PublishPress Planner 4.8.0 - en to nb-NO translation catalogue (660 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
nb-NO:  <a href="%s">Legg til felt for å komme i gang</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
nb-NO: Oppfordre nettstedets administrator til å konfigurere arbeidsflyten din ved å legge til redaksjonelle felter.

en:  Scheduled
nb-NO:  Planlagt

en:  Scheduled, but late
nb-NO:  Planlagt, men forsinket

en: "Notify me"
nb-NO: "Varsle meg"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
nb-NO: %1$s #%2$s "%3$s" ble flyttet til papirkurven av %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
nb-NO: %1$s #%2$s "%3$s" ble publisert av %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
nb-NO: %1$s #%2$s "%3$s" ble gjenopprettet fra papirkurven av %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
nb-NO: %1$s #%2$s "%3$s" ble upublisert av %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
nb-NO: %1$s (%2$s ) sa den %3$s kl. %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
nb-NO:  %1$s <div class="input-divider">til</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
nb-NO: %1$s kl. %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
nb-NO: %1$s sist oppdatert %2$s

en: %1s weeks
nb-NO: %1s uker

en: %d Group | %d Groups
nb-NO[0]: %d Gruppe
nb-NO[1]: %d Grupper

en: %d Role | %d Roles
nb-NO[0]: %d Rolle
nb-NO[1]: %d Roller

en: %d User | %d Users
nb-NO[0]: %d Bruker
nb-NO[1]: %d Brukere

en: %d week | %d weeks
nb-NO[0]: %d uke
nb-NO[1]: %d uker

en: %d weeks
nb-NO: %d uker

en: %s could not be created
nb-NO: %s kunne ikke opprettes

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
nb-NO: %s opprettet med suksess. <a href="%s" target="_blank">Rediger %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
nb-NO[0]: %s varsel funnet.
nb-NO[1]: %s varsler funnet.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
nb-NO[0]: %s varslingsarbeidsflyt flyttet til søppelkurven.
nb-NO[1]: %s varslingsarbeidsflyter flyttet til søppelkurven.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
nb-NO[0]: %s varslingsarbeidsflyt ikke oppdatert, noen redigerer den.
nb-NO[1]: %s varslingsarbeidsflyter ikke oppdatert, noen redigerer dem.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
nb-NO[0]: %s varslingsarbeidsflyt permanent slettet.
nb-NO[1]: %s varslingsarbeidsflyter permanent slettet.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
nb-NO[0]: %s varslingsarbeidsflyt gjenopprettet fra søppelkurven.
nb-NO[1]: %s varslingsarbeidsflyter gjenopprettet fra søppelkurven.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
nb-NO[0]: %s varslingsarbeidsflyt oppdatert.
nb-NO[1]: %s varslingsarbeidsflyter oppdatert.

en: (Hide all)
nb-NO: (Skjul alt)

en: (no title)
nb-NO: (ingen tittel)

en: - any status -
nb-NO: - hvilken som helst status -

en: -- Select %s --
nb-NO: -- Velg %s --

en: -- Select a user --
nb-NO: -- Velg en bruker --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
nb-NO: 1 varslingsarbeidsflyt ikke oppdatert, noen redigerer den.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
nb-NO: <p><strong>For mer informasjon:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Kalenderdokumentasjon</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress på Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
nb-NO: <p><strong>For mer informasjon:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentasjon for redaksjonelle kommentarer</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress på Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
nb-NO: <p><strong>For mer informasjon:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentasjon for redaksjonelle felter</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress på Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
nb-NO: <p><strong>For mer informasjon:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentasjon for varsler</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress på Github</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
nb-NO: <p>Redaksjonelle kommentarer hjelper deg med å redusere e-postoverbelastning og holde samtalen nær der det betyr noe: innholdet ditt. Trådet kommentering i administrasjonen, lik det du finner på slutten av et blogginnlegg, lar skribenter og redaktører gi tilbakemelding og diskutere hva som må endres før publisering privat.</p><p>Alle med tilgang til å se historien under arbeid vil også ha muligheten til å kommentere det. Hvis du har varsler aktivert, vil de som følger innlegget motta en e-post hver gang en kommentar blir lagt til.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
nb-NO: <p>Hold oversikt over viktige detaljer om innholdet ditt med redaksjonelle felter. Denne funksjonen lar deg opprette så mange dato-, tekst-, tall- osv. felter som du vil, og så bruke dem til å lagre informasjon som kontaktopplysninger eller stedet for et intervju.</p><p>Når du har satt opp feltene dine, integreres redaksjonelle felter med både kalenderen og innholdsoversikten. Gjør et redaksjonelt felt synlig for å få det til å vises for resten av teamet ditt. Hold det skjult for å begrense informasjonen mellom skribenten og redaktøren deres.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
nb-NO: <p>Varsler sikrer at du holder deg oppdatert med fremdriften av ditt viktigste innhold. Brukere kan abonnere på varsler om et innlegg en etter en eller ved å velge roller.</p><p>Når det er aktivert, kan varsler sendes når et innlegg endrer status eller en redaksjonell kommentar blir lagt igjen av en skribent eller en redaktør.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
nb-NO: <p>Kalenderen gir en praktisk uke-for-uke eller måned-for-måned visning av innholdet ditt. Se raskt hvilke historier som er på vei til å bli publisert i tide, og hvilke som vil trenge ekstra innsats.</p>

en: == %s Details ==
nb-NO: == %s Detaljer ==

en: == Actions ==
nb-NO: == Handlinger ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
nb-NO: En ny %1$s (#%2$s "%3$s") ble opprettet av %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
nb-NO: En ny redaksjonell kommentar ble lagt til %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
nb-NO: Om

en: Access denied
nb-NO: Tilgang nektet

en: Action nonce not found.
nb-NO: Handlingsnøkkel ble ikke funnet.

