Polanger Admin Suite 1.5.3 - en to ru_RU translation catalogue (1523 entries)

en: %1$d / %2$d users protected
ru_RU: %d / %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: %1$d requests within %2$d minutes
ru_RU: %1$d запросов в течение %2$d минут

en: %d excluded (Super Admin bypass)
ru_RU: %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°)

en: %d frontend items detected
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ %d ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: %d keys remaining
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: %d keys remaining. These can be used if you lose access to your authenticator app.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: %d recovery keys remaining
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: %s item | %s items
ru_RU[0]: %s ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡
ru_RU[1]: %s ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°
ru_RU[2]: %s ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: (%d keys available)
ru_RU: (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ %d)

en: (Footer text hidden)
ru_RU: (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡)

en: (May be subject to GDPR/KVKK)
ru_RU: (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ GDPR/KVKK)

en: (No title)
ru_RU: (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: 200 OK
ru_RU: 200 ОК

en: 2FA
ru_RU: 2ФА

en: 2FA Bypass Active (wp-config)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ (wp-config)

en: 2FA Coverage
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 2FA

en: 2FA Email Failed - Login Allowed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ 2FA ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: 2FA Login Successful
ru_RU: 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: 2FA Security Event: %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 2FA: %s

en: 2FA Security Events
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 2FA

en: 30 days
ru_RU: 30 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: 503 Service Unavailable
ru_RU: 503 Сервис недоступен

en: 60 days
ru_RU: 60 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: 7 days
ru_RU: 7 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: 90 days
ru_RU: 90 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: A 6-digit code will be sent to the user's email address.
ru_RU: На адрес электронной почты пользователя будет отправлен 6-значный код.

en: A critical action was performed on your site:
    
    Action: %1$s
    User: %2$s
    Object: %3$s
    Time: %4$s
    
    This is an automated security alert.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ:
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ: %s
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢: %s
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡: %s
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â: %s
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: A defense-in-depth comment protection layer with honeypot, timing, link/keyword rules, flood control, behavior score, and silent mode.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢: honeypot, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: A lighter profile for busy membership sites that still want abuse protection without aggressive lockouts.
ru_RU: Более легкий профиль для загруженных сайтов с членством, которым все еще нужна защита от злоупотреблений без агрессивных блокировок.

en: A new secret is waiting to be verified. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: A new verification code has been sent to your email.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: A richer token-based admin design engine with WCAG-aware contrast, scope targeting, semantic colors, typography controls, and a live preview playground.
ru_RU: Более богатый механизм администрирования на основе токенов с контрастностью с учетом WCAG, таргетингом области, семантическими цветами, элементами управления типографикой и игровой площадкой для предварительного просмотра в реальном времени.

en: A short secondary note such as “Scheduled maintenance in progress” or “Deployment currently underway”.
ru_RU: Короткое второстепенное примечание, например «Выполняется плановое обслуживание» или «Идет развертывание».

en: A single post/page (to detect "Edit Post", "Edit with Elementor", etc.)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢/ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ElementorÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.)

en: A valid target area is required for this rule.
ru_RU: Для этого правила требуется действительная целевая область.

en: AJAX writes blocked
ru_RU: AJAX пишет заблокировано

en: API Keys
ru_RU: API Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: About WordPress
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â WordPress

en: Accent color for errors, destructive notices, and critical UI feedback.
ru_RU: Акцентный цвет для ошибок, деструктивных уведомлений и критических отзывов об интерфейсе.

en: Accent color for success notices and positive UI feedback.
ru_RU: Акцентный цвет для уведомлений об успехах и положительных отзывов об интерфейсе.

en: Accent color for warning notices and caution states.
ru_RU: Акцентный цвет для предупреждающих надписей и предупреждений.

en: Access
ru_RU: Доступ

en: Access Control
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Access Denied
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Access Restricted
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Access rule
ru_RU: Правило доступа

en: Access:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿:

en: Action
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Action failed.
ru_RU: Действие не удалось.

en: Actions
ru_RU: Действия

en: Activate
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Activate WooCommerce first
ru_RU: Сначала активируйте WooCommerce

en: Activate the modules you need, keep the admin clean, and open each addon from one central workspace.
ru_RU: Активируйте нужные вам модули, держите администратора в чистоте и открывайте каждое дополнение из одного центрального рабочего пространства.

en: Active
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Active / Focus Color
ru_RU: Активный/Фокусный цвет

en: Activity
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Activity Log
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Activity Log (Lock)
ru_RU: Журнал активности (блокировка)

en: Activity Log Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Activity Logging
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Activity logging is currently disabled.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Activity logs are only visible to Super Admin. Contact your administrator for access.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Acts as a low-level safety net against INSERT, UPDATE, DELETE, CREATE, DROP, and similar write queries.
ru_RU: Действует как низкоуровневая защита от INSERT, UPDATE, DELETE, CREATE, DROP и подобных запросов на запись.

en: Add Account to Your Authenticator App
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator

en: Add New Admin Menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Add New Link
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Add New Menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Add New Widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Add Submenu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Add Submenu Item
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Add a "Quick Links" widget with shortcuts to frequently used pages
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Add an extra layer of security by requiring a second verification step during login.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Add child pages under this main menu. You can add as many as you need.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Add class/id/plugin slugs to keep specific notices visible even when hide mode is enabled. Enter one value per line (or comma-separated). Example: woocommerce, rank-math, elementor
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬: woocommerce, Rank-Math, Elementor.

en: Add custom links to the admin bar. You can create menu items with submenus.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Add new custom main menus and submenus to the WordPress admin sidebar.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Add one IP per line if you need a fixed safe list for your team, QA devices or client review machines.
ru_RU: Добавьте по одному IP-адресу в строку, если вам нужен фиксированный безопасный список для вашей команды, устройств контроля качества или машин проверки клиентов.

en: Add reCAPTCHA to WooCommerce customer login forms, including My Account and checkout login prompts.
ru_RU: Добавьте reCAPTCHA в формы входа в систему клиентов WooCommerce, включая подсказки для входа в «Мою учетную запись» и при оформлении заказа.

en: Add reCAPTCHA to WooCommerce password reset request forms.
ru_RU: Добавьте reCAPTCHA в формы запроса на сброс пароля WooCommerce.

en: Add reCAPTCHA to public comment forms on posts and pages.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: Add reCAPTCHA to the WooCommerce customer registration form on My Account.
ru_RU: Добавьте reCAPTCHA в форму регистрации клиента WooCommerce в «Моей учетной записи».

en: Add reCAPTCHA to the WordPress login form.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Add reCAPTCHA to the lost password / password reset form.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Add reCAPTCHA to the user registration form.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Add the NEW secret to your authenticator app, then enter the code:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â‚¬ÂÃ‚Â¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´:

en: Add the new secret to your authenticator app and enter the code to activate it:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â‚¬ÂÃ‚Â¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´:

en: Add to Your Authenticator App
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator

en: Addon state updated successfully.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Addons
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Adds Google/Microsoft Authenticator (TOTP) as a factor provider for the core 2FA flow. Policy and enforcement remain in the 2FA tab.
ru_RU: Добавляет Google/Microsoft Authenticator (TOTP) в качестве поставщика факторов для основного потока 2FA. Политика и правоприменение остаются на вкладке 2FA.

en: Adds a clear banner, visually disables risky controls, and blocks classic form submissions plus REST writes and non-GET AJAX requests by default. Normal page rendering stays as stable as possible while the session feels safely read-only.
ru_RU: Добавляет понятный баннер, визуально отключает рискованные элементы управления и блокирует классические отправки форм, а также записи REST и запросы AJAX, отличные от GET, по умолчанию. Обычный рендеринг страницы остается максимально стабильным, в то время как сеанс безопасно доступен только для чтения.

en: Adds a hidden form field that humans never see. Bots that auto-fill all inputs, strip unknown fields, or post manipulated payloads are caught quickly.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Adds an automatic abuse shield on WooCommerce login failures, account registrations, and lost password requests without adding extra form clutter for customers.
ru_RU: Добавляет автоматическую защиту от злоупотреблений при ошибках входа в систему WooCommerce, регистрации учетной записи и запросах утери пароля, не создавая лишнего беспорядка в формах для клиентов.

en: Adds database and side-effect backstops on top of the balanced guardrails.
ru_RU: Добавляет базу данных и защиту от побочных эффектов поверх сбалансированных ограждений.

en: Adds extra public locks that are useful while you ship updates or releases.
ru_RU: Добавляет дополнительные общедоступные блокировки, которые полезны при отправке обновлений или выпусков.

en: Adds last-line backstops for harder demo environments.
ru_RU: Добавляет средства защиты последней линии для более сложных демонстрационных сред.

en: Adds noindex signals to the maintenance screen so search engines do not treat it like real content.
ru_RU: Добавляет сигналы noindex на экран обслуживания, чтобы поисковые системы не воспринимали его как реальный контент.

en: Admin Activity Log
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Admin Activity Log is active, but its own logging switch is currently off. Turn on logging there first, then you can enable Shield event forwarding here.
ru_RU: Журнал активности администратора активен, но его собственный переключатель ведения журнала в настоящее время отключен. Сначала включите там ведение журнала, а затем здесь можно включить пересылку событий Shield.

en: Admin Bar
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Admin Bar (Lock)
ru_RU: Админ-бар (блокировка)

en: Admin Bar Background
ru_RU: Фон панели администратора

en: Admin Bar Submenu Background
ru_RU: Фон подменю панели администратора

en: Admin Bar Submenu Text Color
ru_RU: Цвет текста подменю панели администратора

en: Admin Bar Text Color
ru_RU: Цвет текста в панели администратора

en: Admin Email Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Admin Footer
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Admin Notice Manager
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Admin Notices
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Administrator
ru_RU: Администратор

en: Advanced
ru_RU: Передовой

en: Advanced CSS appended after the generated stylesheet. Ideal for agency overrides or project-specific tweaks.
ru_RU: Расширенный CSS добавляется после сгенерированной таблицы стилей. Идеально подходит для переопределения агентства или настройки конкретного проекта.

en: Advanced: Provisioning URI for QR Code Tools
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾: URI Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² QR-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Affected admins: %d
ru_RU: Затронутые администраторы: %d

en: Affected users
ru_RU: Затронутые пользователи

en: Agency Pro
ru_RU: Агентство Про

en: Aggressive. Lower thresholds, silent drop on high score.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Alert Email:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â:

en: All Actions
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: All Allowed Users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: All Types
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: All admin content (except menu, admin bar, and buttons)
ru_RU: Весь контент администратора (кроме меню, панели администратора и кнопок)

en: All admin pages
ru_RU: Все страницы администратора

en: All admin pages except plugin-owned screens
ru_RU: Все страницы администрирования, кроме экранов, принадлежащих плагинам.

en: All allowed users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: All decisions
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: All logs have been cleared.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: All reCAPTCHA settings are managed from this single location. The addon automatically integrates with the Login Page module and Comment forms. Enable the locations above to activate protection on the corresponding forms.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â². Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦.

en: All settings have been reset to defaults.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: All time
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Allow all logged-in users to bypass
ru_RU: Разрешить всем вошедшим в систему пользователям обходить

en: Allow site-level override
ru_RU: Разрешить переопределение на уровне сайта

en: Allow sitemap endpoints to stay available while the public site is temporarily closed.
ru_RU: Разрешить конечным точкам карты сайта оставаться доступными, пока общедоступный сайт временно закрыт.

en: Allowed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Allowed AJAX actions
ru_RU: Разрешенные действия AJAX

en: Allowed GET actions
ru_RU: Разрешенные действия GET

en: Allowed REST route fragments
ru_RU: Разрешенные фрагменты маршрута REST

en: Allowed Users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Also apply to logged-in users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Also log allowed comments
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Also require 2FA for Super Admin
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Always
ru_RU: Всегда

en: Always allowed IP addresses
ru_RU: Всегда разрешенные IP-адреса

en: Any user with plugin access can view logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Appearance
ru_RU: Появление

en: Apple/Windows UI
ru_RU: Пользовательский интерфейс Apple/Windows

en: Apply
ru_RU: Применять

en: Apply Preset
ru_RU: Применить предустановку

en: Apply Scope
ru_RU: Применить область

en: Apply To
ru_RU: Применить к

en: Apply context-free heuristics on comment text and URLs.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ URL.

en: Apply custom styling to your WordPress login page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² WordPress.

en: Archive pages (to detect archive-specific items)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°)

en: Are you sure you want to clear all logs? This cannot be undone.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹? Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢.

en: Are you sure you want to delete all logs?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹?

en: Are you sure you want to disable authenticator?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹?

en: Are you sure you want to remove this link?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢?

en: Are you sure you want to remove this widget?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡?

en: Are you sure you want to reset all settings? This action cannot be undone.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸? Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢.

en: Arial
ru_RU: Ариал

en: At a Glance
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Attach a contextual note to any admin element so selected users immediately understand what matters there.
ru_RU: Прикрепите контекстную заметку к любому элементу администрирования, чтобы выбранные пользователи сразу поняли, что там важно.

en: Authenticator Active
ru_RU: Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Authenticator App
ru_RU: Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Authenticator Disabled
ru_RU: Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Authenticator Setup Complete!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°!

en: Authenticator Verification
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Authenticator

en: Authenticator has been disabled.
ru_RU: Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: Authenticator has been removed from your account. You can set it up again anytime.
ru_RU: Authenticator ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Authenticator setup complete!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°!

en: Author
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Auto-Hide All Third-Party Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Auto-Hide Future Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Auto-delete logs after:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ:

en: Auto-disabled after a load failure
ru_RU: Автоматическое отключение после сбоя загрузки

en: Automatic
ru_RU: Автоматический

en: Automatic End
ru_RU: Автоматическое завершение

en: Automatically hide all third-party widgets added by plugins and themes. Keep your dashboard clean!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ!

en: Available addons
ru_RU: Доступные дополнения

en: Back to Authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Authenticator

en: Back to login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Background
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Background Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Background Image
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Background Type
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Background image
ru_RU: Фоновое изображение

en: Background type
ru_RU: Тип фона

en: Balanced
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Balanced Mode
ru_RU: Сбалансированный режим

en: Balanced mode is the recommended default. Strict mode adds deeper write-side protections for higher-risk demo environments.
ru_RU: Сбалансированный режим является рекомендуемым по умолчанию. Строгий режим обеспечивает более глубокую защиту на стороне записи для демонстрационных сред с повышенным риском.

en: Base radius used by cards, inputs, and other rounded surfaces.
ru_RU: Базовый радиус, используемый карточками, входами и другими закругленными поверхностями.

en: Before enabling 2FA with email verification, verify that your site can send emails.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ 2FA, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Before enabling:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢:

en: Behavior Score
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»

en: Best for live product demos and client walkthroughs.
ru_RU: Лучше всего подходит для живых демонстраций продуктов и пошаговых руководств клиентов.

