ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to lv translation catalogue (423 entries)

en: "Go to Shop Page" button"
lv: "Iet uz Veikalu Lapa" pogas"

en: "Quote List" Page Layout
lv: "Citātu Saraksts" Page Layout (Lapas Izkārtojums

en: "Send Request" Button Redirectional URl
lv: "Nosūtīt Pieprasījumu" Pogu Redirectional URl

en: "Send Request" Success Message
lv: "Nosūtīt Pieprasījumu" Panākumu Ziņojumu

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
lv: * Lūdzu, neaizmirstiet pievienot jūsu Sistēmas Informāciju Failu ar pieprasījumu par labāku atbalstu.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
lv: - Pieņemt Vēlamo Cenu/Procentu no Klienta laikā Quote Iesniegšanas.

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
lv: - Pieļaujamās Maksājumu Vārteja iezīme pieņemt maksājumu metodes Veikala īpašnieka izvēles.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
lv: - Visas Pogas, Pielāgošana, ieskaitot Krāsu un Etiķetes

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
lv: - Ļauj Klientam Nosūtīt Skaitītājs Priekšlikumu no Mana Konta Lapā.

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
lv: - Ļauj Klientam, lai lejupielādētu Quote PDF no Mana Konta Lapā.

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
lv: - Pievienojiet PDF vai attēlu failu Citēt Apstiprināts/Noraidīts/Sarunu pastus no Pasūtījuma Lapu.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
lv: - Automātiskās pabeigšanas Citātu Formā Reģistrēts Lietotājs.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
lv: - Izveidot WordPress Lietotāju, kad Viesu Lietotājs iesniedz Quote Pieprasījuma.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
lv: - Atslēgt Pieprasīt Citēt iespēja nereģistrētiem lietotājiem.

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
lv: - Izslēgt Pieprasīt aprēķinu, pamatojoties uz produktu krājumiem.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
lv: - Iespēja mainīt "Pievienot Citātu" Pogu Nostāju Inline ar "Pievienot Grozam" Pogas.

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
lv: - Iespēja uzstādīt Pievienot Quote Pogu Uzvedību novirzīt Citēt Saraksta Lapu.

en: - Predefined Templates for the Emails.
lv: - Iepriekš izveidotas Veidnes, lai e-Pastus.

en: - Product table customization option for the quote list page.
lv: - Produkts galda pielāgošanas iespēju, lai quote saraksta lapu.

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
lv: - Produkts balstīta izslēgšanu no "Slēpt Pievienot Grozā un Cenu," iespēju.

en: - Quote Button on Cart Page.
lv: - Quote Pogu Grozs Lapā.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
lv:  Piedāvājumu Derīguma termiņa beigām līdzekli kā vienu dienu skaitu nosaka Administrators.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
lv:  Piedāvājumu saraksts pielāgošanas iespēju, lai tukšu quote saraksta lapu.

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
lv:  Nosūtīt Automātisku Atgādinājuma e-pastu ar klientu, kā vienu dienu skaitu nosaka admin,ja nav aktivitātes no klienta.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
lv:  Lietotāja lomas-pamatojoties izslēgšanu no "Slēpt Pievienot Grozā un Cenu," iespēju.

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
lv: - reCAPTCHA verifikācijas Quote Iesniegšanas.

en: Accept & Pay
lv: Pieņemt & Jāmaksā

en: Accept Preferred Price from Customer
lv: Pieņemt Vēlamo Cenu no Klienta

en: Accepted Payment Gateways
lv: Akceptēto Maksājuma Vārti

en: Add More Items
lv: Pievienojiet Vairāk Objektus

en: Add More Items Button Redirect Page
lv: Pievienot Vairāk Vienumu, Pogu Novirzīt Lapā

en: Add more Items Button
lv: Pievienot vairāk Vienumu, Pogu

en: Add more Items Button Label
lv: Pievienot vairāk Vienumu, Pogu Etiķete

en: Add to Quote
lv: Pievienot Citēt

en: Add to Quote Button Behaviour
lv: Pievienot Quote Pogu Uzvedību

en: Add to Quote Button Position on Product Page
lv: Pievienot Quote Pogu Nostāju attiecībā uz Produktu Lapu

en: Add to Quote Success Alert Message
lv: Pievienot Quote Panākumus Trauksmes Ziņojums

en: Add your email.
lv: Pievienojiet savu e-pastu.

en: Add your first name.
lv: Pievienot savu vārdu.

en: Add your last name.
lv: Pievienot savu uzvārdu.

en: Additional Options
lv: Papildu Iespējas

en: Address 1  should be a string.
lv: Adrese 1 būtu string.

en: Address 2  should be a string.
lv: Adrese 2 būtu string.

