PublishPress Planner 4.8.0 - en to lt_LT translation catalogue (675 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
lt_LT:  <a href="%s">Pridėti laukus, kad pradėtumėte</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
lt_LT: Skatinkite savo svetainės administratorius sukonfigūruoti jūsų redakcinį darbo srautą pridėdami redakcinius laukus.

en:  Scheduled
lt_LT:  Planuota

en:  Scheduled, but late
lt_LT:  Planuota, bet vėluojama

en: "Notify me"
lt_LT: "Praneškite man"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
lt_LT: %1$s #%2$s "%3$s" buvo perkelta į šiukšlių dėžę %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
lt_LT: %1$s #%2$s "%3$s" buvo paskelbtas %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
lt_LT: %1$s #%2$s "%3$s" buvo atkurtas iš šiukšlių %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
lt_LT: %1$s #%2$s "%3$s" nepaskelbė %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
lt_LT: %1$s (%2$s ) pasakė %3$s %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
lt_LT:  %1$s <div class="input-divider">į</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
lt_LT: %1$s, %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
lt_LT: %1$s paskutinį kartą atnaujintas %2$s

en: %1s weeks
lt_LT: %1s savaitės

en: %d Group | %d Groups
lt_LT[0]: %d Grupė
lt_LT[1]: %d Grupės
lt_LT[2]: %d Grupių

en: %d Role | %d Roles
lt_LT[0]: %d Rolė
lt_LT[1]: %d Rolės
lt_LT[2]: %d Rolių

en: %d User | %d Users
lt_LT[0]: %d Vartotojas
lt_LT[1]: %d Vartotojai
lt_LT[2]: %d Vartotojų

en: %d week | %d weeks
lt_LT[0]: %d savaitė
lt_LT[1]: %d savaitės
lt_LT[2]: %d savaičių

en: %d weeks
lt_LT: %d savaičių

en: %s could not be created
lt_LT: %s nepavyko sukurti

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
lt_LT: %s sėkmingai sukurtas. <a href="%s" target="_blank">Redaguoti %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
lt_LT[0]: %s pranešimas rastas.
lt_LT[1]: %s pranešimai rasti.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
lt_LT[0]: %s pranešimų srautas perkelta į šiukšlinę.
lt_LT[1]: %s pranešimų srautai perkelti į šiukšlinę.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
lt_LT[0]: %s pranešimų srautas nebuvo atnaujintas, kažkas jį redaguoja.
lt_LT[1]: %s pranešimų srautai nebuvo atnaujinti, kažkas juos redaguoja.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
lt_LT[0]: %s pranešimų srautas nuolat ištrintas.
lt_LT[1]: %s pranešimų srautai nuolat ištrinti.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
lt_LT[0]: %s pranešimų srautas atkurtas iš šiukšlinės.
lt_LT[1]: %s pranešimų srautai atkurtas iš šiukšlinės.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
lt_LT[0]: %s pranešimų srautas atnaujintas.
lt_LT[1]: %s pranešimų srautai atnaujinti.

en: (Hide all)
lt_LT: (Paslėpti viską)

en: (no title)
lt_LT: (be pavadinimo)

en: - any status -
lt_LT: - bet koks statusas -

en: -- Select %s --
lt_LT: -- Pasirinkite %s --

en: -- Select a user --
lt_LT: -- Pasirinkite vartotoją --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
lt_LT: 1 pranešimų srautas nebuvo atnaujintas, kažkas jį redaguoja.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
lt_LT: <p><strong>Daugiau informacijos:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Kalendoriaus dokumentacija</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress GitHub'e</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
lt_LT: <p><strong>Daugiau informacijos:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Redakcinių komentarų dokumentacija</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress GitHub'e</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
lt_LT: <p><strong>Daugiau informacijos:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Redakdinių laukų dokumentacija</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress GitHub'e</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
lt_LT: <p><strong>Daugiau informacijos:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Pranešimų dokumentacija</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress Github'e</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
lt_LT: <p>Redakciniai komentarai padeda sumažinti el. pašto srautą ir išlaikyti pokalbį arti to, kas svarbu: jūsų turinio. Įdėtiniai komentarai administratoriaus skiltyje, panašiai kaip tai, ką rasite blogo įrašo pabaigoje, leidžia rašytojams ir redaktoriams privatumui palikti atsiliepimus ir aptarti, kas turi būti pakeista prieš publikavimą.</p><p>Bet kas, turintis prieigą peržiūrėti vykdomą pasakojimą, taip pat turės galimybę komentuoti jį. Jei turite įjungtus pranešimus, tie, kurie seka įrašą, gaus el. laišką kiekvieną kartą, kai paliekamas komentaras.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
lt_LT: <p>Sekite svarbius savo turinio detalių su redakciniais laukais. Ši funkcija leidžia sukurti tiek datų, tekstų, skaičių ir kt. laukų, kiek norite, ir tuomet juos naudoti informacijai, pvz., kontaktinėms detalėms ar interviu vietai, saugoti.</p><p>Kai nustatysite savo laukus, redakciniai laukai integruojasi tiek su kalendoriumi, tiek su turinio apžvalga. Padarykite redakcinio lauko elementą matomą, kad jis pasirodytų kitiems jūsų komandos nariams. Laikykite jį paslėptą, kad apribotumėte informaciją tarp rašytojo ir redaktoriaus.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
lt_LT: <p>Pranešimai užtikrina, kad jūs būtumėte informuoti apie pažangą savo svarbiausiame turinyje. Vartotojai gali užsiprenumeruoti pranešimus dėl įrašo po vieną arba pasirinkdami vaidmenis.</p><p>Kai įjungta, pranešimai gali būti siunčiami, kai įrašas keičia būseną arba rašytojas ar redaktorius palieka redakcinį komentarą.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
lt_LT: <p>Kalendorius yra patogus savaitės ar mėnesio vaizdas į jūsų turinį. Greitai pamatykite, kurie pasakojimai yra pasiruošę būti paskelbti laiku, ir kurie reikalaus papildomų pastangų.</p>

en: == %s Details ==
lt_LT: == %s Detalės ==

en: == Actions ==
lt_LT: == Veiksmai ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
lt_LT: Naujas %1$s (#%2$s "%3$s" ) buvo sukurtas %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
lt_LT: Naujas redakcinis komentaras buvo pridėtas prie %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
lt_LT: Apie

en: Access denied
lt_LT: Prieiga atmesta

en: Action nonce not found.
lt_LT: Veiksmo nonce nerastas.

