fluid-checkout - en to sd translation catalogue (525 entries)

en: "Add" link button
sd: &quot;شامل ڪريو&quot; لنڪ بٽڻ

en: (PRO)
sd: (پرو)

en: (Required)
sd: (گهربل)

en: (experimental)
sd: (تجرباتي)

en: (originally "%s")
sd: (اصل ۾ &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
sd: * جيستائين توهان وٽ فعال رڪنيت آهي.

en: 1 column
sd: 1 ڪالم

en: 2 columns
sd: 2 ڪالم

en: 226 EUR value (Save 42%)
sd: 226 يورو جي قيمت (42٪ بچايو)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
sd: <a href="%s" target="_blank">هڪ نئين لائسنس ڪي خريد ڪريو</a> ۽ اپڊيٽس ۽ سپورٽ حاصل ڪندا رهو.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
sd: پنهنجي لائسنس ڪي حاصل ڪرڻ لاءِ <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">پنهنجي اڪائونٽ ۾ لاگ ان ٿيو</a> ، يا <a href="%s" target="_blank">نئين لائسنس ڪي خريد ڪريو</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
sd: پنهنجي لائسنس ڪي جي تجديد لاءِ <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">پنهنجي اڪائونٽ ۾ لاگ ان ٿيو</a> ۽ اپڊيٽس ۽ سپورٽ حاصل ڪندا رهو.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
sd: وڌيڪ آپشنز کي کولڻ لاءِ <a target="_blank" href="%s">PRO ۾ اپ گريڊ ڪريو</a> .

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
sd: <p style=";text-align:right;direction:rtl">فلوئڊ چيڪ آئوٽ کي ڪم ڪرڻ لاءِ ڪلاسڪ WooCommerce شارٽ ڪوڊ تي ٻڌل چيڪ آئوٽ فارم جي ضرورت آهي. جڏهن چيڪ آئوٽ پيج جي ڏيک ۽ احساس کي ترتيب ڏيڻ لاءِ Divi Builder استعمال ڪيو ويندو آهي، ته چيڪ آئوٽ پيج جي هر حصي لاءِ ڪلاسڪ شارٽ ڪوڊز کي Divi Builder کان ڪسٽم ويجيٽس سان تبديل ڪيو ويندو آهي. اهي ڪسٽم ويجيٽس فلوئڊ چيڪ آئوٽ سان مطابقت نه رکندا آهن.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> مھرباني ڪري پنھنجي چيڪ آئوٽ صفحي کي ايڊٽ ڪريو ۽ Divi Builder ويجيٽس کي ھڪ ٽيڪسٽ ويجيٽ سان تبديل ڪريو جنھن ۾ مختصر ڪوڊ <code>[woocommerce_checkout]</code> شامل آھي.</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
sd: <p style=";text-align:right;direction:rtl">هي ويجيٽ فلوئڊ چيڪ آئوٽ سان تبديل ڪيو ويو آهي.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> فلوئڊ چيڪ آئوٽ استعمال ڪرڻ وقت، چيڪ آئوٽ صفحي کي صحيح طريقي سان ڪم ڪرڻ لاءِ اصل WooCommerce شارٽ ڪوڊ <code>[woocommerce_checkout]</code> استعمال ڪرڻ جي ضرورت آهي.</p><p style=";text-align:right;direction:rtl"> وڌيڪ معلومات لاءِ، فلوئڊ چيڪ آئوٽ دستاويزن جو دورو ڪريو.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
sd: <p style=";text-align:right;direction:rtl">اسان کي خبر پئي ته توهان CodeRockz پاران WooCommerce (مفت ۽ PRO) لاءِ ڊليوري ۽ پڪ اپ تاريخ جو وقت پلگ ان استعمال ڪري رهيا آهيو. انهن پلگ ان سان انضمام کي Fluid Checkout PRO ڏانهن منتقل ڪيو ويو آهي.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
sd: <strong>%1$s کي</strong> انسٽال ۽ چالو ڪرڻ لاءِ <strong>%2$s جي</strong> ضرورت آهي. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
sd: اڪائونٽ جي ميچنگ

en: Account matching / user matching
sd: اڪائونٽ ميچنگ / استعمال ڪندڙ ميچنگ

en: Account password
sd: اڪائونٽ پاسورڊ

en: Action link on the order summary at checkout.
sd: چيڪ آئوٽ تي آرڊر جي خلاصي تي عمل جو لنڪ.

en: Activate %s
sd: %s کي چالو ڪريو

en: Activated
sd: چالو ٿيل

en: Add %s
sd: %s شامل ڪريو

en: Add billing phone field to the checkout form.
sd: چيڪ آئوٽ فارم ۾ بلنگ فون فيلڊ شامل ڪريو.

en: Add extra fields to the checkout form
sd: چيڪ آئوٽ فارم ۾ اضافي فيلڊ شامل ڪريو

en: Add shipping phone field to the checkout form.
sd: چيڪ آئوٽ فارم ۾ شپنگ فون فيلڊ شامل ڪريو.

en: Add widget areas to the cart page
sd: ڪارٽ پيج تي ويجيٽ ايريا شامل ڪريو

en: Add widget areas to the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ويجيٽ ايريا شامل ڪريو

en: Add widget areas to the order pay page
sd: آرڊر جي ادائيگي واري صفحي تي ويجيٽ جا علائقا شامل ڪريو

en: Add widget areas to the thank you page
sd: شڪرگذاري واري صفحي تي ويجيٽ جا علائقا شامل ڪريو

en: Add-ons
sd: ايڊ-آنز

en: Additional header sections
sd: اضافي هيڊر سيڪشن

en: Additional notes
sd: اضافي نوٽس

en: Address Book
sd: ايڊريس بڪ

en: Address book
sd: ايڊريس بڪ

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
sd: شپنگ ايڊريس سيڪشن ۾ هڪ اضافي شپنگ اي ميل ۽ شپنگ فون فيلڊ شامل ڪري ٿو.

en: After Shipping Address
sd: شپنگ ايڊريس کان پوءِ

en: After order sections
sd: آرڊر سيڪشن کان پوءِ

en: After shipping address
sd: پهچائڻ کان پوءِ جو پتو

en: After the cart actions
sd: ڪارٽ جي ڪارروائي کان پوءِ

en: After the cart items section
sd: ڪارٽ آئٽمز سيڪشن کان پوءِ

en: After the order items section
sd: آرڊر آئٽمز سيڪشن کان پوءِ

en: After the order overview
sd: آرڊر جي جائزو کان پوءِ

en: After the order overview and payment instructions
sd: آرڊر جي جائزو ۽ ادائيگي جي هدايتن کان پوءِ

en: After the order summary
sd: آرڊر جي خلاصي کان پوءِ

en: After the order totals
sd: آرڊر جي مجموعي کان پوءِ

en: After the progress bar
sd: ترقي واري بار کان پوءِ

en: After the shipping section
sd: شپنگ سيڪشن کان پوءِ

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
sd: سڀ پرو خاصيتون + سڀ ايڊ آن هڪ خاص قيمت تي.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
sd: سڀئي ايڊ آن الڳ الڳ وڪرو ڪيا ويندا آهن ۽ <strong>فلوئڊ چيڪ آئوٽ لائيٽ</strong> پلگ ان کي انسٽال ڪرڻ ۽ چالو ڪرڻ جي ضرورت هوندي آهي، سواءِ جڏهن نوٽ ڪيو وڃي.

en: All future add-ons *
sd: سڀ مستقبل جا اضافا *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
sd: سڀئي قيمتون EUR ۾ ڏيکاريل آهن. جيڪڏهن اسان جي ويب سائيٽ تي قيمتن ۾ ڪو فرق آهي، ته ويب سائيٽ تي ڏيکاريل آڇون انهن کي ختم ڪري ڇڏيون آهن ۽ لاڳو ڪيون وينديون.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
sd: گراهڪن کي آرڊر ۾ تحفي جو پيغام ۽ ٻيا تحفي سان لاڳاپيل آپشن شامل ڪرڻ جي اجازت ڏيو.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
sd: گراهڪن کي اجازت ڏيو ته اهي سڌو سنئون چيڪ آئوٽ صفحي تي پراڊڪٽ جي مقدار تبديل ڪن يا شيون هٽائي سگهن.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
sd: گراهڪن کي انهن آرڊرن لاءِ ادائيگي ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿو جيڪي يا ته اسٽور ايڊمن پاران دستي طور تي ٺاهيا ويا آهن يا چيڪ آئوٽ دوران مڪمل نه ٿيا آهن.

