fluid-checkout - en to gl translation catalogue (519 entries)

en: "Add" link button
gl: Botón de ligazón &quot;Engadir&quot;.

en: (Required)
gl: (obrigatorio)

en: (originally "%s")
gl: (orixinalmente &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
gl: * Mentres teñas unha subscrición activa.

en: 1 column
gl: 1 columna

en: 2 columns
gl: 2 columnas

en: 226 EUR value (Save 42%)
gl: Valor de 226 EUR (Aforra 42%)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
gl: <a href="%s" target="_blank">Compra unha nova clave de licenza</a> e continúa recibindo actualizacións e asistencia.

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
gl: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Inicie sesión na súa conta</a> para obter a súa clave de licenza ou <a href="%s" target="_blank">mercar unha nova clave de licenza</a> .

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
gl: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Inicia sesión na túa conta</a> para renovar a clave de licenza e seguir recibindo actualizacións e asistencia.

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
gl: <a target="_blank" href="%s">Actualiza a PRO</a> para desbloquear máis opcións.

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
gl: <p>Fluid Checkout necesita o formulario de pago clásico baseado en códigos curtos de WooCommerce para funcionar. Cando se usa Divi Builder para personalizar o aspecto da páxina de pago, os códigos curtos clásicos substitúense por widgets personalizados do Divi Builder para cada parte da páxina de pago. Estes widgets personalizados non son compatibles con Fluid Checkout.</p><p> Edita a túa páxina de pago substituíndo os widgets de Divi Builder polo widget de texto que contén o código curto <code>[woocommerce_checkout]</code> .</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
gl: <p>Este widget foi substituído por Fluid Checkout.</p><p> Ao usar Fluid Checkout, a páxina de pago debe usar o código abreviado orixinal de WooCommerce <code>[woocommerce_checkout]</code> para funcionar correctamente.</p><p> Para obter máis información, visite a documentación de Fluid Checkout.</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
gl: <p>Detectamos que estás a usar os complementos Data de entrega e entrega Hora para WooCommerce (gratis e PRO) de CodeRockz. A integración con estes complementos trasladouse a Fluid Checkout PRO.</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
gl: <strong>%1$s</strong> require que <strong>%2$s</strong> estea instalado e activado. <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
gl: Correspondencia da conta

en: Account matching / user matching
gl: Correspondencia de contas/correspondencia de usuarios

en: Account password
gl: Contrasinal da conta

en: Action link on the order summary at checkout.
gl: Ligazón de acción no resumo do pedido na compra.

en: Activate %s
gl: Activar %s

en: Activated
gl: Activado

en: Add %s
gl: Engadir %s

en: Add billing phone field to the checkout form.
gl: Engade o campo de teléfono de facturación ao formulario de pago.

en: Add extra fields to the checkout form
gl: Engade campos adicionais ao formulario de pago

en: Add shipping phone field to the checkout form.
gl: Engade o campo de teléfono de envío ao formulario de pago.

en: Add widget areas to the cart page
gl: Engade áreas de widgets á páxina do carro

en: Add widget areas to the checkout page
gl: Engade áreas de widgets á páxina de pago

en: Add widget areas to the order pay page
gl: Engade áreas de widgets á páxina de pago de pedidos

en: Add widget areas to the thank you page
gl: Engade áreas de widgets á páxina de agradecemento

en: Add-ons
gl: Complementos

en: Additional header sections
gl: Seccións adicionais de cabeceira

en: Additional notes
gl: Notas adicionais

en: Address Book
gl: Caderno de enderezos

en: Address book
gl: Caderno de enderezos

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
gl: Engade un correo electrónico de envío adicional e un campo de teléfono de envío á sección do enderezo de envío.

en: After Shipping Address
gl: Despois do enderezo de envío

en: After order sections
gl: Despois das seccións da orde

en: After shipping address
gl: Despois do enderezo de envío

en: After the cart actions
gl: Despois das accións do carro

en: After the cart items section
gl: Despois da sección de artigos do carro

en: After the order items section
gl: Despois da sección de artigos de pedido

en: After the order overview
gl: Despois da vista xeral da orde

en: After the order overview and payment instructions
gl: Despois da vista xeral do pedido e as instrucións de pago

en: After the order summary
gl: Despois do resumo da orde

en: After the order totals
gl: Despois dos totais da orde

en: After the progress bar
gl: Despois da barra de progreso

en: After the shipping section
gl: Despois da sección de envío

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
gl: Todas as funcións PRO + Todos os complementos a un prezo especial.

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
gl: Todos os complementos véndense por separado e requiren que o complemento <strong>Fluid Checkout Lite</strong> estea instalado e activado, excepto cando se indique.

en: All future add-ons *
gl: Todos os complementos futuros *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
gl: Todos os prezos mostrados en EUR. Se hai diverxencias cos prezos do noso sitio web, as ofertas que aparecen no sitio web substituiranse e aplicaranse.

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
gl: Permite aos clientes engadir unha mensaxe de agasallo e outras opcións relacionadas co agasallo ao pedido.

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
gl: Permite aos clientes cambiar as cantidades de produtos ou eliminar elementos directamente na páxina de pago.

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
gl: Permite aos clientes realizar pagamentos por pedidos creados manualmente polo administrador da tenda ou non completados durante o proceso de compra.

en: Already have an account?
gl: Xa tes unha conta?

en: Always show
gl: Mostrar sempre

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
gl: Crearase unha conta coa información proporcionada ao finalizar a compra.

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
gl: Apartamento, unidade, edificio, piso, etc.