en: Active Notifications
lt_LT: Aktyvūs pranešimai

en: Add Another Option
lt_LT: Pridėti kitą pasirinkimą

en: Add Column
lt_LT: Pridėti stulpelį

en: Add Comment
lt_LT: Pridėti komentarą

en: Add Filter
lt_LT: Pridėti filtrą

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New %s
lt_LT: Pridėti naują %s

en: Add New Editorial Fields
lt_LT: Pridėti naujus redakciniai laukus

en: Add New Editorial fields term
lt_LT: Pridėti naują redakcinio lauko terminą

en: Add New Notification
lt_LT: Pridėti naują pranešimą

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
lt_LT: Pridėkite taksonomijos-slug'ų sąrašą, atskirtą kableliais, kurie neturėtų būti įkelti per Taksonomijos turinio filtrą, kai pridedate naują Pranešimų darbo eigą.

en: Add an editorial comment
lt_LT: Pridėti redakcinį komentarą

en: Add content for %s
lt_LT: Pridėti turinį %s

en: Add editorial comment: %s
lt_LT: Pridėti redakcinį komentarą: %s

en: Add to post types
lt_LT: Pridėti prie įrašų tipų

en: Advanced Notifications
lt_LT: Išplėstinės pranešimų galimybės

en: All
lt_LT: Visi

en: All %s
lt_LT: Visi %s

en: All Actions
lt_LT: Visi veiksmai

en: All Channels
lt_LT: Visi kanalai

en: All Editorial Fields
lt_LT: Visi redakciniai laukai

en: All Posts
lt_LT: Visi įrašai

en: All Receivers
lt_LT: Visi gavėjai

en: All Statuses
lt_LT: Visi statusai

en: All Users
lt_LT: Visi vartotojai

en: All Workflows
lt_LT: Visi darbo eigai

en: All authors
lt_LT: Visi autoriai

en: All categories
lt_LT: Visos kategorijos

en: All channels
lt_LT: Visi kanalai

en: All events
lt_LT: Visi įvykiai

en: All options value and labels are required.
lt_LT: Visi parinkčių vertės ir etiketės yra privalomos.

en: All post types
lt_LT: Visi įrašų tipai

en: All posts
lt_LT: Visi įrašai

en: All status
lt_LT: Visi statusai

en: All statuses
lt_LT: Visi statusai

en: All tags
lt_LT: Visi žymėjimai

en: All types
lt_LT: Visi tipai

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
lt_LT: Leisti viešą prieigą prie prenumeratų iCal arba „Google“ kalendoriuje

en: Always notify the author of the content:
lt_LT: Visada pranešti turinio autoriui:

en: Always notify users who have edited the content:
lt_LT: Visada pranešti vartotojams, kurie redagavo turinį:

en: Always show complete post titles
lt_LT: Visada rodyti visus įrašų pavadinimus

en: An error occured
lt_LT: Įvyko klaida

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply Changes
lt_LT: Taikyti pakeitimus

en: Apr
lt_LT: Balandis

en: Are you sure you want to delete this comment?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį komentarą?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį terminą? Bet kokia šio termino metaduomenų informacija liks, tačiau nebus matoma, nebent šis terminas bus vėl pridėtas.

en: Assignment
lt_LT: Užduotis

en: Async Notifications
lt_LT: Asinchroniniai pranešimai

en: At least one post type must be selected
lt_LT: Privalo būti pasirinktas bent vienas įrašų tipas

en: Attach file
lt_LT: Pridėti failą

en: Aug
lt_LT: Rugpjūtis

en: Author | Authors
lt_LT[0]: Autorius
lt_LT[1]: Autorė
lt_LT[2]: Autoriai

en: Author of the revision
lt_LT: Revizijos autorius

en: Author: %1$s (%2$s )
lt_LT: Autorius: %1$s (%2$s )

en: Authors
lt_LT: Autoriai

en: Authors of the content
lt_LT: Turinio autoriai

en: Authors of the parent page
lt_LT: Tėvinio puslapio autorius

en: Auto-draft
lt_LT: Automatinis juodraštis

en: Available fields
lt_LT: Pasiekiami laukai

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
lt_LT: Juodajame sąraše esantys taksonomijos terminai pranešimams

en: Blog ID: %d
lt_LT: Tinklaraščio ID: %d

en: Blog:
lt_LT: Blogas:

en: Body
lt_LT: Kūnas

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Card Data updated successfully.
lt_LT: Kortelės duomenys sėkmingai atnaujinti.

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Category | Categories
lt_LT[0]: Kategorija
lt_LT[1]: Kategorijos
lt_LT[2]: Kategorijos

en: Change
lt_LT: Keisti

en: Changes saved!
lt_LT: Pakeitimai išsaugoti!

en: Channels
lt_LT: Kanalai

en: Cheatin&#8217; uh?
lt_LT: Apgaudinėjate, ar ne?

en: Checkbox
lt_LT: Žymimasis langelis

en: Checked
lt_LT: Pažymėta

en: Choose Post Types
lt_LT: Pasirinkite įrašų tipus

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
lt_LT: Pasirinkite kanalus, į kuriuos kiekvienas darbo procesas siųs pranešimus:

en: Click here to read more about shortcode options...
lt_LT: Paspauskite čia, kad sužinotumėte daugiau apie trumpinių parinktis...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
lt_LT: Paspauskite čia, kad užsiprenumeruotumėte iCal arba „Google“ kalendoriuje

en: Click the "Add New" button to create new card data.
lt_LT: Paspauskite mygtuką "Pridėti naują", kad sukurtumėte naujus kortelių duomenis.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
lt_LT: Paspauskite mygtuką "Pridėti naują", kad sukurtumėte naujus stulpelius.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
lt_LT: Paspauskite mygtuką "Pridėti naują", kad sukurtumėte naujus filtrus.

en: Click to add
lt_LT: Spustelėkite, kad pridėtumėte

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
lt_LT: Paspauskite, kad ištrintumėte žurnalo failą. Būkite atsargūs, šios operacijos negalima atšaukti.

en: Click to start being notified on updates for this post
lt_LT: Paspauskite, kad pradėtumėte gauti pranešimus apie atnaujinimus šiam įrašui

en: Click to stop being notified on updates for this post
lt_LT: Paspauskite, kad nustotumėte gauti pranešimus apie atnaujinimus šiam įrašui

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Column Title
lt_LT: Stulpelio pavadinimas

en: Column updated successfully.
lt_LT: Stulpelis sėkmingai atnaujintas.

