PublishPress Planner 4.8.0 - en to he_IL translation catalogue (677 entries)

en:  <a href="%s">Add fields to get started</a>.
he_IL:  <a href="%s">הוסף שדות כדי להתחיל</a>.

en:  Encourage your site administrator to configure your editorial workflow by adding editorial fields.
he_IL: עודד את מנהל האתר שלך להגדיר את זרימת העבודה העורכת שלך על ידי הוספת שדות עורכת.

en:  Scheduled
he_IL:  מתוכנן

en:  Scheduled, but late
he_IL:  מתוכנן, אך מאוחר

en: "Notify me"
he_IL: "עדכן אותי"

en: %1$s #%2$s "%3$s" was moved to the trash by %4$s %5$s
he_IL: %1$s #%2$s "%3$s" הועבר לפח על ידי %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was published by %4$s %5$s
he_IL: %1$s #%2$s "%3$s" פורסם על ידי %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was restored from trash by %4$s %5$s
he_IL: %1$s #%2$s "%3$s" שוחזר מהפח על ידי %4$s %5$s

en: %1$s #%2$s "%3$s" was unpublished by %4$s %5$s
he_IL: %1$s #%2$s "%3$s" לא פורסם על ידי %4$s %5$s

en: %1$s (%2$s ) said on %3$s at %4$s:
he_IL: %1$s (%2$s ) אמר ב-%3$s בשעה %4$s:

[ctx: %1$s = start date, %2$s = end date]
en:  %1$s <div class="input-divider">to</div> %2$s
he_IL:  %1$s <div class="input-divider">אל</div> %2$s

en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s ב%2$s

en: %1$s last updated on %2$s
he_IL: %1$s עודכן לאחרונה ב %2$s

en: %1s weeks
he_IL: %1s שבועות

en: %d Group | %d Groups
he_IL[0]: %d קבוצת
he_IL[1]: %d קבוצות

en: %d Role | %d Roles
he_IL[0]: %d תפקיד
he_IL[1]: %d תפקידים

en: %d User | %d Users
he_IL[0]: %d משתמש
he_IL[1]: %d משתמשים

en: %d week | %d weeks
he_IL[0]: %d שבוע
he_IL[1]: %d שבועות

en: %d weeks
he_IL: %d שבועות

en: %s could not be created
he_IL: %s לא יכול היה להיות נוצר

en: %s created successfully. <a href="%s" target="_blank">Edit %s</a>
he_IL: %s נוצר בהצלחה. <a href="%s" target="_blank">ערוך %s</a>

en: %s notification found. | %s notifications found.
he_IL[0]: הודעה אחת נמצאה.|
he_IL[1]: %s הודעות נמצאו.

en: %s notification workflow moved to the Trash. | %s notification workflows moved to the Trash.
he_IL[0]: %s זרימת העבודה של ההודעה הועברה לסל המחזור.
he_IL[1]: %s זרימות העבודה של ההודעה הועברו לסל המחזור.

en: %s notification workflow not updated, somebody is editing it. | %s notification workflows not updated, somebody is editing them.
he_IL[0]: %s זרימת העבודה של ההודעה לא עודכנה, מישהו עורך אותה.
he_IL[1]: %s זרימות העבודה של ההודעה לא עודכנו, מישהו עורך אותן.

en: %s notification workflow permanently deleted. | %s notification workflows permanently deleted.
he_IL[0]: %s זרימת העבודה של ההודעה נמחקה לצמיתות.
he_IL[1]: %s זרימות העבודה של ההודעה נמחקו לצמיתות.

en: %s notification workflow restored from the Trash. | %s notification workflows restored from the Trash.
he_IL[0]: %s זרימת העבודה של ההודעה שוחזרה מסל המחזור.
he_IL[1]: %s זרימות העבודה של ההודעה שוחזרו מסל המחזור.

en: %s notification workflow updated. | %s notification workflows updated.
he_IL[0]: %s זרימת העבודה של ההודעה עודכנה.
he_IL[1]: %s זרימות העבודה של ההודעהעודכנו.

en: (Hide all)
he_IL: (הסתר הכל)

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: - any status -
he_IL: - כל סטטוס -

en: -- Select %s --
he_IL: -- בחר %s --

en: -- Select a user --
he_IL: -- בחר משתמש --

en: 1 notification workflow not updated, somebody is editing it.
he_IL: 1 זרימת עבודה של הודעה לא עודכנה, מישהו עורך אותה.

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">Calendar Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
he_IL: <p><strong>לפרטים נוספים:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/calendar/">תיעוד לוח שנה</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress ב-Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">Editorial Comments Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
he_IL: <p><strong>לפרטים נוספים:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-comments/">תיעוד הערות מערכת</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress ב-Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">Editorial Fields Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
he_IL: <p><strong>למידע נוסף:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/editorial-metadata/">תיעוד שדות עורכת</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress ב-Github</a></p>

en: <p><strong>For more information:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">Notifications Documentation</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress on Github</a></p>
he_IL: <p><strong>למידע נוסף:</strong></p><p><a href="https://publishpress.com/features/notifications/">תיעוד הודעות</a></p><p><a href="https://github.com/ostraining/PublishPress">PublishPress ב-Github</a></p>

en: <p>Editorial comments help you cut down on email overload and keep the conversation close to where it matters: your content. Threaded commenting in the admin, similar to what you find at the end of a blog post, allows writers and editors to privately leave feedback and discuss what needs to be changed before publication.</p><p>Anyone with access to view the story in progress will also have the ability to comment on it. If you have notifications enabled, those following the post will receive an email every time a comment is left.</p>
he_IL: <p>הערות מערכת עוזרות לך להפחית את העומס על הדוא"ל ולשמור את השיחה קרובה למקום שחשוב: התוכן שלך. תגובות מסודרות בממשק הניהול, בדומה למה שאתה מוצא בסוף פוסט בבלוג, מאפשרות לכותבים ולעורכים להשאיר משוב ולדון במה שצריך להשתנות לפני הפרסום.</p><p>כל מי שיש לו גישה לראות את הסיפור בתהליך גם יכול להגיב עליו. אם יש לך התראות מופעלות, מי שעוקב אחרי הפוסט יקבל דוא"ל בכל פעם שנשארת תגובה.</p>

en: <p>Keep track of important details about your content with editorial fields. This feature allows you to create as many date, text, number, etc. fields as you like, and then use them to store information like contact details or the location of an interview.</p><p>Once you’ve set your fields up, editorial fields integrates with both the calendar and the content overview. Make an editorial fields item visible to have it appear to the rest of your team. Keep it hidden to restrict the information between the writer and their editor.</p>
he_IL: <p>שמור על מעקב אחר פרטים חשובים לגבי התוכן שלך עם שדות עורכת. תכונה זו מאפשרת לך ליצור כמה שדות תאריך, טקסט, מספר וכו', כמו שתרצה, ואז להשתמש בהם כדי לאחסן מידע כמו פרטי קשר או מיקום של ראיון.</p><p>ברגע שהגדרת את השדות שלך, שדות עורכת משתלבים עם לוח השנה וסקירת התוכן. הפוך פריט שדות עורכת לגלוי כדי להציג אותו לשאר הצוות שלך. שמור אותו מוסתר כדי להגביל את המידע בין הכותב לעריכתו.</p>

