NextGEN Gallery - en to he translation catalogue (523 entries)

en:  (require WordPress 2.3 or higher)
he: (דרוש וורדפרס בגירסה 2.3 ומעלה)

en:  : Image resized...
he: תמונה מוקטנת :

en:  : Thumbnail created...
he: תמונה ממוזערת נוצרה :

en:  : Watermark created...
he: סימן מים נוצר:

en:  Image(s) successfully added
he: התמונה/תמונות הוספו בהצלחה

en:  MByte
he: מגה-בייטים

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
he: שים לב: למצב בטוח = פועל, תצטרך להוסיף תת-ספרייה בשם thumbs ידנית.

en:  mm
he: דקות

en:  picture(s) successfully added
he: התמונה(ות) הועלו בהצלחה

en:  sec
he: שניות

en: &laquo; Back
he: אחורה

en: 0 will disable pagination, all images on one page
he: 0 ימנע עימוד, כך שכל התמונות יוצגו בדף אחד

en: 0 will show all images
he: 0 יראה את כל התמונות

en: About
he: אודות

en: About this Gallery
he: אודות גלריה זו

en: Action
he: פעולה

en: Activate
he: הפעל

en: Activate and use style sheet:
he: הפעל והשתמש בקובץ סגנון זה:

en: Activate permalinks
he: הפעל קישוריות - PERMALINKS

en: Activate related images
he: הפעל תמונות מקושרות

en: Add Gallery
he: הוסף גלריה

en: Add Metadata :
he: הוסף מידע בסיס:

en: Add a new gallery or import pictures
he: הוסף גלריה חדשה או ייבא תמונות

en: Add gallery
he: הוסף גלריה

en: Add gallery / Upload images
he: הוסף גלריה / העלאת תמונות

en: Add new album
he: הוסף אלבום חדש

en: Add new gallery
he: הוסף גלריה חדשה

en: Add page
he: הוסף דף

en: Add tags
he: הוסף תגיות

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery into your album below
he: לאחר שיצרת ובחרת אלבום, יש באפשרותך לגרור גלריות לתוך האלבום

en: Album
he: אלבום

en: Album Page ID
he: מס' זיהוי של אלבום

en: Album deleted
he: אלבום נמחק

en: Alignment
he: יישור

en: All galleries
he: כל הגלריות

en: All images
he: כל התמונות

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
he: אפשר למשתמשים לשנות את התפקידים וההרשאות עבור בעלי בלוגים אחרים.

en: Allow users to choose a style for the gallery.
he: אפשר למשתמשים לבחור סוג סכנון עבור כל גלריה

en: Allow users to upload zip folders.
he: אפשר למשתמשים להעלות ספריות זיפ

en: Allowed characters for file and folder names are
he: תווים מורשים לשמות קבצים וספריות

en: Alt &amp; Title Text
he: Alt &amp; כותרת טקסט

en: Alt / Title text
he: כותרת טקסט

en: Alt/Titel text
he: טקסט כותרת

en: Aperture
he: פתח

en: Are you sure you want to delete the file '%s'?
    Click ok to delete or cancel to go back.
he: האם אתה באוח שברצונך למחוק את'%s'?
    לחץ אישור על מנת למחוק וביטול על-מנת לבטל ולחזור אחורה.

en: Ascending
he: עולה

en: Author
he: יוצר

en: Author Position
he: מעמד היוצר

en: Back
he: אחורה

en: Back to gallery
he: חזרה לגלריה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background music (URL)
he: מוסיקת רקע (URL)

en: Browse your files
he: סייר בקבצים

en: Browse...
he: סייר...

en: Browsing <strong>%s</strong>
he: סייר <strong>%s</strong>

en: CSS file successfully updated
he: קובץ ה-CSS עודכן בהצלחה

en: Cache cleared
he: הזכרון הזמני נוקה

en: Cache single pictures
he: תמונות בודדות מהזכרון

en: Camera
he: מצלמה

en: Cancel
he: ביטול

en: Caption
he: כותרת

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Center
he: ממורכז

en: Change options
he: שנה אפשרויות

en: Change style
he: שנה סגנון

en: Change the settings of NextGEN Gallery
he: שנה את ההגדרות עבור גלריית NextGEN

en: Cheatin&#8217; uh?
he: מעתיק, הא?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
he: בדוק את הקישור הבא, אם לא ידעת כיצד להגדיר את ההרשאות:

en: Choose gallery
he: בחר גלריה

en: Choose the default style for the galleries.
he: בחר סגנון ברירץ-מחדל עבור הגלריות

