NextGEN Gallery - en to lt translation catalogue (702 entries)

en:  Image(s) successfully added
lt: Nuotrauka (-os) sėkmingai prijungta (-os)

en:  MByte
lt: Mb

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
lt: Pastaba: Jeigu PHP.ini faile įjungtas saugus rėžimas (safe-mode=ON), jums reikia sukurti subdirektorijų miniatūras patiems

en:  is not writeable
lt: nėra įrašomas

en:  is not writeable
lt: nėra įrašomas!

en:  picture(s) successfully added
lt:  nuotrauka (-os) sėkmingai pridėta (-os).

en:  sec
lt:  sek.

en: %1s tag(s) deleted.
lt: %1s žyma ištrinta.

en: %s slug(s) edited.
lt: %s URL eilutės pataisytos.

en: (Error : Couldn't not find image)
lt: (Klaida: Neįmanoma rasti nuotraukos)

en: (Error : Couldn't not update data base)
lt: (Klaida: Neįmanoma atnaujinti duomenų bazės)

en: (Error : Couldn't not update meta data)
lt: (Klaida: Neįmanoma atnaujinti meta duomenų)

en: (From the theme folder)
lt: (Iš šablono direktorijos)

en: 0 will disable pagination, all images on one page
lt: 0 išjungs puslapių numeravimą, visos nuotraukos viename puslapyje

en: 0 will display as much as possible based on the width of your theme. Setting normally only required for captions below the images
lt: 0 rodys tokį plotį, kiek yra įmanoma pagal jūsų šabloną. Nustatyti normaliai reikia tik antraštėms po nuotraukomis.

en: 0 will show all images
lt: 0 rodys visas nuotraukas

en: 90&deg; anticlockwise
lt: 90° prieš laikrodžio rodyklę

en: 90&deg; clockwise
lt: 90° pagal laikrodžio rodyklę

en: <a href="http://alexrabe.de/wordpress-plugins/nextgen-gallery/languages/" target="_blank">Translation by alex rabe</a>
lt: <a href="http://alexrabe.de/wordpress-plugins/nextgen-gallery/languages/" target="_blank">Kitų kalbų palaikymas (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-image-management/" target="_blank">Image management</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-image-management/" target="_blank">Nuotraukų valdymas (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Album management</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/">Albumo valdymas (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Gallery management</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Galerijos valdymas (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Gallery tags</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Galerijos žymos (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Introduction</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Įžanga (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Roles / Capabilities</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Teisės / Atsakomybė (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Setup</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction" target="_blank">Nustatymai (english)</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Styles</a>
lt: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction" target="_blank">Stiliai (english)</a>

en: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Support Forums</a>
lt: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Palaikymo forumas (English)</a>

en: <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Get the Flash Player</a> to see the slideshow.
lt: <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Parsisiųskite Flash įskiepį</a>, kad galėtume matyti skaidres.

en: A RSS feed will be added to you blog header. Useful for CoolIris/PicLens
lt: RSS srautas bus įkeltas į jūsų blogo viršutinę puslapio antraštę. Naudingas CoolIris/PicLens programai

en: A failure occurred
lt: Įvyko klaida

en: A new version of NextGEN Gallery is available !
lt: Jau galite parsisiųsti naują NextGEN galerijos versiją!

en: About
lt: Apie

en: About this Gallery
lt: Apie šią galeriją

en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activate Media RSS feed
lt: Aktyvuoti Medijos RSS srautą

en: Activate PicLens/CoolIris support
lt: Aktyvuoti PicLens/CoolIris programą

en: Activate and use style sheet:
lt: Aktyvuoti ir naudoti stilių:

en: Activate permalinks
lt: Aktyvuoti tiesiogines nuorodas (permalinks)

en: Activate related images
lt: Aktyvuoti susijusias nuotraukas

en: Add
lt: Sukurti

en: Add Gallery / Images
lt: Sukurti galeriją / Įkelti nuotraukas

en: Add gallery
lt: Sukurti galeriją

en: Add gallery / Upload images
lt: Sukurti galeriją / Įkelti nuotraukas

en: Add hidden images
lt: Prijungti paslėptas nuotraukas

en: Add new album
lt: Sukurti naują albumą

en: Add new gallery
lt: Sukurti naują galeriją

en: Add page
lt: Sukurti puslapį

en: Add recent or random images from the galleries
lt: Prijungti dabartines ar pasirinktines nuotraukas iš galerijos

en: Add tags
lt: Sukurti žymas

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery or another album into your new album below
lt: Kai sukuriate ir pasirenkate albumą, galite nutempti su pele galeriją ar kitą albumą į jūsų naująjį albumą.

en: Album | Albums
lt[0]: Albumas
lt[1]: Albumai

en: Album ID
lt: Albumo ID

en: Album deleted
lt: Albumas ištrintas

en: Album description:
lt: Aprašymas:

en: Album example
lt: Albumo pavyzdis

en: Album name:
lt: Albumo pavadinimas:

en: Album overview
lt: Albumo apžvalga

en: Album tags
lt: Albumo žymos

en: Alignment
lt: Reguliavimas

en: All galleries
lt: Visos galerijos

en: All images
lt: Visos nuotraukos

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
lt: Leisti vartotojams keisti teises kitiems blogo autoriams.

en: Allow users to choose a style for the gallery.
lt: Leisti vartotojams pasirinkti stilių galerijai.

en: Allow users to upload zip folders.
lt: Leisti vartotojams įkelti ZIP katalogus.

en: Allowed characters for file and folder names are
lt: Leistini simboliai failams ir direktorijoms yra

en: Alphabetical
lt: Abėcėlinis

en: Alt &amp; Title Text
lt: Alt + Pavadinimo tekstas

en: Alt / Title text
lt: Alt / Pavadinimas

en: Alt/Title text
lt: Alt / Pavadinimas

en: Aperture
lt: Plyšis

en: Apply
lt: Taikyti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: At a Glance
lt: Balansas

en: Author
lt: Autorius

en: Author Position
lt: Autoriaus vieta

en: Back
lt: Grįžti

en: Back to gallery
lt: Grįžti į galeriją

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Background music (URL)
lt: Fono muzika (URL)

en: Bad login/pass combination.
lt: Prisijungimo vardas/Slaptažodis neteisingas.

en: Browse images without reload the page. Note : Work only in combination with Shutter effect
lt: Ieškoti nuotraukų be puslapio perkrovimo. Pastaba: Dirbs tik kartu su Shutter effect.

en: Browse...
lt: Ieškoti...

