Webhook Actions - build automations and integrations with AI help 2.2.2 - en to pl_PL translation catalogue (1050 entries)

en: %1$s is not supported on %2$s. Supported methods: %3$s.
pl_PL: %1$s nie jest obsługiwane dla %2$s. Obsługiwane metody: %3$s.

en: %1$s/wp-cron.php?doing_wp_cron%2$s — runs all WordPress scheduled tasks. Min interval: 60s. %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s is added to %1$swp-config.php%2$s automatically.
pl_PL: %1$s/wp-cron.php?doing_wp_cron%2$s — uruchamia wszystkie zaplanowane zadania WordPress. Min. interwał: 60 s. %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s jest automatycznie dodawane do %1$swp-config.php%2$s.

en: %1$s/wp-json/fswa/v1/cron/process?token=…%2$s — processes only the webhook queue. Min interval: 20s.
pl_PL: %1$s/wp-json/fswa/v1/cron/process?token=…%2$s — przetwarza tylko kolejkę webhooków. Min. interwał: 20 s.

en: %1$sAvailable variables:%2$s %3$s$payload%4$s (mapped array), %3$s$args%4$s (%5$s$payload['args']%6$s)
pl_PL: %1$sDostępne zmienne:%2$s %3$s$payload%4$s (zmapowana tablica), %3$s$args%4$s (%5$s$payload['args']%6$s)

en: %1$sAvailable variables:%2$s %3$s$payload%4$s (sent), %3$s$originalPayload%4$s (pre-mapping), %3$s$responseCode%4$s, %3$s$responseBody%4$s
pl_PL: %1$sDostępne zmienne:%2$s %3$s$payload%4$s (wysłany), %3$s$originalPayload%4$s (przed mapowaniem), %3$s$responseCode%4$s, %3$s$responseBody%4$s

en: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s is active — WP-Cron auto-spawn is disabled.
pl_PL: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s jest aktywne — automatyczne uruchamianie WP-Cron jest wyłączone.

en: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s will be written to %1$swp-config.php%2$s on save.
pl_PL: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s zostanie zapisane w %1$swp-config.php%2$s podczas zapisywania.

en: %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s is defined and your credentials still work, but a copy of the old key remains in the database — so you don't yet get the full benefit. Re-encrypt now to seal every secret with the wp-config key and delete the database key.
pl_PL: %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s jest zdefiniowany i Twoje uwierzytelnienia nadal działają, ale kopia starego klucza pozostaje w bazie danych — więc nie korzystasz jeszcze z pełnej ochrony. Zaszyfruj ponownie, aby zabezpieczyć każdy sekret kluczem z wp-config i usunąć klucz z bazy danych.

en: %1$sFormat:%2$s any long, random, secret string (64+ characters recommended). Generate one from the %3$sWordPress salt generator%4$s or with %5$swp_generate_password(64, true, true)%6$s.
pl_PL: %1$sFormat:%2$s dowolny długi, losowy, tajny ciąg (zalecane 64+ znaków). Wygeneruj go za pomocą %3$sgeneratora soli WordPress%4$s lub funkcji %5$swp_generate_password(64, true, true)%6$s.

en: %1$sKeep it stable &amp; backed up:%2$s don't change or lose this value once credentials are sealed with it, or they become unrecoverable.
pl_PL: %1$sUtrzymuj go stabilnie i twórz kopie zapasowe:%2$s nie zmieniaj ani nie trać tej wartości po zabezpieczeniu nią uwierzytelnień, w przeciwnym razie staną się nieodzyskiwalne.

en: %1$sPriority support%2$s — Pro subscribers get a direct response via email.
pl_PL: %1$sPriorytetowe wsparcie%2$s — subskrybenci Pro otrzymują bezpośrednią odpowiedź e-mailem.

en: %1$sSafe to add anytime:%2$s existing credentials keep working immediately. After adding it, return here and click the %3$sRe-encrypt%4$s button that appears to finish the move and remove the database key.
pl_PL: %1$sMożna dodać w każdej chwili:%2$s istniejące uwierzytelnienia od razu działają. Po dodaniu wróć tutaj i kliknij przycisk %3$sZaszyfruj ponownie%4$s, który się pojawi, aby dokończyć przeniesienie i usunąć klucz z bazy danych.

en: %1$sShorthand:%2$s works for any variable, e.g. %3$s{{ $args.0.field }}%4$s → %3$s$args[0]['field']%4$s, %3$s{{ $payload.key }}%4$s → %3$s$payload['key']%4$s
pl_PL: %1$sSkrót:%2$s działa dla dowolnej zmiennej, np. %3$s{{ $args.0.field }}%4$s → %3$s$args[0]['field']%4$s, %3$s{{ $payload.key }}%4$s → %3$s$payload['key']%4$s

en: %1$sShorthand:%2$s works for any variable, e.g. %3$s{{ $originalPayload.args.0.id }}%4$s → %3$s$originalPayload['args'][0]['id']%4$s
pl_PL: %1$sSkrót:%2$s działa dla dowolnej zmiennej, np. %3$s{{ $originalPayload.args.0.id }}%4$s → %3$s$originalPayload['args'][0]['id']%4$s

en: %1$swp-config.php%2$s is not writable. Add this line manually before the “That’s all” comment: %3$sdefine( 'DISABLE_WP_CRON', true );%4$s
pl_PL: Plik %1$swp-config.php%2$s nie jest zapisywalny. Dodaj tę linię ręcznie przed komentarzem „That’s all”: %3$sdefine( 'DISABLE_WP_CRON', true );%4$s

en: %d available
pl_PL: %d dostępnych

en: %d credential cannot be decrypted with the current key. | %d credentials cannot be decrypted with the current key.
pl_PL[0]: %d uwierzytelnienia nie można odszyfrować bieżącym kluczem.
pl_PL[1]: %d uwierzytelnień nie można odszyfrować bieżącym kluczem.
pl_PL[2]: %d uwierzytelnień nie można odszyfrować bieżącym kluczem.

en: %d day | %d days
pl_PL[0]: %d dzień
pl_PL[1]: %d dni
pl_PL[2]: %d dni

en: %d entry | %d entries
pl_PL[0]: %d wpis
pl_PL[1]: %d wpisy
pl_PL[2]: %d wpisów

en: %d hour | %d hours
pl_PL[0]: %d godzina
pl_PL[1]: %d godziny
pl_PL[2]: %d godzin

en: %d link will be removed | %d links will be removed
pl_PL[0]: %d połączenie zostanie usunięte
pl_PL[1]: %d połączenia zostaną usunięte
pl_PL[2]: %d połączeń zostanie usuniętych

en: %d minute | %d minutes
pl_PL[0]: %d minuta
pl_PL[1]: %d minuty
pl_PL[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl_PL[0]: %d sekunda
pl_PL[1]: %d sekundy
pl_PL[2]: %d sekund

en: %d selected
pl_PL: %d zaznaczonych

en: %d trigger selected | %d triggers selected
pl_PL[0]: Wybrano %d wyzwalacz
pl_PL[1]: Wybrano %d wyzwalacze
pl_PL[2]: Wybrano %d wyzwalaczy

en: %d webhook | %d webhooks
pl_PL[0]: %d webhook
pl_PL[1]: %d webhooki
pl_PL[2]: %d webhooków

en: %s Retry
pl_PL: Ponowienie %s

en: %s auth
pl_PL: Uwierzytelnianie %s

en: %s credits left
pl_PL: Pozostało kredytów: %s

en: (last attempt)
pl_PL: (ostatnia próba)

en: (local, not counted)
pl_PL: (lokalna, nie wliczana)

en: (no output)
pl_PL: (brak wyjścia)

en: (param name)
pl_PL: (nazwa parametru)

en: (value)
pl_PL: (wartość)

en: + New credential
pl_PL: + Nowe uwierzytelnienie

en: 5 (plugin default)
pl_PL: 5 (domyślnie we wtyczce)

en: A chain with that name already exists.
pl_PL: Łańcuch o tej nazwie już istnieje.

en: A chain with this name already exists.
pl_PL: Łańcuch o tej nazwie już istnieje.

en: A condition rule is missing "field" — a dot-path into the trigger payload (use get_trigger_schema to see the available fields).
pl_PL: W regule warunku brakuje "field" — ścieżki z kropkami do ładunku wyzwalacza (użyj get_trigger_schema, aby zobaczyć dostępne pola).

en: A credential with this name already exists.
pl_PL: Uwierzytelnienie o tej nazwie już istnieje.

en: A message is required.
pl_PL: Wiadomość jest wymagana.

en: A named header such as X-API-Key
pl_PL: Nazwany nagłówek, taki jak X-API-Key

en: A new delivery attempt has been queued. The result will appear in this log's attempt history on the next cron run.
pl_PL: Nowa próba dostarczenia została dodana do kolejki. Wynik pojawi się w historii prób tego wpisu po następnym uruchomieniu crona.

en: A new token will be generated. The current token will be %1$simmediately invalidated%2$s and all existing integrations using it will stop working.
pl_PL: Zostanie wygenerowany nowy token. Bieżący token zostanie %1$snatychmiast unieważniony%2$s, a wszystkie istniejące integracje, które go używają, przestaną działać.

en: A payload object is required for custom source.
pl_PL: Dla źródła niestandardowego wymagany jest obiekt danych.

en: A provider and model are required.
pl_PL: Dostawca i model są wymagane.

en: A secret value is required.
pl_PL: Wartość sekretu jest wymagana.

en: A url or webhook_id is required.
pl_PL: Wymagany jest url lub webhook_id.

en: A webhook cannot trigger itself.
pl_PL: Webhook nie może wyzwolić sam siebie.

en: AI Builder
pl_PL: Kreator AI

en: AI credits included — hosted AI, no API keys needed
pl_PL: Kredyty AI w pakiecie — hostowane AI, bez kluczy API

en: AI credits included, more sites, advanced conditions, and priority support.
pl_PL: Kredyty AI w pakiecie, więcej witryn, zaawansowane warunki i priorytetowe wsparcie.

en: AI reasoning
pl_PL: Rozumowanie AI

en: ALL (AND)
pl_PL: WSZYSTKIE (AND)

en: ANY (OR)
pl_PL: DOWOLNY (OR)

en: API Tokens
pl_PL: Tokeny API

en: API key
pl_PL: Klucz API

en: API key (custom header)
pl_PL: Klucz API (własny nagłówek)

en: API key (header)
pl_PL: Klucz API (nagłówek)

en: API token not found.
pl_PL: Nie znaleziono tokena API.

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action Scheduler detected — queue processing is managed automatically. You can still configure an external cron URL as a direct trigger.
pl_PL: Wykryto Action Scheduler — przetwarzanie kolejki jest zarządzane automatycznie. Nadal możesz skonfigurować zewnętrzny adres URL crona jako bezpośredni wyzwalacz.

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Activate %1$sWebhook Actions Pro%2$s to continue.
pl_PL: Aktywuj %1$sWebhook Actions Pro%2$s, aby kontynuować.

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Activate Plugin
pl_PL: Aktywuj wtyczkę

en: Activating…
pl_PL: Aktywowanie…

en: Active
pl_PL: Aktywna

en: Active/Total
pl_PL: Aktywne/Łącznie

en: Activity
pl_PL: Aktywność

en: Activity Log
pl_PL: Dziennik aktywności

en: Activity entries older than %d day have been deleted. | Activity entries older than %d days have been deleted.
pl_PL[0]: Usunięto wpisy aktywności starsze niż %d dzień.
pl_PL[1]: Usunięto wpisy aktywności starsze niż %d dni.
pl_PL[2]: Usunięto wpisy aktywności starsze niż %d dni.

en: Activity log entry ID.
pl_PL: Identyfikator wpisu dziennika aktywności.

en: Activity log entry not found.
pl_PL: Nie znaleziono wpisu dziennika aktywności.

en: Actor
pl_PL: Wykonawca

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Mapping
pl_PL: Dodaj mapowanie

en: Add Webhook
pl_PL: Dodaj webhook

en: Add a chain link
pl_PL: Dodaj ogniwo łańcucha

en: Add a credential to securely reuse it across webhooks.
pl_PL: Dodaj uwierzytelnienie, aby bezpiecznie używać go w wielu webhookach.

en: Add a source→target edge to a chain. Rejected if it would create a cycle across any chain.
pl_PL: Dodaj krawędź źródło→cel do łańcucha. Odrzucane, jeśli utworzyłoby cykl w którymkolwiek łańcuchu.

en: Add an API key for one or more providers. The active provider is used first; if it is rate-limited or fails, the agent automatically falls back to another connected provider.
pl_PL: Dodaj klucz API dla jednego lub więcej dostawców. Aktywny dostawca jest używany jako pierwszy; jeśli osiągnie limit zapytań lub zawiedzie, agent automatycznie przełączy się na innego połączonego dostawcę.

en: Add condition
pl_PL: Dodaj warunek

en: Add credential & retry
pl_PL: Dodaj uwierzytelnienie i ponów

en: Add first credential
pl_PL: Dodaj pierwsze uwierzytelnienie

en: Add group
pl_PL: Dodaj grupę

en: Add mapping for this field
pl_PL: Dodaj mapowanie dla tego pola

en: Add row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: Add rule
pl_PL: Dodaj regułę

en: Add this line to your server's crontab: %1$scrontab -e%2$s
pl_PL: Dodaj tę linię do crontaba serwera: %1$scrontab -e%2$s

en: Additional URL Query Parameters
pl_PL: Dodatkowe parametry zapytania URL

en: Adds a diagnostic panel to Build with AI that records the exact prompts and raw responses exchanged with the AI model. Useful for troubleshooting. API keys are always redacted. Leave this off unless you are debugging.
pl_PL: Dodaje do Buduj z AI panel diagnostyczny, który zapisuje dokładne prompty i surowe odpowiedzi wymieniane z modelem AI. Przydatne przy rozwiązywaniu problemów. Klucze API są zawsze maskowane. Zostaw wyłączone, chyba że debugujesz.

en: Admin Menu
pl_PL: Menu administratora

en: Admin action history older than this will be automatically deleted.
pl_PL: Historia działań administratora starsza niż ta wartość będzie automatycznie usuwana.

en: Admin and API action history
pl_PL: Historia działań administratora i API

en: After saving, the value is encrypted at rest and never shown again.
pl_PL: Po zapisaniu wartość jest szyfrowana w spoczynku i nigdy więcej nie jest pokazywana.

en: All actions
pl_PL: Wszystkie akcje

en: All chains
pl_PL: Wszystkie łańcuchy

en: All logs have been cleared
pl_PL: Wszystkie logi zostały wyczyszczone

en: All logs have been cleared.
pl_PL: Wszystkie logi zostały wyczyszczone.

en: All statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: Also update expiry
pl_PL: Zaktualizuj również wygaśnięcie

en: Alternatively, %1$sAuthorization: Bearer &lt;token&gt;%2$s works on most servers (requires %1$sCGIPassAuth On%2$s on Apache).
pl_PL: Alternatywnie %1$sAuthorization: Bearer &lt;token&gt;%2$s działa na większości serwerów (wymaga %1$sCGIPassAuth On%2$s w Apache).

