Webhook Actions - build automations and integrations with AI help 2.2.2 - en to nl_NL translation catalogue (1036 entries)

en: %1$dh %2$dm
nl_NL: %1$du %2$dm

en: %1$s is not supported on %2$s. Supported methods: %3$s.
nl_NL: %1$s wordt niet ondersteund voor %2$s. Ondersteunde methoden: %3$s.

en: %1$s/wp-cron.php?doing_wp_cron%2$s — runs all WordPress scheduled tasks. Min interval: 60s. %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s is added to %1$swp-config.php%2$s automatically.
nl_NL: %1$s/wp-cron.php?doing_wp_cron%2$s — voert alle geplande WordPress-taken uit. Min. interval: 60s. %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s wordt automatisch toegevoegd aan %1$swp-config.php%2$s.

en: %1$s/wp-json/fswa/v1/cron/process?token=…%2$s — processes only the webhook queue. Min interval: 20s.
nl_NL: %1$s/wp-json/fswa/v1/cron/process?token=…%2$s — verwerkt alleen de webhook-wachtrij. Min. interval: 20s.

en: %1$sAvailable variables:%2$s %3$s$payload%4$s (mapped array), %3$s$args%4$s (%5$s$payload['args']%6$s)
nl_NL: %1$sBeschikbare variabelen:%2$s %3$s$payload%4$s (gemapte array), %3$s$args%4$s (%5$s$payload['args']%6$s)

en: %1$sAvailable variables:%2$s %3$s$payload%4$s (sent), %3$s$originalPayload%4$s (pre-mapping), %3$s$responseCode%4$s, %3$s$responseBody%4$s
nl_NL: %1$sBeschikbare variabelen:%2$s %3$s$payload%4$s (verzonden), %3$s$originalPayload%4$s (vóór mapping), %3$s$responseCode%4$s, %3$s$responseBody%4$s

en: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s is active — WP-Cron auto-spawn is disabled.
nl_NL: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s is actief — automatisch starten van WP-Cron is uitgeschakeld.

en: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s will be written to %1$swp-config.php%2$s on save.
nl_NL: %1$sDISABLE_WP_CRON%2$s wordt bij opslaan naar %1$swp-config.php%2$s geschreven.

en: %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s is defined and your credentials still work, but a copy of the old key remains in the database — so you don't yet get the full benefit. Re-encrypt now to seal every secret with the wp-config key and delete the database key.
nl_NL: %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s is gedefinieerd en je referenties werken nog steeds, maar een kopie van de oude sleutel blijft in de database staan — je profiteert dus nog niet volledig. Versleutel nu opnieuw om elk geheim met de wp-config-sleutel te verzegelen en de databasesleutel te verwijderen.

en: %1$sFormat:%2$s any long, random, secret string (64+ characters recommended). Generate one from the %3$sWordPress salt generator%4$s or with %5$swp_generate_password(64, true, true)%6$s.
nl_NL: %1$sFormaat:%2$s een lange, willekeurige, geheime tekenreeks (64+ tekens aanbevolen). Genereer er een met de %3$sWordPress salt-generator%4$s of met %5$swp_generate_password(64, true, true)%6$s.

en: %1$sKeep it stable &amp; backed up:%2$s don't change or lose this value once credentials are sealed with it, or they become unrecoverable.
nl_NL: %1$sHoud hem stabiel en maak een back-up:%2$s wijzig of verlies deze waarde niet zodra referenties ermee zijn verzegeld, anders worden ze onherstelbaar.

en: %1$sPriority support%2$s — Pro subscribers get a direct response via email.
nl_NL: %1$sPrioriteitsondersteuning%2$s — Pro-abonnees krijgen een rechtstreeks antwoord via e-mail.

en: %1$sSafe to add anytime:%2$s existing credentials keep working immediately. After adding it, return here and click the %3$sRe-encrypt%4$s button that appears to finish the move and remove the database key.
nl_NL: %1$sAltijd veilig toe te voegen:%2$s bestaande referenties blijven direct werken. Kom na het toevoegen hier terug en klik op de knop %3$sOpnieuw versleutelen%4$s die verschijnt om de verplaatsing te voltooien en de databasesleutel te verwijderen.

en: %1$sShorthand:%2$s works for any variable, e.g. %3$s{{ $args.0.field }}%4$s → %3$s$args[0]['field']%4$s, %3$s{{ $payload.key }}%4$s → %3$s$payload['key']%4$s
nl_NL: %1$sVerkorte notatie:%2$s werkt voor elke variabele, bijv. %3$s{{ $args.0.field }}%4$s → %3$s$args[0]['field']%4$s, %3$s{{ $payload.key }}%4$s → %3$s$payload['key']%4$s

en: %1$sShorthand:%2$s works for any variable, e.g. %3$s{{ $originalPayload.args.0.id }}%4$s → %3$s$originalPayload['args'][0]['id']%4$s
nl_NL: %1$sVerkorte notatie:%2$s werkt voor elke variabele, bijv. %3$s{{ $originalPayload.args.0.id }}%4$s → %3$s$originalPayload['args'][0]['id']%4$s

en: %1$swp-config.php%2$s is not writable. Add this line manually before the “That’s all” comment: %3$sdefine( 'DISABLE_WP_CRON', true );%4$s
nl_NL: %1$swp-config.php%2$s is niet beschrijfbaar. Voeg deze regel handmatig toe vóór de opmerking “That’s all”: %3$sdefine( 'DISABLE_WP_CRON', true );%4$s

en: %d available
nl_NL: %d beschikbaar

en: %d credential cannot be decrypted with the current key. | %d credentials cannot be decrypted with the current key.
nl_NL[0]: %d referentie kan niet worden ontsleuteld met de huidige sleutel.
nl_NL[1]: %d referenties kunnen niet worden ontsleuteld met de huidige sleutel.

en: %d day | %d days
nl_NL[0]: %d dag
nl_NL[1]: %d dagen

en: %d entry | %d entries
nl_NL[0]: %d vermelding
nl_NL[1]: %d vermeldingen

en: %d hour | %d hours
nl_NL[0]: %d uur
nl_NL[1]: %d uur

en: %d link will be removed | %d links will be removed
nl_NL[0]: %d koppeling wordt verwijderd
nl_NL[1]: %d koppelingen worden verwijderd

en: %d minute | %d minutes
nl_NL[0]: %d minuut
nl_NL[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl_NL[0]: %d seconde
nl_NL[1]: %d seconden

en: %d selected
nl_NL: %d geselecteerd

en: %d trigger selected | %d triggers selected
nl_NL[0]: %d trigger geselecteerd
nl_NL[1]: %d triggers geselecteerd

en: %dh
nl_NL: %du

en: %s Retry
nl_NL: %s poging

en: %s auth
nl_NL: %s-authenticatie

en: %s credits left
nl_NL: %s credits over

en: (last attempt)
nl_NL: (laatste poging)

en: (local, not counted)
nl_NL: (lokaal, niet meegeteld)

en: (no output)
nl_NL: (geen uitvoer)

en: (param name)
nl_NL: (parameternaam)

en: (value)
nl_NL: (waarde)

en: + New credential
nl_NL: + Nieuwe referentie

en: 5 (plugin default)
nl_NL: 5 (plugin-standaard)

en: A chain with that name already exists.
nl_NL: Er bestaat al een keten met die naam.

en: A chain with this name already exists.
nl_NL: Er bestaat al een keten met deze naam.

en: A condition rule is missing "field" — a dot-path into the trigger payload (use get_trigger_schema to see the available fields).
nl_NL: In een voorwaarderegel ontbreekt "field" — een puntpad naar de trigger-payload (gebruik get_trigger_schema om de beschikbare velden te zien).

en: A credential with this name already exists.
nl_NL: Er bestaat al een referentie met deze naam.

en: A message is required.
nl_NL: Een bericht is verplicht.

en: A named header such as X-API-Key
nl_NL: Een benoemde header zoals X-API-Key

en: A new delivery attempt has been queued. The result will appear in this log's attempt history on the next cron run.
nl_NL: Een nieuwe bezorgpoging is in de wachtrij geplaatst. Het resultaat verschijnt bij de volgende cron-run in de pogingsgeschiedenis van dit logboek.

en: A new token will be generated. The current token will be %1$simmediately invalidated%2$s and all existing integrations using it will stop working.
nl_NL: Er wordt een nieuw token gegenereerd. Het huidige token wordt %1$sonmiddellijk ongeldig%2$s en alle bestaande integraties die het gebruiken, stoppen met werken.

en: A payload object is required for custom source.
nl_NL: Voor een aangepaste bron is een payloadobject vereist.

en: A provider and model are required.
nl_NL: Een provider en model zijn verplicht.

en: A secret value is required.
nl_NL: Een geheime waarde is verplicht.

en: A url or webhook_id is required.
nl_NL: Een url of webhook_id is verplicht.

en: A webhook cannot trigger itself.
nl_NL: Een webhook kan zichzelf niet triggeren.

en: AI credits included — hosted AI, no API keys needed
nl_NL: AI-credits inbegrepen — gehoste AI, geen API-sleutels nodig

en: AI credits included, more sites, advanced conditions, and priority support.
nl_NL: AI-credits inbegrepen, meer sites, geavanceerde voorwaarden en prioriteitssupport.

en: AI reasoning
nl_NL: AI-redenering

en: ALL (AND)
nl_NL: ALLE (AND)

en: ANY (OR)
nl_NL: ELK (OR)

en: API Tokens
nl_NL: API-tokens

en: API key
nl_NL: API-sleutel

en: API key (custom header)
nl_NL: API-sleutel (aangepaste header)

en: API key (header)
nl_NL: API-sleutel (header)

en: API token not found.
nl_NL: API-token niet gevonden.

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Scheduler detected — queue processing is managed automatically. You can still configure an external cron URL as a direct trigger.
nl_NL: Action Scheduler gedetecteerd — wachtrijverwerking wordt automatisch beheerd. Je kunt nog steeds een externe cron-URL als directe trigger configureren.

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate %1$sWebhook Actions Pro%2$s to continue.
nl_NL: Activeer %1$sWebhook Actions Pro%2$s om door te gaan.

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Activate Plugin
nl_NL: Plug-in activeren

en: Activating…
nl_NL: Activeren…

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active/Total
nl_NL: Actief/Totaal

en: Activity
nl_NL: Activiteit

en: Activity Log
nl_NL: Activiteitenlogboek

en: Activity entries older than %d day have been deleted. | Activity entries older than %d days have been deleted.
nl_NL[0]: Activiteitsvermeldingen ouder dan %d dag zijn verwijderd.
nl_NL[1]: Activiteitsvermeldingen ouder dan %d dagen zijn verwijderd.

en: Activity log entry ID.
nl_NL: ID van activiteitenlogboekvermelding.

en: Activity log entry not found.
nl_NL: Activiteitenlogboekvermelding niet gevonden.

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Mapping
nl_NL: Mapping toevoegen

en: Add Webhook
nl_NL: Webhook toevoegen

en: Add a chain link
nl_NL: Ketenschakel toevoegen

en: Add a credential to securely reuse it across webhooks.
nl_NL: Voeg een referentie toe om deze veilig te hergebruiken in meerdere webhooks.

en: Add a source→target edge to a chain. Rejected if it would create a cycle across any chain.
nl_NL: Voeg een bron→doel-verbinding toe aan een keten. Wordt geweigerd als dit een cyclus in een keten zou veroorzaken.

en: Add an API key for one or more providers. The active provider is used first; if it is rate-limited or fails, the agent automatically falls back to another connected provider.
nl_NL: Voeg een API-sleutel toe voor één of meer providers. De actieve provider wordt eerst gebruikt; als deze tegen limieten aanloopt of faalt, schakelt de agent automatisch over naar een andere gekoppelde provider.

en: Add condition
nl_NL: Voorwaarde toevoegen

en: Add credential & retry
nl_NL: Referentie toevoegen en opnieuw proberen

en: Add first credential
nl_NL: Eerste referentie toevoegen

en: Add group
nl_NL: Groep toevoegen

en: Add mapping for this field
nl_NL: Mapping voor dit veld toevoegen

en: Add row
nl_NL: Rij toevoegen

en: Add rule
nl_NL: Regel toevoegen

en: Add this line to your server's crontab: %1$scrontab -e%2$s
nl_NL: Voeg deze regel toe aan de crontab van je server: %1$scrontab -e%2$s

en: Additional URL Query Parameters
nl_NL: Aanvullende URL-queryparameters

en: Adds a diagnostic panel to Build with AI that records the exact prompts and raw responses exchanged with the AI model. Useful for troubleshooting. API keys are always redacted. Leave this off unless you are debugging.
nl_NL: Voegt een diagnosepaneel toe aan Bouwen met AI dat de exacte prompts en ruwe antwoorden vastlegt die met het AI-model worden uitgewisseld. Handig bij het oplossen van problemen. API-sleutels worden altijd gemaskeerd. Laat dit uit tenzij je aan het debuggen bent.

en: Admin Menu
nl_NL: Beheerdersmenu

en: Admin action history older than this will be automatically deleted.
nl_NL: Beheeractiegeschiedenis ouder dan dit wordt automatisch verwijderd.

en: Admin and API action history
nl_NL: Geschiedenis van beheerders- en API-acties

en: After saving, the value is encrypted at rest and never shown again.
nl_NL: Na het opslaan wordt de waarde versleuteld opgeslagen en nooit meer getoond.

en: All actions
nl_NL: Alle acties

en: All chains
nl_NL: Alle ketens

en: All logs have been cleared
nl_NL: Alle logboeken zijn gewist

en: All logs have been cleared.
nl_NL: Alle logboeken zijn gewist.

en: All statuses
nl_NL: Alle statussen

en: Also update expiry
nl_NL: Vervaldatum ook bijwerken

en: Alternatively, %1$sAuthorization: Bearer &lt;token&gt;%2$s works on most servers (requires %1$sCGIPassAuth On%2$s on Apache).
nl_NL: Als alternatief werkt %1$sAuthorization: Bearer &lt;token&gt;%2$s op de meeste servers (vereist %1$sCGIPassAuth On%2$s op Apache).

en: An %1$sagent%2$s API token can assign credentials to webhooks but can never read their values.
nl_NL: Een %1$sagent%2$s-API-token kan referenties aan webhooks toewijzen, maar kan hun waarden nooit lezen.

