editoria11y 3.0.0 - en to uk translation catalogue (583 entries)

en: "Autodetect" selects:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>
uk: «Автовизначення» обирає:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>

en: %1$s of %2$s sites visited (%3$s updated).
uk: Відвідано %1$s із %2$s сайтів (%3$s оновлено).

en: %d minute
uk: %d хвилина

en: %d minutes
uk: %d хвилин

en: %d ms
uk: %d мс

en: %d result
uk: %d результат

en: %d results
uk: %d результатів

en: %d second
uk: %d секунда

en: %d seconds
uk: %d секунд

en: %s hour
uk: %s година

en: %s hours
uk: %s годин

en: %s pages
uk: Сторінки зі статусом «%s»

en: (Part of CSA suite)
uk: (Складова пакета CSA)

en: (text match only)
uk: (лише збіг тексту)

en: ...other...
uk: ...інше...

en: A duplicate copy of Editoria11y Accessibility Checker (the free version) was deactivated here: Editoria11y CSA is already active and provides the same checks.
uk: Дублювальну копію Засобу перевірки доступності Editoria11y (безкоштовна версія) тут деактивовано: Editoria11y CSA вже активний і виконує ті самі перевірки.

en: A previous update attempt did not finish.
uk: Попередня спроба оновлення не завершилася.

en: A schema update is required.
uk: Потрібне оновлення схеми.

en: API error.
uk: Помилка API.

en: ARIA and focus
uk: ARIA та фокус

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Activate a license network-wide
uk: Активувати ліцензію для всієї мережі

en: Activate on every site in this network
uk: Активувати на кожному сайті цієї мережі

en: Activated %1$d of %2$d sites.
uk: Активовано %1$d із %2$d сайтів.

en: Activation API returned an unspecified error.
uk: API активації повернув неуточнену помилку.

en: Activation cancelled. Already-activated sites keep their license.
uk: Активацію скасовано. Вже активовані сайти зберігають свою ліцензію.

en: Activation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
uk: Активацію завершено, але %d сайтів містять помилки. Перегляньте список нижче та повторіть спробу після усунення причини.

en: Activation in progress
uk: Активація виконується

en: Active
uk: Активний

en: Active (enforced)
uk: Активний (примусово)

en: Add New
uk: Додати

en: Add custom rule
uk: Додати користувацьке правило

en: Add network custom rule
uk: Додати мережеве користувацьке правило

en: Add or remove filetypes. Set to "false" to disable the test altogether. Providing any value will override the default.
uk: Додайте або видаліть типи файлів. Встановіть «false», щоб повністю вимкнути тест. Будь-яке надане значення замінить значення за замовчуванням.

en: Add your first rule
uk: Додати своє перше правило

en: Added to the built-in detection list (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging visualizations entirely, disable that test above.
uk: Додається до вбудованого списку виявлення (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Укажіть список доменів або фрагментів URL-адрес, розділених комами. Щоб повністю припинити позначення візуалізацій, вимкніть цей тест вище.

en: Added to the built-in detection list (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts and other major hosts). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging audio entirely, disable that test above.
uk: Додається до вбудованого списку виявлення (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts та інші основні хостинги). Укажіть список доменів або фрагментів URL-адрес, розділених комами. Щоб повністю припинити позначення аудіо, вимкніть цей тест вище.

en: Added to the built-in detection list (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard and generic video URLs). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments, e.g. yuja.com. To stop flagging videos entirely, disable that test above.
uk: Додається до вбудованого списку виявлення (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard та звичайні URL-адреси відео). Укажіть список доменів або фрагментів URL-адрес, розділених комами, наприклад yuja.com. Щоб повністю припинити позначення відео, вимкніть цей тест вище.

en: Admin label for the configuration page
uk: Мітка адміністратора для сторінки налаштування

en: Admin label is required.
uk: Мітка адміністратора є обов’язковою.

