NextGEN Gallery - en to et translation catalogue (688 entries)

en:  Image(s) successfully added
et: Piltide lisamine õnnestus

en:  MByte
et: MBaiti

en:  Please note : For safe-mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
et: Märkus : Kui safe-mode = ON siis tuleb thubms alamkataloogid käsitsi teha

en:  is not writeable
et: ei ole kirjutatav !

en:  is not writeable
et: ei ole kirjutatav !

en:  picture(s) successfully added
et: piltide lisamine õnnestus

en: %1s tag(s) deleted.
et: %1s silti kustutatud.

en: %s slug(s) edited.
et: %s lühikirjeldust muudetud.

en: (Error : Couldn't not find image)
et: (Viga : Ei leia pilti)

en: (Error : Couldn't not update data base)
et: (Viga : Ei saa uuendada andmebaasi)

en: (Error : Couldn't not update meta data)
et: (Viga : Ei saa uuendada metaandmeid)

en: (From the theme folder)
et: (Teema kataloogist)

en: (hex w/o #)
et: (hex ilma #, näiteks FFFFFF)

en: 0 will disable pagination, all images on one page
et: 0 keelab lehed, kõik pildid on ühel lehel

en: 0 will display as much as possible based on the width of your theme. Setting normally only required for captions below the images
et: 0 näitab niipalju kui võimalik. Seadistamine on tavaliselt vajalik ainult piltide all olevate pealkirjade jaoks.

en: 0 will show all images
et: 0 näitab kõiki pilte

en: 90&deg; anticlockwise
et: 90&deg; vastupäeva

en: 90&deg; clockwise
et: 90&deg; päripäeva

en: <a href="http://alexrabe.de/wordpress-plugins/nextgen-gallery/languages/" target="_blank">Translation by alex rabe</a>
et: <a href="http://alexrabe.boelinger.com/wordpress-plugins/nextgen-gallery/languages/" target="_blank">Tõlge</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-image-management/" target="_blank">Image management</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-image-management/" target="_blank">Pildi haldus</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Album management</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Albumi haldus</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Gallery management</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Galerii haldus</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Gallery tags</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Galerii sildid</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Introduction</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Tutvustus</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Roles / Capabilities</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Rollid / Õigused</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Setup</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Seadistus</a>

en: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Styles</a>
et: <a href="http://dpotter.net/Technical/2008/03/nextgen-gallery-review-introduction/" target="_blank">Stiilid</a>

en: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10" target="_blank">Support Forums</a>
et: <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery" target="_blank">Tugifoorumid</a>

en: <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Get the Flash Player</a> to see the slideshow.
et: <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Tõmba Flash Player</a> slaidishow vaatamiseks.

en: A RSS feed will be added to you blog header. Useful for CoolIris/PicLens
et: Sinu blogipäisele lisatakse RSS voog. Kasulik Cooliris/PicLens jaoks

en: A failure occurred
et: Viga

en: A new version of NextGEN Gallery is available !
et: NextGEN Gallery uus versioon on saadaval !

en: About
et: Info

en: About this Gallery
et: Info selle galerii kohta

en: Action
et: Toiming

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate Media RSS feed
et: Aktiveeri Media RSS voog

en: Activate PicLens/CoolIris support
et: Aktiveeri PicLens/CoolIris tugi

en: Activate and use style sheet:
et: Aktiveeri ja kasuta kujundust:

en: Activate permalinks
et: Aktiveeri püsiviited

en: Activate related images
et: Aktiveeri seotud pildid

en: Add
et: Lisa

en: Add Gallery / Images
et: Lisa galerii / Laadi pilte

en: Add gallery
et: Lisa galerii

en: Add gallery / Upload images
et: Lisa galerii / Laadi pilte

en: Add hidden images
et: Lisa peidetud pildid

en: Add new album
et: Lisa uus album

en: Add new gallery
et: Lisa uus galerii

en: Add page
et: Lisa leht

en: Add recent or random images from the galleries
et: Lisa galeriidest hiljutised või juhuslikud pildid

en: Add tags
et: Lisa sildid

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery or another album into your new album below
et: Peale albumi loomist ja valimist saab galerii lohistada allolevasse albumisse

en: Album ID
et: Albumi ID

en: Album deleted
et: Album on kustutatud

en: Album description:
et: Kirjeldus:

en: Album example
et: Albumi näidis

en: Album name:
et: Albumi nimi:

en: Album overview
et: Albumi ülevaade

en: Album tags
et: Albumi sildid

en: Alignment
et: Joondamine

en: All galleries
et: Kõik galeriid

en: All images
et: Kõik pildid

en: Allow users to change the roles for other blog authors.
et: Luba kasutajatel muuta rolle teiste blogide autoriteks.

en: Allow users to choose a style for the gallery.
et: Luba kasutajatel valida galerii stiili.

en: Allow users to upload zip folders.
et: Luba kasutajatel zip kataloogide üleslaadimine.

en: Allowed characters for file and folder names are
et: Lubatud märgid faili- ja katalooginimedes on

en: Alphabetical
et: Tähestikuline

en: Alt &amp; Title Text
et: Alt tekst ja pealkiri

en: Alt / Title text
et: Alt teksti ja pealkirja

en: Alt/Title text
et: Alt tekst, pealkiri

en: Apply
et: Uuenda

en: Ascending
et: Kasvav

en: At a Glance
et: Ülevaade

en: Author
et: Autor

en: Back
et: Tagasi

en: Back to gallery
et: Tagasi galeriisse

en: Background Color
et: Tausta värv

en: Background music (URL)
et: Taustamuusika (URL)

en: Bad login/pass combination.
et: Vale kasutajanime/parooli kombinatsioon.

en: Browse images without reload the page. Note : Work only in combination with Shutter effect
et: Sirvi pilte ilma lehte uuesti laadimata. Märkus : Töötab ainult koos Shutter efektiga

en: Browse...
et: Vali...

en: Browsing <strong>%s</strong>
et: Näitan <strong>%s</strong>

en: CSS file successfully updated
et: CSS faili muutmine õnnestus

en: Cache cleared
et: Vahemälu tühjendatud

en: Cache single pictures
et: Hoia üksikpilte vahemälus

en: Camera
et: Kaamera

en: Camera / Type
et: Kaamera / tüüp

en: Cancel
et: Katkesta

en: Caption
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriatega

en: Category
et: Kategooria

en: Center
et: Keskele

en: Change options
et: Muuda seadeid

en: Change style
et: Muuda stiili

en: Cheatin&#8217; uh?
et: Petad või?