en: An %1$sagent%2$s API token can assign credentials to webhooks but can never read their values.
pl_PL: Token API %1$sagent%2$s może przypisywać uwierzytelnienia do webhooków, ale nigdy nie może odczytać ich wartości.

en: An API key is required to connect this provider.
pl_PL: Do połączenia tego dostawcy wymagany jest klucz API.

en: Any unsaved changes on this form will be lost.
pl_PL: Wszystkie niezapisane zmiany w tym formularzu zostaną utracone.

en: Appended to the URL alongside the JSON body. Values support dot-notation paths or static strings.
pl_PL: Dołączane do adresu URL obok treści JSON. Wartości obsługują ścieżki w notacji kropkowej lub statyczny tekst.

en: Application Passwords are disabled for your user account.
pl_PL: Hasła aplikacji są wyłączone dla Twojego konta użytkownika.

en: Application Passwords are not available on this site. They require HTTPS (or a local development environment).
pl_PL: Hasła aplikacji nie są dostępne na tej witrynie. Wymagają HTTPS (lub lokalnego środowiska deweloperskiego).

en: Application Passwords require WordPress 5.6 or newer.
pl_PL: Hasła aplikacji wymagają WordPressa 5.6 lub nowszego.

en: Archive logs before deletion
pl_PL: Archiwizuj logi przed usunięciem

en: Are you sure you want to delete all %d log? | Are you sure you want to delete all %d logs?
pl_PL[0]: Czy na pewno chcesz usunąć %d log?
pl_PL[1]: Czy na pewno chcesz usunąć %d logi?
pl_PL[2]: Czy na pewno chcesz usunąć %d logów?

en: Array of log IDs to retry.
pl_PL: Tablica identyfikatorów logów do ponowienia.

en: Assign a vault credential to a webhook
pl_PL: Przypisz uwierzytelnienie z sejfu do webhooka

en: Asynchronous delivery
pl_PL: Dostarczanie asynchroniczne

en: Asynchronous: queued and delivered in the background on the next cron run, with automatic retries — it doesn’t slow the triggering request, but nothing is sent until a working cron runs. Synchronous: delivered instantly, inline with the triggering request — it works without any cron, at the cost of a little added latency. Toggle to switch.
pl_PL: Asynchronicznie: trafia do kolejki i jest dostarczane w tle przy najbliższym uruchomieniu crona, z automatycznymi ponowieniami — nie spowalnia żądania wyzwalającego, ale nic nie zostanie wysłane, dopóki nie zadziała cron. Synchronicznie: dostarczane od razu, w ramach żądania wyzwalającego — działa bez crona, kosztem niewielkiego dodatkowego opóźnienia. Przełącz, aby zmienić.

en: Attempt #%d
pl_PL: Próba #%d

en: Attempt %1$d/%2$d
pl_PL: Próba %1$d/%2$d

en: Attempt History
pl_PL: Historia prób

en: Attempted At
pl_PL: Czas próby

en: Authentication required. Provide a valid API token via X-FSWA-Token header, Authorization: Bearer token, or api_token query parameter.
pl_PL: Wymagane uwierzytelnienie. Podaj prawidłowy token API w nagłówku X-FSWA-Token, Authorization: Bearer token lub parametrze zapytania api_token.

en: Authorization (optional)
pl_PL: Autoryzacja (opcjonalnie)

en: Authorization header value.
pl_PL: Wartość nagłówka Authorization.

en: Authorization: Basic <base64(user:pass)> — incl. WP Application Passwords
pl_PL: Authorization: Basic <base64(user:pass)> — w tym hasła aplikacji WP

en: Auto prefers your WordPress connectors when available, otherwise your own keys.
pl_PL: Auto preferuje łączniki WordPressa, gdy są dostępne, w przeciwnym razie Twoje własne klucze.

en: Automatically enrich payload with user profile information
pl_PL: Automatycznie wzbogać dane o informacje z profilu użytkownika

en: Automation Chains
pl_PL: Łańcuchy automatyzacji

en: Available Fields
pl_PL: Dostępne pola

en: Avg attempts
pl_PL: Śr. liczba prób

en: Avg ping
pl_PL: Śr. ping

en: Avg response
pl_PL: Śr. odpowiedź

en: Back to webhooks
pl_PL: Powrót do webhooków

en: Backoff Strategy
pl_PL: Strategia ponawiania

en: Base Delay (s)
pl_PL: Bazowe opóźnienie (s)

en: Base Delay (seconds)
pl_PL: Opóźnienie bazowe (sekundy)

en: Base seconds used to calculate the retry delay. Acts as a multiplier for exponential, interval for linear, and constant wait for fixed.
pl_PL: Bazowa liczba sekund używana do obliczenia opóźnienia ponowienia. Działa jako mnożnik dla wykładniczej, interwał dla liniowej i stałe oczekiwanie dla stałej.

en: Basic auth (user + password)
pl_PL: Uwierzytelnianie Basic (użytkownik + hasło)

en: Basic auth requires a username and password.
pl_PL: Uwierzytelnianie Basic wymaga nazwy użytkownika i hasła.

en: Bearer token
pl_PL: Token Bearer

en: Bearer token (PAT)
pl_PL: Token Bearer (PAT)

en: Both source_webhook_id and target_webhook_id are required.
pl_PL: Wymagane są zarówno source_webhook_id, jak i target_webhook_id.

en: Browse Library
pl_PL: Przeglądaj bibliotekę

en: Build
pl_PL: Buduj

en: Build complete.
pl_PL: Budowanie zakończone.

en: Build progress
pl_PL: Postęp budowania

en: Build with AI
pl_PL: Buduj z AI

en: Build with AI (bring your own API key)
pl_PL: Buduj z AI (własny klucz API)

en: Buy credits
pl_PL: Kup kredyty

en: By default the encryption key is generated and stored in the database. For stronger protection — so a database-only dump can't decrypt secrets — move the key into %1$swp-config.php%2$s:
pl_PL: Domyślnie klucz szyfrowania jest generowany i przechowywany w bazie danych. Aby uzyskać silniejszą ochronę — tak, by zrzut samej bazy danych nie odszyfrował sekretów — przenieś klucz do %1$swp-config.php%2$s:

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cannot delete a job that is currently being processed.
pl_PL: Nie można usunąć zadania, które jest aktualnie przetwarzane.

en: Cannot evaluate
pl_PL: Nie można ocenić

en: Cap on the wait between retries. Exponential backoff grows 2ⁿ × base — without a cap delays would grow indefinitely. Any calculated delay above this value is clamped to it.
pl_PL: Limit czasu oczekiwania między ponowieniami. Wykładnicze ponawianie rośnie 2ⁿ × baza — bez limitu opóźnienia rosłyby w nieskończoność. Każde obliczone opóźnienie powyżej tej wartości jest do niej ograniczane.

en: Cap on the wait between retries. Prevents exponential backoff from growing indefinitely — any delay above this value is clamped to it.
pl_PL: Ograniczenie czasu oczekiwania między ponowieniami. Zapobiega nieograniczonemu wzrostowi wykładniczego ponawiania — każde opóźnienie powyżej tej wartości jest do niej przycinane.

en: Capture an example payload to enable live preview.
pl_PL: Przechwyć przykładowe dane, aby włączyć podgląd na żywo.

en: Captured
pl_PL: Przechwycony

en: Captured + Mapping
pl_PL: Przechwycony + mapowanie

en: Captured + Pre-dispatch Glue + Mapping
pl_PL: Przechwycony + Glue przed wysyłką + mapowanie

en: Captured + Pre-dispatch Glue + Mapping + Post-dispatch Glue
pl_PL: Przechwycony + Glue przed wysyłką + mapowanie + Glue po wysyłce

en: Captured payload with field mapping applied
pl_PL: Przechwycone dane z zastosowanym mapowaniem pól

en: Cast
pl_PL: Rzutowanie

en: Chain
pl_PL: Łańcuch

en: Chain link #%1$s — %2$s
pl_PL: Połączenie łańcucha #%1$s — %2$s

en: Chain link #%s (deleted)
pl_PL: Połączenie łańcucha #%s (usunięte)

en: Chain link not found.
pl_PL: Nie znaleziono połączenia łańcucha.

en: Chain mode links this webhook to upstream webhooks, which requires a saved webhook record. %1$sSave the webhook first%2$s (with or without WP-hook triggers — they'll be cleared when you pick upstream webhooks), then choose your chain sources on the next screen.
pl_PL: Tryb łańcucha łączy ten webhook z webhookami nadrzędnymi, co wymaga zapisanego rekordu webhooka. %1$sNajpierw zapisz webhook%2$s (z wyzwalaczami WP-hook lub bez — zostaną wyczyszczone po wybraniu webhooków nadrzędnych), a następnie wybierz źródła łańcucha na kolejnym ekranie.

en: Chain name
pl_PL: Nazwa łańcucha

en: Chain name is required.
pl_PL: Nazwa łańcucha jest wymagana.

en: Chain not found.
pl_PL: Nie znaleziono łańcucha.

en: Chains
pl_PL: Łańcuchy

en: Change expiry
pl_PL: Zmień datę wygaśnięcia

en: Change expiry: %s
pl_PL: Zmień wygaśnięcie: %s

en: Change model
pl_PL: Zmień model

en: Changes
pl_PL: Zmiany

en: Choose a credential
pl_PL: Wybierz uwierzytelnienie

en: Choose which payload the conditions read from: Original is the raw payload before field mapping; Transformed is the payload after mapping is applied.
pl_PL: Wybierz, z których danych odczytywane są warunki: Oryginalne to surowe dane przed mapowaniem pól; Przekształcone to dane po zastosowaniu mapowania.

en: Clear All Logs
pl_PL: Wyczyść wszystkie logi

en: Clear assignment
pl_PL: Wyczyść przypisanie

en: Clear filters
pl_PL: Wyczyść filtry

en: Clear selection
pl_PL: Wyczyść zaznaczenie

en: Click to select or browse • + to select an array/object
pl_PL: Kliknij, aby wybrać lub przeglądać • + aby wybrać tablicę/obiekt

en: Client Error
pl_PL: Błąd klienta

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Community support forum
pl_PL: Forum wsparcia społeczności

en: Condition groups require a Pro license — propose a single simple rule instead.
pl_PL: Grupy warunków wymagają licencji Pro — zaproponuj zamiast tego jedną prostą regułę.

en: Condition groups require a Pro license.
pl_PL: Grupy warunków wymagają licencji Pro.

en: Condition groups with AND / OR logic
pl_PL: Grupy warunków z logiką AND / OR

en: Conditions
pl_PL: Warunki

en: Conditions are evaluated against the payload — use the 'Evaluate conditions against' toggle above to choose original or transformed.
pl_PL: Warunki są oceniane względem danych — użyj powyższego przełącznika „Oceniaj warunki względem”, aby wybrać oryginalne lub przekształcone.

en: Conditions are not met with current settings — event would be skipped.
pl_PL: Warunki nie są spełnione przy obecnych ustawieniach — zdarzenie zostałoby pominięte.

en: Configure plugin behavior
pl_PL: Skonfiguruj zachowanie wtyczki

en: Configure retry attempts and backoff delay strategy for failed webhooks, globally and per webhook.
pl_PL: Skonfiguruj liczbę ponowień i strategię opóźnień dla nieudanych webhooków, globalnie i dla pojedynczych webhooków.

en: Confirm & run
pl_PL: Potwierdź i uruchom

en: Connect
pl_PL: Połącz

en: Connect an AI provider
pl_PL: Połącz dostawcę AI

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Continue build
pl_PL: Kontynuuj budowanie

en: Conversation not found.
pl_PL: Nie znaleziono rozmowy.

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy Event UUID
pl_PL: Kopiuj UUID zdarzenia

en: Copy URL
pl_PL: Kopiuj URL

en: Copy X-Webhook-Id
pl_PL: Kopiuj X-Webhook-Id

en: Copy code
pl_PL: Kopiuj kod

en: Copy endpoint URL
pl_PL: Kopiuj adres URL punktu końcowego

en: Copy headers
pl_PL: Kopiuj nagłówki

en: Copy original payload
pl_PL: Kopiuj oryginalne dane

en: Copy payload
pl_PL: Kopiuj dane

en: Copy response body
pl_PL: Kopiuj treść odpowiedzi

en: Copy scheduled time
pl_PL: Kopiuj zaplanowany czas

en: Copy to clipboard
pl_PL: Kopiuj do schowka

en: Copy trigger name
pl_PL: Kopiuj nazwę wyzwalacza

en: Could not load models for this key — check that the key is valid.
pl_PL: Nie udało się wczytać modeli dla tego klucza — sprawdź, czy klucz jest prawidłowy.

en: Could not lock job for processing.
pl_PL: Nie udało się zablokować zadania do przetworzenia.

en: Create & assign
pl_PL: Utwórz i przypisz

en: Create & continue
pl_PL: Utwórz i kontynuuj

en: Create API Token
pl_PL: Utwórz token API

en: Create Webhook
pl_PL: Utwórz webhook

en: Create a WP Application Password for me
pl_PL: Utwórz dla mnie hasło aplikacji WP

en: Create a WordPress Application Password credential
pl_PL: Utwórz uwierzytelnienie z hasłem aplikacji WordPress

en: Create a named chain that wires 2xx completions of one webhook to downstream webhooks.
pl_PL: Utwórz nazwany łańcuch, który łączy zakończenia 2xx jednego webhooka z kolejnymi webhookami.

en: Create a new webhook (always created DISABLED until the user enables it). Provide name, endpoint_url, http_method and triggers.
pl_PL: Utwórz nowy webhook (zawsze tworzony jako WYŁĄCZONY, dopóki użytkownik go nie włączy). Podaj name, endpoint_url, http_method i triggers.

en: Create a token to enable programmatic API access.
pl_PL: Utwórz token, aby umożliwić programowy dostęp do API.

en: Create a webhook
pl_PL: Utwórz webhook

en: Create a webhook chain
pl_PL: Utwórz łańcuch webhooków

en: Create credential
pl_PL: Utwórz uwierzytelnienie

en: Create first token
pl_PL: Utwórz pierwszy token

en: Create token
pl_PL: Utwórz token

en: Create your first webhook
pl_PL: Utwórz swój pierwszy webhook

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Creating…
pl_PL: Tworzenie…

en: Creation date.
pl_PL: Data utworzenia.

en: Credential could not be decrypted.
pl_PL: Nie udało się odszyfrować uwierzytelnienia.

en: Credential name
pl_PL: Nazwa uwierzytelnienia

en: Credential name (e.g. WP REST admin)
pl_PL: Nazwa uwierzytelnienia (np. WP REST admin)

en: Credential name (e.g. n8n auth)
pl_PL: Nazwa uwierzytelnienia (np. n8n auth)

en: Credential name is required.
pl_PL: Nazwa uwierzytelnienia jest wymagana.

