Polanger Admin Suite 1.5.5 - en to tr_TR translation catalogue (198 entries)

en: A valid target area is required for this rule.
tr_TR: Bu kural için geçerli bir hedef alan gereklidir.

en: AJAX writes blocked
tr_TR: AJAX yazmaları engellendi

en: Access Denied
tr_TR: Erişim engellendi

en: Action failed.
tr_TR: İşlem başarısız oldu.

en: Actions
tr_TR: İşlemler

en: Acts as a low-level safety net against INSERT, UPDATE, DELETE, CREATE, DROP, and similar write queries.
tr_TR: INSERT, UPDATE, DELETE, CREATE, DROP ve benzeri yazma sorgularına karşı alt seviye bir güvenlik ağı görevi görür.

en: Adds a clear banner, visually disables risky controls, and blocks classic form submissions plus REST writes and non-GET AJAX requests by default. Normal page rendering stays as stable as possible while the session feels safely read-only.
tr_TR: Belirgin bir bilgilendirme bandı ekler, riskli kontrolleri görsel olarak devre dışı bırakır ve varsayılan olarak klasik form gönderimlerini, REST yazmalarını ve GET dışındaki AJAX isteklerini engeller. Oturum güvenli şekilde salt okunur hissi verirken sayfa görünümü olabildiğince stabil kalır.

en: Adds database and side-effect backstops on top of the balanced guardrails.
tr_TR: Dengeli korumalara ek olarak veritabanı ve yan etki savunmaları ekler.

en: Adds last-line backstops for harder demo environments.
tr_TR: Daha zorlu demo ortamları için son savunma katmanları ekler.

en: Affected admins: %d
tr_TR: Etkilenen yöneticiler: %d

en: Affected users
tr_TR: Etkilenen kullanıcılar

en: Allowed AJAX actions
tr_TR: İzin verilen AJAX işlemleri

en: Allowed GET actions
tr_TR: İzin verilen GET işlemleri

en: Allowed REST route fragments
tr_TR: İzin verilen REST rota parçaları

en: Apply
tr_TR: Uygula

en: Attach a contextual note to any admin element so selected users immediately understand what matters there.
tr_TR: Herhangi bir yönetim öğesine bağlamsal not ekleyin; böylece seçilen kullanıcılar orada neyin önemli olduğunu hemen anlasın.

en: Balanced
tr_TR: Dengeli

en: Balanced Mode
tr_TR: Dengeli Mod

en: Balanced mode is the recommended default. Strict mode adds deeper write-side protections for higher-risk demo environments.
tr_TR: Önerilen varsayılan seçenek Dengeli Moddur. Sıkı Mod, daha riskli demo ortamları için daha derin yazma tarafı korumaları ekler.

en: Best for live product demos and client walkthroughs.
tr_TR: Canlı ürün demoları ve müşteri gezintileri için idealdir.

en: Block AJAX write actions
tr_TR: AJAX yazma işlemlerini engelle

en: Block AJAX write requests from this page
tr_TR: Bu sayfadan gelen AJAX yazma isteklerini engelle

en: Block REST write requests
tr_TR: REST yazma isteklerini engelle

en: Block REST write requests from this page
tr_TR: Bu sayfadan gelen REST yazma isteklerini engelle

en: Block admin pages, lock demo screens, hide selected UI elements, and attach contextual notes for selected users.
tr_TR: Yönetim sayfalarını engelleyin, demo ekranlarını kilitleyin, seçili arayüz öğelerini gizleyin ve seçilen kullanıcılar için bağlamsal notlar ekleyin.

en: Block classic form submissions
tr_TR: Klasik form gönderimlerini engelle

en: Block database writes
tr_TR: Veritabanı yazmalarını engelle

en: Block direct URL access
tr_TR: Doğrudan URL erişimini engelle

en: Block external HTTP requests
tr_TR: Harici HTTP isteklerini engelle

en: Block outgoing emails
tr_TR: Giden e-postaları engelle

en: Block pages, lock demo screens, hide sensitive UI, or pin clear internal notes for selected administrators.
tr_TR: Seçilen yöneticiler için sayfaları engelleyin, demo ekranlarını kilitleyin, hassas arayüz öğelerini gizleyin veya net dahili notlar ekleyin.

