fluid-checkout - en to km translation catalogue (522 entries)

en: "Add" link button
km: ប៊ូតុងភ្ជាប់ &quot;បន្ថែម&quot;

en: (Required)
km: (ទាមទារ)

en: (experimental)
km: (ពិសោធន៍)

en: (originally "%s")
km: (ដើមឡើយ &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
km: * ដរាបណាអ្នកមានការជាវសកម្ម។

en: 1 column
km: ជួរឈរ ១

en: 2 columns
km: ជួរឈរចំនួន ២

en: 226 EUR value (Save 42%)
km: តម្លៃ 226 អឺរ៉ូ (រក្សាទុក 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
km: <a href="%s" target="_blank">ទិញសោអាជ្ញាប័ណ្ណថ្មី</a> ហើយបន្តទទួលបានព័ត៌មានថ្មីៗ និងការគាំទ្រ។

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
km: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ចូលទៅគណនីរបស់អ្នក</a> ដើម្បីទទួលបានលេខកូដអាជ្ញាប័ណ្ណរបស់អ្នក ឬ <a href="%s" target="_blank">ទិញសោអាជ្ញាប័ណ្ណថ្មី</a> ។

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
km: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">ចូលទៅគណនីរបស់អ្នក</a> ដើម្បីបន្តសោអាជ្ញាប័ណ្ណរបស់អ្នក ហើយបន្តទទួលបានព័ត៌មានថ្មីៗ និងការគាំទ្រ។

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
km: <a target="_blank" href="%s">ដំឡើងកំណែទៅ PRO</a> ដើម្បីដោះសោជម្រើសច្រើនទៀត។

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
km: <p>Fluid Checkout ត្រូវការទម្រង់ពិនិត្យចេញដែលមានមូលដ្ឋានលើ WooCommerce shortcode បុរាណដើម្បីដំណើរការ។ នៅពេលប្រើ Divi Builder ដើម្បីប្ដូររូបរាង និងអារម្មណ៍នៃទំព័រពិនិត្យចេញ កូដខ្លីបុរាណត្រូវបានជំនួសដោយធាតុក្រាហ្វិកផ្ទាល់ខ្លួនពី Divi Builder សម្រាប់ផ្នែកនីមួយៗនៃទំព័រពិនិត្យចេញ។ ធាតុក្រាហ្វិកផ្ទាល់ខ្លួនទាំងនេះមិនត្រូវគ្នាជាមួយ Fluid Checkout ទេ។</p><p> សូមកែសម្រួលទំព័រទូទាត់របស់អ្នកដោយជំនួសធាតុក្រាហ្វិក Divi Builder ជាមួយនឹងធាតុក្រាហ្វិកអត្ថបទដែលមានលេខកូដខ្លី <code>[woocommerce_checkout]</code></p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
km: <p>ធាតុក្រាហ្វិកនេះត្រូវបានជំនួសដោយ Fluid Checkout ។</p><p> នៅពេលប្រើ Fluid Checkout ទំព័រពិនិត្យចេញត្រូវប្រើកូដខ្លី WooCommerce ដើម <code>[woocommerce_checkout]</code> ដើម្បីដំណើរការបានត្រឹមត្រូវ។</p><p> សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម សូមចូលទៅកាន់ឯកសារ Fluid Checkout។</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
km: <p>យើងបានរកឃើញថាអ្នកកំពុងប្រើកម្មវិធីជំនួយ Delivery &amp; Pickup Date Time សម្រាប់ WooCommerce (ឥតគិតថ្លៃ និង PRO) ដោយ CodeRockz ។ ការរួមបញ្ចូលជាមួយកម្មវិធីជំនួយទាំងនេះត្រូវបានផ្លាស់ទីទៅ Fluid Checkout PRO ។</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
km: <strong>%1$s</strong> ទាមទារ <strong>%2$s</strong> ដើម្បីដំឡើង និងធ្វើឱ្យសកម្ម។ <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
km: ការផ្គូផ្គងគណនី

en: Account matching / user matching
km: ការផ្គូផ្គងគណនី / ការផ្គូផ្គងអ្នកប្រើប្រាស់

en: Account password
km: ពាក្យសម្ងាត់គណនី

en: Action link on the order summary at checkout.
km: តំណសកម្មភាពនៅលើសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញនៅពេលចេញ។

en: Activate %s
km: ធ្វើឱ្យសកម្ម %s

en: Activated
km: បានធ្វើឱ្យសកម្ម

en: Add %s
km: បន្ថែម %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
km: បញ្ចូលប្រអប់ទូរស័ព្ទចេញវិក្កយបត្រទៅទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ។

en: Add extra fields to the checkout form
km: បន្ថែមវាលបន្ថែមទៅទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ

en: Add shipping phone field to the checkout form.
km: បញ្ចូលប្រអប់ទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូនទៅទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ។

en: Add widget areas to the cart page
km: បន្ថែមតំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទៅទំព័ររទេះ

en: Add widget areas to the checkout page
km: បន្ថែមតំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទៅទំព័របង់ប្រាក់

en: Add widget areas to the order pay page
km: បន្ថែមតំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទៅទំព័របង់ប្រាក់បញ្ជាទិញ

en: Add widget areas to the thank you page
km: បន្ថែមតំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទៅទំព័រអរគុណ

en: Add-ons
km: កម្មវិធីបន្ថែម

en: Additional header sections
km: ផ្នែកបឋមកថាបន្ថែម

en: Additional notes
km: កំណត់ចំណាំបន្ថែម

en: Address Book
km: សៀវភៅអាសយដ្ឋាន

en: Address book
km: សៀវភៅអាសយដ្ឋាន

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
km: បន្ថែមអ៊ីមែលដឹកជញ្ជូន និងប្រអប់ទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូនបន្ថែមទៅផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន។

en: After Shipping Address
km: បន្ទាប់ពីអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: After order sections
km: បន្ទាប់ពីផ្នែកបញ្ជាទិញ

en: After shipping address
km: បន្ទាប់ពីអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: After the cart actions
km: បន្ទាប់ពីសកម្មភាពរទេះ

en: After the cart items section
km: បន្ទាប់ពីផ្នែកធាតុរទេះ

en: After the order items section
km: បន្ទាប់ពីផ្នែកនៃការបញ្ជាទិញ

en: After the order overview
km: បន្ទាប់ពីទិដ្ឋភាពទូទៅនៃការបញ្ជាទិញ

en: After the order overview and payment instructions
km: បន្ទាប់ពីទិដ្ឋភាពទូទៅនៃការបញ្ជាទិញ និងការណែនាំអំពីការទូទាត់

en: After the order summary
km: បន្ទាប់ពីសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: After the order totals
km: បន្ទាប់ពីការបញ្ជាទិញសរុប

en: After the progress bar
km: បន្ទាប់ពីរបារវឌ្ឍនភាព

en: After the shipping section
km: បន្ទាប់ពីផ្នែកដឹកជញ្ជូន

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
km: មុខងារ PRO ទាំងអស់ + កម្មវិធីបន្ថែមទាំងអស់ក្នុងតម្លៃពិសេស។

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
km: កម្មវិធីបន្ថែមទាំងអស់ត្រូវបានលក់ដោយឡែកពីគ្នា ហើយតម្រូវឱ្យកម្មវិធីជំនួយ <strong>Fluid Checkout Lite</strong> ត្រូវបានដំឡើង និងធ្វើឱ្យសកម្ម លើកលែងតែនៅពេលដែលបានកត់សម្គាល់។

en: All future add-ons *
km: កម្មវិធីបន្ថែមនាពេលអនាគតទាំងអស់ *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
km: តម្លៃទាំងអស់បង្ហាញជាអឺរ៉ូ។ ប្រសិនបើមានភាពខុសប្លែកគ្នាជាមួយនឹងតម្លៃនៅលើគេហទំព័ររបស់យើង ការផ្តល់ជូនដែលបង្ហាញនៅលើគេហទំព័របានជំនួសកន្លែងទាំងនេះ ហើយនឹងត្រូវបានអនុវត្ត។

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
km: អនុញ្ញាតឱ្យអតិថិជនបន្ថែមសារអំណោយ និងជម្រើសទាក់ទងនឹងអំណោយផ្សេងទៀតទៅក្នុងការបញ្ជាទិញ។

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
km: អនុញ្ញាតឱ្យអតិថិជនផ្លាស់ប្តូរបរិមាណផលិតផល ឬយកធាតុចេញដោយផ្ទាល់នៅទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
km: អនុញ្ញាតឱ្យអតិថិជនធ្វើការទូទាត់សម្រាប់ការបញ្ជាទិញដែលត្រូវបានបង្កើតដោយដៃដោយអ្នកគ្រប់គ្រងហាង ឬមិនបានបញ្ចប់អំឡុងពេលបង់ប្រាក់ចេញ។

en: Already have an account?
km: មានគណនីរួចហើយ?

en: Always show
km: បង្ហាញជានិច្ច

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
km: គណនីមួយនឹងត្រូវបានបង្កើតជាមួយនឹងព័ត៌មានដែលបានផ្តល់ឱ្យនៅពេលចេញលុយនៅពេលបំពេញការបញ្ជាទិញ។

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
km: ផ្ទះល្វែង យូនីត អាគារ ជាន់។ល។

