PublishPress Permissions Free 4.8.2 - en to et-EE translation catalogue (1116 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Permissions allows you to enable or deny access to posts, pages, categories, tags and more.
et-EE: PublishPress Permissions võimaldab sul lubada või keelata juurdepääsu postitustele, lehtedele, kategooriatele, siltidele ja muule.

en: Edit Tag for All Post Types
et-EE: Märgi redigeerimine kõigi postitustüüpide jaoks

en: Edit Tag for Posts
et-EE: Märgi redigeerimine postituste jaoks

en: Advanced Custom Fields
et-EE: Täpsemad kohandatud väljad

en: Control front-end access to Field Groups with advanced permission management.
et-EE: Kontrolli esipaneeli juurdepääsu Field Group'idele koos täiustatud õiguste haldusega.

en: Control access to Field Groups
et-EE: Kontrollige juurdepääsu väljavaldkondadele

en: Front-end visibility restrictions
et-EE: Esipaneeli nähtavuse piirangud

en: Integration with permission groups
et-EE: Integreerimine õiguste gruppidega

en: Compatibility with Edit Permissions in Beaver Builder.
et-EE: Ühilduvus Beaver Builderi redigeerimise õigustega.

en: Beaver editor integration
et-EE: Beaveri redaktori integreerimine

en: Widget-level permission controls
et-EE: Vidina taseme õiguste kontrollid

en: Template access restrictions
et-EE: Mallide juurdepääsu piirangud

en: bbPress Forums
et-EE: bbPress foorumid

en: Forum-specific permissions for bbPress with detailed control over forum access and participation.
et-EE: Foorumi-spetsiifilised õigused bbPress'ile, võimaldades detailset kontrolli foorumi juurdepääsu ja osalemise üle.

en: Forum-specific permissions
et-EE: Foorumipõhised õigused

en: Topic creation restrictions
et-EE: Teema loomise piirangud

en: Forum access controls
et-EE: Foorumi juurdepääsukontrollid

en: Assign post and term permissions to BuddyPress groups for enhanced content control.
et-EE: Määra postituste ja mõisted õigused BuddyPressi gruppidele, et täiustada sisu kontrolli.

en: Assign post permissions to BuddyPress groups
et-EE: Määra postituste õigused BuddyPressi gruppidele

en: Assign term permissions to BuddyPress groups
et-EE: Määra terminite õigused BuddyPressi gruppidele

en: Group-based content permissions
et-EE: Grupipõhised sisu õigused

en: CMS Tree View
et-EE: CMS puu vaade

en: Compatibility with Edit Permissions in CMS Tree View.
et-EE: Ühilduvus CMS puu vaates õiguste muutmisega.

en: Permission-aware tree view
et-EE: Õigustest teadlik puu vaade

en: Hierarchical content controls
et-EE: Hierarhilised sisu kontrollid

en: Compatibility with Edit Permissions in Elementor.
et-EE: Ühilduvus Elementoris õiguste muutmisega.

en: Elementor editor integration
et-EE: Elementori redigeerija integratsioon

en: The Events Calendar
et-EE: Ürituste kalender

en: Apply permission controls to events and event-related content.
et-EE: Rakenda õiguste kontrollid üritustele ja üritustega seotud sisule.

en: Event post permissions
et-EE: Ürituste postituste õigused

en: Event taxonomy controls
et-EE: Ürituste taksonoomia kontrollid

en: Nested Pages
et-EE: Pesastatud lehed

en: Compatibility with Edit Permissions in Nested Pages.
et-EE: Ühilduvus pesastatud lehtede õiguste muutmisega.

en: Permission-aware nested view
et-EE: Luba-teadlik pesastatud vaade

en: Quick edit integration
et-EE: Kiire redigeerimise integratsioon

en: PublishPress Statuses
et-EE: PublishPress olekud

en: Compatibility with PublishPress Statuses plugin.
et-EE: Ühildub PublishPress olekute lisandmooduliga.

en: Custom status permissions
et-EE: Kohandatud oleku õigused

en: Workflow-specific access controls
et-EE: Töövoo-spetsiifilised juurdepääsukontrollid

en: Status-based editing capabilities
et-EE: Olekutel põhinevad redigeerimisvõimalused

en: Filter search results based on View Permissions for secure content discovery.
et-EE: Filtreeri otsingutulemusi View Permissions'i põhjal turvaliseks sisu avastamiseks.

en: Search result filtering
et-EE: Otsingutulemuste filtreerimine

en: Permission-aware indexing
et-EE: Luba-teadlik indekseerimine

en: Secure content discovery
et-EE: Turvaline sisu avastamine

en: Compatibility with SearchWP term filtering for advanced search capabilities.
et-EE: Ühildub SearchWP terminifiltreerimisega edasijõudnute otsinguvõimaluste jaoks.

en: Permission-aware search results
et-EE: Luba-teadlikud otsingutulemused

en: Term-based filtering
et-EE: Terminipõhine filtreerimine

en: Advanced search controls
et-EE: Edasijõudnud otsingukontrollid

en: Apply permission controls to WooCommerce products and product categories.
et-EE: Kohaldage õiguse kontrolle WooCommerce'i toodetele ja tootekategooriatele.

en: Product permissions
et-EE: Toote õigused

en: Product category controls
et-EE: Tootekategooria juhtnööride

en: Multilingual support with permission synchronization across content translations.
et-EE: Mitmekeelse toe võimalus koos õiguste sünkroonimisega sisu tõlgetes.

en: Permission synchronization across translations
et-EE: Lubade sünkroonimine tõlgete vahel

en: Language-specific content access
et-EE: Keele-spetsiifiline sisu ligipääs

en: Multilingual permission management
et-EE: Mitmekeelse lubade haldamine

en: Exclude restricted posts from XML sitemaps to maintain proper SEO indexing.
et-EE: Piiratud postituste välistamine XML saidikaartidest, et säilitada õige SEO indekseerimine.

en: Sitemap filtering for restricted content
et-EE: Saidikaardi filtreerimine piiratud sisu jaoks

en: Search engine visibility controls
et-EE: Otsingumootori nähtavuse juhtnöörid

en: Permission-aware XML sitemaps
et-EE: Luba teadlikud XML saidikaardid

en: Compatibility with YooTheme builder and term permissions.
et-EE: Ühilduvus YooTheme ehitaja ja terminite lubadega.

en: Builder interface compatibility
et-EE: Ehitaja liidese ühilduvus

en: Term permission integration
et-EE: Termin lubade integreerimine

en: Template access controls
et-EE: Mallide ligipääsu juhtnöörid

en: Viewing
et-EE: Vaates

en: Access Circles
et-EE: Ligipääs Rings

en: Editing Permissions
et-EE: Lubade redigeerimine

en: Compatibility Pack
et-EE: Ühilduvuspakk

en: File Access
et-EE: Faili ligipääs

en: Membership
et-EE: Liikmelisus

en: User Posts
et-EE: Kasutaja postitused

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members.
et-EE: Nähtavuse ringid ja toimetuslikud ringid blokeerivad juurdepääsu sisule, mida ei ole loonud teised grupi liikmed.

en: Post-specific and category-specific permissions for creation and editing.
et-EE: Postitusspetsiifilised ja kategooriaspetsifilised õigused loomise ja redigeerimise jaoks.

en: Integration with ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML and other plugins; enhanced Multisite support.
et-EE: Integratsioon ACF, bbPress, BuddyPress, Relevanssi, WPML ja teiste pluginatega; täiustatud Multisite tugi.

en: On the site front end, display teaser text for unreadable posts instead of hiding them.
et-EE: Saidi esipaneelil näita lugemata postituste jaoks teaser-teksti, selle asemel et neid peita.

en: Restrict direct file requests based on user's access to the page a file is attached to.
et-EE: Piira otseseid faili päringuid kasutaja juurdepääsu põhjal lehele, millele fail on kinnitatud.

en: Time-limit access customizations by delaying or expiring Permission Group membership.
et-EE: Aja piiranguga juurdepääsu kohandamine, viivitades või aegudes Permission Group liikmelisust.

en: Auto-create a page for each user of specified roles. Compatible with several Team / Staff plugins.
et-EE: Loo automaatselt leht iga määratud rolliga kasutaja jaoks. Ühildub mitmete meeskonna / personali pluginatega.

en: Visibility Circles and Editorial Circles block access to content not authored by other group members. Any WP Role, BuddyPress Group or custom Group can be marked as a Circle for specified post types.
et-EE: Nähtavuse ringid ja toimetuslikud ringid blokeerivad juurdepääsu sisule, mida ei ole loonud teised grupi liikmed. Iga WP roll, BuddyPressi grupp või kohandatud grupp saab olla määratud ringina määratud postituste tüüpide jaoks.

en: Supports content-specific permissions for editing, term assignment and page parent selection. In combination with other modules, supports workflow statuses, PublishPress and PublishPress Revisions.
et-EE: Toetab sisu-spetsiifilisi õigusi redigeerimiseks, mõistete määramiseks ja lehe vanema valimiseks. Koos teiste moodulitega toetab töövoo staatusi, PublishPress ja PublishPress Revisions.

en: Adds compatibility or integration with ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML, various other plugins. Configure any BuddyPress Group as a Permissions Group. For multisite, provides network-wide Permission Groups.
et-EE: Lisab ühilduvuse või integratsiooni ACF, bbPress, Relevanssi, CMS Tree Page View, Custom Post Type UI, Subscribe2, WPML ja erinevate teiste pluginatega. Konfigureeri iga BuddyPressi grupp õiguste grupina. Multisite jaoks pakub võrgutasandi Permission Groups'i.

en: On the site front end, replace non-readable content with placeholder text. Can be enabled for any post type. Custom filters are provided but no programming is required for basic usage.
et-EE: Saidi esipaneelil asenda mitte loetav sisu kohandatud tekstiga. Võib lubada igasuguste postituste tüüpide jaoks. Pakutakse kohandatud filtreid, kuid põhikasutamiseks ei ole programmeerimist vajalik.

en: Filters direct file access, based on user's access to post(s) which the file is attached to. No additional configuration required. Creates/modifies .htaccess file in uploads folder (and in main folder for multisite).
et-EE: Filtreerib otsese faili juurdepääsu, tuginedes kasutaja juurdepääsule postitustele, millele fail on kinnitatud. Täiendavat konfiguratsiooni ei ole vajalik. Loob/muudab .htaccess faili üleslaadimise kaustas (ja peamises kaustas multisite jaoks).

en: Allows Permission Group membership to be date-limited (delayed and/or scheduled for expiration). Simple date picker UI alongside group membership selection.
et-EE: Lubab Permission Group liikmelisuse kuupäevapiirangud (viivitamine ja/või aegumine). Lihtne kuupäeva valija kasutajaliides koos grupi liikmelisuse valikuga.

en: Create or synchronize posts to match users. Designed for Team / Staff plugins, but with broad usage potential.
et-EE: Loo või sünkroniseeri postitusi kasutajatega. Kavandatud meeskonna / personali pluginatele, kuid laia kasutusvõimalusega.

en: If you like %s, please leave us a %s rating. Thank you!
et-EE: Kui teile meeldib %s, palun jätke meile %s hinnang. Aitäh!

en: About PublishPress Permissions
et-EE: PublishPressi õiguste kohta

en: About
et-EE: Teave

en: Permissions Documentation
et-EE: Luba dokumentatsioon

en: Documentation
et-EE: Dokumentatsioon

en: Contact the PublishPress team
et-EE: Võta ühendust PublishPressi meeskonnaga

en: Contact
et-EE: Kontakt

en: Permission Group
et-EE: Luba grupp

en: Specific Permissions: restrictions ('Blocked') take priority over additions ('Enabled')
et-EE: Spetsiifilised õigused: piirangud ('Blokeeritud') on eelised lisanduste ('Lubatud') üle.

en: Specific Permissions: no restrictions ('Blocked') can be applied to custom-defined groups
et-EE: Spetsiifilised õigused: ei tohi kehtestada piiranguid (&#39;Blokeeritud&#39;) kohandatud määratletud gruppidele

en: Extra Roles assignment available for {All} and {Anonymous} metagroups
et-EE: Lisa rollide määramine on saadaval {All} ja {Anonymous} metagruppide jaoks

en: Allow the {All} and {Anonymous} metagroups to be granted specific reading permissions for private content
et-EE: Luba {All} ja {Anonymous} metagruppidel saada konkreetseid lugemisõigusi privaatsete sisu jaoks

en: Users who have specific editing permissions for a post or attachment can also delete it
et-EE: Kasutajad, kellel on spetsiifilised redigeerimisõigused postituse või manuse jaoks, saavad selle ka kustutada

en: Users who have custom editing permissions for an attachment can also delete it
et-EE: Kasutajad, kellel on kohandatud redigeerimisõigused manuse jaoks, saavad selle ka kustutada

en: Disable front end filtering if logged user is a content administrator (normally filter to force inclusion of readable private posts in get_pages() listing, post counts, etc.
et-EE: Keela esipaneeli filtreerimine, kui sisse logitud kasutaja on sisu administraator (tavaliselt filtreerimine, et sundida loetavate privaatsete postituste sisaldust get_pages() loendis, postituste arvu jne.

en: Disable front end filtering for all users (subject to limitation by PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES)
et-EE: Keela esipaneeli filtreerimine kõikidele kasutajatele (piirangud PP_UNFILTERED_FRONT_TYPES alusel)

en: Comma-separated list of post types to limit the effect of PP_UNFILTERED_FRONT and apply_filters( 'presspermit_skip_cap_filtering' )
et-EE: Koma abil eraldatud postitustüüpide loetelu, et piirata PP_UNFILTERED_FRONT mõju ja rakendada_filters( &#39;presspermit_skip_cap_filtering&#39; )

en: Specific Permissions: additions ('Enabled') are not applied, cannot be assigned
et-EE: Spetsiifilised õigused: lisandid (&#39;Aktiveeritud&#39;) ei ole rakendatud, ei saa määrata

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'post' type
et-EE: Ärge määrake ega rakendage spetsiifilisi lubade 'postituse' tüübi jaoks

