eShop 6.3.9 - en to nl_NL translation catalogue (1019 entries)

en: You may have some outstanding orders to process
    
    regards
    
    Your eShop plugin
nl_NL: U heeft waarschijnlijk uitstaande orders om te verwerken
    
    groet
    
    Your eShop plugin

en: : outstanding orders
nl_NL: : uitstaande orders

en: There appears to have been an error, please contact the site admin
nl_NL: Er is een fout opgetreden, neem contact op met de administrator

en: Cash awaiting payment -
nl_NL: Cash in afwachting van betaling -

en: Testing: Cash awaiting payment -
nl_NL: Testen: Cash in afwachting van betaling -

en: Duplicated-
nl_NL: Dubbele-

en: Completed Payment
nl_NL: Afgesloten Betaling

en: A cash purchase was made
nl_NL: Uw aankoop is gedaan voor cash betaling

en: from
nl_NL: van

en:  on
nl_NL: op

en:  at
nl_NL: op

en: Regards, Your friendly automated response.
nl_NL: Met vriendelijke groet, Mimi&Cowww.mimi-enco.beinfo@mimi-enco.be--dit is een automatisch opgemaakt bericht --

en: Missing
nl_NL: Vermist

en: Available
nl_NL: Beschikbaar

en: .Collection
nl_NL: .Collectie

en: The uploaded file exceeds the <code>upload_max_filesize</code> directive in <code>php.ini</code>.
nl_NL: Het bestand is groter dan de <code>upload_max_filesize</code> richtlijn in <code>php.ini</code> .

en: The uploaded file exceeds the <em>MAX_FILE_SIZE</em> directive that was specified in the HTML form.
nl_NL: Het bestand is groter dan de <em>MAX_FILE_SIZE</em> richtlijn die is opgegeven in de HTML-formulier.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
nl_NL: Het geüploade bestand is slechts gedeeltelijk geupload.

en: No file was uploaded.
nl_NL: Er is geen bestand geupload.

en: Missing a temporary folder.
nl_NL: Er ontbreekt een tijdelijke map.

en: Failed to write file to disk.
nl_NL: bestand weg te schrijven naar de schijf mislukt

en: No file indicated
nl_NL: Geen bestand aangegeven

en: File moved
nl_NL: Bestand verhuisd

en: Failed to move file
nl_NL: Mislukt om bestanden verplaatsen

en: Error uploading file
nl_NL: Fout bij uploaden van het bestand

en: it <strong>already exists!</strong>
nl_NL: het <strong>bestaat al!</strong>

en: A title must be provided.
nl_NL: Een titel moet worden verstrekt.

en: has successfully overwritten existing file
nl_NL: heeft met succes bestaand bestand overschreven

en: has successfully uploaded
nl_NL: heeft met succes geupload

en: File deleted successfully
nl_NL: Bestand met succes verwijderd

en: File updated successfully
nl_NL: Bestand succesvol bijgewerkt

en: The title for the file cannot be blank!
nl_NL: De titel van het bestand kan niet leeg zijn!

en: Downloads should to be a number!
nl_NL: Downloads moet een nummer zijn!

en: Purchases should to be a number!
nl_NL: De aankopen moeten ook een nummer!

en: Some errors were found:
nl_NL: Sommige fouten zijn gevonden:

en: Edit File details
nl_NL: Bewerk details

en: File details
nl_NL: Bestand details

en: Title
nl_NL: Titel

en: Size
nl_NL: Grootte

en: File name
nl_NL: Bestandsnaam

en: Upload Date
nl_NL: Upload Datum

en: Purchases
nl_NL: Aankopen

en: This file is associated with the following product pages:
nl_NL: Dit bestand is gelinked met de volgende productpagina&#39;s:

en: You can only delete this file if it is <strong>not</strong> associated with a product page.
nl_NL: U kunt dit bestand alleen verwijderen als het <strong>niet</strong> gekoppeld aan een product pagina.

en: Amend File details
nl_NL: Wijzig bestand details

en: Amend details
nl_NL: Wijzig details

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete File
nl_NL: Bestand verwijderen

en: Product not found
nl_NL: Product niet gevonden

en: Downloadable Products
nl_NL: Downloadbare Producten

en: Sort Orders by &raquo;
nl_NL: Sorteer bestellingen op &raquo;

en: ID Number
nl_NL: ID-nummer

en: Date Ascending
nl_NL: Datum oplopend

en: Date Descending
nl_NL: Datum Aflopend

en: Total Downloads:
nl_NL: Totaal aantal downloads:

en: Total Purchases:
nl_NL: Totale aankopen:

en: Available downloads
nl_NL: Beschikbare downloads

en: Status
nl_NL: Toestand

en: edit details for
nl_NL: bewerk details voor

en: Displaying %s&#8211;%s of %s
nl_NL: Toon %s&#8211;%s van %s

en: View All
nl_NL: Alles tonen

en: You currently have no downloadable products
nl_NL: U heeft momenteel geen downloadbare producten

en: <strong>Warning!</strong>The download directory is not currently writable! File permissions must first be changed.
nl_NL: <strong>Let op!</strong> De download directory is momenteel niet beschrijfbaar! Bestandspermissies moeten eerst worden gewijzigd.

en: Upload a File
nl_NL: Upload een bestand

en: Use this to upload your local file. Max file size is
nl_NL: Gebruik deze naar uw lokale bestand te uploaden. Max bestandsgrootte is

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Local File
nl_NL: Lokaal bestand

en: Overwrite file if it exists
nl_NL: Bestand overschrijven als het bestaat

en: No
nl_NL: Geen

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Upload File
nl_NL: Upload bestand

en: Unknown Download Files
nl_NL: Onbekend Bestanden downloaden

en: Add all unknown download files
nl_NL: Voeg alle onbekende bestanden downloaden

en: Top Download Purchases
nl_NL: Download Top Aankopen

en: Top Sellers
nl_NL: Top verkopers

en: Products.
nl_NL: Producten.

en: Products in stock.
nl_NL: Producten in voorraad.

en: Featured products.
nl_NL: Aanbevolen producten.

en: Total Downloads
nl_NL: Totaal aantal downloads

en: Total Download Purchases
nl_NL: Totaal Download-aankopen

en: Active
nl_NL: Actief

en: Shipped
nl_NL: Verzonden

en: Awaiting Payment
nl_NL: In afwachting van betaling

en: Order Type
nl_NL: Soort Bestelling

en: # Orders
nl_NL: # Bestellingen

en: Sub Total
nl_NL: Sub-Totaal

en: Sales Tax
nl_NL: Omzetbelasting

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Pending
nl_NL: In afwachting van

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: %1$s%2$s
nl_NL: %1$s %2$s

en: Totals
nl_NL: Totalen

en: Includes all orders.
nl_NL: Inclusief alle bestellingen.

en: order
nl_NL: bestellen

en: orders
nl_NL: bestellingen

en: No active gateways..
nl_NL: Geen actieve poorten...

en: Total Available
nl_NL: Totaal beschikbaar

en: Total codes used
nl_NL: Totaal gebruikte codes

en: Download all transactions
nl_NL: Download alle transacties

en: Mac users Download all transactions
nl_NL: Mac-gebruikers downloaden alle transacties

en: Delete all orders and reset all stats
nl_NL: Verwijder alle bestellingen en reset alle stats

en: eShop Orders Stats
nl_NL: eShop Bestelling Stats

en: eShop Merchant Gateways
nl_NL: eShop Merchant Poorten

en: eShop Discount Codes
nl_NL: eShop kortingscodes

en: Testing: ideallite IPN -
nl_NL: Testen: ideallite IPN -

en: An instant payment notification was received
nl_NL: Uw betalingsbericht is ontvangen

en: More information
nl_NL: Meer informatie

en: ERROR Payment
nl_NL: Betaling FOUT

en: Cancelled Payment
nl_NL: Betaling geannuleerd

en: INVALID Payment
nl_NL: Ongeldige betalingsgegevens

en: Invalid and Failed Payment
nl_NL: Ongeldige en mislukte betaling

en: from
nl_NL: van

en: Thank you for your order
nl_NL: Dank u voor uw bestelling

en: Thank you for your order!
nl_NL: Dank u voor uw bestelling!

en: Testing: Paypal IPN -
nl_NL: Testen: Paypal IPN -

en:  - Duplicated
nl_NL: - Dubbel

en: Duplicated Transaction Id.
nl_NL: Dubbele Transactie Id.

en:  - Fraud
nl_NL: - Fraude

en: Currency codes do not match, someone was trying to make a fraudulent purchase!
nl_NL: Valutacodes komen niet overeen. Iemand probeerde een frauduleuze aankoop te doen!

en: The business email address in eShop does not match your main email address at Paypal.
nl_NL: De business e-mailadres in eShop komt niet overeen met uw belangrijkste e-mailadres bij Paypal.

en: Refunded Payment
nl_NL: Teruggestorte Betaling

en: You have received a refund notification, eShop doesn't know how to handle these, but details of the notification are included below.
nl_NL: Je hebt een notificatie van terugstorting ontvangen. eShop weet niet hoe hier mee om te gaan maar de details zijn hieronder bijgevoegd.

en: A Failed Payment
nl_NL: Een geweigerde betaling

en: The transaction was not completed successfully. eShop could not validate the order. Please double check all settings in eShop and at paypal to confirm they are both correct.
nl_NL: De transactie werd niet succesvol voltooid. eShop kan de bestelling niet valideren. Controleer alle eShop en PayPal instellingen zorgvuldig om er zeker van te zijn dat deze kloppen.

en: The transaction was not completed successfully at Paypal. The pending reason for this is
nl_NL: De transactie is niet voltooid bij Paypal. De reden voor deze in afwachting is

en: Paypal has reported an invalid payment.
nl_NL: Paypal heeft een ongeldige betaling gemeld.

en: Paypal has reported an invalid, and failed payment.
nl_NL: Paypal heeft een ongeldige, en mislukte betaling gemeld.

en: Paypal has reported an invalid, and failed payment. The pending reason for this is
nl_NL: Paypal heeft een ongeldig, en mislukte betaling gemeld. De reden voor deze in afwachting is

en: Your order from
nl_NL: Uw bestelling bij

en: Automatic Paypal email
nl_NL: Automatische PayPal e-mail

en: Automatic Payson email
nl_NL: Automatische Payson e-mail

en: Automatic Cash email
nl_NL: Automatische Cash e-mail

en: Automatic ePN email
nl_NL: Automatische ePN e-mail

en: Automatic webtopay email
nl_NL: Automatische webtopay e-mail

en: Automatic Authorize.net email
nl_NL: Automatische Authorize.net e-mail

en: Automatic iDeal Lite email
nl_NL: Automatische iDeal Lite e-mail

en: Automatic ogone email
nl_NL: Automatische ogone e-mail

en: Automatic Bank email
nl_NL: Automatische Bank email

en: There are no orders to display.
nl_NL: Er zijn geen bestellingen te laten zien.

en: eshop Order Listing
nl_NL: Bestel eshop aanbieding

en: reference number
nl_NL: referentienummer

en: Ordered on
nl_NL: Besteld op

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-id

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Awaiting Dispatch
nl_NL: In afwachting van verzending

en:  of
nl_NL: van

en: View complete order details
nl_NL: Bekijk de volledige details van de bestelling

en: My Orders
nl_NL: Mijn bestellingen

en: Order Details
nl_NL: Details van de bestelling

en: Transaction ID:
nl_NL: Transactie-id:

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Product Name
nl_NL: Naam van het product

en: Item or Unit Data
nl_NL: Post of Data Unit

en: Download?
nl_NL: Downloaden?

