Advanced Custom Fields Pro v5.6.6 - en to nl_NL translation catalogue (616 entries)

en: Field Groups
nl_NL: Groepen

en: Field Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: Add New
nl_NL: Nieuwe groep

en: Add New Field Group
nl_NL: Nieuwe groep toevoegen

en: Edit Field Group
nl_NL: Bewerk groep

en: New Field Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: View Field Group
nl_NL: Bekijk groep

en: Search Field Groups
nl_NL: Zoek groepen

en: No Field Groups found
nl_NL: Geen groepen gevonden

en: No Field Groups found in Trash
nl_NL: Geen groepen gevonden in de prullenbak

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Field
nl_NL: Veld

en: Add New Field
nl_NL: Nieuw veld

en: Edit Field
nl_NL: Bewerk veld

en: New Field
nl_NL: Nieuw veld

en: View Field
nl_NL: Nieuw veld

en: Search Fields
nl_NL: Zoek velden

en: No Fields found
nl_NL: Geen velden gevonden

en: No Fields found in Trash
nl_NL: Geen velden gevonden in de prullenbak

en: Inactive
nl_NL: Niet actief

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

en: Field group updated.
nl_NL: Groep bijgewerkt.

en: Field group deleted.
nl_NL: Groep verwijderd.

en: Field group published.
nl_NL: Groep gepubliceerd.

en: Field group saved.
nl_NL: Groep opgeslagen.

en: Field group submitted.
nl_NL: Groep toegevoegd.

en: Field group scheduled for.
nl_NL: Groep gepland voor.

en: Field group draft updated.
nl_NL: Groep concept bijgewerkt.

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Move to trash. Are you sure?
nl_NL: Naar prullenbak. Weet je het zeker?

en: checked
nl_NL: aangevinkt

en: No toggle fields available
nl_NL: Geen aan/uit velden beschikbaar

en: Field group title is required
nl_NL: Titel is verplicht

en: copy
nl_NL: kopie

en: or
nl_NL: of

en: Parent fields
nl_NL: Hoofdpagina

en: Sibling fields
nl_NL: Zuster velden

en: Move Custom Field
nl_NL: Verplaats extra veld

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
nl_NL: Dit veld kan niet worden verplaatst totdat de wijzigingen zijn opgeslagen

en: Null
nl_NL: Nul

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
nl_NL: De gemaakte wijzigingen gaan verloren als je deze pagina verlaat

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
nl_NL: De string "field_" mag niet voor de veld naam staan

en: Field Keys
nl_NL: Veld keys

en: Active
nl_NL: Actief

en: Move Complete.
nl_NL: Verplaatsen geslaagd.

en: The %s field can now be found in the %s field group
nl_NL: Het veld: %s bevindt zich nu in de groep: %s

en: Close Window
nl_NL: Venster sluiten

en: Please select the destination for this field
nl_NL: Selecteer de bestemming voor dit veld

en: Move Field
nl_NL: Veld verplaatsen

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

en: Field group duplicated. %s
nl_NL: Groep gedupliceerd. %s

en: %s field group duplicated. | %s field groups duplicated.
nl_NL[0]: %s groep gedupliceerd.
nl_NL[1]: %s groepen gedupliceerd.

en: Field group synchronised. %s
nl_NL: Groep gesynchroniseerd. %s

en: %s field group synchronised. | %s field groups synchronised.
nl_NL[0]: %s groep gesynchroniseerd.
nl_NL[1]: %s groepen gesynchroniseerd.

en: Sync available
nl_NL: Synchronisatie beschikbaar

en: Title
nl_NL: Titel

en: Description
nl_NL: Omschrijving

note: Description of the plugin/theme
en: Customise WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
nl_NL: Pas WordPress aan met krachtige, professionele en slimme velden.

en: Changelog
nl_NL: Wat is er nieuw?

en: See what's new in <a href="%s">version %s</a>.
nl_NL: Bekijk wat nieuw is in <a href="%s">versie %s</a>.

en: Resources
nl_NL: Documentatie (Engels)

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Thank you for creating with <a href="%s">ACF</a>.
nl_NL: Bedankt voor het ontwikkelen met <a href="%s">ACF</a>.

en: Duplicate this item
nl_NL: Dupliceer dit item

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceer

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Synchronise field group
nl_NL: Synchroniseer groep

en: Sync
nl_NL: Synchroniseer

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Bulk Actions
nl_NL: Bulk acties

en: Custom Fields
nl_NL: Extra velden

en: Upgrade Database
nl_NL: Upgrade database

en: Review sites & upgrade
nl_NL: Controleer websites & upgrade

en: Error validating request
nl_NL: Fout bij valideren

en: No updates available.
nl_NL: Geen updates beschikbaar.