en: An API key is required to connect this provider.
nl_NL: Een API-sleutel is vereist om deze provider te koppelen.

en: Any unsaved changes on this form will be lost.
nl_NL: Alle niet-opgeslagen wijzigingen in dit formulier gaan verloren.

en: Appended to the URL alongside the JSON body. Values support dot-notation paths or static strings.
nl_NL: Toegevoegd aan de URL naast de JSON-body. Waarden ondersteunen paden in puntnotatie of statische tekenreeksen.

en: Application Passwords are disabled for your user account.
nl_NL: Applicatiewachtwoorden zijn uitgeschakeld voor je gebruikersaccount.

en: Application Passwords are not available on this site. They require HTTPS (or a local development environment).
nl_NL: Applicatiewachtwoorden zijn niet beschikbaar op deze site. Ze vereisen HTTPS (of een lokale ontwikkelomgeving).

en: Application Passwords require WordPress 5.6 or newer.
nl_NL: Applicatiewachtwoorden vereisen WordPress 5.6 of nieuwer.

en: Archive logs before deletion
nl_NL: Logboeken archiveren vóór verwijdering

en: Are you sure you want to delete all %d log? | Are you sure you want to delete all %d logs?
nl_NL[0]: Weet je zeker dat je %d logboek wilt verwijderen?
nl_NL[1]: Weet je zeker dat je alle %d logboeken wilt verwijderen?

en: Array of log IDs to retry.
nl_NL: Array van log-ID's om opnieuw te proberen.

en: Assign a vault credential to a webhook
nl_NL: Wijs een kluisreferentie toe aan een webhook

en: Asynchronous delivery
nl_NL: Asynchrone bezorging

en: Asynchronous: queued and delivered in the background on the next cron run, with automatic retries — it doesn’t slow the triggering request, but nothing is sent until a working cron runs. Synchronous: delivered instantly, inline with the triggering request — it works without any cron, at the cost of a little added latency. Toggle to switch.
nl_NL: Asynchroon: in de wachtrij gezet en op de achtergrond bezorgd bij de volgende cron-run, met automatische nieuwe pogingen — het vertraagt het activerende verzoek niet, maar er wordt niets verzonden totdat een werkende cron draait. Synchroon: direct bezorgd, binnen het activerende verzoek — werkt zonder cron, ten koste van iets extra vertraging. Schakel om te wisselen.

en: Attempt #%d
nl_NL: Poging #%d

en: Attempt %1$d/%2$d
nl_NL: Poging %1$d/%2$d

en: Attempt History
nl_NL: Pogingsgeschiedenis

en: Attempted At
nl_NL: Geprobeerd op

en: Authentication required. Provide a valid API token via X-FSWA-Token header, Authorization: Bearer token, or api_token query parameter.
nl_NL: Authenticatie vereist. Geef een geldig API-token op via de X-FSWA-Token-header, Authorization: Bearer token, of de api_token-queryparameter.

en: Authorization (optional)
nl_NL: Autorisatie (optioneel)

en: Authorization header value.
nl_NL: Waarde van Authorization-header.

en: Authorization: Basic <base64(user:pass)> — incl. WP Application Passwords
nl_NL: Authorization: Basic <base64(user:pass)> — incl. WP-applicatiewachtwoorden

en: Auto prefers your WordPress connectors when available, otherwise your own keys.
nl_NL: Auto geeft de voorkeur aan je WordPress-connectors wanneer beschikbaar, anders je eigen sleutels.

en: Automatically enrich payload with user profile information
nl_NL: Verrijk de payload automatisch met gebruikersprofielinformatie

en: Automation Chains
nl_NL: Automatiseringsketens

en: Available Fields
nl_NL: Beschikbare velden

en: Avg attempts
nl_NL: Gem. pogingen

en: Avg ping
nl_NL: Gem. ping

en: Avg response
nl_NL: Gem. respons

en: Back to webhooks
nl_NL: Terug naar webhooks

en: Backoff Strategy
nl_NL: Backoff-strategie

en: Base Delay (s)
nl_NL: Basisvertraging (s)

en: Base Delay (seconds)
nl_NL: Basisvertraging (seconden)

en: Base seconds used to calculate the retry delay. Acts as a multiplier for exponential, interval for linear, and constant wait for fixed.
nl_NL: Basisseconden voor het berekenen van de pogingsvertraging. Fungeert als vermenigvuldiger bij exponentieel, interval bij lineair en constante wachttijd bij vast.

en: Basic auth (user + password)
nl_NL: Basisauthenticatie (gebruiker + wachtwoord)

en: Basic auth requires a username and password.
nl_NL: Basisauthenticatie vereist een gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Bearer token
nl_NL: Bearer-token

en: Bearer token (PAT)
nl_NL: Bearer-token (PAT)

en: Both source_webhook_id and target_webhook_id are required.
nl_NL: Zowel source_webhook_id als target_webhook_id zijn verplicht.

en: Browse Library
nl_NL: Bibliotheek bladeren

en: Build
nl_NL: Bouwen

en: Build complete.
nl_NL: Build voltooid.

en: Build progress
nl_NL: Buildvoortgang

en: Build with AI
nl_NL: Bouwen met AI

en: Build with AI (bring your own API key)
nl_NL: Bouwen met AI (eigen API-sleutel)

en: Buy credits
nl_NL: Credits kopen

en: By default the encryption key is generated and stored in the database. For stronger protection — so a database-only dump can't decrypt secrets — move the key into %1$swp-config.php%2$s:
nl_NL: Standaard wordt de versleutelingssleutel gegenereerd en in de database opgeslagen. Voor sterkere bescherming — zodat een dump van alleen de database geen geheimen kan ontsleutelen — verplaats je de sleutel naar %1$swp-config.php%2$s:

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cannot delete a job that is currently being processed.
nl_NL: Kan een taak die momenteel wordt verwerkt niet verwijderen.

en: Cannot evaluate
nl_NL: Kan niet evalueren

en: Cap on the wait between retries. Exponential backoff grows 2ⁿ × base — without a cap delays would grow indefinitely. Any calculated delay above this value is clamped to it.
nl_NL: Maximum voor de wachttijd tussen pogingen. Exponentiële backoff groeit met 2ⁿ × basis — zonder limiet zouden vertragingen onbeperkt groeien. Elke berekende vertraging boven deze waarde wordt erop begrensd.

en: Cap on the wait between retries. Prevents exponential backoff from growing indefinitely — any delay above this value is clamped to it.
nl_NL: Bovengrens voor de wachttijd tussen pogingen. Voorkomt dat exponentiële backoff onbeperkt groeit — elke vertraging boven deze waarde wordt erop begrensd.

en: Capture an example payload to enable live preview.
nl_NL: Leg een voorbeeldpayload vast om livevoorbeeld in te schakelen.

en: Captured
nl_NL: Vastgelegd

en: Captured + Mapping
nl_NL: Vastgelegd + mapping

en: Captured + Pre-dispatch Glue + Mapping
nl_NL: Vastgelegd + Glue vóór verzending + mapping

en: Captured + Pre-dispatch Glue + Mapping + Post-dispatch Glue
nl_NL: Vastgelegd + Glue vóór verzending + mapping + Glue na verzending

en: Captured payload with field mapping applied
nl_NL: Vastgelegde payload met veldmapping toegepast

en: Cast
nl_NL: Casten

en: Chain
nl_NL: Keten

en: Chain link #%1$s — %2$s
nl_NL: Ketenkoppeling #%1$s — %2$s

en: Chain link #%s (deleted)
nl_NL: Ketenkoppeling #%s (verwijderd)

en: Chain link not found.
nl_NL: Ketenkoppeling niet gevonden.

en: Chain mode links this webhook to upstream webhooks, which requires a saved webhook record. %1$sSave the webhook first%2$s (with or without WP-hook triggers — they'll be cleared when you pick upstream webhooks), then choose your chain sources on the next screen.
nl_NL: De ketenmodus koppelt deze webhook aan upstream-webhooks, wat een opgeslagen webhookrecord vereist. %1$sSla de webhook eerst op%2$s (met of zonder WP-hook-triggers — ze worden gewist wanneer je upstream-webhooks kiest) en kies vervolgens je ketenbronnen op het volgende scherm.

en: Chain name
nl_NL: Ketennaam

en: Chain name is required.
nl_NL: Ketennaam is verplicht.

en: Chain not found.
nl_NL: Keten niet gevonden.

en: Chains
nl_NL: Ketens

en: Change expiry
nl_NL: Vervaldatum wijzigen

en: Change expiry: %s
nl_NL: Vervaldatum wijzigen: %s

en: Change model
nl_NL: Model wijzigen

en: Changes
nl_NL: Wijzigingen

en: Choose a credential
nl_NL: Kies een referentie

en: Choose which payload the conditions read from: Original is the raw payload before field mapping; Transformed is the payload after mapping is applied.
nl_NL: Kies uit welke payload de voorwaarden lezen: Origineel is de onbewerkte payload vóór veldmapping; Getransformeerd is de payload nadat mapping is toegepast.

en: Clear All Logs
nl_NL: Alle logboeken wissen

en: Clear assignment
nl_NL: Toewijzing wissen

en: Clear filters
nl_NL: Filters wissen

en: Clear selection
nl_NL: Selectie wissen

en: Click to select or browse • + to select an array/object
nl_NL: Klik om te selecteren of bladeren • + om een array/object te selecteren

en: Client Error
nl_NL: Clientfout

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Community support forum
nl_NL: Communityondersteuningsforum

en: Condition groups require a Pro license — propose a single simple rule instead.
nl_NL: Voorwaardegroepen vereisen een Pro-licentie — stel in plaats daarvan één eenvoudige regel voor.

en: Condition groups require a Pro license.
nl_NL: Voorwaardegroepen vereisen een Pro-licentie.

en: Condition groups with AND / OR logic
nl_NL: Voorwaardegroepen met AND / OR-logica

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Conditions are evaluated against the payload — use the 'Evaluate conditions against' toggle above to choose original or transformed.
nl_NL: Voorwaarden worden geëvalueerd tegen de payload — gebruik de schakelaar 'Voorwaarden evalueren tegen' hierboven om origineel of getransformeerd te kiezen.

en: Conditions are not met with current settings — event would be skipped.
nl_NL: Aan de voorwaarden wordt met de huidige instellingen niet voldaan — de gebeurtenis zou worden overgeslagen.

en: Configure plugin behavior
nl_NL: Plugin-gedrag configureren

en: Configure retry attempts and backoff delay strategy for failed webhooks, globally and per webhook.
nl_NL: Configureer het aantal pogingen en de backoff-vertragingsstrategie voor mislukte webhooks, globaal en per webhook.

en: Confirm & run
nl_NL: Bevestigen en uitvoeren

en: Connect
nl_NL: Koppelen

en: Connect an AI provider
nl_NL: Koppel een AI-provider

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Continue build
nl_NL: Build voortzetten

en: Conversation not found.
nl_NL: Gesprek niet gevonden.

en: Copied
nl_NL: Gekopieerd

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Event UUID
nl_NL: Gebeurtenis-UUID kopiëren

en: Copy URL
nl_NL: URL kopiëren

en: Copy X-Webhook-Id
nl_NL: X-Webhook-Id kopiëren

en: Copy code
nl_NL: Code kopiëren

en: Copy endpoint URL
nl_NL: Eindpunt-URL kopiëren

en: Copy headers
nl_NL: Headers kopiëren

en: Copy original payload
nl_NL: Originele payload kopiëren

en: Copy payload
nl_NL: Payload kopiëren

en: Copy response body
nl_NL: Responsbody kopiëren

en: Copy scheduled time
nl_NL: Geplande tijd kopiëren

en: Copy to clipboard
nl_NL: Naar klembord kopiëren

en: Copy trigger name
nl_NL: Triggernaam kopiëren

en: Could not load models for this key — check that the key is valid.
nl_NL: Kon geen modellen laden voor deze sleutel — controleer of de sleutel geldig is.

en: Could not lock job for processing.
nl_NL: Kon taak niet vergrendelen voor verwerking.

en: Create & assign
nl_NL: Maken en toewijzen

en: Create & continue
nl_NL: Aanmaken en doorgaan

en: Create API Token
nl_NL: API-token maken

en: Create Webhook
nl_NL: Webhook maken

en: Create a WP Application Password for me
nl_NL: Maak een WP-applicatiewachtwoord voor mij

en: Create a WordPress Application Password credential
nl_NL: Maak een WordPress-applicatiewachtwoord-referentie

en: Create a named chain that wires 2xx completions of one webhook to downstream webhooks.
nl_NL: Maak een benoemde keten die 2xx-voltooiingen van één webhook doorstuurt naar volgende webhooks.

en: Create a new webhook (always created DISABLED until the user enables it). Provide name, endpoint_url, http_method and triggers.
nl_NL: Maak een nieuwe webhook (altijd UITGESCHAKELD aangemaakt totdat de gebruiker deze inschakelt). Geef name, endpoint_url, http_method en triggers op.

en: Create a token to enable programmatic API access.
nl_NL: Maak een token om programmatische API-toegang in te schakelen.

en: Create a webhook
nl_NL: Maak een webhook

en: Create a webhook chain
nl_NL: Maak een webhookketen

en: Create credential
nl_NL: Referentie maken

en: Create first token
nl_NL: Eerste token maken

en: Create token
nl_NL: Token maken

en: Create your first webhook
nl_NL: Maak je eerste webhook

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Creating…
nl_NL: Maken…

en: Creation date.
nl_NL: Aanmaakdatum.

en: Credential could not be decrypted.
nl_NL: Referentie kon niet worden ontsleuteld.

en: Credential name
nl_NL: Referentienaam

en: Credential name (e.g. WP REST admin)
nl_NL: Referentienaam (bijv. WP REST admin)

en: Credential name (e.g. n8n auth)
nl_NL: Referentienaam (bijv. n8n auth)

en: Credential name is required.
nl_NL: Referentienaam is verplicht.

en: Credential not found.
nl_NL: Referentie niet gevonden.

en: Credentials Vault
nl_NL: Referentiekluis

en: Credentials source
nl_NL: Bron van referenties

en: Credits this month
nl_NL: Credits deze maand

en: Cron URL
nl_NL: Cron-URL

en: Cron secret not configured.
nl_NL: Cron-geheim niet geconfigureerd.

en: Cron token regenerated. Update your crontab with the new command.
nl_NL: Cron-token opnieuw gegenereerd. Werk je crontab bij met het nieuwe commando.

en: Crontab Command
nl_NL: Crontab-commando

en: Current page of results.
nl_NL: Huidige pagina met resultaten.