en: Active Notifications
nb-NO: Aktive Varsler

en: Add Another Option
nb-NO: Legg til et annet alternativ

en: Add Column
nb-NO: Legg til Kolonne

en: Add Comment
nb-NO: Legg til kommentar

en: Add Filter
nb-NO: Legg til filter

en: Add New
nb-NO: Legg til ny

en: Add New %s
nb-NO: Legg til Ny %s

en: Add New Editorial Fields
nb-NO: Legg til nye redaksjonelle felt

en: Add New Editorial fields term
nb-NO: Legg til ny redaksjonell feltterm

en: Add New Notification
nb-NO: Legg til ny varsling

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
nb-NO: Legg til en liste over taksonomi-slugs adskilt med komma som ikke skal lastes inn av taksonomiinnholdsfilteret når du legger til en ny varslingsarbeidsflyt.

en: Add an editorial comment
nb-NO: Legg til en redaksjonell kommentar

en: Add content for %s
nb-NO: Legg til innhold for %s

en: Add editorial comment: %s
nb-NO: Legg til redaksjonell kommentar: %s

en: Add to post types
nb-NO: Legg til i innleggstyper

en: Advanced Notifications
nb-NO: Avanserte varsler

en: All
nb-NO: Alle

en: All %s
nb-NO: Alle %s

en: All Actions
nb-NO: Alle handlinger

en: All Channels
nb-NO: Alle kanaler

en: All Editorial Fields
nb-NO: Alle redaksjonelle felt

en: All Posts
nb-NO: Alle innlegg

en: All Receivers
nb-NO: Alle mottakere

en: All Statuses
nb-NO: Alle statuser

en: All Users
nb-NO: Alle brukere

en: All Workflows
nb-NO: Alle arbeidsflyter

en: All authors
nb-NO: Alle forfattere

en: All categories
nb-NO: Alle kategorier

en: All channels
nb-NO: Alle kanaler

en: All events
nb-NO: Alle hendelser

en: All options value and labels are required.
nb-NO: Alle alternativverdier og etiketter er obligatoriske.

en: All post types
nb-NO: Alle innleggstyper

en: All posts
nb-NO: Alle innlegg

en: All status
nb-NO: Alle status

en: All statuses
nb-NO: Alle statuser

en: All tags
nb-NO: Alle etiketter

en: All types
nb-NO: Alle typer

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
nb-NO: Tillat offentlig tilgang til abonnementer i iCal eller Google Kalender

en: Always notify the author of the content:
nb-NO: Varsle alltid forfatteren av innholdet:

en: Always notify users who have edited the content:
nb-NO: Varsle alltid brukere som har redigert innholdet:

en: Always show complete post titles
nb-NO: Vis alltid komplette innleggstitler

en: An error occured
nb-NO: En feil oppstod

en: Apply
nb-NO: Bruk

en: Apply Changes
nb-NO: Bruk endringer

en: Are you sure you want to delete this comment?
nb-NO: Er du sikker på at du vil slette denne kommentaren?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
nb-NO: Er du sikker på at du vil slette dette begrepet? All metadata for dette begrepet vil forbli, men vil ikke være synlig med mindre dette begrepet blir lagt til igjen.

en: Assignment
nb-NO: Oppgave

en: Async Notifications
nb-NO: Asynkrone varsler

en: At least one post type must be selected
nb-NO: Minst én innleggstype må velges

en: Attach file
nb-NO: Legg ved fil

en: Author | Authors
nb-NO[0]: Forfatter
nb-NO[1]: Forfattere

en: Author of the revision
nb-NO: Forfatter av revisjonen

en: Author: %1$s (%2$s )
nb-NO: Forfatter: %1$s (%2$s )

en: Authors
nb-NO: Forfattere

en: Authors of the content
nb-NO: Forfattere av innholdet

en: Authors of the parent page
nb-NO: Forfattere av foreldresiden

en: Auto-draft
nb-NO: Auto-utkast

en: Available fields
nb-NO: Tilgjengelige felt

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
nb-NO: Svartelistede taksonomier for varsler

en: Blog ID: %d
nb-NO: Blogg ID: %d

en: Blog:
nb-NO: Blogg:

en: Body
nb-NO: Kropp

en: Cancel
nb-NO: Avbryt

en: Card Data updated successfully.
nb-NO: Kortdata oppdatert med suksess.

en: Categories
nb-NO: Kategorier

en: Category | Categories
nb-NO[0]: Kategori
nb-NO[1]: Kategorier

en: Change
nb-NO: Endre

en: Changes saved!
nb-NO: Endringer lagret!

en: Channels
nb-NO: Kanaler

en: Cheatin&#8217; uh?
nb-NO: Juksing&#8217; huh?

en: Checkbox
nb-NO: Avkrysningsboks

en: Checked
nb-NO: Merket

en: Choose Post Types
nb-NO: Velg innholdstyper

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
nb-NO: Velg kanalene hvor hver arbeidsflyt vil sende varsler til:

en: Click here to read more about shortcode options...
nb-NO: Klikk her for å lese mer om hurtigkodealternativer...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
nb-NO: Klikk her for å abonnere i iCal eller Google Kalender

en: Click the "Add New" button to create new card data.
nb-NO: Klikk på "Legg til ny"-knappen for å opprette nye kortdata.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
nb-NO: Klikk på "Legg til ny" knappen for å opprette nye kolonner.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
nb-NO: Klikk på "Legg til ny" knappen for å opprette nye filtre.

en: Click to add
nb-NO: Klikk for å legge til

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
nb-NO: Klikk for å slette loggfilen. Vær forsiktig, denne operasjonen kan ikke angres.

en: Click to start being notified on updates for this post
nb-NO: Klikk for å begynne å bli varslet om oppdateringer for dette innlegget

en: Click to stop being notified on updates for this post
nb-NO: Klikk for å slutte å bli varslet om oppdateringer for dette innlegget

en: Close
nb-NO: Lukk

en: Column Title
nb-NO: Kolonne Tittel

en: Column updated successfully.
nb-NO: Kolonne oppdatert med suksess.

en: Comment
nb-NO: Kommentar

en: Comment author name field:
nb-NO: Felt for kommentarfatterens navn:

en: Comment deleted successfully.
nb-NO: Kommentaren ble slettet vellykket.

