NextGEN Gallery - en to cs translation catalogue (415 entries)

en:  (require WordPress 2.3 or higher)
cs: (vyžaduje WordPress 2.3 nebo vyšší)

en:  : Import successfull
cs:  : Import proběhl úspěšně

en:  Image(s) successfully added
cs: Obrázky úspěšně přidány

en:  MByte
cs: MB

en:  picture(s) successfully added
cs: obrázek/y byly úspěšně přidány

en:  pictures added.
cs:  obrázky přidány

en: &laquo; Back
cs: &laquo; Zpět

en: (Core AJAX developer)
cs: (Vývojář jádra AJAX)

en: (Core developer)
cs: (Hlavní vývojář)

en: (Lead developer)
cs: (Vedoucí vývojář)

en: (Sidebar Widget developer)
cs: (Sidebar Widget vývojář)

en: 0 will disable pagination, all images on one page
cs: 0 vypne stránkování, všechny obrázky budou na jedné stránce

en: 0 will show all images
cs: při nastavené 0 se zobrazí všechny obrázky

en: About
cs: O programu

en: About this Gallery
cs: O této galerii

en: Action
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Activate and use style sheet:
cs: Aktivované a použíté styly:

en: Activate jQuery navigation
cs: Povolit navigaci jQuery

en: Activate related images
cs: Pololit podobné obrázky

en: Add Gallery
cs: Přidat galerii

en: Add a new gallery or import pictures
cs: Založit novou galerii nebo přidat obrázky

en: Add gallery
cs: Přidat galerii

en: Add gallery / Upload images
cs: Přidat galerii / Nahrát obrázky

en: Add new album
cs: Přidat nové album

en: Add new gallery
cs: Přidat novou galerii

en: Add page
cs: Přidat stránku

en: Add tags
cs: Přidat tagy

en: After you create and select a album, you can drag and drop a gallery into your album below
cs: Poté, co vytvoříte a zvolíte album, může do něj myší přetahovat galerie níže.

en: Album Page ID
cs: ID stránky alba

en: Album deleted
cs: Album bylo odstraněno

en: All categories
cs: Všechny kategorie

en: All images
cs: Všechny obrázky

en: Allowed characters for file and folder names are
cs: Přípustné znaky pro názvy souboru a složek jsou

en: Alt &amp; Title Text
cs: Alternativní &amp; Text Tutilku

en: Alt / Title text
cs: Alternativní text / titulek

en: Are you sure you want to delete the file '%s'?
    Click ok to delete or cancel to go back.
cs: Opravdu chcete smazat tento soubor '%s'?
    Pro smazaní stiskněte OK, CANCEL pro zrušení.

en: Ascending
cs: Zvětšující

en: Author
cs: Autor

en: Back
cs: Zpět

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background music (URL)
cs: Hudba na pozadí (adresa URL)

en: Browse your files
cs: Projít vaše soubory

en: Browsing <strong>%s</strong>
cs: Prohlížení <strong>%s</strong>

en: CSS file successfully updated
cs: CSS soubor byl úspěšně aktualizován

en: Categories
cs: Kategorie

en: Categories (id (use , to seperate)
cs: Kategorie (id (use, to separate)

en: Change options
cs: Změnit nastavení

en: Change style
cs: Změnit styl

en: Change the settings of NextGEN Gallery
cs: Změnit nastavení NextGEN galerie

en: Check this link, if you didn't know how to set the permission :
cs: Podívejte se na tento odkaz, pokud nevíte jak nastavit práva :

en: Choose gallery
cs: Zvolte galerii

en: Color
cs: Barva

en: Compact version
cs: Kompaktní verze

en: Contributors / Tribute to
cs: Součásti doplňku

en: Copyright notes / Credits
cs: Autorská práva / autoři

en: Create a new , empty gallery below the folder
cs: Vytvořit novou prázdnou galerii pod složkou

en: Create and manage albums
cs: Vytváření a správa alb

en: Create new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Create new thumbnails
cs: Vytvořit nové náhledy

en: Create square thumbnails, use only the width setting :
cs: Vytvořit čtvercové náhledy, použije se rozměr šířky:

en: Crop square thumbnail from image
cs: Vyříznout čtvercový náhled z obrázku

en: Custom
cs: Vlastní

en: Database error. Could not add gallery!
cs: Chyba databáze. Nemohla být přidána galerie

en: Deactivate gallery page link
cs: Zrušit odkaz na stránku galerie

en: Default size (W x H)
cs: Základní rozměr (Š x V)

