MihanPanel - en to fa_IR translation catalogue (480 entries)

en: Address 2
fa_IR: آدرس شماره دو

en: MihanPanel
fa_IR: میهن پنل

en: Login & Register
fa_IR: ورود و عضویت

en: User Panel
fa_IR: پنل کاربری

en: Register Form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Notifications
fa_IR: اطلاعیه ها

en: Professional login options
fa_IR: تنظیمات ورود پیشرفته

en: Security
fa_IR: امنیت

en: Emails
fa_IR: ایمیل‌های ارسالی

en: Tools
fa_IR: ابزار‌ها

en: User Fields
fa_IR: فیلدهای کاربری

en: Do you want to save changes?
fa_IR: میخواهید تغییرات ذخیره شود؟

en: Yes
fa_IR: بله

en: Create new field
fa_IR: ایجاد فیلد جدید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Panel Menus
fa_IR: منوهای پنل کاربری

en: This section is active in MihanPanel pro
fa_IR: این بخش در نسخه‌ی حرفه‌ای میهن‌پنل در دسترس است.

en: This feature is accessible only in %s.
fa_IR: این قابلیت فقط در %s در دسترس است

en: MihanPanel Pro
fa_IR: میهن پنل پرو

en: Blocked ip
fa_IR: آی‌پی‌های بلاک شده

en: %d item
fa_IR: ‫%d مورد

en: Please fill username field
fa_IR: لطفا نام کاربری را وارد کنید

en: Please fill password field
fa_IR: لطفا رمز عبور را وارد کنید

en: User not found
fa_IR: کاربر وجود ندارد!

en: Invalid username or password
fa_IR: نام کاربری یا پسورد اشتباه است

en: Your account is disable!
fa_IR: اکانت شما غیرفعال است!

en: 2FA code is invalid
fa_IR: کد احراز هویت نامعتبر است

en: Please enter authentication code
fa_IR: لطفا کد احراز هویت را وارد کنید

en: Successfully logged in...
fa_IR: با موفقیت وارد شدید…

en: This username has already been chosen by someone else.
fa_IR: این نام کاربری توسط شخص دیگری استفاده شده است.

en: Invalid email address
fa_IR: آدرس ایمیل نامعتبر است

en: There is another account with this email in the system
fa_IR: اکانت دیگری با این ایمیل در سایت ساخته شده است

en: Enter your password.
fa_IR: پسورد خود را وارد کنید.

en: Has error in create your account
fa_IR: مشکلی در ساخت اکانت شما وجود دارد

en: Account successfully created
fa_IR: اکانت شما با موفقیت ساخته شد

en: Has error!
fa_IR: خطا!

en: No any items found
fa_IR: هیچ آیتمی پیدا نشد.

en: The operation failed due to security issues.
fa_IR: عملیات به دلیل مشکلات امنیتی متوقف شد.

en: Successfully updated!
fa_IR: با موفقیت به روز شد!

en: Nothing updated.
fa_IR: چیزی آپدیت نشد.

en: Successfully deleted!
fa_IR: با موفقیت حذف شد!

en: Could not be deleted.
fa_IR: حذف نشد.

en: The account activation link has been sent to the user email.
fa_IR: لینک فعالسازی اکانت برای ایمیل کاربر ارسال شده است.

en: Invalid Username or Email.
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل نامعتبر است

en: Request is invalid!
fa_IR: درخواست شما نامعتبر است!

en: Verification code has been sent to email.
fa_IR: کد پویا به آدرس ایمیل ارسال شده است.

en: An error occurred!
fa_IR: یک خطا رخ داده است!

en: User not exists!
fa_IR: کاربر وجود ندارد!

en: The verification code is invalid.
fa_IR: کد پویا نامعتبر است.

en: Verification done, transferring...
fa_IR: احراز هویت با موفقیت انجام شد، در حال انتقال…

en: No item
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: ago
fa_IR: پیش

en: Woocommerce Download Products
fa_IR: دانلود محصولات

en: My Purchases
fa_IR: فایل های خریداری شده

en: Support Telegram
fa_IR: پشتیبانی تلگرامی

en: You need to install easy digital downloads plugin for using this section!
fa_IR: برای استفاده از این بخش ابتدا باید افزونه ی "easy digital downloads" را نصب کنید!

en: Show user panel
fa_IR: نمایش پنل کاربری

en: MihanPanel options
fa_IR: تنظیمات میهن پنل

en: Login slug must not equal with panel slug, please choose another slug value.
fa_IR: آدرس صفحه ورود نباید با آدرس صفحه پنل کاربری یکی باشد؛ لطفا آدرس دیگری را انتخاب کنید.

en: Panel slug must not equal with login slug, please choose another page.
fa_IR: آدرس برگه پنل کاربری نباید با آدرس صفحه ورود یکی باشد؛ لطفا برگه‌ی دیگری را انتخاب کنید.