en: City
he: עיר

en: Clear cache folder
he: נקה ספריית מטמון

en: Color
he: צבע

en: Compact version
he: גירסה קומפקטית

en: Contact
he: צור קשר

en: Contributors / Tribute to
he: תורמים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Copyright Notice
he: הערות זכויות יוצרים

en: Copyright notes / Credits
he: קרדיט / הערות זכויות יוצרים

en: Country
he: מדינה

en: Country code
he: קוד מדינה

en: Create a new , empty gallery below the folder
he: צור גלריה חדשה, גלריה ריקה מתחת לתיקייה

en: Create and manage albums
he: צור ונהל אלבומים

en: Create new page
he: צור דף חדש

en: Create new thumbnails
he: צור תמונות ממזוערות

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
he: צור תמונות ממוזערות מרובעות, השתמש אך ורק בהגדרת הרוחב הבאה:

en: Creates a file for each singlepic settings. Reduce the CPU load
he: צור קובץ עבור כל תמונה בנפרד. צמצן את השימוש ב-CPU

en: Credit
he: קרדיט

en: Crop square thumbnail from image
he: צור תמונה ממוזערת ע"י חיתוך ריבוע מתמונה

en: Custom
he: מותאם אישת

en: Custom order
he: סדר מותאם אישית

en: Database error. Could not add gallery!
he: בעיית מסד נתונים. אין אפשרות ליצור גלריה!

en: Date Created
he: נוצר בתאריך

en: Date/Time
he: תאריך/זמן

en: Deactivate gallery page link
he: הקפא קישור לדף הגלריה

en: Default size (W x H)
he: גודל ברירת מחדל (רוחב X גובה)

en: Default style
he: סכנון ברירת-מחדל

en: Delete
he: מחק

en: Delete File
he: מחק קובץ

en: Delete album ?
he: למחוק אלבום?

en: Delete files, when removing a gallery in the database
he: מחק קבצים, כאשר נמחקת גלריה במסד הנתונים

en: Delete image ?
he: למחוק קובץ?

en: Delete image files
he: מחק קבצי תמונות

en: Delete images
he: מחק תמונות

en: Delete tags
he: מחק תגיות

en: Delete this file ?
he: למחוק קובץ זה?

en: Delete this gallery ?
he: למחוק גלריה?

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description text
he: טקסט תיאור

en: Direct link to file
he: קישור ישיר לקובץ

en: Directory
he: ספריה

en: Disable flash upload
he: השהה פעילות פלאש

en: Donate the work via paypal
he: תרמו באמצעות PAYPAL

en: Download here
he: הורד כאן

en: Duration time
he: משך זמן

en: EXIF Data
he: מידע EXIF

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Album
he: ערוך אלבום

en: Edit Status
he: ערוך סטטוס

en: Edit gallery
he: ערוך גלריה

en: Editing <strong>%s</strong>
he: עורך <strong>%s</strong>

en: Effect
he: אפקט

en: Effects
he: אפקטים

en: Enable flash based upload
he: הפעל העלאה על בסיס פלאש

en: Enable roles/capabilities
he: אפשר תפקידים / יכולות

en: Enable style selection
he: אפשר בחירת סגנון

en: Enable upload quota check
he: אפשר בדיקת מכסת העלאה

en: Enable zip upload option
he: אפשר העלאת קובץ זיפ

en: Enter the tags
he: הכנס את התגיות

en: Error, the file could not moved to :
he: שגיאה, הקובת לא הועבר ל:

en: Error, the file permissions could not set
he: שגיאה, הרשאות הקובץ לא יכלו להיווצר.

en: Extended version
he: גירסה מורחבת

en: Failure in database, no gallery path set !
he: שגיאה במסד הנתונים, אין נתיב לגלריה!

en: File
he: קובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Float
he: לצוף (float)

en: Focal length
he: מרחק מהמוקד

en: Follow thumbnails could not created.
he: תמונות ממוזערות לא נוצרו.

en: Font
he: גופן

en: For a more flexible user management you can use the
he: לניהול גמיש יותר של משתמשים אתה יכול להיעזר ב

en: For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
he: ל"מצב בטוח" = ON, תצטרף להוסיף תת-ספרייה של תמונות ממוזערות ידנית.

