FileBird - en to he translation catalogue (190 entries)

en:  Would you like to import to <strong>FileBird</strong>?
he: האם ברצונך לייבא ל- <strong>Filebird</strong>?

en: <p>FileBird Lite version supports up to 10 folders.<br>Please upgrade to have unlimited folders and other premium features!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>Unlimited Folders</li>
              <li>Sort Files / Folders</li>
              <li>Compatible with Premium Page Builders <span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewBox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>Get Fast Updates</li>
              <li>Premium Technical Support</li>
              <li>One-time Payment</li>
              <li>30-day Refund Guarantee</li>
            </ul>
he: <p>FileBird Lite גירסה תומכת עד 10 תיקיות.<br>נא לשדרג יש תיקיות ללא הגבלה ותכונות פרמיה אחרים!</p>
            <ul class="fbv-in_feature">
              <li>תיקיות בלתי מוגבלות</li>
              <li>מיון קבצים/תיקיות</li>
              <li>תואם לבוני דף פרימיום<span id="fbv-pagebuilder" class="njn-i"><svg viewbox="0 0 192 512"><path fill="currentColor" d="M20 424.229h20V279.771H20c-11.046 0-20-8.954-20-20V212c0-11.046 8.954-20 20-20h112c11.046 0 20 8.954 20 20v212.229h20c11.046 0 20 8.954 20 20V492c0 11.046-8.954 20-20 20H20c-11.046 0-20-8.954-20-20v-47.771c0-11.046 8.954-20 20-20zM96 0C56.235 0 24 32.235 24 72s32.235 72 72 72 72-32.235 72-72S135.764 0 96 0z"></path></svg></span></li>
              <li>קבל עדכונים מהירים</li>
              <li>תמיכה טכנית משופרת</li>
              <li>תשלום חד פעמי</li>
              <li>אחריות להחזר של 30 יום</li>
            </ul>

en: A folder with this name already exists. Please choose another one.
he: תיקיה בשם זה כבר קיימת. נא בחר אחד אחר.

en: API key
he: מפתח API

en: Activate your license for automatic updates
he: הפעלת הרשיון שלך עבור עדכונים אוטומטיים

en: Activation
he: הפעלה

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Folders
he: כל התיקיות

en: Already Updated
he: מעודכן כבר

en: Already did
he: . כבר

en: An API to run Get folders & Set attachments
he: API להפעלת קבלת תיקיות & הגדרת קבצים מצורפים

en: Are you sure you want to delete
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק

en: Are you sure you want to delete this folder? Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק תיקיה זו? קבצים אלה יועברו לתיקיה ללא <strong>קטגוריה</strong> .

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Author Ascending
he: המחבר עולה

en: Author Descending
he: מחבר בסדר יורד

en: Auto sort files by:
he: מיין קבצים באופן אוטומטי לפי:

en: Auto-update to the latest version
he: עדכון אוטומטי לגירסה העדכנית ביותר

en: Bulk Select
he: בחירה גורפת

en: By Author
he: מאת

en: By Date
he: לפי תאריך

en: By Modified
he: לפי שינוי

en: By Name
he: לפי שם

en: By Title
he: לפי שם

en: By activating FileBird, you’ll have:
he: על-ידי הפעלת FileBird, יהיה לך:

en: By running this action, all folders created in version 3.9 & earlier installs will be imported.
he: על-ידי הפעלת פעולה זו, כל התיקיות שנוצרו בגירסה 3.9 & התקנות קודמות ייובאו.

en: Can not active your License, please try again.
he: אין אפשרות הפעילות של הרשיון שלך, נא נסה שוב.

en: Can't delete folder, please try again later
he: אין אפשרות למחוק תיקיה, נא נסה שנית מאוחר יותר

en: Can't delete!
he: לא ניתן למחוק!

en: Cancel
he: ביטול

en: Check for updates
he: לחץ כאן לבדוק האם קיים עדכון

en: Choose folder:
he: בחר תיקיה:

en: Clear
he: נקה

en: Clear all data
he: נקה את כל הנתונים

en: Collapse
he: קפל

en: Congratulations! We imported successfully %d folders into <strong>FileBird.</strong>
he: מזל טוב! הבאנו בהצלחה%1$d  תיקיות d לתוך <strong>FileBird.</strong>

en: Congratulations! 🎉
he: מזל טוב! 🎉

en: Congratulations. Successfully imported!
he: מזל טוב. ייבוא בהצלחה!

en: Could not use this purchase code for your domain.
he: לא היתה אפשרות להשתמש בקוד רכישה זה עבור התחום שלך.