en: Block standard form submissions
tr_TR: Standart form gönderimlerini engelle

en: Block uploads
tr_TR: Yüklemeleri engelle

en: Blocks non-GET admin-ajax requests by default and only allows explicitly approved actions such as heartbeat.
tr_TR: Varsayılan olarak GET dışındaki admin-ajax isteklerini engeller ve yalnızca heartbeat gibi açıkça izin verilen işlemlere izin verir.

en: Blocks non-GET admin-ajax requests from this screen while still allowing normal GET-based background reads.
tr_TR: Bu ekrandan gelen GET dışı admin-ajax isteklerini engeller; normal GET tabanlı arka plan okumalarına ise izin verir.

en: Bulk action:
tr_TR: Toplu işlem:

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Choose action
tr_TR: İşlem seçin

en: Choose how strict this demo protection should be for the current admin screen.
tr_TR: Bu demo korumasının mevcut yönetim ekranı için ne kadar sıkı olacağını seçin.

en: Choose which non-manager administrators should browse wp-admin in a guided read-only demo session, then control how aggressively Shield blocks write operations.
tr_TR: Yönetici olmayan hangi yöneticilerin wp-admin alanını yönlendirilmiş salt okunur bir demo oturumunda gezeceğini seçin, ardından Shield yazma işlemlerini ne kadar agresif engelleyeceğini belirleyin.

en: Close Shield panel
tr_TR: Shield panelini kapat

en: Configure how aggressively Shield blocks write operations when Global Demo Mode automatically applies to administrator accounts that are not selected above as Shield managers.
tr_TR: Global Demo Modu, yukarıda Shield yöneticisi olarak seçilmeyen yönetici hesaplarına otomatik uygulandığında, Shield'in yazma işlemlerini ne kadar agresif engelleyeceğini yapılandırın.

en: Create page blocks, demo locks, hidden areas, and contextual notes from any admin screen via the floating shield icon. This page helps you review and disable rules safely.
tr_TR: Yüzen Shield simgesiyle herhangi bir yönetim ekranından sayfa engelleri, demo kilitleri, gizli alanlar ve bağlamsal notlar oluşturun. Bu sayfa, kuralları güvenle incelemenize ve devre dışı bırakmanıza yardımcı olur.

en: Created
tr_TR: Oluşturulma

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Delete selected
tr_TR: Seçilenleri sil

en: Demo Lock
tr_TR: Demo Kilidi

en: Demo Lock Active
tr_TR: Demo Kilidi Etkin

en: Demo Lock blocked this action. This admin screen is currently view-only for your account.
tr_TR: Demo Kilidi bu işlemi engelledi. Bu yönetim ekranı şu anda hesabınız için yalnızca görüntülenebilir durumdadır.

en: Demo Lock rule could not be saved.
tr_TR: Demo kilidi kuralı kaydedilemedi.

en: Demo Lock rule saved successfully.
tr_TR: Demo kilidi kuralı başarıyla kaydedildi.

en: Demo Locked
tr_TR: Demo Kilitli

en: Demo lock keeps this screen view-only for selected users.
tr_TR: Demo kilidi bu ekranı seçilen kullanıcılar için yalnızca görüntülenebilir tutar.

en: Demo lock keeps this screen view-only with %s.
tr_TR: Demo kilidi bu ekranı %s ile yalnızca görüntülenebilir tutar.

en: Demo mode targets
tr_TR: Demo modu hedefleri

en: Dim or disable common save controls visually
tr_TR: Yaygın kaydetme kontrollerini görsel olarak soldur veya devre dışı bırak

en: Disable
tr_TR: Devre dışı bırak

en: Disable Rule
tr_TR: Kuralı devre dışı bırak

en: Disable selected
tr_TR: Seçilenleri devre dışı bırak

en: Disabled
tr_TR: Devre dışı

en: Element Hide
tr_TR: Öğe Gizleme

en: Enable Global Demo Mode
tr_TR: Global Demo Modunu etkinleştir

en: Enabled
tr_TR: Etkin

en: Exit Safe Mode
tr_TR: Güvenli moddan çık

en: Explain clearly that the account is browsing a protected read-only session.
tr_TR: Hesabın korumalı salt okunur bir oturumda gezdiğini açıkça belirtin.