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
gl: Aplicar estilos aos campos do formulario de pagamento de Stripe

en: As a step after shipping
gl: Como paso despois do envío

en: As a step before shipping
gl: Como paso antes do envío

en: As a sub-step after the shipping address section
gl: Como subpaso despois da sección de enderezos de envío

en: As a sub-step before the payment section
gl: Como subpaso antes da sección de pago

en: As a sub-step before the shipping address section
gl: Como subpaso antes da sección de enderezos de envío

en: As a substep after payment methods
gl: Como subpaso despois dos métodos de pago

en: As a substep before payment methods
gl: Como subpaso antes dos métodos de pago

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
gl: Asocie os pedidos do cliente convidado coa súa conta existente cando xa exista unha conta cos datos de contacto do cliente.

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
gl: Evite atrasos de entrega e clientes insatisfeitos. Recolle a <strong>información correcta do enderezo</strong> desde a primeira vez que compran contigo.

en: Bars
gl: Bares

en: Before Shipping Address
gl: Antes do enderezo de envío

en: Before checkout steps
gl: Pasos previos ao pago

en: Before coupon codes section
gl: Sección anterior aos códigos de cupón

en: Before shipping address
gl: Antes do enderezo de envío

en: Before the cart actions
gl: Antes das accións do carro

en: Before the cart items section
gl: Antes da sección de artigos do carro

en: Before the checkout steps
gl: Antes dos pasos da compra

en: Before the order items section
gl: Antes da sección de artigos de pedido

en: Before the order summary
gl: Antes do resumo da orde

en: Before the order totals
gl: Antes da orde total

en: Before the progress bar
gl: Antes da barra de progreso

en: Before the shipping section
gl: Antes da sección de envío

en: Below the order summary
gl: Debaixo do resumo da orde

en: Below the payment section
gl: Debaixo da sección de pago

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Billing phone
gl: Teléfono de facturación

en: Both below the payment section and the order summary
gl: Ambos debaixo da sección de pago e do resumo do pedido

en: Boxed
gl: En caixa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
gl: Solicitar

en: Captcha Pro by BestWebSoft
gl: Captcha Pro de BestWebSoft

en: Captcha position
gl: Posición Captcha

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
gl: Botón antes de facer o pedido

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
gl: Antes da sección de pedido

en: Carrier:
gl: Transportista:

en: Cart elements
gl: Elementos do carro

en: Cart items
gl: Artigos do carro

en: Cart items count
gl: Os artigos da cesta contan

en: Cart layout
gl: Disposición do carro

en: Cart optimizations
gl: Optimizacións de carros

en: Cart total:
gl: Total do carro:

en: Change email address to: {suggestion-value}
gl: Cambia o enderezo de correo electrónico a: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
gl: Cambia a visibilidade do campo do nome da empresa para a sección de enderezo de facturación no formulario de finalización da compra.

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
gl: Cambia a visibilidade do campo do nome da empresa para a sección do enderezo de envío no formulario de pago.

en: Change: %s
gl: Cambio: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
gl: Cambia o deseño dos detalles do pedido na páxina de agradecemento e nas páxinas da conta.

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
gl: Cambia o deseño da páxina de pago de pedidos para os pedidos existentes pendentes de pago do cliente.

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
gl: Comproba se hai <a href="%s">opcións de integración</a> dispoñibles para outros complementos que instalaches.

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
gl: A caixa de verificación &quot;Igual que o enderezo de envío/facturación&quot; está marcada de forma predeterminada

en: Checkout Below Place Order
gl: Paga abaixo Fai o pedido

en: Checkout Footer
gl: Pedido de páxina

en: Checkout Header - Desktop
gl: Cabeceira de pago - Escritorio

en: Checkout Header - Mobile
gl: Cabeceira de pago - Móbil

en: Checkout Order Summary
gl: Resumo do pedido de pago

en: Checkout Sidebar
gl: Barra lateral de pago

en: Checkout elements
gl: Elementos de checkout

en: Checkout fields
gl: Campos de pago

en: Checkout layout
gl: Disposición de pago

en: Checkout options
gl: Opcións de pago

en: Checkout progress
gl: Progreso da compra

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
gl: Facturación

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
gl: Contacto

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
gl: Pagamento

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
gl: Envío

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
gl: Cambiar

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
gl: Garda os cambios

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
gl: Escolla unha cor de fondo para o pé da páxina de pago. Só se aplica cando se usa o encabezado e o pé de páxina sen distraccións.

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
gl: Escolla unha cor de fondo para a cabeceira da páxina de pago. Só se aplica cando se usa o encabezado e o pé de páxina sen distraccións.

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
gl: Escolle unha cor de fondo para a páxina de pago. A cor aplícase ao elemento <em>do corpo</em> .

en: Choose a background color for the order summary section.
gl: Escolla unha cor de fondo para a sección de resumo do pedido.

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
gl: Escolla unha imaxe que se mostrará na cabeceira da páxina de pago. Só se aplica cando se usa o encabezado e o pé de páxina sen distraccións.

en: Choose in which position to display the order actions.
gl: Escolla en que posición quere mostrar as accións da orde.

en: Choose in which position to display the section.
gl: Escolla en que posición quere mostrar a sección.

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
gl: Escolla en que posición quere mostrar a sección de métodos de envío.

en: Choose in which step to display the billing phone field.
gl: Escolla en que paso mostrar o campo do teléfono de facturación.

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
gl: Escolla en que paso mostrar o campo do teléfono de envío.

en: Choose the style of the progress bar.
gl: Escolle o estilo da barra de progreso.

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
gl: Escolle onde mostrar a sección de cupóns dispoñibles na páxina de finalización da compra.