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'page' type
et-EE: Ärge määrake ega rakendage spetsiifilisi lubade 'lehe' tüübi jaoks

en: Don't assign or apply specific permissions for the 'media' type
et-EE: Ärge määrake ega rakendage spetsiifilisi lubade 'meedia' tüübi jaoks

en: Don't assign or apply specific permissions for the specified custom post type
et-EE: Ära määra ega rakenda spetsiifilisi õigusi määratud kohandatud postitustüübile

en: Include scheduled posts in the posts query if user can edit them
et-EE: Käivita ajastatud postitused postituste päringus, kui kasutajal on nende muutmiseks õigus

en: Don't filter term post counts in get_terms() call
et-EE: Ära filtreeri terminit postituste arve get_terms() kõnes

en: Leave unreadable posts on WP Navigation Menus
et-EE: Jäta loetamatud postitused WP navigeerimismenüüsse

en: Don't apply CSS to hide empty Nav Menus
et-EE: Ära rakenda CSS-i, et peita tühje navigeerimismenüüsid

en: For legacy Nav Menus, hide empty nav menu div
et-EE: Klassikaliste navigeerimismenüüde jaoks peida tühja navigeerimise menüü div

en: Leave terms with no readable posts on WP Navigation Menus
et-EE: Jäta tingimused, millel ei ole loetavaid postitusi, WP navigeerimismenüüsse

en: When Teaser is applied with Redirect enabled, append original url as redirect_to argument
et-EE: Kui Teaser rakendatakse suunamisega, lisa originaal url redirect_to argumendina

en: For Teaser compatibility, specify a redirect argument to use instead of redirect_to
et-EE: Teaser ühilduvuse jaoks määra suunamisargument, mida kasutada redirect_to asemel

en: For Teaser compatibility, specify an additional redirect argument other than redirect_to
et-EE: Teaser ühilduvuse jaoks määra täiendav suunamisargument, mis ei ole redirect_to

en: For Teaser compatibility, prevent the pp_permissions argument from being appended to redirects
et-EE: Teaser ühilduvuse jaoks ära lase pp_permissions argumendil suunamistele lisanduda

en: Filter priority for 'get_pages' filter (default: 1)
et-EE: Filtri prioriteet 'get_pages' filtrile (vaikimisi: 1)

en: Don't include readable private pages in the Pages widget or other wp_list_pages() / get_pages() results
et-EE: Ära lisa loetavaid privaatlehti Pages vidinas või muudes wp_list_pages() / get_pages() tulemustes

en: If some pages have been suppressed from get_pages() results, change child pages' corresponding post_parent values to a visible ancestor
et-EE: Kui mõned lehed on peidetud get_pages() tulemustest, muuda alalehtede vastavad post_parent väärtused nähtavaks esivanemaks

en: Never modify the post_parent value in the get_pages() result set, even if some pages have been suppressed
et-EE: Ära muuda post_parent väärtust get_pages() tulemuste komplektis, isegi kui mõned lehed on peidetud

en: For performance, change the get_pages() database query to return only a subset of fields, excluding post_content
et-EE: Tõhususe huvides muuda get_pages() andmebaasi päring, et tagastada ainult alamkogum väljadest, välja arvatud post_content

en: Don't apply content teaser to get_pages() results (leave unreadable posts hidden)
et-EE: Ära rakenda sisu teaserit get_pages() tulemustele (jätke loetamatud postitused varjatuks)

en: If some terms have been suppressed from get_terms() results, change child terms' corresponding parent values to a visible ancestor
et-EE: Kui mõned terminid on peidetud get_terms() tulemustest, muuda alaterminite vastavad vanemväärtused nähtavaks esivanemaks

en: Never modify the parent value in the get_terms() result set, even if some terms have been suppressed
et-EE: Ära muuda vanemväärtust get_terms() tulemuste komplektis, isegi kui mõned terminid on peidetud

en: Set Author to current user if autoset_post_author / autoset_page_author capability is assigned
et-EE: Seadke autoriks praegune kasutaja, kui on määratud autoset_post_author / autoset_page_author õigused

en: Leave Media Library with normal access criteria based on user's role capabilities
et-EE: Jätke meedia raamatukogu tavaliste juurdepääsukriteeriumitega, mis põhinevad kasutaja rolli õigustel

en: Accommodate front end uploading solutions that require page editing capabilities for the async upload request
et-EE: Kohandage esiplaanil üleslaadimise lahendusi, mis nõuavad lehe redigeerimise õigusi asünkroonse üleslaadimise taotluse jaoks

en: Treat media attached to unregistered post types as unattached, to avoid improper and confusing filtering
et-EE: Kohtlege registreerimata postituste tüüpe kui mitteühendatud, et vältida vale ja segadusse ajavat filtreerimist

en: Attached Files Private setting available
et-EE: Privaatne seade "Manustatud failid" on saadaval

en: Comma-separated list of mime types to exclude from File Access filtering
et-EE: Koma eraldatud loend mime tüüpidest, mida ei tohiks faili juurdepääsu filtreerimisest välja jätta

en: Comma-separated list of mime types to include in File Access filtering (bypassing others)
et-EE: Koma eraldatud nimekiri MIME tüüpidest, mida sisaldada faili juurdepääsu filtreerimisel (teised ignoreerides)

en: When file access is blocked, do not set the WP_Query 404 / 403 property
et-EE: Kui faili juurdepääs on blokeeritud, siis ärge seadke WP_Query 404 / 403 atribuudiks

en: HTTP status code to send when file access is blocked
et-EE: HTTP olekukood, mida saata, kui faili juurdepääs on blokeeritud

en: On Users listing, Permission groups in custom column are list filter links instead of group edit links
et-EE: Kasutajate loendis on õiguste grupid kohandatud veerus nimekirja filtrilinkide asemel grupi redigeerimise lingid

en: Unlock Permissions > Settings > Core > Admin Back End > 'Hide non-editable posts'
et-EE: Avage õigused > Seaded > Tuum > Administraatori tagasiside > 'Peida mitte-redigeeritavad postitused'

en: Within the async-upload.php script, filter author's retrieval of the attachment they just uploaded
et-EE: Asünkroonse üleslaadimise skripti async-upload.php sees filtreerige autori hankimine manuse kohta, mille nad just üles laadisid

en: Don't filter comment display or moderation within wp-admin
et-EE: Ärge filtreerige kommentaaride kuvamist või modereerimist wp-adminis

en: Allow Administrators to be added to Permission Groups, even though they are not restricted
et-EE: Lubage administraatorite lisamine õiguste gruppidesse, kuigi nad ei ole piiratud

en: If propagating permissions are assigned to a page branch, overwrite any explicitly assigned permissions in sub-pages
et-EE: Kui lehe harule on määratud levitatavad õigused, siis ülekirjutage kõik selgesõnaliselt määratud õigused alamlehtedes

en: Max number of specific permissions to insert in a single database query (default 1000)
et-EE: Maksimaalne konkreetsete õiguste arv, mida lisada ühte andmebaasi päringusse (vaikimisi 1000)

en: Don't tweak the admin menu indexes to position Permissions menu under Users
et-EE: Ärge muutke admin menüü indekseid, et paigutada õiguste menüü kasutajate alla

en: Don't add a Permissions menu. Instead, add menu items to the Users and Settings menus.
et-EE: Ärge lisage õiguste menüüd. Selle asemel lisage menüüelemendid kasutajate ja seadete menüüdesse.

en: Customize Permissions screen title for Groups
et-EE: Kohandage õiguste ekraani pealkiri gruppide jaoks

en: Customize Permission Groups caption on user profile
et-EE: Kohandage õiguste gruppide pealkiri kasutaja profiilis

en: Only one group is selectable on Add User screen
et-EE: Ainult üks grupp on valitav Lisa kasutaja ekraanil

en: Only one group is selectable on Edit User screen
et-EE: Ainult üks grupp on valitav Muuda kasutajat ekraanil

en: Display a custom hint on Permissions > User Groups
et-EE: Kuva kohandatud vihje õiguste > Kasutajarühmad

en: Max number of non-hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
et-EE: Maksimaalne mittehierarhiliste postituste / terminite arv, mida korraga kuvada (lehe kohta)

en: Max number of hierarchical posts / terms to display at one time (per page)
et-EE: Maksimaalne arv hierarhilisi postitusi / termineid, mida korraga kuvada (lehe kaupa)

en: Disable auto-determination of how many levels of page tree to make visble by default. Instead, use specified value.
et-EE: Keela automaatne määramine, kui palju lehe puu tasemeid vaikimisi nähtavaks teha. Selle asemel kasutage määratud väärtust.

en: Target number of visible pages/terms, used for auto-determination of number of visible levels
et-EE: Sihtnumber nähtavatest lehtedest/terminitest, mida kasutatakse nähtavate tasemete arvu automaatseks määramiseks

en: Make search function on the post selection metabox look at post content
et-EE: Tee postituste valiku metakastis otsingufunktsioon vaatama postituse sisu

en: Make search function on the post selection metabox look at post excerpt
et-EE: Tee postituste valiku metakastis otsingufunktsioon vaatama postituse väljavõtet

en: Search by last name instead of display name
et-EE: Otsi perekonnanime järgi, mitte kuvamisnime järgi

en: User field to search by default
et-EE: Kasutaja väli, mille järgi vaikimisi otsida

en: User meta fields selectable for search (comma-separated)
et-EE: Kasutaja metaandmed, mida saab otsimiseks valida (koma eraldatud)

en: User meta fields which should be treated as numeric (comma-separated)
et-EE: Kasutaja metaandmed, mida tuleks käsitleda numbrilistena (koma eraldatud)

en: User meta fields which should be treated as boolean (comma-separated)
et-EE: Kasutaja metaandmed, mida tuleks käsitleda boolean tüüpidena (koma eraldatud)

en: Use display name for search results instead of user_login
et-EE: Kasuta otsingutulemustes kuvamisnime, mitte user_login

en: When synchronizing role metagroups to currently defined WP roles, don't delete groups for previously defined WP roles.
et-EE: Kui sünkroniseerite rolli metagrupe praegu määratud WP rollidega, ärge kustutage gruppe eelnevalt määratud WP rollide jaoks.

en: Force detection of WP user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database.
et-EE: Sundige tuvastama WP kasutajarolle, mis on dünaamiliselt lisatud, kuid pole salvestatud WP andmebaasi.

en: To save memory on front end access, don't register any filters related to content editing
et-EE: Mälu säästmiseks esiplaanil juurdepääsu korral ärge registreerige mingeid filtreid, mis on seotud sisu redigeerimisega

en: Attached media do not have any comments, so don't append clauses to comment queries for them
et-EE: Kinnitatud meedial ei ole mingeid kommentaare, seega ärge lisage nende jaoks kommentaaripäringutele klausleid

en: Reduce overhead of pages query (in get_pages() and wp-admin) by defaulting fields to a set list that does not include post_content
et-EE: Vähendage lehtede päringu ülehead (get_pages() ja wp-admin) määrates väljad vaikimisi loendisse, mis ei sisalda post_content

en: Reduce overhead of wp-admin posts query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
et-EE: Vähenda wp-admin postituste päringu ülemäärast koormust, määrates väljad fikseeritud nimekirjale, mis ei sisalda post_content

en: Reduce overhead of wp-admin Media query by defaulting fields to a set list that does not include post_content
et-EE: Vähenda wp-admin meedia päringu ülemäärast koormust, määrates väljad fikseeritud nimekirjale, mis ei sisalda post_content

en: Reduce overhead of wp-admin query for specified custom post type by defaulting fields to a set list that does not include post_content
et-EE: Vähenda wp-admin päringu ülemäärast koormust määratud kohandatud postituste tüübi jaoks, määrates väljad fikseeritud nimekirjale, mis ei sisalda post_content

en: Work around database setup warnings (at plugin activation) on some servers
et-EE: Ümbersuunamine andmebaasi seadistamise hoiatustele (plugina aktiveerimisel) mõnel serveril

en: Development use only (suppresses post_status = 'publish' clause for unfiltered post types with anonymous user)
et-EE: Ainult arenduse kasutamiseks (tühistab post_status = 'publish' klausli filtreerimata postituste tüüpide puhul anonüümse kasutaja jaoks)

en: Development use only (on front end, do not replace 'post_status = 'publish'' clause with filtered equivalent)
et-EE: Ainult arenduse kasutamiseks (esifoonil, ära asenda 'post_status = 'publish'' klauslit filtreeritud ekvivalentiga)

en: Logged In
et-EE: Sisse logitud

en: Not Logged In
et-EE: Pole sisse logitud

en: Everyone
et-EE: Kõik

en: Change Request Notifications
et-EE: Muutmise taotluste teated

en: Scheduled Change Notifications
et-EE: Planeeritud muutmise teated

en: Scheduled Revision Monitors
et-EE: Planeeritud ülevaatamise jälgijad

en: Authenticated site users, except for Administrators
et-EE: Tuvastatud saidi kasutajad, välja arvatud administraatorid

en: Anonymous users (not logged in)
et-EE: Anonüümsed kasutajad (pole sisse logitud)

en: All users (including anonymous)
et-EE: Kõik kasutajad (sealhulgas anonüümsed)

en: All users with the WordPress role of %s
et-EE: Kõik kasutajad, kellel on WordPressi roll %s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade PHP to version %2$s or later. Current version: %3$s
et-EE: %1$s ei tööta, kuni ei uuenda PHP versioonini %2$s või uuem. Praegune versioon: %3$s

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade %2$s to version %3$s or later.
et-EE: %1$s ei tööta, kuni uuendate %2$s versioonile %3$s või uuemale.

en: %1$s won&#39;t work until you upgrade WordPress to version %2$s or later.
et-EE: %1$s ei tööta, kuni uuendate WordPressi versioonile %2$s või uuemale.

en: This version of %1$s cannot work with your current %2$s version. Please upgrade it to %3$s or later.
et-EE: See %1$s versioon ei saa töötada teie praeguse %2$s versiooniga. Palun uuendage see %3$s või uuemaks.

en: Duplicate %1$s module activated (%2$s in folder %3$s).
et-EE: Kopeeritud %1$s moodul aktiveeritud (%2$s kaustas %3$s).

en: Dismiss
et-EE: Loobu

en: Custom Group
et-EE: Kohandatud grupp

en: Custom Groups
et-EE: Kohandatud grupid

en: Groups
et-EE: Grupid

en: (using default capabilities due to invalid %s definition)
et-EE: (kasutatakse vaikimisi võimeid kehtetu %s määratlemise tõttu)

en: Your license key has expired. For updates to PublishPress Permissions Pro and priority support, %splease renew%s.
et-EE: Teie litsentsivõti on aegunud. Uuenduste saamiseks PublishPress Permissions Pro ja prioriteetse toe jaoks, %spalun uuendage%s.

en: All users with a WordPress %s role
et-EE: Kõik kasutajad, kellel on WordPressi %s roll

en: All users who are logged in and have a role on the site
et-EE: Kõik kasutajad, kes on sisse logitud ja kellel on saidil roll

en: Users to notify when revisions are submitted
et-EE: Kasutajad, kellele teavitada, kui muudatused on esitatud

en: Users to notify when scheduled revisions are published
et-EE: Kasutajad, kellele teavitada, kui ajastatud muudatused on avaldatud

en: (login timed out)
et-EE: (sisselogimise aeg on lõppenud)

en: View
et-EE: Vaata

en: Control assignment of selected terms to %s.
et-EE: Valitud tingimuste määramine %s-le.

en: Control if this %s can be selected as a Parent Page.
et-EE: Kontrollige, kas seda %s saab valida vanemleheks.

en: Control editing of selected %s.
et-EE: Kontrolli valitud %s redigeerimist.

en: Control publishing of selected %s.
et-EE: Kontrolli valitud %s avaldamist.

en: Control deletion of selected %s.
et-EE: Kontrolli valitud %s kustutamist.

en: Control term management for selected %s.
et-EE: Kontrolli terminite haldamist valitud %s.

en: Control frontend viewing of selected %s.
et-EE: Kontrolli valitud %s esitlemist eesmisel poolel.

en: Control who can create a revision of this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab luua selle %s versiooni.

en: Control who can submit a revision of this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab esitada selle %s versiooni.

en: Control which terms can be set as a Parent of other terms.
et-EE: Kontrolli, milliseid termineid saab määrata teiste terminite vanemaks.

en: Allow users to manage selected terms.
et-EE: Luba kasutajatel hallata valitud termineid.

en: Control management of selected groups.
et-EE: Kontrollige valitud rühmade haldust.

en: Enable
et-EE: Luba

en: Block
et-EE: Blokeeri

en: Limit to
et-EE: Piira

en: Expand access to allow specified items regardless of role capabilities or restrictions.
et-EE: Laienege juurdepääs, et lubada spetsifitseeritud objekte, olenemata rolli võimetest või piirangutest.

en: Restrict access by blocking specified items unless an "Enabled" exception is also stored.
et-EE: Piira juurdepääsu, blokeerides spetsifitseeritud objekte, kui "Lubatud" erand ei ole samuti salvestatud.

en: Restrict access by limiting role capabilities to apply only for specified items. Users still need capabilities in their main role or extra roles.
et-EE: Piira juurdepääsu, piirates rolli võimeid, et need kehtiksid ainult spetsifitseeritud objektide puhul. Kasutajad vajavad siiski oma peamises rollis või lisarollides võimeid.

en: Using group membership to block access is not recommended. Consider reducing the user's role capabilities and using group membership to add access.
et-EE: Grupiliikmete kasutamine juurdepääsu blokeerimiseks ei ole soovitatav. Kaaluge kasutaja rolli võimete vähendamist ja grupiliikmete kasutamist juurdepääsu lisamiseks.

en: Selected:
et-EE: Valitud:

en: Nav Menus (Legacy)
et-EE: Nav Menüü (pärand)

en: Legacy
et-EE: Pärand

en: Selected %s:
et-EE: Valitud %s:

en: Sub-%s:
et-EE: Alam-%s:

en: All Statuses
et-EE: Kõik olekud

en: %s Visibility
et-EE: %s nähtavus

en: No user/group specified.
et-EE: Kasutajat/grupi ei ole määratud.

en: You are not permitted to do that.
et-EE: Te ei tohi seda teha.

en: Invalid user ID.
et-EE: Kehtetu kasutaja ID.

