Popup Builder - en to nl_NL translation catalogue (666 entries)

en:  Press here
nl_NL:  Klik hier

en:  There are %d existing subscribers.
nl_NL:  Er zijn %d bestaande abonnees.

en:  to go to the home page.
nl_NL:  om naar de startpagina te gaan.

en: %1$s &#8220;%2$s&#8221; already exists.
nl_NL: %1$s &#8220;%2$s&#8221; bestaat al.

en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: %s approved comment | %s approved comments
nl_NL[0]: %s goedgekeurde reactie
nl_NL[1]: %s goedgekeurde reacties

en: %s comment | %s comments
nl_NL[0]: %s reactie
nl_NL[1]: %s reacties

en: %s list has been successfully delivered!
nl_NL: Lijst %s is succesvol afgeleverd!

en: %s pending comment | %s pending comments
nl_NL[0]: %s reactie in afwachting
nl_NL[1]: %s reacties in afwachting

en: %s will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.
nl_NL: %s gebruikt de informatie die u op dit formulier verstrekt om contact met u op te nemen en om updates en marketing te bieden.

en: (clone)
nl_NL: (kloon)

en: (no title) (clone)
nl_NL: (geen titel) (kloon)

en: - Select -
nl_NL: - Selecteren -

en: 404 Pages
nl_NL: 404-pagina's

en: A lot of changes and improvements have been made.
nl_NL: Er zijn veel wijzigingen en verbeteringen doorgevoerd.

en: A new unsubscribe link has been sent to your email address.
nl_NL: Er is een nieuwe uitschrijflink naar uw e-mailadres verzonden.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van deze importtool beschikbaar. Werk bij naar versie %s om compatibiliteit met nieuwere exportbestanden te garanderen.

en: Accept Terms
nl_NL: Voorwaarden accepteren

en: Action on popup content click
nl_NL: Actie bij klikken op popup-inhoud

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Popup
nl_NL: Nieuwe popup toevoegen

en: Add New Subscribers
nl_NL: Nieuwe abonnees toevoegen

en: Add a custom class to the content for additional customization
nl_NL: Voeg een aangepaste klasse toe aan de inhoud voor extra aanpassingen

en: Add a custom class to the overlay for additional customization.
nl_NL: Voeg een aangepaste klasse toe aan de overlay voor extra aanpassingen.

en: Add custom JS and/or CSS code for extra control
nl_NL: Voeg aangepaste JS- en/of CSS-code toe voor extra controle

en: Add new
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add some space, in pixels, around your popup content.
nl_NL: Voeg wat ruimte toe, in pixels, rondom uw popup-inhoud.

en: Add the CSS class name of your HTML element which will trigger this popup after click.
nl_NL: Voeg de CSS-klassenaam toe van uw HTML-element dat deze popup activeert na een klik.

en: Add the following CSS class into your HTML element.
nl_NL: Voeg de volgende CSS-klasse toe aan uw HTML-element.

en: Add to list
nl_NL: Toevoegen aan lijst

en: Add your own custom dimensions for the popup to get the exact sizing for your popup
nl_NL: Voeg uw eigen aangepaste afmetingen voor de popup toe om de exacte grootte voor uw popup te krijgen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced Closing
nl_NL: Geavanceerd sluiten

en: Advanced Targeting
nl_NL: Geavanceerde targeting

en: After how many seconds the popup should close.
nl_NL: Na hoeveel seconden de popup moet sluiten.

en: After successful subscription
nl_NL: Na succesvolle inschrijving

en: After x pages visit
nl_NL: Na x paginabezoeken

en: Age Restriction
nl_NL: Leeftijdsbeperking

en: All
nl_NL: Alle

en: All Popups
nl_NL: Alle popups

en: All Subscribers
nl_NL: Alle abonnees

en: All dates
nl_NL: Alle datums

en: All done.
nl_NL: Helemaal klaar.

en: All pages
nl_NL: Alle pagina's

en: All posts
nl_NL: Alle berichten

en: All tags
nl_NL: Alle tags

en: All the popup data will be deleted after removing the plugin if this option is checked.
nl_NL: Alle popup-gegevens worden verwijderd na het verwijderen van de plugin als deze optie is aangevinkt.

en: Allow or Disallow popup showing for the selected conditions.
nl_NL: Sta popupweergave toe of weiger deze voor de geselecteerde voorwaarden.

en: Allow or Disallow popup showing for the selected rule.
nl_NL: Sta popupweergave toe of weiger deze voor de geselecteerde regel.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
nl_NL: Er is een onverwachte HTTP-fout opgetreden tijdens het API-verzoek.

en: An error occour when try to identify the plugin.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het identificeren van de plugin.

en: An error occurred, please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer het opnieuw.

en: An error occurred. Please try again or contact the administrator.
nl_NL: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw of neem contact op met de beheerder.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply option on each page
nl_NL: Optie toepassen op elke pagina

en: Archive Page
nl_NL: Archiefpagina

en: Are you sure?
nl_NL: Weet u het zeker?

en: Assign Authors
nl_NL: Auteurs toewijzen

en: Attribute
nl_NL: Attribuut

en: Auto close popup
nl_NL: Popup automatisch sluiten

en: Available fields
nl_NL: Beschikbare velden

en: Awesome news!
nl_NL: Geweldig nieuws!

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background settings
nl_NL: Achtergrondinstellingen

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Behavior
nl_NL: Gedrag

en: Behavior After Special Events
nl_NL: Gedrag na speciale gebeurtenissen

en: Behaviors
nl_NL: Gedragingen

en: Border color
nl_NL: Randkleur

en: Border radius
nl_NL: Randradius

en: Border size
nl_NL: Randgrootte

en: Border width
nl_NL: Randbreedte

en: Bored of this?
nl_NL: Hier genoeg van?

en: Both
nl_NL: Beide

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom Center
nl_NL: Onderaan gecentreerd

en: Bottom Left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

en: Bottom center
nl_NL: Onderaan gecentreerd

en: Bottom left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom right
nl_NL: Rechtsonder

en: Box with count
nl_NL: Vak met telling

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulkacties

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button delay
nl_NL: Knopvertraging

en: Button events
nl_NL: Knopgebeurtenissen

en: Button image
nl_NL: Knopafbeelding

en: Button position
nl_NL: Knoppositie

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: Button with count
nl_NL: Knop met telling

en: Buy Now
nl_NL: Nu kopen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change color
nl_NL: Kleur wijzigen

en: Change image
nl_NL: Afbeelding wijzigen

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
nl_NL: Kies een WXR-bestand (.xml) om te uploaden, klik vervolgens op Bestand uploaden en importeren.