en: Best for sites that are not public yet but still need a polished holding page.
ru_RU: Лучше всего подходит для сайтов, которые еще не являются общедоступными, но все еще нуждаются в доработанной стартовой странице.

en: Blend two colors for a more branded and modern presentation.
ru_RU: Смешайте два цвета для более фирменной и современной презентации.

en: Block AJAX write actions
ru_RU: Блокировать действия записи AJAX

en: Block AJAX write requests from this page
ru_RU: Заблокировать запросы на запись AJAX с этой страницы

en: Block REST write requests
ru_RU: Блокировать запросы на запись REST

en: Block REST write requests from this page
ru_RU: Блокировать запросы на запись REST с этой страницы

en: Block URL access
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Block URL access for this user
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Block admin pages, lock demo screens, hide selected UI elements, and attach contextual notes for selected users.
ru_RU: Блокируйте страницы администрирования, блокируйте демонстрационные экраны, скрывайте выбранные элементы пользовательского интерфейса и прикрепляйте контекстные заметки для выбранных пользователей.

en: Block classic form submissions
ru_RU: Блокировать отправку классической формы

en: Block database writes
ru_RU: Блокировать запись в базу данных

en: Block direct URL access
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Block external HTTP requests
ru_RU: Блокировать внешние HTTP-запросы

en: Block outgoing emails
ru_RU: Блокировать исходящие электронные письма

en: Block pages, lock demo screens, hide sensitive UI, or pin clear internal notes for selected administrators.
ru_RU: Блокируйте страницы, блокируйте демонстрационные экраны, скрывайте конфиденциальный интерфейс или закрепляйте внутренние заметки для выбранных администраторов.

en: Block standard form submissions
ru_RU: Блокировать отправку стандартных форм

en: Block uploads
ru_RU: Блокировать загрузки

en: Blocked URL host match
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Blocked keyword match
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Blocks non-GET admin-ajax requests by default and only allows explicitly approved actions such as heartbeat.
ru_RU: По умолчанию блокирует запросы admin-ajax, отличные от GET, и разрешает только явно одобренные действия, такие как контрольное сообщение.

en: Blocks non-GET admin-ajax requests from this screen while still allowing normal GET-based background reads.
ru_RU: Блокирует запросы admin-ajax, отличные от GET, с этого экрана, но при этом разрешает обычное фоновое чтение на основе GET.

en: Bold (700)
ru_RU: Жирный (700)

en: Border
ru_RU: Граница

en: Bot Protection
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Browser Upgrade Notice
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Build the public-facing message visitors will see, from the logo and headline to the editor content, countdown and footer area.
ru_RU: Создайте общедоступное сообщение, которое увидят посетители: от логотипа и заголовка до содержимого редактора, обратного отсчета и области нижнего колонтитула.

en: Built into core
ru_RU: Встроенный в ядро

en: Built-in Safety Features
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Built-in module
ru_RU: Встроенный модуль

en: Bulk action:
ru_RU: Массовое действие:

en: Button Radius Preset
ru_RU: Кнопка «Предварительная настройка радиуса»

en: By default comment reCAPTCHA applies only to guests. Enable this to also enforce it for authenticated users.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: By default, Super Admin is exempt to prevent lockout. Enable this if you also want Super Admin accounts to pass 2FA.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 2FA.

en: By default, missing our hidden marker field is treated as a hard bot signal to prevent marker-stripping bypasses. If your custom comment form cannot include pdt_cs_present, you can opt out with the pdt_comment_security_require_form_marker filter. The other layers — rate limiting, content rules, scoring — keep working in all cases.
ru_RU: По умолчанию отсутствие поля скрытого маркера рассматривается как жесткий сигнал бота для предотвращения обхода удаления маркера. Если ваша пользовательская форма комментариев не может включать pdt_cs_present, вы можете отказаться от этого с помощью фильтра pdt_comment_security_require_form_marker. Остальные уровни — ограничение скорости, правила контента, оценка — продолжают работать во всех случаях.

en: By default, only anonymous visitors are inspected. Enable this to also screen logged-in user comments.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Bypass roles
ru_RU: Обход ролей

en: Cambria Serif
ru_RU: Камбрия с засечками

en: Cancel
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Cancel Rotation
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Cap how many comments a single IP can submit in a given time window.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ IP Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â».

en: Card text, borders, and table headers should all remain readable under light or dark themes.
ru_RU: Текст карточки, границы и заголовки таблиц должны оставаться читаемыми в светлой или темной теме.

en: Center
ru_RU: Центр

en: Centralized Management
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Centrally manage Google reCAPTCHA v2/v3 keys and enable protection on login, registration, lost-password, and comment forms.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Google reCAPTCHA v2/v3 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: Change Icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Change image
ru_RU: Изменить изображение

en: Changes how compact or roomy common controls and surfaces feel.
ru_RU: Изменяет ощущение компактности или простора обычных элементов управления и поверхностей.

en: Changes the background color of the left admin sidebar.
ru_RU: Изменяет цвет фона левой боковой панели администратора.

en: Changes the top WordPress admin bar background.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Check the items to hide.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢.

en: Choose a maintenance mode, decide who can still enter the site, shape the public message, and keep advanced controls tucked away until you need them. The goal is a clean workflow, not a wall of settings.
ru_RU: Выберите режим обслуживания, решите, кто по-прежнему сможет заходить на сайт, формируйте публичное сообщение и сохраняйте расширенные элементы управления спрятанными до тех пор, пока они вам не понадобятся. Цель — чистый рабочий процесс, а не стена настроек.

en: Choose action
ru_RU: Выберите действие

en: Choose an image
ru_RU: Выберите изображение

en: Choose how long login is blocked after reaching the failed attempt limit.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Choose how strict this demo protection should be for the current admin screen.
ru_RU: Выберите, насколько строгой должна быть эта демонстрационная защита для текущего экрана администратора.

en: Choose how users will verify their identity after entering their password.
ru_RU: Выберите, как пользователи будут подтверждать свою личность после ввода пароля.

en: Choose icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Choose image
ru_RU: Выбрать изображение

en: Choose site language
ru_RU: Выберите язык сайта

en: Choose the brand mark that should appear at the top of the maintenance card, then set its position beside it.
ru_RU: Выберите знак бренда, который должен появиться вверху карты обслуживания, а затем установите его положение рядом с ним.

en: Choose the brand mark that should appear at the top of the maintenance card.
ru_RU: Выберите торговую марку, которая должна появиться вверху карты обслуживания.

en: Choose the exact date and time the countdown should count toward on the frontend.
ru_RU: Выберите точную дату и время обратного отсчета на веб-интерфейсе.

en: Choose the main action text and where visitors should go when they click it.
ru_RU: Выберите текст основного действия и укажите, куда посетители должны перейти, когда нажмут на него.

en: Choose the public experience you want visitors to see while the site is not fully open.
ru_RU: Выберите публичный опыт, который вы хотите, чтобы посетители видели, пока сайт не открыт полностью.

en: Choose the roles that should continue seeing the real website even while visitors get the maintenance page.
ru_RU: Выберите роли, которые должны продолжать видеть реальный веб-сайт, даже если посетители получают страницу обслуживания.

en: Choose what happens when a visitor reaches protected content and no per-content override is set.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Choose whether the design system should affect only Polanger screens, all of wp-admin, selected sections such as Dashboard or Posts, or all admin screens except plugin-owned pages.
ru_RU: Выберите, должна ли система дизайна влиять только на экраны Polanger, на все wp-admin, на выбранные разделы, такие как Dashboard или Posts, или на все экраны администратора, за исключением страниц, принадлежащих плагину.

en: Choose whether this content stays public, is limited to signed-in users, or is hidden from specific roles on the public site.
ru_RU: Выберите, будет ли этот контент оставаться общедоступным, доступен только вошедшим в систему пользователям или будет скрыт от определенных ролей на общедоступном сайте.

en: Choose which events trigger email notifications.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Choose who can bypass the maintenance screen, which IP addresses are always allowed in, and how temporary preview links should behave.
ru_RU: Выберите, кто может обходить экран обслуживания, какие IP-адреса всегда разрешены и как должны вести себя временные ссылки предварительного просмотра.

en: Choose who can still see admin notices.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Classic Blue
ru_RU: Классический синий

en: Clean (allowed)
ru_RU: Чистый (разрешено)

en: Clean Dashboard Guarantee
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Clear All
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Clear logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Close
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Close Shield panel
ru_RU: Закрыть панель «Щит»

en: Code Expiry Time (minutes)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹)

en: Color Legend
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Color used for visited links so repeat navigation can feel more intentional.
ru_RU: Цвет, используемый для посещенных ссылок, позволяет повторяющейся навигации выглядеть более продуманной.

en: Color used when a content link is hovered.
ru_RU: Цвет, используемый при наведении курсора на ссылку на контент.

en: Color used while a link is focused or being clicked.
ru_RU: Цвет, используемый, когда ссылка находится в фокусе или при нажатии на нее.

en: Comfortable
ru_RU: Комфортный

en: Comfortable (105%)
ru_RU: Комфортно (105%)

en: Coming Soon
ru_RU: Вскоре

en: Comment Error
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Comment Forms
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Comment Guard
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Comment Security Layer
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Comment Security logs cleared.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Comment Security settings saved.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Comment is never written. Visitor is redirected back to the post.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Comment rejected
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Comments
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Comments - Also enforce for logged-in users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Comments submitted faster than humans can read are likely automated. Missing, tampered, or replayed timing tokens are treated as hard bot signals.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Community
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Compact
ru_RU: Компактный

en: Compact (95%)
ru_RU: Компактный (95%)

en: Compatibility mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Complete the setup below to enable authenticator-based verification for your account.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Completed
ru_RU: Завершенный

en: Completely Hide
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Completely Hide Mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Completely hide the WordPress logo from admin bar
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Completely hide the language selector on the login screen for both desktop and mobile.
ru_RU: Полностью скройте переключатель языка на экране входа в систему как для настольных компьютеров, так и для мобильных устройств.

en: Configure how aggressively Shield blocks write operations when Global Demo Mode automatically applies to administrator accounts that are not selected above as Shield managers.
ru_RU: Настройте, насколько агрессивно Shield блокирует операции записи, когда глобальный демонстрационный режим автоматически применяется к учетным записям администратора, которые не выбраны выше в качестве менеджеров Shield.

en: Configure plugin settings and security options.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Configure reCAPTCHA
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ reCAPTCHA

en: Configure who can view logs and which events should trigger email notifications.
ru_RU: Настройте, кто может просматривать журналы и какие события должны вызывать уведомления по электронной почте.

en: Consolas Mono
ru_RU: Консолас Моно

en: Contact Support
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Contains hidden submenu items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Contains renamed submenu items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Content
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Content Rules
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Content Visibility
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Content areas only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Control the background treatment behind the maintenance screen. Keep it simple with one color, add depth with a gradient, or upload an image.
ru_RU: Управляйте фоновой обработкой за экраном обслуживания. Сделайте это просто, используя один цвет, добавьте глубины с помощью градиента или загрузите изображение.

en: Control the visibility of admin notices and alerts from plugins and themes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: Control whether this site uses network defaults or local overrides for each module.
ru_RU: Укажите, использует ли этот сайт сетевые настройки по умолчанию или локальные переопределения для каждого модуля.

en: Control which administrators can access this plugin.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Control who can view the activity logs.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Controls icon and text color inside the top admin bar.
ru_RU: Управляет значком и цветом текста внутри верхней панели администратора.

en: Controls the background tone for text fields, selects, and textareas.
ru_RU: Управляет фоновым тоном текстовых полей, выделенных фрагментов и текстовых областей.

en: Controls the background tone of table headers and structured list headings.
ru_RU: Управляет фоновым тоном заголовков таблиц и заголовков структурированных списков.

en: Controls the broad page background behind admin cards and content layouts.
ru_RU: Управляет широким фоном страницы за карточками администратора и макетами контента.

en: Controls the icon and text color used inside the left admin sidebar.
ru_RU: Управляет цветом значка и текста, используемого на левой боковой панели администратора.

en: Controls whether content links are underlined never, on hover, or all the time.
ru_RU: Определяет, подчеркиваются ли ссылки на контент никогда, при наведении или постоянно.

en: Copied to clipboard!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°!

en: Copied!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾!

en: Copy
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Copy All
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Copy to clipboard
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Core
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Core Colors
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Core modules stay available out of the box. Optional addons can be turned on individually so each admin panel stays lighter, clearer, and easier to maintain.
ru_RU: Основные модули остаются доступными сразу после установки. Дополнительные дополнения можно включать индивидуально, чтобы каждая панель администратора оставалась легче, понятнее и проще в обслуживании.

en: Core recommendation to update PHP version
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ PHP

en: Countdown label
ru_RU: Ярлык обратного отсчета

en: Counters use WordPress transients per IP. If you sit behind a CDN/proxy, configure trusted proxies via the pdt_comment_security_trusted_proxies filter.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ transients WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ IP. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° CDN/proxy Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ pdt_comment_security_trusted_proxies.

en: Counts http/https URLs found in the comment body, plus the author website if filled. Set 0 to disable.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ http/https Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. 0 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢.

en: Cozy
ru_RU: Уютный

en: Create a "Welcome" widget with your agency branding and support info
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Create custom dashboard widgets with your own content. Perfect for welcome messages, quick links, or important information.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Create page blocks, demo locks, hidden areas, and contextual notes from any admin screen via the floating shield icon. This page helps you review and disable rules safely.
ru_RU: Создавайте блоки страниц, демонстрационные блокировки, скрытые области и контекстные заметки с любого экрана администратора с помощью значка плавающего щита. Эта страница поможет вам безопасно просмотреть и отключить правила.

en: Created
ru_RU: Созданный

en: Creates a new secret key. Use if you lost access to your app.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Critical + Warning
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ + Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Critical Only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Current State
ru_RU: Текущее состояние

en: Current mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Current mode: %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼: %s

en: Current preview URL
ru_RU: Текущий URL предварительного просмотра

en: Currently active
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Currently enabled on this site.
ru_RU: В настоящее время включено на этом сайте.

en: Custom
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Custom Admin Menu Builder
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Custom CSS
ru_RU: Пользовательский CSS

en: Custom CSS (appended last)
ru_RU: Пользовательский CSS (добавлен последним)

en: Custom Footer Text
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Custom JavaScript
ru_RU: Пользовательский JavaScript

en: Custom Links
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Custom Login URL
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Custom Logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Custom Menus
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Custom Name
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Custom Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Custom access denied message
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Custom admin menu deleted.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Custom admin menu saved.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Custom comment forms
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Custom name or icon applied
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Custom post types
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Custom redirect URL
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Customer account registration requests.
ru_RU: Запросы на регистрацию учетной записи клиента.