en: Format
he: פורמט

en: Full size
he: גודל מלא

en: GD support
he: תמיכת GD

en: Gallery
he: גלריית NextGEN

en: Gallery ID :
he: מס' זיהוי של גלריה:

en: Gallery IDs, separated by commas.
he: מס' זיהוי של הגלריות, מופרד ע"י פסיק

en: Gallery Overview
he: סקירת גלריה

en: Gallery name
he: שם הגלריה

en: Gallery path
he: נתיב הגלריה

en: Gallery settings
he: הגדרות גלריה

en: General Options
he: הגדרות כלליות

en: General WordPress MU Settings
he: הגדרות כלליות של וורדפרס רב משתתפים

en: Headline
he: כותרת

en: Height:
he: גובה:

en: Here you can control your images, galleries and albums. You currently have %s rights.
he: כאן תוכל לנהל את התמונות, הגלריות והאלבומים שלך. יש לך כרגע %s זכויות.

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Thickbox effect will automatic added to your theme.
he: כאן תוכל לבחור את אפקט התמונה הממוזערת, גלריית NextGeEN תשלב קוד HTML בתוך התמונות. שים לב שרק ThickBox יתווסף באופן אוטומטי לתמה המרכזית שלך.

en: Hide
he: הסתר

en: Hide tags
he: הסתר תגיות

en: Hide thumbnails
he: הסתר תמונות ממוזערות

en: How many NextGEN Gallery widgets would you like?
he: כמה ווידג'טיםשל הגלריה תרצה?

en: How to support ?
he: איך לתמוך?

en: ID
he: מס' זיהוי

en: IPTC Data
he: מידע IPTC

en: If this file were writable you could edit it.
he: אם קובץ זה היה ניתן לכתיבה, היית יכול לערוך אותו.

en: If you didn't find your name on this list and there is some code which I integrate in my plugin, don't hesitate to send me a mail.
he: אם לא מצאת את שמך ברשימה הזו ויש בתוסף זה קוד שלך במקרה, אל תהסס לשלוח לי מייל.

en: If you have problems, please create directory
he: אם יש בעיות, אנא צור תיקייה.

en: If you study the code of this plugin, you will find out that we mixed a lot of good already existing code and ideas together.
he: אם למדת את הקוד של תוסף זה, אתה תמצא ששילבנו רעיונות טובים וקוד טוב יחד.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
he: התעלם מיחסי גובה-רוחב, אין תמונות פרוטריט

en: Image Files
he: קבצי תמונות

en: Image ID
he: מס' זינוי תמונה

en: Image ID:
he: מס' זיהוי תמונה:

en: Image list
he: רשימת תמונות

en: Image quality
he: איכות התמונה

en: Image settings
he: הגרות תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Images successfully resized
he: התמונות הוקטנו בהצלחה.

en: Import EXIF, IPTC or XMP data (if available)
he: ייבא EXIF, IPTC ו-XMP (אם זמין)

en: Import a folder with all images.
he: ייבא תיקיה עם כל התמונות.

en: Import a folder with images. Please note :
he: ייבוא ספריה עם קבצים. שים לב:

en: Import folder
he: ייבוא ספרייה

en: Import from Server path:
he: ייבא מתוך נתיב בשרת:

en: Import image folder
he: ייבא ספריית תמונות

en: Import metadata
he: ייבא אינפורמציה

en: Import metadata finished
he: ייבוא האינפורמציה הסתיים בהצלחה

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
he: חשוב: יכול לגרום לתקלות בחלק מהדפדפנים. אנא בדוק שניתא ת הדף.

en: Insert
he: הכנס

en: Insert into Post
he: הכנס לתוך פוסט

en: Integrate slideshow
he: הוסף מצגת

en: Invalid upload. Error Code :
he: העלאה לא חוקית. שגיאת קוד:

en: JavaScript Thumbnail effect
he: אפקט תמונה ממוזערת ע"י כ'אווה-סקריפט הופעל.

en: Keywords
he: מילות-מפתח

en: Last modified
he: עודכן לאחרונה

en: Latest News
he: חדשות אחרונות

en: Left
he: שמאל

en: Link Code line
he: קישור לשורת הקוד

en: Link to:
he: קישור ל:

en: Location
he: מקום

en: MYSQL Version
he: גירסת MYSQL

en: Main NextGEN Gallery overview
he: סקירה ראשית של גלריית NextGEN

en: Main page (No parent)
he: דף ראשי (לא דף-אב)

en: Main settings
he: הגדרות ראשיות

en: Make
he: עשה

en: Manage Albums
he: נהל אלבומים

en: Manage Gallery
he: ניהול גלריות

en: Manage galleries
he: ניהול גלריות

en: Manage galleries and images
he: נהל גלריות ותמונות

en: Manage gallery
he: נהל גלריות

en: Match with
he: תואם עם

en: Max. number of images
he: מספר מקסימלי של תמונות

en: Memory usage
he: שימוש זכרון

en: Meta
he: אינפורמציה

en: N/A
he: לא זמין

en: Name
he: שם

en: New Gallery
he: גלריה חדשה

en: New Version available
he: גירסה חדשה זמינה

en: New gallery page ID
he: מס' זיהוי חדש של דף גלריה

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
he: מזין החדשות לא יכול להיטען. בדוק את <a href="%s">הדף הראשי</a> עבור עדכונים חדשים.

