fluid-checkout - en to as translation catalogue (524 entries)

en: "Add" link button
as: &quot;যোগ কৰক&quot; লিংক বুটাম

en: (PRO)
as: (প্ৰ&#39;)

en: (Required)
as: (প্ৰয়োজনীয়)

en: (experimental)
as: (পৰীক্ষামূলক)

en: (originally "%s")
as: (মূলতঃ &quot;%s&quot;)

en: * For as long as you have an active subscription.
as: * যেতিয়ালৈকে আপোনাৰ সক্ৰিয় চাবস্ক্ৰিপচন আছে।

en: 1 column
as: ১ স্তম্ভ

en: 2 columns
as: ২ টা স্তম্ভ

en: 226 EUR value (Save 42%)
as: 226 EUR মূল্য (42% ৰাহি কৰক)

en: <a href="%s" target="_blank">Purchase a new license key</a> and continue to receive updates and support.
as: <a href="%s" target="_blank">এটা নতুন অনুজ্ঞা চাবি ক্ৰয় কৰক</a> আৰু আপডেইট আৰু সমৰ্থন লাভ কৰি যাওক।

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to get your license key, or <a href="%s" target="_blank">purchase a new license key</a>.
as: আপোনাৰ অনুজ্ঞা চাবি পাবলৈ <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">আপোনাৰ একাউণ্টত লগ ইন কৰক</a> , বা <a href="%s" target="_blank">এটা নতুন অনুজ্ঞা চাবি ক্ৰয় কৰক</a> ।

en: <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">Log in to your account</a> to renew your license key and continue to receive updates and support.
as: আপোনাৰ অনুজ্ঞা চাবি নবীকৰণ কৰিবলে আৰু আপডেইট আৰু সমৰ্থন গ্ৰহণ কৰি যাবলৈ <a href="https://fluidcheckout.com/account/" target="_blank">আপোনাৰ একাউণ্টত লগ ইন কৰক</a> ।

en: <a target="_blank" href="%s">Upgrade to PRO</a> to unlock more options.
as: অধিক বিকল্পসমূহ আনলক কৰিবলে <a target="_blank" href="%s">PRO লৈ উন্নয়ন কৰক</a> ।

en: <p>Fluid Checkout needs the classic WooCommerce shortcode-based checkout form to work. When using the Divi Builder to customize the look and feel of the checkout page, the classic shortcodes are replaced with custom widgets from the Divi Builder for each part of the checkout page. These custom widgets are not compatible with Fluid Checkout.</p><p>Please edit your checkout page replacing the Divi Builder widgets with the a text widget containing the shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code>.</p>
as: <p>ফ্লুইড চেকআউটক কাম কৰিবলৈ ক্লাছিক WooCommerce শ্বৰ্টকোড-ভিত্তিক চেকআউট প্ৰপত্ৰৰ প্ৰয়োজন। চেকআউট পৃষ্ঠাৰ ৰূপ আৰু অনুভৱ স্বনিৰ্বাচিত কৰিবলে Divi বিল্ডাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত, ক্লাছিক চৰ্টকোডসমূহক চেকআউট পৃষ্ঠাৰ প্ৰতিটো অংশৰ বাবে Divi বিল্ডাৰৰ পৰা স্বনিৰ্বাচিত ৱিজেটসমূহৰ সৈতে সলনি কৰা হয়। এই স্বনিৰ্বাচিত ৱিজেটসমূহ ফ্লুইড চেকআউটৰ সৈতে সুসংগত নহয়।</p><p> অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ চেকআউট পৃষ্ঠা সম্পাদনা কৰক Divi বিল্ডাৰ ৱিজেটসমূহক চৰ্টকোড <code>[woocommerce_checkout]</code> ধাৰণ কৰা এটা লিখনী ৱিজেটৰ সৈতে সলনি কৰি।</p>

en: <p>This widget has been replaced by Fluid Checkout. </p><p>When using Fluid Checkout, the checkout page needs to use the original WooCommerce shortcode <code>[woocommerce_checkout]</code> to work properly.</p><p>For more information, visit the Fluid Checkout documentation.</p>
as: <p>এই ৱিজেটটো Fluid Checkout দ্বাৰা সলনি কৰা হৈছে।</p><p> তৰল চেকআউট ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত, চেকআউট পৃষ্ঠাই সঠিকভাৱে কাম কৰিবলে মূল WooCommerce চৰ্টকোড <code>[woocommerce_checkout]</code> ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব।</p><p> অধিক তথ্যৰ বাবে, তৰল চেকআউট আলেখ্যন চাওক।</p>

en: <p>We detected that you are using the plugins Delivery & Pickup Date Time for WooCommerce (free and PRO) by CodeRockz. Integration with these plugins have been moved to Fluid Checkout PRO.</p>
as: <p>আমি ধৰা পেলাইছো যে আপুনি CodeRockz দ্বাৰা WooCommerce ৰ বাবে ডেলিভাৰী আৰু পিকআপ তাৰিখ সময় (বিনামূলীয়া আৰু PRO) প্লাগইনসমূহ ব্যৱহাৰ কৰিছে। এই প্লাগইনসমূহৰ সৈতে সংহতি Fluid Checkout PRO লৈ স্থানান্তৰ কৰা হৈছে।</p>

en: <strong>%1$s</strong> requires <strong>%2$s</strong> to be installed and activated. <a href="%4$s">%3$s</a>
as: <strong>%1$s ৰ বাবে</strong> <strong>%2$s</strong> সংস্থাপন আৰু সক্ৰিয় কৰাৰ প্ৰয়োজন । <a href="%4$s">%3$s</a>

en: Account matching
as: একাউণ্ট মিলন

en: Account matching / user matching
as: একাউণ্ট মিলন / ব্যৱহাৰকাৰী মিলন

en: Account password
as: একাউণ্টৰ পাছৱৰ্ড

en: Action link on the order summary at checkout.
as: চেকআউটত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশত একচন লিংক।

en: Activate %s
as: %s সক্ৰিয় কৰক

en: Activated
as: সক্ৰিয় কৰা হৈছে

en: Add %s
as: %s যোগ কৰক

en: Add billing phone field to the checkout form.
as: চেকআউট ফৰ্মত বিলিং ফোন ক্ষেত্ৰ যোগ কৰক।

en: Add extra fields to the checkout form
as: চেকআউট প্ৰপত্ৰত অতিৰিক্ত ক্ষেত্ৰসমূহ যোগ কৰক

en: Add shipping phone field to the checkout form.
as: চেকআউট ফৰ্মত শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰ যোগ কৰক।

en: Add widget areas to the cart page
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত ৱিজেট অঞ্চল যোগ কৰক

en: Add widget areas to the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত ৱিজেট অঞ্চল যোগ কৰক

en: Add widget areas to the order pay page
as: অৰ্ডাৰ পে পৃষ্ঠাত ৱিজেট এলেকা যোগ কৰক

en: Add widget areas to the thank you page
as: ধন্যবাদ পৃষ্ঠাত ৱিজেট অঞ্চল যোগ কৰক

en: Add-ons
as: এড-অনসমূহ

en: Additional header sections
as: অতিৰিক্ত হেডাৰ অংশসমূহ

en: Additional notes
as: অতিৰিক্ত টোকা

en: Address Book
as: ঠিকনা পুথি

en: Address book
as: ঠিকনা পুথি

en: Adds an extra shipping email and shipping phone field to the shipping address section.
as: শিপিং ঠিকনা অংশত এটা অতিৰিক্ত শিপিং ইমেইল আৰু শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰ যোগ কৰে।

en: After Shipping Address
as: শিপিং ঠিকনাৰ পিছত

en: After order sections
as: অৰ্ডাৰৰ পিছত ছেকচন

en: After shipping address
as: শিপিং ঠিকনাৰ পিছত

en: After the cart actions
as: গাড়ীৰ কাৰ্য্যৰ পিছত

en: After the cart items section
as: গাড়ীৰ বস্তুৰ অংশৰ পিছত

en: After the order items section
as: অৰ্ডাৰ আইটেমছ ছেকচনৰ পিছত

en: After the order overview
as: অৰ্ডাৰৰ অভাৰভিউৰ পিছত

en: After the order overview and payment instructions
as: অৰ্ডাৰৰ অভাৰভিউ আৰু পেমেণ্টৰ নিৰ্দেশনাৰ পিছত

en: After the order summary
as: অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশৰ পিছত

en: After the order totals
as: অৰ্ডাৰ টোটালৰ পিছত

en: After the progress bar
as: প্ৰগ্ৰেছ বাৰৰ পিছত

en: After the shipping section
as: শিপিং অংশৰ পিছত

en: All PRO features + All add-ons for a special price.
as: সকলো PRO বৈশিষ্ট্য + বিশেষ মূল্যৰ বাবে সকলো এড-অন।

en: All add-ons are sold separately and require the <strong>Fluid Checkout Lite</strong> plugin to be installed and activated, except when noted.
as: সকলো এড-অন পৃথকে বিক্ৰী কৰা হয় আৰু <strong>Fluid Checkout Lite</strong> প্লাগইন সংস্থাপন আৰু সক্ৰিয় কৰাৰ প্ৰয়োজন হয়, লক্ষ্য কৰাৰ বাহিৰে।

en: All future add-ons *
as: ভৱিষ্যতৰ সকলো এড-অন *

en: All prices shown in EUR. If there are any divergencies with the prices on our website, the offers shown on the website superseed these and will be applied.
as: সকলো মূল্য EUR ত দেখুওৱা হৈছে। যদি আমাৰ ৱেবছাইটত মূল্যৰ সৈতে কোনো ধৰণৰ পাৰ্থক্য থাকে, তেন্তে ৱেবছাইটত দেখুওৱা অফাৰসমূহে এইবোৰৰ ঠাই লয় আৰু প্ৰয়োগ কৰা হ’ব।

en: Allow customers to add a gift message and other gift related options to the order.
as: গ্ৰাহকক অৰ্ডাৰত উপহাৰ বাৰ্তা আৰু অন্যান্য উপহাৰ সম্পৰ্কীয় বিকল্প যোগ কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ক।

en: Allow customers to change product quantities or removing items directly at the checkout page.
as: গ্ৰাহকসকলক চেকআউট পৃষ্ঠাত পোনপটীয়াকৈ পণ্যৰ পৰিমাণ সলনি কৰিবলৈ বা বস্তু আঁতৰাবলৈ অনুমতি দিয়ক।

en: Allows customers to make payments for orders that are either created manually by the store admin or not completed during checkout.
as: গ্ৰাহকসকলক ষ্ট&#39;ৰ প্ৰশাসকে নিজেই সৃষ্টি কৰা বা চেকআউটৰ সময়ত সম্পূৰ্ণ নকৰা অৰ্ডাৰৰ বাবে পেমেণ্ট কৰিবলৈ অনুমতি দিয়ে।

en: Already have an account?
as: ইতিমধ্যে একাউণ্ট আছেনে?