en: Form submission blocked by Demo Lock.
tr_TR: Form gönderimi Demo Kilidi tarafından engellendi.

en: Form submission blocked by Global Demo Mode.
tr_TR: Form gönderimi Global Demo Modu tarafından engellendi.

en: Global Demo Mode
tr_TR: Global Demo Modu

en: Global Demo Mode Active
tr_TR: Global Demo Modu Etkin

en: Global Demo Mode blocked this screen because opening it would create or change content automatically for your account.
tr_TR: Global Demo Modu bu ekranı engelledi; çünkü açılması hesabınız için içeriği otomatik olarak oluşturacak veya değiştirecekti.

en: Global Demo Mode is active. AJAX changes are disabled for your account.
tr_TR: Global Demo Modu etkin. AJAX değişiklikleri hesabınız için devre dışı bırakıldı.

en: Global Demo Mode is active. Changes are disabled for your account.
tr_TR: Global Demo Modu etkin. Değişiklikler hesabınız için devre dışı bırakıldı.

en: Global Demo Mode is active. External HTTP requests are blocked for this admin session.
tr_TR: Global Demo Modu etkin. Harici HTTP istekleri bu yönetim oturumu için engellendi.

en: Global Demo Mode is active. Media uploads are disabled for your account.
tr_TR: Global Demo Modu etkin. Medya yüklemeleri hesabınız için devre dışı bırakıldı.

en: Global Demo Mode is active. REST changes are disabled for your account.
tr_TR: Global Demo Modu etkin. REST değişiklikleri hesabınız için devre dışı bırakıldı.

en: Global Demo Mode now follows the Shield managers list above. Any administrator who is not selected there is treated as a demo user automatically.
tr_TR: Global Demo Modu artık yukarıdaki Shield yöneticileri listesini takip eder. Orada seçilmeyen her yönetici otomatik olarak demo kullanıcısı kabul edilir.

en: Global Demo Mode prevented this change. You can explore the admin area, but write actions are disabled for your account.
tr_TR: Global Demo Modu bu değişikliği engelledi. Yönetim alanını inceleyebilirsiniz ancak yazma işlemleri hesabınız için devre dışı bırakıldı.

en: Hide This Page
tr_TR: Bu sayfayı gizle

en: Hide this page for selected users
tr_TR: Bu sayfayı seçilen kullanıcılar için gizle

en: Internal Note
tr_TR: Dahili Not

en: Invalid rule ID.
tr_TR: Geçersiz kural kimliği.

en: Invalid rule type.
tr_TR: Geçersiz kural türü.

en: Keeps the balanced protections and can also stop database writes, outgoing emails, external requests, and uploads during mutation-like requests. Use this when demos must stay exceptionally clean even if a plugin tries something unexpected.
tr_TR: Dengeli korumaları sürdürür; ayrıca değişiklik benzeri isteklerde veritabanı yazmalarını, giden e-postaları, harici istekleri ve yüklemeleri de durdurabilir. Bir eklenti beklenmedik bir şey denese bile demonun son derece temiz kalması gerektiğinde bunu kullanın.

en: Leave Note
tr_TR: Not bırak

en: Leave note for selected users
tr_TR: Seçilen kullanıcılar için not bırak

en: Let selected administrators browse this screen while Shield blocks saving, publishing, and live write requests.
tr_TR: Shield kaydetme, yayımlama ve canlı yazma isteklerini engellerken seçilen yöneticilerin bu ekranı incelemesine izin verin.

en: Lets the user know they are browsing a protected demo screen and that changes are intentionally disabled.
tr_TR: Kullanıcıya korumalı bir demo ekranında gezdiğini ve değişikliklerin bilerek devre dışı bırakıldığını bildirir.