en: Customer login attempts on My Account and WooCommerce login prompts.
ru_RU: Попытки входа клиента в подсказки «Моя учетная запись» и «WooCommerce».

en: Customize and secure your WordPress login page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² WordPress.

en: Customize link colors, hover behavior, underline style and weight. The admin menu, admin bar, and WordPress buttons are never affected.
ru_RU: Настройте цвета ссылок, поведение при наведении, стиль и толщину подчеркивания. Меню администратора, панель администратора и кнопки WordPress не будут затронуты.

en: Customize or hide the default WordPress footer text in the admin area.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Customize the WordPress admin bar.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Customize the appearance of your login page with custom logo, colors, and background.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: Customizer Saved
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: Dashboard
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Dashboard Center
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Dashboard Center (Lock)
ru_RU: Центр панели управления (блокировка)

en: Dashboard Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Date
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Date Range:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡:

en: Days
ru_RU: Дни

en: Deactivate
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Decision
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Default (100%)
ru_RU: По умолчанию (100%)

en: Default (inherit)
ru_RU: По умолчанию (наследовать)

en: Default Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Default access denied message
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Default color used for content links.
ru_RU: Цвет по умолчанию, используемый для ссылок на контент.

en: Default compatibility mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Default denied behavior
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Default option
ru_RU: Вариант по умолчанию

en: Default redirect URL
ru_RU: URL Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Delete
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Delete custom menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Delete selected
ru_RU: Удалить выбранное

en: Demo Lock
ru_RU: Демо-блокировка

en: Demo Lock Active
ru_RU: Демо-блокировка активна

en: Demo Lock blocked this action. This admin screen is currently view-only for your account.
ru_RU: Demo Lock заблокировал это действие. Этот экран администратора в настоящее время доступен только для просмотра для вашей учетной записи.

en: Demo Lock rule could not be saved.
ru_RU: Не удалось сохранить правило Demo Lock.

en: Demo Lock rule saved successfully.
ru_RU: Правило блокировки демо-версии успешно сохранено.

en: Demo Locked
ru_RU: Демо-версия заблокирована

en: Demo lock keeps this screen view-only for selected users.
ru_RU: Блокировка демо позволяет просматривать этот экран только избранным пользователям.

en: Demo lock keeps this screen view-only with %s.
ru_RU: Блокировка демо позволяет просматривать этот экран только с помощью %s.

en: Density
ru_RU: Плотность

en: Deployment
ru_RU: Развертывание

en: Description
ru_RU: Описание

en: Description alignment
ru_RU: Выравнивание описания

en: Design Playground
ru_RU: Дизайн детской площадки

en: Design System
ru_RU: Система проектирования

en: Design settings saved.
ru_RU: Настройки дизайна сохранены.

en: Developer
ru_RU: Разработчик

en: Developer Docs
ru_RU: Документы разработчика

en: Didn't receive the code?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´?

en: Dim or disable common save controls visually
ru_RU: Визуально затемните или отключите общие элементы управления сохранением.

en: Direct URL access is not blocked by Shield for this item.
ru_RU: Shield не блокирует прямой доступ по URL к этому элементу.

en: Disable
ru_RU: Запрещать

en: Disable Authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Authenticator

en: Disable Rule
ru_RU: Отключить правило

en: Disable account registration
ru_RU: Отключить регистрацию аккаунта

en: Disable comments
ru_RU: Отключить комментарии

en: Disable override to force this site to use network defaults for a module.
ru_RU: Отключите переопределение, чтобы заставить этот сайт использовать сетевые настройки по умолчанию для модуля.

en: Disable product purchasing
ru_RU: Отключить покупку продуктов

en: Disable selected
ru_RU: Отключить выбранное

en: Disabled
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Discourage indexing
ru_RU: Препятствовать индексации

en: Display the WordPress version number in the admin footer (e.g., "Version 6.9").
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â 6.9ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â»).

en: Docs
ru_RU: Документы

en: Documentation
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Download activity logs for compliance and auditing purposes. Only metadata is exported (no sensitive content).
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°).

en: Drag to reorder
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Drop threshold (0-100)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (0ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œ100)

en: Drop threshold has no extra effect
ru_RU: Порог снижения не имеет дополнительного эффекта

en: Dropped
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Each violation contributes a weighted score. Two thresholds decide what happens to the comment.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â». Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Edit
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Edit Admin Menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Editors choose role-based visibility per content item. These settings define the default denied behavior, compatibility mode, and whether restricted content should also disappear from archives, search results, REST responses, and WordPress sitemaps.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² REST Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Element Hide
ru_RU: Скрыть элемент

en: Email Address
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Email Alert Threshold
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Email Alerts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Email Delivery Test
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Email Verification
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Email delivery check failed during 2FA enable. Please confirm SMTP/email configuration and try again.
ru_RU: Не удалось проверить доставку электронной почты во время включения 2FA. Пожалуйста, подтвердите конфигурацию SMTP/электронной почты и повторите попытку.

en: Email delivery not verified
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Email delivery verified
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Email fallback is not enabled.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ email Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Enable Access Restriction
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Enable Activity Logging
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Enable Comment Security Layer
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Enable Custom Login URL
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Enable Design System
ru_RU: Включить систему проектирования

en: Enable Frontend Content Visibility
ru_RU: Включить видимость контента внешнего интерфейса

en: Enable Global Demo Mode
ru_RU: Включить глобальный демонстрационный режим

en: Enable Login Page Customization
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Enable Login Protection
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Enable Maintenance Center
ru_RU: Включить Центр обслуживания

en: Enable Smart Contrast Correction
ru_RU: Включить интеллектуальную коррекцию контраста

en: Enable Two-Factor Authentication
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Enable WooCommerce Rate Limiting
ru_RU: Включить ограничение скорости WooCommerce

en: Enable activity logging by default
ru_RU: Включить ведение журнала активности по умолчанию

en: Enable behavior scoring
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»

en: Enable custom link styling
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Enable flood control
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´

en: Enable it in settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Enable network-wide control
ru_RU: Включить общесетевой контроль

en: Enable protection logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Enable reCAPTCHA by default
ru_RU: Включить reCAPTCHA по умолчанию

en: Enable the Admin Activity Log addon first. Shield can forward events only after that addon is active.
ru_RU: Сначала включите надстройку «Журнал активности администратора». Shield может пересылать события только после того, как этот аддон активен.

en: Enable/Disable
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Enabled
ru_RU: Включено

en: End Time Invalid
ru_RU: Время окончания недействительно

en: End date and time
ru_RU: Дата и время окончания

en: Enhance your account security by setting up authenticator.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² authenticator.

en: Enjoying Polanger Admin Suite? Leave a review on WordPress.org and help us grow.
ru_RU: Нравится Polanger Admin Suite? Оставьте отзыв на WordPress.org и помогите нам расти.

en: Ensure at least one administrator can receive emails
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Enter 6-digit code from your app
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Enter a WordPress admin target or a full external URL.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Enter one of your 10-character recovery keys.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· 10-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Enter one of your recovery keys to access your account.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Enter the 6-digit code from your authenticator app:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â authenticator:

en: Enter the 6-digit code shown in your authenticator app to confirm the connection.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ authenticator, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Enter the new login URL slug. This will be your new login page address.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Enter this key manually in your authenticator app when adding a new account.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Enter this key manually when adding a new account in your authenticator app.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ authenticator.

en: Enter your Site Key and Secret Key to enable reCAPTCHA. Get free keys from %s.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â reCAPTCHA. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° %s.

en: Enter your widget content here. HTML is supported.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. HTML Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Error Accent
ru_RU: Ошибка акцента

en: Error notice
ru_RU: Уведомление об ошибке

en: Estimated return
ru_RU: Предполагаемый доход

en: Event
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Events to Log
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Every contribution helps us continue improving the plugin and releasing new features.
ru_RU: Каждый вклад помогает нам продолжать улучшать плагин и выпускать новые функции.

en: Exception Rule
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Exit Safe Mode
ru_RU: Выйти из безопасного режима

en: Expand/Collapse
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Explain clearly that the account is browsing a protected read-only session.
ru_RU: Четко объясните, что учетная запись просматривает защищенный сеанс только для чтения.

en: Explore hooks, filters, extension API, and addon development guides.
ru_RU: Изучите перехватчики, фильтры, API расширений и руководства по разработке дополнений.

en: Export Activity Logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Export CSV
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ CSV

en: Export JSON
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ JSON

en: Exports may contain IP addresses if IP logging is enabled in Privacy settings.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ IP-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â IP-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: Failed Attempt Limit
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Failed Login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Failed to send test email. Please check your email settings (SMTP).
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ (SMTP).

en: Failed to send verification code. Please try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: Failed to send verification email. Please try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Feedback
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Field description
ru_RU: Описание поля

en: Filter
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Filter:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬:

en: Fine-tunes borders for cards, tables, inputs, and other boxed UI surfaces.
ru_RU: Точная настройка границ карточек, таблиц, полей ввода и других коробочных поверхностей пользовательского интерфейса.

en: Fix addon first
ru_RU: Сначала исправьте аддон

en: Focus Ring
ru_RU: Кольцо фокусировки

en: Font Family
ru_RU: Семейство шрифтов

en: Font Weight
ru_RU: Вес шрифта

en: Footer Content
ru_RU: Содержание нижнего колонтитула

en: Footer content
ru_RU: Содержимое нижнего колонтитула

en: For most sites, selecting a mode is enough. Advanced tabs are only needed for custom tuning.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Force full access denied page
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Forest Calm
ru_RU: Лесное спокойствие

en: Form & Links
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Form Background Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Form marker missing
ru_RU: Маркер формы отсутствует

en: Form submission blocked by Demo Lock.
ru_RU: Отправка формы заблокирована Demo Lock.

en: Form submission blocked by Global Demo Mode.
ru_RU: Отправка формы заблокирована глобальным демонстрационным режимом.

en: From
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Frontend Admin Bar Items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Frontend Content Visibility
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Full Access
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: General
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: General Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: General Settings (Lock)
ru_RU: Общие настройки (Блокировка)

en: Generate New Keys
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Generate New Secret
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Generate and securely store recovery keys
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Generated: %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾: %s

en: Georgia Serif
ru_RU: Джорджия Сериф

en: Get Involved
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Global Border Radius (px)
ru_RU: Глобальный радиус границы (пикселей)

en: Global Control
ru_RU: Глобальный контроль

en: Global Demo Mode
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим

en: Global Demo Mode Active
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен

en: Global Demo Mode blocked this screen because opening it would create or change content automatically for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим заблокировал этот экран, поскольку его открытие автоматически создаст или изменит контент для вашей учетной записи.

en: Global Demo Mode is active. AJAX changes are disabled for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен. Изменения AJAX отключены для вашей учетной записи.

en: Global Demo Mode is active. Changes are disabled for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен. Изменения отключены для вашей учетной записи.

en: Global Demo Mode is active. External HTTP requests are blocked for this admin session.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен. Внешние HTTP-запросы заблокированы для этого сеанса администратора.

en: Global Demo Mode is active. Media uploads are disabled for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен. Загрузка мультимедиа отключена для вашей учетной записи.

en: Global Demo Mode is active. REST changes are disabled for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим активен. Изменения REST отключены для вашей учетной записи.

en: Global Demo Mode now follows the Shield managers list above. Any administrator who is not selected there is treated as a demo user automatically.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим теперь соответствует приведенному выше списку менеджеров Shield. Любой администратор, который там не выбран, автоматически считается демонстрационным пользователем.

en: Global Demo Mode prevented this change. You can explore the admin area, but write actions are disabled for your account.
ru_RU: Глобальный демонстрационный режим предотвратил это изменение. Вы можете изучить область администрирования, но действия по записи для вашей учетной записи отключены.

en: Go to Addons
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Go to Dashboard to Detect Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Go to homepage
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Google reCAPTCHA Admin
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Google reCAPTCHA

en: Got your email code?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹?

en: Gradient
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Gradient End
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Gradient Start
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: HTTP response
ru_RU: HTTP-ответ

en: HTTP response code
ru_RU: HTTP-код ответа

en: Hard signals bypass scoring
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»

en: Having trouble?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹?

en: Headline
ru_RU: Заголовок

en: Headline alignment
ru_RU: Выравнивание заголовка

en: Headline text
ru_RU: Текст заголовка

en: Hello %1$s,
    
    Your verification code is: %2$s
    
    This code will expire in %3$d minutes.
    
    If you did not attempt to log in, please ignore this email or contact the site administrator.
    
    — %4$s
ru_RU: Привет, %1$s,
    
    Ваш код подтверждения: %2$s
    
    Срок действия этого кода истечет через %3$d минут.
    
    Если вы не пытались войти в систему, проигнорируйте это письмо или свяжитесь с администратором сайта.
    
    — %4$s

en: Hello %1$s,
    
    Your verification code is: %2$s
    
    This code will expire in %3$d minutes.
    
    If you did not request this code, please ignore this email.
    