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
km: អនុវត្តរចនាប័ទ្មទៅវាលទម្រង់បែបបទបង់ប្រាក់ Stripe

en: As a step after shipping
km: ជាជំហានបន្ទាប់ពីការដឹកជញ្ជូន

en: As a step before shipping
km: ជាជំហានមុនពេលដឹកជញ្ជូន

en: As a sub-step after the shipping address section
km: ជាជំហានរងបន្ទាប់ពីផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: As a sub-step before the payment section
km: ជាជំហានរងមុនផ្នែកបង់ប្រាក់

en: As a sub-step before the shipping address section
km: ជាជំហានរងមុនផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: As a substep after payment methods
km: ជាជំហានបន្ទាប់បន្ទាប់ពីវិធីបង់ប្រាក់

en: As a substep before payment methods
km: ជា​ជំហាន​បន្ទាប់​មុន​នឹង​វិធី​បង់ប្រាក់

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
km: ភ្ជាប់ការបញ្ជាទិញរបស់អតិថិជនភ្ញៀវជាមួយនឹងគណនីដែលមានស្រាប់របស់ពួកគេ នៅពេលដែលគណនីមានរួចហើយជាមួយនឹងព័ត៌មានលម្អិតទំនាក់ទំនងរបស់អតិថិជន។

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
km: ជៀសវាងការពន្យារពេលដឹកជញ្ជូន និងអតិថិជនមិនពេញចិត្ត។ ប្រមូល <strong>ព័ត៌មានអាសយដ្ឋានត្រឹមត្រូវ</strong> តាំងពីដំបូងដែលពួកគេទិញជាមួយអ្នក។

en: Bars
km: បារ

en: Before Shipping Address
km: មុនពេលអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: Before checkout steps
km: ជំហានមុនពេលទូទាត់ប្រាក់

en: Before coupon codes section
km: ផ្នែកមុនលេខកូដគូប៉ុង

en: Before shipping address
km: មុនពេលដឹកជញ្ជូនអាសយដ្ឋាន

en: Before the cart actions
km: មុនពេលសកម្មភាពរទេះ

en: Before the cart items section
km: មុនពេលផ្នែកធាតុរទេះ

en: Before the checkout steps
km: មុនពេលចេញដំណើរ

en: Before the order items section
km: មុនពេលផ្នែកបញ្ជាទិញ

en: Before the order summary
km: មុនពេលសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Before the order totals
km: មុនពេលការបញ្ជាទិញសរុប

en: Before the progress bar
km: មុនពេលរបារវឌ្ឍនភាព

en: Before the shipping section
km: មុនពេលផ្នែកដឹកជញ្ជូន

en: Below the order summary
km: ខាងក្រោមសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Below the payment section
km: ខាងក្រោមផ្នែកបង់ប្រាក់

en: Billing address
km: អាសយដ្ឋានចេញវិក្កយបត្រ

en: Billing phone
km: ទូរស័ព្ទចេញវិក្កយបត្រ

en: Both below the payment section and the order summary
km: ទាំងខាងក្រោមផ្នែកទូទាត់ និងសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Boxed
km: ប្រអប់

en: Breadcrumbs
km: ម្សៅនំប៉័ង

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
km: អនុវត្ត

en: Captcha Pro by BestWebSoft
km: Captcha Pro ដោយ BestWebSoft

en: Captcha position
km: ទីតាំង Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
km: មុនពេលដាក់ប៊ូតុងបញ្ជា

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
km: មុនពេលដាក់បញ្ជាទិញផ្នែក

en: Carrier:
km: ក្រុមហ៊ុនដឹកជញ្ជូន៖

en: Cart elements
km: ធាតុរទេះ

en: Cart items
km: ធាតុរទេះ

en: Cart items count
km: រាប់ធាតុរទេះ

en: Cart layout
km: ប្លង់រទេះ

en: Cart optimizations
km: ការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពរទេះ

en: Cart total:
km: សរុបរទេះ៖

en: Change email address to: {suggestion-value}
km: ផ្លាស់ប្តូរអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលទៅ៖ {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
km: ផ្លាស់ប្តូរភាពមើលឃើញសម្រាប់វាលឈ្មោះក្រុមហ៊ុនសម្រាប់ផ្នែកអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រនៅលើទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ។

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
km: ផ្លាស់ប្តូរភាពមើលឃើញសម្រាប់វាលឈ្មោះក្រុមហ៊ុនសម្រាប់ផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូននៅលើទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ។

en: Change: %s
km: ផ្លាស់ប្តូរ៖ %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
km: ផ្លាស់ប្តូរប្លង់នៃព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញនៅលើទំព័រអរគុណ និងទំព័រគណនី។

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
km: ផ្លាស់ប្តូរប្លង់នៃទំព័រទូទាត់ការបញ្ជាទិញសម្រាប់ការបញ្ជាទិញដែលមានស្រាប់ដែលរង់ចាំការទូទាត់ពីអតិថិជន។

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
km: ពិនិត្យមើលថាតើមាន <a href="%s">ជម្រើសរួមបញ្ចូល</a> ណាមួយដែលមានសម្រាប់កម្មវិធីជំនួយផ្សេងទៀតដែលអ្នកបានដំឡើង។

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
km: ប្រអប់ធីកសម្រាប់ &quot;ដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន/វិក្កយបត្រ&quot; ត្រូវបានធីកតាមលំនាំដើម

en: Checkout
km: ពិនិត្យចេញ

en: Checkout Below Place Order
km: ពិនិត្យ​ចេញ​ក្រោម​ការ​បញ្ជា​ទិញ

en: Checkout Footer
km: បាតកថាពិនិត្យចេញ

en: Checkout Header - Desktop
km: បឋមកថាពិនិត្យចេញ - ផ្ទៃតុ

en: Checkout Header - Mobile
km: បឋមកថាពិនិត្យចេញ - ទូរស័ព្ទ

en: Checkout Order Summary
km: សង្ខេបការបញ្ជាទិញ

en: Checkout Sidebar
km: របារចំហៀងពិនិត្យចេញ

en: Checkout elements
km: ធាតុពិនិត្យចេញ

en: Checkout fields
km: វាលពិនិត្យចេញ

en: Checkout layout
km: ប្លង់ពិនិត្យចេញ

en: Checkout options
km: ជម្រើសបង់ប្រាក់ចេញ

en: Checkout progress
km: ដំណើរការពិនិត្យចេញ

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
km: វិក័យប័ត្រ

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
km: ការទូទាត់

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
km: ការដឹកជញ្ជូន

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
km: ផ្លាស់ប្តូរ

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
km: រក្សាទុកការផ្លាស់ប្តូរ

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
km: ជ្រើសរើសពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយសម្រាប់បាតកថាទំព័របង់ប្រាក់។ អនុវត្តតែនៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថាគ្មានការរំខាន។

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
km: ជ្រើសរើសពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយសម្រាប់បឋមកថាទំព័របង់ប្រាក់។ អនុវត្តតែនៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថាគ្មានការរំខាន។

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
km: ជ្រើសរើសពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយសម្រាប់ទំព័របង់ប្រាក់។ ពណ៌ត្រូវបានអនុវត្តទៅធាតុ <em>រាងកាយ</em> ។

en: Choose a background color for the order summary section.
km: ជ្រើសរើសពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយសម្រាប់ផ្នែកសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ។

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
km: ជ្រើសរើសរូបភាពដែលត្រូវបង្ហាញនៅលើបឋមកថាទំព័របង់ប្រាក់។ អនុវត្តតែនៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថាគ្មានការរំខាន។

en: Choose in which position to display the order actions.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងណាមួយដើម្បីបង្ហាញសកម្មភាពលំដាប់។

en: Choose in which position to display the section.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងណាមួយដើម្បីបង្ហាញផ្នែក។

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងណាមួយដើម្បីបង្ហាញផ្នែកវិធីដឹកជញ្ជូន។

en: Choose in which step to display the billing phone field.
km: ជ្រើសរើសក្នុងជំហានណាមួយ ដើម្បីបង្ហាញប្រអប់ទូរស័ព្ទចេញវិក្កយបត្រ។

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
km: ជ្រើសរើសក្នុងជំហានណាមួយដើម្បីបង្ហាញប្រអប់ទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូន។

en: Choose the style of the progress bar.
km: ជ្រើសរើសរចនាប័ទ្មនៃរបារវឌ្ឍនភាព។

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
km: ជ្រើសរើសកន្លែងដែលត្រូវបង្ហាញផ្នែកប័ណ្ណដែលមាននៅលើទំព័រទូទាត់។

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
km: ជ្រើសរើសអាសយដ្ឋានណាមួយដែលត្រូវរក្សាទុកជាអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនសម្រាប់ការបញ្ជាទិញក្នុងស្រុក។

en: Classic
km: បុរាណ

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
km: លុបរូបភាព

en: Click to go to the order summary
km: ចុច​ដើម្បី​ទៅ​កាន់​សេចក្ដី​សង្ខេប​នៃ​ការ​បញ្ជា​ទិញ

en: Close and continue with checkout
km: បិទ ហើយបន្តជាមួយនឹងការបង់ប្រាក់ចេញ

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
km: បិទ

en: Collapsed
km: បានបង្រួម

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
km: ប្រមូល និង <strong>ធ្វើឱ្យមានសុពលភាពលេខ VAT របស់សហភាពអឺរ៉ុបនៅទំព័រពិនិត្យចេញ</strong> ដកការគិតថ្លៃពន្ធលើមូលដ្ឋានគិតថ្លៃបញ្ច្រាស និងបញ្ជាក់ទីតាំងអតិថិជននៅពេលចាំបាច់។

en: Company name field for billing address
km: វាលឈ្មោះក្រុមហ៊ុនសម្រាប់អាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ

en: Company name field for shipping address
km: វាលឈ្មោះក្រុមហ៊ុនសម្រាប់អាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: Confirm
km: បញ្ជាក់

