PublishPress Planner 4.8.0 - en to hr translation catalogue (669 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
hr:  <a href="%s">Dodaj polja za početak</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
hr: Potaknite svog administratora stranice da konfigurira vaš urednički tijek rada dodavanjem uredničkih polja.

en:  Scheduled
hr:  Zakazano

en:  Scheduled, but late
hr:  Zakazano, ali kasni

en: "Notify me"
hr: "Obavijesti me"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
hr: %1$s #%2$s "%3$s" je premješten u smeće od strane %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
hr: %1$s #%2$s "%3$s" je objavio %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
hr: %1$s #%2$s "%3$s" je vraćen iz smeća od strane %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
hr: %1$s #%2$s "%3$s" je nepublished od %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
hr: %1$s (%2$s ) je rekao na %3$s u %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
hr:  %1$s <div class="input-divider">do</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
hr: %1$s u %2$s

en: %1$s last updated on %2$s
hr: %1$s zadnji put ažuriran %2$s

en: %1s weeks
hr: %1s tjedana

en: %d Group | %d Groups
hr[0]: %d Grupa
hr[1]: %d Grupe
hr[2]: %d Grupa

en: %d Role | %d Roles
hr[0]: %d Uloga
hr[1]: %d Uloge
hr[2]: %d Uloga

en: %d User | %d Users
hr[0]: %d Korisnik
hr[1]: %d Korisnici
hr[2]: %d Korisnik

en: %d week | %d weeks
hr[0]: %d tjedan
hr[1]: %d tjedna
hr[2]: %d tjedana

en: %d weeks
hr: %d tjedana

en: %s could not be created
hr: %s nije mogao biti kreiran

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
hr: %s je uspješno kreiran. <a href="%s" target="_blank">Uredi %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
hr[0]: %s obavijest pronađena.|
hr[1]: %s obavijesti pronađene.
hr[2]: %s obavijesti pronađene.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
hr[0]: %s obavijest o radu premještena u Otpad.|
hr[1]: %s obavijesti o radu premještene u Otpad.|
hr[2]: %s obavijest o radu premještena u Otpad.|

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
hr[0]: %s obavijest o radu nije ažurirana, netko je uređuje.|
hr[1]: %s obavijesti o radu nisu ažurirane, netko ih uređuje.|
hr[2]: %s obavijest o radu nije ažurirana, netko je uređuje.|

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
hr[0]: %s tijek obavijesti trajno izbrisan.|%s tijek obavijesti trajno izbrisani.
hr[1]: %s tijek obavijesti trajno izbrisani.|%s tijek obavijesti trajno izbrisana.
hr[2]: %s tijek obavijesti trajno izbrisan.|%s tijek obavijesti trajno izbrisana.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
hr[0]: %s obavijest o radu vraćena iz Odlagališta.|
hr[1]: %s obavijesti o radu vraćene iz Odlagališta.|
hr[2]: %s obavijest o radu vraćena iz Odlagališta.|

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
hr[0]: %s tijek obavijesti ažuriran.|%s tijek obavijesti ažurirana.
hr[1]: %s tijek obavijesti ažurirana.|%s tijek obavijesti ažuriranih.
hr[2]: %s tijek obavijesti ažurirana.|%s tijek obavijesti ažurira.

en: (Hide all)
hr: (Sakrij sve)

en: (no title)
hr: (nema naslova)

en: - any status -
hr: - bilo koji status -

en: -- Select %s --
hr: -- Odaberite %s --

en: -- Select a user --
hr: -- Odaberite korisnika --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
hr: 1 tijek obavijesti nije ažuriran, netko ga uređuje.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hr: <p><strong>Za više informacija:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Dokumentacija o Kalendaru</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hr: <p><strong>Za više informacija:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Dokumentacija o Uredničkim komentarima</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hr: <p><strong>Za više informacija:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Dokumentacija uredničkih polja</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
hr: <p><strong>Za više informacija:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Dokumentacija o obavijestima</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress na Githubu</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
hr: <p>Urednički komentari pomažu vam smanjiti preopterećenje e-poštom i održati razgovor blizu onoga što je važno: vašem sadržaju. Threaded komentiranje u adminu, slično onome što nalazite na kraju blog objave, omogućuje autorima i urednicima da privatno ostavljaju povratne informacije i raspravljaju o tome što treba promijeniti prije objave.</p><p>Svako tko ima pristup za pregled priče u izradi također će imati mogućnost komentiranja. Ako imate omogućene obavijesti, oni koji prate objavu primit će e-mail svaki put kada se ostavi komentar.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
hr: <p>Pratite važne detalje o svom sadržaju pomoću uredničkih polja. Ova značajka vam omogućuje da kreirate koliko god želite polja datuma, teksta, brojeva itd., a zatim ih koristite za pohranu informacija kao što su kontaktni podaci ili lokacija intervjua.</p><p>Kada postavite svoja polja, urednička polja integriraju se s kalendarom i pregledom sadržaja. Učinite stavku uredničkog polja vidljivom kako bi se pojavila ostatku vašeg tima. Držite je skrivenom kako biste ograničili informacije između pisca i njihovog urednika.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
hr: <p>Obavijesti osiguravaju da budete u toku s napretkom vašeg najvažnijeg sadržaja. Korisnici se mogu prijaviti za obavijesti na objavu jednu po jednu ili odabirom uloga.</p><p>Kada su omogućene, obavijesti se mogu slati kada se status objave promijeni ili kada autor ili urednik ostavi urednički komentar.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
hr: <p>Kalendar je prikladan pregled tjedan po tjedan ili mjesec po mjesec vašeg sadržaja. Brzo vidite koje priče idu prema planu za pravovremeno objavljivanje, a koje će trebati dodatni trud.</p>

en: == %s Details ==
hr: == %s Detalji ==

en: == Actions ==
hr: == Akcije ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
hr: Novi %1$s (#%2$s "%3$s") je kreirao %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
hr: Novi urednički komentar je dodan na %3$s #%1$s "%2$s"

en: About
hr: O nama

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Action nonce not found.
hr: Akcijski nonce nije pronađen.