en: <p>Notifications ensure you keep up to date with progress your most important content. Users can be subscribed to notifications on a post one by one or by selecting roles.</p><p>When enabled, notifications can be sent when a post changes status or an editorial comment is left by a writer or an editor.</p>
he_IL: <p>הודעות מבטיחות שתישאר מעודכן עם ההתקדמות של התוכן החשוב ביותר שלך. משתמשים יכולים להירשם להודעות על פוסט אחד אחד או על ידי בחירת תפקידים.</p><p>כאשר זה מופעל, הודעות יכולות להישלח כאשר פוסט משנה סטטוס או כאשר הושארה הערה עורכת על ידי כותב או עורך.</p>

en: <p>The calendar is a convenient week-by-week or month-by-month view into your content. Quickly see which stories are on track to being published on time, and which will need extra effort.</p>
he_IL: <p>הלוח שנה הוא תצוגה נוחה שבוע אחר שבוע או חודש אחר חודש על התוכן שלך. ראה במהירות אילו סיפורים מתוכננים להתפרסם בזמן, ואילו ידרשו מאמץ נוסף.</p>

en: == %s Details ==
he_IL: == %s פרטים ==

en: == Actions ==
he_IL: == פעולות ==

en: A new %1$s (#%2$s "%3$s" ) was created by %4$s %5$s
he_IL: %1$s חדש (#%2$s "%3$s") נוצר על ידי %4$s %5$s

en: A new editorial comment was added to %3$s #%1$s "%2$s"
he_IL: תגובה ע editorial חדשה נוספה ל-%3$s #%1$s "%2$s"

en: About
he_IL: על אודות

en: Access denied
he_IL: גישה נדחתה

en: Action nonce not found.
he_IL: לא נמצא נון פעולה.

en: Active Notifications
he_IL: הודעות פעילות

en: Add Another Option
he_IL: הוסף אפשרות נוספת

en: Add Column
he_IL: הוסף עמודה

en: Add Comment
he_IL: הוסף תגובה

en: Add Filter
he_IL: הוסף מסנן

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New %s
he_IL: הוסף חדש %s

en: Add New Editorial Fields
he_IL: הוסף שדות עריכה חדשים

en: Add New Editorial fields term
he_IL: הוסף מונח חדש לשדות עריכה

en: Add New Notification
he_IL: הוסף התראה חדשה

en: Add a list of taxonomy-slugs separated by comma that should not be loaded by the Taxonomy content filter when adding a new Notification Workflow.
he_IL: הוסף רשימה של סלאגים של טקסונומיה מופרדים בפסיק שלא ייטענו על ידי מסנן תוכן הטקסונומיה כאשר מוסיפים זרימת עבודה חדשה להתרעה.

en: Add an editorial comment
he_IL: הוסף תגובה ע éditorial

en: Add content for %s
he_IL: הוסף תוכן עבור %s

en: Add editorial comment: %s
he_IL: הוסף תגובה ע editorial: %s

en: Add to post types
he_IL: הוסף לסוגי פוסטים

en: Advanced Notifications
he_IL: הודעות מתקדמות

en: All
he_IL: הכל

en: All %s
he_IL: כל %s

en: All Actions
he_IL: כל הפעולות

en: All Channels
he_IL: כל הערוצים

en: All Editorial Fields
he_IL: כל שדות עורכת

en: All Posts
he_IL: כל הפוסטים

en: All Receivers
he_IL: כל המקבלים

en: All Statuses
he_IL: כל הסטטוסים

en: All Users
he_IL: כל המשתמשים

en: All Workflows
he_IL: כל הזרימות

en: All authors
he_IL: כל המחברים

en: All categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All channels
he_IL: כל הערוצים

en: All events
he_IL: כל האירועים

en: All options value and labels are required.
he_IL: כל ערכי האופציות והתיוגים נדרשים.

en: All post types
he_IL: כל סוגי הפוסטים

en: All posts
he_IL: כל הפוסטים

en: All status
he_IL: כל הסטטוסים

en: All statuses
he_IL: כל הסטטוסים

en: All tags
he_IL: כל התגים

en: All types
he_IL: כל הסוגים

en: Allow public access to subscriptions in iCal or Google Calendar
he_IL: אפשר גישה ציבורית למנויים ב-iCal או ב-Google Calendar

en: Always notify the author of the content:
he_IL: תמיד להודיע למחבר התוכן:

en: Always notify users who have edited the content:
he_IL: תמיד להודיע למשתמשים שערכו את התוכן:

en: Always show complete post titles
he_IL: הצג תמיד את כותרות הפוסטים המלאות

en: An error occured
he_IL: אירעה שגיאה

en: Apply
he_IL: חלץ

en: Apply Changes
he_IL: החל שינויים

en: Apr
he_IL: אפר

en: Are you sure you want to delete this comment?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תגובה זו?

en: Are you sure you want to delete this term? Any metadata for this term will remain but will not be visible unless this term is re-added.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המונח הזה? כל המטאדאטה עבור המונח הזה יישאר, אך לא יהיה גלוי עד שהמונח הזה יתווסף מחדש.

en: Assignment
he_IL: הקצאה

en: Async Notifications
he_IL: התראות אסינכרוניות

en: At least one post type must be selected
he_IL: יש לבחור לפחות סוג פוסט אחד

en: Attach file
he_IL: צורף קובץ

en: Aug
he_IL: אוג

en: Author | Authors
he_IL[0]: מחבר
he_IL[1]: מחברים

en: Author of the revision
he_IL: מחבר הגרסה

en: Author: %1$s (%2$s )
he_IL: מחבר: %1$s (%2$s )

en: Authors
he_IL: מחברים

en: Authors of the content
he_IL: מחברי התוכן

en: Authors of the parent page
he_IL: מחברים של הדף ההורי

en: Auto-draft
he_IL: טיוטה אוטומטית

en: Available fields
he_IL: שדות זמינים

en: Blacklisted taxonomies for Notifications
he_IL: טקסונומיות ברשימת השחורים עבור התראות

en: Blog ID: %d
he_IL: מזהה בלוג: %d

en: Blog:
he_IL: בלוג:

en: Body
he_IL: גוף

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Card Data updated successfully.
he_IL: נתוני הכרטיס עודכנו בהצלחה.

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category | Categories
he_IL[0]: קטגוריה
he_IL[1]: קטגוריות

en: Change
he_IL: שנה

en: Changes saved!
he_IL: השינויים נשמרו!

en: Channels
he_IL: ערוצים

en: Cheatin&#8217; uh?
he_IL: אתה רמאי, אה?