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
nl_NL: <b>Fout</b>. Kan add-ons lijst niet laden

en: Info
nl_NL: Informatie

en: What's New
nl_NL: Wat is er nieuw

en: No field groups selected
nl_NL: Geen groepen geselecteerd

en: No file selected
nl_NL: Geen bestanden geselecteerd

en: Error uploading file. Please try again
nl_NL: Fout bij het uploaden van bestand. Probeer het nog eens

en: Incorrect file type
nl_NL: Ongeldig bestandstype

en: Import file empty
nl_NL: Importeer bestand is leeg

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
nl_NL[0]: 1 groep geïmporteerd
nl_NL[1]: %s groepen geïmporteerd

en: Conditional Logic
nl_NL: Conditionele logica

en: Show this field if
nl_NL: Toon dit veld als

en: is equal to
nl_NL: gelijk is aan

en: is not equal to
nl_NL: is niet gelijk aan

en: and
nl_NL: en

en: Add rule group
nl_NL: Nieuwe groep toevoegen

en: Drag to reorder
nl_NL: Sleep om te sorteren

en: Edit field
nl_NL: Bewerk veld

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Duplicate field
nl_NL: Dupliceer veld

en: Move field to another group
nl_NL: Verplaats veld naar een andere groep

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Delete field
nl_NL: Verwijder veld

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Field Label
nl_NL: Veld label

en: This is the name which will appear on the EDIT page
nl_NL: De naam die verschijnt op het edit screen

en: Field Name
nl_NL: Veld naam

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
nl_NL: Enkel woord, geen spaties. (Liggende) streepjes toegestaan.

en: Field Type
nl_NL: Soort veld

en: Instructions
nl_NL: Instructies

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
nl_NL: Toelichting voor gebruikers. Wordt getoond bij invullen van het veld.

en: Required?
nl_NL: Verplicht?

en: Wrapper Attributes
nl_NL: Veld-attributen

en: width
nl_NL: Breedte

en: Close Field
nl_NL: Veld sluiten

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Name
nl_NL: Naam

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Type
nl_NL: Soort

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
nl_NL: Geen velden. Klik op <strong>+ Nieuw veld</strong> button om je eerste veld te maken.

en: + Add Field
nl_NL: + Nieuw veld

en: Rules
nl_NL: Regels

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
nl_NL: Maak regels aan om te bepalen op welk edit screen jouw extra velden verschijnen

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Standard (WP metabox)
nl_NL: Standaard (WordPress metabox)

en: Seamless (no metabox)
nl_NL: Naadloos (zonder WordPress metabox)

en: Position
nl_NL: Positie

en: High (after title)
nl_NL: Hoog (onder titel)

en: Normal (after content)
nl_NL: Normaal (onder tekstverwerker)

en: Side
nl_NL: Zijkant

en: Label placement
nl_NL: Label positionering

en: Top aligned
nl_NL: Boven velden

en: Left aligned
nl_NL: Links naast velden

en: Instruction placement
nl_NL: Instructie positionering

en: Below labels
nl_NL: Onder label

en: Below fields
nl_NL: Onder veld

en: Order No.
nl_NL: Volgorde nummer

en: Field groups with a lower order will appear first
nl_NL: Groepen met een lage volgorde worden als eerst getoond

en: Shown in field group list
nl_NL: Toon in groeplijst

en: Hide on screen
nl_NL: Verberg elementen

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
nl_NL: <b>Selecteer</b> elementen om <b>te verbergen</b> op het wijzig scherm.

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used (the one with the lowest order number)
nl_NL: Indien meerdere groepen op het bewerk scherm worden getoond, komt de groep met de laagste volgorde als eerste.

en: Content Editor
nl_NL: Content editor

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Discussion
nl_NL: Reageren

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Page Attributes
nl_NL: Pagina-attributen

en: Featured Image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Send Trackbacks
nl_NL: Trackbacks verzenden

en: Show this field group if
nl_NL: Toon deze groep als

en: Upgrade Sites
nl_NL: Upgrade websites

en: Advanced Custom Fields Database Upgrade
nl_NL: Advanced Custom Fields database upgrade

en: The following sites require a DB upgrade. Check the ones you want to update and then click %s.
nl_NL: Er is een database upgrade nodig voor de volgende websites. Controleer degene die je wilt updaten en klik %s.

en: Site
nl_NL: Website

en: Site requires database upgrade from %s to %s
nl_NL: Website vereist een database upgrade van %s naar %s

en: Site is up to date
nl_NL: Website is up-to-date

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">Return to network dashboard</a>
nl_NL: Database upgrade afgerond. <a href="%s">Terug naar netwerk dashboard</a>

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
nl_NL: Het is aan te raden om eerst een backup van de database te maken voordat je de update uitvoert. Weet je zeker dat je de update nu wilt uitvoeren?

en: Upgrade complete
nl_NL: Upgrade afgerond

en: Upgrading data to version %s
nl_NL: Bezig met upgraden naar versie %s

en: Repeater
nl_NL: Herhalen

en: Flexible Content
nl_NL: Flexibele content

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Options Page
nl_NL: Opties pagina

en: Database Upgrade Required
nl_NL: Database upgrade vereist

en: Thank you for updating to %s v%s!
nl_NL: Bedankt voor het updaten naar %s v%s!

en: Before you start using the new awesome features, please update your database to the newest version.
nl_NL: Voordat je aan de slag kunt met de geweldige nieuwe functies, is een database update vereist.

en: Please also ensure any premium add-ons (%s) have first been updated to the latest version.
nl_NL: Zorg ervoor dat elke premium add-ons (%s) eerst zijn bijgewerkt naar de laatste versie.

