WordPress Watermark - en to pl_PL translation catalogue (82 entries)

en: Apply watermark
pl_PL: Dodaj znak wodny

en: Select watermark
pl_PL: Wybierz znak wodny

en: Original size
pl_PL: Rozmiar oryginalny

en: Watermak has not been selected yet.
pl_PL: Znak wodny nie został jeszcze wybrany.

en: This image is not supported as watermark. Use JPEG, PNG or GIF.
pl_PL: Ten rodzaj obrazka nie może być znakiem wodnym. Użyj JPEG, PNG or GIF.

en: Add watermark
pl_PL: Dodaj znak wodny

en: Are you sure you want to reset settings to defaults?
pl_PL: Jesteś pewny, że chcesz zresetować ustawienia do domyślnych?

en: <strong>Image Watermark WP:</strong> Bulk watermarking is available in list mode only, under <em>Bulk Actions</em> dropdown. <a href="%1$s">Got to List Mode</a> or <a href="%2$s">Hide this notice</a>
pl_PL: <strong>Znak wodny</strong> Masowe dodawania znaku wodnego dostępne jest wyłącznie w tybie listy, w <em>Masowych działaniach</em>. <a href="%1$s">Przejdź do trybu listy</a> lub <a href="%2$s">Ukryj ten komunikat</a>

en: Watermark could not be applied to selected files or no valid images (JPEG, PNG) were selected.
pl_PL: Znak wodny nie został został dodany do wybranych obrazków lub nie został wybrany prawidłowy typ pliku (JPEG, PNG).

en: Images skipped
pl_PL: Pominięte obrazki

en: Watermark was succesfully applied to 1 image. | Watermark was succesfully applied to %s images.
pl_PL[0]: Znak wodny został dodany do 1 obrazka.
pl_PL[1]: Znak wodny został dodany do %s obrazków.

en: Skipped files
pl_PL: Pominięte pliki

en: Image Watermark WP Options
pl_PL: Ustawienia znaku wodnego

en: Watermark
pl_PL: Znak wodny

en: Image Watermark WP
pl_PL: Znak wodny

en: Need support?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: If you are having problems with this plugin, checkout plugin
pl_PL: Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tą wtyczką, sprawdź jej

en: Documentation
pl_PL: Dokumentację

en: or talk about them in the
pl_PL: lub napisz o nich na

en: Support forum
pl_PL: Forum pomocy

en: Do you like this plugin?
pl_PL: Lubisz tę wtyczkę?

en: Rate it 5
pl_PL: Oceń ją na 5

en: on WordPress.org
pl_PL: na WordPress.org

en: Blog about it & link to the
pl_PL: Napisz o niej i dodaj link do

en: plugin page
pl_PL: strony wtyczki

en: Check out our other
pl_PL: Sprawdź inne

en: WordPress plugins
pl_PL: wtyczki do WordPressa

en: Created by
pl_PL: Stworzone przez

en: Reset to defaults
pl_PL: Przywróć domyślne

en: General settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Automatic watermarking
pl_PL: Automatyczne dodawanie znaku wodnego

en: Manual watermarking
pl_PL: Ręczne dodawanie znaku wodnego

en: Enable watermark for
pl_PL: Dodawaj znak wodny do

en: Frontend watermarking
pl_PL: Dodawanie znaku wodnego na froncie

en: Deactivation
pl_PL: Deaktywacja wtyczki

en: Watermark position
pl_PL: Pozycja znaku wodnego

en: Watermark alignment
pl_PL: Wyrównanie znaku wodnego

en: Watermark offset
pl_PL: Korekcja pozycji

en: Watermark image
pl_PL: Obrazek znaku wodnego

en: Watermark preview
pl_PL: Podgląd obrazka

en: Watermark size
pl_PL: Wielkość znaku wodnego

en: Watermark custom size
pl_PL: Własna wielkość

en: Scale of watermark in relation to image width
pl_PL: Wielkość znaku wodnego w stosunku do szerokości obrazków

en: Watermark transparency / opacity
pl_PL: Przezroczystość znaku wodnego

en: Image quality
pl_PL: Jakość obrazka

en: Image format
pl_PL: Format obrazka

en: Image protection
pl_PL: Ochrona obrazków

en: Right click
pl_PL: Kliknięcie prawym przyciskiem

en: Drag and drop
pl_PL: Przeciągnij i upuść

en: Logged-in users
pl_PL: Zalogowani użytkownicy

en: Enable watermark for uploaded images.
pl_PL: Włącz dodawanie znaku wodnego do wgrywanych obrazków.