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Comment author name field:
lt_LT: Komentaro autoriaus vardas:

en: Comment deleted successfully.
lt_LT: Komentaras sėkmingai ištrintas.

en: Comment: %s (%d)
lt_LT: Komentaras: %s (%d)

en: Configure
lt_LT: Konfigūruoti

en: Contact
lt_LT: Kontaktai

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Content Board
lt_LT: Turinio lenta

en: Content Calendar
lt_LT: Turinio kalendorius

en: Content Overview
lt_LT: Turinio apžvalga

en: Content:
lt_LT: Turinys:

en: Copy to the clipboard
lt_LT: Kopijuoti į iškarpinę

en: Create %s
lt_LT: Sukurti %s

en: Created on
lt_LT: Sukurtas

en: Current week
lt_LT: Dabartinė savaitė

en: Custom Columns
lt_LT: Pasirinktini stulpeliai

en: Custom Items
lt_LT: Pritaikyti elementai

en: Custom filters
lt_LT: Pritaikyti filtrai

en: Customize Card Data
lt_LT: Pritaikyti kortelės duomenis

en: Customize Columns
lt_LT: Pritaikyti stulpelius

en: Customize Filters
lt_LT: Priderinti filtrus

en: Dashboard Note
lt_LT: Valdybos užrašas

en: Dashboard Widgets
lt_LT: Valdybos valdikliai

en: Date
lt_LT: Data

en: Days
lt_LT: Dienos

en: Debug
lt_LT: Derinimas

en: Debug Log
lt_LT: Derinimo žurnalas

en: Debug data
lt_LT: Derinimo duomenys

en: Dec
lt_LT: Gruodis

en: Default Date
lt_LT: Numatytoji data

en: Default notification channels:
lt_LT: Numatyti pranešimų kanalai:

en: Default option
lt_LT: Numatytasis pasirinkimas

en: Default publish time for items created in the calendar
lt_LT: Numatytasis publikavimo laikas elementams, sukurtiems kalendoriuje

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete All
lt_LT: Ištrinti viską

en: Delete file
lt_LT: Ištrinti failą

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
lt_LT: Išsami dokumentacija taip pat prieinama papildinio svetainėje.

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
lt_LT: Išjungta, nes add_post_type_support('%1$s', '%2$s') yra įtrauktas į įkeltą failą.

en: Display Label
lt_LT: Rodyti etiketę

en: Display Name
lt_LT: Rodymo vardas

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Does not equal (!=)
lt_LT: Nelygu (!=)

en: Download .ics file
lt_LT: Atsisiųsti .ics failą

en: Draft
lt_LT: Juodraštis

en: Drag to change enabled card data order.
lt_LT: Tempkite, kad pakeistumėte įjungtų kortelės duomenų tvarką.

en: Drag to change enabled columns order.
lt_LT: Vilkti, kad pakeistumėte įgalintų stulpelių tvarką.

en: Drag to change enabled filters order.
lt_LT: Tempkite, kad pakeistumėte įgalintų filtrų tvarką.

en: Dropdown Option
lt_LT: Išskleidžiamasis pasirinkimas

en: Dropdown Select
lt_LT: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Duplicated notification threshold:
lt_LT: Dubliuotų pranešimų slenkstis:

en: E-mails
lt_LT: El. paštai

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Editorial Fields
lt_LT: Redaguoti redacinius laukus

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
lt_LT: Redakcinis srautas neturėtų būti naudojamas kartu su PublishPress Planner. Jei norite naudoti PublishPress Planner, prašome užbaigti Redakcinio srauto duomenų migraciją ir tada deaktyvuoti Redakcinį srautą.

en: Edit Notification
lt_LT: Redaguoti pranešimą

en: Edit this post
lt_LT: Redaguoti šį įrašą

en: Edit: %s
lt_LT: Redaguoti: %s

en: Editorial Comment
lt_LT: Redakcinis komentaras

en: Editorial Comments
lt_LT: Redakciniai komentarai

en: Editorial Fields
lt_LT: Redagavimo laukai

en: Editorial Notifications
lt_LT: Redakciniai pranešimai

en: Editorial fields order updated.
lt_LT: Redakcinio laukų tvarka atnaujinta.

en: Editorial fields term added.
lt_LT: Redakcinių laukų terminas pridėtas.

en: Editorial fields term deleted.
lt_LT: Redakcinių laukų terminas ištrintas.

en: Editorial fields term doesn't exist.
lt_LT: Redakcinių laukų terminas neegzistuoja.

en: Editorial fields term updated.
lt_LT: Redakcinių laukų terminas atnaujintas.

en: Editorial fields visibility changed.
lt_LT: Redakcinio laukų matomumas pakeistas.

en: Eight months
lt_LT: Aštuonis mėnesius

en: Eleven months
lt_LT: Vienuolika mėnesių

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email from:
lt_LT: El. paštas iš:

en: Enable Columns
lt_LT: Įjungti stulpelius

en: Enable Filters
lt_LT: Įgalinti filtrus

en: Enable for these post types:
lt_LT: Įgalinti šiems įrašų tipams:

en: Enable or Disable
lt_LT: Įjungti arba Išjungti

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
lt_LT: Įjungti arba Išjungti turinio lentos kortelės duomenis.

en: Enable or Disable Content Board filter.
lt_LT: Įjungti arba Išjungti turinio lentos filtrą.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
lt_LT: Įgalinti arba išjungti turinio peržiūros filtrą.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
lt_LT: Įjungti arba išjungti turinio apžvalgos lentelės stulpelį.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
lt_LT: Įgalinti arba išjungti turinio kalendoriaus filtrą.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
lt_LT: Įjungti prenumeratas iCal arba „Google“ kalendoriuje

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enabled features
lt_LT: Įjungtos funkcijos

en: End date
lt_LT: Pabaigos data

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
lt_LT: Išplėskite PublishPress Planner galimybes su Pro versija:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
lt_LT: Įveskite išskleidžiamojo meniu parinkčių vertę ir žymę. Galite perkelti parinktis, kad pakeistumėte jų tvarką.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
lt_LT: Įveskite vartotojus, vaidmenis arba el. pašto adresus, kurie turėtų gauti pranešimus apie šį įrašą.

en: Equals (=)
lt_LT: Lygu (=)

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error adding term.
lt_LT: Klaida pridedant terminą.

en: Error deleting term.
lt_LT: Klaida trinant terminą.

en: Error fetching post data.
lt_LT: Klaida gaunant įrašo duomenis.