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Alert
uk: Сповіщення

en: Alert content
uk: Вміст сповіщення

en: Alert report: "%s"
uk: Звіт про сповіщення: «%s»

en: Alert type
uk: Тип сповіщення

en: Alert type must be Error or Manual check.
uk: Тип сповіщення має бути «Помилка» або «Ручна перевірка».

en: Alert types
uk: Типи сповіщень

en: Alerts
uk: Сповіщення

en: Alerts by page
uk: Сповіщення за сторінками

en: Alerts dismissed by
uk: Сповіщення, приховані користувачем

en: Alerts dismissed by %s
uk: Сповіщення, приховані користувачем %s

en: Alerts in these regions will be shown to both developers and editors. One selector per line.
uk: Сповіщення в цих областях показуватимуться як розробникам, так і редакторам. По одному селектору на рядок.

en: Alerts on pages created by %s
uk: Сповіщення на сторінках, створених %s

en: Alerts on pages created by author
uk: Сповіщення на сторінках, створених автором

en: Alerts on pages of type "%s"
uk: Сповіщення на сторінках типу «%s»

en: All custom rules
uk: Усі користувацькі правила

en: All elements
uk: Усі елементи

en: All network rules
uk: Усі мережеві правила

en: All text elements: Headings, Paragraphs, Blockquotes and Lists
uk: Всі текстові елементи: Заголовки, Абзаци, Блокові цитати та Списки

en: Alt text should not be the same as caption text
uk: Альтернативний текст не повинен збігатися з текстом підпису

en: Alt text used as a link should not be a URL
uk: Alt-текст у лінку не повинен бути URL-адресою

en: Always start open
uk: Завжди відкривати

en: An activation run is already in progress.
uk: Процес активації вже виконується.

en: An unknown error occurred.
uk: Сталася невідома помилка.

en: Any
uk: Будь-який

en: Apply all the tests and role assignments below to
uk: Застосувати всі тести та призначення ролей нижче до

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Are the symbols or emoji in this link meaningful?
uk: Чи є символи або емодзі в цьому лінку змістовними?

en: Are there redundant words in this alt text?
uk: Чи є зайві слова в цьому alt-тексті?

en: Assertiveness
uk: Наполегливість

en: At least one rule criterion is required: a filter selector OR one or more include-text strings.
uk: Потрібен щонайменше один критерій правила: селектор фільтра АБО один чи кілька рядків включення тексту.

en: Attributes on tag (e.g. href and src)
uk: Атрибути тегу (наприклад, href і src)

en: Audio flagged as needing a manual check for transcripts
uk: Аудіо, позначені як такі, що потребують ручної перевірки транскриптів

en: Author
uk: Автор

en: Auto-detect any Web components
uk: Автоматично виявляти будь-які вебкомпоненти

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: Back
uk: Назад

en: Back to dashboard
uk: Назад до панелі

en: Background data update is in progress. Click below to drive it to completion now.
uk: Триває фонове оновлення даних. Натисніть нижче, щоб завершити його зараз.

en: Background licensing tasks run slowly via WP-Cron; leave this page open to run a batch every 15 seconds.
uk: Фонові завдання ліцензування виконуються повільно через WP-Cron; залишайте цю сторінку відкритою, щоб запускати пакет кожні 15 секунд.

en: Body fields are preceded by an H1 (the post or page title), so their highest heading level should be H2.
uk: Перед полями основного тексту йде H1 (заголовок запису чи сторінки), тому їхнім найвищим рівнем заголовка має бути H2.

en: Broken same-page link
uk: Зламаний внутрішній лінк

en: Browsers pause API operations in background tabs.
uk: Браузери призупиняють операції API у фонових вкладках.

en: Button has an invalid ARIA label
uk: Кнопка має недійсний ARIA-ярлик

en: Button is missing an accessible label
uk: Кнопка не має доступної назви

en: Button name repeats the word "button"
uk: Назва кнопки повторює слово «button»

en: By
uk: Ким

en: By default both admins and editors can view reports.
uk: За замовчуванням переглядати звіти можуть як адміністратори, так і редактори.

en: Can this alt text be shorter?
uk: Чи може цей альтернативний текст бути коротшим?

en: Can this heading be shorter?
uk: Чи може цей заголовок бути коротшим?

