ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic - en to hy translation catalogue (450 entries)

en: "Go to Shop Page" button"
hy: Կոճակ "Գնալ էջի վրա խանութի""

en: "Quote List" Page Layout
hy: Դասավորությունը էջեր "առաջարկների Ցանկ"

en: "Send Request" Button Redirectional URl
hy: Перенаправляющий URL կոճակը Ուղարկել հարցում"

en: "Send Request" Success Message
hy: Հաղորդագրություն հաջող կատարման հարցում Ուղարկել"

en: * Please don`t forget to attach your System Info File with the request for better support.
hy: * Խնդրում ենք համոզվեք, որ կցել ֆայլը մասին տեղեկատվությամբ ձեր համակարգի հետ հարցմանը բարելավման աջակցություն.

en: - Accept the Preferred Price/Percentage from the Customer during Quote Submission.
hy: - Ընդունեք Նախընտրած գինը / Տոկոսը Հաճախորդի ժամանակ Ներկայացնելու Առաջարկություններ:

en: - Accepted Payment Gateway feature to accept the payment method of Shop owner's choice.
hy: - Ֆունկցիան Ընդունված վճարման gateway ընդունման դիմաց վճարման ձևերի ընտրության խանութի սեփականատիրոջ.

en: - All Buttons Customization including Color and Label
hy: - Կարգավորել բոլոր կոճակները, այդ թվում գույն եւ մակագրություն

en: - Allow Customer to Send Counter Proposal from their My Account Page.
hy: - Թույլ տալ Հաճախորդին ուղարկել առաջարկությունը էջում "Իմ հաշիվը".

en: - Allow Customer to download Quote PDF from their My Account Page.
hy: - Թույլ տալ Հաճախորդին բեռնել PDF առաջարկը էջում "Իմ հաշիվը".

en: - Attach PDF or image file to Quote Approved/Rejected/Negotiation mails from the Order Page.
hy: - Կցել PDF-ֆայլը կամ իմիջը նամակներ է Հաստատված / Отклоненными առաջարկություններով / Согласованиями էջը կարգը.

en: - AutoComplete Quote Form for Registered User.
hy: - Ավտոմատ լրացնելու ձեւերը առաջարկներ Գրանցված օգտվողի մասին.

en: - Create WordPress User when the Guest User submits the Quote Request.
hy:  Ստեղծեք օգտվողի WordPress, երբ Հյուր Օգտատերը կուղարկի Պահանջելու.

en: - Disable Request a Quote option for unregistered users.
hy: - Անջատեք տարբերակը Հարցման գնային առաջարկի համար: չգրանցված օգտագործող ։

en: - Exclude Request a Quote based on the product stocks.
hy: - Исключите հարցում գնային առաջարկի վրա հիմնված պաշարների արտադրանքի.

en: - Option to change the "Add to Quote " Button Position Inline with the "Add to Cart" Button.
hy:  Հնարավորություն է փոխել իրավիճակը կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը Կողքին կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ".

en: - Option to set the Add to Quote Button Behaviour to redirect to Quote List Page.
hy:  Հնարավորություն է կարգավորել վարքը կոճակը "Ավելացնել մեջբերում է" վերահղման էջ ցուցակի մեջբերում.

en: - Predefined Templates for the Emails.
hy: - Կանխորոշված կաղապարներ էլեկտրոնային նամակներ:

en: - Product table customization option for the quote list page.
hy: - Ընդլայնված տարբերակը աղյուսակի արտադրանքի համար: էջի ցուցակի վերաբերյալ:

en: - Product-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
hy:  Բացառություն է ապրանքի վրա հիմնված տարբերակը "Թաքցնել ավելացնելով զամբյուղի մեջ, եւ գինը".

en: - Quote Button on Cart Page.
hy: - Կոճակ ՝ առաջարկելով էջում զամբյուղներ.

en: - Quote Expiry  feature as per the number of days set by the Admin.
hy: - Function ժամկետի մեջբերում ըստ քանակի օր, սահմանված admin.

en: - Quote list customization option for an empty quote list page.
hy: - Ընդլայնված տարբերակը ցուցակի առաջարկների համար դատարկ էջեր ցուցակի վերաբերյալ:

en: - Send Automatic Reminder emails to the customer as per the number of days set by the admin,when there is no activity from the customer.
hy: - Ուղարկել ավտոմատ էլեկտրոնային նամակներ հիշեցում է հաճախորդին համապատասխան թվով օրվա ընթացքում, սահմանված ադմինիստրատոր, երբ հաճախորդի ակտիվությունը չկա.

en: - User role-based exclusion from the 'Hide Add to Cart and Price' option.
hy:  Բացառություն է օգտագործողի հիման վրա դերերից մեկը տարբերակները "Թաքցնել ավելացնելով զամբյուղի մեջ, եւ գինը".

en: - reCAPTCHA verification for the Quote Submission.
hy: - Ստուգում рекапчи ուղարկել առաջարկները:

en: Accept & Pay
hy: Է ընդունել և վճարել

en: Accept Preferred Price from Customer
hy: Ընդունեք Նախընտրած գինը Հաճախորդի

en: Accepted Payment Gateways
hy: Ընդունված Վճարման Gateways

en: Add More Items
hy: Ավելացնել Ավելի Տարրերի

en: Add More Items Button Redirect Page
hy: Կոճակը "Ավելացնել լրացուցիչ տարրեր" Վերահղում էջը

en: Add more Items Button
hy: Կոճակը "Ավելացնել լրացուցիչ տարրեր"

en: Add more Items Button Label
hy: Պիտակը կոճակը "Ավելացնել լրացուցիչ տարրեր"

en: Add to Quote
hy: Ավելացնել մեջբերում

en: Add to Quote Button Behaviour
hy: Վարքագիծը կոճակը "Ավելացնել մեջբերում"

en: Add to Quote Button Position on Product Page
hy: Վիճակը կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը էջում ապրանքի

en: Add to Quote Success Alert Message
hy: Ավելացնել Մեջբերում Հաղորդագրություն նախազգուշացում հաջող ավարտի

en: Add your email.
hy: Ավելացրեք ձեր էլ-փոստի հասցեն.

en: Add your first name.
hy: Ավելացրեք ձեր անունը.

en: Add your last name.
hy: Ավելացրեք ձեր ազգանունը.

en: Additional Options
hy: Լրացուցիչ ընտրանքներ

en: Address 1  should be a string.
hy: Հասցե 1 պետք է լինի տողով.

en: Address 2  should be a string.
hy: Հասցե 2 պետք է լինի տողով.

