Pressbooks - en to et translation catalogue (279 entries)

en: %s on
et: %s töötab

en: (Edit)
et: (Toimetamine)

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
et: <span class="meta-nav">&larr;</span> Vanemad kommentaarid

en: A short paragraph about your book, for catalogs, reviewers etc. to quote.
et: Raamatut kirjeldav lühike tekstilõik, mida saab kasutada raamatu arvustamisel, kataloogides jne.

en: A very short description of your book. It should fit in a Twitter post, and encapsulate your book in the briefest sentence.
et: Raamatu minikirjeldus, mis annab teie raamatust võimalikult täpse ülevaate ja mahub ühte Twitteri postitusse (140 märki koos tühikutega).

en: A4
et: A4 (210 x 297 mm)

en: A4 (21cm &times; 29.7cm)
et: A4 (210mm &times; 297 mm)

en: A5
et: A5 (148 x 210 mm)

en: A5 (14.8cm &times; 21cm)
et: A5 (148mm &times; 210 mm)

en: About
et: Asjast

en: About The Book
et: Raamatust

en: Access Denied
et: Ligipääs keelatud

en: Add
et: Lisage

en: Add Back Matter
et: Lisage raamatu lõpposa

en: Add Chapter
et: Lisage raamatule peatükk

en: Add Front Matter
et: Lisage raamatu eelosa

en: Add New Back Matter
et: Lisage raamatule uus lõpposa sektsioon

en: Add New Back Matter Type
et: Lisage uus raamatu lõpposa tüüp

en: Add New Chapter
et: Lisage raamatule uus peatükk

en: Add New Front Matter
et: Lisage raamatule uus eelosa

en: Add New Front Matter Type
et: Uue raamatu eelosa tüübi lisamine

en: Add New Part
et: Lisage raamatule uus osa

en: Add Part
et: Lisage raamatule osa

en: Add or remove back matter type
et: Lisage või kustutage raamatu lõpposa tüüp

en: Add or remove front matter type
et: Raamatu eelosa tüüpide lisamine ja kustutamine

en: All Back Matter Types
et: Kõik raamatu lõpposa tüübid

en: All Front Matter Types
et: Kõik raamatu eelosa tüübid

en: Amazon URL
et: Amazon'i URL

en: Appendix
et: Lisa(d)

en: Are you sure you want to delete this?
et: Kas soovite kindlasti selle kustutada?

en: Author
et: Autor

en: Author, file as
et: Autor (perenimi eespool)

en: Authors
et: Autorid

en: Back Matter
et: Raamatu lõpposa

en: Back Matter Types
et: Raamatu lõpposa tüübid

en: Barnes and Noble URL
et: Barnes and Noble'i URL

en: Bisac Regional Theme
et: Bisac-piirkonnakood

en: Bisac Subject
et: Bisac teemakood

en: Blank Pages
et: Tühjad leheküljed

en: Book Info
et: Teave raamatu kohta

en: Book Information
et: Raamatu teave

en: Book Name
et: Raamatu nimi

en: Book Tagline
et: Raamatu moto

en: Buy
et: Osta

en: Buy the Book
et: Osta raamat

en: Change Theme
et: Muuda kujundust

en: Chapter 1
et: 1. peatükk

en: Chapter Author (appears in Web/ebook/PDF output)
et: Peatüki autor (kuvatakse võrgus, e-raamatutes ja PDF-failis)

en: Chapter Metadata
et: Raamatu peatüki metaandmestik

en: Chapter Numbers
et: Peatükkide numbrid

en: Chapter Short Title (appears in the PDF running header)
et: Peatüki lühipealkiri (näidatakse jooksvalt PDF-i lehekülgede päises)

en: Chapter Subtitle (appears in the Web/ebook/PDF output)
et: Peatüki alapealkiri (kuvatakse veebis, e-raamatutes ja PDF-failis)

en: Chapters
et: Peatükid

en: Choose from the most used back matter type
et: Valik populaarsemaid raamatu lõpposa tüüpe

en: Choose from the most used front matter type
et: Valik enimkasutatud raamatu eelosa tüüpide seast

en: Close
et: Sule

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments are closed.
et: Kommentaarium on suletud.