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Authorization value
nl_NL: Aangepaste Authorization-waarde

en: Custom Payload
nl_NL: Aangepaste payload

en: Custom Request Headers
nl_NL: Aangepaste verzoekheaders

en: Custom backoff strategy (exponential, linear, fixed)
nl_NL: Aangepaste backoff-strategie (exponentieel, lineair, vast)

en: Custom header
nl_NL: Aangepaste header

en: Custom payload JSON (required when payload_source is custom).
nl_NL: Aangepaste payload-JSON (vereist wanneer payload_source custom is).

en: Danger Zone
nl_NL: Gevarenzone

en: Database Version
nl_NL: Databaseversie

en: Database-backed webhook job queue
nl_NL: Database-ondersteunde webhook-takenwachtrij

en: Date
nl_NL: Datum

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Deactivate license?
nl_NL: Licentie deactiveren?

en: Deactivating…
nl_NL: Deactiveren…

en: Delay doubles each retry: 2ⁿ × base, capped at max
nl_NL: Vertraging verdubbelt bij elke poging: 2ⁿ × basis, begrensd op max.

en: Delay grows evenly: n × base seconds
nl_NL: Vertraging groeit gelijkmatig: n × basis seconden

en: Delay preview
nl_NL: Voorbeeld vertraging

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete All Logs
nl_NL: Alle logboeken verwijderen

en: Delete Old Activity
nl_NL: Oude activiteit verwijderen

en: Delete a webhook
nl_NL: Verwijder een webhook

en: Delete build
nl_NL: Build verwijderen

en: Delete chain
nl_NL: Keten verwijderen

en: Delete chain “%s”?
nl_NL: Keten “%s” verwijderen?

en: Delete credential
nl_NL: Referentie verwijderen

en: Delete credential: %s
nl_NL: Referentie verwijderen: %s

en: Delete entries older than
nl_NL: Verwijder vermeldingen ouder dan

en: Delete entries older than specified days.
nl_NL: Verwijder vermeldingen ouder dan het opgegeven aantal dagen.

en: Delete log?
nl_NL: Logboek verwijderen?

en: Delete logs older than specified days.
nl_NL: Verwijder logboeken ouder dan het opgegeven aantal dagen.

en: Delete old
nl_NL: Oude verwijderen

en: Delete this build
nl_NL: Deze build verwijderen

en: Delete this build?
nl_NL: Deze build verwijderen?

en: Delete token
nl_NL: Token verwijderen

en: Delete token: %s
nl_NL: Token verwijderen: %s

en: Delete “%s”?
nl_NL: “%s” verwijderen?

en: Deleting with force will detach it from %d webhook; that webhook will send no Authorization header until reconfigured. | Deleting with force will detach it from %d webhooks; those webhooks will send no Authorization header until reconfigured.
nl_NL[0]: Geforceerd verwijderen koppelt deze los van %d webhook; die webhook verzendt geen Authorization-header totdat deze opnieuw is geconfigureerd.
nl_NL[1]: Geforceerd verwijderen koppelt deze los van %d webhooks; die webhooks verzenden geen Authorization-header totdat ze opnieuw zijn geconfigureerd.

en: Deleting…
nl_NL: Verwijderen…

en: Delivery logs & replay
nl_NL: Bezorglogboeken en opnieuw afspelen

en: Describe a REST API route ON THIS SITE (core or any plugin) from its self-declared schema: every argument with its type, description and whether it is REQUIRED. ALWAYS run this before building an internal automation (a webhook whose endpoint_url points at this site's own wp-json) and satisfy every required argument — e.g. POST /wp/v2/users requires username, email AND password, which mapping alone cannot always supply. Pass the route path relative to /wp-json (e.g. "/wp/v2/users") and the HTTP method you plan to use. Internal routes only — it cannot describe external APIs.
nl_NL: Beschrijf een REST API-route OP DEZE SITE (core of een plugin) op basis van het eigen schema: elk argument met type, beschrijving en of het VEREIST is. Voer dit ALTIJD uit voordat je een interne automatisering bouwt (een webhook waarvan endpoint_url naar de wp-json van deze site wijst) en vul elk vereist argument in — bijv. POST /wp/v2/users vereist username, email EN password, wat mapping alleen niet altijd kan leveren. Geef het routepad relatief aan /wp-json (bijv. "/wp/v2/users") en de HTTP-methode die je wilt gebruiken. Alleen interne routes — externe API's kunnen niet worden beschreven.

en: Describe the integration or automation you want. The agent proposes a plan you can edit, then builds and tests it for you.
nl_NL: Beschrijf de integratie of automatisering die je wilt. De agent stelt een plan voor dat je kunt bewerken, en bouwt en test het vervolgens voor je.

en: Describe what to build…
nl_NL: Beschrijf wat er gebouwd moet worden…

en: Describe what you want in chat — the built-in AI agent plans, builds, and tests your WordPress webhooks, integrations, and automations.
nl_NL: Beschrijf in de chat wat je wilt — de ingebouwde AI-agent plant, bouwt en test je WordPress-webhooks, -integraties en -automatiseringen.

en: Destructive probe methods (PUT, PATCH, DELETE) require confirmation.
nl_NL: Destructieve probe-methoden (PUT, PATCH, DELETE) vereisen bevestiging.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled webhooks still capture payload examples for mapping and conditions configuration.
nl_NL: Uitgeschakelde webhooks leggen nog steeds payloadvoorbeelden vast voor de configuratie van mapping en voorwaarden.

en: Discard
nl_NL: Verwerpen

en: Does not match example payload
nl_NL: Komt niet overeen met voorbeeldpayload

en: Don't have a license yet?
nl_NL: Heb je nog geen licentie?

en: Don't show this again
nl_NL: Dit niet meer tonen

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Dot-path (e.g. event.id) or static text
nl_NL: Puntpad (bijv. event.id) of statische tekst

en: Download Archive (ZIP)
nl_NL: Archief downloaden (ZIP)

en: Downstream webhooks that lose their only trigger will be marked as orphans (no trigger assigned).
nl_NL: Downstream-webhooks die hun enige trigger verliezen, worden gemarkeerd als wees (geen trigger toegewezen).

en: Due
nl_NL: Verschuldigd

en: Due Now
nl_NL: Nu verschuldigd

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Each condition rule must be an object {field, operator, value}.
nl_NL: Elke voorwaarderegel moet een object {field, operator, value} zijn.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Webhook
nl_NL: Webhook bewerken

en: Edit credential
nl_NL: Referentie bewerken

en: Enable (go live) or disable a webhook. Enabling requires confirmation.
nl_NL: Schakel een webhook in (live) of uit. Inschakelen vereist bevestiging.

en: Enable / disable a webhook
nl_NL: Webhook in-/uitschakelen

en: Enable AI Dev Trace
nl_NL: AI Dev Trace inschakelen

en: Enable Anyway
nl_NL: Toch inschakelen

en: Enable External Cron
nl_NL: Externe cron inschakelen

en: Enable Synchronous Execution?
nl_NL: Synchrone uitvoering inschakelen?

en: Enable conditional dispatch
nl_NL: Voorwaardelijke verzending inschakelen

en: Enable webhook
nl_NL: Webhook inschakelen

en: Enabled Webhook
nl_NL: Ingeschakelde webhook

en: Endpoint URL
nl_NL: Eindpunt-URL

en: Endpoint URL is required
nl_NL: Eindpunt-URL is verplicht

en: Endpoint URL is required.
nl_NL: Eindpunt-URL is verplicht.

en: Enter an Authorization header value first.
nl_NL: Voer eerst een Authorization-headerwaarde in.

en: Enter custom hook name...
nl_NL: Voer een aangepaste hook-naam in…

en: Enter your license key to unlock Pro features on this site.
nl_NL: Voer je licentiesleutel in om Pro-functies op deze site te ontgrendelen.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Evaluate conditions against
nl_NL: Voorwaarden evalueren tegen

en: Event Replayed
nl_NL: Gebeurtenis opnieuw afgespeeld

en: Event UUID
nl_NL: Gebeurtenis-UUID

en: Event UUID:
nl_NL: Gebeurtenis-UUID:

en: Every Minute
nl_NL: Elke minuut

en: Example payload captured
nl_NL: Voorbeeldpayload vastgelegd

en: Example payload would %1$s%2$s%3$s
nl_NL: Voorbeeldpayload zou %1$s%2$s%3$s

en: Exclude entire %s
nl_NL: Hele %s uitsluiten

en: Exclude field
nl_NL: Veld uitsluiten

en: Excluded Fields
nl_NL: Uitgesloten velden

en: Execute
nl_NL: Uitvoeren

en: Execute Now
nl_NL: Nu uitvoeren

en: Execute now
nl_NL: Nu uitvoeren

en: Executes synchronously (blocking)
nl_NL: Voert synchroon uit (blokkerend)

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expires
nl_NL: Verloopt

en: Expires at
nl_NL: Verloopt op

en: Exponential
nl_NL: Exponentieel

en: Exponential — base 30 s, cap 3600 s
nl_NL: Exponentieel — basis 30 s, limiet 3600 s

en: External Cron
nl_NL: Externe cron

en: External Cron (bypass WP-Cron)
nl_NL: Externe cron (WP-Cron omzeilen)

en: External Cron History
nl_NL: Geschiedenis externe cron

en: Extra credits (never expire)
nl_NL: Extra credits (verlopen nooit)

en: Extra request headers as key-value pairs.
nl_NL: Extra verzoekheaders als sleutel-waardeparen.

en: Fail
nl_NL: Mislukt

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed to create API token.
nl_NL: Maken van API-token mislukt.

en: Failed to create chain link (it may already exist).
nl_NL: Maken van ketenkoppeling mislukt (deze bestaat mogelijk al).

en: Failed to create chain link.
nl_NL: Maken van ketenschakel mislukt.

en: Failed to create chain.
nl_NL: Maken van keten mislukt.

en: Failed to create credential.
nl_NL: Maken van referentie mislukt.

en: Failed to create webhook.
nl_NL: Maken van webhook mislukt.

en: Failed to delete API token.
nl_NL: Verwijderen van API-token mislukt.

en: Failed to delete credential.
nl_NL: Verwijderen van referentie mislukt.

en: Failed to delete log.
nl_NL: Verwijderen van logboek mislukt.

en: Failed to delete queue job.
nl_NL: Verwijderen van wachtrijtaak mislukt.

en: Failed to delete schema.
nl_NL: Verwijderen van schema mislukt.

en: Failed to delete webhook.
nl_NL: Verwijderen van webhook mislukt.

en: Failed to encode payload as JSON
nl_NL: Coderen van payload als JSON mislukt

en: Failed to fetch chains
nl_NL: Ophalen van ketens mislukt

en: Failed to fetch health stats
nl_NL: Ophalen van statusstatistieken mislukt

en: Failed to fetch schemas
nl_NL: Ophalen van schema's mislukt

en: Failed to fetch snippets
nl_NL: Ophalen van snippets mislukt

en: Failed to fetch trigger snippet
nl_NL: Ophalen van triggersnippet mislukt

en: Failed to fetch user triggers
nl_NL: Ophalen van gebruikerstriggers mislukt

en: Failed to rename chain.
nl_NL: Hernoemen van keten mislukt.

en: Failed to reset capture.
nl_NL: Resetten van vastlegging mislukt.

en: Failed to retry job.
nl_NL: Opnieuw proberen van taak mislukt.

en: Failed to retry queue job.
nl_NL: Opnieuw proberen van wachtrijtaak mislukt.

en: Failed to rotate API token.
nl_NL: Roteren van API-token mislukt.

en: Failed to save conditions.
nl_NL: Opslaan van voorwaarden mislukt.

en: Failed to save mapping.
nl_NL: Opslaan van mapping mislukt.

en: Failed to save trigger snippet
nl_NL: Opslaan van triggersnippet mislukt

en: Failed to start a conversation.
nl_NL: Starten van gesprek mislukt.

en: Failed to store the provider key.
nl_NL: Opslaan van providersleutel mislukt.

en: Failed to toggle webhook status.
nl_NL: Wijzigen van webhookstatus mislukt.

en: Failed to update schema.
nl_NL: Bijwerken van schema mislukt.

en: Failed to update webhook.
nl_NL: Bijwerken van webhook mislukt.

en: Field Mappings
nl_NL: Veldmappings

en: Field mapping configuration.
nl_NL: Veldmappingconfiguratie.