en: Address array is empty
hy: Հասցեական զանգված, դատարկ է

en: Address line 1
hy: Հասցե գիծ 1

en: Address line 2
hy: Հասցե գիծ 2

en: Allow Customer to Download PDF
hy: Թույլ տալ հաճախորդին բեռնել PDF-ֆայլը

en: Allow Customer to Send Counter Proposal
hy: Թույլ տալ Հաճախորդին ուղարկել առաջարկությունը

en: Already exist
hy: Արդեն առկա են

en: Atleast one option is required
hy: Պահանջվում է առնվազն մեկ տարբերակ

en: Auto Complete Form
hy: Ավտոմատ Լիցքավորվող Ձեւը

en: Background
hy: Նախապատմություն

en: Before raising the ticket, we recommend you to go through our detailed
hy: Նախքան բարձրացնել տոմս, մենք խորհուրդ ենք տալիս ծանոթանալ մեր մանրամասն

en: Below Add to Cart
hy: Ստորեւ Ավելացնել զամբյուղ

en: Billing
hy: Выставление հաշիվների

en: Billing Address 1
hy: Վճարային հասցե 1

en: Billing Address 2
hy: Վճարային հասցե 2

en: Billing City
hy: Քաղաք բիլինգ

en: Billing Company
hy: Վճարային Ընկերությունը

en: Billing Country
hy: Երկիրը բիլինգ

en: Billing Email
hy: Էլեկտրոնային փոստ համար բիլինգ

en: Billing First Name
hy: Անունը հաշիվը

en: Billing Last Name
hy: Ազգանունը համար հաշիվ

en: Billing Phone
hy: Հեռախոս բիլինգ

en: Billing Postcode
hy: Ինդեքս համար բիլինգ

en: Billing State
hy: Վիճակը բիլինգ

en: Border
hy: Սահման

en: Button Color
hy: Գունավոր կոճակներ

en: Button Customization
hy: Կարգավորել կոճակները

en: Button Label
hy: Պիտակը կոճակը

en: Button position may vary depending on the theme.
hy: Վիճակը կոճակը կարող է տարբեր լինել, կախված թեմաներով:

en: By enabling this option guest users can be redirected to the
                                            My Account page for registration.
hy: Ներառելով այս տարբերակը, հյուր օգտվողները կարող են ուղղվել էջը "Իմ հաշիվը" գրանցման համար.

en: Can I hide the price of the products?
hy: Կարող եմ թաքցնել գինը արտադրանք.

en: Can I hide the “Add to Cart” button on the product page?
hy: Կարող եմ թաքցնել կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ" - ի էջում ապրանքի?

en: Can I restrict guest/ unregistered users from adding products into the Quote List and redirect them to the login or sign up page?
hy: Կարող եմ արգելել гостевым / չգրանցված օգտագործողներին ավելացնել ապրանքների ցանկը, առաջարկների և վերահասցեագրել դրանք էջը մտնել համակարգ կամ գրանցվել?

en: Changes Saved Successfully!
hy: Փոփոխությունները հաջողությամբ պահպանվել!

en: Checkbox
hy: Վանդակը

en: Choose What to Show If List is Empty
hy: Ընտրել, որ ցույց կտա, Եթե ցուցակը դատարկ է

en: Choose the default color for the buttons.
hy: Ընտրեք գույնը կոճակներ լռելյայն.

en: City
hy: Քաղաք

en: City name  should be a string.
hy: Քաղաքի անունը պետք է լինի տողով.

en: Clear List
hy: Մաքրել ցուցակը

en: Clear List Button Label
hy: Մաքրել Պիտակ կոճակը Ցուցակի

en: Click Enter to add more
hy: Սեղմեք Enter է ավելացնել լրացուցիչ տեղեկություններ

en: Company
hy: Ընկերությունը

en: Company Logo
hy: Ընկերության լոգոն

en: Company name should be a string.
hy: Կազմակերպության անվանումը պետք է լինի տողով.

en: Contents to Show in Product Table
hy: Բովանդակությունը ցույց է աղյուսակում ապրանքների

en: Copied Successfully!
hy: Հաջողությամբ скопировано!

en: Copy API Key
hy: Պատճենել API բանալին

en: Core Fields
hy: Հիմնական դաշտի

en: Country / Region
hy: Երկիր / Տարածաշրջան

en: Country name should be a string.
hy: Երկրի անվանումը պետք է լինի տողով.

en: Create Request a Quote option for your WooCommerce products. You can also create and customize request a quote forms to be displayed on the frontend. The plugin will also send automated email notifications for quote submissions, approvals, and rejections.
hy: Ստեղծել տարբերակը հարցման առաջարկներ ձեր արտադրանքը WooCommerce. Դուք կարող եք նաեւ ստեղծել եւ հարմարեցնել հարցման ձեւավորում է առաջարկություններ է դրսեւորել արտաքին ինտերֆեյսի. Plugin նաեւ ուղարկել ավտոմատ ծանուցումներ էլեկտրոնային փոստով ներկայացնելու առաջարկություններ, одобрениях և շեղումների.

en: Create WordPress User
hy: Ստեղծել օգտագործողի WordPress

en: Custom Field
hy: Գործարկողի դաշտ

en: Custom Fields
hy: Մաքսային Ոլորտներում

en: Custom Fields array is empty
hy: Զանգված մաքսային ոլորտներում դատարկ է

en: Customer Details
hy: Տեղեկություններ հաճախորդի

en: Customer Note
hy: Նշում հաճախորդի համար

en: Customize Quote List & Form
hy: Ընդլայնված Ցուցակի առաջարկների եւ ձեւերը

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Days
hy: Օր

en: Debug Log
hy: Ամսագիրը կարգաբերում

en: Default Button Color
hy: Գույնը կոճակը լռելյայն

en: Deleted Successfully.
hy: Հաջողությամբ հեռացվել.

en: Disable Quote Request for Unregistered Users
hy: Անջատել գնանշումների հարցման համար չգրանցված օգտատեր

en: Discount
hy: Զեղչը

en: Documentation
hy: Փաստաթղթեր

en: Download System Info
hy: Բեռնել Համակարգային տեղեկատվություն

en: ELEX WooCommerce Request a Quote - Basic
hy: ELEX WooCommerce Պահանջել գնային առաջարկ - Basic

en: ELEXtensions
hy: Լարման

en: Each Product Subtotal
hy: Միջանկյալ ամփոփում է յուրաքանչյուր Ապրանքի

en: Email
hy: Էլ-փոստ

en: Email Body
hy: Տեքստը էլեկտրոնային նամակներ

en: Email Heading
hy: Title էլեկտրոնային նամակներ

en: Email Subject
hy: Թեմա էլեկտրոնային նամակներ

en: Email Template
hy: Կաղապար էլեկտրոնային փոստի

en: Email address
hy: Էլ. հասցե

en: Email should be a int of length 10.
hy: Նամակ պետք է լինի չափի int երկարություն 10.

en: Email should be in valid format.
hy: Նամակ պետք է լինի ընդունելի ձեւաչափով.