en: Always show
as: সদায় দেখুৱাব

en: An account will be created with the information provided at checkout when completing the order.
as: অৰ্ডাৰ সম্পূৰ্ণ কৰাৰ সময়ত চেকআউটত দিয়া তথ্যৰ সৈতে এটা একাউণ্ট সৃষ্টি কৰা হ’ব।

en: Apartment, unit, building, floor, etc.
as: এপাৰ্টমেণ্ট, ইউনিট, বিল্ডিং, মজিয়া আদি।

en: Apply styles to the Stripe payment form fields
as: ষ্ট্ৰাইপ পেমেণ্ট ফৰ্ম ক্ষেত্ৰসমূহত শৈলীসমূহ প্ৰয়োগ কৰক

en: As a step after shipping
as: শিপিং কৰাৰ পিছত এটা খোজ হিচাপে

en: As a step before shipping
as: শিপিং কৰাৰ আগতে এটা পদক্ষেপ হিচাপে

en: As a sub-step after the shipping address section
as: শিপিং ঠিকনা অংশৰ পিছত এটা উপ-পদক্ষেপ হিচাপে

en: As a sub-step before the payment section
as: পেমেণ্ট ছেকচনৰ আগৰ উপ-পদক্ষেপ হিচাপে

en: As a sub-step before the shipping address section
as: শিপিং ঠিকনা অংশৰ আগত এটা উপ-পদক্ষেপ হিচাপে

en: As a substep after payment methods
as: পেমেণ্ট পদ্ধতিৰ পিছত এটা উপপদক্ষেপ হিচাপে

en: As a substep before payment methods
as: পেমেণ্ট পদ্ধতিৰ আগত এটা উপপদক্ষেপ হিচাপে

en: Associate the guest customer's orders with their existing account when an account already exists with the customer's contact details.
as: অতিথি গ্ৰাহকৰ অৰ্ডাৰসমূহ তেওঁলোকৰ বৰ্তমানৰ একাউণ্টৰ সৈতে সংযুক্ত কৰক যেতিয়া গ্ৰাহকৰ যোগাযোগ বিৱৰণৰ সৈতে এটা একাউণ্ট ইতিমধ্যে আছে।

en: Avoid delivery delays and unsatisfied customers. Collect the <strong>correct address information</strong> from the first time they buy with you.
as: ডেলিভাৰীত পলম হোৱা আৰু অসন্তুষ্ট গ্ৰাহকৰ পৰা আঁতৰি থাকক। তেওঁলোকে আপোনাৰ সৈতে প্ৰথমবাৰৰ বাবে কিনাৰ পৰা <strong>সঠিক ঠিকনাৰ তথ্য</strong> সংগ্ৰহ কৰক।

en: Bars
as: বাৰ

en: Before Shipping Address
as: শিপিং ঠিকনা দিয়াৰ আগতে

en: Before checkout steps
as: চেকআউট পদক্ষেপৰ আগতে

en: Before coupon codes section
as: কুপন ক&#39;ড অংশৰ আগত

en: Before shipping address
as: শিপিং ঠিকনা দিয়াৰ আগতে

en: Before the cart actions
as: গাড়ীৰ কাৰ্য্যৰ আগতে

en: Before the cart items section
as: গাড়ীৰ বস্তুৰ অংশৰ আগত

en: Before the checkout steps
as: চেকআউট পদক্ষেপৰ আগতে

en: Before the order items section
as: অৰ্ডাৰ আইটেমছ ছেকচনৰ আগত

en: Before the order summary
as: অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশৰ আগত

en: Before the order totals
as: অৰ্ডাৰ টোটেল হোৱাৰ আগতে

en: Before the progress bar
as: প্ৰগ্ৰেছ বাৰৰ আগত

en: Before the shipping section
as: শিপিং অংশৰ আগতে

en: Below the order summary
as: তলত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ

en: Below the payment section
as: পেমেণ্ট অংশৰ তলত

en: Billing address
as: বিলিং ঠিকনা

en: Billing phone
as: বিলিং ফোন

en: Both below the payment section and the order summary
as: দুয়োটা তলত পেমেণ্ট ছেকচন আৰু অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ

en: Boxed
as: বক্সত ভৰাই থোৱা

en: Breadcrumbs
as: ব্ৰেডক্ৰামছ

[ctx: Button label for applying coupon codes]
en: Apply
as: প্ৰয়োগ কৰক

en: Captcha Pro by BestWebSoft
as: BestWebSoft দ্বাৰা Captcha Pro

en: Captcha position
as: কেপচা পজিচন

[ctx: Captcha position]
en: Before place order button
as: অৰ্ডাৰ দিয়াৰ আগতে বুটাম

[ctx: Captcha position]
en: Before place order section
as: অৰ্ডাৰ দিয়াৰ আগতে ছেকচন

en: Carrier:
as: বাহক:

en: Cart elements
as: কাৰ্ট উপাদানসমূহ

en: Cart items
as: কাৰ্টৰ বস্তু

en: Cart items count
as: কাৰ্টৰ বস্তুবোৰ গণনা কৰা হয়

en: Cart layout
as: কাৰ্টৰ বিন্যাস

en: Cart optimizations
as: কাৰ্ট অনুকূলন

en: Cart total:
as: কাৰ্টৰ মুঠ:

en: Change email address to: {suggestion-value}
as: ইমেইল ঠিকনা সলনি কৰক: {suggestion-value}

en: Change visibility for the company name field for the billing address section on the checkout form.
as: চেকআউট প্ৰপত্ৰত বিলিং ঠিকনা অংশৰ বাবে কোম্পানী নামৰ ক্ষেত্ৰৰ বাবে দৃশ্যমানতা সলনি কৰক।

en: Change visibility for the company name field for the shipping address section on the checkout form.
as: চেকআউট প্ৰপত্ৰত শিপিং ঠিকনা অংশৰ বাবে কোম্পানী নামৰ ক্ষেত্ৰৰ বাবে দৃশ্যমানতা সলনি কৰক।

en: Change: %s
as: পৰিবৰ্তন: %s

en: Changes the layout of order details on the thank you page and account pages.
as: ধন্যবাদ পৃষ্ঠা আৰু একাউণ্ট পৃষ্ঠাত অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণৰ বিন্যাস সলনি কৰে।

en: Changes the layout of order pay page for existing orders pending payment from the customer.
as: গ্ৰাহকৰ পৰা পেমেণ্ট বাকী থকা অৱস্থাত বৰ্তমানৰ অৰ্ডাৰসমূহৰ বাবে অৰ্ডাৰ পে পৃষ্ঠাৰ বিন্যাস সলনি কৰে।

en: Check if there are any <a href="%s">integration options</a> available for other plugins you have installed.
as: আপুনি সংস্থাপন কৰা অন্য প্লাগইনসমূহৰ বাবে কোনো <a href="%s">সংহতি বিকল্প</a> উপলব্ধ আছে নে নাই পৰীক্ষা কৰক।

en: Checkbox for "Same as shipping/billing address" checked by default
as: &quot;শ্বিপিং/বিলিং ঠিকনাৰ সৈতে একে&quot;ৰ বাবে চেকবক্স অবিকল্পিতভাৱে চেক কৰা হৈছে

en: Checkout
as: চেকআউট কৰক

en: Checkout Below Place Order
as: তলত চেকআউট অৰ্ডাৰ ৰাখক

en: Checkout Footer
as: চেকআউট ফুটাৰ

en: Checkout Header - Desktop
as: চেকআউট হেডাৰ - ডেস্কটপ

en: Checkout Header - Mobile
as: চেকআউট হেডাৰ - মোবাইল

en: Checkout Order Summary
as: চেকআউট অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ

en: Checkout Sidebar
as: চেকআউট চাইডবাৰ

en: Checkout elements
as: চেকআউট উপাদানসমূহ

en: Checkout fields
as: চেকআউট ক্ষেত্ৰসমূহ

en: Checkout layout
as: চেকআউট বিন্যাস

en: Checkout options
as: চেকআউট বিকল্পসমূহ

en: Checkout progress
as: চেকআউটৰ অগ্ৰগতি

[ctx: Checkout step title]
en: Billing
as: বিলিং

[ctx: Checkout step title]
en: Contact
as: যোগাযোগ কৰক

[ctx: Checkout step title]
en: Payment
as: পৰিশোধ

[ctx: Checkout step title]
en: Shipping
as: পঠিওৱা

[ctx: Checkout substep change link label]
en: Change
as: সলনি কৰা

[ctx: Checkout substep save link label]
en: Save changes
as: পৰিবৰ্তনসমূহ সংৰক্ষণ কৰক

en: Choose a background color for the checkout page footer. Only applies when using the distraction free header and footer.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাৰ ফুটাৰৰ বাবে এটা পটভূমি ৰং নিৰ্ব্বাচন কৰক। কেৱল বিক্ষিপ্ততামুক্ত হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: Choose a background color for the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
as: চেকআউট পৃষ্ঠা হেডাৰৰ বাবে এটা পটভূমি ৰং নিৰ্ব্বাচন কৰক। কেৱল বিক্ষিপ্ততামুক্ত হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: Choose a background color for the checkout page. Color is applied to the <em>body</em> element.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাৰ বাবে এটা পটভূমি ৰং বাছক। <em>শৰীৰৰ</em> উপাদানটোত ৰং প্ৰয়োগ কৰা হয়।

en: Choose a background color for the order summary section.
as: ক্ৰমৰ সাৰাংশ অংশৰ বাবে এটা পটভূমি ৰং বাছক।

en: Choose an image to be displayed on the checkout page header. Only applies when using the distraction free header and footer.
as: চেকআউট পৃষ্ঠা হেডাৰত প্ৰদৰ্শন কৰিবলে এটা ছবি নিৰ্ব্বাচন কৰক। কেৱল বিক্ষিপ্ততামুক্ত হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: Choose in which position to display the order actions.
as: কোনটো অৱস্থানত ক্ৰমৰ কাৰ্য্যসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose in which position to display the section.
as: কোনটো অৱস্থানত অংশটো প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose in which position to display the shipping methods section.
as: শিপিং পদ্ধতিৰ অংশ কোনটো অৱস্থানত প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose in which step to display the billing phone field.
as: কোনটো স্তৰত বিলিং ফোন ক্ষেত্ৰ প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose in which step to display the shipping phone field.
as: কোনটো পদক্ষেপত শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰ প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose the style of the progress bar.
as: অগ্ৰগতি বাৰৰ শৈলী বাছক।

en: Choose where to display the available coupons section on the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত উপলব্ধ কুপনসমূহ অংশ ক&#39;ত প্ৰদৰ্শন কৰিব নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Choose which address to save as the shipping address for local pickup orders.
as: স্থানীয় পিকআপ অৰ্ডাৰৰ বাবে শিপিং ঠিকনা হিচাপে কোনটো ঠিকনা সংৰক্ষণ কৰিব বাছক।

en: Classic
as: ক্লাছিক

[ctx: Clear image selection on admin pages.]
en: Remove image
as: ছবি আঁতৰাওক

en: Click to go to the order summary
as: অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশলৈ যাবলৈ ক্লিক কৰক

en: Close and continue with checkout
as: বন্ধ কৰক আৰু চেকআউটৰ সৈতে আগবাঢ়িব

[ctx: Close button aria-label]
en: Close
as: বন্ধ

en: Collapsed
as: ভাঙি পৰিল

en: Collect and <strong>validate EU VAT numbers at the checkout page</strong>, removes tax charges on reverse charge basis and confirms customer location when needed.
as: <strong>চেকআউট পৃষ্ঠাত ইউৰোপীয় ইউনিয়নৰ ভেট নম্বৰ সংগ্ৰহ আৰু বৈধ কৰক</strong> , বিপৰীত চাৰ্জৰ ভিত্তিত কৰ চাৰ্জ আঁতৰায় আৰু প্ৰয়োজনৰ সময়ত গ্ৰাহকৰ অৱস্থান নিশ্চিত কৰে।

en: Company name field for billing address
as: বিলিং ঠিকনাৰ বাবে কোম্পানী নামৰ ক্ষেত্ৰ

en: Company name field for shipping address
as: শিপিং ঠিকনাৰ বাবে কোম্পানী নামৰ ক্ষেত্ৰ