en: Comment: %s (%d)
nb-NO: Kommentar: %s (%d)

en: Configure
nb-NO: Konfigurer

en: Contact
nb-NO: Kontakt

en: Content
nb-NO: Innhold

en: Content Board
nb-NO: Innholdsboard

en: Content Calendar
nb-NO: Innholdskalender

en: Content Overview
nb-NO: Innholdsoversikt

en: Content:
nb-NO: Innhold:

en: Copy to the clipboard
nb-NO: Kopier til utklippstavlen

en: Create %s
nb-NO: Opprett %s

en: Created on
nb-NO: Opprettet den

en: Current week
nb-NO: Nåværende uke

en: Custom Columns
nb-NO: Egendefinerte kolonner

en: Custom Items
nb-NO: Egendefinerte elementer

en: Custom filters
nb-NO: Egendefinerte filtre

en: Customize Card Data
nb-NO: Tilpass kortdata

en: Customize Columns
nb-NO: Tilpass kolonner

en: Customize Filters
nb-NO: Tilpass filtre

en: Dashboard Note
nb-NO: Dashbord Notat

en: Dashboard Widgets
nb-NO: Dashbord Widgets

en: Date
nb-NO: Dato

en: Days
nb-NO: Dager

en: Debug
nb-NO: Feilsøking

en: Debug Log
nb-NO: Feilsøkingslogg

en: Debug data
nb-NO: Feildata

en: Dec
nb-NO: Des

en: Default Date
nb-NO: Standard dato

en: Default notification channels:
nb-NO: Standard varselkanaler:

en: Default option
nb-NO: Standardalternativ

en: Default publish time for items created in the calendar
nb-NO: Standard publiseringstid for elementer opprettet i kalenderen

en: Delete
nb-NO: Slett

en: Delete All
nb-NO: Slett alt

en: Delete file
nb-NO: Slett fil

en: Description
nb-NO: Beskrivelse

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
nb-NO: Detaljert dokumentasjon er også tilgjengelig på plugin-nettstedet.

en: Disabled
nb-NO: Deaktivert

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
nb-NO: Deaktivert fordi add_post_type_support('%1$s', '%2$s') er inkludert i en lastet fil.

en: Display Label
nb-NO: Visningsetikett

en: Display Name
nb-NO: Visningsnavn

en: Documentation
nb-NO: Dokumentasjon

en: Does not equal (!=)
nb-NO: Er ikke lik (!=)

en: Download .ics file
nb-NO: Last ned .ics-fil

en: Draft
nb-NO: Utkast

en: Drag to change enabled card data order.
nb-NO: Dra for å endre rekkefølgen på aktiverte kortdata.

en: Drag to change enabled columns order.
nb-NO: Dra for å endre rekkefølgen på aktiverte kolonner.

en: Drag to change enabled filters order.
nb-NO: Dra for å endre rekkefølgen på aktiverte filtre.

en: Dropdown Option
nb-NO: Nedtrekksalternativ

en: Dropdown Select
nb-NO: Nedtrekksvalg

en: Duplicated notification threshold:
nb-NO: Terskel for dupliserte varsler:

en: E-mails
nb-NO: E-poster

en: Edit
nb-NO: Rediger

en: Edit Editorial Fields
nb-NO: Rediger redaksjonelle felt

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
nb-NO: Edit Flow bør ikke brukes sammen med PublishPress Planner. Hvis du vil bruke PublishPress Planner, vennligst fullfør migreringen av Edit Flow-dataene og deaktiver deretter Edit Flow.

en: Edit Notification
nb-NO: Rediger varsling

en: Edit this post
nb-NO: Rediger dette innlegget

en: Edit: %s
nb-NO: Rediger: %s

en: Editorial Comment
nb-NO: Redaksjonell kommentar

en: Editorial Comments
nb-NO: Redaksjonelle kommentarer

en: Editorial Fields
nb-NO: Redaksjonelle felt

en: Editorial Notifications
nb-NO: Redaksjonelle varsler

en: Editorial fields order updated.
nb-NO: Redaksjonelle felt rekkefølge oppdatert.

en: Editorial fields term added.
nb-NO: Redaksjonelt feltterm lagt til.

en: Editorial fields term deleted.
nb-NO: Redaksjonelt feltterm slettet.

en: Editorial fields term doesn't exist.
nb-NO: Redaksjonelt feltterm eksisterer ikke.

en: Editorial fields term updated.
nb-NO: Redaksjonelt feltterm oppdatert.

en: Editorial fields visibility changed.
nb-NO: Redaksjonelle felt synlighet endret.

en: Eight months
nb-NO: Åtte måneder

en: Eleven months
nb-NO: Elleve måneder

en: Email
nb-NO: E-post

en: Email from:
nb-NO: E-post fra:

en: Enable Columns
nb-NO: Aktiver kolonner

en: Enable Filters
nb-NO: Aktiver filtre

en: Enable for these post types:
nb-NO: Aktiver for disse innleggstypene:

en: Enable or Disable
nb-NO: Aktiver eller Deaktiver

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
nb-NO: Aktiver eller Deaktiver kortdata for innholdsbrettet.

en: Enable or Disable Content Board filter.
nb-NO: Aktiver eller Deaktiver innholdsbrettfilter.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
nb-NO: Aktiver eller Deaktiver innholdsoversiktsfilter.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
nb-NO: Aktiver eller deaktiver kolonnen for innholdsoversikt.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
nb-NO: Aktiver eller deaktiver innholdskalenderfilter.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
nb-NO: Aktiver abonnementer i iCal eller Google Kalender

en: Enabled
nb-NO: Aktivert

en: Enabled features
nb-NO: Aktiverte funksjoner

en: End date
nb-NO: Sluttdato

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
nb-NO: Forbedre kraften til PublishPress Planner med Pro-versjonen:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
nb-NO: Skriv inn verdien og etiketten for nedtrekksalternativet. Du kan flytte alternativer for å endre rekkefølgen deres.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
nb-NO: Skriv inn brukere, roller eller e-postadresser som skal motta varsler for dette innlegget.

en: Equals (=)
nb-NO: Lik (=)

en: Error
nb-NO: Feil

en: Error adding term.
nb-NO: Feil vedlegging av term.

en: Error deleting term.
nb-NO: Feil ved sletting av vilkår.

en: Error fetching post data.
nb-NO: Feil ved henting av innleggdata.

