ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to pl_PL translation catalogue (452 entries)

en:  -  Product-based exclusion for Request a Quote.
pl_PL: - Wykluczenie oparte na produktach w zapytaniu o wycenę.

en:  - User role-based exclusion for Request a Quote.
pl_PL: - Wykluczenie użytkownika na podstawie ról w przypadku żądania wyceny.

en: "Go to Shop Page" button"
pl_PL: Przycisk "Przejdź do sklepu""

en: "Quote List" Page Layout
pl_PL: Układ strony "Lista ofert"

en: "Send Request" Button Redirectional URl
pl_PL: Kierująca URL przycisku "Wyślij wniosek"

en: "Send Request" Success Message
pl_PL: Komunikat o powodzeniu "Wyślij wniosek"

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
pl_PL: * Proszę, nie zapomnij dołączyć plik z informacjami o systemie wraz z prośbą o poprawę obsługi klienta.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
pl_PL: - Zapoznać się Preferowaną cenę / Procent od Klienta w momencie Składania Oferty.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
pl_PL: - Funkcja Przyjętego bramy płatności do przyjęcia formy płatności do wyboru właściciela sklepu.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
pl_PL: - Konfiguracja wszystkich przycisków, w tym kolor i napis

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
pl_PL: - Pozwól Klientowi pobrać PDF-oferta ze strony "Moje konto".

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
pl_PL: - Pozwól Klientowi wysyłać oferta ze strony "Moje konto".

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
pl_PL: - Załączyć plik PDF lub obraz do wiadomości e-mail z Zatwierdzonymi / Odrzucone oferty / Zgodami ze strony zamówienia.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
pl_PL: - Automatyczne wypełnianie formularza oferty dla Zarejestrowanego użytkownika.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
pl_PL: - Utwórz użytkownika WordPress, kiedy Obiekt Użytkownik wyśle Zapytanie o ofertę.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
pl_PL: - Wyłącz opcję Zapytania cenowego oferty dla niezarejestrowanych użytkowników.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
pl_PL: - Wyeliminuj zapytania cenowego oferty, opartej na zapasach produktów.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
pl_PL: - Możliwość zmiany położenia przycisku "Dodaj ofertę" Obok przycisku "Dodaj do koszyka".

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
pl_PL: - Możliwość dostosowania zachowanie przycisku "Dodaj ofertę" w celu przekierowania na stronę listy cytatów.

en: - Predefined Templates for the Emails.
pl_PL: - Predefiniowane szablony dla e-maili.

en: - Product table customization option for the quote list page.
pl_PL: - Opcja ustawienia tabeli produktów do strony listy ofert.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
pl_PL: - Wyjątek towaru na podstawie opcji "Ukryj dodawanie do koszyka i cenę".

en: - Quote Button on Cart Page.
pl_PL: - Przycisk z ofertą na stronie koszyka.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
pl_PL: - Funkcja wygaśnięcia cytaty zgodnie z ilością dni, ustalonym przez administratora.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
pl_PL: - Opcja ustawienia listy ofert dla pustej strony listy ofert.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
pl_PL: - Sprawdzanie recaptcha w celu wysłania oferty.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
pl_PL: - Wysyłać automatyczne e-maile z przypomnieniami klienta zgodnie z ilością dni, zainstalowaną przez administratora, gdy od klienta nie ma aktywności.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
pl_PL: - Wyjątek użytkownika na podstawie ról z opcji "Ukryj dodawanie do koszyka i cenę".

en: Accept & Pay
pl_PL: Brać i płacić

en: Accept Preferred Price from Customer
pl_PL: Zapoznać się Preferowaną cenę od Klienta

en: Accepted Payment Gateways
pl_PL: Odebrane Sposobów Płatności

en: Add More Items
pl_PL: Dodaj Więcej Elementów

en: Add more Items Button
pl_PL: Przycisk "Dodaj dodatkowe elementy"

en: Add more Items Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku "Dodaj dodatkowe elementy"

en: Add More Items Button Redirect Page
pl_PL: Przycisk "Dodaj dodatkowe elementy" Przekierowuje na stronę

en: Add New Field
pl_PL: Dodaj nowe pole

en: Add to Quote
pl_PL: Dodaj cytat

en: Add to Quote Button Behaviour
pl_PL: Zachowanie przycisku "Dodaj ofertę"

en: Add to Quote Button Position on Product Page
pl_PL: Położenie przycisku "Dodaj ofertę" na stronie produktu

en: Add to Quote Success Alert Message
pl_PL: Dodaj Cytat Komunikat z ostrzeżeniem o pomyślnym zakończeniu

en: Add your email.
pl_PL: Dodaj swój adres e-mail.

en: Add your first name.
pl_PL: Dodaj swoje imię i nazwisko.

en: Add your last name.
pl_PL: Dodaj swoje nazwisko.

en: Additional Options
pl_PL: Dodatkowe opcje

en: Address 1  should be a string.
pl_PL: Adres 1 musi być ciągiem znaków.

en: Address 2  should be a string.
pl_PL: Adres 2 musi być ciągiem znaków.