en: Lock This Page for Demo
tr_TR: Bu sayfayı demo için kilitle

en: Manage Rules
tr_TR: Kuralları yönet

en: Manage who can operate Shield itself and, below, which administrators should browse wp-admin inside Global Demo Mode.
tr_TR: Shield aracını kimlerin yönetebileceğini ve aşağıda hangi yöneticilerin Global Demo Modu içinde wp-admin alanını gezebileceğini belirleyin.

en: Manage who can operate Shield itself. When Global Demo Mode is enabled below, every other administrator account automatically becomes a read-only demo user.
tr_TR: Shield aracını kimlerin yönetebileceğini belirleyin. Aşağıda Global Demo Modu etkinleştirildiğinde, diğer tüm yönetici hesapları otomatik olarak salt okunur demo kullanıcısına dönüşür.

en: Marks primary save and publish controls as unavailable before the user even clicks them.
tr_TR: Birincil kaydetme ve yayımlama kontrollerini kullanıcı tıklamadan önce kullanılamaz olarak işaretler.

en: Marks save, publish, delete, import, reset, and similar actions as unavailable before they are clicked.
tr_TR: Kaydetme, yayımlama, silme, içe aktarma, sıfırlama ve benzeri işlemleri tıklanmadan önce kullanılamaz olarak işaretler.

en: No additional administrator accounts are currently eligible. Add another admin or remove a manager assignment first if you want to target a demo user.
tr_TR: Şu anda hedeflenebilecek ek bir yönetici hesabı yok. Demo kullanıcısı hedeflemek istiyorsanız önce başka bir yönetici ekleyin veya bir yönetici atamasını kaldırın.

en: No rules yet.
tr_TR: Henüz kural yok.

en: No users selected
tr_TR: Kullanıcı seçilmedi

en: Note
tr_TR: Not

en: One action per line. Leave empty to block risky GET-based actions such as activate, deactivate, delete, trash, or reset whenever Shield detects them.
tr_TR: Her satıra bir işlem yazın. Boş bırakırsanız Shield etkinleştir, devre dışı bırak, sil, çöpe taşı veya sıfırla gibi riskli GET tabanlı işlemleri algıladığında engeller.

en: One admin-ajax action per line. Heartbeat is allowed by default so routine admin pings do not feel broken.
tr_TR: Her satıra bir admin-ajax işlemi yazın. Rutin yönetici pingleri bozuk görünmesin diye heartbeat varsayılan olarak izinlidir.

en: One route fragment per line if a specific REST endpoint must keep working during a demo. Use sparingly and only when you understand the write behavior it enables.
tr_TR: Bir demo sırasında belirli bir REST uç noktası çalışmaya devam etmeliyse her satıra bir rota parçası yazın. Bunu dikkatli kullanın ve yalnızca etkinleştirdiği yazma davranışını biliyorsanız izin verin.

en: Only selected administrators can open the Shield panel, create rules, and manage Shield-wide settings.
tr_TR: Yalnızca seçilen yöneticiler Shield panelini açabilir, kural oluşturabilir ve Shield genel ayarlarını yönetebilir.

en: Only selected users will see this note on the selected area.
tr_TR: Yalnızca seçilen kullanıcılar bu notu seçilen alanda görür.

en: Open Demo Settings
tr_TR: Demo ayarlarını aç

en: Open Global Demo Mode settings
tr_TR: Global Demo Modu ayarlarını aç

en: Open Rule
tr_TR: Kuralı aç

en: Open Safe Mode (temporary)
tr_TR: Güvenli modu aç (geçici)

en: Open Shield Dashboard
tr_TR: Shield panelini aç

en: Open Shield Settings
tr_TR: Shield ayarlarını aç

en: Open Shield tools
tr_TR: Shield araçlarını aç

en: Open note
tr_TR: Notu aç

en: Page Block
tr_TR: Sayfa Engeli

en: Permission denied.
tr_TR: İzin reddedildi.

en: Pick a visible section on the page and hide only that area for selected administrators.
tr_TR: Sayfada görünen bir bölümü seçin ve yalnızca o alanı seçilen yöneticiler için gizleyin.