en: Invalid group ID.
et-EE: Kehtetu grupi ID.

en: Roles updated.
et-EE: Rolled on uuendatud.

en: Specific Permissions updated.
et-EE: Spetsiifilised õigused on uuendatud.

en: Roles and Permissions copied.
et-EE: Rollid ja õigused on kopeeritud.

en: Group updated.
et-EE: Rühm uuendatud.

en: Back to permissions list
et-EE: Tagasi õiguste loendi juurde

en: Edit User Permissions
et-EE: Kasutaja õiguste redigeerimine

en: Add User Permissions
et-EE: Kasutaja õiguste lisamine

en: Edit Permissions
et-EE: Õiguste redigeerimine

en: Edit Permissions (%s)
et-EE: Õiguste redigeerimine (%s)

en: %sEdit WordPress Role%s
et-EE: %sRedigeeri WordPressi rolli%s

en: Edit role capabilities directly
et-EE: Redigeeri rolli võimeid otse

en: Add New
et-EE: Lisa uus

en: Name:
et-EE: Nimi:

en: Email:
et-EE: E-post:

en: Primary Role:
et-EE: Põhiroll:

en: User ID:
et-EE: Kasutaja ID:

en: Member since:
et-EE: Liige alates:

en: Description:
et-EE: Kirjeldus:

en: Update Permissions
et-EE: Uuenda õigusi

en: View Full Profile
et-EE: Vaata täisprofiili

en: Extra Roles %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
et-EE: Lisa rollid %1$s(peamisest rollist või %2$sgruppide liikmelisusest%3$s)%4$s

en: Specific Permissions %1$s(from primary role or %2$sgroup membership%3$s)%4$s
et-EE: Spetsiifilised õigused %1$s(peamisest rollist või %2$sgruppide liikmelisusest%3$s)%4$s

en: View currently stored user permissions:
et-EE: Vaata hetkel salvestatud kasutaja õigusi:

en: %1$sUsers who have Extra Roles assigned directly%2$s
et-EE: %1$sKasutajad, kellele on määratud otse lisarolle%2$s

en: %1$sUsers who have Specific Permissions assigned directly%2$s
et-EE: %1$sKasutajad, kellele on määratud otse spetsiifilisi õigusi%2$s

en: %1$sUsers who have Extra Roles or Specific Permissions directly%2$s
et-EE: %1$sKasutajad, kellel on lisarollid või spetsiifilised õigused otse%2$s

en: Add Roles
et-EE: Lisa rolle

en: Clear
et-EE: Tühjenda

en: No statuses selected!
et-EE: Ühtegi staatust ei ole valitud!

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Roles</strong>.
et-EE: Vaadake allolevat valikut ja seejärel klõpsake <strong>Salvesta rollid</strong>.

en: Role already selected!
et-EE: Roll on juba valitud!

en: No Action selected!
et-EE: Ühtegi tegevust ei ole valitud!

en: Saving Roles...
et-EE: Salvestan rolle...

en: Reload form for further changes to this role
et-EE: Laadi vorm uuesti, et teha edasisi muudatusi sellele rollile

en: Show Groups
et-EE: Näita gruppe

en: Hide Groups
et-EE: Peida grupid

en: Add Specific Permissions
et-EE: Lisa spetsiifilised õigused

en: Remove
et-EE: Eemalda

en: Review the selection below, and then click <strong>Save Permissions</strong>.
et-EE: Vaadake allolevat valikut ja seejärel klõpsake <strong>Salvesta õigused</strong>.

en: Permission already selected!
et-EE: Õigus on juba valitud!

en: Saving Permissions...
et-EE: Salvestan õigusi...

en: Reload form for further changes to this permission
et-EE: Laadi vorm uuesti, et teha edasisi muudatusi sellele õigusele

en: Permissions mirrored. Reload form to view newly saved permissions.
et-EE: Õigused on peegeldatud. Laadi vorm uuesti, et vaadata äsja salvestatud õigusi.

en: Permissions converted. Reload form to view newly saved permissions.
et-EE: Õigused on muudetud. Laadi vorm uuesti, et vaadata äsja salvestatud õigusi.

en: No Qualification selected!
et-EE: Ühtegi kvalifikatsiooni ei ole valitud!

en: No items selected!
et-EE: Ühtegi eset ei ole valitud!

en: (no parent)
et-EE: (ei ole vanemat)

en: (none)
et-EE: (puudub)

en: No results found.
et-EE: Tulemusi ei leitud.

en: select...
et-EE: vali...

en: Nav Menu (Block)
et-EE: Nav Menüü (Blokk)

en: All Post Types
et-EE: Kõik postituse tüübid

en: n/a
et-EE: ei ole saadaval

en: Post Type
et-EE: Postituse tüüp

en: Operation
et-EE: Tegevus

en: Adjustment
et-EE: Kohandamine

en: Qualification
et-EE: Kvalifikatsioon

en: Statuses
et-EE: Staatused

en: for item
et-EE: elemendi jaoks

en: Warning: Content hidden by these Permissions will be displayed if PP is deactivated. Consider setting a private Visibility on Edit Post screen instead.
et-EE: Hoiatus: Sisu, mille on peitnud need õigused, kuvatakse, kui PP deaktiveeritakse. Kaaluge privaatsuse seadmist Redigeeri postituse ekraanil.

en: To assign page-specific Permissions for editing, parent selection or term assignment, enable the Editing Permissions feature.
et-EE: Kohandatud õiguste määramiseks lehe spetsiifiliseks redigeerimiseks, vanema valikuks või termini määramiseks lubage redigeerimise õiguste funktsioon.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, activate the Compatibility Pack feature.
et-EE: Foorumi spetsiifiliste õiguste määramiseks bbPressis aktiveerige ühilduvuste paketi funktsioon.

en: To assign forum-specific Permissions for bbPress, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
et-EE: Foorumi spetsiifiliste õiguste määramiseks bbPressis, %1$suuendage Permissions Pro%2$s ja lubage ühilduvuste paketi funktsioon.

en: Role
et-EE: Roll

en: For Statuses
et-EE: Staatusede jaoks

en: Standard statuses
et-EE: Standardsed staatused

en: Status: Private
et-EE: Staatus: Privaatne

en: Add Role
et-EE: Lisa roll

en: To assign roles for bbPress forums, activate the Compatibility Pack feature.
et-EE: bbPress foorumite rollide määramiseks aktiveeri ühilduvuse paketi funktsioon.

en: To assign roles for bbPress forums, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the Compatibility Pack feature.
et-EE: Rollide määramiseks bbPressi foorumites, %1$suuendage Permissions Pro%2$s ja lubage ühilduvuste paketi funktsioon.

en: To assign page-specific PublishPress Revision permissions, enable the Editing Permissions feature.
et-EE: Et määrata lehe-spetsiifilised PublishPress Revision õigused, aktiveeri Redigeerimise õiguste funktsioon.

en: Select %s
et-EE: Vali %s

en: Status
et-EE: Oleku

en: Save Roles
et-EE: Salvesta rollid

en: Save Permissions
et-EE: Salvesta õigused

en: Add Extra Roles
et-EE: Lisa lisarollid

en: Copy
et-EE: Kopeeri

en: Extra Roles %1$s(for this user)%2$s
et-EE: Lisarollid %1$s(käesoleva kasutaja jaoks)%2$s

en: Extra Roles
et-EE: Lisarollid

en: Term Management
et-EE: Terminite haldus

en: objects
et-EE: objektid

en: Direct-Assigned
et-EE: Otseselt määratud

en: Disabled Type
et-EE: Keelatud tüüp

en: %s Roles
et-EE: %s rolle

en: item(s)
et-EE: ese(d)

en: Apply
et-EE: Kanna edasi

en: Nav Menu (Legacy)
et-EE: Nav Menüü (pärand)

en: (from primary role or group membership)
et-EE: (peamisest rollist või grupiliikmelisusest)

en: (all post types)
et-EE: (kõik postituse tüübid)

en: item
et-EE: ese

en: items
et-EE: esemed

en: Group
et-EE: Rühm

en: unpublished
et-EE: avalikustamata

en: this %1$s
et-EE: see %1$s

en: sub-%1$s of this %2$s
et-EE: sub-%1$s selle %2$s

en: this %1$s and its sub-%2$s
et-EE: see %1$s ja selle sub-%2$s

en: %1$s access for %2$s is ENABLED within %3$s, regardless of role capabilities.
et-EE: %1$s ligipääs %2$s on AKTIIVNE %3$s, sõltumata rolli õigustest.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED within %3$s, unless enabled by another Permission.
et-EE: %1$s ligipääs %2$s on BLOKKEERITUD %3$s, välja arvatud juhul, kui see on lubatud mõne teise õiguse poolt.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies only within %3$s, along with other specified %4$s.
et-EE: Iga rollipõhine %1$s ligipääs %2$s on PIIRATUD. See kehtib ainult %3$s, koos teiste määratud %4$s.

en: %1$s access for %2$s is ENABLED, regardless of role capabilities.
et-EE: %1$s ligipääs %2$s on AKTIVEERITUD, olenemata rolli võimetest.

en: %1$s access for %2$s is BLOCKED, unless enabled by another Permission.
et-EE: %1$s ligipääs %2$s on BLOKKEERITUD, välja arvatud juhul, kui see on lubatud teise Luba poolt.

en: Any role-based %1$s access for %2$s is LIMITED. It applies to only %3$s, along with other specified %4$s.
et-EE: Iga rollipõhine %1$s ligipääs %2$s on PIIRATUD. See kehtib ainult %3$s, koos teiste määratud %4$s.

en: Assigned for sub-%s only.
et-EE: Määratud ainult sub-%s jaoks.

en: Assigned for %s and sub-%s.
et-EE: Määratud %s ja sub-%s jaoks.

en: This Permission is redundant due to a corresponding Limitation.
et-EE: See lubamine on liigne seoses vastava piiramisega.

en: Edit %s
et-EE: Muuda %s

en: Assign for selected and sub-%s
et-EE: Määra valitud ja alam-%s jaoks

en: Assign for selected %s only
et-EE: Määra ainult valitud %s jaoks

en: Assign for sub-%s only
et-EE: Määra ainult alam-%s jaoks

en: Assign for selected and sub-terms
et-EE: Määra valitud ja alam-tingimuste jaoks

en: Assign for selected term only
et-EE: Määra ainult valitud tingimuse jaoks

en: Assign for sub-terms only
et-EE: Määra ainult alam-tingimuste jaoks

en: Convert to "Enabled"
et-EE: Muutke "Lubatud" -ks

en: Convert to "Blocked"
et-EE: Muutke "Blokeeritud" -ks

en: Convert to "Limit to"
et-EE: Muutke "Piira" -ks

en: Mirror to %s
et-EE: Peegelda %s -le

en: Mirror to %s %s
et-EE: Peegelda %s %s -le

en: = Enabled
et-EE: = Lubatud

en: = Blocked
et-EE: = Blokeeritud

en: = Limitation
et-EE: = Piirang

en: = %1$s and sub-%1$s
et-EE: = %1$s ja alam-%1$s

en: = sub-%s only
et-EE: = ainult alam-%s

en: Note:
et-EE: Märkus:

en: Sub-%1$s Permissions are not separately listed.
et-EE: Alam-%1$s lubamisi ei ole eraldi loetletud.

en: Show All
et-EE: Kuva kõik

en: Hide auto-assigned Sub-%s Permissions
et-EE: Peida automaatselt määratud Sub-%s õigused

en: Other plugins (or deactivation of PublishPress Permissions) can prevent sub-page permissions from being properly applied when a new sub-page is created.
et-EE: Teised pluginad (või PublishPress Permissions'i deaktiveerimine) võivad takistada alam-lehe õiguste nõuetekohast rakendamist, kui uus alam-leht luuakse.

en:  %1$sFix Sub-%2$s Permissions%3$s
et-EE:  %1$sParanda Sub-%2$s õigused%3$s

en: %s Permissions
et-EE: %s Luba

en: Group Restrictions are not available because of a constant definition
et-EE: Rühma piirangud ei ole saadaval pideva defineerimise tõttu

en: Permissions to enable access are not available because of a constant definition
et-EE: Ligipääsu lubamiseks vajalikud õigused ei ole saadaval pideva määratlemise tõttu

en: Group Members
et-EE: Rühma liikmed

en: Copy Roles and Permissions from:
et-EE: Kopeeri rolle ja õigusi järgmistelt:

en: Copy Roles and Permissions
et-EE: Kopeeri rolle ja õigusi

en: Limit to:
et-EE: Piira järgmistele:

en: Blocked:
et-EE: Blokeeritud:

en: Enabled:
et-EE: Lubatud:

en: Direct-assigned
et-EE: Otseselt määratud

en: Standard Statuses
et-EE: Standardsed staatused

en: (invalid role definition)
et-EE: (kehtetu rolli määratlemine)

en: eligible (%d):
et-EE: kõlblikud (%d):

en: current (%d):
et-EE: praegused (%d):

en: view / edit group
et-EE: vaata / muuda rühma

en: edit
et-EE: muuda

en: Find Users by %s
et-EE: Leia kasutajad %s järgi

en: Search Users
et-EE: Otsi kasutajaid

en: Search Custom Groups
et-EE: Otsi kohandatud gruppe

en: For additional fields, define constant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS
et-EE: Lisaväljade jaoks määrake konstant PP_USER_SEARCH_META_FIELDS

en: First Name
et-EE: Eesnimi

en: Last Name
et-EE: Perekonnanimi

en: Nickname
et-EE: Hüüdnimi

en: (user field)
et-EE: (kasutaja väli)

en: (any WP role)
et-EE: (ükskõik milline WP roll)

en: Search Results:
et-EE: Otsingutulemused:

en: Current Selections:
et-EE: Praegused valikud:

en: Search for a group
et-EE: Otsi gruppi

en: Search for a user
et-EE: Otsi kasutajat

en: Search for an author
et-EE: Otsi autorit

en: Permissions
et-EE: Õigused

en: Add New Permission Group
et-EE: Lisa uus õiguste grupp

en: Edit
et-EE: Redigeeri

en: Role Usage
et-EE: Rolli kasutamine

en: Edit Role Usage
et-EE: Redigeeri rolli kasutust

en: Settings
et-EE: Seaded

en: (Default access)
et-EE: (Vaikimisi juurdepääs)

en: (Default access: Enabled)
et-EE: (Vaikimisi juurdepääs: Lubatud)

en: (Default access: Blocked)
et-EE: (Vaikimisi juurdepääs: Blokeeritud)

en: (No setting)
et-EE: (Mingeid seadistusi ei ole)

en: Enabled
et-EE: Lubatud

en: Blocked
et-EE: Blokeeritud

en: (Blocked)
et-EE: (Blokeeritud)

en: Unblocked
et-EE: Avatud

en: Roles
et-EE: Rollid

en: User
et-EE: Kasutaja

en: This %s
et-EE: See %s

en: Sub-%s
et-EE: Alam-%s

en: Default All
et-EE: Vaikimisi Kõik

en: Group restrictions are not recommended.
et-EE: Grupi piirangud ei ole soovitatavad.

en: Control who can assign terms to this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab määrata termine selle %s.

en: Control who can select this page as parent %s.
et-EE: Kontrollige, kes saab seda lehte vanemaks %s valida.

en: Control editing of this %s.
et-EE: Kontrolli selle %s redigeerimist.

en: Control publishing of this %s.
et-EE: Kontrolli selle %s avaldamist.

en: Control deletion of this %s.
et-EE: Kontrolli selle %s kustutamist.

en: Control term management for this %s.
et-EE: Kontrolli termine haldamist selle %s jaoks.

en: Control frontend viewing of this %s.
et-EE: Kontrolli selle %s esitamist esiplaanil.

en: Control who add this %s to %s.
et-EE: Kontrolli, kes lisab selle %s %s.

en: Control who can edit %s with this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab redigeerida %s koos selle %s.

en: Control who can view %s with this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab vaadata %s koos selle %s.

en: Control who can create a revision of %s with this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab luua %s revisjoni koos selle %s.

en: Control who can submit a revision of %s with this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab esitada %s revisjoni koos selle %s.

en: Control who can select this %s as a parent %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab valida selle %s vanemaks %s.

