Go Exercise - en to hi_IN translation catalogue (25 entries)

en: Category
hi_IN: वर्ग

en: Date
hi_IN: दिनांक

en: Action
hi_IN: कार्य

en: Comments
hi_IN: टिप्पणि

en: Type
hi_IN: टाइप

en: Frequency
hi_IN: आवृत्ति

en: Settings
hi_IN: भाषा बदलें

en: Add Image
hi_IN: 添加图片

en: Description
hi_IN: विवरण

en: All
hi_IN: 所有

en: Private
hi_IN: निजी

en: Name
hi_IN: नाम

en: Author
hi_IN: लेखक

en: %s ago
hi_IN: %s पहले

en: Title
hi_IN: शीर्षक

en: posts
hi_IN: पोस्ट

en: Custom
hi_IN: रुचि अनुसरणीय

en: Insert
hi_IN: अंदर डालें

en: Post Title
hi_IN: पोस्ट शीर्षक

en: Home
hi_IN: घर

en: New
hi_IN: नई

en: Submit
hi_IN: जमा करें

en: Previous
hi_IN: पिछला

en: Next
hi_IN: अगला

en: Delete
hi_IN: हटाएं
