post-slider-wd - en to tr translation catalogue (456 entries)

en:  is not a directory.
tr: bir dizin değil.

en: - Select a Slider -
tr: - Bir Sürgü seçiniz -

en: -all-
tr: -All-

en: 0 for play infinte times
tr: 0 sonsuza kadar oynamak için 0

en: 3D Random
tr: 3D Rastgele

en: A term with the name provided already exists.
tr: Zaten verilen isimde bir terim vardır.

en: Action
tr: eylem

en: Active Background color:
tr: Aktif Arka plan rengi:

en: Active border:
tr: Aktif sınır:

en: Active color:
tr: Aktif Renk:

en: Add Hotspot Layer
tr: Hotspot Katmanı ekle

en: Add Image Layer
tr: Görüntü Katmanı ekle

en: Add Post
tr: Mesaj Ekle

en: Add Posts
tr: Mesajlar ekle

en: Add Social Button Layer
tr: Sosyal Düğme Katmanı ekle

en: Add Text Layer
tr: Metin Katman ekle

en: Add custom CSS to apply custom changes to the slider.
tr: Kaymak özel değişiklikleri uygulamak için özel CSS ekleyin.

en: Add font-family
tr: Font-family ekleyin

en: Add font-family:
tr: Font-family ekleyin:

en: Add new
tr: Yeni ekle

en: Add to Google fonts
tr: Google yazı ekle

en: Add to slider
tr: Kaymak ekleyin

en: Add/Edit Post
tr:  Düzenle /Mesaj Ekle

en: Adding Layers to Sliders
tr: Sürgülere Katman Ekleme

en: Align:
tr: Hizala:

en: All
tr: Herşey

en: Allow adding only posts containing featured image.
tr: özellikli görüntüyü içeren tek mesajları ekleyerek izin ver.

en: Always
tr: Hep

en: Angle
tr: Açı

en: Apply
tr: Uygulamak

en: Are you sure you want to delete this layer ?
tr: Bu katman silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure you want to reset the slider?
tr: Kaydırıcıyı sıfırlamak istediğinizden emin misiniz?

en: Ascending
tr: Yükselen

en: Author
tr: Yazar

en: Author:
tr: Yazar:

en: Autoplay:
tr: Otomatik oynatma:

en: Background Color:
tr: Arka plan rengi:

en: Background color:
tr: Arka plan rengi:

en: Background fit:
tr: Arkaplan fit:

en: Background image angle:
tr: Arka plan resmi açısı:

en: Background image grayscale:
tr: Arka plan resmi gri tonlama:

en: Background image transparency:
tr: Arka plan resmi şeffaflığı:

en: Before uninstalling the plugin, please Contact our %s. We'll do our best to help you out with your issue. We value each and every user and value what's right for our users in everything we do.<br />
              However, if anyway you have made a decision to uninstall the plugin, please take a minute to %s and tell what you didn't like for our plugins further improvement and development. Thank you !!!
tr: Eklentiyi kaldırmadan önce lütfen bizimle iletişime geçin. %s.Sorununuza yardım etmek için elimizden geleni yapacağız. Her bir kullanıcıyı değerlendireceğiz ve yaptığımız her şeyde kullanıcılarımız için doğru olanı değerlendireceğiz.<br />Bununla birlikte, yine de, eklentiyi kaldırma kararı aldıysanız, lütfen bir dakikanizi ayırın: %s Eklentilerimiz için daha fazla iyileştirme ve geliştirme için neyi sevmiyormuş gibi söyleyin. Teşekkür ederim !!!

en: Blind
tr: Kör

en: Blind Horizontal
tr: Kör Yatay

en: Blind Vertical
tr: Kör Dikey

en: Block Scale
tr: Blok Ölçeği

en: Block Scale Random
tr: Blok Ölçek Rastgele

en: Bold
tr: Cesur

en: Border radius:
tr: Sınır yarıçapı:

en: Border:
tr: Sınır:

en: Bottom
tr: Alt

en: Break-word
tr: The Break-word

en: Bulk Actions
tr: Toplu eylemler

en: Bullet style:
tr: Bullet stili:

en: Buttons color:
tr: Düğmeler color:

en: Cancel
tr: Iptal etmek

en: Carousel
tr: Atlıkarınca

en: Carousel image ratio:
tr: Carousel görüntü oranı:

en: Carousel is disabled in free version.
tr: Carousel ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: Center
tr: Merkez

en: Changes made in this table should be saved.
tr: Bu tabloda yapılan değişiklikler kaydedilmiş olmalıdır.

en: Changes must be saved.
tr: Değişiklikler kaydedilmesi gerekir.

