jQuery-Colorbox - en to be_BY translation catalogue (81 entries)

en: Theme #1
be_BY: Тэма #1

en: Theme #2
be_BY: Тэма #2

en: Theme #3
be_BY: Тэма #3

en: Theme #4
be_BY: Тэма #4

en: Theme #5
be_BY: Тэма #5

en: Theme #6
be_BY: Тэма #6

en: Theme #7
be_BY: Тэма #7

en: Theme #8
be_BY: Тэма #8

en: Theme #9
be_BY: Тэма #9

en: Theme #10
be_BY: Тэма #10

en: Theme #11
be_BY: Тэма #11

en: Theme #12
be_BY: Тэма #12

en: Theme #13
be_BY: Тэма #13

en: Theme #14
be_BY: Тэма #14

en: Theme #15
be_BY: Тэма #15

en: percent
be_BY: адсотак

en: pixels
be_BY: пікселяў

en: elastic
be_BY: эластычн.

en: fade
be_BY: знікненне

en: none
be_BY: не

en: Successfully updated %1$s settings.
be_BY: Налады%1$s паспяхова абноўлены.

en: %1$s settings were successfully deleted.
be_BY: %1$s налады цалкам выдалены.

en: needs attention: the plugin is not activated to work for all images.
be_BY: патрабуе ўвагі: убудова не актываваны для працы для ўсіх малюнкаў.

en: Settings
be_BY: Налады

en: Did not update settings, you do not have the necessary rights.
be_BY: Немагчыма абнавіць налады, вы не валодаеце неабходнымі правамі.

en: Did not delete %1$s settings. Either you dont have the nececssary rights or you didnt check the checkbox.
be_BY: Немагчыма абнавіць%1$s налады. Магчыма, вам бракуе мае рацыю, праверце, ці адзначаны адпаведны чекбокс.

en: close
be_BY: зачыніць

en: next
be_BY: след.

en: previous
be_BY: прад.

en: start slideshow
be_BY: пачаць паказ слайдшоў

en: stop slideshow
be_BY: спыніць слайдшоў

en: {current} of {total} images
be_BY: {current} / {total}

en: %1$s Settings
be_BY: %1$s Налады

en: Theme
be_BY: Тэма

en: Select the theme you want to use on your blog.
be_BY: Абярыце тэмы, якія вы жадаеце выкарыстоўваць на сваім блогу.

en: Theme screenshot
be_BY: Скрыншот тэмы

en: Add Slideshow to groups
be_BY: Дадаць Slideshow у групы

en: Add Slideshow functionality for %1$s Groups
be_BY: Дадаць функцыянальнасць Slideshow для %1$s груп

en: Start Slideshow automatically
be_BY: Пачаць слайдшоў аўтаматычна

en: Start Slideshow automatically if slideshow functionality is added to %1$s Groups
be_BY: Пачаць слайдшоў аўтаматычна, калі функцыянал %1$s груп

en: Speed of the slideshow
be_BY: Хуткасць слайдшоў

en: milliseconds
be_BY: милиисекунд

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds
be_BY: Усталёўвае хуткасць слайд-шоў, у мілісекундах

en: Maximum width of an image
be_BY: Максімальная шырыня малюнка

en: Do not set width
be_BY: Не ўсталёўваць шырыню

en: Set maximum width of an image
be_BY: Усталяваць шырыню для малюнка

en: Set the maximum width of the image in the Colorbox in relation to the browser window in percent or pixels. If maximum width is not set, image is as wide as the Colorbox
be_BY: Усталяваць максімальную шырыню Colorbox у адносінах да акна браўзара ў адсотках ці пікселях. Калі максімальная шырыня не ўсталявана, малюнкі шырокія ў адпаведнасці з Colorbox

en: Maximum height of an image
be_BY: Максімальная вышыня малюнка

en: Do not set height
be_BY: Не ўсталёўваць вышыню

en: Set maximum height of an image
be_BY: Усталяваць максімальную вышыню малюнка

en: Set the maximum height of the image in the Colorbox in relation to the browser window to a value in percent or pixels. If maximum height is not set, the image is as high as the Colorbox
be_BY: Усталяваць максімальную вышыню Colorbox у адносінах да акна браўзара ў адсотках ці пікселях. Калі мінімальная вышыня не ўсталявана, вышыня малюнка робіцца ў адпаведнасці з Colorbox

en: Maximum width of the Colorbox
be_BY: Максімальная вышыня Colorbox

en: Set width of the Colorbox
be_BY: Усталяваць шырыню для Colorbox

en: Set the maximum width of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If width is not set, the Colorbox will be as wide as the picture in it
be_BY: Усталяваць максімальную шырыню Colorbox  у адносінах да акна браўзара, паміж адсоткамі ці пікселямі. Калі малюнак больш, чым Colorbox  , палосы прагорткі адлюстроўваюцца. Калі шырыня не зададзена, Colorbox  будзе такой велічыні, як фатаграфія