en: Active Notifications
hr: Aktivne obavijesti

en: Add Another Option
hr: Dodajte još jednu opciju

en: Add Column
hr: Dodaj stupac

en: Add Comment
hr: Dodaj komentar

en: Add Filter
hr: Dodaj filtr

en: Add New
hr: Dodaj novo

en: Add New %s
hr: Dodaj novi %s

en: Add New Editorial Fields
hr: Dodaj nova uređivačka polja

en: Add New Editorial fields term
hr: Dodaj novi termin uredničkih polja

en: Add New Notification
hr: Dodaj novu obavijest

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
hr: Dodajte popis taksonomskih oznaka odvojenih zarezom koje ne bi trebale biti učitane filtrima sadržaja taksonomije prilikom dodavanja novog tijeka rada za obavijesti.

en: Add an editorial comment
hr: Dodaj urednički komentar

en: Add content for %s
hr: Dodaj sadržaj za %s

en: Add editorial comment: %s
hr: Dodaj urednički komentar: %s

en: Add to post types
hr: Dodajte tipovima objava

en: Advanced Notifications
hr: Napredne obavijesti

en: All
hr: Sve

en: All %s
hr: Sve %s

en: All Actions
hr: Sve radnje

en: All Channels
hr: Svi kanali

en: All Editorial Fields
hr: Sva urednička polja

en: All Posts
hr: Svi postovi

en: All Receivers
hr: Svi primatelji

en: All Statuses
hr: Svi statusi

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: All Workflows
hr: Svi radni postupci

en: All authors
hr: Svi autori

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: All channels
hr: Svi kanali

en: All events
hr: Svi događaji

en: All options value and labels are required.
hr: Sve opcije vrijednosti i oznake su obavezne.

en: All post types
hr: Sve vrste objava

en: All posts
hr: Svi postovi

en: All status
hr: Sve stanje

en: All statuses
hr: Sve statusi

en: All tags
hr: Sve oznake

en: All types
hr: Sve vrste

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
hr: Dopusti javni pristup pretplatama u iCal ili Google kalendaru

en: Always notify the author of the content:
hr: Uvijek obavijestite autora sadržaja:

en: Always notify users who have edited the content:
hr: Uvijek obavijestite korisnike koji su uredili sadržaj:

en: Always show complete post titles
hr: Uvijek prikazuj potpune naslove postova

en: An error occured
hr: Došlo je do pogreške

en: Apply
hr: Primijeni

en: Apply Changes
hr: Primijeni promjene

en: Apr
hr: Tra

en: Are you sure you want to delete this comment?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj komentar?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj pojam? Bilo kakvi metapodaci za ovaj pojam će ostati, ali neće biti vidljivi osim ako se ovaj pojam ponovno doda.

en: Assignment
hr: Zadatak

en: Async Notifications
hr: Asinkrone obavijesti

en: At least one post type must be selected
hr: Mora biti odabran barem jedan tip posta

en: Attach file
hr: Priloži datoteku

en: Aug
hr: Kol

en: Author | Authors
hr[0]: Autor
hr[1]: Autori
hr[2]: Autora

en: Author of the revision
hr: Autor revizije

en: Author: %1$s (%2$s )
hr: Autor: %1$s (%2$s )

en: Authors
hr: Autori

en: Authors of the content
hr: Autori sadržaja

en: Authors of the parent page
hr: Autori roditeljske stranice

en: Auto-draft
hr: Automatski nacrt

en: Available fields
hr: Dostupna polja

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
hr: Crna lista taksonomija za obavijesti

en: Blog ID: %d
hr: ID bloga: %d

en: Body
hr: Tijelo

en: Cancel
hr: Odustani

en: Card Data updated successfully.
hr: Podaci o kartici su uspješno ažurirani.

en: Categories
hr: Kategorije

en: Category | Categories
hr[0]: Kategorija
hr[1]: Kategorije
hr[2]: Kategorije

en: Change
hr: Promijeni

en: Changes saved!
hr: Promjene su spremljene!

en: Channels
hr: Kanali

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Varate, ha?

en: Checkbox
hr: Potvrdna kućica

en: Checked
hr: Označeno

en: Choose Post Types
hr: Odaberite vrste postova

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
hr: Odaberite kanale na koje će svaki tijek rada slati obavijesti:

en: Click here to read more about shortcode options...
hr: Kliknite ovdje za više informacija o opcijama kratkog koda...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
hr: Kliknite ovdje za pretplatu u iCal ili Google Kalendara

en: Click the "Add New" button to create new card data.
hr: Kliknite gumb "Dodaj novo" za stvaranje novih podataka kartice.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
hr: Kliknite gumb "Dodaj novi" za kreiranje novih stupaca.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
hr: Kliknite gumb "Dodaj novo" za kreiranje novih filtara.

en: Click to add
hr: Kliknite za dodavanje

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
hr: Kliknite za brisanje dnevničke datoteke. Budite oprezni, ova operacija se ne može poništiti.

en: Click to start being notified on updates for this post
hr: Kliknite da započnete primati obavijesti o ažuriranjima za ovu objavu

en: Click to stop being notified on updates for this post
hr: Kliknite da prestanete primati obavijesti o ažuriranjima za ovu objavu

en: Close
hr: Zatvori

en: Column Title
hr: Naslov stupca

en: Column updated successfully.
hr: Stupac je uspješno ažuriran.