en: Chooes buttons:
tr: Chooes düğmeleri:

en: Choose buttons:
tr: Düğmeleri seçin:

en: Choose color
tr: Renk seçin

en: Choose file.
tr: Dosya seçin.

en: Choose group
tr: Grubu seçin

en: Choose post type:
tr: Sonrası türünü seçin:

en: Choose the style for the bullets.
tr: Mermi için stil seçin.

en: Choose the style of the button you prefer to have as navigation buttons.
tr: Gezinti düğmeleri olarak almayı tercih düğmeye stilini seçin.

en: Choose the type and color for navigation button images. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
tr: gezinti düğmesi görüntüler için tipini ve rengini seçin. seçenek sınırlı önizleme için tasarlanmıştır amaçları (renkler dahil değildir) ve kaydedilemez.

en: Choose the type and color for the bullets. The option is designed for limited preview (colors not included) purposes and can't be saved.
tr: mermi türünü ve rengini seçin. seçenek sınırlı önizleme için tasarlanmıştır amaçları (renkler dahil değildir) ve kaydedilemez.

en: Choose the type of the timer bar to be used within the slider.
tr: Zamanlayıcı bar tipi sürgünün içinde kullanılmalıdır seçin.

en: Choose to have faster load for the first few images and process the rest meanwhile.
tr: İlk birkaç görüntüler için daha hızlı yük var ve bu arada kalan işlemek için seçin.

en: Choose whether to autoplay the sliders or not.
tr: Sürgü autoplay veya seçin.

en: Choose whether to display Play and Pause buttons or not.
tr: Çal görüntülemek ve Pause düğmelerinin veya seçin.

en: Choose whether to display Previous and Next buttons or not.
tr: Önceki ve sonraki düğmeleri görüntülemek veya seçin.

en: Choose whether to have music/audio track playback with the slider or not.
tr: Kaydırıcı veya müzik / ses oynatımını sahip seçin.

en: Choose whether to have navigation bullets or not.
tr: Navigasyon mermi var ya seçin.

en: Choose whether to have the layer effect out regardless of the timing between the hit to the next slider or skip the effect out and get to the next image.
tr: Dışarı bakılmaksızın sonraki kaymak isabet arasındaki zamanlama katmanı etkiye sahip seçin veya etkisini atlayın ve sonraki resme olsun.

en: Choose whether to have the slides change in a random manner or to keep the original sequence.
tr: Slaytlar rastgele bir şekilde değiştirmek için veya orijinal diziyi tutmak için seçin.

en: Choose whether to have thumbnails of the slides displayed as a filmstrip or not.
tr: Bir film şeridi olarak veya görüntülenen slaytlar küçük resimlerini sahip seçin.

en: Choose whether to publish the mentioned slider or not.
tr: Söz konusu kaydırıcıyı yayımlamak veya seçin.

en: Choose whether to use default navigation buttons or to upload custom ones.
tr: Varsayılan gezinti düğmelerini kullanın veya özel olanları yüklemek seçin.

en: Choose whether to use default or styled bullets.
tr: Varsayılan veya tarz mermi kullanmak seçin.

en: Choose whether to use default play/pause buttons or to upload custom ones.
tr: / Default oyun kullanmak düğmelerini duraklatmak veya özel olanları yüklemek için seçin.

en: Circle
tr: Çember

en: Circle O
tr: Çember O

en: Circle bottom left
tr: Çember alt sol

en: Circle bottom right
tr: Çember sağ alt

en: Circle top left
tr: Çember sol üst

en: Circle top right
tr: Çember sağ üst

en: Click Here
tr: Buraya Tıkla

en: Color:
tr: Renk:

en: Contact us
tr: Bizimle iletişime geçin

en: Contain
tr: Içermek

en: Container fit:
tr: Konteyner fit:

en: Cover
tr: Kapak

en: Create new post slider
tr: Yeni mesaj sürgüsünü oluştur

en: Creating Dynamic Posts Slider
tr: Dinamik Mesajlar Kaydırıcı Oluşturma

en: Creating Posts Sliders
tr: Mesaj Kaydırıcıları Oluşturma

en: Creating Static Posts Slider
tr: Statik Mesajlar Oluşturma Kaydırıcı

en: Crop Image Position:
tr: Kırpma Görüntü Konumu:

en: Css:
tr: CSS:

en: Cube Horizontal
tr: Küp Yatay

en: Cube Random
tr: Küp Rastgele

en: Cube Vertical
tr: Küp Dikey

en: Custom
tr: Görenek

en: Dashed
tr: Kesik

en: Database Tables
tr: Veritabanı Tabloları

en: Date created
tr: Tarih oluşturuldu

en: Date modified
tr: Değiştirilme tarihi

en: Day
tr: Gün

en: Deactivating Post Slider WD plugin does not remove any data that may have been created. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
tr: Mesaj Slider WD eklenti devre dışı bırakılması oluşturulmuş olabilir herhangi bir veriyi silmez. Tamamen bu eklentiyi kaldırmak için, buradan kaldırabilirsiniz.