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Contact step
km: ជំហានទំនាក់ទំនង

en: Continue
km: បន្ត

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
km: គ្រប់គ្រងថាតើត្រូវប្រើបឋមកថា និងបាតកថាទំព័រដែលគ្មានការរំខាន ឬរក្សាបឋមកថា និងបាតកថានៃរចនាប័ទ្មសកម្មបច្ចុប្បន្ន។

en: Coupon codes
km: លេខកូដប័ណ្ណ

en: Create an account
km: បង្កើតគណនីមួយ។

en: Cross-sells
km: លក់ដាច់

en: Custom fields
km: វាលផ្ទាល់ខ្លួន

en: Dark mode
km: របៀបងងឹត

en: Dashboard
km: ផ្ទាំងគ្រប់គ្រង

en: Debug mode
km: របៀបបំបាត់កំហុស

en: Debug options
km: ជម្រើសបំបាត់កំហុស

en: Default button style
km: រចនាប័ទ្មប៊ូតុងលំនាំដើម

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
km: កំណត់ទីតាំងដើម្បីបង្ហាញ &quot;ការបញ្ជាទិញ&quot; និងផ្នែកប្រអប់ធីកពាក្យ។

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
km: កំណត់ទីតាំងដើម្បីបង្ហាញផ្នែក captcha ។ មុខតំណែងមួយចំនួនប្រហែលជាមិនដំណើរការទេ អាស្រ័យលើប្រភេទ captcha ដែលបានជ្រើសរើស។

en: Define the visibility of the additional order notes field.
km: កំណត់ភាពមើលឃើញនៃវាលកំណត់ចំណាំលំដាប់បន្ថែម។

en: Design template
km: គំរូរចនា

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
km: គំរូរចនា រទេះរុញ និងទំព័រដែលបានទទួលការបញ្ជាទិញ ការផ្គូផ្គងគណនី និងច្រើនទៀត។

en: Did you mean %s?
km: តើអ្នកចង់មានន័យថា %s ទេ?

en: Disable the theme checkout options
km: បិទជម្រើសបង់ប្រាក់ចេញតាមប្រធានបទ

en: Dismiss
km: ច្រានចោល

en: Display as a cart section
km: បង្ហាញជាផ្នែករទេះ

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិករបារចំហៀងពិនិត្យចេញតែនៅពេលមើលជំហានទូទាត់ចុងក្រោយនៅលើឧបករណ៍ចល័តនៅពេលប្រើប្លង់ពិនិត្យចេញច្រើនជំហាន

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
km: បង្ហាញប៊ូតុងទូទាត់រហ័សក្នុងបន្ទាត់តែមួយសម្រាប់អេក្រង់ធំ

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
km: បង្ហាញសារអំណោយ និងជម្រើសអំណោយផ្សេងទៀតនៅទំព័របង់ប្រាក់

en: Display message when an account exists with the email address provided
km: បង្ហាញសារនៅពេលដែលគណនីមានជាមួយអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលដែលបានផ្តល់

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
km: បង្ហាញផ្នែកថ្មី និងផ្លាស់ប្តូរលំដាប់នៃផ្នែកនៅលើការជូនដំណឹងតាមអ៊ីមែល។ រចនាប័ទ្មនៃព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញនៅលើការជូនដំណឹងតាមអ៊ីមែលនៅតែមិនផ្លាស់ប្តូរ។

en: Display order progress from the theme
km: បង្ហាញវឌ្ឍនភាពលំដាប់ពីប្រធានបទ

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
km: បង្ហាញប៊ូតុងតំណ &quot;បន្ថែម&quot; ជាអក្សរតូច

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
km: បង្ហាញទំព័ររទេះជាមួយប្លង់ស្រដៀងនឹងទំព័របង់ប្រាក់។

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
km: បង្ហាញរបារដំណើរការពិនិត្យចេញ នៅពេលប្រើប្លង់ពិនិត្យចេញច្រើនជំហាន

en: Display the coupon codes section title
km: បង្ហាញចំណងជើងផ្នែក លេខកូដប័ណ្ណ

en: Display the form field labels visible on the page
km: បង្ហាញស្លាកវាលទម្រង់ដែលអាចមើលឃើញនៅលើទំព័រ

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
km: បង្ហាញសារអំណោយជាផ្នែកនៃតារាងព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញជំនួសឱ្យផ្នែកដាច់ដោយឡែក

en: Display the gift message fields always expanded
km: បង្ហាញវាលសារអំណោយតែងតែពង្រីក

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
km: បង្ហាញព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញជាមួយនឹងប្លង់ធំទូលាយនៅលើទំព័រអរគុណ

en: Display the order status progress bar
km: បង្ហាញរបារវឌ្ឍនភាពស្ថានភាពការបញ្ជាទិញ

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកខាងក្រោមបឋមកថាបង់ប្រាក់សម្រាប់ឧបករណ៍ចល័ត។ បង្ហាញតែប្រសិនបើប្រើបឋមកថាពិនិត្យចេញរបស់កម្មវិធីជំនួយ។

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកខាងក្រោមប៊ូតុងបញ្ជាទីកន្លែងនៅទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកនៅខាងក្នុងសេចក្ដីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញនៅទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកនៅលើបាតកថាបង់ប្រាក់ចេញ។ បង្ហាញតែប្រសិនបើប្រើបាតកថាពិនិត្យចេញរបស់កម្មវិធីជំនួយ។

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកនៅលើបឋមកថាបង់ប្រាក់សម្រាប់អេក្រង់ធំ។ បង្ហាញតែប្រសិនបើប្រើបឋមកថាពិនិត្យចេញរបស់កម្មវិធីជំនួយ។

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
km: បង្ហាញធាតុក្រាហ្វិកនៅលើរបារចំហៀងពិនិត្យចេញ បន្ទាប់ពីសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ។

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
km: បង្ហាញផ្នែកបង់ប្រាក់ចេញភ្លាមៗនៅពេលចេញលុយនៅពេលដែលច្រកផ្លូវទូទាត់ដែលគាំទ្របានបើកមុខងារនេះ។

en: Distraction free header and footer
km: បឋមកថា និងបាតកថាគ្មានការរំខាន

en: Do not change placeholders
km: កុំប្តូរកន្លែងដាក់

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
km: កុំបង្ហាញសារកំហុសរបស់ធាតុរទេះនៅផ្នែកខាងលើនៃទំព័របង់ប្រាក់។ នៅពេលដាក់ស្នើទម្រង់បង់ប្រាក់ដើម្បីបញ្ចប់ការទិញ សារកំហុសទាំងនេះនឹងត្រូវបានបង្ហាញជានិច្ច។

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
km: កុំលាក់វាល &quot;អាសយដ្ឋាន 2&quot; នៅខាងក្រោយប៊ូតុងភ្ជាប់

en: Do not save any shipping address
km: កុំរក្សាទុកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនណាមួយឡើយ។

en: Do not show
km: កុំបង្ហាញ

en: Don't show this again
km: កុំបង្ហាញវាម្តងទៀត

en: EU-VAT Assistant
km: EU-VAT ជំនួយការ

en: Edit cart
km: កែសម្រួលរទេះ

en: Edit cart contents at checkout page
km: កែសម្រួលមាតិការទេះនៅទំព័របង់ប្រាក់

en: Edit cart link
km: កែសម្រួលតំណរទេះ

en: Edit the checkout page
km: កែសម្រួលទំព័របង់ប្រាក់ចេញ

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
km: បើកដំណើរការពិនិត្យសំបុត្រ៖ (មុខងារបិទ)

en: Enable cart page optimizations
km: បើកការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពទំព័ររទេះ

en: Enable custom shipping email field
km: បើកដំណើរការប្រអប់អ៊ីមែលដឹកជញ្ជូនផ្ទាល់ខ្លួន

en: Enable dark mode
km: បើកមុខងារងងឹត

en: Enable integrated coupon code section
km: បើកផ្នែកលេខកូដគូប៉ុងរួមបញ្ចូលគ្នា

en: Enable international phone number fields
km: បើកប្រអប់លេខទូរសព្ទអន្តរជាតិ

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
km: បើកជម្រើសដើម្បីកែសម្រួលធាតុរទេះនៅលើទំព័របង់ប្រាក់

en: Enable order details customizations on email notifications
km: បើកដំណើរការ​ការ​កំណត់​ព័ត៌មានលម្អិត​តាម​បំណង​លើ​ការ​ជូន​ដំណឹង​តាម​អ៊ីមែល

en: Enable order pay page optimizations
km: បើកដំណើរការការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពទំព័របង់ប្រាក់

en: Enable phone number validation based on country rules
km: បើកការបញ្ជាក់លេខទូរស័ព្ទដោយផ្អែកលើច្បាប់របស់ប្រទេស

en: Enable thank you page and order details optimizations
km: បើកដំណើរការទំព័រអរគុណ និងការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញ

en: Enable the account matching feature
km: បើកមុខងារផ្គូផ្គងគណនី

en: Enable the express checkout section
km: បើកផ្នែកទូទាត់រហ័ស

en: Enable wide layout on "My account" page.
km: បើកដំណើរការប្លង់ធំទូលាយនៅលើទំព័រ &quot;គណនីរបស់ខ្ញុំ&quot; ។

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
km: បង្កើនបទពិសោធន៍ទូទាត់ប្រាក់របស់អ្នកជាមួយកម្មវិធីបន្ថែមទាំងនេះ។

en: Enhanced select fields
km: កែលម្អ​វាល​ជ្រើសរើស

en: Enter your code here
km: បញ្ចូលលេខកូដរបស់អ្នកនៅទីនេះ

en: Error:
km: កំហុស៖

en: Expanded
km: បានពង្រីក

en: Expired on %s.
km: ផុត​កំណត់​នៅ %s ។

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
km: ប៊ូតុងទូទាត់រហ័សពីវិធីបង់ប្រាក់ដែលគាំទ្រ

en: Express checkout
km: ការទូទាត់ចេញរហ័ស

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
km: ពង្រីកភាពល្អទាំងអស់នៃ Fluid Checkout ទៅកាន់ទំព័ររទេះរបស់អ្នក និងទំព័រអរគុណ។

en: Fix automatic zoom-in on form fields
km: ជួសជុលការពង្រីកដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅលើវាលទម្រង់

en: Fixed line
km: បន្ទាត់ថេរ

en: Fluid Checkout
km: ការត្រួតពិនិត្យសារធាតុរាវ

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
km: Fluid Checkout PRO - កញ្ចប់