en: Choose how the background image will be displayed with your content
nl_NL: Kies hoe de achtergrondafbeelding samen met uw inhoud wordt weergegeven

en: Choose the popup
nl_NL: Kies de popup

en: Cities
nl_NL: Steden

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Click Event
nl_NL: Klikgebeurtenis

en: Click it!
nl_NL: Klik erop!

en: Click me
nl_NL: Klik op mij

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Clone this item
nl_NL: Dit item klonen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close Popup
nl_NL: Popup sluiten

en: Close current popup
nl_NL: Huidige popup sluiten

en: Close popup
nl_NL: Popup sluiten

en: Close popup after the page scroll
nl_NL: Popup sluiten na het scrollen van de pagina

en: Closing
nl_NL: Sluiten

en: Cloud icon
nl_NL: Wolkpictogram

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Condition
nl_NL: Voorwaarde

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Confirmation text
nl_NL: Bevestigingstekst

en: Congrats! You have already 1 subscriber!
nl_NL: Gefeliciteerd! U hebt al 1 abonnee!

en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

en: Contact Form 7 submission
nl_NL: Contact Form 7-inzending

en: Contain
nl_NL: Bevatten

en: Content custom css class
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse voor inhoud

en: Cookie Detection
nl_NL: Cookiedetectie

en: Copied to Clipboard!
nl_NL: Gekopieerd naar klembord!

en: Copied to clipboard!
nl_NL: Gekopieerd naar klembord!

en: Copy creation failed, could not find original: %d
nl_NL: Aanmaken van kopie mislukt, origineel niet gevonden: %d

en: Copy to clipboard
nl_NL: Kopiëren naar klembord

en: Corner
nl_NL: Hoek

en: Could not create temporary file.
nl_NL: Kon geen tijdelijk bestand aanmaken.

en: Countdown
nl_NL: Aftelteller

en: Countries
nl_NL: Landen

en: Cover
nl_NL: Bedekken

en: Create subscription form, customize the fields and styles
nl_NL: Maak een inschrijfformulier, pas de velden en stijlen aan

en: Current Page
nl_NL: Huidige pagina

en: Custom Button Styles
nl_NL: Aangepaste knopstijlen

en: Custom Class
nl_NL: Aangepaste klasse

en: Custom JS or CSS
nl_NL: Aangepaste JS of CSS

en: Custom class
nl_NL: Aangepaste klasse

en: Custom event delay
nl_NL: Aangepaste gebeurtenisvertraging

en: Custom fields' shortcodes
nl_NL: Shortcodes van aangepaste velden

en: Custom mode
nl_NL: Aangepaste modus

en: Customize design, background and overlay of the popup
nl_NL: Pas het ontwerp, de achtergrond en de overlay van de popup aan

en: Date
nl_NL: Datum

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Debug tools
nl_NL: Debugtools

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Class
nl_NL: Standaardklasse

en: Default Template
nl_NL: Standaardsjabloon

en: Default shortcodes
nl_NL: Standaard-shortcodes

en: Delay
nl_NL: Vertraging

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete popup data
nl_NL: Popup-gegevens verwijderen

en: Delete subscriber(s)
nl_NL: Abonnee(s) verwijderen

en: Description.
nl_NL: Beschrijving.

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
nl_NL: De details worden hierboven getoond. De importtool probeert het nu opnieuw met een andere parser...

en: Devices
nl_NL: Apparaten

en: Dimensions
nl_NL: Afmetingen

en: Disable CUSTOM JS feature
nl_NL: AANGEPASTE JS-functie uitschakelen

en: Disable The Enctyption Data For Import/Export of Subscribers
nl_NL: De versleutelingsgegevens voor import/export van abonnees uitschakelen

en: Disable page scrolling
nl_NL: Paginascrollen uitschakelen

en: Disable popup analytics
nl_NL: Popup-analytics uitschakelen

en: Disable popup border
nl_NL: Popup-rand uitschakelen

en: Disable popup closing
nl_NL: Sluiten van popup uitschakelen

en: Disable popup counting
nl_NL: Popup-telling uitschakelen

en: Dismiss on "esc" key
nl_NL: Sluiten met de "esc"-toets

en: Dismiss on overlay click
nl_NL: Sluiten bij klikken op overlay

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Deze melding negeren.

en: Display Rules
nl_NL: Weergaveregels

en: Display rule
nl_NL: Weergaveregel

en: Docs
nl_NL: Documentatie

en: Don't show again
nl_NL: Niet meer tonen

en: Don't show again.
nl_NL: Niet meer tonen.

en: Don't show share button
nl_NL: Deelknop niet tonen

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Downloaded file has incorrect size
nl_NL: Het gedownloade bestand heeft een onjuiste grootte

en: Due Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Popup
nl_NL: Popup bewerken

en: Edit newsletter email template below
nl_NL: Bewerk het nieuwsbrief-e-mailsjabloon hieronder

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email *
nl_NL: E-mail *

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address not found in our subscription list.
nl_NL: E-mailadres niet gevonden in onze inschrijflijst.

en: Email placeholder
nl_NL: E-mail-placeholder

en: Email's subject
nl_NL: Onderwerp van de e-mail

en: Emails to send in one flow per 1 minute
nl_NL: E-mails om te verzenden in één flow per 1 minuut

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable DEBUG MODE
nl_NL: DEBUG-MODUS inschakelen

en: Enable GDPR
nl_NL: AVG inschakelen

en: Enable content scrolling
nl_NL: Inhoudsscrollen inschakelen

en: Enable or disable the counts of the popup
nl_NL: Schakel de tellingen van de popup in of uit

en: Enable popup overlay
nl_NL: Popup-overlay inschakelen

en: Enter the URL of the page should be redirected to.
nl_NL: Voer de URL in van de pagina waarnaar moet worden doorverwezen.

en: Enter your email to receive a new unsubscribe link.
nl_NL: Voer uw e-mailadres in om een nieuwe uitschrijflink te ontvangen.

en: Error message
nl_NL: Foutmelding

en: Error occurred: could not add subscriber.
nl_NL: Er is een fout opgetreden: kon abonnee niet toevoegen.