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Filter by X-Webhook-ID…
nl_NL: Filteren op X-Webhook-ID…

en: Filter by action prefix (e.g. "webhook").
nl_NL: Filteren op actievoorvoegsel (bijv. "webhook").

en: Filter by event UUID (exact match).
nl_NL: Filteren op gebeurtenis-UUID (exacte overeenkomst).

en: Filter by event UUID…
nl_NL: Filteren op gebeurtenis-UUID…

en: Filter by exact action string.
nl_NL: Filteren op exacte actie-tekenreeks.

en: Filter by status.
nl_NL: Filteren op status.

en: Filter by target URL (partial match).
nl_NL: Filteren op doel-URL (gedeeltelijke overeenkomst).

en: Filter by target URL…
nl_NL: Filteren op doel-URL…

en: Filter by trigger name.
nl_NL: Filteren op triggernaam.

en: Filter by webhook ID.
nl_NL: Filteren op webhook-ID.

en: Filter by webhook UUID (X-Webhook-Id header value).
nl_NL: Filteren op webhook-UUID (waarde van X-Webhook-Id-header).

en: Filter from UTC datetime (Y-m-d H:i:s).
nl_NL: Filteren vanaf UTC-datum/tijd (Y-m-d H:i:s).

en: Filter logs from this date.
nl_NL: Logboeken filteren vanaf deze datum.

en: Filter logs until this date.
nl_NL: Logboeken filteren tot deze datum.

en: Filter until UTC datetime (Y-m-d H:i:s).
nl_NL: Filteren tot UTC-datum/tijd (Y-m-d H:i:s).

en: Finish moving the key into wp-config.php
nl_NL: Verplaatsing van de sleutel naar wp-config.php voltooien

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: For reliable webhook delivery, set up a system cron job to process the queue every minute. WP-Cron serves as a fallback when system cron isn't configured.
nl_NL: Voor betrouwbare webhookbezorging stel je een systeem-cronjob in die de wachtrij elke minuut verwerkt. WP-Cron dient als terugval wanneer systeem-cron niet is geconfigureerd.

en: Force delete & detach
nl_NL: Geforceerd verwijderen en loskoppelen

en: From date
nl_NL: Vanaf datum

en: From date & time
nl_NL: Vanaf datum en tijd

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Full REST API with API token authentication
nl_NL: Volledige REST API met API-tokenauthenticatie

en: Full pipeline — post-dispatch Code Glue fires after delivery
nl_NL: Volledige pijplijn — Code Glue na verzending wordt na bezorging geactiveerd

en: Full write power for AI assistants — but can never reveal auth headers or vault secrets
nl_NL: Volledige schrijfbevoegdheid voor AI-assistenten — maar kan nooit authenticatieheaders of kluisgeheimen onthullen

en: Full write power, but can never reveal auth headers or vault secrets
nl_NL: Volledige schrijfbevoegdheid, maar kan nooit authenticatieheaders of kluisgeheimen onthullen

en: GET webhooks, logs, queue, health, triggers, schemas
nl_NL: GET webhooks, logboeken, wachtrij, status, triggers, schema's

en: Generate a new API token for programmatic access.
nl_NL: Genereer een nieuw API-token voor programmatische toegang.

en: Get Pro
nl_NL: Pro aanschaffen

en: Get a REST route's argument schema (this site)
nl_NL: Haal het argumentschema van een REST-route op (deze site)

en: Get a single webhook by id, including triggers, mapping, conditions, headers and credential assignment.
nl_NL: Haal één webhook op via id, inclusief triggers, mapping, voorwaarden, headers en referentietoewijzing.

en: Get a webhook
nl_NL: Haal een webhook op

en: Get captured payload + mapping for a trigger
nl_NL: Haal vastgelegde payload + mapping op voor een trigger

en: Get delivery logs
nl_NL: Haal bezorglogboeken op

en: Give this credential a name.
nl_NL: Geef deze referentie een naam.

en: Go to Pro
nl_NL: Naar Pro

en: Go to Queue
nl_NL: Naar wachtrij

en: Group does not match example payload
nl_NL: Groep komt niet overeen met voorbeeldpayload

en: Group matches example payload
nl_NL: Groep komt overeen met voorbeeldpayload

en: Group matches example payload: %1$s (based on %2$d rule) | Group matches example payload: %1$s (based on %2$d rules)
nl_NL[0]: Groep komt overeen met voorbeeldpayload: %1$s (op basis van %2$d regel)
nl_NL[1]: Groep komt overeen met voorbeeldpayload: %1$s (op basis van %2$d regels)

en: HTTP Code
nl_NL: HTTP-code

en: HTTP Method
nl_NL: HTTP-methode

en: HTTP method used for delivery.
nl_NL: HTTP-methode gebruikt voor bezorging.

en: Head to the Pro tab?
nl_NL: Naar het Pro-tabblad gaan?

en: Header name
nl_NL: Headernaam

en: Header name (e.g. X-API-Key)
nl_NL: Headernaam (bijv. X-API-Key)

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide password
nl_NL: Wachtwoord verbergen

en: Hide secret
nl_NL: Geheim verbergen

en: How secrets are protected
nl_NL: Hoe geheimen worden beschermd

en: How to calculate the wait between retries. Overrides the global setting.
nl_NL: Hoe de wachttijd tussen pogingen wordt berekend. Overschrijft de globale instelling.

en: How to run the test: now (synchronous) or queue (async).
nl_NL: Hoe de test wordt uitgevoerd: now (synchroon) of queue (asynchroon).

en: I sent a test — retry
nl_NL: Ik heb een test verstuurd — opnieuw proberen

en: I've saved it elsewhere
nl_NL: Ik heb het ergens anders opgeslagen

en: ID of a vault credential to use for authorization. Takes precedence over auth_header.
nl_NL: ID van een kluisreferentie voor autorisatie. Heeft voorrang op auth_header.

en: IF
nl_NL: ALS

en: Include User Data
nl_NL: Gebruikersgegevens opnemen

en: Include field
nl_NL: Veld opnemen

en: Include unmapped fields
nl_NL: Niet-gemapte velden opnemen

en: Included
nl_NL: Inbegrepen

en: Insufficient token scope. This endpoint requires "%s" scope or higher.
nl_NL: Onvoldoende tokenbereik. Dit eindpunt vereist het bereik “%s” of hoger.

en: Invalid JSON
nl_NL: Ongeldige JSON

en: Invalid URL format
nl_NL: Ongeldig URL-formaat

en: Invalid credential type.
nl_NL: Ongeldig referentietype.

en: Invalid cron token.
nl_NL: Ongeldig cron-token.

en: Invalid endpoint URL.
nl_NL: Ongeldige eindpunt-URL.

en: Invalid scope. Must be read, operational, full, or agent.
nl_NL: Ongeldig bereik. Moet read, operational, full of agent zijn.

en: Job deleted successfully.
nl_NL: Taak succesvol verwijderd.

en: Job executed successfully.
nl_NL: Taak succesvol uitgevoerd.

en: Job failed and has been rescheduled for retry.
nl_NL: Taak is mislukt en opnieuw ingepland om te proberen.

en: Job failed and has exceeded maximum retry attempts.
nl_NL: Taak is mislukt en heeft het maximale aantal pogingen overschreden.

en: Job failed with a non-retryable error.
nl_NL: Taak is mislukt met een fout die niet opnieuw kan worden geprobeerd.

en: Job has already been completed.
nl_NL: Taak is al voltooid.

en: Job has been queued for retry.
nl_NL: Taak is in de wachtrij geplaatst om opnieuw te proberen.

en: Job has invalid payload data.
nl_NL: Taak heeft ongeldige payloadgegevens.

en: Job is currently being processed.
nl_NL: Taak wordt momenteel verwerkt.

en: Jobs are processed every minute by WP-Cron. Failed jobs are automatically retried with exponential backoff. Use “Process Now” to manually trigger batch processing.
nl_NL: Taken worden elke minuut verwerkt door WP-Cron. Mislukte taken worden automatisch opnieuw geprobeerd met exponentiële backoff. Gebruik “Nu verwerken” om batchverwerking handmatig te starten.

en: Jobs processed per cron run.
nl_NL: Taken verwerkt per cron-run.

en: Keep activity log for
nl_NL: Activiteitenlogboek bewaren gedurende

en: Keep webhook logs for
nl_NL: Webhooklogboeken bewaren gedurende

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Key must only contain letters, numbers, hyphens, or underscores
nl_NL: Sleutel mag alleen letters, cijfers, koppeltekens of underscores bevatten

en: Last Cron Run
nl_NL: Laatste cron-uitvoering

en: Last captured payload for this trigger
nl_NL: Laatst vastgelegde payload voor deze trigger

en: Last hour
nl_NL: Laatste uur

en: Last ping failed:
nl_NL: Laatste ping mislukt:

en: Last stats pull: %s
nl_NL: Laatste statistiekenophaling: %s

en: Last successful response (used as preview context)
nl_NL: Laatste geslaagde respons (gebruikt als voorbeeldcontext)

en: Last update date.
nl_NL: Datum laatste update.

en: Last used
nl_NL: Laatst gebruikt

en: Leave a review on WordPress.org
nl_NL: Laat een beoordeling achter op WordPress.org

en: Leave blank to keep current
nl_NL: Laat leeg om de huidige te behouden

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: Linear
nl_NL: Lineair

en: List WordPress do_action hooks discovered on this site (runtime + static scan) that can be used as webhook triggers. The full catalog is LARGE (hundreds of hooks): when hunting for a specific plugin's hooks, always pass search (matches hook name or plugin slug, e.g. {"search":"cf7"}) instead of listing everything. Results cap at 200 with a total count.
nl_NL: Toon WordPress do_action-hooks die op deze site zijn ontdekt (runtime + statische scan) en als webhook-triggers kunnen dienen. De volledige catalogus is GROOT (honderden hooks): zoek je hooks van een specifieke plugin, geef dan altijd search mee (matcht hooknaam of pluginslug, bijv. {"search":"cf7"}) in plaats van alles op te sommen. Resultaten zijn begrensd op 200, met een totaaltelling.

en: List all configured webhooks with their triggers and status.
nl_NL: Toon alle geconfigureerde webhooks met hun triggers en status.

en: List available triggers
nl_NL: Toon beschikbare triggers

en: List credentials
nl_NL: Toon referenties

en: List of trigger actions.
nl_NL: Lijst van triggeracties.

en: List vault credentials (names, types and masked hints only — secrets are never returned).
nl_NL: Toon kluisreferenties (alleen namen, typen en gemaskeerde hints — geheimen worden nooit teruggegeven).

en: List webhooks
nl_NL: Toon webhooks

en: Load
nl_NL: Laden

en: Loading last log…
nl_NL: Laatste logboek laden…

en: Loading queue…
nl_NL: Wachtrij laden…

en: Loading settings...
nl_NL: Instellingen laden...

en: Loading webhooks…
nl_NL: Webhooks laden…

en: Loading...
nl_NL: Laden…

en: Loading…
nl_NL: Laden…

en: Locked by: %s
nl_NL: Vergrendeld door: %s

en: Log Archive
nl_NL: Logboekarchief

en: Log Details
nl_NL: Logboekdetails

en: Log Retention
nl_NL: Logboekbewaring

en: Log not found.
nl_NL: Logboek niet gevonden.

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: Logs: %s
nl_NL: Logboeken: %s

en: Love the plugin?
nl_NL: Vind je de plug-in goed?

en: Make a guarded test HTTP call to validate an endpoint before going live. To probe a webhook you created, pass webhook_id (e.g. {{step_2.id}}) — its URL, credential and method are reused automatically, so never ask the user for the endpoint URL again. Only pass url for an endpoint not tied to a webhook. A probe sends an EMPTY body, so GET, HEAD and POST run without confirmation; only PUT, PATCH and DELETE (which a body-less call can still mutate or delete) require confirmation. Returns status, redacted headers and a truncated, redacted body. The raw secret is never exposed.
nl_NL: Voer een beveiligde test-HTTP-aanroep uit om een endpoint te valideren vóór livegang. Om een door jou gemaakte webhook te testen, geef webhook_id mee (bijv. {{step_2.id}}) — de URL, referentie en methode worden automatisch hergebruikt, vraag de gebruiker dus nooit opnieuw om de endpoint-URL. Geef alleen url mee voor een endpoint dat niet aan een webhook is gekoppeld. Een probe verstuurt een LEGE body, dus GET, HEAD en POST draaien zonder bevestiging; alleen PUT, PATCH en DELETE (die ook zonder body kunnen wijzigen of verwijderen) vereisen bevestiging. Geeft status, geredigeerde headers en een ingekorte, geredigeerde body terug. Het ruwe geheim wordt nooit blootgelegd.

en: Make sure to update all systems that use this token before rotating.
nl_NL: Werk alle systemen die dit token gebruiken bij voordat je roteert.

en: Manual dot-notation for all fields
nl_NL: Handmatige puntnotatie voor alle velden

en: Manual header
nl_NL: Handmatige header

en: Mapped
nl_NL: Gemapt

en: Mapping & Conditions
nl_NL: Mapping en voorwaarden

en: Mapping Applied
nl_NL: Mapping toegepast

en: Match:
nl_NL: Overeenkomst:

en: Matches example payload
nl_NL: Komt overeen met voorbeeldpayload

en: Max Attempts
nl_NL: Max. pogingen

en: Max Delay (s)
nl_NL: Max. vertraging (s)

en: Max Delay (seconds)
nl_NL: Max. vertraging (seconden)

en: Maximum protection
nl_NL: Maximale bescherming

en: Method
nl_NL: Methode

en: Migrated %1$s · failed %2$s
nl_NL: Gemigreerd %1$s · mislukt %2$s

en: Mint a WordPress Application Password for the CURRENT signed-in admin and store it as a "basic" vault credential named "WP REST API (internal) — <user>", for authenticating this site's own REST API. Use it for INTERNAL automations (endpoint_url on this site's wp-json), then reference the new credential id from assign_credential as {{step_N.id}}. Requires confirmation; the secret is written straight to the vault and never exposed. The optional name only labels the Application Password in the user's profile.
nl_NL: Genereer een WordPress-applicatiewachtwoord voor de HUIDIGE ingelogde beheerder en sla het op als een "basic"-referentie in de kluis met de naam "WP REST API (internal) — <user>", voor authenticatie van de REST API van deze site. Gebruik het voor INTERNE automatiseringen (endpoint_url op de wp-json van deze site) en verwijs daarna naar het nieuwe referentie-id in assign_credential als {{step_N.id}}. Vereist bevestiging; het geheim wordt rechtstreeks in de kluis geschreven en nooit blootgelegd. De optionele naam is alleen het label van het applicatiewachtwoord in het gebruikersprofiel.

en: Minted the Application Password but failed to store it in the vault.
nl_NL: Applicatiewachtwoord aangemaakt, maar opslaan in de kluis is mislukt.

en: Monthly credits reset on %s.
nl_NL: Maandelijkse credits worden vernieuwd op %s.

en: More than 1 condition requires a Pro license — propose a single simple rule instead.
nl_NL: Meer dan 1 voorwaarde vereist een Pro-licentie — stel in plaats daarvan één eenvoudige regel voor.

en: More than 1 condition requires a Pro license.
nl_NL: Meer dan 1 voorwaarde vereist een Pro-licentie.

en: Move the admin menu item under Tools instead of the top-level sidebar.
nl_NL: Verplaats het beheermenu-item naar Extra in plaats van de zijbalk op het hoogste niveau.