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
km: កម្មវិធីជំនួយពិនិត្យចេញ និងកាលបរិច្ឆេទដឹកជញ្ជូនដោយ CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
km: ការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពមូលដ្ឋានទិន្នន័យ Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
km: បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពមូលដ្ឋានទិន្នន័យ Fluid Checkout ដោយជោគជ័យ

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
km: Fluid Checkout មិនឆបគ្នាជាមួយប្លង់ពិនិត្យចេញ Divi Builder ទេ។

en: Footer background color
km: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយបាតកថា

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
km: បង្ខំអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ និងដឹកជញ្ជូនទៅដូចគ្នា (ផ្នែកតែមួយ)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
km: បង្ខំប្លង់ធំទូលាយនៅលើទំព័រ WooCommerce

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
km: ធ្វើទ្រង់ទ្រាយលេខទូរស័ព្ទដោយយោងទៅតាមច្បាប់សម្រាប់ប្រទេសនីមួយៗ។

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
km: រចនាប័ទ្មទូទៅសម្រាប់ជំហានទូទាត់ប្រាក់ សេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ និងផ្នែកផ្សេងទៀត។<br> ក៏អាចអនុវត្តចំពោះទំព័រផ្សេងទៀតដូចជាទំព័ររទេះទិញទំនិញ ទំព័របញ្ជាទិញដែលបានទទួល និងទំព័រមើលការបញ្ជាទិញផងដែរ។

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
km: មុខងារពិនិត្យចេញច្រើនជំហានរបស់ Germanized PRO ត្រូវតែបិទនៅពេលប្រើ Fluid Checkout

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
km: ទទួលបានកញ្ចប់ - ត្រឹមតែ 129 អឺរ៉ូ

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
km: ទទួលបានកម្មវិធីបន្ថែមនេះ — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
km: ទទួលបានកម្មវិធីបន្ថែមនេះ — 39 អឺរ៉ូ

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
km: ទទួលបានកម្មវិធីបន្ថែមនេះ — 59 អឺរ៉ូ

en: Gift message
km: សារអំណោយ

en: Gift messages and packing slips
km: សារអំណោយ និងប័ណ្ណវេចខ្ចប់

en: Gift options
km: ជម្រើសអំណោយ

en: Go to Germanized settings
km: ចូលទៅកាន់ការកំណត់ Germanized

en: Go to Plugin Search
km: ចូលទៅកាន់កម្មវិធីជំនួយស្វែងរក

en: Go to the home page
km: ទៅកាន់ទំព័រដើម

en: Google Address Autocomplete
km: ការបំពេញអាសយដ្ឋាន Google ដោយស្វ័យប្រវត្តិ

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
km: អស្ចារ្យ! ទំព័របង់ប្រាក់របស់អ្នកឥឡូវនេះកំពុងដំណើរការនៅលើ Fluid Checkout។

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
km: តម្លៃពណ៌ HTML ។ ឧ៖ #f3f3f3

en: Header
km: បឋមកថា

en: Header and footer
km: បឋមកថា និងបាតកថា

en: Header and footer template
km: គំរូបឋមកថា និងបាតកថា

en: Header and footer templates
km: គំរូបឋមកថា និងបាតកថា

en: Header background color
km: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយបឋមកថា

en: Here are a few resources for you to get started:
km: នេះគឺជាធនធានមួយចំនួនសម្រាប់អ្នកដើម្បីចាប់ផ្តើម៖

en: Hidden
km: លាក់

en: Hidden (remove field)
km: លាក់ (លុបវាល)

en: Hide cart items errors at the checkout page
km: លាក់កំហុសរបស់ទំនិញរទេះនៅទំព័របង់ប្រាក់

en: Hide optional fields behind a link button
km: លាក់វាលស្រេចចិត្តនៅពីក្រោយប៊ូតុងតំណ

en: Highlight the billing address section in the checkout form
km: បន្លិចផ្នែកអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រនៅក្នុងទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ

en: Highlight the order totals row in the order summary table
km: បន្លិចជួរសរុបនៃការបញ្ជាទិញនៅក្នុងតារាងសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
km: បន្លិចផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនក្នុងទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ

en: I already have it – Hide this offer
km: ខ្ញុំមានវារួចហើយ - លាក់ការផ្តល់ជូននេះ។

en: I need help!
km: ខ្ញុំត្រូវការជំនួយ!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
km: ប្រសិនបើធីក ជូនដំណឹងអំពីការវាយអក្សរនៅក្នុងអ៊ីមែលទៅអ្នកប្រើប្រាស់។ (មុខងារនេះត្រូវបានបិទដោយសារតែ Fluid Checkout ផ្តល់នូវលក្ខណៈពិសេស។ ការផ្លាស់ប្តូរទៅជម្រើសនេះនឹងមិនមានប្រសិទ្ធិភាពទេ)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
km: ប្រសិនបើវាលត្រូវបានកំណត់ជា &quot;ស្រេចចិត្ត&quot; ដែលជាស្ថានភាពមើលឃើញលំនាំដើមនោះ គ្មានការផ្លាស់ប្តូរណាមួយនឹងត្រូវបានអនុវត្តដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យកម្មវិធីជំនួយផ្សេងទៀតអនុវត្តការផ្លាស់ប្តូរណាមួយដែលពួកគេត្រូវការ។

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
km: ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការជំនួយ <a href="%s" target="_blank">សូមបើកសំបុត្រជំនួយ</a> នៅលើបណ្តាញជំនួយផ្លូវការរបស់យើង។

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
km: មិនអើពើនឹងកន្លែងបង់ប្រាក់បន្ថែមដែលត្រូវការនៅពេលបង់ប្រាក់ជាមួយនឹងច្រកចេញទូទាត់រហ័សដែលត្រូវគ្នា។

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
km: មិនបានជ្រើសរើសរូបភាពទេ។

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
km: ស្ថានភាពដំបូងសម្រាប់ផ្នែកសង្ខេបការបញ្ជាទិញដែលអាចពង្រីកបាននៅលើទូរសព្ទចល័ត។

en: Inside the cart items section
km: នៅខាងក្នុងផ្នែកធាតុរទេះ

en: Inside the order items section
km: នៅខាងក្នុងផ្នែកធាតុបញ្ជាទិញ

en: Inside the order overview
km: ទិដ្ឋភាពទូទៅនៃការបញ្ជាទិញ

en: Inside the order summary
km: នៅខាងក្នុងសេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Installed &mdash; Activate
km: បានដំឡើង - ធ្វើឱ្យសកម្ម

en: Integrated coupon code field on the cart page
km: វាលលេខកូដគូប៉ុងរួមបញ្ចូលគ្នានៅលើទំព័ររទេះ

en: Integrations
km: សមាហរណកម្ម

en: International phone numbers
km: លេខទូរស័ព្ទអន្តរជាតិ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
km: វាត្រូវបានផ្ដល់អនុសាសន៍ឱ្យរក្សាជម្រើសនេះធីកដើម្បីកាត់បន្ថយចំនួននៃវាលបញ្ចូលដែលបើកចំហ <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">សូមអានការស្រាវជ្រាវ</a> ។

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
km: វាត្រូវបានផ្ដល់អនុសាសន៍ឱ្យរក្សាជម្រើសនេះឱ្យដំណើរការសម្រាប់បទពិសោធន៍អ្នកប្រើប្រាស់កាន់តែប្រសើរ។

en: Layout &amp; design
km: ប្លង់និងការរចនា

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
km: ប្លង់នៃទំនិញឆ្លងកាត់នៅលើទំព័ររទេះ។

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
km: អនុញ្ញាតឱ្យអតិថិជន <strong>រក្សាទុកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន និងវិក្កយបត្រជាច្រើន</strong> នៅលើគណនីរបស់ពួកគេ ហើយជ្រើសរើសមួយណាដែលត្រូវប្រើនៅទំព័របង់ប្រាក់ និងទំព័ររទេះ។

en: License key cancelled.
km: លេខកូដអាជ្ញាប័ណ្ណត្រូវបានលុបចោល។

en: License keys
km: សោអាជ្ញាប័ណ្ណ

en: Link to shop page
km: ភ្ជាប់ទៅទំព័រហាង

en: Load unminified assets
km: ផ្ទុក​ទ្រព្យ​សកម្ម​ដែល​មិន​ទាន់​កំណត់

en: Local pickup
km: មកយកក្នុងស្រុក

en: Local pickup and in-store collection
km: ការប្រមូលផលក្នុងស្រុក និងការប្រមូលនៅក្នុងហាង

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
km: ចូល

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
km: ឬបន្តជាភ្ញៀវ

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
km: ឬបន្តខាងក្រោម

en: Log in to your account
km: ចូលទៅគណនីរបស់អ្នក។

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
km: ចូលជា %1$s ។ <a href="%2$s">ចេញ</a>

en: Logo image
km: រូបភាពនិមិត្តសញ្ញា

en: Mailchimp for WooCommerce
km: Mailchimp សម្រាប់ WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
km: ធ្វើឱ្យរបារដំណើរការពិនិត្យចេញនៅតែអាចមើលឃើញខណៈពេលកំពុងរមូរ