en: Account activation
fa_IR: فعالسازی حساب کاربری

en: Click on below link to activate account
fa_IR: برای فعاسازی اکانت روی لینک زیر کلیک کنید

en: Registration complete.
fa_IR: ثبت نام تکمیل شد.

en: Registration complete. Please wait for admin approval.
fa_IR: نام نویسی انجام شد. لطفا منتظر تایید مدیریت سایت باشید.

en: Thanks!
fa_IR: ممنون!

note: translators: Login details notification email subject. %s: Site title
en: [%s] Login Details
fa_IR: [%s] اطلاعات ورود

en: [%s] Change Account Status
fa_IR: [%s] تغییر وضعیت اکانت

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Active
fa_IR: فعال

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Mihan Panel
fa_IR: میهن پنل

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Click for select icon
fa_IR: برای انتخاب آیکون کلیک کنید

en: Click for upload icon
fa_IR: برای آپلود آیکون کلیک کنید

en: File
fa_IR: فایل

en: Enter a file of your choice or address
fa_IR: فایل یا آدرس را وارد کنید

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Gradient
fa_IR: گرادینت

en: Image
fa_IR: عکس

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه

en: Background Secondary Color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه ثانویه

en: Gradient Direction
fa_IR: زاویه گرادینت

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس‌زمینه

en: No Repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: X Repeat
fa_IR: تکرار افقی

en: Y Repeat
fa_IR: تکرار عمودی

en: Background Size
fa_IR: اندازه پس‌زمینه

en: Auto
fa_IR: اتوماتیک

en: Contain
fa_IR: شامل

en: Cover
fa_IR: پوشش

en: Background Position
fa_IR: موقعیت پس‌زمینه

en: Default
fa_IR: پیشفرض

en: Center Center
fa_IR: وسط وسط

en: Center Left
fa_IR: وسط چپ

en: Center Right
fa_IR: وسط راست

en: Top Center
fa_IR: بالا وسط

en: Top Left
fa_IR: بالا چپ

en: Top Right
fa_IR: بالا راست

en: Bottom Center
fa_IR: پایین وسط

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

en: Successfully added! Watch user panel
fa_IR: با موفقیت اضافه شد! میتونید پنل کاربری رو ببینید

en: Menu title
fa_IR: عنوان منو

en: Link / Shortcode
fa_IR: لینک / کد کوتاه

en: Tabs
fa_IR: تب‌ها

en: New Field
fa_IR: فیلد جدید

en: Field ID
fa_IR: شناسه فیلد

en: Show by roles
fa_IR: نمایش بر اساس نقش کاربری

en: Menu Title
fa_IR: عنوان منو

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Choose
fa_IR: انتخاب

en: Link to other page
fa_IR: پیوند به صفحه دیگر

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Link
fa_IR: لینک

en: Choose your item
fa_IR: آیتم مورد نظر را انتخاب کنید

en: Custom Shortcode
fa_IR: کد کوتاه سفارشی

en: No any shortcodes found.
fa_IR: هیچ شورتکدی پیدا نشد.

en: Settings successfully updated!
fa_IR: تنظیمات با موفقیت به روز شد!

en: Please fill all the fields
fa_IR: لطفا تمام زمینه ها را پر کنید

en: Field Id
fa_IR: شناسه فیلد

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Required
fa_IR: الزامی

en: Type
fa_IR: نوع

en: Fields
fa_IR: فیلد‌ها

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Passwords don't match!
fa_IR: رمزهای عبور یکسان نیست!

en: Password successfully changed!
fa_IR: رمز عبور با موفقیت به روز شد!

en: %1$s must not be empty.
fa_IR: %1$s نباید خالی باشد.

en: Invalid OTP code
fa_IR: کد OTP معتبر نیست

en: %d Day
fa_IR: %d روز

en: You are our user
fa_IR: سابقه عضویت شما

en: Your Comments
fa_IR: نظرات شما

en: Purchased files
fa_IR: فایل های خریداری شده

en: Your purchase count
fa_IR: تعداد خرید شما

en: Your tickets
fa_IR: تیکت های شما

en: Required Pro Version
fa_IR: نیازمند نسخه‌ی حرفه‌ای

en: Login Button Text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه ورود

en: Color of Login and Register button text
fa_IR: رنگ متن دکمه در صفحه ی ورود و ثبت نام

en: Register button background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه دکمه ثبت‌نام

en: You can change background color of register button.
fa_IR: میتوانید رنگ پس‌زمینه دکمه ثبت‌نام را تغییر دهید.

en: Register button text color
fa_IR: رنگ متن دکمه ثبت‌نام

en: By changing text color, the border color will also change.
fa_IR: با تغییر رنگ متن دکمه، رنگ کادر دور دکمه هم تغییر میکند.