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checked
he_IL: נבחר

en: Choose Post Types
he_IL: בחר סוגי פוסטים

en: Choose the channels where each workflow will send notifications to:
he_IL: בחר את הערוצים שבהם כל זרימת עבודה תשלח הודעות:

en: Click here to read more about shortcode options...
he_IL: לחץ כאן כדי לקרוא עוד על אפשרויות הקודים הקצרים...

en: Click here to subscribe in iCal or Google Calendar
he_IL: לחץ כאן כדי להירשם ב-iCal או ב-Google Calendar

en: Click the "Add New" button to create new card data.
he_IL: לחץ על כפתור "הוסף חדש" כדי ליצור נתוני כרטיס חדשים.

en: Click the "Add New" button to create new columns.
he_IL: לחץ על כפתור "הוסף חדש" כדי ליצור עמודות חדשות.

en: Click the "Add New" button to create new filters.
he_IL: לחץ על כפתור "הוסף חדש" כדי ליצור מסננים חדשים.

en: Click to add
he_IL: לחץ כדי להוסיף

en: Click to delete the log file. Be careful, this operation can not be undone.
he_IL: לחץ כדי למחוק את קובץ היומן. היזהר, פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: Click to start being notified on updates for this post
he_IL: לחץ כדי להתחיל לקבל עדכונים על פוסט זה

en: Click to stop being notified on updates for this post
he_IL: לחץ כדי להפסיק לקבל עדכונים על פוסט זה

en: Close
he_IL: סגור

en: Column Title
he_IL: כותרת עמודה

en: Column updated successfully.
he_IL: העמודה עודכנה בהצלחה.

en: Comment
he_IL: הערה

en: Comment author name field:
he_IL: שדה שם מחבר ההערה:

en: Comment deleted successfully.
he_IL: ההערה נמחקה בהצלחה.

en: Comment: %s (%d)
he_IL: תגובה: %s (%d)

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Board
he_IL: לוח תוכן

en: Content Calendar
he_IL: לוח שנה לתוכן

en: Content Overview
he_IL: סקירת תוכן

en: Content:
he_IL: תוכן:

en: Copy to the clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Create %s
he_IL: צור %s

en: Created on
he_IL: נוצר בתאריך

en: Current week
he_IL: שבוע נוכחי

en: Custom Columns
he_IL: עמודות מותאמות אישית

en: Custom Items
he_IL: פריטים מותאמים אישית

en: Custom filters
he_IL: מסננים מותאמים אישית

en: Customize Card Data
he_IL: התאם אישית את נתוני הכרטיס

en: Customize Columns
he_IL: התאם אישית עמודות

en: Customize Filters
he_IL: התאמת מסננים

en: Dashboard Note
he_IL: הערה בלוח בקרה

en: Dashboard Widgets
he_IL: ווידג'טים בלוח בקרה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Days
he_IL: ימים

en: Debug
he_IL: ניפוי שגיאות

en: Debug Log
he_IL: יומן ניפוי שגיאות

en: Debug data
he_IL: נתוני דיבוג

en: Dec
he_IL: דצמ

en: Default Date
he_IL: תאריך ברירת מחדל

en: Default notification channels:
he_IL: ערוצי הודעות ברירת מחדל:

en: Default option
he_IL: אפשרות ברירת מחדל

en: Default publish time for items created in the calendar
he_IL: זמן פרסום ברירת מחדל עבור פריטים שנוצרו בלוח השנה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete All
he_IL: מחק הכל

en: Delete file
he_IL: מחק קובץ

en: Description
he_IL: תיאור

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
he_IL: תיעוד מפורט זמין גם באתר התוסף.

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Disabled because add_post_type_support('%1$s', '%2$s') is included in a loaded file.
he_IL: מושבת כי add_post_type_support('%1$s', '%2$s') כלול בקובץ שהוטען.

en: Display Label
he_IL: תווית תצוגה

en: Display Name
he_IL: שם תצוגה

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Does not equal (!=)
he_IL: לא שווה (!=)

en: Download .ics file
he_IL: הורד קובץ .ics

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Drag to change enabled card data order.
he_IL: גרור כדי לשנות את סדר נתוני הכרטיס המופעלים.

en: Drag to change enabled columns order.
he_IL: גרור כדי לשנות את סדר העמודות המופעלות.

en: Drag to change enabled filters order.
he_IL: גרור כדי לשנות את סדר המסננים המופעלים.

en: Dropdown Option
he_IL: אפשרות תפריט נפתח

en: Dropdown Select
he_IL: בחירת תפריט נפתח

en: Duplicated notification threshold:
he_IL: סף הודעות כפולות:

en: E-mails
he_IL: דוא"ל

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Editorial Fields
he_IL: ערוך שדות עורכת

en: Edit Flow should not be used alongside PublishPress Planner. If you want to use PublishPress Planner, please complete Edit Flow data migration and then deactivate Edit Flow.
he_IL: זרימת עריכה לא должна לשמש יחד עם PublishPress Planner. אם אתה רוצה להשתמש ב-PublishPress Planner, אנא השלם את הגירת הנתונים של זרימת עריכה ולאחר מכן השבת את זרימת העריכה.

en: Edit Notification
he_IL: ערוך התראה

en: Edit this post
he_IL: ערוך פוסט זה

en: Edit: %s
he_IL: עריכה: %s

en: Editorial Comment
he_IL: הערת עורך

en: Editorial Comments
he_IL: תגובות עריכה

en: Editorial Fields
he_IL: שדות עיתונאיים

en: Editorial Notifications
he_IL: הודעות עריכה

en: Editorial fields order updated.
he_IL: הזמנת השדות העורכת עודכנה.

en: Editorial fields term added.
he_IL: מונח שדות עורכים נוסף.

en: Editorial fields term deleted.
he_IL: מונח שדות עורכים נמחק.

en: Editorial fields term doesn't exist.
he_IL: מונח שדות עורכים אינו קיים.

en: Editorial fields term updated.
he_IL: מונח שדות עורכים עודכן.

en: Editorial fields visibility changed.
he_IL: הנראות של השדות העורכת שונתה.

en: Eight months
he_IL: שמונה חודשים

en: Eleven months
he_IL: אחד עשר חודשים

en: Email
he_IL: דוא"ל

en: Email from:
he_IL: מייל מ:

en: Enable Columns
he_IL: אפשר עמודות

en: Enable Filters
he_IL: הפעל מסננים

en: Enable for these post types:
he_IL: אפשר עבור סוגי הפוסטים הללו:

en: Enable or Disable
he_IL: אפשר או השבת

en: Enable or Disable Content Board Card Data.
he_IL: אפשר או השבת נתוני כרטיס לוח התוכן.

en: Enable or Disable Content Board filter.
he_IL: אפשר או השבת את מסנן לוח התוכן.

en: Enable or Disable Content Overview filter.
he_IL: הפעל או השבת את מסנן סקירת התוכן.

en: Enable or Disable Content Overview table column.
he_IL: אפשר או השבת את עמודת טבלת סקירת התוכן.

en: Enable or Disable Content calendar filter.
he_IL: הפעל או כבה את מסנן לוח התוכן.

en: Enable subscriptions in iCal or Google Calendar
he_IL: אפשר מנויים ב-iCal או ב-Google Calendar

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enabled features
he_IL: תכונות מופעלות

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: Enhance the power of PublishPress Planner with the Pro version:
he_IL: שפר את כוחו של PublishPress Planner עם הגרסה המקצועית:

en: Enter the dropdown option value and label. You can move options to change their order.
he_IL: הזן את ערך אפשרות התפריט הנפתח ואת התווית. תוכל להזיז אפשרויות כדי לשנות את סדרן.