en: Can this linked alt text be shorter?
uk: Чи може alt-текст лінкованого зображення бути коротшим?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelling…
uk: Скасування…

en: Case sensitive
uk: З урахуванням регістру

en: Check inside these specific Web components
uk: Перевіряти всередині цих вебкомпонентів

en: Check the %s for roadmap proposals and discussions.
uk: Перегляньте %s щодо пропозицій до дорожньої карти та обговорень.

en: Checker mode for content roles
uk: Режим перевірки для ролей редакторів вмісту

en: Checker mode for developer roles
uk: Режим перевірки для ролей розробників

en: Checker mode inside editor
uk: Режим перевірки в редакторі

en: Checking schema state…
uk: Перевірка стану схеми…

en: Choose when the control panel should open and show inline tips. "Start open if there are any alerts" is recommended, as it helps tips get noticed over time.
uk: Виберіть, коли панель керування повинна відкриватися і показувати вбудовані підказки. Рекомендується «Відкривати, якщо є сповіщення» — це допомагає помітити підказки з часом.

en: Choose whether to show inline tips while editing post and page content. The checker always hides while editing templates and layouts.
uk: Виберіть, чи показувати вбудовані підказки під час редагування вмісту записів і сторінок. Засіб перевірки завжди ховається під час редагування шаблонів і макетів.

en: Comma-separated selectors for competing widgets, e.g. .interface-interface-skeleton__sidebar.
uk: Селектори конкуруючих віджетів через кому, наприклад: .interface-interface-skeleton__sidebar.

en: Common choices
uk: Поширені варіанти

en: Configuration Guide
uk: Посібник із налаштування

en: Contact Editoria11y
uk: Зв'язатися з Editoria11y

en: Content alerts
uk: Сповіщення щодо вмісту

en: Content headings should not be used inside tables
uk: Заголовки вмісту не слід використовувати в таблицях

en: Content type
uk: Тип вмісту

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Could not load the page list. Reload this page to retry; if the problem persists, your login session may have expired.
uk: Не вдалося завантажити список сторінок. Оновіть цю сторінку, щоб повторити спробу; якщо проблема не зникає, можливо, Ваш сеанс входу закінчився.

en: Count
uk: Кількість

en: Crawl delay
uk: Затримка сканування

en: Crawl preview
uk: Попередній перегляд сканування

en: Crawler
uk: Сканер

en: Create rule
uk: Створити правило

en: Current
uk: Поточна

en: Custom Rules
uk: Користувацькі правила

en: Custom rule deleted.
uk: Користувацьке правило видалено.

en: Custom rule not found
uk: Користувацьке правило не знайдено

en: Custom rule saved.
uk: Користувацьке правило збережено.

en: Custom rules
uk: Користувацькі правила

en: Custom rules (CSA)
uk: Користувацькі правила (CSA)

en: Custom rules are a CSA feature. Activate CSA to add and edit rules; existing rules remain stored and become editable again on reactivation.
uk: Користувацькі правила — це функція CSA. Активуйте CSA, щоб додавати та редагувати правила; наявні правила зберігаються і знову стають доступними для редагування після повторної активації.

en: Custom rules let CSA admins register additional accessibility tests with their own selectors, labels, and tip content. Activate CSA to manage them here.
uk: Користувацькі правила дозволяють адміністраторам CSA реєструвати додаткові тести доступності з власними селекторами, мітками та вмістом підказок. Активуйте CSA, щоб керувати ними тут.

en: DISABLE_WP_CRON is enabled on this site. The activation worker depends on WP-Cron firing — make sure your system cron is hitting wp-cron.php, or activation will not progress.
uk: На цьому сайті увімкнено DISABLE_WP_CRON. Процес активації залежить від спрацьовування WP-Cron — переконайтеся, що системний cron звертається до wp-cron.php, інакше активація не просуватиметься.

en: Database update complete.
uk: Оновлення бази даних завершено.

en: Date created
uk: Дата створення

en: Date modified
uk: Дата зміни

en: Deactivate license network-wide
uk: Деактивувати ліцензію для всієї мережі

en: Deactivate licenses network-wide
uk: Деактивувати ліцензії для всієї мережі

en: Deactivate the Editoria11y CSA license on every site in this network? Each site's license slot will be returned to your Freemius account.
uk: Деактивувати ліцензію Editoria11y CSA на кожному сайті цієї мережі? Ліцензійний слот кожного сайту буде повернено до Вашого облікового запису Freemius.