en: Reading upgrade tasks...
nl_NL: Lezen van upgrade taken…

en: Database Upgrade complete. <a href="%s">See what's new</a>
nl_NL: Database upgrade afgerond. <a href="%s">Bekijk wat nieuw is</a>

en: Download & Install
nl_NL: Download & installeer

en: Installed
nl_NL: Geïnstalleerd

en: Welcome to Advanced Custom Fields
nl_NL: Welkom bij Advanced Custom Fields

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
nl_NL: Bedankt voor het updaten! ACF %s is groter dan ooit tevoren. We hopen dat je tevreden bent.

en: A smoother custom field experience
nl_NL: Een verbeterde extra veld beleving

en: Improved Usability
nl_NL: Gebruikersvriendelijker

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
nl_NL: Inclusief de populaire Select2 bibliotheek, die zowel gebruikersvriendelijker als sneller werkt bij velden als post object, pagina link, taxonomy en selecteer.

en: Improved Design
nl_NL: Verbeterd design

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
nl_NL: Vele velden hebben een make-over gekregen. Nu oogt ACF beter dan ooit! Merkwaardige verschillen vindt je onder andere terug bij de galerij, relatie en oEmbed velden!

en: Improved Data
nl_NL: Verbeterde data

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
nl_NL: Het herontwerp van de dataverwerking zorgt ervoor dat velden los van hun hoofdvelden kunnen functioneren. Hiermee wordt het mogelijk om velden te drag-and-droppen tussen hoofdvelden.

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
nl_NL: Vaarwel Add-ons. Hallo PRO!

en: Introducing ACF PRO
nl_NL: ACF PRO

en: We're changing the way premium functionality is delivered in an exciting way!
nl_NL: We veranderen de manier waarop premium functies worden geleverd, op een gave manier!

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
nl_NL: Alle 4 de premium add-ons zijn samengevoegd tot een <a href="%s">PRO versie van ACF</a>. Er zijn zowel persoonlijke als developer licenties verkrijgbaar tegen een aantrekkelijke prijs!

en: Powerful Features
nl_NL: Krachtige functies

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
nl_NL: ACF PRO beschikt over krachtige velden en functies zoals: herhaalbare velden, flexibile content layouts, een interactieve fotogalerij veld en de mogelijkheid om optie pagina's aan te maken!

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
nl_NL: Lees meer over de <a href="%s">ACF PRO functionaliteiten</a>.

en: Easy Upgrading
nl_NL: Gemakkelijk upgraden

en: To help make upgrading easy, <a href="%s">login to your store account</a> and claim a free copy of ACF PRO!
nl_NL: Om upgraden gemakkelijk te maken kun je <a href="%s">inloggen met je bestaande winkelaccount</a> en een gratis versie van ACF PRO claimen!

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>
nl_NL: We hebben een speciale <a href="%s">upgrade gids</a> gemaakt om al je vraagstukken te beantwoorden. Indien je een uitgebreidere vraag hebt, kun je contact opnemen met de <a href="%s">helpdesk</a> (Engelstalig).

en: Under the Hood
nl_NL: Onder de motorkap

en: Smarter field settings
nl_NL: Slimmere veld instellingen

en: ACF now saves its field settings as individual post objects
nl_NL: ACF slaat velden als individuele post objecten op

en: More AJAX
nl_NL: Meer AJAX

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading
nl_NL: Steeds meer velden maken gebruik van AJAX gestuurde zoekopdrachten. Dit maakt het laden een stuk sneller

en: New auto export to JSON feature improves speed
nl_NL: Het automatisch exporteren naar JSON maakt alles een stuk sneller

en: Better version control
nl_NL: Betere versie controles

en: New auto export to JSON feature allows field settings to be version controlled
nl_NL: Nieuw is het automatisch exporteren naar JSON. Dit voorkomt problemen tijdens het upgraden van ACF.

en: Swapped XML for JSON
nl_NL: XML is vervangen door JSON

en: Import / Export now uses JSON in favour of XML
nl_NL: Importeren / Exporteren gaat nu via JSON. Indien gewenst kan er XML worden gebruikt

en: New Forms
nl_NL: Nieuwe formulieren

en: Fields can now be mapped to comments, widgets and all user forms!
nl_NL: Velden kunnen nu worden toegewezen aan reacties, widgets en gebruikersformulieren!

en: A new field for embedding content has been added
nl_NL: Een nieuw veld voor het embedden van content is toegevoegd

en: New Gallery
nl_NL: Nieuwe galerij

en: The gallery field has undergone a much needed facelift
nl_NL: Het galerij veld heeft een complete facelift ondergaan

en: New Settings
nl_NL: Nieuwe instellingen

en: Field group settings have been added for label placement and instruction placement
nl_NL: Nieuwe groep instellingen zijn toegevoegd om label en instructies toe te voegen

en: Better Front End Forms
nl_NL: Betere front-end formulieren

en: acf_form() can now create a new post on submission
nl_NL: acf_form() kan nu posts aanmaken/toevoegen na goedkeuring

en: Better Validation
nl_NL: Betere validatie

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS
nl_NL: Formulier validatie gaat nu via PHP + AJAX. Indien gewenst kan dit ook via JS

en: Relationship Field
nl_NL: Relatie veld

en: New Relationship field setting for 'Filters' (Search, Post Type, Taxonomy)
nl_NL: Nieuwe relatieveld instellingen voor filters (Zoeken, Post Type en Taxonomy)

en: Moving Fields
nl_NL: Velden verplaatsen

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents
nl_NL: Nieuwe veld groep functionaliteiten laat je velden tussen groepen verplaatsen.