en: Empty Text
hy: Դատարկ տեքստ

en: Enable or disable the "Add to Quote" button on the Cart page. When enabled, this button will appear on the Cart page. Customers can click the "Add to Quote" button to automatically add the products in their cart to a quote list page.
hy: Միացնել կամ անջատել կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը էջում զամբյուղներ. Երբ եք միացնել այս կոճակը հայտնվում է էջում զամբյուղներ. Հաճախորդները կարող են սեղմել կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը, որ ինքնաբերաբար ավելացնել տարբերակներ է իր զամբյուղի էջը ցուցակի վերաբերյալ:

en: Enable reCAPTCHA
hy: Ներառում է reCAPTCHA

en: Enable this option if you wish to include the terms and conditions in the email template.
hy: Անջատեն այս տարբերակը, եթե դուք ցանկանում եք միացնել պայմանները կաղապար էլեկտրոնային նամակներ.

en: Enable this option to create a WordPress user for guest users after they submit the form.
hy: Անջատեն այս տարբերակը, ստեղծել օգտագործողի WordPress համար հրավիրված օգտվողների հետո ձեւը.

en: Enable this option to use predefined email templates within the plugin. You can configure the email content below.
hy: Անջատեն այս տարբերակը օգտագործել կանխորոշված կաղապարներ էլեկտրոնային փոստի plugin. Դուք կարող եք հարմարեցնել ձեր էլեկտրոնային փոստի բովանդակությունը բերված է ստորեւ.

en: Enable to receive Google Chat notification when the customer makes a quote request.
hy: Միացնել ծանուցումների ստացումը Google Chat, երբ հաճախորդը կատարում է պահանջելու.

en: Enable to receive SMS notification when the customer makes a quote request. Sign up for a new Twilio account %1$s.
hy: Միացնել ստանալ SMS-ծանուցումներ, երբ հաճախորդը կատարում է պահանջելու. Հաղորդագրություն փակցնելուց համար պետք է նոր հաշիվ Twilio 1 ԱՄՆ-ի դոլարի.

en: Enabling the Hide Price will automatically enable the Hide Add to Cart button on the Shop page and the Product Page.
hy: Ընդգրկումը գործառույթները "Թաքցնել գինը ավտոմատ կերպով ակտիվացնում է կոճակը "Թաքցնել ավելացնելով զամբյուղ" - ի էջում խանութի եւ էջում ապրանքի.

en: Enter 2 or more values for the selected input type.
hy: Մուտքագրեք 2 կամ ավելի արժեքների համար ընտրված տիպի մուտքագրման.

en: Enter Your Twilio SID
hy: Մուտքագրեք Ձեր SID Twilio

en: Enter Your Twilio Token
hy: Մուտքագրեք Ձեր Токен Twilio

en: Enter Your Twilio mobile Number
hy: Մուտքագրեք Ձեր բջջային հեռախոսի համարը Twilio

en: Enter a Valid Site Key
hy: Մուտքագրեք Վավեր բանալին Կայքը

en: Enter a custom label text for the request a quote button
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտվողի տեքստը tags համար կոճակը պահանջել կոմերցիոն առաջարկ

en: Enter a valid secret key. Quotes will not be accepted if entered incorrectly.
hy: Մուտքագրեք վավեր գաղտնի բանալին. Առաջարկները, որոնք, ճիշտ է, չի ընդունվում:

en: Enter custom label text for 'Clear List' Button
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտվողի տեքստը tags համար կոճակը "Մաքրել ցուցակում"

en: Enter custom label text for 'Send Request' Button
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտվողի տեքստը tags համար կոճակը Ուղարկել հարցում"

en: Enter custom label text for 'Update List' Button
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտվողի տեքստը tags համար կոճակը "Թարմացնել ցուցակը"

en: Enter custom label text for 'View Quote List' Button
hy: Մուտքագրեք ձեր օգտվողի տեքստը tags համար կոճակները Դիտել առաջարկների ցանկ"

en: Enter options for the selcted types
hy: Մուտքագրեք պարամետրերը համար ընտրված տեսակների

en: Enter the Google Chat Webhook URL. You can find this URL on your google chat window.
hy: Մուտքագրեք URL вебхука Google Chat. Դուք կարող եք գտնել այս URL պատուհանում ձեր Google-վիճակագրություն.

en: Enter the alert message to display on successful addition of the product to the quote list.
hy: Մուտքագրեք զգուշացնող, որը կարող է ցույց տալ, երբ հաջող ավելացնելով արտադրանքի ցանկը վերաբերյալ:

en: Enter the body for the email sent to the administrator when a quote is received.
hy: Մուտքագրեք տեքստը էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած ադմինիստրատորին ստանալու դեպքում առաջարկություններ:

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
hy: Մուտքագրեք տեքստը էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին այն բանից հետո, երբ պահանջելու կընդունվի admin.

en: Enter the body for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
hy: Մուտքագրեք տեքստը էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին այն բանից հետո, երբ ադմինիստրատոր մերժի պահանջելու.

en: Enter the body for the email sent to the customer when a quote is requested.
hy: Մուտքագրեք տեքստը էլեկտրոնային նամակներ, որը ուղարկված է հաճախորդին, երբ հարցման գնային առաջարկները:

en: Enter the content for the SMS/google chat notification sent to the administrator on receiving a quote request. you can enter text or fill the fields dynamically using placeholders from the above table. HTML tags are not accepted in this field.
hy: Մուտքագրեք բովանդակությունը SMS ծանուցում / Google chat, որը ուղարկված է կառավարչին ստանալու դեպքում հարցման առաջարկները: դուք կարող եք մուտքագրել տեքստը կամ լրացնել դաշտերը դինամիկ, օգտագործելով ագրեգատներ են աղյուսակից. HTML-թեգերը այդ դաշտում չի ընդունվում ։

en: Enter the email addresses to receive a notification when the customer places a quote request. By default, the administrator email id is taken to get a notification. Multiple email ids should be separated by commas.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլփոստի հասցեն, որպեսզի տեղեկանալ, թե երբ հաճախորդը տեղադրում է պահանջելու. Նախնական ծանուցագրի ստացման օգտագործվում է id-ն էլեկտրոնային փոստի կառավարիչ. Մի քանի համարները, էլեկտրոնային փոստի պետք է բաժանել ստորակետներով.

en: Enter the email body for the negotiation email sent to the customer.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլեկտրոնային նամակի տեքստը համաձայնեցնելու համար ուղարկած հաճախորդին.

en: Enter the email body for the reminder email sent to the customer.
hy: Մուտքագրեք տեքստը էլեկտրոնային նամակներ հիշեցում ուղարկած հաճախորդին.

en: Enter the heading for the email sent to the administrator when a quote is received.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ, որը ուղարկված է կառավարչին ստանալու դեպքում գնային առաջարկները:

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is accepted by the administrator.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին այն բանից հետո, երբ պահանջելու կընդունվի admin.

en: Enter the heading for the email sent to the customer after the quote request is rejected by the administrator.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին այն բանից հետո, երբ ադմինիստրատոր մերժի պահանջելու.

en: Enter the heading for the email sent to the customer when a quote is requested.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ, որը ուղարկված է հաճախորդին, երբ հարցման գնային առաջարկները:

en: Enter the heading for the negotiation email sent to the customer.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ արդյունքների հետ բանակցությունների ուղարկած հաճախորդին.