en: Address array is empty
pl_PL: Adresowalny tablica jest pusta

en: Address line 1
pl_PL: Pasek adresu 1

en: Address line 2
pl_PL: Pasek 2

en: Allow Customer to Download PDF
pl_PL: Pozwól klientowi pobierz plik PDF

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
pl_PL: Pozwól Klientowi wysłać oferta

en: Already exist
pl_PL: Już istnieją

en: Also note, the @payment_link placeholder can only be
                    applied to
                    the email body sent after the quote is approved. You can also include HTML tags and
                    inline styles in the email body but the same wont be applicable to the chat/sms
                    body.
pl_PL: Pamiętaj też, że symbol zastępczy @payment_link może być tylko
                    zastosowany do
                    treść wiadomości e-mail wysłana po zatwierdzeniu wyceny. Możesz także dołączyć znaczniki HTML i
                    style wbudowane w treści wiadomości e-mail, ale to samo nie będzie miało zastosowania do czatu/sms-ów
                    ciało.

en: API Key Pair
pl_PL: Para kluczy API

en: Atleast one option is required
pl_PL: Wymagana jest co najmniej jedna opcja

en: Auto Complete Form
pl_PL: Automatycznie Заполняемая Forma

en: Background
pl_PL: Fabuła

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
pl_PL: Zanim podnosić ceny biletów, zachęcamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi

en: Below Add to Cart
pl_PL: Poniżej Dodaj do koszyka

en: Billing
pl_PL: Fakturowanie

en: Billing Address 1
pl_PL: Adres rozliczeniowy 1

en: Billing Address 2
pl_PL: Adres rozliczeniowy 2

en: Billing City
pl_PL: Miasto Fakturowania

en: Billing Company
pl_PL: Płatności Firma

en: Billing Country
pl_PL: Kraj Fakturowania

en: Billing Email
pl_PL: E-mail do fakturowania

en: Billing First Name
pl_PL: Nazwa płatnika

en: Billing Last Name
pl_PL: Nazwisko płatnika

en: Billing Phone
pl_PL: Telefon do fakturowania

en: Billing Postcode
pl_PL: Kod pocztowy do fakturowania

en: Billing State
pl_PL: Stan rozliczeń

en: billing_address_1
pl_PL: adres wystawienia счета_1

en: billing_address_2
pl_PL: платежный_адрес_2

en: billing_city
pl_PL: выставляющий счет_сити

en: billing_company
pl_PL: выставляющая счет_компания

en: billing_country
pl_PL: выставляющая счет_кантри

en: billing_email
pl_PL: wystawianie счета_ e-mail

en: billing_first_name
pl_PL: имя_фирмы do wystawienia faktury

en: billing_last_name
pl_PL: имя_постоянства wystawienia faktury

en: billing_phone
pl_PL: выставляющий счет_фон

en: billing_postcode
pl_PL: kod pocztowy płatnika

en: billing_state
pl_PL: выставляющий счет_state

en: Border
pl_PL: Granica

en: Button Color
pl_PL: Kolor guziki

en: Button Customization
pl_PL: Konfiguracja przycisków

en: Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku

en: Button position may vary depending on the theme.
pl_PL: Położenie przycisku może się różnić w zależności od tematu.

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
pl_PL: Włączając tę opcję, opinie użytkowników mogą być przekierowany na stronę "Moje konto" do rejestracji.

en: Can I customize my quote list page?
pl_PL: Czy mogę dostosować stronę z listą ofert?

en: Can I hide the price of the products?
pl_PL: Czy mogę ukryć cenę na produkty?

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
pl_PL: Czy mogę ukryć przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie produktu?

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
pl_PL: Czy mogę zakazać pensjonacie / niezarejestrowanym użytkownikom dodawać produkty do listy ofert i przekierować je na stronę logowania lub rejestracji?

en: Changes Saved Successfully!
pl_PL: Zmiany zostały zapisane!

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Choose the default color for the buttons.
pl_PL: Wybierz domyślny kolor przycisków.

en: Choose What to Show If List is Empty
pl_PL: Wybierz, co jest wyświetlane, Jeśli lista jest pusta

en: City
pl_PL: Miasto

en: City name  should be a string.
pl_PL: Nazwa miasta musi być ciągiem znaków.

en: Clear List
pl_PL: Wyczyść listę

en: Clear List Button Label
pl_PL: Usunąć Skrót przycisku Listy

en: Click Enter to add more
pl_PL: Naciśnij przycisk Enter, aby dodać więcej informacji

en: Company
pl_PL: Firma

en: Company Logo
pl_PL: Logo firmy

en: Company name should be a string.
pl_PL: Nazwa firmy musi być ciągiem znaków.

en: Contents to Show in Product Table
pl_PL: Zawartość, aby wyświetlić w tabeli produktów

en: Copied Successfully!
pl_PL: Pomyślnie skopiowane!

en: Copy API Key
pl_PL: Skopiować klucz API

en: Core Fields
pl_PL: Główne pola

en: Country / Region
pl_PL: Kraj / Region

en: Country name should be a string.
pl_PL: Nazwa kraju musi być ciągiem znaków.