en: Contact
et: Kontakt

en: Contents
et: Sisu

en: Convert MS Word Footnotes
et: MS Word'i allmärkuste teisendamine

en: Copy CSS from
et: Kopeeri CSS kujundusest

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Copyright Holder
et: Autoriõiguse omanik

en: Copyright Notice
et: Autoriõiguse teatis

en: Copyright Year
et: Autoriõiguse aasta

en: Cover
et: Kaas

en: Crop Marks
et: Kärpimismärgid

en: Custom (8.5&quot; &times; 9.25&quot;)
et: Kohandatud vorming (216mm &times; 235mm)

en: Custom CSS for Ebook
et: E-raamatu tarbeks kohandatud CSS

en: Custom CSS for PDF
et: PDF'i tarbeks kohandatud CSS

en: Custom CSS for Web
et: Võrgu tarbeks kohandatud CSS

en: Dashboard
et: Juhtpaneel

en: Default Data
et: Vaikeandmed

en: Delete
et: Kustutada

en: Digest (5.5&quot; &times; 8.5&quot;)
et: Vorming "digest" (140mm &times; 210mm)

en: Display chapter numbers
et: Peatükkide numbrite kuvamine

en: Display crop marks
et: Kuva kärpimismärgid

en: Display table of contents
et: Näita sisukorda

en: Duodecimo (5&quot; &times; 7.75&quot;)
et: Vorming "duodecimo" (140mm &times; 190mm)

en: EPUB (for Nook, iBooks, Kobo etc.)
et: EPUB (e-lugerite - Nook, iBooks, Kobo jne - tarbeks)

en: EPUB is required for MOBI export. Would you like to reenable it?
et: Raamatu MOBI-formaati teisendamiseks on vajalik EPUB-formaadi tugi. Soovite selle taastada?

en: Ebook ISBN
et: E-raamatu ISBN

en: Ebook Options
et: E-raamatu suvandid

en: Edit
et: Toimetamine

en: Edit Back Matter
et: Raamatu lõpposa toimetamine

en: Edit Back Matter Type
et: Raamatu lõpposa tüübi muutmine

en: Edit Book Information
et: Raamatut puudutava teabe toimetamine

en: Edit CSS
et: Muuda CSS'i

en: Edit Chapter
et: Peatüki toimetamine

en: Edit Front Matter
et: Raamatu eelosa toimetamine

en: Edit Front Matter Type
et: Raamatu eelosa tüübi muutmine

en: Edit Part
et: Raamatu osa toimetamine

en: Editor
et: Toimetaja

en: Elsewhere
et: Mujalt

en: Email to a friend
et: Saada sõbrale e-kirjaga

en: Emailed to:
et: Saadetud e-kirjaga:

en: Enable hyphenation
et: Luba poolitamine

en: Error: Something went wrong. See logs for more details.
et: Viga: midagi läks valesti. Täpsema teabe leiab logifailist.

en: Error: The export failed. See logs for more details.
et: Viga: eksportimine nurjus. Põhjused on kirjas logifailis.

en: Export
et: Eksportimine

en: Export Settings
et: Eksportimisseaded

en: Export Your Book
et: Raamatu eksportimine

en: Exported
et: Eksporditud

en: Extra Profile Information
et: Lisateave profiili kohta

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Front Matter
et: Raamatu eelosa

en: Front Matter Author (appears in Web/ebook/PDF output)
et: Raamatu eelosa autor (kuvatakse ilmavõrgus, e-raamatutes ja PDF-failis)

en: Front Matter Metadata
et: Raamatu eelosa metaandmestik

en: Front Matter Short Title (appears in the PDF running header)
et: Raamatu eelosa lühipealkiri (kuvatakse jooksvalt PDF-faili lehekülgede päises)

en: Front Matter Subtitle (appears in the Web/ebook/PDF output)
et: Raamatu eelosa alapealkiri (kuvatakse ilmavõrgus, e-raamatutes ja PDF-failis)