en: Enter the heading for the reminder email sent to the customer.
hy: Մուտքագրեք title էլեկտրոնային նամակներ հիշեցում ուղարկած հաճախորդին.

en: Enter the label text for 'Add more items' button on the quote list page.
hy: Մուտքագրեք տեքստը արձանագրություններ համար կոճակը "Ավելացնել լրացուցիչ տարբերակներ" էջում ցուցակի վերաբերյալ:

en: Enter the mobile number where you want to get a notification when the customer places a quote request
hy: Մուտքագրեք ձեր բջջային հեռախոսի համարը, որով դուք ցանկանում եք տեղեկանալ, երբ հաճախորդը տեղադրում է պահանջելու

en: Enter the subject for the email sent to the administrator when a quote is received.
hy: Մուտքագրեք ձեր թեման էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած ադմինիստրատորին ստանալու դեպքում առաջարկություններ:

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is accepted by the administrator.
hy: Մուտքագրեք ձեր թեման էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին, երբ առաջարկը կընդունվի admin.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is rejected by the administrator.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլեկտրոնային նամակի թեմայի, որը ուղարկված է հաճախորդին մերժման դեպքում առաջարկություններ admin.

en: Enter the subject for the email sent to the customer when a quote is requested.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլեկտրոնային նամակի թեմայի, որը ուղարկված է հաճախորդին, երբ հարցման գնային առաջարկները:

en: Enter the subject for the email sent to the customer when there is no action from the customer.
hy: Մուտքագրեք ձեր թեման էլեկտրոնային նամակներ ուղարկած հաճախորդին, երբ հաճախորդին չի լինի ոչ մի գործողություն.

en: Enter the subject for the negotiation email sent to the customer.
hy: Մուտքագրեք ձեր թեման էլեկտրոնային նամակներ բանակցությունների համար ուղարկված հաճախորդին.

en: Enter the text that you want to display as a message after the successful submission of the quote request.
hy: Մուտքագրեք տեքստը, որը ցանկանում եք ցուցադրել տեսքով հաղորդագրություններ հետո հաջող ուղարկել հարցման առաջարկները:

en: Enter the text you want to display as the header/title of the quote form.
hy: Մուտքագրեք տեքստը, որը դուք ցանկանում եք ցույց տալ որպես տողի ձեւով առաջարկները:

en: Enter the title on the quote list page.
hy: Մուտքագրեք անվանումը էջի ցուցակի վերաբերյալ:

en: Enter values and click enter to add more
hy: Մուտքագրեք ձեր արժեքները և սեղմեք Enter է ավելացնել լրացուցիչ

en: Enter your Phone number
hy: Մուտքագրեք ձեր հեռախոսահամարը

en: Enter your Secret key
hy: Մուտքագրեք ձեր Գաղտնի բանալին

en: Enter your Site Key
hy: Մուտքագրեք Բանալին ձեր կայքում

en: Error copying text
hy: Սխալ է, երբ պատճենել տեքստը

en: Exclude Product
hy: Բացառել Արդյունք Է

en: Exclude Products
hy: Բացառել Արտադրանք

en: Exclude Products By Category
hy: Բացառել Սննդի բաժիններում

en: Exclude Products By Name
hy: Բացառել Արտադրանք անունով

en: Exclude Products By Tags
hy: Բացառել Տարբերակներ թեգերով

en: Exclude Roles
hy: Բացառել Դերում

en: Expiry Date: 04-March-2022
hy: Պիտանիության ժամկետը: 04-ին 2022թ

en: FAQs
hy: Հարցեր և պատասխաններ

en: Fees
hy: Հավաք

en: Field has been added successfully
hy: Դաշտ էր հաջողությամբ ավելացված է

en: Field has been edited successfully
hy: Դաշտ էր հաջողությամբ отредактировано

en: Field has been rearranged successfully
hy: Դաշտ էր հաջողությամբ վերակառուցվել է

en: Field with same name Already Exist
hy: Դաշտ նույն անունով արդեն կա

en: Fill Your Details
hy: Լրացրեք Ձեր Տվյալները

en: Filter Products
hy: Զտիչ Արտադրանք

en: Find email, sms and google chat logs here (wp-content\uploads\wc-logs).
hy: Տեղադրեք ամսագրեր էլեկտրոնային փոստի հասցեները, sms-ի և Google chat այստեղ (wp-content \ uploads \ wc-տեղեկամատյանները).

en: First Name
hy: Անուն

en: First name
hy: Անուն

en: First name should be a string.
hy: Առաջին անունը պետք է լինի տողով.

en: Fixed
hy: Ամրագրված

en: Float
hy: Լողալ

en: Form Field Settings
hy: Կառավարում դաշտի ձեւավորում

en: Form Header Title
hy: Title Title ձեւերը

en: Form Settings
hy: Կառավարում ձեւերը

en: Form Submit Actions
hy: Գործողությունները ուղարկման ձևի

en: General
hy: Ընդհանուր տեղեկություններ

en: General Settings
hy: Ընդհանուր դրույթներ

en: Go Premium!
hy: Շարժվել դեպի Պրեմիում մակարդակի.

en: Go to Shop Page
hy: Անցնել Խանութի Էջը

en: Google Chat Notification
hy: Ծանուցում Google Վիճակագրություն

en: Help & Support
hy: Օգնություն և աջակցություն

en: Hide Add to Cart & Price
hy: Թաքցնել Ավելացնել զամբյուղ եւ գինը

en: Hide Add to Cart Button on Product Page
hy: Թաքցնել կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ" - ի էջում ապրանքի

en: Hide Add to Cart Button on Shop Page
hy: Թաքցնել կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ" - ի էջում խանութ

en: Hide Add to Quote button for Out of Stock products
hy: Թաքցնել կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը ապրանքների համար, որոնց պահեստում չկա

en: Hide Price
hy: Թաքցնել Գինը

en: If there is No Activity on Quote by Customer, Send Reminder Email in Every
hy: Եթե Առաջարկությամբ Հաճախորդի չկա որեւէ գործողություն, Ուղարկեք էլեկտրոնային նամակ հիշեցում յուրաքանչյուր

en: Illustration
hy: Նկար

en: Image
hy: Պատկեր

en: In a Light Box
hy: Է световом գզրոց

en: In a New Page
hy: Նոր էջ

en: In case you want to get quote requests/orders via third party plugins, Turn On the below
    					functionality & get the API Key.
hy: Եթե դուք ցանկանում եք ստանալ որոնումները առաջարկություններ / պատվերներ միջոցով երրորդ կողմի plugins, միացնել нижеприведенную ֆունկցիոնալությունը և կստանաք API բանալին.

en: Include Products
hy: Ներառում սնունդ

en: Include Products By Category
hy: Միացնել ըստ կատեգորիաների

en: Include Products By Name
hy: Է ներառել սննդի անունով

en: Include Products By Tags
hy: Ներառել տարբերակներ թեգերով

en: Include Roles
hy: Ներառել Դերում

en: Include/Exclude products based on stock
hy: Է ներառի/ Բացառել արտադրանք կախված առկայությունը պահեստում

en: Inline with Add to Cart
hy: Ներկառուցված թիմ է "Ավելացնել"

en: Issued By: Max Smith
hy: Թողարկվել Է: Max Սմիթը

en: Issued Date: 02-March-2022
hy: Թողարկման ամսաթիվը: 02-Մարտ 2022թ

en: Label Name
hy: Անվանումը պիտակներ

en: Last Name
hy: Ազգանունը

en: Last name
hy: Ազգանունը

en: Last name should be a string.
hy: Ազգանունը պետք է լինի տողով.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
    						ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
hy: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut et labore dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Ամն-vero эос.