en: Already have an account?
sd: اڳ ۾ ئي اڪائونٽ آهي؟

en: Always show
sd: هميشه ڏيکاريو

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
sd: آرڊر مڪمل ڪرڻ وقت چيڪ آئوٽ تي ڏنل معلومات سان هڪ اڪائونٽ ٺاهيو ويندو.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
sd: اپارٽمينٽ، يونٽ، عمارت، فرش، وغيره.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
sd: اسٽرائپ ادائيگي فارم جي شعبن ۾ انداز لاڳو ڪريو

en: As a step after shipping
sd: شپنگ کان پوءِ هڪ قدم جي طور تي

en: As a step before shipping
sd: شپنگ کان اڳ هڪ قدم جي طور تي

en: As a sub-step after the shipping address section
sd: شپنگ ايڊريس سيڪشن کان پوءِ هڪ ذيلي قدم جي طور تي

en: As a sub-step before the payment section
sd: ادائيگي جي حصي کان اڳ هڪ ذيلي قدم جي طور تي

en: As a sub-step before the shipping address section
sd: شپنگ ايڊريس سيڪشن کان اڳ هڪ ذيلي قدم جي طور تي

en: As a substep after payment methods
sd: ادائيگي جي طريقن کان پوءِ هڪ متبادل طور تي

en: As a substep before payment methods
sd: ادائيگي جي طريقن کان اڳ هڪ ذيلي قدم جي طور تي

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
sd: جڏهن ڪو اڪائونٽ اڳ ۾ ئي گراهڪ جي رابطي جي تفصيل سان موجود هجي ته مهمان گراهڪ جي آرڊر کي انهن جي موجوده اڪائونٽ سان ڳنڍيو.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
sd: پهچائڻ ۾ دير ۽ غير مطمئن گراهڪن کان بچو. جڏهن اهي توهان کان پهرين خريداري ڪن ٿا ته انهن <strong>جي پتي جي صحيح معلومات</strong> گڏ ڪريو.

en: Bars
sd: بار

en: Before Shipping Address
sd: موڪلڻ کان اڳ جو پتو

en: Before checkout steps
sd: چيڪ آئوٽ کان اڳ جا مرحلا

en: Before coupon codes section
sd: ڪوپن ڪوڊ سيڪشن کان اڳ

en: Before shipping address
sd: پهچائڻ جي پتي کان اڳ

en: Before the cart actions
sd: ڪارٽ جي ڪارروائي کان اڳ

en: Before the cart items section
sd: ڪارٽ آئٽمز سيڪشن کان اڳ

en: Before the checkout steps
sd: چيڪ آئوٽ جي مرحلن کان اڳ

en: Before the order items section
sd: آرڊر آئٽمز سيڪشن کان اڳ

en: Before the order summary
sd: آرڊر جي خلاصي کان اڳ

en: Before the order totals
sd: آرڊر جي مجموعي کان اڳ

en: Before the progress bar
sd: ترقي واري بار کان اڳ

en: Before the shipping section
sd: شپنگ سيڪشن کان اڳ

en: Below the order summary
sd: آرڊر جي خلاصي هيٺ

en: Below the payment section
sd: ادائيگي سيڪشن هيٺ

en: Billing address
sd: بلنگ جو پتو

en: Billing phone
sd: بلنگ فون

en: Both below the payment section and the order summary
sd: ادائيگي واري حصي جي هيٺان ۽ آرڊر جو خلاصو ٻئي

en: Boxed
sd: دٻيل

en: Breadcrumbs
sd: بريڊ ڪرمبس

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
sd: لاڳو ڪريو

en: Captcha Pro by BestWebSoft
sd: بيسٽ ويب سافٽ پاران ڪيپچا پرو

en: Captcha position
sd: ڪيپچا پوزيشن

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
sd: آرڊر ڏيڻ کان اڳ بٽڻ

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
sd: آرڊر ڏيڻ کان اڳ جو سيڪشن

en: Carrier:
sd: ڪيريئر:

en: Cart elements
sd: ڪارٽ جا عنصر

en: Cart items
sd: ڪارٽ جون شيون

en: Cart items count
sd: ڪارٽ جي شين جو تعداد

en: Cart layout
sd: ڪارٽ لي آئوٽ

en: Cart optimizations
sd: ڪارٽ جي اصلاح

en: Cart total:
sd: ڪارٽ جو ڪل:

en: Change email address to: {suggestion-value}
sd: اي ميل پتو هن ۾ تبديل ڪريو: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
sd: چيڪ آئوٽ فارم تي بلنگ ايڊريس سيڪشن لاءِ ڪمپني جي نالي جي فيلڊ جي نمائش تبديل ڪريو.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
sd: چيڪ آئوٽ فارم تي شپنگ ايڊريس سيڪشن لاءِ ڪمپني جي نالي جي فيلڊ جي نمائش تبديل ڪريو.

en: Change: %s
sd: تبديلي: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
sd: مهرباني واري صفحي ۽ اڪائونٽ جي صفحن تي آرڊر جي تفصيلن جي ترتيب کي تبديل ڪري ٿو.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
sd: گراهڪ کان ادائيگي جي انتظار ۾ موجود موجوده آرڊرن لاءِ آرڊر جي ادائيگي واري صفحي جي ترتيب کي تبديل ڪري ٿو.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
sd: چيڪ ڪريو ته ڇا توهان جي نصب ڪيل ٻين پلگ ان لاءِ ڪي به <a href="%s">انضمام جا آپشن</a> موجود آهن.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
sd: &quot;شپنگ/بلنگ ايڊريس جي برابر&quot; لاءِ چيڪ باڪس ڊفالٽ طور تي چيڪ ڪيو ويو آهي

en: Checkout
sd: چيڪ آئوٽ ڪريو

en: Checkout Below Place Order
sd: هيٺ چيڪ آئوٽ ڪريو آرڊر ڏيو

en: Checkout Footer
sd: فوٽر چيڪ ڪريو

en: Checkout Header - Desktop
sd: چيڪ آئوٽ هيڊر - ڊيسڪ ٽاپ

en: Checkout Header - Mobile
sd: چيڪ آئوٽ هيڊر - موبائل

en: Checkout Order Summary
sd: چيڪ آئوٽ آرڊر جو خلاصو

en: Checkout Sidebar
sd: چيڪ آئوٽ سائڊبار

en: Checkout elements
sd: چيڪ آئوٽ عنصر

en: Checkout fields
sd: چيڪ آئوٽ فيلڊز

en: Checkout layout
sd: چيڪ آئوٽ لي آئوٽ

en: Checkout options
sd: چيڪ آئوٽ جا آپشن

en: Checkout progress
sd: چيڪ آئوٽ جي پيش رفت

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
sd: بلنگ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
sd: رابطو

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
sd: ادائگي

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
sd: شپنگ

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
sd: تبديلي

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
sd: تبديليون محفوظ ڪريو

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
sd: چيڪ آئوٽ پيج فوٽر لاءِ پس منظر جو رنگ چونڊيو. صرف ان وقت لاڳو ٿئي ٿو جڏهن خلفشار کان پاڪ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪيو وڃي.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sd: چيڪ آئوٽ پيج هيڊر لاءِ پس منظر جو رنگ چونڊيو. صرف ان وقت لاڳو ٿئي ٿو جڏهن خلفشار کان پاڪ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪيو وڃي.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي لاءِ پس منظر جو رنگ چونڊيو. رنگ <em>جسم جي</em> عنصر تي لاڳو ڪيو ويندو آهي.

en: Choose a background color for the order summary section.
sd: آرڊر خلاصو سيڪشن لاءِ پس منظر جو رنگ چونڊيو.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
sd: چيڪ آئوٽ پيج هيڊر تي ڏيکارڻ لاءِ هڪ تصوير چونڊيو. صرف ان وقت لاڳو ٿئي ٿو جڏهن خلفشار کان پاڪ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪيو وڃي.

en: Choose in which position to display the order actions.
sd: آرڊر جي عملن کي ڪهڙي پوزيشن ۾ ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose in which position to display the section.
sd: سيڪشن کي ڪهڙي پوزيشن ۾ ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
sd: شپنگ طريقن جي سيڪشن کي ڪهڙي پوزيشن ۾ ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
sd: بلنگ فون فيلڊ کي ڪهڙي مرحلي ۾ ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
sd: شپنگ فون فيلڊ کي ڪهڙي مرحلي ۾ ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose the style of the progress bar.
sd: ترقي واري بار جو انداز چونڊيو.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي موجود ڪوپن سيڪشن کي ڪٿي ڏيکارڻو آهي چونڊيو.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
sd: مقامي پڪ اپ آرڊر لاءِ شپنگ ايڊريس طور محفوظ ڪرڻ جو پتو چونڊيو.