en: Move this value into the encrypted Credentials Vault
nl_NL: Verplaats deze waarde naar de versleutelde Referentiekluis

en: Must %1$sreturn $payload;%2$s — the returned array replaces the payload before dispatch.
nl_NL: Moet %1$sreturn $payload;%2$s — de geretourneerde array vervangt de payload vóór verzending.

en: My Webhook
nl_NL: Mijn webhook

en: My chain
nl_NL: Mijn keten

en: My own keys
nl_NL: Mijn eigen sleutels

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name is required
nl_NL: Naam is verplicht

en: Name is required.
nl_NL: Naam is verplicht.

en: Name of the webhook.
nl_NL: Naam van de webhook.

en: Need help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: New build
nl_NL: Nieuwe build

en: New chain name
nl_NL: Nieuwe ketennaam

en: New chain…
nl_NL: Nieuwe keten…

en: New credential
nl_NL: Nieuwe referentie

en: New token
nl_NL: Nieuw token

en: Newest
nl_NL: Nieuwste

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next attempt scheduled for %s
nl_NL: Volgende poging gepland voor %s

en: No
nl_NL: Nee

en: No AI provider is configured yet. Set one up to use the AI Builder.
nl_NL: Er is nog geen AI-provider geconfigureerd. Stel er een in om de AI Builder te gebruiken.

en: No API tokens
nl_NL: Geen API-tokens

en: No Payload Captured Yet
nl_NL: Nog geen payload vastgelegd

en: No REST route matches "%s" on this site. Route paths are relative to /wp-json, e.g. "/wp/v2/users". This only describes THIS site's own REST API — not external endpoints.
nl_NL: Geen REST-route komt overeen met "%s" op deze site. Routepaden zijn relatief aan /wp-json, bijv. "/wp/v2/users". Dit beschrijft alleen de eigen REST API van DEZE site — geen externe endpoints.

en: No WordPress AI connector is currently configured. Add one under Settings → Connectors, or connect a provider key below.
nl_NL: Er is momenteel geen WordPress AI-connector geconfigureerd. Voeg er een toe onder Instellingen → Connectors, of koppel hieronder een providersleutel.

en: No activity recorded yet.
nl_NL: Nog geen activiteit vastgelegd.

en: No archive files found or failed to create ZIP.
nl_NL: Geen archiefbestanden gevonden of maken van ZIP mislukt.

en: No archive files yet
nl_NL: Nog geen archiefbestanden

en: No body sent
nl_NL: Geen body verzonden

en: No captured payload found for this trigger. Fire the trigger at least once first.
nl_NL: Geen vastgelegde payload gevonden voor deze trigger. Activeer de trigger eerst minstens één keer.

en: No captured payload — trigger the webhook once to preview the resolved URL.
nl_NL: Geen vastgelegde payload — trigger de webhook één keer om de opgeloste URL te bekijken.

en: No configured AI provider could complete the request.
nl_NL: Geen enkele geconfigureerde AI-provider kon het verzoek voltooien.

en: No credentials in the vault yet — create one and it will be assigned to this webhook.
nl_NL: Nog geen referenties in de kluis — maak er een en deze wordt aan deze webhook toegewezen.

en: No credentials in the vault yet — create one and it will be used for this step.
nl_NL: Nog geen referenties in de kluis — maak er een aan en die wordt voor deze stap gebruikt.

en: No data to update.
nl_NL: Geen gegevens om bij te werken.

en: No example payload captured yet.
nl_NL: Nog geen voorbeeldpayload vastgelegd.

en: No example payload captured yet. Open a page with your form and submit a test entry, then retry so the agent can map the real fields.
nl_NL: Nog geen voorbeeldpayload vastgelegd. Open een pagina met je formulier en verstuur een testinzending, probeer het daarna opnieuw zodat de agent de echte velden kan mappen.

en: No field mappings configured. Fields will be sent as-is.
nl_NL: Geen veldmappings geconfigureerd. Velden worden ongewijzigd verzonden.

en: No fields found
nl_NL: Geen velden gevonden

en: No fields found in payload
nl_NL: Geen velden gevonden in payload

en: No heartbeat data yet
nl_NL: Nog geen heartbeat-gegevens

en: No logs found
nl_NL: Geen logboeken gevonden

en: No matches
nl_NL: Geen resultaten

en: No other webhooks exist yet — create at least one webhook to use it as a chain source.
nl_NL: Er bestaan nog geen andere webhooks — maak ten minste één webhook om deze als ketenbron te gebruiken.

en: No payload provided and no captured example exists yet for this trigger.
nl_NL: Geen payload opgegeven en er bestaat nog geen vastgelegd voorbeeld voor deze trigger.

en: No queue job found for this log entry.
nl_NL: Geen wachtrijtaak gevonden voor deze logboekvermelding.

en: No queued jobs
nl_NL: Geen taken in wachtrij

en: No saved credentials
nl_NL: Geen opgeslagen referenties

en: No saved credentials yet. Add one in the
nl_NL: Nog geen opgeslagen referenties. Voeg er een toe in de

en: No signed-in user to provision an Application Password for — open the AI Builder while logged in as an administrator.
nl_NL: Geen ingelogde gebruiker om een applicatiewachtwoord voor aan te maken — open de AI Builder terwijl je bent ingelogd als beheerder.

en: No snippet assigned
nl_NL: Geen snippet toegewezen

en: No snippets found
nl_NL: Geen snippets gevonden

en: No successful dispatches found for this webhook — run a test first.
nl_NL: Geen geslaagde verzendingen gevonden voor deze webhook — voer eerst een test uit.

en: No trigger assigned
nl_NL: Geen trigger toegewezen

en: No triggers configured for this webhook.
nl_NL: Geen triggers geconfigureerd voor deze webhook.

en: No triggers found
nl_NL: Geen triggers gevonden

en: No webhooks configured yet
nl_NL: Nog geen webhooks geconfigureerd

en: No webhooks match “%s”.
nl_NL: Geen webhooks komen overeen met “%s”.

en: Not configured
nl_NL: Niet geconfigureerd

en: Not found.
nl_NL: Niet gevonden.

en: Not sent as request body for GET / DELETE. Without URL parameters configured, the full payload is appended as %1$s?payload=&lt;json&gt;%2$s.
nl_NL: Wordt niet als verzoekbody verzonden voor GET / DELETE. Zonder geconfigureerde URL-parameters wordt de volledige payload toegevoegd als %1$s?payload=&lt;json&gt;%2$s.

en: Number of days to look back.
nl_NL: Aantal dagen om terug te kijken.

en: Number of results per page.
nl_NL: Aantal resultaten per pagina.

en: Oldest
nl_NL: Oudste

en: Oldest Log
nl_NL: Oudste logboek

en: On a successful (2xx) response from any of these webhooks, this webhook fires with the upstream response, sent payload, and original pre-mapping payload available as %1$sargs[0]%2$s.
nl_NL: Bij een geslaagde (2xx) respons van een van deze webhooks wordt deze webhook geactiveerd, waarbij de upstream-respons, de verzonden payload en de oorspronkelijke payload vóór mapping beschikbaar zijn als %1$sargs[0]%2$s.

en: Only failed log entries can be retried.
nl_NL: Alleen mislukte logboekvermeldingen kunnen opnieuw worden geprobeerd.

en: Only pending or permanently failed jobs can be retried.
nl_NL: Alleen taken die in behandeling zijn of permanent zijn mislukt, kunnen opnieuw worden geprobeerd.

en: Only return enabled webhooks.
nl_NL: Alleen ingeschakelde webhooks retourneren.

en: Only successful or skipped log entries can be replayed.
nl_NL: Alleen geslaagde of overgeslagen logboekvermeldingen kunnen opnieuw worden afgespeeld.

en: Open webhook
nl_NL: Webhook openen

en: Operational
nl_NL: Operationeel

en: Operational + create/update/delete webhooks, schemas, and queue jobs
nl_NL: Operationeel + webhooks, schema's en wachtrijtaken maken/bijwerken/verwijderen

en: Operational + create/update/delete webhooks, schemas, queue jobs
nl_NL: Operationeel + webhooks, schema's en wachtrijtaken maken/bijwerken/verwijderen

en: Optional: harden with %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s
nl_NL: Optioneel: versterken met %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s

en: Options
nl_NL: Opties

en: Or select from available hooks...
nl_NL: Of kies uit beschikbare hooks…

en: Original
nl_NL: Origineel

en: Original Payload
nl_NL: Originele payload

en: Other
nl_NL: Overig

en: Output (stdout)
nl_NL: Uitvoer (stdout)

en: Override the global retry limit for this webhook. Leave empty to use the global setting.
nl_NL: Overschrijf de globale pogingslimiet voor deze webhook. Laat leeg om de globale instelling te gebruiken.

en: Override the retry delay strategy for this webhook. Leave empty to use the global setting.
nl_NL: Overschrijf de pogingsvertragingsstrategie voor deze webhook. Laat leeg om de globale instelling te gebruiken.

en: PHP Code
nl_NL: PHP-code

en: PHP runs after successful dispatch; %1$s$responseBody%2$s and %1$s$originalPayload%2$s available
nl_NL: PHP draait na geslaagde verzending; %1$s$responseBody%2$s en %1$s$originalPayload%2$s beschikbaar

en: Page reload is disabled on WordPress Playground — the menu will update on next WP menu item click.
nl_NL: Pagina opnieuw laden is uitgeschakeld op WordPress Playground — het menu wordt bijgewerkt bij de volgende klik op een WP-menu-item.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Param name
nl_NL: Parameternaam

en: Parameter older_than_days is required.
nl_NL: Parameter older_than_days is verplicht.

en: Part of chain: | Part of chains:
nl_NL[0]: Onderdeel van keten:
nl_NL[1]: Onderdeel van ketens:

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password (or Application Password)
nl_NL: Wachtwoord (of applicatiewachtwoord)

en: Password or application password
nl_NL: Wachtwoord of applicatiewachtwoord

en: Paste the token / key
nl_NL: Plak het token / de sleutel

en: Path not found in captured payload
nl_NL: Pad niet gevonden in vastgelegde payload

en: Path not found in payload
nl_NL: Pad niet gevonden in payload

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Payload Example Captured
nl_NL: Payloadvoorbeeld vastgelegd

en: Payload Mapping
nl_NL: Payload-mapping

en: Payload mapping
nl_NL: Payload-mapping

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Per-webhook retry limit override
nl_NL: Per-webhook overschrijving van pogingslimiet

en: Perm. Failed
nl_NL: Perm. mislukt

en: Permanently Failed
nl_NL: Permanent mislukt

en: Permanently delete a webhook and its triggers / mapping. Requires confirmation.
nl_NL: Verwijder een webhook en zijn triggers/mapping permanent. Vereist bevestiging.

en: Pick date & time
nl_NL: Kies datum en tijd

en: Plugin Info
nl_NL: Plugin-info

en: Plugin Version
nl_NL: Pluginversie

en: Plugin default
nl_NL: Plugin-standaard

en: Plugin queue endpoint
nl_NL: Plug-in-wachtrijeindpunt

en: Plugins
nl_NL: Plug-ins

en: Post Glue
nl_NL: Glue na verzending

en: Post-dispatch
nl_NL: Na verzending

en: Post-dispatch Code Glue
nl_NL: Code Glue na verzending

en: Post-dispatch Code Glue preview ran but is not saved. Save or discard before continuing.
nl_NL: Voorbeeld van Code Glue na verzending is uitgevoerd maar niet opgeslagen. Sla op of verwerp voordat je doorgaat.

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Pre Glue
nl_NL: Glue vóór verzending

en: Pre-dispatch
nl_NL: Vóór verzending

en: Pre-dispatch Code Glue
nl_NL: Code Glue vóór verzending

en: Pre-dispatch Code Glue applied before field mapping
nl_NL: Code Glue vóór verzending toegepast vóór veldmapping

en: Pre-dispatch Code Glue preview is active. Save or discard it before saving Mapping & Conditions.
nl_NL: Voorbeeld van Code Glue vóór verzending is actief. Sla het op of verwerp het voordat je Mapping en voorwaarden opslaat.

en: Preview active
nl_NL: Voorbeeld actief

en: Preview failed
nl_NL: Voorbeeld mislukt

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Priority support
nl_NL: Prioriteitsondersteuning

en: Pro License
nl_NL: Pro-licentie

en: Pro Plugin Installed
nl_NL: Pro-plug-in geïnstalleerd

en: Pro plugin not found.
nl_NL: Pro-plug-in niet gevonden.

en: Probe a target endpoint
nl_NL: Test een doeleindpunt

en: Process Now
nl_NL: Nu verwerken

en: Processed %1$d jobs: %2$d succeeded, %3$d failed, %4$d rescheduled.
nl_NL: %1$d taken verwerkt: %2$d geslaagd, %3$d mislukt, %4$d opnieuw ingepland.

en: Processing
nl_NL: Verwerken

en: Processing…
nl_NL: Verwerken…

en: Query Parameters
nl_NL: Queryparameters

en: Query parameters appended to the URL.
nl_NL: Queryparameters toegevoegd aan de URL.

en: Queue
nl_NL: Wachtrij

en: Queue Processor (Cron)
nl_NL: Wachtrijverwerker (Cron)

en: Queue Test
nl_NL: Test in wachtrij plaatsen

en: Queue appears stuck — there are pending deliveries older than 10 minutes. Check your cron setup.
nl_NL: De wachtrij lijkt vast te zitten — er zijn openstaande bezorgingen ouder dan 10 minuten. Controleer je cron-configuratie.

en: Queue batch size
nl_NL: Wachtrij-batchgrootte

en: Queue job not found.
nl_NL: Wachtrijtaak niet gevonden.

en: Queue processor has never run. Ensure WP-Cron is active or configure an external cron job for reliable delivery.
nl_NL: De wachtrijverwerker heeft nooit gedraaid. Zorg dat WP-Cron actief is of configureer een externe cron-taak voor betrouwbare bezorging.