    Regards,
    %4$s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, %1$s,
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â: %2$s
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· %3$d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼,
    %4$s

en: Help
ru_RU: Помощь

en: Help Center
ru_RU: Справочный центр

en: Helvetica Neue
ru_RU: Гельветика Новая

en: Hidden
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Hidden admin notices
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Hidden by Shield
ru_RU: Скрыто Shield

en: Hidden menu item
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Hide All Admin Notices
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Hide Default Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Hide Help Tab
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â»

en: Hide Language Switcher
ru_RU: Скрыть переключатель языка

en: Hide Screen Options
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Hide This Page
ru_RU: Скрыть эту страницу

en: Hide WordPress Logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ WordPress

en: Hide all plugin and theme notices, warnings, and update nags from the admin area.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Hide from everyone
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Hide from selected roles
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Hide from specific users:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹:

en: Hide or rename admin menu items easily.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Hide or rename existing admin bar items added by WordPress, themes, or plugins.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ WordPress, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Hide restricted content from WordPress XML sitemaps
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· XML-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress

en: Hide restricted content from archives, search results, feeds, and standard frontend loops
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ frontend-ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Hide restricted content from the public REST API
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ REST API

en: Hide specific items from the WordPress logo dropdown menu.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress.

en: Hide the Screen Options and Help tabs from the admin pages.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Hide this item
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Hide this page for selected users
ru_RU: Скрыть эту страницу для выбранных пользователей

en: Home URL Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Honeypot field
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ honeypot

en: Honeypot field missing
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â honeypot

en: Honeypot field name
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â honeypot

en: Honeypot filled
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ honeypot

en: Hostnames only (e.g. "spamdomain.com"). Full URLs are normalized to host. www. is stripped.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«spamdomain.comÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â»). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ URL Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, www. ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Hourly rate exceeded
ru_RU: Превышена почасовая ставка

en: Hours
ru_RU: Часы

en: Hover Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Hover Surface
ru_RU: Наведите курсор на поверхность

en: Hover state
ru_RU: Состояние наведения

en: How It Works
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: How this works
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Howdy, Admin
ru_RU: Привет, Админ

en: I have saved my keys
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: I have saved my keys - Continue
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¯ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ - Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: IP Address
ru_RU: IP-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: If it saves you time or helps your business, you can support future development with an optional donation.
ru_RU: Если это сэкономит ваше время или поможет вашему бизнесу, вы можете поддержать будущее развитие, сделав дополнительное пожертвование.

en: If you are not sure what this setting does, do not enable it.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: If you are not sure which settings to use, choose one of the preset modes and let the system configure protection automatically.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: If you select Deployment mode and save, a dedicated Deployment section will appear in the sidebar.
ru_RU: Если вы выберете режим развертывания и сохраните его, на боковой панели появится специальный раздел «Развертывание».

en: If your site uses a full-page cache (WP Super Cache, W3 Total Cache, LiteSpeed Cache, etc.), the timing token baked into the cached HTML is shared between every visitor who loads that page. The first visitor's submission consumes the server-side state; all subsequent visitors from the same cached page receive a timing_invalid error.
ru_RU: Если ваш сайт использует полностраничный кеш (WP Super Cache, W3 Total Cache, LiteSpeed ​​Cache и т. д.), токен синхронизации, встроенный в кешированный HTML, используется всеми посетителями, загружающими эту страницу. Представление первого посетителя использует состояние на стороне сервера; все последующие посетители той же кэшированной страницы получают ошибку Timing_invalid.

en: Image
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Important Security Note
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Important!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹!

en: Inactive
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Included with the suite and ready to use.
ru_RU: Входит в комплект и готов к использованию.

en: Includes recovery key usage, resend attempts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Incoming Links (Legacy)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸)

en: Input Background
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Inputs
ru_RU: Входы

en: Install WooCommerce first
ru_RU: Сначала установите WooCommerce

en: Inter
ru_RU: Интер

en: Internal Note
ru_RU: Внутреннее примечание

en: Invalid authenticator code. %d attempts remaining.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ authenticator. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Invalid code for new secret. Please check your authenticator app and try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Invalid code. %d attempts remaining.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Invalid recovery key format. Recovery keys are 10 characters.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ 10 ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: Invalid recovery key. Please check and try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Invalid rule ID.
ru_RU: Неверный идентификатор правила.

en: Invalid rule type.
ru_RU: Неверный тип правила.

en: Invalid verification code or recovery key. %d attempts remaining.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Invalid verification code. Please try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Items are accumulated from all visited pages.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â .

en: Items are detected automatically. If you don't see an item, refresh the page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Keep Multisite Control active network-wide
ru_RU: Держите Multisite Control активным по всей сети

en: Keep XML sitemaps reachable
ru_RU: Обеспечьте доступность XML-карт сайта

en: Keep a record of hidden notices in the Activity Log for review.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Keep using your existing authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ authenticator

en: Keeps the balanced protections and can also stop database writes, outgoing emails, external requests, and uploads during mutation-like requests. Use this when demos must stay exceptionally clean even if a plugin tries something unexpected.
ru_RU: Обеспечивает сбалансированную защиту, а также может останавливать запись в базу данных, исходящие электронные письма, внешние запросы и загрузки во время запросов, подобных мутациям. Используйте это, когда демо-версии должны оставаться исключительно чистыми, даже если плагин пытается сделать что-то неожиданное.

en: Keys are shared across all integrations (login, comments, etc.). Get yours at %s.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° %s.

en: Keys migrated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Keyword blocklist
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Keyword match mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Label
ru_RU: Этикетка

en: Label shown in sidebar under the main menu.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Large (110%)
ru_RU: Большой (110%)

en: Last 30 days
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 30ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Last 90 days
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 90 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Latest comments moderation and quick actions
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Layered comment protection: honeypot, timing, link/keyword rules, flood control, behavior score, and silent mode.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°: honeypot, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: Learn WordPress
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ WordPress

en: Leave Note
ru_RU: Оставить заметку

en: Leave a Review
ru_RU: Оставить отзыв

en: Leave empty to use original title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Leave note for selected users
ru_RU: Оставить заметку для выбранных пользователей

en: Leave this empty if you do not want a countdown heading on the frontend.
ru_RU: Оставьте это поле пустым, если вы не хотите, чтобы заголовок обратного отсчета отображался на веб-интерфейсе.

en: Leave this field empty
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Left
ru_RU: Левый

en: Left Column (Normal)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: Legacy free version has been deactivated. Your settings have been preserved.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢.

en: Legacy incoming links widget used by older setups
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Legacy rule: only the selected roles can view this content. Guests and all other roles are blocked.
ru_RU: Устаревшее правило: только выбранные роли могут просматривать этот контент. Гости и все остальные роли заблокированы.

en: Legacy: Show only selected roles
ru_RU: Устаревшее: показывать только выбранные роли

en: Let selected administrators browse this screen while Shield blocks saving, publishing, and live write requests.
ru_RU: Разрешите выбранным администраторам просматривать этот экран, в то время как Shield блокирует запросы на сохранение, публикацию и запись в реальном времени.

en: Lets buttons follow the global radius, feel softly rounded, become more rounded, or switch to pill styling.
ru_RU: Позволяет кнопкам следовать общему радиусу, чувствовать себя мягко закругленными, становиться более округлыми или переключаться на стиль таблетки.

en: Lets the user know they are browsing a protected demo screen and that changes are intentionally disabled.
ru_RU: Сообщает пользователю, что он просматривает защищенный демонстрационный экран и что изменения намеренно отключены.

en: Lets you make links lighter or bolder without changing the rest of the typography.
ru_RU: Позволяет делать ссылки светлее или жирнее, не меняя остальную типографику.

en: Light
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Lightweight, no-JavaScript-required defenses against automated submissions.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· JavaScript.

en: Limit custom links to content areas only, or expand them to all admin content except menu, admin bar, and button controls.
ru_RU: Ограничьте пользовательские ссылки только областями контента или расширьте их на весь административный контент, кроме меню, панели администратора и элементов управления кнопками.

en: Link Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Link Title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Links
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Live Manually
ru_RU: Живите вручную

en: Live Playground
ru_RU: Живая игровая площадка

en: Live Until End Time
ru_RU: Живи до конца времен

en: Lock System
ru_RU: Система блокировки

en: Lock This Page for Demo
ru_RU: Заблокировать эту страницу для демонстрации

en: Lock checkout access
ru_RU: Заблокировать доступ к кассе

en: Locked
ru_RU: Заблокировано

en: Lockout Duration
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Log Hidden Notices
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Log IP Addresses
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ IP-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Log Visibility
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Log retention (days)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹)

en: Logged-in bypass
ru_RU: Обход входа в систему

en: Logged-in users only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Login
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Login / Logout
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´

en: Login Form
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Login Page
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Login Page Design
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Login Protection Not Enabled
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Login Security
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Login Security (Lock)
ru_RU: Безопасность входа (блокировка)

en: Login URL
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Login failures
ru_RU: Ошибки входа

en: Login with a recovery key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Logo Link URL
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Logo Submenu Items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Logo alignment
ru_RU: Выравнивание логотипа

en: Logo image
ru_RU: Изображение логотипа

en: Logs & Statistics
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Looks like we wandered off the map.
ru_RU: Похоже, мы сбились с карты.

en: Lost Password Form
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Lost Route
ru_RU: Потерянный маршрут

en: Lost access to email?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ?

en: Lost password and reset-link request abuse.
ru_RU: Потеря пароля и злоупотребление запросом на сброс ссылки.

en: Mailer runtime error: %s
ru_RU: Ошибка выполнения почтовой программы: %s

en: Maintenance
ru_RU: Обслуживание

en: Maintenance Center
ru_RU: Центр технического обслуживания

en: Maintenance Center is active and will reopen the site automatically at %s.
ru_RU: Центр обслуживания активен и автоматически откроет сайт в %s.

en: Maintenance Center is active now and will stay up until you manually disable it.
ru_RU: Центр обслуживания сейчас активен и будет работать до тех пор, пока вы не отключите его вручную.

en: Maintenance Center settings saved.
ru_RU: Настройки Центра обслуживания сохранены.

en: Maintenance sections
ru_RU: Разделы обслуживания

en: Make sure to bookmark your new login URL before saving. If you forget your custom login URL, you will need to disable this plugin via FTP or phpMyAdmin.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· FTP Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ phpMyAdmin.

en: Manage Admin Bar Items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Manage Authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator

en: Manage Rules
ru_RU: Управление правилами

en: Manage all admin bar items that appear on the frontend (public-facing pages). Hide or rename items like "Edit Post", "Edit with Elementor", "Customize", and any items added by themes or plugins.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ElementorÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Manage dashboard widgets and admin notices.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Manage dashboard widgets and customize what users see on WordPress Dashboard.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â WordPress.

en: Manage how restricted posts, pages, and custom post types behave on the public site. Individual rules are set from the Content Visibility panel on each content edit screen.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Content Visibility Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Manage maintenance windows, bypass access, branded holding pages, and deployment-focused frontend locks from one workflow.
ru_RU: Управляйте окнами обслуживания, обходным доступом, фирменными страницами ожидания и блокировками внешнего интерфейса, ориентированными на развертывание, с помощью одного рабочего процесса.

en: Manage reCAPTCHA Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ reCAPTCHA

en: Manage the menus you added to the WordPress sidebar.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ WordPress.

en: Manage who can operate Shield itself. When Global Demo Mode is enabled below, every other administrator account automatically becomes a read-only demo user.
ru_RU: Управляйте тем, кто может управлять самим Щитом. Если ниже включен глобальный демонстрационный режим, каждая вторая учетная запись администратора автоматически становится демонстрационным пользователем только для чтения.

en: Manual
ru_RU: Руководство

en: Mark as spam
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Marks WooCommerce products as not purchasable for visitors while deployment mode is active.
ru_RU: Помечает продукты WooCommerce как недоступные для покупки для посетителей, пока активен режим развертывания.

en: Marks primary save and publish controls as unavailable before the user even clicks them.
ru_RU: Помечает основные элементы управления сохранением и публикацией как недоступные еще до того, как пользователь нажмет на них.

en: Marks save, publish, delete, import, reset, and similar actions as unavailable before they are clicked.
ru_RU: Помечает сохранение, публикацию, удаление, импорт, сброс и подобные действия как недоступные до их нажатия.

en: Master switches for the Comment Security Layer.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: Match global radius
ru_RU: Соответствовать глобальному радиусу

en: Max comments per hour
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Max comments per minute
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Maximum links per comment
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Maximum seconds (token expiry)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°)

en: Media
ru_RU: СМИ

en: Medium (500)
ru_RU: Средний (500)

en: Menu Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Menu Editor
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Menu Icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Menu Items Updated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Menu Manager
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Menu Manager (Lock)
ru_RU: Менеджер меню (Блокировка)

en: Menu Position
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Menu Target (Slug or URL)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: Menu Title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Midnight
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Minimal Editorial
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Minimal protection. Honeypot only.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ honeypot.

en: Minimum seconds before submit
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Minute rate exceeded
ru_RU: Превышен минутный тариф

en: Minutes
ru_RU: Минуты

en: Miscellaneous
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Mode
ru_RU: Режим

en: Mode: %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼: %s

en: Module Library
ru_RU: Библиотека модулей

en: Monitor administrative actions on your site.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Move to trash
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Multisite Control
ru_RU: Мультисайтовый контроль

en: Multisite Network Control
ru_RU: Управление многосайтовой сетью

en: Multisite Site Control
ru_RU: Управление несколькими объектами

en: Muted Text
ru_RU: Приглушенный текст

en: My Account
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: My Custom Widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Need help? Reach out to our support team with your setup details.
ru_RU: Нужна помощь? Обратитесь в нашу службу поддержки и сообщите подробности настройки.

en: Need to preview content links too? Open this %s to inspect your current link styling.
ru_RU: Вам также нужно просмотреть ссылки на контент? Откройте этот %s, чтобы проверить текущий стиль ссылки.

en: Network
ru_RU: Сеть

en: Network Defaults
ru_RU: Сетевые настройки по умолчанию

en: Network Locked:
ru_RU: Сеть заблокирована:

en: Network settings saved.
ru_RU: Настройки сети сохранены.

en: Network-wide control is currently disabled. Site settings run in local mode.
ru_RU: Общесетевое управление в настоящее время отключено. Настройки сайта выполняются в локальном режиме.

en: Never
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: New
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: New Link
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: New Secret Activated!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½!

en: New Secret Generated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: New Secret Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: New Tab
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: New Widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: New addon modules will appear here automatically.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: New secret activated successfully! New recovery keys have been generated.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½! Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: New secret generated. Verify it below to activate. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: No additional administrator accounts are currently eligible. Add another admin or remove a manager assignment first if you want to target a demo user.
ru_RU: Никакие дополнительные учетные записи администратора в настоящее время не подходят. Сначала добавьте другого администратора или удалите назначение менеджера, если вы хотите настроить таргетинг на демонстрационного пользователя.

en: No addons registered yet
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: No admin bar items detected. Please refresh the page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: No changes (default)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: No code editing required
ru_RU: Редактирование кода не требуется

en: No content added yet.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: No custom menu added yet.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: No email notifications will be sent
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: No frontend-only admin bar items detected yet.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: No image selected yet.
ru_RU: Изображение еще не выбрано.

en: No log entries yet.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: No logs found.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: No menu items found. Please refresh the page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: No one will see admin notices
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: No recovery keys available
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: No recovery keys found. Please contact administrator.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: No roles selected
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: No rules yet.
ru_RU: Никаких правил пока нет.

en: No security events recorded yet.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: No third-party widgets detected yet. Visit your Dashboard first to detect widgets added by plugins and themes, then return here to manage them.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: No third-party widgets detected yet. Visit your Dashboard first, then return here to configure the whitelist.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: No users selected
ru_RU: Пользователи не выбраны

en: Non-Latin dominant text
ru_RU: Нелатинский доминирующий текст

en: Not Configured
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Note
ru_RU: Примечание

en: Notice Whitelist (Optional)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾)

en: Notices visible only on the main dashboard page
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Number of items :
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²:

en: Object
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Object Name
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Object Type
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Off by default. Enable to log clean (allowed) comments too — useful for tuning thresholds, but may significantly increase log volume on busy sites.
ru_RU: По умолчанию выключено. Включите также регистрацию чистых (разрешенных) комментариев — полезно для настройки пороговых значений, но может значительно увеличить объем журнала на загруженных сайтах.