note: Description of the plugin
en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
pl_PL: Utwórz opcję zapytania oferty dla swoich produktów WooCommerce. Można również tworzyć i konfigurować formularza zapytania ofertowego do wyświetlania w zewnętrznym interfejsie. Plugin będzie również wysyłać automatyczne powiadomienia e-mail o złożeniu ofert, одобрениях i odjazd.

en: Create WordPress User
pl_PL: Utworzyć użytkownika WordPress

en: Custom Field
pl_PL: Niestandardowe pole

en: Custom Fields
pl_PL: Pola Niestandardowe

en: Custom Fields array is empty
pl_PL: Tablica niestandardowych pól jest pusta

en: Customer Details
pl_PL: Informacje o kliencie

en: Customer Note
pl_PL: Uwaga dla klienta

en: Customize Quote List & Form
pl_PL: Dostosowywanie Listy ofert i formy

en: Date
pl_PL: Data

en: Days
pl_PL: Dni

en: Debug Log
pl_PL: Dziennik debugowania

en: Default Button Color
pl_PL: Kolor przycisku domyślne

en: Deleted Successfully.
pl_PL: Pomyślnie usunięty.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
pl_PL: Wyłączyć żądanie notowań dla niezarejestrowanych użytkowników

en: Discount
pl_PL: Rabat

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: documentation.
pl_PL: Dokumentacja.

en: Does this plugin have the option to customize the Email templates?
pl_PL: Czy masz tej wtyczki jest możliwość dostosowania szablonów e-mail?

en: Download System Info
pl_PL: Pobierz informacje o systemie

en: Each Product Subtotal
pl_PL: Suma dla każdego Produktu

note: Name of the plugin
en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
pl_PL: ELEX WooCommerce wyślij zapytanie ofertowe - Basic

note: Author of the plugin
en: ELEXtensions
pl_PL: Napięcia

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email address
pl_PL: El. adres

en: Email Body
pl_PL: Tekst wiadomości e-mail

en: Email Heading
pl_PL: Nagłówek wiadomości

en: Email should be a int of length 10.
pl_PL: E-mail musi być wielkości int długości 10.

en: Email should be in valid format.
pl_PL: E-mail musi być w dopuszczalnym formacie.

en: Email Subject
pl_PL: Temat wiadomości e-mail

en: Email Template
pl_PL: Szablon e-mail

en: Empty Text
pl_PL: Pusty tekst

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
pl_PL: Włącz lub wyłącz przycisk "Dodaj ofertę" na stronie koszyka. Po włączeniu przycisk ten pojawi się na stronie koszyka. Klienci mogą kliknąć na przycisk "Dodaj ofertę", aby automatycznie dodać produkty ze swojego kosza na stronę listy ofert.

en: Enable reCAPTCHA
pl_PL: Włącz odśwież

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
pl_PL: Włącz tę opcję, jeśli chcesz włączyć warunki do szablonu wiadomości e-mail.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby utworzyć użytkownika WordPress dla zaproszonych użytkowników po wysłaniu formularza.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
pl_PL: Włącz tę opcję, aby używać wstępnie zdefiniowanych szablonów e-mail w wtyczce. Można dostosować zawartość e-mail poniżej.

en: Enable to activate reCAPTCHA v3 verification for submissions on the 'Request a Quote' form.
pl_PL: Włącz weryfikację reCAPTCHA v3 dla zgłoszeń w formularzu „Poproś o wycenę”.

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
pl_PL: Włącz powiadomienia w Google Chat, kiedy klient składa wniosek propozycje.

note: %s: URL to create Twilio account.
en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %s.
pl_PL: Włącz odbieranie SMS-ów, gdy klient składa wniosek propozycje. Zarejestruj się w nowego konta Twilio %s.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
pl_PL: Włączanie funkcji "Ukryj cenę" automatycznie aktywuje przycisk "Ukryj dodaj do koszyka" na stronie sklepu i na stronie produktu.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
pl_PL: Wpisz 2 lub więcej wartości dla wybranego typu wejścia.

en: Enter a custom label text for the request a quote button
pl_PL: Wpisz własny tekst etykiety przycisku poprosić o ofertę

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
pl_PL: Wprowadź prawidłowy klucz. Oferty wprowadzone prawidłowo, nie będą przyjmowane.

en: Enter a Valid Site Key
pl_PL: Wprowadź Prawidłowy klucz Strony

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
pl_PL: Wpisz własny tekst etykiety przycisku "Wyczyść listę"

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
pl_PL: Wpisz własny tekst etykiety przycisku "Wyślij wniosek"

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
pl_PL: Wpisz własny tekst etykiety przycisku "Odśwież listę"

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
pl_PL: Wpisz własny tekst etykiety przycisku "Przeglądaj listę ofert"

en: Enter options for the selcted types
pl_PL: Wprowadź ustawienia dla wybranych typów

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
pl_PL: Wpisz komunikat, który będzie wyświetlany po pomyślnym dodaniu produktu do listy ofert.