en: Could not verify your domain.
he: לא היתה אפשרות לאמת את התחום שלך.

en: Create your first folder for media library now.
he: צור את התיקיה הראשונה שלך עבור ספריית מדיה כעת.

en: Cut
he: גזור

en: Date Ascending
he: תאריך עולה

en: Date Descending
he: תאריך בסדר יורד

en: Deactivate
he: בטל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Delete
he: מחק

en: Delete Folder
he: מחיקת תיקייה

en: Do more with FileBird PRO
he: בצע יותר באמצעות FileBird PRO

en: Documentation
he: תיעוד

en: Don't know how to use it.
he: . אני לא יודע איך להשתמש בזה

en: Download
he: הורדה

en: Download (Pro version)
he: הורדה (גרסת Pro)

en: Each user has his own folders?
he: לכל משתמש יש תיקיות משלו?

en: Enhanced Media Library plugin by wpUXsolutions
he: משופר ספריית מדיה plugin על ידי wpUXsolutions

en: Enter folder name...
he: הזן שם תיקיה...

en: Expand
he: להרחיב

en: Failed to save settings. Please try again!
he: שמירת ההגדרות נכשלה. נא נסה שוב!

en: FileBird 4 Update Required
he: נדרש עדכון עבור FileBird 4

en: FileBird Folder
he: תיקיית ציפור קובץ

en: FileBird Settings
he: הגדרות עופות קבצים

en: Folder
he: תיקייה

en: Folder Limit Reached
he: הגעת למגבלת התיקיות

en: Folder name...
he: שם תיקיה...

en: Folder tree has been updated.
he: עץ התיקיות עודכן.

en: Folders
he: תיקיות

en: Found another plugin that works better.
he: מצאתי תוסף אחר שעובד טוב יותר.

en: Generate
he: ליצור סיומות הטלפון בין שרתים

en: Generating download link...
he: יוצר קישור להורדה...

en: Get Started
he: התחל

en: Give FileBird a review
he: תן FileBird סקירה

en: Go Pro
he: שידרוג לפרו

en: Go To Media
he: עבור אל מדיה

en: HappyFiles by Codeer
he: HappyFiles מאת המתכנת

en: Import
he: ייבוא

en: Import Now
he: יבא עכשיו

en: Import categories to FileBird
he: יבא קטגוריות ל-FileBird

en: Import categories/folders from other plugins. We import virtual folders, your website will be safe, don't worry ;)
he: יבא קטגוריות/תיקיות מתוספים אחרים. אנו מייבאים תיקיות וירטואליות, אתר האינטרנט שלך יהיה בטוח, אל תדאג;)

en: Import failed. Please try again or <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact our support</a>.
he: הייבוא נכשל. אנא נסו שוב או <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">צרו קשר עם התמיכה שלנו</a>.

en: Import from old version
he: יבא מגירסה ישנה

en: Import now
he: יבא כעת

en: Import to FileBird
he: יבא ל-FileBird

en: Including Divi, Fusion, Thrive Architect, WPBakery...
he: כולל Divi, פיוז ' ן, האדריכל לשגשג, WPBakery...

en: Invalid action
he: פעולה לא חוקית

en: It doesn't have the features I'm looking for.
he: אין לו את התכונות. שאני מחפש

en: It seems you don't have any valid FileBird license. Please <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">contact support</a> to get help or <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">purchase a FileBird license</a>
he: נראה שאין לך רישיון חוקי של FileBird. נא <a href="https://ninjateam.org/support" target="_blank">פנה לתמיכה</a> כדי לקבל עזרה או <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" target="_blank">לרכוש רישיון FileBird</a>

en: Later
he: מאוחר יותר

en: Less than a min
he: פחות משעה

en: Live Chat 1-1 on Facebook for any questions
he: צ'אט חי 1-1 בפייסבוק לכל שאלה

en: Loading
he: טוען

en: Login with Envato
he: התחברות עם אנווטו

en: Modified Ascending
he: סדר עולה משתנה

en: Modified Descending
he: השתנה בסדר יורד

en: More information about %s
he: למידע נוסף על %s

en: Name Ascending
he: שם בסדר עולה

en: Name Descending
he: שם בסדר יורד

en: New Folder
he: תיקייה חדשה

en: No media files found.
he: לא נמצאו קבצי מדיה.

en: No, thanks
he: לא, תודה

en: Not work with my theme or other plugins.
he: לא לעבוד עם הנושא שלי או תוספים אחרים.

en: Ok
he: OK

en: Oops! Activation failed.
he: אופס! ההפעלה נכשלה.