en: Older log rows are purged daily. Set to 0 to keep forever.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾. 0 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: One action per line. Leave empty to block risky GET-based actions such as activate, deactivate, delete, trash, or reset whenever Shield detects them.
ru_RU: Одно действие на строку. Оставьте пустым, чтобы заблокировать рискованные действия на основе GET, такие как активация, деактивация, удаление, удаление или сброс, когда Shield их обнаружит.

en: One admin-ajax action per line. Heartbeat is allowed by default so routine admin pings do not feel broken.
ru_RU: Одно действие admin-ajax на строку. По умолчанию Heartbeat разрешен, поэтому обычные запросы администратора не кажутся нарушенными.

en: One entry per line (or comma-separated). Matched against author name, comment body, and author URL. Whole word mode also catches repeated forms such as the same blocked word typed back-to-back.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ URL. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: One route fragment per line if a specific REST endpoint must keep working during a demo. Use sparingly and only when you understand the write behavior it enables.
ru_RU: Один фрагмент маршрута в каждой строке, если конкретная конечная точка REST должна продолжать работать во время демонстрации. Используйте экономно и только тогда, когда вы понимаете, какое поведение записи он обеспечивает.

en: One-click workflow
ru_RU: Рабочий процесс в один клик

en: Only Super Admin can view sensitive logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Only Super Admin sees notices (recommended)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: Only enable on Latin-script-only sites. Adds a low score signal, not a hard block.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Only on hover
ru_RU: Только при наведении

en: Only selected admin screens
ru_RU: Только выбранные экраны администратора

en: Only selected administrators can open the Shield panel, create rules, and manage Shield-wide settings.
ru_RU: Только избранные администраторы могут открывать панель «Щит», создавать правила и управлять настройками всего щита.

en: Only selected users will see this note on the selected area.
ru_RU: Только выбранные пользователи увидят эту заметку в выбранной области.

en: Only used when the scope is set to selected screens. This is the safest mode when you want fine-grained control and fewer third-party conflicts.
ru_RU: Используется только в том случае, если область действия установлена ​​на выбранные экраны. Это самый безопасный режим, если вам нужен детальный контроль и меньше конфликтов со сторонними организациями.

en: Only used when v3 is selected. Requests scoring below this value are rejected. Google recommends 0.5.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ v3. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Google ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ 0.5.

en: Open 2FA Settings
ru_RU: Откройте настройки 2FA

en: Open Addon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Open Demo Settings
ru_RU: Открыть настройки демо

en: Open Developer Docs
ru_RU: Открыть документацию разработчика

en: Open Documentation
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Open Global Demo Mode settings
ru_RU: Открыть настройки глобального демонстрационного режима

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator and add a new account using this secret key:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Google Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Microsoft Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡:

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator and enter the 6-digit code.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Google Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Microsoft Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Open Google Authenticator or Microsoft Authenticator on your phone and add a new account.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Google Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Microsoft Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Open Rule
ru_RU: Открытое правило

en: Open Safe Mode (temporary)
ru_RU: Открыть безопасный режим (временно)

en: Open Shield Dashboard
ru_RU: Открыть панель управления Shield

en: Open Shield Settings
ru_RU: Открыть настройки щита

en: Open Shield tools
ru_RU: Инструменты открытого щита

en: Open in
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·

en: Open in new tab
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Open in new tab (for external links)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº)

en: Open in same tab
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Open note
ru_RU: Открыть заметку

en: Open preview
ru_RU: Открыть предварительный просмотр

en: Open preview link
ru_RU: Открыть ссылку для предварительного просмотра

en: Open reCAPTCHA Settings
ru_RU: Откройте настройки reCAPTCHA

en: Open the global Frontend Content Visibility defaults in a new tab.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Frontend Content Visibility Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Operations Addon
ru_RU: Операционный аддон

en: Optional Support
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Optional addon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Optional module you can enable when needed.
ru_RU: Дополнительный модуль, который можно включить при необходимости.

en: Optional order number in sidebar. Leave empty for automatic placement.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Optional per-content override. HTML and shortcodes are supported. Leave empty to use the default message from settings.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â HTML Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Original Name
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Override
ru_RU: Переопределить

en: Override Controls
ru_RU: Переопределить элементы управления

en: Overview of posts, pages, comments, and WordPress version
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â , Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ WordPress

en: PG Suite
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œ-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: PHP Update Recommended
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ PHP

en: Page %1$d of %2$d
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· %d

en: Page Block
ru_RU: Блок страницы

en: Page caching compatibility
ru_RU: Совместимость с кэшированием страниц

en: Page not found
ru_RU: Страница не найдена

en: Page not found - %s
ru_RU: Страница не найдена — %s

en: Page unavailable
ru_RU: Страница недоступна

en: Pages
ru_RU: Страницы

en: Password
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Password Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Password Reset Requested
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Password reset requests
ru_RU: Запросы на сброс пароля

en: Penalize comments dominated by non-Latin characters
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¨ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Pending Secret Rotation
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Permalink Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Permission denied.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: Pick a visible section on the page and hide only that area for selected administrators.
ru_RU: Выберите видимый раздел на странице и скройте только эту область для выбранных администраторов.

en: Pill buttons
ru_RU: Кнопки для таблеток

en: Place a background image behind the maintenance card with a color overlay.
ru_RU: Поместите фоновое изображение за карточкой обслуживания с цветным наложением.

en: Please select at least one affected user.
ru_RU: Пожалуйста, выберите хотя бы одного затронутого пользователя.

en: Please select at least one user who can see the note.
ru_RU: Выберите хотя бы одного пользователя, который сможет видеть заметку.

en: Please select at least one user.
ru_RU: Пожалуйста, выберите хотя бы одного пользователя.

en: Please verify email delivery before saving settings with email verification method.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ 2FA.

en: Please verify your email delivery by sending a test email before enabling 2FA with email verification.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ 2FA.

en: Please wait %d seconds before requesting a new code.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ %d ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Please write a note before saving.
ru_RU: Пожалуйста, напишите заметку перед сохранением.

en: Plugin Activated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Plugin Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Plugin Deactivated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Plugin Deleted
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Plugin Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Plugin Settings Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Plugin Updated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Plugins
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Polanger Admin Suite is completely free.
ru_RU: Polanger Admin Suite

en: Polanger Authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator

en: Polanger Control
ru_RU: Полангер Контроль

en: Polanger Multisite Control
ru_RU: Полангер Мультисайтовый контроль

en: Polanger Shield
ru_RU: Полангерский щит

en: Polanger Shield is active. Please configure who can use Shield tools from Settings > Shield.
ru_RU: Щит Полангера активен. Настройте, кто может использовать инструменты Shield, в разделе «Настройки» > «Щит».

en: Polanger pages only
ru_RU: Только страницы Полангера

en: Polanger screens
ru_RU: Polanger

en: Position
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Post
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Post / Page Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸/ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Post Created
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Post Deleted
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Post Trashed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Post Updated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Posts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Preset
ru_RU: Предустановка

en: Preset applied.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Prevent selected admins from opening this screen or reaching it directly by URL.
ru_RU: Запретить выбранным администраторам открывать этот экран или напрямую обращаться к нему по URL-адресу.

en: Prevents public visitors from entering the checkout flow during deployment mode.
ru_RU: Предотвращает доступ публичных посетителей к процессу оформления заказа в режиме развертывания.

en: Prevents save flows from pushing data to webhooks, remote APIs, or third-party services during a protected session.
ru_RU: Предотвращает передачу данных потоками сохранения в веб-перехватчики, удаленные API или сторонние службы во время защищенного сеанса.

en: Prevents settings forms, classic editor saves, and other direct POST-based writes from finishing.
ru_RU: Предотвращает завершение форм настроек, сохранений классического редактора и других операций прямой записи POST.

en: Prevents settings forms, classic editor saves, and similar POST requests from completing.
ru_RU: Предотвращает завершение форм настроек, сохранений классического редактора и аналогичных запросов POST.

en: Preview
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Preview URL
ru_RU: URL-адрес предварительного просмотра

en: Preview how sidebar, admin bar, notices, tables, forms, buttons, and content links will look before saving.
ru_RU: Перед сохранением просмотрите, как будут выглядеть боковая панель, панель администратора, уведомления, таблицы, формы, кнопки и ссылки на контент.

en: Preview lifetime (hours)
ru_RU: Срок действия предварительного просмотра (часы)

en: Preview link
ru_RU: Ссылка на предварительный просмотр

en: Primary
ru_RU: Начальный

en: Primary Button
ru_RU: Основная кнопка

en: Primary Color (Buttons)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸)

en: Primary button
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸)

en: Primary button URL
ru_RU: URL основной кнопки

en: Primary button label
ru_RU: Метка основной кнопки

en: Primary color
ru_RU: Основной цвет

en: Privacy & Retention
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Privacy Notice
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Pro Tips
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Protect WooCommerce customer authentication flows with the existing Polanger reCAPTCHA and 2FA systems, plus a built-in rate limiting layer for login, registration, and password reset abuse.
ru_RU: Защитите потоки аутентификации клиентов WooCommerce с помощью существующих систем Polanger reCAPTCHA и 2FA, а также встроенного уровня ограничения скорости для злоупотреблений при входе в систему, регистрации и сбросе пароля.

en: Protect this content on the public site by keeping it public, limiting it to signed-in users, or hiding it from specific roles.
ru_RU: Защитите этот контент на общедоступном сайте, сделав его общедоступным, ограничив его доступом для вошедших в систему пользователей или скрыв его от определенных ролей.

en: Protect your login, registration, and password reset forms with Google reCAPTCHA. Activate the reCAPTCHA addon to enable this feature.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Google reCAPTCHA. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ reCAPTCHA, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Protect your website by changing the login URL and preventing access to wp-login.php and wp-admin directory while not logged in.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±-ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº wp-login.php Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ wp-admin Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Protected Content
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Protected admin (required)
ru_RU: Защищенный администратор (обязательно)

en: Protection Mode
ru_RU: Режим защиты

en: Protection level
ru_RU: Уровень защиты

en: Protection: %s
ru_RU: Защита: %s

en: Protects block editor, modern settings screens, and other interfaces that save through the WordPress REST API.
ru_RU: Защищает редактор блоков, современные экраны настроек и другие интерфейсы, сохраняющие данные через WordPress REST API.

en: Protects modern interfaces that submit changes through the WordPress REST API.
ru_RU: Защищает современные интерфейсы, которые отправляют изменения через WordPress REST API.

en: Public
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Public Content
ru_RU: Публичный контент

en: Quick Draft
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Quick Protection Modes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Quick Summary
ru_RU: Краткое резюме

en: Quick access to documentation, developer resources, support, and WordPress reviews.
ru_RU: Быстрый доступ к документации, ресурсам для разработчиков, поддержке и обзорам WordPress.

en: Quick post drafting widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Quick-start design profiles. Presets now also include semantic colors and typography tuning so the whole interface stays more consistent.
ru_RU: Быстрое проектирование профилей. Пресеты теперь также включают семантические цвета и настройку типографики, поэтому весь интерфейс остается более последовательным.

en: REST writes blocked
ru_RU: REST пишет заблокировано

en: Rate Limiting
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Rate This Plugin
ru_RU: Оцените этот плагин

en: Read Only
ru_RU: Только чтение

en: Read full plugin setup guides and feature documentation.
ru_RU: Прочтите полные руководства по установке плагинов и документацию по функциям.

en: Read-Only Mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Read-only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Read-only Mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Read-only mode is active. You can view these settings but cannot save changes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Readable
ru_RU: Читабельный

en: Readable input background
ru_RU: Читабельный фон ввода

en: Reason
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Recent Comments
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Recent Drafts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Recent Events
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Recent comments and published posts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Recently active plugins and plugin-related updates
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Recently saved draft posts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Recommended for external URLs.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: Recommended for most stores. It limits automated abuse while keeping normal customer login and recovery flows comfortable.
ru_RU: Рекомендуется для большинства магазинов. Это ограничивает автоматическое злоупотребление, сохраняя при этом удобство обычного входа и восстановления клиентов.

en: Recommended setup
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Recommended to keep enabled. This protection runs automatically across My Account and checkout login prompts.
ru_RU: Рекомендуется оставить включенным. Эта защита автоматически запускается при входе в «Мою учетную запись» и при оформлении заказа.

en: Recommended. Honeypot + timing + flood + score.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Honeypot + Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â + ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ + Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â».

en: Records every blocked or screened decision (spam / trash / drop) for the Logs & Statistics screen.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ / Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° / Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ) Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â».

en: Recovery Key Used
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Recovery Keys
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Recovery Keys Generated
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Recovery Keys:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â:

en: Recovery keys allow you to access your account if you lose access to your email.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Recovery keys copied to clipboard!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°!

en: Redirect URL
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Redirect to custom URL
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL

en: Redirect to login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Regenerate link token
ru_RU: Восстановить токен ссылки

en: Registration Form
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Registration requests
ru_RU: Запросы на регистрацию

en: Regular (400)
ru_RU: Обычный (400)

en: Relaxed
ru_RU: Расслабленный

en: Relaxed (115%)
ru_RU: Расслабленный (115%)

en: Remove
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Remove Widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Remove image
ru_RU: Удалить изображение

en: Removes authenticator from your account completely.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Rename this item
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Replace WordPress logo with your own (recommended: 20x20px or 40x40px)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ WordPress ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â: 20x20 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 40x40 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹).

en: Replace the default "Thank you for creating with WordPress" text. Leave empty to hide it completely.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â WordPressÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â». Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Required for Roles
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Requires Polanger Authenticator addon to be active.
ru_RU: Требуется, чтобы дополнение Polanger Authenticator было активным.

en: Requires WooCommerce
ru_RU: Требуется WooCommerce

en: Resend
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Reset
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Reset & Re-detect
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Reset All Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Reset all Comment Security settings to default?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â?

en: Retention days
ru_RU: Дни хранения

en: Return to homepage
ru_RU: Вернуться на домашнюю страницу

en: Review Shield Rules
ru_RU: Ознакомьтесь с правилами щита

en: Review active rules, test targets, or disable anything safely from one place.
ru_RU: Просматривайте активные правила, тестируйте цели или безопасно отключайте что-либо из одного места.

en: Right
ru_RU: Верно

en: Right Column (Side)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢)

en: Roboto
ru_RU: Робото

en: Roles
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Rotation Cancelled
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Rounded buttons
ru_RU: Закругленные кнопки

en: Routed to the WordPress Spam queue. Visible to admins.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: Rule could not be disabled.
ru_RU: Правило не может быть отключено.

en: Rule could not be saved.
ru_RU: Не удалось сохранить правило.