en: Front Matter Types
et: Raamatu eelosa tüübid

en: General Book Information
et: Raamatut puudutav üldteave

en: Global Options
et: Üldsuvandid

en: Hashtag
et: Teemaviide (#)

en: Help
et: Abi

en: Home
et: Koduleht

en: Hyphens
et: Sidekriipsud

en: I wanted to share this post with you from
et: Ma soovin teiega jagada järgmist postitust

en: ICML (for InDesign)
et: ICML (küljendusprogrammi InDesign tarbeks)

en: ISBN is the International Standard Book Number, and you'll need one if you want to sell your book in online and physical book stores.
et: ISBN (raamatu rahvusvaheline standardnumber) aitab väljaannet kiiresti ja täpselt tuvastada, hõlbustab raamatu tellimist ja müüki ning lihtsustab arvepidamist. ISBN on vajalik nii e-raamatute kui trükitud raamatute turustamiseks.

en: In case of long titles that might be truncated in running heads in the PDF export.
et: Lühem versioon pealkirjast, mida vajadusel kasutatakse PDF-vormingusse eksportimisel jooksvalt päisepealkirjana raamatu lehekülgede ülaosas.

en: Include blank pages (for print PDF)
et: Kaasa PDF-i trükkimisel tühjad leheküljed

en: Include in exports
et: Kaasa eksportimisel

en: Indent paragraphs
et: Alusta lõiku taandreaga

en: Insert Footnote
et: Lisage allmärkus

en: Introduction
et: Sissejuhatus

en: Invalid permission error
et: Luba on vigane

en: Invalid permissions.
et: Vigased juurdepääsuõigused.

en: It's coming!
et: Tulekul!

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Keywords/Tags
et: Märksõnad

en: Language
et: Keel

en: Last 10 CSS Revisions
et: Viimased 10 CSS'i muudatust

en: Latest Export
et: Viimane eksport

en: Leave a comment
et: Kommenteerige

en: List Price (PDF)
et: Raamatu PDF-versiooni hind

en: List Price (Print)
et: Raamatu trükiversiooni hind

en: List Price (Web)
et: Raamatu veebiversiooni hind

en: List Price (ebook)
et: E-raamatu hind

en: Long Description
et: Raamatu pikem kirjeldus

en: MOBI (for Kindle)
et: MOBI (Kindle'i e-lugeri tarbeks)

en: Main Body
et: Raamatu põhiosa

en: My Book
et: Minu raamat

en: Network Admin
et: Võrguadministraator

en: New Back Matter
et: Raamatu uus lõpposa sektsioon

en: New Back Matter Type Name
et: Uue raamatu lõpposa tüübi nimetus

en: New Book Information
et: Raamatut puudutava teabe uuendamine

en: New Chapter
et: Uus raamatu peatükk

en: New Front Matter
et: Raamatu uus eelosa

en: New Front Matter Type Name
et: Uue raamatu eelosa tüübi nimi

en: New Part
et: Uus raamatu osa

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
et: Uuemad kommentaarid <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next
et: Järgmine

en: No back matter found
et: Raamatu lõpposa ei leitud

en: No back matter found in Trash
et: Kustutatud raamatu lõpposa ei leitud

en: No book information found
et: Teavet raamatu kohta ei leitud

en: No book information found in Trash
et: Teavet kustutatud raamatu kohta ei leitud

en: No chapters found
et: Raamatu peatükke ei leitud

en: No chapters found in Trash
et: Kustutatud peatükke ei leitud

en: No front matter found
et: Raamatu eelosa ei leitud

en: No front matter found in Trash
et: Kustutatud raamatu eelosa ei leitud

en: No parts found
et: Raamatu osi ei leitud

en: No parts found in Trash
et: Kustatud raamatu osi ei leitud

en: No. Ignore validation errors.
et: Ei. Eira kinnitamisvigu.