en: Address array is empty
lv: Adrese masīvs ir tukšs

en: Address line 1
lv: Adrese līnija 1

en: Allow Customer to Download PDF
lv: Ļauj Klientam, lai Lejupielādētu PDF

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
lv: Ļauj Klientam Nosūtīt Skaitītājs Priekšlikums

en: Already exist
lv: Jau

en: Atleast one option is required
lv: Vismaz viena iespēja ir vajadzīgs

en: Background
lv: Fona

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
lv: Pirms paaugstinot biļešu, mēs iesakām jums iet caur mūsu detalizēta

en: Below Add to Cart
lv: Zemāk Pievienot Grozam

en: Billing
lv: Norēķini

en: Billing Address 1
lv: Norēķinu Adrese 1

en: Billing Address 2
lv: Norēķinu Adrese 2

en: Billing City
lv: Norēķinu Pilsētas

en: Billing Company
lv: Norēķinu Uzņēmums

en: Billing Country
lv: Norēķinu Valsti

en: Billing Email
lv: Norēķinu-Pastu

en: Billing First Name
lv: Norēķinu Vārds

en: Billing Last Name
lv: Norēķinu Uzvārds

en: Billing Phone
lv: Norēķinu Tālruni

en: Billing Postcode
lv: Norēķinu Pasta Indekss

en: Billing State
lv: Norēķini Valsts

en: Border
lv: Robežas

en: Button Color
lv: Pogu Krāsu

en: Button Customization
lv: Pogu Pielāgošana

en: Button Label
lv: Pogas Etiķeti

en: Button position may vary depending on the theme.
lv: Pogu pozīcijā var mainīties atkarībā no motīva.

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
lv: Iespējojot šo opciju, viesu lietotājiem var būt novirzīts uz Manu Kontu lapa reģistrācijai.

en: Can I hide the price of the products?
lv: Es varu paslēpt produktu cenas?

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
lv: Es varu paslēpt "Pievienot Grozam" pogas uz produktu lapu?

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
lv: Es varu ierobežot viesis/ nereģistrētiem lietotājiem, pievienojot produktus Quote Sarakstu un novirzīt tos uz pieteikties vai reģistrēties lapu?

en: Changes Saved Successfully!
lv: Izmaiņas, Kas Veiksmīgi Saglabāts!

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Choose What to Show If List is Empty
lv: Izvēlēties, Ko Parādīt, Ja Saraksts ir Tukšs

en: Choose the default color for the buttons.
lv: Izvēlēties noklusējuma krāsu pogas.

en: City
lv: Pilsēta

en: City name  should be a string.
lv: Pilsētas nosaukums ir string.

en: Clear List
lv: Nodzēst Sarakstu

en: Clear List Button Label
lv: Nodzēst Sarakstu Pogas Etiķeti

en: Click Enter to add more
lv: Noklikšķiniet uz Enter, lai pievienotu vairāk

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Company Logo
lv: Uzņēmuma Logo

en: Company name should be a string.
lv: Uzņēmuma nosaukums būtu string.

en: Contents to Show in Product Table
lv: Saturu, lai Parādītu Produktu Tabula

en: Copied Successfully!
lv: Kopēts Veiksmīgi!

en: Copy API Key
lv: Kopiju API Atslēga

en: Core Fields
lv: Pamata Lauki

en: Country / Region
lv: Valsts / Reģions

en: Country name should be a string.
lv: Valsts nosaukums būtu string.

en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
lv: Izveidot Pieprasīt Citēt risinājums jūsu WooCommerce produktiem. Jūs varat arī izveidot un pielāgot pieprasīt citēt formas, kas tiek parādīts uz frontend. Spraudnis būs arī nosūtīt automatizētus e-pasta paziņojumus par quote iesniegumus, apstiprinājumiem, un noraidījumiem.

en: Create WordPress User
lv: Izveidot WordPress Lietotājs

en: Custom Field
lv: Pielāgotais Lauks

en: Custom Fields
lv: Pielāgotie Lauki

en: Custom Fields array is empty
lv: Custom Fields masīvs ir tukšs

en: Customer Details
lv: Klientu Informācija

en: Customer Note
lv: Klientu Piezīme

en: Customize Quote List & Form
lv: Pielāgot Quote Sarakstā & Forma

en: Date
lv: Datums

en: Days
lv: Dienas

en: Debug Log
lv: Atkļūdošanas Žurnālu

en: Default Button Color
lv: Noklusēto Pogu Krāsu

en: Deleted Successfully.
lv: Veiksmīgi Izdzēsti.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
lv: Atspējot Quote Pieprasījumu Nereģistrētiem Lietotājiem

en: Discount
lv: Atlaides

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Download System Info
lv: Lejupielādēt Sistēmu Info

en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
lv: ELEX WooCommerce Pieprasīt aprēķinu Pamata

en: Each Product Subtotal
lv: Katra Produkta Starpsumma

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Body
lv: E-Pasta Iestādei

en: Email Heading
lv: E-Pasta Pozīcija

en: Email Subject
lv: E-Pasta Temats

en: Email Template
lv: E-Pasta Veidnes

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Email should be a int of length 10.
lv: E-pastam vajadzētu būt int garums ir 10.