en: Login Fields Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه ی فیلدهای فرم ورود

en: Color of Login and Register fields
fa_IR: رنگ پس زمینه فیلدهای فرم ورود و ثبت‌نام

en: Login Field's Label Color
fa_IR: رنگ لیبل فیلدهای فرم ورود

en: Color of Login and Register labels
fa_IR: رنگ متن لیبل فیلدهای فرم ورود و ثبت نام

en: Login Fields Text Color
fa_IR: رنگ متن فیلدهای فرم ورود

en: Color of Login and Register fields text
fa_IR: رنگ متن فیلدهای فرم ورود و ثبت‌نام

en: Login Info Messagebox Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه ی باکس اطلاع رسانی در فرم ورود

en: Background Color of Login and Register Info Messagebox
fa_IR: رنگ پس زمینه ی باکس اطلاع رسانی در فرم ورود و ثبت نام

en: Login Info Messagebox Text Color
fa_IR: رنگ متن باکس اطلاع رسانی در فرم ورود

en: Color of Login and Register Info Messagebox Text
fa_IR: رنگ متن باکس اطلاع رسانی در فرم ورود و ثبت نام

en: This plugin is not active on your site
fa_IR: این پلاگین بر روی سایت شما فعال نیست

en: Auto confirm phone number after user register
fa_IR: فعالسازی شماره موبایل بعد از ثبت نام به صورت اتوماتیک

en: User can change phone number
fa_IR: کاربر میتواند شماره موبایل را تغییر دهد

en: Pro Version
fa_IR: نسخه‌ی حرفه‌ای

en: Active Captcha
fa_IR: کپچای فعال

en: Active Recaptcha
fa_IR: فعالسازی کپچا

en: Disable reset password
fa_IR: غیر‌فعال کردن فیلد بازیابی رمز عبور

en: Login and Register form background
fa_IR: پس زمینه فرم ورود و ثبت نام

en: Upload Image
fa_IR: آپلود تصویر

en: Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: This feature is just accessible in pro version
fa_IR: این قابلیت فقط در نسخه‌ی حرفه‌ای در دسترس است

en: New Item
fa_IR: آیتم جدید

en: Are you sure you want to delete this item?
fa_IR: آیا از حذف این آیتم مطمئن هستید؟

en: Item Name
fa_IR: نام آیتم

en: Edit Content
fa_IR: ویرایش محتوا

en: Live Edit
fa_IR: ویرایش زنده

en: Beta
fa_IR: آزمایشی

en: Exit from live edit
fa_IR: خروج از ویرایشگر

en: Has error in request
fa_IR: خطایی در درخواست وجود دارد

en: OTP Code
fa_IR: کد OTP

en: Your Account successfully activated! You can login with your account
fa_IR: اکانت شما با موفقیت فعال شد! میتوانید وارد اکانت خود شوید

en: Your account is disable! Please wait for admin approval.
fa_IR: اکانت شما غیرفعال است. لطفا منتظر تایید مدیریت سایت باشید.

en: Registration completed, You can login with your account.
fa_IR: ثبت نام شما انجام شد! میتوانید وارد اکانت خود شوید.

en: Registration completed, Please wait for admin approval.
fa_IR: نام نویسی انجام شد؛ لطفا منتظر تایید مدیریت سایت باشید.

en: Please check your email for activation link.
fa_IR: لطفا ایمیل خود را برای دیدن لینک فعالسازی بررسی کنید.

en: You are unable to log in due to too many incorrect attempts
fa_IR: دسترسی شما به علت تلاش‌های زیاد ناموفق برای ورود به سیستم، محدود شده است.

en: Max item count is 4 in lite version. Upgrade to %s for disable this restriction.
fa_IR: حداکثر تعداد مجاز در نسخه‌ی لایت ۴ است. برای از بین بردن این محدودیت پلاگین را به %s ارتقا دهید.

en: Mihan Panel Elements
fa_IR: المان‌های میهن‌پنل

en: Automatic activation
fa_IR: فعالسازی اتوماتیک

en: Send Activation Link
fa_IR: ارسال لینک فعالسازی

en: Manual Activation
fa_IR: فعالسازی دستی

en: %1$s off code for your next purchase
fa_IR: کد تخفیف %1$s برای خرید بعدی شما

en: Order Details
fa_IR: اطلاعات سفارش

en: User Dashboard
fa_IR: داشبورد کاربری

en: Edit Profile
fa_IR: ویرایش پروفایل

en: Two factor authentication
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای

en: Wordpress Password Mode
fa_IR: پسورد وردپرس

en: Login with SMS
fa_IR: ورود با SMS

en: Both
fa_IR: هردو

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Password
fa_IR: رمز عبور

en: Weak
fa_IR: ضعیف

en: Moderate
fa_IR: متوسط

en: Strong
fa_IR: قوی

en: Missing required fields data
fa_IR: فیلدهای اجباری را پر کنید

en: Send code
fa_IR: ارسال کد

en: Reset Password
fa_IR: بازیابی رمز عبور

en: Sending dynamic code...
fa_IR: در حال ارسال کد پویا…

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Username must not be empty!
fa_IR: نام کاربری نباید خالی باشد!