en: Deactive transparency:
tr: Deactive şeffaflık:

en: Default
tr: Standart

en: Define the height of the timer bar.
tr: Zamanlayıcı çubuğunun yüksekliğini tanımlar.

en: Define the maximum width and heigth of the filmstrip thumbnails.
tr: Film şeridi küçük maksimum genişlik ve Yükseklik tanımlayın.

en: Define the size of the navigation bullets.
tr: Navigasyon mermi boyutunu tanımlayın.

en: Define the time for the effect.
tr: Etkisi için zaman tanımlayın.

en: Delete
tr: Silmek

en: Delete layer
tr: Katmanı sil

en: Delete slide
tr: Slayt sil

en: Descending
tr: Azalan

en: Dimensions:
tr: Boyutlar:

en: Disable image right click possibility.
tr: Devre Dışı Bırak görüntü sağ olasılığını tıklayın.

en: Do you really want to uninstall Post Slider WD plugin?
tr: Eğer gerçekten Mesaj Slider WD eklentiyi kaldırmak istiyor musunuz?

en: Do you want to delete selected items?
tr: Seçili öğeleri silmek istiyor musunuz?

en: Do you want to delete slide?
tr: Eğer slayt silmek istiyor musunuz?

en: Do you want to duplicate selected items?
tr: Seçili öğeleri çoğaltmak istiyor musunuz?

en: Dotted
tr: Noktalı

en: Double
tr: Çifte

en: Drag to re-order
tr: Sürükle yeniden sipariş

en: Duplicate
tr: Çoğaltın

en: Duplicate layer
tr: Çift katman

en: Duplicate slide
tr: Çift slayt

en: Duration
tr: Süre

en: Dynamic posts slides
tr: Dinamik mesajlar slaytlar

en: Edit
tr: Düzenleme

en: Edit Image
tr: Görüntüyü Düzenle

en: Edit Post
tr: Mesajı Düzenle

en: Edit Slide
tr: Düzenleme Slayt

en: Edit Slides
tr: Düzenleme Slaytlar

en: Edit post slider
tr: Düzenleme sonrası kaymak

en: Effect
tr: Efekt

en: Effect In:
tr: Etkisi ise:

en: Effect Out:
tr: Out Etkisi:

en: Effect duration:
tr: Etki süresi:

en: Effect in:
tr: Etkisi Giriş:

en: Effect out:
tr: Dışarı Etkisi:

en: Effect:
tr: Etkisi:

en: Enable bullets:
tr: Mermi etkinleştirin:

en: Enable filmstrip:
tr: Film şeridini etkinleştirin:

en: Enable loop:
tr: Döngüyü etkinleştir:

en: Enable timer bar:
tr: Zamanlayıcı çubuğunu etkinleştirme:

en: Enter absolute url of the image.
tr: Görüntünün mutlak url girin.

en: Error. Please install plugin again.
tr: Hata. Tekrar eklentisi kurun.

en: FadeIn
tr: Azaltmak

en: Featured image
tr: Özellikli resim

en: Fill
tr: Doldurmak

en: Filmstrip
tr: Film Şeridi

en: Filmstrip is disabled in free version.
tr: Film Şeridi ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: Fixed step (left, center, right)
tr: Sabit adım (sol, orta, sağ)

en: Fixed width:
tr: Sabit genişlik:

en: Flash
tr: Flaş

en: Flip
tr: Fiske

en: Font family:
tr: Font ailesi:

en: Font weight:
tr: Yazı ağırlığı:

en: Full width on small screens:
tr: Küçük ekranlarda tam genişlik:

en: Full width slider when resolution is smaller than.
tr: Çözünürlük küçük olduğunda tam genişlik kaydırıcısı.