en: Deactivated %1$d of %2$d sites.
uk: Деактивовано %1$d із %2$d сайтів.

en: Deactivation API call did not clear the install license.
uk: Виклик API деактивації не очистив ліцензію встановлення.

en: Deactivation cancelled. Already-deactivated sites stay deactivated.
uk: Деактивацію скасовано. Вже деактивовані сайти залишаються деактивованими.

en: Deactivation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
uk: Деактивацію завершено, але %d сайтів містять помилки. Перегляньте список нижче та повторіть спробу після усунення причини.

en: Deactivation in progress
uk: Деактивація виконується

en: Default for all sites (skip custom values)
uk: Стандарт для всіх сайтів (пропускаючи власні значення)

en: Default for new sites
uk: Стандарт для нових сайтів

en: Defaults
uk: Стандартні параметри

en: Define the parts of each page Editoria11y checks. Activating CSA unlocks an additional "developer area" superset that runs more checks and routes alerts to the roles you choose.
uk: Визначте, які частини кожної сторінки перевіряє Editoria11y. Активація CSA розблоковує додаткову «область розробника» — розширений набір, що виконує більше перевірок і спрямовує сповіщення до обраних Вами ролей.

en: Define your own accessibility tests. Each rule pairs a CSS selector with a tip shown to users; rules ship over the cached static config alongside the built-in test catalog.
uk: Створюйте власні тести доступності. Кожне правило поєднує селектор CSS із підказкою для користувачів; правила постачаються поверх кешованої статичної конфігурації разом із вбудованим каталогом тестів.

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete this custom rule?
uk: Видалити це користувацьке правило?

en: Delete this network rule? Every site on the network will stop receiving it.
uk: Видалити це мережеве правило? Кожен сайт у мережі перестане його отримувати.

en: Detected
uk: Виявлено

en: Detected on
uk: Дата виявлення

en: Detecting dynamic and shadow content
uk: Виявлення динамічного та shadow-вмісту

en: Dev alerts
uk: Сповіщення для розробників

en: Developer alerts
uk: Сповіщення для розробників

en: Developer roles
uk: Ролі розробників

en: Developer scan area
uk: Область сканування для розробників

en: Developers only
uk: Лише розробники

en: Did you mean a different language code?
uk: Можливо, ви мали на увазі інший код мови?

en: Disable on this site
uk: Вимкнути на цьому сайті

en: Disable sync altogether
uk: Повністю вимкнути синхронізацію

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabled in network defaults
uk: Вимкнено в стандартних параметрах мережі

en: Disabled on this site
uk: Вимкнено на цьому сайті

en: Disabled rules stay in network storage but are not sent to any site.
uk: Вимкнені правила залишаються у сховищі мережі, але не надсилаються до жодного сайту.

en: Disabled rules stay in storage but are not sent to the browser.
uk: Вимкнені правила залишаються у сховищі, але не надсилаються до браузера.

en: Dismiss key
uk: Ключ відхилення

en: Dismiss key must be Text content or Attributes.
uk: Ключ відхилення має бути «Текстовий вміст» або «Атрибути».

en: Dismissals
uk: Приховані

en: Dismissed alert
uk: Приховане сповіщення

en: Do not check contrast for these elements
uk: Не перевіряти контраст для цих елементів

en: Do not check for any errors inside these elements
uk: Не перевіряти помилки всередині цих елементів

en: Do not check for content errors inside these elements
uk: Не перевіряти помилки вмісту всередині цих елементів

en: Do not check on pages with these elements
uk: Не перевіряти сторінки, що містять ці елементи

en: Do not justify text
uk: Уникайте вирівнювання тексту по ширині

en: Do not use sub/superscript as visual formatting
uk: Не використовуйте верхній/нижній індекс лише як візуальне оформлення

en: Do not watch for changes
uk: Не відстежувати зміни

en: Does this alt text describe the link or the image?
uk: Цей alt-текст описує посилання чи зображення?