en: Browsing <strong>%s</strong>
lt: Ieškoti <strong>%s</strong>

en: CSS file successfully updated
lt: CSS failas sėkmingai atnaujintas

en: Cache cleared
lt: Atsargos atmintis (Cache) išvalyta

en: Cache single pictures
lt: Įkelti į atsargos atmintį (Cache) pavienes nuotraukas

en: Camera
lt: Kamera

en: Camera / Type
lt: Kamera / Tipas

en: Cancel
lt: Atmesti

en: Caption
lt: Užrašas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Center
lt: Centras

en: Change options
lt: Keisti ypatybes

en: Change style
lt: Keisti stilių

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Apgaudinėji, a?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
lt: Skaitykite čia, jeigu jūs nežinote kaip nustatyti prieigos teises:

en: Choose gallery
lt: Pasirinkti galeriją

en: Choose the default style for the galleries.
lt: Pasirinkti standartinį stilių galerijoms.

en: City
lt: Miestas

en: Clear cache folder
lt: Išvalyti atsargos atminties direktoriją (Cache)

en: Click here for more settings
lt: Daugiau nustatymų rasite čia

en: Click to Close
lt: Spauskite uždaryti

en: Color
lt: Spalva

en: Compact version
lt: Glausta versija

en: Contact
lt: Kontaktuoti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Contribute
lt: Prisidėti

en: Contribute development
lt: Prisidėkite prie vystymo

en: Contributors / Tribute to
lt: Bendradarbiai / Padėka

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
lt: Nukopijuota(-os) %1$s nuotraukos į galeriją: %2$s.

en: Copy to...
lt: Kopijuoti į...

en: Copyright
lt: Autorystės teisės

en: Copyright Notice
lt: Autorystės teisių pastabos

en: Copyright notes / Credits
lt: Copyright pastabos / Kreditai

en: Could not find gallery
lt: Negali rasti galerijos

en: Could not find image id
lt: Neįmanoma rasti nuotraukos ID

en: Could not get a valid foldername
lt: Negali gauti teisingo direktorijos pavadinimo

en: Could not write file %1$s (%2$s)
lt: Negali įrašyto failo %1$s (%2$s)

en: Country
lt: Šalis

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Create a new , empty gallery below the folder
lt: Sukurti naują, tuščią galeriją kataloge

en: Create new page
lt: Sukurti naują puslapį

en: Create new thumbnails
lt: Sukurti naujas miniatūras

en: Creates a file for each singlepic settings. Reduce the CPU load
lt: Sukurti failą kiekvienos nuotraukas nustatymui. Sumažinti CPU apkrovimą

en: Credit
lt: Kreditai

en: Custom
lt: Pasirinktinai

en: Custom fields
lt: Pildomi laukai

en: Custom order
lt: Privatus pasirinkimas

en: Customize thumbnail
lt: Pritaikyti miniatūrą

en: Database error. Could not add gallery!
lt: Klaida duomenų bazėje. Neįmanoma sukurti galerijos!

en: Date / Time
lt: Data/Laikas

en: Date Created
lt: Sukurta (data)

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Deactivate gallery page link
lt: Išformuoti galerijos puslapio nuorodą

en: Default size (W x H)
lt: Standartinis dydis (P x I)

en: Default style
lt: Standartinis CSS stilius

en: Delete
lt: Trinti

en: Delete "%s"
lt: Trinti "%s"

en: Delete Tag
lt: Ištrinti žymą

en: Delete album ?
lt: Ištrinti albumą?

en: Delete files, when removing a gallery in the database
lt: Ištrinti failus, kai ištrinama galerija iš duomenų bazės

en: Delete image files
lt: Ištrinti nuotraukų failus

en: Delete images
lt: Ištrinti nuotraukas

en: Delete tags
lt: Ištrinti žymas

en: Delete this gallery ?
lt: Trinti šią galeriją?

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Description
lt: Aprašymas

en: Directory
lt: Direktorija

en: Disable flash upload
lt: Išjungti grupinį įkėlimą

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
lt: Rodoma %s&#8211;%s iš %s

en: Donate
lt: Paremti

en: Donate the work via paypal
lt: Paremkite darbą per Paypal

en: Download here
lt: Parsisiųskite čia

en: Download latest version
lt: Parsisiųskite naujausią versiją

en: Duration time
lt: Trukmė

en: EXIF Data
lt: EXIF duomenys

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit Album
lt: Taisyti albumą

en: Edit Status
lt: Tvarkyti būseną

en: Edit Tag Slug
lt: Taisyti Žymos URL eilutę

en: Edit album
lt: Taisyti albumą

en: Edit gallery
lt: Taisyti galeriją

en: Edit thumb
lt: Taisyti miniatūrą

en: Editing <strong>%s</strong>
lt: Taisyti <strong>%s</strong>

en: Effect
lt: Efektas

en: Effects
lt: Efektai

en: Enable AJAX pagination
lt: Aktyvuoti AJAX puslapiavimą

en: Enable IE8 Web Slices
lt: Įgalinti IE8 įskiepius

en: Enable flash based upload
lt: Aktyvuoti Flash grupinį įkėlimą

en: Enable roles/capabilities
lt: Įgalinti teises/galimybes

en: Enable style selection
lt: Leisti CSS stilių pasirinkimą

en: Enable upload quota check
lt: Įgalinti įkėlimo kvotos patikrinimą

en: Enable zip upload option
lt: Įgalinti ZIP įkėlimo ypatybes

en: Enter the name of the tag to delete.  This tag will be removed from all posts.
lt: Įvesti žymos vardą ištrinimui. Ši žyma bus ištrinta iš visų įrašų.

en: Enter the tag name to edit and its new slug. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">Slug definition</a>
lt: Įveskite žymos vardą taisymui ir jo URL eilutę <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">Kas yra URL eilutė?</a>

en: Enter the tag to rename and its new value.  You can use this feature to merge tags too. Click "Rename" and all posts which use this tag will be updated.
lt: Įvesti žymą pervadinimui ir jo naujai reikšmei. Jūs taip pat galite naudoti šią ypatybę žymų sujungimui.

en: Enter the tags
lt: Įvesti žymas

en: Error rotating thumbnail
lt: Įvyko klaida bandant apsukti miniatūrą

en: Error updating thumbnail
lt: Įvyko klaida atnaujinant miniatūrą

en: Error, the file could not moved to :
lt: Klaida, failas negali būti perkeltas į:

en: Error, the file permissions could not set
lt: Klaida, failo įrašymo teisės nesukonfigūruotos

en: Error. No enough tags for rename. Too for merge. Choose !
lt: Klaida. Nepakankamai žymų pervadinimui. Susiejimui taip pat. Pridėkite daugiau!

en: Existing Tags
lt: Egzistuojančios žymos

en: Extended version
lt: Išplėsta versija

en: FAQ
lt: DUK (english)

en: Failed to copy database row for picture %s
lt: Duomenų bazės eilutės kopijavimas nuotraukai %s nepavyko

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
lt: %1$s nuotraukos kopijavimas į %2$s nepavyko

en: Failed to delete image %1$s
lt: Ištrinant nuotrauką %1$s įvyko klaida

en: Failed to move image %1$s to %2$s
lt: %1$s nuotraukos perkėlimas į %2$s nepavyko

en: Failure in database, no gallery path set !
lt: Klaida duomenų bazėje, nenurodytas kelias iki galerijos!