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
et: Vaata seda linki kui sa ei tea, kuidas õiguseid sättida :

en: Choose gallery
et: Vali galerii

en: Choose the default style for the galleries.
et: Vali vaikimisi stiil galeriidele

en: City
et: Linn

en: Clear cache folder
et: Tühjenda vahemälu kataloog

en: Click here for more settings
et: Vajuta siia lisaseadistusteks

en: Click to Close
et: Sulge

en: Color
et: Värv

en: Compact version
et: Kompaktne versioon

en: Contact
et: Kontakt

en: Continue
et: Jätka

en: Contribute
et: Löö kaasa

en: Contribute development
et: Aita arendada

en: Contributors / Tribute to
et: Toetajad / Tänuavaldused

en: Copied %1$s picture(s) to gallery: %2$s .
et: %1$s pilti kopeeriti galeriiisse: %2$s .

en: Copy to...
et: Kopeeri...

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Copyright Notice
et: Autorikaitse märkus

en: Copyright notes / Credits
et: Autoriõigused

en: Could not find gallery
et: Ei leia galeriid

en: Could not find image id
et: Ei leia pilti id-ga

en: Could not get a valid foldername
et: Kausta nimi ei ole korrektne

en: Could not write file %1$s (%2$s)
et: Ei saa kirjutada faili %1$s (%2$s)

en: Country
et: Riik

en: Country code
et: Riigi kood

en: Create a new , empty gallery below the folder
et: Lisa uus, tühi galerii kataloogi

en: Create new page
et: Tee uus leht

en: Create new thumbnails
et: Loo uued pisipildid

en: Creates a file for each singlepic settings. Reduce the CPU load
et: Loob iga singlepic jaoks faili. Vähendab protsessori koormust.

en: Custom
et: Omatehtud

en: Custom fields
et: Omatehtud väljad

en: Custom order
et: Käsitsi järjekord

en: Customize thumbnail
et: Kohanda pisipilt

en: Database error. Could not add gallery!
et: Andmebaasi viga. Ei saa lisada galeriid!

en: Date / Time
et: Kuupäev / kellaaeg

en: Date Created
et: Loomiskuupäev

en: Date/Time
et: Kuupäev/kellaaeg

en: Deactivate gallery page link
et: Ära aktiveeri galerii lehe linki

en: Default size (W x H)
et: Vaikimis suurus (L x K)

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete "%s"
et: Kustuta "%s"

en: Delete Tag
et: Kustuta silt

en: Delete album ?
et: Kustuta album ?

en: Delete files, when removing a gallery in the database
et: Kustuta failid koos galerii kustutamisega andmebaasist

en: Delete image files
et: Kustuta pildifailid

en: Delete images
et: Kustuta pildid

en: Delete tags
et: Kustuta sildid

en: Delete this gallery ?
et: Kustuta see galerii ?

en: Descending
et: Kahanev

en: Description
et: Kirjeldus

en: Directory
et: Kataloog

en: Disable flash upload
et: Keela flash üleslaadimine

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
et: Näitan %s&#8211;%s / %s

en: Donate
et: Toeta

en: Donate the work via paypal
et: Tee oma annetus paypal kaudu

en: Download here
et: Laadi alla siit

en: Download latest version
et: Tõmba viimane versioon

en: Duration time
et: Kestvus

en: EXIF Data
et: EXIF andmed

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Album
et: Muuda albumit

en: Edit Status
et: Muutmisstaatus

en: Edit Tag Slug
et: Muuda sildi lühikirjeldus

en: Edit album
et: Muuda albumit

en: Edit gallery
et: Muuda galeriid

en: Edit thumb
et: Muuda pisipilt

en: Editing <strong>%s</strong>
et: Muudan <strong>%s</strong>

en: Effect
et: Efekt

en: Effects
et: Efektid

en: Enable AJAX pagination
et: Luba AJAX lehed

en: Enable IE8 Web Slices
et: Luba IE8 Web Slices

en: Enable flash based upload
et: Luba flashi üleslaadimine

en: Enable roles/capabilities
et: Luba rollid / õigused

en: Enable style selection
et: Luba stiili valimine

en: Enable upload quota check
et: Luba üleslaadimise mahu kontroll

en: Enable zip upload option
et: Luba zipi üleslaadmine

en: Enter the name of the tag to delete.  This tag will be removed from all posts.
et: Sisesta silt, mida soovid kustutada. See silt kustutatakse kõikidest postitustest.

en: Enter the tag name to edit and its new slug. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">Slug definition</a>
et: Sisesta sildi nimi ja selle lühikirjeldus. <a href="http://codex.wordpress.org/Glossary#Slug">Lühikirjelduse (slug) definitsioon</a>

en: Enter the tag to rename and its new value.  You can use this feature to merge tags too. Click "Rename" and all posts which use this tag will be updated.
et: Sisesta silt, mida soovid muuta ja selle uus väärtus. Seda funktsiooni saab kasutada ka siltide liitmiseks. Vajuta "Muuda" ja kõik postitused, kus seda silti kasutatakse, uuendatakse.

en: Enter the tags
et: Sisesta sildid

en: Error rotating thumbnail
et: Viga pisipildi pööramisel

en: Error updating thumbnail
et: Viga pisipildi uuendamisel

en: Error, the file could not moved to :
et: Viga, ei õnnestunud tõsta pilti kataloogi :

en: Error, the file permissions could not set
et: Viga, ei õnnestu sättida faili õiguseid

en: Error. No enough tags for rename. Too for merge. Choose !
et: Viga. Muutmiseks pole piisavalt silte. Vali !

en: Existing Tags
et: Olemasolevad sildid

en: Extended version
et: Laiendatud versioon

en: FAQ
et: KKK

en: Failed to copy database row for picture %s
et: Pildi %s andmebaasi rea kopeerimine ebaõnnestus

en: Failed to copy image %1$s to %2$s
et: Pildi %1$s kopeerimine %2$s ebaõnnestus

en: Failed to delete image %1$s
et: Pildi %1$s kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to move image %1$s to %2$s
et: Pildi %1$s tõstmine %2$s ebaõnnestus

en: Failure in database, no gallery path set !
et: Viga andmebaasis, galerii rada ei ole seatud !