en: Queuing…
nl_NL: In wachtrij plaatsen…

en: Raw value for any header — escape hatch
nl_NL: Onbewerkte waarde voor elke header — noodoplossing

en: Re-capture
nl_NL: Opnieuw vastleggen

en: Re-encrypt & remove database key
nl_NL: Opnieuw versleutelen en databasesleutel verwijderen

en: Re-encrypting…
nl_NL: Opnieuw versleutelen…

en: Read
nl_NL: Lezen

en: Read + toggle webhooks, retry/replay logs, execute queue jobs
nl_NL: Lezen + webhooks aan/uit, logboeken opnieuw proberen/afspelen, wachtrijtaken uitvoeren

en: Read + toggle webhooks, retry/replay logs, execute/retry queue jobs
nl_NL: Lezen + webhooks aan/uit, logboeken opnieuw proberen/afspelen, wachtrijtaken uitvoeren/opnieuw proberen

en: Read recent delivery logs (optionally for one webhook) to verify what was sent and how the endpoint responded.
nl_NL: Lees recente bezorglogboeken (optioneel voor één webhook) om te controleren wat er is verzonden en hoe het eindpunt reageerde.

en: Ready to send some data?
nl_NL: Klaar om gegevens te verzenden?

en: Redirect
nl_NL: Omleiding

en: Reference a stored vault credential from a webhook by id (the secret is injected at dispatch time and never exposed).
nl_NL: Verwijs vanuit een webhook naar een opgeslagen kluisreferentie via id (het geheim wordt bij verzending geïnjecteerd en nooit blootgesteld).

en: Refresh
nl_NL: Vernieuwen

en: Regenerate Token
nl_NL: Token opnieuw genereren

en: Regenerating the token will invalidate the current cron URL. You'll need to update your crontab.
nl_NL: Het opnieuw genereren van de token maakt de huidige cron-URL ongeldig. Je moet je crontab bijwerken.

en: Reliable webhooks with queue & retries
nl_NL: Betrouwbare webhooks met wachtrij en nieuwe pogingen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove activity entries older than the specified number of days.
nl_NL: Verwijder activiteitsvermeldingen ouder dan het opgegeven aantal dagen.

en: Remove from queue
nl_NL: Uit wachtrij verwijderen

en: Remove this provider and delete its stored key?
nl_NL: Deze provider verwijderen en de opgeslagen sleutel wissen?

en: Rename chain
nl_NL: Keten hernoemen

en: Renews / expires
nl_NL: Verlengt / verloopt

en: Replay
nl_NL: Opnieuw afspelen

en: Replay %d selected
nl_NL: %d geselecteerde opnieuw afspelen

en: Request
nl_NL: Verzoek

en: Request Headers
nl_NL: Verzoekheaders

en: Request Payload
nl_NL: Verzoekpayload

en: Reset and retry
nl_NL: Resetten en opnieuw proberen

en: Response
nl_NL: Respons

en: Response (ms)
nl_NL: Respons (ms)

en: Response Body
nl_NL: Responsbody

en: Result Preview
nl_NL: Resultaatvoorbeeld

en: Result preview is now used as the effective payload for Mapping & Conditions below.
nl_NL: Het resultaatvoorbeeld wordt nu gebruikt als de effectieve payload voor Mapping en voorwaarden hieronder.

en: Resume
nl_NL: Hervatten

en: Retries
nl_NL: Nieuwe pogingen

en: Retry
nl_NL: Opnieuw proberen

en: Retry %d selected
nl_NL: %d geselecteerde opnieuw proberen

en: Retry / Replay %d selected
nl_NL: %d geselecteerde opnieuw proberen / afspelen

en: Retry Settings
nl_NL: Instellingen voor opnieuw proberen

en: Retry settings saved
nl_NL: Instellingen voor opnieuw proberen opgeslagen

en: Return the last captured example payload, field mapping and conditions for a trigger so the agent can map against the real payload shape. Pass webhook_id to read that webhook's own capture; omit it to get the latest example for the trigger from any webhook. If the result carries a capture_warning, the capture is stale/opaque (no mappable fields): follow the warning — show the user what the capture contains and ask them to re-fire the event — instead of proposing mappings.
nl_NL: Geef de laatst vastgelegde voorbeeld-payload, veldmapping en voorwaarden voor een trigger terug, zodat de agent kan mappen op de echte payload-vorm. Geef webhook_id mee om de eigen capture van die webhook te lezen; laat het weg om het nieuwste voorbeeld voor de trigger uit een willekeurige webhook te halen. Bevat het resultaat een capture_warning, dan is de capture verouderd/ondoorzichtig (geen mapbare velden): volg de waarschuwing — toon de gebruiker wat de capture bevat en vraag om het event opnieuw af te vuren — in plaats van mappings voor te stellen.

en: Return value is ignored — use for side effects: %1$supdate_post_meta()%2$s, %1$swp_mail()%2$s, %1$serror_log()%2$s, follow-up API calls, etc.
nl_NL: Retourwaarde wordt genegeerd — gebruik voor neveneffecten: %1$supdate_post_meta()%2$s, %1$swp_mail()%2$s, %1$serror_log()%2$s, vervolg-API-aanroepen, enz.

en: Reuse an example payload captured for the same trigger on another webhook when this one has none.
nl_NL: Hergebruik een voorbeeldpayload die voor dezelfde trigger op een andere webhook is vastgelegd wanneer deze er geen heeft.

en: Reuse example from other webhooks
nl_NL: Voorbeeld van andere webhooks hergebruiken

en: Reusing an example captured for this trigger on another webhook
nl_NL: Voorbeeld wordt hergebruikt dat voor deze trigger op een andere webhook is vastgelegd

en: Reverted
nl_NL: Teruggedraaid

en: Review plan before running
nl_NL: Plan beoordelen vóór uitvoering

en: Revive token
nl_NL: Token herstellen

en: Revive token: %s
nl_NL: Token herstellen: %s

en: Reviving…
nl_NL: Herstellen…

en: Rotate token
nl_NL: Token roteren

en: Rotate token: %s
nl_NL: Token roteren: %s

en: Rotating…
nl_NL: Roteren…

en: Run Preview
nl_NL: Voorbeeld uitvoeren

en: Run Test Now
nl_NL: Test nu uitvoeren

en: Run plan
nl_NL: Plan uitvoeren

en: Running…
nl_NL: Uitvoeren…

en: Runs through the WP Webhooks AI service — no API keys needed.
nl_NL: Loopt via de WP Webhooks AI-dienst — geen API-sleutels nodig.

en: Same delay every retry: base seconds
nl_NL: Zelfde vertraging bij elke poging: basis seconden

en: Samples
nl_NL: Monsters

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save & Assign
nl_NL: Opslaan en toewijzen

en: Save & continue to chain setup
nl_NL: Opslaan en doorgaan naar ketenconfiguratie

en: Save & use credential
nl_NL: Referentie opslaan en gebruiken

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Glue
nl_NL: Glue opslaan

en: Save Retry Settings
nl_NL: Instellingen voor opnieuw proberen opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save credential to vault
nl_NL: Referentie opslaan in kluis

en: Save failed
nl_NL: Opslaan mislukt

en: Save to vault
nl_NL: Opslaan in kluis

en: Save webhook first
nl_NL: Sla de webhook eerst op

en: Saved credential
nl_NL: Opgeslagen referentie

en: Saving…
nl_NL: Opslaan…

en: Scheduler
nl_NL: Planner

en: Schemas
nl_NL: Schema's

en: Scope
nl_NL: Bereik

en: Scope reference
nl_NL: Bereikreferentie

en: Search credentials…
nl_NL: Referenties zoeken…

en: Search fields…
nl_NL: Velden zoeken…

en: Search snippets…
nl_NL: Snippets zoeken…

en: Search triggers...
nl_NL: Triggers zoeken…

en: Search webhooks by name or URL…
nl_NL: Webhooks zoeken op naam of URL…

en: Secret value
nl_NL: Geheime waarde

en: Secrets are encrypted at rest (AES-256-GCM) and never returned by the API — only a masked hint is shown.
nl_NL: Geheimen worden versleuteld opgeslagen (AES-256-GCM) en nooit door de API geretourneerd — alleen een gemaskeerde hint wordt getoond.

en: Secrets are encrypted on save and never shown again.
nl_NL: Geheimen worden bij opslaan versleuteld en nooit meer getoond.

en: Select a model
nl_NL: Selecteer een model

en: Select a provider
nl_NL: Selecteer een provider

en: Select a saved credential
nl_NL: Selecteer een opgeslagen referentie

en: Select an existing chain or enter a new chain name
nl_NL: Selecteer een bestaande keten of voer een nieuwe ketennaam in

en: Select at least one upstream webhook to trigger this one
nl_NL: Selecteer ten minste één upstream-webhook om deze te triggeren

en: Select chain or create new
nl_NL: Keten selecteren of nieuwe maken

en: Select field…
nl_NL: Veld selecteren…

en: Select this field
nl_NL: Dit veld selecteren

en: Select trigger
nl_NL: Trigger selecteren

en: Send a synchronous test delivery for a webhook using a provided or captured payload, and return the HTTP result so the agent can verify the integration end to end. This makes a REAL delivery now, so for an internal REST endpoint it can actually create or modify data (e.g. create a WordPress user); it requires confirmation.
nl_NL: Verstuur een synchrone testbezorging voor een webhook met een opgegeven of vastgelegde payload, en geef het HTTP-resultaat terug zodat de agent de integratie end-to-end kan verifiëren. Dit doet NU een ECHTE bezorging, dus voor een intern REST-endpoint kan het daadwerkelijk gegevens aanmaken of wijzigen (bijv. een WordPress-gebruiker aanmaken); het vereist bevestiging.

en: Sending…
nl_NL: Verzenden…

en: Sent as Authorization: Bearer <token>
nl_NL: Verzonden als Authorization: Bearer <token>

en: Sent today
nl_NL: Vandaag verzonden

en: Server Error
nl_NL: Serverfout

en: Set conditional-dispatch rules for a webhook+trigger so only matching events leave the site. conditions MUST be an object {"enabled":true,"type":"and"|"or","rules":[{"field":"<dot.path into the captured payload>","operator":"equals|not_equals|contains|not_contains|greater_than|less_than|is_empty|is_not_empty|is_true|is_false|array_contains|object_contains","value":"..."}]}. A rule may add an optional "cast":"number"|"string"|"boolean"|"stringify" to coerce the payload value before comparing (e.g. numeric compare on a string field). A rules item may also be a nested group {"type":"group","match":"and"|"or","rules":[...]} (Pro only; without a Pro license only ONE simple rule with type "and" is allowed). Run get_trigger_schema first and take field paths from the real captured payload (e.g. "args.0.form_id").
nl_NL: Stel regels voor voorwaardelijke verzending in voor een webhook+trigger zodat alleen overeenkomende gebeurtenissen de site verlaten. conditions MOET een object zijn {"enabled":true,"type":"and"|"or","rules":[{"field":"<puntpad naar de vastgelegde payload>","operator":"equals|not_equals|contains|not_contains|greater_than|less_than|is_empty|is_not_empty|is_true|is_false|array_contains|object_contains","value":"..."}]}. Een regel mag optioneel "cast":"number"|"string"|"boolean"|"stringify" toevoegen om de payloadwaarde vóór vergelijking te converteren (bijv. numeriek vergelijken op een tekstveld). Een rules-item mag ook een geneste groep zijn {"type":"group","match":"and"|"or","rules":[...]} (alleen Pro; zonder Pro-licentie is slechts ÉÉN eenvoudige regel met type "and" toegestaan). Voer eerst get_trigger_schema uit en neem veldpaden uit de echte vastgelegde payload (bijv. "args.0.form_id").

en: Set conditions
nl_NL: Voorwaarden instellen

en: Set expiration date
nl_NL: Vervaldatum instellen

en: Set field mapping
nl_NL: Veldmapping instellen

en: Set the payload field mapping for a webhook+trigger. field_mapping MUST be an object {"mappings":[{"source":"<dot.path in the captured payload>","target":"<dot.path in the outgoing body>","cast":"number|string|boolean|stringify" (optional)}],"excluded":["<dot.path to drop>"],"includeUnmapped":true|false}. It can only move/rename/exclude EXISTING payload fields — static or constant values are NOT supported (inject those with a pre-dispatch Code Glue snippet instead). The mapping runs BEFORE any pre-dispatch snippet, so snippet output cannot be mapped. Run get_trigger_schema first and take source paths from the real captured payload.
nl_NL: Stel de payload-veldmapping in voor een webhook+trigger. field_mapping MOET een object zijn {"mappings":[{"source":"<punt.pad in de vastgelegde payload>","target":"<punt.pad in de uitgaande body>","cast":"number|string|boolean|stringify" (optioneel)}],"excluded":["<punt.pad om te laten vallen>"],"includeUnmapped":true|false}. Het kan alleen BESTAANDE payload-velden verplaatsen/hernoemen/uitsluiten — statische of constante waarden worden NIET ondersteund (injecteer die met een pre-dispatch Code Glue-snippet). De mapping draait VÓÓR een pre-dispatch snippet, dus snippet-uitvoer kan niet worden gemapt. Voer eerst get_trigger_schema uit en neem source-paden uit de echte vastgelegde payload.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved successfully
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Shared Example
nl_NL: Gedeeld voorbeeld

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show all compatible (%d)
nl_NL: Toon alle compatibele (%d)

en: Show full
nl_NL: Volledig tonen

en: Show less
nl_NL: Minder tonen

en: Show menu under Tools
nl_NL: Menu onder Extra weergeven

en: Show password
nl_NL: Wachtwoord tonen

en: Show recommended
nl_NL: Toon aanbevolen

en: Show secret
nl_NL: Geheim tonen

en: Showing %1$d to %2$d of %3$d
nl_NL: %1$d tot %2$d van %3$d weergegeven

en: Sites allowed
nl_NL: Toegestane sites

en: Sites used
nl_NL: Gebruikte sites

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Skipped
nl_NL: Overgeslagen

en: Skipped:
nl_NL: Overgeslagen:

en: Snippet Name
nl_NL: Snippetnaam

en: Snippet saved and assigned.
nl_NL: Snippet opgeslagen en toegewezen.

en: Some proposed steps were removed because this site cannot run them: %s. The remaining plan may be incomplete. If these are Code Glue abilities, make sure Webhook Actions Pro is installed, up to date and licensed.
nl_NL: Sommige voorgestelde stappen zijn verwijderd omdat deze site ze niet kan uitvoeren: %s. Het resterende plan kan onvolledig zijn. Zijn dit Code Glue-mogelijkheden, zorg dan dat Webhook Actions Pro is geïnstalleerd, up-to-date en gelicentieerd.

en: Source
nl_NL: Bron

en: Source path (e.g., args.0.user_id)
nl_NL: Bronpad (bijv. args.0.user_id)

en: Source webhook does not exist.
nl_NL: Bron-webhook bestaat niet.

en: Start a new build, then describe what you want to integrate.
nl_NL: Start een nieuwe build en beschrijf vervolgens wat je wilt integreren.

en: Stats unavailable
nl_NL: Statistieken niet beschikbaar

en: Step
nl_NL: Stap

en: Store reusable authentication secrets once, then reference them from your webhooks. Secrets are encrypted at rest and are never shown again after saving — not even to you.
nl_NL: Sla herbruikbare authenticatiegeheimen één keer op en verwijs er vervolgens naar vanuit je webhooks. Geheimen worden versleuteld opgeslagen en worden na het opslaan nooit meer getoond — zelfs niet aan jou.

en: Success
nl_NL: Geslaagd

en: Success Rate
nl_NL: Slagingspercentage

en: Success rate 24h
nl_NL: Slagingspercentage 24u

en: Switch to dark mode
nl_NL: Schakel naar donkere modus

en: Switch to field selector
nl_NL: Schakel naar veldkiezer

en: Switch to light mode
nl_NL: Schakel naar lichte modus

en: Switch to manual input
nl_NL: Schakel naar handmatige invoer

en: Sync
nl_NL: Synchr.

en: Synchronous Execution
nl_NL: Synchrone uitvoering

en: Synchronous delivery
nl_NL: Synchrone bezorging

en: Synchronous execution
nl_NL: Synchrone uitvoering

en: System
nl_NL: Systeem

en: Tags (comma-separated)
nl_NL: Tags (door komma's gescheiden)

en: Target
nl_NL: Doel

en: Target URL
nl_NL: Doel-URL

en: Target path (e.g., user_id)
nl_NL: Doelpad (bijv. user_id)

en: Target webhook does not exist.
nl_NL: Doel-webhook bestaat niet.