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete File
cs: Smazat

en: Delete album ?
cs: Smazat album?

en: Delete files, when removing a gallery in the database
cs: Smazat soubory při odstraňování galerie z databáze

en: Delete image ?
cs: Smazat?

en: Delete image files
cs: Smazat soubory obrázků

en: Delete images
cs: Smazat obrázky

en: Delete tags
cs: Smazat tagy

en: Delete this file ?
cs: Smazat tento soubor?

en: Delete this gallery ?
cs: Smazat tuto galerii?

en: Descending
cs: Zmenšující

en: Description
cs: Popis

en: Description text
cs: Popis

en: Direct link to file
cs: Přímý odkaz k souboru

en: Directory
cs: Adresář

en: Display type
cs: Způsob zobrazení

en: Donate the work via paypal
cs: Přispějte na naši práci přes PayPal

en: Download here
cs: Stáhnout zde

en: Duration time
cs: Doba zobrazení

en: Edit
cs: Editovat

en: Edit Album
cs: Upravit Album

en: Editing <strong>%s</strong>
cs: Editace <strong>%s</strong>

en: Effect
cs: Efekt

en: Effects
cs: Efekty

en: Enter the tags
cs: Zadejte tagy

en: Error, the file could not moved to :
cs: Chyba, soubor nemohl být přesunut do:

en: Error, the file permissions could not set
cs: Chyba, práva k souboru nemohla být nastavena

en: Extended version
cs: Rozšířená verze

en: Failure in database, no gallery path set !
cs: Chyba databáze, nebyla nastavena cesta ke galerii

en: File
cs: Soubor

en: File name
cs: Jméno souboru

en: Float
cs: Obtékaný

en: Follow thumbnails could not created.
cs: Některé náhledy nelze vytvořit.

en: Font
cs: Písmo

en: For a more flexible user management you can use the
cs: Pro lepší správu účtů můžete využít

en: For save_mode = ON you need to add the subfolder thumbs manually
cs: při nastavení save_mode = ON je potřeba ručně vytvořit podsložku s názvem thumbs

en: Full size
cs: Plná velikost

en: GD support
cs: GD podporováno

en: Gallery
cs: Galerie

en: Gallery
cs: Galerie

en: Gallery Overview
cs: Přehled galerií

en: Gallery name
cs: Název galerie

en: Gallery path
cs: Cesta ke galerii

en: Gallery settings
cs: Nastavení galerie

en: General Options
cs: Obecná nastavení

en: Height (px)
cs: Výška (px)

en: Height:
cs: Výška

en: Here you can select the thumbnail effect, NextGEN Gallery will integrate the required HTML code in the images. Please note that only the Thickbox effect will automatic added to your theme.
cs: Zde můžete nastavit efekt k náhledům. NextGEN galerie integruje potřebný HTML kód k obrázkům. Vemte, prosím, na vědomí, že pouze Thickbox efekt bude automaticky přidán k vašemu tématu.

en: Hide tags
cs: Skrýt tagy

en: Hide thumbnails
cs: Schovat náhledy

en: How to support ?
cs: Jak podpořit?

en: If this file were writable you could edit it.
cs: Kdyby byl soubor zapisovatelný, bylo by možno ho editovat.

en: If you didn't find your name on this list and there is some code which I integrate in my plugin, don't hesitate to send me a mail.
cs: Jestliže jste zde nenašli své jméno a váš kód je součástí tohoto doplňku, neváhejte mi poslat email.

en: If you study the code of this plugin, you will find out that we mixed a lot of good already existing code and ideas together.
cs: Pokud si budete prohlížet zdrojový kód tohoto doplňku, zjistíte, že jsme spojili mnoho dobrých, již existujících, kódů a nápadů do jednoho celku.

en: Ignore the aspect ratio, no portrait thumbnails
cs: Ignorovat poměr stran, žádné náhledy navýšku

en: Image ID
cs: ID obrázku

en: Image list
cs: Seznam obrázků

en: Image quality
cs: Kvalita obrázku

en: Image settings
cs: nastavení obrázků

en: Images
cs: Obrázky

en: Images successfully resized
cs: Změna velikosti proběhla úspěšně

en: Import
cs: Importovat

en: Import a folder with images. Please note :
cs: Improtování složek s obrázky. Upozornění:

en: Import folder
cs: Importovat složku

en: Import from Server path:
cs: Importovat ze serveru

en: Import image folder
cs: Importovat složku s obrázky

en: Import this gallery ?
cs: Importovat tuto galerii?