en: Feature request
et: Täiendusettepanekud

en: File name
et: Failinimi

en: Filename
et: Failinimi

en: Fired
et: On kasutatud

en: Flash
et: välk

en: Flip horizontally
et: Peegelda horisontaalselt

en: Flip vertically
et: Peegelda vertikaalselt

en: Float
et: Kandu

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Focal length
et: fookuskaugus

en: For a more flexible user management you can use the
et: Paindlikumaks kasutajate halduseks kasuta

en: Format
et: Formaat

en: Full size
et: Täismõõdus

en: GD Library
et: GD teek

en: Gallery
et: Galerii

en: Gallery %1$s successfully created.<br/>You can show this gallery with the tag %2$s.<br/>
et: Galerii %1$s loomine õnnestus.<br/>Selle galerii näitamiseks kasuta märgendit %2$s.<br/>

en: Gallery Administrator
et: galerii administraatori

en: Gallery Editor
et: galerii muutja

en: Gallery ID :
et: Galerii ID :

en: Gallery IDs, separated by commas.
et: Galerii ID'd komadega eraldatult.

en: Gallery Overview
et: Galerii ülevaade

en: Gallery example
et: Galerii näidis

en: Gallery not found.
et: Galeriid ei leitud

en: Gallery path
et: Galerii rada

en: Gallery settings
et: Galerii seaded

en: Gallery tags
et: Galerii sildid

en: General Options
et: Üldised seaded

en: General WordPress MU Settings
et: Üldised WordPress MU seaded

en: Get help
et: Otsi abi

en: Get help with NextGEN Gallery
et: Abi NextGEN Gallery kohta

en: Get your language pack
et: Tõmba sobiv keelepakk

en: Go
et: Otsi

en: Graphic Library
et: Graafikateek

en: Headline
et: Juhtkiri

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Here you can control your images, galleries and albums.
et: Siin saad hallata oma pilte, galeriisid ja albumeid.

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Shutter and Thickbox effect will automatic added to your theme.
et: Siin saab muuta pisipildi efekti. NextGEN Gallery integreerib piltidele vajaliku HTML koodi. Ainult Thickbox efekt lisatakse kujundusele automaatselt.

en: Hide
et: Peida

en: How to support ?
et: Kuidas toetada?

en: IPTC Data
et: IPTC andmed

en: If pagination is used, this option will still show all images in the modal window (Thickbox, Lightbox etc.). Note : This increase the page load
et: Kui kasutad lehti, siis see seadistus näitab ikkagi pilte modaalses aknas (Thickbox, Lightbox jne.). Märkus : See aeglustab lehe laadimist

en: If this file were writable you could edit it.
et: Kui see fail oleks kirjutatav, saaks seda muuta.

en: If you didn't find your name on this list and there is some code which I integrate in my plugin, don't hesitate to send me a mail.
et: Kui sa ei leidnud oma nime sellest nimekirjast ja sa oled kirjutanud osa koodi, mida ma olen kasutanud, siis saada mulle email.

en: If you have problems, please create directory
et: Kui on probleeme, tee kataloog

en: If you study the code of this plugin, you will find out that we mixed a lot of good already existing code and ideas together.
et: Kui sa uurid selle plugina lähtekoodi, siis sa leiad, et me oleme kasutanud palju olemasolevat koodi ja ideid.

en: If you would like to downgrade later, please make first a complete backup of your database and the images.
et: Kui sa soovid hiljem kasutada eelmist versiooni, siis tee andmebaasist ja piltidest täielik varukoopia.

en: If you would like to use the JW Image Rotatator, please download the player <a href="http://www.longtailvideo.com/players/jw-image-rotator/" target="_blank" >here</a> and upload it to your Upload folder (Default is wp-content/uploads).
et: Kui sa soovid kasutada JW Image Rotatorit, siis laadi see alla <a href="http://www.longtailvideo.com/players/jw-image-rotator/" target="_blank" >siit</a> ja pane see oma üleslaadimise kataloogi (vaikimisi wp-content/uploads).

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
et: Ignoreeri külgede suhteid pisipildi tegemisel

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s)
et: Pilt %1$s (%2$s) kopeeriti kui %3$s (%4$s)

en: Image %1$s (%2$s) copied as image %3$s (%4$s) &raquo; The file already existed in the destination gallery.
et: Pilt %1$s (%2$s) kopeeriti kui %3$s (%4$s) &raquo; Fail oli sihtgaleriis juba olemas.

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Image Height
et: Pildi kõrgus

en: Image ID
et: Pildi ID

en: Image ID:
et: Pildi ID:

en: Image Width
et: Pildi laius

en: Image list
et: Pildi loend

en: Image quality
et: Pildi kvaliteet

en: Image rotated
et: Pilt pööratud

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: ImageMagick (Experimental). Path to the library :
et: ImageMagick (eksperimentaalne). Teegi kataloogitee :

en: Imagebrowser
et: ImageBrowser

en: Images
et: Pildid

en: Import a zip file with images from a url
et: Laadi piltidega Zip fail URLilt

en: Import date and time information...
et: Impordi kuupäeva- ja kellaajainfo...

en: Import folder
et: Impordi kataloog

en: Import from Server path:
et: Impordi serveri kataloogist

en: Import image folder
et: Impordi pildi kataloog

en: Import metadata
et: Impordi metaandmed

en: Import via cURL failed.
et: Import cURL kaudu ebaõnnestus.