en: Pick which administrator accounts should browse wp-admin in read-only demo mode. Shield managers and the protected recovery administrator are excluded automatically.
tr_TR: Hangi yönetici hesaplarının wp-admin alanını salt okunur demo modunda gezeceğini seçin. Shield yöneticileri ve korunan kurtarma yöneticisi otomatik olarak hariç tutulur.

en: Please select at least one affected user.
tr_TR: Lütfen en az bir etkilenen kullanıcı seçin.

en: Please select at least one user who can see the note.
tr_TR: Lütfen notu görebilecek en az bir kullanıcı seçin.

en: Please select at least one user.
tr_TR: Lütfen en az bir kullanıcı seçin.

en: Please write a note before saving.
tr_TR: Kaydetmeden önce lütfen bir not yazın.

en: Polanger Shield is active. Please configure who can use Shield tools from Settings > Shield.
tr_TR: Polanger Shield etkin. Lütfen Shield araçlarını kimlerin kullanabileceğini Ayarlar > Shield bölümünden yapılandırın.

en: Prevent selected admins from opening this screen or reaching it directly by URL.
tr_TR: Seçilen yöneticilerin bu ekranı açmasını veya URL ile doğrudan erişmesini engelleyin.

en: Prevents save flows from pushing data to webhooks, remote APIs, or third-party services during a protected session.
tr_TR: Korumalı bir oturum sırasında kayıt akışlarının webhook'lara, uzak API'lere veya üçüncü taraf servislere veri göndermesini engeller.

en: Prevents settings forms, classic editor saves, and other direct POST-based writes from finishing.
tr_TR: Ayar formlarının, klasik editör kayıtlarının ve diğer doğrudan POST tabanlı yazmaların tamamlanmasını engeller.

en: Prevents settings forms, classic editor saves, and similar POST requests from completing.
tr_TR: Ayar formlarının, klasik editör kayıtlarının ve benzer POST isteklerinin tamamlanmasını engeller.

en: Protected admin (required)
tr_TR: Korunan yönetici (zorunlu)

en: Protected recovery admin
tr_TR: Korunan kurtarma yöneticisi

en: Protection level
tr_TR: Koruma seviyesi

en: Protection: %s
tr_TR: Koruma: %s

en: Protects block editor, modern settings screens, and other interfaces that save through the WordPress REST API.
tr_TR: Blok editörünü, modern ayar ekranlarını ve WordPress REST API üzerinden kayıt yapan diğer arayüzleri korur.

en: Protects modern interfaces that submit changes through the WordPress REST API.
tr_TR: Değişiklikleri WordPress REST API üzerinden gönderen modern arayüzleri korur.

en: REST writes blocked
tr_TR: REST yazmaları engellendi

en: Read Only
tr_TR: Salt Okunur

en: Review Shield Rules
tr_TR: Shield kurallarını incele

en: Review active rules, test targets, or disable anything safely from one place.
tr_TR: Etkin kuralları inceleyin, hedefleri test edin veya her şeyi tek yerden güvenle devre dışı bırakın.

en: Rule could not be disabled.
tr_TR: Kural devre dışı bırakılamadı.

en: Rule could not be saved.
tr_TR: Kural kaydedilemedi.

en: Rule disabled.
tr_TR: Kural devre dışı bırakıldı.

en: Rule saved successfully.
tr_TR: Kural başarıyla kaydedildi.

en: Rule saved.
tr_TR: Kural kaydedildi.

en: Rule test mode: selected area is highlighted.
tr_TR: Kural test modu: seçilen alan vurgulanıyor.

en: Save Demo Lock
tr_TR: Demo kilidini kaydet

en: Save Rule
tr_TR: Kuralı kaydet

en: Save Shield Settings
tr_TR: Shield ayarlarını kaydet

en: Select & Hide Area
tr_TR: Alan seç ve gizle

en: Select users
tr_TR: Kullanıcı seçin

en: Selected administrators can explore admin pages and workflows while Shield blocks saving, publishing, destructive actions, and optional strict side effects such as database writes, emails, uploads, and external requests.
tr_TR: Seçilen yöneticiler yönetim sayfalarını ve iş akışlarını inceleyebilir; bu sırada Shield kaydetmeyi, yayımlamayı, yıkıcı işlemleri ve veritabanı yazmaları, e-postalar, yüklemeler ile harici istekler gibi isteğe bağlı sıkı yan etkileri engeller.