en: Next
he: קדימה

en: NextGEN DEV Team
he: צוות NextGEN DEV

en: NextGEN Gallery
he: גלריה הבאה

en: NextGEN Gallery %d
he: גלרייה %d

en: NextGEN Gallery : Tables could not created, please check your database settings
he: גלריה: הטבלאות לא נוצרו, אנא בדוק את מסדי הנתונים שלך.

en: NextGEN Gallery Overview
he: סקירה של גלריית NextGEN

en: NextGEN Gallery Widgets
he: ווידג'טים של הגלריה

en: No
he: לא

en: No GD support
he: אין תמיכת GD

en: No Picture
he: אין תמונה

en: No action
he: אין פעולה

en: No album
he: אין אלבום

en: No album selected
he: לא נבחר אלבום

en: No album selected!
he: לא נבחר אלבום!

en: No doubt a very usefull and easy motivation :-)
he: ללא ספק, מוטיבציה טובה וקלה :-)

en: No effect
he: ללא אפקט

en: No entries found
he: לא נמצאו רשומות

en: No exif data
he: איןמידע EXIF

en: No float
he: ללא אפשרות לצוף

en: No gallery
he: אין גלריה

en: No gallery selected !
he: אף גלריה לא נבחרה!

en: No images selected
he: לא נבחרו תמונות

en: No picture
he: אין תמונה

en: No problem, before you deactivate this plugin press the Uninstall Button, because deactivating NextGEN Gallery does not remove any data that may have been created.
he: אין בעיה, לפני שתבטל את התוסף, לחץ על הסרה, משום שביטול התוסף לא מסיר כל סוג של מידע שאי-פעם נוצר בגלרייה.

en: No valid gallery name!
he: לא נבחר שם גלריה תקין!

en: None
he: ריק

en: Not linked
he: לא מקושר

en: Not set
he: לא הוגדר

en: Note : The upload limit on your server is
he: הערה: גודל העלאה בשרת שלך מוגבל ל

en: Number of images per page
he: מספר תמונות בכל עמוד

en: OK
he: אישור

en: Off
he: כבוי

en: Offset
he: פיצוי (אופסט)

en: On
he: פועל

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to backup all the tables first. NextGEN gallery is stored in the tables
he: ברגע שהוסר, לא ניתן יהיה לשחזר. תצטרך להשתמש בגיבוי מסדי הנתונים של וורדפרס בכדי לגבות את הטבלאות תחילה. גלריית NextGEN עושה שימוש בטבלאות מידע.

en: Only which are listed
he: הצג רק את אלה שברשימה

en: Only which are not listed
he: הצג את כל אלה שלא ברשימה

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
he: אופס, קובץ זה לא קיים! בדוק שוב את שמות הקובץ ונסה שוב, תודה.

en: Opaque
he: אטימות/שקיפות

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Options
he: אפשרויות

en: Orginal images
he: תמונות מקוריות

en: Overview
he: סקירה

en: Overwrite tags
he: דרוס תגיות

en: PHP Allow URL fopen
he: PHP מרשה פתיחת URL

en: PHP Exif support
he: תמיכת PHP ב-Exif

en: PHP IPTC support
he: תמיכת PHP ב-IPTC

en: PHP Max Post Size
he: גודל מקסימלי של הפוסט ב-PHP

en: PHP Max Script Execute Time
he: זמן מקסימלי של הוצאת סקריפט לפעולה ב-PHP

en: PHP Max Upload Size
he: גודל מקסימלי להעלאה של ה-PHP

en: PHP Memory Limit
he: הגבל זכרון של ה-PHP

en: PHP Safe Mode
he: מצב בטוח של PHP

en: PHP Version
he: גירסת PHP

en: PHP XML support
he: תמיכת PHP ב-XML

en: Page
he: עמוד

en: Page ID
he: מס' זיהוי של דף

en: Page Link to
he: הדף מקושר ל

en: Path
he: נתיב

en: Photos
he: תמונות

en: Picture
he: תמונה

en: Pictures deleted successfully
he: התמונות נמחו בהצלחה.

en: Place a link to the plugin in your blog/webpage
he: הציבו לינק לתוסף בבלוג או באתר שלכם.

