Jigoshop v1.8.1 - en to he_IL translation catalogue (792 entries)

en:  (billing) is a required field.
he_IL:  (billing) - זהו שדה חובה.

en:  (billing) is not a valid email address.
he_IL:  (billing) - כתובת המייל נראית לא תקינה, נא לתקן.

en:  (billing) is not a valid number.
he_IL:  (billing) חייב להיות מספר.

en:  (billing) is not a valid postcode/ZIP.
he_IL:  (billing) - המיקוד שהקלדת לא תקין.

en:  (ex. tax)
he_IL: (ללא מעמ)

en:  (shipping) is a required field.
he_IL:  (shipping) - זהו שדה חובה.

en:  (shipping) is not a valid postcode/ZIP.
he_IL:  (shipping) - המיקוד שהקלדת לא תקין.

en:  <small>(ex. tax)</small>
he_IL:  <small>(ללא מעמ)</small>

en:  <small>(inc. tax)</small>
he_IL: <small>כולל מע"מ</small>

en:  available
he_IL: זמין כרגע

en: %d units of #%d %s (#%s) have been backordered.
he_IL: הוזמנו מראש %d יחידות של #%d %s (#%s).

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: &larr; Continue Shopping
he_IL: &larr; להמשיך בקניות

en: &larr; Return to Shop
he_IL: חזרה לחנות

en: (ex. tax)
he_IL: (לדוגמא מע"מ)

en: + Add Coupon
he_IL: + הוספת קופון

en: + Add Tax Rule
he_IL: + הוספת מס

en: - Emails the customer order details and a payment link.
he_IL: - שלח הודעה במייל ללקוח עם פרטי ההזמנה ולינק לתשלום.

en: - Reduces stock for each item in the order; useful after manually creating an order or manually marking an order as complete/processing after payment.
he_IL: - מפחית מהמלאי את הפריטים שבהזמנה. שמיש כאשר ההזמנה מאושרת ידנית ולא אוטומטית, או הזמנות שנוצרו על ידיך ולא על ידי הלקוח.

en: - Restores stock for each item in the order; useful after refunding or canceling the entire order.
he_IL: שחזור הכמות במלאי של כל פריט בהזמנה. שמיש כאשר מבטלים הזמנה.

en: - Save/update the order.
he_IL: - שמור או עדכן את ההזמנה.

en: . Their order is as follows:
he_IL: . פרטי ההזמנה:

en: <a href="%s" target="_TOP">Read why</a> we did this for you.
he_IL: < a href="%s">למה עשינו זאת?</a>

en: <p>Thank you. Your order has been processed successfully.</p>
he_IL: <p>תודה רבה. ההזמנה שלך התקבלה בהצלחה.</p>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> הקודם

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
he_IL: <strong>תקלה</strong>: ההרשמה נכשלה! אנא צרו קשר עם מנהל האתר בכתובת %s

en: A list of your customers most recently viewed products
he_IL: רשימה של המוצרים שנצפו לאחרונה על ידי הלקוחות שלך

en: A list or dropdown of product categories
he_IL: רשימה או תפריט קטגוריות המוצרים

en: A search form for your products
he_IL: טופס חיפוש מוצרים

en: Accept Bank Transfers as a method of payment. There is no automated process associated with this, you must manually process an order when you receive payment.
he_IL: קבל העברה בנקאית כאפשרות לתשלום. אין תהליך אוטומטי במקרה זה, עליך לבצע את ההעברה בעצמך לכל הזמנה.

en: Account Number
he_IL: מספר חשבון

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
he_IL: הפעולה נכשלה. נא לעשות ריפרש ולנסות שוב.

en: Add Attribute
he_IL: הוספת משתנה

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New Attribute
he_IL: הוספת מאפיין חדש

en: Add New Order status
he_IL: הוספת סטטוס הזמנה חדש

en: Add New Product
he_IL: הוספת מוצר חדש

en: Add New Product Category
he_IL: הוספת קטגורית מוצרים

en: Add New Product Tag
he_IL: הוספת תגית מוצר

en: Add New Variation
he_IL: הוספת וריאציה חדשה

en: Add Review
he_IL: אישור

en: Add Variation
he_IL: הוספת וריאציה

en: Add a review
he_IL: הוספת ביקורת על המוצר

en: Add item
he_IL: הוספת מוצר

en: Add meta
he_IL: הוספת meta

en: Add to cart
he_IL: הוספה לעגלת הקניות

en: Adding Options
he_IL: הוספת אפשרויות

en: Adding Product Categories
he_IL: הוספת קטגוריות מוצרים

en: Adding Product Tags
he_IL: הוספת תגיות מוצרים

en: Additional Info
he_IL: מידע נוסף

en: Additional Information
he_IL: מידע נוסף

en: Additional Tax classes
he_IL: מיסים נוספים

en: Additional information you want to display to your customer.
he_IL: מידע נוסף להציג ללקוח.

en: Address
he_IL: כתובת

en: Address 1
he_IL: כתובת (רחוב ומספר בית או תא דואר)

en: Address 2
he_IL: המשך כתובת אם יש

en: Advanced
he_IL: פרטים מתקדמים

en: Advanced Settings
he_IL: הגדרות מתקדמות

en: After adding product to cart
he_IL: אחרי הוספת מוצר לעגלת הקניות

en: All
he_IL: הכל

en: All  Order statuses
he_IL: כל הסטטוסים

en: All Countries
he_IL: כל המדינות

en: All Orders
he_IL: כל ההזמנות

en: All Product Categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All Product Tags
he_IL: כל התגיות

en: All Products
he_IL: כל המוצרים

en: All allowed countries
he_IL: כל המדינות

en: All fields are required.
he_IL: חובה למלא את כל השדות.

en: All of
he_IL: כל ה

en: Allow guest purchases
he_IL: לאפשר קנייה ללא הרשמה לאתר

en: Allow registration
he_IL: אפשר הרשמה של משתמשים חדשים

en: Allowed Countries
he_IL: לאפשר את המדינות הבאות

en: Allows cash payments. Good for offline stores or having customers pay at the time of receiving the product.
he_IL: לאפשר תשלום במזומן. שמיש בשביל חנויות שלא עושות משלוחים או עובדות עם שליחים או אם רוצים לאפשר תשלום בעת האיסוף.

en: Allows cheque payments. Allows you to make test purchases without having to use the sandbox area of a payment gateway. Quite useful for demonstrating to clients and for testing order emails and the 'success' pages etc.
he_IL: האם לאפשר תשלום באמצעות שיק. תשלום כזה גם מאפשר לך לבדוק תהליך של רכישה מהחנות, שמיש בזמן ההרצה והבדיקות או תצוגה מקדימה של החנות.

en: Already registered?
he_IL: כבר נרשמת אלינו?

en: Amount
he_IL: כמות

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
he_IL: יש כבר משתמש בשם זה, נא לבחור שם אחר.

en: An account is already registered with your email address. Please login.
he_IL: כבר נרשמת עם כתובת המייל הזו, עכשיו אפשר להתחבר.

en: Any
he_IL: הכל

en: Apply Coupon
he_IL: הפעל קופון

en: Apply to shipping
he_IL: תקף למשלוח

en: Are you sure you want to delete all variations
he_IL: בטוח למחוק את כל הגרסאות

en: Are you sure you want to delete this?
he_IL: בטוח למחוק?