en: Estimate the popup showing frequency to the same user.
nl_NL: Schat de weergavefrequentie van de popup voor dezelfde gebruiker.

en: Event
nl_NL: Gebeurtenis

en: Events
nl_NL: Gebeurtenissen

en: Everywhere
nl_NL: Overal

en: Ex. #myselector or .myselector
nl_NL: Bijv. #mijnselector of .mijnselector

en: Ex. value or data-name
nl_NL: Bijv. value of data-name

en: Ex: 100, 100px or 100%
nl_NL: Bijv.: 100, 100px of 100%

en: Excerpt View
nl_NL: Fragmentweergave

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Extend
nl_NL: Uitbreiden

en: Eye icon
nl_NL: Oogpictogram

en: Facebook Settings
nl_NL: Facebook-instellingen

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Aanmaken van nieuwe gebruiker voor %s mislukt. Hun berichten worden toegeschreven aan de huidige gebruiker.

en: Failed to import %1$s %2$s
nl_NL: Importeren van %1$s %2$s mislukt

en: Failed to import %1$s &#8220;%2$s&#8221;
nl_NL: Importeren van %1$s &#8220;%2$s&#8221; mislukt

en: Failed to import &#8220;%1$s&#8221;: Invalid post type %2$s
nl_NL: Importeren van &#8220;%1$s&#8221; mislukt: Ongeldig berichttype %2$s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
nl_NL: Importeren van auteur %s mislukt. Hun berichten worden toegeschreven aan de huidige gebruiker.

en: Failed to import category %s
nl_NL: Importeren van categorie %s mislukt

en: Failed to import post tag %s
nl_NL: Importeren van berichttag %s mislukt

en: Failed to parse CSV file content.
nl_NL: Kon CSV-bestandsinhoud niet verwerken.

en: Failed to parse CSV file content. Please make sure that you put exactly the same token for both old and new sites at %s.
nl_NL: Kon CSV-bestandsinhoud niet verwerken. Zorg ervoor dat u exact dezelfde token instelt voor zowel de oude als de nieuwe site op %s.

en: Failed to retrieve valid file content from the URL.
nl_NL: Kon geen geldige bestandsinhoud ophalen van de URL.

en: False
nl_NL: Onwaar

en: Fetching attachments is not enabled
nl_NL: Het ophalen van bijlagen is niet ingeschakeld

en: File URL is missing.
nl_NL: Bestands-URL ontbreekt.

en: Filter
nl_NL: Filteren

en: Filter by date
nl_NL: Filteren op datum

en: Filter by popup
nl_NL: Filteren op popup

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First page
nl_NL: Eerste pagina

en: Floating Button
nl_NL: Zwevende knop

en: Follow the link
nl_NL: Volg de link

en: Font size
nl_NL: Lettergrootte

en: Force RTL
nl_NL: RTL forceren

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Settings
nl_NL: Formulierinstellingen

en: Form background color
nl_NL: Achtergrondkleur formulier

en: Form background opacity
nl_NL: Achtergronddoorzichtigheid formulier

en: Form background options
nl_NL: Achtergrondopties formulier

en: Form padding
nl_NL: Opvulling formulier

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From email
nl_NL: Van e-mail

en: Full screen
nl_NL: Volledig scherm

en: GO
nl_NL: GA

en: GO!
nl_NL: GA!

en: Gamification
nl_NL: Gamificatie

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Geo Targeting
nl_NL: Geo-targeting

en: Get More Extensions
nl_NL: Meer extensies verkrijgen

en: Get the <a href="%s">Subscription Plus</a> extension to add or customize the form fields.
nl_NL: Verkrijg de <a href="%s">Subscription Plus</a>-extensie om de formuliervelden toe te voegen of aan te passen.

en: HERE
nl_NL: HIER

en: Have fun!
nl_NL: Veel plezier!

en: Have your input in the development of our plugin, and we’ll provide better conversions for your site!
nl_NL: Lever uw bijdrage aan de ontwikkeling van onze plugin, en wij zorgen voor betere conversies voor uw site!

en: Having troubles? You can always count on us. Please try to contact us via <a href="https://popup-builder.com/">Live chat</a> or send a message to <a href="mailto:support@popup-builder.com">support@popup-builder.com</a>
nl_NL: Problemen? U kunt altijd op ons rekenen. Neem contact met ons op via <a href="https://popup-builder.com/">Live chat</a> of stuur een bericht naar <a href="mailto:support@popup-builder.com">support@popup-builder.com</a>

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hello %s,
nl_NL: Hallo %s,

en: Hide for already subscribed users
nl_NL: Verbergen voor reeds ingeschreven gebruikers

en: Hide popup
nl_NL: Popup verbergen

en: Home Page
nl_NL: Startpagina

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Hover Event
nl_NL: Hovergebeurtenis

en: Hover background color
nl_NL: Achtergrondkleur bij hoveren

en: Howdy!Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
nl_NL: Hallo! Upload uw WordPress eXtended RSS (WXR)-bestand en wij importeren de berichten, pagina's, reacties, aangepaste velden, categorieën en tags naar deze site.

en: I already did
nl_NL: Dat heb ik al gedaan

en: I couldn't get the plugin to work
nl_NL: Ik kreeg de plugin niet aan de praat

en: I found a better plugin
nl_NL: Ik heb een betere plugin gevonden

en: I no longer need the plugin
nl_NL: Ik heb de plugin niet meer nodig

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
nl_NL: Als WordPress een nieuwe gebruiker aanmaakt, wordt willekeurig een nieuw wachtwoord gegenereerd en wordt de rol van de nieuwe gebruiker ingesteld op %s. Het handmatig wijzigen van de gegevens van de nieuwe gebruiker is noodzakelijk.

en: If the content is larger than the specified dimensions, then the content will be scrollable.
nl_NL: Als de inhoud groter is dan de opgegeven afmetingen, is de inhoud scrollbaar.

en: If this option is checked the popup showing limitation will be saved for the current page. Otherwise, the limitation will refer site wide, and the popup will be shown for specific times on each page selected.The previously specified count of days will be reset every time you check/uncheck this option.
nl_NL: Als deze optie is aangevinkt, wordt de beperking van de popupweergave opgeslagen voor de huidige pagina. Anders verwijst de beperking naar de hele site, en wordt de popup een specifiek aantal keren getoond op elke geselecteerde pagina. Het eerder opgegeven aantal dagen wordt elke keer dat u deze optie aan-/uitvinkt gereset.