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
et: Oluline : Võib põhjustada probleeme mõningate brauseritega. Kontrolli oma lehte.

en: Insert
et: Lisa

en: Insert into Post
et: Lisa postitusele

en: Install
et: Paigalda

en: Integrate slideshow
et: Integreeri slaidishow

en: Invalid MediaRSS command (%s).
et: Vale MediaRSS käsk (%s).

en: Invalid upload. Error Code :
et: Üleslaadimine ebaõnnestus. Veakood :

en: JavaScript Thumbnail effect
et: JavaScript pisipildi efekt

en: Keywords
et: Märksõnad

en: L O A D I N G
et: L A E N

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Latest News
et: Viimased uudised

en: Least used
et: Viimati kasutatud

en: Left
et: Vasakule

en: Link Code line
et: Lingi koodirida

en: Link to the main image feed
et: Viide peamisele pildi voole

en: Location
et: Asukoht

en: MYSQL Version
et: MySQL versioon

en: Main NextGEN Gallery overview
et: NextGEN Gallery ülevaade

en: Main page (No parent)
et: Pealeht (ülemlehte pole)

en: Manage Albums
et: Halda albumeid

en: Manage Gallery
et: Halda galeriisid

en: Manage gallery
et: Halda galeriid

en: Manage image tags
et: Halda pildi silte

en: Manage others gallery
et: Halda teiste galeriid

en: Manage tags
et: Halda silte

en: Match with
et: Sobita

en: Max. number of images
et: Maksimaalne piltide arv

en: Maximize the widget content
et: Maksimeeri mooduli sisu

en: Memory usage
et: Mälukasutus

en: Merge tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objects edited.
et: Sildid &laquo;%1$s&raquo; liideti &laquo;%2$s&raquo;. %3$s objekti muudeti.

en: Meta Data
et: Metaandmed

en: Meta data
et: Metaandmed

en: Minimize the widget content
et: Minimeeri mooduli sisu

en: More Help & Info
et: Abi ja lisainfo

en: More settings
et: Veel seadistusi

en: Most popular
et: Kõige populaarsem

en: Move imagerotator to new location...
et: Tõsta imagerotator uude kohta...

en: Move to...
et: Tõsta...

en: Moved %1$s picture(s) to gallery : %2$s .
et: %1$s pilti tõsteti galeriisse: %2$s .

en: Name
et: Nimi

en: New Gallery
et: Uus galerii

en: New gallery page ID
et: Uue galerii lehe ID

en: New tag name(s):
et: Siltide uued nimed:

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
et: Uudisvoo laadimine ebaõnnestus. Kontrolli <a href="%s">avalehte</a> uuenduste leidmiseks.

en: Next
et: Järgmine

en: Next tags
et: Järgmised sildid

en: NextGEN DEV Team
et: NextGEN meeskond

en: NextGEN Gallery : Tables could not created, please check your database settings
et: NextGEN Gallery : Ei suutnud teha tabeleid, kontrolli andmebaasi seadistusi

en: NextGEN Gallery Overview
et: NextGEN Gallery ülevaade

en: NextGEN Gallery contains some functions which are only available under PHP 5.2. You are using the old PHP 4 version, upgrade now! It's no longer supported by the PHP group. Many shared hosting providers offer both PHP 4 and PHP 5, running simultaneously. Ask your provider if they can do this.
et: NextGEN Galerii mõned funktsioonid on kasutatavad ainult PHP 5.2. Sa kasutad vana PHP 4 versiooni, mis ei ole enam PHP gupi poolt toetatud. Uuenda seda! Paljud veebimajutused pakuvad nii PHP 4 ja PHP 5 paralleelselt. Uuri oma teensuepakkuja käest, kas nemad pakuvad seda.

en: NextGEN Slideshow
et: NextGEN slaidishow

en: NextGEN Widget
et: NextGEN moodul

en: No
et: Ei

en: No GD support
et: Ei ole GD tuge

en: No Picture
et: Ei ole pilti

en: No action
et: Ei tee midagi

en: No album
et: Ei midagi

en: No album ID has been provided as parameter
et: Album ID ei ole parameetriga ette antud

en: No album selected
et: Album ei ole valitud

en: No album selected!
et: Album ei ole valitud!

en: No doubt a very useful and easy motivation :-)
et: Kahtlemata väga kasulik ja väga motiveeriv :-)

en: No effect
et: Ei ole efekti

en: No entries found
et: Sissekandeid ei leitud

en: No exif data
et: Ei ole exif andmeid

en: No float
et: Ära kandu

en: No galleries have been yet created.
et: Ühtegi galeriid ei ole veel tehtud.

en: No gallery
et: Ei midagi

en: No gallery selected !
et: Galerii ei ole valitud !

en: No images selected
et: Ükski pilt ei ole valitud

en: No meta data saved
et: Metaandmeid ei ole

en: No new slug(s) specified!
et: Ühtegi uut lühikirjeldust ei ole!

en: No new tag specified!
et: Ühtegi uut silti ei ole määratud!

en: No new/old valid tag specified!
et: Ühtegi uut/vana korrektset silti ei ole määratud!

en: No objects (post/page) found for specified old tags.
et: Määratud vana sildiga ei leitud ühtegi objekti (postitust/lehte)

en: No picture
et: Ei midagi

en: No problem, before you deactivate this plugin press the Uninstall Button, because deactivating NextGEN Gallery does not remove any data that may have been created.
et: Ei ole probleemi. Enne plugini välja lülitamist vajuta Deinstalleeri nupule, sest NextGEN Gallery välja lülitamine ei eemalda kõiki tehtud andmeid.

en: No slug edited.
et: Ühtegi lühikirjeldust ei muudetud.

en: No tag deleted.
et: Ühtegi silti ei kustutatud.

en: No tag merged.
et: Ühtegi silti ei liidetud.

en: No tag renamed.
et: Ühtegi silti ei muudetud.

en: No tag specified!
et: Ühtegi silti ei ole määratud!

en: No valid URL path
et: Ei ole sobiv URL

en: No valid gallery name!
et: Ei ole sobiv galerii nimi!

en: No valid new tag.
et: Ei ole sobiv uus silt.

en: None
et: Mitte midagi

en: Not fired
et: Ei ole kasutatud

en: Not linked
et: Ei ole lingitud

en: Not set
et: Ei ole seatud

en: Note : Based on your server memory limit you should not upload larger images then <strong>%d x %d</strong> pixel
et: Märkus : Serveri mälupiirangu tõttu ei tohiks sa üles laadida suuremaid pilte kui <strong>%d x %d</strong> pikslit

en: Note : The upload limit on your server is
et: Märkus :  Üleslaadimise limiit sinu serveris on

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Number of images per page
et: Piltide arv lehel

en: OK, hide this message now !
et: OK, peida see teada !