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail wysłanej do administratora po otrzymaniu oferty.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail przesłanej do klienta po tym, jak zapytanie o ofertę zostanie zaakceptowany przez administratora.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail przesłanej do klienta po tym, jak administrator może odrzucić zapytanie o ofertę.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail wysyłanej do klienta przy zapytaniu o ofertę cenową.

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
pl_PL: Wprowadź treść powiadomienia SMS / Google chat, wysyłanej do administratora po otrzymaniu zapytania ofertowego. możesz wprowadzić tekst lub wypełnić pola dynamicznie, za pomocą zastępcze z powyższej tabeli. Tagi HTML w tym polu nie są akceptowane.

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
pl_PL: Wpisz adresy e-mail, aby otrzymywać powiadomienia, gdy klient składa zapytanie ofertowe. Domyślnie dla otrzymania powiadomienia jest używany identyfikator e-mail administratora. Kilka kont e-mail oddziel przecinkami.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail w celu uzgodnienia, wysłanej do klienta.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
pl_PL: Wprowadź tekst wiadomości e-mail z przypomnieniem, wysłanej do klienta.

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
pl_PL: Wpisz adres URL вебхука Google Chat. Możesz znaleźć ten adres URL w oknie swojego Google czatu.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail wysyłanej do administratora po otrzymaniu cenowego oferty.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail przesłanej do klienta po tym, jak zapytanie o ofertę zostanie zaakceptowany przez administratora.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail przesłanej do klienta po tym, jak administrator może odrzucić zapytanie o ofertę.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail wysyłanej do klienta przy zapytaniu o ofertę cenową.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail z wynikami negocjacji, wysłanej do klienta.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail z przypomnieniem, wysłanej do klienta.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
pl_PL: Wprowadź tekst etykiety przycisku "Dodać produkty" na stronie listy ofert.

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
pl_PL: Wprowadź numer telefonu komórkowego, na który chcesz otrzymywać powiadomienia, gdy klient składa zapytanie ofertowe

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail wysłanej do administratora po otrzymaniu oferty.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail wysłanej do klienta, gdy wniosek zostanie zaakceptowany przez administratora.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail wysyłanej do klienta w razie odrzucenia wniosku przez administratora.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail wysyłanej do klienta przy zapytaniu o ofertę cenową.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail wysłanej do klienta, gdy klient nie będzie żadnych działań.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
pl_PL: Wprowadź temat wiadomości e-mail do negocjacji, wysłanej do klienta.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
pl_PL: Wpisz tekst, który chcesz wyświetlić w postaci wiadomości po pomyślnym wysłaniu zapytania ofertowego.

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
pl_PL: Wpisz tekst, który chcesz wyświetlić jako nagłówek formularza oferty.

en: Enter the title on the quote list page.
pl_PL: Wprowadź nazwę na stronie listy ofert.

en: Enter values and click enter to add more
pl_PL: Wprowadź wartość i naciśnij klawisz Enter, aby dodać więcej

en: Enter your Phone number
pl_PL: Wpisz swój numer telefonu

en: Enter your Secret key
pl_PL: Wprowadź swój klucz prywatny

en: Enter your Site Key
pl_PL: Wprowadź Klucz witryny

en: Enter Your Twilio mobile Number
pl_PL: Wpisz Swój numer telefonu komórkowego Twilio

en: Enter Your Twilio SID
pl_PL: Wpisz Swój SID Twilio

en: Enter Your Twilio Token
pl_PL: Wpisz Swój Token Twilio

en: Error copying text
pl_PL: Błąd podczas kopiowania tekstu

en: Exclude Product
pl_PL: Wykluczyć Produkt

en: Exclude Products
pl_PL: Wykluczyć Produkty

en: Exclude Products By Category
pl_PL: Eliminować Produkty Według kategorii

en: Exclude Products By Name
pl_PL: Eliminować Produkty Według nazwy

en: Exclude Products By Tags
pl_PL: Eliminować Produkty Według tagów

en: Exclude Roles
pl_PL: Wykluczyć Roli

en: Expiry Date: 04-March-2022
pl_PL: Okres trwałości: 04 marca-2022

en: FAQs
pl_PL: Pytania i odpowiedzi

en: Fees
pl_PL: Opłaty

en: Field has been added successfully
pl_PL: Pole zostało pomyślnie dodane

en: Field has been edited successfully
pl_PL: Pole zostało pomyślnie redakcja

en: Field has been rearranged successfully
pl_PL: Pole zostało pomyślnie przebudowany

en: Field with same name Already Exist
pl_PL: Pole o takiej samej nazwie już istnieje

en: Fill Your Details
pl_PL: Wypełnij Swoje Dane

en: Filter Products
pl_PL: Wkłady Produkty

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
pl_PL: Znajdź czasopisma e-mail, sms i Google chat tutaj (wp-content \ uploads \ wc-logs).

en: First Name
pl_PL: Nazwa

en: First name
pl_PL: Nazwa

en: First name should be a string.
pl_PL: Pierwsza nazwa musi być ciągiem znaków.

en: Fixed
pl_PL: Poprawiono

en: Float
pl_PL: Pływać

en: for assistance.
pl_PL: za pomocą.