en: Feature request
lt: Reikalingas apibūdinimas

en: File name
lt: Pavadinimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Fired
lt: Išmestas

en: Flash
lt: Blyksnis

en: Flip horizontally
lt: Perversti horizontaliai

en: Flip vertically
lt: Perversti vertikaliai

en: Focal Length
lt: Centrinis ilgis

en: Focal length
lt: Centrinis ilgis

en: Font
lt: Šriftas

en: For a more flexible user management you can use the
lt: Lankstesniui vartotojų valdymui jūs galite naudoti

en: Format
lt: Formatuoti

en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: GD Library
lt: GD biblioteka

en: Gallery | Galleries
lt[0]: Galerija
lt[1]: Galerijos

en: Gallery %1$s successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
lt: Galerija %1$s sukurta sėkmingai.<br/>Jūs galite rodyti šią galeriją su žyma: %2$s.<br/>

en: Gallery Administrator
lt: Galerijos administratorius

en: Gallery Editor
lt: Galerijos redaktorius

en: Gallery ID :
lt: Galerijos ID:

en: Gallery IDs, separated by commas.
lt: Galerijų ID, atskirti kableliais

en: Gallery Overview
lt: Galerijos apžvalga

en: Gallery example
lt: Galerijos pavyzdis

en: Gallery not found.
lt: Galerija nerasta.

en: Gallery path
lt: Kelias iki galerijos:

en: Gallery settings
lt: Galerijos ypatybės

en: Gallery tags
lt: Galerijos žymos

en: General Options
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: General WordPress MU Settings
lt: Pagrindiniai WordPress MU nustatymai

en: Get help
lt: Pagalba

en: Get help with NextGEN Gallery
lt: Gaukite pagalbą su NextGEN galerija

en: Get your language pack
lt: Parsisiųskite savo kalbos paketą

en: Go
lt: Pradėti

en: Graphic Library
lt: Grafikos biblioteka

en: Headline
lt: Antraštė

en: Height:
lt: Ilgis:

en: Here you can control your images, galleries and albums.
lt: Čia jūs galite kontroliuoti jūsų nuotraukas, galerijas ir albumus.

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Shutter and Thickbox effect will automatic added to your theme.
lt: Čia jūs galite pasirinkti miniatūros efektą, NextGEN galerija integruos reikalingą HTML kodą nuotraukose. Įsiminkite, tik Shutter ir Thickbox efektai automatiškai įkeliami į jūsų šabloną.

en: Hide
lt: Slėpti

en: How to support ?
lt: Kaip prisidėti prie vystymo?

en: IPTC Data
lt: IPTC duomenys

en: If pagination is used, this option will still show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.). Note : This increase the page load
lt: Jei puslapių numeravimas naudojamas, šis nustatymas rodys visas nuotraukas modaliniame lange (Thickbox, Lightbox ir t.t.). Pastaba: Tai padidins puslapio apkrovą.

en: If this file were writable you could edit it.
lt: Jei šis failas yra įrašomas, jūs galite jį taisyti.

en: If you didn't find your name on this list and there is some code which I integrate in my plugin, don't hesitate to send me a mail.
lt: Jeigu jūs šiame sąraše neradote savo pavardės, bet yra dalis jūsų kodo, kurį aš integravau į įskiepį, nepasididžiuokite pranešti apie tai man el. paštu.

en: If you have problems, please create directory
lt: Jeigu iškilo problemų, sukurkite direktoriją

en: If you study the code of this plugin, you will find out that we mixed a lot of good already existing code and ideas together.
lt: Jeigu nagrinėji šio įskiepio kodą, pastebėsi, kad mes nemažai jau esančių gerų kodų ir idėjų suderinome kartu.

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
lt: Jeigu jūs norėsite suinstaliuoti ankstesnę versiją vėliau, pirmiausia pasidarykite atsarginę duomenų bazės ir nuotraukų kopiją.

en: If you would like to use the JW Image Rotatator, please download the player <a href="http://www.longtailvideo.com/players/jw-image-rotator/" target="_blank" >here</a> and upload it to your Upload folder (Default is wp-content/uploads).
lt: Jeigu jūs norite naudoti JW Image Rotatator (Skaidrės), parsisiųskite įskiepį <a href="http://www.longtailvideo.com/players/jw-image-rotator/" target="_blank" >čia</a> ir įkelkite jį į jūsų parsisiuntimų direktoriją (wp-content/uploads pagal nutylėjimą yra pagrindinis).

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
lt: Ignoruoti raišką, nereikia miniatūrų

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
lt: Nuotrauka %1$s (%2$s) nukopijuota kaip %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
lt: Nuotrauka %1$s (%2$s) nukopijuota kaip %3$s (%4$s) &raquo; Failas taip pat egzistuoja tikslinėje galerijoje.

en: Image Files
lt: Nuotraukos

en: Image Height
lt: Nuotraukos ilgis

en: Image ID
lt: Nuotraukos ID

en: Image ID:
lt: Nuotraukos ID:

en: Image Width
lt: Nuotraukos plotis

en: Image list
lt: Nuotraukų sąrašas

en: Image quality
lt: Nuotraukos kokybė

en: Image rotated
lt: Nuotrauka apsukta

en: Image settings
lt: Nuotraukos ypatybės

en: ImageMagick (Experimental). Path to the library :
lt: ImageMagick (Eksperimentinis). Kelias iki bibliotekos:

en: Imagebrowser
lt: Nuotraukų naršyklė

en: Images
lt: Nuotraukos

en: Import a zip file with images from a url
lt: Importuokite ZIP failą su nuotraukomis iš URL adreso

en: Import date and time information...
lt: Importuoti datos ir laiko informaciją...

en: Import folder
lt: Importuoti direktoriją

en: Import from Server path:
lt: Importuoti iš katalogo serveryje:

en: Import image folder
lt: Importuoti nuotraukų direktoriją

en: Import metadata
lt: Importuoti meta duomenis

en: Import via cURL failed.
lt: Importavimas iš URL nepavyko.

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
lt: Svarbu: Gali būti problemų dalyje naršyklių. Patikrinkite jūsų puslapį.