en: Has error
fa_IR: خطا

en: Username or Email
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل

en: Dynamic code
fa_IR: کد پویا

en: Forgot your password?
fa_IR: پسورد خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Verification code for reset password: %s
fa_IR: کد احراز هویت برای بازیابی رمز عبور: %s

en: Verification Code
fa_IR: کد احراز هویت

en: This shortcode is active in MihanPanel Pro.
fa_IR: این شورتکد در نسخه‌ی حرفه‌ای میهن‌پنل در دسترس است.

en: Open Menu
fa_IR: باز کردن منو

en: Please login to your account
fa_IR: لطفا وارد حساب کاربری خود شوید

en: Login
fa_IR: ورود

en: Password must not empty
fa_IR: کلمه عبور نباید خالی باشد

en:  Should not be empty!
fa_IR:  نباید خالی باشد!

en: User 2FA status
fa_IR: وضعیت احراز هویت دوعاملی

en: Activate
fa_IR: فعالسازی

en: 20% Off in first purchase
fa_IR: ۲۰٪ تخفیف اولین خرید

en: OFF code
fa_IR: کد تخفیف

[ctx: pro_version_link]
en: Buy
fa_IR: خرید کنید

en: Text input
fa_IR: متن ساده

en: Textarea
fa_IR: باکس متنی

en: Numeral
fa_IR: عددی

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Selectbox
fa_IR: باکس انتخاب

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Date Picker
fa_IR: گیرنده‌ی تاریخ

en: File Uploader
fa_IR: آپلود کننده‌ی فایل

en: First Name
fa_IR: نام

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: New password
fa_IR: رمز عبور جدید

en: Password repeat
fa_IR: تکرار رمز عبور

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: MihanPanel Status
fa_IR: وضعیت میهن پنل

en: PHP version must be higher than 7.4
fa_IR: ورژن PHP باید بالاتر از ۷.۴ باشد

en: Wordpress version must be higher than 5.6
fa_IR: ورژن وردپرس باید بالاتر از ۵.۶ باشد

en: Panel page not exists. You can create it from this section: %s
fa_IR: برگه‌ی پنل کاربری وجود ندارد. میتوانید از بخش آن را بسازید: %s

en: Everything on your site is OK.
fa_IR: همه چیز روی سایت شما مرتب است.

en: You must check:
fa_IR: باید بررسی کنید:

en: Latest news in %s
fa_IR: آخرین اخبار در %s

en: MihanWp
fa_IR: میهن وردپرس

en: More Articles
fa_IR: مقاله‌های بیشتر

en: User Profile - Mihanpanel
fa_IR: پروفایل کاربری - میهن پنل

en: Show User Profile
fa_IR: نمایش پروفایل کاربری

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Change password
fa_IR: تغییر رمز عبور

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Back to Home Page
fa_IR: بازگشت به صفحه اصلی

en: Howdy, %1$s!
fa_IR: سلام  %1$s!

en: Off code: %1$s
fa_IR: کد تخفیف: %1$s

en: No Access!
fa_IR: دسترسی ندارید!

en: Sorry, you don't have access to this section
fa_IR: متأسفیم، اما شما به این بخش دسترسی ندارید

en: Edit User Profile
fa_IR: ویرایش پروفایل کاربری

en: User Account Status
fa_IR: وضعیت اکانت کاربری

en: Account status
fa_IR: وضعیت اکانت

en: Change account status
fa_IR: تغییر وضعیت

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعالسازی

en: Blocked IPs List
fa_IR: لیست آی‌پی‌های بلاک شده

en: Delete all
fa_IR: حذف همه

en: IP
fa_IR: آی‌پی

en: Failed attempts count
fa_IR: تعداد تلاش‌های ناموفق

en: Last attempt date
fa_IR: تاریخ آخرین تلاش

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Not blocked
fa_IR: بلاک نشده

en: Blocked
fa_IR: بلاک شده

en: No any ip records found
fa_IR: هیچ رکورد آی‌پی پیدا نشد

en: Welcome Email
fa_IR: ایمیل خوش آمد گویی

en: Text of email that send to new user
fa_IR: متن ایمیلی که به کاربر جدید ارسال می شود

en: Email Content
fa_IR: متن ایمیل

en: You can use this:
fa_IR: شما می توانید از این موارد استفاده کنید:

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Reset Password Email
fa_IR: ایمیل بازگردانی رمز عبور

en: Subject and Text of reset password email
fa_IR: موضوع و متن ایمیل بازیابی رمز عبور

en: Reset password email subject
fa_IR: موضوع ایمیل بازیابی رمز عبور

en: Activation Link
fa_IR: لینک فعالسازی

en: Change Accoutn Status Email
fa_IR: ایمیل تغییر وضعیت اکانت

en: Subject and Text of change account status email
fa_IR: موضوع و متن ایمیل تغییر وضعیت اکانت کاربری

en: Change account status email subject
fa_IR: عنوان ایمیل تغییر وضعیت اکانت کاربری

en: Account Status
fa_IR: وضعیت اکانت

en: Subject and Text of dynamic code email
fa_IR: موضوع و متن ایمیل کد پویا

en: This settings works if Smart Login is active.
fa_IR: اگر حالت ورود هوشمند فعال باشد، این تنظیمات اعمال میشود.

en: Dynamic code email subject
fa_IR: عنوان ایمیل کد پویا

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Change login url
fa_IR: تغییر لینک ورود

en: Login page address
fa_IR: آدرس صفحه ی ورود

en: Your site login url is
fa_IR: آدرس صفحه ورود سایت شما

en: Login form message
fa_IR: پیام فرم ورود

en: Text that shows in top of login form
fa_IR: متنی که در بالای فرم ورود نمایش داده میشود

en: Woocommerce
fa_IR: ووکامرس

en: Redirect checkout page to login page
fa_IR: انتقال از صفحه‌ی بازبینی سفارش به صفحه‌ی ورود

en: If user is not logged-in
fa_IR: در صورتی که کاربر وارد حساب خود نشده باشد

en: Menus
fa_IR: منو‌ها

en: Add MihanPanel item in menu
fa_IR: اضافه کردن آیتم میهن‌پنل به منو

en: Add Login button ( if user not logged-in ) and Panel button ( if user is logged-in ) in menu
fa_IR: اضافه کردن دکمه ورود ( در صورت لاگین نبودن کاربر ) و دکمه پنل‌کاربری ( در صورت لاگین بودن کاربر ) به منو

en: Choose menu location that you want to add MihanPanel item to it.
fa_IR: موقعیت منویی که میخواهید آیتم میهن‌پنل به آن اضافه شود را انتخاب کنید.

en: Activation process
fa_IR: روند فعالسازی

en: Resend account activation email
fa_IR: ارسال دوباره‌ی ایمیل فعالسازی حساب

en: Login and Register form theme
fa_IR: تم فرم ورود و عضویت

en: Login Form Theme
fa_IR: تم فرم ورود

en: Form Position
fa_IR: موقعیت فرم

en: Choose Login & Register form position
fa_IR: موقعیت فرم ورود و ثبت‌نام را انتخاب کنید

en: Color Options
fa_IR: تنظیمات رنگبندی

en: Login Button Color
fa_IR: رنگ دکمه ورود

en: Color of Login and Register button
fa_IR: پس زمینه دکمه ورود و ثبت‌نام

en: Upload Login & Register form logo
fa_IR: آپلود لوگوی فرم ورود و عضویت

en: Upload the login and registration form logo file
fa_IR: فایل لوگوی فرم ورود و عضویت را آپلود کنید

en: Click here and choose your logo file
fa_IR: با کلیک روی این قسمت، فایل لوگو را انتخاب کنید

en: We suggest to use 120 * 120 px for logo size.
fa_IR: ما پیشنهاد می کنیم از سایز ۱۲۰ * ۱۲۰ (پیکسل) برای اندازه لوگو  استفاده کنید.

en: Logo Width
fa_IR: پهنای لوگو

en: Logo Width (px)
fa_IR: پهنای لوگو ( به پیکسل )

en: Background options
fa_IR: تنظیمات پس‌زمینه

en: Login page Background
fa_IR: پس‌زمینه‌ی صفحه‌ی ورود

en: Login form Background
fa_IR: پس‌زمینه‌ی فرم ورود

en: Redirect non admin users
fa_IR: تغییر مسیر کاربران غیر مدیر

en: Users who don't have admin or author caps, redirect to this address after login
fa_IR: کاربرانی که دارای دسترسی مدیر یا نویسنده نیستند، پس از ورود ، به این نشانی هدایت می شوند

en: With http or https
fa_IR: با http یا https

en: Redirect non Admin user to
fa_IR: تغییر مسیر کاربر غیر مدیر به

en: Location after logout
fa_IR: مسیر بعد از خروج از حساب کاربری

en: Users after logout redirect to this url
fa_IR: کاربر بعد از خروج از حساب کاربری خود به این آدرس منتقل میشود

en: Redirect after logout to
fa_IR: انتقال کاربر بعد از خروج از حساب به

en: Notification 1
fa_IR: اطلاعیه ی شماره 1

en: Create a notification to show to your users in their dashboard.
fa_IR: یک اطلاعیه بنویسید تا در پنل کاربری برای همه ی کاربران سایت به نمایش درآید.

