fluid-checkout - en to sr_RS translation catalogue (524 entries)

en: "Add" link button
sr_RS: Дугме за везу „Додај“.

en: (PRO)
sr_RS: (ПРО)

en: (Required)
sr_RS: (обавезно)

en: (experimental)
sr_RS: (експериментално)

en: (originally "%s")
sr_RS: (првобитно „%s“)

en: * For as long as you have an active subscription.
sr_RS: * Све док имате активну претплату.

en: 1 column
sr_RS: 1 колона

en: 2 columns
sr_RS: 2 колоне

en: 226 EUR value (Save 42%)
sr_RS: 226 ЕУР вредност (Уштеда 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
sr_RS: <a href="%s" target="_blank">Купите нови лиценцни кључ</a> и наставите да добијате ажурирања и подршку.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
sr_RS: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Пријавите се на свој налог</a> да бисте добили кључ лиценце или <a href="%s" target="_blank">купите нови лиценцни кључ</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
sr_RS: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Пријавите се на свој налог</a> да бисте обновили лиценцни кључ и наставили да добијате ажурирања и подршку.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
sr_RS: <a target="_blank" href="%s">Надоградите на ПРО</a> да бисте откључали више опција.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
sr_RS: <p>Флуид Цхецкоут-у је потребан класични образац за плаћање заснован на ВооЦоммерце-у да би функционисао. Када користите Диви Буилдер за прилагођавање изгледа и осећаја странице за плаћање, класични кратки кодови се замењују прилагођеним виџетима из Диви Буилдер-а за сваки део странице за плаћање. Ови прилагођени виџети нису компатибилни са Флуид Цхецкоут.</p><p> Уредите своју страницу за плаћање замењујући Диви Буилдер виџете са текстуалним виџетом који садржи кратки код <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
sr_RS: <p>Овај виџет је замењен Флуид Цхецкоут-ом.</p><p> Када користите Флуид Цхецкоут, страница за плаћање треба да користи оригинални ВооЦоммерце кратки код <code>[woocommerce_checkout]</code> да би исправно функционисала.</p><p> За више информација посетите документацију Флуид Цхецкоут.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
sr_RS: <p>Открили смо да користите додатке Датум испоруке и преузимања за ВооЦоммерце (бесплатно и ПРО) од ЦодеРоцкз-а. Интеграција са овим додацима је премештена у Флуид Цхецкоут ПРО.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
sr_RS: <strong>%1$s</strong> захтева да се <strong>%2$s</strong> инсталира и активира. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
sr_RS: Подударање налога

en: Account matching / user matching
sr_RS: Подударање налога / подударање корисника

en: Account password
sr_RS: Лозинка за налог

en: Action link on the order summary at checkout.
sr_RS: Веза за радњу на резимеу поруџбине при плаћању.

en: Activate %s
sr_RS: Активирајте %s

en: Activated
sr_RS: Активирано

en: Add %s
sr_RS: Додај %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
sr_RS: Додајте поље за телефон за обрачун у образац за плаћање.

en: Add extra fields to the checkout form
sr_RS: Додајте додатна поља у образац за плаћање

en: Add shipping phone field to the checkout form.
sr_RS: Додајте поље за телефон за испоруку у образац за плаћање.

en: Add widget areas to the cart page
sr_RS: Додајте области виџета на страницу корпе

en: Add widget areas to the checkout page
sr_RS: Додајте области виџета на страницу за плаћање

en: Add widget areas to the order pay page
sr_RS: Додајте области виџета на страницу за плаћање налога

en: Add widget areas to the thank you page
sr_RS: Додајте области виџета на страницу захвалности

en: Add-ons
sr_RS: Додаци

en: Additional header sections
sr_RS: Додатни одељци заглавља

en: Additional notes
sr_RS: Додатне напомене

en: Address Book
sr_RS: Адресар

en: Address book
sr_RS: Адресар

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
sr_RS: Додаје додатну адресу е-поште за испоруку и поље за телефон за испоруку у одељак са адресама за испоруку.

en: After Shipping Address
sr_RS: Адреса након испоруке

en: After order sections
sr_RS: Након поруџбине секције

en: After shipping address
sr_RS: Након адресе за испоруку

en: After the cart actions
sr_RS: После акција колица

en: After the cart items section
sr_RS: После одељка артикала у колицима

en: After the order items section
sr_RS: Након одељка за ставке поруџбине

en: After the order overview
sr_RS: Након прегледа поруџбине

en: After the order overview and payment instructions
sr_RS: Након прегледа поруџбине и упутства за плаћање

en: After the order summary
sr_RS: Након сажетка налога

en: After the order totals
sr_RS: Након зброја налога

en: After the progress bar
sr_RS: После траке напретка

en: After the shipping section
sr_RS: После одељка за отпрему

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
sr_RS: Све ПРО функције + Сви додаци по посебној цени.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
sr_RS: Сви додаци се продају засебно и захтевају да се додатак <strong>Флуид Цхецкоут Лите</strong> инсталира и активира, осим када је то наведено.

en: All future add-ons *
sr_RS: Сви будући додаци *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
sr_RS: Све цене приказане у ЕУР. Ако постоје било какве разлике са ценама на нашој веб страници, понуде приказане на веб локацији замењују их и биће примењене.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
sr_RS: Дозволите купцима да додају поруку о поклону и друге опције везане за поклон у поруџбину.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
sr_RS: Омогућите купцима да промене количине производа или да уклоне артикле директно на страници за плаћање.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
sr_RS: Омогућава купцима да изврше плаћања за поруџбине које је ручно креирао администратор продавнице или које нису завршене током плаћања.

en: Already have an account?
sr_RS: Већ имате налог?