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
gl: Escolle que enderezo queres gardar como enderezo de envío para pedidos de recollida local.

en: Classic
gl: Clásico

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
gl: Eliminar imaxe

en: Click to go to the order summary
gl: Fai clic para ir ao resumo do pedido

en: Close and continue with checkout
gl: Pecha e continúa coa compra

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
gl: Pechar

en: Collapsed
gl: Contraído

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
gl: Recolle e <strong>valide os números de IVE da UE na páxina de pago</strong> , elimina os impostos sobre a base de cobro inverso e confirma a localización do cliente cando sexa necesario.

en: Company name field for billing address
gl: Campo do nome da empresa para o enderezo de facturación

en: Company name field for shipping address
gl: Campo de nome da empresa para o enderezo de envío

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Contact
gl: Contacto

en: Contact step
gl: Paso de contacto

en: Continue
gl: Continuar

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
gl: Controla se se usa o encabezado e o pé de páxina sen distraccións ou se mantén o encabezado e o pé de páxina do tema activo actualmente.

en: Coupon codes
gl: Códigos de cupón

en: Create an account
gl: Crea unha conta

en: Cross-sells
gl: Ventas cruzadas

en: Custom fields
gl: Campos personalizados

en: Dark mode
gl: Modo escuro

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Debug mode
gl: Modo de depuración

en: Debug options
gl: Opcións de depuración

en: Default button style
gl: Estilo de botón predeterminado

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
gl: Define a posición para mostrar a sección &quot;Realizar pedido&quot; e a caixa de verificación de termos.

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
gl: Define a posición para mostrar a sección captcha. Algunhas posicións poden non funcionar dependendo do tipo de captcha escollido.

en: Define the visibility of the additional order notes field.
gl: Defina a visibilidade do campo de notas de pedido adicionais.

en: Design template
gl: Modelo de deseño

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
gl: Modelos de deseño, páxinas optimizadas de cesta e pedidos recibidas, coincidencia de contas e moito máis.

en: Did you mean %s?
gl: Querías dicir %s?

en: Disable the theme checkout options
gl: Desactiva as opcións de compra do tema

en: Dismiss
gl: Descartar

en: Display as a cart section
gl: Mostrar como sección do carro

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
gl: Mostra os widgets da barra lateral de pago só ao ver o último paso de pago en dispositivos móbiles cando se usa o deseño de pago en varios pasos

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
gl: Mostra os botóns de pago rápido nunha liña para pantallas máis grandes

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
gl: Mostra a mensaxe de agasallo e outras opcións de agasallo na páxina de pago

en: Display message when an account exists with the email address provided
gl: Mostrar a mensaxe cando exista unha conta co enderezo de correo electrónico proporcionado

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
gl: Mostra novas seccións e cambia a orde das seccións nas notificacións por correo electrónico. Os estilos dos detalles dos pedidos nas notificacións por correo electrónico permanecen sen cambios.

en: Display order progress from the theme
gl: Mostra o progreso da orde a partir do tema

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
gl: Mostra os botóns de ligazón &quot;Engadir&quot; en minúsculas

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
gl: Mostra a páxina do carro cun deseño similar á páxina de pago.

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
gl: Mostra a barra de progreso da compra cando se utiliza o deseño de pago en varios pasos

en: Display the coupon codes section title
gl: Mostra o título da sección de códigos de cupón

en: Display the form field labels visible on the page
gl: Mostra as etiquetas dos campos do formulario visibles na páxina

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
gl: Mostra a mensaxe do agasallo como parte da táboa de detalles do pedido en lugar dunha sección separada

en: Display the gift message fields always expanded
gl: Mostra os campos da mensaxe de agasallo sempre expandidos

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
gl: Mostra os detalles do pedido cun deseño amplo na páxina de agradecemento

en: Display the order status progress bar
gl: Mostra a barra de progreso do estado do pedido

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
gl: Mostra widgets debaixo da cabeceira de pago para dispositivos móbiles. Só se mostra se se usa a cabeceira de pago do complemento.

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
gl: Mostra os widgets debaixo do botón de realizar o pedido na páxina de pago.

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
gl: Mostra widgets dentro do resumo do pedido na páxina de pago.

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
gl: Mostra os widgets no pé da compra. Só se mostra se se utiliza o pé de páxina de pago do complemento.

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
gl: Mostra widgets na cabeceira de pago para pantallas grandes. Só se mostra se se usa a cabeceira de pago do complemento.

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
gl: Mostra os widgets na barra lateral de pago despois do resumo do pedido.

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
gl: Mostra a sección de pago rápido ao realizar a compra cando as pasarelas de pago admitidas teñen esta función activada.

en: Distraction free header and footer
gl: Cabeceira e pé de páxina sen distraccións

en: Do not change placeholders
gl: Non cambie os marcadores de posición

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
gl: Non mostre a mensaxe de erro dos artigos do carro na parte superior da páxina de pago. Ao enviar o formulario de pago para completar a compra, sempre se mostrarán estas mensaxes de erro.

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
gl: Non ocultes os campos &quot;Liña de enderezo 2&quot; detrás dun botón de ligazón

en: Do not save any shipping address
gl: Non garde ningún enderezo de envío

en: Do not show
gl: Non mostrar

en: Don't show this again
gl: Non mostrar isto de novo

en: EU-VAT Assistant
gl: Asistente do IVE UE

en: Edit cart
gl: Editar carro

en: Edit cart contents at checkout page
gl: Edita o contido do carro na páxina de pago

en: Edit cart link
gl: Editar ligazón do carro

en: Edit the checkout page
gl: Edita a páxina de pago

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
gl: Activar verificación de correo: (función desactivada)

en: Enable cart page optimizations
gl: Activa as optimizacións da páxina do carro

en: Enable custom shipping email field
gl: Activa o campo de correo electrónico de envío personalizado

en: Enable dark mode
gl: Activa o modo escuro

en: Enable integrated coupon code section
gl: Activa a sección de código de cupón integrado

en: Enable international phone number fields
gl: Activar campos de números de teléfono internacionais

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
gl: Activa as opcións para editar os artigos do carro na páxina de pago

en: Enable order details customizations on email notifications
gl: Activa as personalizacións dos detalles do pedido nas notificacións por correo electrónico

en: Enable order pay page optimizations
gl: Activa as optimizacións da páxina de pago de pedidos

en: Enable phone number validation based on country rules
gl: Activa a validación do número de teléfono en función das regras do país

en: Enable thank you page and order details optimizations
gl: Activa as optimizacións da páxina de agradecemento e dos detalles do pedido

en: Enable the account matching feature
gl: Activa a función de coincidencia de contas

en: Enable the express checkout section
gl: Activa a sección de pago rápido

en: Enable wide layout on "My account" page.
gl: Activa o deseño amplo na páxina &quot;A miña conta&quot;.