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt
                            ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos.
hy: Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut et labore dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Ամն-vero эос.

en: Name and type Can not be empty
hy: Անունը և տեսակը կարող են լինել դատարկ

en: Negotiation Email Template: Sent to the Customer
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ բանակցությունների համար: Ուղարկվել է Հաճախորդին

en: No Field Exist
hy: Որեւէ դաշտ Չկա

en: Non Logo Template
hy: Կաղապար Առանց Լոգոն

en: Note: Basic version supports only few features.
hy: Նշում: Հիմնական տարբերակը պաշտպանում է միայն մի քանի առանձնահատկություններ.

en: Notification Mobile Number
hy: Բջջային հեռախոսի համարը Տեղեկացնելու Համար:

en: Notification Settings
hy: Ծանուցումների կարգավորումները

en: Notifications Email Address
hy: Էլեկտրոնային փոստի հասցեն ծանուցումները

en: Number
hy: Թիվը

en: On hover
hy: Երբ եք սավառնել է որպես

en: Open Quote Form
hy: Բացել Ձեւը առաջարկներ

en: Or
hy: Կամ

en: Order ID
hy: Id պատվերի

en: Order Items
hy: Պատվերը Ապրանքների

en: Payment Link
hy: Վճարային Հղում

en: Phone
hy: Հեռախոս

en: Placeholder
hy: Плейсхолдер

en: Please enter the text that you would like to display as a button label.
hy: Խնդրում ենք մուտքագրել տեքստ, որը ցանկանում է ցույց տալ, որպես tags կոճակը.

en: Please note that placeholders can be applied only to
                    the
                    email and chat/sms body.
hy: Խնդրում ենք նկատի ունենալ, որ ագրեգատներ կարող են կիրառվել միայն էլեկտրոնային փոստով, եւ տեքստի վիճակագրություն / sms.

en: Please provide the page URL that you wish to redirect to, After clicking the "Send Request" button
hy: Խնդրում ենք, նշեք URL էջը, որը ցանկանում եք վերահասցեագրել, Հետո սեղմում "Ուղարկել հարցում".

en: Postcode  should be a string.
hy: Ինդեքս պետք է լինի տողով.

en: Postcode / ZIP
hy: Ինդեքս / ZIP

en: Powered by ELEX Request a Quote
hy: Աշխատում է ELEX Պահանջել գնային առաջարկ

en: Preview
hy: Նախադիտումը

en: Preview Template
hy: Կաղապար նախադիտման

en: Price
hy: Գինը

en: Product Detail
hy: Մանրամասն product information

en: Product Image
hy: Իմիջը արտադրանքի

en: Product Name
hy: Ապրանքի անվանումը

en: Product Name: Price * Quantity = Subtotal
hy: Ապրանքի անվանումը: Գինը * Միավորների քան = Միջանկյալ ամփոփում

en: Product Price
hy: Ապրանքի գինը

en: Product SKU
hy: Նյութի վերաբերյալ թիվ արտադրանքի

en: Product list on the left & form on the right
hy: Մթերքների ցանկը եւ ձեւը, ձախ աջ

en: Product list on the top & form on the bottom
hy: Մթերքների ցանկը վերեւում եւ ձեւը ներքեւի մասում

en: Product successfully added to the Quote List
hy: Ապրանքը հաջողությամբ ավելացվել է առաջարկների ցանկ

en: Products
hy: Արտադրանք

en: Q2.
hy: Հարց 2.

en: Q3.
hy: Հարց 3.

en: Qty.
hy: Քանակ.

en: Quantity
hy: Քանակ

en: Quote Approved
hy: Հաստատված առաջարկը

en: Quote Approved Email Template: Sent to the Customer
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ Հաստատված առաջարկով: Ուղարկվում է Պատվիրատուին

en: Quote Button Configurations
hy: Կոնֆիգուրացիա կոճակներ Մեջբերելով

en: Quote Button Customization
hy: Կարգավորել կոճակները Մեջբերելով

en: Quote Button Label
hy: Պիտակը Մեջբերման կոճակը

en: Quote Button on Cart Page
hy: Կոճակ ՝ Առաջարկելով Էջում Զամբյուղ

en: Quote Button on Product Page
hy: Կոճակ Առաջարկները ապրանքի Էջում

en: Quote Button on Shop Page
hy: Կոճակ ՝ Առաջարկելով Էջում Խանութ

en: Quote Expires in
hy: Գործողության ժամկետը լրանում է մեջբերում

en: Quote Form
hy: Ձեւը առաջարկներ

en: Quote List
hy: Առաջարկների Ցանկ

en: Quote List Color On Hover
hy: Գույնը ցուցակի նախադասությունների Երբ սավառնել ձեր մկնիկը կուրսորը

en: Quote List Icon Type
hy: Տեսակը Պատկերակը Ցուցակի նախադասությունների

en: Quote List Menu
hy: Մենյու Ցանկի նախադասությունների

en: Quote List Page
hy: Տեղեկատուի նախադասությունների

en: Quote List Page Title
hy: Էջի անվանումը Ցուցակի նախադասությունների

en: Quote Received
hy: Ստացված առաջարկը

en: Quote Rejected
hy: Մեջբերում Մերժվել Է

en: Quote Rejected Email Template: Sent to the Customer
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ է մերժված առաջարկով: Ուղարկվում է Պատվիրատուին

en: Quote Request Email Template: Sent to the Site Administrator
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ խնդրելով առաջարկներ: Ուղարկվել է կայքի ադմինիստրատորին

en: Quote Request Form
hy: Հարցման ձև գնային առաջարկի

en: Quote Requested
hy: Վերականգնել պահանջվող առաջարկը

en: Quote Requested Email Template: Sent to the Customer
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ խնդրելով առաջարկներ: Ուղարկվում է Պատվիրատուին

en: Quote Requested SMS / Google Chat Template: Sent to the Site Administrator
hy: Վերականգնել պահանջվող առաջարկը օրինակ SMS / Google Վիճակագրություն: Ուղարկվել է կայքի ադմինիստրատորին

en: Quote a Request Form
hy: Նշեք հարցման ձեւը

en: Quotes List
hy: Ցուցակը Մեջբերում

en: Radio
hy: Ռադիո

en: Raise a Ticket
hy: Բարձրացնել տոմս

en: Raise a ticket
hy: Բարձրացնել տոմս

en: Received a Quote!
hy: Ստացվել է գնային առաջարկ!