en: Error updating term.
nb-NO: Feil ved oppdatering av term.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
nb-NO: Feil ved validering av nonce. Vennligst last inn denne siden på nytt og prøv igjen.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
nb-NO: Hendelse: %s, Arbeidsflyt-ID: %s, Innlegg-ID: %s, Bruker-ID: %s

en: Excerpt View
nb-NO: Utdrag Visning

en: Existing Post is updated
nb-NO: Eksisterende innlegg oppdateres

en: Failed
nb-NO: Feilet

en: Fast, professional support
nb-NO: Rask, profesjonell støtte

en: Features
nb-NO: Funksjoner

en: Feel free to select only the features you need.
nb-NO: Føl deg fri til å velge bare de funksjonene du trenger.

en: Field Type
nb-NO: Felt type

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
nb-NO: Felt brukt for å sortere kalenderelementene i en dagcelle

en: File info
nb-NO: Filinformasjon

en: Filter
nb-NO: Filtrer

en: Filter Title
nb-NO: Filtertittel

en: Filter reset successfully.
nb-NO: Filter tilbakestilt vellykket.

en: Filter the content?
nb-NO: Filtrer innholdet?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
nb-NO: Filtrer listen over brukere i den redaksjonelle metadata til brukere med de valgte rollene.

en: Filter updated successfully.
nb-NO: Filter oppdatert vellykket.

en: First Draft Date
nb-NO: Første utkast dato

en: First Name
nb-NO: Fornavn

en: Five months
nb-NO: Fem måneder

en: Five months ago
nb-NO: For fem måneder siden

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
nb-NO: For Revisions-integrasjon på Innholdskalenderen, Oversikt og Innholdstavlen, vennligst oppdater %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
nb-NO: For Revisions-integrasjon på Innholdskalenderen, Oversikt og Innholdstavlen, vennligst oppdater %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
nb-NO: For tilpassede revisjonsstatusser, oppgrader til %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
nb-NO: For hvilket innhold?

en: Four months
nb-NO: Fire måneder

en: Four months ago
nb-NO: For fire måneder siden

en: Four weeks
nb-NO: Fire uker

en: Fri
nb-NO: Fre

en: From date
nb-NO: Fra dato

en: Greater than (>)
nb-NO: Større enn (>)

en: Greater than or equals (>=)
nb-NO: Større enn eller lik (>=)

en: Group
nb-NO: Gruppe

en: Groups
nb-NO: Grupper

en: Help
nb-NO: Hjelp

en: Hide the %s last items
nb-NO: Skjul de %s siste elementene

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
nb-NO: Hvis aktivert, vil dette feltet være tilgjengelig når du legger til nye innlegg på Innholdskalenderen og oversikten.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
nb-NO: Hvis du liker %s, vennligst gi oss en %s vurdering. Takk!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
nb-NO: Hvis du trenger hjelp eller har et nytt funksjonsønske, gi oss beskjed.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
nb-NO: Hvis du ser noen feil eller ser etter informasjon angående PublishPress, ikke nøl med å kontakte supportteamet. E-post oss:

en: Inbuilt Card Data
nb-NO: Innebygde kortdata

en: Inbuilt Columns
nb-NO: Innebygde kolonner

en: Inbuilt filters
nb-NO: Innebygde filtre

en: Indicate the select type.
nb-NO: Angi valgtypen.

en: Indicate the type of editorial fields.
nb-NO: Angi typen redaksjonelle felt.

en: Initializing the calendar. Please wait...
nb-NO: Inicialiserer kalenderen. Vennligst vent...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
nb-NO: Integrer med The Events Calendar-plugin

en: Integration with SEO plugins
nb-NO: Integrasjon med SEO-plugins

en: Invalid Publish Date supplied.
nb-NO: Ugyldig publiseringsdato oppgitt.

en: Invalid Status supplied.
nb-NO: Ugyldig status oppgitt.

en: Invalid action nonce.
nb-NO: Ugyldig handlingsnøkkel.

en: Invalid channel for the notification
nb-NO: Ugyldig kanal for varslingen

en: Invalid comment data
nb-NO: Ugyldige kommentardata

en: Invalid date
nb-NO: Ugyldig dato

en: Invalid form request.
nb-NO: Ugyldig skjemaforespørsel.

en: Invalid input
nb-NO: Ugyldig inndata

en: Invalid nonce
nb-NO: Ugyldig nonce

en: Invalid receiver for the notification
nb-NO: Ugyldig mottaker for varslingen

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
nb-NO: Det ser ut som det tar for lang tid. Vennligst prøv å laste inn siden igjen og sjekk nettleserkonsollen for feil.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
nb-NO[0]: Element flyttet til papirkurven.
nb-NO[1]: %d elementer flyttet til papirkurven.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
nb-NO[0]: Element gjenopprettet fra papirkurven.
nb-NO[1]: %d elementer gjenopprettet fra papirkurven.

en: Last Modified
nb-NO: Sist endret

en: Last Name
nb-NO: Etternavn

en: Less than (<)
nb-NO: Mindre enn (<)

en: Less than or equals (<=)
nb-NO: Mindre enn eller lik (<=)

en: Like/Contains
nb-NO: Likt/Inneholder

en: Loading item...
nb-NO: Laster element...

en: Loading...
nb-NO: Laster...

en: Location
nb-NO: Sted

en: Log File
nb-NO: Loggfil

en: Log content
nb-NO: Logginnhold

en: Log file not found.
nb-NO: Loggfilen ble ikke funnet.

en: Max visible posts per date
nb-NO: Maksimalt synlige innlegg per dato

en: Maximum number of posts to display
nb-NO: Maksimalt antall innlegg som skal vises

en: May
nb-NO: Mai

en: Me Mode
nb-NO: Meg-modus

en: Message
nb-NO: Melding

en: Meta Value
nb-NO: Metadata-verdi

en: Meta fields
nb-NO: Meta-felt

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
nb-NO: Metadata-navn kolliderer med eksisterende term. Vennligst velg en annen.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
nb-NO: Modaler slik at du kan redigere innlegg uten å endre skjerm

en: Modified on
nb-NO: Endret den

en: Mon
nb-NO: Mandag

en: Months
nb-NO: Måneder

en: Move posts here to change their status
nb-NO: Flytt innlegg hit for å endre statusen deres

en: Move this item to the Trash
nb-NO: Flytt dette elementet til papirkurven

en: Moving the item...
nb-NO: Flytter elementet...