en: Enable Apply Watermark option for images in Media Library.
pl_PL: Włącz opcję dodawania znaku wodnego dla obrazków w bibliotece mediów.

en: Check image sizes on which watermark should appear.<br /><strong>IMPORTANT:</strong> checking full size is NOT recommended as it's the original image. You may need it later - for removing or changing watermark, image sizes regeneration or any other image manipulations. Use it only if you know what you are doing.
pl_PL: Zaznacz rozmiary obrazków dla których chcesz dodać znak wodny. <br /><strong>WAŻNE:</strong> zaznaczanie pełnego rozmiaru jest NIE polecane, ponieważ dotyczy obrazków w oryginale, które mogą być Ci później potrzebne - do usuwania znaku wodnego lub jego zmiany, regenerowania rozmiarów obrazków lub innych modyfikacji. Zaznacz ten rozmiar tylko wtedy, gdy naprawdę wiesz co robisz.

en: everywhere
pl_PL: wszędzie

en: on selected post types only
pl_PL: na wybranych typach wpisów

en: Check custom post types on which watermark should be applied to uploaded images.
pl_PL: Zaznacz własne typy wpisów w których znak wodny będzie dodawany do wgrywanych obrazków.

en: Enable frontend image uploading. (uploading script is not included, but you may use a plugin or custom code).
pl_PL: Włącz dodawanie znaku wodnego na froncie strony.  (skrypt który by to umożliwiał nie jest częścią wtyczki, ale możesz użyć własnego kodu lub innego rozwiązania).

en: <br /><strong>Notice:</strong> This functionality works only if uploaded images are processed using WordPress native upload methods.
pl_PL: <br /><strong>Uwaga:</strong> Ta funkcjonalność jest dostępna tylko jeśli obrazki wgrywane są za pomocą natywnych metod WordPressa.

en: Delete all database settings on plugin deactivation.
pl_PL: Usuń wszystkie dane wtyczki po jej deaktywacji.

en: Choose the position of watermark image.
pl_PL: Wybierz pozycję znaku wodnego na obrazkach

en: px
pl_PL: pikseli

en: Select image
pl_PL: Wybierz obrazek

en: Remove image
pl_PL: Usuń obrazek

en: You have to save changes after the selection or removal of the image.
pl_PL: Po zapisaniu zmian lub wybraniu obrazka powienieneś zapisać zmiany.

en: original
pl_PL: oryginalna

en: custom
pl_PL: własna

en: scaled
pl_PL: skalowana

en: Select method of aplying watermark size.
pl_PL: Wybierz sposób określania wielkości znaku wodnego.

en: Those dimensions will be used if "custom" method is selected above.
pl_PL: Te wymiary zostaną zastosowane, jeśli wybrałeś "własną" wielkość znaku wodnego.

en: This value will be used if "scaled" method if selected above. <br />Enter a number ranging from 0 to 100. 100 makes width of watermark image equal to width of the image it is applied to.
pl_PL: Te wartości zostaną zastosowane, jeśli wybrałeś "skalowaną" wielkość znaku wodnego. <br />Wpisz liczbę z zakresu od 0 do 100. Wpisanie 100 spowoduje, że wielkość znaku wodnego będzie równa wielkości obrazka, do którego jest dodawany.

en: Enter a number ranging from 0 to 100. 0 makes watermark image completely transparent, 100 shows it as is.
pl_PL: Wpisz liczbę z zakresu od 0 do 100. Wpisanie 0 spowoduje, że znak wodny będzie całkowicie przezroczysty, 100 że widoczny taki jak jest.

en: Set output image quality.
pl_PL: Wybierz jakość obrazka po nadaniu znaku wodnego

en: Select baseline or progressive image format.
pl_PL: Wybierz format obrazu.

en: Disable right mouse click on images
pl_PL: Wyłącz możliwość kliknięcia prawym przyciskiem myszy na obrazku

en: Prevent drag and drop
pl_PL: Wyłącz możliwość przeciągania i upuszczania obrazków

en: Enable image protection for logged-in users also
pl_PL: Włącz ochronę zdjęć także dla zalogowanych użytkowników

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: Settings restored to defaults.
pl_PL: Ustawienia zostały przywrócone do domyślnych.

en: Watermark will not be applied when watermark image is not set.
pl_PL: Znak wodny nie zostanie dodany jeśli nie został wybrany obrazek.

en: Watermark will not be applied when no image sizes are selected.
pl_PL: Znak wodny nie zostanie dodany jeśli nie zostały określone wielkości plików.

en: Support
pl_PL: Forum pomocy

en: Settings
pl_PL: Ustawienia