en: Control who add this %s to all post types.
et-EE: Kontrolli, kes lisab selle %s kõigile postitustüüpidele.

en: Control who can edit all post types in this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab redigeerida kõiki postitüüpide selles %s.

en: Control who can view all post types in this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab vaadata kõiki postitüüpide selles %s.

en: Control who can create a revision of all post types in this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab luua kõikide postitüüpide versiooni selles %s.

en: Control who can submit a revision of all post types in this %s.
et-EE: Kontrolli, kes saab esitada kõikide postitüüpide versiooni selles %s.

en: Roles & Groups
et-EE: Rollid & Grupid

en: Search roles and groups...
et-EE: Otsi rolle ja gruppe...

en: Search roles...
et-EE: Otsi rolle...

en: Users
et-EE: Kasutajad

en: Sort by:
et-EE: Sorteeri järgi:

en: Name (A-Z)
et-EE: Nimi (A-Z)

en: Name (Z-A)
et-EE: Nimi (Z-A)

en: Most Users
et-EE: Kõige rohkem kasutajaid

en: Fewest Users
et-EE: Kõige vähem kasutajaid

en: Select All
et-EE: Vali Kõik

en: Bulk Actions
et-EE: Hulgitoimingud

en: Set to Enabled
et-EE: Seadista lubatuks

en: Set to Blocked
et-EE: Seadista blokeeritud

en: Set to Default
et-EE: Seadista vaikeväärtuseks

en: selected
et-EE: valitud

en: Search and add users...
et-EE: Otsi ja lisa kasutajaid...

en: No role exceptions set
et-EE: Ei ole määratud rolli erandeid

en: No specific user permissions. Use the search box to add users.
et-EE: Ei ole konkreetseid kasutaja õigusi. Kasutage otsingukasti kasutajate lisamiseks.

en: Remove Selected
et-EE: Eemalda valitud

en: Login State
et-EE: Sisselogimise olek

en: Sub-Sections
et-EE: Alajaotused

en: This Section
et-EE: See jaotis

en: Remove custom permissions for user
et-EE: Eemalda kohandatud õigused kasutajalt

en: PublishPress Permissions needs directions. Please go to %1$sPermissions > Settings%2$s and indicate which Post Types and Taxonomies should be filtered.
et-EE: PublishPress Permissions vajab suuniseid. Palun mine %1$sPermissions > Seaded%2$s ja näita, milliseid postitüüpe ja taksonoomiaid tuleks filtreerida.

en: Please upgrade PublishPress Authors to version 3.8.0 or later for Permissions integration.
et-EE: Palun uuenda PublishPress Authors versioonile 3.8.0 või hiljem õiguste integreerimiseks.

en: Editing can't be granted to non-users.
et-EE: Redigeerimist ei saa anda mittekasutajatele.

en: You can now set individual permissions for
et-EE: Sa saad nüüd seadistada individuaalseid õigusi

en: All
et-EE: Kõik

en: Default
et-EE: Vaikimisi

en: Please select a bulk action first.
et-EE: Palun vali esmalt masstoiming.

en: Please select at least one item.
et-EE: Palun vali vähemalt üks ese.

en: Are you sure you want to remove the selected user(s) from exceptions?
et-EE: Kas oled kindel, et soovid eemaldada valitud kasutaja(d) eranditest?

en: Remove the custom permisisons for "%s"?
et-EE: Eemalda kohandatud õigused "%s" jaoks?

en: Permissions Settings
et-EE: Õiguste seaded

en: Permissions: %s
et-EE: Õigused: %s

en: Permissions: Select this %s as Parent
et-EE: Õigused: Määra see %s vanemaks

en: Permissions: Assign Terms to this %s
et-EE: Õigused: Määra tingimused sellele %s

en: Permissions: %s this %s
et-EE: Õigused: %s sellele %s

en: enable custom permissions for %s
et-EE: luba kohandatud õigused %s jaoks

en: Select as Parent
et-EE: Vali vanem

en: Assign Terms
et-EE: Määra tingimused

en: Specific Permissions %1$s(for this user)%2$s
et-EE: Spetsiifilised õigused %1$s(selle kasutaja jaoks)%2$s

en: Extra Roles %1$s(from primary role or group membership)%2$s
et-EE: Lisarollid %1$s(peamisest rollist või grupi kuuluvusest)%2$s

en: Specific Permissions (from primary role or group membership)
et-EE: Spetsiifilised õigused (peamisest rollist või grupi kuuluvusest)

en: Permission Groups
et-EE: Õiguste grupid

en: This user is not a member of any custom Permission Groups.
et-EE: See kasutaja ei ole ühegi kohandatud õiguste grupi liige.

en: Edit this user's group membership
et-EE: Muuda selle kasutaja grupi kuuluvust

en: Note: BuddyPress Groups and other externally defined groups are not listed here, even if they modify permissions
et-EE: Märkus: BuddyPressi grupid ja muud väliselt määratud grupid ei ole siin loetletud, isegi kui need muudavad õigusi

en: %s, more...
et-EE: %s, rohkem...

en: edit user permissions
et-EE: muuda kasutaja õigusi

en: Assign to %s
et-EE: Määra %s-le

en: Assign (All Types)
et-EE: Määra (kõik tüübid)

en: %s (All Types)
et-EE: %s (Kõik tüübid)

en: Permissions: %1$s in %2$s
et-EE: Õigused: %1$s %2$s

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
et-EE: Kuvatud õigused on need, mis on määratud "%1$s" tüübi jaoks. Saate ka %2$smäärata universaalsed %3$s õigused, mis kehtivad kõigi seotud postituste tüüpide jaoks%4$s.

en: Permissions: Assign this %2$s to %3$s
et-EE: Õigused: Määra see %2$s %3$s

en: Permissions: Assign this %2$s for All Post Types
et-EE: Õigused: Määra see %2$s kõigile postituste tüüpidele

en: Permissions: %1$s %2$s in this %3$s
et-EE: Õigused: %1$s %2$s selles %3$s

en: Permissions: %1$s all content in this %2$s for All Post Types
et-EE: Õigused: %1$s kogu sisu selles %2$s kõigile postituste tüüpidele

en: Permissions: %1$s this %2$s
et-EE: Õigused: %1$s see %2$s

en: Displayed permissions are those assigned for the "%1$s" type.%2$sYou can also %3$sdefine universal %4$s permissions which apply to all related post types%5$s.
et-EE: Kuvatud õigused on need, mis on määratud "%1$s" tüübi jaoks.%2$sSaate ka %3$smäärata universaalsed %4$s õigused, mis kehtivad kõigi seotud postituste tüüpide jaoks%5$s.

en: Listed permissions are those assigned for the "%1$s" type. You can also %2$sdefine universal %3$s permissions which apply to all related post types%4$s.
et-EE: Loetletud õigused on need, mis on määratud "%1$s" tüübi jaoks. Saate ka %2$smäärata universaalsed %3$s õigused, mis kehtivad kõigi seotud postituste tüüpide jaoks%4$s.

en: Click to list/edit universal permissions
et-EE: Klõpsake, et loetleda/redigeerida universaalseid õigusi

en: %1$s Permissions %2$s*%3$s
et-EE: %1$s Õigused %2$s*%3$s

en: Universal Permissions
et-EE: Universaalsed õigused

en: Permissions&hellip;
et-EE: Õigused&hellip;

en: Add
et-EE: Lisa

en: Add selected users to Permission Group
et-EE: Lisa valitud kasutajad õiguste rühma

en: Remove selected users from Permission Group
et-EE: Eemalda valitud kasutajad õiguste rühmast

en: Click to show only users who have no group
et-EE: Klõpsake, et näidata ainult kasutajaid, kellel ei ole rühma

en: Click to show only users who have extra roles
et-EE: Klõpsake, et näidata ainult kasutajaid, kellel on lisarollid

en: Click to show only users who have Specific Permissions assigned directly
et-EE: Klõpsake, et näidata ainult kasutajaid, kellel on määratud Spetsiifilised õigused

en: Specific Permissions
et-EE: Spetsiifilised õigused

en: edit group
et-EE: redigeeri rühma

en: %s more
et-EE: %s rohkem

en: Group created.
et-EE: Rühm loodud.

en: Create New Permission Group
et-EE: Loo uus õiguste rühm

en: Create New %s
et-EE: Loo uus %s

en: Name
et-EE: Nimi

en: Description
et-EE: Kirjeldus

en: Note: Groups are a more flexible alternative to user roles. You can create groups of users and give or deny them access to areas of your site.
et-EE: Märkus: Rühmad on paindlikum alternatiiv kasutajarollidele. Saate luua kasutajate rühmi ja anda või keelata neile juurdepääs oma saidi aladele.

en: Create Group
et-EE: Loo rühm

en: Shop manager
et-EE: Poemanager

en: Translator
et-EE: Tõlkija

en: Customer
et-EE: Klient

en: You have specified this group for deletion: | You have specified these groups for deletion:
et-EE[0]: Olete määranud selle rühma kustutamiseks:
et-EE[1]: Olete määranud need rühmad kustutamiseks:

en: There are no valid groups selected for deletion.
et-EE: Kustutamiseks ei ole valitud kehtivaid rühmi.

en: %s group deleted | %s groups deleted
et-EE[0]: %s rühm kustutatud
et-EE[1]: %s rühma kustutatud

en: New group created.
et-EE: Uus rühm on loodud.

en: Add New Group
et-EE: Lisa uus rühm

en: User Groups
et-EE: Kasutajarühmad

en: WordPress Role
et-EE: WordPressi roll

en: WordPress Roles
et-EE: WordPressi rollid

en: %1$sGroup Type:%2$s %3$s
et-EE: %1$sRühma tüüp:%2$s %3$s

en: Has Permissions
et-EE: Omab õigusi

en: Has Specific Permissions
et-EE: Omab spetsiifilisi õigusi

en: Has Extra Roles
et-EE: Omab lisa rolle

en: Search Results for &#8220;%s&#8221;
et-EE: Otsingutulemused &#8220;%s&#8221; jaoks

en: Search Groups
et-EE: Otsi gruppe

en: All Users
et-EE: Kõik kasutajad

en: Has Permissions Set Directly
et-EE: Omandab õigused otse

en: No Custom Group
et-EE: Ei ole kohandatud gruppi

en: No matching groups were found.
et-EE: Sobivaid gruppe ei leitud.

en: Delete
et-EE: Kustuta

en: Type
et-EE: Tüüp

en: Workflow
et-EE: Töökäik

en: edit group permissions
et-EE: muuda grupi õigusi

en: ERROR
et-EE: VIGA

en: Please enter a group name.
et-EE: Palun sisestage grupi nimi.

en: This group name is already registered. Please choose another one.
et-EE: See grupi nimi on juba registreeritud. Palun valige mõni muu.

en: You can&#8217;t delete that group.
et-EE: Te ei saa seda gruppi kustutada.

en: To block direct access to unreadable files, activate the File Access feature.
et-EE: Otsese juurdepääsu blokeerimiseks loetamatutele failidele aktiveerige Faili juurdepääsu funktsioon.

en: To block direct access to unreadable files, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
et-EE: Otsese juurdepääsu blokeerimiseks loetamatutele failidele, %1$suuendage Permissions Pro%2$s ja aktiveerige Faili juurdepääsu funktsioon.

en: To customize editing permissions, enable the Editing Permissions feature.
et-EE: Redigeerimise õiguste kohandamiseks aktiveerige Redigeerimise Õiguste funktsioon.

en: Block URL access
et-EE: Blokeeri URL-juurdepääs

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, activate the File Access feature.
et-EE: Otsese URL-juurdepääsu blokeerimiseks loetamatute postituste manustele aktiveerige Faili juurdepääsu funktsioon.

en: To block direct URL access to attachments of unreadable posts, %1$supgrade to Permissions Pro%2$s and enable the File Access feature.
et-EE: Otsese URL-juurdepääsu blokeerimiseks loetamatute postituste manustele, %1$suuendage Permissions Pro%2$s ja aktiveerige Faili juurdepääsu funktsioon.

en: Customize
et-EE: Kohanda

en: To customize publication workflow, %1$sinstall PublishPress Statuses%2$s.
et-EE: Kohandamiseks avaldamise töövoogu, %1$sinstallige PublishPress Statuse%2$s.

en: Show list of Permissions Pro features and screencasts
et-EE: Kuva loend Permissions Pro funktsioonidest ja ekraanividest

en: Knowledge Base
et-EE: Teadmistebaas

en: Detailed Feature Grid
et-EE: Üksikasjalik funktsioonide ruudustik

en: Contact Us
et-EE: Võta meiega ühendust

en: Purchase
et-EE: Osta

en: Hide
et-EE: Peida

en: None. All %ss will be hidden by default.
et-EE: Ühtegi. Kõik %ss peidetakse vaikesätetena.

en: Add Selected Permissions
et-EE: Lisa valitud õigused

en: If you need help or have a new feature request, let us know.
et-EE: Kui vajate abi või teil on uus funktsioonitaotlus, andke meile teada.

en: Upgrade to Pro
et-EE: Uuendage Pro versioonile

en: Request Support
et-EE: Küsi tuge

en: Detailed documentation is also available on the plugin website.
et-EE: Üksikasjalik dokumentatsioon on saadaval ka plugina veebisaidil.

en: View Knowledge Base
et-EE: Vaata teadmistebaasi

en: All settings were updated.
et-EE: Kõik seaded on uuendatud.

en: All settings were reset to defaults.
et-EE: Kõik seaded on lähtestatud vaikeseadetele.

en: Save Changes
et-EE: Salvesta muudatused

en: Upgrade to Permissions Pro
et-EE: Uuendage Permissions Pro versioonile

en: Need Permissions Support?
et-EE: Vajate õiguste tuge?

en: If disabled, manually "blocked" posts can be unblocked by specific Category / Term Permissions.
et-EE: Kui keelatud, saavad käsitsi "blokeeritud" postitused olla avatud konkreetsete kategooria / mõiste õiguste kaudu.

en: If enabled, corresponding Media edit and delete capabilities must be added to existing roles.
et-EE: Kui lubatud, peavad vastavad meedia redigeerimise ja kustutamise õigused olema lisatud olemasolevatele rollidele.

en: For specialized Media Library permissions, enable the Editing Permissions feature.
et-EE: Spetsialiseeritud Meedia Raamatukogu õiguste jaoks aktiveerige Redigeerimise õiguste funktsioon.

en: To customize bbPress forum permissions, activate the Compatibility Pack feature.
et-EE: bbPress foorumi õiguste kohandamiseks aktiveerige Ühilduvuse paketi funktsioon.

en: To customize bbPress forum permissions, activate your Permissions Pro license key.
et-EE: bbPress foorumi õiguste kohandamiseks aktiveerige oma Permissions Pro litsentsi võti.

en: Remove the "Private:" and "Protected" prefix from Post, Page titles.
et-EE: Eemaldage postituse ja lehe pealkirjadelt eellaused "Privaat:" ja "Kaitstud".

en: If the user is blocked from reading posts in a category, also block access to category archive page.
et-EE: Kui kasutaja on blokeeritud kategoorias postituste lugemisest, blokeerige ka juurdepääs kategooria arhiivi lehele.

en: Remove unreadable Menu Items. If menu rendering problems occur with a third party plugin, disable this setting.
et-EE: Eemaldage loetamatud menüüelemendid. Kui menüü renderdamise probleemid esinevad kolmanda osapoole pistikprogrammiga, keelake see seade.

en: Unmodified from WordPress default behavior. To enable filtering, remove constant definition PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.
et-EE: Muutmata WordPressi vaikimisi käitumisest. Filtreerimise lubamiseks eemaldage konstantse määratlemine PP_ADMIN_READONLY_LISTABLE.

en: Note: Groups and Roles are always displayed on the Edit User screen.
et-EE: Märkus: Grupid ja rollid kuvatakse alati kasutaja redigeerimise ekraanil.

en: Disable Permissions filtering for users who are not logged in.
et-EE: Keelake õiguste filtreerimine kasutajatele, kes ei ole sisse logitud.

en: Legacy compatibility: front end term filters are not applied on some sites.
et-EE: Pärandühilduvus: esipaneeli terminifiltreid ei rakendata mõnel saidil.