en: Classic
sd: ڪلاسيڪل

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
sd: تصوير هٽايو

en: Click to go to the order summary
sd: آرڊر جي خلاصي ڏانهن وڃڻ لاءِ ڪلڪ ڪريو

en: Close and continue with checkout
sd: بند ڪريو ۽ چيڪ آئوٽ جاري رکو

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
sd: بند ڪريو

en: Collapsed
sd: ختم ٿي ويو

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
sd: <strong>چيڪ آئوٽ صفحي تي EU VAT نمبر گڏ ڪريو ۽ تصديق ڪريو</strong> ، ريورس چارج جي بنياد تي ٽيڪس چارجز کي هٽائي ٿو ۽ ضرورت پوڻ تي گراهڪ جي جڳهه جي تصديق ڪري ٿو.

en: Company name field for billing address
sd: بلنگ ايڊريس لاءِ ڪمپني جي نالي جي فيلڊ

en: Company name field for shipping address
sd: شپنگ ايڊريس لاءِ ڪمپني جو نالو فيلڊ

en: Confirm
sd: تصديق ڪريو

en: Contact
sd: رابطو

en: Contact step
sd: رابطي جو قدم

en: Continue
sd: جاري رکو

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
sd: ڪنٽرول ڪري ٿو ته ڇا خلفشار کان پاڪ صفحي جي هيڊر ۽ فوٽر کي استعمال ڪجي يا موجوده فعال ٿيم جي هيڊر ۽ فوٽر کي رکيو وڃي.

en: Coupon codes
sd: ڪوپن ڪوڊ

en: Create an account
sd: اڪائونٽ ٺاهيو

en: Cross-sells
sd: ڪراس سيلز

en: Custom fields
sd: ڪسٽم فيلڊز

en: Dark mode
sd: ڊارڪ موڊ

en: Dashboard
sd: ڊيش بورڊ

en: Debug mode
sd: ڊيبگ موڊ

en: Debug options
sd: ڊيبگ آپشنز

en: Default button style
sd: ڊفالٽ بٽڻ انداز

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
sd: &quot;آرڊر ڏيو&quot; ۽ اصطلاحن جي چيڪ باڪس سيڪشن کي ڏيکارڻ لاءِ پوزيشن بيان ڪريو.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
sd: ڪيپچا سيڪشن ڏيکارڻ لاءِ پوزيشن بيان ڪريو. ڪجھ پوزيشنون چونڊيل ڪيپچا قسم جي لحاظ کان ڪم نه ڪري سگھن ٿيون.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
sd: اضافي آرڊر نوٽس فيلڊ جي نمائش جي وضاحت ڪريو.

en: Design template
sd: ڊيزائن ٽيمپليٽ

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
sd: ٽيمپليٽ ڊيزائن ڪريو، ڪارٽ کي بهتر بڻايو ۽ وصول ٿيل صفحا آرڊر ڪريو، اڪائونٽ ميچنگ، ۽ گهڻو ڪجهه.

en: Did you mean %s?
sd: ڇا توهان جو مطلب %s هو؟

en: Disable the theme checkout options
sd: ٿيم چيڪ آئوٽ آپشن کي غير فعال ڪريو

en: Dismiss
sd: رد ڪريو

en: Display as a cart section
sd: ڪارٽ سيڪشن طور ڏيکاريو

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
sd: جڏهن ملٽي اسٽيپ چيڪ آئوٽ لي آئوٽ استعمال ڪندي موبائل ڊوائيسز تي آخري چيڪ آئوٽ قدم ڏسندا ته صرف چيڪ آئوٽ سائڊبار ويجيٽس ڏيکاريو.

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
sd: وڏين اسڪرينن لاءِ ايڪسپريس چيڪ آئوٽ بٽڻن کي هڪ لائن ۾ ڏيکاريو

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي تحفي جو پيغام ۽ ٻيا تحفي جا آپشن ڏيکاريو.

en: Display message when an account exists with the email address provided
sd: جڏهن ڪو اڪائونٽ موجود هجي ته ڏنل اي ميل پتي سان پيغام ڏيکاريو.

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
sd: اي ميل اطلاعن تي نوان حصا ڏيکاريو ۽ حصن جي ترتيب تبديل ڪريو. اي ميل اطلاعن تي آرڊر جي تفصيلن جا انداز تبديل نه ٿيندا.

en: Display order progress from the theme
sd: موضوع مان آرڊر جي ترقي ڏيکاريو

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
sd: &quot;شامل ڪريو&quot; لنڪ بٽڻ کي ننڍي اکرن ۾ ڏيکاريو.

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
sd: ڪارٽ واري صفحي کي چيڪ آئوٽ واري صفحي وانگر هڪ ترتيب سان ڏيکاريو.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
sd: گھڻ-قدمي چيڪ آئوٽ لي آئوٽ استعمال ڪندي چيڪ آئوٽ پروگريس بار ڏيکاريو

en: Display the coupon codes section title
sd: ڪوپن ڪوڊ سيڪشن جو عنوان ڏيکاريو

en: Display the form field labels visible on the page
sd: صفحي تي نظر ايندڙ فارم فيلڊ ليبل ڏيکاريو.

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
sd: تحفي جي پيغام کي الڳ سيڪشن جي بدران آرڊر جي تفصيل جي ٽيبل جي حصي طور ڏيکاريو.

en: Display the gift message fields always expanded
sd: تحفي جي پيغام جي فيلڊ کي هميشه وڌايو ڏيکاريو

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
sd: مهرباني واري صفحي تي آرڊر جي تفصيل کي وسيع ترتيب سان ڏيکاريو.

en: Display the order status progress bar
sd: آرڊر اسٽيٽس پروگريس بار ڏيکاريو

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sd: موبائل ڊوائيسز لاءِ چيڪ آئوٽ هيڊر هيٺان ويجيٽس ڏيکاريو. صرف پلگ ان جي چيڪ آئوٽ هيڊر استعمال ڪرڻ تي ڏيکاريو ويندو.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي آرڊر بٽڻ جي هيٺان ويجيٽس ڏيکاريو.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي آرڊر خلاصي اندر ويجيٽس ڏيکاريو.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
sd: چيڪ آئوٽ فوٽر تي ويجيٽس ڏيکاريو. صرف پلگ ان جي چيڪ آئوٽ فوٽر استعمال ڪرڻ تي ڏيکاريو ويندو.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
sd: وڏين اسڪرينن لاءِ چيڪ آئوٽ هيڊر تي ويجيٽس ڏيکاريو. صرف پلگ ان جي چيڪ آئوٽ هيڊر استعمال ڪرڻ تي ڏيکاريو ويندو.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
sd: آرڊر جي خلاصي کان پوءِ چيڪ آئوٽ سائڊبار تي ويجيٽس ڏيکاريو.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
sd: جڏهن سپورٽ ٿيل ادائيگي گيٽ ويز ۾ هي خصوصيت فعال هوندي آهي ته چيڪ آئوٽ تي ايڪسپريس چيڪ آئوٽ سيڪشن ڏيکاري ٿو.

en: Distraction free header and footer
sd: خلفشار کان سواءِ هيڊر ۽ فوٽر

en: Do not change placeholders
sd: جڳهه رکندڙ تبديل نه ڪريو

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي جي چوٽي تي ڪارٽ آئٽمز جي غلطين جو پيغام نه ڏيکاريو. خريداري مڪمل ڪرڻ لاءِ چيڪ آئوٽ فارم جمع ڪرائڻ وقت، اهي غلطي جا پيغام هميشه ڏيکاريا ويندا.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
sd: لنڪ بٽڻ جي پويان &quot;ايڊريس لائن 2&quot; فيلڊ نه لڪايو.

en: Do not save any shipping address
sd: ڪو به شپنگ پتو محفوظ نه ڪريو.

en: Do not show
sd: نه ڏيکاريو

en: Don't show this again
sd: هي ٻيهر نه ڏيکاريو.

en: EU-VAT Assistant
sd: EU-VAT اسسٽنٽ

en: Edit cart
sd: ڪارٽ ۾ ترميم ڪريو

en: Edit cart contents at checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ڪارٽ جي مواد کي ايڊٽ ڪريو

en: Edit cart link
sd: ڪارٽ لنڪ ايڊٽ ڪريو

en: Edit the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي کي ايڊٽ ڪريو

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
sd: ميل چيڪ کي فعال ڪريو: (غير فعال خصوصيت)

en: Enable cart page optimizations
sd: ڪارٽ پيج جي اصلاح کي فعال ڪريو

en: Enable custom shipping email field
sd: ڪسٽم شپنگ اي ميل فيلڊ کي فعال ڪريو

en: Enable dark mode
sd: ڊارڪ موڊ کي فعال ڪريو

en: Enable integrated coupon code section
sd: مربوط ڪوپن ڪوڊ سيڪشن کي فعال ڪريو

en: Enable international phone number fields
sd: بين الاقوامي فون نمبر فيلڊز کي فعال ڪريو

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ڪارٽ جي شين کي ايڊٽ ڪرڻ لاءِ اختيارن کي فعال ڪريو.