en: Selected administrators can explore this page, but Shield will turn it into a view-only demo screen and block save attempts.
tr_TR: Seçilen yöneticiler bu sayfayı inceleyebilir; ancak Shield bu ekranı yalnızca görüntülenebilir bir demo ekranına çevirir ve kaydetme girişimlerini engeller.

en: Selected area
tr_TR: Seçilen alan

en: Selected users will not be able to open this page. If URL blocking is enabled, direct URL access is also denied.
tr_TR: Seçilen kullanıcılar bu sayfayı açamaz. URL engelleme etkinse doğrudan URL erişimi de engellenir.

en: Selected users will not see this area on this admin page.
tr_TR: Seçilen kullanıcılar bu alanı bu yönetim sayfasında görmez.

en: Selector reliability
tr_TR: Seçici güvenilirliği

en: Send key Shield events to Activity Log
tr_TR: Önemli Shield olaylarını Etkinlik Günlüğüne gönder

en: Shield Access & Demo Control
tr_TR: Shield Erişim ve Demo Kontrolü

en: Shield Demo Mode
tr_TR: Shield Demo Modu

en: Shield Safe Mode is active for your account until %s. All Shield page blocks, menu hiding, element hiding, notes, and floating tools are temporarily disabled while you review the admin area safely.
tr_TR: Shield Güvenli Modu hesabınız için %s zamanına kadar etkindir. Yönetim alanını güvenle incelerken tüm Shield sayfa engelleri, menü gizlemeleri, öğe gizlemeleri, notlar ve yüzen araçlar geçici olarak devre dışı bırakılır.

en: Shield Safe Mode is forced globally by the POLANGER_SHIELD_DISABLE constant. All Shield page blocks, menu hiding, element hiding, notes, and floating tools are currently disabled.
tr_TR: Shield Güvenli Modu, POLANGER_SHIELD_DISABLE sabiti nedeniyle global olarak zorlanıyor. Tüm Shield sayfa engelleri, menü gizlemeleri, öğe gizlemeleri, notlar ve yüzen araçlar şu anda devre dışıdır.

en: Shield Tools
tr_TR: Shield Araçları

en: Shield manager bypass
tr_TR: Shield yöneticisi muafiyeti

en: Shield managers
tr_TR: Shield yöneticileri

en: Shield rules updated.
tr_TR: Shield kuralları güncellendi.

en: Shield settings saved.
tr_TR: Shield ayarları kaydedildi.

en: Show a clear demo-mode notice on the page
tr_TR: Sayfada net bir demo modu bildirimi göster

en: Show demo banner
tr_TR: Demo bilgilendirme bandını göster

en: Stable browsing, blocked saves, and minimal demo friction.
tr_TR: Stabil gezinme, engellenen kaydetmeler ve minimum demo sürtünmesi.

en: Status
tr_TR: Durum

en: Stops new files from landing in uploads while the demo account is trying to change content.
tr_TR: Demo hesabı içerik değiştirmeye çalışırken yeni dosyaların uploads klasörüne düşmesini engeller.

en: Strict
tr_TR: Sıkı

en: Strict Mode
tr_TR: Sıkı Mod

en: Strict guards active
tr_TR: Sıkı korumalar etkin

en: Strict mode backstops
tr_TR: Sıkı mod arka savunmaları

en: Target
tr_TR: Hedef

en: Technical selector
tr_TR: Teknik seçici

en: Test
tr_TR: Test et

en: These guards run only when Strict mode is selected and Shield detects a mutation-like request. They are designed as a last line of defense rather than a replacement for the balanced guards above.
tr_TR: Bu korumalar yalnızca Sıkı Mod seçildiğinde ve Shield değişiklik benzeri bir istek algıladığında çalışır. Yukarıdaki dengeli korumaların yerine geçmeleri için değil, son savunma hattı olmaları için tasarlanmıştır.