en: Always show
sr_RS: Увек показуј

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
sr_RS: Налог ће бити креиран са подацима који су наведени приликом плаћања, након завршетка поруџбине.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
sr_RS: Стан, јединица, зграда, спрат итд.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
sr_RS: Примените стилове на поља Stripe обрасца за плаћање

en: As a step after shipping
sr_RS: Као корак након испоруке

en: As a step before shipping
sr_RS: Као корак пре испоруке

en: As a sub-step after the shipping address section
sr_RS: Као подкорак након одељка са адресом за испоруку

en: As a sub-step before the payment section
sr_RS: Као подкорак пре одељка за плаћање

en: As a sub-step before the shipping address section
sr_RS: Као подкорак пре одељка адресе за испоруку

en: As a substep after payment methods
sr_RS: Као подкорак након начина плаћања

en: As a substep before payment methods
sr_RS: Као подкорак пре начина плаћања

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
sr_RS: Повежите поруџбине госта са њиховим постојећим налогом када налог већ постоји са контакт детаљима клијента.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
sr_RS: Избегавајте кашњења испоруке и незадовољне купце. Прикупите <strong>тачне информације о адреси</strong> од прве куповине код вас.

en: Bars
sr_RS: Барови

en: Before Shipping Address
sr_RS: Пре слања адреса

en: Before checkout steps
sr_RS: Кораци пре плаћања

en: Before coupon codes section
sr_RS: Одељак пре кодова за купоне

en: Before shipping address
sr_RS: Пре слања адреса

en: Before the cart actions
sr_RS: Пре акција колица

en: Before the cart items section
sr_RS: Пре одељка са артиклима у колицима

en: Before the checkout steps
sr_RS: Пре корака за одјаву

en: Before the order items section
sr_RS: Пре одељка ставке поруџбине

en: Before the order summary
sr_RS: Пре резимеа поруџбине

en: Before the order totals
sr_RS: Пре него што се налог зброји

en: Before the progress bar
sr_RS: Пре траке напретка

en: Before the shipping section
sr_RS: Пре одељка за отпрему

en: Below the order summary
sr_RS: Испод резимеа поруџбине

en: Below the payment section
sr_RS: Испод одељка за плаћање

en: Billing address
sr_RS: Адреса за обрачун

en: Billing phone
sr_RS: Телефон за наплату

en: Both below the payment section and the order summary
sr_RS: И испод одељка за плаћање и резимеа поруџбине

en: Boxed
sr_RS: У кутији

en: Breadcrumbs
sr_RS: Хлебне мрвице

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
sr_RS: Пријавите се

en: Captcha Pro by BestWebSoft
sr_RS: Цаптцха Про од БестВебСофт

en: Captcha position
sr_RS: Цаптцха позиција

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
sr_RS: Дугме пре наручивања

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
sr_RS: Одељак пре наручивања

en: Carrier:
sr_RS: Превозник:

en: Cart elements
sr_RS: Елементи колица

en: Cart items
sr_RS: Артикли из корпе

en: Cart items count
sr_RS: Број артикала у корпи

en: Cart layout
sr_RS: Изглед колица

en: Cart optimizations
sr_RS: Оптимизације колица

en: Cart total:
sr_RS: Укупно у корпи:

en: Change email address to: {suggestion-value}
sr_RS: Промените имејл адресу у: {суггестион-валуе}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
sr_RS: Промените видљивост поља за назив компаније за одељак адресе за наплату на обрасцу за плаћање.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
sr_RS: Промените видљивост поља назива компаније за одељак адресе за испоруку на обрасцу за плаћање.

en: Change: %s
sr_RS: Промена: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
sr_RS: Мења изглед детаља поруџбине на страници захвалности и страницама налога.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
sr_RS: Мења изглед странице за плаћање наруџбине за постојеће поруџбине које чекају на плаћање од купца.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
sr_RS: Проверите да ли постоје доступне <a href="%s">опције интеграције</a> за друге додатке које сте инсталирали.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
sr_RS: Подразумевано је означено поље за потврду „Исто као адреса за испоруку/фактурисање“.

en: Checkout
sr_RS: Цхецкоут

en: Checkout Below Place Order
sr_RS: Плаћање испод поруџбине

en: Checkout Footer
sr_RS: Цхецкоут Фоотер

en: Checkout Header - Desktop
sr_RS: Цхецкоут Хеадер - Десктоп

en: Checkout Header - Mobile
sr_RS: Цхецкоут Хеадер - Мобиле

en: Checkout Order Summary
sr_RS: Резиме наруџбине на наплати

en: Checkout Sidebar
sr_RS: Бочна трака за плаћање

en: Checkout elements
sr_RS: Елементи наплате

en: Checkout fields
sr_RS: Поља за наплату

en: Checkout layout
sr_RS: Изглед наплате

en: Checkout options
sr_RS: Опције плаћања

en: Checkout progress
sr_RS: Напредак наплате

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
sr_RS: Наплата

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
sr_RS: Контакт

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
sr_RS: Плаћање

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
sr_RS: Достава

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
sr_RS: Промена

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
sr_RS: Сачувај промене

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
sr_RS: Изаберите боју позадине за подножје странице за плаћање. Важи само када користите заглавље и подножје без ометања.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sr_RS: Изаберите боју позадине за заглавље странице за плаћање. Важи само када користите заглавље и подножје без ометања.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
sr_RS: Изаберите боју позадине за страницу за плаћање. Боја се примењује на елемент <em>тела</em> .

en: Choose a background color for the order summary section.
sr_RS: Изаберите боју позадине за одељак са резимеом поруџбине.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sr_RS: Изаберите слику која ће се приказати у заглављу странице за плаћање. Важи само када користите заглавље и подножје без ометања.

en: Choose in which position to display the order actions.
sr_RS: Изаберите у којој позицији ће се приказати радње налога.

en: Choose in which position to display the section.
sr_RS: Изаберите у којој позицији желите да прикажете одељак.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
sr_RS: Изаберите у којој позицији ће се приказати одељак о методама испоруке.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
sr_RS: Изаберите у ком кораку желите да прикажете поље телефона за наплату.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
sr_RS: Изаберите у ком кораку желите да прикажете поље за телефон за испоруку.

en: Choose the style of the progress bar.
sr_RS: Изаберите стил траке напретка.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
sr_RS: Изаберите где ће се на страници за плаћање приказивати одељак са доступним купонима.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
sr_RS: Изаберите коју адресу желите да сачувате као адресу за испоруку за локалне поруџбине за преузимање.