en: Notification text
fa_IR: متن اطلاعیه

en: Notification 2
fa_IR: اطلاعیه ی شماره 2

en: Notification 3
fa_IR: اطلاعیه ی شماره 3

en: Notification 4
fa_IR: اطلاعیه شماره 4

en: Notification 5
fa_IR: اطلاعیه شماره 5

en: Notification 6
fa_IR: اطلاعیه شماره 6

en: Notification 7
fa_IR: اطلاعیه شماره 7

en: Notification 8
fa_IR: اطلاعیه شماره 8

en: User panel settings
fa_IR: تنظیمات پنل کاربری

en: Topbar
fa_IR: نوار بالایی

en: Hide topbar
fa_IR: مخفی کردن نوار بالای سایت

en: Activate this if you want to hide wp topbar from your site for users
fa_IR: اگر میخواهید نوار سیاه وردپرس از بالای سایت برای کاربران معمولی حذف شود این گزینه را فعال کنید

en: Mihan avatar
fa_IR: میهن آواتار

en: Use mihan avatar
fa_IR: استفاده از میهن آواتار

en: User can choose avatar image in panel
fa_IR: کاربر میتواند آواتار خود را در پنل کاربری تغییر دهد

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Don't use MihanPanel fonts
fa_IR: از فونت‌های میهن پنل استفاده نکن

en: Use theme or other plugins fonts instead of MihanPanel fonts.
fa_IR: استفاده از فونت‌های قالب یا پلاگین‌های دیگر به جای فونت‌های میهن پنل.

en: Disable MihanPanel fontawesome
fa_IR: غیرفعال کردن FontAwesome میهن پنل

en: Don't load mihanpanel fontawesome
fa_IR: از FontAwesome میهن پنل استفاده نکن

en: User panel page
fa_IR: صفحه پنل کاربری

en: Select user panel page
fa_IR: برگه‌ی پنل کاربری را انتخاب کنید

en: Pages
fa_IR: برگه‌ها

en: No any page exists
fa_IR: هیچ برگه‌ای وجود ندارد

en: Panel Theme
fa_IR: تم پنل کاربری

en: Choose User Panel Theme
fa_IR: تم پنل کاربری را انتخاب کنید

en: User panel font
fa_IR: فونت پنل‌کاربری

en: User Panel Font Family
fa_IR: فونت استفاده شده برای پنل کاربری و صفحه ورود و عضویت

en: Panel Font Family
fa_IR: فونت پنل کاربری

en: Off Code
fa_IR: کد تخفیف

en: Off Code that you want to show in user panel
fa_IR: کد تخفیفی که میخواید در پنل کاربری نمایش داده شود

en: Off Code percentage
fa_IR: درصد کد تخفیف

en: Off Code percentage will show in user panel. ex => 25%
fa_IR: درصد کد تخفیف در پنل کاربری نشان داده خواهد شد. مثلا بنویسید: 25 درصدی

en: Off Code text
fa_IR: متن کد تخفیف

en: Text that will show in user panel as a Off Code text.
fa_IR: متنی که به عنوان متن کد تخفیف در پنل کاربری نمایش داده میشود.

en: Use [[number]] to replace with off code percentage.
fa_IR: از [[number]] استفاده کنید تا با مقدار کد تخفیف جایگذاری شود.

en: Color scheme
fa_IR: رنگ بندی

en: Sidebar background color in panel
fa_IR: رنگ پس زمینه نوار کناری در پنل کاربری

en: Sidebar link color that show in panel
fa_IR: رنگ لینک ها در نوار کناری پنل کاربری

en: Dashboard Widgets
fa_IR: ویجت‌های داشبورد

en: Show register day count widget
fa_IR: نمایش ویجت روز‌هایی که عضو هستید

en: Show Comment widget
fa_IR: نمایش ویجت تعداد نظرات

en: Show Woocommerce widget
fa_IR: نمایش ویجت ووکامرس

en: Show EDD widget
fa_IR: نمایش ویجت EDD

en: Show Awesome Support widget
fa_IR: نمایش ویجت افزونه Awesome Support

en: Show Mihan Ticket widget
fa_IR: نمایش ویجت افزونه میهن‌تیکت

en: Blog Section
fa_IR: بخش بلاگ

en: Is blog section enable?
fa_IR: بخش بلاگ فعال باشد؟

en: Section Title
fa_IR: عنوان این بخش

en: Title Link
fa_IR: لینک

en: Posts category
fa_IR: دسته‌بندی نوشته‌ها

en: Posts count
fa_IR: تعداد نوشته‌ها

en: User roles
fa_IR: نقش‌های کاربری

en: Roles who can't use admin panel
fa_IR: نقش های کاربری که اجازه ی ورود به پنل مدیریت را ندارند

en: Smart Login
fa_IR: ورود هوشمند

en: Automatic login by phone number, email or username
fa_IR: شناسایی خودکار شیوه‌ی ورود از شماره تلفن، ایمیل یا نام کاربری