en: Important : Could causes problem at some browser. Please recheck your page.
cs: Důležité: Toto nastavení může způsobit problémy v některých prohlížečích, proto si stránku raději vyzkoušejte.

en: Insert
cs: Vložit

en: Integrate slideshow
cs: Integrovat automatickou prezentaci

en: JavaScript Thumbnail effect
cs: JavaScriptový efekt náhledů

en: Latest News
cs: Posledníí novinky

en: Left
cs: Vlevo

en: Link Code line
cs: kód odkazu

en: Link to:
cs: Odkaz:

en: MYSQL Version
cs: verze MySQL

en: Main NextGEN Gallery overview
cs: Hlavná přehled NextGEN galerie

en: Main page (No parent)
cs: Hlavní stránka (Žádná nadřazená)

en: Main settings
cs: Hlavní nastavení

en: Manage Albums
cs: Spravovat alba

en: Manage Gallery
cs: Spravovat galerii

en: Manage galleries and images
cs: Spravovat galerie a obrázky

en: Manage gallery
cs: Spravovat galerii

en: Match with
cs: Schoduje se s

en: Max. number of images
cs: Max. počet obrázků

en: Memory usage
cs: Využití paměti

en: Mode
cs: Mód

en: Name
cs: Název

en: New Gallery
cs: Nová galerie

en: New Version available
cs: Je dostupná nová verze

en: New gallery page ID
cs: ID nové galerie

en: Newsfeed could not be loaded.  Check the <a href="%s">front page</a> to check for updates.
cs: Zdroj novinek se nepodařilo otevřít. Pro aktuality se podívejte na <a href="%s">front page</a>.

en: Next
cs: Další

en: NextGEN DEV Team
cs: NextGEN Vývojáři

en: NextGEN Gallery Overview
cs: Přehled NextGEN galerie

en: NextGEN Random Image
cs: NextGEN Náhodný obrázek

en: NextGEN Recent Image
cs: NextGEN aktuální obrázek

en: No
cs: Ne

en: No GD support
cs: GD není podporováno

en: No Picture
cs: Žádný obrázek

en: No action
cs: Žádná akce

en: No album
cs: Žádné album

en: No album selected
cs: Není vybráno žádné album

en: No album selected!
cs: Není zvoleno žádné album

en: No doubt a very usefull and easy motivation :-)
cs: Bez pochyb velmi užitečná a snadná motivace :-)

en: No effect
cs: Bez efektu

en: No entries found
cs: Nebyly nalezeny žádné vstupy

en: No float
cs: Bez obtékání

en: No gallery
cs: Žádná galerie

en: No gallery selected !
cs: Není vybrána žádná galerie

en: No images selected
cs: Nebyly vybrány žádné obrázky

en: No picture
cs: Žádný obrázek

en: No problem, before you deactivate this plugin press the Uninstall Button, because deactivating NextGEN Gallery does not remove any data that may have been created.
cs: Bez problému, jen předtím, než deaktivujete doplněk, smažte tabulky doplňku, protože pouhou deaktivací se neodstraní z databáze.

en: No valid gallery name!
cs: Neplatný název galerie

en: None
cs: Žádný

en: Not linked
cs: Není odkaz

en: Not set
cs: Není nastaveno

en: Note : The upload limit on your server is
cs: Upozornění: Limit vašeho serveru pro nahrávání je

en: Number of images per page
cs: Počet obrázků na stránku

en: Number of pics
cs: Počet obrázků

en: Off
cs: Vypnuto

en: Offset
cs: Osazení od okrajů

en: On
cs: Zapnuto

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to backup all the tables first. NextGEN gallery is stored in the tables
cs: Jakmile tabulky smažete, není cesty zpět. Měli byste používat doplněk Database Backup pro WordPress k záloze tabulek. NextGEN galerie je uložena v tabulkách

en: Only which are listed
cs: Pouze ty, které jsou v seznamu

en: Only which are not listed
cs: Pouze ty, které nejsou v seznamu

en: Oops, no such file exists! Double check the name and try again, merci.
cs: Ups, žádný takový soubor neexistuje! Dvakrát zkontrolujte jméno a zkuste znovu, merci.