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Tax Rate
nl_NL: BTW Niveau

en: Tax amt
nl_NL: BTW

en: Yes - remaining:
nl_NL: Ja - overige:

en: Download Item Missing
nl_NL: Donwload Bestand Ontbreekt

en: Processing&#8230;
nl_NL: Verwerking&#8230;

en: Total &raquo;
nl_NL: Totaal »

en: Total paid via %1$s &raquo;
nl_NL: Totaal betaald via %1$s »

en: Total Tax &raquo;
nl_NL: Totaal BTW &raquo;

en: Total with tax &raquo;
nl_NL: Totaal incl. BTW &raquo;

en: Order placed on
nl_NL: Bestelling geplaatst op

en: Reference:
nl_NL: Referentie:

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Company:
nl_NL: Bedrijf:

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Address
nl_NL: Adres

en: Shipping Zone:
nl_NL: Verzend Zone:

en: Shipping
nl_NL: Verzenden

en: Shipping Zone:
nl_NL: Verzend Zone:

en: Order comments:
nl_NL: Bestel opmerkingen:

en: Nothing to see here, move along.
nl_NL: Hier is niets te zien, ga verder.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Email
nl_NL: E-mail

en: City:
nl_NL: Plaats:

en: State/County/Province
nl_NL: Staat / Gemeente / provincie

en: Zip
nl_NL: Code

en: Country
nl_NL: Land

en: Shipping Zone
nl_NL: Verzend Zone

en: Ship To Name
nl_NL: Verzend Naam

en: Ship To Company
nl_NL: Verzend Bedrijfsnaam

en: Ship To Phone
nl_NL: Verzend Telefoon

en: Ship To Address
nl_NL: Verzend Adres

en: Ship to City
nl_NL: Verzend Stad

en: Ship to State/County/Province
nl_NL: Verzend Provincie

en: Ship to Zip
nl_NL: Verzend Code

en: Ship to Country
nl_NL: Verzend Land

en: Ship To Shipping Zone:
nl_NL: Verzend Zone:

en: Customer paypal memo:
nl_NL: Klant paypal memo:

en: Customer reference:
nl_NL: Referentie van de cliënt:

en: Customer order comments:
nl_NL: Bestelling klant opmerkingen:

en: The Template Has Been Updated
nl_NL: De Template is bijgewerkt

en: The Template Has Been Changed
nl_NL: De Template is gewijzigd

en: eShop Email Templates
nl_NL: eShop E-mail sjablonen

en: Use this page to modify your default email templates
nl_NL: Gebruik deze pagina om uw standaard e-sjablonen te wijzigen

en: Change
nl_NL: Verander

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveer

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Template is blank
nl_NL: Template is leeg

en: Template exists
nl_NL: Template bestaat

en: edit
nl_NL: bewerken

en: Email Template Editor
nl_NL: E-mail Sjablooneditor

en: Use this simple file editor to modify the default email template file.
nl_NL: Gebruik deze eenvoudige editor om de standaard e-sjabloonbestand te wijzigen.

en: Template:
nl_NL: Sjabloon:

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Email Content
nl_NL: Inhoud Email

en: Template tags for Email Content
nl_NL: Template tags voor E-Content

en: the status of the order.
nl_NL: de status van de bestelling  (bij betaling)

en: Customers First Name.
nl_NL: Klant Voornaam.

en: Customers Full Name
nl_NL: Volledige naam Klant

en: Customers Email address
nl_NL: E-mail adres Klant

en: The contents of the customers order (i.e. their shopping cart)
nl_NL: De inhoud van de bestelling (d.w.z. hun winkelwagen)

en: A Download link along with the customers email address and password. <em>Only used when an order contains downloads</em>. (not used for cash or bank sales).
nl_NL: Een download-link samen met de klant z'n e-mailadres en wachtwoord. <em>Alleen gebruikt wanneer een order downloads bevat.</em> (Niet gebruikt voor cash of bank betaling).

en: Customers Address
nl_NL: Adres van de klant

en: The reference and other messages provided by the customer.
nl_NL: De referentie-en andere berichten die door de klant bevestigd zijn.

en: Customers shipping address phone number.
nl_NL: Klanten verzendadres telefoonnummer.

en: Date and time of order.
nl_NL: Datum en tijd van de bestelling.

en: To change the default email that notifies the customer when signing up to you site(if enabled) you may need to install another plugin such as <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/new-user-email-set-up/">New user Email Set Up</a>.
nl_NL: Als u de standaard e-mail gewaarschuwd dat als de klant bij de ondertekening van uw site (indien ingeschakeld), moet u wellicht een andere plugin te installeren dergelijke <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/new-user-email-set-up/">Nieuwe gebruiker E-mail Set Up</a> .

en: Add a discount code
nl_NL: Voeg een kortingscode toe

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: Discount code deleted.
nl_NL: Kortingscode geschrapt.

en: Edit a discount code
nl_NL: Bewerk een kortingscode

en: You must choose a discount code type
nl_NL: Je moet kiezen voor een kortingscode type

en: Percentage must be a number no greater than 100.00
nl_NL: Percentage moet een getal onder de 100 zijn

en: Percentage must be a number above 0
nl_NL: Percentage moet een getal boven 0 zijn

en: The date you have chosen is not valid
nl_NL: De datum die u hebt gekozen is niet geldig

en: You must specify a code
nl_NL: U moet een code specificeren

en: That code already exists
nl_NL: Deze code bestaat al

en: How many times can this be used - must be numeric, or blank
nl_NL: Hoe vaak kan deze worden gebruikt - moet numeriek zijn, of blanco

en: There were some errors:
nl_NL: Er waren een aantal fouten:

en: Discount code details updated
nl_NL: Kortingscode details bijgewerkt

en: Discount code details entered
nl_NL: Kortingscode gegevens zijn ingevoerd

en: Suggested random codes:
nl_NL: Voorgestelde willekeurige codes:

en: Enter new code
nl_NL: Geef nieuwe code

en: Discount type
nl_NL: Kortings type

en: Please select
nl_NL: Selecteer

en: %  - Limited by Uses
nl_NL: &#37; - Begrensd door gebruik

en: %  - Limited by Date
nl_NL: &#37; - Beperkte door Datum

en: %  - Limited by Uses and Date
nl_NL: &#37; - Begrensd door gebruik en Datum

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Free Ship - Limited by Uses
nl_NL: Gratis verzenden - begrensd door gebruik

en: Free Ship - Limited by Date
nl_NL: Gratis verzenden - Limited door Datum

en: Free Ship - Limited by Uses and Date
nl_NL: Gratis verzenden - begrensd door gebruik en Datum

en: Discount percentage:
nl_NL: Kortingspercentage:

en: How many times can this be used (leave blank for unlimited)
nl_NL: Hoe vaak kan deze worden gebruikt (laat leeg voor onbeperkt)

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Month
nl_NL: Maand

en: Day
nl_NL: Dag

en: Active?
nl_NL: Actieve?

en: Current Discount Codes
nl_NL: Huidige kortingscodes

en: Discount codes reference table
nl_NL: Korting codes referentietabel

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Remaining
nl_NL: Resterend

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Not applicable
nl_NL: Niet van toepassing

en: Edit this discount
nl_NL: Bewerk deze korting

en: eShop Base Products
nl_NL: eShop Base Producten

en: Download the xml file
nl_NL: Download het XML-bestand

en: Mac - Download the xml file
nl_NL: Mac - Download het XML-bestand

en: View xml file
nl_NL: Bekijk xml-bestand

en: Direct link to file for Google Base: <a href="%1$s">%1$s</a>
nl_NL: Directe link naar het Google Base bestand: <a href="%1$s">%1$s</a>

en: Product Quick reference table
nl_NL: Product Snel referentietabel

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Stock Available
nl_NL: Voorraad Leverbaar

en: Stk avail.
nl_NL: Stk baten.

en: Stock
nl_NL: Voorraad

en: Option/Price
nl_NL: Optie / Prijs

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: Change details
nl_NL: Verander details

en: n/a
nl_NL: n / a

en: There are no products available.
nl_NL: Er zijn geen producten beschikbaar.

en: Quantity was not numeric, a default of 25 has been applied.
nl_NL: Hoeveelheid is niet numeriek, een standaard van 25 is toegepast.

en: <strong>Error</strong> the following were not valid:
nl_NL: <strong>Fout bij</strong> de volgende niet geldig waren:

en: eshop Base details for this product have been updated.
nl_NL: eshop Base details voor dit product zijn bijgewerkt.

en: eShop Base Product
nl_NL: eShop Basisproduct

en: Additional settings
nl_NL: Aanvullende instellingen

en: Others
nl_NL: Andere

en: Brand <small>The brand name of the product</small>
nl_NL: Merk <small>De merknaam van het product</small>

en: EAN <small>European Article Number is a 13 digit number often below the bar code of the item.</small>
nl_NL: EAN <small>European Article Number is een 13 cijferig nummer vaak onder de streepjescode van het product.</small>

en: ISBN <small>The unique 10- or 13-digit number assigned to every printed book.</small>
nl_NL: <small>De unieke</small> ISBN <small>10 - of 13-cijferige nummer is toegewezen aan elk gedrukt boek.</small>

en: MPN <small>Manufacturer's Part Number is a unique code determined by the manufacturer for that product.</small>
nl_NL: MPN <small>onderdeelnummer is een unieke code die wordt vastgesteld door de fabrikant voor dat product.</small>

en: Product type <small>The type of product being offered.</small>
nl_NL: Producttype <small>Het type product dat wordt aangeboden.</small>

en: Condition <small>the condition of this product</small>
nl_NL: Toestand <small> de toestand van dit product</small>

en: Expiration date <small>(or how long a product will be available.)</small>
nl_NL: Vervaldatum <small>(of hoe lang een product beschikbaar zal zijn.)</small>

en: Error
nl_NL: Fout

en: That product does not exist!
nl_NL: Dit product bestaat niet!

en: (unique identification reference eg. abc001)
nl_NL: (Unieke identificatie van bijvoorbeeld. Abc001)

en: Product Description
nl_NL: Product Omschrijving

en: Product Options
nl_NL: Product Opties

en: Option
nl_NL: Optie

en: Sale Price
nl_NL: Aanbiedingsprijs

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: No (or select)
nl_NL: Nee (of selecteer)

en: Option Sets
nl_NL: Optie Sets

en: Product Settings
nl_NL: Product Instellingen

en: Shipping Rate
nl_NL: Verzendkosten

en: Featured Product
nl_NL: Aanbevolen Producten

en: Product in sale
nl_NL: Product in uitverkoop

en: Form Settings
nl_NL: Formulier instellingen

en: Show Options as
nl_NL: Opties tonen als

en: Dropdown Select
nl_NL: Selecteer Dropdown

en: Directory Access Prohibited
nl_NL: Directory Access Verboden

en: Download all files
nl_NL: Download alle bestanden

en: Number of downloads remaining
nl_NL: Aantal downloads resterende

en: in one zip file.
nl_NL: in een zip-bestand.