en: Error updating term.
lt_LT: Klaida atnaujinant terminą.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
lt_LT: Klaida tikrinant nonce. Prašome atnaujinti šį puslapį ir bandyti dar kartą.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
lt_LT: Įvykis: %s, Darbo eigos ID: %s, Įrašo ID: %s, Vartotojo ID: %s

en: Excerpt View
lt_LT: Ištrauka

en: Existing Post is updated
lt_LT: Esamas įrašas atnaujinamas

en: Failed
lt_LT: Nepavyko

en: Fast, professional support
lt_LT: Greitas, profesionalus palaikymas

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Feb
lt_LT: Vasaris

en: Feel free to select only the features you need.
lt_LT: Pasirinkite tik tas funkcijas, kurių jums reikia.

en: Field Type
lt_LT: Lauko tipas

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
lt_LT: Laukas, naudojamas kalendoriaus elementams rūšiuoti dienos langelyje

en: File info
lt_LT: Failo informacija

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Filter Title
lt_LT: Filtras

en: Filter reset successfully.
lt_LT: Filtras sėkmingai atstatytas.

en: Filter the content?
lt_LT: Filtruoti turinį?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
lt_LT: Filtruokite redakcinio meta naudotojų sąrašą pagal pasirinktus vaidmenis.

en: Filter updated successfully.
lt_LT: Filtras sėkmingai atnaujintas.

en: First Draft Date
lt_LT: Pirmo projekto data

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Five months
lt_LT: Penkis mėnesius

en: Five months ago
lt_LT: Prieš penkis mėnesius

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
lt_LT: Norint integruoti Revisions su Turinio kalendoriumi, Apžvalga ir Turinio lenta, prašome atnaujinti %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
lt_LT: Norint integruoti Revisions su Turinio kalendoriumi, Apžvalga ir Turinio lenta, prašome atnaujinti %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
lt_LT: Norėdami pritaikyti Revizijų Statusus, atnaujinkite į %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
lt_LT: Kuriam turiniui?

en: Format
lt_LT: Formatas

en: Four months
lt_LT: Keturi mėnesiai

en: Four months ago
lt_LT: Prieš keturis mėnesius

en: Four weeks
lt_LT: Keturių savaičių

en: Fri
lt_LT: Penktadienis

en: From date
lt_LT: Nuo datos

en: Greater than (>)
lt_LT: Didesnis nei (>)

en: Greater than or equals (>=)
lt_LT: Didesnis arba lygus (>=)

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Groups
lt_LT: Grupės

en: Help
lt_LT: Pagalba

en: Hide the %s last items
lt_LT: Slėpti %s paskutinius elementus

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
lt_LT: Jei įjungta, šis laukas bus prieinamas pridedant naujus įrašus turinio kalendoriuje ir apžvalgos ekrane.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
lt_LT: Jei jums patinka %s, prašome palikti mums %s įvertinimą. Ačiū!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
lt_LT: Jei jums reikia pagalbos arba turite naują funkcijos užklausą, praneškite mums.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
lt_LT: Jei matote kokią nors klaidą arba ieškote informacijos apie PublishPress, prašome nedvejodami susisiekti su palaikymo komanda. Rašykite mums:

en: Inbuilt Card Data
lt_LT: Įmontuoti kortelių duomenys

en: Inbuilt Columns
lt_LT: Įmontuoti stulpeliai

en: Inbuilt filters
lt_LT: Įmontuoti filtrai

en: Indicate the select type.
lt_LT: Nurodykite pasirinkimo tipą.

en: Indicate the type of editorial fields.
lt_LT: Nurodykite redakcinio lauko tipą.

en: Initializing the calendar. Please wait...
lt_LT: Kalendorius inicijuojamas. Prašome palaukti...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
lt_LT: Integruokite su Įvykių kalendoriaus papildiniu

en: Integration with SEO plugins
lt_LT: Integracija su SEO papildiniais

en: Invalid Publish Date supplied.
lt_LT: Pateikta netinkama paskelbimo data.

en: Invalid Status supplied.
lt_LT: Pateikta netinkama būsena.

en: Invalid action nonce.
lt_LT: Neteisingas veiksmo nonce.

en: Invalid channel for the notification
lt_LT: Neteisingas kanalas pranešimui

en: Invalid comment data
lt_LT: Neteisingi komentaro duomenys

en: Invalid date
lt_LT: Neteisinga data

en: Invalid form request.
lt_LT: Neteisingas formos užklausa.

en: Invalid input
lt_LT: Neteisingas įvestis

en: Invalid nonce
lt_LT: Neteisingas nonce

en: Invalid receiver for the notification
lt_LT: Neteisingas gavėjas pranešimui

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
lt_LT: Atrodo, kad tai užtrunka per ilgai. Prašome bandyti vėl įkelti puslapį ir patikrinti naršyklės konsolę ieškant klaidų.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
lt_LT[0]: Elementas perkeltas į šiukšlių dėžę.|%d elementas perkelti į šiukšlių dėžę.
lt_LT[1]: Elementas perkelti į šiukšlių dėžę.|%d elementai perkelti į šiukšlių dėžę.
lt_LT[2]: Elementai perkelti į šiukšlių dėžę.|%d elementų perkelti į šiukšlių dėžę.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
lt_LT[0]: Elementas atkurtas iš šiukšlių.
lt_LT[1]: %d elementai atkurtas iš šiukšlių.
lt_LT[2]: %d elementai atkurti iš šiukšlių.

en: Jan
lt_LT: Sausis

en: Jul
lt_LT: Liepa

en: Jun
lt_LT: Birželis

en: Last Modified
lt_LT: Paskutinį kartą redaguota

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Less than (<)
lt_LT: Mažesnis nei (<)

en: Less than or equals (<=)
lt_LT: Mažesnis arba lygus (<=)

en: Like/Contains
lt_LT: Kaip/Turi

en: Loading item...
lt_LT: Kraunamas elementas...

en: Loading...
lt_LT: Kraunama...

en: Location
lt_LT: Vieta

en: Log File
lt_LT: Žurnalo failas

en: Log content
lt_LT: Žurnalo turinys

en: Log file not found.
lt_LT: Žurnalo failas nerastas.