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
gl: Mellora a túa experiencia de pago con estes complementos.

en: Enhanced select fields
gl: Campos de selección mellorados

en: Enter your code here
gl: Introduce o teu código aquí

en: Error:
gl: Erro:

en: Expanded
gl: Expandido

en: Expired on %s.
gl: Caducou o %s.

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
gl: Botóns de pago rápido dos métodos de pago admitidos

en: Express checkout
gl: Pago exprés

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
gl: Estende todas as bondades de Fluid Checkout á páxina do teu carro e ás páxinas de agradecemento.

en: Fix automatic zoom-in on form fields
gl: Corrixir o zoom automático nos campos do formulario

en: Fixed line
gl: Liña fixa

en: Fluid Checkout
gl: Checkout de fluídos

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
gl: Fluid Checkout PRO - Paquete

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
gl: Complementos Fluid Checkout e Data de entrega de CodeRockz

en: Fluid Checkout database update
gl: Actualización da base de datos Fluid Checkout

en: Fluid Checkout database updated successfully
gl: Base de datos Fluid Checkout actualizada correctamente

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
gl: Fluid Checkout non é compatible co deseño de caixa de Divi Builder

en: Footer background color
gl: Cor de fondo do pé de páxina

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
gl: Forzar os enderezos de facturación e envío ao mesmo (sección única)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
gl: Forzar un deseño amplo nas páxinas de WooCommerce

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
gl: Formata os números de teléfono segundo as regras de cada país.

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
gl: Estilos xerais para os pasos de finalización da compra, o resumo do pedido e outras seccións.<br> Tamén podería aplicarse a outras páxinas como as páxinas Carro, Pedido recibido e Ver pedido.

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
gl: A función de pago en varios pasos Germanized PRO debe estar desactivada cando se usa Fluid Checkout

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
gl: Consigue o paquete: só 129 EUR

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
gl: Obtén este complemento: 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
gl: Obtén este complemento: 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
gl: Obtén este complemento: 59 EUR

en: Gift message
gl: Mensaxe de agasallo

en: Gift messages and packing slips
gl: Mensaxes de agasallo e albaranes

en: Gift options
gl: Opcións de agasallo

en: Go to Germanized settings
gl: Vaia á configuración xermanizada

en: Go to Plugin Search
gl: Vaia á busca de complementos

en: Go to the home page
gl: Vaia á páxina de inicio

en: Google Address Autocomplete
gl: Autocompletado de enderezos de Google

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
gl: Genial! A túa páxina de pago agora está funcionando en Fluid Checkout.

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
gl: Valor de cor HTML. é dicir: #f3f3f3

en: Header
gl: Cabeceira

en: Header and footer
gl: Cabeceira e pé de páxina

en: Header and footer template
gl: Modelo de cabeceira e pé de páxina

en: Header and footer templates
gl: Modelos de cabeceira e pé de páxina

en: Header background color
gl: Cor de fondo da cabeceira

en: Here are a few resources for you to get started:
gl: Aquí tes algúns recursos para comezar:

en: Hidden
gl: Oculto

en: Hidden (remove field)
gl: Oculto (eliminar campo)

en: Hide cart items errors at the checkout page
gl: Ocultar os erros dos artigos do carro na páxina de pago

en: Hide optional fields behind a link button
gl: Ocultar campos opcionais detrás dun botón de ligazón

en: Highlight the billing address section in the checkout form
gl: Resalte a sección do enderezo de facturación no formulario de pago

en: Highlight the order totals row in the order summary table
gl: Resalte a fila de totais de pedidos na táboa de resumo de pedidos

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
gl: Destaque a sección do enderezo de envío no formulario de pago

en: I already have it – Hide this offer
gl: Xa o teño: ocultar esta oferta

en: I need help!
gl: Necesito axuda!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
gl: Se está marcado, infórmase de erros tipográficos no correo electrónico aos usuarios. (Esta función desactivouse porque Fluid Checkout ofrece a función. Os cambios nesta opción non terán efecto)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
gl: Se o campo se define como &quot;opcional&quot;, que é o estado de visibilidade predeterminado, non se aplicarán cambios para que outros complementos apliquen os cambios que precisen.

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
gl: Se algunha vez necesitas axuda, <a href="%s" target="_blank">abre un ticket de asistencia</a> na nosa canle de asistencia oficial.

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
gl: Ignora os campos obrigatorios de pago adicionais ao pagar cunha pasarela de pago de pago rápido compatible

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
gl: Non se seleccionou ningunha imaxe.

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
gl: Estado inicial da sección de resumo de pedidos expandible en móbiles.

en: Inside the cart items section
gl: Dentro da sección de artigos do carro

en: Inside the order items section
gl: Dentro da sección de artigos de pedido

en: Inside the order overview
gl: Dentro da vista xeral do pedido

en: Inside the order summary
gl: Dentro do resumo do pedido

en: Installed &mdash; Activate
gl: Instalado — Activar

en: Integrated coupon code field on the cart page
gl: Campo de código de cupón integrado na páxina do carro

en: Integrations
gl: Integracións

en: International phone numbers
gl: Números de teléfono internacionais

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
gl: Recoméndase manter marcada esta opción para reducir o número de campos de entrada abertos, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">lea a investigación</a> .