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert into Post
lt: Įterpti į įrašą

en: Install
lt: Instaliuoti

en: Integrate slideshow
lt: Integruoti skaidres

en: Invalid MediaRSS command (%s).
lt: Neteisinga MediaRSS komanda (%s)

en: Invalid upload. Error Code :
lt: Įkėlimas nepavyko. Klaidos kodas:

en: JavaScript Thumbnail effect
lt: JavaScript miniatūros efektas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: L O A D I N G
lt: ĮKELIAMA

en: Last modified
lt: Paskutinį kartą modifikuota

en: Latest News
lt: Paskutinės naujienos

en: Least used
lt: Mažiausiai naudoti

en: Left
lt: Kairė

en: Link Code line
lt: Link Code Zeile

en: Link to the main image feed
lt: Nuoroda į pagrindinį nuotraukų srautą

en: Location
lt: Vieta

en: MYSQL Version
lt: MySQL versija

en: Main NextGEN Gallery overview
lt: NextGEN galerijos apžvalga

en: Main page (No parent)
lt: Pagrindinis puslapis (ne tėvinis)

en: Make
lt: Padaryti

en: Manage Albums
lt: Tvarkyti albumus

en: Manage Gallery
lt: Tvarkyti galeriją

en: Manage gallery
lt: Tvarkyti galeriją

en: Manage image tags
lt: Tvarkyti nuotraukos žymas

en: Manage others gallery
lt: Tvarkyti kitas galerijas

en: Manage tags
lt: Tvarkyti žymas

en: Match with
lt: Suderinti su

en: Max. number of images
lt: Maks. nuotraukų skaičius

en: Maximize the widget content
lt: Išplėsti valdiklio turinį

en: Media RSS
lt: MediaRSS

en: Memory usage
lt: Atminties panaudojimas

en: Merge tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objects edited.
lt: Susieti žymą (-as) &laquo;%1$s&raquo; bis &laquo;%2$s&raquo; zusammengeführt. %3$s Objekte geändert.

en: Meta Data
lt: Meta duomenys

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: Minimize the widget content
lt: Sutraukti valdiklio turinį

en: More Help & Info
lt: Daugiau pagalbos ir informacijos

en: More settings
lt: Daugiau nustatymų

en: Most popular
lt: Populiariausi

en: Move imagerotator to new location...
lt: Perkelti ImageRotator į naują vietą...

en: Move to...
lt: Perkelti į...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
lt:  %1$s nuotrauka (-os) perkeltos į galeriją %2$s.

en: Name
lt: Vardas

en: New Gallery
lt: Nauja galerija

en: New gallery page ID
lt: Naujas galerijos puslapio ID

en: New tag name(s):
lt: Naujas žymos (-ų) pavadinimas (-ai):

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
lt: Neįmanoma įkelti naujienų srauto. Pabandykite <a href="%s">pagrindinį puslapį</a>, kad galėtume patikrinti ar yra atnaujinimų.

en: Next
lt: Kitas

en: Next tags
lt: Naujesnės žymos

en: NextGEN DEV Team
lt: NextGEN DEV komanda

en: NextGEN Gallery
lt: NextGEN galerija

en: NextGEN Gallery : Tables could not created, please check your database settings
lt: NextGEN Galerija: Lentelės nesukurtos, patikrinkite duomenų bazės nustatymus

en: NextGEN Gallery Overview
lt: NextGEN Galerijos apžvalga

en: NextGEN Gallery contains some functions which are only available under PHP 5.2. You are using the old PHP 4 version, upgrade now! It's no longer supported by the PHP group. Many shared hosting providers offer both PHP 4 and PHP 5, running simultaneously. Ask your provider if they can do this.
lt: NextGEN Galerija susideda iš dalies funkcijų, kurios yra leidžiamos tik nuo PHP 5.2 versijos. Jūs naudojate senąją PHP 4 versiją, kurios jau nebepalaiko PHP darbo grupė. Dauguma serverių paslaugų tiekėjų siūlo PHP4 ir PHP5 kartu, kurie veikia tuo pačiu metu. Klauskite savo tiekėjo ar jums gali atnaujinti PHP versiją.

en: NextGEN Media RSS
lt: NextGEN MediaRSS

en: NextGEN Slideshow
lt: NextGEN skaidrės

en: NextGEN Widget
lt: NextGEN valdiklis

en: No
lt: Ne

en: No GD support
lt: Nėra GD palaikymo

en: No Picture
lt: Nėra nuotraukos

en: No action
lt: Jokio veiksmo

en: No album
lt: Nėra albumo

en: No album ID has been provided as parameter
lt: Albumo ID kaip parametras nenustatyas

en: No album selected
lt: Nepasirinktas albumas

en: No album selected!
lt: Nepasirinktas albumas!

en: No doubt a very useful and easy motivation :-)
lt: Neabejotinai labai naudinga ir lengva motyvacija :)

en: No effect
lt: Nėra efekto

en: No entries found
lt: Įrašų nerasta

en: No exif data
lt: Nėra exif duomenų

en: No float
lt: Kein Float

en: No galleries have been yet created.
lt: Dar nėra sukurtų galerijų.

en: No gallery
lt: Nėra galerijos

en: No gallery selected !
lt: Nepasirinkta galerija!

en: No images selected
lt: Nuotraukos nepasirinktos

en: No meta data saved
lt: Neišsaugoti meta duomenys

en: No new slug(s) specified!
lt: Nėra naujos apibrėžtos URL eilutės!

en: No new tag specified!
lt: Neapibrėžtos naujos žymos!

en: No new/old valid tag specified!
lt: Neapibrėžta sena/nauja žyma!

en: No objects (post/page) found for specified old tags.
lt: Senoms apibrėžtoms žymoms objektas (įrašas/puslapis) nerastas.

en: No picture
lt: Nėra nuotraukos

en: No problem, before you deactivate this plugin press the Uninstall Button, because deactivating NextGEN Gallery does not remove any data that may have been created.
lt: Ne problema, prieš deaktyvuojant šį įskiepį spauskite išsinstaliavimo mygtuką, nes deaktyvuojant NextGEN galeriją visi duomenys, kurie buvo sukurti neištrinami.

en: No slug edited.
lt: Nėra taisytų URL eilučių.

en: No tag deleted.
lt: Nėra ištrintos žymos.

en: No tag merged.
lt: Nėra susietų žymų.

en: No tag renamed.
lt: Nėra pervadintų žymų.

en: No tag specified!
lt: Nėra apibrėžtos žymos!

en: No valid URL path
lt: Neteisingas URL kelias

en: No valid gallery name!
lt: Neteisingas galerijos pavadinimas!

en: No valid new tag.
lt: Nėra teisingos naujos žymos.

en: None
lt: Joks

en: Not fired
lt: Neišmestas

en: Not linked
lt: neturi nuorodos

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
lt: Pastaba: Pagal standartinį jūsų serverio limitą jūs negalite įkelti nuotraukų didesnių nei <strong>%d x %d</strong> pikselių.

en: Note : The upload limit on your server is
lt: Pastaba: Įkėlimo limitas jūsų serveryje yra

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of images per page
lt: Nuotraukų skaičius puslapyje

en: OK
lt: Gerai

en: OK, hide this message now !
lt: Puiku,  dabar paslėpkite šią žinutę!