en: Mar
lt_LT: Kovas

en: Max visible posts per date
lt_LT: Maksimalus matomų įrašų skaičius per datą

en: Maximum number of posts to display
lt_LT: Maksimalus rodytinų įrašų skaičius

en: May
lt_LT: Gegužė

en: Me Mode
lt_LT: Mano režimas

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Meta Value
lt_LT: Meta vertė

en: Meta fields
lt_LT: Meta laukai

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
lt_LT: Metaduomenų pavadinimas konfliktuoja su esamu terminu. Prašome pasirinkti kitą.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
lt_LT: Modaliai, kad galėtumėte redaguoti įrašus, nesikeičiant ekrano

en: Modified on
lt_LT: Pakeistas

en: Mon
lt_LT: Pirmadienis

en: Months
lt_LT: Mėnesiai

en: Move posts here to change their status
lt_LT: Perkelkite įrašus čia, kad pakeistumėte jų statusą

en: Move this item to the Trash
lt_LT: Perkelti šį elementą į šiukšlyną

en: Moving the item...
lt_LT: Perkeliama elementas...

en: Multiple Select
lt_LT: Daugelio pasirinkimo

en: Muted
lt_LT: Nutildytas

en: My Content Notifications
lt_LT: Mano turinio pranešimai

en: Name
lt_LT: Vardas

en: Name already in use. Please choose another.
lt_LT: Pavadinimas jau naudojamas. Prašome pasirinkti kitą.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
lt_LT: Pavadinimas negali viršyti 200 simbolių. Prašome bandyti trumpesnį pavadinimą.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
lt_LT: Pavadinimas konfliktuoja su esamu terminu. Prašome pasirinkti kitą.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
lt_LT: Pavadinimas konfliktuoja su slug'u kito termino. Prašome pasirinkti kažką kito.

en: Need PublishPress Planner Support?
lt_LT: Reikia PublishPress Planner palaikymo?

en: New
lt_LT: Naujas

en: New Editorial Fields
lt_LT: Nauji redakciniai laukai

en: New Post
lt_LT: Naujas įrašas

en: New Post is Published
lt_LT: Naujas įrašas paskelbtas

en: New Post is created in Draft status
lt_LT: Naujas įrašas sukurtas juodraščio būsenoje

en: New post status: %s
lt_LT: Naujas įrašo statusas: %s

en: New status
lt_LT: Naujas statusas

en: Next Post
lt_LT: Kitas įrašas

en: Nickname
lt_LT: Slapyvardis

en: Nine months
lt_LT: Devynis mėnesius

en: No
lt_LT: Ne

en: No active notifications found for this %s.
lt_LT: Nerasta aktyvių pranešimų šiam %s.

en: No date supplied.
lt_LT: Data nepateikta.

en: No editorial comments.
lt_LT: Nėra redakcinių komentarų.

en: No editorial fields available.
lt_LT: Nėra prieinamų redakciniai laukų.

en: No editorial fields found.
lt_LT: Redakciniai laukai nerasti.

en: No enough permissions
lt_LT: Nepakanka teisių

en: No notification found
lt_LT: Pranešimų nerasta

en: No notifications found.
lt_LT: Nerasta pranešimų.

en: No results found
lt_LT: Rezultatų nerasta

en: No terms
lt_LT: Nėra terminų

en: No workflows found.
lt_LT: Nerasta darbo srautų.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
lt_LT: Nonce tikrinimas nepavyko. Prašome užtikrinti, kad jums leidžiama pridėti redakcinius komentarus.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
lt_LT: Nonce tikrinimas nepavyko. Prašome užtikrinti, kad jums leidžiama redaguoti redakcinius komentarus.

en: None
lt_LT: Nėra

en: Not Exists/Empty
lt_LT: Nėra/tuščias

en: Not Like
lt_LT: Nustatyta nėra

en: Not filtered
lt_LT: Neapdorota

en: Not set
lt_LT: Nustatyta nėra

en: Notepad
lt_LT: Užrašų knygelė

en: Notification
lt_LT: Pranešimas

en: Notification Group
lt_LT: Pranešimų grupė

en: Notification Groups
lt_LT: Pranešimų grupės

en: Notification log not found
lt_LT: Pranešimų žurnalas nerastas

en: Notification workflow draft updated.
lt_LT: Pranešimų srauto juodraštis atnaujintas.

en: Notification workflow published.
lt_LT: Pranešimų srautas paskelbtas.

en: Notification workflow saved.
lt_LT: Pranešimų srautas išsaugotas.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
lt_LT: Pranešimų srautas suplanuotas: %s.

en: Notification workflow submitted.
lt_LT: Pranešimų srautas pateiktas.

en: Notification workflow updated.
lt_LT: Pranešimų srautas atnaujintas.

en: Notifications
lt_LT: Pranešimai

en: Notifications Log
lt_LT: Pranešimų žurnalas

en: Notify Email
lt_LT: Pranešti el. paštu

en: Notify Emails
lt_LT: Pranešti el. paštu

en: Notify Role
lt_LT: Pranešti vaidmeniui

en: Notify Roles
lt_LT: Pranešti vaidmenims

en: Notify User
lt_LT: Pranešti vartotojui

en: Notify Users
lt_LT: Pranešti vartotojams

en: Notify me
lt_LT: Praneškite man

en: Notify on editorial comments
lt_LT: Pranešti apie redakcinius komentarus

en: Nov
lt_LT: Lapkritis

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: Oct
lt_LT: Spalis

en: Old post status: %s
lt_LT: Senasis įrašo statusas: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
lt_LT: Kiekviename trumpajame kode galite pasirinkti vieną ar daugiau laukų. Jei pasirinkta daugiau nei vienas, jie bus rodomi atskirti ", ".

en: One month
lt_LT: Vienas mėnuo

en: One month ago
lt_LT: Prieš mėnesį

en: One week
lt_LT: Vieną savaitę

en: Only editable posts will be moveable.
lt_LT: Perkeliami bus tik redaguojami įrašai.

en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Overview
lt_LT: Apžvalga

en: Paragraph
lt_LT: Pastraipa

en: Parent Page Authors
lt_LT: Tėvinio puslapio autoriai

en: Passed
lt_LT: Pavyko

en: Path
lt_LT: Kelias

en: Pending Review
lt_LT: Laukiama peržiūros

en: Period
lt_LT: Laikotarpis

en: Permission Groups
lt_LT: Teisių grupės

en: Planner
lt_LT: Planavimo priemonė

en: Please correct your form errors below and try again.
lt_LT: Prašome ištaisyti savo formos klaidas žemiau ir bandykite dar kartą.

en: Please enter a comment
lt_LT: Prašome įvesti komentarą

en: Please enter a comment.
lt_LT: Prašome įvesti komentarą.