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
gl: Recoméndase manter esta opción activada para unha mellor experiencia de usuario.

en: Layout &amp; design
gl: Maquetación e deseño

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
gl: Disposición de artigos de venda cruzada na páxina do carro.

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
gl: Permite aos clientes <strong>gardar varios enderezos de envío e facturación</strong> na súa conta e escoller cales usar nas páxinas de pago e cesta.

en: License key cancelled.
gl: Clave de licenza cancelada.

en: License keys
gl: Claves de licenza

en: Link to shop page
gl: Ligazón á páxina da tenda

en: Load unminified assets
gl: Cargar activos non minificados

en: Local pickup
gl: Recollida local

en: Local pickup and in-store collection
gl: Recollida local e recollida en tenda

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
gl: Iniciar sesión

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
gl: Ou continúa como convidado

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
gl: Ou continúa a continuación

en: Log in to your account
gl: Inicia sesión na túa conta

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
gl: Iniciaches sesión como %1$s. <a href="%2$s">Pechar sesión</a>

en: Logo image
gl: Imaxe do logotipo

en: Mailchimp for WooCommerce
gl: Mailchimp para WooCommerce

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
gl: Fai que a barra de progreso da compra permaneza visible mentres te desprazas

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
gl: Fai as etiquetas do botón de ligazón &quot;Engadir&quot; do campo opcional en <code>lowercase</code> (por exemplo, &quot;Engadir número de teléfono&quot; en lugar de &quot;Engadir número de teléfono&quot;). Esta opción tamén afecta aos botóns de ligazón dos campos do código do cupón.

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
gl: Fai que o resumo do pedido permaneza visible na páxina do carro mentres te desprazas

en: Make the order summary stay visible while scrolling
gl: Fai que o resumo do pedido permaneza visible mentres te desprazas

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the billing address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the billing address can be copied to the billing address when that option is checked.
gl: Podería ser forzado como &quot;obrigatorio&quot; se a sección do enderezo de facturación se mostra despois da sección do enderezo de facturación e o campo do teléfono de facturación está configurado como &quot;obrigatorio&quot;. Isto é necesario para garantir que o enderezo de facturación se poida copiar no enderezo de facturación cando esa opción estea marcada.

en: Maybe be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required. This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked.
gl: Podería ser forzado como &quot;obrigatorio&quot; se a sección do enderezo de facturación se mostra despois da sección do enderezo de envío e o campo do teléfono de facturación está configurado como &quot;obrigatorio&quot;. Isto é necesario para garantir que o enderezo de envío se poida copiar no enderezo de facturación cando esa opción estea marcada.

en: Minimalist
gl: Minimalista

en: Mobile
gl: Móbil

en: More design templates
gl: Máis modelos de deseño

en: More information
gl: Máis información

en: More positions for the coupon code on the checkout page
gl: Máis posicións para o código do cupón na páxina de pago

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
gl: Máis útil cando a sección de resumo do pedido non ten unha cor de fondo resaltada. Tamén se pode aplicar ás páxinas de cesta, pedidos recibidos e ver pedidos cando se usa Fluid Checkout PRO.

en: Move the sign up checkbox to the contact step
gl: Move a caixa de verificación de rexistro ao paso de contacto

en: Multi step
gl: Varios pasos

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
gl: Múltiples enderezos gardados para o envío e a facturación.

en: My account layout
gl: Disposición da miña conta

en: No
gl: Non

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
gl: Non hai integracións dispoñibles neste momento nesta sección. As opcións relacionadas con cada complemento só aparecerán aquí se ese complemento está activado.

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
gl: Non hai opcións de claves de licenza dispoñibles neste momento nesta sección. As opcións relacionadas con cada complemento ou complemento aparecerán aquí cando se active ese complemento.

en: Not selected yet.
gl: Aínda non seleccionado.

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
gl: Número de elementos de venda cruzada para mostrar na páxina do carro

en: On the sidebar
gl: Na barra lateral

en: On the site header (requires distraction-free header)
gl: Na cabeceira do sitio (require unha cabeceira sen distraccións)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
gl: Só aplicable se o uso de códigos de cupón está activado na configuración de WooCommerce.

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
gl: Só aplicable cando o código do cupón se mostra como unha sección separada nas páxinas de compra ou cesta.

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
gl: Só aplicable cando se utiliza a cabeceira do tema Impreza na páxina de pago.

en: Only applies when using a block-based theme.
gl: Só se aplica cando se usa un tema baseado en bloques.

en: Only show allowed countries for shipping or billing
gl: Mostra só os países permitidos para o envío ou a facturación

en: Only used for shipping-related questions.
gl: Só se usa para preguntas relacionadas co envío.

en: Optimized cart page
gl: Páxina de carro optimizada

en: Optimized horizontal cross-sells layout
gl: Disposición de venda cruzada horizontal optimizada

en: Optimized order received / thank you page
gl: Pedido optimizado recibido / páxina de agradecemento

en: Optional
gl: Opcional

en: Optional fields
gl: Campos opcionais

en: Or
gl: Ou

en: Order actions
gl: Orde de accións

en: Order details layout
gl: Disposición de detalles do pedido

en: Order details optimizations
gl: Optimizacións de detalles de pedidos

en: Order downloads
gl: Ordena descargas

en: Order notes
gl: Notas de orde

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
gl: O número de pedido e o recibo enviaranse a este enderezo de correo electrónico.

en: Order pay
gl: Orde de pago

en: Order pay page
gl: Páxina de pagamento de pedidos

en: Order progress
gl: Progreso da orde

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Order summary
gl: Resumo do pedido

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
gl: Mostra seccións de cabeceira adicionais se está activada na configuración do tema.