en: Full width:
tr: Tam genişlik:

en: Get Pro
tr: Profesyonel ol

en: Global Options
tr: Genel Seçenekler

en: Global Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Google fonts
tr: Google fontları

en: Groove
tr: Oluk

en: Hide on small screens:
tr: Küçük ekranlarda gizle:

en: Hide slider when resolution is smaller than
tr: Çözünürlük daha küçük olduğunda kaydırıcıyı gizle

en: Hinge
tr: Menteşe

en: HotSpot Layer
tr: HotSpot Katmanı

en: Hotspot Background Color:
tr: Hotspot Arkaplan Rengi:

en: Hotspot Border:
tr: Hotspot Sınır:

en: Hotspot Width:
tr: Hotspot Genişliği:

en: Hotspot text position:
tr: Hotspot metin olarak pozisyonlar:

en: Hour
tr: Saat

en: Hover Color:
tr: Hover Renk:

en: Hover color:
tr: Renk gezdirin:

en: I've already left a review
tr: Zaten bir inceleme bıraktım

en: If you activate this feature the effects you had chosen in Global settings for your slider will not play.
tr: Eğer bu özelliği etkinleştirmek efektleri Eğer kaymak çalmıyor için Global ayarlarda seçmişti.

en: Image
tr: görüntü

en: Image Layer
tr: Resim Katmanı

en: Image for Next / Previous buttons:
tr: Önceki / Sonraki düğmeleri için Image:

en: Image for Play / Pause buttons:
tr: Play / Pause düğmeleri için Görüntü:

en: Image for bullets:
tr: Mermi Görüntü:

en: In addition you can drag and drop the layer to a desired position.
tr: Ayrıca sürükleyebilirsiniz ve istenen konuma katmanı bırakın.

en: Include scripts/styles only on necessary pages
tr: Komut dosyalarını / stilleri yalnızca gerekli sayfalara ekleyin

en: Inserting Post Slider
tr: Mesaj kaydırma çubuğu ekleme

en: Inset
tr: Ankastre

en: Installing the Post Slider WD
tr: Yazı Kaydırıcıyı Takma WD

en: Item Succesfully Deleted.
tr: Öğe birini başarıyla silinmiş.

en: Item Succesfully Published.
tr: Öğe birini başarıyla Yayınlandı.

en: Item Succesfully Saved.
tr: Öğe birini başarıyla Kaydedildi.

en: Item Succesfully Unpublished.
tr: Öğe birini başarıyla Yayınlanmamış.

en: Items Succesfully Deleted.
tr: Öğeler birini başarıyla silinmiş.

en: Items Succesfully Duplicated.
tr: Öğeler birini başarıyla Yinelenen.

en: Items Succesfully Published.
tr: Öğeler birini başarıyla Yayınlandı.

en: Items Succesfully Saved.
tr: Öğeler birini başarıyla kaydedildi.

en: Items Succesfully Unpublished.
tr: Öğeler birini başarıyla Yayınlanmamış.

en: Iteration
tr: Yineleme

en: Kaleidoscope
tr: Çiçek dürbünü

en: Keyboard navigation:
tr: Klavye gezinme:

en: Layer out on next:
tr: Bir sonraki dışarı Katman:

en: Layer title
tr: Katman başlık

en: Layers
tr: katmanlar

en: Leave A Review?
tr: Bir Yorum bırakın?

en: Leave blank to keep the initial width and height.
tr: İlk genişlik ve yüksekliği korumak için boş bırakın.

en: Left
tr: Sol

en: Lighter
tr: Çakmak

en: Line Bottom
tr: Çizgi Alt

en: Line top
tr: Çizgi top

en: Link the slide to post:
tr: Slaydı postaya bağla:

en: Link the slide to:
tr: Slayt Link to:

en: Link:
tr: Bağlantı:

en: Margin:
tr: Marj:

en: Maximum width and height for slider.
tr: Maksimum genişlik ve kaymak için yükseklik.

en: Maybe Later
tr: Belki daha sonra

en: Menu Order
tr: Menü Sipariş

en: Minimal size must be less than the actual size.
tr: Minimum boyut gerçek boyuttan küçük olmalıdır.

en: Minus
tr: Eksi

en: Modification Date
tr: Modifikasyon Tarihi

en: Month
tr: Ay

en: Mouse swipe navigation:
tr: Fareyle hızlıca kaydırma gezinme:

en: Mouse wheel navigation:
tr: Fare tekerleği gezinme:

en: Music url:
tr: Müzik url:

en: Music:
tr: Müzik:

en: Name
tr: Isim

en: Name field is required.
tr: Ad alanı gereklidir.

en: Navigation
tr: Navigasyon

en: Never show again
tr: Bir daha asla göstermek

en: Next / Previous buttons size:
tr: Önceki / Sonraki düğmeleri boyutu:

en: Next / Previous buttons style:
tr: Önceki / Sonraki düğmeleri style:

en: Next / Previous buttons:
tr: Önceki / Sonraki düğmeleri:

en: No
tr: Hayır

en: No %s found.
tr: Yok hayır %s  bulundu.