en: Classic
sr_RS: Цлассиц

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
sr_RS: Уклони слику

en: Click to go to the order summary
sr_RS: Кликните да бисте отишли на резиме поруџбине

en: Close and continue with checkout
sr_RS: Затворите и наставите са плаћањем

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
sr_RS: Затвори

en: Collapsed
sr_RS: Склопљено

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
sr_RS: Прикупите и <strong>потврдите ЕУ ПДВ бројеве на страници за наплату</strong> , уклањате порезе на основу обрнуте наплате и потврђујете локацију клијента када је то потребно.

en: Company name field for billing address
sr_RS: Поље за назив компаније за адресу за наплату

en: Company name field for shipping address
sr_RS: Поље за назив компаније за адресу испоруке

en: Confirm
sr_RS: Потврди

en: Contact
sr_RS: Контакт

en: Contact step
sr_RS: Контакт корак

en: Continue
sr_RS: Настави

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
sr_RS: Контролише да ли ћете користити заглавље и подножје странице без ометања или задржати заглавље и подножје тренутно активне теме.

en: Coupon codes
sr_RS: Кодови купона

en: Create an account
sr_RS: Креирајте налог

en: Cross-sells
sr_RS: Унакрсне продаје

en: Custom fields
sr_RS: Прилагођена поља

en: Dark mode
sr_RS: Тамни режим

en: Dashboard
sr_RS: Дасхбоард

en: Debug mode
sr_RS: Режим за отклањање грешака

en: Debug options
sr_RS: Опције за отклањање грешака

en: Default button style
sr_RS: Подразумевани стил дугмета

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
sr_RS: Дефинишите позицију за приказ „Поставите налог“ и одељак поља за потврду термина.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
sr_RS: Дефинишите позицију за приказ одељка цаптцха. Неке позиције можда неће радити у зависности од изабраног типа цаптцха.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
sr_RS: Дефинишите видљивост поља за додатне напомене о наруџбини.

en: Design template
sr_RS: Шаблон дизајна

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
sr_RS: Шаблони дизајна, оптимизоване странице у колицима и примљене поруџбине, подударање налога и још много тога.

en: Did you mean %s?
sr_RS: Да ли сте мислили %s?

en: Disable the theme checkout options
sr_RS: Онемогућите опције плаћања теме

en: Dismiss
sr_RS: Одбаци

en: Display as a cart section
sr_RS: Прикажи као одељак колица

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
sr_RS: Прикажите виџете бочне траке за плаћање само када гледате последњи корак плаћања на мобилним уређајима када користите распоред плаћања у више корака

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
sr_RS: Прикажите дугмад за брзу наплату у једном реду за веће екране

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
sr_RS: Прикажите поруку о поклону и друге опције поклона на страници за плаћање

en: Display message when an account exists with the email address provided
sr_RS: Прикажите поруку када постоји налог са наведеном адресом е-поште

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
sr_RS: Прикажите нове одељке и промените редослед секција у обавештењима е-поштом. Стилови детаља поруџбина у обавештењима путем е-поште остају непромењени.

en: Display order progress from the theme
sr_RS: Прикажи напредак редоследа из теме

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
sr_RS: Прикажите дугмад за везу „Додај“ малим словима

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
sr_RS: Прикажите страницу корпе са изгледом сличним страници за наплату.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
sr_RS: Прикажите траку тока плаћања када користите распоред плаћања у више корака

en: Display the coupon codes section title
sr_RS: Прикажите наслов одељка кодова купона

en: Display the form field labels visible on the page
sr_RS: Прикажите ознаке поља обрасца које су видљиве на страници

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
sr_RS: Прикажите поруку поклона као део табеле са детаљима поруџбине уместо као посебан одељак

en: Display the gift message fields always expanded
sr_RS: Прикажите поља за поруке поклона увек проширена

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
sr_RS: Прикажите детаље поруџбине са широким изгледом на страници захвалности

en: Display the order status progress bar
sr_RS: Прикажите траку напредовања статуса поруџбине

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sr_RS: Прикажите виџете испод заглавља плаћања за мобилне уређаје. Приказује се само ако користите заглавље плаћања додатка.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
sr_RS: Прикажите виџете испод дугмета за наручивање на страници за плаћање.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
sr_RS: Прикажите виџете унутар резимеа поруџбине на страници за плаћање.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
sr_RS: Прикажите виџете на подножју наплате. Приказује се само ако користите подножје за наплату додатка.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sr_RS: Прикажите виџете у заглављу плаћања за велике екране. Приказује се само ако користите заглавље плаћања додатка.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
sr_RS: Прикажите виџете на бочној траци за плаћање након резимеа поруџбине.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
sr_RS: Приказује одељак за експресно плаћање при плаћању када подржани мрежни пролази за плаћање имају омогућену ову функцију.

en: Distraction free header and footer
sr_RS: Заглавље и подножје без ометања

en: Do not change placeholders
sr_RS: Не мењајте чуваре места

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
sr_RS: Не приказујте поруку о грешкама у ставкама у корпи на врху странице за плаћање. Када пошаљете образац за плаћање да бисте довршили куповину, ове поруке о грешци ће увек бити приказане.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
sr_RS: Не сакривајте поља „Адресни ред 2“ иза дугмета за везу

en: Do not save any shipping address
sr_RS: Не чувајте ниједну адресу за испоруку

en: Do not show
sr_RS: Не приказуј

en: Don't show this again
sr_RS: Не показуј ово поново

en: EU-VAT Assistant
sr_RS: ЕУ-ПДВ помоћник

en: Edit cart
sr_RS: Уреди корпу

en: Edit cart contents at checkout page
sr_RS: Уредите садржај корпе на страници за плаћање

en: Edit cart link
sr_RS: Уреди везу за корпу

en: Edit the checkout page
sr_RS: Уредите страницу за наплату

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
sr_RS: Омогући проверу поште: (онемогућена функција)

en: Enable cart page optimizations
sr_RS: Омогућите оптимизацију странице корпе

en: Enable custom shipping email field
sr_RS: Омогућите прилагођено поље е-поште за испоруку

en: Enable dark mode
sr_RS: Омогућите тамни режим

en: Enable integrated coupon code section
sr_RS: Омогући одељак са интегрисаним кодом купона

en: Enable international phone number fields
sr_RS: Омогући поља за међународне бројеве телефона