en: If this option is checked, the page won't scroll until the popup is open.
nl_NL: Als deze optie is aangevinkt, scrollt de pagina niet zolang de popup open is.

en: If this option is checked, the popup will appear with an overlay.
nl_NL: Als deze optie is aangevinkt, verschijnt de popup met een overlay.

en: If this option is enabled the popup will appear with a sound. The sound option is not available on mobile devices, as there are restrictions on sound auto-play options for mobile devices.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, verschijnt de popup met een geluid. De geluidsoptie is niet beschikbaar op mobiele apparaten, omdat er beperkingen zijn op de opties voor automatisch afspelen van geluid op mobiele apparaten.

en: If this option is enabled the same popup will open up after every X seconds you have defined (after closing it).
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, opent dezelfde popup elke X seconden die u hebt opgegeven (na het sluiten ervan).

en: If this option is enabled, the popup will reopen after the form submission.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, opent de popup opnieuw na de formulierinzending.

en: If you did not request this link, please ignore this email.
nl_NL: Als u deze link niet hebt aangevraagd, kunt u deze e-mail negeren.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating
nl_NL: Als u even tijd hebt, deel dan waarom u deactiveert

en: If you need the popup id number in the custom code, you may use the following variable to get the ID:
nl_NL: Als u het popup-id-nummer in de aangepaste code nodig hebt, kunt u de volgende variabele gebruiken om de ID op te halen:

en: If you want to unlock Advanced Targeting you need to activate this extension
nl_NL: Als u Geavanceerde targeting wilt ontgrendelen, moet u deze extensie activeren

en: If you want to unlock Geo Targeting you need to activate this extension
nl_NL: Als u Geo-targeting wilt ontgrendelen, moet u deze extensie activeren

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Settings
nl_NL: Afbeeldingsinstellingen

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Popups
nl_NL: Popups importeren

en: Import Subscribers
nl_NL: Abonnees importeren

en: Import Subscribers from csv file:
nl_NL: Abonnees importeren uit csv-bestand:

en: Import author:
nl_NL: Auteur importeren:

en: Import popups
nl_NL: Popups importeren

en: In case of any issues, please contact us <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nl_NL: Neem bij problemen <a href="%s" target="_blank">hier</a> contact met ons op.

en: In spite of user roles the administrator always has access to the plugin.
nl_NL: Ongeacht gebruikersrollen heeft de beheerder altijd toegang tot de plugin.

en: Inactivity
nl_NL: Inactiviteit

en: Increase or dicrease the value to set the priority of displaying the popup content in comparison of other elements on the page. The highest value of z-index is 2147483647.
nl_NL: Verhoog of verlaag de waarde om de prioriteit in te stellen voor het weergeven van de popup-inhoud ten opzichte van andere elementen op de pagina. De hoogste waarde van z-index is 2147483647.

en: Inherit
nl_NL: Overnemen

en: Inputs' style
nl_NL: Stijl van invoervelden

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert JS variable inside the popup
nl_NL: JS-variabele invoegen in de popup

en: Insert custom JS variable
nl_NL: Aangepaste JS-variabele invoegen

en: Insert popup
nl_NL: Popup invoegen

en: Insert the [shortcode]
nl_NL: Voeg de [shortcode] in

en: Inside
nl_NL: Binnen

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid email message
nl_NL: Bericht ongeldige e-mail

en: Invalid file type
nl_NL: Ongeldig bestandstype

en: Invalid file type.
nl_NL: Ongeldig bestandstype.

en: Is not
nl_NL: Is niet

en: Is or is not
nl_NL: Is of is niet

en: It must be number  + px or %
nl_NL: Het moet een getal + px of % zijn

en: It's a temporary deactivation
nl_NL: Het is een tijdelijke deactivering

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last page
nl_NL: Laatste pagina

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Leave your 5-star positive review and help us go further to perfection!
nl_NL: Laat uw positieve 5-sterrenbeoordeling achter en help ons om verder naar perfectie te streven!

en: Left
nl_NL: Links

en: Left center
nl_NL: Links gecentreerd

en: Let us know what you think.
nl_NL: Laat ons weten wat u ervan vindt.

en: License
nl_NL: Licentie

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: List View
nl_NL: Lijstweergave

en: Live Preview
nl_NL: Live voorbeeld

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Main Options
nl_NL: Hoofdopties

en: Make your popup mobile friendly and responsive for all devices
nl_NL: Maak uw popup mobielvriendelijk en responsief voor alle apparaten

en: Match Your Fields
nl_NL: Uw velden koppelen

en: Max height
nl_NL: Max. hoogte

en: Max width
nl_NL: Max. breedte

en: Maybe later
nl_NL: Misschien later

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
nl_NL: Menu-item overgeslagen wegens ongeldige menu-slug: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
nl_NL: Menu-item overgeslagen wegens ontbrekende menu-slug

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Min height
nl_NL: Min. hoogte

en: Min width
nl_NL: Min. breedte

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: More Details
nl_NL: Meer details

en: More Ideas?
nl_NL: Meer ideeën?

en: Need some help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: New Popup
nl_NL: Nieuwe popup

en: News
nl_NL: Nieuws

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: Newsletter Shortcodes
nl_NL: Nieuwsbrief-shortcodes

en: Newsletter settings
nl_NL: Nieuwsbriefinstellingen

en: Next page
nl_NL: Volgende pagina

en: No Data
nl_NL: Geen gegevens

en: No Image
nl_NL: Geen afbeelding

en: No approved comments
nl_NL: Geen goedgekeurde reacties

en: No comments
nl_NL: Geen reacties

en: No items found.
nl_NL: Geen items gevonden.

en: No license
nl_NL: Geen licentie

en: No popups found in Trash.
nl_NL: Geen popups gevonden in de prullenbak.

en: No popups found.
nl_NL: Geen popups gevonden.

en: No post to duplicate has been supplied!
nl_NL: Er is geen bericht opgegeven om te dupliceren!