en: Are you sure you want to remove this variation?
he_IL: בטח למחוק את הגרסה?

en: Ascending
he_IL: סדר עולה

en: Attach to Product
he_IL: הדבק למוצר

en: Attach to Variation
he_IL: הדבק לגרסת מוצר

en: Attribute Label
he_IL: שם המשתנה

en: Attribute Slug
he_IL: קוד פנימי למאפיין

en: Attribute Types
he_IL: סוגי משתנים

en: Attribute taxonomies
he_IL: טקסונומיה של מאפיינים

en: Attribute taxonomy names cannot be changed; you may only change an attributes type.
he_IL: אי אפשר לשנות שם משתנה; אפשר רק לשנות את הסוג שלו.

en: Attribute type
he_IL: סוג המשתנה

en: Attribute:
he_IL: משתנה:

en: Attributes
he_IL: משתנים

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on
he_IL: משתנים נותנים מידע נוסף על המוצר, כמו גודל או צבע. אפשר להשתמש במשתנים האלה בסרגל הצידי של החנות בעזרת הווידג'ט layered nav. שימו לב שאי אפשר לשנות את שם המשתנה בהמשך.

en: Australian Dollar (&#36;)
he_IL: דולר אוסטרלי (&#36;)

en: Author:
he_IL: כותב:

en: Available downloads
he_IL: זמין להורדה

en: Available on Backorder
he_IL: זמין בהזמנה מראש

en: Average
he_IL: בסדר

en: Awaiting Bank Transfer
he_IL: ממתין לביצוע העברה בנקאית

en: Awaiting cheque payment
he_IL: ממתין לתשלום בשיק

en: BANK PAYMENT DETAILS
he_IL: פרטי תשלום בנקאי

en: BIC
he_IL: קוד BIC

en: BIC Code
he_IL: קוד BIC

en: BILLING ADDRESS
he_IL: כתובת המשלם

en: Bank Name
he_IL: שם הבנק

en: Bank Transfer
he_IL: העברה בנקאית

en: Base Country/Region
he_IL: הארץ בה החנות נמצאת

en: Be the first to review
he_IL: רוצה להיות הראשון/ה לכתוב ביקורת על מוצר זה?

en: Best Sellers
he_IL: הנמכרים ביותר

en: Billing & Shipping
he_IL: חיוב ומשלוח

en: Billing &amp; Shipping
he_IL: תשלום ומשלוח

en: Billing Address
he_IL: כתובת המשלם

en: Billing Email
he_IL: כתובת אימייל המשלם

en: Billing Email:
he_IL: אימייל של המשלם:

en: Billing Tel:
he_IL: טלפון של המשלם:

en: Brazilian Real (&#82;&#36;)
he_IL: ריאל ברזילאי (&#82;&#36;)

en: Buy product
he_IL: קנו אותי

en: CUSTOMER DETAILS
he_IL: פרטי הלקוח

en: Calculate Shipping
he_IL: חישוב עלות המשלוח

en: Calculate Taxes
he_IL: חישוב מע"מ

en: Calculate totals
he_IL: חישוב הסכום

en: Canadian Dollar (&#36;)
he_IL: דולר קנדי (&#36;)

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Cancelled
he_IL: בוטל

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Cart % Discount
he_IL: אחוז הנחה בעגלת הקניות

en: Cart Discount
he_IL: הנחה בעגלת הקניות

en: Cart Page
he_IL: עמוד עגלת קניות

en: Cart Totals
he_IL: סך הכל

en: Cart updated.
he_IL: העגלה עודכנה

en: Cash on Delivery
he_IL: תשלום מזומן בעת האיסוף או בדואר

en: Catalog &amp; Pricing
he_IL: קטלוג ומחירים

en: Catalog Images
he_IL: תמונות קטלוג

en: Catalog Options
he_IL: אפשרויות קטלוג

en: Catalog Prices include tax?
he_IL: המחירים כוללים מע"מ?

en: Catalog base page
he_IL: עמוד הקטלוג

en: Catalog products per page
he_IL: כמה מוצרים בכל עמוד

en: Catalog products per row
he_IL: כמה מוצרים בכל שורה

en: Catalog sort direction
he_IL: מיון מוצרים לאיזה כיוון

en: Change
he_IL: שינוי

en: Change Password
he_IL: החלפת סיסמה

en: Change Password Page
he_IL: עמוד החלפת סיסמה

en: Check All
he_IL: סימון הכל

en: Checkout
he_IL: ביצוע הזמנה

en: Checkout &rarr;
he_IL: ביצוע הזמנה &larr;

en: Checkout &rarr; Pay
he_IL: ביצוע הזמנה &larr; תשלום

en: Checkout Page
he_IL: עמוד ביצוע הזמנה

en: Cheque Payment
he_IL: תשלום באמצעות שיק

en: Chinese yuan (&#165;)
he_IL: ין סיני (&#165;)

en: Choose an option
he_IL: נא לבחור

en: Choose an option&hellip;
he_IL: בחר אפשרות...

en: City
he_IL: עיר

en: Click here to login
he_IL: התחברות

en: Code
he_IL: קוד

en: Company
he_IL: חברה

en: Completed
he_IL: סיימתי

en: Compound
he_IL: מכלול

en: Configure&nbsp;terms
he_IL: הגדרת&nbsp;התנאים

en: Copy billing address to shipping address
he_IL: כתובת המשלוח זהה לכתובת המשלם

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
he_IL: כתובת ושם המשלם זהים לכתובת המשלוח?

en: Cost
he_IL: עלות

en: Cost excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50.
he_IL: מחיר כולל מע"מ. הקלד מחיר נקי, לדוגמא 2.50.

en: Cost per unit e.g. 2.99
he_IL: עלות ליחידה, לדוגמא 2.99

en: Cost per unit ex. tax e.g. 2.99
he_IL: עלות ליחידה ללא מעמ (לדוגמא 2.99)

en: Country
he_IL: ארץ

en: Coupon
he_IL: קופון

en: Coupon Amount
he_IL: כמות קופון

en: Coupon Code
he_IL: קוד קופון

en: Coupon Information
he_IL: פרטי קופון

en: Coupon does not exist or is no longer valid!
he_IL: הקופון לא תקין או פג תוקף.

en: Coupons
he_IL: קופונים

en: Creation Date
he_IL: תאריך יצירה

en: Croatian Kuna (&#107;&#110;)
he_IL: קונה קרואטיה (&#107;&#110;)

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Currency display
he_IL: תצוגת מטבע

en: Custom field deleted.
he_IL: נמחק שדה משתמש.

en: Custom field updated.
he_IL: עודכן שדה משתמש.

en: Custom product attribute
he_IL: משתנה מיוחד

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Customer Billing Address
he_IL: כתובת המשלם

en: Customer Message
he_IL: הודעת לקוח

en: Customer Note:
he_IL: הערות:

en: Customer Shipping Address
he_IL: כתובת למשלוח

en: Customer details
he_IL: פרטי הלקוח

en: Customer's notes about the order
he_IL: הערות הלקוח להזמנה זו

en: Customer:
he_IL: לקוח:

en: Czech Koruna (&#75;&#269;)
he_IL: קורונה צ'כית (&#75;&#269;)

en: Danish Krone (kr)
he_IL: קורונה דנית (kr)