en: Credential not found.
pl_PL: Nie znaleziono uwierzytelnienia.

en: Credentials Vault
pl_PL: Sejf uwierzytelnień

en: Credentials source
pl_PL: Źródło uwierzytelnień

en: Credits this month
pl_PL: Kredyty w tym miesiącu

en: Cron URL
pl_PL: Adres URL crona

en: Cron secret not configured.
pl_PL: Sekret crona nie został skonfigurowany.

en: Cron token regenerated. Update your crontab with the new command.
pl_PL: Token crona został wygenerowany ponownie. Zaktualizuj crontab nowym poleceniem.

en: Crontab Command
pl_PL: Polecenie crontab

en: Current page of results.
pl_PL: Bieżąca strona wyników.

en: Custom
pl_PL: Niestandardowy

en: Custom Authorization value
pl_PL: Własna wartość Authorization

en: Custom Payload
pl_PL: Niestandardowe dane

en: Custom Request Headers
pl_PL: Niestandardowe nagłówki żądania

en: Custom backoff strategy (exponential, linear, fixed)
pl_PL: Własna strategia opóźnień (wykładnicza, liniowa, stała)

en: Custom header
pl_PL: Własny nagłówek

en: Custom payload JSON (required when payload_source is custom).
pl_PL: Niestandardowe dane JSON (wymagane, gdy payload_source jest custom).

en: Danger Zone
pl_PL: Strefa zagrożenia

en: Database Version
pl_PL: Wersja bazy danych

en: Database-backed webhook job queue
pl_PL: Kolejka zadań webhooków oparta na bazie danych

en: Date
pl_PL: Data

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Deactivate license?
pl_PL: Dezaktywować licencję?

en: Deactivating…
pl_PL: Dezaktywowanie…

en: Delay doubles each retry: 2ⁿ × base, capped at max
pl_PL: Opóźnienie podwaja się przy każdym ponowieniu: 2ⁿ × baza, ograniczone do maks.

en: Delay grows evenly: n × base seconds
pl_PL: Opóźnienie rośnie równomiernie: n × baza sekund

en: Delay preview
pl_PL: Podgląd opóźnień

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete All Logs
pl_PL: Usuń wszystkie logi

en: Delete Old Activity
pl_PL: Usuń starą aktywność

en: Delete a webhook
pl_PL: Usuń webhook

en: Delete build
pl_PL: Usuń projekt

en: Delete chain
pl_PL: Usuń łańcuch

en: Delete chain “%s”?
pl_PL: Usunąć łańcuch „%s”?

en: Delete credential
pl_PL: Usuń uwierzytelnienie

en: Delete credential: %s
pl_PL: Usuń uwierzytelnienie: %s

en: Delete entries older than
pl_PL: Usuń wpisy starsze niż

en: Delete entries older than specified days.
pl_PL: Usuń wpisy starsze niż określona liczba dni.

en: Delete log?
pl_PL: Usunąć log?

en: Delete logs older than specified days.
pl_PL: Usuń logi starsze niż określona liczba dni.

en: Delete old
pl_PL: Usuń stare

en: Delete this build
pl_PL: Usuń ten projekt

en: Delete this build?
pl_PL: Usunąć ten projekt?

en: Delete token
pl_PL: Usuń token

en: Delete token: %s
pl_PL: Usuń token: %s

en: Delete “%s”?
pl_PL: Usunąć „%s”?

en: Deleting with force will detach it from %d webhook; that webhook will send no Authorization header until reconfigured. | Deleting with force will detach it from %d webhooks; those webhooks will send no Authorization header until reconfigured.
pl_PL[0]: Wymuszone usunięcie odłączy je od %d webhooka; ten webhook nie wyśle nagłówka Authorization do czasu ponownej konfiguracji.
pl_PL[1]: Wymuszone usunięcie odłączy je od %d webhooków; te webhooki nie wyślą nagłówka Authorization do czasu ponownej konfiguracji.
pl_PL[2]: Wymuszone usunięcie odłączy je od %d webhooków; te webhooki nie wyślą nagłówka Authorization do czasu ponownej konfiguracji.

en: Deleting…
pl_PL: Usuwanie…

en: Delivery logs & replay
pl_PL: Logi dostarczania i odtwarzanie

en: Describe a REST API route ON THIS SITE (core or any plugin) from its self-declared schema: every argument with its type, description and whether it is REQUIRED. ALWAYS run this before building an internal automation (a webhook whose endpoint_url points at this site's own wp-json) and satisfy every required argument — e.g. POST /wp/v2/users requires username, email AND password, which mapping alone cannot always supply. Pass the route path relative to /wp-json (e.g. "/wp/v2/users") and the HTTP method you plan to use. Internal routes only — it cannot describe external APIs.
pl_PL: Opisz trasę REST API NA TEJ WITRYNIE (rdzeń lub dowolna wtyczka) na podstawie jej własnego schematu: każdy argument z typem, opisem i informacją, czy jest WYMAGANY. ZAWSZE uruchom to przed budową automatyzacji wewnętrznej (webhooka, którego endpoint_url wskazuje na wp-json tej witryny) i uzupełnij każdy wymagany argument — np. POST /wp/v2/users wymaga username, email ORAZ password, czego samo mapowanie nie zawsze zapewni. Podaj ścieżkę trasy względem /wp-json (np. "/wp/v2/users") oraz planowaną metodę HTTP. Tylko trasy wewnętrzne — nie opisuje zewnętrznych API.

en: Describe the integration or automation you want. The agent proposes a plan you can edit, then builds and tests it for you.
pl_PL: Opisz integrację lub automatyzację, którą chcesz uzyskać. Agent zaproponuje plan, który możesz edytować, a następnie zbuduje go i przetestuje za Ciebie.

en: Describe what to build…
pl_PL: Opisz, co zbudować…

en: Describe what you want in chat — the built-in AI agent plans, builds, and tests your WordPress webhooks, integrations, and automations.
pl_PL: Opisz na czacie, czego potrzebujesz — wbudowany agent AI planuje, buduje i testuje Twoje webhooki, integracje i automatyzacje WordPressa.

en: Destructive probe methods (PUT, PATCH, DELETE) require confirmation.
pl_PL: Destrukcyjne metody sondowania (PUT, PATCH, DELETE) wymagają potwierdzenia.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Disabled webhooks still capture payload examples for mapping and conditions configuration.
pl_PL: Wyłączone webhooki nadal przechwytują przykładowe dane do konfiguracji mapowania i warunków.

en: Discard
pl_PL: Odrzuć

en: Does not match example payload
pl_PL: Nie pasuje do przykładowych danych

en: Don't have a license yet?
pl_PL: Nie masz jeszcze licencji?

en: Don't show this again
pl_PL: Nie pokazuj tego ponownie

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Dot-path (e.g. event.id) or static text
pl_PL: Ścieżka kropkowa (np. event.id) lub statyczny tekst

en: Download Archive (ZIP)
pl_PL: Pobierz archiwum (ZIP)

en: Downstream webhooks that lose their only trigger will be marked as orphans (no trigger assigned).
pl_PL: Webhooki w dół łańcucha, które stracą swój jedyny wyzwalacz, zostaną oznaczone jako osierocone (bez przypisanego wyzwalacza).

en: Due
pl_PL: Należne

en: Due Now
pl_PL: Należne teraz

en: Duration
pl_PL: Czas trwania

en: Each condition rule must be an object {field, operator, value}.
pl_PL: Każda reguła warunku musi być obiektem {field, operator, value}.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Webhook
pl_PL: Edytuj webhook

en: Edit credential
pl_PL: Edytuj uwierzytelnienie

en: Enable (go live) or disable a webhook. Enabling requires confirmation.
pl_PL: Włącz (uruchom) lub wyłącz webhook. Włączenie wymaga potwierdzenia.

en: Enable / disable a webhook
pl_PL: Włącz / wyłącz webhook

en: Enable AI Dev Trace
pl_PL: Włącz AI Dev Trace

en: Enable Anyway
pl_PL: Włącz mimo to

en: Enable External Cron
pl_PL: Włącz zewnętrzny cron

en: Enable Synchronous Execution?
pl_PL: Włączyć wykonywanie synchroniczne?

en: Enable conditional dispatch
pl_PL: Włącz warunkowe wysyłanie

en: Enable webhook
pl_PL: Włącz webhook

en: Enabled Webhook
pl_PL: Webhook włączony

en: Endpoint URL
pl_PL: Adres URL punktu końcowego

en: Endpoint URL is required
pl_PL: Adres URL punktu końcowego jest wymagany

en: Endpoint URL is required.
pl_PL: Adres URL punktu końcowego jest wymagany.

en: Enter an Authorization header value first.
pl_PL: Najpierw wprowadź wartość nagłówka Authorization.

en: Enter custom hook name...
pl_PL: Wprowadź niestandardową nazwę hooka...

en: Enter your license key to unlock Pro features on this site.
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny, aby odblokować funkcje Pro na tej witrynie.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error Message
pl_PL: Komunikat błędu

en: Errors
pl_PL: Błędy

en: Evaluate conditions against
pl_PL: Oceniaj warunki względem

en: Event Replayed
pl_PL: Zdarzenie odtworzone

en: Event UUID
pl_PL: UUID zdarzenia

en: Event UUID:
pl_PL: UUID zdarzenia:

en: Every Minute
pl_PL: Co minutę

en: Example payload captured
pl_PL: Przechwycono przykładowe dane

en: Example payload would %1$s%2$s%3$s
pl_PL: Przykładowe dane zostałyby %1$s%2$s%3$s

en: Exclude entire %s
pl_PL: Wyklucz cały %s

en: Exclude field
pl_PL: Wyklucz pole

en: Excluded Fields
pl_PL: Wykluczone pola

en: Execute
pl_PL: Wykonaj

en: Execute Now
pl_PL: Wykonaj teraz

en: Execute now
pl_PL: Wykonaj teraz

en: Executes synchronously (blocking)
pl_PL: Wykonuje synchronicznie (blokująco)

en: Expired
pl_PL: Wygasł

en: Expires
pl_PL: Wygasa

en: Expires at
pl_PL: Wygasa

en: Exponential
pl_PL: Wykładnicza

en: Exponential — base 30 s, cap 3600 s
pl_PL: Wykładnicza — baza 30 s, limit 3600 s

en: External Cron
pl_PL: Zewnętrzny cron

en: External Cron (bypass WP-Cron)
pl_PL: Zewnętrzny cron (pominięcie WP-Cron)

en: External Cron History
pl_PL: Historia zewnętrznego crona

en: Extra credits (never expire)
pl_PL: Dodatkowe kredyty (nie wygasają)

en: Extra request headers as key-value pairs.
pl_PL: Dodatkowe nagłówki żądania jako pary klucz-wartość.

en: Fail
pl_PL: Niepowodzenie

en: Failed
pl_PL: Niepowodzenie

en: Failed to create API token.
pl_PL: Nie udało się utworzyć tokena API.

en: Failed to create chain link (it may already exist).
pl_PL: Nie udało się utworzyć połączenia łańcucha (być może już istnieje).

en: Failed to create chain link.
pl_PL: Nie udało się utworzyć ogniwa łańcucha.

en: Failed to create chain.
pl_PL: Nie udało się utworzyć łańcucha.

en: Failed to create credential.
pl_PL: Nie udało się utworzyć uwierzytelnienia.

en: Failed to create webhook.
pl_PL: Nie udało się utworzyć webhooka.

en: Failed to delete API token.
pl_PL: Nie udało się usunąć tokena API.

en: Failed to delete credential.
pl_PL: Nie udało się usunąć uwierzytelnienia.

en: Failed to delete log.
pl_PL: Nie udało się usunąć wpisu logu.

en: Failed to delete queue job.
pl_PL: Nie udało się usunąć zadania kolejki.

en: Failed to delete schema.
pl_PL: Nie udało się usunąć schematu.

en: Failed to delete webhook.
pl_PL: Nie udało się usunąć webhooka.

en: Failed to encode payload as JSON
pl_PL: Nie udało się zakodować danych jako JSON

en: Failed to fetch chains
pl_PL: Nie udało się pobrać łańcuchów

en: Failed to fetch health stats
pl_PL: Nie udało się pobrać statystyk kondycji

en: Failed to fetch schemas
pl_PL: Nie udało się pobrać schematów

en: Failed to fetch snippets
pl_PL: Nie udało się pobrać fragmentów

en: Failed to fetch trigger snippet
pl_PL: Nie udało się pobrać fragmentu wyzwalacza

en: Failed to fetch user triggers
pl_PL: Nie udało się pobrać wyzwalaczy użytkownika

en: Failed to rename chain.
pl_PL: Nie udało się zmienić nazwy łańcucha.

en: Failed to reset capture.
pl_PL: Nie udało się zresetować przechwytywania.

en: Failed to retry job.
pl_PL: Nie udało się ponowić zadania.

en: Failed to retry queue job.
pl_PL: Nie udało się ponowić zadania kolejki.

en: Failed to rotate API token.
pl_PL: Nie udało się rotować tokena API.

en: Failed to save conditions.
pl_PL: Nie udało się zapisać warunków.

en: Failed to save mapping.
pl_PL: Nie udało się zapisać mapowania.

en: Failed to save trigger snippet
pl_PL: Nie udało się zapisać fragmentu wyzwalacza

en: Failed to start a conversation.
pl_PL: Nie udało się rozpocząć rozmowy.

en: Failed to store the provider key.
pl_PL: Nie udało się zapisać klucza dostawcy.

en: Failed to toggle webhook status.
pl_PL: Nie udało się przełączyć statusu webhooka.

en: Failed to update schema.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować schematu.

en: Failed to update webhook.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować webhooka.

en: Field Mappings
pl_PL: Mapowania pól

en: Field mapping configuration.
pl_PL: Konfiguracja mapowania pól.