en: Object didn't contain correct data
lt: Objektas neturi teisingo įrašo

en: Off
lt: Išjungta

en: Offset
lt: Ofsetas

en: On
lt: Įjungta

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to backup all the tables first. NextGEN gallery is stored in the tables
lt: NextGEN galerija saugoma lentelėse. Todėl išinstaliavus, veiksmas negrįžtamas. Jūs turėsite panaudoti Wordpress duomenų bazės atsarginę kopiją, kad pirma atkurtumėte visas lenteles.

en: Only which are listed
lt: Tik tas, kurios įtrauktos į sąrašą

en: Only which are not listed
lt: Tik tas, kurios nėra įtrauktos į sąrašą

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
lt: Ups, failas neegzistuoja! Dar kartą patikrinkite pavadinimą ir pabandykite iš naujo, ačiū.

en: Opaque
lt: Nepermatomas

en: Operating System
lt: Operacinė sistema

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
lt: Operacija įvykdyta sėkmingai. Išvalykite jūsų naršyklės tarpinę atmintį (Cache).

en: Options
lt: Ypatybės

en: Original images
lt: Originalios nuotraukos

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Overwrite tags
lt: Perrašyti žymas

en: PHP Allow URL fopen
lt: PHP leidžia URL atidarymą (fopen)

en: PHP Exif support
lt: PHP Exif palaikymas

en: PHP IPTC support
lt: PHP IPTC palaikymas

en: PHP Max Post Size
lt: PHP Maks. įrašo dydis

en: PHP Max Script Execute Time
lt: PHP Maks. skripto vykdymo laikas

en: PHP Max Upload Size
lt: PHP Maks. įkėlimo dydis

en: PHP Memory Limit
lt: PHP atminties limitas

en: PHP Output Buffer Size
lt: PHP Output Buffer dydis

en: PHP Safe Mode
lt: PHP saugus režimas (Safe mode)

en: PHP Version
lt: PHP versija

en: PHP XML support
lt: PHP XML palaikymas

en: Page
lt: Puslapis

en: Page ID
lt: Puslapio ID

en: Page Link to
lt: Puslapio nuoroda į

en: Path
lt: Kelias

en: Path to the Imagerotator (URL)
lt: Kelias iki Imagerotator (URL)

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Picture tag
lt: Nuotraukos žyma

en: Picture tag: %2$l.
lt: Nuotraukos žyma: %2$l.

en: Pictures deleted successfully
lt: Nuotraukos ištrintos sėkmingai

en: Place a link to the plugin in your blog/webpage
lt: Įkelkite nuorodą į įskiepį savo blog'e ar tinklalapyje

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
lt: šDėmesio! Jei pakeisite nustatymus, jums reikės atkurti miniatūras per -> Tvarkyti galeriją.

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
lt: Pastaba: Jūs galite aktyvuoti vandens ženklą per -> Tvarkyti galeriją. Šis veiksmas negrįžtamas.

en: Position
lt: Pozicija

en: Presort
lt: išskirstyti

en: Press the button to search automatic for the imagerotator, if you uploaded it to wp-content/uploads or a subfolder
lt: Jeigu jūs įkėlėte ImageRotator į wp-content/uploads direktoriją ar subdirektoriją, spauskite mygtuką automatinei paieškai.

en: Preview
lt: Žiūrėti

en: Preview image
lt: Albumo nuotrauka

en: Previous tags
lt: Senesnės žymos

en: Proceed now
lt: Pradėti dabar

en: Program tool
lt: Programos įrankis

en: Province/State
lt: Regionas / Valstija

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Recent donators
lt: Naujausi rėmėjai

en: Related images
lt: Susijusios nuotraukos

en: Related images for
lt: Susieti nuotraukas

en: Related plugins
lt: Susiję įskiepiai

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename Tag
lt: Pervadinti žymą

en: Rename failed
lt: Pervadinimas nepavyko

en: Renamed tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;
lt: Žyma (-os) &laquo;%1$s&raquo; pervadinta (-os)  į &laquo;%2$s&raquo;

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
lt: Ar atstatyti visas ypatybes į standartinius nustatymus?\n\nPasirinkite [Atšaukti] sustabdyti pasirinkimą, [Gerai] patvirtinti.\n

en: Reset all options/settings to the default installation.
lt: Atstatyti visus nustatymus/ypatybes į standartinį instaliavimą.

en: Reset all settings to default parameter
lt: Atstatyti visus nustatymus į standartinius parametrus

en: Reset options
lt: Atstatyti ypatybes

en: Reset settings
lt: Atstatyti nustatymus

en: Resize Images
lt: Keisti nuotraukų dydį

en: Resize Images to
lt: Keisti nuotraukų dydį į

en: Resize images
lt: Keisti nuotraukų dydį

en: Right
lt: Dešinė

en: Roles
lt: Teisės

en: Roles / capabilities
lt: Teisės / galimybės

en: Rollover / Active Color
lt: Rollover / Aktyvi (nuoroda) spalva

en: Rotate
lt: Apversti

en: Rotate images
lt: Sukioti nuotraukas

en: Rotate images clockwise
lt: Sukti nuotrauką pagal laikrodžio rodyklę

en: Rotate images counter-clockwise
lt: Sukti nuotrauką prieš laikrodžio rodyklę

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
lt: Yra įjungtas safe-mode serverio PHP.ini failo nustatymuose. Jūs turite susikurti direktoriją <strong>%s</strong> rankiniu būdu.

en: SQL Mode
lt: SQL režimas

en: Save Changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: Save all changes
lt: Išsaugoti visus pakeitimus

en: Scan Folder for new images
lt: Ieškoti kataloge ar nėra naujų nuotraukų

en: Screen Color
lt: Ekrano spalva

en: Search Images
lt: Ieškoti nuotraukų

en: Search now
lt: Ieškoti dabar

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
lt: Ieškoti rezultatų &#8220;%s&#8221;

en: Search tags
lt: Ieškoti žymų

en: See more information for the Flash Player on the web page
lt: Daugiau informacijos apie Flash įskiepį interneto svetainėje

en: Select &#187;
lt: Pasirinkta &#187;

en: Select :
lt: Pasirinkti:

en: Select Gallery:
lt: Pasirinkti galeriją:

en: Select Zip-File
lt: Pasirinkite ZIP failą

en: Select a preview image:
lt: Pasirinkite peržiūros paveiksliuką:

en: Select album
lt: Pasirinkti albumą

en: Select gallery
lt: Pasirinkite galeriją

en: Select graphic library
lt: Pasirinkti grafikos biblioteką

en: Select picture
lt: Pasirinkti nuotrauką

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
lt: Pasirinkite plotą miniatūrai iš paveikslo kairėje

en: Select the destination gallery:
lt: Pasirinkti tikslinę galeriją:

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
lt: Pasirinkite žemiausią rolę, su kuria pasieksite sekančias galimybes. NextGEN galerija palaiko standartines Wordpress roles.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail
lt: Pasirinkite su pele plotą naujai miniatūrai

en: Send us bugfixes / code changes
lt: Siųskite mums klaidų pataisymus / kodo pakeitimus

en: Separate picture tags with commas.
lt: Atskirkite nuotraukų žymas kableliais.