en: Notes
et: Märkused

en: On-Sale Date
et: Müügi alguse kuupäev

en: Organize
et: Raamatuosade järjestus

en: Other Service URL
et: Muu teenuse võrguaadress

en: PDF (for printing)
et: PDF (trükkimiseks)

en: PDF Options
et: PDF-i suvandid

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: Page Size
et: Lehekülje mõõt

en: Pages:
et: Leheküljed:

en: Paragraph Separation
et: Lõikude eristamine

en: Part
et: Raamatu osa

en: Parts
et: Osad

en: Pocket (4.25&quot; &times; 7&quot;)
et: Taskuformaat (pocket) (108mm &times; 174mm)

en: Popular Back Matter Types
et: Populaarsed raamatu lõpposa tüübid

en: Popular Front Matter Types
et: Populaarsed raamatu eelosade tüübid

en: Powered by
et: Lahendust toetab

en: Previous
et: Eelmine

en: Print ISBN
et: Trükitud raamatu ISBN

en: Private. I would like this book to be accessible only to people I invite.
et: Ligipääs on piiratud. Raamatut näevad ainult kutsutud inimesed.

en: Public. I would like this book to be visible to everyone.
et: Avalik. Raamat on nähtav kõigile.

en: Publication Date
et: Kirjastamise aeg

en: Publisher
et: Kirjastaja

en: Publisher City
et: Kirjastaja asukoht (linn vms)

en: Purchase here:
et: Osta siit:

en: Purchase on  <a href="%1$s">amazon.com</a>
et: Osta <a href="%1$s">amazon.com</a>

en: Purchase on  <a href="%1$s">apple.com</a>
et: Osta <a href="%1$s">apple.com</a>

en: Purchase on  <a href="%1$s">barnesandnoble.com</a>
et: Osta <a href="%1$s">barnesandnoble.com</a>

en: Purchase on  <a href="%1$s">kobobooks.com</a>
et: Osta <a href="%1$s">kobobooks.com</a>

en: Purchase on  <a href="%1$s">oreilly.com</a>
et: Osta <a href="%1$s">oreilly.com</a>

en: Read
et: Lugege

en: Regular footnotes
et: Tavalised allmärkused

en: Remove all blank pages (for web PDF)
et: Tühjade lehekülgede eemaldamine (PDF'i vaatamiseks veebis)

en: Save
et: Salvesta

en: Save Book Information
et: Salvesta raamatu teave

en: Save Part
et: Salvesta raamatu osa

en: Search
et: Otsing

en: Search Back Matter
et: Raamatu lõpposa otsing

en: Search Back Matter Types
et: Raamatu lõpposa tüüpide otsing

en: Search Book Information
et: Raamatut puudutava teabe otsing

en: Search Chapters
et: Otsi raamatu peatükke

en: Search Front Matter
et: Raamatu eelosa otsing

en: Search Front Matter Types
et: Raamatu eelosade tüüpide otsing

en: Search Parts
et: Raamatu osade otsing

en: Select which formats you want to export
et: Valige sobiv vorming

en: Separate back matter types with commas
et: Eraldage raamatu lõpposa tüübid komadega

en: Separate front matter types with commas
et: Eraldage raamatu eelosa tüübid komadega

en: Series Number
et: Sarja osa number

en: Series Title
et: Sarjapealkiri

en: Share via Email
et: Jagage e-kirjaga

en: Short Description
et: Raamatu lühikirjeldus

en: Short Title
et: Lühipealkiri

en: Simple Book Production
et: Raamat ilma jamata

en: Sites
et: Võrgukohad

en: Skip lines between paragraphs
et: Jäta lõikude vahel rida/read tühjaks

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Standard book formats
et: Enimlevinud raamatuvormingud

en: Start
et: Algus

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Saatmine

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Table Of Contents
et: Sisukord

en: Table of Contents
et: Sisukord

en: Text
et: Tekst

en: The full description of your book.
et: Põhjalik ülevaade raamatust.

en: Theme Options
et: Kujunduse valikud

en: These options apply universally to webbook, PDF and ebook exports.
et: Antud valikud puudutavad nii raamatu veebiversiooni, PDF-i kui e-kujul eksportimist.

en: This ensures that your ebook will sort properly in ebook stores, by the author's last name.
et: Antud käsklus tagab, et teie e-raamat kuvatakse müügikeskkondades autori perenime järele.