en: for your site.
pl_PL: dla twojej witryny.

en: Form Field Settings
pl_PL: Ustawienia pola formularza

en: Form Header Title
pl_PL: Nagłówek formularza Title

en: Form Settings
pl_PL: Ustawienia formularza

en: Form Submit Actions
pl_PL: Akcji wysyłania formularza

en: General
pl_PL: Informacje ogólne

en: General Settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Go Premium!
pl_PL: Przejdź na Premium-poziom!

en: Go to Shop Page
pl_PL: Przejdź na Stronę Sklepu

en: Google Chat Notification
pl_PL: Zawiadomienie w Google Czacie

en: Help & Support
pl_PL: Pomoc i obsługa techniczna

en: Hide Add to Cart & Price
pl_PL: Ukryć Dodawanie do koszyka i cenę

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
pl_PL: Ukryj przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie produktu

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
pl_PL: Ukryj przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie sklepu

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
pl_PL: Ukryj przycisk "Dodaj ofertę" dla towarów, których nie ma w magazynie

en: Hide Price
pl_PL: Ukryj Cenę

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
pl_PL: Jeśli na Wniosek Klienta nie ma żadnych działań, Wyślij e-maila z przypomnieniem, a w każdym

en: Illustration
pl_PL: Ilustracja

en: Image
pl_PL: Obraz

en: In a Light Box
pl_PL: Na wyświetlaczu skrzyni

en: In a New Page
pl_PL: Na nowej stronie

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
pl_PL: Jeśli chcesz otrzymywać zapytania oferty / zamówienia za pomocą wtyczek firm trzecich, włącz poniższej funkcjonalność i uzyskaj klucz API.

en: Include Products
pl_PL: Obejmować produkty

en: Include Products By Category
pl_PL: Włączyć produkty według kategorii

en: Include Products By Name
pl_PL: Obejmować produkty Według nazwy

en: Include Products By Tags
pl_PL: Obejmować towary Według tagów

en: Include Roles
pl_PL: Obejmować Roli

en: Include/Exclude products based on stock
pl_PL: Włączanie/ Wykluczyć produkty w zależności od dostępności na magazynie

en: Inline with Add to Cart
pl_PL: Wbudowany w polecenie "Dodaj do koszyka"

en: Issued By: Max Smith
pl_PL: Wydany: Max Smith

en: Issued Date: 02-March-2022
pl_PL: Data wydania: 02-Mar-2022

en: items in Quote List
pl_PL: produkty na liście ofert

en: Label Name
pl_PL: Nazwa etykiety

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Last name should be a string.
pl_PL: Nazwisko musi być ciągiem znaków.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
pl_PL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. W vero eos.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
pl_PL: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. W vero eos.

en: Name and type Can not be empty
pl_PL: Nazwa i typ nie mogą być puste

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail do negocjacji: Wysłana do Klienta

en: No Field Exist
pl_PL: Żadnego pola Nie Istnieje

en: Non Logo Template
pl_PL: Szablon Bez Logo

en: Note: Basic version supports only few features.
pl_PL: Uwaga: Podstawowa wersja obsługuje tylko kilka funkcji.

en: Notification Mobile Number
pl_PL: Numer telefonu Do Powiadamiania

en: Notification Settings
pl_PL: Ustawienia powiadomień

en: Notifications Email Address
pl_PL: Adres e-mail dla powiadomień

en: Number
pl_PL: Liczba

en: On hover
pl_PL: Po najechaniu kursorem

en: Open Quote Form
pl_PL: Otworzyć Formularz oferty

en: Or
pl_PL: Lub

en: Order ID
pl_PL: Identyfikator zamówienia

en: Order Items
pl_PL: Elementy zamówienia

en: order_comments
pl_PL: order_comments ( заказ_комментариев )

en: Payment Link
pl_PL: Płatności Link

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Placeholder
pl_PL: Плейсхолдер

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
pl_PL: Proszę, wpisz tekst, który chcesz wyświetlić jako etykiety przycisku.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
pl_PL: Proszę zwrócić uwagę, że zastępcze mogą być stosowane tylko do poczty e-mail i tekst rozmowy / sms.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
pl_PL: Proszę podać adres URL strony, na którą chcesz przekierować, Po naciśnięciu przycisku "Wyślij zapytanie".

en: Postcode  should be a string.
pl_PL: Kod pocztowy musi być ciągiem znaków.

en: Postcode / ZIP
pl_PL: Kod pocztowy / ZIP

en: Powered by ELEX Request a Quote
pl_PL: Działa na ELEX wyślij zapytanie ofertowe

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview Template
pl_PL: Szablon podglądu

en: Price
pl_PL: Cena

en: Product Detail
pl_PL: Szczegółowe informacje o produkcie

en: Product Image
pl_PL: Zdjęcie produktu

en: Product list on the left & form on the right
pl_PL: Lista produktów, z lewej i formularz po prawej stronie

en: Product list on the top & form on the bottom
pl_PL: Lista produktów górze i kształt na dole

en: Product Name
pl_PL: Nazwa produktu

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
pl_PL: Nazwa produktu: Cena * Ilość = suma

en: Product Price
pl_PL: Cena produktu

en: Product SKU
pl_PL: Uzupełniający produktu

en: Product successfully added to the Quote List
pl_PL: Towar został pomyślnie dodany do listy ofert

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Q2.
pl_PL: Pytanie 2.

en: Q3.
pl_PL: Pytanie 3.

en: Qty.
pl_PL: Op.