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date:
he_IL: תאירך:

en: Decimal separator
he_IL: סימן חלוקה עשרונית

en: Define what should happen when a user clicks on &#34;Add to Cart&#34; on any product or page.
he_IL: מה קורה אחרי שהלקוח לוחץ על הכפתור "הוסף לעגלה"

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Permanently
he_IL: למחוק לנצח

en: Delete this Coupon
he_IL: מחק קופון

en: Delete this coupon?
he_IL: מחיקת הקופון?

en: Delete this rule?
he_IL: מחק שורת מס זו?

en: Demo store
he_IL: חנות במצב דמו

en: Descending
he_IL: סדר יותר

en: Description
he_IL: פירוט

en: Dimensions
he_IL: גודל

en: Dimensions Unit
he_IL: יחידות המידה

en: Discount
he_IL: הנחות

en: Discount:
he_IL: הנחה:

en: Discount:
he_IL: הנחה:

en: Display a list of products currently onsale
he_IL: הצג רשימת מוצרים במבצע

en: Display a list of your most recent product reviews
he_IL: רשימה של הביקורות האחרונות שלך

en: Display on product page
he_IL: הצג בעמוד המוצר

en: Displays a handy login form for users
he_IL: הצג טופס התחברות ללקוחות

en: Documentation
he_IL: מסמכולוגיה

en: Downloadable
he_IL: להורדה

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Address Page
he_IL: עמוד שינוי כתובת

en: Edit Attribute
he_IL: ערוך משתנה

en: Edit My Address
he_IL: שינוי הכתובת שלי

en: Edit Order
he_IL: עריכת הזמנה

en: Edit Order status
he_IL: ערוך סטטוס הזמנה

en: Edit Product
he_IL: ערוך מוצר

en: Edit Product Category
he_IL: ערוך קטגוריה

en: Edit Product Tag
he_IL: ערוך תגית

en: Edit Variation
he_IL: ערוך וריאציה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email invoice
he_IL: הודעות במייל

en: Email you used during checkout.
he_IL: כתובת האימייל שהשתמשת בה בעת ביצוע ההזמנה.

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Enable Bank Transfer
he_IL: אפשר העברה בנקאית

en: Enable Cash on Delivery
he_IL: לאפשר תשלום במזומן

en: Enable Cheque Payment
he_IL: לאפשר תשלום באמצעות שיק

en: Enable Flat Rate
he_IL: לאפשר מחיר אחיד

en: Enable Free Shipping
he_IL: לאפשר משלוח חינם

en: Enable PayPal Standard
he_IL: לאפשר תשלום פייפאל רגיל

en: Enable PayPal sandbox
he_IL: להפעיל את פייפאל במצב ארגז-חול לבדיקות בלבד

en: Enable SKU field
he_IL: לאפשר שדה מק"ט

en: Enable local pickup
he_IL: לאפשר איסוף עצמי

en: Enable product dimensions
he_IL: לאפשר מידות המוצרים

en: Enable shipping calculator on cart
he_IL: האם לאפשר מחשבון משלוח בעגלת הקניות

en: Enable this option to feature this product
he_IL: סמן כדי להוסיף את המוצר לרשימת המומלצים

en: Enable this option to show a banner at the top of every page stating this shop is currently in testing mode.
he_IL: במצב דמו יוצג באנר בראש החנות שאומר שהחנות במצב של בדיקות

en: Enable weight field
he_IL: לאפשר שדה משקל

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enter a height value
he_IL: הכנס גובה

en: Enter a length value
he_IL: הכנס אורך

en: Enter a regular price
he_IL: הכנס מחיר רגיל

en: Enter a sale price
he_IL: הכנס מחיר במבצע

en: Enter a stock value
he_IL: הכנס כמות במלאי

en: Enter a weight value
he_IL: הכנס משקל

en: Enter a width value
he_IL: הכנס רוחב

en: Error 404
he_IL: שגיאה 404

en: Euro (&euro;)
he_IL: יורו (&euro;)

en: Extensions
he_IL: תוספים

en: External / Affiliate
he_IL: חיצוני/של שותף

en: Featured
he_IL: מומלץ

en: Featured Products
he_IL: מוצרים מומלצים

en: Featured products on your site
he_IL: מוצרים מומלצים באתר שלך.

en: Fee excluding tax. Enter an amount, e.g. 2.50, or a percentage, e.g. 5%. Leave blank to disable.
he_IL: מחיר ללא מע"מ. הקלד מחיר נקי, לדוגמא 2.50 - או אחוז, לדוגמא 5%. השאר ריק לביטול אפשרות זו.

en: File Location
he_IL: מיקום הקובץ

en: File Path
he_IL: כתובת הקובץ

en: File not found. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
he_IL: הקובץ לא קיים. <a href="%s">לעמוד הבית &larr;</a>

en: Filter by Attributes
he_IL: פילטר לפי משתנים

en: Filter by Price
he_IL: פילטר לפי מחיר

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Flat Rates
he_IL: מחיר אחיד

en: Flat rates let you define a standard rate per item, or per order.
he_IL: מחיר אחיד מאפשר לך להגדיר מחיר לפי מוצר ולא לפי הזמנה

en: For more information
he_IL: למידע נוסף

en: Force SSL on checkout
he_IL: האם לעבור לפרוטוקול SSL במסך ביצוע ההרשמה

en: Forgot it?
he_IL: שכחת?

en: Forum
he_IL: פורום

en: Found in your order confirmation email.
he_IL: נמצא במייל אישור ההזמנה שקיבלת.

en: Free
he_IL: חינם

en: Free Shipping
he_IL: משלוח חינם

en: Free!
he_IL: חינם!

en: From
he_IL: מ

en: From:
he_IL: החל מ

en: General
he_IL: כללי

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Go to homepage &rarr;
he_IL: לעמוד הבית &larr;

en: Good
he_IL: טוב

en: Grand Total
he_IL: סך הכל

en: Group & File
he_IL: קבוצה וקובץ

en: Grouped
he_IL: סט

en: Grouping
he_IL: סטים

en: Guest
he_IL: אורח

en: Handle stock for me
he_IL: ניהול מלאי אוטומטי

en: Handling Fee
he_IL: עלות הטיפול

en: Height
he_IL: גובה

en: Hello, <strong>%s</strong>. From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">change your password</a>.
he_IL: שלום, <strong>%s</strong>. בעמוד החשבון שלך תוכל לראות את ההזמנות שלך, ולעדכן כתובת למשלוח וכתובת משלמים, וגם <a href="%s">להחליף את הסיסמה שלך</a>.

en: Hey %s!
he_IL: שלום %s!

en: Hide out of stock products
he_IL: האם להסתיר מוצרים שאזלו במלאי

en: Hong Kong Dollar (&#36;)
he_IL: דולר הונג קונג (&#36;)

en: Hungarian Forint (&#70;&#116;)
he_IL: פורינט הונגרי (&#70;&#116;)

en: I accept the
he_IL: אני מקבל/ת את

en: IBAN
he_IL: קוד IBAN

en: ID
he_IL: קוד

en: ID/SKU
he_IL: קוד/מק"ט

en: IPN payment completed
he_IL: תשלום IPN עבר בהצלחה.

en: If prices include tax then tax calculations will work backwards.
he_IL: אם כן, מחשבון המע"מ יעבוד להפחית אותו בסיכום.