en: None
nl_NL: Geen

en: OR
nl_NL: OF

en: On Click
nl_NL: Bij klikken

en: On Hover
nl_NL: Bij hoveren

en: On Scroll
nl_NL: Bij scrollen

en: On click
nl_NL: Bij klikken

en: On hover
nl_NL: Bij hoveren

en: On load
nl_NL: Bij laden

en: Once Every Minute
nl_NL: Eens per minuut

en: Once Every Week
nl_NL: Eens per week

en: One or more popups with the Subscription Plus Type were deactivated because you deactivated the Popup Builder Subscription Plus add-on. Click <a href="%s">here</a> to view your Popups.
nl_NL: Een of meer popups van het type Subscription Plus zijn gedeactiveerd omdat u de Popup Builder Subscription Plus-add-on hebt gedeactiveerd. Klik <a href="%s">hier</a> om uw popups te bekijken.

en: Only audio files supported (e.g.: mp3, wav, m4a, ogg)
nl_NL: Alleen audiobestanden worden ondersteund (bijv.: mp3, wav, m4a, ogg)

en: Only image files supported
nl_NL: Alleen afbeeldingsbestanden worden ondersteund

en: Only pdf files supported
nl_NL: Alleen pdf-bestanden worden ondersteund

en: Opacity
nl_NL: Doorzichtigheid

en: Open a popup once this item is clicked.
nl_NL: Open een popup zodra op dit item wordt geklikt.

en: Open another popup
nl_NL: Een andere popup openen

en: Open popup
nl_NL: Popup openen

en: Operating System
nl_NL: Besturingssysteem

en: Options
nl_NL: Opties

en: Or copy and paste this link into your browser:
nl_NL: Of kopieer en plak deze link in uw browser:

en: Other
nl_NL: Overig

en: Our list fields
nl_NL: Onze lijstvelden

en: Overlay custom css class
nl_NL: Aangepaste CSS-klasse voor overlay

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Page type
nl_NL: Paginatype

en: Parent Popups:
nl_NL: Bovenliggende popups:

en: Placeholder color
nl_NL: Placeholder-kleur

en: Play sound
nl_NL: Geluid afspelen

en: Please choose your picture
nl_NL: Kies uw afbeelding

en: Please enter a valid email address
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in

en: Please save popup to generate class name.
nl_NL: Sla de popup op om een klassenaam te genereren.

en: Please share the reason
nl_NL: Deel de reden

en: Please share which plugin
nl_NL: Deel welke plugin

en: Please wait...
nl_NL: Even geduld...

en: Please, deactivate the FREE version of Popup Builder plugin before upgrading to PRO.
nl_NL: Deactiveer de GRATIS versie van de Popup Builder-plugin voordat u upgradet naar PRO.

en: Please, publish the popup before starting to use Divi Builder with it!
nl_NL: Publiceer de popup voordat u Divi Builder ermee gaat gebruiken!

en: Please, publish the popup before starting to use Elementor with it!
nl_NL: Publiceer de popup voordat u Elementor ermee gaat gebruiken!

en: Please, select an option.
nl_NL: Selecteer een optie.

en: Popup Builder Importer Tool: Import popups from other website.
nl_NL: Popup Builder Importtool: Importeer popups van een andere website.

en: Popup Builder License
nl_NL: Popup Builder-licentie

en: Popup Builder plugin has been successfully updated
nl_NL: De Popup Builder-plugin is succesvol bijgewerkt

en: Popup Builder plugin has been successfully updated. Please %1$s to go to the new Dashboard of the plugin.
nl_NL: De Popup Builder-plugin is succesvol bijgewerkt. Klik %1$s om naar het nieuwe Dashboard van de plugin te gaan.

en: Popup Builder plugin has been updated to the new version 3.
nl_NL: De Popup Builder-plugin is bijgewerkt naar de nieuwe versie 3.

en: Popup Builder plugin requires PHP version >= %1$s version required. You server using PHP version = %2$s
nl_NL: De Popup Builder-plugin vereist PHP-versie >= %1$s. Uw server gebruikt PHP-versie = %2$s

en: Popup border color
nl_NL: Popup-randkleur

en: Popup border radius
nl_NL: Popup-randradius

en: Popup class does not exist
nl_NL: Popup-klasse bestaat niet

en: Popup closing animation
nl_NL: Animatie bij sluiten popup

en: Popup location
nl_NL: Popup-locatie

en: Popup opening animation
nl_NL: Animatie bij openen popup

en: Popup opening sound
nl_NL: Geluid bij openen popup

en: Popup order
nl_NL: Popup-volgorde

en: Popup published.
nl_NL: Popup gepubliceerd.

en: Popup showing count
nl_NL: Aantal popupweergaven

en: Popup showing expiry
nl_NL: Vervaltijd popupweergave

en: Popup showing limitation
nl_NL: Beperking popupweergave

en: Popup updated.
nl_NL: Popup bijgewerkt.

en: Position
nl_NL: Positie

en: Position right
nl_NL: Positie rechts

en: Position top
nl_NL: Positie boven

en: Post category
nl_NL: Berichtcategorie

en: Post type
nl_NL: Berichttype

en: Post/Page template
nl_NL: Bericht-/paginasjabloon

en: Posts Page
nl_NL: Berichtenpagina

en: Previous page
nl_NL: Vorige pagina

en: Pro Extensions
nl_NL: Pro-extensies

en: Push Notification
nl_NL: Pushmelding

en: Quick Feedback
nl_NL: Snelle feedback

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Rate Us
nl_NL: Beoordeel ons

en: Rate us
nl_NL: Beoordeel ons

en: Recent Sales
nl_NL: Recente verkopen

en: Recycle Bin
nl_NL: Prullenbak

en: Redirect
nl_NL: Doorverwijzen

en: Redirect URL
nl_NL: Doorverwijs-URL

en: Redirect to URL
nl_NL: Doorverwijzen naar URL

en: Redirect to new tab
nl_NL: Doorverwijzen naar nieuw tabblad

en: Referral URL detection
nl_NL: Detectie van verwijzende URL

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Remember to update the passwords and roles of imported users.
nl_NL: Vergeet niet de wachtwoorden en rollen van geïmporteerde gebruikers bij te werken.

en: Remote file is too large, limit is %s
nl_NL: Het externe bestand is te groot, de limiet is %s

en: Remote server did not respond
nl_NL: De externe server reageerde niet

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
nl_NL: De externe server gaf het volgende onverwachte resultaat: %1$s (%2$s)

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Reopen after form submission
nl_NL: Opnieuw openen na formulierinzending