en: Enter users, roles, or email addresses that should receive notifications for this post.
he_IL: הזן משתמשים, תפקידים או כתובות דוא"ל שצריכות לקבל התראות על פוסט זה.

en: Equals (=)
he_IL: שווה (=)

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error adding term.
he_IL: שגיאה בהוספת מונח.

en: Error deleting term.
he_IL: שגיאה במחיקת מונח.

en: Error fetching post data.
he_IL: שגיאה בלקיחת נתוני הפוסט.

en: Error updating term.
he_IL: שגיאה בעדכון מונח.

en: Error validating nonce. Please reload this page and try again.
he_IL: שגיאה באימות nonce. אנא רענן את הדף הזה ונסה שוב.

en: Event: %s, Workflow ID: %s, Post ID: %s, User ID: %s
he_IL: אירוע: %s, מזהה תהליך עבודה: %s, מזהה פוסט: %s, מזהה משתמש: %s

en: Excerpt View
he_IL: תצוגת תמצית

en: Existing Post is updated
he_IL: הפוסט הקיים מעודכן

en: Failed
he_IL: נכשל

en: Fast, professional support
he_IL: תמיכה מהירה ומקצועית

en: Features
he_IL: תכונות

en: Feb
he_IL: פבר

en: Feel free to select only the features you need.
he_IL: אל תהסס לבחור רק את התכונות שאתה צריך.

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Field used for sorting the calendar items in a day cell
he_IL: שדה שנעשה בו שימוש למיון פריטי הלוח יום בתא

en: File info
he_IL: מידע על הקובץ

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Filter Title
he_IL: כותרת מסנן

en: Filter reset successfully.
he_IL: המסנן אופס בהצלחה.

en: Filter the content?
he_IL: לסנן את התוכן?

en: Filter the list of users in the editorial meta to users in the selected roles.
he_IL: סנן את רשימת המשתמשים במטא-מידע העורתי למשתמשים בתפקידים שנבחרו.

en: Filter updated successfully.
he_IL: המסנן עודכן בהצלחה.

en: First Draft Date
he_IL: תאריך טיוטה ראשונה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Five months
he_IL: חמישה חודשים

en: Five months ago
he_IL: לפני חמישה חודשים

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions Pro%s.
he_IL: ללאינטגרציה של Revisions בלוח שנה לתוכן, תצוגה ולוח תוכן, אנא עדכן את %sPublishPress Revisions Pro%s.

en: For Revisions integration on the Content Calendar, Overview and Content Board, please update %sPublishPress Revisions%s.
he_IL: ללאינטגרציה של Revisions בלוח שנה לתוכן, תצוגה ולוח תוכן, אנא עדכן את %sPublishPress Revisions%s.

en: For custom Revision Statuses, upgrade to %sPublishPress Statuses Pro%s.
he_IL: למצבי גרסה מותאמים אישית, שדרג ל-%sPublishPress Statuses Pro%s.

en: For which content?
he_IL: עבור איזה תוכן?

en: Format
he_IL: פורמט

en: Four months
he_IL: ארבעה חודשים

en: Four months ago
he_IL: לפני ארבעה חודשים

en: Four weeks
he_IL: ארבעה שבועות

en: Fri
he_IL: ו'

en: From date
he_IL: מתאריך

en: Greater than (>)
he_IL: גדול מ (>)

en: Greater than or equals (>=)
he_IL: גדול או שווה (>=)

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: Help
he_IL: עזרה

en: Hide the %s last items
he_IL: הסתר את %s הפריטים האחרונים

en: ID
he_IL: מזהה

en: If enabled, this field will be available when adding new posts on the Content Calendar and Overview screen.
he_IL: אם זה מופעל, השדה הזה יהיה זמין כאשר תוסיף פוסטים חדשים במסך לוח השנה והסקירה של התוכן.

en: If you like %s please leave us a %s rating. Thank you!
he_IL: אם אתה אוהב %s אנא השאר לנו דירוג %s. תודה!

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
he_IL: אם אתה זקוק לעזרה או יש לך בקשת תכונה חדשה, הודע לנו.

en: If you see any error or look for information regarding PublishPress, please don't hesitate to contact the support team. E-mail us:
he_IL: אם אתה רואה שגיאה כלשהי או מחפש מידע לגבי PublishPress, אל תהסס לפנות לצוות התמיכה. שלח לנו דוא"ל:

en: Inbuilt Card Data
he_IL: נתוני כרטיס מובנים

en: Inbuilt Columns
he_IL: עמודות מובנות

en: Inbuilt filters
he_IL: מסננים מובנים

en: Indicate the select type.
he_IL: ציין את סוג הבחירה.

en: Indicate the type of editorial fields.
he_IL: ציין את סוג שדות העריכה.

en: Initializing the calendar. Please wait...
he_IL: מאתחל את הקלנדר. אנא המתן...

en: Integrate with the The Events Calendar plugin
he_IL: אינטגרציה עם תוסף לוח האירועים

en: Integration with SEO plugins
he_IL: שילוב עם תוספי SEO

en: Invalid Publish Date supplied.
he_IL: תאריך פרסום שסופק אינו תקין.

en: Invalid Status supplied.
he_IL: סטטוס שסופק אינו תקין.

en: Invalid action nonce.
he_IL: נון פעולה לא תקף.

en: Invalid channel for the notification
he_IL: ערוץ לא חוקי עבור ההודעה

en: Invalid comment data
he_IL: נתוני תגובה לא תקינים

en: Invalid date
he_IL: תאריך לא תקין

en: Invalid form request.
he_IL: בקשת טופס לא תקפה.

en: Invalid input
he_IL: קלט לא תקין

en: Invalid nonce
he_IL: Nonce לא תקין

en: Invalid receiver for the notification
he_IL: מקבל לא חוקי עבור ההודעה

en: It seems like it is taking too long. Please, try reloading the page again and check the browser console looking for errors.
he_IL: נראה שזה לוקח יותר מדי זמן. אנא, נסה לטעון את הדף שוב ובדוק את קונסולת הדפדפן לחיפוש שגיאות.

en: Item moved to the trash. | %d items moved to the trash.
he_IL[0]: הפריט הועבר לפח.
he_IL[1]: %d פריטים הועברו לפח.

en: Item restored from the Trash. | %d items restored from the Trash.
he_IL[0]: הפריט שוחזר מהפח.
he_IL[1]: %d פריטים שוחזרו מהפח.

en: Jan
he_IL: ינו

en: Jul
he_IL: יול

en: Jun
he_IL: יונ

en: Last Modified
he_IL: שונה לאחרונה

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Less than (<)
he_IL: קטן מ (<)

en: Less than or equals (<=)
he_IL: קטן או שווה (<=)

en: Like/Contains
he_IL: כמו/מכיל

en: Loading item...
he_IL: טוען פריט...