en: Confirm
as: নিশ্চিত

en: Contact
as: যোগাযোগ কৰক

en: Contact step
as: যোগাযোগৰ পদক্ষেপ

en: Continue
as: অব্যাহত ৰাখক

en: Controls whether to use the distraction free page header and footer or keep the currently active theme's header and footer.
as: বিক্ষিপ্ততামুক্ত পৃষ্ঠা হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰিব নে বৰ্তমানে সক্ৰিয় থিমৰ হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ৰাখিব সেইটো নিয়ন্ত্ৰণ কৰে।

en: Coupon codes
as: কুপন ক&#39;ড

en: Create an account
as: এটা একাউণ্ট তৈয়াৰ কৰক

en: Cross-sells
as: ক্ৰছ-চেল কৰে

en: Custom fields
as: স্বনিৰ্বাচিত ক্ষেত্ৰসমূহ

en: Dark mode
as: ডাৰ্ক মোড

en: Dashboard
as: ডেচব&#39;ৰ্ড

en: Debug mode
as: ডিবাগ ধৰণ

en: Debug options
as: ডিবাগ বিকল্পসমূহ

en: Default button style
as: অবিকল্পিত বুটাম শৈলী

en: Define the position to display "Place order" and terms checkbox section.
as: &quot;অৰ্ডাৰ স্থাপন কৰক&quot; আৰু চৰ্তসমূহ চেকবক্স অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান সংজ্ঞায়িত কৰক।

en: Define the position to display the captcha section. Some positions might not work depending on the captcha type chosen.
as: কেপচা অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান সংজ্ঞায়িত কৰক। নিৰ্বাচিত কেপচা ধৰণৰ ওপৰত নিৰ্ভৰ কৰি কিছুমান অৱস্থানে কাম নকৰিবও পাৰে।

en: Define the visibility of the additional order notes field.
as: অতিৰিক্ত ক্ৰমৰ টোকাসমূহ ক্ষেত্ৰৰ দৃশ্যমানতা সংজ্ঞায়িত কৰক।

en: Design template
as: ডিজাইন টেমপ্লেট

en: Design templates, optimized cart and order received pages, account matching, and much more.
as: ডিজাইন টেমপ্লেট, অনুকূলিত কাৰ্ট আৰু অৰ্ডাৰ লাভ কৰা পৃষ্ঠা, একাউণ্ট মিলন, আৰু বহুতো।

en: Did you mean %s?
as: আপুনি %s বুজাইছিল নেকি?

en: Disable the theme checkout options
as: থিম চেকআউট বিকল্পসমূহ নিষ্ক্ৰিয় কৰক

en: Dismiss
as: বৰ্খাস্ত

en: Display as a cart section
as: এটা কাৰ্ট অংশ হিচাপে প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display checkout sidebar widgets only when viewing the last checkout step on mobile devices when using multi-step checkout layout
as: বহু-পদক্ষেপ চেকআউট পৰিকল্পনা ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত মোবাইল ডিভাইচসমূহত শেষ চেকআউট পদক্ষেপ চাওঁতেহে চেকআউট চাইডবাৰ ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display express checkout buttons in one line for larger screens
as: ডাঙৰ পৰ্দাসমূহৰ বাবে এটা শাৰীত এক্সপ্ৰেছ চেকআউট বুটামসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display gift message and other gift options at the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত উপহাৰ বাৰ্তা আৰু অন্যান্য উপহাৰ বিকল্পসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display message when an account exists with the email address provided
as: বাৰ্তা প্ৰদৰ্শন কৰক যেতিয়া এটা একাউণ্ট প্ৰদান কৰা ইমেইল ঠিকনাৰ সৈতে থাকে

en: Display new sections and change order of sections on email notifications. Styles of order details on email notifications remain unchanged.
as: নতুন বিভাগসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক আৰু ইমেইল জাননীসমূহত অংশসমূহৰ ক্ৰম সলনি কৰক। ইমেইল জাননীসমূহত অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণৰ শৈলী অপৰিৱৰ্তিত থাকে।

en: Display order progress from the theme
as: থিমৰ পৰা ক্ৰমৰ অগ্ৰগতি প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the "Add" link buttons in lowercase
as: &quot;যোগ কৰক&quot; লিংক বুটামসমূহ সৰু আখৰেৰে প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the cart page with a layout similar to the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাৰ দৰে এটা বিন্যাসৰ সৈতে কাৰ্ট পৃষ্ঠা প্ৰদৰ্শন কৰক।

en: Display the checkout progress bar when using multi-step checkout layout
as: বহু-পদক্ষেপ চেকআউট পৰিকল্পনা ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত চেকআউট অগ্ৰগতি বাৰ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the coupon codes section title
as: কুপন ক&#39;ডসমূহ অংশৰ শিৰোনাম প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the form field labels visible on the page
as: পৃষ্ঠাত দৃশ্যমান প্ৰপত্ৰ ক্ষেত্ৰ লেবেলসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the gift message as part of the order details table instead of a separate section
as: উপহাৰ বাৰ্তাটো এটা পৃথক অংশৰ পৰিৱৰ্তে অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ টেবুলৰ অংশ হিচাপে প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the gift message fields always expanded
as: উপহাৰ বাৰ্তাৰ ক্ষেত্ৰসমূহ সদায় প্ৰসাৰিত কৰা প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the order details with wide layout on the thank you page
as: ধন্যবাদ পৃষ্ঠাত বহল বিন্যাসৰ সৈতে অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display the order status progress bar
as: অৰ্ডাৰৰ অৱস্থা অগ্ৰগতি বাৰ প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Display widgets below the checkout header for mobile devices. Only displayed if using the plugin's checkout header.
as: মোবাইল ডিভাইচসমূহৰ বাবে চেকআউট হেডাৰৰ তলত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক। কেৱল প্লাগইনৰ চেকআউট হেডাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেহে প্ৰদৰ্শিত হয়।

en: Display widgets below the place order button at the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত স্থান অৰ্ডাৰ বুটামৰ তলত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক।

en: Display widgets inside the order summary at the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশৰ ভিতৰত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক।

en: Display widgets on the checkout footer. Only displayed if using the plugin's checkout footer.
as: চেকআউট ফুটাৰত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক। কেৱল প্লাগইনৰ চেকআউট ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেহে প্ৰদৰ্শিত হয়।

en: Display widgets on the checkout header for large screens. Only displayed if using the plugin's checkout header.
as: ডাঙৰ পৰ্দাসমূহৰ বাবে চেকআউট হেডাৰত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক। কেৱল প্লাগইনৰ চেকআউট হেডাৰ ব্যৱহাৰ কৰিলেহে প্ৰদৰ্শিত হয়।

en: Display widgets on the checkout sidebar after the order summary.
as: অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশৰ পিছত চেকআউট চাইডবাৰত ৱিজেটসমূহ প্ৰদৰ্শন কৰক।

en: Displays the express checkout section at checkout when supported payment gateways have this feature enabled.
as: সমৰ্থিত পেমেণ্ট গেটৱেসমূহে এই বৈশিষ্ট্য সামৰ্থবান কৰিলে চেকআউটৰ সময়ত এক্সপ্ৰেছ চেকআউট অংশ প্ৰদৰ্শন কৰে।

en: Distraction free header and footer
as: বিক্ষিপ্ততামুক্ত হেডাৰ আৰু ফুটাৰ

en: Do not change placeholders
as: প্লেচহোল্ডাৰ সলনি নকৰিব

en: Do not display the cart items errors message at the top of the checkout page. When submitting the checkout form to complete the purchase, these error messages will always be displayed.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাৰ ওপৰত কাৰ্ট বস্তুসমূহৰ ভুল বাৰ্তা প্ৰদৰ্শন নকৰিব। ক্ৰয় সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ চেকআউট ফৰ্ম জমা দিয়াৰ সময়ত এই ভুল বাৰ্তাসমূহ সদায় প্ৰদৰ্শিত হ&#39;ব।

en: Do not hide "Address line 2" fields behind a link button
as: এটা লিংক বুটামৰ পিছফালে &quot;ঠিকনা শাৰী ২&quot; ক্ষেত্ৰসমূহ লুকুৱাব নালাগে

en: Do not save any shipping address
as: কোনো শিপিং ঠিকনা সংৰক্ষণ নকৰিব

en: Do not show
as: দেখুৱাব নালাগে

en: Don't show this again
as: এইটো আৰু দেখুৱাব নালাগে

en: EU-VAT Assistant
as: ইউৰোপীয় ইউনিয়ন-ভেট সহায়ক

en: Edit cart
as: সম্পাদনা কাৰ্ট

en: Edit cart contents at checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত কাৰ্টৰ বিষয়বস্তু সম্পাদনা কৰক

en: Edit cart link
as: কাৰ্ট লিংক সম্পাদনা কৰক

en: Edit the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠা সম্পাদনা কৰক

en: Enable Mail Check: (disabled feature)
as: মেইল পৰীক্ষা সামৰ্থবান কৰক: (অক্ষম বৈশিষ্ট্য)

en: Enable cart page optimizations
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠা অনুকূলন সামৰ্থবান কৰক

en: Enable custom shipping email field
as: স্বনিৰ্বাচিত শিপিং ইমেইল ক্ষেত্ৰ সামৰ্থবান কৰক

en: Enable dark mode
as: ডাৰ্ক মোড সামৰ্থবান কৰক

en: Enable integrated coupon code section
as: সংহত কুপন ক&#39;ড অংশ সামৰ্থবান কৰক

en: Enable international phone number fields
as: আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ফোন নম্বৰ ক্ষেত্ৰসমূহ সক্ষম কৰক

en: Enable options to edit cart items on the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত কাৰ্ট বস্তুসমূহ সম্পাদনা কৰিবলে বিকল্পসমূহ সামৰ্থবান কৰক

en: Enable order details customizations on email notifications
as: ইমেইল জাননীসমূহত অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ স্বনিৰ্বাচন সামৰ্থবান কৰক

en: Enable order pay page optimizations
as: অৰ্ডাৰ পে পেজ অপ্টিমাইজেচন সক্ষম কৰক

en: Enable phone number validation based on country rules
as: দেশৰ নিয়মৰ ওপৰত ভিত্তি কৰি ফোন নম্বৰৰ বৈধকৰণ সক্ষম কৰক

en: Enable thank you page and order details optimizations
as: ধন্যবাদ পৃষ্ঠা আৰু অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ অনুকূলন সামৰ্থবান কৰক

en: Enable the account matching feature
as: একাউণ্ট মিলন বৈশিষ্ট্য সামৰ্থবান কৰক

en: Enable the express checkout section
as: এক্সপ্ৰেছ চেকআউট অংশ সামৰ্থবান কৰক

en: Enable wide layout on "My account" page.
as: &quot;মোৰ একাউণ্ট&quot; পৃষ্ঠাত বহল বিন্যাস সামৰ্থবান কৰক।

en: Enhance your checkout experience with these add-ons.
as: এই এড-অনসমূহৰ সৈতে আপোনাৰ চেকআউট অভিজ্ঞতা বৃদ্ধি কৰক।

en: Enhanced select fields
as: উন্নত নিৰ্বাচিত ক্ষেত্ৰসমূহ

en: Enter your code here
as: ইয়াত আপোনাৰ ক&#39;ড দিয়ক

en: Error:
as: আঁসোৱাহ:

en: Expanded
as: সম্প্ৰসাৰিত

en: Expired on %s.
as: %s ত মেয়াদ উকলি গৈছে।

en: Express Checkout buttons from supported payment methods
as: সমৰ্থিত পেমেণ্ট পদ্ধতিৰ পৰা এক্সপ্ৰেছ চেকআউট বুটামসমূহ