en: Email should be in valid format.
lv: E-pastam vajadzētu būt spēkā formātā.

en: Empty Text
lv: Tukšs Teksts

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
lv: Iespējot vai atspējot "Pievienot Citātu" pogu Grozs lapā. Kad tā ir iespējota, šī poga parādās Grozs lapā. Klienti var noklikšķināt uz "Pievienot Citēt" pogu, lai automātiski pievienotu produktiem, to grozā piedāvājumam saraksta lapu.

en: Enable reCAPTCHA
lv: Ļauj reCAPTCHA

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
lv: Lai iespējotu šo opciju, ja vēlaties, lai iekļautu noteikumus un nosacījumus, e-pasta veidnes.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
lv: Lai iespējotu šo opciju, lai izveidotu WordPress lietotājs viesu lietotājiem, kad viņi iesniedz veidlapas.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
lv: Iespējot šo opciju, lai izmantotu iepriekš definētu e-pasta veidnes ietvaros spraudnis. Jūs varat konfigurēt e-pasta saturs ir mazāks.

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
lv: Ļauj, lai saņemtu Google Tērzēšanas paziņojumu, kad klients veic piedāvājumu, pieprasījumu.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
lv: Ļauj, lai saņemtu SMS paziņojumu, kad klients veic piedāvājumu, pieprasījumu. Pierakstīties uz jaunu Twilio kontu %1$s.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
lv: Ļauj Paslēpt Cenu, kas automātiski ļautu Slēpt Pievienot Grozam pogu uz Veikala lapā un Produktu Lapā.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
lv: Ievadiet 2 vai vairāk vērtības par izvēlēto ievades veidu.

en: Enter Your Twilio SID
lv: Ievadiet Savu Twilio SID

en: Enter Your Twilio Token
lv: Ievadiet Savu Twilio Token

en: Enter Your Twilio mobile Number
lv: Ievadiet Savu Twilio mobilo Numuru

en: Enter a Valid Site Key
lv: Ievadiet Derīgu Vietnē Atslēga

en: Enter a custom label text for the request a quote button
lv: Ievadiet custom etiķetes teksts pieprasīt citēt pogas

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
lv: Ievadiet derīgu slepeno atslēgu. Pēdiņas netiks pieņemti, ja nepareizi ievadīts.

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
lv: Ievadiet custom etiķetes teksts "Skaidrs Sarakstu" Pogu

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
lv: Ievadiet custom etiķetes teksts "Nosūtīt Pieprasījumu" Pogu

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
lv: Ievadiet custom etiķetes teksts "Update Sarakstā" Pogu

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
lv: Ievadiet custom etiķetes teksts "Skatīt Citātu Saraksts" Pogu

en: Enter options for the selcted types
lv: Ievadiet iespējas selcted veidu

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
lv: Ievadiet Google Tērzēšanas Webhook URL. Jūs varat atrast šo URL jūsu google tērzēšanas logu.

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
lv: Ievadiet brīdinājumu, lai parādītu uz veiksmīgu papildus produkta quote sarakstā.

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
lv: Ievadiet organisma e-pasts nosūtīts administratoram, ja citāts ir saņemts.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
lv: Ievadiet organisma e-pastu nosūtīts klientam pēc tam, kad quote pieprasījuma pieņem administrators.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
lv: Ievadiet organisma e-pastu nosūtīts klientam pēc tam, kad quote pieteikums ir noraidīts ar administratoru.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
lv: Ievadiet organisma e-pastu nosūtīts klientam, ja citāts ir pieprasīta.

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
lv: Ievadiet satura SMS/google tērzēšanas paziņojumu, kas nosūtīts uz administratora saņemot piedāvājumu, pieprasījumu. jūs varat ievadīt tekstu, vai aizpildiet laukus dinamiski, izmantojot vietturus no iepriekšējā tabulā. HTML tagus netiek pieņemti šajā jomā.

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
lv: Ievadiet e-pasta adreses, lai saņemtu paziņojumu, kad klientam vietās citāts pieprasījuma. Pēc noklusējuma administratora e-pasta id ir veikti, lai saņemtu paziņojumu. Vairākas e-pasta id jāatdala ar komatu.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
lv: Ievadiet e-pasta ķermeņa sarunām e-pastu nosūtīts klientam.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
lv: Ievadiet e-pasta ķermeņa atgādinājuma e-pastu nosūtīts klientam.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
lv: Ievadiet aprakstgalvas e-pasts nosūtīts administratoram, ja citāts ir saņemts.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
lv: Ievadiet pozīcija uz e-pastu nosūtīts klientam pēc tam, kad quote pieprasījuma pieņem administrators.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
lv: Ievadiet pozīcija uz e-pastu nosūtīts klientam pēc tam, kad quote pieteikums ir noraidīts ar administratoru.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
lv: Ievadiet pozīcija uz e-pastu nosūtīts klientam, ja citāts ir pieprasīta.