en: Page Link
nl_NL: Pagina link

en: New archives group in page_link field selection
nl_NL: Nieuwe archief groep in pagina_link veld

en: Better Options Pages
nl_NL: Verbeterde optie pagina's

en: New functions for options page allow creation of both parent and child menu pages
nl_NL: De opties pagina's kunnen nu worden voorzien van zowel hoofd als sub-pagina's

en: We think you'll love the changes in %s.
nl_NL: Wij denken dat u de wijzigingen en vernieuwingen zult waarderen in versie %s.

en: Export Field Groups to PHP
nl_NL: Exporteer groep(en) naar PHP

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
nl_NL: De volgende code kun je integreren in je thema. Door de groep(en) te integreren verhoog je de laadsnelheid. Kopieer en plak deze in code in functions.php, of maak een nieuw PHP bestand aan.

en: Select Field Groups
nl_NL: Selecteer groepen

en: Export Field Groups
nl_NL: Exporteer groepen

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
nl_NL: Selecteer de groepen die je wilt exporteren. Maak vervolgens de keuze om de groepen te downloaden als JSON bestand, of genereer de export code in PHP formaat. De PHP export code kun je integreren in je thema.

en: Download export file
nl_NL: Download export bestand

en: Generate export code
nl_NL: Genereer export code

en: Import Field Groups
nl_NL: Importeer groepen

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
nl_NL: Selecteer het Advanced Custom Fields JSON bestand die je wilt importeren. Klik op de importeer button om het importeren te starten.

en: Select File
nl_NL: Selecteer bestand

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Large
nl_NL: Groot

en: Full Size
nl_NL: Volledige grootte

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: Parent
nl_NL: Hoofd

en: Image width must be at least %dpx.
nl_NL: Afbeelding breedte moet tenminste %dpx zijn.

en: Image width must not exceed %dpx.
nl_NL: Afbeelding mag niet breder zijn dan %dpx.

en: Image height must be at least %dpx.
nl_NL: Afbeelding hoogte moet tenminste %dpx zijn.

en: Image height must not exceed %dpx.
nl_NL: Afbeelding mag niet hoger zijn dan %dpx.

en: File size must be at least %s.
nl_NL: Bestandsgrootte moet tenminste %s zijn.

en: File size must must not exceed %s.
nl_NL: Bestand mag niet groter zijn dan %s.

en: File type must be %s.
nl_NL: Bestandstype moet %s zijn.

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Choice
nl_NL: Keuze

en: Relational
nl_NL: Relatie

en: Field type does not exist
nl_NL: Veld type bestaat niet

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Button Group
nl_NL: Button groep

en: Choices
nl_NL: Keuzes

en: Enter each choice on a new line.
nl_NL: Per regel een keuze

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
nl_NL: Om meer controle te krijgen over de keuzes, kun je de naam en het label van elkaar scheiden. Dit doe je op de volgende manier:

en: red : Red
nl_NL: rood : Rood

en: Allow Null?
nl_NL: Mag leeg zijn?

en: Default Value
nl_NL: Standaard waarde

en: Appears when creating a new post
nl_NL: Vooraf ingevulde waarde die te zien is tijdens het aanmaken van een nieuwe post

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Return Value
nl_NL: Output weergeven als

en: Specify the returned value on front end
nl_NL: Bepaal hier de output weergave

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Both (Array)
nl_NL: Beide (Array)

en: Toggle All
nl_NL: Selecteer alle

en: Add new choice
nl_NL: Nieuwe keuze

en: Allow Custom
nl_NL: Eigen invoer toestaan

en: Allow 'custom' values to be added
nl_NL: ‘Eigen invoer’ waarden toestaan

en: Save Custom
nl_NL: Eigen invoer opslaan

en: Save 'custom' values to the field's choices
nl_NL: Sla ‘eigen invoer’ waarden op als veld keuzes

en: Enter each default value on a new line
nl_NL: Per regel de naam van een keuze

en: Toggle
nl_NL: Switch

en: Prepend an extra checkbox to toggle all choices
nl_NL: Voeg een extra checkbox toe aan het begin om alle keuzes te selecteren

en: Color Picker
nl_NL: Kleurprikker

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Default
nl_NL: Standaard waarde

en: Select Color
nl_NL: Selecteer kleur

en: Current Color
nl_NL: Huidige kleur

en: Date Picker
nl_NL: Datumprikker

[ctx: Date Picker JS closeText]
en: Done
nl_NL: Gereed

[ctx: Date Picker JS currentText]
en: Today
nl_NL: Vandaag

[ctx: Date Picker JS nextText]
en: Next
nl_NL: Volgende

[ctx: Date Picker JS prevText]
en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Display Format
nl_NL: Weergeven als

en: The format displayed when editing a post
nl_NL: De weergave tijdens het aanmaken/bewerken van een post

en: Custom:
nl_NL: Eigen invoer:

en: Save Format
nl_NL: Indeling opslaan

en: The format used when saving a value
nl_NL: Het formaat bij opslaan van waarde