en: Opaque
cs: Průhlednost

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Options
cs: Volby

en: Orginal
cs: Originál

en: Overview
cs: Přehled

en: Overwrite tags
cs: Přepsat tagy

en: PHP Allow URL fopen
cs: PHP umožňuje přistup k URL adresám

en: Page
cs: Stránka

en: Page ID
cs: ID stránky

en: Page Link to
cs: Odkaz stránky na

en: Path
cs: Adresa

en: Photos
cs: Fotografie

en: Picture
cs: Obrázek

en: Pictures deleted successfully
cs: Obrázky byly úspěšně smazány

en: Place a link to the plugin in your blog/webpage
cs: Umístěte odkaz na  doplňěk na své webové stránce

en: Please create directory
cs: Prosím vytvořte adresář

en: Please create the folder <i>thumbs</i> in your gallery folder.
cs: Vytvořte, prosím, složku <i>thumbs</i> ve složce své galerie!

en: Please note : If you change the settings, you need to recreate the thumbnails under -> Manage Gallery .
cs: Pozor: Pokud změníte toto nastavení, bude potřeba znovu vytvořit náhledy ve Správě galerie.

en: Please note : This is still experimental. Requires the Thickbox effect
cs: Mějte na paměti : Stále je nedokončeno, vyžaduje efekt Thinkbox!!

en: Please note : You can only activate the watermark under -> Manage Gallery . This action cannot be undone.
cs: Prosím pamatujte: Můžete aktivovat vodotisk pouze v -> Nastavení -> Automatická prezentace. Tento krok nemůže být vynechán.

en: Position
cs: Pozice

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview image
cs: Náhled obrázku

en: Quantity
cs: Množství

en: Resample Mode
cs: Způsob převzorkování

en: Reset all options to default settings ?\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to proceed.\n
cs: Obnovit všechna nastavení? \n\nZvolte [Cancel] pro zrušení, [OK] pro pokračování\n

en: Reset all options/settings to the default installation.
cs: Obnovit všechna nastavení na základní hodnoty.

en: Reset all settings to default parameter
cs: Obnovit všechna nastavení na základní hodnoty.

en: Reset options
cs: Obnovit nastavení

en: Reset settings
cs: Obnovit nastavení

en: Resize Images
cs: Změnit velikost obrázků

en: Resize images
cs: Změnit rozměry obrázků

en: Right
cs: Vpravo

en: Roles
cs: Úlohy

en: Roles / capabilities
cs: Úlohy / Práva

en: Rollover / Active Color
cs: Barva při aktivaci

en: SQL Mode
cs: SQL mód

en: Save
cs: Uložit

en: Save &raquo;
cs: Uložit &raquo;

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Scan Folder for new images
cs: Najít ve složkách nové obrázky

en: See more information for the Flash Player on the web page
cs: Pro více informací o Flash Player se podívejte na webu.

en: Select Gallery
cs: Zvolte galerii

en: Select Gallery:
cs: Zvolte galerii

en: Select Zip-File
cs: Vybrat ZIP soubor

en: Select a gallery
cs: Zvolte galerii

en: Select album
cs: Zvolte album

en: Select gallery
cs: Zvolte galerii

en: Select loading image
cs: Zvolte obrázek, který se zobrazí při načítání

en: Select picture
cs: Zvolte obrázek

en: Select the lowest role which should be able to access the follow capabilities. NextGEN Gallery supports the standard roles from WordPress.
cs: Zvolte nejnižší úroveň, která umožňuje přístup k následujícím právům. NextGEN galerie podporuje základní práva ze systému WordPress.