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
lv: Ievadiet pozīcija sarunām e-pastu nosūtīts klientam.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
lv: Ievadiet pozīcija atgādinājuma e-pastu nosūtīts klientam.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
lv: Ievadiet etiķetes teksts "Pievienot vairāk vienumu' pogu quote saraksta lapu.

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
lv: Ievadiet mobilā tālruņa numuru, ja jūs vēlaties saņemt paziņojumu, kad klientam vietās, cenu pieprasījumu

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
lv: Ievadiet tēmu e-pasts nosūtīts administratoram, ja citāts ir saņemts.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
lv: Ievadiet tēmu par e-pastu nosūtīts klientam, ja piedāvājumu ir pieņēmis administrators.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
lv: Ievadiet tēmu par e-pastu nosūtīts klientam, ja citāts ir noraidīti ar administratoru.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
lv: Ievadiet tēmu par e-pastu nosūtīts klientam, ja citāts ir pieprasīta.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
lv: Ievadiet tēmu par e-pastu nosūtīts klientam, ja nav rīcība no klienta.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
lv: Ievadiet tēmu sarunām e-pastu nosūtīts klientam.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
lv: Ievadiet tekstu, kuru vēlaties parādīt kā ziņojums pēc tam, kad veiksmīgi iesniegšanas quote pieprasījuma.

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
lv: Ievadiet tekstu, kuru jūs vēlaties, lai parādītu, kā galvenes/nosaukums citātu formā.

en: Enter the title on the quote list page.
lv: Ievadiet nosaukumu quote saraksta lapu.

en: Enter values and click enter to add more
lv: Ievadiet vērtības un noklikšķiniet uz enter, lai pievienotu vairāk

en: Enter your Phone number
lv: Ievadiet Tālruņa numuru

en: Enter your Secret key
lv: Ievadiet savu Slepeno atslēgu

en: Enter your Site Key
lv: Ievadiet savu Vietu Atslēga

en: Error copying text
lv: Kļūdas teksta kopēšana

en: Exclude Product
lv: Izslēgt Produkta

en: Exclude Products
lv: Izslēgt Produkti

en: Exclude Products By Category
lv: Izslēgt Produktiem Pēc Kategorijas

en: Exclude Products By Name
lv: Izslēgt Produktus Pēc Nosaukuma

en: Exclude Products By Tags
lv: Izslēgt Produktus, Ko Tagus

en: Exclude Roles
lv: Izslēgt Lomas

en: Expiry Date: 04-March-2022
lv: Derīguma Termiņš: 04-Marts-2022

en: FAQs
lv: Biežāk uzdotie jautājumi

en: Fees
lv: Maksas

en: Field has been added successfully
lv: Lauka tika veiksmīgi pievienots

en: Field has been edited successfully
lv: Laukā ir rediģēts veiksmīgi

en: Field has been rearranged successfully
lv: Lauks ir mainījies veiksmīgi

en: Field with same name Already Exist
lv: Laukā ar tādu nosaukumu Jau Pastāv

en: Fill Your Details
lv: Aizpildiet Savu Informāciju

en: Filter Products
lv: Produktu Filtrs

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
lv: Atrast e-pasta, sms un google chat žurnāli šeit (wp-content\uploads\wc-žurnāli).

en: First Name
lv: Vārds

en: First name
lv: Vārds

en: First name should be a string.
lv: Vārds, būtu string.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Float
lv: Peldēt

en: Form Field Settings
lv: Veidlapas Lauka Iestatījumi

en: Form Header Title
lv: Veidlapas Galvenē Sadaļa

en: Form Settings
lv: Forma Uzstādījumi

en: Form Submit Actions
lv: Forma Jāiesniedz Darbības

en: General
lv: Vispārīgi

en: General Settings
lv: Vispārīgie Uzstādījumi

en: Go Premium!
lv: Iet Premium!

en: Go to Shop Page
lv: Iet uz Veikalu Lapa

en: Help & Support
lv: Palīdzība Un Atbalsts

en: Hide Add to Cart & Price
lv: Paslēpt Pievienot Grozam & Cenas

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
lv: Paslēpt Pievienot Grozam Pogu uz Produktu Lapu

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
lv: Paslēpt Pievienot Grozam Pogu uz Veikalu Lapa

