Go Exercise - en to nl_NL translation catalogue (68 entries)

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Date
nl_NL: Datum

en: remove image
nl_NL: afbeelding verwijderen

en: select image
nl_NL: selecteer foto

en: Preparation
nl_NL: Voorbereiding

en: Action
nl_NL: Actie

en: Return
nl_NL: Retour

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Frequency
nl_NL: Frequentie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Add Image
nl_NL: Afbeelding toevoegen

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: All
nl_NL: Alle

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Private
nl_NL: Privé

en: Pending Review
nl_NL: Wachtend Beoordeling

en: Scheduled
nl_NL: Ingepland

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Show All Users
nl_NL: Toon Gebruikers

en: Name
nl_NL: Naam

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: User ID
nl_NL: Gebruikers ID

en: numeric
nl_NL: numeriek

en: Target
nl_NL: Doel

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Sorry. No data so far.
nl_NL: Sorry, geen gegevens beschikbaar.

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: One comment | %s comments
nl_NL[0]: Eén reactie
nl_NL[1]: %s reacties

en: One view | %s views
nl_NL[0]: Een blik
nl_NL[1]: %s weergaven

en: by %s
nl_NL: door %s

en: Image Editor Save Failed
nl_NL: Afbeelding Editor bewaren mislukt

en: Title
nl_NL: Titel

en: posts
nl_NL: berichten

en: Total views
nl_NL: Totaal views

en: Time Range
nl_NL: Tijdreeks

en: Last 24 hours
nl_NL: Afgelopen 24 uur

en: Last 7 days
nl_NL: Laatste 7 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Afgelopen 30 dagen

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Minute(s)
nl_NL: Minuten

en: Hour(s)
nl_NL: U(u)r(en)

en: Day(s)
nl_NL: Dag(en)

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Display post rating
nl_NL: Toon bericht rating

en: characters
nl_NL: karakters

en: words
nl_NL: woorden

en: Display post excerpt
nl_NL: Berichtuittreksel weergeven

en: Excerpt length
nl_NL: Lengte samenvatting

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Display author
nl_NL: Toon auteur

en: Display date
nl_NL: Toon datum

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Relative
nl_NL: Relatief

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Post Title
nl_NL: Berichttitel

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Program
nl_NL: Programma

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Delete
nl_NL: Verwijderen