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
km: ធ្វើឱ្យស្លាកសញ្ញានៃវាលស្រេចចិត្តប៊ូតុងតំណ &quot;បន្ថែម&quot; ជា <code>lowercase</code> (ឧ។ &quot;បន្ថែមលេខទូរស័ព្ទ&quot; ជំនួសឱ្យ &quot;បន្ថែមលេខទូរស័ព្ទ&quot;) ។ ជម្រើសនេះក៏ប៉ះពាល់ដល់ប៊ូតុងតំណសម្រាប់វាលកូដប័ណ្ណផងដែរ។

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
km: ធ្វើឱ្យសេចក្ដីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញនៅតែអាចមើលឃើញនៅលើទំព័ររទេះខណៈពេលកំពុងរមូរ

en: Make the order summary stay visible while scrolling
km: ធ្វើ​ឱ្យ​សេចក្ដី​សង្ខេប​នៃ​ការ​បញ្ជា​ទិញ​នៅ​តែ​មើល​ឃើញ​ពេល​រមូរ

en: Minimalist
km: តិចតួចបំផុត។

en: Mobile
km: ទូរស័ព្ទចល័ត

en: More design templates
km: គំរូរចនាច្រើនទៀត

en: More information
km: ព័ត៌មានបន្ថែម

en: More positions for the coupon code on the checkout page
km: មុខតំណែងបន្ថែមសម្រាប់លេខកូដប័ណ្ណនៅលើទំព័រពិនិត្យចេញ

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
km: មានប្រយោជន៍បំផុតនៅពេលដែលផ្នែកសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញមិនមានពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយដែលបានបន្លិច។ ក៏អាចអនុវត្តចំពោះរទេះ ការបញ្ជាទិញបានទទួល និងមើលទំព័រការបញ្ជាទិញ នៅពេលប្រើ Fluid Checkout PRO ។

en: Move the sign up checkbox to the contact step
km: ផ្លាស់ទីប្រអប់ធីកចុះឈ្មោះទៅជំហានទំនាក់ទំនង

en: Multi step
km: ជំហានច្រើន

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
km: អាសយដ្ឋានដែលបានរក្សាទុកច្រើនសម្រាប់ការដឹកជញ្ជូន និងវិក្កយបត្រ។

en: My account layout
km: ប្លង់គណនីរបស់ខ្ញុំ

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
km: មិនមានការរួមបញ្ចូលដែលអាចរកបាននៅពេលនេះនៅលើផ្នែកនេះទេ។ ជម្រើសដែលទាក់ទងនឹងកម្មវិធីជំនួយនីមួយៗនឹងបង្ហាញនៅទីនេះតែប៉ុណ្ណោះ ប្រសិនបើកម្មវិធីជំនួយនោះត្រូវបានធ្វើឱ្យសកម្ម។

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
km: មិន​មាន​ជម្រើស​សោអាជ្ញាប័ណ្ណ​ដែល​មាន​នៅ​ពេល​នេះ​នៅ​លើ​ផ្នែក​នេះ​ទេ។ ជម្រើសដែលទាក់ទងនឹងកម្មវិធីជំនួយ ឬកម្មវិធីបន្ថែមនីមួយៗនឹងបង្ហាញនៅទីនេះ នៅពេលដែលកម្មវិធីជំនួយនោះត្រូវបានធ្វើឱ្យសកម្ម។

en: Not selected yet.
km: មិនទាន់បានជ្រើសរើសទេ។

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
km: ចំនួននៃទំនិញលក់ដាច់ដែលត្រូវបង្ហាញនៅលើទំព័ររទេះ

en: Ok
km: យល់ព្រម

en: On the sidebar
km: នៅលើរបារចំហៀង

en: On the site header (requires distraction-free header)
km: នៅលើបឋមកថាគេហទំព័រ (តម្រូវឱ្យមានបឋមកថាដែលគ្មានការរំខាន)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
km: អាចអនុវត្តបានលុះត្រាតែការប្រើប្រាស់លេខកូដប័ណ្ណត្រូវបានបើកនៅក្នុងការកំណត់ WooCommerce ។

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
km: អាចអនុវត្តបានតែនៅពេលដែលលេខកូដគូប៉ុងត្រូវបានបង្ហាញជាផ្នែកដាច់ដោយឡែកមួយនៅលើទំព័របង់ប្រាក់ ឬទំព័ររទេះ។

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
km: អាចអនុវត្តបានតែនៅពេលប្រើបឋមកថា Impreza នៅទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: Only applies when using a block-based theme.
km: អនុវត្តតែនៅពេលប្រើស្បែកផ្អែកលើប្លុកប៉ុណ្ណោះ។

en: Only show allowed countries for shipping or billing
km: បង្ហាញតែប្រទេសដែលត្រូវបានអនុញ្ញាតសម្រាប់ការដឹកជញ្ជូន ឬវិក័យប័ត្រប៉ុណ្ណោះ។

en: Only used for shipping-related questions.
km: ប្រើសម្រាប់តែសំណួរទាក់ទងនឹងការដឹកជញ្ជូនប៉ុណ្ណោះ។

en: Optimized cart page
km: ទំព័ររទេះដែលប្រសើរឡើង

en: Optimized horizontal cross-sells layout
km: ប្លង់លក់ឆ្លងផ្តេកដែលបានធ្វើឱ្យប្រសើរ

en: Optimized order received / thank you page
km: ការបញ្ជាទិញដែលប្រសើរឡើងបានទទួល / អរគុណទំព័រ

en: Optional
km: ស្រេចចិត្ត

en: Optional fields
km: វាលស្រេចចិត្ត

en: Or
km: ឬ

en: Order actions
km: បញ្ជា​សកម្មភាព

en: Order details layout
km: បញ្ជាទិញប្លង់លម្អិត

en: Order details optimizations
km: ការបង្កើនប្រសិទ្ធភាពព័ត៌មានលម្អិតនៃការបញ្ជាទិញ

en: Order downloads
km: បញ្ជាទិញការទាញយក

en: Order notes
km: កំណត់ចំណាំបញ្ជាទិញ

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
km: លេខបញ្ជាទិញ និងបង្កាន់ដៃនឹងត្រូវបានផ្ញើទៅកាន់អាសយដ្ឋានអ៊ីមែលនេះ។

en: Order pay
km: បញ្ជាទិញបង់ប្រាក់

en: Order pay page
km: បញ្ជាទិញទំព័របង់ប្រាក់

en: Order progress
km: ការបញ្ជាទិញរីកចម្រើន

en: Order status
km: ស្ថានភាពបញ្ជាទិញ

en: Order summary
km: សេចក្តីសង្ខេបនៃការបញ្ជាទិញ

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
km: បញ្ចេញផ្នែកបឋមកថាបន្ថែម ប្រសិនបើបានបើកនៅក្នុងការកំណត់ស្បែក។

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
km: បញ្ចេញផ្នែក breadcrumbs ពីប្រធានបទ Fennik នៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថា Fluid Checkout ។

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហានចេញពី Betheme នៅលើទំព័របង់ប្រាក់ រទេះ និងការបញ្ជាទិញដែលបានទទួល។

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហាននៃការចេញប្រាក់ពីប្រធានបទ The Gem នៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថា Fluid Checkout ។

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហាននៃការបង់ប្រាក់ចេញពីប្រធានបទ Bookshelf នៅពេលប្រើ Fluid Checkout ។

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហាននៃការដកប្រាក់ពីប្រធានបទ Kapee នៅលើទំព័របង់ប្រាក់ រទេះ និងការបញ្ជាទិញដែលបានទទួល។

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហាននៃការដកប្រាក់ចេញពីស្បែក Nyture នៅពេលប្រើ Fluid Checkout ។

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហានចេញប្រាក់ពីប្រធានបទ Porto នៅលើទំព័របង់ប្រាក់ រទេះ និងការបញ្ជាទិញដែលបានទទួល។

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហាននៃការដកប្រាក់ពីប្រធានបទ Pressmart នៅលើទំព័របង់ប្រាក់ រទេះ និងការបញ្ជាទិញដែលបានទទួល។

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
km: បង្ហាញផ្នែកជំហានពិនិត្យចេញពីប្រធានបទ Woodmart នៅពេលប្រើបឋមកថា និងបាតកថា Fluid Checkout ។

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
km: បដិសេធទីតាំងសម្រាប់ប្រអប់ធីកជាវនៅលើទំព័រពិនិត្យចេញ ហើយតែងតែបង្ហាញវានៅលើជំហានទំនាក់ទំនង

en: Page background color
km: ពណ៌ផ្ទៃខាងក្រោយទំព័រ

en: Page template
km: គំរូទំព័រ

en: Parcel terminal
km: ស្ថានីយ Parcel

en: Payment form
km: ទម្រង់បង់ប្រាក់

en: Payment method
km: វិធីបង់ប្រាក់

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
km: ប្រភេទនៃការផ្ទៀងផ្ទាត់លេខទូរស័ព្ទដែលប្រើនៅពេលដែលការផ្ទៀងផ្ទាត់ជាក់លាក់ត្រូវបានបើក។

en: Pick a Locker
km: ជ្រើសរើស Locker

en: Pickup point
km: ចំណុចទៅយក

en: Pickup point not selected yet.
km: ចំណុចទៅយកមិនទាន់បានជ្រើសរើសទេ។

en: Pickup point:
km: ចំណុចទៅយក៖

en: Place order
km: ដាក់បញ្ជា

en: Please verify your phone number.
km: សូមផ្ទៀងផ្ទាត់លេខទូរស័ព្ទរបស់អ្នក។

en: Position for the extra order summary section on mobile.
km: ទីតាំងសម្រាប់ផ្នែកសង្ខេបការបញ្ជាទិញបន្ថែមនៅលើទូរសព្ទដៃ។

en: Position on checkout page
km: ទីតាំងនៅលើទំព័រទូទាត់

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
km: ទប់ស្កាត់ការជ្រើសរើសដោយស្វ័យប្រវត្តិនៃវិធីសាស្រ្តដឹកជញ្ជូនដំបូង

en: Proceed to %s
km: បន្តទៅ %s

en: Proceed to billing
km: បន្តទៅវិក័យប័ត្រ

en: Proceed to contact
km: បន្តទំនាក់ទំនង

en: Proceed to payment
km: បន្តទៅការទូទាត់

en: Proceed to shipping
km: បន្តទៅការដឹកជញ្ជូន

en: Progress bar
km: របារវឌ្ឍនភាព

en: Rate the plugin
km: វាយតម្លៃកម្មវិធីជំនួយ

en: Read documentation
km: អានឯកសារ

en: Read the documentation.
km: អានឯកសារ។

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
km: អានការណែនាំអំពីការដំឡើង <a href="%s" target="_blank">ការបញ្ជាក់ជាមួយ Fluid Checkout</a> ។