en: Maximum height of the Colorbox
be_BY: Максімальная вышыня Colorbox

en: Set height of the Colorbox
be_BY: Максімальная вышыня Colorbox

en: Set the maximum height of the Colorbox itself in relation to the browser window to a value between in percent or pixels. If the image is bigger than the colorbox, scrollbars are displayed. If height is not set, the Colorbox will be as high as the picture in it
be_BY: Усталяваць максімальную вышыню Colorbox  у адносінах да акна браўзара, паміж адсоткамі ці пікселямі. Калі малюнак больш, чым Colorbox  , палосы прагорткі адлюстроўваюцца. Калі вышыня не зададзена, Colorbox  будзе такой вышыні, як фатаграфія

en: Resize images
be_BY: Змена памеру малюнкаў

en: If enabled and if maximum width of images, maximum height of images, width of the Colorbox, or height of the Colorbox have been defined, ColorBox will scale photos to fit within the those values
be_BY: Калі ўключаны і калі максімальная шырыня малюнка, максімальная вышыня малюнка, шырыня ці вышыня Colorbox  былі вызначаны, Colorbox  будзе пашыраць фатаграфіі ў адпаведнасці з гэтымі значэннямі

en: Close Colorbox on overlay click
be_BY: Зачыніць Colorbox пры націску на фон

en: If checked, enables closing ColorBox by clicking on the background overlay
be_BY: Калі адзначана, дазваляе зачыняць ColorBox па націску на фон

en: Preload images
be_BY: Падгрузка малюнкаў

en: Allows for preloading of "next" and "previous" content in a group, after the current content has finished loading. Uncheck box to disable.
be_BY: Дазваляе загружаць пры старце з "след." and "прад."  утрыманні  ў групе, пасля бягучага ўтрымання завяршэння загрузкі. Зніміце сцяжок, каб адключыць.

en: Transition type
be_BY: Тып пераходу

en: The transition type of the Colorbox. Can be set to "elastic", "fade", or "none"
be_BY: Тып пераходу для Colorbox. Можна ўсталяваць як "эластычны", "знікненне" ці "не"

en: Transition speed
be_BY: Хуткасць пераходу

en: Sets the speed of the "fade" and "elastic" transitions, in milliseconds
be_BY: Усталяваць хуткасць "знікненні" and "эластычнасці", у мілісекундах

en: Opacity
be_BY: Празрыстасць

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1
be_BY: Узровень накладання непразрыстасці. Дыяпазон: ад 0 да 1

en: Save Changes
be_BY: Захаваць змены

en: Delete Settings
be_BY: Выдаліць налады

en: Check the box and click this button to delete settings of this plugin.
be_BY: Усталюеце сцяжок і націсніце на гэту кнопку, каб выдаліць налады гэтай убудовы.

en: Donate
be_BY: Ахвяраваць

en: If you would like to make a small (or large) contribution towards future development please consider making a donation.
be_BY: Калі вы жадалі б зрабіць невялікі (ці вялікі) унёсак у далейшае развіццё калі ласка, разгледзіце магчымасць ахвяравання.

en: Automatically add colorbox-class to images in posts and pages. Also adds colorbox-class to galleries. Images in one page or post are grouped automatically.
be_BY: Аўтаматычна дадаваць colorbox-клас малюнкаў у паведамленні і старонкі. Акрамя таго, colorbox-клас дадаецца да галерэй. Малюнкі на адной старонцы ці ў адным пасту групуюцца аўтаматычна.

en: Automatically add colorbox-class to images in WordPress galleries, but nowhere else. Images in one page or post are grouped automatically.
be_BY: Аўтаматычна дадаваць colorbox-клас малюнкаў  у WordPress галерэі. Малюнкі на адной старонцы ці Ў пасту групуюцца аўтаматычна.

en: Automate hiding of flash objects
be_BY: Аўтаматычнае ўтойванне флэш-аб'ектаў

en: Disable warning
be_BY: Адключыць папярэджанні

en: Disables the warning that is displayed if the plugin is activated but the auto-colorbox feature for all images is turned off.
be_BY: Адключэнне папярэджанне, якое адлюстроўваецца, калі ўбудова будзе актываваны, але аўта-colorbox функцыя для ўсіх малюнкаў выключана.

en: Translation
be_BY: Пераклад

en: The english translation was done by <a href="http://www.techotronic.de">Arne Franken</a>.
be_BY: Беларускі пераклад быў зроблены <a href="http://www.pc.de">Marcis G</a>.