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Quote a Request Form
pl_PL: Wprowadź formularza zapytania

en: Quote Approved
pl_PL: Zatwierdzony wniosek

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail z Zatwierdzonym wnioskiem: Wysłany do Klienta

en: Quote Button Configurations
pl_PL: Konfiguracji przycisków Cytowania

en: Quote Button Customization
pl_PL: Ustawianie przycisku Cytowania

en: Quote Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku Cytowania

en: Quote Button on Cart Page
pl_PL: Przycisk z Ofertą na stronie Koszyka

en: Quote Button on Product Page
pl_PL: Przycisk Oferty na Stronie produktu

en: Quote Button on Shop Page
pl_PL: Przycisk z Ofertą na Stronie Sklepu

en: Quote Expires in
pl_PL: Termin ważności ofert upływa w

en: Quote Form
pl_PL: Formularz oferty

en: Quote List
pl_PL: Lista Ofert

en: Quote List Color On Hover
pl_PL: Kolor listy zdań Po najechaniu kursorem myszy

en: Quote List Icon Type
pl_PL: Typ Ikony Listy ofert

en: Quote List Menu
pl_PL: Menu Listy ofert

en: Quote List Page
pl_PL: Wykaz ofert

en: Quote List Page Title
pl_PL: Tytuł strony Listy ofert

en: Quote Received
pl_PL: Otrzymane oferty

en: Quote Rejected
pl_PL: Cytat Odrzucona

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail z ofertą przez: Wysłany do Klienta

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail z prośbą o sugestie: Wysłany do administratora serwisu

en: Quote Request Form
pl_PL: Forma Zapytania cenowego oferty

en: Quote Requested
pl_PL: Poszukiwana oferta

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail z prośbą o sugestie: Wysłany do Klienta

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
pl_PL: Ta propozycja szablonu SMS / Google Czatu: Wysłany do administratora serwisu

en: Quotes List
pl_PL: Lista Cytatów

en: Raise a Ticket
pl_PL: Podnieś bilet

en: Raise a ticket
pl_PL: Podnieś bilet

en: Received a Quote!
pl_PL: Zdobyte ofertę cenową!

en: Rectangle Logo
    											Template
pl_PL: Prostokątny Logo Szablon

en: Redirect to the Quote List Page
pl_PL: Przekierowanie na stronę Listy ofert

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail z przypomnieniem: Wysłana do Klienta

en: Request a Quote
pl_PL: Wyślij zapytanie ofertowe

en: Rest API Key
pl_PL: Klucz Rest API

en: Role Based Filter
pl_PL: Filtr na podstawie ról

en: Save Changes
pl_PL: Zapisywanie zmian

en: Saved Successfully
pl_PL: Zapisano

en: Saved Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zapisany.

en: Secret Key
pl_PL: Tajny Klucz

en: Select "Quote List" Page
pl_PL: Wybierz stronę "Lista ofert"

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
pl_PL: Wybierz opcję "Przekierowanie na stronę listy ofert", aby włączyć automatyczne przekierowanie na stronę listy zdań po naciśnięciu przycisku "Dodaj ofertę".

en: Select a country / region&hellip;
pl_PL: Wybierz kraj / region...

en: Select a type
pl_PL: Wybierz typ

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
pl_PL: Wybierz opcję, aby określić, jak chcesz wyświetlać przycisk "Dodaj ofertę" w zależności od dostępności produktu

en: Select Connected To
pl_PL: Wybierz Podłączony do

en: Select how you want to show the quote list to your user.
pl_PL: Wybierz metodę, której chcesz wyświetlić listę propozycji do użytkownika.

en: Select Order Statuses To Notify Customers
pl_PL: Wybierz Statusy zamówień, aby Powiadamiać klientów

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
pl_PL: Wybierz kolor widżetu, gdy klient ześle na niego kursorem myszy.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz poszczególne nazwy produktów, dla których nie chcesz wyświetlać przycisk poprosić o ofertę

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
pl_PL: Wybierz statusy zamówień, dla których klienci powinni otrzymywać powiadomienia e-mail.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
pl_PL: Wybierz stronę, na którą chcesz przekierować klienta po kliknięciu przycisku "Dodaj więcej produktów"

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
pl_PL: Wybierz kategorie, które chcesz wykluczyć z powyższych stosowanych ustawień

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
pl_PL: Wybierz nazwy produktów, które chcesz wykluczyć z powyższych stosowanych ustawień

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
pl_PL: Wybierz tagi produktów, które chcesz wykluczyć z powyższych stosowanych ustawień

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz kategorie towarów, dla których nie chcesz wyświetlać przycisk wyślij zapytanie ofertowe