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
sr_RS: Омогућите опције за уређивање артикала у корпи на страници за плаћање

en: Enable order details customizations on email notifications
sr_RS: Омогућите прилагођавања детаља поруџбине у обавештењима е-поштом

en: Enable order pay page optimizations
sr_RS: Омогућите оптимизацију странице за плаћање налога

en: Enable phone number validation based on country rules
sr_RS: Омогућите валидацију броја телефона на основу правила земље

en: Enable thank you page and order details optimizations
sr_RS: Омогућите оптимизацију странице захвалности и детаља о поруџбини

en: Enable the account matching feature
sr_RS: Омогућите функцију подударања налога

en: Enable the express checkout section
sr_RS: Омогућите одељак за експресно плаћање

en: Enable wide layout on "My account" page.
sr_RS: Омогућите широки изглед на страници „Мој налог“.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
sr_RS: Побољшајте своје искуство плаћања са овим додацима.

en: Enhanced select fields
sr_RS: Побољшана поља за избор

en: Enter your code here
sr_RS: Унесите свој код овде

en: Error:
sr_RS: Грешка:

en: Expanded
sr_RS: Проширено

en: Expired on %s.
sr_RS: Истекло %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
sr_RS: Дугмад за експресно плаћање са подржаних начина плаћања

en: Express checkout
sr_RS: Експресно одјављивање

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
sr_RS: Проширите сву доброту Флуид Цхецкоут-а на страницу са колицима и странице захвалности.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
sr_RS: Поправите аутоматско увећање поља обрасца

en: Fixed line
sr_RS: Фиксна линија

en: Fluid Checkout
sr_RS: Флуид Цхецкоут

en: Fluid Checkout PRO
sr_RS: Флуид Цхецкоут ПРО

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
sr_RS: Флуид Цхецкоут ПРО – Пакет

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
sr_RS: Флуид Цхецкоут и Деливери Дате додаци од ЦодеРоцкз-а

en: Fluid Checkout database update
sr_RS: Ажурирање базе података Флуид Цхецкоут

en: Fluid Checkout database updated successfully
sr_RS: База података Флуид Цхецкоут је успешно ажурирана

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
sr_RS: Флуид Цхецкоут није компатибилан са изгледом наплате Диви Буилдер-а

en: Footer background color
sr_RS: Боја позадине подножја

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
sr_RS: Присилно намештање адресе за обрачун и доставу на исту (један одељак)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
sr_RS: Наметнути широки распоред на WooCommerce страницама

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
sr_RS: Форматирајте бројеве телефона према правилима за сваку земљу.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
sr_RS: Општи стилови за кораке плаћања, резиме поруџбине и остале одељке.<br> Може се односити и на друге странице као што су странице Корпа, Примљена поруџбина и Преглед поруџбине.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
sr_RS: Германизована ПРО вишестепена функција плаћања треба да буде онемогућена када користите Флуид Цхецкоут

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
sr_RS: Набавите пакет – само 129 ЕУР

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
sr_RS: Набавите овај додатак — 29 ЕУР

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
sr_RS: Набавите овај додатак — 39 ЕУР

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
sr_RS: Набавите овај додатак — 59 ЕУР

en: Gift message
sr_RS: Поклон порука

en: Gift messages and packing slips
sr_RS: Поклон поруке и паковање

en: Gift options
sr_RS: Опције поклона

en: Go to Germanized settings
sr_RS: Идите на германизована подешавања

en: Go to Plugin Search
sr_RS: Идите на претрагу додатака

en: Go to the home page
sr_RS: Идите на почетну страницу

en: Google Address Autocomplete
sr_RS: Аутоматско довршавање Гоогле адресе

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
sr_RS: Сјајно! Ваша страница за плаћање сада ради на Флуид Цхецкоут-у.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
sr_RS: ХТМЛ вредност боје. тј: #ф3ф3ф3

en: Header
sr_RS: Хеадер

en: Header and footer
sr_RS: Заглавље и подножје

en: Header and footer template
sr_RS: Шаблон заглавља и подножја

en: Header and footer templates
sr_RS: Шаблони заглавља и подножја

en: Header background color
sr_RS: Боја позадине заглавља

en: Here are a few resources for you to get started:
sr_RS: Ево неколико ресурса за почетак:

en: Hidden
sr_RS: Скривено

en: Hidden (remove field)
sr_RS: Скривено (уклони поље)

en: Hide cart items errors at the checkout page
sr_RS: Сакриј грешке ставки у корпи на страници за плаћање

en: Hide optional fields behind a link button
sr_RS: Сакријте опциона поља иза дугмета везе

en: Highlight the billing address section in the checkout form
sr_RS: Истакните одељак адресе за обрачун у обрасцу за плаћање

en: Highlight the order totals row in the order summary table
sr_RS: Означите ред укупних поруџбина у табели сажетка налога

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
sr_RS: Означите одељак адресе за испоруку у обрасцу за плаћање

en: I already have it – Hide this offer
sr_RS: Већ га имам – Сакриј ову понуду

en: I need help!
sr_RS: Треба ми помоћ!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
sr_RS: Ако је означено, корисницима се обавештавају грешке у куцању у е-поруци. (Ова функција је онемогућена јер Флуид Цхецкоут нуди ову функцију. Промене ове опције неће ступити на снагу)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
sr_RS: Ако је поље постављено као „опционо“, што је подразумевано стање видљивости, неће бити примењене никакве промене како би други додаци могли да примењују све промене које су им потребне.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
sr_RS: Ако вам икада затреба помоћ, <a href="%s" target="_blank">отворите тикет за подршку</a> на нашем званичном каналу за подршку.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
sr_RS: Занемарите додатна обавезна поља за плаћање када плаћате помоћу компатибилног пролаза за експресно плаћање

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
sr_RS: Није изабрана ниједна слика.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
sr_RS: Почетно стање за прошириви одељак са резимеом поруџбине на мобилном уређају.