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Location
he_IL: מיקום

en: Log File
he_IL: קובץ יומן

en: Log content
he_IL: תוכן יומן

en: Log file not found.
he_IL: קובץ היומן לא נמצא.

en: Mar
he_IL: מרץ

en: Max visible posts per date
he_IL: מספר הפוסטים המקסימלי הנראה לכל תאריך

en: Maximum number of posts to display
he_IL: מספר הפוסטים המקסימלי להציג

en: May
he_IL: מאי

en: Me Mode
he_IL: מצב אני

en: Message
he_IL: הודעה

en: Meta Value
he_IL: ערך מטא

en: Meta fields
he_IL: שדות מטה

en: Metadata name conflicts with existing term. Please choose another.
he_IL: שם המטאדאטה מתנגש עם מונח קיים. אנא בחר משהו אחר.

en: Modals so you can edit posts without changing screen
he_IL: מודלים כך שתוכל לערוך פוסטים מבלי לשנות מסך

en: Modified on
he_IL: שונה בתאריך

en: Mon
he_IL: שני

en: Months
he_IL: חודשים

en: Move posts here to change their status
he_IL: העבר פוסטים לכאן כדי לשנות את הסטטוס שלהם

en: Move this item to the Trash
he_IL: העבר פריט זה לפח

en: Moving the item...
he_IL: מעביר את הפריט...

en: Multiple Select
he_IL: בחירה מרובה

en: Muted
he_IL: מושתק

en: My Content Notifications
he_IL: התראות התוכן שלי

en: Name
he_IL: שם

en: Name already in use. Please choose another.
he_IL: השם כבר בשימוש. אנא בחר משהו אחר.

en: Name cannot exceed 200 characters. Please try a shorter name.
he_IL: השם אינו יכול לחרוג מ-200 תווים. אנא נסה שם קצר יותר.

en: Name conflicts with existing term. Please choose another.
he_IL: השם מתנגש עם מונח קיים. אנא בחר משהו אחר.

en: Name conflicts with slug for another term. Please choose something else.
he_IL: השם מתנגש עם הסלאג של מונח אחר. אנא בחר משהו אחר.

en: Need PublishPress Planner Support?
he_IL: צריך תמיכה ב-PublishPress Planner?

en: New
he_IL: חדש

en: New Editorial Fields
he_IL: שדות עריכה חדשים

en: New Post
he_IL: פוסט חדש

en: New Post is Published
he_IL: הפוסט החדש פורסם

en: New Post is created in Draft status
he_IL: פוסט חדש נוצר במצב טיוטה

en: New post status: %s
he_IL: מצב הפוסט החדש: %s

en: New status
he_IL: סטטוס חדש

en: Next Post
he_IL: פוסט הבא

en: Nickname
he_IL: כינוי

en: Nine months
he_IL: תשעה חודשים

en: No
he_IL: לא

en: No active notifications found for this %s.
he_IL: לא נמצאו התראות פעילות עבור ה%s.

en: No date supplied.
he_IL: לא סופק תאריך.

en: No editorial comments.
he_IL: אין הערות עורכות.

en: No editorial fields available.
he_IL: אין שדות עריכה זמינים.

en: No editorial fields found.
he_IL: לא נמצאו שדות עריכה.

en: No enough permissions
he_IL: אין מספיק הרשאות

en: No notification found
he_IL: לא נמצאה התראה

en: No notifications found.
he_IL: לא נמצאו התראות.

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No terms
he_IL: אין מונחים

en: No workflows found.
he_IL: לא נמצאו תהליכי עבודה.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be adding editorial comments.
he_IL: בדיקת Nonce נכשלה. אנא ודא שאתה אמור להוסיף הערות מערכת.

en: Nonce check failed. Please ensure you're supposed to be editing editorial comments.
he_IL: בדיקת Nonce נכשלה. אנא ודא שאתה אמור לערוך הערות מערכת.

en: None
he_IL: אף אחד

en: Not Exists/Empty
he_IL: לא קיים/ריק

en: Not Like
he_IL: לא הוגדר

en: Not filtered
he_IL: לא סונן

en: Not set
he_IL: לא הוגדר

en: Notepad
he_IL: מחברת

en: Notification
he_IL: התראה

en: Notification Group
he_IL: קבוצת הודעות

en: Notification Groups
he_IL: קבוצות הודעות

en: Notification log not found
he_IL: יומן ההודעות לא נמצא

en: Notification workflow draft updated.
he_IL: טיוטת זרימת העבודה של ההודעה עודכנה.

en: Notification workflow published.
he_IL: זרימת העבודה של ההודעה פורסמה.

en: Notification workflow saved.
he_IL: זרימת העבודה של ההודעה נשמרה.

en: Notification workflow scheduled for: %s.
he_IL: זרימת העבודה של ההודעה מתוזמנת ל: %s.

en: Notification workflow submitted.
he_IL: זרימת העבודה של ההודעה הוגשה.

en: Notification workflow updated.
he_IL: זרימת העבודה של ההודעה עודכנה.

en: Notifications
he_IL: הודעות

en: Notifications Log
he_IL: יומן התראות

en: Notify Email
he_IL: הודע בדוא"ל

en: Notify Emails
he_IL: הודע בדוא"ל

en: Notify Role
he_IL: הודע לתפקיד

en: Notify Roles
he_IL: הודע לתפקידים

en: Notify User
he_IL: הודע למשתמש

en: Notify Users
he_IL: הודע למשתמשים

en: Notify me
he_IL: הודע לי

en: Notify on editorial comments
he_IL: הודע על תגובות עריכה

en: Nov
he_IL: נוב

en: Number
he_IL: מספר

en: Oct
he_IL: אוקט

en: Old post status: %s
he_IL: מצב הפוסט הישן: %s

en: On each shortcode, you can select one or more fields. If more than one, they will be displayed separated by ", ".
he_IL: בכל קוד קצר, תוכל לבחור שדה אחד או יותר. אם יש יותר מאחד, הם יוצגו מופרדים ב- ", ".

en: One month
he_IL: חודש אחד

en: One month ago
he_IL: לפני חודש אחד

en: One week
he_IL: שבוע אחד

en: Only editable posts will be moveable.
he_IL: רק פוסטים ניתנים לעריכה יהיו ניתנים להעברה.

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Parent Page Authors
he_IL: מחברי הדף ההורי

en: Passed
he_IL: עבר

en: Path
he_IL: נתיב

en: Pending Review
he_IL: ממתין לבדיקה

en: Period
he_IL: תקופה

en: Permission Groups
he_IL: קבוצות הרשאה

en: Planner
he_IL: מתכנן

en: Please correct your form errors below and try again.
he_IL: אנא תקן את שגיאות הטופס שלך למטה ונסה שוב.

en: Please enter a comment
he_IL: אנא הכנס תגובה

en: Please enter a comment.
he_IL: אנא הזן תגובה.

en: Please enter a name for the editorial fields
he_IL: אנא הזן שם עבור שדות העריכה

en: Please enter a name for the editorial fields.
he_IL: אנא הזן שם עבור שדות העריכה.

en: Please enter a slug for the editorial fields.
he_IL: אנא הזן סלאג עבור שדות העריכה.

en: Please enter a valid, non-numeric name for the editorial fields.
he_IL: אנא הזן שם תקף שאינו מספרי עבור שדות העריכה.

en: Please select a valid metadata type.
he_IL: אנא בחר סוג מטאדאטה תקף.