en: Enable order details customizations on email notifications
sd: اي ميل اطلاعن تي آرڊر تفصيلن جي ڪسٽمائيزيشن کي فعال ڪريو

en: Enable order pay page optimizations
sd: آرڊر جي ادائيگي واري صفحي جي اصلاح کي فعال ڪريو

en: Enable phone number validation based on country rules
sd: ملڪ جي قاعدن جي بنياد تي فون نمبر جي تصديق کي فعال ڪريو

en: Enable thank you page and order details optimizations
sd: مهرباني واري صفحي ۽ آرڊر جي تفصيلن جي اصلاح کي فعال ڪريو

en: Enable the account matching feature
sd: اڪائونٽ ميچنگ فيچر کي فعال ڪريو

en: Enable the express checkout section
sd: ايڪسپريس چيڪ آئوٽ سيڪشن کي فعال ڪريو

en: Enable wide layout on "My account" page.
sd: &quot;منهنجو اڪائونٽ&quot; صفحي تي وسيع لي آئوٽ کي فعال ڪريو.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
sd: انهن ايڊ آنز سان پنهنجي چيڪ آئوٽ تجربي کي بهتر بڻايو.

en: Enhanced select fields
sd: بهتر ڪيل چونڊ فيلڊز

en: Enter your code here
sd: هتي پنهنجو ڪوڊ داخل ڪريو.

en: Error:
sd: غلطي:

en: Expanded
sd: وڌايو ويو

en: Expired on %s.
sd: %s تي ختم ٿي ويو.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
sd: سپورٽ ٿيل ادائيگي جي طريقن مان ايڪسپريس چيڪ آئوٽ بٽڻ

en: Express checkout
sd: ايڪسپريس چيڪ آئوٽ

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ جي سڀني خوبين کي پنهنجي ڪارٽ پيج ۽ شڪرگذاري صفحن تائين وڌايو.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
sd: فارم فيلڊز تي خودڪار زوم ان کي درست ڪريو

en: Fixed line
sd: مقرر ٿيل لڪير

en: Fluid Checkout
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ

en: Fluid Checkout PRO
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ پرو

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ پرو - بنڊل

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
sd: ڪوڊ راڪز پاران فلوئڊ چيڪ آئوٽ ۽ ڊليوري جي تاريخ پلگ ان

en: Fluid Checkout database update
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ ڊيٽابيس اپڊيٽ

en: Fluid Checkout database updated successfully
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ ڊيٽابيس ڪاميابي سان اپڊيٽ ڪيو ويو.

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ ڊوي بلڊر چيڪ آئوٽ لي آئوٽ سان مطابقت نٿو رکي.

en: Footer background color
sd: فوٽر پس منظر جو رنگ

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
sd: بلنگ ۽ شپنگ ايڊريس کي ساڳئي (هڪ سيڪشن) تي مجبور ڪريو

en: Force wide layout on WooCommerce pages
sd: WooCommerce صفحن تي وسيع لي آئوٽ کي زور ڏيو

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
sd: هر ملڪ جي قاعدن مطابق فون نمبر فارميٽ ڪريو.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
sd: چيڪ آئوٽ مرحلن، آرڊر خلاصو ۽ ٻين حصن لاءِ عام انداز.<br> ٻين صفحن تي پڻ لاڳو ٿي سگھي ٿو جهڙوڪ ڪارٽ، آرڊر وصول ٿيل ۽ آرڊر ڏسو صفحا.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ استعمال ڪرڻ وقت جرمنائيزڊ پي آر او ملٽي اسٽيپ چيڪ آئوٽ فيچر کي غير فعال ڪرڻ جي ضرورت آهي.

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
sd: بنڊل حاصل ڪريو – صرف 129 يورو

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
sd: هي اضافو حاصل ڪريو — 29 يورو

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
sd: هي اضافو حاصل ڪريو — 39 يورو

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
sd: هي اضافو حاصل ڪريو — 59 يورو

en: Gift message
sd: تحفي جو پيغام

en: Gift messages and packing slips
sd: تحفي جا پيغام ۽ پيڪنگ سلپس

en: Gift options
sd: تحفي جا آپشن

en: Go to Germanized settings
sd: جرمنائيزڊ سيٽنگز ڏانهن وڃو

en: Go to Plugin Search
sd: پلگ ان ڳولا ڏانهن وڃو

en: Go to the home page
sd: هوم پيج تي وڃو

en: Google Address Autocomplete
sd: گوگل ايڊريس خودڪار مڪمل

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
sd: زبردست! توهان جو چيڪ آئوٽ صفحو هاڻي فلوئڊ چيڪ آئوٽ تي هلي رهيو آهي.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
sd: HTML رنگ جي قيمت. يعني: #f3f3f3

en: Header
sd: هيڊر

en: Header and footer
sd: هيڊر ۽ فوٽر

en: Header and footer template
sd: هيڊر ۽ فوٽر ٽيمپليٽ

en: Header and footer templates
sd: هيڊر ۽ فوٽر ٽيمپليٽ

en: Header background color
sd: هيڊر پس منظر جو رنگ

en: Here are a few resources for you to get started:
sd: هتي ڪجھ وسيلا آهن جيڪي توهان شروع ڪري سگهو ٿا:

en: Hidden
sd: لڪايو ويو

en: Hidden (remove field)
sd: لڪايو (فيلڊ هٽايو)

en: Hide cart items errors at the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ڪارٽ آئٽمز جون غلطيون لڪايو

en: Hide optional fields behind a link button
sd: لنڪ بٽڻ جي پويان اختياري فيلڊ لڪايو

en: Highlight the billing address section in the checkout form
sd: چيڪ آئوٽ فارم ۾ بلنگ ايڊريس سيڪشن کي نمايان ڪريو.

en: Highlight the order totals row in the order summary table
sd: آرڊر جي خلاصي جي جدول ۾ آرڊر جي مجموعي قطار کي نمايان ڪريو.

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
sd: چيڪ آئوٽ فارم ۾ شپنگ ايڊريس سيڪشن کي نمايان ڪريو.

en: I already have it – Hide this offer
sd: مون وٽ اڳ ۾ ئي آهي - هي آڇ لڪايو

en: I need help!
sd: مونکي مدد گهرجي!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
sd: جيڪڏهن چيڪ ڪيو وڃي ته اهو استعمال ڪندڙن کي اي ميل ۾ ٽائپس جي غلطين جي اطلاع ڏئي ٿو. (هي خصوصيت بند ڪئي وئي آهي ڇاڪاڻ ته فلوئڊ چيڪ آئوٽ خصوصيت پيش ڪري ٿو. هن آپشن ۾ تبديليون اثر انداز نه ٿينديون)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
sd: جيڪڏهن فيلڊ &quot;اختياري&quot; طور مقرر ڪئي وئي آهي، جيڪا ڊفالٽ نمائش واري حالت آهي، ته پوءِ ڪابه تبديلي لاڳو نه ڪئي ويندي ته جيئن ٻيا پلگ ان ڪنهن به تبديلي کي لاڳو ڪري سگهن جيڪي انهن کي گهربل آهن.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
sd: جيڪڏهن توهان کي ڪڏهن به مدد جي ضرورت پوي، ته اسان جي سرڪاري سپورٽ چينل تي <a href="%s" target="_blank">سپورٽ ٽڪيٽ کوليو</a> .

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
sd: هڪ مطابقت رکندڙ ايڪسپريس چيڪ آئوٽ ادائيگي گيٽ وي سان ادائيگي ڪرڻ وقت اضافي چيڪ آئوٽ گهربل فيلڊز کي نظرانداز ڪريو.