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Filter by X-Webhook-ID…
pl_PL: Filtruj po X-Webhook-ID…

en: Filter by action prefix (e.g. "webhook").
pl_PL: Filtruj według prefiksu akcji (np. „webhook”).

en: Filter by event UUID (exact match).
pl_PL: Filtruj według UUID zdarzenia (dokładne dopasowanie).

en: Filter by event UUID…
pl_PL: Filtruj po UUID zdarzenia…

en: Filter by exact action string.
pl_PL: Filtruj według dokładnego ciągu akcji.

en: Filter by status.
pl_PL: Filtruj według statusu.

en: Filter by target URL (partial match).
pl_PL: Filtruj według docelowego adresu URL (częściowe dopasowanie).

en: Filter by target URL…
pl_PL: Filtruj po docelowym URL…

en: Filter by trigger name.
pl_PL: Filtruj według nazwy wyzwalacza.

en: Filter by webhook ID.
pl_PL: Filtruj według identyfikatora webhooka.

en: Filter by webhook UUID (X-Webhook-Id header value).
pl_PL: Filtruj według UUID webhooka (wartość nagłówka X-Webhook-Id).

en: Filter from UTC datetime (Y-m-d H:i:s).
pl_PL: Filtruj od daty i czasu UTC (Y-m-d H:i:s).

en: Filter logs from this date.
pl_PL: Filtruj logi od tej daty.

en: Filter logs until this date.
pl_PL: Filtruj logi do tej daty.

en: Filter until UTC datetime (Y-m-d H:i:s).
pl_PL: Filtruj do daty i czasu UTC (Y-m-d H:i:s).

en: Finish moving the key into wp-config.php
pl_PL: Dokończ przenoszenie klucza do wp-config.php

en: Fixed
pl_PL: Stała

en: For reliable webhook delivery, set up a system cron job to process the queue every minute. WP-Cron serves as a fallback when system cron isn't configured.
pl_PL: Aby zapewnić niezawodne dostarczanie webhooków, skonfiguruj systemowe zadanie cron przetwarzające kolejkę co minutę. WP-Cron służy jako rozwiązanie awaryjne, gdy systemowy cron nie jest skonfigurowany.

en: Force delete & detach
pl_PL: Wymuś usunięcie i odłącz

en: From date
pl_PL: Od daty

en: From date & time
pl_PL: Od daty i godziny

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full REST API with API token authentication
pl_PL: Pełne REST API z uwierzytelnianiem tokenem API

en: Full pipeline — post-dispatch Code Glue fires after delivery
pl_PL: Pełny potok — Code Glue po wysyłce uruchamia się po dostarczeniu

en: Full write power for AI assistants — but can never reveal auth headers or vault secrets
pl_PL: Pełne uprawnienia zapisu dla asystentów AI — ale nigdy nie ujawnia nagłówków uwierzytelniania ani sekretów sejfu

en: Full write power, but can never reveal auth headers or vault secrets
pl_PL: Pełne uprawnienia do zapisu, ale nigdy nie ujawnia nagłówków uwierzytelniania ani sekretów sejfu

en: GET webhooks, logs, queue, health, triggers, schemas
pl_PL: GET webhooków, logów, kolejki, kondycji, wyzwalaczy, schematów

en: Generate a new API token for programmatic access.
pl_PL: Wygeneruj nowy token API do dostępu programowego.

en: Get Pro
pl_PL: Kup Pro

en: Get a REST route's argument schema (this site)
pl_PL: Pobierz schemat argumentów trasy REST (ta witryna)

en: Get a single webhook by id, including triggers, mapping, conditions, headers and credential assignment.
pl_PL: Pobierz pojedynczy webhook po id, wraz z wyzwalaczami, mapowaniem, warunkami, nagłówkami i przypisanym uwierzytelnieniem.

en: Get a webhook
pl_PL: Pobierz webhook

en: Get captured payload + mapping for a trigger
pl_PL: Pobierz przechwycony ładunek + mapowanie dla wyzwalacza

en: Get delivery logs
pl_PL: Pobierz logi dostarczania

en: Give this credential a name.
pl_PL: Nadaj temu uwierzytelnieniu nazwę.

en: Go to Pro
pl_PL: Przejdź do Pro

en: Go to Queue
pl_PL: Przejdź do kolejki

en: Group does not match example payload
pl_PL: Grupa nie pasuje do przykładowych danych

en: Group matches example payload
pl_PL: Grupa pasuje do przykładowych danych

en: Group matches example payload: %1$s (based on %2$d rule) | Group matches example payload: %1$s (based on %2$d rules)
pl_PL[0]: Grupa pasuje do przykładowych danych: %1$s (na podstawie %2$d reguły)
pl_PL[1]: Grupa pasuje do przykładowych danych: %1$s (na podstawie %2$d reguł)
pl_PL[2]: Grupa pasuje do przykładowych danych: %1$s (na podstawie %2$d reguł)

en: HTTP Code
pl_PL: Kod HTTP

en: HTTP Method
pl_PL: Metoda HTTP

en: HTTP method used for delivery.
pl_PL: Metoda HTTP użyta do dostarczenia.

en: Head to the Pro tab?
pl_PL: Przejść do zakładki Pro?

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Header name
pl_PL: Nazwa nagłówka

en: Header name (e.g. X-API-Key)
pl_PL: Nazwa nagłówka (np. X-API-Key)

en: Headers
pl_PL: Nagłówki

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide password
pl_PL: Ukryj hasło

en: Hide secret
pl_PL: Ukryj sekret

en: Hint
pl_PL: Wskazówka

en: How secrets are protected
pl_PL: Jak chronione są sekrety

en: How to calculate the wait between retries. Overrides the global setting.
pl_PL: Jak obliczać czas oczekiwania między ponowieniami. Zastępuje ustawienie globalne.

en: How to run the test: now (synchronous) or queue (async).
pl_PL: Jak uruchomić test: now (synchronicznie) lub queue (asynchronicznie).

en: I sent a test — retry
pl_PL: Wysłałem test — ponów

en: I've saved it elsewhere
pl_PL: Zapisałem go w innym miejscu

en: ID of a vault credential to use for authorization. Takes precedence over auth_header.
pl_PL: Identyfikator uwierzytelnienia z sejfu używanego do autoryzacji. Ma pierwszeństwo przed auth_header.

en: IF
pl_PL: JEŚLI

en: Include User Data
pl_PL: Dołącz dane użytkownika

en: Include field
pl_PL: Dołącz pole

en: Include unmapped fields
pl_PL: Dołącz niezmapowane pola

en: Included
pl_PL: W pakiecie

en: Insufficient token scope. This endpoint requires "%s" scope or higher.
pl_PL: Niewystarczający zakres tokenu. Ten punkt końcowy wymaga zakresu „%s” lub wyższego.

en: Interval
pl_PL: Interwał

en: Invalid JSON
pl_PL: Nieprawidłowy JSON

en: Invalid URL format
pl_PL: Nieprawidłowy format adresu URL

en: Invalid credential type.
pl_PL: Nieprawidłowy typ uwierzytelnienia.

en: Invalid cron token.
pl_PL: Nieprawidłowy token crona.

en: Invalid endpoint URL.
pl_PL: Nieprawidłowy URL punktu końcowego.

en: Invalid scope. Must be read, operational, full, or agent.
pl_PL: Nieprawidłowy zakres. Musi być read, operational, full lub agent.

en: Job deleted successfully.
pl_PL: Zadanie usunięte pomyślnie.

en: Job executed successfully.
pl_PL: Zadanie wykonane pomyślnie.

en: Job failed and has been rescheduled for retry.
pl_PL: Zadanie nie powiodło się i zostało ponownie zaplanowane do ponowienia.

en: Job failed and has exceeded maximum retry attempts.
pl_PL: Zadanie nie powiodło się i przekroczyło maksymalną liczbę prób ponowienia.

en: Job failed with a non-retryable error.
pl_PL: Zadanie nie powiodło się z błędem niepodlegającym ponowieniu.

en: Job has already been completed.
pl_PL: Zadanie zostało już ukończone.

en: Job has been queued for retry.
pl_PL: Zadanie zostało dodane do kolejki w celu ponowienia.

en: Job has invalid payload data.
pl_PL: Zadanie ma nieprawidłowe dane.

en: Job is currently being processed.
pl_PL: Zadanie jest aktualnie przetwarzane.

en: Jobs are processed every minute by WP-Cron. Failed jobs are automatically retried with exponential backoff. Use “Process Now” to manually trigger batch processing.
pl_PL: Zadania są przetwarzane co minutę przez WP-Cron. Nieudane zadania są automatycznie ponawiane z wykładniczym opóźnieniem. Użyj „Przetwórz teraz”, aby ręcznie uruchomić przetwarzanie wsadowe.

en: Jobs processed per cron run.
pl_PL: Liczba zadań przetwarzanych na jedno uruchomienie crona.

en: Keep activity log for
pl_PL: Przechowuj dziennik aktywności przez

en: Keep webhook logs for
pl_PL: Przechowuj logi webhooków przez

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Key must only contain letters, numbers, hyphens, or underscores
pl_PL: Klucz może zawierać tylko litery, cyfry, myślniki lub podkreślenia

en: Last Cron Run
pl_PL: Ostatnie uruchomienie crona

en: Last captured payload for this trigger
pl_PL: Ostatnio przechwycone dane dla tego wyzwalacza

en: Last hour
pl_PL: Ostatnia godzina

en: Last ping failed:
pl_PL: Ostatni ping nieudany:

en: Last stats pull: %s
pl_PL: Ostatnie pobranie statystyk: %s

en: Last successful response (used as preview context)
pl_PL: Ostatnia udana odpowiedź (używana jako kontekst podglądu)

en: Last update date.
pl_PL: Data ostatniej aktualizacji.

en: Last used
pl_PL: Ostatnio użyto

en: Leave a review on WordPress.org
pl_PL: Zostaw opinię na WordPress.org

en: Leave blank to keep current
pl_PL: Pozostaw puste, aby zachować obecne

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Linear
pl_PL: Liniowa

en: List WordPress do_action hooks discovered on this site (runtime + static scan) that can be used as webhook triggers. The full catalog is LARGE (hundreds of hooks): when hunting for a specific plugin's hooks, always pass search (matches hook name or plugin slug, e.g. {"search":"cf7"}) instead of listing everything. Results cap at 200 with a total count.
pl_PL: Wypisz hooki do_action WordPressa wykryte na tej witrynie (skan w czasie działania + statyczny), których można użyć jako wyzwalaczy webhooków. Pełny katalog jest DUŻY (setki hooków): szukając hooków konkretnej wtyczki, zawsze przekazuj search (dopasowuje nazwę hooka lub slug wtyczki, np. {"search":"cf7"}) zamiast wypisywać wszystko. Wyniki ograniczone do 200, z łączną liczbą.

en: List all configured webhooks with their triggers and status.
pl_PL: Wyświetl wszystkie skonfigurowane webhooki wraz z ich wyzwalaczami i statusem.

en: List available triggers
pl_PL: Wyświetl dostępne wyzwalacze

en: List credentials
pl_PL: Wyświetl uwierzytelnienia

en: List of trigger actions.
pl_PL: Lista akcji wyzwalaczy.

en: List vault credentials (names, types and masked hints only — secrets are never returned).
pl_PL: Wyświetl uwierzytelnienia z sejfu (tylko nazwy, typy i zamaskowane podpowiedzi — sekrety nigdy nie są zwracane).

en: List webhooks
pl_PL: Wyświetl webhooki

en: Load
pl_PL: Wczytaj

en: Loading last log…
pl_PL: Wczytywanie ostatniego logu…

en: Loading queue…
pl_PL: Wczytywanie kolejki…

en: Loading settings...
pl_PL: Wczytywanie ustawień...

en: Loading webhooks…
pl_PL: Wczytywanie webhooków…

en: Loading...
pl_PL: Wczytywanie...

en: Loading…
pl_PL: Wczytywanie…

en: Locked by: %s
pl_PL: Zablokowane przez: %s

en: Log Archive
pl_PL: Archiwum logów

en: Log Details
pl_PL: Szczegóły logu

en: Log Retention
pl_PL: Przechowywanie logów

en: Log not found.
pl_PL: Nie znaleziono wpisu logu.

en: Logs
pl_PL: Logi

en: Logs: %s
pl_PL: Logi: %s

en: Love the plugin?
pl_PL: Podoba Ci się wtyczka?

en: Make a guarded test HTTP call to validate an endpoint before going live. To probe a webhook you created, pass webhook_id (e.g. {{step_2.id}}) — its URL, credential and method are reused automatically, so never ask the user for the endpoint URL again. Only pass url for an endpoint not tied to a webhook. A probe sends an EMPTY body, so GET, HEAD and POST run without confirmation; only PUT, PATCH and DELETE (which a body-less call can still mutate or delete) require confirmation. Returns status, redacted headers and a truncated, redacted body. The raw secret is never exposed.
pl_PL: Wykonaj chronione testowe wywołanie HTTP, aby zweryfikować endpoint przed uruchomieniem. Aby sondować utworzony przez siebie webhook, przekaż webhook_id (np. {{step_2.id}}) — jego URL, uwierzytelnienie i metoda zostaną użyte ponownie automatycznie, więc nigdy nie pytaj użytkownika o adres endpointu ponownie. Przekazuj url tylko dla endpointu niepowiązanego z webhookiem. Sonda wysyła PUSTE body, więc GET, HEAD i POST działają bez potwierdzenia; tylko PUT, PATCH i DELETE (które nawet bez body mogą zmienić lub usunąć dane) wymagają potwierdzenia. Zwraca status, zredagowane nagłówki i skrócone, zredagowane body. Surowy sekret nigdy nie jest ujawniany.

en: Make sure to update all systems that use this token before rotating.
pl_PL: Przed rotacją upewnij się, że zaktualizowano wszystkie systemy korzystające z tego tokenu.

en: Manual dot-notation for all fields
pl_PL: Ręczna notacja kropkowa dla wszystkich pól

en: Manual header
pl_PL: Ręczny nagłówek

en: Mapped
pl_PL: Zmapowany

en: Mapping & Conditions
pl_PL: Mapowanie i warunki

en: Mapping Applied
pl_PL: Zastosowano mapowanie

en: Match:
pl_PL: Dopasuj:

en: Matches example payload
pl_PL: Pasuje do przykładowych danych

en: Max Attempts
pl_PL: Maks. liczba prób

en: Max Delay (s)
pl_PL: Maks. opóźnienie (s)

en: Max Delay (seconds)
pl_PL: Maks. opóźnienie (sekundy)

en: Maximum protection
pl_PL: Maksymalna ochrona

en: Method
pl_PL: Metoda

en: Migrated %1$s · failed %2$s
pl_PL: Zmigrowano %1$s · nieudane %2$s

en: Mint a WordPress Application Password for the CURRENT signed-in admin and store it as a "basic" vault credential named "WP REST API (internal) — <user>", for authenticating this site's own REST API. Use it for INTERNAL automations (endpoint_url on this site's wp-json), then reference the new credential id from assign_credential as {{step_N.id}}. Requires confirmation; the secret is written straight to the vault and never exposed. The optional name only labels the Application Password in the user's profile.
pl_PL: Wygeneruj hasło aplikacji WordPress dla AKTUALNIE zalogowanego administratora i zapisz je jako uwierzytelnienie "basic" w sejfie pod nazwą "WP REST API (internal) — <user>", do uwierzytelniania REST API tej witryny. Używaj go do automatyzacji WEWNĘTRZNYCH (endpoint_url na wp-json tej witryny), a następnie wskaż id nowego uwierzytelnienia w assign_credential jako {{step_N.id}}. Wymaga potwierdzenia; sekret trafia prosto do sejfu i nigdy nie jest ujawniany. Opcjonalna nazwa jedynie opisuje hasło aplikacji w profilu użytkownika.

en: Minted the Application Password but failed to store it in the vault.
pl_PL: Wygenerowano hasło aplikacji, ale nie udało się zapisać go w sejfie.

en: Monthly credits reset on %s.
pl_PL: Miesięczne kredyty odnowią się %s.

en: More than 1 condition requires a Pro license — propose a single simple rule instead.
pl_PL: Więcej niż 1 warunek wymaga licencji Pro — zaproponuj zamiast tego jedną prostą regułę.

