Go Exercise - en to fi_FI translation catalogue (67 entries)

en: Category
fi_FI: Kategoria

en: Date
fi_FI: Päivämäärä

en: remove image
fi_FI: poista kuva

en: Action
fi_FI: Toiminta

en: Return
fi_FI: Palaa

en: Comments
fi_FI: Kommentit

en: Tip
fi_FI: Vinkki

en: Type
fi_FI: Tyyppi

en: Duration
fi_FI: Kesto

en: Frequency
fi_FI: Toistuvuus

en: Settings
fi_FI: Asetukset

en: Image
fi_FI: Kuva

en: Add Image
fi_FI: Lisää kuva

en: Remove Image
fi_FI: Poista kuva

en: Description
fi_FI: Kuvaus

en: All
fi_FI: Kaikki

en: Published
fi_FI: Julkaistu

en: Private
fi_FI: Yksityinen

en: Pending Review
fi_FI: Arvostelu hyväksyttävänä

en: Scheduled
fi_FI: Ajastettu

en: Draft
fi_FI: Luonnos

en: Trash
fi_FI: Roskakori

en: Name
fi_FI: Nimi

en: Slug
fi_FI: Polkutunnus

en: Author
fi_FI: Tekijä

en: Owner
fi_FI: Omistaja

en: User ID
fi_FI: Käyttäjätunnus

en: numeric
fi_FI: numeerinen

en: Target
fi_FI: Kohde

en: Weight
fi_FI: Paino

en: %s ago
fi_FI: %s sitten

en: One comment | %s comments
fi_FI[0]: Yksi kommentti
fi_FI[1]: %s kommenttia

en: One view | %s views
fi_FI[0]: Yksi näkymä
fi_FI[1]: %s näyttöä

en: by %s
fi_FI: kirjoittanut %s

en: under %s
fi_FI: kategorioissa %s

en: Title
fi_FI: Otsikko

en: posts
fi_FI: julkaisut

en: Filters
fi_FI: Suodattimet

en: Time Range
fi_FI: Aikaväli

en: Last 24 hours
fi_FI: Viimeiset 24 tuntia

en: Last 7 days
fi_FI: Viim. 7 päivää

en: Last 30 days
fi_FI: Viim. 30 päivää

en: Custom
fi_FI: Mukautettu

en: Minute(s)
fi_FI: Minuutti(a)

en: Hour(s)
fi_FI: Tunti(a)

en: Day(s)
fi_FI: Päivä(ä)

en: Taxonomy
fi_FI: Taksonomia

en: characters
fi_FI: merkkiä

en: words
fi_FI: sanaa

en: Excerpt length
fi_FI: Otteen pituus

en: Width
fi_FI: Leveys

en: Height
fi_FI: Korkeus

en: Display author
fi_FI: Näytä artikkelin kirjoittaja?

en: Display date
fi_FI: Näytä päivämäärä

en: Date Format
fi_FI: Päivämäärämuoto

en: Relative
fi_FI: Suhteellinen

en: embed
fi_FI: upota

en: Insert
fi_FI: Lisää

en: Post Title
fi_FI: Artikkelin otsikko

en: Heading
fi_FI: Otsikko

en: Home
fi_FI: Etusivu

en: Program
fi_FI: Ohjelma

en: New
fi_FI: Uusi

en: Submit
fi_FI: Lähetä

en: Previous
fi_FI: Edellinen

en: Next
fi_FI: Seuraava

en: Delete
fi_FI: Poista
