jQuery-Colorbox - en to pl_PL translation catalogue (110 entries)

en: Theme #1
pl_PL: Motyw #1

en: Theme #2
pl_PL: Motyw #2

en: Theme #3
pl_PL: Motyw #3

en: Theme #4
pl_PL: Motyw #4

en: Theme #5
pl_PL: Motyw #5

en: Theme #6
pl_PL: Motyw #6

en: Theme #7
pl_PL: Motyw #7

en: Theme #8
pl_PL: Motyw #8

en: Theme #9
pl_PL: Motyw #9

en: Theme #10
pl_PL: Motyw #10

en: Theme #11
pl_PL: Motyw #11

en: Theme #12
pl_PL: Motyw #12

en: Theme #13
pl_PL: Motyw #13

en: Theme #14
pl_PL: Motyw #14

en: Theme #15
pl_PL: Motyw #15

en: percent
pl_PL: procent

en: pixels
pl_PL: piksele

en: elastic
pl_PL: elastyczne

en: fade
pl_PL: wyciemniane

en: none
pl_PL: brak

en: Successfully updated %1$s settings.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano ustawienia %1$s

en: %1$s settings were successfully deleted.
pl_PL: Ustawienia %1$s zostały usunięte.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
pl_PL: wymaga uwagi: plugin nie jest ustawiony, by działał ze wszystkimi obrazami.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
pl_PL: Nie zaktualizowano ustawienia, brak odpowiednich uprawnień.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
pl_PL: Nie usunięto ustawień %1$s. Albo nie masz odpowiednych praw albo nie zaznaczono checkboksa.

en: Using
pl_PL: Używa

en: close
pl_PL: zamknij

en: next
pl_PL: następne

en: previous
pl_PL: poprzednie

en: start slideshow
pl_PL: zacznij pokaz slajdów

en: stop slideshow
pl_PL: zatrzymaj pokaz slajdów

en: {current} of {total} images
pl_PL: {current} z {total} obrazów

en: %1$s Settings
pl_PL: Ustawienia %1$s

en: Colorbox settings
pl_PL: Ustawienia Colorbox

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Select the theme you want to use on your blog.
pl_PL: Wybierz moty, który chcesz używać na swoim blogu.

en: Theme screenshot
pl_PL: Podgląd motywu

en: Add Slideshow to groups
pl_PL: Dodaj pokaz slajdów do grup

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
pl_PL: Dodaj funkcjonalność pokazu slajdów dla grupy %1$s

en: Start Slideshow automatically
pl_PL: Automatycznie rozpocznij pokaz slajdów

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
pl_PL: Automatycznie rozpocznij pokaz slajdów jeśli funkcjonalność slajdów jest dodana dla grupy %1$s

en: Speed of the slideshow
pl_PL: Prędkość slajdów

en: milliseconds
pl_PL: milisekundy

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
pl_PL: Ustawia szybkość pokazu slajdów, w milisekundach

en: Disable loop
pl_PL: Wyłącz pętlę

en: Disable looping through image groups
pl_PL: Wyłącz pętle po grupach obrazów

en: Disable keys
pl_PL: Wyłacz klawisze

en: Disable ESC to close Colorbox and arrow keys to go to next and previous images
pl_PL: Wyłącza ESC do zamykania Coloboksa ora strzałki do przechodzenia na poprzedni i następny obraz

en: Maximum width of an image
pl_PL: Maksymalna szerokość obrazu

en: Do not set width
pl_PL: Nie ustawiaj szerokości

en: Set maximum width of an image
pl_PL: Ustaw maksymalna szerokość obrazów

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
pl_PL: Ustawia maksymalną szerokość obrazu w Colorboksie w relacji do okna przeglądarki - wyrażone w procentach lub pikselach. Jeśli maksymalna szerokość nie jest ustalona, obraz jest tak szeroki jak Colorbox.

en: Maximum height of an image
pl_PL: Maksymalna wysokość obrazu

en: Do not set height
pl_PL: Nie ustawiaj wysokości

en: Set maximum height of an image
pl_PL: Ustaw maksymalną wysokość obrazów

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
pl_PL: Ustawia maksymalną wysokość obrazu w Colorboksie w relacji do okna przeglądarki - wyrażone w procentach lub pikselach. Jeśli maksymalna wysokość nie jest ustalona, obraz jest tak wysoki jak Colorbox.

en: Maximum width of the Colorbox
pl_PL: Maksymalna szerokość Colorboksa

en: Set width of the Colorbox
pl_PL: Ustaw szerokość Colorboksa

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
pl_PL: Ustawia maksymalną szerokość Colorboksa w relacji do okna przeglądarki - wyrażone w procentach lub pikselach. Jeśli obraz jest większy niż Colorobox, wyświetlone zostają paski przeiwjania. Jeśli szerokość nie jest ustalona, Colorbox będzie tak szeroki jak obraz.

en: Maximum height of the Colorbox
pl_PL: Maksymalna wysokość Colorboksa

en: Set height of the Colorbox
pl_PL: Ustaw wysokość Colorboksa

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
pl_PL: Ustawia maksymalną wysokość Colorboksa w relacji do okna przeglądarki - wyrażone w procentach lub pikselach. Jeśli obraz jest większy niż Colorobox, wyświetlone zostają paski przeiwjania. Jeśli wysokość nie jest ustalona, Colorbox będzie tak wysoki jak obraz.