en: More than 1 condition requires a Pro license.
pl_PL: Więcej niż 1 warunek wymaga licencji Pro.

en: Move the admin menu item under Tools instead of the top-level sidebar.
pl_PL: Przenieś pozycję menu administratora do sekcji Narzędzia zamiast paska bocznego najwyższego poziomu.

en: Move this value into the encrypted Credentials Vault
pl_PL: Przenieś tę wartość do zaszyfrowanego Sejfu uwierzytelnień

en: Must %1$sreturn $payload;%2$s — the returned array replaces the payload before dispatch.
pl_PL: Musisz %1$sreturn $payload;%2$s — zwrócona tablica zastępuje dane przed wysyłką.

en: My Webhook
pl_PL: Mój webhook

en: My chain
pl_PL: Mój łańcuch

en: My own keys
pl_PL: Moje własne klucze

en: N/A
pl_PL: Nd.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name is required
pl_PL: Nazwa jest wymagana

en: Name is required.
pl_PL: Nazwa jest wymagana.

en: Name of the webhook.
pl_PL: Nazwa webhooka.

en: Need help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: New build
pl_PL: Nowy projekt

en: New chain name
pl_PL: Nazwa nowego łańcucha

en: New chain…
pl_PL: Nowy łańcuch…

en: New credential
pl_PL: Nowe uwierzytelnienie

en: New token
pl_PL: Nowy token

en: Newest
pl_PL: Najnowszy

en: Next
pl_PL: Następna

en: Next attempt scheduled for %s
pl_PL: Następna próba zaplanowana na %s

en: No
pl_PL: Nie

en: No AI provider is configured yet. Set one up to use the AI Builder.
pl_PL: Żaden dostawca AI nie jest jeszcze skonfigurowany. Skonfiguruj go, aby korzystać z Kreatora AI.

en: No API tokens
pl_PL: Brak tokenów API

en: No Payload Captured Yet
pl_PL: Nie przechwycono jeszcze danych

en: No REST route matches "%s" on this site. Route paths are relative to /wp-json, e.g. "/wp/v2/users". This only describes THIS site's own REST API — not external endpoints.
pl_PL: Żadna trasa REST nie pasuje do "%s" na tej witrynie. Ścieżki tras są względne wobec /wp-json, np. "/wp/v2/users". To opisuje wyłącznie REST API TEJ witryny — nie zewnętrzne endpointy.

en: No WordPress AI connector is currently configured. Add one under Settings → Connectors, or connect a provider key below.
pl_PL: Żaden łącznik AI WordPressa nie jest obecnie skonfigurowany. Dodaj go w Ustawienia → Łączniki lub połącz klucz dostawcy poniżej.

en: No activity recorded yet.
pl_PL: Nie zarejestrowano jeszcze żadnej aktywności.

en: No archive files found or failed to create ZIP.
pl_PL: Nie znaleziono plików archiwum lub nie udało się utworzyć pliku ZIP.

en: No archive files yet
pl_PL: Brak plików archiwum

en: No body sent
pl_PL: Nie wysłano treści

en: No captured payload found for this trigger. Fire the trigger at least once first.
pl_PL: Nie znaleziono przechwyconych danych dla tego wyzwalacza. Najpierw uruchom wyzwalacz co najmniej raz.

en: No captured payload — trigger the webhook once to preview the resolved URL.
pl_PL: Brak przechwyconych danych — uruchom webhook raz, aby zobaczyć podgląd rozwiązanego adresu URL.

en: No configured AI provider could complete the request.
pl_PL: Żaden skonfigurowany dostawca AI nie mógł zrealizować żądania.

en: No credentials in the vault yet — create one and it will be assigned to this webhook.
pl_PL: Brak uwierzytelnień w sejfie — utwórz jedno, a zostanie przypisane do tego webhooka.

en: No credentials in the vault yet — create one and it will be used for this step.
pl_PL: W sejfie nie ma jeszcze uwierzytelnień — utwórz jedno, a zostanie użyte w tym kroku.

en: No data to update.
pl_PL: Brak danych do aktualizacji.

en: No example payload captured yet.
pl_PL: Nie przechwycono jeszcze przykładowych danych.

en: No example payload captured yet. Open a page with your form and submit a test entry, then retry so the agent can map the real fields.
pl_PL: Nie przechwycono jeszcze przykładowego ładunku. Otwórz stronę ze swoim formularzem i wyślij testowe zgłoszenie, a następnie ponów, aby agent mógł zmapować prawdziwe pola.

en: No field mappings configured. Fields will be sent as-is.
pl_PL: Nie skonfigurowano mapowań pól. Pola zostaną wysłane bez zmian.

en: No fields found
pl_PL: Nie znaleziono pól

en: No fields found in payload
pl_PL: Nie znaleziono pól w danych

en: No heartbeat data yet
pl_PL: Brak danych o pulsie

en: No logs found
pl_PL: Nie znaleziono logów

en: No matches
pl_PL: Brak dopasowań

en: No other webhooks exist yet — create at least one webhook to use it as a chain source.
pl_PL: Nie ma jeszcze innych webhooków — utwórz co najmniej jeden webhook, aby użyć go jako źródła łańcucha.

en: No payload provided and no captured example exists yet for this trigger.
pl_PL: Nie podano ładunku i nie istnieje jeszcze przechwycony przykład dla tego wyzwalacza.

en: No queue job found for this log entry.
pl_PL: Nie znaleziono zadania kolejki dla tego wpisu logu.

en: No queued jobs
pl_PL: Brak zadań w kolejce

en: No saved credentials
pl_PL: Brak zapisanych uwierzytelnień

en: No saved credentials yet. Add one in the
pl_PL: Brak zapisanych uwierzytelnień. Dodaj jedno w

en: No signed-in user to provision an Application Password for — open the AI Builder while logged in as an administrator.
pl_PL: Brak zalogowanego użytkownika, dla którego można wygenerować hasło aplikacji — otwórz AI Builder będąc zalogowanym jako administrator.

en: No snippet assigned
pl_PL: Nie przypisano fragmentu

en: No snippets found
pl_PL: Nie znaleziono fragmentów

en: No successful dispatches found for this webhook — run a test first.
pl_PL: Nie znaleziono udanych wysyłek dla tego webhooka — najpierw uruchom test.

en: No trigger assigned
pl_PL: Nie przypisano wyzwalacza

en: No triggers configured for this webhook.
pl_PL: Nie skonfigurowano wyzwalaczy dla tego webhooka.

en: No triggers found
pl_PL: Nie znaleziono wyzwalaczy

en: No webhooks configured yet
pl_PL: Nie skonfigurowano jeszcze żadnych webhooków

en: No webhooks match “%s”.
pl_PL: Żaden webhook nie pasuje do „%s”.

en: Not configured
pl_PL: Nie skonfigurowano

en: Not found.
pl_PL: Nie znaleziono.

en: Not sent as request body for GET / DELETE. Without URL parameters configured, the full payload is appended as %1$s?payload=&lt;json&gt;%2$s.
pl_PL: Nie wysyłane jako treść żądania dla GET / DELETE. Bez skonfigurowanych parametrów URL pełne dane są dołączane jako %1$s?payload=&lt;json&gt;%2$s.

en: Number of days to look back.
pl_PL: Liczba dni wstecz.

en: Number of results per page.
pl_PL: Liczba wyników na stronę.

en: Object
pl_PL: Obiekt

en: Oldest
pl_PL: Najstarszy

en: Oldest Log
pl_PL: Najstarszy log

en: On a successful (2xx) response from any of these webhooks, this webhook fires with the upstream response, sent payload, and original pre-mapping payload available as %1$sargs[0]%2$s.
pl_PL: Po udanej odpowiedzi (2xx) z któregokolwiek z tych webhooków ten webhook uruchamia się z odpowiedzią nadrzędną, wysłanymi danymi i oryginalnymi danymi sprzed mapowania dostępnymi jako %1$sargs[0]%2$s.

en: Only failed log entries can be retried.
pl_PL: Tylko nieudane wpisy logu mogą być ponawiane.

en: Only pending or permanently failed jobs can be retried.
pl_PL: Tylko oczekujące lub trwale nieudane zadania mogą być ponawiane.

en: Only return enabled webhooks.
pl_PL: Zwróć tylko włączone webhooki.

en: Only successful or skipped log entries can be replayed.
pl_PL: Tylko udane lub pominięte wpisy logu mogą być odtwarzane.

en: Open webhook
pl_PL: Otwórz webhook

en: Operational
pl_PL: Operacyjny

en: Operational + create/update/delete webhooks, schemas, and queue jobs
pl_PL: Operacyjny + tworzenie/aktualizacja/usuwanie webhooków, schematów i zadań kolejki

en: Operational + create/update/delete webhooks, schemas, queue jobs
pl_PL: Operacyjny + tworzenie/aktualizacja/usuwanie webhooków, schematów, zadań kolejki

en: Optional: harden with %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s
pl_PL: Opcjonalnie: wzmocnij za pomocą %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Or select from available hooks...
pl_PL: Lub wybierz z dostępnych hooków...

en: Original
pl_PL: Oryginalny

en: Original Payload
pl_PL: Oryginalne dane

en: Other
pl_PL: Inne

en: Output (stdout)
pl_PL: Wyjście (stdout)

en: Override the global retry limit for this webhook. Leave empty to use the global setting.
pl_PL: Zastąp globalny limit ponowień dla tego webhooka. Pozostaw puste, aby użyć ustawienia globalnego.

en: Override the retry delay strategy for this webhook. Leave empty to use the global setting.
pl_PL: Zastąp strategię opóźnienia ponowień dla tego webhooka. Pozostaw puste, aby użyć ustawienia globalnego.

en: PHP Code
pl_PL: Kod PHP

en: PHP runs after successful dispatch; %1$s$responseBody%2$s and %1$s$originalPayload%2$s available
pl_PL: PHP uruchamia się po udanej wysyłce; dostępne %1$s$responseBody%2$s i %1$s$originalPayload%2$s

en: Page reload is disabled on WordPress Playground — the menu will update on next WP menu item click.
pl_PL: Przeładowanie strony jest wyłączone w WordPress Playground — menu zaktualizuje się przy następnym kliknięciu pozycji menu WP.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Param name
pl_PL: Nazwa parametru

en: Parameter older_than_days is required.
pl_PL: Parametr older_than_days jest wymagany.

en: Part of chain: | Part of chains:
pl_PL[0]: Część łańcucha:
pl_PL[1]: Część łańcuchów:
pl_PL[2]: Część łańcuchów:

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password (or Application Password)
pl_PL: Hasło (lub hasło aplikacji)

en: Password or application password
pl_PL: Hasło lub hasło aplikacji

en: Paste the token / key
pl_PL: Wklej token / klucz

en: Path not found in captured payload
pl_PL: Nie znaleziono ścieżki w przechwyconych danych

en: Path not found in payload
pl_PL: Nie znaleziono ścieżki w danych

en: Pause
pl_PL: Wstrzymaj

en: Paused
pl_PL: Wstrzymane

en: Payload
pl_PL: Ładunek

en: Payload Example Captured
pl_PL: Przechwycono przykładowe dane

en: Payload Mapping
pl_PL: Mapowanie danych

en: Payload mapping
pl_PL: Mapowanie danych

en: Pending
pl_PL: Oczekujące

en: Per-webhook retry limit override
pl_PL: Nadpisanie limitu ponowień dla webhooka

en: Perm. Failed
pl_PL: Trwale nieud.

en: Permanently Failed
pl_PL: Trwale nieudane

en: Permanently delete a webhook and its triggers / mapping. Requires confirmation.
pl_PL: Trwale usuń webhook oraz jego wyzwalacze / mapowanie. Wymaga potwierdzenia.

en: Pick date & time
pl_PL: Wybierz datę i godzinę

en: Plugin Info
pl_PL: Informacje o wtyczce

en: Plugin Version
pl_PL: Wersja wtyczki

en: Plugin default
pl_PL: Domyślne wtyczki

en: Plugin queue endpoint
pl_PL: Punkt końcowy kolejki wtyczki

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Post Glue
pl_PL: Glue po wysyłce

en: Post-dispatch
pl_PL: Po wysyłce

en: Post-dispatch Code Glue
pl_PL: Code Glue po wysyłce

en: Post-dispatch Code Glue preview ran but is not saved. Save or discard before continuing.
pl_PL: Podgląd Code Glue po wysyłce został uruchomiony, ale nie został zapisany. Zapisz lub odrzuć przed kontynuowaniem.

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Pre Glue
pl_PL: Glue przed wysyłką

en: Pre-dispatch
pl_PL: Przed wysyłką

en: Pre-dispatch Code Glue
pl_PL: Code Glue przed wysyłką

en: Pre-dispatch Code Glue applied before field mapping
pl_PL: Code Glue przed wysyłką stosowane przed mapowaniem pól

en: Pre-dispatch Code Glue preview is active. Save or discard it before saving Mapping & Conditions.
pl_PL: Podgląd Code Glue przed wysyłką jest aktywny. Zapisz go lub odrzuć przed zapisaniem mapowania i warunków.

en: Preview active
pl_PL: Podgląd aktywny

en: Preview failed
pl_PL: Podgląd nie powiódł się

en: Previous
pl_PL: Poprzednia

en: Priority support
pl_PL: Priorytetowe wsparcie

en: Pro License
pl_PL: Licencja Pro

en: Pro Plugin Installed
pl_PL: Wtyczka Pro zainstalowana

en: Pro plugin not found.
pl_PL: Nie znaleziono wtyczki Pro.

en: Probe a target endpoint
pl_PL: Sonduj docelowy punkt końcowy

en: Process Now
pl_PL: Przetwórz teraz

en: Processed %1$d jobs: %2$d succeeded, %3$d failed, %4$d rescheduled.
pl_PL: Przetworzono %1$d zadań: %2$d powiodło się, %3$d nie powiodło się, %4$d przełożono.

en: Processing
pl_PL: Przetwarzanie

en: Processing…
pl_PL: Przetwarzanie…

en: Provider
pl_PL: Dostawca

en: Query Parameters
pl_PL: Parametry zapytania

en: Query parameters appended to the URL.
pl_PL: Parametry zapytania dołączone do adresu URL.

en: Queue
pl_PL: Kolejka

en: Queue Processor (Cron)
pl_PL: Procesor kolejki (Cron)

en: Queue Test
pl_PL: Dodaj test do kolejki

en: Queue appears stuck — there are pending deliveries older than 10 minutes. Check your cron setup.
pl_PL: Kolejka wygląda na zablokowaną — są oczekujące dostarczenia starsze niż 10 minut. Sprawdź konfigurację crona.

en: Queue batch size
pl_PL: Rozmiar partii kolejki

en: Queue job not found.
pl_PL: Nie znaleziono zadania kolejki.

en: Queue processor has never run. Ensure WP-Cron is active or configure an external cron job for reliable delivery.
pl_PL: Procesor kolejki nigdy nie został uruchomiony. Upewnij się, że WP-Cron jest aktywny lub skonfiguruj zewnętrzne zadanie cron dla niezawodnego dostarczania.

en: Queuing…
pl_PL: Dodawanie do kolejki…

en: Raw value for any header — escape hatch
pl_PL: Surowa wartość dla dowolnego nagłówka — opcja awaryjna

en: Re-capture
pl_PL: Przechwyć ponownie

en: Re-encrypt & remove database key
pl_PL: Zaszyfruj ponownie i usuń klucz z bazy danych

en: Re-encrypting…
pl_PL: Ponowne szyfrowanie…

en: Read
pl_PL: Odczyt

en: Read + toggle webhooks, retry/replay logs, execute queue jobs
pl_PL: Odczyt + przełączanie webhooków, ponawianie/odtwarzanie logów, wykonywanie zadań kolejki

en: Read + toggle webhooks, retry/replay logs, execute/retry queue jobs
pl_PL: Odczyt + przełączanie webhooków, ponawianie/odtwarzanie logów, wykonywanie/ponawianie zadań kolejki

en: Read recent delivery logs (optionally for one webhook) to verify what was sent and how the endpoint responded.
pl_PL: Odczytaj ostatnie logi dostarczania (opcjonalnie dla jednego webhooka), aby zweryfikować, co zostało wysłane i jak odpowiedział punkt końcowy.

en: Ready to send some data?
pl_PL: Gotowy, aby wysłać dane?

en: Redirect
pl_PL: Przekierowanie

en: Reference a stored vault credential from a webhook by id (the secret is injected at dispatch time and never exposed).
pl_PL: Odwołaj się z webhooka do zapisanego w sejfie uwierzytelnienia po id (sekret jest wstrzykiwany w momencie wysyłki i nigdy nie jest ujawniany).