en: Does this alt text make sense as part of this link?
uk: Чи має сенс цей альтернативний текст у контексті лінку?

en: Does this audio have a transcript?
uk: Чи має цей аудіозапис транскрипт?

en: Does this graphic or icon have enough contrast?
uk: Чи має ця графіка або піктограма достатній контраст?

en: Does this image's alt describe the image or the link?
uk: Чи описує цей alt-текст зображення чи сам лінк?

en: Does this link open a new tab without warning?
uk: Чи відкривається цей лінк у новій вкладці без попередження?

en: Does this linked image need a description?
uk: Чи потребує це зображення-лінк опису?

en: Does this placeholder text have enough contrast?
uk: Чи має цей текст заповнювача достатній контраст?

en: Does this text have enough contrast?
uk: Чи має цей текст достатній контраст?

en: Don't flag elements if they contain any of these words or phrases. E.g., a link to a development server is ok if it contains "dev." One per line.
uk: Не позначати елементи, якщо вони містять будь-яке з цих слів або фраз. Наприклад, посилання на сервер розробки є прийнятним, якщо воно містить "dev." По одному на рядок.

en: Don't show edit links on tips in these containers
uk: Не показувати посилання редагування в підказках у цих контейнерах

en: Done
uk: Готово

en: Download results as CSV
uk: Завантажити результати у форматі CSV

en: Duplicate ID attribute
uk: Дубльований атрибут ID

en: Dynamically refresh if new content appears
uk: Динамічно оновлювати при появі нового вмісту

en: Each rule pairs a CSS selector (and/or text-content match) with an alert shown to users. Rules ship over the cached static config alongside built-in tests.
uk: Кожне правило поєднує селектор CSS (і/або відповідність текстовому вмісту) зі сповіщенням, що показується користувачам. Правила постачаються поверх кешованої статичної конфігурації разом із вбудованими тестами.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Media
uk: Редагувати медіафайл

en: Edit custom rule
uk: Редагувати користувацьке правило

en: Edit network custom rule
uk: Редагувати мережеве користувацьке правило

en: Editoria11y Accessibility Checker (CSA)
uk: Засіб перевірки доступності Editoria11y (CSA)

en: Editoria11y Accessibility Report
uk: Звіт про доступність Editoria11y

en: Editoria11y CSA license
uk: Ліцензія Editoria11y CSA

en: Editoria11y CSA pricing
uk: Тарифи Editoria11y CSA

en: Editoria11y CSA: the loaded Freemius SDK (version %1$s) is newer than the highest tested version (%2$s). Another Freemius-using plugin on this site has bundled a newer SDK build. The network license activation page may not behave as expected; review release notes or contact support if you hit issues.
uk: Editoria11y CSA: завантажена версія Freemius SDK (%1$s) новіша за найвищу перевірену версію (%2$s). Інший плагін на цьому сайті, що використовує Freemius, постачає новішу збірку SDK. Сторінка активації мережевої ліцензії може поводитися не так, як очікується; перегляньте примітки до випуску або зверніться до підтримки, якщо виникнуть проблеми.

en: Editoria11y Crawler
uk: Сканер Editoria11y

en: Editoria11y Custom Rules
uk: Користувацькі правила Editoria11y

en: Editoria11y Drupal issue queue
uk: Черга питань модуля Editoria11y для Drupal

en: Editoria11y Library issue queue
uk: Черга питань бібліотеки Editoria11y

en: Editoria11y License & Account
uk: Editoria11y: ліцензія та обліковий запис

en: Editoria11y Settings
uk: Налаштування Editoria11y

en: Editoria11y WordPress issue queue
uk: Черга питань плагіна Editoria11y для WordPress

en: Editoria11y database tables are missing.
uk: Editoria11y бракує таблиць бази даних.

en: Editoria11y database update
uk: Оновлення бази даних Editoria11y

en: Editoria11y database update did not complete; the crawler is paused until an administrator retries the update.
uk: Оновлення бази даних Editoria11y не завершено; сканер призупинено, доки адміністратор не повторить спробу оновлення.

en: Editoria11y database update did not complete; the dashboard is paused until an administrator retries the update.
uk: Оновлення бази даних Editoria11y не завершено; панель приладів призупинено, доки адміністратор не повторить спробу оновлення.