en: Please enter a name for the editorial fields
lt_LT: Prašome įvesti pavadinimą redakciniai laukams

en: Please enter a name for the editorial fields.
lt_LT: Prašome įvesti pavadinimą redakciniai laukams.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
lt_LT: Prašome įvesti slugą redakciniai laukams.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
lt_LT: Prašome įvesti galiojantį, ne skaitmeninį pavadinimą redakciniai laukams.

en: Please select a valid metadata type.
lt_LT: Prašome pasirinkti galiojantį metaduomenų tipą.

en: Please select at least one event
lt_LT: Prašome pasirinkti bent vieną įvykį

en: Please, wait! Loading the form fields...
lt_LT: Prašome palaukti! Krovimo formos laukai...

en: Popular Editorial Fields
lt_LT: Populiarūs redakciniai laukai

en: Position
lt_LT: Pozicija

en: Post
lt_LT: Įrašas

en: Post Date
lt_LT: Įrašo data

en: Post ID: %d
lt_LT: Įrašo ID: %d

en: Post Status
lt_LT: Įrašo būsena

en: Post Status Widget
lt_LT: Įrašo būsena Valdiklis

en: Post Type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Post Types
lt_LT: Įrašo tipai

en: Post could not be created
lt_LT: Įrašo sukurti nepavyko

en: Post created successfully
lt_LT: Įrašas sėkmingai sukurtas

en: Post date updated.
lt_LT: Įrašo data atnaujinta.

en: Post does not exist
lt_LT: Įrašas neegzistuoja

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
lt_LT[0]: Įrašas perkeltas į šiukšliadėžę.
lt_LT[1]: %d įrašai perkelti į šiukšliadėžę.

en: Post not found
lt_LT: Įrašas nerastas

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
lt_LT[0]: Įrašas atkurtas iš šiukšliadėžės.
lt_LT[1]: %d įrašai atkurtas iš šiukšliadėžės.

en: Post status updated.
lt_LT: Įrašo būsena atnaujinta.

en: Post type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Post type not found
lt_LT: Įrašo tipas nerastas

en: Post type:
lt_LT: Įrašo tipas:

en: Post type: %s
lt_LT: Įrašo tipas: %s

en: Post types to show
lt_LT: Rodyti įrašų tipus

en: Post types to show:
lt_LT: Rodomi įrašo tipai:

en: Posts at a Glance
lt_LT: Įrašai akimirksniu

en: Posts publish time format
lt_LT: Įrašų publikavimo laiko formatas

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: Preview &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Peržiūra &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
lt_LT: Ankstesnis įrašas

en: Previous status
lt_LT: Ankstesnis statusas

en: Print
lt_LT: Spausdinti

en: Private
lt_LT: Privati

en: Publish Date
lt_LT: Publikavimo data

en: Publish Time
lt_LT: Publikavimo laikas

en: Publish on
lt_LT: Publikuoti

en: PublishPress Debug Log
lt_LT: PublishPress derinimo žurnalas

en: PublishPress Planner
lt_LT: PublishPress Planuotojas

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
lt_LT: PublishPress Planner padeda planuoti ir skelbti turinį WordPress. Funkcijos apima turinio kalendorių, kanban lentą ir pranešimus.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
lt_LT: PublishPress Planner bandė įkelti kelis kartus. Prašome, išjungti ir pašalinti kitas PublishPress instancijas, ypač jei naudojate PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
lt_LT: PublishPress Revisions integracija

en: PublishPress Settings
lt_LT: PublishPress nustatymai

en: Published
lt_LT: Publikuota

en: Publishing Time
lt_LT: Publikavimo laikas

en: Receiver
lt_LT: Gavėjas

en: Regenerate calendar feed secret
lt_LT: Regeneruoti kalendoriaus srauto slaptažodį

en: Register editorial fields for these post types:
lt_LT: Registruokite redakcinio lauko tipus šiems įrašų tipams:

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove PublishPress ads and branding
lt_LT: Pašalinti PublishPress skelbimus ir prekės ženklus

en: Reorder
lt_LT: Perdėlioti

en: Reorder Columns
lt_LT: Perskirstyti stulpelius

en: Reorder Filters
lt_LT: Perkelti filtrus

en: Reply
lt_LT: Atsakyti

en: Reply to this comment
lt_LT: Atsakyti į šį komentarą

en: Reply: %s
lt_LT: Atsakyti: %s

en: Request Support
lt_LT: Prašyti palaikymo

en: Reschedule
lt_LT: Perplanuoti

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Reset Filters
lt_LT: Atstatyti filtrus

en: Reviews
lt_LT: Atsiliepimai

en: Revision Author
lt_LT: Revizijos autorius

en: Revision Status
lt_LT: Peržiūros būsena

en: Role
lt_LT: Vaidmuo

en: Roles
lt_LT: Vaidmenys

en: Sat
lt_LT: Šeštadienis

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save and edit
lt_LT: Išsaugoti ir redaguoti

en: Saving...
lt_LT: Išsaugoma...

en: Scheduled
lt_LT: Naplanavota

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
lt_LT: Planuota %d gavėjams. Spustelėkite čia, kad juos parodytumėte.

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Search Comments
lt_LT: Ieškoti komentarų

en: Search Editorial Fields
lt_LT: Ieškoti redacinių laukų

en: Search Metakey
lt_LT: Paieškos metaklis

en: Search Notifications
lt_LT: Ieškoti pranešimų

en: Search box
lt_LT: Paieškos laukelis

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Paieškos rezultatai už &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
lt_LT: Pasirinkti %s

en: Select Metakey
lt_LT: Pasirinkti Metakey

en: Select Type
lt_LT: Pasirinkite tipą

en: Select at least one option for each section.
lt_LT: Pasirinkite bent vieną parinktį kiekvienai sekcijai.

en: Select option...
lt_LT: Pasirinkti parinktį...

en: Select roles...
lt_LT: Pasirinkite roles...

en: Send reminder notifications
lt_LT: Siųsti priminimų pranešimus

en: Sending content...
lt_LT: Siunčiama turinys...

en: Sent
lt_LT: Išsiųsta

en: Sep
lt_LT: Rugsėjis

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Settings updated successfully.
lt_LT: Nustatymai sėkmingai atnaujinti.