en: Multiple Select
nb-NO: Flervalgsvalg

en: Muted
nb-NO: Dempet

en: My Content Notifications
nb-NO: Mine Innholdsvarsler

en: Name
nb-NO: Navn

en: Name already in use. Please choose another.
nb-NO: Navn er allerede i bruk. Vennligst velg en annen.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
nb-NO: Navn kan ikke overstige 200 tegn. Vennligst prøv et kortere navn.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
nb-NO: Navn kolliderer med eksisterende term. Vennligst velg en annen.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
nb-NO: Navn kolliderer med slug for en annen term. Vennligst velg noe annet.

en: Need PublishPress Planner Support?
nb-NO: Trenger du støtte for PublishPress Planner?

en: New
nb-NO: Ny

en: New Editorial Fields
nb-NO: Nye redaksjonelle felt

en: New Post
nb-NO: Nytt innlegg

en: New Post is Published
nb-NO: Nytt innlegg publiseres

en: New Post is created in Draft status
nb-NO: Nytt innlegg opprettes i utkaststatus

en: New post status: %s
nb-NO: Ny innleggstatus: %s

en: New status
nb-NO: Ny status

en: Next Post
nb-NO: Neste innlegg

en: Nickname
nb-NO: Kallenavn

en: Nine months
nb-NO: Ni måneder

en: No
nb-NO: Nei

en: No active notifications found for this %s.
nb-NO: Ingen aktive varsler funnet for denne %s.

en: No date supplied.
nb-NO: Ingen dato oppgitt.

en: No editorial comments.
nb-NO: Ingen redaksjonelle kommentarer.

en: No editorial fields available.
nb-NO: Ingen redaksjonelle felt tilgjengelig.

en: No editorial fields found.
nb-NO: Ingen redaksjonelle felt funnet.

en: No enough permissions
nb-NO: Ikke nok tillatelser

en: No notification found
nb-NO: Ingen varsling funnet

en: No notifications found.
nb-NO: Ingen varsler funnet.

en: No results found
nb-NO: Ingen resultater funnet

en: No terms
nb-NO: Ingen termer

en: No workflows found.
nb-NO: Ingen arbeidsflyter funnet.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
nb-NO: Nonce-sjekk feilet. Vennligst sørg for at du skal legge til redaksjonelle kommentarer.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
nb-NO: Nonce-sjekk feilet. Vennligst sørg for at du skal redigere redaksjonelle kommentarer.

en: None
nb-NO: Ingen

en: Not Exists/Empty
nb-NO: Eksisterer ikke/Tom

en: Not Like
nb-NO: Ikke satt

en: Not filtered
nb-NO: Ikke filtrert

en: Not set
nb-NO: Ikke satt

en: Notepad
nb-NO: Notatblokk

en: Notification
nb-NO: Varsel

en: Notification Group
nb-NO: Varslingsgruppe

en: Notification Groups
nb-NO: Varslingsgrupper

en: Notification log not found
nb-NO: Varslingslogg ikke funnet

en: Notification workflow draft updated.
nb-NO: Utkast til varslingsarbeidsflyt oppdatert.

en: Notification workflow published.
nb-NO: Varslingsarbeidsflyt publisert.

en: Notification workflow saved.
nb-NO: Varslingsarbeidsflyt lagret.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
nb-NO: Varslingsarbeidsflyt planlagt for: %s.

en: Notification workflow submitted.
nb-NO: Varslingsarbeidsflyt sendt inn.

en: Notification workflow updated.
nb-NO: Varslingsarbeidsflyt oppdatert.

en: Notifications
nb-NO: Varsler

en: Notifications Log
nb-NO: Varslingslogg

en: Notify Email
nb-NO: Varsle E-post

en: Notify Emails
nb-NO: Varsle E-poster

en: Notify Role
nb-NO: Varsle Rolle

en: Notify Roles
nb-NO: Varsle Roller

en: Notify User
nb-NO: Varsle Bruker

en: Notify Users
nb-NO: Varsle Brukere

en: Notify me
nb-NO: Varsle meg

en: Notify on editorial comments
nb-NO: Varsle om redaksjonelle kommentarer

en: Number
nb-NO: Nummer

en: Oct
nb-NO: Okt

en: Old post status: %s
nb-NO: Gammel innleggstatus: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
nb-NO: På hver kortkode kan du velge ett eller flere felt. Hvis det er mer enn ett, vil de bli vist atskilt med ", ".

en: One month
nb-NO: En måned

en: One month ago
nb-NO: For en måned siden

en: One week
nb-NO: En uke

en: Only editable posts will be moveable.
nb-NO: Kun redigerbare innlegg kan flyttes.

en: Options
nb-NO: Alternativer

en: Overview
nb-NO: Oversikt

en: Paragraph
nb-NO: Avsnitt

en: Parent Page Authors
nb-NO: Forfattere av foreldresiden

en: Passed
nb-NO: Bestått

en: Path
nb-NO: Sti

en: Pending Review
nb-NO: Venter på vurdering

en: Period
nb-NO: Periode

en: Permission Groups
nb-NO: Tillatelsesgrupper

en: Planner
nb-NO: Planlegger

en: Please correct your form errors below and try again.
nb-NO: Vennligst korriger dine skjema feil nedenfor og prøv igjen.

en: Please enter a comment
nb-NO: Vennligst skriv inn en kommentar

en: Please enter a comment.
nb-NO: Vennligst skriv inn en kommentar.

en: Please enter a name for the editorial fields
nb-NO: Vennligst skriv inn et navn for de redaksjonelle feltene

en: Please enter a name for the editorial fields.
nb-NO: Vennligst skriv inn et navn for de redaksjonelle feltene.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
nb-NO: Vennligst skriv inn en slug for de redaksjonelle feltene.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
nb-NO: Vennligst skriv inn et gyldig, ikke-numerisk navn for de redaksjonelle feltene.