en: Maximum width of the Colorbox used for links
pl_PL: Maksymalna szerokość Colorboksa używanego dla linków

en: Maximum height of the Colorbox used for links
pl_PL: Maksymalna wysokość Colorboksa używanego dla linków

en: Resize images
pl_PL: Zmień rozmiar obrazów

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
pl_PL: Jeśli włączone i jeśli ustawiono maksymalną wysokość i szerokość obrazów oraz maks. wysokość i szerokość Colorboksa, Colorbox będzie skalować obrazy, aby pasowały do tych wartości.

en: Close Colorbox on overlay click
pl_PL: Zamknij Colorboksa po kliknięciu w tło

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
pl_PL: Jeśli zaznaczone, po kliknięciu przez użytkownika w tło zamyka Colorboksa

en: Preload images
pl_PL: Załaduj obrazy wcześniej

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
pl_PL: Umożliwia wcześniejsze wczytanie przez przeglądarkę "poprzedniego" i "następnego" obrazu w grupie w momencie kiedy bieżąca treść została wczytana. Odznacz pole, aby wyłączyć.

en: Transition type
pl_PL: Typ przejścia

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
pl_PL: Typ przejścia Colorboksa. Może być: "elastyczne", "wyciemniane", "brak"

en: Transition speed
pl_PL: Szybkość przejścia

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
pl_PL: Ustawia szybkość przejść typu "elastyczne" i "wyciemniane" w milisekundach

en: Opacity
pl_PL: Nieprzeroczystość

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
pl_PL: Poziom nieprzezroczystości tła. Zakres 0 to 1

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Delete Settings
pl_PL: Usuń ustawienia

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
pl_PL: Zaznacz pole i kliknij ten przycisk aby usunąć ustawienia tej wtyczki.

en: Donate
pl_PL: Darowizna

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
pl_PL: Jeśli chcesz mieć drobny (lub większy) wkład w rozwój tej wtyczki, rozważ przekazanie darowizny.

en: Donate using Paypal
pl_PL: Darowizna przez Paypal

en: Please enter the URL you'd like me to link to in the donors lists
pl_PL: Podaj URL, jaki chcesz by był podlinkowany na liścia darczyńców

en: Return to Your Dashboard
pl_PL: Wróć do Kokpitu

en: Select Preset Amount
pl_PL: Wybierz kwotę

en: Or
pl_PL: Lub

en: Enter Custom Amount
pl_PL: Wpisz swoją kwotę

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Top donations
pl_PL: Największe darowizny

en: Latest donations
pl_PL: Ostatnie darowizny

en: Plugin settings
pl_PL: Ustawienia wtyczki

en: Automate %1$s for all images in pages, posts and galleries
pl_PL: Automatycznie uruchamia %1$s dla obrazów we wszystkich wpisach, stronach i galeriach

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
pl_PL: Automatycznie dodaje klasę colorbox-class do obrazów we wpisach i stronach. Dodaje również tę klasę do galerii. Obrazy z jednego wpisu lub strony są automatycznie grupowane.

en: Automate %1$s for images in WordPress galleries only
pl_PL: Automatycznie uruchamia %1$s tylko dla obrazów w galeriach WordPressa

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
pl_PL: Automatycznie dodaje klasę colorbox-class do obrazów w galeriach WordPressa, ale nigdzie więcej. Obrazy w jednym wpisie lub stronie są automatycznie grupowane.

en: Automate %1$s for all other images
pl_PL: Automatyzuj %1$s dla wszystkich innych obrazów

en: Automatically add colorbox-class to all images that are not in posts and pages (e.g. the sidebar).
pl_PL: Automatycznie dodaje klasę colorbox-class do wszystkich obrazów poza wpisem i stroną (np. w pasku bocznym).

en: Automate hiding of flash objects
pl_PL: Automatycznie ukryj wszystkie obiekty Flash

en: Automatically hide embeded flash objects behind the Colorbox layer.
pl_PL: Automatycznie ukryj wstawione na stronę obiekty Flash za warstwą Colorboksa.

en: Add JavaScript to footer
pl_PL: Dodaj kod JavaScript do stopki

en: Add JavaScript to footer instead of the header.
pl_PL: Dodaje kod JavaScript do stopki zamiast do nagłówka strony.

en: Remove link from Meta-box
pl_PL: Usuń link z Meta-box

en: Remove the link to the developers site from the WordPress meta-box.
pl_PL: Usuń link do strony autorów z meta-box WordPressa.

en: Activate debug mode
pl_PL: Włącz tryb debugowania

en: Adds debug information and non-minified JavaScript to the page. Useful for troubleshooting.
pl_PL: Dodaje informacje do debugowania oraz nieskompresowany kod JaVascript na stronie. Użyteczne do wyłapywania błędów.

en: Disable warning
pl_PL: Wyłącz ostrzeżenie

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
pl_PL: Wyłącza ostrzeżenie, które jest wyświetlane, kiedy wtyczka jest aktywna, ale funkcja automatycznego colorboksa dla wszystkich obrazów jest wyłączona.

en: Translation
pl_PL: Tłumaczenie

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
pl_PL: Polskie tłumaczenie zostało wykonane przez <a href="http://positionmaker.pl">Positionmaker</a>.