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment author name field:
hr: Polje imena autora komentara:

en: Comment deleted successfully.
hr: Komentar je uspješno obrisan.

en: Comment: %s (%d)
hr: Komentar: %s (%d)

en: Configure
hr: Konfiguriraj

en: Contact
hr: Kontakt

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content Board
hr: Upravljačka ploča sadržaja

en: Content Calendar
hr: Kalendar sadržaja

en: Content Overview
hr: Pregled sadržaja

en: Content:
hr: Sadržaj:

en: Copy to the clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Create %s
hr: Kreiraj %s

en: Created on
hr: Stvoreno dana

en: Current week
hr: Trenutni tjedan

en: Custom Columns
hr: Prilagođeni stupci

en: Custom Items
hr: Prilagođeni predmeti

en: Custom filters
hr: Prilagođeni filtri

en: Customize Card Data
hr: Prilagodi podatke o kartici

en: Customize Columns
hr: Prilagodite stupce

en: Customize Filters
hr: Prilagodi filtre

en: Dashboard Note
hr: Bilješka na nadzornoj ploči

en: Dashboard Widgets
hr: Widgets na nadzornoj ploči

en: Date
hr: Datum

en: Days
hr: Dani

en: Debug Log
hr: Debug log

en: Debug data
hr: Podaci za debagiranje

en: Dec
hr: Pro

en: Default Date
hr: Zadani datum

en: Default notification channels:
hr: Zadani kanali obavijesti:

en: Default option
hr: Zadana opcija

en: Default publish time for items created in the calendar
hr: Zadano vrijeme objavljivanja za stavke stvorene u kalendaru

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete All
hr: Izbriši sve

en: Delete file
hr: Izbriši datoteku

en: Description
hr: Opis

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
hr: Detaljna dokumentacija također je dostupna na web stranici dodatka.

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
hr: Onemogućeno jer je add_post_type_support('%1$s', '%2$s') uključeno u učitanu datoteku.

en: Display Label
hr: Oznaka prikaza

en: Display Name
hr: Prikazano ime

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Does not equal (!=)
hr: Nije jednako (!=)

en: Download .ics file
hr: Preuzmi .ics datoteku

en: Draft
hr: Nacrt

en: Drag to change enabled card data order.
hr: Povuci za promjenu redoslijeda omogućene kartice podataka.

en: Drag to change enabled columns order.
hr: Povuci za promjenu redoslijeda omogućених stupaca.

en: Drag to change enabled filters order.
hr: Povucite za promjenu reda aktivnih filtara.

en: Dropdown Option
hr: Opcija padajućeg izbornika

en: Dropdown Select
hr: Odabir iz padajućeg izbornika

en: Duplicated notification threshold:
hr: Prag duplicirane obavijesti:

en: E-mails
hr: E-mailovi

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Editorial Fields
hr: Uredi urednička polja

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
hr: Edit Flow se ne smije koristiti zajedno s PublishPress Plannerom. Ako želite koristiti PublishPress Planner, molimo dovršite migraciju podataka Edit Flow-a, a zatim deaktivirajte Edit Flow.

en: Edit Notification
hr: Uredi obavijest

en: Edit this post
hr: Uredi ovu objavu

en: Edit: %s
hr: Uredi: %s

en: Editorial Comment
hr: Urednički komentar

en: Editorial Comments
hr: Urednički komentari

en: Editorial Fields
hr: Uređivačka polja

en: Editorial Notifications
hr: Uredničke obavijesti

en: Editorial fields order updated.
hr: Redoslijed uredničkih polja je ažuriran.

en: Editorial fields term added.
hr: Urednički termin polja je dodan.

en: Editorial fields term deleted.
hr: Urednički termin polja je izbrisan.

en: Editorial fields term doesn't exist.
hr: Urednički termin polja ne postoji.

en: Editorial fields term updated.
hr: Urednički termin polja je ažuriran.

en: Editorial fields visibility changed.
hr: Vidljivost uredničkih polja je promijenjena.

en: Eight months
hr: Osam mjeseci

en: Eleven months
hr: Jedanaest mjeseci

en: Email from:
hr: E-pošta od:

en: Enable Columns
hr: Omogući stupce

en: Enable Filters
hr: Omogući filtre

en: Enable for these post types:
hr: Omogući za ove vrste postova:

en: Enable or Disable
hr: Omogući ili onemogući

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
hr: Omogući ili onemogući podatke o kartici na ploči sadržaja.

en: Enable or Disable Content Board filter.
hr: Omogući ili onemogući filtriranje ploče sadržaja.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
hr: Omogući ili onemogući filtriranje pregleda sadržaja.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
hr: Omogući ili onemogući stupac pregleda sadržaja.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
hr: Omogući ili onemogući filtriranje sadržaja kalendara.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
hr: Omogući pretplate u iCal ili Google kalendaru

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enabled features
hr: Omogućene značajke

en: End date
hr: Datum završetka

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
hr: Povećajte mogućnosti PublishPress Plannera s Pro verzijom:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
hr: Unesite vrijednost i oznaku opcije u padajućem izborniku. Možete premještati opcije kako biste promijenili njihov redoslijed.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
hr: Unesite korisnike, uloge ili adrese e-pošte koje bi trebale primati obavijesti za ovu objavu.

en: Equals (=)
hr: Jednako (=)

en: Error
hr: Greška

en: Error adding term.
hr: Greška prilikom dodavanja pojma.