en: Express checkout
as: এক্সপ্ৰেছ চেকআউট

en: Extend all the goodness of Fluid Checkout to your cart page and thank you pages.
as: তৰল চেকআউটৰ সকলো ভালপোৱা আপোনাৰ কাৰ্ট পৃষ্ঠা আৰু ধন্যবাদ পৃষ্ঠালৈ সম্প্ৰসাৰিত কৰক।

en: Fix automatic zoom-in on form fields
as: ফৰ্ম ক্ষেত্ৰসমূহত স্বয়ংক্ৰিয় জুম-ইন ঠিক কৰক

en: Fixed line
as: ফিক্সড লাইন

en: Fluid Checkout
as: তৰল চেকআউট

en: Fluid Checkout PRO
as: তৰল চেকআউট PRO

en: Fluid Checkout PRO – Bundle
as: ফ্লুইড চেকআউট পি আৰ অ’ – বাণ্ডিল

en: Fluid Checkout and Delivery Date plugins by CodeRockz
as: CodeRockz দ্বাৰা তৰল চেকআউট আৰু ডেলিভাৰী তাৰিখ প্লাগইনসমূহ

en: Fluid Checkout database update
as: তৰল চেকআউট ডাটাবেছ আপডেইট

en: Fluid Checkout database updated successfully
as: তৰল চেকআউট ডাটাবেইচ সফলভাৱে আপডেইট কৰা হৈছে

en: Fluid Checkout is not compatible with the Divi Builder checkout layout
as: তৰল চেকআউট Divi বিল্ডাৰ চেকআউট পৰিকল্পনাৰ সৈতে সুসংগত নহয়

en: Footer background color
as: ফুটাৰ পটভূমিৰ ৰং

en: Force billing and shipping addresses to the same (single section)
as: বিলিং আৰু শিপিং ঠিকনা একেটালৈ (একক অংশ)

en: Force wide layout on WooCommerce pages
as: WooCommerce পৃষ্ঠাসমূহত বহল বিন্যাস বলবৎ কৰক

en: Format phone numbers according to the rules for each country.
as: প্ৰতিখন দেশৰ নিয়ম অনুসৰি ফোন নম্বৰ ফৰ্মেট কৰক।

en: General styles for the checkout steps, order summary and other sections. <br>Might also apply to other pages such as the Cart, Order Received and View Order pages.
as: চেকআউট পদক্ষেপসমূহ, অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ আৰু অন্য বিভাগসমূহৰ বাবে সাধাৰণ শৈলীসমূহ।<br> অন্য পৃষ্ঠা যেনে কাৰ্ট, অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা আৰু অৰ্ডাৰ চাওক পৃষ্ঠাসমূহৰ বাবেও প্ৰযোজ্য হ&#39;ব পাৰে।

en: Germanized PRO multistep checkout feature needs to be disabled when using Fluid Checkout
as: জাৰ্মানাইজড PRO বহুপদক্ষেপ চেকআউট বৈশিষ্ট্য নিষ্ক্ৰিয় কৰিব লাগিব তৰল চেকআউট ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত

en: Get the Bundle – Only 129 EUR
as: বাণ্ডিলটো পাওক – মাত্ৰ ১২৯ ইউৰো

en: Get this add-on &mdash; 29 EUR
as: এই এড-অন পাওক — 29 EUR

en: Get this add-on &mdash; 39 EUR
as: এই এড-অন পাওক — 39 EUR

en: Get this add-on &mdash; 59 EUR
as: এই এড-অন পাওক — 59 EUR

en: Gift message
as: উপহাৰৰ বাৰ্তা

en: Gift messages and packing slips
as: উপহাৰৰ বাৰ্তা আৰু পেকিং স্লিপ

en: Gift options
as: উপহাৰৰ বিকল্প

en: Go to Germanized settings
as: জাৰ্মানাইজড ছেটিংছলৈ যাওক

en: Go to Plugin Search
as: প্লাগিন সন্ধানলৈ যাওক

en: Go to the home page
as: হোম পেজলৈ যাওক

en: Google Address Autocomplete
as: গুগল ঠিকনা স্বয়ংসম্পূৰ্ণ

en: Great! Your checkout page is now running on Fluid Checkout.
as: মহান! আপোনাৰ চেকআউট পৃষ্ঠা এতিয়া তৰল চেকআউটত চলি আছে।

en: HTML color value. ie: #f3f3f3
as: HTML ৰঙৰ মান। অৰ্থাৎ: #f3f3f3

en: Header
as: হেডাৰ

en: Header and footer
as: হেডাৰ আৰু ফুটাৰ

en: Header and footer template
as: হেডাৰ আৰু ফুটাৰ টেমপ্লেট

en: Header and footer templates
as: হেডাৰ আৰু ফুটাৰ টেমপ্লেট

en: Header background color
as: হেডাৰৰ পটভূমিৰ ৰং

en: Here are a few resources for you to get started:
as: আপুনি আৰম্ভ কৰিবলৈ কেইটামান সম্পদ ইয়াত দিয়া হ&#39;ল:

en: Hidden
as: লুকাই থকা

en: Hidden (remove field)
as: লুকাই থকা (ক্ষেত্ৰ আঁতৰোৱা)

en: Hide cart items errors at the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত কাৰ্ট বস্তুৰ ভুল লুকুৱাওক

en: Hide optional fields behind a link button
as: এটা লিংক বুটামৰ পিছফালে বৈকল্পিক ক্ষেত্ৰসমূহ লুকুৱাওক

en: Highlight the billing address section in the checkout form
as: চেকআউট প্ৰপত্ৰত বিলিং ঠিকনা অংশ হাইলাইট কৰক

en: Highlight the order totals row in the order summary table
as: ক্ৰমৰ সাৰাংশ টেবুলত ক্ৰমৰ মুঠ শাৰী হাইলাইট কৰক

en: Highlight the shipping address section in the checkout form
as: চেকআউট প্ৰপত্ৰত শিপিং ঠিকনা অংশ হাইলাইট কৰক

en: I already have it – Hide this offer
as: মোৰ ইতিমধ্যে আছে – এই অফাৰটো লুকুৱাওক

en: I need help!
as: মোক সহায়ৰ প্ৰয়োজন!

en: If checked informs typos in email to users. (This feature has been disabled because Fluid Checkout offers the feature. Changes to this option will not take effect)
as: যদি চেক কৰা হয় তেন্তে ব্যৱহাৰকাৰীসকলক ইমেইলত টাইপ ভুলৰ বিষয়ে অৱগত কৰে। (এই বৈশিষ্ট্য নিষ্ক্ৰিয় কৰা হৈছে কাৰণ Fluid Checkout এ বৈশিষ্ট্য প্ৰদান কৰে। এই বিকল্পৰ পৰিবৰ্তনসমূহ কাৰ্যকৰী নহ&#39;ব)

en: If field is set as "optional", which is the default visibility state, no changes will be applied to let other plugins apply any changes they need.
as: যদি ক্ষেত্ৰখন &quot;ঐচ্ছিক&quot; হিচাপে সংহতি কৰা হয়, যি অবিকল্পিত দৃশ্যমানতাৰ অৱস্থা, অন্য প্লাগইনসমূহক তেওঁলোকৰ প্ৰয়োজনীয় যিকোনো পৰিবৰ্তন প্ৰয়োগ কৰিবলৈ কোনো পৰিবৰ্তন প্ৰয়োগ কৰা নহ&#39;ব।

en: If you ever need help, <a href="%s" target="_blank">open a support ticket</a> on our official support channel.
as: যদি আপুনি কেতিয়াবা সহায়ৰ প্ৰয়োজন হয়, তেন্তে আমাৰ অফিচিয়েল সমৰ্থন চেনেলত <a href="%s" target="_blank">এটা সমৰ্থন টিকট খুলিব</a> ।

en: Ignore additional checkout required fields when paying with a compatible express checkout payment gateway
as: এটা সুসংগত এক্সপ্ৰেছ চেকআউট পেমেণ্ট গেটৱেৰ সৈতে পেমেন্ট কৰাৰ সময়ত অতিৰিক্ত চেকআউট প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰসমূহ আওকাণ কৰক

[ctx: Image uploader.]
en: No image selected.
as: কোনো ছবি নিৰ্বাচিত কৰা হোৱা নাই।

en: Initial state for the expansible order summary section on mobile.
as: মোবাইলত সম্প্ৰসাৰণযোগ্য অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ অংশৰ বাবে প্ৰাৰম্ভিক অৱস্থা।

en: Inside the cart items section
as: গাড়ীৰ বস্তুৰ অংশৰ ভিতৰত

en: Inside the order items section
as: অৰ্ডাৰ আইটেমছ ছেকচনৰ ভিতৰত

en: Inside the order overview
as: অৰ্ডাৰৰ অভাৰভিউৰ ভিতৰত

en: Inside the order summary
as: ভিতৰত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ

en: Installed &mdash; Activate
as: সংস্থাপন কৰা হৈছে — সক্ৰিয় কৰক

en: Integrated coupon code field on the cart page
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত সংহত কুপন ক&#39;ড ক্ষেত্ৰ

en: Integrations
as: সংহতিসমূহ

en: International phone numbers
as: আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় ফোন নম্বৰ

en: It is recommended to keep this option checked to reduce the number of open input fields, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">read the research</a>.
as: মুক্ত ইনপুট ক্ষেত্ৰৰ সংখ্যা হ্ৰাস কৰিবলৈ এই বিকল্পটো পৰীক্ষা কৰি ৰখাটো বাঞ্ছনীয়, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#1-address-line-2--company-name-can-safely-be-collapsed-behind-a-link" target="_blank">গৱেষণা পঢ়ক</a> ।

en: It is recommended to keep this option enabled for a better user experience.
as: এটা উন্নত ব্যৱহাৰকাৰী অভিজ্ঞতাৰ বাবে এই বিকল্প সামৰ্থবান কৰি ৰখাটো উপদেশিত।

en: Layout &amp; design
as: লেআউট আৰু ডিজাইন

en: Layout of cross-sell items on the cart page.
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত ক্ৰছ-চেল বস্তুৰ বিন্যাস।

en: Let customers <strong>save multiple shipping and billing addresses</strong> on their account and choose which ones to use at checkout and cart pages.
as: গ্ৰাহকসকলক তেওঁলোকৰ একাউণ্টত <strong>একাধিক শিপিং আৰু বিলিং ঠিকনা সংৰক্ষণ কৰিবলৈ</strong> দিয়ক আৰু চেকআউট আৰু কাৰ্ট পৃষ্ঠাত কোনবোৰ ব্যৱহাৰ কৰিব বাছি লওক।

en: License key cancelled.
as: অনুজ্ঞা চাবি বাতিল কৰা হৈছে।

en: License keys
as: অনুজ্ঞা কি&#39;সমূহ

en: Link to shop page
as: দোকান পেজৰ লিংক

en: Load unminified assets
as: অমিনাইফাইড সম্পত্তি লোড কৰক

en: Local pickup
as: স্থানীয় পিকআপ

en: Local pickup and in-store collection
as: স্থানীয় পিকআপ আৰু ইন-ষ্ট’ৰ সংগ্ৰহ

[ctx: Log in link label at checkout contact step]
en: Log in
as: লগ ইন কৰক

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue as a guest
as: বা অতিথি হিচাপে আগবাঢ়ি যাব