en: Inside the cart items section
sr_RS: Унутар одељка са артиклима у корпи

en: Inside the order items section
sr_RS: Унутар одељка ставки поруџбина

en: Inside the order overview
sr_RS: Унутар прегледа налога

en: Inside the order summary
sr_RS: Унутар резимеа поруџбине

en: Installed &mdash; Activate
sr_RS: Инсталирано — Активирајте

en: Integrated coupon code field on the cart page
sr_RS: Интегрисано поље кода купона на страници корпе

en: Integrations
sr_RS: Интегратионс

en: International phone numbers
sr_RS: Међународни бројеви телефона

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
sr_RS: Препоручује се да ова опција остане означена да бисте смањили број отворених поља за унос, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">прочитајте истраживање</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
sr_RS: Препоручује се да ова опција остане укључена ради бољег корисничког искуства.

en: Layout &amp; design
sr_RS: Распоред и дизајн

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
sr_RS: Изглед артикала унакрсне продаје на страници корпе.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
sr_RS: Омогућите клијентима <strong>да сачувају више адреса за испоруку и фактурисање</strong> на свом налогу и да одаберу које ће користити на страницама плаћања и корпе.

en: License key cancelled.
sr_RS: Кључ лиценце је поништен.

en: License keys
sr_RS: Лиценцни кључеви

en: Link to shop page
sr_RS: Линк до странице продавнице

en: Load unminified assets
sr_RS: Учитајте неминификована средства

en: Local pickup
sr_RS: Локално преузимање

en: Local pickup and in-store collection
sr_RS: Локално преузимање и преузимање у продавници

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
sr_RS: Пријавите се

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
sr_RS: Или наставите као гост

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
sr_RS: Или наставите испод

en: Log in to your account
sr_RS: Пријавите се на свој налог

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
sr_RS: Пријављен као %1$s. <a href="%2$s">Одјавите се</a>

en: Logo image
sr_RS: Лого слика

en: Mailchimp for WooCommerce
sr_RS: Маилцхимп за ВооЦоммерце

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
sr_RS: Нека трака тока плаћања остане видљива док се померате

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
sr_RS: Ознаке опционог поља „Додај“ дугмета везе направите <code>lowercase</code> (тј. „Додај број телефона“ уместо „Додај број телефона“). Ова опција такође утиче на дугмад за везу за поља кодова купона.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
sr_RS: Нека резиме поруџбине остане видљив на страници корпе док се крећете

en: Make the order summary stay visible while scrolling
sr_RS: Нека резиме поруџбине остане видљив док се померате

en: Minimalist
sr_RS: Минималистички

en: Mobile
sr_RS: Мобилни

en: More design templates
sr_RS: Више шаблона за дизајн

en: More information
sr_RS: Више информација

en: More positions for the coupon code on the checkout page
sr_RS: Више позиција за код купона на страници за плаћање

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
sr_RS: Најкорисније када одељак резимеа поруџбине нема истакнуту боју позадине. Такође се може применити на странице Корпа, Примљена поруџбина и Приказ поруџбине када користите Флуид Цхецкоут ПРО.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
sr_RS: Померите поље за потврду за регистрацију на корак за контакт

en: Multi step
sr_RS: Више корака

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
sr_RS: Више сачуваних адреса за испоруку и наплату.

en: My account layout
sr_RS: Изглед мог налога

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
sr_RS: Тренутно нема доступних интеграција у овом одељку. Опције које се односе на сваки додатак ће се појавити овде само ако је тај додатак активиран.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
sr_RS: Тренутно нема доступних опција лиценцних кључева у овом одељку. Опције које се односе на сваки додатак или додатак ће се појавити овде када се тај додатак активира.

en: Not selected yet.
sr_RS: Још увек није изабрано.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
sr_RS: Број артикала унакрсне продаје за приказ на страници корпе

en: Ok
sr_RS: Ок

en: On the sidebar
sr_RS: На бочној траци

en: On the site header (requires distraction-free header)
sr_RS: У заглављу сајта (потребно је заглавље без ометања)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
sr_RS: Применљиво само ако је коришћење кодова купона омогућено у подешавањима ВооЦоммерце-а.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
sr_RS: Применљиво само када је код купона приказан као посебан одељак на страницама за плаћање или корпи.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
sr_RS: Применљиво само када користите заглавље теме Импреза на страници за плаћање.

en: Only applies when using a block-based theme.
sr_RS: Примењује се само када се користи тема заснована на блоковима.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
sr_RS: Прикажи само земље дозвољене за испоруку или обрачун

en: Only used for shipping-related questions.
sr_RS: Користи се само за питања у вези са испоруком.

en: Optimized cart page
sr_RS: Оптимизована страница корпе

en: Optimized horizontal cross-sells layout
sr_RS: Оптимизован хоризонтални распоред унакрсних продаја

en: Optimized order received / thank you page
sr_RS: Примљена оптимизована поруџбина / страница захвалности

en: Optional
sr_RS: Опционо

en: Optional fields
sr_RS: Опциона поља

en: Or
sr_RS: Или

en: Order actions
sr_RS: Наручите акције

en: Order details layout
sr_RS: Изглед детаља поруџбине

en: Order details optimizations
sr_RS: Оптимизација детаља поруџбине

en: Order downloads
sr_RS: Наручите преузимања

en: Order notes
sr_RS: Напомене о наруџби

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
sr_RS: Број поруџбине и рачун ће бити послати на ову адресу е-поште.