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
sd: ڪا به تصوير منتخب نه ڪئي وئي آهي.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
sd: موبائل تي وسعت واري آرڊر خلاصي سيڪشن جي شروعاتي حالت.

en: Inside the cart items section
sd: ڪارٽ آئٽمز سيڪشن جي اندر

en: Inside the order items section
sd: آرڊر آئٽمز سيڪشن جي اندر

en: Inside the order overview
sd: آرڊر جي جائزو اندر

en: Inside the order summary
sd: آرڊر جي خلاصي اندر

en: Installed &mdash; Activate
sd: نصب ٿيل - چالو ڪريو

en: Integrated coupon code field on the cart page
sd: ڪارٽ پيج تي ضم ٿيل ڪوپن ڪوڊ فيلڊ

en: Integrations
sd: انضمام

en: International phone numbers
sd: بين الاقوامي فون نمبر

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
sd: کليل ان پٽ فيلڊز جي تعداد کي گهٽائڻ لاءِ هن آپشن کي چيڪ رکڻ جي صلاح ڏني وئي آهي، <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">تحقيق پڙهو</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
sd: بهتر صارف تجربي لاءِ هن آپشن کي فعال رکڻ جي صلاح ڏني وئي آهي.

en: Layout &amp; design
sd: لي آئوٽ ۽ ڊيزائن

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
sd: ڪارٽ واري صفحي تي ڪراس سيل شين جو لي آئوٽ.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
sd: گراهڪن کي پنهنجي اڪائونٽ تي <strong>ڪيترائي شپنگ ۽ بلنگ ايڊريس محفوظ ڪرڻ</strong> ڏيو ۽ چيڪ آئوٽ ۽ ڪارٽ صفحن تي ڪهڙا استعمال ڪرڻ گهرجن اهو چونڊڻ ڏيو.

en: License key cancelled.
sd: لائسنس ڪي منسوخ ڪئي وئي.

en: License keys
sd: لائسنس جون چاٻيون

en: Link to shop page
sd: دڪان جي صفحي جو لنڪ

en: Load unminified assets
sd: غير معمولي اثاثا لوڊ ڪريو

en: Local pickup
sd: مقامي پڪ اپ

en: Local pickup and in-store collection
sd: مقامي پڪ اپ ۽ اسٽور ۾ گڏ ڪرڻ

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
sd: لاگ ان

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
sd: يا مهمان طور جاري رکو

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
sd: يا هيٺ جاري رکو

en: Log in to your account
sd: پنهنجي اڪائونٽ ۾ لاگ ان ٿيو

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
sd: %1$s طور لاگ ان ٿيو. <a href="%2$s">لاگ آئوٽ ٿيو.</a>

en: Logo image
sd: لوگو جي تصوير

en: Mailchimp for WooCommerce
sd: WooCommerce لاءِ ميل چمپ

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
sd: اسڪرولنگ دوران چيڪ آئوٽ پروگريس بار کي نظر ايندڙ بڻايو

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
sd: اختياري فيلڊ &quot;شامل ڪريو&quot; لنڪ بٽڻ جي ليبلن کي <code>lowercase</code> (يعني &quot;فون نمبر شامل ڪريو&quot; جي بدران &quot;فون نمبر شامل ڪريو&quot;). هي آپشن ڪوپن ڪوڊ فيلڊ لاءِ لنڪ بٽڻن کي پڻ متاثر ڪري ٿو.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
sd: آرڊر جو خلاصو اسڪرول ڪندي ڪارٽ پيج تي نظر اچي رهيو آهي.

en: Make the order summary stay visible while scrolling
sd: آرڊر جي خلاصي کي اسڪرول ڪندي نظر اچڻ ڏيو

en: Minimalist
sd: گھٽ ۾ گھٽ

en: Mobile
sd: موبائل

en: More design templates
sd: وڌيڪ ڊيزائن ٽيمپليٽ

en: More information
sd: وڌيڪ ڄاڻ

en: More positions for the coupon code on the checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ڪوپن ڪوڊ لاءِ وڌيڪ پوزيشنون

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
sd: جڏهن آرڊر سمري سيڪشن ۾ نمايان ٿيل پس منظر جو رنگ نه هجي ته تمام گهڻو ڪارآمد آهي. فلوئڊ چيڪ آئوٽ پرو استعمال ڪندي ڪارٽ، آرڊر وصول ٿيل ۽ آرڊر ڏسو صفحن تي پڻ لاڳو ٿي سگهي ٿو.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
sd: سائن اپ چيڪ باڪس کي رابطي جي مرحلي ڏانهن منتقل ڪريو.

en: Multi step
sd: گھڻا قدم

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
sd: شپنگ ۽ بلنگ لاءِ ڪيترائي محفوظ ڪيل پتا.

en: My account layout
sd: منهنجي اڪائونٽ جي ترتيب

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
sd: هن سيڪشن تي هن وقت ڪوبه انضمام موجود ناهي. هر پلگ ان سان لاڳاپيل آپشن صرف هتي ظاهر ٿيندا جيڪڏهن اهو پلگ ان چالو هوندو.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
sd: هن سيڪشن تي هن وقت لائسنس ڪيز جا آپشن موجود نه آهن. هر پلگ ان يا ايڊ آن سان لاڳاپيل آپشن هتي ظاهر ٿيندا جڏهن اهو پلگ ان چالو ٿيندو.

en: Not selected yet.
sd: اڃا تائين چونڊيل نه آهي.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
sd: ڪارٽ صفحي تي ڏيکارڻ لاءِ ڪراس سيل شين جو تعداد

en: Ok
sd: ٺيڪ آهي

en: On the sidebar
sd: سائڊبار تي

en: On the site header (requires distraction-free header)
sd: سائيٽ هيڊر تي (بي ڌياني هيڊر جي ضرورت آهي)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
sd: صرف تڏهن لاڳو ٿيندو جڏهن ڪوپن ڪوڊ جو استعمال WooCommerce سيٽنگن ۾ فعال هجي.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
sd: صرف تڏهن لاڳو ٿئي ٿو جڏهن ڪوپن ڪوڊ چيڪ آئوٽ يا ڪارٽ صفحن تي هڪ الڳ حصي طور ڏيکاريو وڃي.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
sd: صرف چيڪ آئوٽ صفحي تي امپريزا ٿيم هيڊر استعمال ڪرڻ وقت لاڳو ٿئي ٿو.

en: Only applies when using a block-based theme.
sd: صرف بلاڪ تي ٻڌل موضوع استعمال ڪرڻ وقت لاڳو ٿئي ٿو.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
sd: صرف شپنگ يا بلنگ لاءِ اجازت ڏنل ملڪ ڏيکاريو.

en: Only used for shipping-related questions.
sd: صرف شپنگ سان لاڳاپيل سوالن لاءِ استعمال ڪيو ويندو آهي.

en: Optimized cart page
sd: بهتر ڪيل ڪارٽ صفحو

en: Optimized horizontal cross-sells layout
sd: بهتر ڪيل افقي ڪراس سيلز لي آئوٽ

en: Optimized order received / thank you page
sd: بهتر ڪيل آرڊر ملي ويو / مهرباني جو صفحو

en: Optional
sd: اختياري

en: Optional fields
sd: اختياري فيلڊز

en: Or
sd: يا

en: Order actions
sd: آرڊر ڪارناما

en: Order details layout
sd: آرڊر جي تفصيل جي ترتيب

en: Order details optimizations
sd: آرڊر جي تفصيلن جي اصلاح

en: Order downloads
sd: آرڊر ڊائون لوڊ ڪريو

en: Order notes
sd: آرڊر نوٽس

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
sd: آرڊر نمبر ۽ رسيد هن اي ميل ايڊريس تي موڪلي ويندي.

en: Order pay
sd: آرڊر جي ادائيگي

en: Order pay page
sd: آرڊر جي ادائيگي جو صفحو

en: Order progress
sd: آرڊر جي ترقي

en: Order status
sd: آرڊر جي حيثيت

en: Order summary
sd: آرڊر جو خلاصو

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
sd: جيڪڏهن ٿيم سيٽنگز ۾ فعال هجي ته اضافي هيڊر سيڪشن آئوٽ پٽ ڪريو.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪندي فينڪ ٿيم مان بريڊ ڪرمبس سيڪشن آئوٽ پُٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
sd: چيڪ آئوٽ، ڪارٽ ۽ آرڊر وصول ٿيل صفحن تي بيٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪندي دي جيم ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پُٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ استعمال ڪندي بُڪ شيلف ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پُٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
sd: چيڪ آئوٽ، ڪارٽ ۽ آرڊر وصول ٿيل صفحن تي ڪيپي ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ استعمال ڪندي Nyture ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پُٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
sd: چيڪ آئوٽ، ڪارٽ ۽ آرڊر وصول ٿيل صفحن تي پورٽو ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
sd: پريس مارٽ ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن کي چيڪ آئوٽ، ڪارٽ ۽ آرڊر وصول ٿيل صفحن تي آئوٽ پٽ ڪريو.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪندي ووڊ مارٽ ٿيم مان چيڪ آئوٽ اسٽيپس سيڪشن آئوٽ پُٽ ڪريو.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي سبسڪرائب چيڪ باڪس جي پوزيشن کي اوور رائڊ ڪريو ۽ هميشه ان کي رابطي جي قدم تي ڏيکاريو.

en: Page background color
sd: صفحي جي پس منظر جو رنگ

en: Page template
sd: صفحي جو ٽيمپليٽ

en: Parcel terminal
sd: پارسل ٽرمينل

en: Payment form
sd: ادائيگي فارم

en: Payment method
sd: ادائيگي جو طريقو

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
sd: جڏهن صحيح تصديق فعال هجي ته فون نمبر جي تصديق جا قسم استعمال ٿيندا آهن.

en: Pick a Locker
sd: هڪ لاڪر چونڊيو

en: Pickup point
sd: پڪ اپ پوائنٽ

en: Pickup point not selected yet.
sd: پڪ اپ پوائنٽ اڃا تائين منتخب نه ڪيو ويو آهي.