[ctx: Log in separator label at for when guest checkout is disabled]
en: Or continue below
as: বা তলত আগবাঢ়ক

en: Log in to your account
as: আপোনাৰ একাউণ্টত লগ ইন কৰক

en: Logged in as %1$s. <a href="%2$s">Log out</a>
as: %1$s হিচাপে লগ ইন কৰা হৈছে। <a href="%2$s">লগ আউট কৰক</a>

en: Logo image
as: ল&#39;গ&#39; ছবি

en: Mailchimp for WooCommerce
as: WooCommerce ৰ বাবে Mailchimp

en: Make the checkout progress bar stay visible while scrolling
as: স্ক্ৰল কৰাৰ সময়ত চেকআউট অগ্ৰগতি বাৰ দৃশ্যমান হৈ থাকিব কৰক

en: Make the labels of optional field "Add" link button as <code>lowercase</code> (ie. "Add phone number" instead of "Add Phone Number"). This option also affects the link buttons for coupon code fields.
as: বৈকল্পিক ক্ষেত্ৰ &quot;যোগ কৰক&quot; লিংক বুটামৰ লেবেলসমূহক <code>lowercase</code> হিচাপে কৰক (অৰ্থাৎ &quot;ফোন নম্বৰ যোগ কৰক&quot;ৰ পৰিৱৰ্তে &quot;ফোন নম্বৰ যোগ কৰক&quot;)। এই বিকল্পই কুপন ক&#39;ড ক্ষেত্ৰসমূহৰ বাবে সংযোগ বুটামসমূহকো প্ৰভাৱিত কৰে।

en: Make the order summary stay visible on the cart page while scrolling
as: স্ক্ৰল কৰাৰ সময়ত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ কাৰ্ট পৃষ্ঠাত দৃশ্যমান হৈ থাকিবলৈ দিয়ক

en: Make the order summary stay visible while scrolling
as: স্ক্ৰল কৰাৰ সময়ত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ দৃশ্যমান হৈ থাকিব লাগে

en: Minimalist
as: নূন্যতমতাবাদী

en: Mobile
as: ম’বাইল

en: More design templates
as: অধিক ডিজাইন টেমপ্লেট

en: More information
as: অধিক তথ্য

en: More positions for the coupon code on the checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত কুপন ক&#39;ডৰ বাবে অধিক স্থান

en: Most useful when the order summary section does not have a highlighted background color. Might also apply to the Cart, Order Received and View Order pages when using Fluid Checkout PRO.
as: অতি উপযোগী যেতিয়া ক্ৰমৰ সাৰাংশ অংশত এটা হাইলাইট কৰা পটভূমিৰ ৰং নাথাকে। ফ্লুইড চেকআউট PRO ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত কাৰ্ট, অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা আৰু অৰ্ডাৰ চাওক পৃষ্ঠাসমূহতো প্ৰযোজ্য হব পাৰে।

en: Move the sign up checkbox to the contact step
as: চাইন আপ চেকবক্সক যোগাযোগ পদক্ষেপলৈ লৈ যাওক

en: Multi step
as: মাল্টি ষ্টেপ

en: Multiple saved addresses for shipping and billing.
as: শিপিং আৰু বিলিঙৰ বাবে একাধিক সংৰক্ষিত ঠিকনা।

en: My account layout
as: মোৰ একাউণ্টৰ বিন্যাস

en: No integrations available at the moment on this section. The options related to each plugin will only appear here if that plugin is activated.
as: এই বিভাগত এই মুহূৰ্তত কোনো সংহতি উপলব্ধ নহয়। প্ৰতিটো প্লাগইনৰ সৈতে জড়িত বিকল্পসমূহ ইয়াতহে দেখা যাব যদি সেই প্লাগইন সক্ৰিয় কৰা হয়।

en: No license keys options available at the moment on this section. The options related to each plugin or add-on will appear here when that plugin is activated.
as: এই বিভাগত এই মুহূৰ্তত কোনো অনুজ্ঞা কি&#39; বিকল্প উপলব্ধ নহয়। প্ৰতিটো প্লাগইন বা এড-অনৰ সৈতে জড়িত বিকল্পসমূহ ইয়াত উপস্থিত হ&#39;ব যেতিয়া সেই প্লাগইন সক্ৰিয় কৰা হ&#39;ব।

en: Not selected yet.
as: এতিয়াও নিৰ্বাচিত হোৱা নাই।

en: Number of cross-sell items to display on the cart page
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ ক্ৰছ-চেল বস্তুৰ সংখ্যা

en: Ok
as: ঠিক আছে

en: On the sidebar
as: চাইডবাৰত

en: On the site header (requires distraction-free header)
as: চাইট হেডাৰত (বিক্ষিপ্ততা-মুক্ত হেডাৰৰ প্ৰয়োজন)

en: Only applicable if use of coupon codes are enabled in the WooCommerce settings.
as: কেৱল প্ৰযোজ্য যদি WooCommerce সংহতিসমূহত কুপন ক&#39;ডসমূহৰ ব্যৱহাৰ সামৰ্থবান কৰা হয়।

en: Only applicable when coupon code is displayed as a separate section on the checkout or cart pages.
as: কেৱল তেতিয়াহে প্ৰযোজ্য যেতিয়া কুপন ক&#39;ড চেকআউট বা কাৰ্ট পৃষ্ঠাসমূহত এটা পৃথক অংশ হিচাপে প্ৰদৰ্শিত হয়।

en: Only applicable when using the Impreza theme header at the checkout page.
as: কেৱল চেকআউট পৃষ্ঠাত Impreza থিম হেডাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: Only applies when using a block-based theme.
as: কেৱল এটা ব্লক-ভিত্তিক থিম ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: Only show allowed countries for shipping or billing
as: কেৱল শিপিং বা বিলিঙৰ বাবে অনুমোদিত দেশসমূহ দেখুৱাওক

en: Only used for shipping-related questions.
as: কেৱল শিপিং সম্পৰ্কীয় প্ৰশ্নৰ বাবে ব্যৱহাৰ কৰা হয়।

en: Optimized cart page
as: অনুকূলিত কাৰ্ট পৃষ্ঠা

en: Optimized horizontal cross-sells layout
as: অনুকূলিত অনুভূমিক ক্ৰছ-চেলছ বিন্যাস

en: Optimized order received / thank you page
as: অনুকূলিত অৰ্ডাৰ লাভ কৰা হৈছে / ধন্যবাদ পৃষ্ঠা

en: Optional
as: বৈকল্পিক

en: Optional fields
as: বৈকল্পিক ক্ষেত্ৰসমূহ

en: Or
as: অথবা

en: Order actions
as: কাৰ্য্যসমূহ আদেশ কৰক

en: Order details layout
as: অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ বিন্যাস

en: Order details optimizations
as: অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ অনুকূলন

en: Order downloads
as: অৰ্ডাৰ ডাউনলোড

en: Order notes
as: অৰ্ডাৰ নোট

en: Order number and receipt will be sent to this email address.
as: অৰ্ডাৰ নম্বৰ আৰু ৰচিদ এই ইমেইল ঠিকনালৈ প্ৰেৰণ কৰা হ&#39;ব।

en: Order pay
as: পে অৰ্ডাৰ কৰক

en: Order pay page
as: পে পেজ অৰ্ডাৰ কৰক

en: Order progress
as: অগ্ৰগতিৰ অৰ্ডাৰ

en: Order status
as: অৰ্ডাৰৰ অৱস্থা

en: Order summary
as: অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ

en: Output additional header sections if enabled in the theme settings.
as: থিম সংহতিসমূহত সামৰ্থবান হ&#39;লে অতিৰিক্ত হেডাৰ অংশসমূহ আউটপুট কৰক।

en: Output the breadcrumbs section from the Fennik theme when using Fluid Checkout header and footer.
as: Fluid চেকআউট হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত Fennik থিমৰ পৰা breadcrumbs অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from Betheme on the checkout, cart and order received pages.
as: চেকআউট, কাৰ্ট আৰু অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা পৃষ্ঠাসমূহত Betheme ৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from The Gem theme when using Fluid Checkout header and footer.
as: তৰল চেকআউট হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত ৰত্ন থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Bookshelf theme when using Fluid Checkout.
as: তৰল চেকআউট ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত বুকশ্বেল্ফ থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Kapee theme on the checkout, cart and order received pages.
as: চেকআউট, কাৰ্ট আৰু অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা পৃষ্ঠাসমূহত Kapee থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Nyture theme when using Fluid Checkout.
as: তৰল চেকআউট ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত Nyture থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Porto theme on the checkout, cart and order received pages.
as: চেকআউট, কাৰ্ট আৰু অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা পৃষ্ঠাসমূহত পৰ্টো থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Pressmart theme on the checkout, cart and order received pages.
as: চেকআউট, কাৰ্ট আৰু অৰ্ডাৰ গ্ৰহণ কৰা পৃষ্ঠাসমূহত Pressmart থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Output the checkout steps section from the Woodmart theme when using Fluid Checkout header and footer.
as: তৰল চেকআউট হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত Woodmart থিমৰ পৰা চেকআউট পদক্ষেপসমূহ অংশ আউটপুট কৰক।

en: Override the position for the subscribe checkbox on the checkout page and always display it on the contact step
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত চাবস্ক্ৰাইব চেকবাকচৰ বাবে অৱস্থান অভাৰৰাইড কৰক আৰু সদায় ইয়াক পৰিচয় পদক্ষেপত প্ৰদৰ্শন কৰক

en: Page background color
as: পৃষ্ঠাৰ পটভূমিৰ ৰং

en: Page template
as: পৃষ্ঠা টেমপ্লেট

en: Parcel terminal
as: পাৰ্চেল টাৰ্মিনেল

en: Payment form
as: পেমেন্ট ফৰ্ম

en: Payment method
as: পেমেন্ট পদ্ধতি

en: Phone number validation types used when precise validation is enabled.
as: ফোন নম্বৰ বৈধকৰণ ধৰণসমূহ ব্যৱহৃত যেতিয়া নিখুঁত বৈধকৰণ সামৰ্থবান কৰা হয়।

en: Pick a Locker
as: এটা লকাৰ বাছি লওক

en: Pickup point
as: পিকআপ পইণ্ট

en: Pickup point not selected yet.
as: পিকআপ পইণ্ট এতিয়াও নিৰ্বাচিত হোৱা নাই।

en: Pickup point:
as: পিকআপ পইণ্ট:

en: Place order
as: অৰ্ডাৰ দিয়ক

en: Please verify your phone number.
as: অনুগ্ৰহ কৰি আপোনাৰ ফোন নম্বৰ পৰীক্ষা কৰক।

en: Position for the extra order summary section on mobile.
as: মোবাইলত অতিৰিক্ত অৰ্ডাৰৰ সাৰাংশ শিতানৰ বাবে পদ।

en: Position on checkout page
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত অৱস্থান

en: Prevent automatic selection of the first shipping method
as: প্ৰথম শিপিং পদ্ধতিৰ স্বয়ংক্ৰিয় নিৰ্বাচন ৰোধ কৰক

en: Proceed to %s
as: %s লৈ আগবাঢ়ক

en: Proceed to billing
as: বিলিংলৈ আগবাঢ়ক

en: Proceed to contact
as: যোগাযোগ কৰিবলৈ আগবাঢ়ক

en: Proceed to payment
as: পেমেণ্টলৈ আগবাঢ়ি যাওক

en: Proceed to shipping
as: শিপিংলৈ আগবাঢ়ক

en: Progress bar
as: প্ৰগ্ৰেছ বাৰ

en: Rate the plugin
as: প্লাগইনটোক ৰেটিং কৰক

en: Read documentation
as: নথিপত্ৰ পঢ়ক

en: Read the documentation.
as: নথিপত্ৰ পঢ়ক।

en: Read the installation guide <a href="%s" target="_blank">Getting stated with Fluid Checkout</a>.
as: সংস্থাপন সহায়ক পঢ়ক <a href="%s" target="_blank">তৰল পৰীক্ষাৰ সৈতে কোৱা হৈছে</a> ।