en: Organize thousands of WordPress media files into folders/ categories at ease.
he: ארגון אלפי קבצי מדיה WordPress לתוך תיקיות/קטגוריות בקלות.

en: Other
he: אחר

en: Paste
he: הדבק

en: Please <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">ask for support here</a>, we will fix it for you.
he: אנא <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">בקשו תמיכה כאן</a>, נתקן אותו עבורך.

en: Please active license to update.
he: נא רשיון פעיל לעדכון.

en: Please choose folder
he: נא בחר תיקיה

en: Please enter your Personal Access Token or get one.
he: נא הזן את אסימון הגישה האישית שלך או קבל אסימון כזה.

en: Please enter your Purchase Code.
he: נא הזן את קוד הרכישה שלך.

en: Please read FileBird documentation <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">here</a> or <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">chat with us</a> if you need help
he: אנא קראו את התיעוד של FileBird <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/">כאן</a> או דברו איתנו אם אתם זקוקים <a target="_blank" href="https://ninjateam.org/support/">לעזרה</a>

en: Please see FileBird API for developers <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">here</a>.
he: נא ראה FileBird API עבור מפתחים <a target="_blank" href="https://ninjateam.gitbook.io/filebird/api">כאן</a>.

en: Please share your thoughts...
he: אנא שתפו את מחשבותיכם...

en: Please tell us which one
he: בבקשה תגיד לנו מי מהם

en: Please try again.
he: נסה שוב, בבקשה.

en: Premium Technical Support
he: תמיכה טכנית באיכות פרימיום

en: Previous folder selected
he: התיקיה הקודמת שנבחרה

en: REST API
he: ‫REST API

en: Rate now
he: דרג כעת

en: Rename
he: שינוי שם

en: Required fields are missing.
he: שדות נדרשים חסרים.

en: Reset
he: איפוס

en: Save
he: שמור

en: Select a default startup folder:
he: בחר תיקיית הפעלה המהווה ברירת מחדל:

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved
he: הגדרות נשמרו

en: Skip & Deactivate
he: דילוג וכיבוי

en: Sorry to see you walk away, please share why you want to deactivate FileBird?
he: מצטער לראות אותך הולך, בבקשה לשתף מדוע אתה רוצה לבטל FileBird?

en: Sort Ascending
he: מיין בסדר עולה

en: Sort Descending
he: מיין בסדר יורד

en: Sort Files
he: מיין קבצים

en: Sort Folders
he: מיון תיקיות

en: Starting a new site? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">Buy another license</a>.
he: מתחיל אתר חדש? <a href="https://1.envato.market/Get-FileBird" class="njt-fb-purchase-more">קנה רישיון אחר</a>.

en: Success
he: הצלחה

en: Success.
he: הצלחה.

en: Successfully cleared.
he: . נוקה בהצלחה

en: Successfully deleted!
he: נמחק בהצלחה

en: Successfully moved
he: הוזז בהצלחה

en: Successfully wiped.
he: . נמחק בהצלחה

en: Thank you for choosing FileBird. We hope you love it. Could you take a couple of seconds posting a nice review to share your happy experience?
he: תודה שבחרת FileBird. . אנחנו מקווים שאתה אוהב את זה אתה יכול לקחת כמה שניות לפרסם ביקורת נחמדה כדי לשתף את החוויה המאושרת שלך?

en: Thank you so much!
he: תודה רבה!

en: There is no changelog available.
he: לוג שינוים לא קיים.

en: This action will delete all FileBird data, FileBird settings and bring you back to WordPress default media library.
he: פעולה זו תמחק את כל הנתונים FileBird, FileBird הגדרות ולהביא אותך בחזרה לספריית ברירת המחדל של המדיה של WordPress.

en: This folder ID does not exist, please check again.
he: מזהה תיקיה זה אינו קיים, נא בדוק שוב.

en: This helps verify your license.
he: פעולה זו מסייעת לאמת את הרשיון שלך.

en: This is just temporary, I will use it again.
he: , זה רק זמני. אני אשתמש בו שוב

en: Those files will be moved to <strong>Uncategorized</strong> folder.
he: קבצים אלה יועברו לתיקיה ללא <strong>קטגוריה</strong> .

en: Title Ascending
he: כותרת בסדר עולה

en: Title Descending
he: כותרת בסדר יורד

en: To activate FileBird, please sign in to Envato and accept a few permissions.
he: כדי להפעיל את FileBird, נא היכנס ל- Envato וקבל כמה הרשאות.