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
gl: Sae a sección de breadcrumbs do tema Fennik ao usar o encabezado e o pé de páxina de Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
gl: Saia a sección de pasos de compra de Betheme nas páxinas de compra, cesta e pedidos recibidos.

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
gl: Saia a sección de pasos de pago do tema The Gem cando use o encabezado e o pé de páxina de Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
gl: Mostra a sección dos pasos de finalización da compra do tema Bookshelf ao usar Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
gl: Sae a sección de pasos de pago do tema Kapee nas páxinas de compra, cesta e pedidos recibidos.

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
gl: Mostra a sección dos pasos de finalización da compra desde o tema Nyture ao usar Fluid Checkout.

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
gl: Sae a sección de pasos de pago do tema Porto nas páxinas de compra, cesta e pedidos recibidos.

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
gl: Saia a sección de pasos de pago do tema Pressmart nas páxinas de compra, cesta e pedidos recibidos.

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
gl: Saia a sección de pasos de pago do tema Woodmart cando use o encabezado e o pé de páxina de Fluid Checkout.

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
gl: Anule a posición da caixa de verificación de subscrición na páxina de pago e móstraa sempre no paso de contacto

en: Page background color
gl: Cor de fondo da páxina

en: Page template
gl: Modelo de páxina

en: Parcel terminal
gl: Terminal de paquetería

en: Payment form
gl: Formulario de pagamento

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
gl: Tipos de validación de números de teléfono empregados cando a validación precisa está activada.

en: Pick a Locker
gl: Escolle un armario

en: Pickup point
gl: Punto de recollida

en: Pickup point not selected yet.
gl: O punto de recollida aínda non está seleccionado.

en: Pickup point:
gl: Punto de recollida:

en: Place order
gl: Fai o pedido

en: Please verify your phone number.
gl: Verifica o teu número de teléfono.

en: Position for the extra order summary section on mobile.
gl: Posición para a sección adicional de resumo do pedido no móbil.

en: Position on checkout page
gl: Posición na páxina de finalización da compra

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
gl: Evita a selección automática do primeiro método de envío

en: Proceed to %s
gl: Vaia a %s

en: Proceed to billing
gl: Proceder á facturación

en: Proceed to contact
gl: Procede ao contacto

en: Proceed to payment
gl: Proceder ao pago

en: Proceed to shipping
gl: Procede ao envío

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Rate the plugin
gl: Valora o complemento

en: Read documentation
gl: Ler documentación

en: Read the documentation.
gl: Le a documentación.

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
gl: Le a guía de instalación <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a> .

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
gl: Recoméndase só cando a maioría dos clientes realmente necesitan o campo &quot;Enderezo liña 2&quot; ou cando é fundamental obter o enderezo de envío correcto (é dicir, se entrega alimentos e outros produtos perecedoiros).

en: Remove
gl: Eliminar

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
gl: Elimina a sección de enderezos de envío cando se selecciona un método de envío de recollida local.

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
gl: Substitúe os compoñentes do menú despregable <code>select2</code> por <code>TomSelect</code>

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
gl: Substitúe os campos de creación da conta cunha notificación e unha opción para iniciar sesión. Nalgúns contextos, é posible que se recomande deixar esta opción desactivada para protexer a privacidade dos clientes.

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
gl: Substitúe o enderezo de envío pola localización do punto de recollida cando se selecciona un método de envío de recollida local.

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Same as billing address
gl: O mesmo que o enderezo de facturación

en: Same as shipping address
gl: Igual que o enderezo de envío

en: Save same as the billing address
gl: Garda o mesmo que o enderezo de facturación

en: Save the selected pickup location
gl: Garda o lugar de recollida seleccionado

en: Select an image
gl: Seleccione unha imaxe

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
gl: Seleccione a posición onde mostrar a sección do enderezo de facturación na páxina de pago.

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
gl: Seleccione a posición onde mostrar a sección de códigos de cupón na páxina do carro. Só aplicable cando o carro AJAX e os códigos de cupón integrados na páxina de pago están activados.

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
gl: Seleccione a posición onde mostrar a sección de códigos de cupón na páxina de pago.

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
gl: Seleccione a posición onde mostrar a sección de vendas cruzadas na páxina do carro.

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
gl: Seleccione a posición onde mostrar os custos de envío e a calculadora na páxina do carro.

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
gl: Seleccione o estilo do botón &quot;aplicar cupón&quot;. Só aplicable cando se mostra a sección do código do cupón &quot;Antes dos pasos da compra&quot; na páxina de pago ou &quot;Antes da sección de artigos do carro&quot; na páxina do carro.

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
gl: É necesario seleccionar un punto de recollida cando se envía con FermoPoint.

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
gl: É necesario seleccionar un punto de recollida antes de continuar.

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
gl: Sendinblue - Mercadeo por correo electrónico de WooCommerce

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
gl: Establece <code>font-size</code> dentro dos campos do formulario en 16 px

en: Settings
gl: Configuración

[ctx: Settings section]
en: Cart
gl: Carro

[ctx: Settings section]
en: Order pay
gl: Orde de pago

[ctx: Settings section]
en: Thank you
gl: Grazas

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
gl: Integracións

[ctx: Settings section title]
en: License keys
gl: Claves de licenza

en: Setup & Documentation
gl: Configuración e documentación

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
gl: Configura o deseño e o deseño nas <a href="%s">opcións de pago</a> .

en: Shipping
gl: Envío

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Shipping method
gl: Método de envío

en: Shipping methods
gl: Métodos de envío

en: Shipping phone
gl: Teléfono de envío

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
gl: Mostra un botón de ligazón no subpaso do lugar de recollida para borrar os métodos de envío escollidos. Pódese usar para mostrar de novo a sección do enderezo de envío se previamente se seleccionou un método de recollida local.

