position
sl-SI: Položaj

en: Post
sl-SI: Objava

en: Post Date
sl-SI: Datum objave

en: Post ID: %d
sl-SI: ID objave: %d

en: Post Status
sl-SI: Status objave

en: Post Status Widget
sl-SI: Orodje statusa objave

en: Post Type
sl-SI: Tip objave

en: Post Types
sl-SI: Tipi objav

en: Post could not be created
sl-SI: Objave ni bilo mogoče ustvariti

en: Post created successfully
sl-SI: Objava je bila uspešno ustvarjena

en: Post date updated.
sl-SI: Datum objave posodobljen.

en: Post does not exist
sl-SI: Objava ne obstaja

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
sl-SI[0]: Objava je bila premaknjena v smeti.
sl-SI[1]: %d objav je bilo premaknjenih v smeti.

en: Post not found
sl-SI: Objava ni bila najdena

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
sl-SI[0]: Objava je bila obnovljena iz smeti.
sl-SI[1]: %d objav je bilo obnovljenih iz smeti.

en: Post status updated.
sl-SI: Status objave posodobljen.

en: Post type
sl-SI: Tip objave

en: Post type not found
sl-SI: Tip objave ni najden

en: Post type:
sl-SI: Tip objave:

en: Post type: %s
sl-SI: Vrsta objave: %s

en: Post types to show
sl-SI: Tipi objav za prikaz

en: Post types to show:
sl-SI: Vrste objav za prikaz:

en: Posts at a Glance
sl-SI: Objave na hitro

en: Posts publish time format
sl-SI: Oblika časa objave objav

en: Preview
sl-SI: Predogled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sl-SI: Predogled &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
sl-SI: Prejšnja objava

en: Previous status
sl-SI: Prejšnje stanje

en: Print
sl-SI: Natisni

en: Private
sl-SI: Zasebno

en: Publish Date
sl-SI: Datum objave

en: Publish Time
sl-SI: Čas objave

en: Publish on
sl-SI: Objavi na

en: PublishPress Debug Log
sl-SI: PublishPress dnevnik za odpravljanje napak

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
sl-SI: PublishPress Planner vam pomaga načrtovati in objavljati vsebino znotraj WordPressa. Značilnosti vključujejo koledar vsebine, kanban tablo in obvestila.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
sl-SI: PublishPress Planner je poskušal naložiti večkrat. Prosimo, deaktivirajte in odstranite druge instance PublishPress, še posebej, če uporabljate PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
sl-SI: Integracija PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
sl-SI: Nastavitve PublishPress

en: Published
sl-SI: Objavljeno

en: Publishing Time
sl-SI: Čas objave

en: Receiver
sl-SI: Prejemnik

en: Regenerate calendar feed secret
sl-SI: Ponovno ustvarite skrivnost za koledarsko hranjenje

en: Register editorial fields for these post types:
sl-SI: Registrirajte uredniška polja za te vrste objav:

en: Remove
sl-SI: Odstrani

en: Remove PublishPress ads and branding
sl-SI: Odstranite PublishPress oglase in blagovno znamko

en: Reorder
sl-SI: Preuredi

en: Reorder Columns
sl-SI: Spremeni vrstni red stolpcev

en: Reorder Filters
sl-SI: Spremeni vrstni red filtrov

en: Reply
sl-SI: Odgovori

en: Reply to this comment
sl-SI: Odgovori na ta komentar

en: Reply: %s
sl-SI: Odgovori: %s

en: Request Support
sl-SI: Zahtevaj podporo

en: Reschedule
sl-SI: Preloži

en: Reset
sl-SI: Ponastavi

en: Reset Filters
sl-SI: Ponastavi filtre

en: Reviews
sl-SI: Ocene

en: Revision Author
sl-SI: Avtor revizije

en: Revision Status
sl-SI: Status revizije

en: Role
sl-SI: Vloga

en: Roles
sl-SI: Vloge

en: Sat
sl-SI: Sob

en: Save
sl-SI: Shrani

en: Save Changes
sl-SI: Shrani spremembe

en: Save and edit
sl-SI: Shrani in urejaj

en: Saving...
sl-SI: Shavranje...

en: Scheduled
sl-SI: Načrtovano

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
sl-SI: Načrtovano za %d prejemnikov. Kliknite tukaj, da jih prikažete.

en: Search
sl-SI: Iskanje

en: Search Comments
sl-SI: Išči komentarje

en: Search Editorial Fields
sl-SI: Iskanje polj za uredništvo

en: Search Metakey
sl-SI: Išči metakljuc

en: Search Notifications
sl-SI: Išči obvestila

en: Search box
sl-SI: Iskalno polje

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sl-SI: Rezultati iskanja za &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
sl-SI: Izberite %s

en: Select Metakey
sl-SI: Izberite Metaključek

en: Select Type
sl-SI: Izberite tip

en: Select at least one option for each section.
sl-SI: Izberite vsaj eno možnost za vsak razdelek.