en: Object didn't contain correct data
et: Objekt ei sisalda korrektseid andmeid

en: Off
et: Väljas

en: Offset
et: Nihe

en: On
et: Sees

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to backup all the tables first. NextGEN gallery is stored in the tables
et: Deinstallerimist ei ole võimalik tühistada. Kasuta Database Backup pluginat WordPressi tabelitest varukoopia tegemiseks. NextGEN Gallery hoitakse tablites

en: Only which are listed
et: Ainult need, mis on nimekirjas

en: Only which are not listed
et: Ainult need, mis pole nimekirjas

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
et: Oih, sellist faili ei ole! Kontrolli failinime ja proovi uuesti.

en: Opaque
et: Läbipaistmatus

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Operation successful. Please clear your browser cache.
et: Toiming õnnestus. Uuenda oma brauseri vahemälu.

en: Options
et: Seaded

en: Original images
et: Originaalpildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Overwrite tags
et: Kirjuta sildid üle

en: PHP Allow URL fopen
et: PHP URL fopen lubatud

en: PHP Exif support
et: PHP Exif tugi

en: PHP IPTC support
et: PHP IPTC tugi

en: PHP Max Script Execute Time
et: PHP maksimaalne skripti käivitusaeg

en: PHP Memory Limit
et: PHP mälulimiit

en: PHP Output Buffer Size
et: PHP väljundupuhvri suurus

en: PHP Version
et: PHP versioon

en: PHP XML support
et: PHP XML tugi

en: Page
et: Leht

en: Page ID
et: Lehe ID

en: Page Link to
et: Lingitud leht

en: Path
et: Rada

en: Path to the Imagerotator (URL)
et: Imagerotatori asukoht (URL)

en: Photos
et: fotot

en: Picture
et: Pilt

en: Picture tag
et: Pildi silt

en: Picture tag: %2$l.
et: Pildi silt: %2$l.

en: Pictures deleted successfully
et: Piltide kustutamine õnnestus

en: Place a link to the plugin in your blog/webpage
et: Pane plugina link oma blogi/kodulehele

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
et: Märkus : Kui muuta seadistusi, tuleb pisipildid uuesti luua Halda galeriisid alt .

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
et: Märkus : Vesipildi aktiveerimine käib Halda galeriisid alt. Vesipildi lisamist ei saa tühistada.

en: Position
et: Asukoht

en: Presort
et: Eelsorteerimine

en: Press the button to search automatic for the imagerotator, if you uploaded it to wp-content/uploads or a subfolder
et: Nupule vajutamisel otsitakse imagerotatorit automaatselt kui sa oled selle paigaldanud wp-content/uploads või selle alamkataloogidesse

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview image
et: Eelvaate pilt

en: Previous tags
et: Eelmised sildid

en: Proceed now
et: Tühjenda nüüd

en: Program tool
et: Programm

en: Province/State
et: Maakond

en: Quantity
et: Kogus

en: Recent donators
et: Viimased toetajad

en: Related images
et: Seotud pildid

en: Related images for
et: Seotud pildid

en: Related plugins
et: Seotud pluginad

en: Rename
et: Muuda

en: Rename Tag
et: Muuda silti

en: Rename failed
et: Muutmine ebaõnnestus.

en: Renamed tag(s) &laquo;%1$s&raquo; to &laquo;%2$s&raquo;
et: Sildid &laquo;%1$s&raquo; muudetud &laquo;%2$s&raquo;

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
et: Taastada kõik seaded vaikeväärtustele ?\n\nVali [Cancel] tühistamiseks, [OK] kinnitamiseks.\n

en: Reset all options/settings to the default installation.
et: Taasta kõik seaded vaikimisi väärtustele

en: Reset all settings to default parameter
et: Sea kõikidele parameetritele vaikimis väärtus

en: Reset options
et: Taasta seaded

en: Reset settings
et: Taasta seaded

en: Resize Images
et: Muuda piltide suurus

en: Resize Images to
et: Muuda piltide suurus

en: Resize images
et: Muuda piltide suurust

en: Right
et: Paremale

en: Roles
et: Rollid

en: Roles / capabilities
et: Rollid ja õigused

en: Rollover / Active Color
et: Üleliikumise / aktiivne värv

en: Rotate
et: Pööra

en: Rotate images
et: Pööra pildid

en: Rotate images clockwise
et: Pööra pilte päripäeva

en: Rotate images counter-clockwise
et: Pööra pilte vastupäeva

en: SAFE MODE Restriction in effect! You need to create the folder <strong>%s</strong> manually
et: SAFE MODE piirangud on peal! Kataloog <strong>%s</strong> tuleb luua käsitsi

en: SQL Mode
et: SQL režiim

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Save all changes
et: Salvesta kõik muudatused

en: Scan Folder for new images
et: Otsi kataloogist uusi pilte

en: Screen Color
et: Ekraani värv

en: Search Images
et: Otsi pilte

en: Search now
et: Otsi

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
et: Otsingu tulemused &#8220;%s&#8221;

en: Search tags
et: Otsi silte

en: See more information for the Flash Player on the web page
et: Vaata lisainfot Flash Playeri kohta lehelt

en: Select &#187;
et: Vali &#187;

en: Select :
et: Vali :

en: Select Gallery:
et: Vali galerii:

en: Select Zip-File
et: Vali Zip fail

en: Select a preview image:
et: Vali eelvaate pilt:

en: Select album
et: Vali album

en: Select gallery
et: Vali galerii

en: Select graphic library
et: Vali graafikateek

en: Select picture
et: Vali pilt

en: Select the area for the thumbnail from the picture on the left.
et: Märgi pisipildi piirkond vasakul oleval pildil.

en: Select the destination gallery:
et: Vali sihtgalerii

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
et: Vali madalaim roll, kellel on õigus teostada järgnevaid toiminguid. NextGEN Gallery toetab WordPressi standardseid rolle.

en: Select with the mouse the area for the new thumbnail
et: Märgi hiirega uue pisipildi piirkond

en: Send us bugfixes / code changes
et: Saada meile veaparandusi / koodimuudatusi

en: Separate picture tags with commas.
et: Eralda pildi sildid komadega.