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
km: ត្រូវបានណែនាំតែនៅពេលដែលអតិថិជនភាគច្រើនពិតជាត្រូវការវាល &quot;អាសយដ្ឋាន 2&quot; ឬនៅពេលទទួលបានអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនត្រឹមត្រូវគឺមានសារៈសំខាន់ (ឧ. ប្រសិនបើការដឹកជញ្ជូនអាហារ និងផលិតផលដែលអាចបំផ្លាញបានផ្សេងទៀត)។

en: Remove
km: ដកចេញ

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
km: ដកផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនចេញ នៅពេលដែលវិធីសាស្ត្រដឹកជញ្ជូនតាមតំបន់ត្រូវបានជ្រើសរើស។

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
km: ជំនួសសមាសធាតុទម្លាក់ចុះ <code>select2</code> ជាមួយ <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
km: ជំនួសកន្លែងបង្កើតគណនីដោយការជូនដំណឹង និងជម្រើសដើម្បីចូល។ ក្នុងបរិបទមួយចំនួន វាអាចត្រូវបានណែនាំឱ្យទុកជម្រើសនេះឱ្យបិទដើម្បីការពារភាពឯកជនរបស់អតិថិជន។

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
km: ជំនួសអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនជាមួយនឹងទីតាំងចំណុចទទួល នៅពេលដែលវិធីសាស្ត្រដឹកជញ្ជូនតាមតំបន់ត្រូវបានជ្រើសរើស។

en: Required
km: ទាមទារ

en: Same as billing address
km: ដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ

en: Same as shipping address
km: ដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: Save same as the billing address
km: រក្សាទុកដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ

en: Save the selected pickup location
km: រក្សាទុក​ទីតាំង​ទទួល​បាន​ជ្រើសរើស

en: Select an image
km: ជ្រើសរើសរូបភាព

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងដែលត្រូវបង្ហាញផ្នែកអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រនៅលើទំព័រទូទាត់។

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងដែលត្រូវបង្ហាញផ្នែកលេខកូដប័ណ្ណនៅលើទំព័ររទេះ។ អាចអនុវត្តបានតែនៅពេលដែលរទេះ AJAX និងលេខកូដគូប៉ុងរួមបញ្ចូលគ្នានៅក្នុងទំព័រពិនិត្យចេញត្រូវបានបើក។

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងដែលត្រូវបង្ហាញផ្នែកលេខកូដប័ណ្ណនៅលើទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងដែលត្រូវបង្ហាញផ្នែកលក់ឆ្លងនៅលើទំព័ររទេះ។

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
km: ជ្រើសរើសទីតាំងដែលត្រូវបង្ហាញថ្លៃដឹកជញ្ជូន និងម៉ាស៊ីនគិតលេខនៅលើទំព័ររទេះ។

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
km: ជ្រើសរើសរចនាប័ទ្មនៃប៊ូតុង &quot;អនុវត្តប័ណ្ណ&quot; ។ អាចអនុវត្តបានតែនៅពេលដែលផ្នែកលេខកូដគូប៉ុងត្រូវបានបង្ហាញ &quot;មុនពេលចេញជំហាន&quot; នៅលើទំព័របង់ប្រាក់ចេញ ឬ &quot;មុនពេលផ្នែកធាតុរទេះ&quot; នៅលើទំព័ររទេះ។

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
km: ការជ្រើសរើសចំណុចប្រមូលគឺចាំបាច់នៅពេលដឹកជញ្ជូនជាមួយ FermoPoint ។

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
km: ការជ្រើសរើសចំណុចទៅយកគឺចាំបាច់មុនពេលបន្ត។

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
km: Sendinblue - ទីផ្សារអ៊ីម៉ែល WooCommerce

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
km: កំណត់ <code>font-size</code> នៅក្នុងវាលទម្រង់ទៅ 16px

en: Settings
km: ការកំណត់

[ctx: Settings section]
en: Cart
km: រទេះ

[ctx: Settings section]
en: Order pay
km: បញ្ជាទិញបង់ប្រាក់

[ctx: Settings section]
en: Thank you
km: សូមអរគុណ

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
km: សមាហរណកម្ម

[ctx: Settings section title]
en: License keys
km: សោអាជ្ញាប័ណ្ណ

en: Setup & Documentation
km: ការរៀបចំ និងឯកសារ

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
km: រៀបចំប្លង់ និងការរចនានៅលើ <a href="%s">ជម្រើសបង់ប្រាក់ចេញ</a> ។

en: Shipping
km: ការដឹកជញ្ជូន

en: Shipping address
km: អាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន

en: Shipping method
km: វិធីសាស្រ្តដឹកជញ្ជូន

en: Shipping methods
km: វិធីសាស្រ្តដឹកជញ្ជូន

en: Shipping phone
km: ទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូន

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
km: បង្ហាញប៊ូតុងតំណមួយនៅលើជំហានរងនៃទីតាំងមកយក ដើម្បីសម្អាតវិធីសាស្ត្រដឹកជញ្ជូនដែលបានជ្រើសរើស។ វាអាចត្រូវបានប្រើដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យបង្ហាញផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនម្តងទៀត ប្រសិនបើវិធីសាស្ត្រទៅយកក្នុងស្រុកត្រូវបានជ្រើសរើសពីមុន។

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
km: បង្ហាញឧទាហរណ៍នៃលេខទូរស័ព្ទដែលមានសុពលភាពនៅក្នុងប្រអប់ទូរស័ព្ទ

en: Show country code beside the flag
km: បង្ហាញលេខកូដប្រទេសក្បែរទង់ជាតិ

en: Show if not defined
km: បង្ហាញប្រសិនបើមិនបានកំណត់

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
km: បង្ហាញជម្រើសដើម្បីសម្អាតវិធីសាស្រ្តដឹកជញ្ជូននៅក្នុងជំហានរងនៃទីតាំងមកយក

en: Sign up checkbox position
km: ចុះឈ្មោះទីតាំងប្រអប់ធីក

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
km: សុពលភាព EU-VAT សាមញ្ញសម្រាប់ហាងរបស់អ្នក។

en: Single step
km: ជំហានតែមួយ

en: Skip to content
km: រំលងទៅមាតិកា

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
km: ការផ្លាស់ប្តូរមួយចំនួនចំពោះមូលដ្ឋានទិន្នន័យត្រូវបានទាមទារ។ ដូចទៅនឹងការធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពណាមួយដែរ យើងណែនាំអ្នកឱ្យ <strong>ធ្វើការបម្រុងទុកពេញលេញនៃគេហទំព័ររបស់អ្នកមុនពេលបន្ត</strong> ។

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
km: លក្ខណៈពិសេសមួយចំនួនរបស់ WooCommerce Checkout Manager ដោយ Quadlayers ប្រហែលជាមិនដំណើរការដូចការរំពឹងទុកទេ នៅពេលប្រើវាជាមួយ Fluid Checkout។ សូមអាន <a href="%s">ឯកសាររបស់យើង</a> សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម និងដំណោះស្រាយជំនួស។

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
km: ជម្រើសខ្លះអាចមិនត្រូវគ្នាជាមួយកម្មវិធីជំនួយ និងស្បែកមួយចំនួន។

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
km: គម្លាតសម្រាប់បឋមកថាគេហទំព័រនៅទំព័រពិនិត្យចេញ (គិតជាភីកសែល)

en: Special offers
km: ការផ្តល់ជូនពិសេស

en: Split
km: បំបែក

en: Step %1$s of %2$s
km: ជំហាន %1$s នៃ %2$s

en: Subscribe checkbox
km: ប្រអប់ធីកជាវ

[ctx: Substep review checkbox value]
en: Yes
km: បាទ/ចាស៎

[ctx: Substep review field format: with label]
en: %2$s: %1$s
km: %2$s៖ %1$s

[ctx: Substep review text]
en: None.
km: គ្មាន។

en: Support
km: គាំទ្រ

en: Thank you page
km: សូមអរគុណទំព័រ

en: Thank you page & order details layout
km: អរគុណ Page &amp; Order ប្លង់លំអិត

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
km: អរគុណសម្រាប់ការជ្រើសរើស Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
km: កម្មវិធីជំនួយ Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
km: លេខ CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; មិនត្រឹមត្រូវទេ។

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
km: លេខ CPF &quot;{cpf_number}&quot; មិនត្រឹមត្រូវទេ។