en: Select option...
sl-SI: Izberi možnost...

en: Select roles...
sl-SI: Izberite vloge...

en: Send reminder notifications
sl-SI: Pošlji obvestila o opomnikih

en: Sending content...
sl-SI: Pošiljanje vsebine...

en: Sent
sl-SI: Poslano

en: Settings
sl-SI: Nastavitve

en: Settings updated successfully.
sl-SI: Nastavitve so bile uspešno posodobljene.

en: Seven months
sl-SI: Sedem mesecev

en: Show %s more
sl-SI: Prikaži %s več

en: Show Revision
sl-SI: Prikaži revizijo

en: Show active notifications
sl-SI: Prikaži aktivna obvestila

en: Show content from
sl-SI: Prikaži vsebino iz

en: Show on Content Calendar and Overview form
sl-SI: Prikaži na koledarju vsebine in obrazcu pregleda

en: Show on Post Types screen
sl-SI: Prikaži na zaslonu tipov objav

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
sl-SI: Prikaži povezave "Obvesti me" in "Prenehaj z obveščanjem" za te vrste objav:

en: Show today's date in the first row
sl-SI: Prikaži današnji datum v prvem razdelku

en: Single Select
sl-SI: Enojna izbira

en: Site Administrator
sl-SI: Spletni skrbnik

en: Six months
sl-SI: Šest mesecev

en: Six months ago
sl-SI: Pred šestimi meseci

en: Size
sl-SI: Velikost

en: Skip current user
sl-SI: Preskoči trenutnega uporabnika

en: Skip notifications for the user who triggered the action
sl-SI: Preskoči obvestila za uporabnika, ki je sprožil akcijo

en: Skipped
sl-SI: Preskočeno

en: Slack integration for notifications
sl-SI: Integracija Slack za obvestila

en: Slug already in use. Please choose another.
sl-SI: Slug se že uporablja. Prosim, izberite drugo.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
sl-SI: Opravičujemo se! Niste naročeni na nobene objave!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
sl-SI: Opravičujemo se, tega uredniškega komentarja ne morete izbrisati, ker ima nekaj odgovorov.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
sl-SI: Opravičujemo se, nimate pravic za dodajanje uredniških komentarjev. Prosimo, pogovorite se s svojim administratorjem.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
sl-SI: Opravičujemo se, nimate pravic za brisanje tega uredniškega komentarja. Prosimo, obrnite se na svojega administratorja.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
sl-SI: Opravičujemo se, nimate pravic za urejanje uredniških komentarjev. Prosimo, pogovorite se s svojim administratorjem.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
sl-SI: Opravičujemo se, nimate pravic za urejanje tega uredniškega komentarja. Prosimo, obrnite se na svojega administratorja.

en: Start Date
sl-SI: Datum začetka

en: Start date
sl-SI: Datum začetka

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
sl-SI: Status je bil spremenjen za %1$s #%2$s "%3$s" s strani %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
sl-SI: Statusi za prikaz časa objave

en: Stop notifying me
sl-SI: Prenehaj z obveščanjem

en: Subject
sl-SI: Zadeva

en: Subject:
sl-SI: Zadeva:

en: Submit
sl-SI: Pošlji

en: Submitted on
sl-SI: Oddano dne

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
sl-SI: Naročite se v iCal ali Google Koledar

en: Success
sl-SI: Uspeh

en: Sun
sl-SI: Sonce

en: Tag | Tags
sl-SI[0]: Oznaka
sl-SI[1]: Oznake
sl-SI[2]: Oznaka
sl-SI[3]: Oznake

en: Tags
sl-SI: Oznake

en: Taxonomies
sl-SI: Taksonomije

en: Taxonomy
sl-SI: Taksonomija

en: Taxonomy not set.
sl-SI: Taksonomija ni nastavljena.

en: Ten months
sl-SI: Deset mesecev

en: Terms
sl-SI: Pogoji

en: Terms not set.
sl-SI: Pogoji niso nastavljeni.

en: Text
sl-SI: Besedilo

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
sl-SI: "Slug" je različica imena, prijazna do URL-jev. Običajno je vsa z majhnimi črkami in vsebuje samo črke, številke in vezaje.

en: The Events Calendar Integration
sl-SI: Integracija koledarja dogodkov

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
sl-SI: Opis se lahko uporabi za komunikacijo z vašo ekipo o tem, za kaj je polje.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
sl-SI: Opis se lahko uporabi za komunikacijo z vašo ekipo o tem, za kaj so metapodatki.