en: Server Settings
et: Serveri seadistused

en: Set fix dimension
et: Fikseeritud mõõt

en: Set watermark
et: Lisa vesimärk

en: Setup
et: Paigaldus

en: Setup Gallery
et: Seadista galeriid

en: Should work if the gallery is bellow the blog.dir
et: Peaks töötama kui galerii on blogi kataloogis

en: Show
et: Näita

en: Show / hide used galleries
et: Näita / peida kasutatud galeriisid

en: Show :
et: Näita :

en: Show ImageBrowser
et: Näita ImageBrowser'it

en: Show Media RSS icon
et: Näita Media RSS ikooni

en: Show Meta data
et: Näita metaandmeid

en: Show a NextGEN Gallery Slideshow
et: Näita NextGEN Gallery slaidishowd

en: Show as
et: Näita kui

en: Show first
et: Näita kõigepealt

en: Show loading icon
et: Näita laadimise ikooni

en: Show navigation bar
et: Näita navigatsiooniriba

en: Show next image on click
et: Näita järgmist pilti klikkides

en: Show the global Media RSS link
et: Näita globaalset Media RSS viidet

en: Shuffle mode
et: Juhuslikus järjekorras

en: Shutter speed
et: katiku kiirus

en: Single picture
et: Üksikpilt

en: Singlepic
et: Üksikpilt

en: Size
et: Suurus

en: Slideshow
et: Slaidishow

en: Slug(s) to set:
et: Määratavad lühikirjeldused:

en: So, we would like to thank the following people for their pioneer work (without this work it's impossible to create such a plugin so fast)
et: Me soovime tänada järgnevaid inimesi nende töö eest (ilma selleta ei oleks olnud võimalik seda pluginat nii kiirelt teha)

en: Some folders/files could not renamed, please recheck the permission and rescan the folder in the manage gallery section.
et: Mõne kataloogi/faili ümbernimetamine ebaõnnestus, kontrolli failisüsteemi õiguseid ja skaneeri kataloog uuesti halda galeriid alt.

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a Memory Limit of 16 MB higher
et: NextGEN Gallery vajab töötamiseks üle 16MB mälu piirangut

en: Sorry, NextGEN Gallery works only with a role called administrator
et: NextGEN Gallery töötab ainult administraatori rollis

en: Sorry, could not create the gallery
et: Galerii lisamine ebaõnnestus

en: Sorry, you have no access here
et: Sul ei ole siia ligipääsu

en: Sorry, you have used your space allocation. Please delete some files to upload more files.
et: Kogu kettaruum on ära kasutatud. Kustuta enne üleslaadimist mõned failid.

en: Sorry, you must be able to manage galleries to view the list of galleries
et: Galeriide nimekirja vaatamiseks peab galeriide haldus lubatud olema

en: Sort Gallery
et: Sorteeri galeriid

en: Sort Order:
et: Sorteerimise järjekord:

en: Sort direction
et: Sorteerimise järjekord

en: Sort gallery
et: Galerii sorteerimine

en: Sort options
et: Sorteerimise seaded

en: Sort order changed
et: Sorteerimise järjekord muudetud

en: Sort thumbnails
et: Sorteeri pisipildid

en: Source
et: Allikas

en: Start upgrade now
et: Alusta uuendust nüüd

en: Start upload
et: Alusta üleslaadimist

en: Storage Space
et: Kettaruum

en: Stretch image
et: Venita pilti

en: Style
et: Kujundus

en: Style Editor
et: Stiili redaktor

en: Subject
et: Pealkiri

en: Tag
et: Silt

en: Tag(s) to delete:
et: Kustutatavad sildid:

en: Tag(s) to match:
et: Otsitavad sildid:

en: Tag(s) to rename:
et: Muudetavad sildid:

en: Tags
et: Sildid

en: Tags (comma separated list)
et: Sildid (komadega eraldatult)

en: Tags / Categories
et: Sildid / Kategooriad

en: Tags changed
et: Sildid muudetud

en: Tags number and slugs number isn't the same!
et: Siltide arv ja lühikirjelduste arv ei klapi!

en: Templates
et: Mallid

en: Text
et: Tekst

en: Text for the global Media RSS link:
et: Tekst globaalsele Media RSS viitele:

en: Texts / Buttons Color
et: Teksti / nuppude värv

en: Thanks for using this plugin, I hope you are satisfied ! If you would like to support the further development, please consider a <strong><a href="%s">donation</a></strong>! If you still need some help, please post your questions <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10">here</a> .
et: Tänan, et kasutad seda pluginat. Loodan, et oled rahul ! Kui sa soovid toetada plugina arendamist, siis palun <strong><a href="%s">toeta</a></strong>! Kui sa vajad plugina kasutamisel abi, siis saada oma küsimused <a href="http://wordpress.org/tags/nextgen-gallery?forum_id=10">siia</a>.

en: Thanks to all donators...
et: Tänud kõikidele toetajatele...

en: Thanks!
et: Aitähh!

en: The <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Player</a> and <a href="http://www.mozilla.com/firefox/">a browser with Javascript support</a> are needed..
et: Vaja on <a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Flash Playerit</a> ja <a href="http://www.mozilla.com/firefox/">Javascripti toega brauserit</a>.

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
et: Ligipääs URL failidele on serverist keelatud (allow_url_fopen)

en: The album ID=%s does not exist.
et: Albumit ID=%s ei ole.

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
et: Album ei lingi galerii alamlehele. Galeriid näidatakse samal lehel.

en: The batch upload requires Adobe Flash 10, disable it if you have problems
et: Paki üleslaadimine vajab Adobe Flash 10. Kui on probleeme, siis keela see ära

en: The destination gallery does not exist
et: Sihtgaleriid ei ole

en: The gallery ID=%s does not exist.
et: Galeriid ID=%s ei ole.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
et: Galerii avab ImageBrowser'i efekti asemel.

en: The most motivated support for this plugin are your ideas and brain work
et: Kõige motiveerivam tugi sellele pluginale on sinu ideed ja mõtted

en: The path to imagerotator.swf is not defined, the slideshow will not work.
et: imagerotator.swf asukoht ei ole määratud. Slaidishow ei tööta.

en: The script detect that you upgrade from a older version.
et: Skript leidis, et sa uuendad vanemast versioonist.

en: The server setting Safe-Mode is on !
et: Serveri seadistus Safe-Mode on lubatud !