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
km: ឧបករណ៍ដ៏ល្អបំផុតដើម្បី <strong>កែលម្អអត្រាប្តូរប្រាក់ទូទាត់ WooCommerce របស់អ្នក</strong> បន្ថែមទៀត និងធ្វើឱ្យបទពិសោធន៍ទិញមានភាពស៊ីសង្វាក់គ្នាលើដំណើរទាំងមូល។

en: The billing phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed before the shipping address section, and the shipping phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
km: វាលលេខទូរស័ព្ទសម្រាប់ចេញវិក្កយបត្រអាចត្រូវបានបង្ខំឱ្យដាក់ជា &quot;តម្រូវឲ្យមាន&quot; ប្រសិនបើផ្នែកអាសយដ្ឋានសម្រាប់ចេញវិក្កយបត្រត្រូវបានបង្ហាញមុនផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន ហើយវាលលេខទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូនត្រូវបានកំណត់ជា &quot;តម្រូវឲ្យមាន&quot;។ នេះគឺចាំបាច់ដើម្បីធានាថាអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនអាចត្រូវបានចម្លងទៅកាន់អាសយដ្ឋានសម្រាប់ចេញវិក្កយបត្រនៅពេលដែលជម្រើសនោះត្រូវបានធីក បើមិនដូច្នោះទេ អតិថិជនប្រហែលជាមិនអាចបំពេញទម្រង់បែបបទទូទាត់ប្រាក់បានទេ។

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
km: កញ្ចប់រួមបញ្ចូលកម្មវិធីបន្ថែមទាំងអស់ដែលយើងផ្តល់ជូននាពេលបច្ចុប្បន្ន និងកម្មវិធីបន្ថែម Fluid Checkout ដែលយើងបើកដំណើរការនាពេលអនាគត។

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
km: ប្រអប់ធីក &quot;ដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន&quot; នឹងចាប់ផ្តើមដូចដែលបានគូសតាមលំនាំដើម នៅពេលដែលផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនត្រូវបានបង្ហាញដំបូង។<br> ប្រអប់ធីក &quot;ដូចគ្នានឹងអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ&quot; នឹងចាប់ផ្តើមដូចដែលបានគូសតាមលំនាំដើម នៅពេលដែលផ្នែកអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រត្រូវបានបង្ហាញដំបូង។<br> វាត្រូវបានផ្ដល់អនុសាសន៍ឱ្យទុកជម្រើសនេះធីកដើម្បីកាត់បន្ថយចំនួននៃវាលបញ្ចូលដែលបានបើកនៅពេលពិនិត្យចេញ <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">សូមអានការស្រាវជ្រាវ</a> ។

en: The database changes where applied successfully.
km: មូលដ្ឋានទិន្នន័យផ្លាស់ប្តូរកន្លែងដែលអនុវត្តដោយជោគជ័យ។

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
km: គំរូ​រចនា <em>&quot;បំបែក&quot;</em> មិនអាចប្រើបានទេនៅពេលប្រើប្លង់ <em>&quot;ជួរឈរ 1&quot;</em> ហើយនឹងប្តូរទៅជា <em>&quot;អប្បបរមា&quot;</em> វិញប្រសិនបើជ្រើសរើស។

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
km: ជម្រើស <em>&quot;បឋមកថានៅលើគេហទំព័រ&quot;</em> អនុវត្តតែនៅពេលប្រើបឋមកថាដែលគ្មានការរំខានប៉ុណ្ណោះ។

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
km: ជម្រើសបង្ហាញរូបភាពផលិតផល វាលបរិមាណ ប៊ូតុងលុបចេញ និងតំណភ្ជាប់ទៅកាន់ទំព័រផលិតផលដែលបានបន្ថែមដោយស្បែកត្រូវបានបិទតាមលំនាំដើម។

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
km: កម្មវិធីជំនួយ WooCommerce Checkout Manager ដោយ Quadlayers មិនត្រូវគ្នាជាមួយ Fluid Checkout ទេ។

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
km: គោលដៅដឹកជញ្ជូនតែងតែត្រូវបានកំណត់ទៅជា &quot;អាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនអតិថិជនលំនាំដើម&quot; នៅពេលដែលការពិនិត្យមើលលំហូរត្រូវបានធ្វើឱ្យសកម្ម។ អតិថិជននៅតែអាចផ្តល់អាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន និងចេញវិក្កយបត្រផ្សេងៗគ្នា អំឡុងពេលទូទាត់ប្រាក់ ជម្រើសសម្រាប់កំណត់អាសយដ្ឋានចេញវិក្កយបត្រលំនាំដើមឱ្យដូចគ្នាទៅនឹងអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនមាននៅ WooCommerce &gt; ការកំណត់ &gt; Fluid Checkout ។

en: The shipping phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
km: វាលលេខទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូនអាចត្រូវបានបង្ខំឱ្យ &quot;តម្រូវឱ្យបំពេញ&quot; ប្រសិនបើផ្នែកអាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រត្រូវបានបង្ហាញបន្ទាប់ពីផ្នែកអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន ហើយវាលលេខទូរស័ព្ទវិក្កយបត្រត្រូវបានកំណត់ជា &quot;តម្រូវឱ្យបំពេញ&quot;។ នេះគឺចាំបាច់ដើម្បីធានាថាអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនអាចត្រូវបានចម្លងទៅកាន់អាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រនៅពេលដែលជម្រើសនោះត្រូវបានធីក បើមិនដូច្នោះទេអតិថិជនប្រហែលជាមិនអាចបំពេញទម្រង់បែបបទទូទាត់ប្រាក់បានទេ។

en: Theme Atomion
km: ប្រធានបទ Atomion

en: Theme Betheme
km: ប្រធានបទ Betheme

en: Theme Bookshelf
km: ធ្នើសៀវភៅប្រធានបទ

en: Theme Fennik
km: ប្រធានបទ Fennik

en: Theme Go
km: ប្រធានបទទៅ

en: Theme Impreza
km: ប្រធានបទ Impreza

en: Theme Ireca
km: ប្រធានបទ Ireca

en: Theme Kapee
km: ប្រធានបទ Kapee

en: Theme Nyture
km: ប្រធានបទ Nyture

en: Theme Porto
km: ប្រធានបទ Porto

en: Theme Pressmart
km: ប្រធានបទ Pressmart

en: Theme The Gem
km: ប្រធានបទ ត្បូង

en: Theme The7
km: ប្រធានបទ ៧

en: Theme Woodmart
km: ប្រធានបទ Woodmart

en: Theme ZK Nito
km: ប្រធានបទ ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
km: ប្លង់លក់ឆ្លងរបស់ប្រធានបទ

en: Theme's header and footer
km: បឋមកថា និងបាតកថារបស់ប្រធានបទ

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
km: ជម្រើសទាំងនេះប៉ះពាល់ដល់ទំព័រអរគុណ មើលព័ត៌មានលម្អិតអំពីការបញ្ជាទិញនៅលើទំព័រគណនី និងនៅលើការជូនដំណឹងតាមអ៊ីមែល។

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
km: ជម្រើសទាំងនេះប៉ះពាល់ដល់ទំព័រអរគុណ ដែលត្រូវបានគេស្គាល់ថាជាការបញ្ជាទិញបានទទួល ឬទំព័របញ្ជាក់ការបញ្ជាទិញ។

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
km: តំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទាំងនេះត្រូវបានប្រើដើម្បីបន្ថែមនិមិត្តសញ្ញាទុកចិត្ត និងផ្លាកសញ្ញាជឿទុកចិត្តនៅលើទំព័ររទេះ។

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
km: តំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទាំងនេះត្រូវបានប្រើដើម្បីបន្ថែមនិមិត្តសញ្ញាទុកចិត្ត និងផ្លាកសញ្ញាជឿទុកចិត្តនៅលើទំព័រពិនិត្យចេញ។

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
km: តំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទាំងនេះត្រូវបានប្រើដើម្បីបន្ថែមនិមិត្តសញ្ញាទុកចិត្ត និងផ្លាកសញ្ញាជឿទុកចិត្តនៅលើទំព័របង់ប្រាក់បញ្ជាទិញ។

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
km: តំបន់ធាតុក្រាហ្វិកទាំងនេះត្រូវបានប្រើដើម្បីបន្ថែមនិមិត្តសញ្ញាទុកចិត្ត និងផ្លាកសញ្ញាជឿទុកចិត្តនៅលើទំព័រអរគុណ។

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
km: នេះធានាថាផ្នែកមាតិកាមិនតូចចង្អៀតពេកនៅលើទំព័រ WooCommerce រួមទាំងការចេញ រទេះ ការបញ្ជាទិញដែលបានទទួល ការបញ្ជាទិញបង់ប្រាក់ និងទំព័រគណនី។

en: This field does not match the related field value.
km: វាលនេះមិនត្រូវគ្នានឹងតម្លៃវាលដែលពាក់ព័ន្ធទេ។

en: This is a required field.
km: នេះគឺជាវាលដែលត្រូវការ។

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
km: នេះគឺជាមុខងារពិសោធន៍ ហើយប្រហែលជាមិនដំណើរការដូចការរំពឹងទុកក្នុងការរៀបចំទាំងអស់។ ប្រើវាដោយប្រុងប្រយ័ត្ន។

en: This is not a valid email address.
km: នេះមិនមែនជាអាសយដ្ឋានអ៊ីមែលត្រឹមត្រូវទេ។