en: Error deleting term.
hr: Greška pri brisanju uvjeta.

en: Error fetching post data.
hr: Pogreška prilikom dohvaćanja podataka o objavi.

en: Error updating term.
hr: Greška prilikom ažuriranja pojma.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
hr: Pogreška pri provjeri nonce-a. Molimo ponovo učitajte ovu stranicu i pokušajte ponovo.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
hr: Događaj: %s, ID tijeka rada: %s, ID objave: %s, ID korisnika: %s

en: Excerpt View
hr: Prikaz Izvatka

en: Existing Post is updated
hr: Post je ažuriran

en: Failed
hr: Neuspjeh

en: Fast, professional support
hr: Brza, profesionalna podrška

en: Features
hr: Značajke

en: Feb
hr: Vel

en: Feel free to select only the features you need.
hr: Slobodno odaberite samo značajke koje trebate.

en: Field Type
hr: Vrsta polja

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
hr: Polje koje se koristi za sortiranje stavki kalendara u ćeliji dana

en: File info
hr: Informacije o datoteci

en: Filter
hr: Filtriraj

en: Filter Title
hr: Naslov filtra

en: Filter reset successfully.
hr: Filtriranje uspješno resetirano.

en: Filter the content?
hr: Filtrirati sadržaj?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
hr: Filtrirajte popis korisnika u uredničkim metapodacima na korisnike u odabranim ulogama.

en: Filter updated successfully.
hr: Filtriranje uspješno ažurirano.

en: First Draft Date
hr: Datum prvog nacrta

en: First Name
hr: Ime

en: Five months
hr: Pet mjeseci

en: Five months ago
hr: Prije pet mjeseci

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
hr: Za integraciju Revizija na Kalendaru sadržaja, Pregledu i Ploči sadržaja, molimo ažurirajte %sPublishPress Revizije Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
hr: Za integraciju Revizija na Kalendaru sadržaja, Pregledu i Ploči sadržaja, molimo ažurirajte %sPublishPress Revizije%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
hr: Za prilagođene status revizija, nadogradite na %sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
hr: Za koji sadržaj?

en: Four months
hr: Četiri mjeseca

en: Four months ago
hr: Prije četiri mjeseca

en: Four weeks
hr: Četiri tjedna

en: Fri
hr: Pet

en: From date
hr: Od datuma

en: Greater than (>)
hr: Veće od (>)

en: Greater than or equals (>=)
hr: Veće ili jednako (>=)

en: Group
hr: Grupa

en: Groups
hr: Grupe

en: Help
hr: Pomoć

en: Hide the %s last items
hr: Sakrij %s zadnjih stavki

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
hr: Ako je omogućeno, ovo polje će biti dostupno prilikom dodavanja novih objava na ekranu Kalendar sadržaja i Pregled.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
hr: Ako vam se sviđa %s, molimo vas da nam ostavite %s ocjenu. Hvala!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
hr: Ako trebate pomoć ili imate novi zahtjev za značajku, javite nam.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
hr: Ako vidite bilo kakvu grešku ili tražite informacije o PublishPressu, slobodno se obratite timu za podršku. Pošaljite nam e-mail:

en: Inbuilt Card Data
hr: Ugrađeni podaci kartice

en: Inbuilt Columns
hr: Ugrađeni stupci

en: Inbuilt filters
hr: Ugrađeni filtri

en: Indicate the select type.
hr: Naznačite vrstu odabira.

en: Indicate the type of editorial fields.
hr: Naznačite vrstu uredničkih polja.

en: Initializing the calendar. Please wait...
hr: Inicijalizacija kalendara. Molimo pričekajte...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
hr: Integrirajte s pluginom Kalendar Događanja

en: Integration with SEO plugins
hr: Integracija s SEO dodacima

en: Invalid Publish Date supplied.
hr: Dostavljen nevažeći datum objave.

en: Invalid Status supplied.
hr: Dostavljen nevažeći status.

en: Invalid action nonce.
hr: Nevažeći akcijski nonce.

en: Invalid channel for the notification
hr: Nevažeći kanal za obavijest

en: Invalid comment data
hr: Neispravni podaci komentara

en: Invalid date
hr: Nevaljan datum

en: Invalid form request.
hr: Nevažeći zahtjev za obrazac.

en: Invalid input
hr: Nevaljan unos

en: Invalid nonce
hr: Nevažeći nonce

en: Invalid receiver for the notification
hr: Nevažeći primatelj za obavijest

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
hr: Čini se da traje predugo. Molimo, pokušajte ponovo učitati stranicu i provjerite konzolu preglednika tražeći greške.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
hr[0]: Stavka premještena u smeće.|%d stavka premješteno u smeće.
hr[1]: Stavka premještena u smeće.|%d stavke premještene u smeće.
hr[2]: Stavka premještena u smeće.|%d stavki premješteno u smeće.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
hr[0]: Stavka vraćena iz smeća.|%d stavka vraćena iz smeća.
hr[1]: Stavka vraćena iz smeća.|%d stavke vraćene iz smeća.
hr[2]: Stavka vraćena iz smeća.|%d stavki vraćenih iz smeća.

en: Jan
hr: Sij

en: Jul
hr: Lis

en: Jun
hr: Lip

en: Last Modified
hr: Zadnja izmjena

en: Last Name
hr: Prezime

en: Less than (<)
hr: Manje od (<)

en: Less than or equals (<=)
hr: Manje ili jednako (<=)

en: Like/Contains
hr: Slično/Sadrži

en: Loading item...
hr: Učitavanje stavke...