en: Rule disabled.
ru_RU: Правило отключено.

en: Rule saved successfully.
ru_RU: Правило успешно сохранено.

en: Rule saved.
ru_RU: Правило сохранено.

en: Rule test mode: selected area is highlighted.
ru_RU: Режим проверки правил: выбранная область подсвечивается.

en: Same
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Same Window
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Sample input
ru_RU: Пример ввода

en: Sample select
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Save Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Save Demo Lock
ru_RU: Сохранить демо-блокировку

en: Save Design Settings
ru_RU: Сохранить настройки дизайна

en: Save Maintenance Settings
ru_RU: Сохранить настройки обслуживания

en: Save Menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Save Network Settings
ru_RU: Сохранить настройки сети

en: Save Rule
ru_RU: Сохранить правило

en: Save Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Save Shield Settings
ru_RU: Сохранить настройки экрана

en: Save Site Overrides
ru_RU: Сохранить переопределения сайта

en: Save WooCommerce Settings
ru_RU: Сохранить настройки WooCommerce

en: Save Your Recovery Keys
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Save the General section with Deployment mode selected to unlock these controls.
ru_RU: Сохраните раздел «Общие» с выбранным режимом развертывания, чтобы разблокировать эти элементы управления.

en: Save these keys now. They will not be shown again!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹!

en: Save these recovery keys now. They can be used to access your account if you lose your phone.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: Save to enable the visual editor with full formatting options.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Scales padding and gap values to create tighter or more relaxed layouts.
ru_RU: Масштабирует значения отступов и зазоров для создания более плотных или более расслабленных макетов.

en: Scales the overall size rhythm of the interface for better readability or denser layouts.
ru_RU: Масштабирует общий размер интерфейса для лучшей читаемости или более плотного макета.

en: Schedule
ru_RU: Расписание

en: Scheduled maintenance in progress
ru_RU: Выполняется плановое техническое обслуживание

en: Score
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»

en: Screen Options & Help Tabs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Search icons...
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°...

en: Search...
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº...

en: Secondary
ru_RU: вторичный

en: Secondary color
ru_RU: Вторичный цвет

en: Seconds
ru_RU: Секунды

en: Secret Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Secret key copied!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½!

en: Secret rotation cancelled. Your existing authenticator remains active.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: Security Events
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Security Warning:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸:

en: Security breaches, failed logins, bypass events
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Security check failed. Please try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: Segoe UI
ru_RU: Сегоэ пользовательский интерфейс

en: Select & Hide Area
ru_RU: Выбрать и скрыть область

en: Select Background Image
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Select Icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Select Logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Select Menu Icon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Select an icon for this menu item.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Select users
ru_RU: Выберите пользователей

en: Select which administrators can access this plugin.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Select which default dashboard widgets to hide from all users.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Select which forms should be protected. WordPress login-area forms require the Login Page module. WooCommerce options appear automatically when the WooCommerce Security addon is active.
ru_RU: Выберите, какие формы следует защитить. Для форм области входа в WordPress требуется модуль «Страница входа». Параметры WooCommerce появляются автоматически, когда надстройка WooCommerce Security активна.

en: Select which third-party widgets should remain visible even with auto-hide enabled. Perfect for important widgets like WooCommerce status.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â WooCommerce.

en: Select which user roles must use 2FA when logging in.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Selected Screens
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: Selected administrators can explore admin pages and workflows while Shield blocks saving, publishing, destructive actions, and optional strict side effects such as database writes, emails, uploads, and external requests.
ru_RU: Выбранные администраторы могут просматривать страницы администрирования и рабочие процессы, в то время как Shield блокирует сохранение, публикацию, деструктивные действия и дополнительные строгие побочные эффекты, такие как запись в базу данных, электронная почта, загрузка и внешние запросы.

en: Selected administrators can explore this page, but Shield will turn it into a view-only demo screen and block save attempts.
ru_RU: Отобранные администраторы могут просматривать эту страницу, но Shield превратит ее в демонстрационный экран только для просмотра и заблокирует попытки сохранения.

en: Selected area
ru_RU: Выбранная область

en: Selected roles will be blocked from viewing this content on the frontend.
ru_RU: Выбранным ролям будет запрещено просматривать этот контент во внешнем интерфейсе.

en: Selected users will not be able to open this page. If URL blocking is enabled, direct URL access is also denied.
ru_RU: Выбранные пользователи не смогут открыть эту страницу. Если блокировка URL-адресов включена, прямой доступ к URL-адресам также запрещен.

en: Selected users will not see this area on this admin page.
ru_RU: Выбранные пользователи не увидят эту область на этой странице администратора.

en: Selector reliability
ru_RU: Надежность селектора

en: Semantic Colors
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Semi-Bold (600)
ru_RU: Полужирный (600)

en: Send Code via Email
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ email

en: Send Test Email
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Send email alerts for critical actions
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦

en: Send key Shield events to Activity Log
ru_RU: Отправлять ключевые события Shield в журнал активности

en: Set Up Authenticator
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Authenticator

en: Set an end date and time above so the countdown has a target to count toward on the frontend.
ru_RU: Установите дату и время окончания выше, чтобы обратный отсчет имел цель для отсчета на веб-интерфейсе.

en: Set global defaults, lock policies, and site override behavior for all network sites.
ru_RU: Установите глобальные настройки по умолчанию, политики блокировки и поведение переопределения сайта для всех сайтов сети.

en: Set how many invalid verification or recovery key attempts are allowed before temporary lockout.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Set the logo, message, button, countdown and footer content that visitors should see while maintenance mode is active.
ru_RU: Установите логотип, сообщение, кнопку, обратный отсчет и содержимое нижнего колонтитула, которое посетители должны видеть, пока активен режим обслуживания.

en: Set the main title visitors should notice first, then choose how that heading should sit on the page.
ru_RU: Установите основной заголовок, который посетители должны заметить в первую очередь, а затем выберите, как этот заголовок должен располагаться на странице.

en: Sets text and icon colors inside admin bar submenu panels.
ru_RU: Устанавливает цвета текста и значков внутри панелей подменю панели администратора.

en: Sets the background color for dropdown panels opened from the admin bar.
ru_RU: Устанавливает цвет фона для раскрывающихся панелей, открываемых из панели администратора.

en: Sets the default text color for body copy and headings across the admin interface.
ru_RU: Устанавливает цвет текста по умолчанию для основного текста и заголовков в интерфейсе администратора.

en: Sets the main typeface used by the design system.
ru_RU: Устанавливает основной шрифт, используемый системой дизайна.

en: Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Settings saved.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Settings screen available
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Setup Complete!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°!

en: Setup Required
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Severity
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Shield
ru_RU: Щит

en: Shield Access & Demo Control
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Shield Demo Mode
ru_RU: Демонстрационный режим щита

en: Shield Safe Mode is active for your account until %s. All Shield page blocks, menu hiding, element hiding, notes, and floating tools are temporarily disabled while you review the admin area safely.
ru_RU: Безопасный режим Shield активен для вашей учетной записи до %s. Все блоки страниц Shield, скрытие меню, скрытие элементов, заметки и плавающие инструменты временно отключаются, пока вы безопасно просматриваете область администрирования.

en: Shield Safe Mode is forced globally by the POLANGER_SHIELD_DISABLE constant. All Shield page blocks, menu hiding, element hiding, notes, and floating tools are currently disabled.
ru_RU: Безопасный режим Shield активируется глобально константой POLANGER_SHIELD_DISABLE. Все блоки страницы Shield, скрытие меню, скрытие элементов, заметки и плавающие инструменты в настоящее время отключены.

en: Shield Tools
ru_RU: Инструменты для защиты

en: Shield can forward key events because Admin Activity Log is active and logging is enabled there.
ru_RU: Shield может пересылать ключевые события, поскольку журнал активности администратора активен и там включено ведение журнала.

en: Shield managers
ru_RU: Менеджеры щита

en: Shield protection details: %s
ru_RU: Сведения о защите Shield: %s

en: Shield rules updated.
ru_RU: Обновлены правила щита.

en: Shield settings saved.
ru_RU: Настройки щита сохранены.

en: Show 404
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ 404

en: Show WordPress Version
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â WordPress

en: Show a clear demo-mode notice on the page
ru_RU: Показывать четкое уведомление о демонстрационном режиме на странице.

en: Show a human-readable rejection page on hard drops
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Show a live countdown if visitors should know when to expect the site back.
ru_RU: Покажите обратный отсчет в реальном времени, если посетители должны знать, когда ожидать возвращения сайта.

en: Show access denied message
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Show countdown
ru_RU: Показать обратный отсчет

en: Show demo banner
ru_RU: Показать демо-баннер

en: Show on Dashboard only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Show only selected roles
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Show this time unit in the live countdown.
ru_RU: Покажите эту единицу времени в обратном отсчете в реальном времени.

en: Shown when the denied behavior resolves to "Show access denied message". HTML and shortcodes are supported. Leave empty to use the built-in default message.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº "Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â± Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ". Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â HTML Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Sidebar Background
ru_RU: Фон боковой панели

en: Sidebar Text Color
ru_RU: Цвет текста боковой панели

en: Sidebar menu label shown to users.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¯ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: Sign In
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Silent Mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Silent mode is set to "Mark as spam", so both the spam threshold and the drop threshold route comments to the spam queue. To make the drop threshold meaningful, switch silent mode to "Move to trash" or "Silently drop".
ru_RU: В тихом режиме установлено значение «Отметить как спам», поэтому как порог спама, так и порог удаления направляют комментарии в очередь спама. Чтобы сделать порог удаления значимым, переключите беззвучный режим на «Переместить в корзину» или «Без звука».

en: Silently drop
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Site
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Site Health Status
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Site Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Site Override Policy
ru_RU: Политика переопределения сайта

en: Site URL Changed
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Site health and performance information
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Site language
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Site override settings saved.
ru_RU: Настройки переопределения сайта сохранены.

en: Sites can override unlocked modules when this option is enabled.
ru_RU: Сайты могут переопределять разблокированные модули, если эта опция включена.

en: Soft corners
ru_RU: Мягкие углы

en: Solid Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Solid color
ru_RU: Сплошной цвет

en: Some notices contain critical security or update information. We recommend keeping "Super Admin can see all" enabled to ensure important alerts are not missed.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Sorry, you are not allowed to view this content.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Spacing Scale
ru_RU: Масштаб интервалов

en: Spam
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Spam threshold (0-100)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (0ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œ100)

en: Stable browsing, blocked saves, and minimal demo friction.
ru_RU: Стабильный просмотр, заблокированные сохранения и минимальные трудности в демо-версии.

en: Start here. Turn the module on, choose the public mode, and shape the public content visitors will see while the site is temporarily unavailable.
ru_RU: Начните здесь. Включите модуль, выберите общедоступный режим и настройте общедоступный контент, который будут видеть посетители, пока сайт временно недоступен.

en: Stateless mode verifies tokens by HMAC and age only — authenticity is preserved, one-time-use enforcement is relaxed. Honeypot, flood control, and content rules are unaffected.
ru_RU: В режиме без сохранения состояния токены проверяются только по HMAC и возрасту — подлинность сохраняется, требования к одноразовому использованию смягчены. Honeypot, контроль флуда и правила контента не затрагиваются.

en: Statistics (last 30 days)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 30 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹)

en: Status
ru_RU: Статус

en: Status and Countdown
ru_RU: Статус и обратный отсчет

en: Status note
ru_RU: Примечание о состоянии

en: Step 1: Add to Your Authenticator App
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¨Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ 1: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator

en: Step 2: Verify Setup
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¨Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ 2: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Stops new files from landing in uploads while the demo account is trying to change content.
ru_RU: Блокирует загрузку новых файлов, пока демо-аккаунт пытается изменить контент.

en: Stored as trash for short-term review then auto-purged by WordPress.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¥ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Strict
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Strict Mode
ru_RU: Строгий режим

en: Strict guards active
ru_RU: Строгая охрана активна

en: Strict mode backstops
ru_RU: Строгий режим блокировки обратного хода

en: Submenu Items
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Submenu Link Behavior
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Submenu Slug
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Submenu Target (Slug or URL)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: Submenu Title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Submenus
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Submission timing check
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Submitted too quickly
ru_RU: Отправлено слишком быстро

en: Substring (looser)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ)

en: Success Accent
ru_RU: Акцент успеха

en: Success notice
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Super Admin
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Super Admin Only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Super Admin Protection
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Super Admin can see all
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Super Admin only
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: Support
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Support Development
ru_RU: Поддержка развития

en: Supports safe HTML (links and basic formatting).
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ HTML (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ).

en: Surface
ru_RU: Поверхность

en: System Sans Stack
ru_RU: Система без стека

en: System Settings
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: System UI
ru_RU: Системный интерфейс

en: Table & Card Surface
ru_RU: Поверхность стола и карты

en: Table Header
ru_RU: Заголовок таблицы

en: Tahoma UI
ru_RU: Пользовательский интерфейс Тахомы

en: Target
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Technical selector
ru_RU: Технический селектор

en: Temporarily Locked
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Temporarily disabled
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Temporarily prevents public account sign-ups while the deployment window is active.
ru_RU: Временно запрещает регистрацию общедоступных учетных записей, пока активно окно развертывания.

en: Test
ru_RU: Тест

en: Test email sent successfully! Check your inbox.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾! Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº.

en: Text
ru_RU: Текст

en: The "Welcome to WordPress" panel shown to new users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² WordPressÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: The Super Admin must always have access to prevent lockout. To remove Super Admin access, first assign at least one other administrator as an allowed user.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: The automatic end time could not be parsed, so timed maintenance cannot run correctly.
ru_RU: Не удалось проанализировать время автоматического окончания, поэтому обслуживание по времени не может выполняться правильно.

en: The code for the new secret is incorrect. Make sure you added the NEW secret to your authenticator app.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â‚¬ÂÃ‚Â¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator.

en: The code refreshes every 30 seconds. Make sure to enter the current code.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 30 ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: The code you entered is incorrect. Make sure you're using the correct secret key and your device time is synchronized.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: The countdown automatically uses the end date and time set above.
ru_RU: Обратный отсчет автоматически использует дату и время окончания, установленные выше.

en: The countdown uses the WordPress timezone from Settings > General: %s.
ru_RU: Для обратного отсчета используется часовой пояс WordPress из «Настройки» > «Основные»: %s.

en: The following violations always trigger the silent mode action above, regardless of the spam / drop thresholds: honeypot trip or missing field, timing token tampering, timing too fast, blocked keyword match, and blocked URL host match.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°/Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â: ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ honeypot Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ URL.

en: The homepage (to detect theme-specific items)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²)

en: The maintenance layer is turned off, so the public site remains fully open.
ru_RU: Уровень обслуживания отключен, поэтому общедоступный сайт остается полностью открытым.