en: Send to editor &raquo;
cs: Odeslat k editaci  &raquo;

en: Send us bugfixes / code changes
cs: Upozorněte na chyby/změny kódu

en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

en: Set fix dimension
cs: Nastavit pevný rozměr

en: Set watermark
cs: Nastavit vodotisk

en: Setup
cs: Nastavení

en: Setup Gallery
cs: Nastavení galerie

en: Show ImageBrowser
cs: Zobrazit prohlížeč obrázků

en: Show as
cs: Ukázat jako

en: Show first
cs: Ukázat první

en: Show in
cs: Zobrazit v

en: Show in the main page
cs: Zobrazit na hlavní stránce

en: Show loading icon
cs: Zobrazit ikonu načítání

en: Show navigation bar
cs: Zobrazit navigační lištu

en: Show next image on click
cs: Zobrazit další obrázek při kliknutí

en: Show tags
cs: Zobrazit tagy

en: Show thumbnail description
cs: Zobrazit popis náhledů

en: Show thumbnails
cs: Zobrazit náhledy

en: Show:
cs: Zobrazit:

en: Shuffle mode
cs: Náhodné zobrazení (shuffle)

en: Shutter
cs: Závěrka

en: Size
cs: Velikost

en: Slideshow
cs: Automatická prezentace

en: So, we would like to thank the following people for their pioneer work (without this work it's impossible to create such a plugin so fast)
cs: Takže bychom rádi poděkovali následujícím lidem za jejich tvrdou práci (Bez nich by nebylo možné vytvořit tento doplněk tak rychle.)

en: Some pictures are not writeable :
cs: Některé obrázky nejsou zapisovatelné:

en: Some thumbnails are not writeable :
cs: Některé náhledy nejsou zapisovatelné

en: Sorry, NextGEN Gallery works only under WordPress 2.1 or higher
cs: Lituji, NextGEN Gallery pracuje pouze pro WordPress 2.1 a vyšší

en: Sort direction
cs: Nastavit cestu

en: Sort options
cs: Volby třídění

en: Sort thumbnails
cs: Řadit náhledy podle

en: Start upload
cs: Zahájit nahrávání

en: Stretch image
cs: Roztáhnout obrázek

en: Style
cs: Vzhled

en: Summary
cs: Souhrn

en: Tags
cs: Tagy

en: Tags (comma separated list)
cs: Tagy (oddělené čárkou)

en: Tags / Categories
cs: Tagy / Kategorie

en: Tags changed
cs: Tagy změněny

en: Texts / Buttons Color
cs: Barva textu a tlačítek

en: Thanks!
cs: Díky!

en: The Zip-file is too large. Exceed Memory limit !
cs: Zip archiv je příliš velký. Překračuje velikost paměti!

en: The accessing of URL files is disabled at your server (allow_url_fopen)
cs: Přístup k URL adresám je na Vašem serveru zakázán (nastavte allow_url_fopen)

en: The album will not link to a gallery subpage. The gallery is shown on the same page.
cs: Album nebude odkazovat na podstránku galerie. Galerie je zobrazena na stejné stráně.

en: The gallery will open the ImageBrowser instead the effect.
cs: Galerie otevře Prohlížeč obrázků namísto efektu.

en: The imagerotator.swf is not in the nggallery folder, the slideshow will not work.
cs: imagerotator.swf se nenachází ve složce nggallery, automatická prezentace nebude fungovat.

en: The most motivated support for this plugin are your ideas and brain work
cs: Nejvíce motivující podpora pro tento doplněk jsou vaše nápady a přemýšlení

en: The server reports that a new NextGEN Gallery Version is now available. Please visit the plugin homepage for more information.
cs: Server upozorňuje na dostupnost nové verze NextGEN galerie.  Pro více informací navštivte, prosím, domovskou stránku doplňku.

en: The server setting Safe-Mode is on !
cs: Serve je běží v Safe-Mode !!

en: The settings are used in the JW Image Rotator Version 3.9 .
cs: Nastavení je použito v JW Image Rotator verze 3.8.

en: There are totally %1$s pictures in %2$s galleries, which are spread across %3$s albums.
cs: Celkem se zde nachází %1$s obrázků v %2$s galeriích, které jsou rozmístěny do %3$s alb.

en: There exist several ways to contribute, help or support us in this work. Non of them are mandatory.
cs: Je zde několik způsobů, jak nás podpořit a pomoci nám s vývojem. Žádný znich však není závazný.

en: These values are maximum values
cs: Tyto hodnoty jsou maximální

en: This is the default path for all galleries
cs: Toto je standardní cesta pro všechny galerie

en: This option will append related images to every post
cs: Toto nastavení přiřadí podobné obrázky ke každému příspěvku

en: This plugin is a team work of a virtual developer team around the world. Follow persons take part at the development till now :
cs: Tento doplněk je týmová práce lidí z celého světa. Následuj je a přidej se k vývojářské skupině ještě dnes :