en: If you are not managing stock, turn it off here to disable it in admin and on the front-end.
he_IL: אם אינך משתמש בניהול מלאי של Jigoshop כבה אפשרות זו.

en: If your checkout page does not ask for shipping details, or if you do not want to send shipping information to PayPal, set this option to no. If you enable this option PayPal may restrict where things can be sent, and will prevent some orders going through for your protection.
he_IL: אם עמוד ביצוע ההזמנה שלך לא מברר את פרטי המשלוח, או אם אינך מעוניין להעביר אותם לפייפאל, כבה את האפשרות הזו. כשהאפשרות הזו מופעלת פייפאל יכולים להגביל את הכתובת האפשרית למשלוח, ויכולים למנוע הזמנות כדי להימנע מלשלוח לכתובות לא מאומתות.

en: Image Options
he_IL: אפשרויות תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: In Stock
he_IL: קיים במלאי

en: Indian Rupee (&#8360;)
he_IL: רופי הודי (&#8360;)

en: Indonesia Rupiah (&#82;&#112;)
he_IL: רופי אינדונזי (&#82;&#112;)

en: Integration
he_IL: הטמעה באתר

en: Invalid coupon!
he_IL: קופון לא תקין!

en: Invalid email address.
he_IL: כתובת המייל לא תקינה.

en: Invalid email/username.
he_IL: המייל או שם המשתמש לא נכונים.

en: Invalid order.
he_IL: שגיאה בהזמנה.

en: Invalid payment method.
he_IL: טעות בבחירת אופן התשלום.

en: Invalid shipping method.
he_IL: טעות בבחירת אופן המשלוח.

en: Inventory
he_IL: מלאי

en: Inventory Management
he_IL: ניהול מלאי

en: Inventory Options
he_IL: הגדרות מלאי

en: Is for variations
he_IL: לאפשר גרסאות לפי המשתנה?

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Israeli Shekel (&#8362;)
he_IL: שקל חדש (&#8362;)

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
he_IL: החזרתי את כמות המוצר #%s במלאי מ %s ל %s.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
he_IL: הפחתתי את כמות המוצר #%s מהמלאי, מ %s ל %s.

en: Item %s %s not found, skipping.
he_IL: לא מצאתי את המוצר %s %s, נמשיך בלעדיו.

en: Item Name
he_IL: שם המוצר

en: Japanese Yen (&yen;)
he_IL: ין יפני (&yen;)

en: Jigoshop Dashboard
he_IL: לוח הבקרה של Jigoshop

en: Kilograms
he_IL: ק"ג

en: Label
he_IL: כותרת

en: Large Images
he_IL: תמונות גדולות

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Latest News
he_IL: חדשות אחרונות

en: Length
he_IL: אורך

en: Let the customer know that their order won't be shipping until you receive payment.
he_IL: הודע ללקוח שההזמנה לא תישלח אלא עד שהתשלום יתקבל.

en: Lists a random selection of products on your site.
he_IL: רשימה של מוצרים אקראיים מהאתר שלך.

en: Lists the best selling products
he_IL: רשימת המוצרים הנמכרים ביותר

en: Local pickup
he_IL: איסוף עצמי

en: Login
he_IL: התחברות

en: Logout
he_IL: התנתקות

en: Lost Password?
he_IL: שכחת את הסיסמה?

en: Low Stock
he_IL: עומד להיגמר

en: Low stock threshold
he_IL: התראה כשנשארו כך וכך מוצרים

en: Malaysian Ringgits (RM)
he_IL: רינגיט מלזיה (RM)

en: Manage stock
he_IL: ניהול מלאי

en: Manual stock reduction complete.
he_IL: הפחתה ידנית של הכמות במלאי הושלמה.

en: Manual stock restore complete.
he_IL: שחזור ידני של הכמות במלאי הושלם.

en: Manually reducing stock.
he_IL: הפחתת המוצר במלאי באופן ידני.

en: Manually restoring stock.
he_IL: משחזר את כמות המלאי ידנית.

en: Method Title
he_IL: הכותרת

en: Method available for
he_IL: אופן שאפשרי עבור

en: Mexican Peso (&#36;)
he_IL: פזו מקסיקני (&#36;)

en: Minimum Order Amount
he_IL: כמות מינימלית להזמנה

en: Move to Trash
he_IL: להעביר לפח

en: Multiselect
he_IL: בחירה מרובה

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: My Account Page
he_IL: עמוד חשבון המשתמש

en: My Addresses
he_IL: הכתובת שלי

en: N/A
he_IL: --

en: Name
he_IL: שם

en: New
he_IL: חדש

en: New Order
he_IL: הזמנה חדשה

en: New Order status Name
he_IL: שם סטטוס הזמנה חדש

en: New Product
he_IL: מוצר חדש

en: New Product Category Name
he_IL: שם קטגורית מוצרים חדשה

en: New Product Tag Name
he_IL: שם תגית מוצר חדשה

en: New Products
he_IL: מוצרים חדשים

en: New Variation
he_IL: וריאציה חדשה

en: New Zealand Dollar (&#36;)
he_IL: דולר ניו זילנד (&#36;)

en: New password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New user?
he_IL: משתמש חדש?

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: הבא <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Nigerian Naira (&#8358;)
he_IL: ניירה ניגרי (&#8358;)

en: No
he_IL: לא

en: No Orders found
he_IL: לא נמצאו הזמנות

en: No Orders found in trash
he_IL: אין הזמנות בסל המיחזור

en: No Products found
he_IL: לא נמצאו מוצרים

en: No Products found in trash
he_IL: לא נמצאו מוצרים בסל המיחזור

en: No Variations found
he_IL: לא נמצאו וריאציות

en: No Variations found in trash
he_IL: לא נמצאו וריאציות בסל המיחזור

en: No attributes currently exist.
he_IL: אין כרגע מאפיינים.

en: No items found.
he_IL: לא נמצאו פריטים.

en: No products are low in stock.
he_IL: אין מוצרים שעומדים להיגמר.

en: No products are out of stock.
he_IL: אין מוצרים שאזלו במלאי.

en: No products found which match your selection.
he_IL: לא נמצאו מוצרים בחיפוש זה.

en: No products in the cart.
he_IL: עגלת הקניות ריקה.

en: No products in your cart match that coupon!
he_IL: הקופון לא מתאים למוצרים שבעגלת הקניות!

en: None
he_IL: ללא

en: Norwegian Krone (kr)
he_IL: קורונה נורווגית (kr)

en: Not that bad
he_IL: לא נורא

en: Note:
he_IL: הערות:

en: Notes about your order.
he_IL: הערות ובקשות שברצונך לציין בהזמנה זו.

en: Notes/Comments
he_IL: הערות ותגובות

en: Notify on low stock
he_IL: התראה על מוצר שעומד להיגמר

en: Notify on out of stock
he_IL: התראה כשמוצר אזל מהמלאי

en: Number of decimals
he_IL: ספרות אחרי הנקודה העשרונית

en: Number of products to show:
he_IL: כמה מוצרים להציג:

en: On Sale Between
he_IL: במבצע בין התאריכים

en: On-Hold
he_IL: מושהה

en: Online Label
he_IL: תגית תצוגה

en: Only ship to billing address?
he_IL: האם לאפשר משלוח אך ורק לכתובת המשלם?