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Location
hr: Lokacija

en: Log File
hr: Dnevnička datoteka

en: Log content
hr: Sadržaj dnevnika

en: Log file not found.
hr: Dnevnička datoteka nije pronađena.

en: Mar
hr: Ožu

en: Max visible posts per date
hr: Maksimalni broj vidljivih postova po datumu

en: Maximum number of posts to display
hr: Maksimalni broj objava za prikaz

en: May
hr: Svi

en: Me Mode
hr: Moj način

en: Message
hr: Poruka

en: Meta Value
hr: Meta vrijednost

en: Meta fields
hr: Meta polja

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
hr: Naziv metapodataka se sukobljava s postojećim pojmom. Molimo odaberite drugi.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
hr: Modali tako da možete uređivati objave bez promjene zaslona

en: Modified on
hr: Izmijenjeno dana

en: Mon
hr: Ponedjeljak

en: Months
hr: Mjeseci

en: Move posts here to change their status
hr: Premjestite objave ovdje da promijenite njihov status

en: Move this item to the Trash
hr: Premjesti ovaj predmet u Otpad

en: Moving the item...
hr: Premještanje stavke...

en: Multiple Select
hr: Više odabira

en: Muted
hr: Isključeno

en: My Content Notifications
hr: Obavijesti o mom sadržaju

en: Name
hr: Ime

en: Name already in use. Please choose another.
hr: Naziv već u upotrebi. Molimo odaberite drugi.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
hr: Naziv ne može biti duži od 200 znakova. Pokušajte s kraćim nazivom.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
hr: Naziv se sukobljava s postojećim pojmom. Molimo odaberite drugi.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
hr: Naziv se sukobljava sa slugom za drugi pojam. Molimo odaberite nešto drugo.

en: Need PublishPress Planner Support?
hr: Trebate podršku za PublishPress Planner?

en: New
hr: Novi

en: New Editorial Fields
hr: Nova uređivačka polja

en: New Post
hr: Nova objava

en: New Post is Published
hr: Novi post je objavljen

en: New Post is created in Draft status
hr: Novi post je kreiran u statusu Nacrt

en: New post status: %s
hr: Novi status objave: %s

en: New status
hr: Novi status

en: Next Post
hr: Sljedeći post

en: Nickname
hr: Nadimak

en: Nine months
hr: Devet mjeseci

en: No
hr: Ne

en: No active notifications found for this %s.
hr: Nema aktivnih obavijesti za ovaj %s.

en: No date supplied.
hr: Nema dostavljenog datuma.

en: No editorial comments.
hr: Nema uredničkih komentara.

en: No editorial fields available.
hr: Nema dostupnih uređivačkih polja.

en: No editorial fields found.
hr: Nema pronađenih uredničkih polja.

en: No enough permissions
hr: Nema dovoljno dozvola

en: No notification found
hr: Nema pronađenih obavijesti

en: No notifications found.
hr: Nema pronađenih obavijesti.

en: No results found
hr: Nema pronađenih rezultata

en: No terms
hr: Nema pojmova

en: No workflows found.
hr: Nema pronađenih radnih tijekova.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
hr: Provjera nonce-a nije uspjela. Molimo osigurajte se da trebate dodavati uredničke komentare.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
hr: Provjera noncea nije uspjela. Molimo osigurajte da imate pravo uređivati uredničke komentare.

en: None
hr: Nema

en: Not Exists/Empty
hr: Ne postoji/Prazno

en: Not Like
hr: Nije postavljeno

en: Not filtered
hr: Nije filtrirano

en: Not set
hr: Nije postavljeno

en: Notepad
hr: Bilježnica

en: Notification
hr: Obavijest

en: Notification Group
hr: Grupa obavijesti

en: Notification Groups
hr: Grupe obavijesti

en: Notification log not found
hr: Dnevnik obavijesti nije pronađen

en: Notification workflow draft updated.
hr: Nacrt tijeka obavijesti ažuriran.

en: Notification workflow published.
hr: Tijek obavijesti objavljen.

en: Notification workflow saved.
hr: Tijek obavijesti spremljen.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
hr: Tijek obavijesti zakazan za: %s.

en: Notification workflow submitted.
hr: Tijek obavijesti poslan.

en: Notification workflow updated.
hr: Tijek obavijesti ažuriran.

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Notifications Log
hr: Zapisnik obavijesti

en: Notify Email
hr: Obavijesti e-pošte

en: Notify Emails
hr: Obavijesti e-pošti

en: Notify Role
hr: Obavijesti ulogu

en: Notify Roles
hr: Obavijesti ulogama

en: Notify User
hr: Obavijesti korisnika

en: Notify Users
hr: Obavijesti korisniku

en: Notify me
hr: Obavijestite me

en: Notify on editorial comments
hr: Obavijesti o uredničkim komentarima

en: Nov
hr: Stu

en: Number
hr: Broj

en: Oct
hr: Lis

en: Old post status: %s
hr: Stari status objave: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
hr: Za svaki kratki kod možete odabrati jedno ili više polja. Ako ih je više od jednog, bit će prikazana odvojena sa ", ".

en: One month
hr: Jedan mjesec

en: One month ago
hr: Prije mjesec dana

en: One week
hr: Jedan tjedan

en: Only editable posts will be moveable.
hr: Samo uređive objave će biti premjestive.

en: Options
hr: Opcije

en: Overview
hr: Pregled

en: Paragraph
hr: Paragraf

en: Parent Page Authors
hr: Autori roditeljske stranice

en: Passed
hr: Prošao

en: Path
hr: Putanja

en: Pending Review
hr: Na čekanju za pregled

en: Period
hr: Razdoblje

en: Permission Groups
hr: Grupe dozvola

en: Planner
hr: Planer

en: Please correct your form errors below and try again.
hr: Molimo ispravite svoje greške u obrascu ispod i pokušajte ponovo.

