Go Exercise - en to fil_PH translation catalogue (7 entries)

en: Action
fil_PH: Aksyon

en: Comments
fil_PH: Kumento

en: Description
fil_PH: Mga nilalaman

en: All
fil_PH: Lahat

en: Name
fil_PH: Pangalan

en: Home
fil_PH: Bahay

en: Next
fil_PH: Susunod na