en: Pickup point:
sd: کڻڻ جو هنڌ:

en: Place order
sd: آرڊر ڏيو

en: Please verify your phone number.
sd: مھرباني ڪري پنھنجو فون نمبر تصديق ڪريو.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
sd: موبائل تي اضافي آرڊر خلاصو سيڪشن لاءِ پوزيشن.

en: Position on checkout page
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي پوزيشن

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
sd: پهرين شپنگ طريقي جي خودڪار چونڊ کي روڪيو

en: Proceed to %s
sd: %s تائين اڳتي وڌو

en: Proceed to billing
sd: بلنگ تي اڳتي وڌو

en: Proceed to contact
sd: رابطو ڪرڻ لاءِ اڳتي وڌو

en: Proceed to payment
sd: ادائيگي لاءِ اڳتي وڌو

en: Proceed to shipping
sd: شپنگ تي اڳتي وڌو

en: Progress bar
sd: ترقي بار

en: Rate the plugin
sd: پلگ ان جي درجه بندي ڪريو

en: Read documentation
sd: دستاويز پڙهو

en: Read the documentation.
sd: دستاويز پڙهو.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
sd: انسٽاليشن گائيڊ پڙهو <a href="%s" target="_blank">فلوئڊ چيڪ آئوٽ سان بيان ڪيو ويو آهي</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
sd: صرف تڏهن سفارش ڪئي ويندي آهي جڏهن گھڻن گراهڪن کي اصل ۾ &quot;ايڊريس لائن 2&quot; فيلڊ جي ضرورت هجي، يا جڏهن صحيح شپنگ ايڊريس حاصل ڪرڻ انتهائي اهم هجي (يعني جيڪڏهن کاڌو ۽ ٻيون خراب ٿيندڙ شيون پهچائڻ).

en: Remove
sd: هٽايو

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
sd: جڏهن مقامي پڪ اپ شپنگ جو طريقو چونڊيو ويندو آهي ته شپنگ ايڊريس سيڪشن کي هٽائي ٿو.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
sd: <code>select2</code> ڊراپ ڊائون حصن کي <code>TomSelect</code> سان تبديل ڪريو.

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
sd: اڪائونٽ ٺاهڻ جي شعبن کي نوٽيفڪيشن ۽ لاگ ان ٿيڻ جي آپشن سان تبديل ڪري ٿو. ڪجهه حالتن ۾، گراهڪن جي رازداري جي حفاظت لاءِ هن آپشن کي غير فعال ڇڏڻ جي سفارش ڪئي وڃي ٿي.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
sd: جڏهن مقامي پڪ اپ شپنگ جو طريقو چونڊيو ويندو آهي ته شپنگ ايڊريس کي پڪ اپ پوائنٽ جي جڳهه سان تبديل ڪري ٿو.

en: Required
sd: گهربل

en: Same as billing address
sd: بلنگ ايڊريس وانگر ساڳيو

en: Same as shipping address
sd: شپنگ ايڊريس وانگر ساڳيو

en: Save same as the billing address
sd: بلنگ ايڊريس وانگر ئي محفوظ ڪريو

en: Save the selected pickup location
sd: چونڊيل پڪ اپ جي جڳھ کي محفوظ ڪريو

en: Select an image
sd: هڪ تصوير چونڊيو

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي بلنگ ايڊريس سيڪشن کي ڏيکارڻ لاءِ جڳهه چونڊيو.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
sd: ڪارٽ پيج تي ڪوپن ڪوڊ سيڪشن کي ڏيکارڻ لاءِ پوزيشن چونڊيو. صرف تڏهن لاڳو ٿئي ٿو جڏهن AJAX ڪارٽ ۽ چيڪ آئوٽ پيج ۾ ضم ٿيل ڪوپن ڪوڊ فعال هجن.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي ڪوپن ڪوڊ سيڪشن کي ڏيکارڻ لاءِ جڳهه چونڊيو.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
sd: ڪارٽ پيج تي ڪراس سيلز سيڪشن ڏيکارڻ لاءِ جڳهه چونڊيو.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
sd: ڪارٽ واري صفحي تي شپنگ جي قيمتن ۽ ڪيلڪيوليٽر کي ڏيکارڻ لاءِ جڳهه چونڊيو.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
sd: &quot;ڪوپن لاڳو ڪريو&quot; بٽڻ جو انداز چونڊيو. صرف تڏهن لاڳو ٿيندو جڏهن ڪوپن ڪوڊ سيڪشن چيڪ آئوٽ صفحي تي &quot;چيڪ آئوٽ مرحلن کان اڳ&quot;، يا ڪارٽ صفحي تي &quot;ڪارٽ آئٽمز سيڪشن کان اڳ&quot; ڏيکاريل هجي.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
sd: فرمو پوائنٽ سان شپنگ ڪرڻ وقت ڪليڪشن پوائنٽ چونڊڻ ضروري آهي.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
sd: اڳتي وڌڻ کان اڳ پڪ اپ پوائنٽ چونڊڻ ضروري آهي.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
sd: سينڊ ان بليو - وو ڪامرس اي ميل مارڪيٽنگ

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
sd: فارم فيلڊ اندر <code>font-size</code> 16px تي سيٽ ڪريو.

en: Settings
sd: سيٽنگون

[ctx: Settings section]
en: Cart
sd: گاڏي

[ctx: Settings section]
en: Order pay
sd: آرڊر جي ادائيگي

[ctx: Settings section]
en: Thank you
sd: تنهنجي مهرباني

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
sd: انضمام

[ctx: Settings section title]
en: License keys
sd: لائسنس جون چاٻيون

en: Setup & Documentation
sd: سيٽ اپ ۽ دستاويزي

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
sd: <a href="%s">چيڪ آئوٽ آپشنز</a> تي لي آئوٽ ۽ ڊيزائن سيٽ اپ ڪريو.

en: Shipping
sd: شپنگ

en: Shipping address
sd: پهچائڻ جو پتو

en: Shipping method
sd: پهچائڻ جو طريقو

en: Shipping methods
sd: شپنگ جا طريقا

en: Shipping phone
sd: شپنگ فون

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
sd: چونڊيل شپنگ طريقن کي صاف ڪرڻ لاءِ پڪ اپ جي جڳھ جي سب اسٽيپ تي هڪ لنڪ بٽڻ ڏيکاريو. جيڪڏهن مقامي پڪ اپ طريقو اڳ ۾ چونڊيو ويو هجي ته شپنگ ايڊريس سيڪشن کي ٻيهر ڏيکارڻ جي اجازت ڏيڻ لاءِ اهو استعمال ڪري سگهجي ٿو.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
sd: فون جي خانن اندر هڪ صحيح فون نمبر جو مثال ڏيکاريو.

en: Show country code beside the flag
sd: جهنڊي جي ڀرسان ملڪ جو ڪوڊ ڏيکاريو

en: Show if not defined
sd: جيڪڏهن وضاحت نه ڪئي وئي هجي ته ڏيکاريو

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
sd: پڪ اپ جي جڳھ جي سب اسٽيپ ۾ شپنگ طريقن کي صاف ڪرڻ جو اختيار ڏيکاريو

en: Sign up checkbox position
sd: سائن اپ چيڪ باڪس جي پوزيشن

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
sd: توهان جي اسٽور لاءِ آسان EU-VAT تصديق.

en: Single step
sd: هڪ قدم

en: Skip to content
sd: مواد ڏانهن وڃو

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
sd: ڊيٽابيس ۾ ڪجھ تبديليون گھربل آھن. جيئن ڪنھن به اپڊيٽ سان، اسان توھان کي صلاح ڏيون ٿا ته <strong>اڳتي وڌڻ کان اڳ پنھنجي ويب سائيٽ جو مڪمل بيڪ اپ وٺو</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
sd: ڪواڊليئرز پاران WooCommerce Checkout Manager جون ڪجھ خاصيتون Fluid Checkout سان استعمال ڪرڻ وقت اميد مطابق ڪم نه ڪري سگھن ٿيون. وڌيڪ معلومات ۽ متبادل حلن لاءِ <a href="%s">اسان جا دستاويز</a> پڙهو.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
sd: ڪجھ آپشن ڪجھ پلگ ان ۽ ٿيمز سان مطابقت نه رکندا.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
sd: چيڪ آئوٽ صفحي تي سائيٽ هيڊر لاءِ فاصلو (پڪسلز ۾)

en: Special offers
sd: خاص آڇون

en: Split
sd: ورهايو

en: Step %1$s of %2$s
sd: قدم %2$s مان %1$s

en: Subscribe checkbox
sd: سبسڪرائيب چيڪ باڪس

[ctx: Substep review checkbox value]
en: Yes
sd: ها

[ctx: Substep review text]
en: None.
sd: ڪوبه نه.