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Repetitive open popup
nl_NL: Herhalend openen van popup

en: Repetitive popup
nl_NL: Herhalende popup

en: Request New Unsubscribe Link
nl_NL: Nieuwe uitschrijflink aanvragen

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
nl_NL: Verzoek mislukt door een fout: %1$s (%2$s)

en: Required field
nl_NL: Verplicht veld

en: Required field message
nl_NL: Bericht verplicht veld

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Responsive mode
nl_NL: Responsieve modus

en: Restriction
nl_NL: Beperking

en: Return to homepage
nl_NL: Terug naar startpagina

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right Center
nl_NL: Rechts gecentreerd

en: Right center
nl_NL: Rechts gecentreerd

en: Rule
nl_NL: Regel

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Schedule your popup for a particular day or for a selected timeframe
nl_NL: Plan uw popup voor een specifieke dag of voor een geselecteerd tijdsbestek

en: Scheduling
nl_NL: Planning

en: Scroll
nl_NL: Scrollen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search Pages
nl_NL: Zoekpagina's

en: Search Popup
nl_NL: Popup zoeken

en: Search Subscriber
nl_NL: Abonnee zoeken

en: Second(s)
nl_NL: Seconde(n)

en: See Less
nl_NL: Minder tonen

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select All
nl_NL: Alles selecteren

en: Select Conditions
nl_NL: Selecteer voorwaarden

en: Select Event
nl_NL: Selecteer gebeurtenis

en: Select Field
nl_NL: Selecteer veld

en: Select Popup
nl_NL: Selecteer popup

en: Select Post/page template
nl_NL: Selecteer bericht-/paginasjabloon

en: Select Your Pages
nl_NL: Selecteer uw pagina's

en: Select Your Posts
nl_NL: Selecteer uw berichten

en: Select Your post types
nl_NL: Selecteer uw berichttypen

en: Select a Popup
nl_NL: Selecteer een popup

en: Select advanced conditions for more professional targeting
nl_NL: Selecteer geavanceerde voorwaarden voor professionelere targeting

en: Select and display one of your forms.
nl_NL: Selecteer en toon een van uw formulieren.

en: Select behavior
nl_NL: Selecteer gedrag

en: Select bulk action
nl_NL: Selecteer bulkactie

en: Select event
nl_NL: Selecteer gebeurtenis

en: Select file
nl_NL: Bestand selecteren

en: Select how many times the popup will be shown for the same user.
nl_NL: Selecteer hoe vaak de popup wordt getoond aan dezelfde gebruiker.

en: Select popup
nl_NL: Selecteer popup

en: Select post categories
nl_NL: Selecteer berichtcategorieën

en: Select rule
nl_NL: Selecteer regel

en: Select special events that will trigger the popup
nl_NL: Selecteer speciale gebeurtenissen die de popup activeren

en: Select specific page types
nl_NL: Selecteer specifieke paginatypen

en: Select subscription(s):
nl_NL: Selecteer abonnement(en):

en: Select tags
nl_NL: Selecteer tags

en: Select the condition for the current event.
nl_NL: Selecteer de voorwaarde voor de huidige gebeurtenis.

en: Select the count of the days after which the popup will be shown to the same user, or set the value "0" if you want to save cookies by session.
nl_NL: Selecteer het aantal dagen waarna de popup opnieuw wordt getoond aan dezelfde gebruiker, of stel de waarde "0" in als u cookies per sessie wilt opslaan.

en: Select the desired popup closing method, customize close button
nl_NL: Selecteer de gewenste sluitmethode voor de popup, pas de sluitknop aan

en: Select the page or post templates on which the popup will be shown.
nl_NL: Selecteer de pagina- of berichtsjablonen waarop de popup wordt getoond.

en: Select the pages on your site where the specific popup will be shown.
nl_NL: Selecteer de pagina's op uw site waar de specifieke popup wordt getoond.

en: Select the popup that should be opened.
nl_NL: Selecteer de popup die moet worden geopend.

en: Select the post categories on which the popup should be shown.
nl_NL: Selecteer de berichtcategorieën waarop de popup moet worden getoond.

en: Select the priority number for your popup to appear on the page, along with other popups. The popup with a higher-order number will be behind the others with a lower-order number.
nl_NL: Selecteer het prioriteitsnummer voor uw popup om op de pagina te verschijnen, samen met andere popups. De popup met een hoger volgordenummer staat achter de andere met een lager volgordenummer.

en: Select the special event you want to catch.
nl_NL: Selecteer de speciale gebeurtenis die u wilt opvangen.

en: Select the specific actions that will trigger the popup, default event is on load
nl_NL: Selecteer de specifieke acties die de popup activeren, standaardgebeurtenis is bij laden

en: Select the tags on your site for popup showing
nl_NL: Selecteer de tags op uw site voor popupweergave

en: Select what should happen after the special event.
nl_NL: Selecteer wat er na de speciale gebeurtenis moet gebeuren.

en: Select when the popup should appear on the page.
nl_NL: Selecteer wanneer de popup op de pagina moet verschijnen.

en: Select where on the website to trigger the popup
nl_NL: Selecteer waar op de website de popup wordt geactiveerd

en: Select your Facebook page URL for liking and sharing it
nl_NL: Selecteer de URL van uw Facebook-pagina om deze te liken en te delen

en: Select your specific posts where the popup should be shown.
nl_NL: Selecteer de specifieke berichten waar de popup moet worden getoond.

en: Selected pages
nl_NL: Geselecteerde pagina's

en: Selected posts
nl_NL: Geselecteerde berichten

en: Selected tags
nl_NL: Geselecteerde tags

en: Send New Unsubscribe Link
nl_NL: Nieuwe uitschrijflink verzenden

en: Send a Test
nl_NL: Een test verzenden

en: Send newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief verzenden

en: Set by CSS class
nl_NL: Ingesteld via CSS-klasse

en: Set the popup to appear on a scrollable call to action button
nl_NL: Stel de popup in om te verschijnen op een scrollbare call-to-action-knop

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share URL
nl_NL: URL delen

en: Shop Page
nl_NL: Winkelpagina

en: Show "close" button
nl_NL: "Sluit"-knop tonen

en: Show Description
nl_NL: Beschrijving tonen

en: Show Title
nl_NL: Titel tonen

en: Show alert
nl_NL: Melding tonen

en: Show form on the Top
nl_NL: Formulier bovenaan tonen

en: Show more details
nl_NL: Meer details tonen

en: Show popup in date range
nl_NL: Popup tonen binnen datumbereik

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Skip & Deactivate
nl_NL: Overslaan & deactiveren

en: Social
nl_NL: Sociaal

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Sorry, er is een fout opgetreden.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
nl_NL: Sorry, dit bestandstype is om veiligheidsredenen niet toegestaan.