en: If checked, pages blocked from the "All" or "Logged In" groups will still be listed to Administrators.
et-EE: Kui märgitud, kuvatakse "Kõik" või "Sisse loginud" rühmast blokeeritud lehed endiselt administraatoritele.

en: Display a role dropdown alongside the user search input box to narrow results.
et-EE: Kuva rolli rippmenüü kasutaja otsingu sisestusvälja kõrval, et tulemusi kitsendada.

en: Display descriptive captions on Permissions screens.
et-EE: Kuvage kirjeldavad pealdised õiguste ekraanidel.

en: Display descriptive captions for features available in missing or deactivated modules.
et-EE: Kuva kirjeldavad pealkirjad funktsioonide kohta, mis on saadaval puuduvates või deaktiveeritud moodulites.

en: Extra Roles cause "_posts" capabilities in the Pattern Role (Author, Editor, etc.) to be assigned for the selected post type. Enable this setting to also include all other capabilities in the Pattern Role.
et-EE: Lisarollid põhjustavad "_posts" õiguste määramise valitud postituse tüübi jaoks Pattern Role'is (Autor, Toimetaja jne). Aktiveerige see seade, et lisada ka kõik muud õigused Pattern Role'is.

en: Detect user roles which are appended dynamically but not stored to the WP database. May be useful for sites that sync with Active Directory or other external user registration systems.
et-EE: Tuvastage kasutajarollid, mis lisatakse dünaamiliselt, kuid ei salvestata WP andmebaasi. See võib olla kasulik saitidele, mis sünkroonivad Active Directory või muude väliste kasutajaregistreerimise süsteemidega.

en: You can adjust some Permissions behavior by %1$s adding capabilities to a WordPress role%2$s.
et-EE: Saate kohandada mõningate õiguste käitumist, %1$s lisades õigusi WordPressi rollile%2$s.

en: You can add Permissions capabilities to a role using the %1$s plugin.
et-EE: Sa saad lisada õiguste võimalusi rollile, kasutades %1$s pluginit.

en: Regardless of this setting, the pp_set_view_permissions capability is also required.
et-EE: Selle seadistuse osas on samuti vajalik pp_set_view_permissions võime.

en: Regardless of this setting, the pp_set_edit_permissions capability is also required.
et-EE: Selle seadistuse osas on samuti vajalik pp_set_edit_permissions võime.

en: Settings related to content editing permissions, provided by the %s module.
et-EE: Seaded, mis on seotud sisu redigeerimise õigustega, mida pakub %s moodul.

en: If this setting is disabled, you can enable a role by giving it capabilities: list_others_posts, list_others_published_pages, etc.
et-EE: Kui see seade on keelatud, saate rolli aktiveerida, andes sellele õigused: list_others_posts, list_others_published_pages jne.

en: Display a custom column on Edit Posts screen for all related taxonomies which are enabled for Permissions filtering.
et-EE: Kuva kohandatud veerg Redigeeri postitusi ekraanil kõigi seotud taksonoomiate jaoks, mis on lubatud õiguste filtreerimiseks.

en: Allows creation of a new post (of any type) for each selected user, using an existing post as the pattern.
et-EE: Lubab luua iga valitud kasutaja jaoks uue postituse (iga tüüpi), kasutades olemasolevat postitust mustrina.

en: Other users will be unable to publish new top-level pages (Parent = "Main Page"), or move a published page from "Main Page" to a different Parent.
et-EE: Teised kasutajad ei saa avaldada uusi tipp-tasandi lehti (Vanem = "Peamine leht"), ega liigutada avaldatud lehte "Peadile" teisest Vanemast.

en: This feature has been moved to PublishPress Capabilities > Editor Features > Element IDs. Please use the Capabilities plugin for better organization and enhanced functionality.
et-EE: See funktsioon on viidud PublishPressi õigustesse > Toimetaja funktsioonid > Elementide ID-d. Palun kasutage õiguste plugina paremaks korraldamiseks ja täiustatud funktsionaalsuseks.

en: The following settings are currently overridden by the constant PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (defined in wp-config.php or some other file you maintain). Media Library access will not be altered by Permissions.
et-EE: Järgmised seaded on praegu ülekirjutatud konstantse PP_MEDIA_LIB_UNFILTERED (määratud failis wp-config.php või mõnes muus failis, mida te haldate). Meedia raamatukogu ligipääsu ei muudetud õiguste kaudu.

en: Show files uploaded by others users if they are attached to a post the user is allowed to view.
et-EE: Kuva teiste kasutajate üles laaditud failid, kui need on kinnitatud postitusele, mida kasutaja tohib vaadata.

en: Show files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
et-EE: Kuva teiste kasutajate üles laaditud failid, kui need on kinnitatud postitusele, mida kasutaja tohib redigeerida.

en: Allow users to edit files uploaded by other users if they are attached to a post the user is allowed to edit.
et-EE: Lubage kasutajatel redigeerida teiste kasutajate üles laaditud faile, kui need on kinnitatud postitusele, mida kasutaja tohib redigeerida.

en: Show users all the files in the Media Library. Unchecking this box will hide media files that are uploaded by other users.
et-EE: Kuva kasutajatele kõik failid Meedia raamatukogus. Selle kasti tühistamine peidab meediafailid, mis on üles laaditud teiste kasutajate poolt.

en: Stop users from editing files uploaded by other users unless they are attached to a post the user is allowed to edit.
et-EE: Peatage kasutajad redigeerimast teiste kasutajate üles laaditud faile, välja arvatud juhul, kui need on kinnitatud postitusele, mida kasutaja tohib redigeerida.

en: Allow users to edit files they have uploaded, regardless of other restrictions.
et-EE: Lubage kasutajatel redigeerida faile, mille nad on üles laadinud, sõltumata muudest piirangutest.

en: Allow non-Administrators to rename menu items they cannot fully edit. Menu items will be locked into current positions.
et-EE: Lubage mitte-administraatoritel ümber nimetada menüüelemente, mida nad ei saa täielikult redigeerida. Menüüelemendid lukustatakse praegustesse asukohtadesse.

en: Prevent creation or editing of custom items for non-Administrators who lack edit_theme_options capability.
et-EE: Ennetage kohandatud elementide loomine või muutmine mitte-administraatorite jaoks, kellel puuduvad edit_theme_options õigused.

en: Prevent non-Administrators with user editing permissions from editing or viewing a higher-level user or assigning a role higher than their own.
et-EE: Käivita mitte-administraatorite, kellel on kasutaja redigeerimise õigused, redigeerimine või kõrgema taseme kasutaja vaatamine või oma rollist kõrgema rolli määramine.

en: Circle members will be blocked from accessing Revisions authored by non-members.
et-EE: Ringkonna liikmed ei saa juurde pääseda mitte-liikmete autorite revisjonidele.

en: Enable post contributors or authors with pp_set_edit_permissions capability to set editing Permissions on posts authored by others
et-EE: Luba postituste kaastöötajatel või autoritel, kellel on pp_set_edit_permissions võime, määrata redigeerimise õigused teiste autorite postitustele

en: Permissions setting 'Pages can be set or removed from Top Level by' applies to 'page' type only
et-EE: Õiguste seadistamine 'Lehekülgi saab seada või eemaldada tipptasemelt' kehtib ainult 'lehekülje' tüübi kohta

en: If user cannot generally save pages to top level but a page they are editing is already there, allow it to stay at top level even if not yet published
et-EE: Kui kasutaja ei saa üldiselt lehekülgi tipptasemele salvestada, kuid redigeeritav lehekülg on seal juba olemas, lubage sellel tipptasemel püsida, isegi kui see pole veel avaldatud

en: Circle membership does not limit page association (page parent setting) ability
et-EE: Ringkonna kuuluvus ei piira lehekülje seondumise (lehekülje vanema seadistamine) võimet

en: Determines the default value of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default term
et-EE: Määrab õiguste vaikeväärtuse > Seaded > Redigeerimine > Automaatne vaikeperioodi määramine

en: Always auto-assign a category if none are selected and user lacks permission for default category
et-EE: Automaatne kategooria määramine, kui ühtegi ei ole valitud ja kasutajal puuduvad õigused vaike kategooriale

en: Always auto-assign a post tag if none are selected
et-EE: Alati automaatselt määrata postituse silt, kui ühtegi ei ole valitud

en: Always auto-assign a term of this taxonomy if none are selected
et-EE: Alati automaatselt määrata selle taksonoomia termin, kui ühtegi ei ole valitud

en: Determines the default setting of Permissions > Settings > Editing > Auto-assign default terms
et-EE: Määrab õiguste vaike seadistuse > Seaded > Redigeerimine > Automaatne vaikeperioodide määramine

en: Do not auto-assign a category (except standard default category if user has permission)
et-EE: Ärge määrake automaatselt kategooriat (välja arvatud standardne vaike kategooria, kui kasutajal on õigus)

en: Do not auto-assign a post tag
et-EE: Ära määrake automaatselt postituse silti

en: Do not auto-assign a term of this taxonomy
et-EE: Ära määrake automaatselt selle taksonoomia terminit

en: Do not auto-assign a term if the user has permission for more than one term in the taxonomy
et-EE: Ärge määrake automaatselt terminit, kui kasutajal on õigused rohkem kui ühe termini jaoks taksonoomias

en: If auto-assign term setting is enabled, apply it even if user does not have term assignment limitations
et-EE: Kui automaatse termini määramise seadistus on lubatud, rakendage seda isegi siis, kui kasutajal ei ole termini määramise piiranguid

en: Don't define an 'Approved' status, even if Status Control feature is active
et-EE: Ära määra 'Kinnitatud' staatust, isegi kui staatuse kontrolli funktsioon on aktiivne

en: If user has Nav Menu management capabilities but can't 'edit_theme_options', strip link out of wp-admin Appearance Menu instead of linking it to nav-menus
et-EE: Kui kasutajal on Nav Menüü haldamise õigused, kuid ta ei saa 'edit_theme_options' muuta, eemaldage link wp-admini välimuse menüüst, selle asemel et see lingiks nav-menus'iga

en: Don't credit implicit 'manage_nav_menus' capability to users who have 'edit_theme_options' or 'switch_themes' capability
et-EE: Ärge andke kaudset 'manage_nav_menus' õigust kasutajatele, kellel on 'edit_theme_options' või 'switch_themes' õigus

en: Prevent non-Administrators from adding new Nav Menu items to top level (add below existing editable items instead)
et-EE: Ennetage mitte-administraatoreid, et nad lisaksid uusi Nav Menüü elemente tipptasemele (lisage olemasolevate redigeeritavate elementide alla)

en: For non-Administrators, new Nav Menu items default to being a child of first editable item
et-EE: Mitte-administraatorite jaoks on uued Nav Menüü elemendid vaikimisi esimese redigeeritava elemendi alamelemendid

en: Don't require any additional capabilities for management of Nav Menu settings (normally require 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' or 'publish_pages')
et-EE: Ärge nõudke Nav Menüü seadistuste haldamiseks mingeid täiendavaid õigusi (tavaliselt nõutakse 'manage_menu_settings', 'edit_others_pages' või 'publish_pages')

en: Eliminate extra filtering queries on Nav Menu update, even for non-Administrators
et-EE: Elimineerige täiendavad filtreerimise päringud Nav Menüü värskendamisel, isegi mitte-administraatorite jaoks

en: Don't allow non-Administrators to see others' unattached uploads, regardless of Permissions settings.  Their own unattached uploads are still accessible unless option 'own_attachments_always_editable' is set false
et-EE: Ärge laske mitte-administraatoritel näha teiste eraldamata üleslaadimisi, olenemata õiguste seadetest. Nende enda eraldamata üleslaadimised on endiselt juurdepääsetavad, välja arvatud juhul, kui valik 'own_attachments_always_editable' on seadistatud valeks

en: Limited User Editors can assign their own role
et-EE: Piiratud kasutaja redigeerijad saavad määrata oma rolli

en: Post Meta fields to copy when using 'Add Author Page' dropdown on Users screen
et-EE: Post Meta väljad, mida kopeerida, kui kasutatakse 'Lisa autori leht' rippmenüüd kasutajate ekraanil

en: Manage PublishPress Permissions plugin settings.
et-EE: Haldage PublishPress Permissions pistikprogrammi seadeid.

en: Access the Teaser settings admin screen.
et-EE: Juurdepääs Teaser seadete administreerimise ekraanile.

en: PublishPress Permissions will not apply any Extra Roles or Permissions to limit or expand viewing or editing access.
et-EE: PublishPressi õigused ei rakenda täiendavaid rolle ega õigusi, et piirata või laiendada vaatamise või redigeerimise juurdepääsu.

en: Manage other user's Permissions. Also grants capabilities for all post types and statuses.
et-EE: Halda teiste kasutajate õigusi. Annab ka võimalused kõikide postitüüpide ja -staatuste jaoks.

en: Create new Permission Groups and set the name and description.
et-EE: Looge uusi õiguste gruppe ja seadke nimi ja kirjeldus.

en: Edit the name and description of existing Permission Groups.
et-EE: Muuda olemasolevate õiguste gruppide nime ja kirjeldust.

en: Delete Permission Groups.
et-EE: Kustutage õiguste grupid.

en: If group editing is allowed, can also modify group membership.
et-EE: Kui grupiredigeerimine on lubatud, saab ka muuta grupi liikmeid.

en: Assign Extra Roles or Permissions on the Edit Permissions screen.
et-EE: Määrake täiendavad rollid või õigused õiguste redigeerimise ekraanil.

en: Set Viewing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
et-EE: Seadke vaatamisõigused konkreetsetele postitustele, kategooriatele või terminitele.

en: Set Editing Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
et-EE: Seadke redigeerimisõigused konkreetsetele postitustele, kategooriatele või terminitele.

en: Set Revision Permissions for specific Posts, Categories or Terms.
et-EE: Seadke redaktsioonide õigused konkreetsetele postitustele, kategooriatele või terminitele.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Posts.
et-EE: Seadke "Seada vanemaks" õigused konkreetsetele postitustele.

en: Set Term Assignment Permissions.
et-EE: Seadke terminite määramise õigused.

en: Set Term Management Permissions.
et-EE: Seadke terminite haldamise õigused.

en: Set "Set as Parent" Permissions for specific Categories or Terms.
et-EE: Määra "Määra vanemaks" õigused konkreetsete kategooriate või terminite jaoks.

en: Edit own file uploads, even if they become attached to an uneditable post.
et-EE: Redigeeri oma failide üleslaadimisi, isegi kui need on seotud redigeerimiskindla postitusega.

en: See other user's unattached file uploads in Media Library.
et-EE: Vaata teiste kasutajate mitte seotud failide üleslaadimisi Meedia raamatukogus.

en: Can bypass restrictive "Set as Parent" Permissions (for all hierarchical post types).
et-EE: Võib ületada piiravaid "Seada vanemaks" õigusi (kõikide hierarhiliste postitüüpide jaoks).

en: Do not alter the Media Library listing provided by WordPress.
et-EE: Ära muuda WordPressi poolt pakutud Meedia raamatukogu loetelu.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_posts capability by listing uneditable drafts.
et-EE: Postituste ekraanil rahuldage puuduv edit_posts võimalus, loetledes redigeerimata mustandid.

en: On the Posts screen, satisfy a missing edit_others_posts capability by listing other user's uneditable posts.
et-EE: Postituste ekraanil rahuldage puuduv edit_others_posts võimalus, loetledes teiste kasutajate redigeerimata postitusi.

en: On the Pages screen, satisfy a missing edit_private_pages capability by listing uneditable private pages.
et-EE: Lehekülgede ekraanil rahuldage puuduv edit_private_pages võimalus, loetledes redigeerimata privaatlehti.

en: Allow non-Administrators to Quick Edit or Bulk Edit (possibly allowing them to bypass restrictions).
et-EE: Lubage mitte-administraatoritel kiiresti redigeerida või massiliselt redigeerida (võimalik, et lubades neil piiranguid ületada).

