Package Name - en to pl_PL translation catalogue (92 entries)

en: GDPR Personal Data Reports Configuration
pl_PL: Konfiguracja Raportów RODO

en: GDPR Settings
pl_PL: Ustawienia RODO

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia Ogólne

en: GDPR User Fields
pl_PL: Dane użytkownika objęte RODO

en: GDPR Post Fields
pl_PL: Dane produktów/postów objęte RODO

en: GDPR Request Log
pl_PL: Historia wniosków RODO

en: Other locations/services where you store personal data
pl_PL: Inne serwisy gdzie przechowywane są dane użytkowników objęte RODO

en: Physical locations of servers where you host your website and other data
pl_PL: Lokalizacje serwerowni gdzie przechowywane są dane użytkownikow objęte RODO

en: Max Requests per Day
pl_PL: Liczba dozwolonych wniosków w jednym dniu

en: GDPR Email Header
pl_PL: Tekst w nagłówku raportu RODO

en: GDPR Email Footer
pl_PL: Tekst w stopce raportu RODO

en: Limit of Requests Displayed in the Log
pl_PL: Maksymalna liczba wniosków RODO wyświetlanych w zakładce historii

en: Give customers "Right to be Forgotten"
pl_PL: Udostępnij wniosek o usunięcie konta

en: Please select which user metadata fields include personal information and should be included in the GDPR report
pl_PL: Proszę wybrać które pola danych użytkownika zawierają dane osobowe i powinny być dołączone to raportu RODO

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Please select which post metadata fields should be included in the GDPR report
pl_PL: Proszę wybrać które pola produktów/postów zawierają dane osobowe i powinny być dołączone to raportu RODO

en: GDPR Requests Log
pl_PL: Historia wniosków RODO

en: Request ID
pl_PL: Numer wniosku

en: Email
pl_PL: Adres e-mail

en: HTTP User Agent
pl_PL: HTTP aplikacja kliencka

en: Server Addr
pl_PL: Adres serwera

en: Remote Addr
pl_PL: Adres Remote

en: Code
pl_PL: Kod

en: Request Time
pl_PL: Data wniosku

en: Pending
pl_PL: Niepotwierdzony

en: Confirmed
pl_PL: Potwierdzony

en: Sent
pl_PL: Wysłany

en: Completed
pl_PL: Zakończony

en: GDPR Personal Data Report
pl_PL: Raport o danych osobowych RODO

en: Other Systems where we store your personal data
pl_PL: Inne serwisy/lokalizacje gdzie przechowywane są Państwa dane

en: Physical locations for servers where your data is stored
pl_PL: Lokalizacje serwerowni gdzie przechowywane są Państwa dane

en: Basic User Data
pl_PL: Podstawowe dane użytkownika

en: Nicename:
pl_PL: Nazwa użytkownika:

en: Email:
pl_PL: Adres e-mail:

en: Register Date:
pl_PL: Data rejestracji:

en: Display Name:
pl_PL: Nazwa wyświetlana:

en: User Metadata
pl_PL: Metadane użytkownika

en: Orders
pl_PL: Zamówienia

en: Order ID:
pl_PL: Numer zamówienia:

en: Order Data
pl_PL: Dane zamówienia

en: Order Title:
pl_PL: Tytuł zamówienia:

en: Order Date:
pl_PL: Data zamówienia:

en: Last Modified:
pl_PL: Ostatnia modyfikacja:

en: Order Status:
pl_PL: Status zamówienia:

en: Order Comment Status:
pl_PL: Status komentarza:

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Name:
pl_PL: Nazwa:

en: Variation ID:
pl_PL: Numer odmiany:

en: Quantity:
pl_PL: Ilość:

en: Subtotal:
pl_PL: Suma częściowa:

en: Total:
pl_PL: Suma:

en: Tax:
pl_PL: Podatki:

en: GDPR Requests History
pl_PL: Historia wniosków RODO

en: HTTP Accept Langue
pl_PL: HTTP Język

en: Server Address
pl_PL: Adres serwera

en: Remote Address
pl_PL: Adres remote

en: Request Date
pl_PL: Data wniosku

en: Please confirm your GDPR Request
pl_PL: Prosimy o potwierdzenie Państwa wniosku RODO

en: Confirm Your GDPR Request
pl_PL: Potwierdź wniosek RODO

en: If you requested your personal data report from us please click the link below to confirm your email address and proceed with the request. If you DID NOT request it, please ignore this email.
pl_PL: Jeśli złożyli Państwo wniosek o raport danych osobowych RODO prosimy o kliknięcie linku potwierdzającego poniżej. Jeśli NIE składali Państwo wniosku o raport danych osobowych na naszej stronie prosimy o zignorowanie tej wiadomości.

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: We will generate and email you your personal data report as soon as possible. Usually it should be within 30 minutes after you confirm your request. If have not received your report within 24 hours from your confirmation, please try a new request or contact our customer support.
pl_PL: Raport o danych osobowych zostanie przygotowany i wysłany do Państwa niezwłocznie (najczęściej powinien dotrzeć do Państwa w ciągu 30 minut). Jeśli nie otrzymali Państwo raportu w ciągu 24 godzin od potwierdzenia wniosku, prosimy spróbować złożyć wniosek ponownie lub o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

en: Please confirm your ACCOUNT DELETION request
pl_PL: Proszę potwierdzić wniosek o USUNIĘCIE KONTA

en: Confirm Your ACCOUNT DELETION Request
pl_PL: Potwierdź wniosek o USUNIĘCIE KONTA

en: If you requested DELETING YOUR ACCOUNT on our website please click the link below to confirm your email address and proceed with the request. If you DID NOT request it, please ignore this email.
pl_PL: Jeśli złożyli Państwo wniosek o usunięcie konta na naszej stronie, prosimy o kliknięcie linku potwierdzającego poniżej. Jeśli NIE złożyli Państwo wniosku o usunięcie konta, prosimy o zignorowanie tej wiadomości.

en: We will delete your personal data as soon as possible. Usually it should be completed within 30 minutes after you confirm your request. Due to the nature of this operation we cannot send you a confirmation email. Please bear in mind that some of your order related personal data may remain in our database a we are obliged to store it by tax regulations.
pl_PL: Usuniemy Państwa konto i dane niezwłocznie. Najczęściej operacja ta jest zakończona w ciągu 30 minut od potwierdzenia. Ze względu na brak dostępu to Państwa adresu email po usunięciu konta, nie możemy potwierdzić tego mailowo. Zastrzegamy sobie prawo do zachowania pewnych danych osobowych związanych z zamówieniamy które muszą zostać zarchiwizowane ze względu na przepisy podatkowe.

en: IMPORTANT! Clicking the link below will result in your account data being anonymized and deleted. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information like order history. This operation CAN NOT BE REVERSED!
pl_PL: UWAGA! Kliknięcie linku poniżej rozpocznie proces anonimizacji i usunięcia Państwa danych osobowych. Oznacza to że nie będą Państwo mieli już dostępu do konta na naszej stronie i do danych tam przechowywanych (np. historii zamówień). Operacja ta jest NIEODWRACALNA!

en: Your Personal Data Report
pl_PL: Raport Danych Osobowych RODO

en: Your email address seems to have incorrect format.
pl_PL: Adres e-mail jest nieprawidłowy

en: There is no account associated with this email address in our system
pl_PL: Adres e-mail nie istnieje w naszej bazie danych.

en: You have exceeded the daily limit of GDPR requests, please try again tomorrow
pl_PL: Przekroczyli Państwo dzienny limit wniosków RODO. Prosze spróbować ponownie za 24 godziny.

en: "Right to be Forgotten" form is not enabled on this site.
pl_PL: Formularz usunięcia konta nie jest dostępny na tej stronie.