en: Please select a valid metadata type.
nb-NO: Vennligst velg en gyldig metadatatype.

en: Please select at least one event
nb-NO: Vennligst velg minst ett arrangement

en: Please, wait! Loading the form fields...
nb-NO: Vennligst vent! Laster skjema feltene...

en: Popular Editorial Fields
nb-NO: Populære redaksjonelle felt

en: Position
nb-NO: Posisjon

en: Post
nb-NO: Innlegg

en: Post Date
nb-NO: Publiseringsdato

en: Post ID: %d
nb-NO: Innlegg ID: %d

en: Post Status
nb-NO: Innleggstatus

en: Post Status Widget
nb-NO: Innlegg Status Widget

en: Post Type
nb-NO: Innleggstype

en: Post Types
nb-NO: Innleggstyper

en: Post could not be created
nb-NO: Innlegg kunne ikke opprettes

en: Post created successfully
nb-NO: Innlegg opprettet vellykket

en: Post date updated.
nb-NO: Innleggsdato oppdatert.

en: Post does not exist
nb-NO: Innlegget eksisterer ikke

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
nb-NO[0]: Innlegg flyttet til papirkurven.
nb-NO[1]: %d innlegg flyttet til papirkurven.

en: Post not found
nb-NO: Innlegget ble ikke funnet

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
nb-NO[0]: Innlegg gjenopprettet fra papirkurven.
nb-NO[1]: %d innlegg gjenopprettet fra papirkurven.

en: Post status updated.
nb-NO: Innleggsstatus oppdatert.

en: Post type
nb-NO: Innleggstype

en: Post type not found
nb-NO: Innleggs type ikke funnet

en: Post type:
nb-NO: Innleggs type:

en: Post type: %s
nb-NO: Innleggstype: %s

en: Post types to show
nb-NO: Innleggstyper som skal vises

en: Post types to show:
nb-NO: Innleggstyper som skal vises:

en: Posts at a Glance
nb-NO: Innlegg i et nøtteskall

en: Posts publish time format
nb-NO: Format for publiseringstid for innlegg

en: Preview
nb-NO: Forhåndsvisning

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nb-NO: Forhåndsvisning &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
nb-NO: Forrige innlegg

en: Previous status
nb-NO: Tidligere status

en: Print
nb-NO: Skriv ut

en: Private
nb-NO: Privat

en: Publish Date
nb-NO: Publiseringsdato

en: Publish Time
nb-NO: Publiseringsdato

en: Publish on
nb-NO: Publiser på

en: PublishPress Debug Log
nb-NO: PublishPress Feilsøkingslogg

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
nb-NO: PublishPress Planner hjelper deg med å planlegge og publisere innhold i WordPress. Funksjoner inkluderer en innholdskalender, kanban-tavle og varsler.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
nb-NO: PublishPress Planner prøvde å laste flere ganger. Vennligst deaktiver og fjern andre instanser av PublishPress, spesielt hvis du bruker PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
nb-NO: Integrasjon med PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
nb-NO: PublishPress Innstillinger

en: Published
nb-NO: Publisert

en: Publishing Time
nb-NO: Publiseringstid

en: Receiver
nb-NO: Mottaker

en: Regenerate calendar feed secret
nb-NO: Regenerer hemmelig kalendermating

en: Register editorial fields for these post types:
nb-NO: Registrer redaksjonelle felt for disse innleggstypene:

en: Remove
nb-NO: Fjern

en: Remove PublishPress ads and branding
nb-NO: Fjern PublishPress annonser og merkevarebygging

en: Reorder
nb-NO: Endre rekkefølge

en: Reorder Columns
nb-NO: Endre rekkefølge på kolonner

en: Reorder Filters
nb-NO: Endre rekkefølge på filtre

en: Reply
nb-NO: Svar

en: Reply to this comment
nb-NO: Svar på denne kommentaren

en: Reply: %s
nb-NO: Svar: %s

en: Request Support
nb-NO: Be om støtte

en: Reschedule
nb-NO: Omplanlegge

en: Reset
nb-NO: Tilbakestill

en: Reset Filters
nb-NO: Tilbakestill filtre

en: Reviews
nb-NO: Anmeldelser

en: Revision Author
nb-NO: Revisjonsforfatter

en: Revision Status
nb-NO: Revisjonsstatus

en: Role
nb-NO: Rolle

en: Roles
nb-NO: Roller

en: Sat
nb-NO: Lør

en: Save
nb-NO: Lagre

en: Save Changes
nb-NO: Lagre endringer

en: Save and edit
nb-NO: Lagre og rediger

en: Saving...
nb-NO: Lagrer...

en: Scheduled
nb-NO: Planlagt

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
nb-NO: Planlagt for %d mottakere. Klikk her for å vise dem.

en: Search
nb-NO: Søk

en: Search Comments
nb-NO: Søk kommentarer

en: Search Editorial Fields
nb-NO: Søk redaksjonelle felt

en: Search Metakey
nb-NO: Søk metanøkkel

en: Search Notifications
nb-NO: Søk varsler

en: Search box
nb-NO: Søkeboks

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nb-NO: Søkeresultater for &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
nb-NO: Velg %s

en: Select Metakey
nb-NO: Velg Metakey

en: Select Type
nb-NO: Velg type

en: Select at least one option for each section.
nb-NO: Velg minst ett alternativ for hver seksjon.

en: Select option...
nb-NO: Velg alternativ...

en: Select roles...
nb-NO: Velg roller...

en: Send reminder notifications
nb-NO: Send påminnelsevarsler

en: Sending content...
nb-NO: Sender innhold...

en: Sent
nb-NO: Sendt

en: Settings
nb-NO: Innstillinger

en: Settings updated successfully.
nb-NO: Innstillinger oppdatert med suksess.