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
km: ជម្រើសនេះប៉ះពាល់ដល់ទំព័របញ្ជាក់ការបញ្ជាទិញ (ទំព័រអរគុណ) និងព័ត៌មានលម្អិតអំពីការបញ្ជាទិញនៅលើទំព័រគណនី អ៊ីមែល និងសន្លឹកវេចខ្ចប់។

en: Toll free
km: ឥតគិតថ្លៃ

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
km: TomSelect គឺជាសមាសធាតុជ្រើសរើសទម្លាក់ចុះដ៏សាមញ្ញដែលងាយនឹងមានកំហុសជាង Select2 ខណៈពេលដែលផ្តល់ជូននូវលក្ខណៈពិសេសដូចគ្នាដែលត្រូវបានប្រើយ៉ាងពិតប្រាកដនៅលើទំព័រត្រួតពិនិត្យ WooCommerce ។

en: Tools
km: ឧបករណ៍

en: Troubleshooting
km: ការដោះស្រាយបញ្ហា

en: Trust symbols &amp; badges
km: និមិត្តសញ្ញា និងផ្លាកសញ្ញាជឿទុកចិត្ត

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
km: និមិត្តសញ្ញាទុកចិត្តនៅលើរទេះ និងទំព័រអរគុណ

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
km: សូមព្យាយាមដើម្បីធានាថាលេខទូរស័ព្ទគឺជាលេខទូរស័ព្ទចល័ត ឬទូរស័ព្ទដែលមានសុពលភាព ដោយផ្អែកលើច្បាប់សម្រាប់លេខកូដប្រទេសដែលបានជ្រើសរើស។ ជម្រើសនេះប្រើមុខងារបញ្ជាក់ភាពត្រឹមត្រូវច្បាស់លាស់ <code>intl-tel-input</code> ដែលអាចផ្តល់ភាពវិជ្ជមានមិនពិតសម្រាប់លេខទូរស័ព្ទមួយចំនួន។

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
km: រហូត​ដល់​ទៅ 40% តិច​ជាង​ការ​ចេញ​វាល​ដើម្បី​បំពេញ។

en: Update database
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពមូលដ្ឋានទិន្នន័យ

en: Upgrade to PRO
km: ដំឡើងកំណែទៅ PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
km: ដំឡើងកំណែទៅ PRO — 99 អឺរ៉ូ

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
km: ប្រើគំរូទំព័រ &#39;ការបញ្ជាក់ការបញ្ជាទិញ&#39; សម្រាប់ស្បែកផ្អែកលើប្លុក

en: Use precise phone number validation
km: ប្រើការបញ្ជាក់លេខទូរស័ព្ទច្បាស់លាស់

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
km: ជំហានបន្ទាប់

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
km: ការប្រើរបៀបបំបាត់កំហុសប៉ះពាល់ដល់ដំណើរការគេហទំព័រ។ ប្រើជម្រើសនេះតែពេលកំពុងដោះស្រាយបញ្ហាប៉ុណ្ណោះ។

en: Valid until %s.
km: មានសុពលភាពរហូតដល់ %s ។

en: Verify Phone Number
km: ផ្ទៀងផ្ទាត់លេខទូរស័ព្ទ

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
km: សូមចូលមើល <a href="%s" target="_blank">ឯកសាររបស់យើង</a> សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីមុខងារ Fluid Checkout ។

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
km: សូមចូលទៅកាន់គេហទំព័ររបស់យើងសម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមអំពីកម្មវិធីជំនួយ និងកម្មវិធីបន្ថែមរបស់យើង។

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
km: យើងសូមណែនាំឱ្យកំណត់វាជា <em>&quot;បានពង្រីក&quot;</em> សម្រាប់ប្រទេសដូចខាងក្រោម៖ <strong>អាល្លឺម៉ង់</strong> <strong>អូទ្រីស</strong> <strong>ស្វីស</strong> <strong>ហូឡង់</strong> <strong>ប៉ូឡូញ</strong> <strong>បែលហ្ស៊ិក</strong> និង <strong>បារាំង</strong> ។

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
km: យើងសូមណែនាំឱ្យប្រើបឋមកថា និងបាតកថាគ្មានការរំខាន ដើម្បីជៀសវាងការរំខាននៅទំព័រពិនិត្យចេញ។ <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">អានការស្រាវជ្រាវអំពីការបោះបង់ចោលរទេះ</a> ។

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
km: នៅពេលបិទ ការផ្ទៀងផ្ទាត់ប្រអប់លេខទូរសព្ទនឹងមិនពិនិត្យមើលថាតើលេខកូដប្រទេស ឬលេខកូដតំបន់មានសុពលភាពសម្រាប់ប្រទេសនោះទេ។

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
km: នៅពេលបើកដំណើរការ Fluid Checkout នឹងអនុវត្តរចនាប័ទ្មដែលបានធ្វើឱ្យប្រសើរសម្រាប់ភាពឆបគ្នាជាមួយកម្មវិធីជំនួយ។ អ្នកប្រហែលជាចង់បិទវា ប្រសិនបើអ្នកកំពុងប្រើរចនាប័ទ្មផ្ទាល់ខ្លួនសម្រាប់វាលទម្រង់បែបបទបង់ប្រាក់ Stripe។

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
km: នៅពេលបើកដំណើរការ មានតែប្រទេសដែលត្រូវបានអនុញ្ញាតសម្រាប់ការដឹកជញ្ជូនប៉ុណ្ណោះដែលនឹងមាននៅក្នុងផ្នែកទូរស័ព្ទដឹកជញ្ជូន ហើយមានតែប្រទេសដែលត្រូវបានអនុញ្ញាតសម្រាប់ការចេញវិក្កយបត្រប៉ុណ្ណោះដែលនឹងមានសម្រាប់ផ្នែកទូរស័ព្ទចេញវិក្កយបត្រ។

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
km: នៅពេលបើកដំណើរការ ប្រអប់ធីកនឹងត្រូវបានផ្លាស់ទីទៅជំហានទំនាក់ទំនងដោយឯករាជ្យពីទីតាំងបង្ហាញដែលបានកំណត់នៅក្នុងការកំណត់កម្មវិធីជំនួយ Sendinblue ។

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
km: នៅពេលបើកដំណើរការ វិធីសាស្ត្រដឹកជញ្ជូនដំបូងដែលមាននឹងមិនត្រូវបានជ្រើសរើសដោយស្វ័យប្រវត្តិទេ នៅពេលដែលគ្មានវិធីដឹកជញ្ជូនផ្សេងទៀតត្រូវបានជ្រើសរើសពីមុនសម្រាប់កញ្ចប់ដឹកជញ្ជូននីមួយៗ។<br> ជម្រើសនេះនឹងត្រូវបានបើកដោយស្វ័យប្រវត្តិ ប្រសិនបើជម្រើសសម្រាប់សម្អាតវិធីសាស្ត្រដឹកជញ្ជូនដែលបានជ្រើសរើសត្រូវបានបើកសម្រាប់មុខងារទៅយកក្នុងស្រុក។

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
km: នៅពេលបើកដំណើរការ ប្រអប់អ៊ីមែលដឹកជញ្ជូនពីកម្មវិធីជំនួយ Bluehost នឹងត្រូវបានបញ្ចូលទៅក្នុងទម្រង់បង់ប្រាក់ចេញ។

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
km: នៅពេលដែលទំហំពុម្ពអក្សរនៅក្នុងប្រអប់ទម្រង់តូចជាង 16px Safari និងកម្មវិធីរុករកផ្សេងទៀតអាចពង្រីកដោយស្វ័យប្រវត្តិនៅលើឧបករណ៍ចល័តដើម្បីធ្វើឱ្យអត្ថបទកាន់តែងាយស្រួលអាន។ នៅពេលជម្រើសនេះត្រូវបានបើក វានឹងកំណត់ទំហំពុម្ពអក្សរសម្រាប់នៅខាងក្នុងវាលទម្រង់ទៅជា 16px នៅលើទំព័រដែលត្រូវបានកែលម្អដោយ Fluid Checkout ដើម្បីជៀសវាងការពង្រីកវា។

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
km: នៅពេលប្រើ Fluid Checkout មុខងារ multistep ពីកម្មវិធីជំនួយ Germanized PRO ក្លាយជាមិនចាំបាច់ ហើយអាចបណ្តាលឱ្យ <strong>មានកំហុសធ្ងន់ធ្ងរ ខណៈពេលដែលកំពុងដំណើរការការបញ្ជាទិញថ្មី</strong> ។ សូមបិទមុខងារពិនិត្យចេញច្រើនជំហានរបស់ Germanized PRO នៅក្នុងការកំណត់កម្មវិធីជំនួយ។

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
km: នៅពេលប្រើប្លង់ទូទាត់ប្រាក់ <em>&quot;1 ជួរឈរ&quot;</em> ជម្រើសនេះតែងតែត្រូវបានកំណត់ទៅ <em>&quot;មុនជំហានទូទាត់ប្រាក់&quot;</em> ហើយក៏អនុវត្តចំពោះទិដ្ឋភាពផ្ទៃតុផងដែរ។

en: WooCommerce Smart Coupons
km: គូប៉ុងឆ្លាតវៃ WooCommerce

en: WooCommerce page layout
km: ប្លង់ទំព័រ WooCommerce

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
km: អ្នកបានប្រើកម្មវិធីជំនួយមួយរយៈឥឡូវនេះ។ តើអ្នកចូលចិត្តវាយ៉ាងម៉េចដែរ?<br> សូមផ្តល់ឱ្យយើងនូវការវាយតម្លៃរហ័ស យើងពេញចិត្តចំពោះរាល់មតិកែលម្អ ហើយវាលើកទឹកចិត្តយើងឱ្យបន្តកែលម្អកម្មវិធីជំនួយ :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
km: ការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកមានចំនួនសរុបដល់ទៅ %s ។ មិនចាំបាច់បង់ប្រាក់បន្ថែមទេ។

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
km: ការដឹកជញ្ជូន

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
km: ការដឹកជញ្ជូន %d

en: yes
km: បាទ/ចាស៎