en: None
tr: Hiçbiri

en: Number of Comments
tr: Yorum Sayısı

en: Number of images for carousel:
tr: Atlıkarınca için resimlerin sayısı:

en: Number of posts:
tr: Mesaj Sayısı:

en: On hover
tr: Hover üzerinde

en: Once uninstalled, this can't be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
tr: Kaldırdıktan sonra, bu geri alınamaz. Önce tüm verileri yedeklemek için WordPress bir Veritabanı Yedekleme eklentisi kullanmalısınız.

en: Only .aac,.m4a,.f4a,.mp3,.ogg,.oga formats are supported.
tr: Sadece .aac, .m4a, .f4a, .mp3, .ogg, .oga formatlarını destekliyor.

en: Open in a new window
tr: Yeni bir pencerede aç

en: Options Succesfully Saved.
tr: Seçenekler birini başarıyla Kaydedildi.

en: Order posts by:
tr: Mesajları ile Sipariş:

en: Ordering Succesfully Saved.
tr: Birini başarıyla Kaydedildi Sipariş.

en: Outset
tr: Başlangıç

en: PHP function
tr: PHP işlevi

en: Padding:
tr: Dolgu:

en: Parallax Effect:
tr: Paralaks Etkisi:

en: Parallel Slide Horizontal
tr: Paralel Slayt Yatay

en: Parallel Slide Vertical
tr: Paralel Slide Dikey

en: Period of posts to display:
tr: Ekrana mesajların Süresi:

en: Play
tr: Oyna

en: Play / Pause button size:
tr: / Duraklat düğmesi boyutunu oyna:

en: Play / Pause button:
tr: / Pause düğmesine Oynat:

en: Play / Pause buttons style:
tr: Düğmeleri tarzı Pause / Oynat:

en: Position:
tr: Pozisyon:

en: Post Slider Settings
tr: Kaydırıcı Ayarlarını Gönder

en: Post Sliders
tr: Mesaj Kaydırıcılar

en: Post Title
tr: Yazı başlığı

en: Post slider type:
tr: Mesaj kaymak türü:

en: Post taxonomies:
tr: Mesaj taksonomilerin:

en: Posts
tr: Günlük

en: Publish
tr: Yayınla

en: Published
tr: Yayınlandı

en: Published:
tr: Yayın:

en: Publishing Date
tr: Yayıncılık Tarihi

en: Pulse
tr: Darbe

en: Random
tr: Rasgele

en: Ratio
tr: Oran

en: Read More in User Manual
tr: Kullanım Kılavuzunda Devamı

en: Remove Slide
tr: Slayt kaldır

en: Remove shortcode:
tr: Kısa kod kaldırın:

en: Remove shortcode:
tr: Kısa kod kaldırın:

en: Reset settings
tr: Ayarları Sıfırla

en: Reverse
tr: Ters

en: Ridge
tr: Sırt

en: Right
tr: Sağ

en: Right click protection:
tr: Sağ tıklama koruma:

en: RollIn
tr: Rollin

en: RollOut
tr: Açarak yaymak

en: RubberBand
tr: Rubberband

en: Sample text
tr: Örnek metin

en: Save
tr: Kaydet

en: Save as Copy
tr: Kopya olarak kaydet

en: Scale In
tr: In Scale

en: Scale Out
tr: Ölçeklendirme

en: Scale:
tr: Ölçek:

en: Search
tr: Aramak

en: Select
tr: seçmek

en: Select All
tr: Hepsini seç

en: Select Slider
tr: Slider Seçiniz

en: Select a Slider
tr: Bir Slider Seçin

en: Select a color for the navigation buttons.
tr: Gezinti düğmeleri için bir renk seçin.

en: Select a hover color for the navigation buttons.
tr: Gezinti düğmeleri için hover rengi seçin.

en: Select between the option of always displaying the bullets or only when hovered.
tr: Her zaman mermileri görüntüleyerek veya sadece süpürdü zaman seçeneği arasında seçim yapın.

en: Select between the option of always displaying the navigation buttons or only when hovered.
tr: Her zaman navigasyon düğmeleri görüntüleyerek veya sadece süpürdü zaman seçeneği arasında seçim yapın.

en: Select the author whose posts will be displayed within the slider.
tr: Kimin mesajlar kaydırıcı içinde gösterilir yazar seçiniz.

en: Select the background color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
tr: Şu anda karşılık gelen bir görseli mermi, arka plan rengini seçin.