en: GDPR Account Deletion Request
pl_PL: RODO - Wniosek o Usunięcie Danych Osobowych

en: To request your account deleted from our system please enter your email address below. We will email you a confirmation link to verify
      you are the owner of the account.
pl_PL: Aby złożyć wniosek o usunięcie Państwa danych osobowych z naszego systemu prosimy o wpisanie adresu e-mail poniżej. Na adres zostanie wysłany email z linkiem potwierdzającym.

en: E-mail Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Submit
pl_PL: Potwierdź

en: GDPR Account Deletion Request Failed
pl_PL: Wniosek o usunięcie danych osobowych nie powiódł się.

en: There was problem with your GDPR request:
pl_PL: Wystąpił problem z wnioskiem RODO:

en: Your account deletion request has been submitted.
pl_PL: Wniosek o usunięcie danych osobowych został złożony.

en: We have emailed a confirmation link to your email address: %s. Please click it to verify your ownership of the account and proceed.
pl_PL: Wysłaliśmy do Państwa email z linkiem potwierdzającym. Prosimy o kliknięcie linku aby potwierdzić że są Państwo właścicielami tego adresu email (%s).

en: IMPORTANT! Clicking the confirmation link will result in your account data being anonymized and deleted. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information like order history. This operation CAN NOT BE REVERSED!
pl_PL: UWAGA! Kliknięcie linku poniżej spowoduje że Państwa dane na naszej stronie zostaną zanonimizowane i usunięte. Oznacza to że nie będą Państwo mieli więcej dostępu do swojego konta i informacji z nim powiązanych (jak historia zamównień). Operacja ta jest NIEODWRACALNA.

en: Your account deletion request has already been confirmed and processed.
pl_PL: Wniosek o usunięcie danych został już potwierdzony.

en: Your ACCOUNT DELETION request has been confirmed.<br>We will delete your account and personal data shortly.
pl_PL: Wniosek o usunięcie konta został powierdzony. Usuniemy Państwa dane niezwłocznie.

en: We could not confirm your ACCOUNT DELETION request.<br>Please make sure you are using a complete confirmation link.
pl_PL: Nie udało się potwierdzić wniosku o usunięcie konta. Proszę upewnić się że link potwierdzający jest prawidłowy.

en: GDPR Request
pl_PL: Wniosek RODO

en: To request a GDPR report please submit your email address below. We will email you a confirmation link to verify
      you are the owner of the account.
pl_PL: Aby otrzymać od nas raport o danych osobowych muszą Państwo podać swój adres email w formularzu poniżej (adres musi być taki sam jak zarejestrowany na naszej stronie) oraz potwierdzić wniosek klikając w link który wyślemy do Państwa emailem.

en: GDPR Request Failed
pl_PL: Wniosek RODO nie powiódł się

en: Your GDPR request has been submitted.
pl_PL: Wniosek RODO został złożony.

en: Your GDPR request has already been confirmed and email to you.<br>If you need your data re-sent to you please create a new request.
pl_PL: Państwa wniosek RODO został już potwierdzony i wysłany.<br>Jeśli nie dotarł on do Państwa w ciągu 24 godzin od potwierdzenia wniosku, prosimy spróbowac złożyć nowy wniosek.

en: Your request has been confirmed.<br>We will email you your personal data report shortly.
pl_PL: Państwa wniosek został potwierdzony. Raport o danych osobowych zostanie przygotowany i wysłany do Państwa niezwłocznie (najczęściej powinien dotrzeć do Państwa w ciągu 30 minut). Jeśli nie otrzymali Państwo raportu w ciągu 24 godzin od potwierdzenia wniosku, prosimy spróbować złożyć wniosek ponownie lub o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

en: We could not confirm your GDPR request.<br>Please make sure you are using a complete confirmation link.
pl_PL: Nie udało się potwierdzić wniosku o raport danych osobowych (RODO). Proszę upewnić się że link potwierdzający jest prawidłowy. Jeśli to możliwe, proszę spróbować skopiować link zawarty w wiadomości email i wkleić go w oknie przeglądarki internetowej. Jeśli mimo tego nie udało się potwierdzić wniosku, prosimy spróbować złożyc kolejny wniosek lub o kontakt z naszym działem obsługi klienta.