en: Order pay
sr_RS: Наручите плаћање

en: Order pay page
sr_RS: Страница за плаћање налога

en: Order progress
sr_RS: Напредак наручивања

en: Order status
sr_RS: Статус налога

en: Order summary
sr_RS: Резиме налога

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
sr_RS: Изнесите додатне одељке заглавља ако је омогућено у подешавањима теме.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
sr_RS: Изнесите одељак хлебних мрвица из теме Фенник када користите заглавље и подножје Флуид Цхецкоут.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
sr_RS: Испишите одељак са корацима за наплату из Бетхеме-а на страницама за плаћање, корпу и наруџбу.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
sr_RS: Изнесите одељак корака плаћања из теме Гем када користите заглавље и подножје Флуид Цхецкоут.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
sr_RS: Прикажи одељак са корацима за плаћање из теме „Bookshelf“ када користиш флуидну плаћање.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
sr_RS: Изнесите одељак са корацима за наплату из теме Капее на страницама за наплату, корпу и наруџбу.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
sr_RS: Прикажи одељак са корацима приликом плаћања из Nyture теме када користиш Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
sr_RS: Изнесите одељак са корацима за наплату из Порто теме на страницама за наплату, корпу и примљене наруџбе.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
sr_RS: Изнесите одељак са корацима за наплату из теме Прессмарт на страницама за наплату, корпу и наруџбу.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
sr_RS: Изнесите одељак корака плаћања из Воодмарт теме када користите заглавље и подножје Флуид Цхецкоут.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
sr_RS: Замените позицију поља за потврду за претплату на страници за наплату и увек је прикажите на кораку за контакт

en: Page background color
sr_RS: Боја позадине странице

en: Page template
sr_RS: Шаблон странице

en: Parcel terminal
sr_RS: Парцел терминал

en: Payment form
sr_RS: Образац за плаћање

en: Payment method
sr_RS: Начин плаћања

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
sr_RS: Типови валидације броја телефона који се користе када је омогућена прецизна валидација.

en: Pick a Locker
sr_RS: Изаберите ормарић

en: Pickup point
sr_RS: Место преузимања

en: Pickup point not selected yet.
sr_RS: Место преузимања још није изабрано.

en: Pickup point:
sr_RS: Место преузимања:

en: Place order
sr_RS: Наручите

en: Please verify your phone number.
sr_RS: Проверите свој број телефона.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
sr_RS: Позиција за додатни одељак са резимеом поруџбине на мобилном уређају.

en: Position on checkout page
sr_RS: Позиција на страници за плаћање

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
sr_RS: Спречите аутоматски избор првог начина испоруке

en: Proceed to %s
sr_RS: Наставите до %s

en: Proceed to billing
sr_RS: Наставите са наплатом

en: Proceed to contact
sr_RS: Наставите са контактом

en: Proceed to payment
sr_RS: Наставите са плаћањем

en: Proceed to shipping
sr_RS: Наставите са испоруком

en: Progress bar
sr_RS: Трака напретка

en: Rate the plugin
sr_RS: Оцените додатак

en: Read documentation
sr_RS: Прочитајте документацију

en: Read the documentation.
sr_RS: Прочитајте документацију.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
sr_RS: Прочитајте водич за инсталацију <a href="%s" target="_blank">Упознавање са Флуид Цхецкоут</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
sr_RS: Препоручује се само када већини купаца заиста треба поље „Аддресс лине 2“ или када је добијање праве адресе за доставу кључно (тј. ако испоручујете храну и друге кварљиве производе).

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
sr_RS: Уклања одељак са адресом за испоруку када је изабран начин испоруке за локално преузимање.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
sr_RS: Замените падајуће компоненте <code>select2</code> са <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
sr_RS: Замењује поља за креирање налога обавештењем и опцијом за пријављивање. У неким контекстима, може се препоручити да ову опцију оставите онемогућену да бисте заштитили приватност клијената.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
sr_RS: Замењује адресу испоруке са локацијом места преузимања када је изабран локални начин испоруке.

en: Required
sr_RS: Обавезно

en: Same as billing address
sr_RS: Исто као и адреса за обрачун

en: Same as shipping address
sr_RS: Исто као и адреса за доставу

en: Save same as the billing address
sr_RS: Сачувајте исто као адресу за обрачун

en: Save the selected pickup location
sr_RS: Сачувајте изабрану локацију за преузимање

en: Select an image
sr_RS: Изаберите слику

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
sr_RS: Изаберите позицију на којој ће се приказати одељак адресе за обрачун на страници за плаћање.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
sr_RS: Изаберите позицију на којој ће се приказати одељак кодова купона на страници корпе. Применљиво само када су АЈАКС корпа и интегрисани кодови купона на страници за плаћање омогућени.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
sr_RS: Изаберите позицију на којој ће се приказати одељак кодова купона на страници за плаћање.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
sr_RS: Изаберите позицију на којој ће се приказати одељак унакрсних продаја на страници корпе.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
sr_RS: Изаберите позицију на којој ће се приказати трошкови доставе и калкулатор на страници корпе.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
sr_RS: Изаберите стил дугмета „примени купон“. Применљиво само када је одељак код купона приказан „Пре корака плаћања“ на страници за плаћање или „Пре одељка са артиклима у корпи“ на страници са корпом.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
sr_RS: Одабир места сакупљања је обавезан када се испоручује са ФермоПоинт.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
sr_RS: Пре него што наставите, потребно је изабрати место преузимања.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
sr_RS: Сендинблуе - ВооЦоммерце маркетинг путем е-поште

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
sr_RS: Подесите <code>font-size</code> унутар поља обрасца на 16 пиксела

en: Settings
sr_RS: Подешавања

[ctx: Settings section]
en: Cart
sr_RS: Царт

[ctx: Settings section]
en: Order pay
sr_RS: Наручите плаћање

[ctx: Settings section]
en: Thank you
sr_RS: Хвала

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
sr_RS: Интегратионс

[ctx: Settings section title]
en: License keys
sr_RS: Лиценцни кључеви

en: Setup & Documentation
sr_RS: Подешавање и документација

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
sr_RS: Подесите изглед и дизајн на <a href="%s">опцијама наплате</a> .

en: Shipping
sr_RS: Достава

en: Shipping address
sr_RS: Адреса за доставу

en: Shipping method
sr_RS: Начин испоруке

en: Shipping methods
sr_RS: Начини испоруке

en: Shipping phone
sr_RS: Телефон за испоруку

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
sr_RS: Прикажите дугме везе на подкорак локације за преузимање да бисте обрисали изабране методе испоруке. Ово се може користити да се омогући поновно приказивање одељка са адресом за испоруку ако је претходно изабран локални начин преузимања.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
sr_RS: Прикажите пример важећег броја телефона унутар поља за телефон

en: Show country code beside the flag
sr_RS: Прикажи позивни број земље поред заставе

en: Show if not defined
sr_RS: Прикажи ако није дефинисано

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
sr_RS: Прикажи опцију за брисање метода испоруке у подкорак локације за преузимање

en: Sign up checkbox position
sr_RS: Позиција поља за потврду за пријаву

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
sr_RS: Поједностављена провера ПДВ-а ЕУ за вашу продавницу.