en: Select the background color for the bullet.
tr: mermi arka plan rengini seçin.

en: Select the background color for the filmstrip.
tr: Film şeridi arka plan rengini seçin.

en: Select the color for the bullet, which is currently displaying a corresponding image.
tr: Şu anda karşılık gelen bir görüntüyü görüntüleyen mermi, rengini seçin.

en: Select the color for the navigation bullets.
tr: Navigasyon mermi rengini seçin.

en: Select the option which will be used as a sorting basis while displaying posts.
tr: Mesajları görüntülerken bir sıralama esas olarak kullanılacak seçeneği seçin.

en: Select the position for the navigation bullets.
tr: Navigasyon mermi pozisyonu seçin.

en: Select the type for the dynamic posts, e.g. standard or custom post types.
tr: Örneğin, dinamik mesajlar için türünü seçin standart veya özel yazılan tipleri.

en: Select the type, size and the color of border for the navigation buttons.
tr: Tipi, büyüklüğü ve gezinti düğmeleri için sınırın rengini seçin.

en: Set a margin for the slider.
tr: Kaymak için bir kenar boşluğunu ayarlayın.

en: Set the HTML attribute specified in the IMG tag.
tr: IMG etiketinde belirtilen HTML özniteliğini ayarlayın.

en: Set the alignment of the slider.
tr: Sürgünün hizasını ayarlayın.

en: Set the border width, type and the color.
tr: Sınır genişliği, türü ve rengini ayarlayın.

en: Set the margin for the navigation bullets in pixels.
tr: Piksel navigasyon mermi kenar boşluğunu ayarlayın.

en: Set the number of posts which will be displayed as slides. If set to 0 or left empty it will display all posts.
tr: Slaytlar olarak gösterilecektir mesajların sayısını ayarlayın. 0 olarak ayarlandığında veya boş bırakılırsa bütün mesajları gösterecektir.

en: Set the ordering sequence for the posts- ascending or descending.
tr: Posts- artan veya azalan için sipariş dizisi ayarlayın.

en: Set the position of the filmstrip.
tr: Film şeridi konumunu ayarlayın.

en: Set the separator for the thumbnails.
tr: küçük için ayırıcısını ayarlayın.

en: Set the size for the next / previous buttons.
tr: Bir sonraki / önceki düğmeler için boyutunu ayarlayın.

en: Set the size for the play / pause buttons.
tr: Play / Pause düğmeleri boyutunu ayarlayın.

en: Set the time for the posts, e.g. if set it to 24 hours it will display the posts added within the last 24 hours.
tr: Örneğin, mesajlar için saati ayarlayın 24 saat ayarlarsanız son 24 saat içinde eklenen mesajları gösterecektir.

en: Set the time interval for the change of the sliders when autoplay is on.
tr: Autoplay açıkken sürgü değişimi için zaman aralığını ayarlayın.

en: Set width and height of the image.
tr: Set genişliği ve görüntünün yüksekliği.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings Succesfully Reset.
tr: Ayarlar birini başarıyla sıfırlayın.

en: Shadow:
tr: Gölge:

en: Shake
tr: Sallamak

en: Shortcode
tr: Kısa kod

en: Show Navigation buttons:
tr: Gezinme düğmeleri göster:

en: Show bullets:
tr: Göster mermi:

en: Show order column
tr: Göster sipariş sütunu

en: Show thumbnail on bullet hover:
tr: kurşun vurgulu üzerlerine göster:

en: Shuffle:
tr: Karışık:

en: Size:
tr: Boyutu:

en: Slice 3D Horizontal
tr: Dilim 3D Yatay

en: Slice 3D Horizontal Random
tr: Dilim 3D Yatay Rastgele

en: Slice 3D Vertical
tr: Dilim 3D Dikey

en: Slice 3D Vertical Random
tr: Dilim 3D Dikey Rastgele

en: Slice Horizontal
tr: Dilim Yatay

en: Slice Vertical
tr: Dilim Dikey

en: Slide
tr: Slayt

en: Slide Horizontal
tr: Yatay Slide

en: Slide Vertical
tr: Dikey Slide

en: Slider Title:
tr: Slider Başlık:

en: Slider title
tr: Kaydırıcı başlığı

en: Sliders
tr: Kaydırıcılar

en: Slides
tr: Slaytlar

en: Slideshow can go backwards if someone switch to a previous slide.
tr: Birisi bir önceki slayda geçerseniz, slayt gösterisi geriye gidebilir.