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Test
nl_NL: Testen

en: Test Webhook
nl_NL: Webhook testen

en: Test failed.
nl_NL: Test mislukt.

en: Test queued — it will run on the next cron cycle.
nl_NL: Test in wachtrij geplaatst — deze draait bij de volgende cron-cyclus.

en: Test webhook delivery on demand
nl_NL: Test webhook-bezorging op aanvraag

en: Test-dispatch a webhook
nl_NL: Webhook testverzenden

en: That URL is not allowed (private, reserved or invalid host).
nl_NL: Die URL is niet toegestaan (privé, gereserveerde of ongeldige host).

en: That link would create a cycle across an existing chain.
nl_NL: Die schakel zou een cyclus in een bestaande keten veroorzaken.

en: That link would create a cycle in the chain graph.
nl_NL: Die koppeling zou een cyclus in de ketengrafiek creëren.

en: The %1$srecommended approach is asynchronous delivery%2$s via the built-in system cron or an external cron job.
nl_NL: De %1$saanbevolen aanpak is asynchrone bezorging%2$s via de ingebouwde systeemcron of een externe cron-taak.

en: The AI Client returned no text.
nl_NL: De AI Client gaf geen tekst terug.

en: The AI provider key could not be decrypted.
nl_NL: De AI-providersleutel kon niet worden ontsleuteld.

en: The AI provider request failed mid-turn (%s). Progress so far is saved — send the message again to retry from here.
nl_NL: Het verzoek aan de AI-provider is halverwege mislukt (%s). De voortgang tot nu toe is opgeslagen — stuur het bericht opnieuw om vanaf hier verder te gaan.

en: The AI provider returned an error.
nl_NL: De AI-provider gaf een fout terug.

en: The AI provider returned no text.
nl_NL: De AI-provider gaf geen tekst terug.

en: The Pro plugin is installed but not activated in WordPress.
nl_NL: De Pro-plug-in is geïnstalleerd maar niet geactiveerd in WordPress.

en: The URL where webhook payloads will be sent. Supports %1$s{{ field.path }}%2$s templates — resolved against the final payload, after code glue applied.
nl_NL: De URL waarnaar webhook-payloads worden verzonden. Ondersteunt %1$s{{ field.path }}%2$s-sjablonen — opgelost tegen de uiteindelijke payload, nadat code glue is toegepast.

en: The WordPress AI Client is not available.
nl_NL: De WordPress AI Client is niet beschikbaar.

en: The base number of seconds used to calculate each retry delay. Exact role depends on the strategy: multiplier for exponential, interval for linear, constant for fixed.
nl_NL: Het basisaantal seconden dat wordt gebruikt om elke pogingvertraging te berekenen. De exacte rol hangt af van de strategie: vermenigvuldiger voor exponentieel, interval voor lineair, constante voor vast.

en: The chain and all its links will be removed. Member webhooks stay, but lose their chain-link triggers.
nl_NL: De keten en al haar koppelingen worden verwijderd. Lid-webhooks blijven behouden, maar verliezen hun ketenkoppelingstriggers.

en: The condition rule on "%1$s" (%2$s) has an empty value — ask the user for the value before setting this condition.
nl_NL: De voorwaarderegel op "%1$s" (%2$s) heeft een lege waarde — vraag de gebruiker om de waarde voordat je deze voorwaarde instelt.

en: The configured AI provider key was not found in the vault.
nl_NL: De geconfigureerde AI-providersleutel is niet gevonden in de kluis.

en: The encryption key lives in %1$swp-config.php%2$s (%1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s) and is not stored in the database. A database-only dump cannot decrypt your secrets.
nl_NL: De versleutelingssleutel bevindt zich in %1$swp-config.php%2$s (%1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s) en wordt niet in de database opgeslagen. Een dump van alleen de database kan je geheimen niet ontsleutelen.

en: The endpoint could not be reached (%s). Check the URL is correct and publicly reachable, then retry.
nl_NL: Het eindpunt was niet bereikbaar (%s). Controleer of de URL juist en publiek bereikbaar is, en probeer het opnieuw.

en: The endpoint could not be reached. Check the URL is correct and publicly reachable, then retry.
nl_NL: Het eindpunt was niet bereikbaar. Controleer of de URL juist en publiek bereikbaar is, en probeer het opnieuw.

en: The endpoint responded %d — it needs authentication. Add a credential to the webhook, then retry.
nl_NL: Het eindpunt antwoordde %d — het vereist authenticatie. Voeg een referentie toe aan de webhook en probeer het opnieuw.

en: The endpoint responded %d — the URL may be wrong or not accept this request. Double-check the endpoint URL on the webhook, then retry.
nl_NL: Het eindpunt antwoordde %d — de URL kan onjuist zijn of dit verzoek niet accepteren. Controleer de eindpunt-URL van de webhook en probeer het opnieuw.

en: The payload shape is the same for a trigger everywhere, so a new webhook can borrow an example already captured elsewhere. Turn off to require this webhook to capture its own.
nl_NL: De payloadstructuur is voor een trigger overal hetzelfde, dus een nieuwe webhook kan een elders vastgelegd voorbeeld lenen. Zet uit om deze webhook zijn eigen voorbeeld te laten vastleggen.

en: The secret is resolved securely at delivery time and never exposed. Manage credentials in the
nl_NL: Het geheim wordt op het moment van bezorging veilig opgelost en nooit blootgesteld. Beheer referenties in de

en: The webhook has no triggers; provide one.
nl_NL: De webhook heeft geen triggers; geef er een op.

en: There is no plan to run yet.
nl_NL: Er is nog geen plan om uit te voeren.

en: There is nothing left to revert.
nl_NL: Er is niets meer om terug te draaien.

en: There is nothing to revert.
nl_NL: Er is niets om terug te draaien.

en: These are the primary way to send data for %1$s requests. If none are set, the mapped payload is sent as %2$s?payload=&lt;json&gt;%3$s.
nl_NL: Dit is de primaire manier om gegevens te verzenden voor %1$s-verzoeken. Als er geen zijn ingesteld, wordt de gemapte payload verzonden als %2$s?payload=&lt;json&gt;%3$s.

en: They will move to the Unchained section with “No trigger assigned”.
nl_NL: Ze worden verplaatst naar de sectie Niet-gekoppeld met “Geen trigger toegewezen”.

en: Thinking…
nl_NL: Aan het denken…

en: This action cannot be undone.
nl_NL: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This action cannot be undone. All logs will be permanently deleted.
nl_NL: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Alle logboeken worden permanent verwijderd.

en: This credential is used by %d webhook. Detach it or delete with force. | This credential is used by %d webhooks. Detach them or delete with force.
nl_NL[0]: Deze referentie wordt gebruikt door %d webhook. Koppel deze los of verwijder geforceerd.
nl_NL[1]: Deze referentie wordt gebruikt door %d webhooks. Koppel deze los of verwijder geforceerd.

en: This moves the Authorization value into the encrypted vault and references it by name. The webhook keeps working unchanged.
nl_NL: Hiermee wordt de Authorization-waarde naar de versleutelde kluis verplaatst en op naam gerefereerd. De webhook blijft ongewijzigd werken.

en: This permanently removes the stored secret.
nl_NL: Hiermee wordt het opgeslagen geheim permanent verwijderd.

en: This removes the conversation and its build history. It does not delete any webhooks it created.
nl_NL: Dit verwijdert het gesprek en de buildgeschiedenis. Het verwijdert geen webhooks die erdoor zijn gemaakt.

en: This sends a REAL delivery to the endpoint right now — it is not a dry run. If the webhook targets this site’s own REST API (e.g. wp-json/wp/v2/users) it can actually create or modify data, such as creating a WordPress user. Confirm to send it for real.
nl_NL: Dit verstuurt NU een ECHTE bezorging naar het endpoint — het is geen droogoefening. Als de webhook de eigen REST API van deze site aanspreekt (bijv. wp-json/wp/v2/users), kan het daadwerkelijk gegevens aanmaken of wijzigen, zoals het aanmaken van een WordPress-gebruiker. Bevestig om echt te versturen.

en: This site no longer includes the WordPress 7.0 AI Client. Connect a provider key below, or restore WordPress 7.0 or later to use your connectors again.
nl_NL: Deze site bevat niet langer de WordPress 7.0 AI Client. Koppel hieronder een providersleutel, of herstel WordPress 7.0 of nieuwer om je connectors weer te gebruiken.

en: This step goes live or changes data. Confirm to run it.
nl_NL: Deze stap gaat live of wijzigt gegevens. Bevestig om uit te voeren.

en: This step needs a stored auth credential. Pick one from the vault or create a new one — the secret stays in the vault and is injected only at dispatch.
nl_NL: Deze stap heeft een opgeslagen auth-referentie nodig. Kies er een uit de kluis of maak een nieuwe — het geheim blijft in de kluis en wordt pas bij verzending geïnjecteerd.

en: This token is %1$sexpired%2$s. Rotating will issue a new secret — but you must also extend the expiry, otherwise the token will remain invalid immediately after rotation.
nl_NL: Dit token is %1$sverlopen%2$s. Bij roteren wordt een nieuw geheim uitgegeven — maar je moet ook de vervaldatum verlengen, anders blijft het token direct na rotatie ongeldig.

en: This token will only be shown once. Copy it now — you won't be able to see it again.
nl_NL: Dit token wordt slechts één keer getoond. Kopieer het nu — je kunt het daarna niet meer zien.

en: This usually means the encryption key changed (e.g. %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s or WordPress salts). Edit each affected credential and re-enter its secret to fix it.
nl_NL: Dit betekent meestal dat de versleutelingssleutel is gewijzigd (bijv. %1$sFSWA_SECRET_KEY%2$s of WordPress-salts). Bewerk elke betrokken referentie en voer het geheim opnieuw in om het te herstellen.

en: This webhook executes synchronously. Slow or unreachable endpoints will delay page loads and frontend interactions.
nl_NL: Deze webhook voert synchroon uit. Trage of onbereikbare eindpunten vertragen het laden van pagina's en frontend-interacties.

en: This webhook participates in a chain: | This webhook participates in chains:
nl_NL[0]: Deze webhook maakt deel uit van een keten:
nl_NL[1]: Deze webhook maakt deel uit van ketens:

en: This webhook will become an orphan: | These webhooks will become orphans:
nl_NL[0]: Deze webhook wordt een wees:
nl_NL[1]: Deze webhooks worden wezen:

en: This webhook will fire inline during the WordPress request that triggers it, bypassing the queue. Slow or unreachable endpoints can %1$sdelay page loads, form submissions, and other frontend interactions.%2$s
nl_NL: Deze webhook wordt inline geactiveerd tijdens het WordPress-verzoek dat hem triggert, waarbij de wachtrij wordt overgeslagen. Trage of onbereikbare eindpunten kunnen %1$shet laden van pagina's, formulierinzendingen en andere frontend-interacties vertragen.%2$s

en: This webhook will run on every trigger.
nl_NL: Deze webhook draait bij elke trigger.

en: This will permanently delete all logs from the database.
nl_NL: Hiermee worden alle logboeken permanent uit de database verwijderd.

en: This will permanently delete the webhook and all associated data. This action cannot be undone.
nl_NL: Hiermee worden de webhook en alle bijbehorende gegevens permanent verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This will permanently revoke the token. Any integrations using it will stop working immediately.
nl_NL: Hiermee wordt het token permanent ingetrokken. Alle integraties die het gebruiken, stoppen onmiddellijk met werken.

en: This will remove the license from this site and free up a slot. You can reactivate at any time.
nl_NL: Hiermee wordt de licentie van deze site verwijderd en komt een plek vrij. Je kunt op elk moment opnieuw activeren.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Timestamp
nl_NL: Tijdstempel

en: To date
nl_NL: Tot datum

en: To date & time
nl_NL: Tot datum en tijd

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Token created
nl_NL: Token aangemaakt

en: Token name
nl_NL: Tokennaam

en: Token name is required.
nl_NL: Tokennaam is verplicht.

en: Token will never expire.
nl_NL: Token verloopt nooit.

en: Tokens allow external systems to access the REST API without a browser session. Token management is always admin-only regardless of scope.
nl_NL: Tokens stellen externe systemen in staat de REST API te benaderen zonder browsersessie. Tokenbeheer is altijd alleen voor beheerders, ongeacht het bereik.

en: Too many probe calls — try again in a minute.
nl_NL: Te veel testaanroepen — probeer het over een minuut opnieuw.