en: Please enter a comment
hr: Molimo unesite komentar

en: Please enter a comment.
hr: Molimo unesite komentar.

en: Please enter a name for the editorial fields
hr: Molimo unesite naziv za uređivačka polja

en: Please enter a name for the editorial fields.
hr: Molimo unesite naziv za uređivačka polja.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
hr: Molimo unesite slug za uređivačka polja.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
hr: Molimo unesite valjani, nenumerički naziv za uređivačka polja.

en: Please select a valid metadata type.
hr: Molimo odaberite valjani tip metapodataka.

en: Please select at least one event
hr: Molimo odaberite barem jedan događaj

en: Please, wait! Loading the form fields...
hr: Molimo, pričekajte! Učitavanje polja obrasca...

en: Popular Editorial Fields
hr: Popularna urednička polja

en: Position
hr: Pozicija

en: Post
hr: Objava

en: Post Date
hr: Datum objave

en: Post ID: %d
hr: ID objave: %d

en: Post Status
hr: Status objave

en: Post Status Widget
hr: Widget statusa objave

en: Post Type
hr: Tip objave

en: Post Types
hr: Tipovi objava

en: Post could not be created
hr: Post nije mogao biti kreiran

en: Post created successfully
hr: Post je uspješno kreiran

en: Post date updated.
hr: Datum objave ažuriran.

en: Post does not exist
hr: Objava ne postoji

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
hr[0]: Objava premještena u smeće.
hr[1]: %d objava premješteno u smeće.

en: Post not found
hr: Post nije pronađen

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
hr[0]: Objava vraćena iz smeća.
hr[1]: %d objava vraćeno iz smeća.

en: Post status updated.
hr: Status objave ažuriran.

en: Post type
hr: Tip objave

en: Post type not found
hr: Tip objave nije pronađen

en: Post type:
hr: Tip objave:

en: Post type: %s
hr: Vrsta objave: %s

en: Post types to show
hr: Tipovi objava za prikaz

en: Post types to show:
hr: Tipovi objava za prikaz:

en: Posts at a Glance
hr: Objave na prvi pogled

en: Posts publish time format
hr: Format vremena objavljivanja postova

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Pregledajte &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
hr: Prethodni post

en: Previous status
hr: Prethodni status

en: Print
hr: Ispiši

en: Private
hr: Privatno

en: Publish Date
hr: Datum objave

en: Publish Time
hr: Vrijeme objave

en: Publish on
hr: Objavi na

en: PublishPress Debug Log
hr: PublishPress debug log

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
hr: PublishPress Planner pomaže vam planirati i objavljivati sadržaj unutar WordPressa. Značajke uključuju kalendar sadržaja, kanban tablu i obavijesti.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
hr: PublishPress Planner je pokušao učitati više puta. Molimo, deaktivirajte i uklonite druge instance PublishPressa, posebno ako koristite PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
hr: Integracija s PublishPress Revizijama

en: PublishPress Settings
hr: Postavke PublishPress

en: Published
hr: Objavljeno

en: Publishing Time
hr: Vrijeme objavljivanja

en: Receiver
hr: Primatelj

en: Regenerate calendar feed secret
hr: Ponovno generiraj tajnu feeda kalendara

en: Register editorial fields for these post types:
hr: Registrirajte uredničke vrste polja za ove tipove objava:

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove PublishPress ads and branding
hr: Uklonite PublishPress oglase i brendiranje

en: Reorder
hr: Promijeni redoslijed

en: Reorder Columns
hr: Preuredi stupce

en: Reorder Filters
hr: Ponovno poredaj filtre

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply to this comment
hr: Odgovori na ovaj komentar

en: Reply: %s
hr: Odgovor: %s

en: Request Support
hr: Zatražite podršku

en: Reschedule
hr: Preplanirati

en: Reset
hr: Poništi

en: Reset Filters
hr: Poništi filtre

en: Reviews
hr: Recenzije

en: Revision Author
hr: Autor revizije

en: Revision Status
hr: Status revizije

en: Role
hr: Uloga

en: Roles
hr: Uloge

en: Sat
hr: Sub

en: Save
hr: Spremi

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Save and edit
hr: Spremi i uređuj

en: Saving...
hr: Spremanje...

en: Scheduled
hr: Zakačeno

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
hr: Zakazano za %d primatelja. Kliknite ovdje da ih prikažete.

en: Search
hr: Pretraži

en: Search Comments
hr: Pretraži komentare

en: Search Editorial Fields
hr: Pretraži urednička polja

en: Search Metakey
hr: Pretraži metapodatak

en: Search Notifications
hr: Pretraži obavijesti

en: Search box
hr: Pretraživač

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretraživanja za &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
hr: Odaberi %s

en: Select Metakey
hr: Odaberite Metaključ

en: Select Type
hr: Odaberite vrstu

en: Select at least one option for each section.
hr: Odaberite barem jednu opciju za svaki odjeljak.

en: Select option...
hr: Odaberi opciju...

en: Select roles...
hr: Odaberite uloge...

en: Send reminder notifications
hr: Pošaljite obavijesti za podsjetnike

en: Sending content...
hr: Šaljem sadržaj...

en: Sent
hr: Poslano

en: Sep
hr: Ruj

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings updated successfully.
hr: Postavke su uspješno ažurirane.