en: Seven months
nb-NO: Syv måneder

en: Show %s more
nb-NO: Vis %s mer

en: Show Revision
nb-NO: Vis revisjon

en: Show active notifications
nb-NO: Vis aktive varsler

en: Show content from
nb-NO: Vis innhold fra

en: Show on Content Calendar and Overview form
nb-NO: Vis på innholdsplan og oversiktskjema

en: Show on Post Types screen
nb-NO: Vis på skjerm for innleggstyper

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
nb-NO: Vis "Varsle meg" og "Slutt å varsle meg" lenkene for disse innleggstypene:

en: Show today's date in the first row
nb-NO: Vis dagens dato i første rad

en: Single Select
nb-NO: Enkeltvalg

en: Site Administrator
nb-NO: Nettstedsadministrator

en: Six months
nb-NO: Seks måneder

en: Six months ago
nb-NO: For seks måneder siden

en: Size
nb-NO: Størrelse

en: Skip current user
nb-NO: Hopp over nåværende bruker

en: Skip notifications for the user who triggered the action
nb-NO: Hopp over varsler for brukeren som utløste handlingen

en: Skipped
nb-NO: Hoppet over

en: Slack integration for notifications
nb-NO: Slack-integrasjon for varsler

en: Slug already in use. Please choose another.
nb-NO: Slug er allerede i bruk. Vennligst velg en annen.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
nb-NO: Beklager! Du er ikke abonnert på noen innlegg!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
nb-NO: Beklager, du kan ikke slette denne redaksjonelle kommentaren fordi den har noen svar.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
nb-NO: Beklager, du har ikke privilegiene til å legge til redaksjonelle kommentarer. Vennligst snakk med din administrator.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
nb-NO: Beklager, du har ikke privilegiene til å slette denne redaksjonelle kommentaren. Vennligst snakk med administratoren din.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
nb-NO: Beklager, du har ikke privilegiene til å redigere redaksjonelle kommentarer. Vennligst snakk med din administrator.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
nb-NO: Beklager, du har ikke privilegiene til å redigere denne redaksjonelle kommentaren. Vennligst snakk med administratoren din.

en: Start Date
nb-NO: Startdato

en: Start date
nb-NO: Startdato

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
nb-NO: Status ble endret for %1$s #%2$s "%3$s" av %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
nb-NO: Statusser for å vise publiseringstid

en: Stop notifying me
nb-NO: Slutt å varsle meg

en: Subject
nb-NO: Emne

en: Subject:
nb-NO: Emne:

en: Submit
nb-NO: Send inn

en: Submitted on
nb-NO: Sendt inn den

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
nb-NO: Abonner i iCal eller Google Kalender

en: Success
nb-NO: Suksess

en: Sun
nb-NO: Søndag

en: Tags
nb-NO: Tagger

en: Taxonomies
nb-NO: Taksonomier

en: Taxonomy
nb-NO: Taksonomi

en: Taxonomy not set.
nb-NO: Taksonomi ikke satt.

en: Ten months
nb-NO: Ti måneder

en: Terms
nb-NO: Begreper

en: Terms not set.
nb-NO: Vilkår ikke satt.

en: Text
nb-NO: Tekst

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
nb-NO: «Slug» er den URL-vennlige versjonen av navnet. Den er vanligvis helt med små bokstaver og inneholder kun bokstaver, tall og bindestreker.

en: The Events Calendar Integration
nb-NO: Integrasjon med The Events Calendar

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
nb-NO: Beskrivelsen kan brukes til å kommunisere med teamet ditt om hva feltet er for.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
nb-NO: Beskrivelsen kan brukes til å kommunisere med teamet ditt om hva metadataene er for.

en: The field type cannot be changed once created.
nb-NO: Feltet kan ikke endres når det er opprettet.

en: The name is for labeling the editorial fields.
nb-NO: Navnet brukes til å merke de redaksjonelle feltene.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
nb-NO: Varslingen ble satt som "Planlagt" men cron-oppgaven ble ikke funnet

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
nb-NO: Varslingsmodulen må aktiveres for at denne widgeten skal vises.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
nb-NO: Foreldrelloggen ble slettet eller ble sannsynligvis omplanlagt

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
nb-NO: Den valgte innleggstypen er ikke aktivert for kalenderen.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
nb-NO: Den valgte brukeren har ikke nok tillatelser til å bli satt som innleggsforfatter.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
nb-NO: Slug kan ikke endres etter at vilkåret er opprettet.

en: There are no PublishPress modules registered
nb-NO: Det er ingen PublishPress-moduler registrert

en: There are no posts in the range or filter specified.
nb-NO: Det finnes ingen innlegg i det angitte området eller filteret.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
nb-NO: Det oppstod et problem av noe slag. Prøv igjen eller kontakt administratoren din.

en: There was an error updating the post. Please try again.
nb-NO: Det oppstod en feil under oppdatering av innlegget. Vennligst prøv igjen.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
nb-NO: Denne handlingen ble utført den %1$s kl. %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
nb-NO: Denne kommentaren kan ikke slettes fordi den har ett eller flere svar. Før du sletter den, må du sørge for å slette alle svarene først.

en: This editorial fields type is not yet supported.
nb-NO: Denne typen redaksjonelle felt støttes ikke ennå.

en: This email was sent %s.
nb-NO: Denne e-posten ble sendt %s.

en: This field will be available for these post types.
nb-NO: Dette feltet vil være tilgjengelig for disse innleggstypene.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
nb-NO: Dette feltet vil være synlig på oversiktsskjermene for disse innleggstypene.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
nb-NO: Dette er en forhåndsvisning av den planlagte meldingen. Innholdet kan fortsatt endres inntil varslet sendes.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
nb-NO: Dette er standard publiseringsdato fra i dag for innlegg som går over til Status for planlagt.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
nb-NO: Dette varslet er veldig likt et annet som ble sendt for mindre enn %d minutter siden til den samme mottakeren

en: This post was last updated on
nb-NO: Dette innlegget ble sist oppdatert den

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
nb-NO: Dette vil forhindre at for mange varsler blir sendt for de samme eller lignende hendelsene. Sett dette til et høyere tall hvis du mottar dupliserte e-poster.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
nb-NO: Dette vil ikke ha noen effekt med mindre du har minst én arbeidsflyt som retter seg mot alternativet "Brukere som valgte "Varsle meg" for innholdet".