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
he: שים לב: אם אתה משנה הגדרות אלו, תצטרך ליצור תמונות ממוזערות תחת -> ניהול גלריות

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
he: שים לב: יש באפשרותך להפעיל את סימן-המים תחת -> נהל גלריות. פקודה זו אינה ניתנת לשחזור.

en: Position
he: מיקום

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Preview image
he: תצוגה מקדימה של התמונה

en: Proceed now
he: המשך עכשיו

en: Program tool
he: כלי תוכנה

en: Province/State
he: מדינה/מחוז

en: Quantity
he: כמות

en: Resample Mode
he: מצב דגימה מחדש

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
he: האם לאפס את כל האפשרויות לברירת המחדל ?\n\nבחר [ביטול] בכדי לבטל, [אישור] כדי להמשיך.\n

en: Reset all options/settings to the default installation.
he: אפס את כל האפשרויות/הגדרות לברירת-המחדל

en: Reset all settings to default parameter
he: אפס את כל ההגדרות להגדרות ברירת המחדלt

en: Reset options
he: אפס אפשרויות

en: Reset settings
he: אפס הגדרות

en: Resize Images
he: שנה גודל תמונה

en: Resize images
he: הקטן תמונות

en: Right
he: ימין

en: Roles
he: הרשאות

en: Roles / capabilities
he: יכולות / תפקידים

en: Rollover / Active Color
he: צבא לינק פעיל / רולאובר

en: Running... Please wait
he: טוען... המתין בבקשה

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
he: הגבלת מצב בטוח באפקטים! אתה צריך ליצור את הספריה <strong>%s</strong> ידנית

en: SQL Mode
he: מצב SQL

en: Save
he: שמור

en: Save &raquo;
he: שמור

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save all changes
he: שמור את כל השינויים

en: Scan Folder for new images
he: סרוק את כל התיקיות עבור תמונות חדשות

en: Screen Color
he: צבע מסך

en: See more information for the Flash Player on the web page
he: צפה באינפורמציה נוספת אודות גן הםלאש באתר הבית

en: Select :
he: בחר:

en: Select Gallery
he: בחר גלריה

en: Select Gallery &#187;
he: בחר גלריה &#187;

en: Select Gallery:
he: בחר גלריה:

en: Select Zip-File
he: בחר קובץ ZIP

en: Select a gallery
he: בחר גלריה

en: Select album
he: בחר אלבום

en: Select gallery
he: בחר גלריה

en: Select loading image
he: בחר תמונת טעינה

en: Select picture
he: בחר תמונה

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
he: בחר את התפקיד הנמוך ביותר אשר צריך לגשת ליכולות הבאות. גלריית NextGEN תומכת בסטנדרטים של וורדפרס.

en: Send to editor &raquo;
he: שלח לעורך

en: Send us bugfixes / code changes
he: שלחו תיקוני באגים/תיקוני קוד שלכם.

en: Server
he: שרת

en: Server Settings
he: הגדרות שרת

en: Set fix dimension
he: נעל פרופורציה

en: Set watermark
he: קבע סימן מים

en: Setup
he: התקנה

en: Setup Gallery
he: התקנת גלריה

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
he: אמור לעבוד אם הגלריה תחת תיקיית הבלוג

en: Show
he: הצג

en: Show :
he: הצג:

en: Show ImageBrowser
he: הצג סייר תמונות

en: Show Meta data
he: הראה אינפורמציה

en: Show as
he: הצג כ

en: Show first
he: הצג ראשון

en: Show loading icon
he: הצג אייקון טעינה

en: Show navigation bar
he: הצג סרגל ניווט

en: Show next image on click
he: הצג את התמונה הבאה ע"י קליק

en: Show tags
he: הצג תגיות

en: Show thumbnail description
he: הצג תיאור תמונה ממוזערת

en: Show thumbnails
he: הצג תמונות ממוזערות

en: Show:
he: הצג:

en: Shuffle mode
he: מצב אקראיות

en: Shutter speed
he: צמצם/תריס

en: Single picture
he: תמונה בודדת

en: Size
he: גודל

en: Slideshow
he: מצגת

en: So, we would like to thank the following people for their pioneer work (without this work it's impossible to create such a plugin so fast)
he: אם ככה, היינו רוצים להודות לכל האנשים האלו על העבודה הרבה שהשיקעו

en: Some pictures are not writeable :
he: חלק מן התמונות אין ניתנות לכתיבה :

en: Some thumbnails are not writeable :
he: כמה מהתמונות הממוזערות אינן ניתנות לכתיבה:

en: Sorry, NextGEN Gallery works only under WordPress 2.1 or higher
he: מצטערים, הגלריה עובדת רק על וורדפרס 2.1 ומעלה.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a role called administrator
he: מצטערים, הגלריה עובדת אך ורק ע"י המנהל