en: Seven months
hr: Sedam mjeseci

en: Show %s more
hr: Prikaži %s više

en: Show Revision
hr: Prikaži reviziju

en: Show active notifications
hr: Prikaži aktivne obavijesti

en: Show content from
hr: Prikaži sadržaj iz

en: Show on Content Calendar and Overview form
hr: Prikaži na kalendaru sadržaja i obrazac pregleda

en: Show on Post Types screen
hr: Prikaži na ekranu tipova objava

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
hr: Prikaži veze "Obavijestite me" i "Prestanite me obavještavati" za ove tipove objava:

en: Show today's date in the first row
hr: Prikaži današnji datum u prvom redu

en: Single Select
hr: Jedan odabir

en: Site Administrator
hr: Administrator stranice

en: Six months
hr: Šest mjeseci

en: Six months ago
hr: Prije šest mjeseci

en: Size
hr: Veličina

en: Skip current user
hr: Preskoči trenutnog korisnika

en: Skip notifications for the user who triggered the action
hr: Preskoči obavijesti za korisnika koji je pokrenuo radnju

en: Skipped
hr: Preskočeno

en: Slack integration for notifications
hr: Slack integracija za obavijesti

en: Slug already in use. Please choose another.
hr: Slug već u upotrebi. Molimo odaberite drugi.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
hr: Žao nam je! Niste pretplaćeni na nijednu objavu!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
hr: Žao nam je, ne možete izbrisati ovaj urednički komentar jer ima odgovore.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
hr: Žao mi je, nemate privilegije za dodavanje uredničkih komentara. Molimo razgovarajte sa svojim Administratorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
hr: Žao mi je, nemate privilegije za brisanje ovog uredničkog komentara. Molimo razgovarajte sa svojim Administratorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
hr: Žao mi je, nemate privilegije za uređivanje uredničkih komentara. Molimo razgovarajte sa svojim Administratorom.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
hr: Žao mi je, nemate privilegije za uređivanje ovog uredničkog komentara. Molimo razgovarajte sa svojim Administratorom.

en: Start Date
hr: Datum početka

en: Start date
hr: Datum početka

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
hr: Status je promijenjen za %1$s #%2$s "%3$s" od %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
hr: Statusi za prikaz vremena objave

en: Stop notifying me
hr: Prestanite me obavještavati

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject:
hr: Predmet:

en: Submit
hr: Pošalji

en: Submitted on
hr: Poslano

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
hr: Pretplatite se u iCal ili Google Kalendar

en: Success
hr: Uspjeh

en: Sun
hr: Nedjelja

en: Tag | Tags
hr[0]: Oznaka
hr[1]: Oznake
hr[2]: Oznake

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Taxonomy not set.
hr: Klasifikacija nije postavljena.

en: Ten months
hr: Deset mjeseci

en: Terms
hr: Pojmovi

en: Terms not set.
hr: Uvjeti nisu postavljeni.

en: Text
hr: Tekst

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
hr: „slug“ je verzija imena pogodna za URL. Obično je potpuno malim slovima i sadrži samo slova, brojeve i crtice.

en: The Events Calendar Integration
hr: Integracija s Kalendarom Događanja

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
hr: Opis se može koristiti za komunikaciju s vašim timom o čemu se radi u polju.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
hr: Opis se može koristiti za komunikaciju s vašim timom o čemu se radi u metapodacima.

en: The field type cannot be changed once created.
hr: Vrsta polja ne može se promijeniti nakon što je stvorena.

en: The name is for labeling the editorial fields.
hr: Ime se koristi za označavanje uredničkih polja.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
hr: Obavijest je postavljena kao "Zakazano" ali cron zadatak nije pronađen

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
hr: Modul obavijesti treba biti omogućen da bi se ovaj widget prikazao.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
hr: Roditeljski dnevnik je izbrisan ili je vjerojatno ponovno zakazan

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
hr: Odabrana vrsta posta nije omogućena za kalendar.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
hr: Odabrani korisnik nema dovoljno dopuštenja da bude postavljen kao autor objave.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
hr: Slug se ne može promijeniti kada je uvjet stvoren.

en: There are no PublishPress modules registered
hr: Nema registriranih PublishPress modula

en: There are no posts in the range or filter specified.
hr: Nema objava u rasponu ili filtru koji ste odredili.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
hr: Došlo je do nekog problema. Pokušajte ponovno ili kontaktirajte svog administratora.

en: There was an error updating the post. Please try again.
hr: Došlo je do pogreške prilikom ažuriranja objave. Pokušajte ponovo.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
hr: Ova radnja je poduzeta na %1$s u %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
hr: Ovaj komentar se ne može izbrisati jer ima jedan ili više odgovora. Prije brisanja, pobrinite se da prvo izbrišete sve odgovore.

en: This editorial fields type is not yet supported.
hr: Ova vrsta uredničkih polja još nije podržana.

en: This email was sent %s.
hr: Ova e-pošta je poslana %s.

en: This field will be available for these post types.
hr: Ovo polje bit će dostupno za ove tipove objava.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
hr: Ovo polje bit će vidljivo na preglednim ekranima za ove tipove objava.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
hr: Ovo je pregled zakazane poruke. Sadržaj se još uvijek može promijeniti do slanja obavijesti.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
hr: Ovo je zadani datum objave od danas za objave koje prelaze u status Planirano.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
hr: Ova obavijest je vrlo slična drugoj koja je poslana prije manje od %d minuta za istog primatelja

en: This post was last updated on
hr: Ova objava je zadnji put ažurirana

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
hr: To će spriječiti slanje previše obavijesti za iste ili slične događaje. Postavite ovo na veću brojku ako primate duplicirane e-poruke.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
hr: Ovo neće imati nikakav učinak osim ako nemate barem jedan tijek rada koji cilja opciju "Korisnici koji su odabrali "Obavijesti me" za sadržaj".