en: Please select at least one event
he_IL: אנא בחר לפחות אירוע אחד

en: Please, wait! Loading the form fields...
he_IL: בבקשה, המתן! טוען את שדות הטופס...

en: Popular Editorial Fields
he_IL: שדות עורכת פופולריים

en: Position
he_IL: מיקום

en: Post
he_IL: פוסט

en: Post Date
he_IL: תאריך פוסט

en: Post ID: %d
he_IL: מזהה פוסט: %d

en: Post Status
he_IL: סטטוס פוסט

en: Post Status Widget
he_IL: ווידג'ט מצב פוסט

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Post Types
he_IL: סוגי פוסטים

en: Post could not be created
he_IL: לא ניתן היה ליצור את הפוסט

en: Post created successfully
he_IL: הפוסט נוצר בהצלחה

en: Post date updated.
he_IL: תאריך הפוסט עודכן.

en: Post does not exist
he_IL: הפוסט אינו קיים

en: Post moved to the trash. | %d posts moved to the trash.
he_IL[0]: הפוסט הועבר לפח.
he_IL[1]: %d פוסטים הועברו לפח.

en: Post not found
he_IL: פוסט לא נמצא

en: Post restored from the Trash. | %d posts restored from the Trash.
he_IL[0]: הפוסט שוחזר מהפח.
he_IL[1]: %d פוסטים שוחזרו מהפח.

en: Post status updated.
he_IL: סטטוס הפוסט עודכן.

en: Post type
he_IL: סוג פוסט

en: Post type not found
he_IL: סוג פוסט לא נמצא

en: Post type:
he_IL: סוג פוסט:

en: Post type: %s
he_IL: סוג פוסט: %s

en: Post types to show
he_IL: סוגי פוסטים להציג

en: Post types to show:
he_IL: סוגי פוסטים להציג:

en: Posts at a Glance
he_IL: פוסטים במבט חטוף

en: Posts publish time format
he_IL: פורמט זמן פרסום פוסטים

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he_IL: תצוגה מקדימה &#8220;%s&#8221;

en: Previous Post
he_IL: פוסט קודם

en: Previous status
he_IL: סטטוס קודם

en: Print
he_IL: הדפס

en: Private
he_IL: פרטי

en: Publish Date
he_IL: תאריך פרסום

en: Publish Time
he_IL: זמן פרסום

en: Publish on
he_IL: פרסם ב

en: PublishPress Debug Log
he_IL: יומן ניפוי שגיאות PublishPress

en: PublishPress Planner
he_IL: תכנון PublishPress

en: PublishPress Planner helps you plan and publish content inside WordPress. Features include a content calendar, kanban board, and notifications.
he_IL: PublishPress Planner עוזר לך לתכנן ולפרסם תוכן בתוך WordPress. התכונות כוללות לוח שנה לתוכן, לוח קנבן, והודעות.

en: PublishPress Planner tried to load multiple times. Please, deactivate and remove other instances of PublishPress, specially if you are using PublishPress Pro.
he_IL: PublishPress Planner ניסה לטעון מספר פעמים. בבקשה, השבת והסר גרסאות אחרות של PublishPress, במיוחד אם אתה משתמש ב-PublishPress Pro.

en: PublishPress Revisions integration
he_IL: שילוב עם PublishPress Revisions

en: PublishPress Settings
he_IL: הגדרות PublishPress

en: Published
he_IL: פורסם

en: Publishing Time
he_IL: זמן פרסום

en: Receiver
he_IL: נמען

en: Regenerate calendar feed secret
he_IL: שחזר סוד של הזנת לוח שנה

en: Register editorial fields for these post types:
he_IL: רשום שדות עריכה עבור סוגי הפוסטים הללו:

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove PublishPress ads and branding
he_IL: הסר את המודעות והמותג של PublishPress

en: Reorder
he_IL: שנה סדר

en: Reorder Columns
he_IL: סדר מחדש עמודות

en: Reorder Filters
he_IL: שנה סדר מסננים

en: Reply
he_IL: ענה

en: Reply to this comment
he_IL: ענה על תגובה זו

en: Reply: %s
he_IL: תגובה: %s

en: Request Support
he_IL: בקש תמיכה

en: Reschedule
he_IL: שנה תאריך

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset Filters
he_IL: אפס מסננים

en: Reviews
he_IL: סקירות

en: Revision Author
he_IL: מחבר הגרסה

en: Revision Status
he_IL: סטטוס גרסה

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Roles
he_IL: תפקידים

en: Sat
he_IL: ש'

en: Save
he_IL: שמור

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save and edit
he_IL: שמור וערוך

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Scheduled
he_IL: מתוזמן

en: Scheduled for %d receivers. Click here to display them.
he_IL: מתוכנן עבור %d מקבלים. לחץ כאן כדי להציג אותם.

en: Search
he_IL: חפש

en: Search Comments
he_IL: חיפוש תגובות

en: Search Editorial Fields
he_IL: חפש שדות עורכת

en: Search Metakey
he_IL: חפש מפתח

en: Search Notifications
he_IL: חפש התראות

en: Search box
he_IL: תיבת חיפוש

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
he_IL: תוצאות חיפוש עבור &#8220;%s&#8221;

en: Select %s
he_IL: בחר %s

en: Select Metakey
he_IL: בחר מפתח מטה

en: Select Type
he_IL: בחר סוג

en: Select at least one option for each section.
he_IL: אנא בחר לפחות אפשרות אחת עבור כל סעיף.

en: Select option...
he_IL: בחר אפשרות...

en: Select roles...
he_IL: בחר תפקידים...

en: Send reminder notifications
he_IL: שלח התראות תזכורת

en: Sending content...
he_IL: שולח תוכן...

en: Sent
he_IL: נשלח

en: Sep
he_IL: ספט

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings updated successfully.
he_IL: ההגדרות עודכנו בהצלחה.

en: Seven months
he_IL: שבעה חודשים

en: Show %s more
he_IL: הצג %s נוספים

en: Show Revision
he_IL: הצג גרסה

en: Show active notifications
he_IL: הצג הודעות פעילות

en: Show content from
he_IL: הצג תוכן מ

en: Show on Content Calendar and Overview form
he_IL: הצג בלוח התוכן ובטופס הסקירה

en: Show on Post Types screen
he_IL: הצג במסך סוגי הפוסטים

en: Show the "Notify me" and "Stop notifying me" links for these post types:
he_IL: הצג את הקישורים "הודע לי" ו"הפסיק להודיע לי" עבור סוגי הפוסטים הללו:

en: Show today's date in the first row
he_IL: הצג את תאריך היום בשורה הראשונה

en: Single Select
he_IL: בחירה יחידה

en: Site Administrator
he_IL: מנהל אתר

en: Six months
he_IL: שישה חודשים

en: Six months ago
he_IL: שישה חודשים לפני

en: Size
he_IL: גודל

en: Skip current user
he_IL: דלג על המשתמש הנוכחי

en: Skip notifications for the user who triggered the action
he_IL: דלג על התראות עבור המשתמש שגרם לפעולה

en: Skipped
he_IL: דלג

en: Slack integration for notifications
he_IL: שילוב עם Slack עבור התראות

en: Slug
he_IL: סלאג

en: Slug already in use. Please choose another.
he_IL: הסלאג כבר בשימוש. אנא בחר משהו אחר.