en: Seven months
lt_LT: Septynis mėnesius

en: Show %s more
lt_LT: Rodyti %s daugiau

en: Show Revision
lt_LT: Rodyti reviziją

en: Show active notifications
lt_LT: Rodyti aktyvius pranešimus

en: Show content from
lt_LT: Rodyti turinį iš

en: Show on Content Calendar and Overview form
lt_LT: Rodyti turinio kalendoriuje ir apžvalgos forme

en: Show on Post Types screen
lt_LT: Rodyti įrašų tipų ekrane

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
lt_LT: Rodyti "Praneškite man" ir "Nustoti pranešti man" nuorodas šių tipų įrašams:

en: Show today's date in the first row
lt_LT: Rodyti šiandienos datą pirmame eilutėje

en: Single Select
lt_LT: Vieno pasirinkimo

en: Site Administrator
lt_LT: Svetainės administratorius

en: Six months
lt_LT: Šešis mėnesius

en: Six months ago
lt_LT: Prieš šešis mėnesius

en: Size
lt_LT: Dydis

en: Skip current user
lt_LT: Praleisti dabartinį vartotoją

en: Skip notifications for the user who triggered the action
lt_LT: Praleisti pranešimus vartotojui, kuris sukėlė veiksmą

en: Skipped
lt_LT: Praleista

en: Slack integration for notifications
lt_LT: Slack integracija pranešimams

en: Slug already in use. Please choose another.
lt_LT: Slugas jau naudojamas. Prašome pasirinkti kitą.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
lt_LT: Atsiprašome! Jūs nesate užsiprenumeravę jokių įrašų!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
lt_LT: Atsiprašome, negalite ištrinti šio redakcinio komentaro, nes jis turi atsakymų.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
lt_LT: Atsiprašome, neturite teisių pridėti redakcinių komentarų. Prašome kreiptis į savo administratorių.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
lt_LT: Atsiprašome, neturite teisių ištrinti šio redakcinio komentaro. Prašome kalbėti su savo administratoriumi.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
lt_LT: Atsiprašome, neturite teisių redaguoti redakcinio komentaro. Prašome kalbėti su savo administratoriumi.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
lt_LT: Atsiprašome, neturite teisių redaguoti šio redakcinio komentaro. Prašome kalbėti su savo administratoriumi.

en: Start Date
lt_LT: Pradžios data

en: Start date
lt_LT: Pradžios data

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
lt_LT: Būsena buvo pakeista %1$s #%2$s "%3$s" %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
lt_LT: Būsenos rodyti publikavimo laiką

en: Stop notifying me
lt_LT: Nustoti mane informuoti

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Subject:
lt_LT: Tema:

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: Submitted on
lt_LT: Pateikta

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
lt_LT: Prenumeruoti iCal arba Google kalendoriuje

en: Success
lt_LT: Sėkmė

en: Sun
lt_LT: Sekmadienis

en: Tag | Tags
lt_LT[0]: Žymė
lt_LT[1]: Žymės
lt_LT[2]: Žymių

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Taxonomies
lt_LT: Taksonomijos

en: Taxonomy
lt_LT: Taksonomija

en: Taxonomy not set.
lt_LT: Taksonomija nenustatyta.

en: Ten months
lt_LT: Dešimt mėnesių

en: Terms
lt_LT: Terminai

en: Terms not set.
lt_LT: Terminai nustatyti nėra.

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
lt_LT: "Slug" yra URL draugiška vardo versija. Paprastai jis būna visomis mažosiomis raidėmis ir sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir brūkšnelių.

en: The Events Calendar Integration
lt_LT: Įvykių kalendoriaus integracija

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
lt_LT: Aprašymą galima naudoti komunikacijai su jūsų komanda apie tai, kam skirtas laukas.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
lt_LT: Aprašymą galima naudoti komunikacijai su jūsų komanda apie tai, kam skirti metaduomenys.

en: The field type cannot be changed once created.
lt_LT: Lauko tipo negalima keisti, kai jis sukurtas.

en: The name is for labeling the editorial fields.
lt_LT: Vardas yra skirtas redakcinio lauko žymėjimui.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
lt_LT: Pranešimas buvo nustatytas kaip "Planuota", tačiau cron užduotis nerasta

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
lt_LT: Pranešimų modulis turi būti įjungtas, kad šis valdiklis būtų rodomas.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
lt_LT: Tėvinis žurnalas buvo ištrintas arba greičiausiai perplanuotas

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
lt_LT: Pasirinktas įrašo tipas nėra įjungtas kalendoriui.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
lt_LT: Pasirinktas vartotojas neturi pakankamai teisių būti nustatytas kaip įrašo autorius.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
lt_LT: Slug negali būti pakeistas, kai terminas jau sukurtas.

en: There are no PublishPress modules registered
lt_LT: Registruotų PublishPress modulių nėra

en: There are no posts in the range or filter specified.
lt_LT: Nėra įrašų nurodytame intervale ar filtre.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
lt_LT: Įvyko kažkokia problema. Bandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi.

en: There was an error updating the post. Please try again.
lt_LT: Įvyko klaida atnaujinant įrašą. Prašome bandyti dar kartą.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
lt_LT: Ši veika buvo atlikta %1$s %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
lt_LT: Šio komentaro negalima ištrinti, nes jis turi vieną ar daugiau atsakymų. Prieš ištrindami įsitikinkite, kad pirmiausia ištrinate visus atsakymus.

en: This editorial fields type is not yet supported.
lt_LT: Šis redakcinio lauko tipas dar nepalaikomas.

en: This email was sent %s.
lt_LT: Šis el. laiškas buvo išsiųstas %s.

en: This field will be available for these post types.
lt_LT: Šis laukas bus prieinamas šiems įrašų tipams.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
lt_LT: Šis laukas bus matomas apžvalgos ekranuose šiems įrašų tipams.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
lt_LT: Tai yra suplanuoto pranešimo peržiūra. Turinio dar gali keistis, kol pranešimas bus išsiųstas.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
lt_LT: Tai yra numatytoji paskelbimo data šiandienai, skirta įrašams, kurie pereina į Planuotą statusą.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
lt_LT: Šis pranešimas labai panašus į kitą, išsiųstą mažiau nei prieš %d minutes tam pačiam gavėjui.

en: This post was last updated on
lt_LT: Šis įrašas paskutinį kartą atnaujintas

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
lt_LT: Tai užkirs kelią per daug pranešimų siuntimui dėl tų pačių ar panašių įvykių. Nustatykite šią reikšmę didesnę, jei gaunate pasikartojančius el. laiškus.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
lt_LT: Tai neturės jokio poveikio, nebent turite bent vieną darbo eigą, kuri taikoma parinkčiai "Vartotojai, kurie pasirinko "Praneškite man" dėl turinio".

en: Three months
lt_LT: Tris mėnesiai

en: Three months ago
lt_LT: Prieš tris mėnesius

en: Three weeks
lt_LT: Tris savaitės

en: Thu
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Title: %s
lt_LT: Pavadinimas: %s

en: To date
lt_LT: Iki datos

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
lt_LT: Norėdami patobulinti savo darbo eigą su pritaikytais Įrašo Statusais, įdiekite %sPublishPress Statuses%s plugin'ą.