en: Three months
hr: Tri mjeseca

en: Three months ago
hr: Prije tri mjeseca

en: Three weeks
hr: Tri tjedna

en: Thu
hr: Čet

en: Title
hr: Naslov

en: Title: %s
hr: Naslov: %s

en: To date
hr: Do datuma

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
hr: Da biste poboljšali svoj radni postupak s prilagođenim Statusima objave, instalirajte %sPublishPress Statuses%s dodatak.

en: Today
hr: Danas

en: Trash
hr: Otpad

en: Tue
hr: Uto

en: Twelve months
hr: Dvanaest mjeseci

en: Two months
hr: Dva mjeseca

en: Two months ago
hr: Prije dva mjeseca

en: Two weeks
hr: Dva tjedna

en: Type
hr: Vrsta

en: Undefined error found
hr: Pronađena neodređena greška

en: Undo
hr: Poništi

en: Unpublished Content
hr: Neobjavljeni sadržaj

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Update Editorial Fields
hr: Ažuriraj uređivačka polja

en: Update Editorial fields term
hr: Ažuriraj termin uredničkih polja

en: Update Note
hr: Ažuriraj bilješku

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
hr: Dinamičko ažuriranje datuma objave ne radi za objavljeni sadržaj. Molimo <a href='%s'>urediti objavu</a>.

en: Upgrade to Pro
hr: Nabavite Pro

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
hr: Nabavite PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
hr: Koristite post meta u obavijestima

en: User
hr: Korisnik

en: User Url
hr: URL korisnika

en: User making changes or comments
hr: Korisnik koji unosi promjene ili komentare

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: User: %s (%d)
hr: Korisnik: %s (%d)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Users
hr: Korisnici

en: Users who selected "Notify me" for the content
hr: Korisnici koji su odabrali "Obavijesti me" za sadržaj

en: View
hr: Pogledaj

en: View &#8220;%s&#8221;
hr: Pogledajte &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
hr: Pogledajte &#8220;%s&#8221; na Google Maps

en: View Knowledge Base
hr: Pogledajte Bazu Znanja

en: View: %s
hr: Pogledaj: %s

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Wed
hr: Sri

en: Weeks
hr: Tjedni

en: What the post needs to cover.
hr: Što post treba obuhvatiti.

en: What to say?
hr: Što reći?

en: When an editorial comment is added
hr: Kada se doda urednički komentar

en: When taxonomy is updated
hr: Kada se taksonomija ažurira

en: When the content is moved to a new status
hr: Kada se sadržaj premjesti u novi status

en: When the content is updated
hr: Kada se sadržaj ažurira

en: When the first draft needs to be ready.
hr: Kada prvi nacrt treba biti gotov.

en: When the status is changed
hr: Kada se status promijeni

en: When to notify?
hr: Kada obavijestiti?

en: Who to notify?
hr: Koga obavijestiti?

en: Widget Options
hr: Opcije widgeta

en: WordPress Scheduler
hr: WordPress planer

en: Workflow
hr: Radni tok

en: Workflow Settings
hr: Postavke radnog toka

en: Workflow has users enrolled
hr: Radni tok ima prijavljene korisnike

en: Workflow: %s
hr: Radni tijek: %s

en: Workflows
hr: Tijekovi rada

en: Years
hr: Godine

en: Yes
hr: Da

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
hr: Primate ovu e-poštu jer ste se prijavili na "%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
hr: Možete dodati dinamične informacije u predmet ili tekst tijela koristeći sljedeće kratke kodove:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
hr: Možete dodavati uredničke komentare na objavu nakon što ste je prvi put spremili.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
hr: Možete vidjeti sve uredničke komentare na ovom %s ovdje:

en: You do not have any editorial fields enabled
hr: Nemate aktivnih uređivačkih polja

en: You do not have any public taxonomies
hr: Nemate javnih taksonomija

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
hr: Nemate potrebne dozvole za dovršavanje ove radnje.

en: You do not have permission to add new %s
hr: Nemate dopuštenje za dodavanje novog %s

en: You do not have permission to edit selected post.
hr: Nemate dopuštenje za uređivanje odabrane objave.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
hr: Nemate dopuštenje za premještanje objave u odabrani status objave.

en: You do not have permission to move post to this status
hr: Nemate dopuštenje za premještanje objave u ovaj status

en: You don't have any notifications
hr: Nemate nikakve obavijesti

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
hr: Koristite besplatnu verziju PublishPress Planner. Pro verzija ima više značajki i podrške. %sNadogradite na Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
hr: [%1$s] %2$s objavljen: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
hr: [%1$s] %2$s vraćen (iz smeća): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
hr: [%1$s] %2$s Status promijenjen za "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
hr: [%1$s] %2$s u smeću: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
hr: [%1$s] %2$s Nepublicirano: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
hr: [%1$s] Novi %2$s stvoren: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
hr: [%1$s] Novi urednički komentar: "%2$s"

en: asynchronous
hr: asinkrono

en: by
hr: od

en: edit
hr: uredi

en: email
hr: e-mail

en: field
hr: polje

en: for
hr: za

en: group %d: %s
hr: grupa %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
hr: iCal tajni ključ regeneriran. Molimo obavijestite sve korisnike da će se morati ponovo pretplatiti.

en: minutes
hr: minute

en: role:%s
hr: uloga:%s

en: said on %1$s at %2$s
hr: rekla je %1$s u %2$s

en: settings
hr: postavke

en: shortcode
hr: kratki kod

en: synchronous
hr: sinkrono

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
hr: Uredničko polje

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
hr: Uredničko polje

en: to
hr: do

en: user
hr: korisnik