en: This admin screen is in demo mode. AJAX changes are disabled for your account.
tr_TR: Bu yönetim ekranı demo modundadır. AJAX değişiklikleri hesabınız için devre dışıdır.

en: This admin screen is in demo mode. REST changes are disabled for your account.
tr_TR: Bu yönetim ekranı demo modundadır. REST değişiklikleri hesabınız için devre dışıdır.

en: This admin screen is running in demo mode. Changes are disabled for your account.
tr_TR: Bu yönetim ekranı demo modunda çalışıyor. Değişiklikler hesabınız için devre dışıdır.

en: Turn wp-admin into a controlled read-only demo environment.
tr_TR: wp-admin alanını kontrollü bir salt okunur demo ortamına dönüştürün.

en: Type
tr_TR: Tür

en: Understood
tr_TR: Anladım

en: Unknown
tr_TR: Bilinmiyor

en: Unknown users
tr_TR: Bilinmeyen kullanıcılar

en: Useful when demo actions should never send transactional or notification emails to real recipients.
tr_TR: Demo işlemlerinin gerçek alıcılara asla işlem veya bildirim e-postası göndermemesi gerektiğinde kullanışlıdır.

en: Users
tr_TR: Kullanıcılar

en: Users who can see this note
tr_TR: Bu notu görebilecek kullanıcılar

en: Visible only to selected administrators.
tr_TR: Yalnızca seçilen yöneticilere görünür.

en: Visually dim risky controls
tr_TR: Riskli kontrolleri görsel olarak soldur

en: When enabled, every administrator account that is not selected above as a Shield manager enters a read-only admin session automatically. Shield managers and the protected recovery administrator always bypass this mode so the site is never stranded.
tr_TR: Etkinleştirildiğinde, yukarıda Shield yöneticisi olarak seçilmeyen her yönetici hesabı otomatik olarak salt okunur bir yönetim oturumuna girer. Shield yöneticileri ve korunan kurtarma yöneticisi bu modu her zaman atlar; böylece site asla kilitli kalmaz.

en: When enabled, only the administrators you select below enter a read-only admin session. Shield managers and the protected recovery administrator always bypass this mode so the site is never stranded.
tr_TR: Etkinleştirildiğinde yalnızca aşağıda seçtiğiniz yöneticiler salt okunur bir yönetim oturumuna girer. Shield yöneticileri ve korunan kurtarma yöneticisi bu modu her zaman atlar; böylece site asla kilitli kalmaz.

en: Works only when Admin Activity Log addon is active and logging is enabled there.
tr_TR: Yalnızca Admin Activity Log eklentisi etkinse ve günlükleme orada açıksa çalışır.

en: Write your note...
tr_TR: Notunuzu yazın...

en: You are not allowed to access Shield.
tr_TR: Shield alanına erişim izniniz yok.

en: You are not allowed to configure Global Demo Mode.
tr_TR: Global Demo Modunu yapılandırma izniniz yok.

en: You are not allowed to configure Shield settings.
tr_TR: Shield ayarlarını yapılandırma izniniz yok.

en: You can inspect this admin area, but Shield is blocking save actions and destructive changes for your account.
tr_TR: Bu yönetim alanını inceleyebilirsiniz; ancak Shield kaydetme işlemlerini ve yıkıcı değişiklikleri hesabınız için engelliyor.

en: You can review this admin screen, but save buttons, form submissions, and write requests are disabled for your account.
tr_TR: Bu yönetim ekranını inceleyebilirsiniz; ancak kaydetme düğmeleri, form gönderimleri ve yazma istekleri hesabınız için devre dışıdır.

en: You do not have permission to access this admin page. <br /><br /><a class="button button-primary" href="%s">Go to Dashboard</a>
tr_TR: Bu yönetim sayfasına erişim izniniz yok. <br /><br /><a class="button button-primary" href="%s">Kontrol Paneline Git</a>

en: form submits blocked
tr_TR: form gönderimleri engellendi

en: visual save lock
tr_TR: görsel kayıt kilidi