en: Download All Files
nl_NL: Alle Bestanden downloaden

en: Either your email address or code is incorrect, please try again.
nl_NL: Ofwel uw e-mailadres of onjuist is, probeer het opnieuw.

en: Your email address and code are correct, however you have no downloads remaining.
nl_NL: Uw e-mailadres en code zijn juist, maar u hebt geen resterende downloads.

en: Enter Details
nl_NL: Vul gegevens in

en: Please Select
nl_NL: Selecteer

en: not applicable
nl_NL: niet van toepassing

en: State/County/Province <small>if not listed above</small>
nl_NL: Provincie

en: Shopping Cart information
nl_NL: Winkelwagen informatie

en: Filling in fields here will save you having to enter them each time you purchase something from our shop.
nl_NL: Het invullen van velden hier bespaart u moeite zodat u deze niet elke keer hoeft in te vullen als u iets koopt uit onze winkel.

en: Business users only.
nl_NL: Alleen zakelijke gebruikers.

en: Address (continued)
nl_NL: Adres (vervolg)

en: City
nl_NL: Stad

en: Zip/Post code
nl_NL: Postcode

en: Select your Country
nl_NL: Selecteer uw land

en: Use this form to notify the selected customer at any time, for any reason.
nl_NL: Gebruik dit formulier om de geselecteerde klant op elk ogenblik melden, om welke reden.

en: Email sent successfully.
nl_NL: E-mail verzonden.

en: &laquo; Return to Order Detail
nl_NL: «Terug naar Detail Orde

en: Send a notification to:
nl_NL: Stuur een melding naar:

en: Select a reply-to address:
nl_NL: Selecteer een antwoord-aan adres:

en: Enter your subject line:
nl_NL: Geef uw onderwerp:

en: Enter your custom message:
nl_NL: Geef uw aangepaste bericht:

en: Send Email
nl_NL: Verstuur E-mail

en: Nothing here yet.
nl_NL: Hier nog niets.

en: Order
nl_NL: Bestellen

en: <abbr title="Quantity">Qty</abbr>:
nl_NL: <abbr title="Aantal">N</abbr>

en: Add to Cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add selected item to your shopping basket
nl_NL: Voeg het geselecteerd item toe aan uw winkelwagen

en: Testing: Payson IPN -
nl_NL: Testen: Payson IPN -

en: ogone IPN -
nl_NL: Ogone IPN -

en: Testing: ogone IPN -
nl_NL: Testen: Ogone IPN -

en: TEST-Failed
nl_NL: TEST-mislukt

en: eshop INVALID Payment
nl_NL: eshop Ongeldige betalingsgegevens

en: eshop Invalid and Failed Payment
nl_NL: Ongeldige en eshop Betaling mislukt

en: <span>%d</span> product in cart.
nl_NL: <span>%d</span> product(en) in wagen.

en: <span>%d</span> item in cart.
nl_NL: <span>%d</span> item(s) in wagen.

en: View Cart
nl_NL: Bekijk uw winkelwagen

en: Checkout
nl_NL: Betalen

en: No products found for that letter or number.
nl_NL: Geen producten gevonden voor deze letter of cijfer.

en: On Sale
nl_NL: In de Uitverkoop

en: Discount for amount sold
nl_NL: Korting voor verkochte hoeveelheid

en: Discounts
nl_NL: Kortingen

en: Spend
nl_NL: Besteden

en: % Discount
nl_NL: &#37; Korting

en: Free Shipping if you spend over
nl_NL: Gratis verzendkosten als u besteedt meer dan

en: Pay via
nl_NL: Betalen via

en: Shipping rates by class and zone <small>(subject to change)</small>
nl_NL: Verzend tarieven per klasse en zone <small>(onder voorbehoud)</small>

en: Ship Class
nl_NL: Verzend klasse

en: (First Item)
nl_NL: (Eerste item)

en: (Additional Items)
nl_NL: (Aanvullende items)

en: (Overall charge)
nl_NL: (Totale prijs)

en: (Free)
nl_NL: (Gratis)

en: Starting weight
nl_NL: Startgewicht

en: (Shipping Zones by Country)
nl_NL: (Verzendzones per Land)

en: (Shipping Zones by State/County/Province)
nl_NL: (Verzendzones per Regio/Provincie)

en: Max. Weight %1$s %2$s
nl_NL: Max. Gewicht %1$s %2$s

en: Check your shipping zone
nl_NL: Controleer uw verzendzone

en: %1$s is in Zone %2$s
nl_NL: %1$s is in zone %2$s

en: State, County or Province
nl_NL: Regio of Provincie

en: The order was cancelled.
nl_NL: De bestelling is geannuleerd.

en: We have not emptied your shopping cart in case you want to make changes.
nl_NL: We hebben uw winkelwagen niet leeggemaakt in het geval dat u wijzigingen wilt aanbrengen.

en: View your downloads
nl_NL: Bekijk uw downloads

en: Your iDEAL payment has been succesfully received.
nl_NL: Je iDEAL betaling is succesvol ontvangen.

en: We will get on it as soon as possible.
nl_NL: We gaan hier zo spoedig mogelijk mee aan de slag.

en: The payment failed at iDEAL.
nl_NL: De betaling is mislukt bij iDEAL.

en: Your iDEAL payment has not been received yet, and currently has status "ERROR".
nl_NL: Je iDEAL betaling is nog niet ontvangen en heeft momenteel de status "ERROR".

en: Please try to checkout your order again.
nl_NL: Probeer uw bestelling opnieuw af te rekenen.

en: The payment was cancelled at iDEAL.
nl_NL: De betaling was geannuleerd iDEAL.

en: Your iDEAL payment has not been revieced yet, and currently has status "CANCEL".
nl_NL: Uw iDEAL betaling is nog niet ontvangen, en heeft momenteel de status "Annuleren".

en: Please try checkout your order again.
nl_NL: Probeer uw bestelling opnieuw af te rekenen.

en: File Size
nl_NL: Bestandsgrootte

en: Sales tax rates
nl_NL: Omzetbelasting tarieven

en: Additional Options
nl_NL: Aanvullende opties

en: Shipping Rate:
nl_NL: Verzend ratio:

en: We have not deleted the contents of your shopping cart in case you may want to edit its content.
nl_NL: We hebben de inhoud van uw winkelwagentje niet verwijderd, voor het geval dat u misschien de inhoud ervan wilt bewerken.

en: &laquo; Continue Shopping
nl_NL: &laquo; Doorgaan met winkelen

en: Proceed to Checkout &raquo;
nl_NL: Kopen &raquo; &raquo;

en: Your shopping cart is currently empty.
nl_NL: Uw winkelwagen is momenteel leeg.

en: Local Tax rates.
nl_NL: Locale belasting tarieven.

en: Tax rates for Other Countries.
nl_NL: BTW-tarieven voor Andere Landen

en: Tax Band
nl_NL: BTW Band

en: All Zones
nl_NL: Alle Zones

en: Check your tax zone
nl_NL: Controleer BTW zone

en: Status not accepted:
nl_NL: Status niet geaccepteerd:

en: Testing: authorizenet IPN -
nl_NL: Testen: authorizenet IPN -

en: Product feed for %1$s
nl_NL: Product-feed voor %1$s

en: eShop: Accessible e-commerce plugin for Wordpress
nl_NL: eShop: Een toegankelijke e-commerce plugin voor WordPress

en: Products
nl_NL: Producten

en: Authors
nl_NL: Auteurs

en: Show products for
nl_NL: Toon producten voor

en: Products Table
nl_NL: Producttabel

en: A reference table for identifying products
nl_NL: Een referentie tabel voor de identificatie van producten

en:  Some products were marked as not available due to missing information, check the individual product pages.
nl_NL:  Sommige producten zijn gemarkeerd als onbeschikbaar omdat er informatie ontbreekt. Controleer de productpagina's.

en:  Some products were marked as not available as no stock was found.
nl_NL:  Sommige producten zijn gemarkeerd als onbeschikbaar omdat er geen voorraad is gevonden.

en: Products have been updated.
nl_NL: Producten zijn bijgewerkt.

en: Sort Products by &raquo;
nl_NL: Producten sorteren van »

en: Featured
nl_NL: Aanbevolen

en: S/R
nl_NL: S / R

en: Number of Purchases
nl_NL: Aantal aankopen

en: Marked as Featured
nl_NL: Gemarkeerd als Aanbevolen

en: Product on sale
nl_NL: Producten in uitverkoop

en: Sale
nl_NL: Uitverkoop

en: Product On Sale
nl_NL: Product in Uitverkoop

en: Update Products
nl_NL: Producten Bijwerken

en: All
nl_NL: Alle

en: Shipping Rates
nl_NL: Verzend Tarieven

en: Countries
nl_NL: Landen

en: is not valid.
nl_NL: is niet geldig.

en: State:
nl_NL: Staat:

en: Country:
nl_NL: Land:

en: You cannot delete all the Countries!
nl_NL: U kunt niet alle landen verwijderen!

en: Country Shipping Zones changed successfully.
nl_NL: Land Verzenden Zones succesvol gewijzigd.

en: Country Shipping Zones
nl_NL: Land Verzenden Zones

en: &#8220;Code&#8221; is the 2 letter state abbreviation, followed by &#8220;Country Name,&#8221; then the shipping &#8220;Zone&#8221; (use 1-5).
nl_NL: "Code" is de afkorting van de staat 2 letters, gevolgd door "Landnaam" en vervolgens de scheepvaart "Zone" (gebruik 1-5).

en: &#8220;List&#8221; promotes that country to appear at the top of the list.
nl_NL: "Lijst" bevordert dat land te verschijnen op de top van de lijst.

en: Warning: deleting all will cause eShop to stop functioning.
nl_NL: Waarschuwing: het verwijderen van alle e-shop zal veroorzaken om te stoppen met functioneren.

en: Shipping Zones
nl_NL: Verzenden Zones

en: List
nl_NL: Lijst

en: Country name
nl_NL: Naam van het land

en: Update Shipping Zones
nl_NL: Update Verzenden Zones

en: Specific Shipping Zones changed successfully
nl_NL: Specifieke Verzenden Zones succesvol gewijzigd

en: State/County/Province Shipping Zones
nl_NL: Staat / Graafschap / provincie Verzenden Zones

en: &#8220;Code&#8221; is the 4 letter(maximum usual is 2) abbreviation and must be unique, followed by &#8220;Name&#8221;, then the shipping &#8220;Zone&#8221; (use 1-5).
nl_NL: "Code" is het 4-letter (maximaal gebruikelijk is 2) afkorting en moet uniek zijn, gevolgd door "Naam", dan is de scheepvaart "Zone" (gebruik 1-5).

en: Example: AZ, Arizona,4
nl_NL: Voorbeeld: AZ, Arizona, 4

en: Warning: deleting all may cause eShop to stop functioning.
nl_NL: Waarschuwing: het verwijderen van alle e-shop kan veroorzaken om te stoppen met functioneren.