en: Activate smart login
fa_IR: فعالسازی ورود هوشمند

en: Generate random username
fa_IR: ساخت نام کاربری تصادفی

en: Obtain phone number in panel
fa_IR: شماره موبایل را در پنل‌کاربری دریافت کن

en: Password Type
fa_IR: نوع پسورد

en: Texts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Change username label in login form
fa_IR: تغییر برچسب نام کاربری در فرم ورود

en: Username label
fa_IR: برچسب نام کاربری

en: Change phone label in login form
fa_IR: تغییر برچسب فیلد شماره تلفن در فرم ورود

en: Phone label
fa_IR: برچسب شماره تلفن

en: Change password label in login form
fa_IR: تغییر برچسب پسورد در فرم ورود

en: Password label
fa_IR: برچسب پسورد

en: Change dynamic code label in login form
fa_IR: تغییر برچسب فیلد کد پویا در فرم ورود

en: Dynamic code label
fa_IR: برچسب فیلد کد پویا

en: Change Login button text in login form
fa_IR: تغییر متن دکمه ورود در فرم لاگین

en: Login button text
fa_IR: متن دکمه ورود

en: Change register button text in login form
fa_IR: تغییر متن دکمه ثبت‌نام در فرم لاگین

en: Register button text
fa_IR: متن دکمه ثبت‌نام

en: WPML Settings
fa_IR: تنظیمات WPML

en: Active sms settings just in persian language
fa_IR: فقط زمانی که زبان فارسی فعال است تنظیمات اس‌ام‌اس را فعال نگه‌دار

en: Disable register form fields
fa_IR: غیر‌فعال کردن فیلد‌های فرم ثبت‌نام

en: Disable email field
fa_IR: غیر‌فعال کردن فیلد ایمیل

en: You can disable email field in register form if login with sms dynamic code is active.
fa_IR: اگر ورود به کد یکبار مصرف فعال باشد، میتوانید فیلد ایمیل را در صفحه‌ی ثبت نام، غیر‌فعال کنید.

en: Disable username field
fa_IR: غیر‌فعال کردن فیلد نام‌کاربری

en: You can disable username field in register form if login with sms dynamic code is active.
fa_IR: اگر ورود به کد یکبار مصرف فعال باشد، میتوانید فیلد نام‌کاربری را در صفحه‌ی ثبت نام، غیر‌فعال کنید.

en: Disable password field
fa_IR: غیر‌فعال کردن فیلد رمز‌عبور

en: You can disable password field in register form if login with sms dynamic code is active.
fa_IR: اگر ورود به کد یکبار مصرف فعال باشد، میتوانید فیلد رمز‌عبور را در صفحه‌ی ثبت نام، غیر‌فعال کنید.

en: User Phone
fa_IR: موبایل کاربر

en: SMS Provider Settings
fa_IR: تنظیمات ارائه دهنده ی SMS

en: If your sms service provider not exists in this list, ask theme to provide you with the relevant plugin.
fa_IR: اگر ارائه دهنده ی مورد نظر شما در این لیست موجود نیست، از آن ها بخواهید تا پلاگین مربوط به این بخش را در اختیار شما قرار دهند.

en: According to this documents
fa_IR: بر اساس این مستندات

en: Select Provider
fa_IR: ارائه دهنده را انتخاب کنید

en: Mobile validation sms
fa_IR: ‫SMS احراز هویت موبایل

en: Mobile validation code sms content
fa_IR: محتوای SMS فعالسازی موبایل

en: Activation Code
fa_IR: کد فعالسازی

en: In some case of sms provider system you shoud put Laghv11 in sms content
fa_IR: در برخی از سامانه‌های پیامکی شما باید از کلمه‌ی لغو11 در متن پیامک خود استفاده کنید

en: Dynamic code sms
fa_IR: ‫SMS کد پویا

en: Dynamic login code sms content
fa_IR: محتوای SMS کد پویا

en: Register Form Options
fa_IR: تنظیمات فرم ثبت‌نام

en: Top form message text
fa_IR: متن پیام بالای فرم

en: Text that shows in top of register form
fa_IR: متنی که در بالای فرم ثبت نام نمایش داده میشود

en: Sender email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: Register and other email send from this address
fa_IR: از این ایمیل به عنوان فرستنده ی ایمیل ثبت نام و سایر ایمیل ها استفاده میشود

en: Sender Email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: User Role
fa_IR: نقش کاربری

en: User can select this roles from list in registration form
fa_IR: کاربر میتواند این نقش ها را در فرم ثبت نام انتخاب کند

en: For disable this feature leave this section empty!
fa_IR: برای غیرفعالسازی این مورد میتوانید این بخش را خالی بگذارید!