en: The settings are used in the JW Image Rotator Version
et: Neid seadistusi kasutatakse JW Image Rotator versiooniga

en: The upgrade process may take a while, so please be patient.
et: Uuendusprotsess võib võtta aega, ole kannatlik.

en: There are many other folks who have made contributions to this project :
et: Paljud teised, kes on seda projekti toetanud :

en: There exist several ways to contribute, help or support us in this work. Non of them are mandatory.
et: Kaasalöömiseks on mitmeid erinevaid võimalusi, aidata ja toetada meid selles töös. Ükski neist ei ole kohustuslik.

en: These values are maximum values
et: Need väärtused on maksimaalsed väärtused

en: This function will not work, cause you need the FreeType library
et: See funktsioon ei tööta, sest selle jaoks on vaja FreeType teeki

en: This is no valid image file.
et: See ei ole sobiv pildifail!

en: This is the default path for all blogs. With the placeholder %BLOG_ID% you can organize the folder structure better. The path must end with a /.
et: See on vaikimisi rada kõikidele blogidele. Märgendiga %BLOG_ID% saab kataloogistruktuuri paremini organiseerida. Rada peab lõppema /

en: This is the default path for all galleries
et: See on vaikimisi rada galeriidele

en: This option will append related images to every post
et: See seade lisab seotud pildid igale postitusele

en: This plugin is primarily developed, maintained, supported, documented by
et: Seda pluginat arendab, haldab, toetab ja dokumenteerib

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Thumbnail quality
et: Pisipildi kvaliteet

en: Thumbnail settings
et: Pisipildi seaded

en: Thumbnail updated
et: Pisipilt uuendatud

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Time Created
et: Loomisaeg

en: Tip : Copy your stylesheet (nggallery.css) to your theme folder, so it will be not lost during a upgrade
et: Märkus : Kopeeri oma stiil (nggallery.css) teema kataloogi, siis ei lähe see uuendamisel kaotsi.

en: Tip No. 2: Use the color picker below to help you find the right color scheme for your gallery!
et: Vihje nr 2: Galeriile sobiva värviskeemi leidmiseks kasuta all olevat värvivalijat!

en: Title
et: Pealkiri

en: Title :
et: Pealkiri :

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To help people to work with this plugin, I would like to have it in all available languages
et: Minu sooviks on see plugin tõlkida võimalikult paljudesse keeltesse, et kõik saaksid seda kasutada

en: Tooltip text for the global Media RSS link:
et: Märkus globaalsele Media RSS viitele:

en: Transition / Fade effect
et: Ülemineku efekt

en: Translate the plugin
et: Tõlgi plugin

en: Try XHTML validation (with CDATA)
et: Ürita XHTML kontrolli (koos CDATAga)

en: URL to file
et: Pildi URL

en: Unable to create directory
et: Ei saa luua kataloogi

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
et: Ei õnnestu luua kataloogi %s. Kas ülemkataloogi kirjutamine on lubatud?

en: Unable to write to directory %s. Is this directory writable by the server?
et: Ei õnnestu kirjutada kataloogi %s. Kas kataloogi kirjutamine on lubatud?

en: Unexpected Error
et: Ootamatu viga

en: Uninstall plugin
et: Deinstalleeri plugin

en: Uninstall plugin tables
et: Deinstalleeri plugini tabel

en: Uninstall sucessful ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
et: Maha installeerimine õnnestus ! Kustuta plugin ja naudi elu ! Edu !

en: Unsorted
et: Sorteerimata

en: Update
et: Uuenda

en: Update File
et: Uuenda fail

en: Update Sort Order
et: Muuda sorteerimise järjekorda

en: Update Successfully
et: Uuendamine õnnestus

en: Update capabilities
et: Uuenda õiguseid

en: Update file structure...
et: Uuenda faili struktuuri...

en: Update settings...
et: Uuenda seadeid...

en: Update successful
et: Uuendamine õnnestus

en: Update successfully
et: Uuendamine õnnestus

en: Updated capabilities
et: Õigused muudetud

en: Upgrade NextGEN Gallery
et: Uuenda NextGEN Gallery

en: Upgrade database structure...
et: Uuenda andmebaasi struktuuri...

en: Upgrade sucessful
et: Uuendamine õnnestus

en: Upload Images
et: Laadi pildid

en: Upload Space Remaining:
et: Vaba kettaruum:

en: Upload Space Used:
et: Kettaruum kasutusel:

en: Upload a Zip-File
et: Laadi Zip fail

en: Upload a zip file with images
et: Laadi piltidega Zip faili

en: Upload failed!
et: Üleslaadimine ebaõnnestus!

en: Upload image
et: Lae pilt

en: Upload images
et: Laadi pildid

en: Upload multiple files at once by ctrl/shift-selecting in dialog
et: Mitme faili korraga üleslaadimiseks hoia valimisel all ctrl ja shift klahve

en: Upload pictures
et: Lae pildid üles

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognize :
et: Laetud fail on vigane või ei ole zip fail ! Server tuvastas :

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
et: TinyMCE nupp / Laadimise tab

en: Use image as watermark
et: Kasuta pilti vesipildina

en: Use slow zooming effect
et: Kasuta aeglast zoom efekti

en: Use text as watermark
et: Kasuta teksti vesipildina

en: Use watermark logo
et: Kasuta vesipildi logo

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: View
et: Vaade

en: View "%s"
et: Vaade "%s"

en: View all
et: Näita kõiki

en: View all images tagged with %s
et: Näita kõik pildid sildiga %s

en: WARNING:
et: HOIATUS:

en: Watermark
et: Vesipilt

en: We would like to thank this people which support us in the work :
et: Me soovime tänada neid inimesi meie toetamise eest :

en: Welcome to NextGEN Gallery !
et: Tere tulemast NextGEN Gallery'sse !

en: When safe_mode is on, PHP checks to see if the owner (%s) of the current script matches the owner (%s) of the file to be operated on by a file function or its directory
et: Kui safe_mode on sisse lülitatud, kontrollib PHP kas jooksva skripti omanik (%s) on sama kui kataloogil või failil, mida kasutab file funktsioon (%s)

en: When you activate this option, some javascript is added to your site footer. Make sure that wp_footer is called in your theme.
et: Kui sa aktiveerid selle omaduse, siis lisatakse lehe päisesse natuke javascripti. Veendu, et sinu teema kutsub välja wp_footer funktsiooni.