en: Return Format
nl_NL: Output weergeven als

en: The format returned via template functions
nl_NL: De weergave in het thema

en: Week Starts On
nl_NL: Week start op

en: Date Time Picker
nl_NL: Datum tijd picker

[ctx: Date Time Picker JS timeOnlyTitle]
en: Choose Time
nl_NL: Kies tijd

[ctx: Date Time Picker JS timeText]
en: Time
nl_NL: Tijd

[ctx: Date Time Picker JS hourText]
en: Hour
nl_NL: Uur

[ctx: Date Time Picker JS minuteText]
en: Minute
nl_NL: Minuut

[ctx: Date Time Picker JS secondText]
en: Second
nl_NL: Seconde

[ctx: Date Time Picker JS millisecText]
en: Millisecond
nl_NL: Milliseconde

[ctx: Date Time Picker JS microsecText]
en: Microsecond
nl_NL: Microseconde

[ctx: Date Time Picker JS timezoneText]
en: Time Zone
nl_NL: Tijdzone

[ctx: Date Time Picker JS currentText]
en: Now
nl_NL: Nu

[ctx: Date Time Picker JS closeText]
en: Done
nl_NL: Gereed

[ctx: Date Time Picker JS selectText]
en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Placeholder Text
nl_NL: Plaatsvervangende tekst

en: Appears within the input
nl_NL: Informatie die verschijnt in het veld (verdwijnt zodra je typt)

en: Prepend
nl_NL: Voorvoegsel

en: Appears before the input
nl_NL: Informatie die verschijnt voor het veld

en: Append
nl_NL: Navoegsel

en: Appears after the input
nl_NL: Informatie die verschijnt na het veld

en: File
nl_NL: Bestand

en: Edit File
nl_NL: Bewerk bestand

en: Update File
nl_NL: Update bestand

en: Uploaded to this post
nl_NL: Geüpload naar deze post

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Add File
nl_NL: Voeg bestand toe

en: File Array
nl_NL: Bestand Array

en: File URL
nl_NL: Bestands-URL

en: File ID
nl_NL: Bestands-ID

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: Limit the media library choice
nl_NL: Limiteer de keuze van bestanden. Kies voor de gehele media bibliotheek, of alleen de bestanden die geüpload zijn naar de post.

en: All
nl_NL: Alles

en: Uploaded to post
nl_NL: Geüpload naar post

en: Minimum
nl_NL: Minimaal

en: Restrict which files can be uploaded
nl_NL: Bepaal welke bestanden geüpload mogen worden

en: Maximum
nl_NL: Maximaal

en: Allowed file types
nl_NL: Toegestane bestandstypen

en: Comma separated list. Leave blank for all types
nl_NL: Met komma's gescheiden lijst. Laat leeg voor alle types.

en: Locating
nl_NL: Locatie wordt gezocht...

en: Sorry, this browser does not support geolocation
nl_NL: Excuses, deze browser ondersteund geen geolocatie

en: Clear location
nl_NL: Wis locatie

en: Find current location
nl_NL: Zoek huidige locatie

en: Search for address...
nl_NL: Zoek een adres...

en: Center
nl_NL: Standaard locatie

en: Center the initial map
nl_NL: Bepaal de standaard locatie van de kaart

en: Zoom
nl_NL: Inzoomen

en: Set the initial zoom level
nl_NL: Bepaal het zoom niveau van de kaart

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Customise the map height
nl_NL: Wijzig de hoogte van de kaart

en: Group
nl_NL: Groep

en: Sub Fields
nl_NL: Sub-velden

en: Specify the style used to render the selected fields
nl_NL: Kies de gebruikte stijl bij het renderen van de geselecteerde velden

en: Block
nl_NL: Blok

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Row
nl_NL: Rij

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Edit Image
nl_NL: Bewerk afbeelding

en: Update Image
nl_NL: Update afbeelding

en: All images
nl_NL: Alle afbeeldingen

en: No image selected
nl_NL: Geen afbeelding geselecteerd

en: Add Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Image Array
nl_NL: Afbeelding Array

en: Image URL
nl_NL: Afbeelding URL

en: Image ID
nl_NL: Afbeelding ID

en: Preview Size
nl_NL: Afmeting voorbeeld

en: Shown when entering data
nl_NL: Voorbeeld wordt na het uploaden/selecteren getoond

en: Restrict which images can be uploaded
nl_NL: Bepaal welke afbeeldingen geüpload mogen worden

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Select Link
nl_NL: Selecteer link

en: Opens in a new window/tab
nl_NL: Opent in een nieuw venster/tab

en: Link Array
nl_NL: Link array

en: Message
nl_NL: Bericht

en: New Lines
nl_NL: Nieuwe regels

en: Controls how new lines are rendered
nl_NL: Bepaal wat er gebeurt met een nieuwe tekstregel

en: Automatically add paragraphs
nl_NL: Automatisch paragrafen toevoegen

en: Automatically add &lt;br&gt;
nl_NL: Automatisch een nieuwe regel maken &lt;br /&gt;

en: No Formatting
nl_NL: Niets ondernemen

en: Allow HTML markup to display as visible text instead of rendering
nl_NL: Toestaan HTML markup te tonen als tekst in plaats van het te renderen

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Minimum Value
nl_NL: Minimale waarde

en: Maximum Value
nl_NL: Maximale waarde

en: Step Size
nl_NL: Stapgrootte

en: Value must be a number
nl_NL: Waarde moet numeriek zijn

en: Value must be equal to or higher than %d
nl_NL: Waarde moet gelijk of meer dan zijn %d

en: Value must be equal to or lower than %d
nl_NL: Waarde moet gelijk of minder zijn dan %d

en: Enter URL
nl_NL: Vul URL in

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: No embed found for the given URL.
nl_NL: Geen embed mogelijkheid gevonden voor de gewenste URL.

en: Embed Size
nl_NL: Embed formaat

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Filter by Post Type
nl_NL: Filter op post type

en: All post types
nl_NL: Alle post types

en: Filter by Taxonomy
nl_NL: Filter op taxonomy

en: All taxonomies
nl_NL: Alle taxonomieën

en: Allow Archives URLs
nl_NL: Archief URL’s toestaan

en: Select multiple values?
nl_NL: Meerdere selecties mogelijk?