en: Special events
nl_NL: Speciale gebeurtenissen

en: Specify how long the popup appearance should be delayed after loading the page (in sec).
nl_NL: Geef aan hoe lang het verschijnen van de popup moet worden vertraagd na het laden van de pagina (in sec).

en: Specify the page types where the popup will be shown.
nl_NL: Geef de paginatypen op waar de popup wordt getoond.

en: Specify the part of the page, in percentages, where the popup should appear after scrolling.
nl_NL: Geef in percentages aan op welk deel van de pagina de popup moet verschijnen na scrollen.

en: Specify the post types on your site to show the popup.
nl_NL: Geef de berichttypen op uw site op waar de popup wordt getoond.

en: Specify the time (in seconds) after which the close button will appear. The close button will be shown by default without any delay if no time is specified.
nl_NL: Geef de tijd (in seconden) op waarna de sluitknop verschijnt. De sluitknop wordt standaard zonder vertraging getoond als er geen tijd is opgegeven.

en: Specify where the popup should be shown on your site.
nl_NL: Geef aan waar de popup op uw site moet worden getoond.

en: Speed
nl_NL: Snelheid

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: States
nl_NL: Staten

en: Statistics
nl_NL: Statistieken

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit & Deactivate
nl_NL: Verzenden & deactiveren

en: Submit button styles
nl_NL: Stijlen verzendknop

en: Subscribe
nl_NL: Inschrijven

en: Subscriber First name
nl_NL: Voornaam abonnee

en: Subscriber Last name
nl_NL: Achternaam abonnee

en: Subscribers
nl_NL: Abonnees

en: Subscription
nl_NL: Abonnement

en: Subscription Settings
nl_NL: Abonnementsinstellingen

en: Subscription is not selected
nl_NL: Er is geen abonnement geselecteerd

en: Success message
nl_NL: Succesbericht

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support Forum
nl_NL: Ondersteuningsforum

en: Support Portal
nl_NL: Ondersteuningsportaal

en: System information
nl_NL: Systeeminformatie

en: Target visitors to show the popup by different conditions.
nl_NL: Richt u op bezoekers om de popup te tonen op basis van verschillende voorwaarden.

en: Test email was successfully sent
nl_NL: Test-e-mail is succesvol verzonden

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Thank you for choosing our plugin!
nl_NL: Bedankt dat u voor onze plugin hebt gekozen!

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
nl_NL: Het exportbestand kon niet worden gevonden op <code>%s</code>. Dit werd waarschijnlijk veroorzaakt door een rechtenprobleem.

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Het bestand bestaat niet, probeer het opnieuw.

en: The following extensions need to be updated manually
nl_NL: De volgende extensies moeten handmatig worden bijgewerkt

en: The popup will close if the "Esc" key of your keyboard is clicked.
nl_NL: De popup sluit als de "Esc"-toets van uw toetsenbord wordt ingedrukt.

en: The popup will close when clicked on the overlay of the popup.
nl_NL: De popup sluit wanneer op de overlay van de popup wordt geklikt.

en: The sizes of the popup will be counted automatically, according to the content size of the popup. You can select the size in percentages, with this mode, to specify the size on the screen
nl_NL: De afmetingen van de popup worden automatisch berekend op basis van de inhoudsgrootte van de popup. Met deze modus kunt u de grootte in percentages selecteren om de grootte op het scherm op te geven

en: The uploaded file could not be moved
nl_NL: Het geüploade bestand kon niet worden verplaatst

en: The users will not be able to close the popup, if this option is checked.
nl_NL: De gebruikers kunnen de popup niet sluiten als deze optie is aangevinkt.

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: There was an error when reading this WXR file
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het lezen van dit WXR-bestand

en: There was an error while trying to send your request. Please try again
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van uw verzoek. Probeer het opnieuw

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
nl_NL: Dit WXR-bestand (versie %s) wordt mogelijk niet ondersteund door deze versie van de importtool. Overweeg een update.

en: This block will help you to add Popup Builder’s shortcode inside the page content
nl_NL: Met dit blok kunt u de shortcode van Popup Builder aan de pagina-inhoud toevoegen

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
nl_NL: Dit lijkt geen WXR-bestand te zijn, ontbrekend/ongeldig WXR-versienummer

en: This field is required
nl_NL: Dit veld is verplicht

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: This is great!
nl_NL: Dit is geweldig!

en: This is info
nl_NL: Dit is info

en: This is really great for your website score.
nl_NL: Dit is echt geweldig voor uw websitescore.

en: This section is for adding custom codes (CSS or JS) for the popup, it requires some coding knowledge
nl_NL: Deze sectie is voor het toevoegen van aangepaste code (CSS of JS) voor de popup, dit vereist enige programmeerkennis

en: This unsubscribe link is no longer valid. Please contact the site administrator to unsubscribe from the mailing list.
nl_NL: Deze uitschrijflink is niet meer geldig. Neem contact op met de sitebeheerder om u uit te schrijven van de mailinglijst.

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time icon
nl_NL: Tijdpictogram

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title (in progress)
nl_NL: Titel (in uitvoering)

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
nl_NL: Om het bewerken en opslaan van de geïmporteerde inhoud te vergemakkelijken, kunt u de auteur van het geïmporteerde item opnieuw toewijzen aan een bestaande gebruiker van deze site. U kunt bijvoorbeeld alle items importeren als items van <code>admin</code>.

en: Token to Import/Export
nl_NL: Token voor import/export

en: Top
nl_NL: Boven

en: Top Center
nl_NL: Bovenaan gecentreerd

en: Top Left
nl_NL: Linksboven

en: Top Right
nl_NL: Rechtsboven

en: Top center
nl_NL: Bovenaan gecentreerd

en: Top left
nl_NL: Linksboven

en: Top right
nl_NL: Rechtsboven

en: True
nl_NL: Waar

en: Try again
nl_NL: Probeer opnieuw

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Twice Daily
nl_NL: Twee keer per dag

en: UNLOCK OPTION
nl_NL: OPTIE ONTGRENDELEN

en: URL Query String
nl_NL: URL-querystring

en: Uncheck this option if you don't want to show a "close" button on your popup.
nl_NL: Vink deze optie uit als u geen "sluit"-knop op uw popup wilt tonen.