en: When you activate this option, you need to update your permalink structure one time.
et: Aktiveerides selle seade tuleb ühe korra uuendada püsiviidete struktuur.

en: Widget that displays Media RSS links for NextGEN Gallery.
et: Moodul, mis näitab Media RSS viitedi NextGEN Gallery jaoks.

en: Width x Height
et: Laius x kõrgus

en: Width x Height :
et: Laius x kõrgus :

en: Width x height (in pixel)
et: Laius x kõrgus (punktides)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
et: Laius x kõrgus (punktides). NextGEN Gallery säilitab külgede suhted

en: Width:
et: Laius:

en: With the placeholder
et: Märgendiga

en: XML-RPC services are disabled on this blog.  An admin user can enable them at %s
et: Selles blogis on XML-RPS teenused keelatud. Administraator saab need lubada %s

en: XMP Data
et: XMP andmed

en: Yes
et: Jah

en: Yes, share and trackback is also a good support for this work
et: Jah, levitamine ja tagasiside on samuti head variandid toetamiseks

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
et: Sa oled seda pluginat deinstalleerimas.\nSee toiming ei ole pööratav.\n\nVali [Cancel] katkestamiseks, [OK] jätkamiseks.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s galleries 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
et: Alustada masstöötlust %s galeriidele 
     
     'Cancel' katkestuseks, 'OK' jätkamiseks.

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
et: Alustada masstöötlust %s pildile 
     
     'Cancel' katkestuseks, 'OK' jätkamiseks.

en: You are not allowed to be here
et: Sa ei tohi siin olla

en: You are not allowed to upload files to this gallery.
et: Sul ei ole lubatud galeriisse faile laadida.

en: You are not allowed to upload files to this site.
et: Sul ei ole lubatud siia lehele faile laadida.

en: You can change the logo at the watermark settings
et: Logo saad muuta vesipildi seadistuse alt

en: You can specify multiple tags to delete by separating them with commas
et: Mitme sildi kustutamisel eralda need komadega.

en: You can specify multiple tags to rename by separating them with commas.
et: Mitme sildi määramisel eralda need komadega

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
et: Fonte saab lisada <strong>nggallery/fonts</strong> kataloogi

en: You currently have %s rights.
et: Sul on praegu %s õigused.

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
et: Mallide muutmiseks ei ole piisavalt õiguseid.

en: You do not have the correct permission
et: Sul ei ole piisavalt õiguseid

en: You don't like NextGEN Gallery ?
et: Kas sulle ei meeldi NextGEN Gallery ?

en: Your database tables for NextGEN Gallery is out-of-date, and must be upgraded before you can continue.
et: Sinu NextGEN Gallery andmebaasitabelid on aegunud. Neid tuleb enne jätkamist uuendada.

en: Your theme contain a NextGEN Gallery stylesheet (nggallery.css), this file will be used
et: Sinu teema sisaldab NextGEN Gallery stiili (nggallery.css). Kasutame seda faili.

en: Zip-File successfully unpacked
et: Zip faili lahti pakkimine õnnestus

en: [Album not found]
et: [Albumit ei leitud]

en: [Gallery not found]
et: [Galeriid ei leitud]

en: [Maximize]
et: [Maksimeeri]

en: [Minimize]
et: [Minimeeri]

en: [Pictures not found]
et: [Pilte ei leitud]

en: [Show all]
et: [Näita kõiki]

en: [Show as slideshow]
et: [Näita slaidishowna]

en: [Show picture list]
et: [Näita piltide listi]

en: [SinglePic not found]
et: [Pilti ei leitud]

en: [View with PicLens]
et: [Vaata PicLensiga]

en: a new gallery
et: uus galerii

en: already exists
et: on juba olemas

en: and
et: ja

en: and all donators...
et: ja kõiki toetajaid...

en: and the thumbnails directory
et: ja pisipiltide kataloog

en: bgfade
et: hajuta taust

en: blocks
et: blokid

en: bubbles
et: mullid

en: circles
et: ringid

en: contains no pictures
et: ei sisalda pilte

en: created
et: tehtud

en: deleted successfully
et: kustutamine õnnestus

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
et: ei eksisteeri. Tee esmalt galerii kataloog

en: doesn&#96;t exist!
et: ei ole olemas!

en: exclude
et: väljaarvatud

en: fade
et: hajuta

en: false
et: Ei

en: finished
et: valmis

en: fit
et: sobita

en: flash
et: välk

en: fluids
et: vedelikud

en: for Shutter Reloaded, a real lightweight image effect
et: tõeliselt lihtsa pilidi efekti Shutter Reloaded eest

en: for a lot of very useful plugins and ideas
et: paljude kasulike pluginate ja ideede eest

en: for jQuery, which is the best Web2.0 framework
et: jQuery eest, mis on parim Web2.0 framework

en: for the Fugue Iconset
et: Fugue Iconseti eest

en: for the Watermark plugin
et: Watermark plugina eest

en: for the best Media Flash Scripts on earth
et: maailma parimate Media Flash Scriptide eest

en: for the fantastic PHP Thumbnail Class
et: fantastilise PHP Thumbnail Class eest

en: for their great documented code
et: suurepärase dokumenteeritud lähtekoodi eest

en: in to
et: galeriisse

en: is no valid image file!
et: ei ole sobiv pildifail!

en: is not writeable !
et: ei ole kirjutatav !

en: lines
et: jooned

en: loading
et: laen

en: none
et: välja lülitatud

en: of
et: /

en: or enter a Zip-File URL
et: või sisesta Zip faili URL

en: pixel
et: piksel

en: random
et: juhuslik

en: recent added
et: viimati lisatud

en: remove
et: kustuta

en: sec.
et: sekundit

en: slowfade
et: aeglane hajutus

en: successfully created!
et: tehti edukalt!

en: true
et: Jah

en: with permission 777 manually !
et: õigustega 777 käsitsi !

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
et: saab aktiveerida piltide navigeerimise (sõltub efektist). Muuda koodirida ainult siis kui kasutad mõnda teist pisipildi efekti või kui sa tead, mida teed.