en: Rectangle Logo
    											Template
hy: Ուղղանկյուն Կաղապար Լոգոն

en: Redirect to the Quote List Page
hy: Վերահղման էջ Ցուցակի նախադասությունների

en: Reminder Email Template: Sent to the Customer
hy: Կաղապար էլեկտրոնային նամակներ հիշեցում: Ուղարկվել է Հաճախորդին

en: Request a Quote
hy: Պահանջել գնային առաջարկ

en: Rest API Key
hy: Բանալին Rest API

en: Role Based Filter
hy: Ֆիլտր դերը վրա հիմնված

en: SKU:s123432
hy: Նյութի վերաբերյալ թիվ: s123432

en: SMS And Google Chat Body
hy: Տեքստը SMS-հաղորդագրությունները եւ Google-Վիճակագրություն

en: SMS Notification
hy: SMS-ծանուցում

en: Save Changes
hy: Պահպանումը փոփոխություններ

en: Saved Successfully
hy: Հաջողությամբ Պահպանվի

en: Saved Successfully.
hy: Հաջողությամբ պահպանվել.

en: Secret Key
hy: Գաղտնի Բանալին

en: Select "Quote List" Page
hy: Ընտրեք էջը "առաջարկների Ցանկ"

en: Select "Redirect to the Quote List Page" to enable automatic redirection to the Quote List Page upon clicking the "Add to Quote" button.
hy: Ընտրեք "Վերահղման էջ ցուցակի նախադասությունների" միացնել ավտոմատ վերահղվում էջը ցուցակի նախադասությունների երբ դուք սեղմեք կոճակը "Ավելացնել առաջարկը":

en: Select Connected To
hy: Ընտրեք Միացված է

en: Select Order Statuses To Notify Customers
hy: Ընտրեք Կարգավիճակ պատվերների, որ Տեղեկացնել հաճախորդներին

en: Select a country / region&hellip;
hy: Ընտրեք երկիրը / տարածաշրջան...

en: Select a type
hy: Ընտրեք տեսակը

en: Select an option to determine how you want to display the add to quote button based on the product availablity
hy: Ընտրեք այն տարբերակը, թե արդյոք դուք ցանկանում եք ցուցադրել կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը կախված ապրանքի մատչելիության

en: Select how you want to show the quote list to your user.
hy: Ընտրեք ուղին է, որ դուք ուզում եք ցույց տալ ցանկը նախադասությունների ձեր օգտվողին.

en: Select the WooCommerce page where you want to display the quote list.
hy: Ընտրեք էջը WooCommerce, որտեղ դուք ցանկանում եք ցույց տալ առաջարկների ցանկ.

en: Select the color of the widget when a customer hovers over it.
hy: Ընտրեք գույնը widget, երբ հաճախորդը наведет նրա վրա ձեր մկնիկը.

en: Select the individual product names for which you don't want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք առանձին ապրանքների անվանումները, որոնց համար դուք ուզում եք ցուցադրել կոճակը պահանջել կոմերցիոն առաջարկ

en: Select the order statuses for which customers should receive an email notification.
hy: Ընտրեք կարգավիճակ պատվերներ, որոնց համար հաճախորդները պետք է տեղեկանալ էլեկտրոնային փոստով.

en: Select the page where you want the customer to be redirected to upon clicking the add more items button
hy: Ընտրեք էջը, որը ցանկանում եք վերահասցեագրել հաճախորդի հետո, սեղմելով "Ավելացնել լրացուցիչ տարբերակներ"

en: Select the product categories that you want to exclude from the above applied settings
hy: Ընտրել կատեգորիայի ապրանքների համար, որոնք դուք ուզում եք հանել վերը նշված կիրառվող պարամետրերը

en: Select the product names that you want to exclude from the above applied settings
hy: Ընտրեք անունները ապրանքներ, որոնք ցանկանում եք հանել վերը նշված կիրառվող պարամետրերը

en: Select the product tags that you want to exclude from the above applied settings
hy: Ընտրեք tags ապրանքների համար, որոնք դուք ուզում եք հանել վերը նշված կիրառվող պարամետրերը

en: Select the products categories for which you don't want to display the request a quote button
hy: Ընտրել կատեգորիայի ապրանքների, որոնց համար դուք ուզում եք ցուցադրել կոճակը պահանջել գնային առաջարկ

en: Select the products categories for which you want to display the request a quote button
hy: Ընտրել կատեգորիայի ապրանքների, որոնց համար դուք ուզում եք ցույց տալ կոճակը պահանջել գնային առաջարկ

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            be applied. Rest of the products will be excluded
                                            automatically.
hy: Ընտրեք ապրանքներ, որոնց համար պետք է կիրառվեն կառավարում հարցման գնային առաջարկները: Մնացած արտադրանքը կբացառվեն ինքնաբերաբար.

en: Select the products for which request a quote settings should
                                            not be applied.
hy: Ընտրեք ապրանքներ, որոնց համար պարամետրերը հարցման գնային առաջարկի կիրառվել չպետք.

en: Select the products names for which you want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք ապրանքների անվանումները, որոնց համար դուք ուզում եք ցույց տալ "կոճակը Պահանջել գնային առաջարկը"

en: Select the products tags for which you don't want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք tags ապրանքների, որոնց համար դուք ուզում եք ցուցադրել կոճակը պահանջելու առաջարկը

en: Select the products tags for which you want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք tags ապրանքների, որոնց համար դուք ուզում եք ցույց տալ "կոճակը Պահանջելու առաջարկը"

en: Select the roles for which request a quote settings should be
                                            applied/not.
hy: Ընտրեք այն դերերը, որոնց համար պետք է կիրառվեն / չի դիմել կառավարում հարցման առաջարկները:

en: Select the roles for which the above settings should be
                                            applied/not.
hy: Ընտրեք դերը, որոնք պետք է կիրառվեն / չեն կիրառել վերը նշված պարամետրերը.

en: Select the store payment methods to display during checkout. Leave blank to show all payment methods.
hy: Ընտրեք վճարման խանութում, որոնք կցուցադրվեն կարգը. Թողնել դատարկ է, որ այն ցույց տալ բոլոր վճարման.

en: Select the user roles for which you don't want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք user դերը, որոնց համար դուք ուզում եք ցուցադրել կոճակը պահանջելու առաջարկը

en: Select the user roles for which you want to display the request a quote button
hy: Ընտրեք user դերը, որի համար դուք ցանկանում եք ցույց տալ կոճակը պահանջելու առաջարկը

en: Send Request
hy: Ուղարկել հարցում

en: Send Request Button Label
hy: Պիտակը կոճակը Ուղարկելով հարցման

en: Set the number of days after the quote request date for the quote to expire. Leave blank if the quote should not expire.
hy: Նշեք միավորների քան-օր հետո ամսաթիվը հարցման առաջարկ է, որը լրանում է ժամկետը առաջարկները: Թողեք դատարկ, եթե առաջարկ ժամկետը չի ավարտվում.