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Order Actions
he_IL: פעולות הזמנה

en: Order Complete
he_IL: ההזמנה הושלמה

en: Order Cost
he_IL: עלות הזמנה

en: Order Data
he_IL: פרטי ההזמנה

en: Order Details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Order ID
he_IL: קוד הזמנה

en: Order Item Meta
he_IL: פרטי מוצר בהזמנה

en: Order Items <small>&ndash; Note: if you edit quantities or remove items from the order you will need to manually change the item's stock levels.</small>
he_IL: הזמנת מוצרים <small> שים לב ללחוץ על עדכון העגלה אחרי שינוי כמות המוצרים</small>

en: Order Notes
he_IL: הערות ובקשות מיוחדות להזמנה

en: Order Received
he_IL: ההזמנה התקבלה

en: Order Refunded
he_IL: התקבל החזר על ההזמנה.

en: Order Totals
he_IL: שורת סיכום

en: Order cancelled by customer.
he_IL: ההזמנה בוטלה על ידי הלקוח.

en: Order draft updated.
he_IL: שמרתי טיוטה של ההזמנה.

en: Order item stock reduced successfully.
he_IL: הפריט הופחת בהצלחה מהמלאי.

en: Order published.
he_IL: פרסמתי את ההזמנה.

en: Order status
he_IL: סטטוס הזמנה

en: Order status changed from %s to %s.
he_IL: סטטוס ההזמנה עבר מ %s ל %s.

en: Order status:
he_IL: סטטוס הזמנה:

en: Order status: <mark class="%s">%s</mark>
he_IL: סטטוס הזמנה: <mark class="%s">%s</mark>

en: Order statuses
he_IL: סטטוסים להזמנה

en: Order submitted.
he_IL: שלחתי את ההזמנה.

en: Order updated.
he_IL: עדכנתי את ההזמנה.

en: Order:
he_IL: הזמנה:

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Out of Stock
he_IL: לא במלאי

en: Out of Stock/Backorders
he_IL: אזלו/הזמנות מראש

en: Out of stock threshold
he_IL: באיזו כמות נחשב שהמוצר אזל מהמלאי

en: Outputs a price filter slider
he_IL: יוצר סליידר של פילטר לפי מחיר

en: Overview
he_IL: מבט כללי

en: Page
he_IL: עמוד

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Parent
he_IL: הורה

en: Parent (no stock)
he_IL: הורה (ללא מלאי)

en: Parent Order status
he_IL: סטטוס אב

en: Parent Order status:
he_IL: סטטוס אב:

en: Parent Orders
he_IL: הזמנות אב

en: Parent Product
he_IL: מוצר אב

en: Parent Product Category
he_IL: קטגוריית אב

en: Parent Product Category:
he_IL: קטגוריית אב:

en: Parent Product Tag
he_IL: תגית אב

en: Parent Product Tag:
he_IL: תגית אב:

en: Parent Variation
he_IL: וריאציית אב

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password again
he_IL: הסיסמה בשנית

en: Password is required.
he_IL: צריך להקליד סיסמה.

en: Passwords do not match.
he_IL: ווידוא הסיסמה שונה מהסיסמה, נא לתקן.

en: Pay
he_IL: תשלום

en: Pay Page
he_IL: עמוד תשלום

en: Pay for order
he_IL: תשלום על ההזמנה

en: Pay via PayPal
he_IL: תשלום באמצעות פייפאל

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
he_IL: גם אם אין לך חשבון פייפאל, אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי רגיל.

en: PayPal
he_IL: פייפאל ואשראי

en: PayPal email address
he_IL: כתובת אימייל של חשבון הפייפאל

en: Payment %s via IPN.
he_IL: תשלום %s באמצעות IPN.

en: Payment Gateways
he_IL: אפשרויות תשלום

en: Payment method:
he_IL: אופן התשלום:

en: Payment:
he_IL: תשלום:

en: Pending
he_IL: בהמתנה

en: Per Item
he_IL: לכל מוצר

en: Per Order
he_IL: לכל הזמנה

en: Perfect
he_IL: מעולה

en: Philippine Pesos (&#8369;)
he_IL: פזו פיליפיני (&#8369;)

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone number
he_IL: מספר טלפון

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
he_IL: נא להקליד מיקוד תקין.

en: Please enter an account password.
he_IL: נא להקליד את הסיסמה.

en: Please enter an account username.
he_IL: נא להקליד את שם המשתמש.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment!
he_IL: נא להקליד את כתובת האימייל של החשבון שלך בפייפאל אשר לזכותו יועבר הכסף.

en: Please enter your password.
he_IL: נא להקליד את הסיסמה שלך.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
he_IL: נא להקליד את הפרטים כדי לראות את אפשרויות התשלום לאזורך.

en: Please pay to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
he_IL: נא לשלוח את הכסף אל Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.

en: Please rate the product.
he_IL: אנא תנו ציון למוצר.

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
he_IL: אנא שלח אלינו את השיק בדואר אל Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.

en: Please use the details below to transfer the payment for your order, once payment is received your order will be processed.
he_IL: אנא מלא את פרטי ההעברה הבנקאית. ברגע שהתשלום יעבור אנו נשלים את הזמנתך.

en: Polish Zloty (&#122;&#322;)
he_IL: זלוטי פולני (&#122;&#322;)

en: Postcode
he_IL: מיקוד

en: Postcode/Zip
he_IL: מיקוד

en: Posted in
he_IL: פורסם ב

en: Posts tagged &ldquo;
he_IL: פוסטים עם התגית &ldquo;

en: Pounds
he_IL: פאונד

en: Pounds Sterling (&pound;)
he_IL: פאונד שטרלינג (&pound;)

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price Not Announced
he_IL: המחיר טרם נקבע

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: Pricing Options
he_IL: הגדרות תשלום

en: Proceed to Checkout &rarr;
he_IL: להמשיך לביצוע ההזמנה

en: Processing
he_IL: מעבד

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product % Discount
he_IL: אחוז הנחה על מוצר

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product Category
he_IL: קטגוריה

en: Product Data
he_IL: פרטי המוצר

en: Product Discount
he_IL: הנחה על מוצר

en: Product Name
he_IL: שם המוצר

en: Product Options
he_IL: אפשרויות מוצר

en: Product Post Order
he_IL: סדר המוצרים

en: Product SKU must be unique
he_IL: המק"ט חייב להיות ייחודי לכל מוצר

en: Product Search
he_IL: חיפוש מוצרים

en: Product Tag
he_IL: תגית

en: Product Tags
he_IL: תגיות מוצרים

en: Product Title
he_IL: כותרת המוצר

en: Product Type
he_IL: סוג מוצר

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
he_IL: עדכנתי את טיוטת המוצר. <a target="_blank" href="%s">לדף המוצר</a>

en: Product low in stock
he_IL: יש כמות נמוכה של המוצר במלאי

en: Product out of stock
he_IL: המוצר אזל מהמלאי

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
he_IL: פרסמתי את המוצר בחנות. <a href="%s">לדף המוצר</a>

en: Product restored to revision from %s
he_IL: החזרתי את המוצר חזרה לגרסה של %s

en: Product saved.
he_IL: שמרתי את המוצר.