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Post Object
nl_NL: Post object

en: Radio Button
nl_NL: Radio button

en: Other
nl_NL: Anders namelijk

en: Add 'other' choice to allow for custom values
nl_NL: Voeg de keuze "anders” toe voor eigen invulling

en: Save Other
nl_NL: Anders namelijk waarde toevoegen aan keuzes?

en: Save 'other' values to the field's choices
nl_NL: Voeg de ingevulde "anders namelijk" waarde toe aan de keuzelijst na het opslaan van een post

en: Range
nl_NL: Reeks

en: Relationship
nl_NL: Relatie

en: Minimum values reached ( {min} values )
nl_NL: Minimaal aantal bereikt ( {min} stuks )

en: Maximum values reached ( {max} values )
nl_NL: Maximum aantal waarden bereikt ( {max} waarden )

en: Loading
nl_NL: Laden

en: No matches found
nl_NL: Geen gelijkenis gevonden

en: Select post type
nl_NL: Selecteer post type

en: Select taxonomy
nl_NL: Selecteer taxonomy

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Post Type
nl_NL: Post type

en: Elements
nl_NL: Elementen

en: Selected elements will be displayed in each result
nl_NL: Selecteer de elementen die moeten worden getoond in elk resultaat

en: Minimum posts
nl_NL: Minimale berichten

en: Maximum posts
nl_NL: Maximum aantal selecties

en: %s requires at least %s selection | %s requires at least %s selections
nl_NL[0]: %s verplicht tenminste %s selectie
nl_NL[1]: %s verplicht tenminste %s selecties

[ctx: noun]
en: Select
nl_NL: Selecteer

[ctx: Select2 JS matches_1]
en: One result is available, press enter to select it.
nl_NL: Eén resultaat beschikbaar, toets enter om te selecteren.

[ctx: Select2 JS matches_n]
en: %d results are available, use up and down arrow keys to navigate.
nl_NL: %d resultaten beschikbaar, gebruik de pijltjes toetsen om te navigeren.

[ctx: Select2 JS matches_0]
en: No matches found
nl_NL: Geen resultaten

[ctx: Select2 JS input_too_short_1]
en: Please enter 1 or more characters
nl_NL: Vul 1 of meer tekens in

[ctx: Select2 JS input_too_short_n]
en: Please enter %d or more characters
nl_NL: Vul %d of meer tekens in

[ctx: Select2 JS input_too_long_1]
en: Please delete 1 character
nl_NL: Verwijderd 1 teken

[ctx: Select2 JS input_too_long_n]
en: Please delete %d characters
nl_NL: Verwijder %d tekens

[ctx: Select2 JS selection_too_long_1]
en: You can only select 1 item
nl_NL: Je kunt maar 1 item selecteren

[ctx: Select2 JS selection_too_long_n]
en: You can only select %d items
nl_NL: Je kunt maar %d items selecteren

[ctx: Select2 JS load_more]
en: Loading more results&hellip;
nl_NL: Laad meer resultaten&hellip;

[ctx: Select2 JS searching]
en: Searching&hellip;
nl_NL: Zoeken&hellip;

[ctx: Select2 JS load_fail]
en: Loading failed
nl_NL: Laden mislukt

[ctx: verb]
en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Stylised UI
nl_NL: Uitgebreide weergave

en: Use AJAX to lazy load choices?
nl_NL: AJAX gebruiken om keuzes te laden?

en: Specify the value returned
nl_NL: Bepaal hier de output weergave

en: Separator
nl_NL: Scheidingsteken

en: The tab field will display incorrectly when added to a Table style repeater field or flexible content field layout
nl_NL: Deze tab zal niet correct worden weergegeven in een herhalende tabel

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping fields together.
nl_NL: Gebruik tabbladen om velden in het edit screen te organiseren.

en: All fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together using this field's label as the tab heading.
nl_NL: Alle velden onder dit "Tab veld" zullen worden toegevoegd aan deze tab. Het ingevulde "Veld label" dient als benaming van de tab.

en: Placement
nl_NL: Plaatsing

en: End-point
nl_NL: Eindpunt

en: Use this field as an end-point and start a new group of tabs
nl_NL: Gebruik dit veld als eindpunt en startpunt van een groep tabbladen

[ctx: No terms]
en: No %s
nl_NL: Geen %s

en: None
nl_NL: Geen

en: Select the taxonomy to be displayed
nl_NL: Selecteer de weer te geven taxonomie