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Thumbnail Directory
cs: Adresář s náhledy

en: Thumbnail quality
cs: Kvalita náhledů

en: Thumbnail settings
cs: Nastavení náhledů

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Thumbnails successfully created. Please refresh your browser cache.
cs: Náhledy byly úspěšně vytvořeny. Obnovte prosím dočasnou paměť svého prohlížeče (cache).

en: Title
cs: Titulek

en: Title:
cs: Titulek:

en: To help people to work with this plugin, I would like to have it in all avaivable languages
cs: Abyste usnadnili lidem práci s tímto doplňkem. Rád bych měl tento plugin dostupný ve všech možných jazycích.

en: Transition / Fade effect
cs: Přechodový efekt

en: Translate the plugin
cs: Přeložte doplněk

en: Try XHTML validation (with CDATA)
cs: Zkusit validovat do XHTML  (pomocí CDATA)

en: URL
cs: adresa URL

en: URL to file
cs: URL souboru

en: Unable to create directory
cs: Není možno vytvořit adresář

en: Unable to set directory permissions
cs: Neni možno nastavit adresáři práva

en: Unable to set directory permissions
cs: Neni možno nastavit adresáři práva

en: Unable to unlink file
cs: Nebylo možno smazat soubor

en: Unable to unlink zip file
cs: Nebylo možno odmazat ZIP archív.

en: Uninstall plugin
cs: Odinstalovat doplněk

en: Uninstall plugin tables
cs: Smazat tabulky doplňku

en: Uninstall sucessfull ! Now delete the plugin and enjoy your life ! Good luck !
cs: Úspěšně odinstalováno! Nyní můžete smazat doplňěk a užívat si života! Hodně štěstí!

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update File &raquo;
cs: Aktualizovat soubor &raquo;

en: Update Successfully
cs: Uspěšně zaktualizováno

en: Update capabilities
cs: Aktualizovat práva

en: Update successful
cs: Aktualizace proběhla úspěšně

en: Update successfully
cs: Aktualizace proběhla úspěšně

en: Updated capabilities
cs: Aktualizovat práva

en: Upload Images
cs: Nahrát obrázky

en: Upload a Zip-File
cs: Nahrát ZIP soubor

en: Upload a zip file with images
cs: Nahrát ZIP soubor s obrázky

en: Upload failed!
cs: Nahrávání selhalo!

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky

en: Uploaded file was no or a faulty zip file ! The server recognize :
cs: Nahraný soubor neni ZIP archív nebo je poškozen! Server rozpoznal:

en: Use TinyMCE Button / Upload tab
cs: Užít TinyMCE Tlačítko / Uploadovací tabulku

en: Use image as watermark
cs: Použít obrázek jako vodoznak

en: Use slow zooming effect
cs: Použít pomalý zoomovací efekt

en: Use text as watermark
cs: Použít text jako vodoznak

en: Use watermark logo
cs: Použít vodotisk

en: Value between 1-5 (higher value, more CPU load)
cs: Hodnota mezi 1-5 (vyšší hodnota je vyšší zátěž pro CPU)

en: Version
cs: Verze

en: View
cs: Pohled

en: WARNING:
cs: POZOR:

en: Watch gallery
cs: Prohlédnou galerii

en: Watermark
cs: Vodoznak

en: Watermark successfully added
cs: Vodoznak úspěšně přidán

en: We would like to thank this people which support us in the work :
cs: Chtěli bychom poděkovat všem lidem, kteří nás podporují v naší práci :

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome to NextGEN Gallery. Here you can control your images, galleries and albums. You currently have %s rights.
cs: Vítejte v NextGEN galerii. Zde můžete pracovat se svými obrázky, galeriemi a alby. Vaše aktuální oprávnění je %s .

en: Width (px)
cs: Šířka (px)

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Width x height (in pixel)
cs: Šířka x Výška (v pixelech)

en: Width x height (in pixel). NextGEN Gallery will keep ratio size
cs: Šířka x Výška (v pixelech). NextGEN galerie zachová poměr stran

en: Width:
cs: Šířka

en: With the placeholder
cs: Se zástupný znakem (placeholder)