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
he_IL: המוצר יפורסם בתאריך: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">לדף המוצר</a>

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
he_IL: המוצר נשלח. <a href="%s" target="_blank">לדף המוצר</a>

en: Product successfully added to your cart.
he_IL: המוצר נוסף לעגלת הקניות

en: Product updated.
he_IL: עדכנתי את המוצר.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
he_IL: המוצר עודכן! <a href="%s">לדף המוצר</a>

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products &amp; Inventory
he_IL: מלאי ומוצרים

en: Products tagged &ldquo;
he_IL: מוצרים עם תגית &ldquo;

en: Published
he_IL: פורסם

en: Qty
he_IL: כמות

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Quantity e.g. 2
he_IL: כמות (לדוגמא 2)

en: Random Products
he_IL: מוצרים אקראיים

en: Rate
he_IL: תעריף

en: Rate...
he_IL: דרג...

en: Rated %s out of 5
he_IL: מדורג %s מתוך 5.

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Rating by
he_IL: ציון על ידי

en: Re-downloads Limit
he_IL: כמה פעמים ניתן להוריד מחדש את הקובץ

en: Re-enter new password
he_IL: וידוא סיסמה

en: Recent Orders
he_IL: הזמנות אחרונות

en: Recent Reviews
he_IL: ביקורות אחרונות

en: Recently Viewed Products
he_IL: מוצרים שצפית לאחרונה

en: Redirect to Cart
he_IL: עבור לעמוד עגלת הקניות

en: Redirect to Checkout
he_IL: עבור לעמוד ביצוע ההזמנה

en: Reduce stock
he_IL: הפחתה מהכמות במלאי

en: Refunded
he_IL: הכסף הוחזר

en: Regular Prices
he_IL: מחירים רגילים

en: Related Products
he_IL: אולי יעניין אותך גם

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Remove All Variations
he_IL: מחק את כל הגרסאות

en: Remove this item.
he_IL: הסר את הפריט.

en: Remove this item? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, will need to manually restore the item's stock.
he_IL: הסרת המוצר? אם המוצר כבר ירד במלאי על ידיך או אוטומטית בביצוע הזמנה של לקוח, עליך להחזיר אותו ידנית למלאי.

en: Restore stock
he_IL: שחזור כמות במלאי

en: Retail Price
he_IL: מחיר שוק

en: Retail Price:
he_IL: מחיר:

en: Return to homepage &rarr;
he_IL: חזרה לעמוד הבית &larr;

en: Reviews
he_IL: חוות דעת

en: Right Now
he_IL: עכשיו

en: Romanian New Leu (&#108;&#101;&#105;)
he_IL: לאו חדש רומניה (&#108;&#101;&#105;)

en: Russian Ruble (&#1088;&#1091;&#1073;)
he_IL: רובל רוסי (&#1088;&#1091;&#1073;)

en: SHIPPING ADDRESS
he_IL: כתובת למשלוח

en: SKU
he_IL: מק"ט

en: Sale Price
he_IL: מחיר מבצע

en: Sale Prices
he_IL: מחירים במבצע

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: Save
he_IL: שמירה

en: Save Address
he_IL: שמור כתובת

en: Save Order
he_IL: שמירת ההזמנה

en: Save changes
he_IL: שמירת שינויים

en: Screen Content
he_IL: תוכן המסך

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Order statuses
he_IL: חיפוש בסטטוסי הזמנה

en: Search Orders
he_IL: חיפוש הזמנה

en: Search Product Categories
he_IL: חיפוש קטגוריות

en: Search Product Tags
he_IL: חיפוש בתגיות

en: Search Products
he_IL: חיפוש מוצרים

en: Search Results:
he_IL: תוצאות החיפוש:

en: Search Variations
he_IL: חיפוש וריאציות

en: Search for products
he_IL: חיפוש במוצרים

en: Search for:
he_IL: חפש:

en: Search results for &ldquo;
he_IL: חיפוש בתוצאות אחר &ldquo;

en: Searching for Products
he_IL: חיפוש מוצרים

en: Select
he_IL: בחרו

en: Select a state&hellip;
he_IL: בחרו מדינה&hellip;

en: Send Jigoshop emails from
he_IL: שלח מיילים בשם החנות מהכתובת:

en: Send shipping details to PayPal
he_IL: העבר לפייפאל את פרטי הכתובת למשלוח

en: Set All
he_IL: לעדכן הכל

en: Set to yes to allow customers to view the amount of stock available for a product.
he_IL: הדלק אפשרות זו אם ברצונך שהלקוחות ייראו כמה מוצרים נותר במלאי.

en: Setting this to Yes will allow users to checkout without registering or signing up. Otherwise, users must be signed in or must sign up to checkout.
he_IL: אם האפשרות הזו כבויה, לקוחות יהיו חייבים להירשם תחילה לאתר כדי לקנות מוצרים.

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Ship to
he_IL: משלוח אל

en: Shipping
he_IL: משלוח

en: Shipping Address
he_IL: כתובת למשלוח

en: Shipping Options
he_IL: אפשרויות משלוח

en: Shipping Tax:
he_IL: מס על המשלוח:

en: Shipping cost
he_IL: עלות המשלוח

en: Shipping costs updated.
he_IL: מחיר המשלוח עודכן.

en: Shipping:
he_IL: משלוח:

en: Shop
he_IL: חנות

en: Shop Content
he_IL: תוכן החנות

en: Shop page configuration
he_IL: הגדרות עמוד החנות

en: Shopping Cart for the sidebar
he_IL: עגלת קניות לסרגל הצידי

en: Should the subtotal be shown including or excluding tax on the frontend?
he_IL: האם לכלול מע"מ בשורת סיכום הביניים?

en: Show all types
he_IL: הצג את כל הסוגים

en: Show as dropdown
he_IL: הצג כרשימה נפתחת

en: Show hidden product variations
he_IL: הצג וריאציות מוצרים חבויות

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Show login form
he_IL: הצג טופס כניסה למשתמשים

en: Show product counts
he_IL: הצג ספירת מוצרים

en: Show stock amounts
he_IL: הצג כמות במלאי

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of shown products in categories.
he_IL: הצג סינון משתנים בוידג'ט שמאפשר להגדיר פילטר מוצרים בקטגוריה לפי משתנים.

en: Simple
he_IL: רגיל

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
he_IL: בדפדפן שלך לא מופעל Javascript. נא ללחוץ על <em>חישוב הסכום לתשלום</em> לפני שמבצעים את ההזמנה, כדי שלא לשלם יותר מידי.

en: Singapore Dollar (&#36;)
he_IL: דולר סינגפור (&#36;)

en: Slug for your attribute (optional).
he_IL: קוד פנימי של המאפיין שישמש את וורדפרס. לא חובה להקליד.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: מצטערים, אין באזורך אפשרות לשלם לחנות. אנא צור עמנו קשר לתיאום התשלום או עזרה.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
he_IL: מצטערים, אין מהמדינה שלך אפשרות לשלם לחנות. אנא צור עמנו קשר לתיאום התשלום או עזרה.

en: Sorry, the shop owner has disabled guest purchases.
he_IL: מצטערים, עליך לפתוח חשבון ולהתחבר על מנת לקנות.

en: Sorry, we could not find that order id in our database. <a href="
he_IL: מצטערים, לא מצאנו את קוד ההזמנה.  <a href="