en: Set State/County/Province
nl_NL: instellen Staat / Graafschap / provincie

en: Use All
nl_NL: Gebruik Alle

en: Statename
nl_NL: naam staat

en: Class
nl_NL: Klasse

en: <strong>Error</strong> the following were not valid amounts:
nl_NL: <strong>Fout</strong> werden de volgende bedragen niet geldig:

en: Shipping Rates changed successfully.
nl_NL: Verzenden Tarieven succesvol gewijzigd.

en: The following are the shipping rates by class and zone.
nl_NL: De volgende tarieven zijn de verzendkosten per klasse en zone.

en: <strong>Warning:</strong> changing which method you use <em>may</em> affect the full table of shipping rates. To change from one method to another, first <em>update</em>	your choice, and the relevant table will then appear.
nl_NL: <strong>Waarschuwing: het</strong> veranderen van de methode die u gebruikt, <em>kan</em> invloed op de tarieven van de volledige tabel van de scheepvaart. Voor het wijzigen van de ene methode naar de andere, eerste <em>update</em> uw keuze, en de desbetreffende tabel zal dan verschijnen.

en: Shipping rate calculation
nl_NL: Verzenden tariefberekening

en: ( per quantity of 1, prices reduced for additional items )
nl_NL: (Per hoeveelheid van 1, daalden de prijzen voor extra items)

en: ( once per shipping class no matter what quantity is ordered )
nl_NL: (Eenmaal per klasse verzendkosten ongeacht welke hoeveelheid is besteld)

en: ( one overall charge no matter what quantity is ordered )
nl_NL: (Een algemene heffing ongeacht welke hoeveelheid is besteld)

en: ( by weight &amp; zone. )
nl_NL: (Door het gewicht & zone.)

en: Method
nl_NL: Methode

en: Shipping Zones by (for Methods 1-3)
nl_NL: Verzend-zones per (voor Methodes 1-3)

en: Number of Zones to utilise
nl_NL: Aantal zones te gebruiken

en: Default Zone for unknown State/County/Province
nl_NL: Standaard Zone voor onbekende Staat / Graafschap / provincie

en: Show Shipping Zones on Shipping Rates Page
nl_NL: Toon Verzend-zones op Verzendkosten Pagina

en: Default country
nl_NL: Standaard land

en: Default State/County/Province
nl_NL: Standaard Regio / Provincie

en: Shipping Modes (by weight) - 1 mode per line
nl_NL: Verzenden modi (in gewicht) - 1 stand per lijn

en: Weight units
nl_NL: Gewicht eenheden

en: Update Shipping rate calculation
nl_NL: Update verzendkosten berekenen

en: Shipping Classes and Zones
nl_NL: Verzenden klassen en Zones

en: Shipping rates by class and zone
nl_NL: Verzend tarieven per klasse en zone

en: A
nl_NL: Een

en: Update Shipping Rates
nl_NL: Update Verzend Tarieven

en: Shipping Modes, by weight and zone
nl_NL: Verzendingsmogelijkheden, door het gewicht en de zone

en: Shipping Zones by
nl_NL: Verzenden zones door

en: Max weight allowed
nl_NL: Max toegestane gewicht

en: <small>Warning: if weight of the order goes above this value the shipping value may be zero.</small>
nl_NL: <small>Waarschuwing: als de hoogte van de bestelling boven dit bedrag komt, mogen de verzendkosten op nul.</small>

en: No modes setup
nl_NL: Geen setup modes

en: The Stylesheet Has Been Updated
nl_NL: De stylesheet is bijgewerkt

en: Default style has been applied.
nl_NL: Default stijl is toegepast.

en: Default style has been turned off.
nl_NL: Default stijl is uitgeschakeld.

en: <strong>Warning!</strong> The css file is not currently editable/writable! File permissions must first be changed.
nl_NL: <strong>Let op!</strong> Het CSS-bestand is momenteel niet  beschrijfbaar! Bestandspermissies moeten eerst worden gewijzigd.

en: Your active theme has an eshop style sheet, eshop.css, and will be used in preference to the default style below. Therefore changes made via the style editor below will not show on your site.
nl_NL: Uw actieve thema heeft een eshop style sheet, eshop.css, en zal worden gebruikt in plaats van de standaard stijl hieronder. Daarom wijzigingen die zijn aangebracht via de Style Editor hieronder wordt niet weergegeven op uw site.

en: Default style is used by default. You can edit this via the editor below, or choose not to use it.
nl_NL: Standaard stijl wordt standaard gebruikt. U kunt deze via de editor onder, of kiezen niet te gebruiken.

en: Use Default Style
nl_NL: Gebruik Default Style

en: Amend
nl_NL: Wijzig

en: Use this simple <abbr><span class="abbr" title="Cascading Style Sheet">CSS</span></abbr> file editor to modify the default style sheet file.
nl_NL: Gebruik deze eenvoudige <span class="abbr" title="Cascading Style Sheet"><abbr>CSS-bestand</abbr></span> openen in een editor sheet aan te passen de standaard stijl.

en: Edit Style
nl_NL: Stijl bewerken

en: Sorry. The file you are looking for could not be found
nl_NL: Sorry. Het bestand dat u zoekt kan niet gevonden worden

en: Comparing Current Style with latest installed version of eShop
nl_NL: Huidige stijl vergelijken met de nieuwste geïnstalleerde versie van eShop

en: Latest(from plugin)
nl_NL: Laatste (vanaf plugin)

en: Current (in use)
nl_NL: Huidige (in gebruik)

en: There may have been updates to the style.
nl_NL: Er zijn wellicht aanpassingen aan de style gedaan.

en: Compare Current Style with latest installed version of eShop.
nl_NL: Vergelijk Huidige stijl geïnstalleerd met de nieuwste versie van eShop.

en: Your CSS matches that included with eShop.
nl_NL: Je CSS komt overeen met die van eShop.

en: ERROR! eShop requires that the %1$s and %2$s directories are writable before the plugin can be activated.
nl_NL: FOUT! eShop vereist dat de %1$s en %2$s directories schrijfbaar zijn voordat de plugin kan worden geactiveerd.

en: Automatic default email
nl_NL: Automatische standaard e-mail

en:  Notification
nl_NL: Kennisgeving

en: Admin Order Form email
nl_NL: Admin Bestelformulier e-mail

en: eShop Settings
nl_NL: Instellingen eShop

en: <a href="http://wordpress.org/support/plugin/eshop">Wordpress forums</a>
nl_NL: <a href="http://nl.forums.wordpress.org/" target="_blank">WordPress forum</a> (Nederlands)

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Special Pages
nl_NL: Speciale pagina&#39;s

en: eShop Base product data has been reset.
nl_NL: eShop Base product data is gereset.

en: eshop Settings have been updated.
nl_NL: eshop instellingen zijn bijgewerkt.

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Cheatin&#8217; uh?
nl_NL: Vals aan het spelen?

en: Live
nl_NL: Leven

en: Testing
nl_NL: Testen

en: Orders per page
nl_NL: Bestellingen per pagina

en: Records deleted
nl_NL: Records geschrapt

en: Delete all orders and reset all stats <small>(this action cannot be undone)</small>
nl_NL: Verwijder alle bestellingen en alle stats gereset <small>(deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt)</small>

en: Notes changed successfully.
nl_NL: Opmerkingen gewijzigd succes.

en: Error: Notes were not changed.
nl_NL: Fout: Notes werden niet veranderd.

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Date/Time
nl_NL: Datum / tijd

en: Contains Downloads
nl_NL: Bevat Downloads

en: Bulk
nl_NL: Grootste deel

en: Profile for %1$s
nl_NL: Profiel voor %1$s

en: Change Orders Status
nl_NL: Verander order status

en: Mark orders as:
nl_NL: Markeer orders als:

en: Complete Order Deletion
nl_NL: Complete Order Verwijdering

en: Orders that are
nl_NL: Bestellingen die zijn

en: hours old
nl_NL: uur oud

en: There are no %s orders.
nl_NL: Er zijn geen %s bestellingen.

en: That order has now been deleted from the system.
nl_NL: Deze bestelling is inmiddels verwijderd uit het systeem.

en: Active Order
nl_NL: Actieve Bestel

en: Pending Order
nl_NL: In afwachting van Orde

en: Orders Awaiting Payment
nl_NL: Orders In afwachting van betaling

en: Shipped Order
nl_NL: De bestelling verzonden

en: Deleted Order
nl_NL: Verwijderde Bestelling

en: Failed Order
nl_NL: Bestel mislukt

en: Active Orders
nl_NL: Actieve bestellingen

en: Pending Orders
nl_NL: In afwachting van Orders

en: Failed Orders
nl_NL: Bestellingen mislukt

en: Shipped Orders
nl_NL: Bestellingen worden verzonden

en: Deleted Orders
nl_NL: Verwijderde Orders

en:  hours
nl_NL: uur

en: 1 day
nl_NL: 1 dag

en: Deleted orders older than
nl_NL: Verwijderde orders ouder dan

en: have now been <strong>completely</strong> deleted.
nl_NL: zijn nu <strong>volledig</strong> gewist.

en: There was an error, and nothing has been deleted.
nl_NL: Er was een fout, en niets is geschrapt.

en: Order status changed successfully.
nl_NL: Order status succesvol gewijzigd.

en: No orders were selected.
nl_NL: Geen orders werden geselecteerd.

en: Download allowance increased.
nl_NL: Download uitkering verhoogd.

en: Download allowance decreased.
nl_NL: Toegestane downloads verlaagd.

en: Mark order as:
nl_NL: Mark orde als:

en: Admin Note:
nl_NL: Admin Opmerking:

en: Edit admin note
nl_NL: bewerk admin nota

en: Add admin note
nl_NL: Voeg admin nota

en: Increase download allowance by 1
nl_NL: Verhoog download uitkering per 1

en: Increase
nl_NL: Verhogen

en: Decrease download allowance by 1
nl_NL: Verlaag aantal downloads per 1

en: Decrease
nl_NL: Verlagen

en: Affiliate Reference:
nl_NL: Affiliate Referentie:

en: Send a form email
nl_NL: Stuur een e-mail formulier

en: (sends a form email)
nl_NL: (Stuurt een e-mail formulier)

en: Notes
nl_NL: Opmerkingen

en: Admin Note
nl_NL: Opmerking Admin

en: Note for customer (will be displayed on their order view page)
nl_NL: Noot voor de klant (zal worden weergegeven op hun bestelling pagina)

en: Completely delete this order?
nl_NL: eze bestelling volledig verwijderen ?

en: <small><strong>Warning:</strong> this order will be completely deleted and cannot be recovered at a later date.</small>
nl_NL: <small><strong>Waarschuwing:</strong> deze bestelling zal volledig worden verwijderd en kunnen niet worden verhaald op een later tijdstip.</small>

en: Return
nl_NL: Terug

en: Option Set Deleted
nl_NL: Optie instellen Schrappen

en: Only the first option field is used for this type.
nl_NL: Alleen het eerste optie-veld wordt bij dit type gebruikt.