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
he: מצטערים, שטח האכסון שלך מלא. אנא מחוק קבצים ישנים בכדי להעלות קבצים נוספים.

en: Sort Gallery
he: מיין גלריה

en: Sort direction
he: מיין כיוון

en: Sort gallery
he: מיין גלריות

en: Sort options
he: מיין אפשרויות

en: Sort order changed
he: סדר המיון השתנה

en: Sort thumbnails
he: מיין תמונות ממוזערות

en: Source
he: מקור

en: Start upload
he: התחל להעלות

en: Storage Space
he: שטח אכסון

en: Stretch image
he: מתח תמונה

en: Style
he: סגנון

en: Style Editor
he: עורך סגנון

en: Subject
he: נושא

en: Summary
he: תקציר

en: Tag
he: תג

en: Tags
he: תגיות

en: Tags (comma separated list)
he: תגיות (מופרד ע"י פסיקים)

en: Tags / Categories
he: תגיות /קטגוריות

en: Tags changed
he: תגיות שונו

en: Text
he: טקסט

en: Texts / Buttons Color
he: צבע טקסט / לחצנים

en: Thanks!
he: תודה!

en: The Zip-file is too large. Exceed Memory limit !
he: קובץ הזיפ גדול מדי. מעלה יכולת הזיכרון.

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
he: הגישה לקבצים בכתובת הוקפאה בשרת

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
he: האלבום לא יקשור לתת-גלריה. הגלריה מוצגת באותו דף.

en: The batch upload requires Adobe Flash 9, disable it if you have problems
he: תהליך ההעלאה דורש נגן אדובי פלאש 9, אם יש לך בעיות, השהה את פעילותו.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
he: הגלריה תפתח את סייר התמונות במקום האפקט.

en: The imagerotator.swf is not in the nggallery folder, the slideshow will not work.
he: מייבא ה-SWF לא נמצא בתוך תיקיית ה-nggalley', המצגת לא תפעל.

en: The most motivated support for this plugin are your ideas and brain work
he: מה שמקדם הכי הרבה את התוסף הזה זו המחשבה והדמיון שלכם

en: The server reports that a new NextGEN Gallery Version is now available. Please visit the plugin homepage for more information.
he: השרת מדווח כי גירסת גלריית NextGEN זמינה להורדה. אנא בקרו באתר התוסף למידע נוסף.

en: The server setting Safe-Mode is on !
he: מצב-בטוח מופעל!

en: The settings are used in the JW Image Rotator Version
he: האפשרויות בשימוש בתוך ה-JW Image Rotator Version

en: There are many other folks who have made contributions to this project :
he: ישנם חבר'ה נוספים שתרמו לתוסף זה:

en: There are totally %1$s pictures in %2$s galleries, which are spread across %3$s albums.
he: ישנן בסה"כ %1$s תמונות בתוך %2$s גלריות, אשר מפוזרות בתוך %3$s אלבומים.

en: There exist several ways to contribute, help or support us in this work. Non of them are mandatory.
he: ישנן כמה דרכים לתרום, לעזור או לתמוך בעבודה שלנו.

en: These values are maximum values
he: ערכים אלו הינם מקסימלים

en: This function will not work, cause you need the FreeType library
he: פקודה זו לא תעבוד, משום שתצטרך ספריית FreeType

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better. The path must end with a /.
he: זהו נתיב ברירת המחדל עבור כל הבלוג. עם מראה המקום %BLOG_ID% אתה יכול לסדר את מבנה התיקיות באופן טוב יותר. הנתיב חייב לסתיים ב a //

en: This is the default path for all galleries
he: זהו נתיב ברירת המחדל לכל הגלריות

en: This option will append related images to every post
he: אופציה זו תוסיף תמונות מקושרות לכל פוסט

en: This plugin is primarily developed, maintained, supported, documented by
he: תוסף זה פותח ע"י