en: Server
lt: Serveris

en: Server Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Set fix dimension
lt: Nustatykite fiksuotą matmenį

en: Set watermark
lt: Uždėti vandens ženklą

en: Setup
lt: Nustatymai

en: Setup Gallery
lt: Galerijos nustatymai

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
lt: Galerija dirbs jeigu yra po blog.dir

en: Show
lt: Rodyti

en: Show / hide used galleries
lt: Rodyti / slėpti panaudotas galerijas

en: Show :
lt: Rodyti:

en: Show ImageBrowser
lt: Rodyti Nuotraukų naršyklę

en: Show Media RSS icon
lt: Rodyti MediaRSS ikonėlę

en: Show Meta data
lt: Rodyti meta duomenis

en: Show a NextGEN Gallery Slideshow
lt: Rodyti NextGEN galerijos skaidres

en: Show as
lt: Parodyti kaip

en: Show first
lt: Rodyti pirmą

en: Show loading icon
lt: Rodyti krovimosi juostą

en: Show navigation bar
lt: Rodyti navigacijos juostą

en: Show next image on click
lt: Rodyti kitą nuotrauką paspaudus

en: Show the global Media RSS link
lt: Rodyti globalią MedijaRSS nuorodą

en: Shuffle mode
lt: Keitimosi metodas

en: Shutter speed
lt: Langinės (Shutter) greitis

en: Single picture
lt: Viena nuotrauka

en: Singlepic
lt: Nuotraukos nustatymai

en: Size
lt: Dydis

en: Slideshow
lt: Skaidrės

en: Slug(s) to set:
lt: URL eilutė pritaikymui:

en: So, we would like to thank the following people for their pioneer work (without this work it's impossible to create such a plugin so fast)
lt: Taigi, mes norėtume padėkoti žmonėms už jų savanorišką darbą (be šio darbo būtų neįmanoma sukurti tokį įskiepį taip greitai)

en: Some folders/files could not renamed, please recheck the permission and rescan the folder in the manage gallery section.
lt: Dalis direktorijų/failų negali būti pervadinimai, patikrinkite prieigos teises ir peržvelkite direktorijas katalogų tvarkymo sekcijoje.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a Memory Limit of 16 MB higher
lt: Atsiprašome, NextGEN galerija veikia tik jei PHP turi 16Mb atminties ar daugiau.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a role called administrator
lt: Atsiprašome, NextGEN Galerija dirba tik su administratoriaus teisėmis.

en: Sorry, could not create the gallery
lt: Atsiprašome, neįmanoma sukurti galerijos

en: Sorry, you have no access here
lt: Atsiprašome, jūs neturite teisės patekti čia.

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
lt: Atsiprašome, jūs išnaudojote laisvos vietos limitą. Ištrinkite dalį failų, kad galėtume įkelti daugiau medžiagos.

en: Sorry, you must be able to manage galleries to view the list of galleries
lt: Atsiprašome, jeigu norite peržiūrėti galerijų sąrašą, jūs turite turėti teisę tvarkyti galerijas

en: Sort Gallery
lt: Rūšiuoti galeriją

en: Sort Order:
lt: Pozicijos keitimas:

en: Sort direction
lt: Rūšiavimo kryptis

en: Sort gallery
lt: Rūšiuoti galeriją

en: Sort options
lt: Rūšiavimo nustatymai

en: Sort order changed
lt: Pakeistas rūšiavimas

en: Sort thumbnails
lt: Rūšiuoti miniatūras

en: Source
lt: Šaltinis

en: Start upgrade now
lt: Pradėti atnaujinimą dabar

en: Start upload
lt: Pradėti įkėlimą

en: Storage Space
lt: Atminties vieta:

en: Stretch image
lt: Tempti nuotrauką

en: Style
lt: Stilius

en: Style Editor
lt: CSS editorius

en: Subject
lt: Tema

en: Tag
lt: Žyma

en: Tag(s) to delete:
lt: Žyma (-os) ištrinimui:

en: Tag(s) to match:
lt: Žyma (-os) priskirimui:

en: Tag(s) to rename:
lt: Žyma (os) pervadinimui:

en: Tags
lt: Žymos

en: Tags (comma separated list)
lt: Žymos (daugiau žymų galite atskirti kableliais)

en: Tags / Categories
lt: Žymos / Kategorijos

en: Tags changed
lt: Žymos pakeistos

en: Tags number and slugs number isn't the same!
lt: Žymų ir URL eilučių numeriai nesutampa!

en: Templates
lt: Šablonai

en: Text
lt: Tekstas

en: Text for the global Media RSS link:
lt: Globalios MediaRSS nuorodos tektas:

en: Texts / Buttons Color
lt: Teksto / Mygtuko spalva

en: Thanks for using this plugin, I hope you are satisfied ! If you would like to support the further development, please consider a <strong><a href="%s">donation</a></strong>! If you still need some help, please post your questions <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10">here</a> .
lt: Ačiū, kad naudojate šį įskiepį. Aš viliuosi, jūs esate patenkintas! Jeigu jūs norėtumete prisidėti prie tolimesnio vystymo, prašau paremti<strong><a href="%s">mus</a></strong>. Jeigu jums reikia pagalbos, skelbkite klausimus <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10">čia</a>.

en: Thanks to all donators...
lt: Dėkojame visiems rėmėjams...

en: Thanks!
lt: Ačiū!

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and <a href="http://www.mozilla.com/firefox/">a browser with Javascript support</a> are needed..
lt: Reikalingas <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player įskiepis</a>  ir <a href="http://www.mozilla.com/firefox/"> naršyklė su Javascript'o palaikymu</a>..

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
lt: URL failų pasiekiamumas yra draudžiamas jūsų serveryje (allow_url_fopen)

en: The album ID=%s does not exist.
lt: Albumo ID= %s neegzistuoja.

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
lt: Albumas negali prisijungti prie galerijos sub-puslapio. Galerija rodoma tame pačiame puslapyje.