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
lv: Paslēpt Pievienot Quote pogu Noliktavā produktu

en: Hide Price
lv: Paslēpt Cena

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
lv: Ja Nav Darbības, par Citātu, ko Klients, Nosūtīt Atgādinājuma e-Pastu Katrā

en: Illustration
lv: Ilustrācija

en: Image
lv: Attēls

en: In a Light Box
lv: Gaismas Kaste

en: In a New Page
lv: Jaunā Lapa

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
lv: Ja jūs vēlaties saņemt quote pieprasījumus un pasūtījumus, izmantojot trešo personu plugins, Savukārt Uz zemāk funkcionalitāti un saņemt API Atslēgu.

en: Include Products
lv: Produkti

en: Include Products By Category
lv: Ietver Produktu Kategorija

en: Include Products By Name
lv: Ietver Produktus Pēc Nosaukuma

en: Include Products By Tags
lv: Ietver Produktus Ar Tagus

en: Include Roles
lv: Ietver Lomas

en: Include/Exclude products based on stock
lv: Iekļaut/Izslēgt produktus, pamatojoties uz akciju

en: Inline with Add to Cart
lv: Inline ar Pievienot Grozam

en: Issued By: Max Smith
lv: Izdots: Max Smits

en: Issued Date: 02-March-2022
lv: Izdoti Datums: 02-Marts-2022

en: Label Name
lv: Etiķetes Nosaukums

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last name should be a string.
lv: Uzvārds būtu string.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
lv: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Pie vero eos.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
lv: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Pie vero eos.

en: Name and type Can not be empty
lv: Nosaukums un veids Var būt tukšs

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
lv: Sarunu e-Pasta Veidne: Nosūtījusi Klientam

en: No Field Exist
lv: Nē Jomā Pastāv

en: Non Logo Template
lv: Nav Logo Veidnes

en: Note: Basic version supports only few features.
lv: Piezīme: Pamata versija atbalsta tikai dažas no iespējām.

en: Notification Mobile Number
lv: Paziņojums Mobilo Numuru

en: Notification Settings
lv: Paziņojumu Uzstādījumi

en: Notifications Email Address
lv: Paziņojumi E-Pasta Adresi

en: Number
lv: Skaits

en: On hover
lv: Par lidināties

en: Open Quote Form
lv: Atvērt Citātu Veidā

en: Or
lv: Vai

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Order Items
lv: Lai Posteņi

en: Payment Link
lv: Maksājumu Saiti

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
lv: Lūdzu, ievadiet tekstu, kuru jūs gribētu, lai parādītu, kā pogas etiķeti.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietturus var piemērot tikai e-pastu un tērzēšanu/sms ķermeņa.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
lv: Lūdzu, norādiet lapas URL, kuru vēlaties novirzīt uz, Pēc tam noklikšķiniet uz "Nosūtīt Pieprasījumu" pogu

en: Postcode  should be a string.
lv: Pasta indekss jābūt string.

en: Postcode / ZIP
lv: Pasta indekss / ZIP

en: Powered by ELEX Request a Quote
lv: Powered by ELEX Pieprasīt Citēt

en: Preview
lv: Apskates

en: Preview Template
lv: Veidnes Priekšskatījums

en: Price
lv: Cena

en: Product Detail
lv: Produkta Sīkāk

en: Product Image
lv: Produkta Attēls

en: Product Name
lv: Preces Nosaukums

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
lv: Produkta Nosaukums: Cena * Daudzums = Starpsumma

en: Product Price
lv: Produkta Cena

en: Product SKU
lv: Produkta ARTIKULS

en: Product list on the left & form on the right
lv: Produktu sarakstu pa kreisi & par tiesībām formu

en: Product list on the top & form on the bottom
lv: Produktu saraksts, uz augšu & formā apakšā

en: Product successfully added to the Quote List
lv: Produkts sekmīgi pievienots Quote Saraksts

en: Products
lv: Produkti

en: Qty.
lv: Nosūtīš. gab.

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Quote Approved
lv: Citāts Apstiprināts

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
lv: Citāts Apstiprinātu e-Pasta Veidne: Nosūtījusi Klientam

en: Quote Button Configurations
lv: Quote Pogu Konfigurācija

en: Quote Button Customization
lv: Quote Pogu Pielāgošana

en: Quote Button Label
lv: Citēt Pogas Etiķeti

en: Quote Button on Cart Page
lv: Quote Pogu Grozs Lapā

en: Quote Button on Product Page
lv: Quote Pogu uz Produktu Lapu

en: Quote Button on Shop Page
lv: Quote Pogu uz Veikalu Lapa

en: Quote Expires in
lv: Citāts Beidzas

en: Quote Form
lv: Citātu Veidā

en: Quote List
lv: Citāts Saraksts

en: Quote List Color On Hover
lv: Citāts Saraksts, Krāsu Un Lidināties

en: Quote List Icon Type
lv: Citāts Saraksta Ikonas Tips

en: Quote List Menu
lv: Citāts Saraksta Izvēlne

en: Quote List Page
lv: Citāts Saraksta Lapa

en: Quote List Page Title
lv: Citāts Saraksts Lapas Nosaukums

en: Quote Received
lv: Citāts Saņēmis

en: Quote Rejected
lv: Citāts Noraidīts

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
lv: Citāts Noraidīts, e-Pasta Veidnes: Nosūtījusi Klientam