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Select the appearance of this field
nl_NL: Selecteer het uiterlijk van dit veld

en: Multiple Values
nl_NL: Meerdere waardes

en: Multi Select
nl_NL: Multi-selecteer

en: Single Value
nl_NL: Enkele waarde

en: Radio Buttons
nl_NL: Radio buttons

en: Create Terms
nl_NL: Voorwaarden toevoegen

en: Allow new terms to be created whilst editing
nl_NL: Toestaan dat nieuwe voorwaarden worden aangemaakt terwijl je bewerkt

en: Save Terms
nl_NL: Voorwaarden opslaan

en: Connect selected terms to the post
nl_NL: Koppel geselecteerde terms aan een post

en: Load Terms
nl_NL: Voorwaarden laden

en: Load value from posts terms
nl_NL: Waarde ophalen van posts terms

en: Term Object
nl_NL: Term object

en: User unable to add new %s
nl_NL: Gebruiker is niet in staat om nieuwe %s toe te voegen

en: %s already exists
nl_NL: %s bestaat al

en: %s added
nl_NL: %s toegevoegd

en: Add
nl_NL: Nieuwe

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Character Limit
nl_NL: Karakter limiet

en: Leave blank for no limit
nl_NL: Laat leeg voor geen limiet

en: Text Area
nl_NL: Tekstvlak

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Sets the textarea height
nl_NL: Hoogte (in regels) voor dit tekstvlak

en: Time Picker
nl_NL: Tijd picker

en: True / False
nl_NL: Waar / niet waar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Displays text alongside the checkbox
nl_NL: Geeft tekst weer naast de checkbox

en: On Text
nl_NL: On tekst

en: Text shown when active
nl_NL: Tekst die verschijnt bij actief

en: Off Text
nl_NL: Off tekst

en: Text shown when inactive
nl_NL: Tekst die verschijnt bij inactief

en: Url
nl_NL: URL

en: Value must be a valid URL
nl_NL: Waarde moet een geldige URL zijn

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Filter by role
nl_NL: Filter op rol

en: All user roles
nl_NL: Alle rollen

en: Wysiwyg Editor
nl_NL: Wysiwyg editor

en: Visual
nl_NL: Visueel

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
nl_NL: Tekst

en: Click to initialize TinyMCE
nl_NL: Klik om TinyMCE te initialiseren

en: Tabs
nl_NL: Tabbladen

en: Visual & Text
nl_NL: Visueel & tekst

en: Visual Only
nl_NL: Alleen visueel

en: Text Only
nl_NL: Alleen tekst

en: Show Media Upload Buttons?
nl_NL: Toon media upload buttons?

en: Delay initialization?
nl_NL: Vertraag initialisatie?

en: TinyMCE will not be initalized until field is clicked
nl_NL: TinyMCE wordt niet geïnitialiseerd tot veld is aangeklikt

en: Edit field group
nl_NL: Bewerk groep

en: Validate Email
nl_NL: Valideer e-mail

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Post updated
nl_NL: Bericht bijgewerkt

en: Spam Detected
nl_NL: Spam gedetecteerd

en: Expand Details
nl_NL: Toon details

en: Collapse Details
nl_NL: Verberg details

en: Validation successful
nl_NL: Validatie geslaagd

en: Validation failed
nl_NL: Validatie mislukt

en: 1 field requires attention
nl_NL: 1 veld heeft aandacht nodig

en: %d fields require attention
nl_NL: %d velden hebben aandacht nodig

en: Restricted
nl_NL: Verplicht

en: Are you sure?
nl_NL: Ben je zeker?

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: All %s formats
nl_NL: Alle %s formaten

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Current User Role
nl_NL: Huidige gebruikersrol

en: Super Admin
nl_NL: Super beheerder

en: Current User
nl_NL: Huidige gebruiker

en: Logged in
nl_NL: Ingelogd

en: Viewing front end
nl_NL: Bekijk voorkant

en: Viewing back end
nl_NL: Bekijk achterkant

en: Menu Item
nl_NL: Menu item

en: Menu Locations
nl_NL: Menu locaties

en: Menus
nl_NL: Menu’s

en: Page Parent
nl_NL: Pagina hoofd

en: Page Template
nl_NL: Pagina template

en: Default Template
nl_NL: Standaard template

en: Page Type
nl_NL: Pagina type

en: Front Page
nl_NL: Hoofdpagina

en: Posts Page
nl_NL: Berichten pagina

en: Top Level Page (no parent)
nl_NL: Hoofdpagina (geen hoofd)

en: Parent Page (has children)
nl_NL: Hoofdpagina (bevat subitems)

en: Child Page (has parent)
nl_NL: Subpagina

en: Post Category
nl_NL: Bericht categorie

en: Post Format
nl_NL: Bericht format

en: Post Status
nl_NL: Status

en: Post Taxonomy
nl_NL: Bericht taxonomy

en: Post Template
nl_NL: Bericht template

en: Taxonomy Term
nl_NL: Taxonomy term

en: User Form
nl_NL: Gebruiker formulier

en: Add / Edit
nl_NL: Toevoegen / Bewerken

en: Register
nl_NL: Registreer

en: User Role
nl_NL: Rol

[ctx: verb]
en: Edit
nl_NL: Bewerk

[ctx: verb]
en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: %s value is required
nl_NL: %s waarde is verplicht

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
nl_NL: Er zijn geen groepen gevonden voor deze optie pagina. <a href="%s">Maak een extra velden groep</a>