en: Option Set Updated
nl_NL: Optie instellen Bijgewerkt

en: Option Set Created
nl_NL: Optie Set Gemaakt

en: Sorry that name isn't allowed. Try another name.
nl_NL: Sorry die naam is niet toegestaan. Probeer een andere naam.

en: <strong>Warning:</strong> Changing these will affect <strong>all</strong> products using these options
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> Het wijzigen van deze van invloed op <strong>alle</strong> producten met behulp van deze opties

en: Display Name
nl_NL: Schermnaam

en: Set display type
nl_NL: Stel het type display in

en: Checkboxes
nl_NL: Checkboxen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Textarea
nl_NL: Tekstvak

en: Short Admin Name
nl_NL: Korte Admin Naam

en: Options for
nl_NL: Opties voor

en: Existing Option Sets
nl_NL: Bestaande optie stelt

en: Option sets reference table
nl_NL: Optie-sets referentietabel

en: Admin Name
nl_NL: Admin Naam

en: Public Name
nl_NL: Publieke Naam

en: Create New Option Set
nl_NL: Nieuwe optie Set

en: Create
nl_NL: Creëren

en: bank awaiting payment -
nl_NL: bank in afwachting van betaling -

en: Testing: bank awaiting payment -
nl_NL: Testen: bank in afwachting van betaling -

en: A bank purchase was made
nl_NL: Er is een bank aankoop gedaan

en: eShop Base Options
nl_NL: eShop Base Opties

en: Brand
nl_NL: Merk

en: Condition
nl_NL: Conditie

en: Product expiry in days
nl_NL: Product loopt af in .. dagen

en: Product type
nl_NL: Productsoort

en: Payment Accepted <small> comma delimited list of payment methods available.</small>
nl_NL: Betaling geaccepteerd <small>door komma&#39;s gescheiden lijst van de betaalmethodes beschikbaar.</small>

en: This resets all product data entered on the <a href="admin.php?page=eshop-base.php">eShop Base Products</a> page.
nl_NL: Hiermee worden alle productgegevens op de <a href="admin.php?page=eshop_base.php">eShop Base Producten</a> pagina gereset.

en: Reset Now
nl_NL: Nu Reset

en: eShop Base settings updated.
nl_NL: eShop Base instellingen bijgewerkt.

en: Continue Shopping Link
nl_NL: Doorgaan met winkelen Link

en: Links to extra pages
nl_NL: Links naar extra pagina&#39;s

en: Automatically created pages
nl_NL: Automatisch aangemaakte pagina

en: If you enter the page id of your main Shop page, then eShop will use that for the <strong>Continue Shopping</strong> link. Leave this blank and eShop will either link to the last product, or to the main page of your site automatically.
nl_NL: Als u de pagina id van uw belangrijkste winkel pagina opgeeft, dan zal eShop daar gebruik van maken voor de link <strong>Doorgaan met winkelen.</strong> Laat dit leeg en e-shop zal een koppeling maken naar het laatste product, of naar de hoofdpagina van uw site.

en: Shop Page - page id number
nl_NL: Winkel Page - pagina ID-nummer

en: These links automatically appear on the checkout page.
nl_NL: Deze links worden automatisch weergegeven op de kassa pagina.

en: Shipping rates - page id number
nl_NL: Verzend tarieven - pagina ID-nummer

en: Privacy Policy - page id number
nl_NL: Privacy Policy - pagina ID-nummer

en: Help - page id number
nl_NL: Help - pagina ID-nummer

en: Tax rates - page id number
nl_NL: BTW-tarieven - pagina ID-nummer

en: <strong>Warning:</strong> Changes made here amend the page id of the automatically created pages - change with extreme care.
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> Veranderingen hier wijzigen de pagina id van de automatisch aangemaakte pagina - veranderen met uiterste zorg besteed.

en: Cart - page id number
nl_NL: Winkelwagen - pagina ID-nummer

en: Checkout - page id number
nl_NL: Afrekenen - pagina ID-nummer

en: Successful payment  - page id number
nl_NL: Succesvolle betaling - pagina ID-nummer

en: Cancelled payment - page id number
nl_NL: Geannuleerd betaling - pagina ID-nummer

en: Downloads - page id number
nl_NL: Downloads - pagina ID-nummer

en: The Privacy Policy page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Privacy Policy pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Help page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Help pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Shipping rates page needs to be a valid page id number.
nl_NL: The Verzendkosten pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Main Shop page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Algemene Shop pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Cart page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Winkelwagen-pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Cancelled payment page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Geannuleerde Betaling pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Checkout page needs to be a valid page id number.
nl_NL: De Afrekenen pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: The Successful payment page needs to be a page id number.
nl_NL: De succesvolle betaling pagina moet een pagina id-nummer.

en: The Downloads page needs to be a page id number.
nl_NL: De Downloads pagina moet een pagina id-nummer.

en: Tax rates page ID was not a valid page id number.
nl_NL: De BTW-tarieven pagina moet een geldig pagina id-nummer zijn.

en: eShop Page settings updated.
nl_NL: eshop Pagina-instellingen bijgewerkt.

en: eShop Downloads Only
nl_NL:  eShop Alleen Downloads

en: eShop emails
nl_NL: eShop e-mails

en: Download attempts
nl_NL: Download pogingen

en: As some downloads can be quite large, people may experience errors if they try and download all files in one go.
nl_NL: Zoals sommige downloads kunnen behoorlijk groot worden, mensen kunnen fouten ervaren als ze proberen alle bestanden in een keer te downloaden.

en: Hide download all form
nl_NL: Verberg download alle vormen

en: Change this setting only if you are using eShop for downloadable sales only, reduces the checkout form to bare minimum.
nl_NL: Wijzig deze instelling wanneer je eShop alleen voor de verkoop van downloads gebruikt. Reduceert het betalingsformulier tot een minimum.

en: Downloads Only
nl_NL: Alleen Downloads

en: By default the Downloads code and url is hidden from the Cash/Bank emails, as they have not been paid for.
nl_NL: Standaard wordt de Download code en url verborgen bij Cash/Bank e-mails omdat deze dan nog niet betaald zijn.

en: Show Download details in emails
nl_NL: Toon Download gegevens in e-mails.

en: Number of download attempts should be numeric, a default of 3 has been applied.
nl_NL: Aantal download pogingen moeten worden numeriek, een standaard van 3 is toegepast.

en: eShop Download settings updated.
nl_NL: eShop Download instellingen bijgewerkt.

en: eShop Discounts
nl_NL: eShop Kortingen

en: In all cases deleting the entry will disable the discount.
nl_NL: In alle gevallen is het item te verwijderen schakelt u de korting.

en: Spend over to get free shipping
nl_NL: Breng over naar gratis verzending te krijgen

en: "Spend over to get free shipping" must be numeric!
nl_NL: "Breng over naar gratis verzending krijgen" moet numeriek zijn!

en: Either "Spend" or "% Discount" was not valid so both values were unset!
nl_NL: Ofwel "Uitgave" of "% Korting" was leeg dus beide waarden werden uitgeschakeld!

en: "Spend" and "% Discount" must be numeric!
nl_NL: "Spend" en "&#37; korting" moet numeriek zijn!

en: <strong>Warning</strong> % Discount is equal to or over 100%!
nl_NL: <strong>Waarschuwing</strong> &#37; korting is gelijk aan of meer dan 100%!

en: eShop Discount settings updated.
nl_NL: eShop Kortingsinstellingen zijn bijgewerkt.

en: Orders Display
nl_NL: Bestellingen Weergave

en: Display Options
nl_NL: Weergave Opties

en: Cart Options
nl_NL: Opties winkelwagen

en: Checkout Options
nl_NL: Afrekenen Opties

en: Cron Email address
nl_NL: Cron E-mail adres

en: eShop From email address
nl_NL: eShop Van e-mail adres

en: Available business email addresses
nl_NL: Beschikbaar zakelijke e-mailadressen

en: Options per product
nl_NL: Opties per product

en:  <small>(Warning: setting this will make all products have zero stock, each one will have to be set manually.</small>)
nl_NL: <small>(Waarschuwing: deze instelling zal alle producten op geen voorraad zetten, elk product moet handmatig worden ingesteld.)</small>

en: Min/Max Quantities
nl_NL: Min/Max Aantallen

en: Minimum purchase quantity per product (leave blank for no limit)
nl_NL: Minimum aantal per product (laat leeg voor onbeperkt)

en: Maximum purchase quantity per product (leave blank for no limit)
nl_NL: Maximimun aantal per product (laat leeg voor onbeperkt)

en: Use Sale prices
nl_NL: Gebruik Uitverkoopsprijs

en: For site wide display of Product Details, can be amended per product by the addition of the shortcode <code>[eshop_details]</code>
nl_NL: Voor weergave van de site breed Product Details, kan worden gewijzigd per product door de toevoeging van de shortcode <code>[eshop_details]</code>

en: Add product details section to every page with details to display. <small>(adding the shortcode will override settings here)</small>
nl_NL: Voeg product details sectie om elke pagina met details weer te geven. <small>(Toevoeging van de shortcode instellingen zal even overschrijven)</small>

en: (changes the standard class)
nl_NL: (Verandert de standaard klasse)

en: Show
nl_NL: Tonen

en: (which details, separated by commas, to show and in which order - acceptable values and the default order: sku, description, options, optionset, shipping)
nl_NL: (welke details, gescheiden door komma's, om te laten zien en in welke volgorde - aanvaardbare waarden en de standaard volgorde: sku, beschrijving, options, optionset, shipping)

en: Option Hide
nl_NL: Optie verbergen

en: (which details, separated by commas, to hide from the options and options sets and in which order - acceptable values: price, saleprice, tax, download, weight, filesize, stockqty)
nl_NL: (welke details, gescheiden door komma's, te verbergen uit de opties en optie-sets en in welke volgorde - aanvaardbare waarden: price, saleprice, tax, download, weight, filesize, stockqty)

en: Out of Stock message
nl_NL: Niet op voorraad bericht

en: General product settings.
nl_NL: Algemene product-instellingen.

en: Symbol
nl_NL: Symbool

en: Use an add to cart image or button?
nl_NL: Gebruik een toevoegen aan winkelwagen afbeelding of knop?

en: Button
nl_NL: Knop

en: Add to cart, without going to cart page. This may not be suitable for all themes. Works best when displaying the full cart from the eShop Cart Widget.
nl_NL: Voeg toe aan winkelwagen zonder naar de winkelwagenpagina te gaan. Mogelijk niet geschikt voor alle thema's. Werkt het beste als de eShop Widget de volledige winkelwagen weergeeft.

en: Add text before or after addtocart form (will not appear in listings) - will accept HTML
nl_NL: Voeg tekst toe voor of na het formulier Toevoegen aan Winkelwagen (niet in lijstweergave) - accepteert HTML

en: Text to add
nl_NL: Toe te voegen text

en: Placement
nl_NL: Plaatsing

en: Before
nl_NL: Voor

en: After
nl_NL: Na

en: Show add to cart forms on WordPress post listings. <span class="warn"><span>Warning</span> this can invalidate your html!</span>
nl_NL: Toon aan winkelwagen toevoegen formulieren op WordPress post aanbiedingen. <span class="warn"><span>Waarschuwing:</span> dit kan je html ongeldig!</span>

en: Hide sub pages from menu until top level page is visited.
nl_NL: Verberg sub-pagina&#39;s uit het menu tot en met top-level pagina wordt bezocht.