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
lv: Citāts Pieprasījuma e-Pasta Veidne: Nosūtīja Vietnes Administrators

en: Quote Request Form
lv: Citāts Pieprasījuma Veidlapu

en: Quote Requested
lv: Citāts Pieprasīto

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
lv: Citāts Saņēmēja e-Pasta Veidne: Nosūtījusi Klientam

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
lv: Citāts Pieprasīto SMS / Google Tērzēšanas Veidne: Nosūtīja Vietnes Administrators

en: Quote a Request Form
lv: Citēt Pieprasījuma Veidlapu

en: Quotes List
lv: Citāti Saraksts

en: Raise a Ticket
lv: Paaugstināt Biļešu

en: Raise a ticket
lv: Paaugstināt biļešu

en: Received a Quote!
lv: Saņemto piedāvājumu!

en: Rectangle Logo
    											Template
lv: Taisnstūra Logo Veidnes

en: Redirect to the Quote List Page
lv: Novirzīt uz Citātu Saraksta Lapa

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
lv: Atgādinājuma e-Pastu Veidne: Nosūtījusi Klientam

en: Request a Quote
lv: Pieprasīt cenu

en: Rest API Key
lv: Atpūtas API Atslēga

en: Role Based Filter
lv: Loma, Pamatojoties Filtrs

en: SMS And Google Chat Body
lv: SMS Un Google Chat Ķermeņa

en: SMS Notification
lv: SMS Paziņojums

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Saved Successfully
lv: Veiksmigi

en: Saved Successfully.
lv: Veiksmīgi Saglabāts.

en: Secret Key
lv: Slepena Atslēga

en: Select "Quote List" Page
lv: Izvēlieties "Citātu Saraksts" Lapu

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
lv: Izvēlieties "Novirzīt uz Citātu Saraksts Lapu", lai automātiski pārvirzīts uz Citātu Saraksts Lapu pēc noklikšķinot uz "Pievienot Citātu" pogu.

en: Select Connected To
lv: Izvēlieties Pievienots

en: Select Order Statuses To Notify Customers
lv: Izvēlieties Uzdevuma Statusu Informēt Klientus

en: Select a country / region&hellip;
lv: Atlasiet valsti / reģionu,...

en: Select a type
lv: Izvēlieties tips

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
lv: Izvēlieties iespēju, lai noteiktu, kā jūs vēlaties, lai parādītu pievienot quote pogu, kas balstīta uz produkta availablity

en: Select how you want to show the quote list to your user.
lv: Izvēlieties, kā jūs vēlaties, lai parādītu quote sarakstu, lai jūsu lietotāja.

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
lv: Izvēlieties WooCommerce lapu, kur jūs vēlaties, lai parādītu quote sarakstā.

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
lv: Izvēlieties krāsu no widget, ja klients turas virs tā.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
lv: Atlasiet atsevišķu produktu nosaukumi, par kuriem jūs nevēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
lv: Izvēlieties uzdevuma statusu, par kuriem klientiem ir jāsaņem e-pasta paziņojumu.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
lv: Izvēlieties lapu, kur jūs vēlaties, klients tiks novirzīts, lai pēc noklikšķinot uz pievienot vairāk vienumu, pogu

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
lv: Izvēlieties produktu kategoriju, kuru vēlaties izslēgt no iepriekš piemēro iestatījumus

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
lv: Izvēlieties produktu nosaukumus, kuru vēlaties izslēgt no iepriekš piemēro iestatījumus

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
lv: Izvēlieties preci frāzes, ka jūs vēlaties, lai izslēgtu no iepriekš piemēro iestatījumus

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties produktu kategoriju, par kuriem jūs nevēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties produktu kategorijas, par kurām vēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
lv: Izvēlieties produktus, par kuriem lūgt citātu, uzstādījumi, kas būtu jāizmanto. Pārējiem produktiem, tiks izslēgts automātiski.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
lv: Izvēlieties produktus, par kuriem lūgt citātu uzstādījumi nav jāpiemēro.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties produktu nosaukumi, kas jūs vēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties produktus, kas frāzes, kas jūs nevēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties produktus, kas frāzes, kas jūs vēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
lv: Izvēlieties lomas, kas prasa citāts uzstādījumi būtu jāpiemēro/nav.