en: Support
sd: سپورٽ

en: Thank you page
sd: مهرباني جو صفحو

en: Thank you page & order details layout
sd: مهرباني صفحو ۽ آرڊر جي تفصيلن جو لي آئوٽ

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ چونڊڻ لاءِ مهرباني!

en: The Bluehost Plugin
sd: بليو هوسٽ پلگ ان

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
sd: CNPJ نمبر &quot;{cnpj_number}&quot; غلط آهي.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
sd: سي پي ايف نمبر &quot;{cpf_number}&quot; غلط آهي.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
sd: <strong>توهان جي WooCommerce چيڪ آئوٽ ڪنورشن جي شرح کي وڌيڪ بهتر بڻائڻ</strong> ۽ پوري سفر دوران خريداري جي تجربي کي هڪجهڙائي ڏيڻ لاءِ بهترين اوزار.

en: The billing phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed before the shipping address section, and the shipping phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
sd: جيڪڏهن بلنگ ايڊريس سيڪشن شپنگ ايڊريس سيڪشن کان اڳ ڏيکاريل هجي ته بلنگ فون فيلڊ کي &quot;لازمي&quot; طور تي مجبور ڪيو وڃي ٿو، ۽ شپنگ فون فيلڊ &quot;لازمي&quot; طور تي سيٽ ڪيو ويو آهي. اهو يقيني بڻائڻ لاءِ ضروري آهي ته شپنگ ايڊريس کي بلنگ ايڊريس تي ڪاپي ڪري سگهجي ٿو جڏهن اهو آپشن چيڪ ڪيو ويندو آهي، ٻي صورت ۾ گراهڪ چيڪ آئوٽ فارم مڪمل نه ڪري سگهندو.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
sd: بنڊل ۾ سڀئي ايڊ آن شامل آهن جيڪي اسان هن وقت پيش ڪريون ٿا ۽ فلوئڊ چيڪ آئوٽ ايڊ آن جيڪي اسان مستقبل ۾ لانچ ڪنداسين.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
sd: جڏهن شپنگ ايڊريس سيڪشن پهرين ڏيکاريو ويندو ته چيڪ باڪس &quot;Same as shiping address&quot; ڊفالٽ طور تي چيڪ ٿيل طور تي شروع ٿيندو.<br> جڏهن بلنگ ايڊريس سيڪشن پهرين ڏيکاريو ويندو ته &quot;بلنگ ايڊريس وانگر&quot; چيڪ باڪس ڊفالٽ طور تي چيڪ ٿيل طور تي شروع ٿيندو.<br> چيڪ آئوٽ تي کليل ان پٽ فيلڊز جي تعداد کي گهٽ ڪرڻ لاءِ، هن آپشن کي چيڪ ٿيل ڇڏڻ جي صلاح ڏني وئي آهي، <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">تحقيق پڙهو</a> .

en: The database changes where applied successfully.
sd: جتي ڪاميابي سان لاڳو ڪيو ويو، ڊيٽابيس تبديل ٿي ويندو.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
sd: <em>&quot;1 ڪالم&quot;</em> لي آئوٽ استعمال ڪرڻ وقت ڊيزائن ٽيمپليٽ <em>&quot;اسپلٽ&quot;</em> موجود نه آهي ۽ جيڪڏهن چونڊيو وڃي ته <em>&quot;مينيملسٽڪ&quot;</em> ڏانهن واپس اچي ويندو.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
sd: <em>&quot;سائيٽ هيڊر تي&quot;</em> آپشن صرف ان وقت لاڳو ٿئي ٿو جڏهن خلفشار کان پاڪ هيڊر استعمال ڪيو وڃي.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
sd: ٿيم پاران شامل ڪيل پراڊڪٽ جي تصوير، مقدار جي فيلڊ، هٽائڻ واري بٽڻ ۽ پراڊڪٽ پيج جي لنڪ ڊسپلي آپشن ڊفالٽ طور بند ٿيل آهن.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
sd: ڪواڊليئرز جو پلگ ان WooCommerce Checkout Manager Fluid Checkout سان مطابقت نٿو رکي.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
sd: جڏهن فلوئڊ چيڪ آئوٽ چالو ڪيو ويندو آهي ته شپنگ منزل هميشه &quot;ڊفالٽ ٽو ڪسٽمر شپنگ ايڊريس&quot; تي سيٽ ڪئي ويندي آهي. گراهڪ اڃا تائين چيڪ آئوٽ دوران مختلف شپنگ ۽ بلنگ ايڊريس مهيا ڪري سگهن ٿا، ڊفالٽ بلنگ ايڊريس کي شپنگ ايڊريس وانگر سيٽ ڪرڻ جو آپشن WooCommerce &gt; Settings &gt; Fluid Checkout تي موجود آهي.

en: The shipping phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
sd: جيڪڏهن بلنگ ايڊريس سيڪشن شپنگ ايڊريس سيڪشن کان پوءِ ڏيکاريو وڃي ته شپنگ فون فيلڊ کي &quot;لازمي&quot; طور تي مجبور ڪيو وڃي ٿو، ۽ بلنگ فون فيلڊ &quot;لازمي&quot; طور تي سيٽ ڪيو ويو آهي. اهو يقيني بڻائڻ لاءِ ضروري آهي ته شپنگ ايڊريس کي بلنگ ايڊريس تي ڪاپي ڪري سگهجي ٿو جڏهن اهو آپشن چيڪ ڪيو ويندو آهي، ٻي صورت ۾ گراهڪ چيڪ آئوٽ فارم مڪمل ڪرڻ جي قابل نه هوندو.

en: Theme Atomion
sd: ٿيم ايٽميون

en: Theme Betheme
sd: ٿيم بيٿم

en: Theme Bookshelf
sd: ٿيم بڪ شيلف

en: Theme Fennik
sd: ٿيم فينڪ

en: Theme Go
sd: ٿيم گو

en: Theme Impreza
sd: ٿيم امپريزا

en: Theme Ireca
sd: ٿيم آئيريڪا

en: Theme Kapee
sd: ٿيم ڪيپي

en: Theme Nyture
sd: ٿيم نِچر

en: Theme Porto
sd: ٿيم پورٽو

en: Theme Pressmart
sd: ٿيم پريس مارٽ

en: Theme The Gem
sd: ٿيم دي گيم

en: Theme The7
sd: ٿيم The7

en: Theme Woodmart
sd: ٿيم ووڊ مارٽ

en: Theme ZK Nito
sd: ٿيم زي ڪي نيتو

en: Theme's cross-sells layout
sd: ٿيم جو ڪراس سيلز لي آئوٽ

en: Theme's header and footer
sd: ٿيم جو هيڊر ۽ فوٽر

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
sd: اهي آپشن شڪرگذاري واري صفحي تي اثر انداز ٿين ٿا، اڪائونٽ جي صفحن تي آرڊر جي تفصيل ڏسو ۽ اي ميل اطلاعن تي.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
sd: اهي آپشن شڪرگذاري واري صفحي تي اثر انداز ٿين ٿا، جنهن کي آرڊر وصول ٿيل يا آرڊر جي تصديق واري صفحي جي نالي سان پڻ سڃاتو وڃي ٿو.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
sd: اهي ويجيٽ ايريا ڪارٽ پيج تي اعتماد جي علامتن ۽ اعتماد جي بيجز کي شامل ڪرڻ لاءِ استعمال ڪيا ويندا آهن.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
sd: اهي ويجيٽ ايريا چيڪ آئوٽ پيج تي اعتماد جي علامتن ۽ اعتماد جي بيجز کي شامل ڪرڻ لاءِ استعمال ڪيا ويندا آهن.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
sd: اهي ويجيٽ ايريا آرڊر پي پي پيج تي اعتماد جي علامتن ۽ اعتماد جي بيجز کي شامل ڪرڻ لاءِ استعمال ڪيا ويندا آهن.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
sd: اهي ويجيٽ ايريا شڪرگذاري واري صفحي تي اعتماد جي علامتن ۽ اعتماد جي بيجز کي شامل ڪرڻ لاءِ استعمال ڪيا ويندا آهن.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
sd: هي يقيني بڻائي ٿو ته مواد جو سيڪشن WooCommerce صفحن تي تمام تنگ نه آهي جنهن ۾ چيڪ آئوٽ، ڪارٽ، آرڊر وصول ٿيل، آرڊر جي ادائيگي ۽ اڪائونٽ صفحا شامل آهن.

en: This field does not match the related field value.
sd: هي فيلڊ لاڳاپيل فيلڊ ويليو سان نه ٿو ملي.

en: This is a required field.
sd: هي هڪ گهربل ميدان آهي.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
sd: هي هڪ تجرباتي خصوصيت آهي ۽ شايد سڀني سيٽ اپ ۾ توقع مطابق ڪم نه ڪري. ان کي احتياط سان استعمال ڪريو.