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Regenerate Token
pl_PL: Wygeneruj token ponownie

en: Regenerating the token will invalidate the current cron URL. You'll need to update your crontab.
pl_PL: Ponowne wygenerowanie tokenu unieważni bieżący adres URL crona. Będziesz musiał zaktualizować crontab.

en: Reliable webhooks with queue & retries
pl_PL: Niezawodne webhooki z kolejką i ponowieniami

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove activity entries older than the specified number of days.
pl_PL: Usuń wpisy aktywności starsze niż podana liczba dni.

en: Remove from queue
pl_PL: Usuń z kolejki

en: Remove this provider and delete its stored key?
pl_PL: Usunąć tego dostawcę i skasować jego zapisany klucz?

en: Rename chain
pl_PL: Zmień nazwę łańcucha

en: Renews / expires
pl_PL: Odnawia się / wygasa

en: Replay
pl_PL: Odtwórz

en: Replay %d selected
pl_PL: Odtwórz %d zaznaczonych

en: Request
pl_PL: Żądanie

en: Request Headers
pl_PL: Nagłówki żądania

en: Request Payload
pl_PL: Ładunek żądania

en: Reset and retry
pl_PL: Zresetuj i ponów

en: Response
pl_PL: Odpowiedź

en: Response (ms)
pl_PL: Odpowiedź (ms)

en: Response Body
pl_PL: Treść odpowiedzi

en: Result Preview
pl_PL: Podgląd wyniku

en: Result preview is now used as the effective payload for Mapping & Conditions below.
pl_PL: Podgląd wyniku jest teraz używany jako efektywne dane dla mapowania i warunków poniżej.

en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Retries
pl_PL: Ponowienia

en: Retry
pl_PL: Ponów

en: Retry %d selected
pl_PL: Ponów %d zaznaczonych

en: Retry / Replay %d selected
pl_PL: Ponów / odtwórz %d zaznaczonych

en: Retry Settings
pl_PL: Ustawienia ponawiania

en: Retry settings saved
pl_PL: Ustawienia ponawiania zapisane

en: Return the last captured example payload, field mapping and conditions for a trigger so the agent can map against the real payload shape. Pass webhook_id to read that webhook's own capture; omit it to get the latest example for the trigger from any webhook. If the result carries a capture_warning, the capture is stale/opaque (no mappable fields): follow the warning — show the user what the capture contains and ask them to re-fire the event — instead of proposing mappings.
pl_PL: Zwróć ostatni przechwycony przykładowy ładunek, mapowanie pól i warunki dla wyzwalacza, aby agent mógł mapować na podstawie rzeczywistego kształtu ładunku. Przekaż webhook_id, aby odczytać przechwycenie tego webhooka; pomiń go, aby pobrać najnowszy przykład dla wyzwalacza z dowolnego webhooka. Jeśli wynik zawiera capture_warning, przechwycenie jest nieaktualne/nieczytelne (brak pól do mapowania): postępuj zgodnie z ostrzeżeniem — pokaż użytkownikowi zawartość przechwycenia i poproś o ponowne wywołanie zdarzenia — zamiast proponować mapowania.

en: Return value is ignored — use for side effects: %1$supdate_post_meta()%2$s, %1$swp_mail()%2$s, %1$serror_log()%2$s, follow-up API calls, etc.
pl_PL: Zwracana wartość jest ignorowana — używaj do efektów ubocznych: %1$supdate_post_meta()%2$s, %1$swp_mail()%2$s, %1$serror_log()%2$s, kolejnych wywołań API itp.

en: Reuse an example payload captured for the same trigger on another webhook when this one has none.
pl_PL: Użyj ponownie przykładowego ładunku przechwyconego dla tego samego wyzwalacza na innym webhooku, gdy ten nie ma własnego.

en: Reuse example from other webhooks
pl_PL: Użyj ponownie przykładu z innych webhooków

en: Reusing an example captured for this trigger on another webhook
pl_PL: Ponowne użycie przykładu przechwyconego dla tego wyzwalacza na innym webhooku

en: Reverted
pl_PL: Cofnięto

en: Review plan before running
pl_PL: Przejrzyj plan przed uruchomieniem

en: Revive token
pl_PL: Przywróć token

en: Revive token: %s
pl_PL: Przywróć token: %s

en: Reviving…
pl_PL: Przywracanie…

en: Rotate token
pl_PL: Rotuj token

en: Rotate token: %s
pl_PL: Rotuj token: %s

en: Rotating…
pl_PL: Rotacja…

en: Run Preview
pl_PL: Uruchom podgląd

en: Run Test Now
pl_PL: Uruchom test teraz

en: Run plan
pl_PL: Uruchom plan

en: Running…
pl_PL: Uruchamianie…

en: Runs through the WP Webhooks AI service — no API keys needed.
pl_PL: Działa przez usługę WP Webhooks AI — bez kluczy API.

en: Same delay every retry: base seconds
pl_PL: Takie samo opóźnienie przy każdym ponowieniu: baza sekund

en: Samples
pl_PL: Próbki

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save & Assign
pl_PL: Zapisz i przypisz

en: Save & continue to chain setup
pl_PL: Zapisz i przejdź do konfiguracji łańcucha

en: Save & use credential
pl_PL: Zapisz i użyj uwierzytelnienia

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save Glue
pl_PL: Zapisz Glue

en: Save Retry Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia ponawiania

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save credential to vault
pl_PL: Zapisz uwierzytelnienie w sejfie

en: Save failed
pl_PL: Zapis nie powiódł się

en: Save to vault
pl_PL: Zapisz w sejfie

en: Save webhook first
pl_PL: Najpierw zapisz webhook

en: Saved credential
pl_PL: Zapisane uwierzytelnienie

en: Saving…
pl_PL: Zapisywanie…

en: Scheduler
pl_PL: Harmonogram

en: Schemas
pl_PL: Schematy

en: Scope
pl_PL: Zakres

en: Scope reference
pl_PL: Opis zakresów

en: Search credentials…
pl_PL: Szukaj uwierzytelnień…

en: Search fields…
pl_PL: Szukaj pól…

en: Search snippets…
pl_PL: Szukaj fragmentów…

en: Search triggers...
pl_PL: Szukaj wyzwalaczy...

en: Search webhooks by name or URL…
pl_PL: Szukaj webhooków po nazwie lub adresie URL…

en: Secret value
pl_PL: Wartość sekretu

en: Secrets are encrypted at rest (AES-256-GCM) and never returned by the API — only a masked hint is shown.
pl_PL: Sekrety są szyfrowane w spoczynku (AES-256-GCM) i nigdy nie są zwracane przez API — wyświetlana jest tylko zamaskowana wskazówka.

en: Secrets are encrypted on save and never shown again.
pl_PL: Sekrety są szyfrowane przy zapisie i nigdy więcej nie są wyświetlane.

en: Select a model
pl_PL: Wybierz model

en: Select a provider
pl_PL: Wybierz dostawcę

en: Select a saved credential
pl_PL: Wybierz zapisane uwierzytelnienie

en: Select an existing chain or enter a new chain name
pl_PL: Wybierz istniejący łańcuch lub wprowadź nazwę nowego łańcucha

en: Select at least one upstream webhook to trigger this one
pl_PL: Wybierz co najmniej jeden webhook nadrzędny, który uruchomi ten webhook

en: Select chain or create new
pl_PL: Wybierz łańcuch lub utwórz nowy

en: Select field…
pl_PL: Wybierz pole…

en: Select this field
pl_PL: Wybierz to pole

en: Select trigger
pl_PL: Wybierz wyzwalacz

en: Send a synchronous test delivery for a webhook using a provided or captured payload, and return the HTTP result so the agent can verify the integration end to end. This makes a REAL delivery now, so for an internal REST endpoint it can actually create or modify data (e.g. create a WordPress user); it requires confirmation.
pl_PL: Wyślij synchroniczne testowe dostarczenie dla webhooka, używając podanego lub przechwyconego ładunku, i zwróć wynik HTTP, aby agent mógł zweryfikować integrację od początku do końca. To wykonuje PRAWDZIWE dostarczenie teraz, więc dla wewnętrznego endpointu REST może faktycznie utworzyć lub zmodyfikować dane (np. utworzyć użytkownika WordPressa); wymaga potwierdzenia.

en: Sending…
pl_PL: Wysyłanie…

en: Sent as Authorization: Bearer <token>
pl_PL: Wysyłane jako Authorization: Bearer <token>

en: Sent today
pl_PL: Wysłane dzisiaj

en: Server Error
pl_PL: Błąd serwera

en: Set conditional-dispatch rules for a webhook+trigger so only matching events leave the site. conditions MUST be an object {"enabled":true,"type":"and"|"or","rules":[{"field":"<dot.path into the captured payload>","operator":"equals|not_equals|contains|not_contains|greater_than|less_than|is_empty|is_not_empty|is_true|is_false|array_contains|object_contains","value":"..."}]}. A rule may add an optional "cast":"number"|"string"|"boolean"|"stringify" to coerce the payload value before comparing (e.g. numeric compare on a string field). A rules item may also be a nested group {"type":"group","match":"and"|"or","rules":[...]} (Pro only; without a Pro license only ONE simple rule with type "and" is allowed). Run get_trigger_schema first and take field paths from the real captured payload (e.g. "args.0.form_id").
pl_PL: Ustaw reguły warunkowej wysyłki dla webhooka+wyzwalacza, aby tylko pasujące zdarzenia opuszczały stronę. conditions MUSI być obiektem {"enabled":true,"type":"and"|"or","rules":[{"field":"<ścieżka.z.kropkami do przechwyconego ładunku>","operator":"equals|not_equals|contains|not_contains|greater_than|less_than|is_empty|is_not_empty|is_true|is_false|array_contains|object_contains","value":"..."}]}. Reguła może dodać opcjonalne "cast":"number"|"string"|"boolean"|"stringify", aby rzutować wartość ładunku przed porównaniem (np. porównanie liczbowe na polu tekstowym). Element rules może też być zagnieżdżoną grupą {"type":"group","match":"and"|"or","rules":[...]} (tylko Pro; bez licencji Pro dozwolona jest tylko JEDNA prosta reguła z type "and"). Najpierw uruchom get_trigger_schema i bierz ścieżki pól z prawdziwego przechwyconego ładunku (np. "args.0.form_id").

en: Set conditions
pl_PL: Ustaw warunki

en: Set expiration date
pl_PL: Ustaw datę wygaśnięcia

en: Set field mapping
pl_PL: Ustaw mapowanie pól

en: Set the payload field mapping for a webhook+trigger. field_mapping MUST be an object {"mappings":[{"source":"<dot.path in the captured payload>","target":"<dot.path in the outgoing body>","cast":"number|string|boolean|stringify" (optional)}],"excluded":["<dot.path to drop>"],"includeUnmapped":true|false}. It can only move/rename/exclude EXISTING payload fields — static or constant values are NOT supported (inject those with a pre-dispatch Code Glue snippet instead). The mapping runs BEFORE any pre-dispatch snippet, so snippet output cannot be mapped. Run get_trigger_schema first and take source paths from the real captured payload.
pl_PL: Ustaw mapowanie pól ładunku dla pary webhook+wyzwalacz. field_mapping MUSI być obiektem {"mappings":[{"source":"<ścieżka.kropkowa w przechwyconym ładunku>","target":"<ścieżka.kropkowa w wychodzącym body>","cast":"number|string|boolean|stringify" (opcjonalnie)}],"excluded":["<ścieżka.kropkowa do pominięcia>"],"includeUnmapped":true|false}. Może tylko przenosić/zmieniać nazwy/wykluczać ISTNIEJĄCE pola ładunku — wartości statyczne lub stałe NIE są obsługiwane (wstrzyknij je snippetem Code Glue przed wysyłką). Mapowanie działa PRZED snippetem pre-dispatch, więc wyniku snippetu nie da się zmapować. Najpierw uruchom get_trigger_schema i bierz ścieżki źródłowe z rzeczywiście przechwyconego ładunku.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved successfully
pl_PL: Ustawienia zapisane pomyślnie

en: Shared Example
pl_PL: Współdzielony przykład

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show all compatible (%d)
pl_PL: Pokaż wszystkie zgodne (%d)

en: Show full
pl_PL: Pokaż całość

en: Show less
pl_PL: Pokaż mniej

en: Show menu under Tools
pl_PL: Pokaż menu w sekcji Narzędzia

en: Show password
pl_PL: Pokaż hasło

en: Show recommended
pl_PL: Pokaż polecane

en: Show secret
pl_PL: Pokaż sekret

en: Showing %1$d to %2$d of %3$d
pl_PL: Wyświetlanie od %1$d do %2$d z %3$d

en: Sites allowed
pl_PL: Dozwolone witryny

en: Sites used
pl_PL: Wykorzystane witryny

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Skipped
pl_PL: Pominięte

en: Skipped:
pl_PL: Pominięto:

en: Snippet Name
pl_PL: Nazwa fragmentu

en: Snippet saved and assigned.
pl_PL: Fragment zapisany i przypisany.

en: Snippets
pl_PL: Fragmenty

en: Some proposed steps were removed because this site cannot run them: %s. The remaining plan may be incomplete. If these are Code Glue abilities, make sure Webhook Actions Pro is installed, up to date and licensed.
pl_PL: Część proponowanych kroków usunięto, bo ta witryna nie może ich wykonać: %s. Pozostały plan może być niekompletny. Jeśli to zdolności Code Glue, upewnij się, że Webhook Actions Pro jest zainstalowane, aktualne i ma licencję.