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
lv: Izvēlieties lomas, par kuru iepriekš uzstādījumus būtu jāpiemēro/nav.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
lv: Izvēlieties veikalā maksājumu metodes, lai parādītu laikā izrakstīšanās. Atstājiet tukšu lai rādītu visus apmaksas veidi.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties lietotāja lomas, par kuriem jūs nevēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
lv: Izvēlieties lietotāja lomas, par kuru jūs vēlaties, lai parādītu pieprasīt citēt pogas

en: Send Request
lv: Nosūtīt Pieprasījumu

en: Send Request Button Label
lv: Nosūtīt Pieprasījumu Pogas Etiķeti

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
lv: Noteikts skaits dienu laikā pēc cenas piedāvājuma pieprasījuma dienas citāts beidzas. Atstājiet tukšu, ja cena būtu nebeidzas.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
lv: Iestatiet dienu skaitu nosūtīt atgādinājuma e-pastu ar klientu. Atstājiet tukšu lai pārietu automātisko atgādinājumu.

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Show "Clear List" Button
lv: Izstāde "Nodzēst Sarakstu" Pogu

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
lv: Izstāde "Powered by ELEX Pieprasīt Citēt"

en: Show "Update List" Button
lv: Izstāde "Atjauninājumu Sarakstu" Pogu

en: Show Add to Quote Button for all the products
lv: Rādīt Pievienot Quote Pogu, lai visiem produktiem

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
lv: Rādīt Pievienot Quote pogu tikai no Sastāva produkti

en: Show Button Label Next to Icon
lv: Rādīt Pogas Etiķeti Blakus Ikonas

en: Show List Pop Up on Hover
lv: Rādīt Sarakstu, Pop Up uz Lidināties

en: Show Quote List Icon
lv: Rādīt Quote Saraksta Ikonas

en: Show Request a Quote
lv: Rādīt Pieprasīt Citēt

en: Show Request a Quote Form
lv: Rādīt Pieprasīt Citēt Forma

en: Site Key
lv: Vietu Atslēga

en: Stay on the Shop/Product page
lv: Palikt uz Veikalu/Produktu lapu

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Support
lv: Atbalsts

en: Tax
lv: Nodokļu

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Tel
lv: Tālr.

en: Template Settings
lv: Veidnes Iestatījumi

en: Terms & Conditions
lv: Noteikumi Un Nosacījumi

en: Terms and Condition
lv: Noteikumu un Nosacījumu

en: Terms and Condition Content
lv: Noteikumu un Nosacījumu Saturs

en: Text
lv: Teksts

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
lv: Cena pogu, tiks pievienoti visi produkti ir pēc noklusējuma. Ja jūs vēlaties iekļaut vai izslēgt noteiktus produktus, izmantot filtru, iespējas zemāk.

en: Third Party API key
lv: Trešās Puses API atslēga

en: Third Party Usage
lv: Trešās Puses Lietošanas

en: Title
lv: Sadaļa

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
lv: Lai kopētu Sistēmas Info, noklikšķiniet uz tālāk un pēc tam nospiediet taustiņu kombināciju Ctrl + C (PC) vai Cmd + C (Mac).

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
lv: Pielāgot jūsu mājas lapā citējot pieprasījuma veidlapu un citēt vienumus saraksta lapā, apmeklējiet %1$s sadaļā.

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
lv: Sazināties ar vienu no mūsu palīdzības dienestu pārstāvjiem, lūdzu, paaugstināt atbalsta biļešu mūsu mājas lapā.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
lv: Lai uzstādītu pieprasīt citēt jūsu vietnē, apmeklējiet %1$s sadaļā.

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
lv: Ieslēgt vai Izslēgt displejs Pievienot Quote pogu uz produktu lapu

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
lv: Ieslēgt vai Izslēgt, lai parādītu Pievienot Quote pogu uz veikalu lapa

en: Toggle On to accept the Preferred Price from Customer.
lv: Ieslēdziet, lai pieņemtu vēlamo cenu no klienta.

en: Total
lv: Kopā

en: Total :
lv: Kopā :

en: Trials
lv: Pētījumos

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
lv: Ieslēgt vai Izslēgt, ja jūs vēlaties, lai parādītu vai paslēptu ELEXtensions ūdenszīmi uz citātu saraksta lapu.

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
lv: Ieslēgt/Izslēgt, ja jūs vēlaties, lai parādītu/paslēptu pievienot vairāk vienumu, pogu quote saraksta lapu.

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
lv: Ieslēgt/Izslēgt, ja jūs vēlaties, lai parādītu/paslēptu nodzēst sarakstu pogu quote saraksta lapu.

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
lv: Ieslēgt/Izslēgt, ja vēlaties rādīt/paslēpt atjauninājumu sarakstā pogu quote saraksta lapu.

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
lv: Ieslēgt vai izslēgt, ja jūs vēlaties, lai parādītu vai paslēptu to produktu sarakstu, uz citātu saraksts, novietojot kursoru virs quote sarakstu widget.