en: Unlock Option
nl_NL: Optie ontgrendelen

en: Unsubscribe
nl_NL: Uitschrijven

en: Unsubscription
nl_NL: Uitschrijving

en: Upgrade
nl_NL: Upgraden

en: Upload your feature image for the popup
nl_NL: Upload uw uitgelichte afbeelding voor de popup

en: Use active URL
nl_NL: Actieve URL gebruiken

en: Use advanced features for popup animations, opening and closing actions
nl_NL: Gebruik geavanceerde functies voor popup-animaties, open- en sluitacties

en: Use this token in both your old and new site to move your data.
nl_NL: Gebruik deze token op zowel uw oude als nieuwe site om uw gegevens te verplaatsen.

en: User Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User Status
nl_NL: Gebruikersstatus

en: User role to access the plugin
nl_NL: Gebruikersrol om toegang te krijgen tot de plugin

en: User with %1$s email has unsubscribed from %2$s mail list
nl_NL: Gebruiker met e-mailadres %1$s heeft zich uitgeschreven van mailinglijst %2$s

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: View Popup
nl_NL: Popup bekijken

en: Views
nl_NL: Weergaven

en: Visitor IP
nl_NL: Bezoeker-IP

en: We have noticed that you are using Popup Builder plugin on your site for
nl_NL: We hebben gemerkt dat u de Popup Builder-plugin op uw site gebruikt gedurende

en: Web Browser
nl_NL: Webbrowser

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width&nbsp;
nl_NL: Breedte&nbsp;

en: You can add an opening delay for the popup, in seconds. This will refer to custom events, like:
    										Shortcodes, custom CSS classes, HTML attributes, or JS called custom events.
nl_NL: U kunt een openingsvertraging voor de popup toevoegen, in seconden. Dit verwijst naar aangepaste gebeurtenissen, zoals:
    										Shortcodes, aangepaste CSS-klassen, HTML-attributen of via JS aangeroepen aangepaste gebeurtenissen.

en: You do not have permission to access this page!
nl_NL: U hebt geen toestemming om deze pagina te openen!

en: You do not have permission to clone the popup!
nl_NL: U hebt geen toestemming om de popup te klonen!

en: You do not have permission to do this action!
nl_NL: U hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren!

en: You have activated Popup Builder extension(s). Please, don't forget to activate the license key(s) as well.
nl_NL: U hebt Popup Builder-extensie(s) geactiveerd. Vergeet niet om ook de licentiesleutel(s) te activeren.

en: You have deleted %d subscribers successfully!
nl_NL: U hebt %d abonnees succesvol verwijderd!

en: You have imported %1$d subscribers to the `%2$s`  popup successfully!
nl_NL: U hebt %1$d abonnees succesvol geïmporteerd naar de `%2$s` popup!

en: You have imported %1$d subscribers to the `%2$s` successfully!
nl_NL: U hebt %1$d abonnees succesvol geïmporteerd naar `%2$s`!

en: You have imported new subscriber to the %s popup(s) successfully!
nl_NL: U hebt een nieuwe abonnee succesvol toegevoegd aan de %s popup(s)!

en: You have imported new subscriber to the %s successfully!
nl_NL: U hebt een nieuwe abonnee succesvol toegevoegd aan %s!

en: You have successfully subscribed to the newsletter
nl_NL: U bent succesvol ingeschreven voor de nieuwsbrief

en: You have successfully unsubscribed.
nl_NL: U bent succesvol uitgeschreven.

en: You may use your custom codes for extra actions connected to the popup opening (before, after, etc.) in the fields below
nl_NL: U kunt uw aangepaste code gebruiken voor extra acties verbonden aan het openen van de popup (voor, na, enz.) in de onderstaande velden

en: You requested a new unsubscribe link. Click the link below to unsubscribe from our mailing list:
nl_NL: U hebt een nieuwe uitschrijflink aangevraagd. Klik op de onderstaande link om u uit te schrijven van onze mailinglijst:

en: You will receive an email notification after all emails are sent
nl_NL: U ontvangt een e-mailmelding nadat alle e-mails zijn verzonden

en: You worth it!
nl_NL: U bent het waard!

en: Your blog name
nl_NL: Naam van uw blog

en: Your link has expired
nl_NL: Uw link is verlopen

en: Your mail list %1$s delivered successfully!
    						%2$d of the %3$d emails succeeded, %4$d failed.
    						For more details, please download log file inside the plugin.
    						This email was generated via Popup Builder plugin.
nl_NL: Uw mailinglijst %1$s is succesvol afgeleverd!
    						%2$d van de %3$d e-mails zijn geslaagd, %4$d mislukt.
    						Download voor meer details het logbestand in de plugin.
    						Deze e-mail is gegenereerd via de Popup Builder-plugin.

en: Your subject here
nl_NL: Uw onderwerp hier

en: Your user name
nl_NL: Uw gebruikersnaam

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Bestand met grootte nul gedownload

en: [%s] New Unsubscribe Link
nl_NL: [%s] Nieuwe uitschrijflink

en: and we will not show it again!
nl_NL: en we tonen het niet meer!

en: as a new user:
nl_NL: als nieuwe gebruiker:

en: assign posts to an existing user:
nl_NL: berichten toewijzen aan een bestaande gebruiker:

en: bottom-left
nl_NL: linksonder

en: bottom-right
nl_NL: rechtsonder

en: days, we are thankful for that.
nl_NL: dagen, daar zijn we dankbaar voor.

en: default custom delay will be used
nl_NL: standaard aangepaste vertraging wordt gebruikt

en: form
nl_NL: formulier

en: main options
nl_NL: hoofdopties

en: no title
nl_NL: geen titel

en: or assign posts to an existing user:
nl_NL: of berichten toewijzen aan een bestaande gebruiker:

en: or create new user with login name:
nl_NL: of maak een nieuwe gebruiker aan met inlognaam:

en: period
nl_NL: periode

en: plugin helped you to share your message via
nl_NL: plugin heeft u geholpen uw boodschap te delen via

en: popup with your visitors for
nl_NL: popup met uw bezoekers gedurende

en: reset
nl_NL: resetten

en: times!
nl_NL: keer!

en: to finalize the activation.
nl_NL: om de activering te voltooien.

en: top-left
nl_NL: linksboven

en: top-right
nl_NL: rechtsboven

en: your@email.com
nl_NL: uw@email.nl