en: Hide cart and checkout pages until items are in cart.
nl_NL: Verberg kar en kassa&#39;s tot items in uw winkelwagen.

en: Add image to search results
nl_NL: Afbeelding toevoegen aan de zoekresultaten

en: All pages and posts
nl_NL: Alle pagina&#39;s en berichten

en: eShop products pages and posts only
nl_NL: eShop producten pagina&#39;s en berichten alleen

en: Display eShop credits
nl_NL: Toon eShop credits

en: Percentage size of thumbnail image shown in cart - leave blank to not show the image.
nl_NL: Percentage grootte van de thumbnail getoond in de winkelwagen - leeg laten om niet het beeld laten zien.

en: Hide the Additional information form fields.
nl_NL: Verberg de Aanvullende informatie formuliervelden.

en: Hide the shipping address form fields.
nl_NL: Verberg het verzendadres formuliervelden.

en: Minimal checkout form. (this also disables shipping costs)
nl_NL: Minimaal bestelformulier. (Dit schakelt ook verzendkosten ook uit)

en: Add a required checkbox to the checkout.
nl_NL: Voeg een vereist checkbox toe voor de kassa.

en: Text for the required checkbox.
nl_NL: Tekst voor de vereiste te schakelen.

en: Page id (transforms text above into a link).
nl_NL: Page id (transformeert tekst boven in een link).

en: Allow users to sign up to your site.
nl_NL: Waarmee gebruikers zich kunnen aanmelden bij uw site.

en: Change sign up text.
nl_NL: Verander aanmelden tekst.

en: Allow zero cost orders.
nl_NL: Laat nul kosten orders toe.

en: Disable WP Supercache for eShop pages including cart, checkout and pages using shortcodes.
nl_NL: Schakel WP Supercache voor eShop bladzijden, inclusief de kar, kassa en pagina&#39;s met behulp van shortcodes.

en: Orders per page should be numeric, a default of 10 has been applied.
nl_NL: Bestellingen per pagina moet worden numeriek, een standaard van 10 is toegepast.

en: Options per product should be numeric and be greater than 0, a default of 3 has been applied.
nl_NL: Opties per product moeten worden numerieke en groter zijn dan 0, een standaard van 3 is toegepast.

en: The number entered for the image in the cart must be numeric, a default of 75 has been applied.
nl_NL: Het aantal ingeschreven voor het beeld in de kar moet numeriek zijn, een standaard van 75 is toegepast.

en: Currency Symbol was missing, the default $ has been applied.
nl_NL: Valutasymbool ontbrak, is het standaard $ is toegepast.

en: You must have a Merchant Gateway selected before you can go live!
nl_NL: U moet beschikken over een Merchant Gateway geselecteerd voordat je kunt gaan leven!

en: You must have set an eShop from email address before you can go live!
nl_NL: Je moet in dit geval een e-shop van de e-mail adres voordat je kunt gaan leven!

en: eShop general settings updated.
nl_NL: eShop algemene instellingen bijgewerkt.

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Cash
nl_NL: Geld

en: Bank (wire transfer)
nl_NL: Bank (overboeking)

en: ogone
nl_NL: Ogone

en: Business Location
nl_NL: Vestigingsplaats

en: Don't forget to set the<br /><a href="%s">State/County/Province</a><br />on the shipping pages.
nl_NL: Vergeet niet om de<br /><a href="%s">Regio/Provincie</a><br />op de verzendkosten pagina's in te stellen.

en: Currency Code
nl_NL: Valuta Code

en: Pounds Sterling
nl_NL: Pond Sterling

en: U.S. Dollars
nl_NL: US Dollars

en: Argentinean Pesos
nl_NL: Argentijnse Peso

en: Australian Dollars
nl_NL: Australische Dollars

en: Brazilian Real
nl_NL: Braziliaanse Real

en: Bulgarian Lev
nl_NL: Bulgaarse Lev

en: Canadian Dollars
nl_NL: Canadese Dollars

en: Czech Koruna
nl_NL: Tsjechische Kroon

en: Danish Krone
nl_NL: Deense Kroon

en: Hungarian Forint
nl_NL: Hongaarse Forint

en: Indian Rupee
nl_NL: Indiase roepie

en: Israeli Shekel
nl_NL: Israëlische Shekel

en: Lithuanian Litas
nl_NL: Litouwse Litas

en: Mexican Peso
nl_NL: Mexicaanse Peso

en: New Zealand Dollar
nl_NL: Nieuw-Zeelandse Dollar

en: Norwegian Krone
nl_NL: Noorse Kroon

en: Philippine Pesos
nl_NL: Filippijnse Peso&#39;s

en: Polish Zloty
nl_NL: Poolse Zloty

en: Ringgit Malaysia
nl_NL: Ringgit Maleisië

en: South African Rand
nl_NL: Zuid-Afrikaanse Rand

en: Swedish Krona
nl_NL: Zweedse Kroon

en: Swiss Franc
nl_NL: Zwitserse Franc

en: Turkish Lira
nl_NL: Turkse Lira

en: Accept payment by Paypal
nl_NL: Accepteer betalingen via Paypal

en: Main account Email address
nl_NL: Hoofdrekening E-mail address

en: Secondary Email address
nl_NL: Aanvullend E-mail address

en: Send buyers email address to paypal?
nl_NL: Stuur kopers e-mail adres aan PayPal?

en: This affects the form that Paypal shows to the customer.
nl_NL: Dit beïnvloed het formulier dat PayPal aan de klant toont.

en: <strong>Note:</strong> Please note that we can longer offer free support for this gateway on the plugin's forums or via the plugin's documentation.
nl_NL: <strong>Let op:</strong> We kunnen helaas geen gratis ondersteuning meer bieden voor deze poort op het forum of via de documentatie.

en: <strong>Warning:</strong> Payson has a minimum purchase value of 4 SEK (when last checked). All payments to Payson are in SEK, irrespective of settings above.
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> Payson heeft een minimale waarde van de aankopen van 4 SEK (wanneer laatst gecontroleerd). Alle betalingen aan Payson in SEK, ongeacht de instellingen hierboven.

en: Accept payment by Payson
nl_NL: Accepteer betaling door Payson

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Cart Description
nl_NL: Beschrijving winkelwagen

en: Min. Cart value
nl_NL: Min. Winkelwagen waarde

en: Accept payment by iDeal Lite
nl_NL: Accepteren betaling via iDeal Lite

en: Use Rabobank, ING Bank or Simulator
nl_NL: Gebruik Rabobank, ING Bank of Simulator

en: Hash Key
nl_NL: Hekje

en: For Simulator use "Password"
nl_NL: Voor het gebruik Simulator "Password"

en: For Simulator use "123456789"
nl_NL: Voor het gebruik Simulator "123456789"

en: Sub ID
nl_NL: Sub-ID

en: Unless you know what you're doing. Leave this to "0"
nl_NL: Tenzij je weet wat je aan het doen bent. Laat dit op "0"

en: Use "true" if required, otherwise leave blank
nl_NL: Gebruik "true" indien gewenst, anders leeg laten

en: Order notifications are sent to this address.
nl_NL: Bestel kennisgevingen worden verzonden naar dit adres.

en: Description for the iDEAL payment
nl_NL: Beschrijving voor de iDEAL-betaalknop

en: <strong>Warning:</strong> All payments to eProcessingNetwork are in USD, irrespective of settings above. In test mode totals ending in a single cent are always failed.
nl_NL: <strong>Waarschuwing:</strong> Alle betalingen aan eProcessingNetwork zijn in USD, ongeacht de instellingen hierboven. In testmodus totalen, eindigend in een cent zijn altijd mislukt.

en: Accept payment by eProcessingNetwork
nl_NL: Accepteer betaling door eProcessingNetwork

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: <strong>Note:</strong> payment by other means, usually used for offline payments.
nl_NL: <strong>Let op:</strong> betaling met andere middelen, meestal gebruikt voor offline betalingen.

en: Accept cash payments
nl_NL: Accepteer betalingen in cash

en: Change Cash name to
nl_NL: Verander Cash naam

en: <strong>Note:</strong> payment by other means, such as wire transfer - behaves just like Cash.
nl_NL: <strong>Let op:</strong> betaling met andere middelen zoals overboekingen gedragen zich als Cash.

en: Accept bank payments
nl_NL: Accepteer betalingen via de bank

en: Change bank name to
nl_NL: Verander bank naam naar

en: Accept webtopay payments
nl_NL: Accepteer betalingen webtopay

en: Webtopay user ID
nl_NL: Webtopay gebruikers-ID

en: Webtopay language (ENG ESP EST FIN FRE GEO GER ITA LAV LIT NOR POL ROU RUS SPA SWE)
nl_NL: Webtopay taal (ENG ESP EST FIN FRE GEO GER LAV ITA LIT NOR POL ROU RUS SPA SWE)

en: Webtopay project ID
nl_NL: Webtopay project-ID

en: Webtopay signature password
nl_NL: Webtopay handtekening vergeten

en: Accept payment by Authorize.net
nl_NL: Accepteer betaling door Authorize.net

en: Transaction Key
nl_NL: Transactie Sleutel

en: MD5-Hash Phrase(was Secret Answer)
nl_NL: MD5-hash zin (was Geheim Antwoord)

en: Cart description
nl_NL: Winkelwagen beschrijving

en: Use Developer test account when in test mode.
nl_NL: Gebruik een Ontwikkelaars test rekening wanneer in test modus.

en: Accept payment by ogone
nl_NL: Accepteer betaling door Ogone

en: All fields are required.
nl_NL: Alle velden zijn verplicht.

en: The following information must be entered at ogone
nl_NL: De volgende informatie moet worden ingevoerd bij Ogone

en: The following 2 links need to be entered into the Technical information > transaction feedback page.
nl_NL: De volgende 2 links moeten worden opgenomen in de Technische informatie > transactie feedback pagina.

en: HTTP redirection in the browser/URL of the merchant's post-payment page:
nl_NL: HTTP-omleiding in de browser / URL na de betaling van de handelaar pagina:

en: If the payment's status is "accepted", "on hold" or "uncertain".
nl_NL: Als de betalings status "geaccepteerd", "on hold" of "onzeker" is.

en: If the payment's status is "cancelled by the client" or "too many rejections by the acquirer".
nl_NL: Als de betalingsstatus "geannuleerd door de klant" of "te veel afwijzingen door de overnemende partij" is.

en: The following link needs to be entered into the Technical information > Data and origin verification page.
nl_NL: De volgende link moet worden opgenomen in de Technische informatie > Data en de oorsprong verificatie pagina.

en: Checks for e-Commerce:
nl_NL: Controles voor e-commerce:

en: URL of the merchant page containing the payment form that will call the page:orderstandard.asp
nl_NL: URL van de koopman pagina met de betaling vorm die zal bellen met de pagina: orderstandard.asp

en: SHA Passphrases - set SHA-OUT &amp; SHA-IN to the same value.
nl_NL: SHA Wachtwoorden - set SHA-SHA-& OUT IN op dezelfde waarde.