en: Sorry! You're not subscribed to any posts!
he_IL: מצטערים! אינך מנוי על פוסטים כלשהם!

en: Sorry, you can't delete this editorial comment because it has some replies.
he_IL: סליחה, אינך יכול למחוק את ההערה העורכת הזו כי יש לה כמה תגובות.

en: Sorry, you don't have the privileges to add editorial comments. Please talk to your Administrator.
he_IL: סליחה, אין לך את ההרשאות להוסיף הערות מערכת. אנא שוחח עם המנהל שלך.

en: Sorry, you don't have the privileges to delete this editorial comment. Please talk to your Administrator.
he_IL: מצטער, אין לך את ההרשאות למחוק את ההערה העורכת הזו. נא לדבר עם המנהל שלך.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit editorial comments. Please talk to your Administrator.
he_IL: סליחה, אין לך את ההרשאות לערוך הערות מערכת. אנא שוחח עם המנהל שלך.

en: Sorry, you don't have the privileges to edit this editorial comment. Please talk to your Administrator.
he_IL: מצטער, אין לך את ההרשאות לערוך את ההערה העורכת הזו. נא לדבר עם המנהל שלך.

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status was changed for %1$s #%2$s "%3$s" by %4$s %5$s
he_IL: הסטטוס שונה עבור %1$s #%2$s "%3$s" על ידי %4$s %5$s

en: Statuses to display publish time
he_IL: סטטוסים להציג את זמן הפרסום

en: Stop notifying me
he_IL: הפסק להודיע לי

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject:
he_IL: נושא:

en: Submit
he_IL: שלח

en: Submitted on
he_IL: הוגש ב

en: Subscribe in iCal or Google Calendar
he_IL: הירשם ב-iCal או בגוגל קלנדר

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Sun
he_IL: שמש

en: Tag | Tags
he_IL[0]: תג
he_IL[1]: תגים

en: Tags
he_IL: תיוגים

en: Taxonomies
he_IL: קטגוריות

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Taxonomy not set.
he_IL: המיסוד לא נקבע.

en: Ten months
he_IL: עשרה חודשים

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Terms not set.
he_IL: המונחים לא הוגדרו.

en: Text
he_IL: טקסט

en: The "slug" is the URL-friendly version of the name. It is usually all lowercase and contains only letters, numbers, and hyphens.
he_IL: ה"ש slug " הוא הגרסה הידידותית ל-URL של השם. זה בדרך כלל באותיות קטנות בלבד ומכיל רק אותיות, מספרים ומקפים.

en: The Events Calendar Integration
he_IL: אינטגרציית לוח האירועים

en: The description can be used to communicate with your team about what the field is for.
he_IL: התיאור יכול לשמש לתקשורת עם הצוות שלך לגבי מה השדה מיועד.

en: The description can be used to communicate with your team about what the metadata is for.
he_IL: ההתיאור יכול לשמש לתקשורת עם הצוות שלך לגבי מה המטאדאטה מיועדת.

en: The field type cannot be changed once created.
he_IL: סוג השדה לא יכול להשתנות לאחר שנוצר.

en: The name is for labeling the editorial fields.
he_IL: השם משמש לתיוג שדות העריכה.

en: The notification was set as "Scheduled" but the cron task is not found
he_IL: ההודעה הוגדרה כ"מתוכננת" אך משימת הקרון לא נמצאה

en: The notifications module will need to be enabled for this widget to display.
he_IL: מודול ההתראות יצטרך להיות מופעל כדי שהווידג'ט הזה יופיע.

en: The parent log was deleted or probably rescheduled
he_IL: היומן ההורי נמחק או כנראה שונן מחדש

en: The selected post type is not enabled for the calendar.
he_IL: סוג הפוסט שנבחר לא מופעל עבור לוח השנה.

en: The selected user doesn't have enough permissions to be set as the post author.
he_IL: למשתמש הנבחר אין מספיק הרשאות כדי להיקבע כא Author של הפוסט.

en: The slug cannot be changed once the term has been created.
he_IL: הסלאג לא יכול להשתנות לאחר שהמונח נוצר.

en: There are no PublishPress modules registered
he_IL: אין מודולים של PublishPress רשומים

en: There are no posts in the range or filter specified.
he_IL: אין פוסטים בטווח או במסנן שנבחר.

en: There was a problem of some sort. Try again or contact your administrator.
he_IL: הייתה בעיה כלשהי. נסה שוב או צור קשר עם המנהל שלך.

en: There was an error updating the post. Please try again.
he_IL: אירעה שגיאה בעת עדכון הפוסט. אנא נסה שוב.

en: This action was taken on %1$s at %2$s %3$s
he_IL: פעולה זו בוצעה ב-%1$s בשעה %2$s %3$s

en: This comment can't be deleted because it has one or more replies. Before deleting it make sure to delete all the replies first.
he_IL: לא ניתן למחוק את התגובה הזו כי יש לה תגובה אחת או יותר. לפני מחיקתה ודא שאתה מוחק את כל התגובות קודם.

en: This editorial fields type is not yet supported.
he_IL: סוג שדות העריכה הזה עדיין לא נתמך.

en: This email was sent %s.
he_IL: המייל הזה נשלח %s.

en: This field will be available for these post types.
he_IL: שדה זה יהיה זמין עבור סוגי הפוסטים הללו.

en: This field will be viewable on the overview screens for these post types.
he_IL: שדה זה יהיה נגיש במסכי הסקירה עבור סוגי הפוסטים הללו.

en: This is a preview of the scheduled message. The content can still change until the notification is sent.
he_IL: זהו תצוגה מקדימה של ההודעה המתוזמנת. התוכן עשוי עדיין להשתנות עד שההודעה תישלח.

en: This is the default publish date from today for posts moving to the Scheduled status.
he_IL: זהו תאריך הפרסום ברירת המחדל מהיום עבור פוסטים שעוברים לסטטוס המתוכנן.

en: This notification is very similar to another one sent less than %d minutes ago for the same receiver
he_IL: ההודעה הזו מאוד דומה לאחרת שנשלחה לפני פחות מ-%d דקות לאותו מקבל

en: This post was last updated on
he_IL: פוסט זה עודכן לאחרונה ב

en: This will prevent too many notifications being sent for the same or similar events. Set this to a higher number if you are receiving duplicate emails.
he_IL: זה ימנע שליחת יותר מדי הודעות עבור אותם אירועים או אירועים דומים. הגדר זאת למספר גבוה יותר אם אתה מקבל הודעות דוא"ל כפולות.

en: This won't have any effect unless you have at least one workflow targeting the "Users who selected "Notify me" for the content" option.
he_IL: זה לא יהיה בעל השפעה אלא אם כן יש לך לפחות זרימת עבודה אחת שמטרתה את האפשרות "משתמשים שבחרו "הודע לי" על התוכן".

en: Three months
he_IL: שלושה חודשים

en: Three months ago
he_IL: לפני שלושה חודשים

en: Three weeks
he_IL: שלושה שבועות

en: Thu
he_IL: ה'