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail quality
he: איכות התמונה הממוזערת

en: Thumbnail settings
he: הגדרות תמונות ממוזערות

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Thumbnails successfully created. Please refresh your browser cache.
he: תמונות ממוזערות נוצרו בהצלחה. אנא רעננו את הקאש של הדפדפן.

en: Time Created
he: נותר בזמן

en: Title
he: כותרת

en: Title :
he: כותרת:

en: Title:
he: כותרת:

en: To help people to work with this plugin, I would like to have it in all avaivable languages
he: בכדי לעזור לאנשים אחרים, הייתי רוצה את התוסף בכל השפות הזמינות שיש.

en: Transition / Fade effect
he: אפטי מעבר /דהייה

en: Translate the plugin
he: תרגמו את התוסף

en: Try XHTML validation (with CDATA)
he: נסה ווידוא XHTML

en: URL to file
he: קישור לקובץ

en: Unable to create directory
he: אין אפשרות ליצור את התיקייה.

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
he: לא יכול ליצור ספריה? האם זו תיקיית-אב הניתנת לכתיבה ע"י השרת?

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
he: לא יכול לכתוב לתיקיה/תיקיות? האם הספרייה עם הרשאות כתיבה בשרת?

en: Uninstall plugin
he: הסר תוסף

en: Uninstall plugin tables
he: הסר טבלאות התוסף

en: Uninstall sucessfull ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
he: ההתקנה הוסרה בהצלחה. כעת, הסר את התוסף ותהנה בחיים! בהצלחה!

en: Update
he: עדכן

en: Update File &raquo;
he: עדכן קובץ  &raquo;

en: Update Sort Order
he: עדכן סדר מיון

en: Update Successfully
he: עודכן בהצלחה

en: Update capabilities
he: יכולות עדכון

en: Update successful
he: עודכן בהצלחה

en: Update successfully
he: עודכן בהצלחה

en: Updated capabilities
he: יכולות מעודכנות

en: Upload Images
he: העלה תמונות

en: Upload Space Remaining:
he: שטח זמין להעלאה:

en: Upload Space Used:
he: שטח מנוצל להעלאה:

en: Upload a Zip-File
he: העלה קובץ ZIP

en: Upload a zip file with images
he: העלה קובץ ZIP עם תמונות

en: Upload failed!
he: העלאה נכשלה!

en: Upload image
he: העלאת קבצים

en: Upload images
he: העלאת תמונות

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
he: העלאת מס' תמונות בבת אחת ע"י שימוש ב-CTRL/SHIFT.

en: Upload pictures
he: העלאת תמונות

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognize :
he: הקובץ שהועלה פגום. הודעת השרת:

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
he: שימוש ב TinyMCE Button / טאב העלאה

en: Use image as watermark
he: השתמש בתמונות כסימן-מים

en: Use slow zooming effect
he: השתמש באפקט זום איטי

en: Use text as watermark
he: השתמש בטקסט כסימן-מים

en: Use watermark logo
he: השתמש בלוגו סימן-מים

en: Value
he: ערך

en: Value between 1-5 (higher value, more CPU load)
he: ערכים בין 1-5 (ככל שהערך גבוה יותר, ישנו שימוש גבוה יותר ב-CPU)

en: Version
he: גירסה

en: View
he: תצוגה

en: WARNING:
he: אזהרה:

en: Watch gallery
he: צפה בגלרייה

en: Watermark
he: סימן-מים

en: Watermark successfully added
he: סימן-מים הוסף בהצלחה

en: We would like to thank this people which support us in the work :
he: אנו רוצים להודות לאנשים שעזרו לנו בעבודה על תוסף זה:

en: Web 2.0
he: ווב 2.0

en: Welcome
he: ברוכים הבאים

en: Welcome to NextGEN Gallery !
he: ברוכים הבאים לגלריית NextGEN !

en: Welcome to NextGEN Gallery. Here you can control your images, galleries and albums. You currently have %s rights.
he: ברוכים הבאים לגלריית NextGEN. כאן תוכל לנהל את התמונות, הגלריות והאלבומים שלך. יש לך כרגע %s הרשאות.