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
nl_NL: <b>Fout</b>. Kan niet verbinden met de update server

en: Deactivate License
nl_NL: Licentiecode deactiveren

en: Activate License
nl_NL: Activeer licentiecode

en: License Information
nl_NL: Licentie informatie

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
nl_NL: Om updates te ontvangen vul je hieronder je licentiecode in. Nog geen licentiecode? Bekijk <a href="%s" target="_blank">details & prijzen</a>.

en: License Key
nl_NL: Licentiecode

en: Update Information
nl_NL: Update informatie

en: Current Version
nl_NL: Huidige versie

en: Latest Version
nl_NL: Nieuwste versie

en: Update Available
nl_NL: Update beschikbaar

en: Update Plugin
nl_NL: Update plugin

en: Please enter your license key above to unlock updates
nl_NL: Vul uw licentiecode hierboven in om updates te ontvangen

en: Check Again
nl_NL: Controleer op updates

en: Upgrade Notice
nl_NL: Upgrade opmerking

[ctx: noun]
en: Clone
nl_NL: Kloon

en: Select one or more fields you wish to clone
nl_NL: Selecteer een of meer velden om te klonen

en: Display
nl_NL: Toon

en: Specify the style used to render the clone field
nl_NL: Kies de gebruikte stijl bij het renderen van het gekloonde veld

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
nl_NL: Groep (toont geselecteerde velden in een groep binnen dit veld)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
nl_NL: Naadloos (vervangt dit veld met de geselecteerde velden)

en: Labels will be displayed as %s
nl_NL: Labels worden getoond als %s

en: Prefix Field Labels
nl_NL: Prefix veld labels

en: Values will be saved as %s
nl_NL: Waarden worden opgeslagen als %s

en: Prefix Field Names
nl_NL: Prefix veld namen

en: Unknown field
nl_NL: Onbekend veld

en: Unknown field group
nl_NL: Onbekend groep

en: All fields from %s field group
nl_NL: Alle velden van %s veld groep

en: Add Row
nl_NL: Nieuwe regel

en: remove {layout}?
nl_NL: verwijder {layout}?

en: This field requires at least {min} {identifier}
nl_NL: Dit veld vereist op zijn minst {min} {identifier}

en: This field has a limit of {max} {identifier}
nl_NL: Dit veld heeft een limiet van {max} {identifier}

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
nl_NL: Dit veld vereist op zijn minst {min} {label} {identifier}

en: Maximum {label} limit reached ({max} {identifier})
nl_NL: Maximum {label} limiet bereikt ({max} {identifier})

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
nl_NL: {available} {label} {identifier} beschikbaar (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
nl_NL: {required} {label} {identifier} verplicht (min {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
nl_NL: Flexibele content vereist minimaal 1 layout

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
nl_NL: Klik op de "%s" button om een nieuwe lay-out te maken

en: Add layout
nl_NL: Layout toevoegen

en: Remove layout
nl_NL: Verwijder layout

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om in/uit te klappen

en: Reorder Layout
nl_NL: Herorder layout

en: Reorder
nl_NL: Herorder

en: Delete Layout
nl_NL: Verwijder layout

en: Duplicate Layout
nl_NL: Dupliceer layout

en: Add New Layout
nl_NL: Nieuwe layout

en: Button Label
nl_NL: Button label

en: Minimum Layouts
nl_NL: Minimale layouts

en: Maximum Layouts
nl_NL: Maximale layouts

en: Add Image to Gallery
nl_NL: Voeg afbeelding toe aan galerij

en: Maximum selection reached
nl_NL: Maximale selectie bereikt

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Caption
nl_NL: Onderschrift

en: Alt Text
nl_NL: Alt tekst

en: Add to gallery
nl_NL: Afbeelding(en) toevoegen

en: Bulk actions
nl_NL: Acties

en: Sort by date uploaded
nl_NL: Sorteer op datum geüpload

en: Sort by date modified
nl_NL: Sorteer op datum aangepast

en: Sort by title
nl_NL: Sorteer op titel

en: Reverse current order
nl_NL: Keer volgorde om

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Minimum Selection
nl_NL: Minimale selectie

en: Maximum Selection
nl_NL: Maximale selectie

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Specify where new attachments are added
nl_NL: Geef aan waar nieuwe bijlagen worden toegevoegd

en: Append to the end
nl_NL: Toevoegen aan het einde

en: Prepend to the beginning
nl_NL: Toevoegen aan het begin

en: Minimum rows reached ({min} rows)
nl_NL: Minimum aantal rijen bereikt ({max} rijen)

en: Maximum rows reached ({max} rows)
nl_NL: Maximum aantal rijen bereikt ({max} rijen)

en: Add row
nl_NL: Nieuwe regel

en: Remove row
nl_NL: Verwijder regel

en: Collapsed
nl_NL: Ingeklapt

en: Select a sub field to show when row is collapsed
nl_NL: Selecteer een sub-veld om te tonen wanneer rij dichtgeklapt is

en: Minimum Rows
nl_NL: Minimum aantal rijen

en: Maximum Rows
nl_NL: Maximum aantal rijen

en: No options pages exist
nl_NL: Er zijn nog geen optie pagina's

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options Updated
nl_NL: Opties bijgewerkt

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%s">details & pricing</a>.
nl_NL: Om updates te ontvangen vul je op <a href="%s">Updates</a> pagina je licentiecode in. Nog geen licentiecode? Bekijk <a href="%s" target="_blank">details & prijzen</a>.