en: Two Factor Authentication
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای

en: Use authenticator apps
fa_IR: استفاده از برنامه‌های Authenticator

en: Wordpress login form
fa_IR: فرم ورود وردپرس

en: Redirect wordpress default login to MihanPanel login
fa_IR: انتقال از صفحه‌ی ورود پیشفرض وردپرس به صفحه‌ی ورود میهن‌پنل

en: Login Guard
fa_IR: سیستم گارد ورود

en: Strong shield for login system
fa_IR: سپر امنیتی سیستم ورود به سایت شما

en: Guard status
fa_IR: وضعیت گارد

en: Number of wrong try
fa_IR: تعداد مجاز اشتباه

en: Block the user after making this number of mistakes
fa_IR: کاربر بعد از این تعداد تلاش ناموفق توسط سیستم گارد بلاک میشوند

en: Unblock user after this time
fa_IR: کاربر را بعد از این تایم از حالت بلاک خارج کن

en: The user will be unblocked after this period ( enter minutes value )
fa_IR: کاربر بعد از این مدت زمانی از حالت بلاک خارج میشود ( مقدار دقیقه را وارد کنید )

en: Captcha
fa_IR: کپچا

en: Google Recaptcha
fa_IR: کپچای گوگل

en: Files allowed to upload
fa_IR: فرمت‌های مجاز آپلود

en: Create user panel page
fa_IR: ساخت برگه‌ی پنل کاربری

en: Create
fa_IR: بساز

en: User panel page already exists.
fa_IR: برگه‌ی پنل کاربری وجود دارد.

en: Create database tables
fa_IR: ساخت جدول‌های دیتابیس

en: Create MihanPanel default tables in database
fa_IR: ساخت جدول‌های پیشفرض میهن‌پنل در دیتابیس

en: Just use this when some tables were dropped from database.
fa_IR: فقط زمانی که برخی از جدول‌های میهن‌پنل از دیتابیس حذف شده‌اند از این گزینه استفاده کنید.

en: Phone numbers
fa_IR: شماره تلفن‌ها

en: Transfer digits phone numbers to Mihan Panel
fa_IR: انتقال شماره تلفن‌ها از دیجیتس به میهن‌پنل

en: If you're using Digits previously you can use this to transfer phone numbers to Mihan Panel.
fa_IR: اگر پیش از این از دیجیتس استفاده میکردید میتوانید شماره تلفن کاربران را به میهن‌پنل منتقل کنید

en: Only the phone number of the users who do not have a phone number in the Mihan Panel will be transferred.
fa_IR: فقط شماره تلفن کاربرانی که در میهن‌پنل شماره نداشته باشند منتقل میشود.

en: Before using this option, make a backup of your site; changes cannot be reversed!
fa_IR: قبل از استفاده از این گزینه از سایت خود بک‌آپ تهیه کنید؛ تغییرات قابل بازگشت نیست!

en: User management
fa_IR: مدیریت کاربران

en: Delete ghost users
fa_IR: حذف کاربران روح

en: Delete users who have not any comments, woocommerce orders and posts.
fa_IR: حذف کاربرانی که کامنت و پست و سفارش ووکامرسی ندارند.

en: Login page
fa_IR: برگه ورود

en: This code is render in head tag in Login page
fa_IR: این کد در تگ هدر صفحه ی ورود اضافه میشود

en: Additional Code
fa_IR: کد اضافه

en: Welcome to MihanPanel
fa_IR: به میهن‌پنل خوش‌آمدید

en: New Airlines
fa_IR: خطوط هوایی جدید

en: Two factor authentication is active.
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای فعال است.

en: Two factor authentication is inactive.
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای غیرفعال است.

en: Two factor authentication successfully deactiavted
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای با موفقیت غیرفعال شد

en: Two factor authentication successfully activated
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای با موفقیت فعال شد

en: Two factor authentication not activated
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای فعال نیست

en: Scan this code via your authenticator application, then enter authentication code.
fa_IR: این کد را با برنامه‌ی Authenticator خود اسکن کنید سپس کد را وارد نمایید.

en: Two factor authentication is currently active.
fa_IR: احراز هویت دو مرحله‌ای در حال حاضر فعال است.

note: translators: Login screen title. 1: Login screen name, 2: Network or site name.
en: %1$s &lsaquo; %2$s &#8212; WordPress
fa_IR: ‫%1$s &lsaquo; %2$s &#8212; وردپرس

note: translators: %s: Login screen title.
en: Recovery Mode &#8212; %s
fa_IR: حالت بازیابی &#8212; %s

en: Create new account
fa_IR: ساخت اکانت جدید

en: Login with your account
fa_IR: ورود به حساب

en: Send Code
fa_IR: ارسال کد

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: MihanPanel Lite
fa_IR: میهن‌پنل لایت

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://ertano.com/mihanpanel/
fa_IR: ‪https://mihanwp.com/mihanpanel/

note: Description of the plugin/theme
en: The best way to build user interface in WordPress
fa_IR: یک راه مناسب برای پیاده سازی پروفایل کاربری در وردپرس

note: Author of the plugin/theme
en: Ertano
fa_IR: میهن‌وردپرس

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://ertano.com
fa_IR: https://mihanwp.com/