en: Single step
sr_RS: Један корак

en: Skip to content
sr_RS: Пређи на садржај

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
sr_RS: Потребне су неке промене у бази података. Као и код сваког ажурирања, препоручујемо вам да <strong>направите потпуну резервну копију своје веб локације пре него што наставите</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
sr_RS: Неке функције ВооЦоммерце Цхецкоут Манагер-а компаније Куадлаиерс можда неће радити како се очекује када га користите са Флуид Цхецкоут-ом. Прочитајте <a href="%s">нашу документацију</a> за више информација и алтернативна решења.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
sr_RS: Неке опције можда неће бити компатибилне са неким додацима и темама.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
sr_RS: Размак за заглавље сајта на страници за плаћање (у пикселима)

en: Special offers
sr_RS: Посебне понуде

en: Split
sr_RS: Сплит

en: Step %1$s of %2$s
sr_RS: Корак %1$s од %2$s

en: Subscribe checkbox
sr_RS: Поље за потврду Претплати се

[ctx: Substep review checkbox value]
en: Yes
sr_RS: Да

[ctx: Substep review text]
en: None.
sr_RS: Ниједан.

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Thank you page
sr_RS: Хвала страница

en: Thank you page & order details layout
sr_RS: Страница хвала и распоред детаља о поруџбини

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
sr_RS: Хвала што сте изабрали Флуид Цхецкоут!

en: The Bluehost Plugin
sr_RS: Блуехост додатак

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
sr_RS: ЦНПЈ број „{цнпј_нумбер}“ је неважећи.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
sr_RS: ЦПФ број „{цпф_нумбер}“ је неважећи.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
sr_RS: Најбољи алати за даље <strong>побољшање ваше ВооЦоммерце стопе конверзије наплате</strong> и да искуство куповине буде доследно на целом путу.

en: The billing phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed before the shipping address section, and the shipping phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
sr_RS: Поље за телефон за наплату може бити наметнуто као „обавезно“ ако се одељак за адресу за наплату приказује пре одељка за адресу за испоруку, а поље за телефон за испоруку је подешено као „обавезно“. Ово је потребно како би се осигурало да се адреса за испоруку може копирати на адресу за наплату када је та опција означена, у супротном купац можда неће моћи да попуни образац за плаћање.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
sr_RS: Пакет укључује све додатке које тренутно нудимо и додатке Флуид Цхецкоут које ћемо покренути у будућности.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
sr_RS: Поље за потврду „Исто као адреса за испоруку“ ће почети као што је подразумевано означено када се прво прикаже одељак адресе за испоруку.<br> Поље за потврду „Исто као адреса за обрачун“ ће почети као што је подразумевано означено када се прво прикаже одељак адресе за обрачун.<br> Препоручује се да ову опцију оставите означену како бисте значајно смањили број отворених поља за унос приликом плаћања, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">прочитајте истраживање</a> .

en: The database changes where applied successfully.
sr_RS: База података се мења тамо где је успешно примењена.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
sr_RS: Шаблон дизајна <em>„Подељен“</em> није доступан када се користи распоред <em>„1 колона“</em> и вратиће се на <em>„Минималистички“</em> ако се изабере.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
sr_RS: Опција <em>„У заглављу сајта“</em> важи само када се користи заглавље без ометања.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
sr_RS: Опције приказа слике производа, поља за количину, дугмета за уклањање и везе до странице производа коју је додала тема су подразумевано онемогућене.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
sr_RS: Додатак WooCommerce Checkout Manager од Quadlayers-а није компатибилан са Fluid Checkout-ом.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
sr_RS: Одредиште испоруке је увек подешено на „Подразумевана адреса за испоруку клијента“ када је Флуид Цхецкоут активиран. Купци и даље могу да наведу различите адресе за испоруку и фактурисање током плаћања, а опција за подешавање подразумеване адресе за обрачун да буде иста као адреса за испоруку доступна је у ВооЦоммерце &gt; Подешавања &gt; Флуид Цхецкоут.

en: The shipping phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
sr_RS: Поље за телефон за испоруку може бити наметнуто као „обавезно“ ако се одељак за адресу за испоруку приказује након одељка за адресу за испоруку, а поље за телефон за испоруку је подешено као „обавезно“. Ово је потребно како би се осигурало да се адреса за испоруку може копирати на адресу за испоруку када је та опција означена, у супротном купац можда неће моћи да попуни образац за плаћање.

en: Theme Atomion
sr_RS: Тхеме Атомион

en: Theme Betheme
sr_RS: Тхеме Бетхеме

en: Theme Bookshelf
sr_RS: Тематска полица за књиге

en: Theme Fennik
sr_RS: Тхеме Фенник

en: Theme Go
sr_RS: Тхеме Го

en: Theme Impreza
sr_RS: Тхеме Импреза

en: Theme Ireca
sr_RS: Тема Ирека

en: Theme Kapee
sr_RS: Тхеме Капее

en: Theme Nyture
sr_RS: Тема Најтура

en: Theme Porto
sr_RS: Тхеме Порто

en: Theme Pressmart
sr_RS: Тхеме Прессмарт

en: Theme The Gem
sr_RS: Тхеме Тхе Гем

en: Theme The7
sr_RS: Тхеме Тхе7

en: Theme Woodmart
sr_RS: Тхеме Воодмарт

en: Theme ZK Nito
sr_RS: Тема ЗК Нито

en: Theme's cross-sells layout
sr_RS: Изглед унакрсне продаје теме

en: Theme's header and footer
sr_RS: Заглавље и подножје теме

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
sr_RS: Ове опције утичу на страницу захвалности, преглед детаља поруџбине на страницама налога и на обавештењима путем е-поште.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
sr_RS: Ове опције утичу на страницу захвалности, такође познату као примљена поруџбина или странице за потврду поруџбине.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
sr_RS: Ове области виџета се користе за додавање симбола поверења и значака поверења на страницу корпе.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
sr_RS: Ове области виџета се користе за додавање симбола поверења и значки поверења на страници за плаћање.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
sr_RS: Ове области виџета се користе за додавање симбола поверења и значака поверења на страницу за плаћање налога.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
sr_RS: Ове области виџета се користе за додавање симбола поверења и значака поверења на страницу захвалности.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
sr_RS: Ово осигурава да одељак са садржајем није преузак на WooCommerce страницама, укључујући странице за плаћање, корпу, пријем поруџбине, плаћање поруџбине и налог.