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title: %s
he_IL: כותרת: %s

en: To date
he_IL: עד תאריך

en: To refine your workflow with custom Post Statuses, install the %sPublishPress Statuses%s plugin.
he_IL: כדי לחדד את זרימת העבודה שלך עם סטטוסים מותאמים אישית לפוסטים, התקן את תוסף %sPublishPress Statuses%s.

en: Today
he_IL: היום

en: Trash
he_IL: מיחזור

en: Tue
he_IL: ג'

en: Twelve months
he_IL: שניים עשר חודשים

en: Two months
he_IL: שניים חודשים

en: Two months ago
he_IL: לפני חודשיים

en: Two weeks
he_IL: שבועיים

en: Type
he_IL: סוג

en: Undefined error found
he_IL: שגיאה לא מוגדרת נמצאה

en: Undo
he_IL: בטל

en: Unpublished Content
he_IL: תוכן לא מפורסם

en: Untitled
he_IL: בלי כותרת

en: Update Editorial Fields
he_IL: עדכן שדות עריכה

en: Update Editorial fields term
he_IL: עדכן את המונח של שדות עריכה

en: Update Note
he_IL: עדכן הערה

en: Updating the post date dynamically doesn't work for published content. Please <a href='%s'>edit the post</a>.
he_IL: עדכון תאריך הפוסט באופן דינמי לא עובד עבור תוכן שפורסם. אנא <a href='%s'>ערוך את הפוסט</a>.

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג לגרסה מקצועית

en: Upgrade to PublishPress Planner Pro
he_IL: שדרג ל-PublishPress Planner Pro

en: Use post meta in notifications
he_IL: שימוש במטא פוסט בהודעות

en: User
he_IL: משתמש

en: User Url
he_IL: כתובת אתר של משתמש

en: User making changes or comments
he_IL: משתמש מבצע שינויים או הערות

en: User role
he_IL: תפקיד משתמש

en: User: %s (%d)
he_IL: משתמש: %s (%d)

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Users who selected "Notify me" for the content
he_IL: משתמשים שבחרו "עדכן אותי" עבור התוכן

en: View
he_IL: צפה

en: View &#8220;%s&#8221;
he_IL: הצג &#8220;%s&#8221;

en: View &#8220;%s&#8221; on Google Maps
he_IL: צפה &#8220;%s&#8221; ב-Google Maps

en: View Knowledge Base
he_IL: צפה בבסיס הידע

en: View: %s
he_IL: צפה: %s

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Wed
he_IL: ד'

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: What the post needs to cover.
he_IL: מה על הפוסט לכסות.

en: What to say?
he_IL: מה לומר?

en: When an editorial comment is added
he_IL: כאשר מתווסף תגובה מערכתית

en: When taxonomy is updated
he_IL: כאשר הטקסונומיה מתעדכנת

en: When the content is moved to a new status
he_IL: כאשר התוכן מועבר למצב חדש

en: When the content is updated
he_IL: כאשר התוכן מתעדכן

en: When the first draft needs to be ready.
he_IL: מתי הטיוטה הראשונה צריכה להיות מוכנה.

en: When the status is changed
he_IL: כאשר הסטטוס משתנה

en: When to notify?
he_IL: מתי להודיע?

en: Who to notify?
he_IL: מי להודיע?

en: Widget Options
he_IL: אפשרויות ווידג'ט

en: WordPress Scheduler
he_IL: מתזמן וורדפרס

en: Workflow
he_IL: זרימת עבודה

en: Workflow Settings
he_IL: הגדרות זרימת עבודה

en: Workflow has users enrolled
he_IL: העבודה כוללת משתמשים רשומים

en: Workflow: %s
he_IL: זרימת עבודה: %s

en: Workflows
he_IL: זרימות עבודה

en: Years
he_IL: שנים

en: Yes
he_IL: כן

en: You are receiving this email because you are subscribed to "%s".
he_IL: אתה מקבל את המייל הזה כי אתה מנוי ל"%s".

en: You can add dynamic information to the Subject or Body text using the following shortcodes:
he_IL: תוכל להוסיף מידע דינמי לנושא או לטקסט גוף באמצעות הקודים הקצרים הבאים:

en: You can add editorial comments to a post once you've saved it for the first time.
he_IL: אתה יכול להוסיף הערות מערכת לפוסט ברגע ששמרת אותו בפעם הראשונה.

en: You can see all editorial comments on this %s here:
he_IL: אתה יכול לראות את כל התגובות הע editorial כאן: %s

en: You do not have any editorial fields enabled
he_IL: אין לך שדות עיתונאיים מופעלים

en: You do not have any public taxonomies
he_IL: אין לך טקסונומיות ציבוריות

en: You do not have necessary permissions to complete this action.
he_IL: אין לך הרשאות נחוצות כדי להשלים פעולה זו.

en: You do not have permission to add new %s
he_IL: אין לך הרשאה להוסיף %s חדש

en: You do not have permission to edit selected post.
he_IL: אין לך הרשאה לערוך את הפוסט הנבחר.

en: You do not have permission to move post to selected post status.
he_IL: אין לך הרשאה להעביר את הפוסט לסטטוס הפוסט הנבחר.

en: You do not have permission to move post to this status
he_IL: אין לך רשות להעביר פוסט לסטטוס הזה

en: You don't have any notifications
he_IL: אין לך התראות

en: You're using PublishPress Planner Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
he_IL: אתה משתמש ב-PublishPress Planner Free. גרסת Pro כוללת תכונות נוספות ותמיכה. %sשדרגו ל-Pro%s

en: [%1$s] %2$s Published: "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s פורסם: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Restored (from Trash ): "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s שוחזר (מהפח): "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Status Changed for "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s הסטטוס שונה עבור "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Trashed: "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s הושלך: "%3$s"

en: [%1$s] %2$s Unpublished: "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s לא פורסם: "%3$s"

en: [%1$s] New %2$s Created: "%3$s"
he_IL: [%1$s] %2$s חדש נוצר: "%3$s"

en: [%1$s] New Editorial Comment: "%2$s"
he_IL: [%1$s] תגובה ע editorial חדשה: "%2$s"

en: asynchronous
he_IL: אסינכרוני

en: by
he_IL: מאת

en: edit
he_IL: לערוך

en: email
he_IL: אימייל

en: field
he_IL: שדה

en: for
he_IL: ל

en: group %d: %s
he_IL: קבוצה %d: %s

en: iCal secret key regenerated. Please inform all users they will need to resubscribe.
he_IL: מפתח סודי iCal נוצר מחדש. אנא הודע לכל המשתמשים שהם יצטרכו להירשם מחדש.

en: minutes
he_IL: דקות

en: role:%s
he_IL: תפקיד:%s

en: said on %1$s at %2$s
he_IL: נאמר ב-%1$s בשעה %2$s

en: settings
he_IL: הגדרות

en: shortcode
he_IL: קוד קצר

en: synchronous
he_IL: סינכרוני

[ctx: taxonomy general name]
en: Editorial Field
he_IL: שדה עריכה

[ctx: taxonomy singular name]
en: Editorial Field
he_IL: שדה עריכה

en: to
he_IL: אל

en: user
he_IL: משתמש