en: Recommended only when most customers actually need the "Address line 2" field, or when getting the right shipping address is crucial (ie. if delivering food and other perishable products).
as: কেৱল তেতিয়াহে পৰামৰ্শ দিয়া হয় যেতিয়া বেছিভাগ গ্ৰাহকে প্ৰকৃততে &quot;ঠিকনা লাইন ২&quot; ক্ষেত্ৰৰ প্ৰয়োজন হয়, বা যেতিয়া সঠিক শিপিং ঠিকনা পোৱাটো গুৰুত্বপূৰ্ণ হয় (অৰ্থাৎ যদি খাদ্য আৰু অন্যান্য নষ্ট হ&#39;ব পৰা সামগ্ৰী ডেলিভাৰী কৰা হয়)।

en: Remove
as: আঁতৰোৱা

en: Removes shipping address section when a local pickup shipping method is selected.
as: এটা স্থানীয় পিকআপ শিপিং পদ্ধতি নিৰ্ব্বাচিত হ&#39;লে শিপিং ঠিকনা অংশ আঁতৰায়।

en: Replace <code>select2</code> dropdown components with <code>TomSelect</code>
as: <code>select2</code> ড্ৰপডাউন উপাদানসমূহ <code>TomSelect</code> ৰ সৈতে সলনি কৰক

en: Replaces the account creation fields with a notification and option to log in. In some contexts, it might be recommended to leave this option disabled to protect the privacy of customers.
as: কিছুমান প্ৰসংগত, গ্ৰাহকৰ গোপনীয়তা সুৰক্ষিত কৰিবলে এই বিকল্প নিষ্ক্ৰিয় কৰি ৰখাটো উপদেশিত হব পাৰে।

en: Replaces the shipping address with the pickup point location when a local pickup shipping method is selected.
as: এটা স্থানীয় পিকআপ শিপিং পদ্ধতি নিৰ্ব্বাচিত হ&#39;লে শিপিং ঠিকনাক পিকআপ পইণ্ট অৱস্থানৰ সৈতে সলনি কৰে।

en: Required
as: প্ৰয়োজনীয়

en: Same as billing address
as: বিলিং ঠিকনাৰ দৰেই

en: Same as shipping address
as: শিপিং ঠিকনাৰ দৰেই

en: Save same as the billing address
as: বিলিং ঠিকনাৰ দৰেই সংৰক্ষণ কৰক

en: Save the selected pickup location
as: নিৰ্বাচিত পিকআপ অৱস্থান সংৰক্ষণ কৰক

en: Select an image
as: এটা ছবি নিৰ্বাচন কৰক

en: Select position where to display the billing address section on the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত বিলিং ঠিকনা অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Select position where to display the coupon codes section on the cart page. Only applicable when AJAX cart and the integrated coupon codes in the checkout page are enabled.
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত কুপন ক&#39;ডসমূহ অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান নিৰ্ব্বাচন কৰক। কেৱল প্ৰযোজ্য যেতিয়া AJAX কাৰ্ট আৰু চেকআউট পৃষ্ঠাত সংহত কুপন ক&#39;ডসমূহ সামৰ্থবান কৰা হয়।

en: Select position where to display the coupon codes section on the checkout page.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত কুপন ক&#39;ডসমূহ অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Select position where to display the cross-sells section on the cart page.
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত ক্ৰছ-চেলছ অংশ প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ স্থান নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Select position where to display the shipping costs and calculator on the cart page.
as: কাৰ্ট পৃষ্ঠাত শিপিং খৰচ আৰু কেলকুলেটৰ প্ৰদৰ্শন কৰিবলে অৱস্থান নিৰ্ব্বাচন কৰক।

en: Select style of the "apply coupon" button. Only applicable when the coupon code section is displayed "Before the checkout steps" on the checkout page, or "Before the cart items section" on the cart page.
as: &quot;কুপন প্ৰয়োগ কৰক&quot; বুটামৰ শৈলী নিৰ্বাচন কৰক। কেৱল তেতিয়াহে প্ৰযোজ্য যেতিয়া কুপন ক&#39;ড অংশ চেকআউট পৃষ্ঠাত &quot;চেকআউট পদক্ষেপসমূহৰ আগতে&quot;, বা কাৰ্ট পৃষ্ঠাত &quot;কাৰ্ট বস্তুসমূহ অংশৰ আগত&quot; প্ৰদৰ্শিত হয়।

en: Selecting a collection point is required when shipping with FermoPoint.
as: FermoPoint ৰ সৈতে শিপিং কৰাৰ সময়ত এটা সংগ্ৰহ বিন্দু নিৰ্বাচন কৰাটো প্ৰয়োজনীয়।

en: Selecting a pickup point is required before proceeding.
as: আগবাঢ়ি যোৱাৰ আগতে এটা পিকআপ পইণ্ট নিৰ্বাচন কৰাটো প্ৰয়োজনীয়।

en: Sendinblue - WooCommerce Email Marketing
as: Sendinblue - WooCommerce ইমেইল বিপণন

en: Set <code>font-size</code> inside form fields to 16px
as: ফৰ্ম ক্ষেত্ৰসমূহৰ ভিতৰৰ <code>font-size</code> 16px লে সংহতি কৰক

en: Settings
as: ছেটিংছ

[ctx: Settings section]
en: Cart
as: কাৰ্ট

[ctx: Settings section]
en: Order pay
as: পে অৰ্ডাৰ কৰক

[ctx: Settings section]
en: Thank you
as: ধন্যবাদ

[ctx: Settings section title]
en: Integrations
as: সংহতিসমূহ

[ctx: Settings section title]
en: License keys
as: অনুজ্ঞা কি&#39;সমূহ

en: Setup & Documentation
as: ছেটআপ আৰু নথিপত্ৰ

en: Setup layout and design on the <a href="%s">checkout options</a>.
as: <a href="%s">চেকআউট বিকল্পসমূহত</a> বিন্যাস আৰু ডিজাইন ছেটআপ কৰক।

en: Shipping
as: পঠিওৱা

en: Shipping address
as: শিপিং ঠিকনা

en: Shipping method
as: শিপিং পদ্ধতি

en: Shipping methods
as: শিপিং পদ্ধতি

en: Shipping phone
as: শিপিং ফোন

en: Show a link button on the pickup location substep to clear the chosen shipping methods. This can be used to allow showing the shipping address section again if a local pickup method was previously selected.
as: নিৰ্বাচিত শিপিং পদ্ধতিসমূহ আঁতৰাবলৈ পিকআপ অৱস্থান উপপদক্ষেপত এটা লিংক বুটাম দেখুৱাওক। ইয়াক ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰি শিপিং ঠিকনা অংশ পুনৰ দেখুৱাবলৈ অনুমতি দিবলৈ যদি এটা স্থানীয় পিকআপ পদ্ধতি পূৰ্বতে নিৰ্ব্বাচিত কৰা হৈছিল।

en: Show an example of a valid phone number inside phone fields
as: ফোন ক্ষেত্ৰসমূহৰ ভিতৰত এটা বৈধ ফোন নম্বৰৰ উদাহৰণ দেখুৱাওক

en: Show country code beside the flag
as: পতাকাৰ কাষত দেশৰ ক&#39;ড দেখুৱাওক

en: Show if not defined
as: সংজ্ঞায়িত নহ&#39;লে দেখুৱাওক

en: Show option to clear shipping methods in the pickup location substep
as: পিকআপ অৱস্থান উপপদক্ষেপত শিপিং পদ্ধতিসমূহ পৰিষ্কাৰ কৰাৰ বিকল্প দেখুৱাওক

en: Sign up checkbox position
as: চেকবক্সৰ অৱস্থান চাইন আপ কৰক

en: Simplified EU-VAT validation for your store.
as: আপোনাৰ ষ্ট&#39;ৰৰ বাবে সৰলীকৃত EU-VAT বৈধকৰণ।

en: Single step
as: একক খোজ

en: Skip to content
as: বিষয়বস্তুলৈ যাওক

en: Some changes to the database are required. As with any update, we recommend you to <strong>take a full backup of your website before proceeding</strong>.
as: ডাটাবেছত কিছু পৰিৱৰ্তন কৰিব লাগিব। যিকোনো আপডেইটৰ দৰেই, আমি আপোনাক <strong>আগবাঢ়ি যোৱাৰ আগতে আপোনাৰ ৱেবছাইটৰ সম্পূৰ্ণ বেকআপ ল&#39;বলৈ</strong> পৰামৰ্শ দিওঁ।

en: Some features of WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers might not work as expected when using it with Fluid Checkout. Read <a href="%s">our documentation</a> for more information and alternative solutions.
as: Quadlayers দ্বাৰা WooCommerce Checkout Manager ৰ কিছুমান বৈশিষ্ট্যই Fluid Checkout ৰ সৈতে ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত আশা কৰা ধৰণে কাম নকৰিবও পাৰে। অধিক তথ্য আৰু বিকল্প সমাধানৰ বাবে <a href="%s">আমাৰ নথিপত্ৰ</a> পঢ়ক।

en: Some options might not be compatible with some plugins and themes.
as: কিছুমান বিকল্প কিছুমান প্লাগইন আৰু থিমৰ সৈতে সুসংগত নহ&#39;বও পাৰে।

en: Spacing for site header at the checkout page (in pixels)
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত চাইট হেডাৰৰ বাবে ব্যৱধান (পিক্সেলত)

en: Special offers
as: বিশেষ অফাৰ

en: Split
as: ভগাই দিয়া

en: Step %1$s of %2$s
as: %2$s ৰ %1$s স্তৰ

en: Subscribe checkbox
as: চাবস্ক্ৰাইব চেকবক্স

[ctx: Substep review checkbox value]
en: Yes
as: হয়

[ctx: Substep review text]
en: None.
as: একো নাই।

en: Support
as: সমৰ্থন

en: Thank you page
as: ধন্যবাদ পেজটো

en: Thank you page & order details layout
as: ধন্যবাদ পেজ &amp; অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ বিন্যাস

en: Thanks for choosing Fluid Checkout!
as: তৰল চেকআউট বাছনি কৰাৰ বাবে ধন্যবাদ!