en: Set the number of days for sending a reminder email to the customer. Leave blank to skip automatic reminders.
hy: Տեղադրեք միավորների քան-օր է ուղարկել էլեկտրոնային փոստով հիշեցումներ հաճախորդին. Թողնել դատարկ է բաց թողնել ավտոմատացված հիշեցումներ.

en: Settings
hy: Կառավարում

en: Shipping
hy: Առաքում

en: Show "Clear List" Button
hy: Ցույց տալ "կոճակը Մաքրել ցուցակում"

en: Show "Powered by ELEX Request a Quote"
hy: Ցույց տալ "Powered by ELEX Պահանջել գնային առաջարկը"

en: Show "Update List" Button
hy: Ցույց տալ սեղմեք "Թարմացնել ցուցակը"

en: Show Add to Quote Button for all the products
hy: Ցույց տալ կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը բոլոր ապրանքների

en: Show Add to Quote button only for Out of Stock
                                            products
hy: Ցույց կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը միայն ապրանքների համար, որոնց պահեստում չկա

en: Show Button Label Next to Icon
hy: Ցույց տալ պիտակի կոճակը Կողքին պատկերակը

en: Show List Pop Up on Hover
hy: Ցույց հայտնվող ցուցակը դեպքում սավառնել ձեր մկնիկը կուրսորը

en: Show Quote List Icon
hy: Ցույց Տալ Պատկերակը Ցուցակի Նախադասությունների

en: Show Request a Quote
hy: Ցույց տալ Հարցում գնային առաջարկի

en: Show Request a Quote Form
hy: Ցույց տալ ձեւի գնային առաջարկի

en: Site Key
hy: Բանալին կայքը

en: State / County
hy: Նահանգ / Շրջան

en: Stay on the Shop/Product page
hy: Մնացեք էջում խանութի / Ապրանքի

en: Subtotal
hy: Միջանկյալ ամփոփում

en: Support
hy: Աջակցություն

en: Tax
hy: Հարկ

en: Taxes
hy: Հարկեր

en: Tel
hy: Հեռ

en: Template Settings
hy: Կառավարում կաղապար

en: Terms & Conditions
hy: Օգտագործման պայմաններ

en: Terms and Condition
hy: Կանոններն ու կոնվենցիաները

en: Terms and Condition Content
hy: Բովանդակությունը Կանոնների և պայմանների

en: Text
hy: Տեքստը

en: Textarea
hy: Textfield

en: The quote button will be added to all the products by
                    default. If you want to include
                    or exclude certain products, use the filter options given below.
hy: Կոճակ առաջարկները ավելացված է բոլոր ապրանքների լռելյայն. Եթե ցանկանում եք ներառել կամ բացառել որոշակի արտադրանքը, օգտագործել ընտրանքներ զտիչ ստորեւ.

en: Third Party API key
hy: API բանալին երրորդ կողմի

en: Third Party Usage
hy: Օգտագործումը երրորդ անձանց կողմից

en: Title
hy: Անվանումը

en: To copy the System Info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
hy: Պատճենել համակարգային տեղեկատվությունը, սեղմեք ստորեւ, ապա սեղմեք Ctrl + C (PC) կամ Cmd + C (Mac).

en: To customize your website's quote request form and quote items listing page, visit  %1$s section.
hy: Ստեղծել ձեւի գնային առաջարկի ձեր վեբ-կայքում եւ էջը ցուցակով գնային դիրքերից, այցելեք բաժին

en: To get in touch with one of our helpdesk representatives, please raise a support ticket on our website.
hy: Դիմեք ներկայացուցիչներից մեկը մեր աջակցության, խնդրում ենք ուղարկել ձեր հարցումը աջակցության ծառայություն մեր կայքում.

en: To set up request a quote on your site, visit  %1$s section.
hy: Ստեղծել ձեր հարցումը գնային առաջարկի ձեր կայքում, այցելեք բաժին %1 $ - ը ։

en: To use reCAPTCHA, sign up for an
hy: ReCAPTCHA-ն օգտագործելու համար գրանցվեք

en: Toggle On or Off the display of the Add to Quote button on the product page
hy: Միացնել կամ անջատել ցուցադրում կոճակը "Ավելացնել առաջարկ" ապրանքային էջ

en: Toggle On or Off to display the Add to Quote button on the shop page
hy: Միացնել կամ անջատել, որպեսզի ցույց կոճակը "Ավելացնել" առաջարկը էջում խանութ

en: Toggle On to accept the Preferred Price from Customer.
hy: Միացնել՝ Հաճախորդից նախընտրելի գինը ընդունելու համար:

en: Total
hy: Ընդամենը

en: Total :
hy: Ընդամենը :

en: Trials
hy: Դատական գործընթացներ

en: Turn On or Off if you want to show or hide the ELEXtensions watermark on the quote list page.
hy: Միացնել կամ անջատել, եթե դուք ուզում եք ցուցադրել կամ թաքցնել ջրի մակարդակի նշագիծ ELEXtensions էջում ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn On/Off if you want to show/hide add more items button on the quote list page.
hy: Միացնել / անջատել, եթե դուք ուզում եք ցույց տալ / թաքցնել կոճակը "Ավելացնել լրացուցիչ տարբերակներ" էջում ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn On/Off if you want to show/hide the clear list button on the quote list page.
hy: Միացնել / անջատել, եթե դուք ուզում եք ցույց տալ / թաքցնել կոճակը մաքրել ցուցակը էջում ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn On/Off if you want to show/hide update list button on the quote list page.
hy: Միացնել / անջատել, եթե դուք ուզում եք ցույց տալ / թաքցնել կոճակը թարմացումները ցուցակի էջում ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn it on or off if you want to display or hide the list of products in the quote list by hovering over the quote list widget.
hy: Միացնել կամ անջատել այն դեպքում, եթե ցանկանում եք ցուցադրել կամ թաքցնել ապրանքների ցանկը: ցուցակում նախադասությունների, наведя ցուցիչ մուկ է widget ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn on & Select the Products for which the above settings should not be applied
hy: Անջատեն եւ ընտրել ապրանքներ, որոնց պետք է կիրառել վերը նշված պարամետրերը

en: Turn on if you want to allow customer to download PDF.
hy: Միացնել, եթե ցանկանում եք թույլ տալ հաճախորդին բեռնել PDF-ֆայլեր.

en: Turn on if you want to allow customer to send Counter Proposal.
hy: Միացնել, եթե ցանկանում եք թույլ տալ հաճախորդին ուղարկել առաջարկությունը.

en: Turn on to hide price in the Product page, Shop Page and Quote List Page.
hy: Միացնել թաքցնել գինը էջում ապրանքի էջում խանութի էջում Ցուցակի վերաբերյալ:

en: Turn on to hide the add to cart button on the product page.
hy: Միացնել թաքցնել կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ" - ի էջում ապրանքի.