en: This is not a valid email address.
sd: هي هڪ صحيح اي ميل پتو نه آهي.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
sd: هي آپشن آرڊر جي تصديق واري صفحي (مهرباني واري صفحي) ۽ اڪائونٽ جي صفحن، اي ميلن ۽ پيڪنگ سلپس تي آرڊر جي تفصيلن کي متاثر ڪري ٿو.

en: Toll free
sd: ٽول فري

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
sd: ٽام سليڪٽ هڪ سادو ڊراپ ڊائون چونڊ جزو آهي جيڪو Select2 جي ڀيٽ ۾ غلطين جو گهٽ شڪار آهي، جڏهن ته اهو ساڳيون خاصيتون پيش ڪري ٿو جيڪي اصل ۾ WooCommerce چيڪ آئوٽ صفحن تي استعمال ٿينديون آهن.

en: Tools
sd: اوزار

en: Troubleshooting
sd: مسئلا حل ڪرڻ

en: Trust symbols &amp; badges
sd: اعتماد جا نشان ۽ بيج

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
sd: ڪارٽ ۽ شڪرگذاري جي صفحن تي اعتماد جا نشان

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
sd: ڪوشش ڪريو ته پڪ ڪريو ته فون نمبر چونڊيل ملڪ جي ڪوڊ جي ضابطن جي بنياد تي هڪ صحيح موبائل يا لينڊ لائن نمبر آهي. هي آپشن <code>intl-tel-input</code> صحيح تصديق جي خاصيت استعمال ڪري ٿو، جيڪو ڪجهه فون نمبرن لاءِ غلط مثبت نتيجا ڏئي سگهي ٿو.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
sd: ڀرڻ لاءِ 40٪ تائين گهٽ چيڪ آئوٽ فيلڊ.

en: Update database
sd: ڊيٽابيس کي اپڊيٽ ڪريو

en: Upgrade to PRO
sd: پرو ۾ اپ گريڊ ڪريو

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
sd: پرو ۾ اپ گريڊ ڪريو — 99 يورو

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
sd: بلاڪ تي ٻڌل موضوعن لاءِ &#39;آرڊر جي تصديق&#39; صفحي جي ٽيمپليٽ استعمال ڪريو.

en: Use precise phone number validation
sd: صحيح فون نمبر جي تصديق استعمال ڪريو

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
sd: ايندڙ قدم

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
sd: ڊيبگ موڊ استعمال ڪرڻ سان ويب سائيٽ جي ڪارڪردگي متاثر ٿئي ٿي. صرف مسئلو حل ڪرڻ وقت هي آپشن استعمال ڪريو.

en: Valid until %s.
sd: %s تائين صحيح.

en: Verify Phone Number
sd: فون نمبر جي تصديق ڪريو

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ خاصيتن بابت وڌيڪ معلومات لاءِ <a href="%s" target="_blank">اسان جي دستاويزن</a> جو دورو ڪريو.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
sd: اسان جي پلگ ان ۽ ايڊ آن بابت وڌيڪ معلومات لاءِ اسان جي ويب سائيٽ جو دورو ڪريو.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
sd: اسان سفارش ڪريون ٿا ته ان کي ريگيوليٽري گهرجن جي ڪري هيٺين ملڪن لاءِ <em>وڌايو وڃي</em> : <strong>جرمني</strong> ، <strong>آسٽريا</strong> ، <strong>سوئٽزرلينڊ</strong> ، <strong>هالينڊ</strong> ، <strong>پولينڊ</strong> ، <strong>بيلجيم</strong> ۽ <strong>فرانس</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
sd: اسان چيڪ آئوٽ صفحي تي خلفشار کان بچڻ لاءِ خلفشار کان پاڪ هيڊر ۽ فوٽر استعمال ڪرڻ جي صلاح ڏيون ٿا. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">ڪارٽ ڇڏڻ بابت تحقيق پڙهو</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
sd: جڏهن غير فعال هوندو، ته فون فيلڊ جي تصديق اهو جانچ نه ڪندي ته ملڪ يا علائقي جا ڪوڊ ملڪ لاءِ صحيح آهن يا نه.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
sd: جڏهن فعال ڪيو ويندو، ته فلوئڊ چيڪ آئوٽ پلگ ان سان مطابقت لاءِ بهتر ڪيل اسٽائل لاڳو ڪندو. جيڪڏهن توهان اسٽرائپ ادائيگي فارم فيلڊز لاءِ ڪسٽم اسٽائل استعمال ڪري رهيا آهيو ته توهان شايد هن کي غير فعال ڪرڻ چاهيندا.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
sd: جڏهن فعال ڪيو ويندو، ته صرف اهي ملڪ جيڪي شپنگ لاءِ اجازت ڏنل آهن شپنگ فون فيلڊ ۾ موجود هوندا، ۽ صرف اهي ملڪ جيڪي بلنگ لاءِ اجازت ڏنل آهن بلنگ فون فيلڊ لاءِ موجود هوندا.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
sd: جڏهن فعال ڪيو ويندو، ته چيڪ باڪس کي Sendinblue پلگ ان سيٽنگز ۾ بيان ڪيل ڊسپلي جي جڳهه کان آزاد طور تي رابطي جي مرحلي ڏانهن منتقل ڪيو ويندو.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
sd: جڏهن فعال ڪيو ويندو، ته پهريون شپنگ طريقو موجود خودڪار طريقي سان نه چونڊيو ويندو جڏهن هر شپنگ پيڪيج لاءِ اڳ ۾ ڪو ٻيو شپنگ طريقو نه چونڊيو ويو هو.<br> جيڪڏهن مقامي پڪ اپ فيچر لاءِ چونڊيل شپنگ طريقي کي صاف ڪرڻ جو آپشن فعال ڪيو ويو آهي ته هي آپشن خودڪار طريقي سان فعال ٿي ويندو.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
sd: جڏهن فعال ڪيو ويندو، ته Bluehost پلگ ان مان شپنگ اي ميل فيلڊ چيڪ آئوٽ فارم ۾ شامل ڪيو ويندو.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
sd: جڏهن فارم فيلڊ اندر فونٽ سائيز 16px کان ننڍو هوندو آهي، ته سفاري ۽ ٻيا برائوزر ٽيڪسٽ کي پڙهڻ ۾ آسان بڻائڻ لاءِ موبائل ڊوائيسز تي خودڪار طريقي سان زوم ان ڪري سگهن ٿا. جڏهن هي آپشن فعال هوندو آهي، ته اهو فارم فيلڊ اندر فونٽ سائيز کي 16px تي سيٽ ڪندو، جيڪي صفحن تي فلوئڊ چيڪ آئوٽ پاران بهتر ڪيا ويا آهن ته جيئن ان کي زوم ان ٿيڻ کان روڪي سگهجي.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
sd: فلوئڊ چيڪ آئوٽ استعمال ڪرڻ وقت، جرمنائيزڊ پرو پلگ ان مان ملٽي اسٽيپ فيچر غير ضروري ٿي ويندو آهي ۽ <strong>نوان آرڊر پروسيس ڪرڻ دوران اهم غلطيون</strong> پيدا ڪري سگهي ٿو. مھرباني ڪري پلگ ان سيٽنگز ۾ جرمنائيزڊ پرو ملٽي اسٽيپ چيڪ آئوٽ فيچر کي غير فعال ڪريو.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
sd: <em>&quot;1 ڪالم&quot;</em> چيڪ آئوٽ لي آئوٽ استعمال ڪرڻ وقت هي آپشن هميشه <em>&quot;چڪ آئوٽ مرحلن کان اڳ&quot;</em> تي سيٽ ڪيو ويندو آهي ۽ ڊيسڪ ٽاپ ڏيک تي پڻ لاڳو ٿئي ٿو.

en: WooCommerce
sd: وو ڪامرس

en: WooCommerce Smart Coupons
sd: وو ڪامرس سمارٽ ڪوپن

en: WooCommerce Stripe Gateway
sd: وو ڪامرس اسٽرائپ گيٽ وي

en: WooCommerce page layout
sd: WooCommerce صفحي جو لي آئوٽ

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
sd: توهان ڪافي عرصي کان پلگ ان استعمال ڪري رهيا آهيو. توهان کي هاڻي تائين اهو ڪيئن لڳو؟<br> مهرباني ڪري اسان کي هڪ تڪڙي ريٽنگ ڏيو، اسان هر موٽ جي تعريف ڪريون ٿا ۽ اهو اسان کي پلگ ان کي بهتر بڻائڻ جي حوصلا افزائي ڪري ٿو :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
sd: توهان جي آرڊر تي ڪُل رقم %s واجب الادا آهي. وڌيڪ ادائيگي جي ضرورت ناهي.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
sd: شپنگ

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
sd: شپنگ %d

en: yes
sd: ها