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
he: כאשר "מצב בטוח" פועל, ה-PHP בודק אם מנהל ההרשאות של הסקריפט הנוכחי תואם למנהל ההרשאות של הקובץ בכדי להפעיל את הקובץ בתיקייה.

en: When you activate this option, you need to update your permalink structure one time.
he: כאשר הנך מפעיל אוצפיה זו, אתה צריך לעדכן את מבנה הפרמא-לינקס שלך.

en: Width x Height
he: רוחב X גובה

en: Width x Height :
he: רוחב על גובה:

en: Width x height (in pixel)
he: רוחב על גובה (בפיקסלים)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
he: רוחב על גובה (בפסיקבלים). NextGEN תשמור על יחסי הגובה-רוחב.

en: Width:
he: רוחב:

en: With the placeholder
he: יחד עם הסמל הכללי

en: XMP Data
he: nhsg XMP

en: Yes
he: כן

en: Yes, share and trackback is also a good support for this work
he: כן, שתפו ושימו טראקבקים - זו עוד דרך טובה לתמוך בנו.

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
he: אתה עומד להסיר את התוסף מוורפדרס.\nפעולה זו בלתי הפיכה.\n\nבחר [ביטול] כדי להפסיק, [אישור] להסרה.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
he: אתה עומד להתחיל בעריכת התמונות 
    
    "ביטול" בכדי להפסיק, "אישור" בכדי להמשיך

en: You can change the logo at the watermark settings
he: תוכל לשנות את הלוגו בהגדרות סימן-המים

en: You can show this gallery with the tag
he: יש באפשרותך להציג גלריה זו עם תגית

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
he: באפשרותך להעלות פונטים נוספים לגלריה לתוך התיקייה <strong>nggallery/fonts</strong>

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
he: אין לך מספיק הרשאות בכדי לערוך את התבנית עבור בלוג זה.

en: You don't like NextGEN Gallery ?
he: לא אהבת את גלריית NextGEN?

en: Zip-File successfully unpacked
he: קובץ הזיפ חולץ בהצלחה

en: [Maximize]
he: [הגדל]

en: [Minimize]
he: [הקטן]

en: [Show all]
he: [הצג הכל]

en: [Show as slideshow]
he: [הצג בצורת מצגת תמונות]

en: [Show picture list]
he: [הצג בצורת רשימת תמונות]

en: a new gallery
he: גלריה חדשה

en: already exists
he: כבר קיים

en: and
he: ו

en: and the thumbnails directory
he: ואת תיקיית התמונות ההמוזערות

en: bgfade
he: צבע רקע הדהייה

en: blocks
he: בלוק

en: bubbles
he: בועות

en: circles
he: מעגלים

en: contains no pictures
he: לא מכיל תמונות

en: created
he: נוצר

en: deleted successfully
he: נמחק בהצלחה

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
he: לא קיים. אנא צור ספריית גלריה ראשית.

en: doesn&#96;t exist!
he: לא קיים!

en: exclude
he: הוצא

en: fade
he: דהייה

en: false
he: לא

en: fit
he: התאם

en: flash
he: פלאש

en: fluids
he: נזיל

en: for PclZip , a PHP library that manage ZIP archives
he: ל-PclZip, ספריית PHP שמנהלת ארכייב של ZIP.

en: for Simple:Press Forum, it saved me a lot of time
he: לדוגמה: פורום PRESS, שחסך לי זמן רב

en: for a lot of very useful plugins and ideas
he: להרבה פלאגינים ורעיונות שונים

en: for jQuery, which is the best Web2.0 framework
he: ל-jQuery, מסגרת העבודה הכי טובה לווב 2.0

en: for the Watermark plugin
he: לתוסף סימן-המים

en: for the best Media Flash Scripts on earth
he: לסקריפט הפלאש הטוב ביותר בעולם

en: for the fantastic PHP Thumbnail Class
he: למסגרת ה-PHP של התמונות ההמוזערות

en: for their great documented code
he: לרישומי הקוד המעולים שלהם

en: from
he: מ

en: gallery administrator
he: גלריית מנהל

en: gallery editor
he: עורך גלריות

en: in to
he: בתוך

en: is no valid image file!
he: לא קובץ תמונה חוקי!

en: is not writeable !
he: לא ניתן לכתיבה!

en: lines
he: שורות

en: none
he: לא זמין

en: random
he: אקראי

en: recent added
he: נוספו לארונה

en: remove
he: הסר

en: sec.
he: שניות

en: slowfade
he: דהייה איטית

en: successfully created!
he: נוצר בהצלחה!

en: true
he: כן

en: with permission 777 manually !
he: עם הרשאות 777 ידיית!

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
he: אתה יכול להפעיל את הניווט דרך התמונות (תלוי בסוג האפקט). שנה את שורת הקוד בלבד, כאשר הנך משתמשבאפקט תמונה ממוזערת אחר או כאשר אינך יודע מה לעשות.