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz kategorie towarów, dla których chcesz wyświetlić przycisk wyślij zapytanie ofertowe

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
pl_PL: Wybierz produkty, dla których powinny być stosowane ustawienia zapytania cenowego oferty. Pozostałe produkty zostaną wyłączone automatycznie.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
pl_PL: Wybierz produkty, dla których ustawienia zapytania cenowego oferty nie powinny być stosowane.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz nazwy produktów, dla których chcesz wyświetlić przycisk wyślij zapytanie ofertowe

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz tagi towarów, dla których nie chcesz wyświetlać przycisk poprosić o ofertę

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz tagi towarów, dla których chcesz wyświetlić przycisk "poproś o ofertę"

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
pl_PL: Wybierz role, do których stosować należy / nie należy stosować ustawienia zapytania ofertowego.

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
pl_PL: Wybierz role, do których stosować należy / nie należy stosować powyższe ustawienia.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
pl_PL: Wybierz sposoby płatności w sklepie, które będą wyświetlane podczas składania zamówienia. Pozostaw pole puste, aby wyświetlić wszystkie metody płatności.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz role użytkowników, dla których nie chcesz wyświetlać przycisk poprosić o ofertę

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
pl_PL: Wybierz role użytkowników, dla których chcesz wyświetlić przycisk poprosić o ofertę

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
pl_PL: Wybierz stronę WooCommerce, na której chcesz wyświetlić listę ofert.

en: Send Request
pl_PL: Wyślij zapytanie

en: Send Request Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku Wysłania zapytania

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
pl_PL: Wprowadź liczbę dni od daty zapytania ofertowego, przez który upływa termin ważności oferty. Pozostaw pole puste, jeśli termin ważności oferty, nie musi krwawić.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
pl_PL: Ustaw liczbę dni do wysłania przypomnienia na e-mail klienta. Pozostaw pole puste, aby pominąć automatyczne przypomnienia.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Shipping
pl_PL: Wysyłka

en: Show "Clear List" Button
pl_PL: Pokaż przycisk "Wyczyść listę"

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
pl_PL: Pokaż "Powered by ELEX wyślij zapytanie ofertowe"

en: Show "Update List" Button
pl_PL: Pokaż przycisk "Odśwież listę"

en: Show Add to Quote Button for all the products
pl_PL: Pokaż przycisk "Dodaj ofertę" dla wszystkich produktów

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
pl_PL: Pokaż przycisk "Dodaj ofertę" tylko dla towarów, których nie ma w magazynie

en: Show Button Label Next to Icon
pl_PL: Pokaż etykietę przycisku Obok ikony

en: Show List Pop Up on Hover
pl_PL: Pokaż okienko listy po najechaniu kursorem myszy

en: Show Quote List Icon
pl_PL: Pokaż Ikonę Listy Ofert

en: Show Request a Quote
pl_PL: Pokaż Zapytania cenowego oferty

en: Show Request a Quote Form
pl_PL: Pokaż formularz zapytania cenowego oferty

en: show_for_all_products
pl_PL: show_for_all_products pokaż все_продукты

en: Site Key
pl_PL: Klucz strony

en: SKU:s123432
pl_PL: ARTYKUŁ: s123432

en: SMS And Google Chat Body
pl_PL: Tekst SMS-a i Google-Czatu

en: SMS Notification
pl_PL: Powiadomienie SMS

en: State / County
pl_PL: Województwo / District

en: state name  should be a string.
pl_PL: nazwa stanu musi być ciągiem znaków.

en: Stay on the Shop/Product page
pl_PL: Pozostań na stronie sklepu / Produktu

en: Subtotal
pl_PL: Suma

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Tax
pl_PL: Podatek

en: Taxes
pl_PL: Podatki

en: Template Settings
pl_PL: Ustawienia szablonu

en: Terms & Conditions
pl_PL: Warunki użytkowania

en: Terms and Condition
pl_PL: Zasady i konwencje

en: Terms and Condition Content
pl_PL: Treść Regulaminu i warunków

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Textarea
pl_PL: Pole Tekstowe

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
pl_PL: Przycisk oferty zostanie dodany do wszystkich produktów domyślnie. Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć poszczególne produkty, użyj ustawienia filtra, wymienione poniżej.

en: Third Party API key
pl_PL: Klucz API trzeciej strony

en: Third Party Usage
pl_PL: Wykorzystanie przez osoby trzecie

en: Title
pl_PL: Nazwa

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
pl_PL: Aby skopiować informacje systemowe, kliknij poniżej, a następnie naciśnij klawisze Ctrl + C (PC) lub Cmd + C (Mac).

note: %s:  ELEX Request a Quote "Quote List" tab link URL
en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %s section.
pl_PL: Aby skonfigurować formularz zapytania cenowego oferty na swojej stronie internetowej i strony z listą ofert cenowych, odwiedź sekcję %s.