en: The reCAPTCHA addon is active but API keys are not configured. Add your Google reCAPTCHA site key and secret key to enable protection.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ API Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Google reCAPTCHA, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: The reCAPTCHA addon provides centralized key management for all forms including login, registration, lost password, and comments.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: The scheduled window has already ended, so the public site is open again.
ru_RU: Запланированное окно уже закончилось, поэтому общедоступный сайт снова открыт.

en: The website is temporarily unavailable while planned maintenance or deployment work is completed.
ru_RU: Веб-сайт временно недоступен, пока завершены плановые работы по техническому обслуживанию или развертыванию.

en: Theme Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Theme Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Theme-friendly replacement
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Theme-friendly replacement keeps the active layout. Full access denied page is safer when a builder or template bypasses the standard content flow.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Theme-friendly replacement keeps the active theme layout and swaps only the main content area. Full access denied page is stricter and prevents builders or theme wrappers from showing protected output.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Theme-friendly replacement keeps the current theme layout. Full access denied page is safer for builders or templates that bypass the standard content flow.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: There may be a typo, or the page may have been updated. We will guide you back to a safe path right away. Use the link below to return to the homepage.
ru_RU: Возможно, это опечатка или страница была обновлена. Мы сразу же вернем вас на безопасный путь. Используйте ссылку ниже, чтобы вернуться на домашнюю страницу.

en: These actions help you troubleshoot or reset your authenticator setup if needed.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: These advanced tokens let you fine-tune specific UI surfaces instead of relying on broad overrides only.
ru_RU: Эти расширенные токены позволяют вам точно настраивать определенные поверхности пользовательского интерфейса, а не полагаться только на широкие переопределения.

en: These controls are for SEO behavior, HTTP handling and small custom front-end tweaks. Most sites can leave them as-is.
ru_RU: Эти элементы управления предназначены для поведения SEO, обработки HTTP и небольших пользовательских настроек интерфейса. Большинство сайтов могут оставить их как есть.

en: These defaults are applied to all sites when network-wide control is enabled.
ru_RU: Эти значения по умолчанию применяются ко всем сайтам, если включено общесетевое управление.

en: These guards run only when Strict mode is selected and Shield detects a mutation-like request. They are designed as a last line of defense rather than a replacement for the balanced guards above.
ru_RU: Эти средства защиты работают только тогда, когда выбран строгий режим и Shield обнаруживает запрос, подобный мутации. Они созданы как последняя линия защиты, а не как замена сбалансированной защите выше.

en: These keys will not be shown again!
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹!

en: These locks apply only when Deployment mode is selected and active. They help you temporarily reduce public write activity during a release window.
ru_RU: Эти блокировки применяются только в том случае, если выбран и активен режим развертывания. Они помогают вам временно снизить активность общедоступной записи во время периода выпуска.

en: These recovery keys can be used to access your account if you lose access to your email. Each key can only be used once.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: Third-Party Widgets
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: This 2FA system includes multiple safety layers to prevent lockouts: Recovery keys, trusted devices, Super Admin bypass, and graceful degradation.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: This CSS is appended after the generated stylesheet, so it can be used for final overrides or agency-specific tweaks.
ru_RU: Этот CSS добавляется после сгенерированной таблицы стилей, поэтому его можно использовать для окончательных переопределений или настроек, специфичных для агентства.

en: This URL skipped the map and walked straight into a 404.
ru_RU: Этот URL-адрес пропустил карту и сразу попал в ошибку 404.

en: This addon cannot be activated until its required dependency is available.
ru_RU: Этот аддон нельзя активировать, пока не будет доступна необходимая зависимость.

en: This addon is enabled, but its required dependency is currently unavailable.
ru_RU: Этот аддон включен, но его необходимая зависимость в настоящее время недоступна.

en: This addon is locked until its required dependency is available.
ru_RU: Этот аддон заблокирован до тех пор, пока не станет доступна необходимая зависимость.

en: This addon reuses your main security stack
ru_RU: Этот аддон повторно использует ваш основной стек безопасности.

en: This addon was automatically disabled because it crashed during startup. Review the addon files, fix the issue, and activate it again when ready.
ru_RU: Это дополнение было автоматически отключено, поскольку оно вылетало во время запуска. Просмотрите файлы дополнения, устраните проблему и активируйте его снова, когда будете готовы.

en: This addon was automatically disabled because its bootstrap file is missing: %s. Restore the addon files and then activate it again.
ru_RU: Это дополнение было автоматически отключено, поскольку отсутствует его загрузочный файл: %s. Восстановите файлы дополнения и затем активируйте его снова.

en: This addon was automatically disabled because its bootstrap file is not readable: %s. Check file permissions and try again.
ru_RU: Это дополнение было автоматически отключено, поскольку его загрузочный файл недоступен для чтения: %s. Проверьте права доступа к файлу и повторите попытку.

en: This addon was automatically disabled because its files could not be loaded safely. Fix the addon code and then activate it again.
ru_RU: Этот аддон был автоматически отключен, поскольку его файлы не могли быть безопасно загружены. Исправьте код дополнения, а затем активируйте его снова.

en: This addon was automatically disabled because its main runtime class could not be found after loading the addon files. Reinstall or repair the addon and try again.
ru_RU: Это дополнение было автоматически отключено, поскольку его основной класс времени выполнения не удалось найти после загрузки файлов дополнения. Переустановите или восстановите дополнение и повторите попытку.

en: This admin screen is in demo mode. AJAX changes are disabled for your account.
ru_RU: Этот экран администратора находится в демонстрационном режиме. Изменения AJAX отключены для вашей учетной записи.

en: This admin screen is in demo mode. REST changes are disabled for your account.
ru_RU: Этот экран администратора находится в демонстрационном режиме. Изменения REST отключены для вашей учетной записи.

en: This admin screen is running in demo mode. Changes are disabled for your account.
ru_RU: Этот экран администратора работает в демонстрационном режиме. Изменения отключены для вашей учетной записи.

en: This content is protected.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½.

en: This content is using a legacy allowlist rule from an older version. New rules now focus on hiding content from selected roles to keep the workflow clearer.
ru_RU: Для этого контента используется устаревшее правило белого списка из более старой версии. Новые правила теперь сосредоточены на сокрытии контента от выбранных ролей, чтобы сделать рабочий процесс более понятным.

en: This content is using a legacy allowlist rule from an older version. Only the selected roles can view it until you replace this rule.
ru_RU: Для этого контента используется устаревшее правило белого списка из более старой версии. Только выбранные роли смогут просматривать его, пока вы не замените это правило.

en: This endpoint is temporarily unavailable while maintenance mode is active.
ru_RU: Эта конечная точка временно недоступна, пока активен режим обслуживания.

en: This feature logs administrative actions for security and auditing purposes. Only administrative actions and technical metadata are logged. Sensitive fields such as passwords, emails, form inputs, and content data are never logged. Enabling this feature may be subject to GDPR/KVKK regulations.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ GDPR/KVKK.

en: This image sits behind the card. The selected colors are still used as an overlay to keep text readable.
ru_RU: Это изображение находится за карточкой. Выбранные цвета по-прежнему используются в качестве наложения, чтобы текст был читаемым.

en: This is a test email to verify your email delivery is working correctly.
    
    If you received this email, your site can send 2FA verification codes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.
    
    Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â 2FA.

en: This menu item is already controlled by one or more active Shield page rules. You do not need to create the same restriction again in Menu Manager.
ru_RU: Этот пункт меню уже контролируется одним или несколькими активными правилами страниц Shield. Вам не нужно повторно создавать такое же ограничение в Менеджере меню.

en: This module is controlled by network settings. Local changes are disabled for this site.
ru_RU: Этот модуль управляется настройками сети. Локальные изменения отключены для этого сайта.

en: This request is temporarily unavailable while maintenance mode is active.
ru_RU: Этот запрос временно недоступен, пока активен режим обслуживания.

en: This screen is currently read-only for your account.
ru_RU: Этот экран в настоящее время доступен только для чтения для вашей учетной записи.

en: This simulates a real admin screen with cards, tables, forms, and notices.
ru_RU: Это имитирует настоящий экран администратора с карточками, таблицами, формами и уведомлениями.

en: This user has not configured authenticator.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» authenticator.

en: This user has set up their authenticator app.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator.

en: This user needs to set up their authenticator on next login.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: This will delete the custom menu and all related submenus. Continue?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢?

en: Tight (90%)
ru_RU: Плотно (90%)

en: Tighter limits for stores facing repeated attacks or low-volume sites where stricter protection is acceptable.
ru_RU: Более жесткие ограничения для магазинов, подвергающихся повторяющимся атакам, или для сайтов с небольшим объемом трафика, где более строгая защита приемлема.

en: Time
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Timestamp
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Timing token expired
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°)

en: Timing token invalid
ru_RU: Токен времени недействителен

en: Title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: To
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡

en: To detect all frontend items, visit different page types on your site while logged in:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢:

en: To fix this, add the following line to your theme's functions.php or a site-specific plugin:
ru_RU: Чтобы это исправить, добавьте следующую строку в файл function.php вашей темы или в плагин для конкретного сайта:

en: Tokens are signed with the WordPress salt, bound to the current post, tied to the browser fingerprint, and consumed after a single successful check.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â WordPress, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Too many account registration requests were received. Please try again in %d minutes.
ru_RU: Было получено слишком много запросов на регистрацию учетной записи. Повторите попытку через %d минут.

en: Too many failed attempts. Login is temporarily locked. Please try again in %d minutes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Too many failed login attempts were detected. Please try again in %d minutes.
ru_RU: Обнаружено слишком много неудачных попыток входа в систему. Повторите попытку через %d минут.

en: Too many failed verification attempts. Please try again in %d minutes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Too many links
ru_RU: Слишком много ссылок

en: Too many password reset requests were received. Please try again in %d minutes.
ru_RU: Было получено слишком много запросов на сброс пароля. Повторите попытку через %d минут.

en: Tools
ru_RU: Инструменты

en: Total: %d logs
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾: %d Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Track administrative actions for auditing and security monitoring.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Trash
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Trebuchet Sans
ru_RU: Требюшет Санс

en: Trust this device for 30 days
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 30ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Turn this on when any authenticated account should still reach the live frontend during maintenance.
ru_RU: Включите это, если любая аутентифицированная учетная запись все еще должна попасть в действующий интерфейс во время обслуживания.

en: Turn this on when visitors should see the maintenance end time as a live countdown.
ru_RU: Включите эту функцию, когда посетители должны видеть время окончания технического обслуживания в виде обратного отсчета в реальном времени.

en: Turn wp-admin into a controlled read-only demo environment.
ru_RU: Превратите wp-admin в контролируемую демонстрационную среду, доступную только для чтения.

en: Two-Factor Authentication (2FA)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (2FA)

en: Two-Factor Authentication (Authenticator App)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator)

en: Two-Factor Authentication is currently disabled via wp-config.php (PDT_DISABLE_2FA). Remove this constant to re-enable 2FA protection.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· wp-config.php (PDT_DISABLE_2FA). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ 2FA.

en: Two-factor authentication is required but your Authenticator app is not configured. Please log in to the admin panel from a device where you have access, or contact your administrator. If you are an admin, add %s to wp-config.php temporarily to disable 2FA.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ %s Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² wp-config.php, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ 2FA.

en: Type
ru_RU: Тип

en: Type Scale
ru_RU: Тип Масштаб

en: Type a user name to search and select...
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ...

en: Type to find users. Selected users stay visible.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Typography & Shape
ru_RU: Типографика и форма

en: UI Sans
ru_RU: Пользовательский интерфейс без

en: URL
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: URL access blocked
ru_RU: URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: URL host blocklist
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² URL

en: Unable to send the verification code email. Please try again later or contact the site administrator.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Underline
ru_RU: Подчеркнуть

en: Understood
ru_RU: Понял

en: Unique submenu URL key. Leave empty to auto-generate.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Unknown
ru_RU: Неизвестный

en: Unknown users
ru_RU: Неизвестные пользователи

en: Unnamed Addon
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: Untitled Widget
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Update Menu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Upload Image
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Upload Logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Upload a custom logo to replace the WordPress logo on the login page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Use "Hide from selected roles" when you want to block this content for specific user roles only.
ru_RU: Используйте «Скрыть из выбранных ролей», если вы хотите заблокировать этот контент только для определенных ролей пользователей.

en: Use Google Authenticator or Microsoft Authenticator for TOTP codes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Google Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Microsoft Authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Use HTML to add images, buttons, or formatted content
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ HTML Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Use Recovery Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Use a compact logo that stays clear on desktop and mobile.
ru_RU: Используйте компактный логотип, который будет хорошо виден на настольных компьютерах и мобильных устройствах.

en: Use a plausible-looking name (e.g. "url2", "homepage_alt"). Avoid names like "honeypot". Legacy default names are automatically hardened with a site-specific fallback.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«url2ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«homepage_altÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â»). Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«honeypotÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â». Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Use a single background color for the cleanest possible look.
ru_RU: Используйте один цвет фона для максимально чистого вида.

en: Use email verification instead
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Use global setting
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Use only what the site actually needs
ru_RU: Используйте только то, что действительно нужно сайту

en: Use the WordPress editor for paragraphs, links, shortcodes and allowed HTML. The editor already lets you align the content itself.
ru_RU: Используйте редактор WordPress для абзацев, ссылок, шорткодов и разрешенного HTML. Редактор уже позволяет выравнивать сам контент.

en: Use the WordPress editor for paragraphs, links, shortcodes and allowed HTML. This is the main message visitors will read.
ru_RU: Используйте редактор WordPress для абзацев, ссылок, шорткодов и разрешенного HTML. Это основное сообщение, которое прочитают посетители.

en: Use the visual editor to add formatted content, images, links, and more.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Use these capture options when you want the full current module configuration to become the network default without duplicating every module UI here.
ru_RU: Используйте эти параметры захвата, если вы хотите, чтобы полная текущая конфигурация модуля стала сетью по умолчанию, не дублируя здесь каждый пользовательский интерфейс модуля.

en: Use this URI with a QR code generator if you prefer scanning. Most users can simply enter the secret key manually.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ URI ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ QR-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Use this area for support details, business hours, contact notes or any extra reassurance for visitors.
ru_RU: Используйте эту область для получения подробной информации о поддержке, часов работы, контактных данных или каких-либо дополнительных сведений для посетителей.

en: Use this for normal planned maintenance when the site is temporarily unavailable.
ru_RU: Используйте это для обычного планового обслуживания, когда сайт временно недоступен.