en: Turn on to hide the add to cart button on the shop page.
hy: Միացնել թաքցնել կոճակը "Ավելացնել զամբյուղ" - ի էջում խանութ.

en: Turn this ON, to get the API Key.
hy: Միացրեք ստանալ API բանալին.

en: Turn this Off, if you want to use any third party form to get the quote requests.
hy: Անջատել այս հնարավորությունը, եթե դուք ուզում եք օգտագործել որևէ стороннюю ձեւը ստանալու համար հարցումներ է մեջբերում.

en: Turn this On to autocomplete request quote form with user account details.
hy: Անջատեն այս հնարավորությունը автозаполнения հարցման ձեւավորում է առաջարկություններ ' նշելով տվյալների հաշվին.

en: Twilio Mobile Number
hy: Բջջային հեռախոսի համարը Twilio

en: Twilio Token
hy: Токен Twilio

en: Unauthorize Access
hy: Չարտոնված մուտք

en: Update List
hy: Ցուցակը Վերազինման

en: Update List Button Label
hy: Պիտակը կոճակը Թարմացումները ցուցակի

en: Updated Successfully
hy: Հաջողությամբ Թարմացված

en: Updated Successfully.
hy: Հաջողությամբ թարմացվել է.

en: Upload Image
hy: Բեռնել պատկեր

en: Url
hy: URL -հասցե

en: Use Predefined Email Templates
hy: Օգտագործեք Կանխորոշված կաղապարներ էլեկտրոնային փոստի

en: User not found
hy: Օգտագործողը չի գտնվել

en: View Quote List
hy: Դիտել Առաջարկների Ցանկ

en: View Quote List Button Label
hy: Պիտակը կոճակը Դիտելու Ցուցակի Նախադասությունների

en: Webhook URL
hy: URL-հասցե վեբ դուրս մանգաղ

en: When you create custom fields, the placeholder for the email template will be created based on the label text (For eg: Upload Image will be @Upload_Image). If you make changes to the label text in the future, please make sure to use the updated placeholder in the email body. Also, the label text cannot be modified for orders placed before the change.
hy: Երբ դուք ստեղծում եք հատուկ դաշտեր, էլփոստի ձևանմուշի տեղապահը կստեղծվի պիտակի տեքստի հիման վրա (օրինակ՝ Վերբեռնման պատկերը կլինի @Upload_Image): Եթե ​​հետագայում փոփոխություններ կատարեք պիտակի տեքստում, համոզվեք, որ օգտագործեք թարմացված տեղապահը էլփոստի մարմնում: Բացի այդ, պիտակի տեքստը չի կարող փոփոխվել մինչև փոփոխությունը կատարված պատվերների համար:

en: Will Miller
hy: Ուիլ Միլլերը

en: WooCommerce plugin must be active for ELEX Request a Quote Plugin to work.
hy: Plugin WooCommerce պետք է լինի ակտիվ, որպեսզի plugin ELEX Հարցման a Quote աշխատել.

en: Yes, ELEX Request a Quote plugin allows you to customize & enhance your frontend quote list page.
hy: Այո, ELEX Request a Quote plugin-ը թույլ է տալիս հարմարեցնել և բարելավել ձեր ճակատային գնանշումների ցանկի էջը:

en: Yes, You can easily hide the ‘Add to Cart’ button on the product page as well as the shop page.
hy: Այո, դուք կարող եք հեշտությամբ թաքցնել կոճակը "Ավելացնել" որպես էջում ապրանքի, այնպես էլ էջում խանութ.

en: Yes, You can hide the price of a particular product.
hy: Այո, Դուք կարող եք թաքցնել որոշակի ապրանքի գինը:

en: Yes, this option is available in the plugin settings. We have a separate option for this where you can enable and redirect the guest/unregistered users to create an account or sign in to request a quote
hy: Այո, այս տարբերակը հասանելի է plugin-ի կարգավորումներում: Մենք դրա համար ունենք առանձին տարբերակ, որտեղ դուք կարող եք հնարավորություն տալ և վերահղել հյուրին/չգրանցված օգտատերերին ստեղծել հաշիվ կամ մուտք գործել՝ գնանշում պահանջելու համար:

en: Yes, this plugin gives you the option to select from the predefined template or customize & create your own email template.
hy: Այո, այս հավելվածը ձեզ հնարավորություն է տալիս ընտրել նախապես սահմանված ձևանմուշից կամ հարմարեցնել և ստեղծել ձեր սեփական էլփոստի ձևանմուշը:

en: You May Also like
hy: Դուք կարող եք Նաեւ սիրում

en: You can configure your email and sms/chat template here,
                    Make use of placeholders to
                    fill the fields dynamically.
hy: Դուք կարող եք հարմարեցնել ձեր կաղապար էլեկտրոնային փոստի և sms-ներ / վիճակագրություն այստեղ, օգտագործելով ագրեգատներ դինամիկ լրացման դաշտերը.

en: You may face compatibility issues with specific themes when Fixed icon type is chosen.
hy: Ընտրելիս ֆիքսված տեսակի պատկերակը դուք կարող եք խնդիրներ համատեղելիությունը որոշ թեմաների.

en: Your Quote List is Empty
hy: Ձեր ցուցակը նախադասությունների դատարկ է

en: Your business is precious! Go Premium to get below features.
hy: Ձեր բիզնեսը արժեքավոր! Այցելեք պրեմիում տարբերակը ստանալ ստորեւ նշված գործառույթները ։

en: Your request has been sent successfully
hy: Ձեր հարցումը հաջողությամբ ուղարկվել է

en: Your request has been sent successfully.
hy: Ձեր հարցումը հաջողությամբ ուղարկվել է.

en: Your request has been submitted.
hy: Ձեր հարցումը ուղարկված է.

en: billing_address_1
hy: платежный_адрес_1

en: billing_address_2
hy: платежный_адрес_2

en: billing_city
hy: выставляющий счет_сити

en: billing_company
hy: выставляющая счет_компания

en: billing_country
hy: выставляющая счет_кантри

en: billing_email
hy: выставление счета_ էլեկտրոնային փոստով

en: billing_first_name
hy: имя_фирмы համար հաշիվ

en: billing_last_name
hy: имя_постоянства հաշիվը

en: billing_phone
hy: выставляющий счет_фон

en: billing_postcode
hy: փոստային կոդը համար հաշիվ

en: billing_state
hy: выставляющий счет_state

en: documentation.
hy: Փաստաթղթեր.

en: for assistance.
hy: օգնության համար.

en: for your site.
hy: ձեր կայքի համար.

en: items in Quote List
hy: տարբերակներ ցուցակում նախադասությունների

en: order_comments
hy: order_comments ( заказ_комментариев )

en: show_for_all_products
hy: show_for_all_products ցույց տալ все_продукты

en: state name  should be a string.
hy: անունը վիճակի պետք է լինի տողով.

en: upload png or jpeg file
hy: բեռնել ֆայլը ձևաչափով png, jpeg կամ