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
pl_PL: Aby skontaktować się z jednym z przedstawicieli naszej pomocy technicznej, proszę wysłać zapytanie do działu pomocy technicznej na naszej stronie internetowej.

en: To use reCAPTCHA, sign up for an
pl_PL: Aby korzystać z reCAPTCHA, zarejestruj się

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
pl_PL: Włącz lub wyłącz wyświetlanie przycisku "Dodaj ofertę" na stronie produktu

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
pl_PL: Włącz lub wyłącz, aby wyświetlić przycisk "Dodaj ofertę" na stronie sklepu

en: Total
pl_PL: Ogółem

en: Total :
pl_PL: Ogółem :

en: Trials
pl_PL: Procesy sądowe

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
pl_PL: Włącz lub wyłącz go, jeśli chcesz wyświetlić lub ukryć listę towarów na liście ofert, zatrzymując wskaźnik myszy na widget listy ofert.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
pl_PL: Włącz i wybierz produkty, do których nie należy stosować powyższe ustawienia

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
pl_PL: Włącz, jeśli chcesz zezwolić klientowi pobierać pliki PDF.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
pl_PL: Włącz, jeśli chcesz zezwolić klientowi wysłać swoją propozycję.

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
pl_PL: Włącz lub wyłącz, jeśli chcesz wyświetlić lub ukryć znak wodny ELEXtensions na stronie listy ofert.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
pl_PL: Włącz, aby ukryć cenę na stronie produktu, na stronie sklepu i na stronie Listy ofert.

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
pl_PL: Włącz, aby ukryć przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie produktu.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
pl_PL: Włącz, aby ukryć przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie sklepu.

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
pl_PL: Włącz / wyłącz, jeśli chcesz pokazać / ukryć przycisk "Dodaj więcej produktów" na stronie listy ofert.

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
pl_PL: Włącz / wyłącz, jeśli chcesz pokazać / ukryć przycisk wyczyść listę na stronie listy ofert.

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
pl_PL: Włącz / wyłącz, jeśli chcesz pokazać / ukryć przycisk odświeżania listy na stronie listy ofert.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
pl_PL: Wyłącz tę funkcję, jeśli chcesz korzystać z żadnej zewnętrznej kontaktowego w celu uzyskania wniosków na cytaty.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
pl_PL: Włącz to, aby automatycznie wypełnić formularz zapytania ofertowego z danymi konta użytkownika.

en: Turn this ON, to get the API Key.
pl_PL: Włącz to, aby uzyskać klucz API.

en: Twilio Mobile Number
pl_PL: Numer telefonu komórkowego Twilio

en: Twilio Token
pl_PL: Token Twilio

en: Unauthorize Access
pl_PL: Nieautoryzowany dostęp

en: Update List
pl_PL: Lista Aktualizacji

en: Update List Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku Aktualizacji listy

en: Updated Successfully
pl_PL: Pomyślnie Zaktualizowany

en: Updated Successfully.
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowany.

en: Upload Image
pl_PL: Pobierz zdjęcie

en: upload png or jpeg file
pl_PL: pobierz plik w formacie png lub jpeg

en: Url
pl_PL: Adres URL

en: Use Predefined Email Templates
pl_PL: Użyj Predefiniowanych szablonów e-mail

en: User not found
pl_PL: Użytkownik nie znaleziono

en: View Quote List
pl_PL: Zobacz listę produktów

en: View Quote List Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku Wyświetlić Listę Ofert

en: Webhook URL
pl_PL: URL-adres strony-hak

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
pl_PL: Plugin WooCommerce musi być aktywny, aby plugin ELEX Request a Quote pracował.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
pl_PL: Tak, wtyczka ELEX Request a Quote pozwala dostosować i ulepszać swoją stronę zewnętrzną listy ofert.

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
pl_PL: Tak, ta opcja jest dostępna w ustawieniach wtyczki. Mamy oddzielna opcja do tego, gdzie można włączyć i przekierować gości / niezarejestrowanych użytkowników do tworzenia konta lub logowania do zapytania ofertowego

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
pl_PL: Tak, ten plugin daje możliwość wyboru z gotowych szablonów lub dostosować i stworzyć swój własny szablon e-mail.

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
pl_PL: Tak, można łatwo ukryć przycisk "Dodaj do koszyka" na stronie produktu, jak i na stronie sklepu.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
pl_PL: Tak, można ukryć cenę danego towaru.

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
pl_PL: Można dostosować szablon e-mail i sms / rozmowy tutaj, za pomocą zastępcze dla dynamicznego wypełniania pól.

en: You May Also like
pl_PL: Wam Też może się spodobać

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
pl_PL: Przy wyborze stałe typu ikony można zmierzyć się z problemami ze zgodnością z niektórymi tematami.

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
pl_PL: Twój biznes wart! Przejdź do wersji premium, aby uzyskać wymienione poniżej funkcje.

en: Your Quote List is Empty
pl_PL: Lista ofert jest pusta

en: Your request has been sent successfully
pl_PL: Twoje zapytanie zostało pomyślnie wysłane

en: Your request has been sent successfully.
pl_PL: Twoje zapytanie zostało pomyślnie wysłane.

en: Your request has been submitted.
pl_PL: Twoje zapytanie zostało wysłane.