en: This field does not match the related field value.
sr_RS: Ово поље се не подудара са вредношћу сродног поља.

en: This is a required field.
sr_RS: Ово је обавезно поље.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
sr_RS: Ово је експериментална функција и можда неће радити како се очекује у свим подешавањима. Користите је са опрезом.

en: This is not a valid email address.
sr_RS: Ово није важећа адреса е-поште.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
sr_RS: Ова опција утиче на страницу за потврду поруџбине (страница захвалности) и детаље поруџбине на страницама налога, имејловима и отпремницама.

en: Toll free
sr_RS: Бесплатни позив

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
sr_RS: ТомСелецт је једноставнија компонента за избор падајућег менија која је мање склона грешкама од Селецт2, док нуди исте функције које се заправо користе на страницама за плаћање ВооЦоммерце-а.

en: Tools
sr_RS: Алати

en: Troubleshooting
sr_RS: Решавање проблема

en: Trust symbols &amp; badges
sr_RS: Симболи и значке поверења

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
sr_RS: Симболи поверења у колицима и страницама захвалности

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
sr_RS: Покушајте да се уверите да је број телефона важећи мобилни или фиксни број на основу правила за изабрани позивни број земље. Ова опција користи функцију прецизне валидације <code>intl-tel-input</code> , која може дати лажно позитивне резултате за неке бројеве телефона.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
sr_RS: До 40% мање поља за плаћање за попуњавање.

en: Update database
sr_RS: Ажурирајте базу података

en: Upgrade to PRO
sr_RS: Надоградите на ПРО

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
sr_RS: Надоградите на ПРО — 99 ЕУР

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
sr_RS: Користите шаблон странице „Потврда поруџбине“ за теме засноване на блоковима

en: Use precise phone number validation
sr_RS: Користите прецизну валидацију броја телефона

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
sr_RS: следећи корак

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
sr_RS: Коришћење режима за отклањање грешака утиче на перформансе веб локације. Користите ову опцију само током решавања проблема.

en: Valid until %s.
sr_RS: Важи до %s.

en: Verify Phone Number
sr_RS: Потврдите број телефона

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
sr_RS: Посетите <a href="%s" target="_blank">нашу документацију</a> за више информација о функцијама Флуид Цхецкоут.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
sr_RS: Посетите нашу веб страницу за више информација о нашим додацима и додацима.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
sr_RS: Препоручујемо да га подесите као <em>проширено</em> за следеће земље због регулаторних захтева: <strong>Немачка</strong> , <strong>Аустрија</strong> , <strong>Швајцарска</strong> , <strong>Холандија</strong> , <strong>Пољска</strong> , <strong>Белгија</strong> и <strong>Француска</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
sr_RS: Препоручујемо да користите заглавље и подножје без ометања да бисте избегли ометања на страници за плаћање. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Прочитајте истраживање о напуштању колица</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
sr_RS: Када је онемогућено, валидација поља телефона неће проверити да ли су позивни бројеви земље или подручја важећи за ту земљу.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
sr_RS: Када је омогућено, Fluid Checkout ће применити стилове оптимизоване за компатибилност са додатком. Можда ћете желети да ово онемогућите ако користите прилагођене стилове за поља Stripe обрасца за плаћање.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
sr_RS: Када је омогућено, само земље дозвољене за испоруку ће бити доступне у пољу за телефон за испоруку, а само земље које су дозвољене за наплату биће доступне за поље за телефон за обрачун.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
sr_RS: Када је омогућено, поље за потврду ће бити померено на корак контакта независно од локације приказа дефинисане у подешавањима додатка Сендинблуе.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
sr_RS: Када је омогућено, први доступни начин испоруке неће бити аутоматски изабран када ниједан други начин испоруке није претходно изабран за сваки пакет испоруке.<br> Ова опција ће бити аутоматски омогућена ако је опција за брисање изабраног начина испоруке омогућена за функцију локалног преузимања.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
sr_RS: Када је омогућено, поље е-поште за испоруку из Блуехост додатка биће додато у образац за плаћање.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
sr_RS: Када је величина фонта у пољима обрасца мања од 16 пиксела, Сафари и други претраживачи могу аутоматски да зумирају на мобилним уређајима да би текст учинили лакшим за читање. Када је ова опција омогућена, она ће подесити величину фонта за унутар поља обрасца на 16 пиксела на страницама које је оптимизовао Флуид Цхецкоут да би се избегло његово увећање.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
sr_RS: Када користите Флуид Цхецкоут, функција у више корака из германизованог ПРО додатка постаје непотребна и може да изазове <strong>критичне грешке током обраде нових поруџбина</strong> . Молимо вас да онемогућите германизовану ПРО вишестепену функцију плаћања у подешавањима додатка.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
sr_RS: Када користите распоред плаћања <em>„1 колона“,</em> ова опција је увек подешена на <em>„Пре корака плаћања“</em> и важи и за приказ на рачунару.

en: WooCommerce
sr_RS: ВооЦоммерце

en: WooCommerce Smart Coupons
sr_RS: Паметни купони за WooCommerce

en: WooCommerce page layout
sr_RS: Распоред странице WooCommerce-а

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
sr_RS: Већ неко време користите додатак. Како вам се допада до сада?<br> Молимо да нам дате брзу оцену, ценимо сваку повратну информацију и то нас охрабрује да наставимо да побољшавамо додатак :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
sr_RS: Укупан износ ваше поруџбине је %s. Није потребно даље плаћање.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sr_RS: Достава

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sr_RS: Достава %d

en: yes
sr_RS: да