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total (7 days)
nl_NL: Totaal (7 dagen)

en: Total (7d)
nl_NL: Totaal (7d)

en: Total Logs
nl_NL: Totaal aantal logboeken

en: Total delivery attempts for this webhook, including the first try. Overrides the global setting. Once reached the job is permanently failed.
nl_NL: Totaal aantal bezorgpogingen voor deze webhook, inclusief de eerste poging. Overschrijft de globale instelling. Zodra dit is bereikt, is de taak permanent mislukt.

en: Total delivery attempts per webhook (including the first try). Leave empty for the plugin default of 5.
nl_NL: Totaal aantal bezorgpogingen per webhook (inclusief de eerste poging). Laat leeg voor de plugin-standaard van 5.

en: Total delivery attempts per webhook, including the first try. Once this number is reached the job is permanently failed.
nl_NL: Totaal aantal bezorgpogingen per webhook, inclusief de eerste poging. Zodra dit aantal is bereikt, mislukt de taak permanent.

en: Total sent
nl_NL: Totaal verzonden

en: Transformed
nl_NL: Getransformeerd

en: Transformed Payload (Sent)
nl_NL: Getransformeerde payload (verzonden)

en: Transformed Payload Preview
nl_NL: Voorbeeld getransformeerde payload

en: Trigger name to use for the test.
nl_NL: Triggernaam om te gebruiken voor de test.

en: Trigger name.
nl_NL: Triggernaam.

en: Trigger this event to capture an example payload for mapping.
nl_NL: Trigger deze gebeurtenis om een voorbeeldpayload voor mapping vast te leggen.

en: Trigger this webhook when the following webhooks complete
nl_NL: Trigger deze webhook wanneer de volgende webhooks zijn voltooid

en: Trigger webhooks on WordPress events
nl_NL: Webhooks triggeren bij WordPress-gebeurtenissen

en: URL Query Parameters
nl_NL: URL-queryparameters

en: URL must be HTTP or HTTPS
nl_NL: URL moet HTTP of HTTPS zijn

en: URL to send the webhook to.
nl_NL: URL waarnaar de webhook wordt verzonden.

en: Unchained
nl_NL: Niet-gekoppeld

en: Undo last change
nl_NL: Laatste wijziging ongedaan maken

en: Unique identifier for the webhook.
nl_NL: Unieke identificatie voor de webhook.

en: Unknown AI provider.
nl_NL: Onbekende AI-provider.

en: Unknown Webhook
nl_NL: Onbekende webhook

en: Unknown ability: %s
nl_NL: Onbekende vaardigheid: %s

en: Unknown condition operator "%1$s". Valid operators: %2$s.
nl_NL: Onbekende voorwaarde-operator "%1$s". Geldige operators: %2$s.

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende fout

en: Unlimited conditions per trigger
nl_NL: Onbeperkt aantal voorwaarden per trigger

en: Unsaved changes
nl_NL: Niet-opgeslagen wijzigingen

en: Untitled
nl_NL: Naamloos

en: Untitled build
nl_NL: Naamloze build

en: Update Snippet
nl_NL: Snippet bijwerken

en: Update URL & retry
nl_NL: URL bijwerken en opnieuw proberen

en: Update a webhook
nl_NL: Werk een webhook bij

en: Update an existing webhook (endpoint, method, triggers, headers, credential).
nl_NL: Werk een bestaande webhook bij (eindpunt, methode, triggers, headers, referentie).

en: Update this credential. Leave secret fields blank to keep the existing value.
nl_NL: Werk deze referentie bij. Laat geheime velden leeg om de bestaande waarde te behouden.

en: Update when this token expires. Removing the expiry makes it valid indefinitely.
nl_NL: Werk bij wanneer dit token verloopt. Door de vervaldatum te verwijderen blijft het onbeperkt geldig.

en: Upgrade
nl_NL: Upgraden

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgraden naar Pro

en: Use
nl_NL: Gebruiken

en: Use %1$sX-FSWA-Token: %2$s%3$s in your requests.
nl_NL: Gebruik %1$sX-FSWA-Token: %2$s%3$s in je verzoeken.

en: Use a provider configured in WordPress, or add your own API keys. Keys are encrypted in your Credentials Vault and never returned over the API.
nl_NL: Gebruik een in WordPress geconfigureerde provider of voeg je eigen API-sleutels toe. Sleutels worden versleuteld in je Referentiekluis en nooit via de API teruggegeven.

en: Use credential & continue
nl_NL: Referentie gebruiken en doorgaan

en: Use existing
nl_NL: Bestaande gebruiken

en: Use global setting
nl_NL: Globale instelling gebruiken

en: Use other Webhooks as triggers
nl_NL: Andere webhooks als triggers gebruiken

en: User #%s
nl_NL: Gebruiker #%s

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: User prompt
nl_NL: Gebruikersprompt

en: User trigger
nl_NL: Gebruikerstrigger

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Value for the Authorization header (e.g., "Bearer your_token_goes_here" or "Basic your_encoded_base64(username:password)"). For better security, store secrets in the
nl_NL: Waarde voor de Authorization-header (bijv. "Bearer your_token_goes_here" of "Basic your_encoded_base64(username:password)"). Sla geheimen voor betere beveiliging op in de

en: Values support dot-notation paths into the outgoing payload (e.g. %1$sevent.id%2$s) or static strings.
nl_NL: Waarden ondersteunen paden in puntnotatie naar de uitgaande payload (bijv. %1$sevent.id%2$s) of statische tekenreeksen.

en: View full log
nl_NL: Volledig logboek bekijken

en: View in Logs
nl_NL: Bekijken in logboeken

en: View logs
nl_NL: Logboeken bekijken

en: View webhook delivery logs
nl_NL: Bekijk webhook-bezorglogboeken

en: View webhooks, logs, queue, health, triggers, schemas
nl_NL: Webhooks, logboeken, wachtrij, status, triggers, schema's bekijken

en: WP Webhooks AI (included)
nl_NL: WP Webhooks AI (inbegrepen)

en: WP Webhooks AI is included with your Pro license — no API keys needed. Your own keys and WordPress connectors remain available.
nl_NL: WP Webhooks AI is inbegrepen bij je Pro-licentie — geen API-sleutels nodig. Je eigen sleutels en WordPress-connectors blijven beschikbaar.

en: WP-Cron Fallback
nl_NL: WP-Cron-terugval

en: Wait %s
nl_NL: Wacht %s

en: Wait before each retry
nl_NL: Wachttijd vóór elke poging

en: Waiting for earlier steps…
nl_NL: Wachten op eerdere stappen…

en: Waiting for trigger to capture example payload...
nl_NL: Wachten op trigger om voorbeeldpayload vast te leggen…

en: Webhook Actions - build automations and integrations with AI help
nl_NL: Webhook Actions — bouw automatiseringen en integraties met AI-hulp

en: Webhook Actions by Flow Systems: Your webhooks have been migrated to the new database format.
nl_NL: Webhook Actions by Flow Systems: je webhooks zijn gemigreerd naar het nieuwe databaseformaat.

en: Webhook ID.
nl_NL: Webhook-ID.

en: Webhook auth
nl_NL: Webhook-authenticatie

en: Webhook delivery logs older than this will be automatically deleted.
nl_NL: Webhookbezorglogboeken ouder dan dit worden automatisch verwijderd.

en: Webhook has no triggers configured.
nl_NL: Voor de webhook zijn geen triggers geconfigureerd.

en: Webhook name is required.
nl_NL: Webhook-naam is verplicht.

en: Webhook not found.
nl_NL: Webhook niet gevonden.

en: When enabled, logs are exported to JSON files before being deleted.
nl_NL: Indien ingeschakeld worden logboeken vóór verwijdering geëxporteerd naar JSON-bestanden.

en: When enabled, this webhook fires inline during the WordPress request that triggers it, bypassing the queue. May slow down your site if the endpoint is slow.
nl_NL: Indien ingeschakeld, wordt deze webhook inline geactiveerd tijdens het WordPress-verzoek dat hem triggert, waarbij de wachtrij wordt overgeslagen. Kan je site vertragen als het eindpunt traag is.

en: When webhooks are triggered, jobs will appear here for processing.
nl_NL: Wanneer webhooks worden getriggerd, verschijnen taken hier ter verwerking.

en: Where to source the test payload from.
nl_NL: Waar de testpayload vandaan moet komen.

en: Whether the webhook executes synchronously (blocking, bypasses queue).
nl_NL: Of de webhook synchroon uitvoert (blokkerend, omzeilt wachtrij).

en: Whether the webhook is enabled.
nl_NL: Of de webhook is ingeschakeld.

en: Whether to include user data.
nl_NL: Of gebruikersgegevens moeten worden opgenomen.

en: Will Retry
nl_NL: Probeert opnieuw

en: WordPress actions that will trigger this webhook
nl_NL: WordPress-acties die deze webhook zullen triggeren

en: WordPress connectors
nl_NL: WordPress-connectors

en: WordPress username or API user
nl_NL: WordPress-gebruikersnaam of API-gebruiker

en: Working…
nl_NL: Bezig…

en: Write your own JSON payload
nl_NL: Schrijf je eigen JSON-payload

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You don't have permissions to see it.
nl_NL: Je hebt geen rechten om het te bekijken.

en: You have unsaved changes. The test will run against the %1$ssaved%2$s version of this webhook.
nl_NL: Je hebt niet-opgeslagen wijzigingen. De test wordt uitgevoerd tegen de %1$sopgeslagen%2$s versie van deze webhook.

en: You might want to whitelist the External Cron IP for your WAF or server security: %1$s72.62.157.193%2$s
nl_NL: Je wilt misschien het externe cron-IP op de whitelist zetten voor je WAF of serverbeveiliging: %1$s72.62.157.193%2$s

en: Your WordPress AI connectors are no longer available.
nl_NL: Je WordPress AI-connectors zijn niet langer beschikbaar.

en: Your builds
nl_NL: Je builds

en: Your license is active on this site.
nl_NL: Je licentie is actief op deze site.

en: Your selected model %1$s couldn't respond, so this reply came from %2$s instead. (%3$s) Pick a different model with Change model.
nl_NL: Je gekozen model %1$s kon niet antwoorden, dus dit antwoord kwam van %2$s. (%3$s) Kies een ander model via 'Model wijzigen'.

en: array contains
nl_NL: array bevat

en: be skipped
nl_NL: worden overgeslagen

en: chain_id, source_webhook_id and target_webhook_id are required.
nl_NL: chain_id, source_webhook_id en target_webhook_id zijn verplicht.

en: conditions must be an object {enabled, type, rules: [...]}.
nl_NL: conditions moet een object {enabled, type, rules: [...]} zijn.

en: conditions.rules must be an array of rule objects.
nl_NL: conditions.rules moet een array van regelobjecten zijn.

en: contains
nl_NL: bevat

en: dispatch
nl_NL: verzonden

en: does not contain
nl_NL: bevat niet

en: does not equal
nl_NL: is niet gelijk aan

en: e.g. CI pipeline, n8n integration
nl_NL: bijv. CI-pijplijn, n8n-integratie

en: e.g. HubSpot PAT
nl_NL: bijv. HubSpot PAT

en: e.g. HubSpot PAT, Stripe key
nl_NL: bijv. HubSpot PAT, Stripe-sleutel

en: e.g. Order to HubSpot
nl_NL: bijv. Bestelling naar HubSpot

en: e.g. “When a Contact Form 7 form is submitted, send it as JSON to my n8n webhook.”
nl_NL: bijv. “Wanneer een Contact Form 7-formulier wordt verzonden, stuur het als JSON naar mijn n8n-webhook.”

en: empty
nl_NL: leeg

en: equals
nl_NL: is gelijk aan

en: excluded via parent
nl_NL: uitgesloten via bovenliggend element

en: excludes
nl_NL: sluit uit

en: greater than
nl_NL: groter dan

en: has item
nl_NL: heeft item

en: has value
nl_NL: heeft waarde

en: https://your-endpoint.example/webhook
nl_NL: https://jouw-eindpunt.example/webhook

en: instead.
nl_NL: in plaats daarvan.

en: is empty
nl_NL: is leeg

en: is false
nl_NL: is onwaar

en: is not empty
nl_NL: is niet leeg

en: is true
nl_NL: is waar

en: less than
nl_NL: kleiner dan

en: mapped
nl_NL: gemapt

en: name and endpoint_url are required.
nl_NL: name en endpoint_url zijn verplicht.

en: no
nl_NL: nee

en: no remaining triggers
nl_NL: geen resterende triggers

en: not empty
nl_NL: niet leeg

en: not equals
nl_NL: niet gelijk aan

en: number
nl_NL: getal

en: object contains
nl_NL: object bevat

en: of
nl_NL: van

en: perm. failed
nl_NL: perm. mislukt

en: property name (optional)
nl_NL: eigenschapsnaam (optioneel)

en: provider unavailable
nl_NL: provider niet beschikbaar

en: reused
nl_NL: hergebruikt

en: route is required, e.g. "/wp/v2/users".
nl_NL: route is vereist, bijv. "/wp/v2/users".

en: string
nl_NL: tekenreeks

en: then select it here.
nl_NL: selecteer het hier.

en: trigger is required.
nl_NL: trigger is vereist.

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: value
nl_NL: waarde

en: webhook_id, trigger and conditions are required.
nl_NL: webhook_id, trigger en conditions zijn verplicht.

en: webhook_id, trigger and field_mapping are required.
nl_NL: webhook_id, trigger en field_mapping zijn verplicht.

en: yes
nl_NL: ja

en: · database key removed
nl_NL: · databasesleutel verwijderd

en: ↩︎ Reverted: %s
nl_NL: ↩︎ Teruggedraaid: %s

en: 💡 Local installs (%1$slocalhost%2$s, %1$s*.local%2$s, %1$s*.test%2$s) don't count toward your site limit.
nl_NL: 💡 Lokale installaties (%1$slocalhost%2$s, %1$s*.local%2$s, %1$s*.test%2$s) tellen niet mee voor je sitelimiet.