en: Three months
nb-NO: Tre måneder

en: Three months ago
nb-NO: For tre måneder siden

en: Three weeks
nb-NO: Tre uker

en: Thu
nb-NO: Tor

en: Title
nb-NO: Tittel

en: Title: %s
nb-NO: Tittel: %s

en: To date
nb-NO: Til dato

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
nb-NO: For å forbedre arbeidsflyten din med tilpassede Innleggstatusser, installer %sPublishPress Statuses%s-pluginet.

en: Today
nb-NO: I dag

en: Trash
nb-NO: Papirkurv

en: Tue
nb-NO: Tir

en: Twelve months
nb-NO: Tolv måneder

en: Two months
nb-NO: To måneder

en: Two months ago
nb-NO: For to måneder siden

en: Two weeks
nb-NO: To uker

en: Undefined error found
nb-NO: Udefinert feil funnet

en: Undo
nb-NO: Angre

en: Unpublished Content
nb-NO: Upublisert Innhold

en: Untitled
nb-NO: Uten tittel

en: Update Editorial Fields
nb-NO: Oppdater redaksjonelle felt

en: Update Editorial fields term
nb-NO: Oppdater redaksjonelle felttermer

en: Update Note
nb-NO: Oppdater Notat

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
nb-NO: Oppdatering av publiseringsdato dynamisk fungerer ikke for publisert innhold. Vennligst <a href='%s'>rediger innlegget</a>.

en: Upgrade to Pro
nb-NO: Oppgrader til Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
nb-NO: Oppgrader til PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
nb-NO: Bruk innlegg meta i varsler

en: User
nb-NO: Bruker

en: User Url
nb-NO: Bruker-URL

en: User making changes or comments
nb-NO: Bruker som gjør endringer eller kommentarer

en: User role
nb-NO: Brukerrolle

en: User: %s (%d)
nb-NO: Bruker: %s (%d)

en: Username
nb-NO: Brukernavn

en: Users
nb-NO: Brukere

en: Users who selected "Notify me" for the content
nb-NO: Brukere som valgte "Varsle meg" for innholdet

en: View
nb-NO: Vis

en: View &#8220;%s&#8221;
nb-NO: Vis &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
nb-NO: Vis &#8220;%s&#8221; på Google Maps

en: View Knowledge Base
nb-NO: Vis kunnskapsbase

en: View: %s
nb-NO: Vis: %s

en: Warning
nb-NO: Advarsel

en: Wed
nb-NO: Ons

en: Weeks
nb-NO: Uker

en: What the post needs to cover.
nb-NO: Hva innlegget må dekke.

en: What to say?
nb-NO: Hva skal jeg si?

en: When an editorial comment is added
nb-NO: Når en redaksjonell kommentar blir lagt til

en: When taxonomy is updated
nb-NO: Når taksonomien oppdateres

en: When the content is moved to a new status
nb-NO: Når innholdet flyttes til en ny status

en: When the content is updated
nb-NO: Når innholdet oppdateres

en: When the first draft needs to be ready.
nb-NO: Når første utkast må være klart.

en: When the status is changed
nb-NO: Når statusen endres

en: When to notify?
nb-NO: Når skal man varsle?

en: Who to notify?
nb-NO: Hvem skal varsles?

en: Widget Options
nb-NO: Widget Alternativer

en: WordPress Scheduler
nb-NO: WordPress Planlegger

en: Workflow
nb-NO: Arbeidsflyt

en: Workflow Settings
nb-NO: Arbeidsflytinnstillinger

en: Workflow has users enrolled
nb-NO: Arbeidsflyt har brukere registrert

en: Workflow: %s
nb-NO: Arbeidsflyt: %s

en: Workflows
nb-NO: Arbeidsflyter

en: Years
nb-NO: År

en: Yes
nb-NO: Ja

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
nb-NO: Du mottar denne e-posten fordi du er abonnert på "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
nb-NO: Du kan legge til dynamisk informasjon i emnet eller brødteksten ved å bruke følgende kortkoder:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
nb-NO: Du kan legge til redaksjonelle kommentarer til et innlegg når du har lagret det for første gang.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
nb-NO: Du kan se alle redaksjonelle kommentarer på denne %s her:

en: You do not have any editorial fields enabled
nb-NO: Du har ikke noen redaksjonelle felt aktivert

en: You do not have any public taxonomies
nb-NO: Du har ikke noen offentlige taksonomier

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
nb-NO: Du har ikke nødvendige tillatelser for å fullføre denne handlingen.

en: You do not have permission to add new %s
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å legge til ny %s

en: You do not have permission to edit selected post.
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å redigere det valgte innlegget.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å flytte innlegget til valgt innleggstatus.

en: You do not have permission to move post to this status
nb-NO: Du har ikke tillatelse til å flytte innlegg til denne statusen

en: You don't have any notifications
nb-NO: Du har ingen varsler

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
nb-NO: Du bruker PublishPress Planner Gratis. Pro-versjonen har flere funksjoner og støtte. %sOppgrader til Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
nb-NO: [%1$s] %2$s Publisert: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
nb-NO: [%1$s] %2$s Gjenopprettet (fra Papirkurv): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
nb-NO: [%1$s] %2$s Status Endret for "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
nb-NO: [%1$s] %2$s Kastet: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
nb-NO: [%1$s] %2$s Upublisert: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
nb-NO: [%1$s] Ny %2$s Opprettet: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
nb-NO: [%1$s] Ny redaksjonell kommentar: "%2$s"

en: asynchronous
nb-NO: asynkron

en: by
nb-NO: av

en: edit
nb-NO: rediger

en: email
nb-NO: epost

en: field
nb-NO: felt

en: group %d: %s
nb-NO: gruppe %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
nb-NO: iCal hemmelig nøkkel regenerert. Vennligst informer alle brukere om at de må abonnere på nytt.

en: minutes
nb-NO: minutter

en: role:%s
nb-NO: rolle:%s

en: said on %1$s at %2$s
nb-NO: sa på %1$s kl. %2$s

en: settings
nb-NO: innstillinger

en: shortcode
nb-NO: hurtigkode

en: synchronous
nb-NO: synkron

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
nb-NO: Redaksjonsfelt

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
nb-NO: Redaksjonelt felt

en: to
nb-NO: til

en: user
nb-NO: bruker