en: No Merchant Gateway selected, eShop has been put in Test Mode
nl_NL: Geen Merchant Gateway geselecteerd, e-shop is gebracht in testmodus

en: eShop Merchant Gateways updated.
nl_NL: eShop Merchant Poorten bijgewerkt.

en: Enable Tax
nl_NL: BTW Inschakelen

en: eShop Tax Settings
nl_NL: eShop BTW Instellingen

en: eShop Tax Rates
nl_NL: eShop BTW Waarden

en: Tax by (Shipping) Zones
nl_NL: BTW per (Verzendings) Zone

en: Number of Tax bands
nl_NL: Aantal BTW banden

en: Tax shipping?
nl_NL: BTW over verzendkosten?

en: No, or select tax band
nl_NL: Nee, of selecteer BTW band

en: Local Tax rates (for your Country).
nl_NL: Locale BTW waarden (in jouw land).

en: Will appear here once number of bands has been set.
nl_NL: Zal hier verschijnen als het aantal banden in ingesteld.

en: Number of tax bands should be numeric.
nl_NL: Aantal BTW banden moet een numerieke waarde zijn.

en: Unknown tax rate should be numeric
nl_NL: Onbekende BTW waarde moet een numerieke waarde zijn

en: eShop Sales Tax settings updated.
nl_NL: eShop BTW instellingen bijgewerkt.

en: Displays eShop cart
nl_NL: Geeft de eShop winkelwagen weer

en: eShop Cart (Improved)
nl_NL: eShop Winkelwagen (Verbeterd)

en: <span>%s</span> cart total.
nl_NL: <span>%s</span> totaal.

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: What to show
nl_NL: Wat laten zien

en: Just totals
nl_NL: Alleen totalen

en: Full Cart
nl_NL: Volle Winkelwagen

en: Show when empty
nl_NL: Toon leeg

en: Total Number of Items
nl_NL: Totaal Aantal Items

en: Total Quantity of Items
nl_NL: Totale Hoeveelheid Items

en: Cart Total
nl_NL: Totaal

en: Image + Text
nl_NL: Afbeelding + Tekst

en: Text to show when Cart is empty:
nl_NL: Tekst om te tonen bij lege Winkelwagen:

en: Displays accepted payment logos
nl_NL: Geeft aanvaarde betalingsopdracht logos

en: eShop Payments Accepted
nl_NL: eShop Betalingen Geaccepteerde

en: Displays products
nl_NL: Toont producten

en: eShop Products
nl_NL: eShop Producten

en: Images or text
nl_NL: Afbeeldingen of tekst

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: &#37; size image to display
nl_NL: &#37; grootte afbeelding om te tonen

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Specific products
nl_NL: Specifieke producten

en: Category names
nl_NL: Categorie namen

en: Category ID
nl_NL: Categorie-id

en: Tag ID
nl_NL: ID Tag

en: Featured/Sale Order by
nl_NL: Aanbevolen/Uitverkoop Ordenen naar

en: Menu Order
nl_NL: Menu bestellen

en: How many to show
nl_NL: Hoeveel om aan te tonen

en: Page, Post, Tag &amp; Category IDs or Tag/Category names - comma separated
nl_NL: Page, Post, Tag & Categorie-id&#39;s of Tag / Categorie namen - gescheiden door komma&#39;s

en: Displays a product search, optional link to an index page, and a random wiki page link
nl_NL: Toon een product zoekopdracht, optionele link naar een indexpagina en een willekeurige wiki-pagina link

en: eShop Product Search
nl_NL: eShop Product Zoeken

en: Find
nl_NL: Vinden

en: Random product
nl_NL: Willekeurig product

en: Show search form
nl_NL: Toon zoekformulier

en: All Products
nl_NL: Alle Producten

en: Only Products in Stock
nl_NL: Alleen Producten in Voorraad

en: Show random product link
nl_NL: Toon willekeurige productlink

en: eShop Orders
nl_NL: Bestellingen eShop

en: eShop Shipping
nl_NL: eShop Verzenden

en: eShop Options
nl_NL: eShop Opties

en: Discount Codes
nl_NL: Korting Codes

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: eShop About
nl_NL: Over eShop

en: About &amp; Help
nl_NL: Over &amp; Help

en: Created by
nl_NL: Gemaakt door

en: <br /><strong style="color:#800;">Note:</strong> Please review the <a class="thickbox" href="%1$s">changelog</a> before upgrading.
nl_NL: <br /><strong style="color:#800;">Let op:</strong> Bekijk de <a class="thickbox" href="%1$s">changelog</a> voor opwaarderen.

en: eShop is currently <span class="live">Live</span>.
nl_NL: eShop is momenteel <span class="live">Live.</span>

en: eShop is currently in <span class="test">Test Mode</span>.
nl_NL: eShop is momenteel in <span class="test">Test Mode.</span>

en:  Merchant Gateways in use:
nl_NL: Merchant Gateways in gebruik:

en:  No Merchant Gateway selected.
nl_NL: Geen Merchant Gateway geselecteerd.

en: <span class="test">Warning:</span> The developers of eShop <strong>will not</strong> support anyone using a theme from Elegant Themes.eshop
nl_NL: <span class="test">Waarschuwing:</span> De eShop ontwikkelaars <strong>kunnen geen</strong> ondersteuning verlenen aan gebruikers van een thema van Elegant Themes.eshop

en: Shopping Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Item Description
nl_NL: Item Omschrijving

en: <abbr title="Quantity">Qty</abbr>
nl_NL: <abbr title="Hoeveelheid">N</abbr>

en: Sub-Total
nl_NL: Sub-Totaal

en: Tax %
nl_NL: BTW %

en: Tax Amt
nl_NL: BTW Bedr

en: Delete this item
nl_NL: Wis dit item

en: Including Discount of <span>%s%%</span>
nl_NL: Inclusief de korting van <span>%s%%</span>

en: Change Shipping
nl_NL: Verzendadres wijzigen

en: (excl.tax)
nl_NL: (excl. BTW)

en: Total Order Charges
nl_NL: Totale kosten order

en: (incl.tax)
nl_NL: (incl. BTW)

en: Update Cart
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Empty Cart
nl_NL: De winkelwagen leegmaken

en: Test Mode &#8212; No money will be collected.
nl_NL: Test Mode - er worden geen betalingen gedaan

en: Discount Code <span>%s</span> has been applied to your cart.
nl_NL: Kortingscode <span>%s</span> is toegepast op uw winkelwagen.

en: Edit Cart
nl_NL: Bewerk winkelwagen

en: Order Received
nl_NL: Bestelling ontvangen

en: Pending Payment
nl_NL: In afwachting van betaling

en: Transaction id:
nl_NL: Transactie-id:

en: Shipping Charge:
nl_NL: Verzendkosten:

en: Sales Tax:
nl_NL: BTW:

en: Quantity:
nl_NL: Aantal:

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Mailing Address:
nl_NL: Postadres:

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: Shipping Address:
nl_NL: Verzendadres:

en: Shipping address phone number:
nl_NL: Verzendadres telefoonnummer:

en: Reference/PO:
nl_NL: Referentie / PO:

en: Sorry there was an error with the download
nl_NL: Excuses, er is iets fout gegaan met de download

en: Version
nl_NL: Versie

en: Stock Available not set, as all details were not filled in.
nl_NL: Voorraad is niet ingesteld, niet alle details zijn ingevuld

en: Price incorrect, please only enter a numeric value.
nl_NL: Prijs onjuist, voer alleen een numerieke waarde in.

en: Weight incorrect, please only enter a numeric value.
nl_NL: Gewicht onjuist, voer alleen een numerieke waarde in.

en: Stock Quantity is incorrect, please only enter a numeric value.
nl_NL: Voorraad Hoeveelheid onjuist, voer alleen een numerieke waarde in.

en: Sale Price incorrect, please only enter a numeric value.
nl_NL: Prijs onjuist, voer alleen een numerieke waarde in.

en: eShop settings updated.
nl_NL: eShop instellingen bijgewerkt.

en: Error: The quantity must contain numbers only, with a maximum of %s.
nl_NL: Fout: De hoeveelheid kan alleen nummers bevatten, met een maximum van %s.

en: Warning: The quantity must equal or be greater than %s, with a maximum of %s.
nl_NL: Waarschuwing: De hoeveelheid moet gelijk of groter dan %s zijn, met een maximum van %s.

en: Warning: you must supply a quantity.
nl_NL: Waarschuwing: er moet een hoeveelheid worden opgegeven

en: Error: That product is currently not available.
nl_NL: Fout: Dit product is momenteel niet beschikbaar.

en: Error: The quantity must contain numbers only, with a 999 maximum.
nl_NL: Fout: De hoeveelheid kan alleen nummers bevatten, met een maximum van 999.

en: Error: That quantity is not available for that product.
nl_NL: Fout: Die hoeveelheid is niet beschikbaar voor dit product.

en: eShop Test Mode
nl_NL: eShop Test Modus

en: This note is only visible to eShop Admins
nl_NL: Dit bericht is alleen zichtbaar voor eShop Administrators

en: Admin note: eShop is currently in test mode, and only admins can place orders.
nl_NL: Admin, let op: eShop is momenteel in test modus en alleen admin kan een bestelling doen.

en: This page is normally accessible via the <strong>About</strong> link.
nl_NL: Deze pagina is normaal toegankelijk via de <strong>Over</strong> koppeling.

en: Warning: you must supply a valid quantity.
nl_NL: Let op: er moet een geldige hoeveelheid ingevoerd worden.

en: <p>Added</p>
nl_NL: <p>Toegevoegd</p>

en: Confirm uninstall of eShop
nl_NL: Bevestig het verwijderen van e-shop

en: Are you really sure you want to do this? All information will be lost and this action is irreversible.
nl_NL: Weet u zeker dat u dit wilt doen? Alle informatie verloren zal gaan en deze actie is onomkeerbaar.

en: Confirm Uninstall
nl_NL: Bevestig verwijderen

en: MySQL Tables - deleted
nl_NL: MySQL tabellen - geschrapt

en: Options - deleted
nl_NL: Opties - geschrapt

en: Product Information - deleted
nl_NL: Product Informatie - geschrapt

en: User Meta - deleted
nl_NL: Gebruiker Meta - geschrapt

en: Files uploaded via the plugin -  deleted
nl_NL: Bestanden uploaden via de plugin - geschrapt

en: eShop template files deleted
nl_NL: eShop geschrapt sjabloonbestanden

en: Widgets - deleted
nl_NL: Widgets - geschrapt

en: Plugin deactivated
nl_NL: Plugin gedeactiveerd

en: eShop uninstalled.
nl_NL: eShop verwijderd.

en: Uninstalling eShop will result in the following:
nl_NL: EShop verwijderen zal resulteren in de volgende:

en: Removal of files generated by the plugin.
nl_NL: Het verwijderen van bestanden gegenereerd door de plugin.

en: Removal of files uploaded via the plugin (downloads).
nl_NL: Het verwijderen van bestanden geüpload via de plugin (downloads).