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
gl: Mostra un exemplo de número de teléfono válido dentro dos campos de teléfono

en: Show country code beside the flag
gl: Mostra o código do país xunto á bandeira

en: Show if not defined
gl: Mostrar se non está definido

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
gl: Mostrar a opción para borrar os métodos de envío no subpaso do lugar de recollida

en: Sign up checkbox position
gl: Posición da caixa de verificación de rexistro

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
gl: Validación simplificada do IVE da UE para a túa tenda.

en: Single step
gl: Paso único

en: Skip to content
gl: Ir ao contido

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
gl: Son necesarios algúns cambios na base de datos. Como con calquera actualización, recomendámosche que <strong>fagas unha copia de seguridade completa do teu sitio web antes de continuar</strong> .

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
gl: Algunhas funcións de WooCommerce Checkout Manager de Quadlayers poden non funcionar como se espera cando se usa con Fluid Checkout. Lea <a href="%s">a nosa documentación</a> para obter máis información e solucións alternativas.

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
gl: Algunhas opcións poden non ser compatibles con algúns complementos e temas.

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
gl: Espazo para a cabeceira do sitio na páxina de pago (en píxeles)

en: Special offers
gl: Ofertas especiais

en: Split
gl: Dividir

en: Step %1$s of %2$s
gl: Paso %1$s de %2$s

en: Subscribe checkbox
gl: Caixa de verificación Subscribirse

[ctx: Substep review text]
en: None.
gl: Ningún.

en: Support
gl: Apoio

en: Thank you page
gl: Grazas páxina

en: Thank you page & order details layout
gl: Grazas á páxina e deseño dos detalles do pedido

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
gl: Grazas por escoller Fluid Checkout!

en: The Bluehost Plugin
gl: O complemento Bluehost

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
gl: O número CNPJ &quot;{cnpj_number}&quot; non é válido.

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
gl: O número de CPF &quot;{cpf_number}&quot; non é válido.

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
gl: As mellores ferramentas para <strong>mellorar aínda máis a túa taxa de conversión de pago de WooCommerce</strong> e facer que a experiencia de compra sexa consistente durante toda a viaxe.

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
gl: O paquete inclúe todos os complementos que ofrecemos actualmente e os complementos de Fluid Checkout que lanzaremos no futuro.

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
gl: A caixa de verificación &quot;Igual que o enderezo de envío&quot; comezará como está marcada por defecto cando se amose primeiro a sección do enderezo de envío.<br> A caixa de verificación &quot;Igual que o enderezo de facturación&quot; comezará como está marcada de forma predeterminada cando se mostre primeiro a sección do enderezo de facturación.<br> Recoméndase deixar marcada esta opción para reducir significativamente o número de campos de entrada abertos na compra, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">le a investigación</a> .

en: The database changes where applied successfully.
gl: A base de datos cambia cando se aplica correctamente.

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
gl: O modelo de deseño <em>&quot;Dividir&quot;</em> non está dispoñible cando se usa o deseño <em>&quot;1 columna&quot;</em> e volverá a <em>&quot;Minimalista&quot;</em> se se escolle.

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
gl: A opción <em>&quot;Na cabeceira do sitio&quot;</em> só se aplica cando se usa a cabeceira sen distraccións.

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
gl: As opcións mostran a imaxe do produto, o campo de cantidade, o botón Eliminar e a ligazón á páxina do produto engadido polo tema están desactivados por defecto.

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
gl: O plugin WooCommerce Checkout Manager de Quadlayers non é compatible con Fluid Checkout.

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
gl: O destino de envío sempre está definido como &quot;Predeterminado para o enderezo de envío do cliente&quot; cando está activado Fluid Checkout. Os clientes aínda poden proporcionar diferentes enderezos de envío e facturación durante a compra, unha opción para configurar o enderezo de facturación predeterminado para que sexa o mesmo que o enderezo de envío está dispoñible en WooCommerce &gt; Configuración &gt; Fluid Checkout.

en: Theme Atomion
gl: Tema Atomion

en: Theme Betheme
gl: Tema Betheme

en: Theme Bookshelf
gl: Estante de libros temático

en: Theme Fennik
gl: Tema Fennik

en: Theme Go
gl: Tema Go

en: Theme Impreza
gl: Tema Impreza

en: Theme Ireca
gl: Tema Ireca

en: Theme Kapee
gl: Tema Kapee

en: Theme Nyture
gl: Tema Nyture

en: Theme Porto
gl: Tema Porto

en: Theme Pressmart
gl: Tema Pressmart

en: Theme The Gem
gl: Tema The Gem

en: Theme The7
gl: Tema 7

en: Theme Woodmart
gl: Tema Woodmart

en: Theme ZK Nito
gl: Tema ZK Nito

en: Theme's cross-sells layout
gl: Disposición de venda cruzada do tema

en: Theme's header and footer
gl: Cabeceira e pé de páxina do tema

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
gl: Estas opcións afectan á páxina de agradecemento, ver os detalles do pedido nas páxinas da conta e nas notificacións por correo electrónico.

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
gl: Estas opcións afectan á páxina de agradecemento, tamén coñecida como páxinas de pedido recibido ou de confirmación de pedido.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
gl: Estas áreas de widgets úsanse para engadir símbolos de confianza e distintivos de confianza na páxina do carro.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
gl: Estas áreas de widgets úsanse para engadir símbolos de confianza e distintivos de confianza na páxina de pago.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
gl: Estas áreas de widgets úsanse para engadir símbolos de confianza e distintivos de confianza na páxina de pago de pedidos.