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
lv: Savukārt par & Izvēlieties Produkti, par kuriem iepriekš uzstādījumus nav jāpiemēro,

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
lv: Savukārt, ja vēlaties, lai ļautu klientam, lai lejupielādētu PDF.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
lv: Savukārt, ja vēlaties, lai ļauj klientam nosūtīt Skaitītājs Priekšlikumu.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
lv: Savukārt par slēpt cena Produktam lapa, Veikals Lapu un Citēt Saraksta Lapu.

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
lv: Savukārt par slēpt pievienot grozam pogu uz produktu lapu.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
lv: Savukārt par slēpt pievienot grozam pogu uz veikala lapā.

en: Turn this ON, to get the API Key.
lv: Ieslēdziet šo, lai iegūtu API Atslēgu.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
lv: Izslēdziet šo opciju, ja vēlaties izmantot kādu trešās puses formu, lai saņemtu cenas piedāvājumu pieprasījumus.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
lv: Savukārt tas, lai automātiskās pabeigšanas pieprasījuma quote formu ar lietotāja konta detaļas.

en: Twilio Mobile Number
lv: Twilio Mobilo Numuru

en: Unauthorize Access
lv: Kāds Varētu Nesankcionēti Piekļūt

en: Update List
lv: Atjaunināt Sarakstu

en: Update List Button Label
lv: Update List Pogas Etiķeti

en: Updated Successfully
lv: Atjaunināts Veiksmīgi

en: Updated Successfully.
lv: Sekmīgi Atjaunināts.

en: Upload Image
lv: Augšupielādēt Attēlu

en: Use Predefined Email Templates
lv: Lietot Iepriekš Definētu E-Pasta Veidnes

en: User not found
lv: Lietotājs nav atrasts

en: View Quote List
lv: Skatīt Citātu Saraksts

en: View Quote List Button Label
lv: Skatīt Citātu Saraksts Pogas Etiķeti

en: When you create custom fields, the placeholder for the email template will be created based on the label text (For eg: Upload Image will be @Upload_Image). If you make changes to the label text in the future, please make sure to use the updated placeholder in the email body. Also, the label text cannot be modified for orders placed before the change.
lv: Kad veidojat pielāgotus laukus, e-pasta veidnes vietturis tiks izveidots, pamatojoties uz etiķetes tekstu (piemēram, augšupielādes attēls būs @Upload_Image). Ja turpmāk veiksiet izmaiņas etiķetes tekstā, e-pasta ziņojumā noteikti izmantojiet atjaunināto vietturi. Tāpat etiķetes tekstu nevar mainīt pasūtījumiem, kas veikti pirms izmaiņām.

en: Will Miller
lv: Būs Miller

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
lv: WooCommerce spraudnis ir jābūt aktīvai, lai ELEX Pieprasīt Citēt Spraudnis strādāt.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
lv: Jā, ELEX Request a Quote spraudnis ļauj pielāgot un uzlabot jūsu frontend piedāvājumu saraksta lapu.

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
lv: Jā, Jūs varat viegli paslēpt "Pievienot Grozam" pogas uz produktu lapu kā arī veikala lapā.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
lv: Jā, jūs varat paslēpt konkrēta produkta cenu.

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
lv: Jā, šī opcija ir pieejama spraudņa iestatījumos. Šim nolūkam mums ir atsevišķa opcija, kurā varat iespējot un novirzīt viesus/nereģistrētos lietotājus, lai viņi izveidotu kontu vai pierakstītos, lai pieprasītu cenu.

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
lv: Jā, šis spraudnis sniedz iespēju izvēlēties no iepriekš definētas veidnes vai pielāgot un izveidot savu e-pasta veidni.

en: You May Also like
lv: Jūs varat Arī patīk

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
lv: Jūs varat konfigurēt jūsu e-pasta un sms/čata veidni šeit, izmantot vietturus, lai aizpildītu laukus dinamiski.

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
lv: Jums var rasties saderības problēmas, kas saistītas ar konkrētiem tematiem, ja to nosaka ikona veids tiek izvēlēts.

en: Your Quote List is Empty
lv: Jūsu cenas piedāvājumu Saraksts ir Tukšs

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
lv: Jūsu bizness ir dārgs! Iet Premium, lai saņemtu zem funkcijas.

en: Your request has been sent successfully
lv: Jūsu pieprasījums ir veiksmīgi nosūtīts

en: Your request has been sent successfully.
lv: Jūsu pieprasījums ir veiksmīgi nosūtīta.

en: Your request has been submitted.
lv: Jūsu pieprasījums ir iesniegts.

en: documentation.
lv: dokumentācija.

en: for assistance.
lv: lai saņemtu palīdzību.

en: for your site.
lv: attiecībā uz jūsu vietni.

en: items in Quote List
lv: vienumi Quote Saraksts

en: state name  should be a string.
lv: valsts nosaukums būtu string.

en: upload png or jpeg file
lv: augšupielādēt png vai jpeg failu