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Source path (e.g., args.0.user_id)
pl_PL: Ścieżka źródłowa (np. args.0.user_id)

en: Source webhook does not exist.
pl_PL: Źródłowy webhook nie istnieje.

en: Start a new build, then describe what you want to integrate.
pl_PL: Rozpocznij nowy projekt, a następnie opisz, co chcesz zintegrować.

en: Stats unavailable
pl_PL: Statystyki niedostępne

en: Step
pl_PL: Krok

en: Store reusable authentication secrets once, then reference them from your webhooks. Secrets are encrypted at rest and are never shown again after saving — not even to you.
pl_PL: Zapisz wielokrotnego użytku sekrety uwierzytelniania raz, a następnie odwołuj się do nich z webhooków. Sekrety są szyfrowane w spoczynku i nigdy nie są ponownie wyświetlane po zapisaniu — nawet Tobie.

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Success Rate
pl_PL: Wskaźnik powodzenia

en: Success rate 24h
pl_PL: Wskaźnik powodzenia 24h

en: Switch to dark mode
pl_PL: Przełącz na tryb ciemny

en: Switch to field selector
pl_PL: Przełącz na selektor pól

en: Switch to light mode
pl_PL: Przełącz na tryb jasny

en: Switch to manual input
pl_PL: Przełącz na ręczne wprowadzanie

en: Sync
pl_PL: Synchr.

en: Synchronous Execution
pl_PL: Wykonywanie synchroniczne

en: Synchronous delivery
pl_PL: Dostarczanie synchroniczne

en: Synchronous execution
pl_PL: Wykonywanie synchroniczne

en: Tags (comma-separated)
pl_PL: Tagi (oddzielone przecinkami)

en: Target
pl_PL: Cel

en: Target URL
pl_PL: Docelowy adres URL

en: Target path (e.g., user_id)
pl_PL: Ścieżka docelowa (np. user_id)

en: Target webhook does not exist.
pl_PL: Docelowy webhook nie istnieje.

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Test
pl_PL: Testuj

en: Test Webhook
pl_PL: Testuj webhook

en: Test failed.
pl_PL: Test nie powiódł się.

en: Test queued — it will run on the next cron cycle.
pl_PL: Test dodany do kolejki — zostanie uruchomiony w następnym cyklu crona.

en: Test webhook delivery on demand
pl_PL: Testowanie dostarczania webhooków na żądanie

en: Test-dispatch a webhook
pl_PL: Testowo wyślij webhook

en: That URL is not allowed (private, reserved or invalid host).
pl_PL: Ten adres URL jest niedozwolony (host prywatny, zarezerwowany lub nieprawidłowy).

en: That link would create a cycle across an existing chain.
pl_PL: To ogniwo utworzyłoby cykl w istniejącym łańcuchu.

en: That link would create a cycle in the chain graph.
pl_PL: To połączenie utworzyłoby cykl w grafie łańcucha.

en: The %1$srecommended approach is asynchronous delivery%2$s via the built-in system cron or an external cron job.
pl_PL: %1$sZalecanym podejściem jest dostarczanie asynchroniczne%2$s za pomocą wbudowanego crona systemowego lub zewnętrznego zadania cron.

en: The AI Client returned no text.
pl_PL: Klient AI nie zwrócił tekstu.

en: The AI provider key could not be decrypted.
pl_PL: Nie udało się odszyfrować klucza dostawcy AI.

en: The AI provider request failed mid-turn (%s). Progress so far is saved — send the message again to retry from here.
pl_PL: Żądanie do dostawcy AI nie powiodło się w trakcie tury (%s). Dotychczasowy postęp został zapisany — wyślij wiadomość ponownie, aby kontynuować od tego miejsca.

en: The AI provider returned an error.
pl_PL: Dostawca AI zwrócił błąd.

en: The AI provider returned no text.
pl_PL: Dostawca AI nie zwrócił tekstu.

en: The Pro plugin is installed but not activated in WordPress.
pl_PL: Wtyczka Pro jest zainstalowana, ale nie aktywowana w WordPress.

en: The URL where webhook payloads will be sent. Supports %1$s{{ field.path }}%2$s templates — resolved against the final payload, after code glue applied.
pl_PL: Adres URL, na który będą wysyłane dane webhooka. Obsługuje szablony %1$s{{ field.path }}%2$s — rozwiązywane względem końcowych danych, po zastosowaniu code glue.

en: The WordPress AI Client is not available.
pl_PL: Klient AI WordPressa jest niedostępny.

en: The base number of seconds used to calculate each retry delay. Exact role depends on the strategy: multiplier for exponential, interval for linear, constant for fixed.
pl_PL: Bazowa liczba sekund używana do obliczania każdego opóźnienia ponowienia. Dokładna rola zależy od strategii: mnożnik dla wykładniczej, interwał dla liniowej, stała dla stałej.

en: The chain and all its links will be removed. Member webhooks stay, but lose their chain-link triggers.
pl_PL: Łańcuch i wszystkie jego połączenia zostaną usunięte. Webhooki pozostaną, ale stracą wyzwalacze połączeń łańcucha.

en: The condition rule on "%1$s" (%2$s) has an empty value — ask the user for the value before setting this condition.
pl_PL: Reguła warunku dla "%1$s" (%2$s) ma pustą wartość — zapytaj użytkownika o wartość przed ustawieniem tego warunku.

en: The configured AI provider key was not found in the vault.
pl_PL: Skonfigurowany klucz dostawcy AI nie został znaleziony w sejfie.

en: The encryption key lives in %1$swp-config.php%2$s (%1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s) and is not stored in the database. A database-only dump cannot decrypt your secrets.
pl_PL: Klucz szyfrowania znajduje się w %1$swp-config.php%2$s (%1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s) i nie jest przechowywany w bazie danych. Zrzut samej bazy danych nie odszyfruje Twoich sekretów.

en: The endpoint could not be reached (%s). Check the URL is correct and publicly reachable, then retry.
pl_PL: Nie udało się połączyć z punktem końcowym (%s). Sprawdź, czy adres URL jest poprawny i publicznie dostępny, a następnie ponów.

en: The endpoint could not be reached. Check the URL is correct and publicly reachable, then retry.
pl_PL: Nie udało się połączyć z punktem końcowym. Sprawdź, czy adres URL jest poprawny i publicznie dostępny, a następnie ponów.

en: The endpoint responded %d — it needs authentication. Add a credential to the webhook, then retry.
pl_PL: Punkt końcowy odpowiedział %d — wymaga uwierzytelnienia. Dodaj uwierzytelnienie do webhooka, a następnie ponów.

en: The endpoint responded %d — the URL may be wrong or not accept this request. Double-check the endpoint URL on the webhook, then retry.
pl_PL: Punkt końcowy odpowiedział %d — adres URL może być błędny lub nie akceptować tego żądania. Sprawdź dokładnie adres URL punktu końcowego w webhooku, a następnie ponów.

en: The payload shape is the same for a trigger everywhere, so a new webhook can borrow an example already captured elsewhere. Turn off to require this webhook to capture its own.
pl_PL: Kształt ładunku dla danego wyzwalacza jest wszędzie taki sam, więc nowy webhook może pożyczyć przykład przechwycony już gdzie indziej. Wyłącz, aby wymagać od tego webhooka przechwycenia własnego.

en: The secret is resolved securely at delivery time and never exposed. Manage credentials in the
pl_PL: Sekret jest bezpiecznie rozwiązywany w momencie dostarczenia i nigdy nie jest ujawniany. Zarządzaj uwierzytelnieniami w

en: The webhook has no triggers; provide one.
pl_PL: Webhook nie ma wyzwalaczy; podaj jeden.

en: There is no plan to run yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze planu do uruchomienia.

en: There is nothing left to revert.
pl_PL: Nie ma już nic do cofnięcia.

en: There is nothing to revert.
pl_PL: Nie ma nic do cofnięcia.

en: These are the primary way to send data for %1$s requests. If none are set, the mapped payload is sent as %2$s?payload=&lt;json&gt;%3$s.
pl_PL: To podstawowy sposób wysyłania danych dla żądań %1$s. Jeśli żadne nie są ustawione, zmapowane dane są wysyłane jako %2$s?payload=&lt;json&gt;%3$s.

en: They will move to the Unchained section with “No trigger assigned”.
pl_PL: Zostaną przeniesione do sekcji „Bez łańcucha” z etykietą „Brak przypisanego wyzwalacza”.

en: Thinking…
pl_PL: Myślę…

en: This action cannot be undone.
pl_PL: Tej operacji nie można cofnąć.

en: This action cannot be undone. All logs will be permanently deleted.
pl_PL: Tej operacji nie można cofnąć. Wszystkie logi zostaną trwale usunięte.

en: This credential is used by %d webhook. Detach it or delete with force. | This credential is used by %d webhooks. Detach them or delete with force.
pl_PL[0]: To uwierzytelnienie jest używane przez %d webhook. Odłącz je lub usuń wymuszając.
pl_PL[1]: To uwierzytelnienie jest używane przez %d webhooki. Odłącz je lub usuń wymuszając.
pl_PL[2]: To uwierzytelnienie jest używane przez %d webhooków. Odłącz je lub usuń wymuszając.

en: This moves the Authorization value into the encrypted vault and references it by name. The webhook keeps working unchanged.
pl_PL: Przenosi to wartość Authorization do zaszyfrowanego sejfu i odwołuje się do niej po nazwie. Webhook działa bez zmian.

en: This permanently removes the stored secret.
pl_PL: Spowoduje to trwałe usunięcie przechowywanego sekretu.

en: This removes the conversation and its build history. It does not delete any webhooks it created.
pl_PL: To usuwa rozmowę i historię jej budowania. Nie usuwa żadnych webhooków, które utworzyła.

en: This sends a REAL delivery to the endpoint right now — it is not a dry run. If the webhook targets this site’s own REST API (e.g. wp-json/wp/v2/users) it can actually create or modify data, such as creating a WordPress user. Confirm to send it for real.
pl_PL: To wysyła PRAWDZIWE dostarczenie do endpointu w tej chwili — to nie jest próba na sucho. Jeśli webhook wskazuje na REST API tej witryny (np. wp-json/wp/v2/users), może faktycznie utworzyć lub zmodyfikować dane, np. utworzyć użytkownika WordPressa. Potwierdź, aby wysłać naprawdę.

en: This site no longer includes the WordPress 7.0 AI Client. Connect a provider key below, or restore WordPress 7.0 or later to use your connectors again.
pl_PL: Ta strona nie zawiera już Klienta AI WordPressa 7.0. Połącz klucz dostawcy poniżej lub przywróć WordPressa 7.0 lub nowszego, aby ponownie korzystać ze swoich łączników.

en: This step goes live or changes data. Confirm to run it.
pl_PL: Ten krok uruchamia coś na żywo lub zmienia dane. Potwierdź, aby go wykonać.

en: This step needs a stored auth credential. Pick one from the vault or create a new one — the secret stays in the vault and is injected only at dispatch.
pl_PL: Ten krok wymaga zapisanego uwierzytelnienia. Wybierz jedno z sejfu lub utwórz nowe — sekret pozostaje w sejfie i jest wstrzykiwany dopiero przy wysyłce.

en: This token is %1$sexpired%2$s. Rotating will issue a new secret — but you must also extend the expiry, otherwise the token will remain invalid immediately after rotation.
pl_PL: Ten token %1$swygasł%2$s. Rotacja wyda nowy sekret — ale musisz również przedłużyć wygaśnięcie, w przeciwnym razie token pozostanie nieważny natychmiast po rotacji.

en: This token will only be shown once. Copy it now — you won't be able to see it again.
pl_PL: Ten token zostanie pokazany tylko raz. Skopiuj go teraz — nie będziesz mógł go już zobaczyć.

en: This usually means the encryption key changed (e.g. %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s or WordPress salts). Edit each affected credential and re-enter its secret to fix it.
pl_PL: Zwykle oznacza to, że klucz szyfrowania uległ zmianie (np. %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s lub sole WordPress). Edytuj każde dotknięte uwierzytelnienie i wprowadź ponownie jego sekret, aby to naprawić.

en: This webhook executes synchronously. Slow or unreachable endpoints will delay page loads and frontend interactions.
pl_PL: Ten webhook wykonuje się synchronicznie. Wolne lub nieosiągalne punkty końcowe opóźnią ładowanie stron i interakcje frontendu.

en: This webhook participates in a chain: | This webhook participates in chains:
pl_PL[0]: Ten webhook należy do łańcucha:
pl_PL[1]: Ten webhook należy do łańcuchów:
pl_PL[2]: Ten webhook należy do łańcuchów:

en: This webhook will become an orphan: | These webhooks will become orphans:
pl_PL[0]: Ten webhook stanie się osierocony:
pl_PL[1]: Te webhooki staną się osierocone:
pl_PL[2]: Te webhooki staną się osierocone:

en: This webhook will fire inline during the WordPress request that triggers it, bypassing the queue. Slow or unreachable endpoints can %1$sdelay page loads, form submissions, and other frontend interactions.%2$s
pl_PL: Ten webhook zostanie wywołany bezpośrednio podczas żądania WordPress, które go uruchamia, z pominięciem kolejki. Wolne lub niedostępne punkty końcowe mogą %1$sopóźniać ładowanie stron, wysyłanie formularzy i inne interakcje frontendu.%2$s

en: This webhook will run on every trigger.
pl_PL: Ten webhook uruchomi się przy każdym wyzwalaczu.

en: This will permanently delete all logs from the database.
pl_PL: Spowoduje to trwałe usunięcie wszystkich logów z bazy danych.

en: This will permanently delete the webhook and all associated data. This action cannot be undone.
pl_PL: Spowoduje to trwałe usunięcie webhooka i wszystkich powiązanych danych. Tej operacji nie można cofnąć.

en: This will permanently revoke the token. Any integrations using it will stop working immediately.
pl_PL: Spowoduje to trwałe unieważnienie tokena. Wszystkie integracje, które go używają, natychmiast przestaną działać.

en: This will remove the license from this site and free up a slot. You can reactivate at any time.
pl_PL: Spowoduje to usunięcie licencji z tej witryny i zwolnienie miejsca. Możesz ją ponownie aktywować w dowolnym momencie.

en: Time
pl_PL: Godzina

en: Timestamp
pl_PL: Znacznik czasu

en: To date
pl_PL: Do daty

en: To date & time
pl_PL: Do daty i godziny

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Token created
pl_PL: Token utworzony

en: Token name
pl_PL: Nazwa tokenu

en: Token name is required.
pl_PL: Nazwa tokena jest wymagana.

en: Token will never expire.
pl_PL: Token nigdy nie wygaśnie.

en: Tokens allow external systems to access the REST API without a browser session. Token management is always admin-only regardless of scope.
pl_PL: Tokeny pozwalają systemom zewnętrznym uzyskać dostęp do REST API bez sesji przeglądarki. Zarządzanie tokenami jest zawsze dostępne tylko dla administratora, niezależnie od zakresu.

en: Too many probe calls — try again in a minute.
pl_PL: Zbyt wiele wywołań sondowania — spróbuj ponownie za minutę.