en: (Statuses Pro capability)
et-EE: (Statuses Pro õiguse võimalus)

en: Advanced
et-EE: Täpsem

en: Advanced Settings
et-EE: Täpsemad seaded

en: Network-Wide Settings
et-EE: Võrguülesed seaded

en: Editor Options
et-EE: Redaktori valikud

en: Page Structure
et-EE: Lehe struktuur

en: Permissions Capabilities
et-EE: Õiguste võimekus

en: Front End
et-EE: Esiplaan

en: User Management
et-EE: Kasutaja haldus

en: Constants
et-EE: Konstandid

en: Role Integration
et-EE: Rolli integreerimine

en: Nav Menu Editing
et-EE: Nav Menüü Redigeerimine

en: Miscellaneous
et-EE: Mitmesuguseid

en: Display all advanced settings
et-EE: Kuva kõik täiustatud seaded

en: Use modern tabbed metabox interface
et-EE: Kasuta kaasaegset vahelehtedega metaboxi liidest

en: Delete settings on plugin deletion
et-EE: Kustuta seaded plugina kustutamisel

en: Post-specific Permissions take priority
et-EE: Postitusspetsiifilised õigused on prioriteetsed

en: Search Results include Media
et-EE: Otsingutulemused sisaldavad meediat

en: Regulate access to Category archive pages
et-EE: Reguleeri juurdepääsu kategooria arhiivilehtedele

en: Performance: Don't filter category / tag counts
et-EE: Tõhusus: Ära filtreeri kategooria / sildi arve

en: Filter Menu Items
et-EE: Filtreeri Menüü Ained

en: Page Parent selection for editable pages only
et-EE: Lehe Vanema valik ainult redigeeritavate lehtede jaoks

en: Auto-assign available term if default term is unavailable
et-EE: Auto-määrake saadaval termin, kui vaikimisi termin pole saadaval

en: List other user's uneditable posts
et-EE: Loetle teiste kasutajate redigeerimatuid postitusi

en: Pages can be set or removed from Top Level by:
et-EE: Lehti saab määrata või eemaldada Ülemisest Tasemest:

en: Tag creation requires Tag edit capability
et-EE: Sildi loomine nõuab sildi redigeerimise õigust

en: Type-specific Extra Roles grant all capabilities in Pattern Role
et-EE: Tüüp-spetsiifilised Täiendavad Rollid annavad kõik õigused Malli Rollis

en: Suppress "Private: " Caption
et-EE: Kasu "Privaatne: " Pealkirja peitmine

en: Select Permission Groups at User creation
et-EE: Vali Õigusgrupid kasutaja loomisel

en: Permission Groups on User Profile
et-EE: Õigusgrupid Kasutaja Profiilil

en: Extra Roles on User Profile
et-EE: Täiendavad Rollid Kasutaja Profiilil

en: Order Page Parent dropdown by Title
et-EE: Tellimuse lehe vanem rippmenüü pealkirja järgi

en: Add taxonomy columns to Edit Posts screen
et-EE: Lisa taksonoomia veerud Postituste redigeerimise ekraanile

en: Allow Renaming of uneditable Items
et-EE: Luba muutmatute elementide ümbernimetamine

en: Lock custom menu items
et-EE: Lukusta kohandatud menüüelemendid

en: Bulk Add Author Pages on Users screen
et-EE: Korraga lisa autorite lehed kasutajate ekraanil

en: %1$sDisable%2$s all filtering for anonymous users
et-EE: %1$sKeela%2$s kogu filtreerimine anonüümsetele kasutajatele

en: %1$sDo not apply%2$s metagroup permissions for Administrators
et-EE: %1$sÄra rakenda%2$s metagrupi õigusi administraatoritele

en: Limit front-end category / term filtering
et-EE: Piira esikülje kategooria / mõiste filtreerimist

en: User Search: Filter by WP role
et-EE: Kasutaja otsing: Filtreeri WP rolli järgi

en: Display Administrative Hints
et-EE: Kuva haldusnõuanded

en: Display Module Hints
et-EE: Kuva mooduli nõuanded

en: Detect Dynamically Mapped WP Roles
et-EE: Tuvasta dünaamiliselt kaardistatud WP rollid

en: Non-Administrators can set Reading Permissions for their editable posts
et-EE: Mitte-administraatorid saavad seadistada lugemise õigusi oma redigeeritavatele postitustele

en: Bulk Add / Remove Groups on Users Screen
et-EE: Korraga lisa / eemalda rühmad kasutajate ekraanil

en: Non-Administrators can set Editing Permissions for their editable posts
et-EE: Mitte-administraatorid saavad seadistada redigeerimise õigusi oma redigeeritavatele postitustele

en: Assign Publish Permissions separate from Edit Permissions
et-EE: Määra avaldamise õigused eraldi redigeerimise õigustest

en: Limit user editing capabilities by role level
et-EE: Piira kasutaja redigeerimise võimekust rolli taseme järgi

en: note: Plugin settings and configuration data will be deleted, but only after the last copy of Permissions / Permissions Pro is deleted.
et-EE: märkus: Plugina seaded ja konfiguratsioonide andmed kustutatakse, kuid ainult pärast viimase koopiat Permissions / Permissions Pro on kustutatud.

en: The following would revert to default settings:
et-EE: Järgmised taastatakse vaikeseadeteks:

en: The following would change from defaults to previously stored settings:
et-EE: Järgmised muutuvad vaikeseadetest varem salvestatud seadetekstideks:

en: no Page Parent filter
et-EE: pole lehe vanema filtrit

en: Page Authors, Editors and Administrators
et-EE: Lehe autorid, toimetajad ja administraatorid

en: Page Editors and Administrators
et-EE: Lehe toimetajad ja administraatorid

en: Administrators
et-EE: Administraatorid

en: When saving a post, if the default term is not selectable, substitute first available.
et-EE: Postituse salvestamisel, kui vaikevälja ei saa valida, asendage esimese saadaval oleva.

en: Some term-limited editing configurations require this.
et-EE: Mõned määratud toimetamise konfiguratsioonid nõuavad seda.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with a WordPress role editor like PublishPress Capabilities.
et-EE: Kui lubatud, ei saa kasutajad postitusele uusi silte luua, välja arvatud juhul, kui neil on edit_tags võimalus. Saate seda hallata WordPressi rollide redaktori, näiteks PublishPress Capabilities, abil.

en: If enabled, users cannot create new tags for a post unless they have the edit_tags capability. You can manage this with Capabilities > Capabilities > Taxonomies for any role.
et-EE: Kui lubatud, ei saa kasutajad postitusele uusi silte luua, välja arvatud juhul, kui neil on edit_tags võimalus. Saate seda hallata õiguste > õiguste > taksonoomiate abil mis tahes rolli jaoks.

en: Display all permission operations in a single metabox with tabs (modern UI). When disabled, each operation has a separate metabox (legacy UI).
et-EE: Kuva kõik õiguste toimingud ühes metakastis vahekaartidega (kaasaegne kasutajaliides). Kui keelatud, on igal toimingul eraldi metakast (pärandkasutajaliides).

en: %sPosts / Pages Listing:%s %s
et-EE: %sPostitused / Lehed nimekiri:%s %s

en: User editing capabilities apply for
et-EE: Kasutaja toimetamisõigused kehtivad

en: equal or lower role levels
et-EE: võrdsete või madalamate rollitasemete jaoks

en: lower role levels
et-EE: madalamate rollitasemete jaoks

en: To control how Extra Roles are applied, see %1$sRole Usage%2$s.
et-EE: Et kontrollida, kuidas täiendavaid rolle rakendatakse, vaadake %1$sRollide kasutus%2$s.

en: Defined Constant
et-EE: Määratud konstant

en: Setting
et-EE: Seade

en: Available Constant
et-EE: Saadaval konstant

en: To modify one or more default settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
et-EE: Üksikute või mitme vaike seadistuse muutmiseks kogu võrgus, <strong>kopeerige</strong> järgmine kood oma teema <strong>functions.php</strong> faili (või mõnda muud faili, mis käivitatakse alati ja ei uuendata automaatselt) ja muutke vastavalt soovile:

en: To force the value of one or more settings network-wide, <strong>copy</strong> the following code into your theme's <strong>functions.php</strong> file (or some other file which is always executed and not auto-updated) and modify as desired:
et-EE: Üksikute või mitme seadistuse väärtuse sundimiseks kogu võrgus, <strong>kopeerige</strong> järgmine kood oma teema <strong>functions.php</strong> faili (või mõnda muud faili, mis käivitatakse alati ja ei uuendata automaatselt) ja muutke vastavalt soovile:

en: All settings in this form (including those on undisplayed tabs) will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
et-EE: Käesolevas vormis (sealhulgas mittekuvatel vahekaartidel) olevad kõik seaded lähtestatakse VAIKESEADETELE. Kas olete kindel?

en: Revert to Defaults
et-EE: Taasta vaikeväärtused

en: General
et-EE: Üldine

en: Taxonomies
et-EE: Taksonoomiad

en: Post Types
et-EE: Postituste tüübid

en: Database Maintenance
et-EE: Andmebaasi hooldus

en: Enforce distinct edit, delete capability requirements for Media
et-EE: Kehtesta eraldi redigeerimise, kustutamise õiguste nõuded meedia jaoks

en: Modify permissions for these Taxonomies:
et-EE: Muuda õigusi nendele taksonoomiatele:

en: Modify permissions for these Post Types:
et-EE: Muuda õigusi nendele postituste tüüpidele:

en: This causes unique capabilities to be required for editing each post type.
et-EE: See nõuab iga postituse tüübi redigeerimiseks unikaalseid õigusi.

en: Nav Menus (Block)
et-EE: Navigeerimismenüüd (plokk)

en: Metabox enabled
et-EE: Metabox lubatud

en: Metabox disabled
et-EE: Metabox keelatud

en: Permissions screen enabled
et-EE: Õiguste ekraan lubatud

en: Permissions screen disabled
et-EE: Õiguste ekraan keelatud

en: This feature allows you to restrict access to Media Library files when they are accessed via WordPress. To restrict viewing of files when they are visited directly via the URL, use the "File Access" feature.
et-EE: See funktsioon võimaldab teil piirata juurdepääsu meediateegi failidele, kui neid pääseb juurde WordPressi kaudu. Failide vaatamise piiramiseks, kui neid külastatakse otse URL-i kaudu, kasutage "Faili juurdepääsu" funktsiooni.

en: Enable metabox on %s editing screen
et-EE: Luba metabox %s redigeerimise ekraanil

en: Enable on Permissions screen
et-EE: Luba õiguste ekraanil

en: Make Unattached Files Private
et-EE: Muuda kinnitamata faile privaatsuseks

en: Small Thumbnails Unfiltered
et-EE: Väikesed pisipildid filtreerimata

en: Compatibility Mode: Apply extra redirect
et-EE: Ühilduvusrežiim: Rakenda täiendav ümbersuunamine

en: Media File Protection
et-EE: Meediafailide kaitse

en: Control direct access to Media files
et-EE: Kontrolli meediafailide otsest juurdepääsu

en: Automatic .htaccess file management
et-EE: Automaatne .htaccess faili haldamine

en: File Access key with on-demand regeneration
et-EE: Faili juurdepääsu võti nõudmisel regeneratsiooniga

en: Pro Feature
et-EE: Pro funktsioon

en: Upgrade to Pro to unlock advanced file protection capabilities
et-EE: Uuenda Pro versioonile, et avada täiustatud failikaitse võimalused

en: Learn More
et-EE: Loe rohkem

en: Privacy & Performance
et-EE: Privaatsus ja tulemuslikkus

en: Limit attachment access by post permissions
et-EE: Piira manuste juurdepääsu postituse õigustega

en: Make unattached files private
et-EE: Tee kinnitamata failid privaatsed

en: Directly control specific files
et-EE: Kontrolli otseselt konkreetseid faile

en: Optimize your site with advanced privacy and performance controls
et-EE: Optimeeri oma sait täiustatud privaatsuse ja tulemuslikkuse seadete abil

en: Advanced Integration
et-EE: Täpne integratsioon

en: Nginx integration support
et-EE: Nginx integratsiooni tugi

en: Process externally uploaded files
et-EE: Töötle väliselt üles laaditud faile

en: Supports network (multisite) installs
et-EE: Toetab võrgu (multisite) installatsioone

en: Get advanced integration features with Nginx, FTP, and more
et-EE: Saa täiustatud integratsiooni funktsioone Nginxiga, FTP ja muu abil

en: Ready to secure your files?
et-EE: Kas oled valmis oma faile turvama?

en: Upgrade to Pro and get advanced file access control with all these features and more.
et-EE: Uuendage Pro versioonile ja saate täiustatud failide juurdepääsu kontrolli koos kõigi nende funktsioonide ja rohkemaga.

en: Integrations
et-EE: Integratsioonid

en: Compatibility Packs
et-EE: Ühilduvuse paketid

en: Unlock Pro Integrations
et-EE: Avage Pro integratsioonid

en: Upgrade to the Pro version for optimal compatibility and prompt, professional support.
et-EE: Uuendage Pro versioonile, et saavutada optimaalne ühilduvus ja kiire, professionaalne tugi.

en: Admin
et-EE: Administraator

en: Builder
et-EE: Kujundaja

en: Cache
et-EE: Vahemälu

en: Community
et-EE: Kogukond

en: E-Commerce
et-EE: E-kaubandus

en: Events
et-EE: Sündmused

en: Multilingual
et-EE: Mitmekeelne

en: Fields
et-EE: Väljad

en: Commerce
et-EE: Kaubandus

en: Multilang
et-EE: Mitmekeelne

en: Active Plugin
et-EE: Aktiivne plugin

en: Integration Active
et-EE: Integratsioon aktiivne

en: Upgrade to Pro to enable this integration
et-EE: Uuendage Pro versioonile, et võimaldada seda integratsiooni

en: Unlock %s integration to enhance your revisions solution.
et-EE: Avage %s integratsioon, et täiustada oma ülevaatuste lahendust.

en: Active Plugin Integration
et-EE: Aktiivne pistikprogrammide integreerimine

en: Supported Plugin Integration
et-EE: Toetatud pistikprogrammide integreerimine

en: Enable Circles
et-EE: Luba ringid

en: Time-limited Membership
et-EE: Aja piiratud liikmelisus

en: Membership Notifications
et-EE: Liikmelisuse teated

en: Limit access based on post authorship and group membership for more granular permissions control.
et-EE: Piira juurdepääs postituste autori ja grupi liikmelisuse põhjal, et saavutada detailsem õiguste kontroll.

en: Modify viewing or editing access
et-EE: Muuda vaatamise või redigeerimise juurdepääsu

en: Use any Role or Permission Group
et-EE: Kasutage mis tahes rolli või õiguste rühma

en: Circle member's capabilities apply only for other member's posts
et-EE: Ringiliikme õigused kehtivad ainult teiste liikmete postituste jaoks

en: Upgrade to Pro to limit access based on post author relationships
et-EE: Uuenda Pro versioonile, et piirata juurdepääsu postituste autorite suhete alusel

en: Create time-limited permission group memberships with automatic expiration.
et-EE: Loo ajaliselt piiratud õiguste rühma liikmelisused automaatse aegumisega.

en: Delay membership start date
et-EE: Kasu liikmelisuse alguskuupäeva viibimist

en: Set membership expiration date
et-EE: Sea liikmelisuse aegumise kuupäev

en: Group membership grants access to content of your choice
et-EE: Grupp liikmelisus annab juurdepääsu valitud sisule

en: Go Pro for time-limited group membership
et-EE: Mine Pro versioonile ajaliselt piiratud grupi liikmelisuse jaoks

en: Ready to enhance your membership features?
et-EE: Kas oled valmis oma liikmelisuse funktsioone täiustama?

en: Upgrade to Pro and get advanced membership management with circles, time-limited memberships, and more.
et-EE: Uuenda Pro versioonile ja saa täiustatud liikmehaldus, sealhulgas ringid, ajaliselt piiratud liikmelisus ja palju muud.