en: Use this image
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ

en: Use this logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Use this mode
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: Use this mode to target only the parts of wp-admin you actually want to style, such as Dashboard, Posts, Settings, or only Polanger screens.
ru_RU: Используйте этот режим, чтобы настроить таргетинг только на те части wp-admin, которые вы действительно хотите стилизовать, например панель мониторинга, публикации, настройки или только экраны Polanger.

en: Use this site's current %s settings as network defaults
ru_RU: Использовать текущие настройки %s этого сайта в качестве сетевых настроек по умолчанию.

en: Used for cards, tables, settings panels, and most boxed content areas.
ru_RU: Используется для карточек, таблиц, панелей настроек и большинства областей содержимого в коробочках.

en: Used for descriptions, helper copy, and less prominent labels.
ru_RU: Используется для описаний, вспомогательных текстов и менее заметных меток.

en: Used for focus outlines and focus rings on form fields and keyboard navigation states.
ru_RU: Используется для контуров фокуса и колец фокуса в полях формы и состояниях навигации с помощью клавиатуры.

en: Used for hover states on tables, secondary buttons, and soft interactive surfaces.
ru_RU: Используется для состояний наведения на таблицы, дополнительные кнопки и мягкие интерактивные поверхности.

en: Used for primary buttons, active states, selected menu items, and the strongest accent points.
ru_RU: Используется для основных кнопок, активных состояний, выбранных пунктов меню и самых сильных акцентов.

en: Used when the default or per-content denied behavior is set to custom redirect. Leave empty to fall back to the homepage.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: Useful for debugging false positives. Disable on production for true silent mode.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Useful for help docs, support pages, or external dashboards.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â², ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Useful when demo actions should never send transactional or notification emails to real recipients.
ru_RU: Полезно, когда демонстрационные действия никогда не должны отправлять электронные письма с транзакциями или уведомлениями реальным получателям.

en: Useful when you want to avoid new public interaction while deploying updates.
ru_RU: Полезно, если вы хотите избежать нового публичного взаимодействия при развертывании обновлений.

en: User
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: User Changes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: User Created
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼

en: User Deleted
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: User ID
ru_RU: ID Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: User Login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: User Logout
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: User Role Changed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Username or Email Address
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: Users
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Users who can see this note
ru_RU: Пользователи, которые могут видеть эту заметку

en: Users with this level will not see the plugin menu and cannot access plugin pages via direct URL.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Users with this role can bypass the maintenance screen.
ru_RU: Пользователи с этой ролью могут пропустить экран обслуживания.

en: Uses WCAG contrast ratios to improve readability on common admin surfaces such as cards, tables, notices, and inputs.
ru_RU: Использует коэффициенты контрастности WCAG для улучшения читаемости на обычных панелях администрирования, таких как карточки, таблицы, уведомления и входные данные.

en: Verdana
ru_RU: Вердана

en: Verification Code
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Verification Code Resent
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: Verification Failed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Verification Method
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Verification Required
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Verification code expired. Please try logging in again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: Verification session expired. Please try logging in again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: Verify & Activate
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify & Complete Setup
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify & Login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: Verify New Secret
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Verify Recovery Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: Verify Recovery Key & Login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify Setup
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify Your Setup
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢

en: Verify email delivery using the test email feature
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: Version
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â %s

en: Version %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â %s

en: View Shield protection details
ru_RU: Просмотреть сведения о защите Shield

en: Visibility
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Visibility & Access
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿

en: Visible
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Visible countdown units
ru_RU: Видимые единицы обратного отсчета

en: Visible only to selected administrators.
ru_RU: Видно только избранным администраторам.

en: Visit your site's frontend while logged in to detect items like "Edit Post", "Customize", etc.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â» Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Visited Color
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡

en: Visually dim risky controls
ru_RU: Визуально затемненные рискованные элементы управления

en: Warm Studio
ru_RU: Теплая студия

en: Warning Accent
ru_RU: Предупреждающий акцент

en: Warning notice
ru_RU: Предупреждение

en: Warning: If 2FA is misconfigured or email delivery fails, you may lose access to your site.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 2FA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢.

en: We could not find the address you were looking for, but that does not mean the road ends here.
ru_RU: Нам не удалось найти адрес, который вы искали, но это не значит, что дорога здесь заканчивается.

en: We sent a 6-digit verification code to
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ 6-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: We will be back shortly.
ru_RU: Мы скоро вернемся.

en: Welcome %s! Your account requires two-factor authentication.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, %s! Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Welcome Panel
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: What Gets Protected Automatically
ru_RU: Что защищается автоматически

en: What to do with a comment that crosses the threshold or trips a hard signal (honeypot / timing).
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â§ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ (honeypot / Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â).

en: When
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: When access is denied
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: When disabled, all protection modes and advanced rules are effectively inactive.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: When disabled, any single violation goes to the silent mode action.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: When disabled, links continue to inherit the Primary color.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: When disabled, no frontend visibility guards, query filters, REST masking, sitemap filtering, or editor visibility controls are loaded.
ru_RU: Если этот параметр отключен, средства защиты видимости интерфейса, фильтры запросов, маскирование REST, фильтрация карты сайта или элементы управления видимостью редактора не загружаются.

en: When disabled, the frontend behaves normally and none of the runtime restrictions load.
ru_RU: Если этот параметр отключен, интерфейс работает нормально, и никакие ограничения времени выполнения не загружаются.

en: When enabled, any widget added by plugins or themes will be automatically hidden. Use the whitelist below to allow specific widgets.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â².

en: When enabled, every administrator account that is not selected above as a Shield manager enters a read-only admin session automatically. Shield managers and the protected recovery administrator always bypass this mode so the site is never stranded.
ru_RU: Если этот параметр включен, каждая учетная запись администратора, которая не выбрана выше в качестве менеджера Shield, автоматически входит в сеанс администрирования только для чтения. Менеджеры защиты и администратор защищенного восстановления всегда обходят этот режим, чтобы сайт никогда не зависал.

en: When enabled, network defaults are used across all sites unless a site override is allowed and enabled.
ru_RU: Если этот параметр включен, сетевые параметры по умолчанию используются на всех сайтах, если не разрешено и не включено переопределение сайта.

en: When enabled, only selected users can access this plugin. Others will not see the menu or be able to access pages directly.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: When enabled, wp-login.php and wp-admin will redirect to 404 for non-logged-in users.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½, wp-login.php Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ wp-admin Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° 404 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Where should the logo link to? Leave empty for dashboard.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿? Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Where to Enable
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢

en: Where to redirect users who try to access wp-login.php or wp-admin directly. Use "404" to show a 404 page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº wp-login.php Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ wp-admin Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«404ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â», ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ 404.

en: Whole word / repeated word (recommended)
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ / Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â)

en: Widget ID: %s
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¹Ã…â€œÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°: %s

en: Widget Title
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Widget Visibility
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: Widget Whitelist
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²

en: Widgets added by plugins and themes. These are automatically detected from your dashboard.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: Widgets are automatically detected when you visit the Dashboard. Any new widgets added by plugins will appear here after you visit the Dashboard page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: With auto-hide enabled, your dashboard stays clean even when you install new plugins. Only whitelisted widgets (like WooCommerce) will appear.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â². Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° (Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, WooCommerce).

en: WooCommerce Login Forms
ru_RU: Формы входа в WooCommerce

en: WooCommerce Lost Password Form
ru_RU: Форма восстановления пароля WooCommerce

en: WooCommerce Registration Form
ru_RU: Регистрационная форма WooCommerce

en: WooCommerce Security Layer
ru_RU: Уровень безопасности WooCommerce

en: WooCommerce Security is active, but WooCommerce is not available.
ru_RU: Безопасность WooCommerce активна, но WooCommerce недоступен.

en: WooCommerce Security settings saved.
ru_RU: Настройки безопасности WooCommerce сохранены.

en: WooCommerce inactive
ru_RU: WooCommerce неактивен

en: WooCommerce installed
ru_RU: WooCommerce установлен

en: WooCommerce is installed but currently inactive. Activate WooCommerce before enabling this addon.
ru_RU: WooCommerce установлен, но в настоящее время неактивен. Активируйте WooCommerce, прежде чем включать это дополнение.

en: WooCommerce is not installed. Install WooCommerce before enabling this addon.
ru_RU: WooCommerce не установлен. Установите WooCommerce перед включением этого дополнения.

en: WooCommerce not installed
ru_RU: WooCommerce не установлен

en: WooCommerce reCAPTCHA locations are managed from the reCAPTCHA tab, and all 2FA challenge timing, retry, and lockout rules continue to come from the 2FA tab.
ru_RU: Расположение reCAPTCHA в WooCommerce управляется на вкладке reCAPTCHA, а все правила синхронизации, повторных попыток и блокировки 2FA по-прежнему выполняются на вкладке 2FA.

en: WooCommerce required
ru_RU: Требуется WooCommerce

en: WordPress Events and News
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ WordPress

en: WordPress Logo
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ WordPress

en: WordPress admin target or full external URL.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: WordPress browser compatibility recommendation
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress

en: WordPress community events and news feed
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° WordPress Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: Write your note...
ru_RU: Напишите свою заметку...

en: Wrong turn detected.
ru_RU: Обнаружен неправильный поворот.

en: Years
ru_RU: Годы

en: You are not allowed to access Shield.
ru_RU: Вам не разрешен доступ к Щиту.

en: You are not allowed to configure Global Demo Mode.
ru_RU: Вам не разрешено настраивать глобальный демонстрационный режим.

en: You are not allowed to configure Maintenance Center.
ru_RU: Вам не разрешено настраивать Центр обслуживания.

en: You are not allowed to configure Shield settings.
ru_RU: Вам не разрешено настраивать параметры Shield.

en: You can customize this list with the pdt_comment_security_hard_block_reasons filter.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ pdt_comment_security_hard_block_reasons.

en: You can inspect this admin area, but Shield is blocking save actions and destructive changes for your account.
ru_RU: Вы можете проверить эту административную область, но Shield блокирует действия по сохранению и деструктивные изменения для вашей учетной записи.

en: You can review this admin screen, but save buttons, form submissions, and write requests are disabled for your account.
ru_RU: Вы можете просмотреть этот экран администратора, но кнопки сохранения, отправки форм и запросы на запись отключены для вашей учетной записи.

en: You can view Comment Security settings but cannot save changes.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: You can view settings but cannot make changes. Contact your administrator for full access.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: You do not have permission to access that page. This restriction has been set by your administrator.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼.

en: You do not have permission to access this admin page. <br /><br /><a class="button button-primary" href="%s">Go to Dashboard</a>
ru_RU: У вас нет разрешения на доступ к этой странице администратора. <br /><br /><a class="button button-primary" href="%s">Перейти на панель управления</a>

en: You do not have permission to access this page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: You do not have permission to manage Activity Log settings.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: You do not have permission to view activity logs.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: You have read-only access. Contact your administrator to modify authenticator settings.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº authenticator.

en: You have unsaved changes. Are you sure you want to leave?
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â£ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸?

en: You must complete this setup before you can access the site. This only needs to be done once.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â­ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: You must sign in with an authorized account to view this content.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡.

en: Your Secret Key
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡

en: Your authenticator app is configured and ready.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾.

en: Your authenticator app is configured and ready. You'll be asked for a code when logging in.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´.

en: Your authenticator app is now linked to your account. You will use it to verify your identity when logging in.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Your authenticator has been updated successfully. New recovery keys have been generated.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  authenticator ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‹Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â.

en: Your comment could not be posted.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Your comment could not be processed. Please try again later.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: Your current login URL:
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ URL-Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°:

en: Your new secret is ready. Add it to your authenticator app and verify it below. Your old authenticator will continue working until you verify the new one.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â². Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ authenticator Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹.

en: Your reCAPTCHA keys were automatically imported from the Login Page settings. The Login Page module now reads keys from here.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã¢â‚¬Å“Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: Your role requires 2FA. Complete the setup below.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ 2FA. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ.

en: [%s] 2FA Email Test
ru_RU: [%s] Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ 2FA

en: [%s] Critical Admin Action Alert
ru_RU: [%s] Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: [%s] Your Verification Code
ru_RU: [%s] Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: [%s] Your verification code
ru_RU: [%s] Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â  Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: admin.php?page=my-page or https://example.com/help
ru_RU: admin.php?page=Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ https://example.com/help

en: admin.php?page=my-plugin or https://example.com/help
ru_RU: admin.php?page=my-plugin Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ https://example.com/help

en: attempts
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸

en: configurable screens
ru_RU: настраиваемые экраны

en: e.g., Powered by Your Agency Name
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â«Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚Â»

en: form submits blocked
ru_RU: Отправка формы заблокирована

en: hours
ru_RU: ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: minutes
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹

en: my-login
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½

en: my-submenu
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â

en: reCAPTCHA
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Active
ru_RU: reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: reCAPTCHA Addon Available
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾

en: reCAPTCHA Error
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Not Configured
ru_RU: reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°

en: reCAPTCHA Protection
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Version
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â reCAPTCHA

en: reCAPTCHA addon is configured but login form protection is not enabled. Enable "Login Form" in the reCAPTCHA settings to protect your login page.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ "Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°" Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â² Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ reCAPTCHA, ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: reCAPTCHA protection is enabled and working on your login form. All reCAPTCHA settings are now managed from the dedicated reCAPTCHA addon.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â‚¬ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¹Ã¢â‚¬Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã¢â€Â¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â· ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â reCAPTCHA.

en: reCAPTCHA settings saved.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ reCAPTCHA ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¦ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹.

en: reCAPTCHA verification failed. Please go back and try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°.

en: reCAPTCHA verification failed. Please try again.
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° reCAPTCHA Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢. Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°, Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â±ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·.

en: reCAPTCHA version
ru_RU: версия reCAPTCHA

en: sample link
ru_RU: образец ссылки

en: the addon bootstrap file
ru_RU: загрузочный файл аддона

en: v2 - Checkbox
ru_RU: v2 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¤Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âº

en: v2 shows a checkbox widget. v3 is invisible and assigns a risk score - use a separate key pair for each version.
ru_RU: v2 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼. v3 Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â° ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â·ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Âµ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€¦Ã¢â‚¬â„¢Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¿Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€ Ã¢â‚¬â„¢ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¶Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸.

en: v3 - Invisible
ru_RU: v3 ÃƒÆ’Ã‚Â¢ÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â´Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â¹Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¹

en: v3 Score Threshold
ru_RU: Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€¦Ã‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³ Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸ v3

en: visual save lock
ru_RU: визуальная блокировка сохранения

en: woocommerce
    rank-math
    elementor
ru_RU: woocommerce
    ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â³Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â²Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚Â Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¸Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂºÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â°
    ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒâ€šÃ‚ÂÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â»Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¼Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚ÂµÃƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â½ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…Â¡Ãƒâ€Ã‚ÂÃƒâ€šÃ‚Â¾ÃƒÆ’Ã¢â‚¬ËœÃƒÂ¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚Â¬

en: ← Bookmark this!
ru_RU: ← Добавьте это в закладки!