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Total (7 days)
pl_PL: Łącznie (7 dni)

en: Total (7d)
pl_PL: Łącznie (7 dni)

en: Total Logs
pl_PL: Łączna liczba logów

en: Total delivery attempts for this webhook, including the first try. Overrides the global setting. Once reached the job is permanently failed.
pl_PL: Łączna liczba prób dostarczenia dla tego webhooka, wliczając pierwszą próbę. Zastępuje ustawienie globalne. Po osiągnięciu zadanie jest trwale nieudane.

en: Total delivery attempts per webhook (including the first try). Leave empty for the plugin default of 5.
pl_PL: Łączna liczba prób dostarczenia na webhook (wliczając pierwszą próbę). Pozostaw puste, aby użyć domyślnej wartości wtyczki 5.

en: Total delivery attempts per webhook, including the first try. Once this number is reached the job is permanently failed.
pl_PL: Łączna liczba prób dostarczenia na webhook, wliczając pierwszą próbę. Po osiągnięciu tej liczby zadanie zostaje trwale oznaczone jako nieudane.

en: Total sent
pl_PL: Łącznie wysłane

en: Transformed
pl_PL: Przekształcony

en: Transformed Payload (Sent)
pl_PL: Przekształcone dane (wysłane)

en: Transformed Payload Preview
pl_PL: Podgląd przekształconych danych

en: Trigger
pl_PL: Wyzwalacz

en: Trigger name to use for the test.
pl_PL: Nazwa wyzwalacza używana do testu.

en: Trigger name.
pl_PL: Nazwa wyzwalacza.

en: Trigger this event to capture an example payload for mapping.
pl_PL: Uruchom to zdarzenie, aby przechwycić przykładowe dane do mapowania.

en: Trigger this webhook when the following webhooks complete
pl_PL: Uruchom ten webhook, gdy następujące webhooki zakończą działanie

en: Trigger webhooks on WordPress events
pl_PL: Wyzwalaj webhooki przy zdarzeniach w WordPressie

en: Trigger:
pl_PL: Wyzwalacz:

en: Triggers
pl_PL: Wyzwalacze

en: Type
pl_PL: Typ

en: URL Query Parameters
pl_PL: Parametry zapytania URL

en: URL must be HTTP or HTTPS
pl_PL: Adres URL musi być HTTP lub HTTPS

en: URL to send the webhook to.
pl_PL: Adres URL, na który wysłać webhook.

en: Unchained
pl_PL: Bez łańcucha

en: Undo last change
pl_PL: Cofnij ostatnią zmianę

en: Unique identifier for the webhook.
pl_PL: Unikalny identyfikator webhooka.

en: Unknown AI provider.
pl_PL: Nieznany dostawca AI.

en: Unknown Webhook
pl_PL: Nieznany webhook

en: Unknown ability: %s
pl_PL: Nieznana umiejętność: %s

en: Unknown condition operator "%1$s". Valid operators: %2$s.
pl_PL: Nieznany operator warunku "%1$s". Prawidłowe operatory: %2$s.

en: Unknown error
pl_PL: Nieznany błąd

en: Unlimited conditions per trigger
pl_PL: Nieograniczona liczba warunków na wyzwalacz

en: Unsaved changes
pl_PL: Niezapisane zmiany

en: Untitled
pl_PL: Bez tytułu

en: Untitled build
pl_PL: Projekt bez nazwy

en: Update Snippet
pl_PL: Zaktualizuj fragment

en: Update URL & retry
pl_PL: Zaktualizuj URL i ponów

en: Update a webhook
pl_PL: Zaktualizuj webhook

en: Update an existing webhook (endpoint, method, triggers, headers, credential).
pl_PL: Zaktualizuj istniejący webhook (punkt końcowy, metoda, wyzwalacze, nagłówki, uwierzytelnienie).

en: Update this credential. Leave secret fields blank to keep the existing value.
pl_PL: Zaktualizuj to uwierzytelnienie. Pozostaw pola sekretów puste, aby zachować istniejącą wartość.

en: Update when this token expires. Removing the expiry makes it valid indefinitely.
pl_PL: Zaktualizuj, kiedy ten token wygasa. Usunięcie wygaśnięcia sprawia, że jest ważny bezterminowo.

en: Upgrade
pl_PL: Ulepsz

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Przejdź na Pro

en: Use
pl_PL: Użyj

en: Use %1$sX-FSWA-Token: %2$s%3$s in your requests.
pl_PL: Użyj %1$sX-FSWA-Token: %2$s%3$s w swoich żądaniach.

en: Use a provider configured in WordPress, or add your own API keys. Keys are encrypted in your Credentials Vault and never returned over the API.
pl_PL: Użyj dostawcy skonfigurowanego w WordPressie lub dodaj własne klucze API. Klucze są szyfrowane w Sejfie uwierzytelnień i nigdy nie są zwracane przez API.

en: Use credential & continue
pl_PL: Użyj uwierzytelnienia i kontynuuj

en: Use existing
pl_PL: Użyj istniejącego

en: Use global setting
pl_PL: Użyj ustawienia globalnego

en: Use other Webhooks as triggers
pl_PL: Użyj innych webhooków jako wyzwalaczy

en: User #%s
pl_PL: Użytkownik #%s

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User prompt
pl_PL: Polecenie użytkownika

en: User trigger
pl_PL: Wyzwalacz użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Value for the Authorization header (e.g., "Bearer your_token_goes_here" or "Basic your_encoded_base64(username:password)"). For better security, store secrets in the
pl_PL: Wartość nagłówka Authorization (np. „Bearer your_token_goes_here” lub „Basic your_encoded_base64(username:password)”). Dla lepszego bezpieczeństwa przechowuj sekrety w

en: Values support dot-notation paths into the outgoing payload (e.g. %1$sevent.id%2$s) or static strings.
pl_PL: Wartości obsługują ścieżki w notacji kropkowej do wychodzących danych (np. %1$sevent.id%2$s) lub statyczny tekst.

en: View full log
pl_PL: Zobacz pełny log

en: View in Logs
pl_PL: Zobacz w logach

en: View logs
pl_PL: Zobacz logi

en: View webhook delivery logs
pl_PL: Przeglądaj logi dostarczania webhooków

en: View webhooks, logs, queue, health, triggers, schemas
pl_PL: Przeglądanie webhooków, logów, kolejki, kondycji, wyzwalaczy, schematów

en: WP Webhooks AI (included)
pl_PL: WP Webhooks AI (w pakiecie)

en: WP Webhooks AI is included with your Pro license — no API keys needed. Your own keys and WordPress connectors remain available.
pl_PL: WP Webhooks AI jest częścią Twojej licencji Pro — bez kluczy API. Własne klucze i konektory WordPressa pozostają dostępne.

en: WP-Cron Fallback
pl_PL: Rozwiązanie awaryjne WP-Cron

en: Wait %s
pl_PL: Czekaj %s

en: Wait before each retry
pl_PL: Czas oczekiwania przed każdym ponowieniem

en: Waiting for earlier steps…
pl_PL: Oczekiwanie na wcześniejsze kroki…

en: Waiting for trigger to capture example payload...
pl_PL: Oczekiwanie na wyzwalacz, aby przechwycić przykładowe dane...

en: Webhook Actions - build automations and integrations with AI help
pl_PL: Webhook Actions — buduj automatyzacje i integracje z pomocą AI

en: Webhook Actions by Flow Systems: Your webhooks have been migrated to the new database format.
pl_PL: Webhook Actions by Flow Systems: Twoje webhooki zostały przeniesione do nowego formatu bazy danych.

en: Webhook ID.
pl_PL: Identyfikator webhooka.

en: Webhook auth
pl_PL: Uwierzytelnianie webhooka

en: Webhook delivery logs older than this will be automatically deleted.
pl_PL: Logi dostarczania webhooków starsze niż ta wartość będą automatycznie usuwane.

en: Webhook has no triggers configured.
pl_PL: Webhook nie ma skonfigurowanych wyzwalaczy.

en: Webhook is live.
pl_PL: Webhook działa.

en: Webhook name is required.
pl_PL: Nazwa webhooka jest wymagana.

en: Webhook not found.
pl_PL: Nie znaleziono webhooka.

en: Webhooks
pl_PL: Webhooki

en: When enabled, logs are exported to JSON files before being deleted.
pl_PL: Gdy włączone, logi są eksportowane do plików JSON przed usunięciem.

en: When enabled, this webhook fires inline during the WordPress request that triggers it, bypassing the queue. May slow down your site if the endpoint is slow.
pl_PL: Gdy włączone, ten webhook uruchamia się w trakcie żądania WordPress, które go wyzwala, pomijając kolejkę. Może spowolnić Twoją witrynę, jeśli punkt końcowy jest wolny.

en: When webhooks are triggered, jobs will appear here for processing.
pl_PL: Gdy webhooki zostaną wyzwolone, zadania pojawią się tutaj do przetworzenia.

en: Where to source the test payload from.
pl_PL: Skąd pozyskać dane testowe.

en: Whether the webhook executes synchronously (blocking, bypasses queue).
pl_PL: Czy webhook wykonuje się synchronicznie (blokująco, z pominięciem kolejki).

en: Whether the webhook is enabled.
pl_PL: Czy webhook jest włączony.

en: Whether to include user data.
pl_PL: Czy dołączyć dane użytkownika.

en: Will Retry
pl_PL: Ponowi próbę

en: WordPress actions that will trigger this webhook
pl_PL: Akcje WordPress, które wyzwolą ten webhook

en: WordPress connectors
pl_PL: Łączniki WordPressa

en: WordPress username or API user
pl_PL: Nazwa użytkownika WordPress lub użytkownik API

en: Working…
pl_PL: Pracuję…

en: Write your own JSON payload
pl_PL: Napisz własne dane JSON

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You don't have permissions to see it.
pl_PL: Nie masz uprawnień, aby to zobaczyć.

en: You have unsaved changes. The test will run against the %1$ssaved%2$s version of this webhook.
pl_PL: Masz niezapisane zmiany. Test zostanie uruchomiony na %1$szapisanej%2$s wersji tego webhooka.

en: You might want to whitelist the External Cron IP for your WAF or server security: %1$s72.62.157.193%2$s
pl_PL: Możesz dodać IP zewnętrznego crona do białej listy w swoim WAF lub zabezpieczeniach serwera: %1$s72.62.157.193%2$s

en: Your WordPress AI connectors are no longer available.
pl_PL: Twoje łączniki AI WordPressa nie są już dostępne.

en: Your builds
pl_PL: Twoje projekty

en: Your license is active on this site.
pl_PL: Twoja licencja jest aktywna na tej witrynie.

en: Your selected model %1$s couldn't respond, so this reply came from %2$s instead. (%3$s) Pick a different model with Change model.
pl_PL: Wybrany model %1$s nie mógł odpowiedzieć, więc ta odpowiedź pochodzi z %2$s. (%3$s) Wybierz inny model opcją „Zmień model”.

en: array contains
pl_PL: tablica zawiera

en: be skipped
pl_PL: pominięty

en: chain_id, source_webhook_id and target_webhook_id are required.
pl_PL: chain_id, source_webhook_id i target_webhook_id są wymagane.

en: conditions must be an object {enabled, type, rules: [...]}.
pl_PL: conditions musi być obiektem {enabled, type, rules: [...]}.

en: conditions.rules must be an array of rule objects.
pl_PL: conditions.rules musi być tablicą obiektów reguł.

en: contains
pl_PL: zawiera

en: dispatch
pl_PL: wysłany

en: does not contain
pl_PL: nie zawiera

en: does not equal
pl_PL: nie równa się

en: e.g. CI pipeline, n8n integration
pl_PL: np. potok CI, integracja n8n

en: e.g. HubSpot PAT
pl_PL: np. HubSpot PAT

en: e.g. HubSpot PAT, Stripe key
pl_PL: np. PAT HubSpot, klucz Stripe

en: e.g. Order to HubSpot
pl_PL: np. Zamówienie do HubSpot

en: e.g. “When a Contact Form 7 form is submitted, send it as JSON to my n8n webhook.”
pl_PL: np. „Gdy formularz Contact Form 7 zostanie wysłany, wyślij go jako JSON do mojego webhooka n8n.”

en: empty
pl_PL: puste

en: equals
pl_PL: równa się

en: excluded via parent
pl_PL: wykluczone przez element nadrzędny

en: excludes
pl_PL: wyklucza

en: greater than
pl_PL: większe niż

en: has item
pl_PL: zawiera element

en: has value
pl_PL: zawiera wartość

en: https://your-endpoint.example/webhook
pl_PL: https://twoj-endpoint.example/webhook

en: instead.
pl_PL: zamiast tego.

en: is empty
pl_PL: jest puste

en: is false
pl_PL: jest fałszem

en: is not empty
pl_PL: nie jest puste

en: is true
pl_PL: jest prawdą

en: less than
pl_PL: mniejsze niż

en: mapped
pl_PL: zmapowane

en: name and endpoint_url are required.
pl_PL: name i endpoint_url są wymagane.

en: no
pl_PL: nie

en: no remaining triggers
pl_PL: brak pozostałych wyzwalaczy

en: not empty
pl_PL: niepuste

en: not equals
pl_PL: nie równa się

en: number
pl_PL: liczba

en: object contains
pl_PL: obiekt zawiera

en: of
pl_PL: z

en: perm. failed
pl_PL: trwale nieudany

en: property name (optional)
pl_PL: nazwa właściwości (opcjonalnie)

en: provider unavailable
pl_PL: dostawca niedostępny

en: reused
pl_PL: użyto ponownie

en: route is required, e.g. "/wp/v2/users".
pl_PL: route jest wymagane, np. "/wp/v2/users".

en: string
pl_PL: tekst

en: then select it here.
pl_PL: a następnie wybierz je tutaj.

en: trigger is required.
pl_PL: trigger jest wymagany.

en: unknown
pl_PL: nieznane

en: value
pl_PL: wartość

en: webhook_id, trigger and conditions are required.
pl_PL: webhook_id, trigger i conditions są wymagane.

en: webhook_id, trigger and field_mapping are required.
pl_PL: webhook_id, trigger i field_mapping są wymagane.

en: yes
pl_PL: tak

en: · database key removed
pl_PL: · klucz z bazy danych usunięty

en: ↩︎ Reverted: %s
pl_PL: ↩︎ Cofnięto: %s

en: 💡 Local installs (%1$slocalhost%2$s, %1$s*.local%2$s, %1$s*.test%2$s) don't count toward your site limit.
pl_PL: 💡 Instalacje lokalne (%1$slocalhost%2$s, %1$s*.local%2$s, %1$s*.test%2$s) nie są wliczane do limitu witryn.