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order.  We have %d available at this time. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: מצטערים, אין לנו מספיק %s במלאי כדי להשלים את ההזמנה. כרגע יש רק %d זמינים במלאי, אנא עדכנו את עגלת הקניות ונסו שוב. עמכם הסליחה.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: מצטערים, אין לנו מספיק %s במלאי כדי להשלים את ההזמנה. אנא עדכנו את עגלת הקניות ונסו שוב. עמכם הסליחה.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order. We only have %d available at this time. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
he_IL: מצטערים, אין לנו מספיק %s במלאי כדי להשלים את ההזמנה, יש לנו רק %d כרגע. אנא עדכנו את עגלת הקניות ונסו שוב. עמכם הסליחה.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file. <a href="%s">Go to homepage &rarr;</a>
he_IL: צר לי, הגעת למקסימום כמות ההורדות לקובץ זה. צור עמנו קשר לעזרה. <a href="%s">לעמוד הבית &larr;</a>

en: Sorry, your session has expired.
he_IL: עבר יותר מידי זמן, הפרטים נשכחו.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s">Return to homepage &rarr;</a>
he_IL: מצטערים, עבר יותר מידי זמן והsession לא בתוקף. <a href="%s">חזרה לעמוד הראשי</a>

en: Sort Code
he_IL: מספר סניף

en: Sort products in catalog by
he_IL: מיון המוצרים לפי

en: South African rand (R)
he_IL: רנד דרום אפריקה (R)

en: Special Offers
he_IL: מבצעים

en: Specific Countries
he_IL: מדינות מסוימות

en: Standard
he_IL: רגיל

en: Standard Rate
he_IL: תעריף רגיל

en: State/County
he_IL: מדינה

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Stay on the same page
he_IL: הישאר בעמוד המוצר

en: Stock
he_IL: מלאי

en: Stock Qty
he_IL: כמות במלאי

en: Stock Report
he_IL: ספירת מלאי

en: Submit Review
he_IL: שלח ביקורת

en: Subtotal
he_IL: סכום ביניים

en: Subtotal:
he_IL: סכום ביניים:

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Swedish Krona (kr)
he_IL: קורונה שוודית (kr)

en: Swiss Franc (SFr.)
he_IL: פרנק שוויצרי (SFr.)

en: Tagged as
he_IL: תגיות

en: Taiwan New Dollar (&#36;)
he_IL: דולר טייוואן (&#36;)

en: Tax
he_IL: מע"מ

en: Tax Classes
he_IL: סוגי מס

en: Tax Options
he_IL: הגדרות מע"מ

en: Tax Rate
he_IL: שיעור מע"מ

en: Tax Rate e.g. 20.0000
he_IL: אחוז מעמ (לדוגמא 20.0000)

en: Tax Status
he_IL: סטטוס מיסים

en: Tax rates
he_IL: שיעור המיסים

en: Taxable
he_IL: להוסיף מיסים

en: Tel
he_IL: טלפון

en: Tel:
he_IL: טל:

en: Telephone:
he_IL: טלפון:

en: Terms Page
he_IL: עמוד תנאי שימוש

en: Text
he_IL: טקסט

en: Thai Baht (&#3647;)
he_IL: בהט תאילנדי (&#3647;)

en: Thank you
he_IL: תודה רבה

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with PayPal.
he_IL: תודה על הזמנתך. אנא לחץ/י על הכפתור כדי לעבור לעמוד התשלום באמצעות פייפאל. אחרי התשלום תועבר/י חזרה לכאן.

en: Thank you for your order. We are now redirecting you to PayPal to make payment.
he_IL: תודה על הזמנתך. אנו מעבירים אותך לפייפאל כדי להשלים את התשלום. אחרי התשלום תועבר/י חזרה לכאן.

en: Thank you, we are now processing your order. Your order's details are below:
he_IL: תודה רבה, אנחנו מעבדים את ההזמנה. פרטי ההזמנה:

en: Thanks Page
he_IL: עמוד תודה שרכשת אצלנו

en: That attribute already exists, no additions were made.
he_IL: המשתנה כבר קיים, לא הוספתי שוב.

en: The best of the best on your site
he_IL: הטוב ביותר באתר שלך

en: The email used to send all Jigoshop related emails, such as order confirmations and notices.
he_IL: אישורי הזמנות והתראות ללקוחותיך יישלחו מכתובת זו.

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
he_IL: כתובת זו תוקלד אוטומטית בהזמנות הבאות.

en: The label is how it appears on your site.
he_IL: זה מה שיהיה כתוב באתר

en: The most recent products on your site
he_IL: המוצרים החדשים באתר שלך

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
he_IL: שורת הסיכום עודכנה. להשלמת ההזמנה לחצו על [ביצוע ההזמנה] למטה.

en: Themes
he_IL: עיצובים

en: There are no product reviews yet.
he_IL: אין ביקורות עדיין.

en: There are no reviews yet, would you like to <a href="#review_form" class="inline show_review_form">submit yours</a>?
he_IL: אין ביקורות על המוצר עדיין, רוצה <a href="#review_form" class="inline show_review_form">לכתוב ביקורת משלך</a>?

en: These are countries that you are willing to ship to.
he_IL: המדינות שאליהם הנך עושה משלוחים

en: This controls the description which the user sees during checkout.
he_IL: שליטה על התיאור והפירוט שהלקוח רואה בעת ביצוע הזמנה.

en: This controls the display of the currency symbol and currency code.
he_IL: איך יוצג המטבע וסמל המטבע

en: This controls the title which the user sees during checkout.
he_IL: מה הכותרת שהלקוח רואה בעת ביצוע הזמנה.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
he_IL: החנות במצב הדגמה למטרות בדיקות בלבד, ההזמנות לא יעברו באמת.

en: This is the base country for your business. Tax rates will be based on this country.
he_IL: הארץ שבה החנות פועלת. בין היתר לצורך חישובי מס.

en: This is where store orders are stored.
he_IL: כאן נמצאות כל ההזמנות.

en: This is where you can add new products to your store.
he_IL: כאן אפשר להוסיף מוצרים לחנות שלך.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
he_IL: האם להציג נקודה עשרונית, ומה הסימן שישמש לנקודה.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
he_IL: כמה ספרות אחרי הנקודה העשרונית להציג במחירים.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
he_IL: האם להציג פסיק במחירים מעל אלף, ומה הסימן של הפסיק.

en: Thousand separator
he_IL: סימן חלוקה לאלפים

en: Thumbnail Images
he_IL: תמונות ממוזערות

en: Tiny Images
he_IL: תמונות קטנות

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title (Logged In):
he_IL: כותרת (משתמש מחובר):

en: Title (Logged Out):
he_IL: כותרת (משתמש לא מחובר):

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To
he_IL: עד

en: Toggle
he_IL: שינוי

en: Top Rated Products
he_IL: המוצרים הפופולרים

en: Total
he_IL: סך הכל

en: Total:
he_IL: סך הכל:

en: Total:
he_IL: סך הכל:

en: Totals
he_IL: סיכום ביניים

en: Tour
he_IL: הסבר מונחה

en: Track Order Page
he_IL: עמוד מעקב הזמנה

en: Track your order
he_IL: מעקב אחרי ההזמנה שלך

en: Track"
he_IL: מעקב"

en: Turkish Lira (&#8356;)
he_IL: לירה טורכית (&#8356;)

en: Turning off the SKU field will give products an SKU of their post id.
he_IL: כשהאפשרות כבויה המק"ט של המוצרים מיוצר אוטומטית.