en: Removal of the database tables created by the plugin.
nl_NL: Verwijdering van de database tabellen die door de plugin.

en: Removal of meta data(product information) associated with a product page.
nl_NL: Verwijdering van meta data (product informatie) gekoppeld aan een product pagina.

en: Removal of User meta data(address fields etc.).
nl_NL: Verwijderen van gebruikers meta-gegevens (adres velden, enz.).

en: Deactivation and removal of eShop widgets.
nl_NL: Deactiveren en verwijderen van eShop widgets.

en: Deactivation of the plugin.
nl_NL: Deactivering van de plugin.

en: Uninstalling the plugin will not affect the following, and will therefore have to be deleted manually:
nl_NL: De installatie van de plugin zal niet van invloed op de volgende, en zal dus handmatig moeten worden geschrapt:

en: Page content associated with products.
nl_NL: Inhoud van de pagina in verband met producten.

en: Pages generated by the plugin.
nl_NL: Pagina&#39;s worden gegenereerd door de plugin.

en: The plugin itself will not be deleted.
nl_NL: De plugin zelf zal niet worden verwijderd.

en: Denotes Required Field
nl_NL: Geeft een verplicht veld

en: Please Choose Shipping
nl_NL: Kies Verzending

en: Total weight:
nl_NL: Totaal gewicht:

en: Please Enter Your Details
nl_NL: Vul uw gegevens in

en: Mailing Address
nl_NL: Postadres

en: Contact Details
nl_NL: Contactgegevens

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: City or town
nl_NL: Stad of gemeente

en: Error, please contact site owner.
nl_NL: Fout, neem contact op met de webmaster.

en: Additional information
nl_NL: Aanvullende informatie

en: Reference or <abbr title="Purchase Order number">PO</abbr>
nl_NL: Referentie  of <abbr title="Purchase Order">PO</abbr> nummer

en: Comments or special instructions
nl_NL: Commentaar en / of speciale instructies

en: Shipping address (if different)
nl_NL: Leveringsadres (indien anders dan factuuradres)

en: Zip/Post Code
nl_NL: Postcode

en: Discount Code
nl_NL: Kortingscode

en: Pay Via
nl_NL: Betalen met

en: Sign me up to the site so I can view my orders.
nl_NL: Meld me aan op de site, zodat ik mijn bestellingen kan bekijken.

en: <strong>Note:</strong> Submit to show shipping charges.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verstuur om verzendkosten te zien.

en: Proceed to Confirmation &raquo;
nl_NL: Ga naar Bevestiging

en: <strong>Shipping</strong> - not selected.
nl_NL: <strong>Verzendkosten</strong> - niet geselecteerd.

en: <strong>First name</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Voornaam</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Last name</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Achternaam</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Email address</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>E-mailadres</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Phone Number</strong> - missing or incorrect
nl_NL: <strong>Telefoonnummer</strong> - ontbrekende of onjuist

en: <strong>Address</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Adres</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>City or town</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Stad of gemeente</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>State/County/Province</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Provincie</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Country</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Land</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong><abbr title="United States">US</abbr> State</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong><abbr title="Verenigde Staten">US</abbr> State</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Zip/Post code</strong> - missing or incorrect.
nl_NL: <strong>Zip / Postcode</strong> - ontbreekt of onjuist.

en: <strong>Reference</strong> - missing.
nl_NL: <strong>Referentie</strong> - ontbreekt.

en: <strong>Comments</strong> - missing.
nl_NL: <strong>Reacties</strong> - ontbreekt.

en: <strong>Sign Up</strong> - not checked.
nl_NL: <strong>Inschrijven</strong> - niet geselecteerd.

en:  - not checked.
nl_NL: - Niet bevestigd.

en: You have not chosen a <strong>payment option</strong>.
nl_NL: U heeft geen<strong>betalings optie</strong> gekozen

en: <strong>Discount Code</strong> - is not valid.
nl_NL: <strong>Korting Code</strong> - ongeldig.

en: There were some errors in the details you entered&#8230;
nl_NL: Er waren enkele fouten in de gegevens die u heeft opgegeven&#8230;

en: <span class="noprint">Please Confirm </span>Your Details
nl_NL: <span class="noprint">Controleer</span> uw gegevens aub

en: Full name:
nl_NL: Volledige naam:

en: Company:
nl_NL: Bedrijf:

en: Address:
nl_NL: Adres:

en: City or town:
nl_NL: Stad of gemeente:

en: State/County/Province:
nl_NL: Provincie:

en: Zip/Post code:
nl_NL: Postcode:

en: Comments or instructions:
nl_NL: Opmerkingen of instructies:

en: Reference or PO:
nl_NL: Referentie of PO:

en: Shipping Address
nl_NL: Verzendadres

en: &laquo; Edit Cart or Continue Shopping
nl_NL: &laquo; Terug naar winkelwagen

en: &laquo; Edit Details or Continue Shopping
nl_NL: &laquo; Details bewerken

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at Authorize.net.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op Authorize.net.

en: Please wait, your order is being processed&#8230;
nl_NL: Even geduld aub, wordt uw bestelling wordt verwerkt ...

en: If you are not automatically redirected to authorize.net, please use the <em>Proceed to Authorize.net</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar authorize.net, gebruik dan de knop <em>Ga naar Authorize.net.</em>

en: decimal price amendment
nl_NL: decimale prijs wijziging

en: amend
nl_NL: wijzig

en: Proceed to authorize.net &raquo;
nl_NL: Ga naar »authorize.net

en: Test Mode &#8212; No money will be collected. This page will not auto redirect in test mode.
nl_NL: Test Mode - Geen geld zal worden ingezameld. Deze pagina wordt niet automatisch doorverwezen in de testmodus.

en: epn IPN -
nl_NL: EPN IPN -

en: Testing: epn IPN -
nl_NL: Testen: EPN IPN -

en: DECLINED Payment
nl_NL: Geweigerde betaling

en: Your payment was not accepted at eProcessingNetwork and your order has been cancelled
nl_NL: Uw betaling werd niet aangenomen op eProcessingNetwork en uw bestelling is geannuleerd

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at eProcessingNetwork.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op eProcessingNetwork.

en: If you are not automatically redirected to eProcessingNetwork, please use the <em>Proceed to eProcessingNetwork</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar eProcessingNetwork, gebruik dan de knop <em>Ga naar eProcessingNetwork.</em>

en: Proceed to eProcessingNetwork &raquo;
nl_NL: Ga naar eProcessingNetwork »

en: Direct File Access Prohibited
nl_NL: Direct File Access Verboden

en: About
nl_NL: Over

en: The order was cancelled at PayPal.
nl_NL: De betaling was geannuleerd door PayPal.

en: Displays a simplified cart
nl_NL: Toont een vereenvoudigde kar

en: eShop Cart
nl_NL: eShop Kar

en: eShop Payments
nl_NL: eShop Betalingen

en: in cart
nl_NL: in de kar

en: eShop Payments Widget Title:
nl_NL: eShop Betalingen Widget Titel:

en: Page/Post IDs - comma separated
nl_NL: Pagina/Bericht-ID's, comma-gescheiden

en: eShop Widget for displaying products
nl_NL: eShop Widget om producten te tonen

en: Viewing page <span>{CURRENT}</span> of <span>{MAX}</span> &#8212; Displaying results <span>{FROM}</span> to <span>{TO}</span> of <span>{TOTAL}</span>
nl_NL: Je bekijkt nu pagina <span>{CURRENT}</span> van <span>{MAX}</span> &#8212; Toont  resultaten <span>{FROM}</span> tot <span>{TO}</span> van <span>{TOTAL}</span>

en: Viewing page <span>{CURRENT}</span> of <span>{MAX}</span>
nl_NL: Je bekijkt nu pagina <span>{CURRENT}</span> van <span>{MAX}</span>

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: This is a table of our online order shipping rates
nl_NL: Dit is een tabel van onze verzendkosten

en: State
nl_NL: Staat

en: Select your State
nl_NL: Selecteer uw land

en: The order was cancelled at
nl_NL: De bestelling was geannuleerd bij

en: Shopping cart contents overview
nl_NL: Inhoud en overzicht winkelwagen

en: <dfn title="Quantity">Qty</dfn>
nl_NL: <dfn title="Hoeveelheid">#</dfn>

en: <strong>eShop %1$s</strong> is now ready to use. <strong>You must now <a href="%2$s">deactivate and re-activate the plugin</a></strong>.
nl_NL: <strong>eShop %1$s</strong> is nu klaar voor gebruik. <strong>Je moet de plugin nu <a href="%2$s">deactiveren en opnieuw activeren</a></strong> .

en: <strong>eShop %1$s<strong> needs updating! Please notify the site administrator.
nl_NL: <strong>eShop %1$s moet worden bijgewerkt! Contact de beheerder van deze site.</strong>

en: Reference or <dfn title="Purchase Order number">PO</dfn>
nl_NL: Referentie- of <dfn title="Purchase Order number">PO</dfn>nummer

en: Discount Code (case sensitive)
nl_NL: Kortingscode (hoofdletter gevoelig)

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at Payson.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op Payson.

en: If you are not automatically redirected to Payson, please use the <em>Proceed to Payson</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar Payson, gebruik dan de knop <em>Ga naar Payson.</em>

en: Payson minimum of %s SEK applied.
nl_NL: Payson minimum van%s SEK toegepast.

en: Proceed to Payson &raquo;
nl_NL: Ga naar Payson »

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize your order.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om uw bestelling af te ronden.

en: If you are not automatically redirected, please use the <em>Proceed</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd, kunt u gebruik maken van de knop <em>Ga verder</em>.

en: Proceed &raquo;
nl_NL: Ga verder »

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at iDeal.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op iDEAL.

en: If you are not automatically redirected to iDeal, please use the <em>Proceed to iDeal</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar iDEAL, gebruik dan de knop <em>Ga naar iDEAL.</em>

en: Proceed to iDeal &raquo;
nl_NL: Ga naar iDEAL &raquo;

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at PayPal.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden bij PayPal.

en: If you are not automatically redirected to Paypal, please use the <em>Proceed to Paypal</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar Paypal, gebruik dan de knop <em>Ga naar Paypal.</em>

en: Proceed to Paypal &raquo;
nl_NL: Ga naar Paypal »

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at ogone.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op Ogone.

en: If you are not automatically redirected to ogone, please use the <em>Proceed to ogone</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar Ogone, gebruik dan de knop <em>Ga naar Ogone.</em>

en: Proceed to ogone
nl_NL: Ga verder met Ogone

en: <strong>Note:</strong> Submit to finalize order at webtopay.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> Verzend om bestelling af te ronden op webtopay.

en: If you are not automatically redirected to webtopay, please use the <em>Proceed to webtopay</em> button.
nl_NL: Als u niet automatisch wordt doorgestuurd naar webtopay, gebruik dan de knop <em>Ga naar webtopay.</em>

en: Payment for goods and services (of no. [order_nr]) ([site_name])
nl_NL: De betaling voor goederen en diensten (van NO. [Order_nr]) ([site_name])

en: Proceed to webtopay &raquo;
nl_NL: Ga naar webtopay &raquo;