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, share and trackback is also a good support for this work
cs: Ano, sdílení a zpětná vazba je také dobrá podpora pro tuto práci

en: You are about to Uninstall this plugin from WordPress.\nThis action is not reversible.\n\nChoose [Cancel] to Stop, [OK] to Uninstall.\n
cs: Chystáte se odebrat doplněk pro WordPress.\nTento krok není vratný.\n\nzvolte [Cancel] pro přerušení, [OK] pro pokračováníl.\n

en: You are about to start the bulk edit for %s images 
     
     'Cancel' to stop, 'OK' to proceed.
cs: Chystáte se spustit hromadnou editaci %s obrázků 
    
    'Cancel' pro zrušení, 'OK' pro pokračování

en: You can change the logo at the watermark settings
cs: Můžete změnit logo v nastavení vodotisku

en: You can show this gallery with the tag
cs: Můžete zobrazit galerii s tímto tagem

en: You can upload more fonts in the folder <strong>nggallery/fonts</strong>
cs: Můžete nahrát více fontů do složky <strong>nggallery/fonts</strong>

en: You do not have sufficient permissions to edit templates for this blog.
cs: Nemáte dostatečné oprávnění k úpravě šablon tohoto blogu.

en: You don't like NextGEN Gallery ?
cs: Nelíbí se vám NextGEN galerie?

en: Zip-File successfully unpacked
cs: ZIP archív byl úspěšně rozbalen

en: [Maximize]
cs: [Zvětšit]

en: [Minimize]
cs: [Zmenšit]

en: [Show as slideshow]
cs: [Zobrazit jako slideshow]

en: [Show picture list]
cs: [Prohlédnout seznam obrázků]

en: a new gallery
cs: novoáu galerie

en: already exists
cs: již existuje

en: already exists!
cs: již existuje!

en: and
cs: a

en: and the thumbnails directory
cs: a adresář pro náhledy thumb

en: bgfade
cs: prolnutí přes pozadí

en: blocks
cs: čtverce

en: bubbles
cs: bubliny

en: circles
cs: kruhy

en: contains no pictures
cs: neobsahuje žádné obrázky

en: created
cs: vytvořeno

en: deleted successfully
cs: úspěšně odstraněno

en: didn't exist. Please create first the main gallery folder
cs: Vytvořte, prosím, složku <i>thumbs</i> ve složce galerie!

en: didn't have the permissions
cs: nemá povolení

en: doesn&#96;t exist
cs: neexistuje

en: exclude
cs: vyřadit

en: fade
cs: prolnutí

en: false
cs: ne

en: fit
cs: přizpůsobit

en: fluids
cs: tekutina

en: for PclZip , a PHP library that manage ZIP archives
cs: za PclZip, což je PHP knihovna, která pracuje se ZIP archivy

en: for RS-Discuss, it saved me a lot of time
cs: za RS-Discuss, která mi ušetřila mnoho času

en: for a lot of very useful plugins and ideas
cs: za mnoho velmi užitečných doplňků a nápadů

en: for jQuery, which is the best Web2.0 framework
cs: za jQuery, který je nejlepším Web2.0 frameworkem

en: for the Watermark plugin
cs: za Watermark (vodoznak) doplněk

en: for the best Media Flash Scripts on earth
cs: za nejlepší  Media Flash Scripts na světě

en: for the fantastic PHP Thumbnail Class
cs: za úžasné PHP Thumbnail Class

en: for their great documented code
cs: za jejich skvělý komentovaný kód

en: from
cs: od

en: gallery administrator
cs: administrátor galerie

en: gallery editor
cs: editor galerie

en: in to
cs: do

en: is no valid image file!
cs: nejedná se o obrázkový soubour!

en: lines
cs: linie

en: myGallery Import
cs: Importova myGallery

en: no
cs: ne

en: none
cs: nic

en: random
cs: náhodný

en: remove
cs: odstranit

en: slowfade
cs: pomalé prolnutí

en: successfully created!
cs: uspěšně vytvořena

en: true
cs: ano

en: with permission 777 manually !
cs: s právy 777 ručně!

en: yes
cs: ano

en: you can activate a navigation through the images (depend on the effect). Change the code line only , when you use a different thumbnail effect or you know what you do.
cs: můžete aktivovat navigaci skrz obrázky (záleží na efektu). Změňte pouze řádek kódu, pokud používáte různé náhledové efekty nebo pokud víte, co děláte.