en: Features
et-EE: Funktsioonid

en: settings
et-EE: seaded

en: Active
et-EE: Aktiivne

en: Inactive
et-EE: Passiivne

en: User Posts Synchronization
et-EE: Kasutaja Postituste Sünkroniseerimine

en: Synchronize User Posts
et-EE: Sünkroniseeri Kasutaja Postitused

en: Bulk Create Author Posts
et-EE: Massiline Autorite Postituste Loomine

en: Smart User Matching
et-EE: Nutikas Kasutajate Sobitamine

en: Role-Based Synchronization
et-EE: Rollipõhine Sünkroniseerimine

en: Create Posts for Your Users
et-EE: Loo Postitusi Oma Kasutajatele

en: Automatically generate posts for users
et-EE: Generaatori postitusi kasutajatele automaatselt

en: Set up posts for existing users
et-EE: Seadista postitused olemasolevatele kasutajatele

en: Produce posts for users when they register
et-EE: Toota postitusi kasutajatele, kui nad registreeruvad

en: Upgrade to Pro to automatically generate posts for users
et-EE: Uuenda Pro versioonile, et genereerida postitusi kasutajatele automaatselt

en: Bulk Page Creation
et-EE: Massiline Lehe Loomine

en: Generate posts for user roles that you select
et-EE: Generaatori postitusi valitud kasutajarollidele

en: Choose how many posts to create per user
et-EE: Vali, kui palju postitusi luua iga kasutaja kohta

en: Decide which status to use for new posts
et-EE: Otsusta, millist staatust kasutada uute postituste jaoks

en: Upgrade to Pro to unlock bulk page creation features
et-EE: Uuenda Pro versioonile, et avada massilise lehe loomise funktsioonid

en: Advanced Configuration
et-EE: Täpsem Konfiguratsioon

en: Automatically detect and avoid duplicate posts
et-EE: Avasta automaatselt ja väldi duplikaatpostitusi

en: Add new pages to a parent page
et-EE: Lisa uusi lehti vanemale lehele

en: Allow users to edit their new posts
et-EE: Luba kasutajatel oma uusi postitusi redigeerida

en: Unlock advanced user synchronization features
et-EE: Avage täiustatud kasutaja sünkroonimise funktsioonid

en: Ready to automatically generate posts for your users?
et-EE: Kas olete valmis automaatselt postitusi genereerima oma kasutajatele?

en: Upgrade to Pro and get advanced user post generation with all these features and more.
et-EE: Uuenda Pro versioonile ja saa täiustatud kasutaja postituste genereerimine koos kõigi nende funktsioonidega ja rohkem.

en: Username
et-EE: Kasutajanimi

en: Email
et-EE: E-post

en: Specific Permissions %1$s
et-EE: Spetsiifilised õigused %1$s

en: Specific Permissions assigned directly to the user
et-EE: Spetsiifilised õigused, mis on määratud otse kasutajale

en: Specific Permissions assigned to the user or one of their groups
et-EE: Spetsiifilised õigused, mis on määratud kasutajale või mõnele nende grupile

en: User Roles %1$s
et-EE: Kasutaja rollid %1$s

en: Roles %1$s
et-EE: Rollid %1$s

en: Roles assigned directly to the user
et-EE: Rollid, mis on määratud otse kasutajale

en: Roles assigned to the user or one of their groups
et-EE: Rollid, mis on määratud kasutajale või mõnele nende grupile

en: Edit User
et-EE: Muuda kasutajat

en: Set Viewing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
et-EE: Määra vaatamisõigused konkreetsete postituste, kategooriate või terminite jaoks.

en: Set Editing permissions for specific Posts, Categories or Terms.
et-EE: Määra redigeerimisõigused konkreetsete postituste, kategooriate või terminite jaoks.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Pages.
et-EE: Määra "Määra vanemaks" õigused konkreetsete lehtede jaoks.

en: Set Assign Term permissions.
et-EE: Määra terminite määramise õigused.

en: Set "Manage This Term" permissions for specific terms.
et-EE: Seosta "Halda seda mõistet" õigused konkreetsete mõistete jaoks.

en: Set "Set as Parent" permissions for specific Categories or Terms.
et-EE: Määra "Määra vanemaks" õigused konkreetsete kategooriate või terminite jaoks.

en: Set Copy Permissions for specific Posts.
et-EE: Määra kopeerimise õigused konkreetsetele postitustele.

en: Permissions & Access
et-EE: Õigused & Juurdepääs

en: Full editing access for all post types. Also gives the ability to edit Permissions for user roles.
et-EE: Täielik redigeerimise juurdepääs kõigile postitustüüpidele. Samuti annab võimaluse redigeerida lube kasutajarollide jaoks.

en: Access to the Settings screen.
et-EE: Juurdepääs seadeekraanile.

en: Access to the Teaser screen.
et-EE: Juurdepääs teaser-ekraanile.

en: All Enabled and Blocked Permissions are ignored for this role.
et-EE: Kõik lubatud ja blokeeritud õigused ignoreeritakse selle rolli jaoks.

en: Create Custom Groups.
et-EE: Loo kohandatud gruppe.

en: View Custom Groups on the Permissions screen. Also allows access to the editing screen for Custom Groups.
et-EE: Vaata kohandatud gruppe lubade ekraanil. Samuti võimaldab juurdepääsu kohandatud gruppide redigeerimise ekraanile.

en: Delete Custom Groups.
et-EE: Kustuta kohandatud gruppe.

en: Manage members in Custom Groups.
et-EE: Halda liikmeid kohandatud gruppides.

en: Set Permissions in Post or Term Editing Screen
et-EE: Seosta õigused postituse või mõiste redigeerimise ekraanil

en: Subscribers
et-EE: Tellijad

en: Contributors
et-EE: Kaastöötajad

en: Authors
et-EE: Autorid

en: Editors
et-EE: Toimetajad

en: You're using PublishPress Permissions Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
et-EE: Kasutad PublishPress Permissions Free versiooni. Pro versioonil on rohkem funktsioone ja tugi. %sUuenda Pro%s

en: Promo file not found.
et-EE: Promo faili ei leitud.

en: Upgrade to Pro to unlock seamless integration.
et-EE: Uuendage Pro versioonile, et avada sujuv integreerimine.

en: Posts Teaser
et-EE: Postituste eelvaade

en: Show a teaser message or login prompt for protected content. Available in PublishPress Permissions Pro.
et-EE: Kuva teavitussõnum või sisselogimise kutse kaitstud sisu jaoks. Saadaval PublishPress Permissions Pro-s.

en: Post Statuses for Editorial Workflow
et-EE: Postituste staatused toimetuse töövoo jaoks

en: Control access to custom post statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
et-EE: Kontrolli juurdepääsu kohandatud postituste staatustele. See töövoo funktsioon on saadaval PublishPress Permissions Pro-s.

en: Automatically generate a personal page for each user. This feature is available in PublishPress Permissions Pro.
et-EE: Genereeri automaatselt isiklik leht iga kasutaja jaoks. See funktsioon on saadaval PublishPress Permissions Pro-s.

en: Post Visibility Statuses
et-EE: Postituste nähtavuse staatused

en: Control access to post visibility statuses. This workflow feature is available in PublishPress Permissions Pro.
et-EE: Kontrolli juurdepääsu postituste nähtavuse staatustele. See töövoo funktsioon on saadaval PublishPress Permissions Pro-s.

en: License
et-EE: Litsents

en: Account
et-EE: Konto

en: Version
et-EE: Versioon

en: Version info was refreshed.
et-EE: Versiooni info on värskendatud.

en: Further details for your installation:
et-EE: Edasised üksikasjad teie installatsiooni kohta:

en: Your presspermit.com key has expired, but a <a href="%s">PublishPress renewal</a> discount may be available.
et-EE: Sinu presspermit.com võti on aegunud, kuid <a href="%s">PublishPressi uuendamise</a> allahindlus võib olla saadaval.

en: Permissions Pro was previously active. You are now running the free version, with fewer features.
et-EE: Permissions Pro oli varem aktiivne. Praegu kasutad tasuta versiooni, millel on vähem funktsioone.

en: A presspermit.com key appears to be active. <a href="%s" target="_blank">Contact us</a> for assistance in migrating your account to publishpress.com.
et-EE: Presspermit.com võti näib olevat aktiivne. <a href="%s" target="_blank">Võta meiega ühendust</a> oma konto migreerimise abistamiseks publishpress.com-ile.

en: PublishPress Permissions Version: %1$s %2$s
et-EE: PublishPress Permissions versioon: %1$s %2$s

en: %s&nbsp;details
et-EE: %s&nbsp;üksikasjad

en: Installation History
et-EE: Installatsiooni ajalugu

en: %s (previous install)
et-EE: %s (eelmine installatsioon)

en: WordPress Version: %s
et-EE: WordPressi versioon: %s

en: PHP Version: %s
et-EE: PHP versioon: %s

en: %1$s queries in %2$s seconds. %3$s MB used.
et-EE: %1$s päringut %2$s sekundi jooksul. %3$s MB kasutatud.

en: Term
et-EE: Termin

en: Terms
et-EE: Terminid

en: %s Manager
et-EE: %s haldur

en: You do not have permission to update that Navigation Menu
et-EE: Teil ei ole õigust seda navigeerimismenüüd uuendada

en: You do not have permission to create new Navigation Menus
et-EE: Teil ei ole õigust luua uusi navigeerimismenüü

en: You do not have permission to delete that Navigation Menu.
et-EE: Teil ei ole õigust seda navigeerimismenüüd kustutada.

en: The %s was saved, but you can no longer edit it.
et-EE: %s salvestati, kuid te ei saa seda enam redigeerida.

en: Go to %s
et-EE: Mine %s

en: The requested modification was processed, but you can no longer edit the post.
et-EE: Taotletud muudatus töötati läbi, kuid sa ei saa enam postitust redigeerida.

en: You do not have permission to move the menu item "%1$s"
et-EE: Teil ei ole õigust menüüelemendi "%1$s" liigutamiseks

en: Return to Menu Editor
et-EE: Tagasi menüü redigeerijasse

en: You do not have permission to delete the menu item "%1$s"
et-EE: Teil ei ole õigust menüüelemendi "%1$s" kustutamiseks

en: You do not have permission to edit the menu item "%1$s"
et-EE: Teil ei ole õigust menüüelemendi "%1$s" redigeerimiseks

en: Editing
et-EE: Redigeerimine

en: Publishing
et-EE: Avaldamine

en: Working Copy of
et-EE: Töökopia

en: Working Copy
et-EE: Töökopia

en: Submit Changes to
et-EE: Esita muudatused

en: Submit Changes
et-EE: Esita muudatused

en: Request
et-EE: Taotlus

en: Create Revision of
et-EE: Loo muudatused

en: Create Revision
et-EE: Loo muudatused

en: New Revision
et-EE: Uus revisjon

en: Submit Revision of
et-EE: Esita muudatused

en: Submit Revision
et-EE: Esita muudatused

en: Submitted Revision
et-EE: Esitatud revisjon

en: Revise
et-EE: Muuda

en: Revision
et-EE: Muudatus

en: Assign Term
et-EE: Määra termin

en: Assignment
et-EE: Määramine

en: Management
et-EE: Halduse

en: (unpublished)
et-EE: (avalikustamata)

en: You are not permitted to manage menu locations
et-EE: Teil ei ole lubatud hallata menüü asukohti

en: Post Approved
et-EE: Postitus heaks kiidetud

en: Page Approved
et-EE: Leht heaks kiidetud

en: Limited Editing Elements feature has moved to <a href="%s">Capabilities > Editor Features</a>.
et-EE: Piiratud redigeerimise elemendi funktsioon on liikunud <a href="%s">Võimed > Redaktori funktsioonid</a> alla.

en: Limited Editing Elements feature requires <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> plugin.
et-EE: Piiratud redigeerimise elemendi funktsioon nõuab <a href="%s" target="_blank">PublishPress Capabilities</a> pluginat.

en: Author Search / Select
et-EE: Autori otsing / Valik

en: select other
et-EE: vali teine

en: close
et-EE: sulge

en: Permissions: Select this %1$s as Parent for All Post Types
et-EE: Õigused: Valige see %1$s vanemaks kõigile postituste tüüpidele

en: Permissions: %1$s this %2$s for All Post Types
et-EE: Õigused: %1$s see %2$s kõigile postituste tüüpidele

en: You do not have permission to select that Parent
et-EE: Teil ei ole lubatud valida seda vanemat

en: %s author page added | %s author pages added
et-EE[0]: %s autorileht lisatud
et-EE[1]: %s autorilehte lisatud

en: No users selected
et-EE: Kasutajaid ei ole valitud

en: Selected users already have specified author page
et-EE: Valitud kasutajatel on juba määratud autorileht

en: Add Author Page&hellip;
et-EE: Lisa autori leht&hellip;

en: make each selected user the author of a new page
et-EE: tee iga valitud kasutaja uue lehe autoriks

en: pattern post sets default content and categories for author post
et-EE: mallipostitus määrab vaikimisi sisu ja kategooriad autori postitusele

en: pattern post sets parent, default content and template for author page
et-EE: mallipostitus määrab vanema, vaikimisi sisu ja malli autori lehele

en: pattern page sets parent and default content for author page
et-EE: mallileht määrab vanema ja vaikimisi sisu autori lehele

en: patterned on&hellip;
et-EE: põhineb&hellip;

en: patterned on...
et-EE: põhineb...

en: Pattern ID:
et-EE: Malli ID:

en: enter post ID/slug
et-EE: sisesta postituse ID/slug

en: Title:
et-EE: Pealkiri:

en: supported tags are [username] and [userid]
et-EE: toetatud sildid on [username] ja [userid]

en: Add Pages
et-EE: Lisa lehed

en: (select...)
et-EE: (vali...)

en: Role Usage edited.
et-EE: Rolli kasutus muudetud.

en: These optional settings customize how PublishPress Permissions applies extra roles. Your existing WP Role Definitions can be applied in two different ways:
et-EE: Need valikulised seaded kohandavad, kuidas PublishPress Permissions rakendab lisarolle. Sinu olemasolevad WP Rollide määratlemised saab rakendada kahes erinevas viisis:

en: Pattern Roles convert 'post' capabilities to the corresponding type-specific capability.  In a normal WP installation, this is the easiest solution.
et-EE: Musterollid muundavad 'post' võimeid vastavaks tüübi-spetsiifiliseks võimeks. Tavalises WP paigalduses on see kõige lihtsam lahendus.

en: With Direct Assignment, capabilities are applied without modification.
et-EE: Otsese määramise korral rakendatakse võimed ilma muudatusteta.

en: All Role Usage settings will be reset to DEFAULTS.  Are you sure?
et-EE: Kõik rolli kasutuse seaded lähtestatakse VAIKESEADETEKS. Kas oled kindel?

en: Role Usage updated.
et-EE: Rolli kasutus ajakohastatud.

en: Role Usage: %s
et-EE: Rolli kasutus: %s

en: Usage
et-EE: Kasutus

en: no supplemental assignment
et-EE: ei ole täiendavat määramist

en: Pattern Role
et-EE: Mustri roll

en: Direct Assignment
et-EE: Otsene määramine

en: Post Capabilities
et-EE: Postituste võimekused

en: Type-specific and/or status-specific equivalents of the following capabilities are included in supplemental %s roles:
et-EE: Järgmiste võimete tüübi- ja/või staatuse-spetsiifilised ekvivalendid on kaasatud täiendavatesse %s rollidesse:

en: Arbitrary Capabilities
et-EE: Mugavad võimekused

en: The following capabilities are included in supplemental %s roles:
et-EE: Järgmised võimekused on lisatud täiendavatesse %s rollidesse:

en: Role Capabilities
et-EE: Rolli võimekused

en: All capabilities defined for this WordPress role will be applied in supplemental assignments:
et-EE: Kõik selle WordPressi rolli jaoks määratletud võimed rakendatakse täiendavates määratlustes:

en: Notes regarding Pattern Roles
et-EE: Märkmed mustri rollide kohta

en: Back to Role Usage List
et-EE: Tagasi rolli kasutusloendisse

en: Notes
et-EE: Märkmed

en: The 'posts' capabilities in a WP role determine its function as a Pattern Role for supplemental assignment to Permission Groups. When you assign the 'Author' pattern role for Pages, edit_posts and edit_published_posts become edit_pages and edit_published_pages.
et-EE: 'postituste' võimed WP rollis määravad selle funktsiooni Musterollina täiendavatele õiguste gruppidele. Kui määrad 'Autor' musterolli Lehtede jaoks, muutuvad edit_posts ja edit_published_posts edit_pages ja edit_published_pages.