en: Type
he_IL: סוג

en: US Dollar (&#36;)
he_IL: דולר אמריקאי (&#36;)

en: Unavailable
he_IL: אזל

en: Uncheck All
he_IL: ניקוי כל הסימונים

en: Unit Price
he_IL: מחיר יחידה

en: United Arab Emirates dirham (&#1583;&#46;&#1573;)
he_IL: איחוד האמירויות (&#1583;&#46;&#1573;)

en: Unpublished
he_IL: לא פורסם

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Order status
he_IL: עדכון סטטוס הזמנה

en: Update Product Category
he_IL: עדכון קטגוריה

en: Update Product Tag
he_IL: עדכון תגית

en: Update Shopping Cart
he_IL: עדכון הכמויות

en: Update Totals
he_IL: עדכון מחירים

en: Update totals
he_IL: חישוב הסכום לתשלום

en: Upload a file
he_IL: העלאת קובץ

en: Useful Links
he_IL: קישורים שימושיים

en: User:
he_IL: משתמש:

en: Username
he_IL: יוזר

en: Username is required.
he_IL: צריך להקליד שם משתמש באנגלית

en: Users will need to spend this amount to get free shipping. Leave blank to disable.
he_IL: משלוח חינם החל מסכום זה של ההזמנה. השאר ריק לביטול האפשרות למשלוח חינם.

en: Variable
he_IL: עם גרסאות

en: Variation
he_IL: וריאציה

en: Variation ID
he_IL: קוד גרסה

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Very Poor
he_IL: גרוע

en: View
he_IL: צפייה

en: View Cart &rarr;
he_IL: עגלת הקניות &larr;

en: View Order
he_IL: צפיה בהזמנה

en: View Order Page
he_IL: עמוד צפיה בהזמנה

en: View Product
he_IL: צפייה במוצר

en: View Variation
he_IL: צפיה בוריאציה

en: Virtual
he_IL: וירטואלי

en: Visibility
he_IL: תצוגה בחנות

en: Waiting for cash delivery
he_IL: ממתין למשלוח מזומן

en: We are sorry.  We do not have enough "%s" to fill your request.
he_IL: מצטערים, אין לנו מספיק %s כדי להשלים את הבקשה.

en: We are sorry.  We do not have enough "%s" to fill your request.  You have %d of them in your Cart and we have %d available at this time.
he_IL: מצטער, אין לך מספיק %s להשלמת הבקשה. יש לך %d מהם בעגלת הקניות ויש לנו רק %d כרגע במלאי.

en: We are sorry.  We do not have enough "%s" to fill your request. There are only %d left in stock.
he_IL: מצערים, אין לנו מספיק %s כדי להשלים את הבקשה. נותרו במלאי רק %d.

en: Weight
he_IL: משקל

en: Weight Unit
he_IL: יחידות משקל

en: Width
he_IL: רוחב

en: Yes
he_IL: כן

en: You are using
he_IL: הנך משתמש ב

en: You can manage stock on a per-item basis if you leave this option on.
he_IL: אפשר לנהל מלאי לכל מוצר (וגרסת מוצר) כשאפשרות זו מופעלת.

en: You cannot add this product to your cart because its price is not yet announced
he_IL: אי אפשר להוסיף את המוצר כיוון שהמחיר שלו טרם נקבע

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he_IL: אין לך הרשאות להיכנס לעמוד. נא להתחבר ולנסות שוב, או לעבור לעמוד הראשי.

en: You have not set up a billing address yet.
he_IL: עדיין לא הקלדת את כתובת המשלם.

en: You have not set up a shipping address yet.
he_IL: עדיין לא הקלדת את הכתובת למשלוח.

en: You have received an order from
he_IL: קיבלת הזמנה מאת

en: You have taken too long. Please go back and refresh the page.
he_IL: עבר יותר מידי זמן והפרטים נשכחו. נא לחזור אחורה ולעשות ריפרש.

en: You have taken too long. Please refresh the page and retry.
he_IL: עבר יותר מידי זמן. נא לעשות ריפרש ולנסות שוב.

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
he_IL: עליך לקבל את תנאי השימוש כדי להמשיך.

en: You need to add some variations first
he_IL: קודם יש להוסיף גרסאות

en: Your <strong>Base Country / Region</strong> setting has been changed to the last state in the country. Please update accordingly
he_IL: המדינה או איזור עודכנו לאחרונה באותה ארץ, נא לעדכן בהתאם.

en: Your Bank Account number.
he_IL: מספר החשבון שלך.

en: Your Branch Identification Code. (BIC Number)
he_IL: קוד BIC של הסניף.

en: Your IBAN number. (for International transfers)
he_IL: מספר ה IBAN לתשלום בינלאומי.

en: Your bank name for reference. e.g. HSBC
he_IL: שם הבנק שלך.

en: Your branch Sort Code.
he_IL: מספר הסניף שלך.

en: Your cart is empty.
he_IL: עגלת הקניות ריקה.

en: Your comment is awaiting approval
he_IL: התגובה ממתינה לאישור

en: Your most used product tags in cloud format
he_IL: ענן התגיות הנפוצות למוצרים

en: Your order has already been paid for. Please contact us if you need assistance.
he_IL: כבר קיבלנו תשלום עבור הזמנה זו. אנא צור עמנו קשר אם יש בעיה.

en: Your order has been refunded. Your order's details are below:
he_IL: קיבלת החזר על ההזמנה שלך. פרטי ההזמנה:

en: Your order is complete. Your order's details are below:
he_IL: ההזמנה שלך הושלמה. פרטי ההזמנה:

en: Your order is no longer pending and could not be cancelled. Please contact us if you need assistance.
he_IL: ההזמנה שלך עברה לשלב הבא ומאוחר מידי לבטלה. אנא צור עמנו קשר לפרטים.

en: Your order was cancelled.
he_IL: ההזמנה שלך בוטלה.

en: Your settings have been saved.
he_IL: השינויים נשמרו.

en: [%s with ID of %d]
he_IL: [%s עם קוד %d]

en: [%s with SKU of %s]
he_IL: [%s עם מק"ט %s]

en: [%s with product ID of %d]
he_IL: [%s עם קוד מוצר %d]

en: backorders allowed
he_IL: הזמנה מראש

en: cancelled
he_IL: בוטל

en: centimeters
he_IL: ס"מ

en: completed
he_IL: הושלם

en: failed
he_IL: נכשל

en: inches
he_IL: אינץ'

en: is low in stock.
he_IL: בכמות נמוכה במלאי.

en: is out of stock.
he_IL: אזל מהמלאי.

en: l jS \of F Y h:i:s A
he_IL: l jS \ב F Y h:i:s A

en: on
he_IL: על

en: on-hold
he_IL: מושהה

en: out of 5
he_IL: מתוך 5

en: pending
he_IL: בהמתנה

en: price excluding tax
he_IL: מחיר ללא מע"מ

en: price including tax
he_IL: מחיר כולל מע"מ

en: processing
he_IL: מעבד

en: refunded
he_IL: החזר התשלום

en: state
he_IL: מדינה

en: terms &amp; conditions
he_IL: תנאי השימוש

en: via
he_IL: באמצעות

en: you@yourdomain.com
he_IL: you@example.com