en: Smart Crop:
tr: Akıllı Kırpma:

en: Smart Load:
tr: Akıllı Yük:

en: Social Button Layer
tr: Sosyal Düğme Katmanı

en: Social button:
tr: Sosyal düğmesi:

en: Solid
tr: Katı

en: Some effects are disabled in free version.
tr: Bazı efektler ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: Some options are disabled in free version.
tr: Bazı seçenekler ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
tr: Maalesef bu dosya türünü yüklemek için izin verilmez.

en: Sort posts by:
tr: Sıralama mesajlar ile:

en: Square
tr: Kare şeklinde

en: Square O
tr: Kare O

en: Start
tr: Başlangıç

en: Start with slide:
tr: Slayt ile başlayın:

en: Static posts slides
tr: Statik mesajlar slaytlar

en: Static slides order direction:
tr: Statik slaytlar sipariş yönü:

en: Stop on hover:
tr: Vurgulu Durdur:

en: Styled
tr: Trend

en: Support Forum
tr: Destek Forumu

en: Sure! I'd love to!
tr: Elbette! Ben isterdim!

en: Swing
tr: Salınım

en: Taxonomies
tr: taksonomiler

en: Text
tr: Metin

en: Text Layer
tr: Metin Katmanı

en: Text alignment:
tr: Metin hizalama:

en: Text layer character limit:
tr: Metin katmanı karakter sınırı:

en: Text:
tr: Metni:

en: The added font family will appear in the drop-down list of fonts.
tr: Katma yazı aile fontların açılan listesinde görünür.

en: The direction of the movement, as well as the layer moving pace depend on the z-index value.
tr: Hareket yönü, hem de tabaka hareket hızı z-göstergesi değerine bağlıdır.

en: The following Database Tables successfully deleted:
tr: Aşağıdaki Veritabanı Tabloları başarıyla silindi:

en: The following Database Tables will be deleted:
tr: Aşağıdaki Veritabanı Tabloları silinecek:

en: The image will stretch to the page width, taking the height based on dimensions ratio.
tr: Görüntü boyutları oranı esas alınarak yüksekliği alarak, sayfa genişliğine uzatmak olacaktır.

en: The item is successfully set as default.
tr: Öğe başarıyla varsayılan olarak ayarlanır.

en: The option works when autoplay is on.
tr: Autoplay açıkken seçenek çalışır.

en: The post content will not be displayed on back end. You will see a sample background, where you can add standard and dynamic-post layers, which will be displayed over the posts on front end.
tr: Sonrası içeriği geri ucunda gösterilmeyecektir. Sen ön ucunda mesajların üzerine görüntülenir standart ve dinamik sonrası katmanlar ekleyebilirsiniz örnek arka plan, göreceksiniz.

en: The slider will start with the specified slide. You can use the value 0 for random.
tr: Kaymak belirtilen slayt ile başlayacak. Rasgele değer 0 kullanabilirsiniz.

en: The slug must be unique.
tr: Sülük benzersiz olmalıdır.

en: The thumbnail for the currently displayed image will have a border. You can set its size, type and color.
tr: Şu anda Görüntülenen görüntü için küçük bir sınır vardır. Bunu boyutu, türü ve rengini ayarlayabilirsiniz.

en: The thumbnail size must be between 0 to 1.
tr: küçük boyutu 0 ile 1 arasında olmalıdır.

en: The value must be between 0 and 1.
tr: Değer 0 ile 1 arasında olmalıdır.

en: There are no posts in this slider.
tr: Burada bu kaydırıcı hiç mesaj vardır.

en: There is no slider selected or the slider was deleted.
tr: Orada seçilen herhangi bir kaymak veya kaydırıcı silindi.

en: This functionality is disabled in free version.
tr: Bu işlevsellik ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: This option is disabled in free version.
tr: Bu seçenek, ücretsiz sürümü devre dışı bırakılır.

en: This section allows you to %s.
tr: Bu bölüm, %s.

en: This will limit the number of characters for post content displayed as a text layer.
tr: Bu bir metin katmanı olarak görüntülenen sonrası içeriği için karakter sayısını sınırlar.

en: Thumbnail Size:
tr: Küçük resim boyutu:

en: Thumbnail dimensions:
tr: Küçük resim boyutları:

en: Thumbnail separator:
tr: Küçük resim ayırıcı:

en: Tiles
tr: Fayans

en: Time Interval:
tr: Zaman aralığı:

en: Timer Bar
tr: Zamanlayıcı Çubuğu

en: Timer bar
tr: Zamanlayıcı çubuğu

en: Title
tr: Başlık

en: Title:
tr: Başlık:

en: To Finish the Uninstallation and Post Slider WD will be Deactivated Automatically.
tr: Kaldırmayı tamamlamak için ve Post Slider WD otomatik olarak etkisizleştirmek olacaktır.