en: To use FileBird folders with your current page builder/plugin, please upgrade to PRO version.
he: כדי להשתמש בתיקיות FileBird עם בונה/תוסף הדף הנוכחי שלך, נא שדרג לגירסת PRO.

en: Total size
he: גודל כולל

en: Turn off for 7 days
he: כיבוי למשך 7 ימים

en: Uncategorized
he: ללא קטגוריה

en: Uninstall
he: הסר התקנה

en: Unknown update checker status "%s"
he: סטטוס עדכון לא ידוע עבור עדכון ל%s, פנה לתמיכה הטכנית של יוצר התוסף

en: Unlock new features
he: ביטול נעילה של תכונות חדשות

en: Unsuccessfully moved
he: הועבר ללא הצלחה

en: Update Database
he: עדכון מסד נתונים

en: Update now
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: Upgrade to FileBird Pro now
he: שדרג ל-FileBird Pro עכשיו

en: Uploaded
he: הועלה

en: Validation failed
he: האימות נכשל

en: View details
he: הצגת פרטים

en: View details.
he: הצגת פרטים

en: WP Media folder by Joomunited
he: WP מדיה תיקיה על ידי Joomunited

en: WP Real Media Library by devowl.io GmbH
he: הספרייה האמיתית של WP מדיה על ידי devowl.io GmbH

en: Want a better FileBird?
he: ? רוצה בחורה טובה יותר

en: We found you have %1$s categories you created from <strong>%2$s</strong> plugin. Would you like to import it to <strong>FileBird</strong>?
he: גילינו שיש לך%1$s קטגוריות שיצרת מתוסף <strong>%2$s</strong> . האם ברצונך לייבא אותו ל- <strong>Filebird</strong>?

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>Enhanced Media Library</strong> plugin.
he: מצאנו שיש לך <strong>(%1$s)</strong> קטגוריות שיצרת מ-Plugin של <strong>ספריית מדיה משופרת</strong> .

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>HappyFiles</strong> plugin.
he: מצאנו שיש לך <strong>( %1$s )</strong> קטגוריות שיצרת מתוסף <strong>HappyFiles.</strong>

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Media folder</strong> plugin.
he: מצאנו שיש לך <strong>(%1$s)</strong> קטגוריות שיצרת מתוך <strong>WP מדיה תוסף התיקייה</strong> .

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WP Real Media Library</strong> plugin.
he: מצאנו שיש לך <strong>(%1$s)</strong> קטגוריות שיצרת מתוך <strong>WP נדל מדיה ספריית</strong> תוסף.

en: We found you have <strong>(%1$s)</strong> categories you created from <strong>WordPress Media Library Folders</strong> plugin.
he: מצאנו שיש לך <strong>(%1$s)</strong> קטגוריות שיצרת מ- <strong>WordPress מדיה ספריית</strong> תוסף.

en: We will be forever grateful. Thank you in advance ;)
he: . אנחנו נהיה אסירי תודה לנצח תודה מראש;)

en: Which features please?
he: אילו תכונות בבקשה?

en: WordPress Media Library Folders by Max Foundry
he: וורדפרס מדיה תיקיות ספריות על ידי בית יציקה מקס

en: You are editing another folder! Please complete the task first!
he: אתה עורך תיקיה אחרת! בבקשה להשלים את המשימה הראשונה!

en: You're using a third party plugin, which is supported in FileBird PRO. Please upgrade to browse files faster and get more done.
he: אתה משתמש בתוסף של צד שלישי, הנתמך ב- FileBird PRO. נא שדרג כדי לעיין בקבצים מהר יותר ולהספיק יותר.

en: You're using the new FileBird 4. Please import database to view your folders correctly.
he: . אתה משתמש בקובבירד החדשה 4 נא יבא מסד נתונים כדי להציג את התיקיות שלך כראוי.

en: You're using the new FileBird 4. Please update database to view your folders correctly.
he: . אתה משתמש בקובבירד החדשה 4 נא עדכן מסד נתונים כדי להציג את התיקיות שלך כראוי.

en: Your FileBird Pro was activated!
he: FileBird Pro שלך הופעל!

en: Your request can't be processed.
he: לא ניתן לעבד את בקשתך.

en: folder_id is missing.
he: folder_id חסר.

en: success
he: הצלחה

[ctx: the plugin title]
en: A new version of the %s plugin is available.
he: גירסה חדשה של %s זמינה.

[ctx: the plugin title]
en: Could not determine if updates are available for %s.
he: לא ניתן לבדוק אם יש עדכונים ל %s.

[ctx: the plugin title]
en: The %s plugin is up to date.
he: התוסף  %s מעודכן.

en: validation failed
he: האימות נכשל