en: The field type cannot be changed once created.
sl-SI: Tip polja se ne more spremeniti, ko je enkrat ustvarjen.

en: The name is for labeling the editorial fields.
sl-SI: Ime je namenjeno označevanju uredniških polj.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
sl-SI: Obvestilo je bilo nastavljeno kot "Načrtovano", vendar naloga cron ni bila najdena

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
sl-SI: Modul obvestil bo moral biti omogočen, da se to orodje prikaže.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
sl-SI: Nadrejeni dnevnik je bil izbrisan ali verjetno prestavljen

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
sl-SI: Izbrana vrsta objave ni omogočena za koledar.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
sl-SI: Izbrani uporabnik nima dovolj dovoljenj, da bi bil nastavljen kot avtor objave.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
sl-SI: Slug se ne more spremeniti, ko je pogoj ustvarjen.

en: There are no PublishPress modules registered
sl-SI: Nobenih modulov PublishPress ni registriranih

en: There are no posts in the range or filter specified.
sl-SI: V določenem obsegu ali filtru ni objav.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
sl-SI: Prišlo je do težave. Poskusite znova ali se obrnite na svojega skrbnika.

en: There was an error updating the post. Please try again.
sl-SI: Prišlo je do napake pri posodabljanju objave. Poskusite znova.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
sl-SI: Ta ukrep je bil sprejet dne %1$s ob %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
sl-SI: Teh komentarjev ni mogoče izbrisati, ker ima enega ali več odgovorov. Pred brisanjem se prepričajte, da najprej izbrišete vse odgovore.

en: This editorial fields type is not yet supported.
sl-SI: Ta vrsta uredniških polj še ni podprta.

en: This email was sent %s.
sl-SI: To e-pošto smo poslali %s.

en: This field will be available for these post types.
sl-SI: To polje bo na voljo za te tipe objav.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
sl-SI: To polje bo vidno na zaslonih pregleda za te tipe objav.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
sl-SI: To je predogled načrtovane sporočila. Vsebina se lahko še vedno spremeni, dokler obvestilo ni poslano.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
sl-SI: To je privzeti datum objave od danes za objave, ki prehajajo v status Načrtovano.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
sl-SI: To obvestilo je zelo podobno drugemu, ki je bilo poslano pred manj kot %d minutami za istega prejemnika

en: This post was last updated on
sl-SI: Ta objava je bila nazadnje posodobljena

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
sl-SI: To bo preprečilo pošiljanje preveč obvestil za iste ali podobne dogodke. Nastavite to na višjo številko, če prejemate podvojena e-poštna sporočila.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
sl-SI: To ne bo imelo nobenega učinka, razen če imate vsaj en delovni postopek, ki cilja na možnost "Uporabniki, ki so izbrali "Obvesti me" za vsebino".

en: Three months
sl-SI: Tri meseca

en: Three months ago
sl-SI: Pred tremi meseci

en: Three weeks
sl-SI: Tri tedne

en: Thu
sl-SI: Čet

en: Title
sl-SI: Naslov

en: Title: %s
sl-SI: Naslov: %s

en: To date
sl-SI: Do datuma

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
sl-SI: Da izboljšate svoj delovni postopek s prilagojenimi statusi objav, namestite vtičnik %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
sl-SI: Danes

en: Trash
sl-SI: Smetnjak

en: Tue
sl-SI: Tor

en: Twelve months
sl-SI: Dvanajst mesecev

en: Two months
sl-SI: Dva meseca

en: Two months ago
sl-SI: Pred dvema mesecema

en: Two weeks
sl-SI: Dva tedna

en: Type
sl-SI: Vrsta

en: Undefined error found
sl-SI: Najdena je nedoločena napaka

en: Undo
sl-SI: Razveljavi

en: Unpublished Content
sl-SI: Neobjavljena vsebina

en: Untitled
sl-SI: Brez naslova

en: Update Editorial Fields
sl-SI: Posodobi uredniška polja

en: Update Editorial fields term
sl-SI: Posodobi izraz uredniških polj

en: Update Note
sl-SI: Posodobi opombo

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
sl-SI: Dinamčno posodabljanje datuma objave ne deluje za objavljeno vsebino. Prosimo <a href='%s'>uredi objavo</a>.