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Trash
lt_LT: Šiukšlinė

en: Tue
lt_LT: Antradienis

en: Twelve months
lt_LT: Dvylika mėnesių

en: Two months
lt_LT: Du mėnesiai

en: Two months ago
lt_LT: Prieš du mėnesius

en: Two weeks
lt_LT: Dvi savaitės

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Undefined error found
lt_LT: Rasta nenustatyta klaida

en: Undo
lt_LT: Atšaukti

en: Unpublished Content
lt_LT: Nepaskelbtas turinys

en: Untitled
lt_LT: Be pavadinimo

en: Update Editorial Fields
lt_LT: Atnaujinti redakciniai laukai

en: Update Editorial fields term
lt_LT: Atnaujinti redakcinio lauko terminą

en: Update Note
lt_LT: Atnaujinti užrašą

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
lt_LT: Dinaminiu būdu atnaujinti įrašo datą nesuveikia skelbtam turiniui. Prašome <a href='%s'>redaguoti įrašą</a>.

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Pereiti į Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
lt_LT: Pereiti į PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
lt_LT: Naudoti įrašų metaduomenis pranešimuose

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: User Url
lt_LT: Vartotojo URL

en: User making changes or comments
lt_LT: Vartotojas, atliekantis pakeitimus arba komentarus

en: User role
lt_LT: Vartotojo rolė

en: User: %s (%d)
lt_LT: Vartotojas: %s (%d)

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: Users who selected "Notify me" for the content
lt_LT: Vartotojai, kurie pasirinko "Praneškite man" dėl turinio

en: View
lt_LT: Rodyti

en: View &#8220;%s&#8221;
lt_LT: Peržiūrėti &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
lt_LT: Peržiūrėti &#8220;%s&#8221; Google žemėlapiuose

en: View Knowledge Base
lt_LT: Žiūrėti žinių bazę

en: View: %s
lt_LT: Peržiūrėti: %s

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Wed
lt_LT: Trečiadienis

en: Weeks
lt_LT: Savaitės

en: What the post needs to cover.
lt_LT: Ką turi apimti įrašas.

en: What to say?
lt_LT: Ką pasakyti?

en: When an editorial comment is added
lt_LT: Kai pridėtas redakcinis komentaras

en: When taxonomy is updated
lt_LT: Kai taksonomija atnaujinama

en: When the content is moved to a new status
lt_LT: Kai turinys perkeltas į naują būseną

en: When the content is updated
lt_LT: Kai turinys atnaujinamas

en: When the first draft needs to be ready.
lt_LT: Kada pirmas projektas turi būti paruoštas.

en: When the status is changed
lt_LT: Kai statusas pakeičiamas

en: When to notify?
lt_LT: Kada pranešti?

en: Who to notify?
lt_LT: Kam pranešti?

en: Widget Options
lt_LT: Valdiklio parinktys

en: WordPress Scheduler
lt_LT: WordPress suplanuotojas

en: Workflow
lt_LT: Darbo eiga

en: Workflow Settings
lt_LT: Darbo eigos nustatymai

en: Workflow has users enrolled
lt_LT: Darbo procesas turi užsiregistravusių vartotojų

en: Workflow: %s
lt_LT: Darbas: %s

en: Workflows
lt_LT: Darbo procesai

en: Years
lt_LT: Metai

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
lt_LT: Šį el. laišką gaunate, nes esate užsiprenumeravę "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
lt_LT: Galite pridėti dinaminę informaciją prie temos arba turinio teksto naudodami šiuos trumpuosius kodus:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
lt_LT: Galite pridėti redakcinių komentarų prie įrašo, kai jį išsaugosite pirmą kartą.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
lt_LT: Visus redacinius komentarus galite pamatyti šiame %s:

en: You do not have any editorial fields enabled
lt_LT: Neturite įgalintų redagavimo laukų

en: You do not have any public taxonomies
lt_LT: Neturite viešųjų taksonomijų

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
lt_LT: Neturite reikalingų teisių užbaigti šią veiklą.

en: You do not have permission to add new %s
lt_LT: Neturite teisės pridėti naujo %s

en: You do not have permission to edit selected post.
lt_LT: Neturite teisės redaguoti pasirinkto įrašo.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
lt_LT: Neturite teisės perkelti įrašo į pasirinktą įrašo būseną.

en: You do not have permission to move post to this status
lt_LT: Jūs neturite leidimo perkelti įrašą į šį statusą

en: You don't have any notifications
lt_LT: Neturite jokių pranešimų

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
lt_LT: Jūs naudojate PublishPress Planner Free. Pro versija turi daugiau funkcijų ir palaikymo. %sPereiti prie Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
lt_LT: [%1$s] %2$s paskelbtas: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
lt_LT: [%1$s] %2$s atkurtas (iš šiukšlių): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
lt_LT: [%1$s] %2$s Būsena pakeista "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
lt_LT: [%1$s] %2$s ištrintas: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
lt_LT: [%1$s] %2$s Nepaskelbta: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
lt_LT: [%1$s] Naujas %2$s sukurtas: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
lt_LT: [%1$s] Naujas redakcinis komentaras: "%2$s"

en: asynchronous
lt_LT: asinkroninis

en: by
lt_LT: autorius

en: edit
lt_LT: redaguoti

en: email
lt_LT: el. paštas

en: field
lt_LT: laukas

en: for
lt_LT: už

en: group %d: %s
lt_LT: grupė %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
lt_LT: iCal paslapties raktas atnaujintas. Prašome informuoti visus vartotojus, kad jiems reikės vėl užsiregistruoti.

en: minutes
lt_LT: minutės

en: role:%s
lt_LT: vaidmuo:%s

en: said on %1$s at %2$s
lt_LT: pasakė %1$s, %2$s

en: settings
lt_LT: nustatymai

en: shortcode
lt_LT: trumpinys

en: synchronous
lt_LT: sukronizuotas

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
lt_LT: Redakcinis laukas

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
lt_LT: Redakcinis laukas

en: to
lt_LT: į

en: user
lt_LT: vartotojas