en: Role capabilities defined for other post types (i.e. 'edit_others_pages', 'edit_things') are ignored unless Role Usage is set to Direct Assignment.
et-EE: Teiste postitustüüpide (nt 'edit_others_pages', 'edit_things') jaoks määratletud rolli võimed jäetakse tähelepanuta, kui Rolli kasutus on seatud Otseseks määramiseks.

en: If one of the default roles is deleted from the WP database, it will remain available as a pattern role with default WP capabilities (but can be disabled here).
et-EE: Kui üks vaikimisi rolle WP andmebaasist kustutatakse, jääb see kättesaadavaks mustrina, millel on vaikimisi WP võimed (aga seda saab siin keelata).

en: No matching roles were found.
et-EE: Sobivaid rolle ei leitud.

en: Media Library
et-EE: Meedia raamatukogu

en: Posts / Pages Listing
et-EE: Postituste / Lehtede loend

en: List other users' files if attached to a editable post
et-EE: Loetlege teiste kasutajate failid, kui need on seotud muudetava postitusega

en: List other users' files if attached to a viewable post
et-EE: Loetlege teiste kasutajate faile, kui need on seotud vaadatava postitusega

en: List other users' unattached files by default
et-EE: Loetlege teiste kasutajate mitteseotud faile vaikimisi

en: Edit other users' files if attached to an editable post
et-EE: Redigeerige teiste kasutajate faile, kui need on seotud redigeeritava postitusega

en: Prevent editing files if attached to a non-editable post
et-EE: Eemaldage redigeerimise võimalus failide puhul, kui need on seotud mitteredigeeritava postitusega

en: Users can always edit their own files
et-EE: Kasutajad saavad alati redigeerida oma faile

en: Limited Editing Elements
et-EE: Piiratud redigeerimise elemendid

en: Feature Moved
et-EE: Funktsioon on liigutatud

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to %1$sCapabilities > Editor Features > Element IDs%2$s for better organization and enhanced functionality.
et-EE: Piiratud redigeerimise elementide funktsioon on viidud %1$sVõimed > Toimetaja funktsioonid > Elementide ID-d%2$s parema korralduse ja täiendava funktsionaalsuse nimel.

en: The Limited Editing Elements feature has been moved to the PublishPress Capabilities plugin. Please install %1$sPublishPress Capabilities%2$s to access this functionality.
et-EE: Piiratud redigeerimise elementide funktsioon on viidud PublishPress Capabilities pluginasse. Palun installige %1$sPublishPress Capabilities%2$s, et sellele funktsionaalsusele juurde pääseda.

en: Current Settings:
et-EE: Praegused seaded:

en: HTML Element IDs:
et-EE: HTML Elementide ID-d:

en: List Files
et-EE: Loetlege faile

en: The following settings apply to users who are able to access the Media Library. Normally this requires the upload_files or edit_files capability.
et-EE: Järgmised seaded kehtivad kasutajatele, kes saavad juurde pääseda Meedia Raamatukogule. Tavaliselt nõuab see upload_files või edit_files võimet.

en: Edit Files
et-EE: Redigeerige faile

en: You are not allowed to create new %s
et-EE: Teie ei tohi luua uusi %s

en: access denied
et-EE: juurdepääs keelatud

en: Approve
et-EE: Kinnita

en: Revisors
et-EE: Revisioonid

en: To read the full content, please log in to this site.
et-EE: Täieliku sisu lugemiseks palun logige sellele saidile sisse.

en: Content requires additional permissions.
et-EE: Sisu vajab täiendavaid õigusi.

en: Read More
et-EE: Loe rohkem

en: Teaser Type
et-EE: Teaser'i tüüp

en: Coverage
et-EE: Katvus

en: Teaser Text
et-EE: Teaser'i tekst

en: Read More Notice
et-EE: Loe rohkem teade

en: Redirect
et-EE: Suuna

en: Options
et-EE: Valikud

en: Hidden Content Teaser
et-EE: Peidetud sisu Teaser

en: Display mode for readable private posts
et-EE: Kuvatav režiim loetavatele privaatsetele postitustele

en: Display mode for readable non-private posts
et-EE: Kuvatav režiim loetavatele mitteprivaatsetele postitustele

en: Feed Replacement Text (use %permalink% for post URL)
et-EE: To feed asendustekst (kasuta %permalink% postituse URL-i jaoks)

en: Login Notice Message
et-EE: Sisselogimise teade

en: Hide Featured Image when Teaser is applied
et-EE: Peida esiletõstetud pilt, kui Teaser on rakendatud

en: "Hide Private" settings only apply to custom privacy (Member, Premium, Staff, etc.)
et-EE: "Peida Privaatne" seaded kehtivad ainult kohandatud privaatsuse jaoks (Liikmed, Premium, Töötajad jne)

en: %s is a PRO feature
et-EE: %s on PRO funktsioon

en: 🔓 Unlock %s
et-EE: 🔓 Ava %s

en: This feature is available in PublishPress Permissions PRO
et-EE: See funktsioon on saadaval PublishPress Permissions PRO-s

en: Upgrade to PRO
et-EE: Uuenda PRO-ks

en: Compare Features
et-EE: Võrdle funktsioone

en: All post teaser settings were updated.
et-EE: Kõik postituste eelvaate seaded on uuendatud.

en: All post teaser settings were reset to defaults.
et-EE: Kõik postituste eelvaate seaded on lähtestatud vaikeseadele.

en: Teaser Settings
et-EE: Eelvaate seaded

en: Display for readable private posts:
et-EE: Kuvamine loetavatele privaatsetele postitustele:

en: Full Content
et-EE: Täis sisu

en: Excerpt Only
et-EE: Ainult väljavõte

en: Title Only
et-EE: Ainult pealkiri

en: Display for readable non-private posts:
et-EE: Kuvamine loetavatele mitteprivaatsetele postitustele:

en: Feed Replacement Text:
et-EE: Toite asendustekst:

en: Use %s for post URL
et-EE: Kasutage %s postituse URL-i jaoks

en: Select Post Type to Configure
et-EE: Valige konfigureeritav postituse tüüp

en: Choose which post type you want to configure teaser settings for.
et-EE: Valige, millise postituse tüübi jaoks soovite eelvaate seadeid konfigureerida.

en: Pages and custom post types are available in %sPRO%s
et-EE: Leheküljed ja kohandatud postituse tüübid on saadaval %sPRO%s

en: WordPress default. Show "Page not found" screen
et-EE: WordPressi vaike. Kuvage "Lehte ei leitud" ekraan

en: Teaser text
et-EE: Eelvaate tekst

en: Use content before Read More link as teaser text
et-EE: Kasutage sisu enne "Loe rohkem" linki kui eelvaate teksti

en: Use Excerpt as teaser text
et-EE: Kasutage väljavõttu kui eelvaate teksti

en: Use Excerpt or pre-More as teaser text
et-EE: Kasutage väljavõttu või enne "Rohkem" kui eelvaate teksti

en: Use Excerpt, pre-More or First X Characters as teaser text
et-EE: Kasutage väljavõttu, enne "Rohkem" või esimest X märki kui eelvaate teksti

en: Redirect to another post
et-EE: Suuna teisele postitusele

en: No teaser will be applied
et-EE: Teaserit ei rakendata

en: Use configured teaser text to replace or supplement content
et-EE: Kasuta konfigureeritud teaseriteksti sisu asendamiseks või täiendamiseks

en: Show a "Read More" link that requires login
et-EE: Kuva "Loe edasi" link, mis nõuab sisselogimist

en: Use the post excerpt as teaser content
et-EE: Kasuta postituse kokkuvõtet teaserisisuna

en: Use excerpt or content before More tag
et-EE: Kasuta kokkuvõtet või sisu enne "Rohkem" märgendit

en: Show the first X characters of the post content
et-EE: Kuva postituse sisu esimesed X tähemärki

en: Redirect users to another page when they try to access restricted content
et-EE: Suuna kasutajad teisele lehele, kui nad proovivad pääseda piiratud sisule

en: Use first X characters of content as teaser text
et-EE: Kasuta sisu esimesi X tähemärki teaseritekstina

en: Use excerpt or first X characters of content
et-EE: Kasuta kokkuvõtet või sisu esimesi X tähemärki

en: Teaser Settings for %s
et-EE: Teaseriseaded %s jaoks

en: Teaser Type:
et-EE: Teaseritüüp:

en: Read More links, excerpts, and redirects are available in %sPRO%s
et-EE: Loe edasi lingid, kokkuvõtted ja suunamised on saadaval %sPRO%s

en: Show only the first
et-EE: Kuva ainult esimesed

en: Chars
et-EE: Tähemärki

en: characters
et-EE: tähemärki

en: characters (leave empty for full excerpt)
et-EE: tähemärki (jätke tühjaks, et saada täielik kokkuvõte)

en: Teaser Application:
et-EE: Teaserite rakendamine:

en: List and Single view
et-EE: Loend ja Üksikvaade

en: Single view only
et-EE: Ainult ühekordne vaade

en: User Application:
et-EE: Kasutaja rakendus:

en: Both
et-EE: Mõlemad

en: Not Logged In Users
et-EE: Sisse logimata kasutajad

en: Logged In Users
et-EE: Sisse logitud kasutajad

en: Navigation Menus:
et-EE: Navigeerimismenüüd:

en: Display links if user doesn't have access
et-EE: Kuva lingid, kui kasutajal ei ole ligipääsu

en: Hide links if user doesn't have access
et-EE: Peida lingid, kui kasutajal ei ole ligipääsu

en: Private Posts:
et-EE: Privaatpostitused:

en: Apply Teaser to Private Posts
et-EE: Rakenda reklaamivise privaatpostitustele

en: Hide Private Posts if user doesn't have access
et-EE: Peida privaatpostitused, kui kasutajal ei ole ligipääsu

en: Hide for Custom Visibility
et-EE: Peida kohandatud nähtavuse jaoks

en: Featured Image:
et-EE: Esiletõstetud pilt:

en: Show featured image
et-EE: Kuva esiletõstetud pilt

en: Hide featured image when teaser is applied
et-EE: Peida esiletõstetud pilt, kui reklaamivise on rakendatud

en: Teaser Message Style:
et-EE: Reklaamivise sõnumi stiil:

en: Use Default Teaser Message Style
et-EE: Kasuta vaikimisi reklaamivise sõnumi stiili

en: Use Custom Teaser Message Style
et-EE: Kasuta kohandatud reklaamivise sõnumi stiili

en: Choose whether to use the default message style or customize the appearance of teaser messages.
et-EE: Valige, kas kasutada vaikimisi sõnumi stiili või kohandada eelvaate sõnumite välimust.

en: Teaser Message
et-EE: Reklaamivise sõnum

en: Replace the post content entirely with custom content for users who don't have access.
et-EE: Asendage postituse sisu täielikult kohandatud sisuga kasutajatele, kellel ei ole juurdepääsu.

en: This field is required.
et-EE: See väli on kohustuslik.

en: Replace Post Content With:
et-EE: Asenda postituse sisu:

en: Insert a login form by using %s[login_form]%s shortcode.
et-EE: Sisestage sisselogimise vorm, kasutades %s[login_form]%s lühikoodi.

en: Teaser Text Configuration
et-EE: Teaser Teksti Konfiguratsioon

en: Configure custom teaser text for this post type.
et-EE: Konfigureeri kohandatud teaser tekst selle postituse tüübi jaoks.

en: post title
et-EE: postituse pealkiri

en: post content
et-EE: postituse sisu

en: Before %s:
et-EE: Enne %s:

en: After %s:
et-EE: Pärast %s:

en: Redirect Settings
et-EE: Suunamisseaded

en: Redirect functionality is available in PRO
et-EE: Suunamisfunktsioon on saadaval PRO versioonis

en: Automatically redirect users to a login page or custom page when they try to access restricted content.
et-EE: Suunake kasutajad automaatselt sisselogimise lehele või kohandatud lehele, kui nad üritavad juurde pääseda piiratud sisule.

en: Redirection
et-EE: Suunamine

en: Target Post Type
et-EE: Sihtpostituse tüüp

en: Select Post
et-EE: Vali postitus

en: Not Logged In:
et-EE: Ei ole sisse logitud:

en: No redirect
et-EE: Ei mingit suunamist

en: Redirect to WordPress login
et-EE: Suuna WordPressi sisselogimisele

en: Redirect to a custom post
et-EE: Suuna kohandatud postitusele

en: This is a custom login page
et-EE: See on kohandatud sisselogimise leht

en: After the user logs in, they will be redirected back to the original post they were viewing.
et-EE: Pärast kasutaja sisselogimist suunatakse ta tagasi algsele postitusele, mida ta vaatas.

en: Logged in Users:
et-EE: Sisselogitud kasutajad:

en: Message for Blocked Users
et-EE: Sunditud kasutajate sõnum

en: Customize the message shown to users who are blocked from viewing the full content when using the "Read More" teaser type.
et-EE: Kohandage sõnumit, mis kuvatakse kasutajatele, kes on blokeeritud täieliku sisu vaatamisest, kui kasutatakse "Loe rohkem" eelvaate tüüpi.

en: This message will be displayed in a styled notice box above the teaser content for users who are not logged in.
et-EE: See sõnum kuvatakse stiliseeritud teate kastis eelvaate sisu kohal kasutajatele, kes ei ole sisse logitud.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "Excerpt" teaser type.
et-EE: Kohandage sisselogimise teate sõnumit, mis kuvatakse sisse logimata kasutajatele, kui kasutatakse "Väljavõte" eelvaate tüüpi.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the excerpt teaser content for users who are not logged in.
et-EE: See sõnum kuvatakse stiliseeritud teate kastis väljavõtte eelvaate sisu all kasutajatele, kes ei ole sisse logitud.

en: Customize the login notice message shown to non-logged-in users when using the "First X Characters" teaser type.
et-EE: Kohandage sisselogimise teate sõnumit, mis kuvatakse sisse logimata kasutajatele, kui kasutatakse "Esimesed X tähemärki" eelvaate tüüpi.

en: This message will be displayed in a styled notice box below the truncated content teaser for users who are not logged in.
et-EE: See sõnum kuvatakse stiliseeritud teate kastis lühendatud sisu eelvaate all kasutajatele, kes ei ole sisse logitud.

en: Teaser Message Style Customization
et-EE: Eelvaate sõnumi stiili kohandamine

en: Customize the appearance of teaser message displayed to blocked users.
et-EE: Kohanda blokeeritud kasutajatele kuvatava eelvaate sõnumi välimust.

en: Background Color:
et-EE: Taustavärv:

en: Text Color:
et-EE: Tekstivärv:

en: Border Color:
et-EE: Serva värv:

en: Border Width (px):
et-EE: Serva laius (px):

en: Border Position:
et-EE: Serva positsioon:

en: Left
et-EE: Vasak

en: Right
et-EE: Parem

en: Top
et-EE: Üles

en: Bottom
et-EE: Alumine

en: All Sides
et-EE: Kõik küljed

en: Border Radius (px):
et-EE: Piiri raadius (px):

en: Font Size (px):
et-EE: Fondisuurus (px):

en: Live Preview
et-EE: Reaalajas eelvaade

en: This is how the teaser message will appear on your site. Changes update in real-time.
et-EE: Nii kuvatakse eelvaate sõnum teie saidil. Muudatused uuenevad reaalajas.

en: No Teaser
et-EE: Pole teaserit

en: Configured Teaser Text
et-EE: Konfigureeritud teaser tekst

en: This is a PRO feature
et-EE: See on PRO funktsioon

en: %s is available in PRO
et-EE: %s on saadaval PRO-s

en: Select a page
et-EE: Vali leht

en: Select terms
et-EE: Vali tingimused

en: <strong>This plugin can be deleted.</strong>
et-EE: <strong>Seda plugina saab kustutada.</strong>

[ctx: user]
en: Select &gt;
et-EE: Vali &gt;

[ctx: user]
en: &lt; Unselect
et-EE: &lt; Tühista valik

[ctx: count]
en: Users
et-EE: Kasutajad

[ctx: count]
en: Specific Permissions
et-EE: Spetsiifilised Luba

[ctx: count]
en: Extra Roles
et-EE: Lisa Rollid

[ctx: groups per page (screen options)]
en: Groups
et-EE: Grupid