en: This is the first chapter in the main body of the text. You can change the text, rename the chapter, add new chapters, and add new parts.
et: See on raamatu põhiosa esimene peatükk. Te saate muuta teksti, peatüki pealkirja, lisada uusi peatükke ja raamatuosi.

en: This is where you can add appendices or other back matter.
et: Raamatu lisade ja muu raamatu lõpuosa juurde kuuluva lisamine.

en: This is where you can write your introduction.
et: Siia saate kirjutada sissejuhatuse.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et: Antud postitus on parooliga kaitstud. Kommentaaride lugemiseks sisestage salasõna.

en: This will overwrite existing custom CSS. Are you sure?
et: Kas te tingimata soovite muuta olemasolevat CSS'i?

en: Title Page
et: Tiitelleht

en: Translator
et: Tõlkija

en: US Letter (8.5&quot; &times; 11&quot;)
et: Vorming "US Letter" (216mm &times; 279mm)

en: US Trade (6&quot; &times; 9&quot;)
et: Vorming "US Trade" (152mm &times; 229mm)

en: Unexpected Error: There was a problem trying to query slug: %s - Please contact technical support.
et: Ootamatu andmebaasi päringuviga: %s - palun pöörduge tehnilise toe poole.

en: Update Back Matter Type
et: Raamatu lõpposa tüübi uuendamine

en: Update Front Matter Type
et: Raamatu eelosa tüübi uuendamine

en: Users
et: Kasutajad

en: View Back Matter
et: Raamatu lõpposa sektsiooni vaade

en: View Book Information
et: Raamatut puudutava teabe kuvamine

en: View Chapter
et: Peatüki vaade

en: View Front Matter
et: Raamatu eelosa vaade

en: View Part
et: Raamatu osa vaade

en: Visit Network
et: Vaata võrgustikku

en: Visit Site
et: Vaata võrgukohta

en: Warning: The export has validation errors. See logs for more details.
et: Hoiatus: eksportimisel ilmnesid vead õigsuskontrollis. Täpsema teabe leiab logifailist.

en: You are currently editing CSS for
et: Te muudate CSS'i

en: You can buy <a href="%1$s">%2$s</a> by following any of the links below:
et: Osta saab <a href="%1$s">%2$s</a> klõpsates mõnel alljärgneval lingil:

en: Your Export Format Options
et: Vorminguvalikud eksportimiseks

en: Your comment is awaiting moderation.
et: Teie kommentaar ootab läbivaatamist.

[ctx: book]
en: Add New Back Matter
et: Lisage raamatule uus lõpposa sektsioon

[ctx: book]
en: Add New Book Information
et: Raamatut puudutava teabe täiendamine

[ctx: book]
en: Add New Chapter
et: Lisage raamatule uus peatükk

[ctx: book]
en: Add New Front Matter
et: Lisage raamatule uus eelosa

[ctx: book]
en: Add Part
et: Lisage raamatule osa

en: by
et: tegid

en: iBooks URL
et: iBooks'i URL

[ctx: post type general name]
en: Back Matter
et: Raamatu lõpposa

[ctx: post type general name]
en: Book Information
et: Teave raamatu kohta

[ctx: post type general name]
en: Chapters
et: Peatükid

[ctx: post type general name]
en: Front Matter
et: Raamatu eelosa

[ctx: post type general name]
en: Parts
et: Raamatu osad

[ctx: post type singular name]
en: Back Matter
et: Raamatu lõpposa

[ctx: post type singular name]
en: Book Information
et: Teave raamatu kohta

[ctx: post type singular name]
en: Chapter
et: Peatükk

[ctx: post type singular name]
en: Front Matter
et: Raamatu eelosa

[ctx: post type singular name]
en: Part
et: Osa

[ctx: taxonomy general name]
en: Back Matter Types
et: Raamatu lõpposa tüübid

[ctx: taxonomy general name]
en: Front Matter Types
et: Raamatu eelosa tüübid

[ctx: taxonomy singular name]
en: Back Matter Type
et: Raamatu lõpposa tüüp

[ctx: taxonomy singular name]
en: Front Matter Type
et: Raamatu eelosa tüüp