en: Top
tr: En

en: Touch Swipe Navigation
tr: Dokunma Gezinme'ye dokunun

en: Touch swipe navigation:
tr: Hızlıca kaydırma gezinmesine dokunun:

en: Transparency value must be between 0 to 100.
tr: Şeffaflık değeri 0 ile 100 arasında olmalıdır.

en: Transparent:
tr: Şeffaf:

en: Twitter
tr: Heyecan

en: Two way slideshow:
tr: İki yönlü slayt gösterisi:

en: Type
tr: Tip

en: Type:
tr: Türü:

en: UNINSTALL
tr: KALDIRMA

en: Uninstall
tr: Kaldırma

en: Uninstall Post Slider WD
tr: Kaldırma Mesaj Slider WD

en: Unpublish
tr: Yayından

en: Upgrade to paid version
tr: Ücretli sürüme geç

en: Upload buttons images:
tr: Düğmeler görüntüleri yükle:

en: Use CSS type values (e.g. 10px 10px 5px #888888).
tr: Kullanım CSS türü değerleri (örneğin 10px 10px 5px # 888888).

en: Use CSS type values.
tr: CSS türü değerlerini kullanın.

en: Use http:// and https:// for external links.
tr: Http kullanın: // ve https: // Dış bağlantılar için.

en: Value must be between 0 to 1.
tr: Değer 0 ile 1 arasında olmalıdır.

en: Value must be between 0 to 100.
tr: Değer 0 ile 100 arasında olmalıdır.

en: WARNING:
tr: UYARI:

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
tr: Biz WordPress% s kullanılarak memnun kaldım umut! Bize WordPress.org üzerinde bir inceleme bırakarak düşünür müsünüz?

en: Week
tr: Hafta

en: Wobble
tr: Yalpalama

en: Yes
tr: Evet

en: You are About to Uninstall Post Slider WD plugin from WordPress.This Action Is Not Reversible.
tr: WordPress.This Eylem geri dönüşü yoktur sizi Mesaj Slider WD eklentisi kaldırmak üzeresiniz.

en: You can add a bar displaying the timing left to switching to the next slide on autoplay.
tr: Sen autoplay sonraki slayta geçiş için sol zamanlama görüntüleyen bir bar ekleyebilirsiniz.

en: You can change the color scheme for background images to grayscale. Values must be between 0 to 100.
tr: Arka plan görüntüleri gri için renk düzenini değiştirebilirsiniz. Değerler 0 ile 100 arasında olmalıdır.

en: You can include only published posts with featured image. If you want to include posts without featured image into the list, disable Featured image option in Settings->Global Options.
tr: Sen özellikli görüntü ile sadece yayınlanan mesajları içerebilir. Eğer listeye özellikli olmadan resim mesajları eklemek istiyorsanız, Ayarlar-> Genel Seçenekler Öne çıkan görüntü seçeneğini devre dışı bırakın.

en: You can set a redirection link, so that the user will get to the mentioned location upon hitting the slide. Use http:// and https:// for external links.
tr: Bir yeniden yönlendirme bağlantısı ayarlayabilir, böylece kullanıcı slayta dokunduğunda belirtilen yere ulaşacaktır.Dış bağlantılar için http: // ve https: // kullanın.

en: You can set a transparency level for the inactive filmstrip items which must be between 0 to 100..
tr: Sen 100-0 arasında olmalıdır inaktif film şeridi öğeler için bir saydamlık düzeyini ayarlayabilirsiniz ..

en: You can set transparency level for background images. Values should be between 0 to 100.
tr: Arka plan görüntüleri için şeffaflık düzeyini ayarlayabilirsiniz. Değerler 0 ile 100 olmalıdır.

en: You can't delete default theme
tr: Varsayılan temayı silemezsiniz

en: You can't edit the layer in free version.
tr: Ücretsiz sürümü katmanı düzenleyemezsiniz.

en: You must select an audio file.
tr: Sen bir ses dosyası seçmelisiniz.

en: You must select an image file.
tr: Sen bir görüntü dosyası seçmeniz gerekir.

en: You must select at least one item.
tr: En az bir öğe seçmelisiniz.

en: You must set watermark type.
tr: Sen filigran türünü ayarlamanız gerekir.

en: Zoom Fade
tr: Yakınlaştırma Fade

en: ZoomIn
tr: Yakınlaştır

en: ZoomOut
tr: Uzaklaştır

en: item
tr: kalem

en: sec.
tr: sn.

en: support team
tr: destek ekibi