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
lt: Grupiniui įkėlimui reikalingas Adobe Flash 10, išjunkite jį jei turite dėl to problemų

en: The destination gallery does not exist
lt: Tikslinė galerija neegzistuoja

en: The gallery ID=%s does not exist.
lt: Galerijos ID=%s neegzistuoja.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
lt: Galerija atidarys Nuotraukų naršyklę vietoj efekto.

en: The most motivated support for this plugin are your ideas and brain work
lt: Labiausiai motyvuojantis palaikymas šiam įskiepiui yra jūsų idėjos ir protinis darbas

en: The path to imagerotator.swf is not defined, the slideshow will not work.
lt: Kelias iki imagerotator.swf neapibrėžtas, Skaidrės nedirbs.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
lt: Skriptas nustatė, kad jūs atsinaujinote versiją.

en: The server setting Safe-Mode is on !
lt: Serverio nustatymuose PHP.ini faile įjungtas Safe-Mode režimas!

en: The settings are used in the JW Image Rotator Version
lt: Nustatymai naudojami JW Image Rotator versijoje

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
lt: Atnaujinimo procesas užtruks, būkite kantrus.

en: There are many other folks who have made contributions to this project :
lt: Taip pat yra daug kitų žmonių, kurie prisideda prie šio projekto:

en: There exist several ways to contribute, help or support us in this work. Non of them are mandatory.
lt: Yra keletas būdų prisidėti prie šio projekto vystymo. Nei vienas šių būdų nėra privalomas.

en: These values are maximum values
lt: Šios reikšmės yra maksimaliai leistinos

en: This function will not work, cause you need the FreeType library
lt: Ši funkcija nedirbs, jums reikia FreeType bibliotekos

en: This is no valid image file.
lt: Tai neteisingo formato nuotraukos failas!

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better. The path must end with a /.
lt: Tai yra standartinis kelias visiems blog'ams. Su rezerviniu žodžiu  %BLOG_ID% jūs galite patobulinti direktorijų struktūrą. Kelias privalo baigtis su a /.

en: This is the default path for all galleries
lt: Tai standartinis kelias visoms galerijoms

en: This option will append related images to every post
lt: Šis nustatymas pridės susijusias nuotraukas į kiekvieną įrašą

en: This plugin is primarily developed, maintained, supported, documented by
lt: Šis įskiepis pirmiausia vystomas, palaikomas ir dokumentuojamas

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Thumbnail quality
lt: Miniatūros kokybė

en: Thumbnail settings
lt: Miniatūrų nustatymai

en: Thumbnail updated
lt: Miniatūra atnaujinta

en: Thumbnails
lt: Miniatūros

en: Time Created
lt: Sukurta (laikas)

en: Tip : Copy your stylesheet (nggallery.css) to your theme folder, so it will be not lost during a upgrade
lt: Patarimas: Nukopijuokite savo stilių (nggallery.css) į jūsų šablono direktoriją. Taip jo neprarasite atnaujinant sistemą.

en: Tip No. 2: Use the color picker below to help you find the right color scheme for your gallery!
lt: Patarimas nr.2: Naudokite spalvų ratą, taip surasite teisingą spalvų schemą savo galerijai!

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title :
lt: Pavadinimas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To help people to work with this plugin, I would like to have it in all available languages
lt: Kad palengvinčiau žmonėms darbą su šiuo įskiepiu, labai norėčiau padaryti jį prieinamą visomis kalbomis

en: Tooltip text for the global Media RSS link:
lt: Pagalbinis tekstas globaliai Media RSS nuorodai:

en: Transition / Fade effect
lt: Perėjimas / Blukimo efektas

en: Translate the plugin
lt: Išverskite įskiepį

en: Try XHTML validation (with CDATA)
lt: Išbandyti XHTML patvirtinimą (su CDATA)

en: URL to file
lt: URL iki failo

en: Unable to create directory
lt: Neįmanoma sukurti direktorijos

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
lt: Neįmanoma sukurti %s direktorijos. Ar turi ši direktorija įrašymo teises į serverį?

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
lt: Neįmanoma įrašyti į %s direktoriją. Ar turi ši direktorija įrašymo teises į serverį?

en: Unexpected Error
lt: Nenustatyta klaida

en: Uninstall plugin
lt: Išinstaliavimo įskiepis

en: Uninstall plugin tables
lt: Išinstaliuoti įskiepio lenteles

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
lt: Sėkmingai išinstaliuota! Dabar ištrinkite įskiepį ir džiaukitės gyvenimu! Sėkmės!

en: Unsorted
lt: Nesurūšiuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update File
lt: Atnaujinti failą

en: Update Sort Order
lt: Atnaujinti rūšiavimą

en: Update Successfully
lt: Sėkmingai atnaujinta

en: Update capabilities
lt: Atnaujinti galimybes

en: Update file structure...
lt: Atnaujinti failų struktūrą...

en: Update settings...
lt: Atnaujinti nustatymus...

en: Update successful
lt: Atnaujinimas sėkmingas

en: Update successfully
lt: Atnaujinimas sėkmingas

en: Updated capabilities
lt: Atnaujintos galimybės

en: Upgrade NextGEN Gallery
lt: Atnaujinti NextGEN galeriją

en: Upgrade database structure...
lt: Atnaujinti duomenų bazės struktūrą...

en: Upgrade sucessful
lt: Atnaujinimas sėkmingas

en: Upload Images
lt: Įkelti nuotraukas

en: Upload Space Remaining:
lt: Liko vietos:

en: Upload Space Used:
lt: Išnaudota vietos:

en: Upload a Zip-File
lt: Įkelti ZIP failą

en: Upload a zip file with images
lt: Įkelkite ZIP failą su nuotraukomis

en: Upload failed!
lt: Įkėlimas nepavyko!

en: Upload image
lt: Įkelti nuotrauką

en: Upload images
lt: Įkelti nuotraukas

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
lt: Įkelkite keletą failų vienų metu įjungtame pasirinkimo lange pasirinkdami norimus failus ctrl/shift mygtukais

en: Upload pictures
lt: Įkelti nuotraukas

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognize :
lt: Įkeltas ne ZIP failas arba jis su defektais! Serveris atpažįsta:

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
lt: TinyMCE mygtukas / Įkėlimo kortelė

en: Use image as watermark
lt: Naudoti nuotrauką kaip vandens ženklą

en: Use slow zooming effect
lt: Naudoti lėtą pritraukimo efektą

en: Use text as watermark
lt: Naudoti tekstą kaip vandens ženklą

en: Use watermark logo
lt: Naudoti vandens ženklo logotipą

en: Value
lt: Reikšmė

en: Version
lt: Versija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View "%s"
lt: Peržiūrėti "%s"

en: View all
lt: Peržiūrėti visus

en: View all images tagged with %s
lt: Žiūrėti visas nuotraukas pažymėtas su %s žyma

en: WARNING:
lt: ĮSPĖJIMAS:

en: Watermark
lt: Vandens ženklas

en: We would like to thank this people which support us in the work :
lt: Mes norėtume padėkoti šiems žmonėms, kurie palaikė mus šiame darbe:

en: Web 2.0
lt: Web2.0

en: Welcome to NextGEN Gallery !
lt: Sveiki atvykę į NextGEN Galeriją!