en: The Bluehost Plugin
as: ব্লুহ&#39;ষ্ট প্লাগিন

en: The CNPJ number "{cnpj_number}" is invalid.
as: CNPJ সংখ্যা &quot;{cnpj_number}&quot; অবৈধ।

en: The CPF number "{cpf_number}" is invalid.
as: CPF সংখ্যা &quot;{cpf_number}&quot; অবৈধ।

en: The best tools to further <strong>improve your WooCommerce checkout conversion rate</strong> and make the purchase experience consistent on the entire journey.
as: <strong>আপোনাৰ WooCommerce চেকআউট ৰূপান্তৰ হাৰ অধিক উন্নত কৰিবলৈ</strong> আৰু ক্ৰয় অভিজ্ঞতাক সমগ্ৰ যাত্ৰাত সামঞ্জস্যপূৰ্ণ কৰিবলৈ সৰ্বোত্তম সঁজুলিসমূহ।

en: The billing phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed before the shipping address section, and the shipping phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
as: বিলিং ফোন ক্ষেত্ৰখনক &quot;প্ৰয়োজনীয়&quot; হিচাপে বাধ্য কৰাব পাৰি যদি বিলিং ঠিকনা অংশটো শিপিং ঠিকনা অংশৰ আগত প্ৰদৰ্শিত হয়, আৰু শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰখন &quot;প্ৰয়োজনীয়&quot; হিচাপে সংহতি কৰা হয়। ইয়াৰ প্ৰয়োজন হয় যাতে সেই বিকল্পটো চেক কৰা হয় তেতিয়া শিপিং ঠিকনাটো বিলিং ঠিকনালৈ কপি কৰিব পৰা যায়, অন্যথা গ্ৰাহকে চেকআউট প্ৰ-পত্ৰ পূৰণ কৰিব নোৱাৰিবও পাৰে।

en: The bundle includes all add-ons we currently offer and Fluid Checkout add-ons we launch in the future.
as: বাণ্ডিলত আমি বৰ্তমান আগবঢ়োৱা সকলো এড-অন আৰু ভৱিষ্যতে আমি আৰম্ভ কৰা ফ্লুইড চেকআউট এড-অনসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে।

en: The checkbox "Same as shiping address" will start as checked by default when the shipping address section is displayed first. <br>The checkbox "Same as billing address" will start as checked by default when the billing address section is displayed first. <br> It is recommended to leave this option checked as to significantly reduce the number of open input fields at checkout, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">read the research</a>.
as: &quot;শ্বিপিং ঠিকনাৰ সৈতে একে&quot; চেকবক্স অবিকল্পিতভাৱে চেক কৰা ধৰণে আৰম্ভ হ&#39;ব যেতিয়া শিপিং ঠিকনা অংশ প্ৰথমে প্ৰদৰ্শিত হয়।<br> &quot;বিলিং ঠিকনাৰ সৈতে একে&quot; চেকবক্স অবিকল্পিতভাৱে চেক কৰা ধৰণে আৰম্ভ হ&#39;ব যেতিয়া বিলিং ঠিকনা অংশ প্ৰথমে প্ৰদৰ্শিত হয়।<br> এই বিকল্পটো পৰীক্ষা কৰি ৰখাটো বাঞ্ছনীয় যাতে চেকআউটৰ সময়ত মুক্ত ইনপুট ক্ষেত্ৰৰ সংখ্যা যথেষ্ট হ্ৰাস পায়, <a href="https://baymard.com/blog/checkout-flow-average-form-fields#3-default-billing--shipping-and-hide-the-fields-entirely" target="_blank">গৱেষণা পঢ়ক</a> ।

en: The database changes where applied successfully.
as: সফলভাৱে প্ৰয়োগ কৰা ঠাইত ডাটাবেছ সলনি হয়।

en: The design template <em>"Split"</em> is not available when using <em>"1 column"</em> layout and will fall back to <em>"Minimalist"</em> if chosen.
as: ডিজাইন সাঁচ <em>&quot;বিভাজন&quot;</em> <em>&quot;1 স্তম্ভ&quot;</em> পৰিকল্পনা ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত উপলব্ধ নহয় আৰু নিৰ্বাচিত হ&#39;লে <em>&quot;নূন্যতম&quot;</em> লৈ পুনৰ পৰিব।

en: The option <em>"On the site header"</em> only applies when using the distraction-free header.
as: <em>&quot;চাইট হেডাৰত&quot;</em> বিকল্প কেৱল বিক্ষিপ্ততা-মুক্ত হেডাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত প্ৰযোজ্য।

en: The options display product image, quantity field, remove button and link to product page added by the theme are disabled by default.
as: বিকল্পসমূহে পণ্যৰ ছবি, পৰিমাণ ক্ষেত্ৰ, আঁতৰাওক বুটাম আৰু থিমৰ দ্বাৰা যোগ কৰা উৎপাদন পৃষ্ঠালৈ সংযোগ প্ৰদৰ্শন কৰে অবিকল্পিতভাৱে নিষ্ক্ৰিয় কৰা হয়।

en: The plugin WooCommerce Checkout Manager by Quadlayers is not compatible with Fluid Checkout
as: Quadlayers দ্বাৰা প্লাগইন WooCommerce চেকআউট ব্যৱস্থাপক Fluid চেকআউটৰ সৈতে সুসংগত নহয়

en: The shipping destination is always set to "Default to customer shipping address" when Fluid Checkout is activated. Customers can still provide different shipping and billing addresses during checkout, an option for setting the default billing address to be the same as the shipping address is available at WooCommerce > Settings > Fluid Checkout.
as: শিপিং গন্তব্যস্থান সদায় &quot;গ্ৰাহক শিপিং ঠিকনালৈ অবিকল্পিত&quot; লে সংহতি কৰা হয় যেতিয়া তৰল চেকআউট সক্ৰিয় কৰা হয়। গ্ৰাহকে এতিয়াও চেকআউটৰ সময়ত বিভিন্ন শিপিং আৰু বিলিং ঠিকনা প্ৰদান কৰিব পাৰে, অবিকল্পিত বিলিং ঠিকনাক শিপিং ঠিকনাৰ সৈতে একে হ&#39;বলৈ সংহতি কৰাৰ এটা বিকল্প WooCommerce &gt; সংহতিসমূহ &gt; তৰল চেকআউটত উপলব্ধ।

en: The shipping phone field may be forced as "required" if the billing address section is displayed after the shipping address section, and the billing phone field is set as "required". This is needed to ensure the shipping address can be copied to the billing address when that option is checked, otherwise the customer might not be able to complete the checkout form.
as: যদি বিলিং ঠিকনা অংশ শিপিং ঠিকনা অংশৰ পিছত প্ৰদৰ্শিত হয়, আৰু বিলিং ফোন ক্ষেত্ৰ &quot;প্ৰয়োজনীয়&quot; হিচাপে সংহতি কৰা হয় তেন্তে শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰখন &quot;প্ৰয়োজনীয়&quot; হিচাপে বাধ্যতামূলক হ&#39;ব পাৰে। ইয়াৰ প্ৰয়োজন হয় যাতে সেই বিকল্পটো চেক কৰা হয় তেতিয়া শিপিং ঠিকনাটো বিলিং ঠিকনালৈ কপি কৰিব পৰা যায়, অন্যথা গ্ৰাহকে চেকআউট প্ৰ-পত্ৰ পূৰণ কৰিব নোৱাৰিবও পাৰে।

en: Theme Atomion
as: থিম এটমিয়ন

en: Theme Betheme
as: থিম বেথেম

en: Theme Bookshelf
as: থিম বুকশ্বেল্ফ

en: Theme Fennik
as: থিম ফেনিক

en: Theme Go
as: থিম যাওক

en: Theme Impreza
as: থিম ইম্প্ৰেজা

en: Theme Ireca
as: থিম ইৰেকা

en: Theme Kapee
as: থিম কাপী

en: Theme Nyture
as: থিম নাইচাৰ

en: Theme Porto
as: থিম পৰ্টো

en: Theme Pressmart
as: থিম প্ৰেছমাৰ্ট

en: Theme The Gem
as: থিম দ্য জেম

en: Theme The7
as: থিম The7

en: Theme Woodmart
as: থিম উডমাৰ্ট

en: Theme ZK Nito
as: থিম জেড কে নিটো

en: Theme's cross-sells layout
as: থিমৰ ক্ৰছ-চেলছ বিন্যাস

en: Theme's header and footer
as: থিমৰ হেডাৰ আৰু ফুটাৰ

en: These options affect the thank you page , view order details on account pages and on email notifications.
as: এই বিকল্পসমূহে ধন্যবাদ পৃষ্ঠাত প্ৰভাৱ পেলায়, একাউণ্ট পৃষ্ঠাসমূহত আৰু ইমেইল জাননীসমূহত অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণ চাওক।

en: These options affect the thank you page, also known as order received or order confirmation pages.
as: এই বিকল্পসমূহে ধন্যবাদ পৃষ্ঠাটোক প্ৰভাৱিত কৰে, যাক অৰ্ডাৰ লাভ কৰা বা অৰ্ডাৰ নিশ্চিতকৰণ পৃষ্ঠা বুলিও কোৱা হয়।

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the cart page.
as: এই ৱিজেট অঞ্চলসমূহ কাৰ্ট পৃষ্ঠাত বিশ্বাস চিহ্ন আৰু বিশ্বাস বেজ যোগ কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰা হয়।

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the checkout page.
as: এই ৱিজেট অঞ্চলসমূহ চেকআউট পৃষ্ঠাত বিশ্বাস চিহ্ন আৰু বিশ্বাস বেজ যোগ কৰিবলে ব্যৱহাৰ কৰা হয়।

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the order pay page.
as: এই ৱিজেট অঞ্চলসমূহ অৰ্ডাৰ পে পৃষ্ঠাত বিশ্বাস চিহ্ন আৰু বিশ্বাস বেজ যোগ কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰা হয়।

en: These widget areas are used to add trust symbols and trust badges on the thank you page.
as: এই ৱিজেট অঞ্চলসমূহ ধন্যবাদ পৃষ্ঠাত বিশ্বাস চিহ্ন আৰু বিশ্বাস বেজ যোগ কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰা হয়।

en: This ensures the content section is not too narrow on WooCommerce pages including checkout, cart, order received, order pay and account pages.
as: ইয়াৰ দ্বাৰা নিশ্চিত কৰা হয় যে চেকআউট, কাৰ্ট, লাভ কৰা অৰ্ডাৰ, অৰ্ডাৰ পে আৰু একাউণ্ট পৃষ্ঠাসমূহকে ধৰি WooCommerce পৃষ্ঠাসমূহত বিষয়বস্তুৰ অংশটো অতি সংকীৰ্ণ নহয়।

en: This field does not match the related field value.
as: এই ক্ষেত্ৰখন সম্পৰ্কীয় ক্ষেত্ৰৰ মানৰ সৈতে মিল নাই।

en: This is a required field.
as: এইটো এটা প্ৰয়োজনীয় ক্ষেত্ৰ।

en: This is an experimental feature and may not work as expected in all setups. Use it with caution.
as: এইটো এটা পৰীক্ষামূলক বৈশিষ্ট্য আৰু সকলো ছেটআপত আশা কৰা ধৰণে কাম নকৰিবও পাৰে। সাৱধানে ব্যৱহাৰ কৰক।

en: This is not a valid email address.
as: এইটো কোনো বৈধ ইমেইল ঠিকনা নহয়।

en: This option affects the order confirmation page (thank you page) and order details on account pages, emails and packing slips.
as: এই বিকল্পই অৰ্ডাৰ নিশ্চিতকৰণ পৃষ্ঠা (ধন্যবাদ পৃষ্ঠা) আৰু একাউণ্ট পৃষ্ঠা, ইমেইল আৰু পেকিং স্লিপসমূহত অৰ্ডাৰৰ বিৱৰণসমূহক প্ৰভাৱিত কৰে।

en: Toll free
as: টোল ফ্ৰী

en: TomSelect is a simpler dropdown selection component which is less prone to errors than Select2, while offering the same features that are actually used on WooCommerce checkout pages.
as: TomSelect এটা সৰল ড্ৰপডাউন নিৰ্বাচন উপাদান যি Select2 তকৈ ভুলৰ প্ৰতি কম প্ৰৱণ, একে বৈশিষ্ট্যসমূহ প্ৰদান কৰাৰ সময়ত যি প্ৰকৃততে WooCommerce চেকআউট পৃষ্ঠাসমূহত ব্যৱহৃত হয়।

en: Tools
as: সঁজুলি

en: Troubleshooting
as: সমস্যা সমাধান

en: Trust symbols &amp; badges
as: চিহ্ন আৰু বেজ বিশ্বাস কৰক

en: Trust symbols on the cart and thank you pages
as: কাৰ্ট আৰু ধন্যবাদ পৃষ্ঠাত বিশ্বাস চিহ্ন

en: Try to ensure the phone number is a valid mobile or landline number based on the rules for the selected country code. This option uses the <code>intl-tel-input</code> precise validation feature, which may give false positives for some phone numbers.
as: নিৰ্বাচিত দেশৰ ক’ডৰ নিয়মৰ ভিত্তিত ফোন নম্বৰটো বৈধ মোবাইল বা লেণ্ডলাইন নম্বৰ হোৱাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ চেষ্টা কৰক। এই বিকল্পই <code>intl-tel-input</code> নিখুঁত বৈধকৰণ বৈশিষ্ট্য ব্যৱহাৰ কৰে, যিয়ে কিছুমান ফোন নম্বৰৰ বাবে মিছা ধনাত্মক দিব পাৰে।

en: Up to 40% less checkout fields to fill in.
as: ৪০% পৰ্যন্ত কম চেকআউট ফিল্ড পূৰণ কৰিবলৈ।

en: Update database
as: ডাটাবেছ আপডেইট কৰক

en: Upgrade to PRO
as: PRO লৈ উন্নয়ন কৰক

en: Upgrade to PRO &mdash; 99 EUR
as: PRO লৈ উন্নীত কৰক — 99 EUR

en: Use `Order confirmation` page template for block-based themes
as: ব্লক-ভিত্তিক থিমসমূহৰ বাবে `অৰ্ডাৰ নিশ্চিতকৰণ` পৃষ্ঠা সাঁচ ব্যৱহাৰ কৰক

en: Use precise phone number validation
as: নিৰ্দিষ্ট ফোন নম্বৰৰ বৈধকৰণ ব্যৱহাৰ কৰক