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
gl: Estas áreas de widgets úsanse para engadir símbolos de confianza e distintivos de confianza na páxina de agradecemento.

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
gl: Isto garante que a sección de contido non sexa demasiado estreita nas páxinas de WooCommerce, incluíndo as páxinas de finalización da compra, cesta, pedido recibido, pago de pedidos e conta.

en: This field does not match the related field value.
gl: Este campo non coincide co valor do campo relacionado.

en: This is a required field.
gl: Este é un campo obrigatorio.

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
gl: Esta é unha funcionalidade experimental e pode que non funcione como se espera en todas as configuracións. Úsaa con precaución.

en: This is not a valid email address.
gl: Este non é un enderezo de correo electrónico válido.

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
gl: Esta opción afecta á páxina de confirmación do pedido (páxina de agradecemento) e aos detalles do pedido en páxinas de conta, correos electrónicos e albaranes.

en: Toll free
gl: Número gratuíto

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
gl: TomSelect é un compoñente de selección despregábel máis sinxelo que é menos propenso a erros que Select2, ao tempo que ofrece as mesmas funcións que realmente se usan nas páxinas de pago de WooCommerce.

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas

en: Trust symbols &amp; badges
gl: Símbolos e distintivos de confianza

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
gl: Símbolos de confianza no carro e páxinas de agradecemento

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
gl: Tenta asegurarte de que o número de teléfono sexa un número de móbil ou fixo válido segundo as regras do código de país seleccionado. Esta opción usa a función de validación precisa <code>intl-tel-input</code> , que pode dar falsos positivos para algúns números de teléfono.

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
gl: Ata un 40 % menos de campos de pago para cubrir.

en: Update database
gl: Actualizar base de datos

en: Upgrade to PRO
gl: Actualiza a PRO

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
gl: Actualiza a PRO: 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
gl: Usar o modelo de páxina de `Confirmación de pedido` para temas baseados en bloques

en: Use precise phone number validation
gl: Usar a validación precisa do número de teléfono

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
gl: seguinte paso

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
gl: Usar o modo de depuración afecta o rendemento do sitio web. Use esta opción só durante a resolución de problemas.

en: Valid until %s.
gl: Válido ata %s.

en: Verify Phone Number
gl: Verifica o número de teléfono

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
gl: Visita <a href="%s" target="_blank">a nosa documentación</a> para obter máis información sobre as funcións de Fluid Checkout.

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
gl: Visita o noso sitio web para obter máis información sobre os nosos complementos e complementos.

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
gl: Recomendámoslle configuralo como <em>expandido</em> para os seguintes países debido aos requisitos regulamentarios: <strong>Alemaña</strong> , <strong>Austria</strong> , <strong>Suíza</strong> , <strong>Países Baixos</strong> , <strong>Polonia</strong> , <strong>Bélxica</strong> e <strong>Francia</strong> .

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
gl: Recomendamos usar o encabezado e o pé de páxina sen distraccións para evitar distraccións na páxina de pago. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Le a investigación sobre o abandono do carro</a> .

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
gl: Cando está desactivada, a validación do campo do teléfono non comprobará se os códigos de país ou de área son válidos para o país.

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
gl: Cando estea activado, Fluid Checkout aplicará estilos optimizados para a compatibilidade co complemento. É posible que queiras desactivar isto se estás a usar estilos personalizados para os campos do formulario de pagamento de Stripe.

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
gl: Cando estea activado, só estarán dispoñibles os países que permiten o envío no campo do teléfono de envío e só os países que se permiten a facturación estarán dispoñibles para o campo do teléfono de facturación.

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
gl: Cando estea activado, a caixa de verificación moverase ao paso do contacto independentemente da localización de visualización definida na configuración do complemento Sendinblue.

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
gl: Cando está activado, o primeiro método de envío dispoñible non se seleccionará automaticamente cando non se seleccionou previamente ningún outro método de envío para cada paquete de envío.<br> Esta opción activarase automaticamente se a opción para borrar o método de envío seleccionado está activada para a función de recollida local.

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
gl: Cando estea activado, o campo de correo electrónico de envío do complemento Bluehost engadirase ao formulario de pago.

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
gl: Cando o tamaño da fonte dentro dos campos do formulario é inferior a 16 píxeles, Safari e outros navegadores poden ampliar automaticamente os dispositivos móbiles para facilitar a lectura do texto. Cando se habilita esta opción, establecerá o tamaño da fonte para dentro dos campos do formulario en 16 px nas páxinas optimizadas por Fluid Checkout para evitar que se amplíe.

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
gl: Ao usar Fluid Checkout, a función de varios pasos do complemento Germanized PRO faise innecesaria e pode causar <strong>erros críticos ao procesar novos pedidos</strong> . Desactive a función de pago en varios pasos Germanized PRO na configuración do complemento.

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
gl: Ao usar o deseño de finalización da compra <em>&quot;1 columna&quot;,</em> esta opción sempre se define en <em>&quot;Pasos previos á finalización da compra&quot;</em> e tamén se aplica á vista de escritorio.

en: WooCommerce Smart Coupons
gl: Cupóns intelixentes de WooCommerce

en: WooCommerce Stripe Gateway
gl: Pasarela de WooCommerce Stripe

en: WooCommerce page layout
gl: Maquetación de páxina de WooCommerce

en: Yes
gl: Si

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
gl: Leva un tempo usando o complemento. Como che parece ata agora?<br> Fainos unha valoración rápida, agradecemos todos os comentarios e anímanos a seguir mellorando o complemento :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
gl: O teu pedido ten un importe total pendente de %s. Non é necesario ningún pago adicional.

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
gl: Envío

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
gl: Envío %d