en: Upgrade to Pro
sl-SI: Nadgradite na Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
sl-SI: Nadgradite na PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
sl-SI: Uporabite meta podatke objav v obvestilih

en: User
sl-SI: Uporabnik

en: User Url
sl-SI: Url uporabnika

en: User making changes or comments
sl-SI: Uporabnik, ki spreminja ali komentira

en: User role
sl-SI: Vloga uporabnika

en: User: %s (%d)
sl-SI: Uporabnik: %s (%d)

en: Username
sl-SI: Uporabniško ime

en: Users
sl-SI: Uporabniki

en: Users who selected "Notify me" for the content
sl-SI: Uporabniki, ki so izbrali "Obvesti me" za vsebino

en: View
sl-SI: Poglej

en: View &#8220;%s&#8221;
sl-SI: Poglej &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
sl-SI: Poglej &#8220;%s&#8221; na Google Zemljevidih

en: View Knowledge Base
sl-SI: Ogled baze znanja

en: View: %s
sl-SI: Ogled: %s

en: Warning
sl-SI: Opozorilo

en: Wed
sl-SI: Sre

en: Weeks
sl-SI: Tedni

en: What the post needs to cover.
sl-SI: Kaj mora objava pokriti.

en: What to say?
sl-SI: Kaj povedati?

en: When an editorial comment is added
sl-SI: Ko je dodan uredniški komentar

en: When taxonomy is updated
sl-SI: Ko je taksonomija posodobljena

en: When the content is moved to a new status
sl-SI: Ko je vsebina premaknjena v nov status

en: When the content is updated
sl-SI: Ko je vsebina posodobljena

en: When the first draft needs to be ready.
sl-SI: Kdaj mora biti prvi osnutek pripravljen.

en: When the status is changed
sl-SI: Ko se spremeni stanje

en: When to notify?
sl-SI: Kdaj obvestiti?

en: Who to notify?
sl-SI: Koga obvestiti?

en: Widget Options
sl-SI: Možnosti orodja

en: WordPress Scheduler
sl-SI: Načrtovalec WordPress

en: Workflow
sl-SI: Delovni tok

en: Workflow Settings
sl-SI: Nastavitve delovnega toka

en: Workflow has users enrolled
sl-SI: Delovni tok ima prijavljene uporabnike

en: Workflow: %s
sl-SI: Delovni tok: %s

en: Workflows
sl-SI: Delovni postopki

en: Years
sl-SI: Leta

en: Yes
sl-SI: Da

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
sl-SI: To e-pošto prejemate, ker ste naročeni na "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
sl-SI: Dinamiko informacij lahko dodate v predmet ali besedilo telesa z uporabo naslednjih kratkih kod:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
sl-SI: Uredniške komentarje lahko dodate k objavi, ko jo shranite prvič.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
sl-SI: Vse uredniške komentarje lahko vidite na tem %s tukaj:

en: You do not have any editorial fields enabled
sl-SI: Nimate omogočenih nobenih uredniških polj

en: You do not have any public taxonomies
sl-SI: Nimate javnih taksonomij

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
sl-SI: Nimate potrebnih dovoljenj za dokončanje te akcije.

en: You do not have permission to add new %s
sl-SI: Nimate dovoljenja za dodajanje novega %s

en: You do not have permission to edit selected post.
sl-SI: Nimate dovoljenja za urejanje izbrane objave.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
sl-SI: Nimate dovoljenja za premikanje objave v izbrano stanje objave.

en: You do not have permission to move post to this status
sl-SI: Nimate dovoljenja za premik objave v ta status

en: You don't have any notifications
sl-SI: Nimate nobenih obvestil

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
sl-SI: Uporabljate PublishPress Planner Free. Pro različica ima več funkcij in podporo. %sNadgradite na Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
sl-SI: [%1$s] %2$s objavljeno: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
sl-SI: [%1$s] %2$s obnovljen (iz smetnjaka): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
sl-SI: [%1$s] %2$s Status spremenjen za "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
sl-SI: [%1$s] %2$s v smetnjak: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
sl-SI: [%1$s] %2$s Neobjavljeno: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
sl-SI: [%1$s] Novo %2$s je bilo ustvarjeno: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
sl-SI: [%1$s] Nov uredniški komentar: "%2$s"

en: asynchronous
sl-SI: asinhrono

en: by
sl-SI: avtor

en: edit
sl-SI: uredi

en: field
sl-SI: polje

en: for
sl-SI: za

en: group %d: %s
sl-SI: skupina %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
sl-SI: iCal tajni ključ je bil regeneriran. Prosimo obvestite vse uporabnike, da se bodo morali ponovno naročiti.

en: minutes
sl-SI: minut

en: role:%s
sl-SI: vloga:%s

en: said on %1$s at %2$s
sl-SI: je rekel %1$s ob %2$s

en: settings
sl-SI: nastavitve

en: shortcode
sl-SI: kratka koda

en: synchronous
sl-SI: sinhrono

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
sl-SI: Urejevalsko polje

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
sl-SI: Uredniško polje

en: to
sl-SI: do

en: user
sl-SI: uporabnik