[ctx: Used as fallback for "Proceed to next step" button label]
en: next step
as: পৰৱৰ্তী পদক্ষেপ

en: Using debug mode affects the website performance. Only use this option while troubleshooting.
as: ডিবাগ ধৰণ ব্যৱহাৰ কৰিলে ৱেবছাইটৰ পৰিৱেশনত প্ৰভাৱ পৰে। কেৱল সমস্যা সমাধান কৰাৰ সময়ত এই বিকল্প ব্যৱহাৰ কৰক ।

en: Valid until %s.
as: %s লৈকে বৈধ।

en: Verify Phone Number
as: ফোন নম্বৰ পৰীক্ষা কৰক

en: Visit <a href="%s" target="_blank">our documentation</a> for more information about Fluid Checkout features.
as: তৰল চেকআউট বৈশিষ্ট্যসমূহৰ বিষয়ে অধিক তথ্যৰ বাবে <a href="%s" target="_blank">আমাৰ দস্তাবেজসমূহ</a> চাওক।

en: Visit our website for more information about our plugins and add-ons.
as: আমাৰ প্লাগইন আৰু এড-অনসমূহৰ বিষয়ে অধিক তথ্যৰ বাবে আমাৰ ৱেবছাইট চাওক।

en: We recommend setting it as <em>expanded</em> for the following countries due to regulatory requirements: <strong>Germany</strong>, <strong>Austria</strong>, <strong>Switzerland</strong>, <strong>Netherlands</strong>, <strong>Poland</strong>, <strong>Belgium</strong> and <strong>France</strong>.
as: নিয়ন্ত্ৰণৰ প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে আমি ইয়াক তলত দিয়া দেশসমূহৰ বাবে <em>সম্প্ৰসাৰিত</em> হিচাপে নিৰ্ধাৰণ কৰাৰ পৰামৰ্শ দিওঁ: <strong>জাৰ্মানী</strong> , <strong>অষ্ট্ৰিয়া</strong> , <strong>চুইজাৰলেণ্ড</strong> , <strong>নেদাৰলেণ্ড</strong> , <strong>পোলেণ্ড</strong> , <strong>বেলজিয়াম</strong> আৰু <strong>ফ্ৰান্স</strong> ।

en: We recommend using the distraction free header and footer to avoid distractions at the checkout page. <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">Read the research about cart abandonment</a>.
as: চেকআউট পৃষ্ঠাত বিক্ষিপ্ততা এৰাই চলিবলৈ আমি বিক্ষিপ্ততামুক্ত হেডাৰ আৰু ফুটাৰ ব্যৱহাৰ কৰাৰ পৰামৰ্শ দিওঁ। <a href="https://baymard.com/blog/cart-abandonment" target="_blank">গাড়ী পৰিত্যাগ সম্পৰ্কে গৱেষণা পঢ়ক</a> ৷

en: When disabled, the phone field validation will not check if country or area codes are valid for the country.
as: নিষ্ক্ৰিয় কৰাৰ সময়ত, ফোন ক্ষেত্ৰ বৈধকৰণে দেশ বা এলেকা ক&#39;ডসমূহ দেশৰ বাবে বৈধ নেকি পৰীক্ষা নকৰে।

en: When enabled, Fluid Checkout will apply styles optimized for compatibility with the plugin. You may want to disable this if you are using custom styles for the Stripe payment form fields.
as: যেতিয়া সামৰ্থবান কৰা হয়, Fluid Checkout এ প্লাগইনৰ সৈতে সুসংগততাৰ বাবে অনুকূলিত শৈলীসমূহ প্ৰয়োগ কৰিব। আপুনি ইয়াক নিষ্ক্ৰিয় কৰিব বিচাৰিব পাৰে যদি আপুনি ষ্ট্ৰাইপ পেমেণ্ট প্ৰপত্ৰ ক্ষেত্ৰসমূহৰ বাবে স্বনিৰ্বাচিত শৈলীসমূহ ব্যৱহাৰ কৰিছে।

en: When enabled, only the countries allowed for shipping will be available in the shipping phone field, and only countries allowed for billing will be available for the billing phone field.
as: সামৰ্থবান হ&#39;লে, কেৱল শিপিংৰ বাবে অনুমোদিত দেশসমূহহে শিপিং ফোন ক্ষেত্ৰত উপলব্ধ হ&#39;ব, আৰু কেৱল বিলিংৰ বাবে অনুমতি দিয়া দেশসমূহহে বিলিং ফোন ক্ষেত্ৰত উপলব্ধ হ&#39;ব।

en: When enabled, the checkbox will be moved to the contact step independently of the display location defined in the Sendinblue plugin settings.
as: যেতিয়া সামৰ্থবান কৰা হয়, চেকবাকচক Sendinblue প্লাগইন সংহতিসমূহত সংজ্ঞায়িত প্ৰদৰ্শন অৱস্থানৰ পৰা স্বাধীনভাৱে পৰিচয় পদক্ষেপলৈ স্থানান্তৰ কৰা হ&#39;ব।

en: When enabled, the first shipping method available will not be automatically selected when no other shipping method was previously selected for each shipping package. <br>This option will be automatically enabled if the option for clearing the selected shipping method is enabled for the Local Pickup feature.
as: সামৰ্থবান কৰাৰ সময়ত, উপলব্ধ প্ৰথম শিপিং পদ্ধতি স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে নিৰ্ব্বাচিত নহ&#39;ব যেতিয়া প্ৰতিটো শিপিং পেকেজৰ বাবে পূৰ্বতে অন্য কোনো শিপিং পদ্ধতি নিৰ্বাচিত কৰা হোৱা নাছিল।<br> এই বিকল্প স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে সামৰ্থবান হ&#39;ব যদি নিৰ্বাচিত শিপিং পদ্ধতি ক্লিয়াৰ কৰাৰ বিকল্প স্থানীয় পিকআপ বৈশিষ্ট্যৰ বাবে সামৰ্থবান কৰা হয়।

en: When enabled, the shipping email field from the Bluehost plugin will be added to the checkout form.
as: যেতিয়া সামৰ্থবান কৰা হয়, Bluehost প্লাগইনৰ পৰা শিপিং ইমেইল ক্ষেত্ৰখন চেকআউট প্ৰপত্ৰত যোগ কৰা হ&#39;ব।

en: When the font size inside form fields is smaller than 16px, Safari and other browsers might automatically zoom in on mobile devices to make the text easier to read. When this option is enabled, it will set the font size for inside the form fields to 16px on pages optimized by Fluid Checkout to avoid it zooming in.
as: যেতিয়া ফৰ্ম ক্ষেত্ৰসমূহৰ ভিতৰৰ ফন্টৰ আকাৰ 16px তকৈ সৰু হয়, Safari আৰু অন্য ব্ৰাউজাৰসমূহে লিখনী পঢ়িবলৈ সহজ কৰিবলৈ মোবাইল ডিভাইচসমূহত স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে জুম ইন কৰিব পাৰে। যেতিয়া এই বিকল্প সামৰ্থবান কৰা হয়, ই ফৰ্ম ক্ষেত্ৰসমূহৰ ভিতৰৰ বাবে আখৰৰ আকাৰ 16px লে সংহতি কৰিব ফ্লুইড চেকআউট দ্বাৰা অনুকূলিত পৃষ্ঠাসমূহত ইয়াক জুম ইন নকৰিবলৈ।

en: When using Fluid Checkout, the multistep feature from the Germanized PRO plugin becomes unnecessary and can cause <strong>critical errors while processing new orders</strong>. Please disable the Germanized PRO multistep checkout feature in the plugin settings.
as: তৰল চেকআউট ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত, জাৰ্মানাইজড PRO প্লাগইনৰ পৰা বহুপদক্ষেপ বৈশিষ্ট্য অপ্ৰয়োজনীয় হৈ পৰে আৰু <strong>নতুন অৰ্ডাৰসমূহ প্ৰক্ৰিয়া কৰাৰ সময়ত জটিল ভুলৰ</strong> সৃষ্টি কৰিব পাৰে। অনুগ্ৰহ কৰি প্লাগইন সংহতিসমূহত জাৰ্মানাইজড PRO বহুপদক্ষেপ চেকআউট বৈশিষ্ট্য নিষ্ক্ৰিয় কৰক।

en: When using the <em>"1 column"</em> checkout layout this option is always set to <em>"Before checkout steps"</em> and also applies to desktop view.
as: <em>&quot;1 স্তম্ভ&quot;</em> চেকআউট পৰিকল্পনা ব্যৱহাৰ কৰাৰ সময়ত এই বিকল্প সদায় <em>&quot;চেকআউট পদক্ষেপসমূহৰ আগতে&quot;</em> লে সংহতি কৰা হয় আৰু ডেস্কটপ দৰ্শনৰ বাবেও প্ৰযোজ্য।

en: WooCommerce Smart Coupons
as: WooCommerce স্মাৰ্ট কুপন

en: WooCommerce Stripe Gateway
as: WooCommerce ষ্ট্ৰাইপ গেটৱে

en: WooCommerce page layout
as: WooCommerce পৃষ্ঠা বিন্যাস

en: You have been using the plugin for a while now. How do you like it so far? <br>Please give us a quick rating, we appreciate every bit of feedback and it encourages us to keep improving the plugin :)
as: আপুনি এতিয়া কিছুদিনৰ পৰা প্লাগইন ব্যৱহাৰ কৰি আছে। এতিয়ালৈকে কেনেকুৱা হৈছে?<br> অনুগ্ৰহ কৰি আমাক এটা দ্ৰুত ৰেটিং দিয়ক, আমি প্ৰতিটো মতামতৰ শলাগ লওঁ আৰু ই আমাক প্লাগইনটো উন্নত কৰি থাকিবলৈ উৎসাহিত কৰে :)

en: Your order has a total amount due of %s. No further payment is needed.
as: আপোনাৰ অৰ্ডাৰৰ মুঠ ধনৰাশি %s। আৰু কোনো ধৰণৰ ধন দিয়াৰ প্ৰয়োজন নাই।

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
as: পঠিওৱা

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
as: শিপিং %d

en: yes
as: হয়