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
lt: Kai safe-mode yra įjungtas, PHP naudodama failo funkcijas ar jo direktorijas, patikrina ar esamo skripto (%s) autorius sutampa su vykdomo failo (%s) autoriumi.

en: When you activate this option, some javascript is added to your site footer. Make sure that wp_footer is called in your theme.
lt: Kai jūs aktyvuosite šį nustatymą, dalis javaskript kodo bus įkelta į jūsų saito apatinę puslapio eilutę. Įsitikinkite, kad jūsų šablone funkcija wp_footer() paminėta.

en: When you activate this option, you need to update your permalink structure one time.
lt: Kai jūs aktyvuojate šią nuostatą, jums reikia atnaujinti jūsų tiesioginių nuorodų struktūrą.

en: Widget that displays Media RSS links for NextGEN Gallery.
lt: Valdiklis NextGEN mediaRSS vaizdavimui NextGEN galerijose

en: Width x Height
lt: Plotis x Ilgis

en: Width x Height :
lt: Plotis x Ilgis:

en: Width x height (in pixel)
lt: Plotis x Ilgis (Pikseliais)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
lt: Plotis x Ilgis (Pikseliais). Galerija automatiškai nustatys vieną parametrų.

en: Width:
lt: Plotis:

en: With the placeholder
lt: Su rezerviniu žodžiu

en: XML-RPC services are disabled on this blog.  An admin user can enable them at %s
lt: XML-RPC funkcija šiame bloge išjungta. Administratoriaus teises turintis vartotojas gali įjungti ją čia %s

en: XMP Data
lt: XMP duomenys

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, share and trackback is also a good support for this work
lt: Taip, dalijimasis ir grįžtamąsis ryšis taip pat geras palaikymas šiam darbui

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
lt: Norite išinstaliuoti šį įskiepį iš Wordpress.\nVeiksmas negrįžtamas.\n\nPasirinkus [Atšaukti] veiksmus sustabdysite, [Gerai] išinstaliuosite.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s galleries 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
lt: Planuojate didelį galerijos %s tvarkymą 
     
     'Atšaukti' sustabdyti veiksmus, 'Gerai' pradėti.

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
lt: Jūs pradedate didelį %s nuotraukų tvarkymą 
     
     'Atšaukti' tvarkymą sustabdysite, 'Gerai' pradėsite.

en: You are not allowed to be here
lt: Jūs neturite teisės būti čia.

en: You are not allowed to upload files to this gallery.
lt: Jūs neturite teisių įkelti failus į šią galeriją.

en: You are not allowed to upload files to this site.
lt: Jūs neturite teisių įkelti failų į šį saitą.

en: You can change the logo at the watermark settings
lt: Jūs galite pakeisti logotipą vandens ženklo nustatymuose

en: You can specify multiple tags to delete by separating them with commas
lt: Jūs galite ištrinti daugiau žymų atskiriant juos kableliais

en: You can specify multiple tags to rename by separating them with commas.
lt: Jūs galite pervadinti daugiau žymų atskiriant jas kableliais

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
lt: Jūs galite įkelti daugiau šriftų į <strong>nggallery/fonts</strong> katalogą.

en: You currently have %s rights.
lt: Šiuo metu jūs turite %s teises.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
lt: Du hast nicht die benötigten Rechte um Vorlagen in diesem Blog zu bearbeiten.

en: You do not have the correct permission
lt: Jūs neturite teisingų teisių

en: You don't like NextGEN Gallery ?
lt: Jūs nemėgstate NextGen Galerijos?

en: Your database tables for NextGEN Gallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
lt: Jūsų duomenų bazės NextGEN galerijos lentelės pasenusios ir privalo būti atnaujintos jei norite tęsti.

en: Your theme contain a NextGEN Gallery stylesheet (nggallery.css), this file will be used
lt: Jūsų šablonas turi NextGEN galerijos stilių (nggallery.css), šis failas bus naudojamas

en: Zip-File successfully unpacked
lt: ZIP failas sėkmingai išarchyvuotas

en: [Album not found]
lt: [Albumas nerastas]

en: [Gallery not found]
lt: [Galerija nerasta]

en: [Maximize]
lt: [Išplėsti]

en: [Minimize]
lt: [Sutraukti]

en: [Pictures not found]
lt: [Nuotraukos nerastos]

en: [Show all]
lt: [Rodyti visus]

en: [Show as slideshow]
lt: [Rodyti kaip skaidres]

en: [Show picture list]
lt: [Rodyti nuotraukų sąrašą]

en: [SinglePic not found]
lt: [Žurnalas nerastas]

en: [View with PicLens]
lt: [Peržiūrėti su PicLens programa]

en: a new gallery
lt: Nauja galerija

en: already exists
lt: egzistuoja jau

en: and
lt: ir

en: and all donators...
lt: ir visiems rėmėjams...

en: and the thumbnails directory
lt: ir miniatūrų direktoriją

en: bgfade
lt: Fono blukimas

en: blocks
lt: blokas

en: bubbles
lt: burbulai

en: circles
lt: ratai

en: contains no pictures
lt: Nuotraukų nėra

en: created
lt: sukurta

en: deleted successfully
lt: ištrinta sėkmingai

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
lt: Neegzistuoja. Prašome pirmiausia sukurti pagrindinę galerijos direktoriją

en: doesn&#96;t exist!
lt: neegzistuoja!

en: exclude
lt: Išskirti

en: fade
lt: Blukimas

en: false
lt: Ne

en: finished
lt: baigta

en: fit
lt: fiksuoti

en: flash
lt: blyksnis

en: fluids
lt: skystis

en: for Shutter Reloaded, a real lightweight image effect
lt: už Shutter Reloaded, realų lightweight image efektą

en: for a lot of very useful plugins and ideas
lt: - už daugybę naudingų įskiepių ir idėjų

en: for jQuery, which is the best Web2.0 framework
lt: - už jQuery, kuri yra geriausia Web2.0 aplikacija

en: for the Fugue Iconset
lt: - už Fugue Iconset

en: for the Watermark plugin
lt: už vandens ženklo įskiepį

en: for the best Media Flash Scripts on earth
lt: - už geriausią Media Flash skriptą žemėje

en: for the fantastic PHP Thumbnail Class
lt: - už fantastišką PHP glaudinimo klasę

en: for their great documented code
lt: - už jų puikų dokumentuotą kodą

en: in to
lt: į:

en: is no valid image file!
lt: neteisingas nuotraukos plėtinys!

en: is not writeable !
lt: neįrašomas!

en: lines
lt: linijos

en: loading
lt: įkeliama

en: none
lt: joks

en: of
lt: iš

en: or enter a Zip-File URL
lt: arba įveskite ZIP failo URL adresą

en: pixel
lt: pikselių

en: random
lt: pasirinktinai

en: recent added
lt: Neseniai prijungtos

en: remove
lt: ištrinti

en: sec.
lt: Sek.

en: slowfade
lt: lėtas blukimas

en: successfully created!
lt: sėkmingai sukurta!

en: true
lt: Taip

en: with permission 777 manually !
lt: su prieigos teisėmis 777 rankiniu būdu!

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
lt: jūs galite aktyvuoti navigaciją per nuotraukas (priklauso nuo efekto). Keiskite kodo eilutę tik, kai jūs žinote ką darote ar naudojate skirtingą miniatūrų efektą.