en: Editoria11y database update did not complete; writes are paused until an administrator retries the update.
uk: Оновлення бази даних Editoria11y не завершено; запис призупинено, доки адміністратор не повторить спробу оновлення.

en: Editoria11y database update encountered an error during finalization.
uk: Під час завершення оновлення бази даних Editoria11y сталася помилка.

en: Editoria11y database update failed and writes are paused.
uk: Оновлення бази даних Editoria11y не вдалося, запис призупинено.

en: Editoria11y default or locked network settings
uk: Стандартні або заблоковані параметри мережі Editoria11y

en: Editoria11y defaults
uk: Стандартні параметри Editoria11y

en: Editoria11y detects hidden tooltips and warns the user when they try to jump to them from the panel. For elements on this list, Editoria11y will dispatch a JS event instead of a warning, so custom JS in your theme can first reveal the hidden tip (e.g., open an accordion or tab panel).
uk: Editoria11y виявляє приховані підказки та попереджає користувача при спробі перейти до них із панелі. Для елементів у цьому списку Editoria11y замість попередження надсилає подію JS, щоб користувацький JS у Вашій темі міг спочатку розкрити приховану підказку (наприклад, відкрити акордеон чи панель вкладок).

en: Editoria11y is missing its vendored dependencies. Run "composer install" inside the plugin directory or reinstall the plugin from a complete release archive.
uk: Editoria11y бракує постачальницьких залежностей. Виконайте "composer install" у каталозі плагіна або перевстановіть плагін із повного архіву випуску.

en: Editoria11y is not, however, free to develop or support.
uk: Однак розробка та підтримка Editoria11y не є безкоштовними.

en: Editoria11y is updating existing dismissal records in the background.
uk: Editoria11y оновлює наявні записи про приховання у фоновому режимі.

en: Editoria11y library forums
uk: Форуми бібліотеки Editoria11y

en: Editoria11y license
uk: Ліцензія Editoria11y

en: Editoria11y needs to update its database tables.
uk: Editoria11y потрібно оновити таблиці бази даних.

en: Editoria11y network custom rules
uk: Мережеві користувацькі правила Editoria11y

en: Editoria11y network licenses are activated from a dedicated page that walks every site in the network in cron-driven batches. This avoids the SDK's 1,000-site limit and keeps the page responsive on large multisites.
uk: Мережеві ліцензії Editoria11y активуються зі спеціальної сторінки, яка обходить кожен сайт мережі пакетами, керованими cron. Це дозволяє обійти обмеження SDK у 1 000 сайтів і зберегти чутливість сторінки на великих мультисайтах.

en: Editoria11y promotes accessibility in a unique way. Its tools are highly effective at helping non-technical authors prepare content that can be enjoyed equally by disabled Web users. We consider this a public good, so <strong>Editoria11y will always be free to use</strong>.
uk: Editoria11y просуває доступність унікальним способом. Його інструменти дуже ефективно допомагають нетехнічним авторам готувати контент, яким однаково можуть користуватися користувачі Інтернету з інвалідністю. Ми вважаємо це суспільним благом, тому <strong>Editoria11y завжди буде безкоштовним у використанні</strong>.

en: Editoria11y reports populate and update in real time as editors work, so a manual crawl is generally only helpful when first installing the plugin or after making major theme or configuration changes.
uk: Звіти Editoria11y заповнюються та оновлюються в реальному часі, поки редактори працюють, тому ручне сканування зазвичай корисне лише при першому встановленні плагіна або після значних змін у темі чи налаштуваннях.

en: Editoria11y theme
uk: Тема Editoria11y

en: Element set "%s" is not one of the recognized element categories.
uk: Набір елементів «%s» не належить до розпізнаних категорій елементів.

en: Elements
uk: Елементи

en: Elements to check
uk: Елементи для перевірки

en: Elements with overflow hidden
uk: Елементи з overflow hidden

en: Embedded iframes need manual checks
uk: Вбудовані iframe потребують ручної перевірки

en: Embeds flagged as needing manual review
uk: Вбудовані елементи, позначені як такі, що потребують ручної перевірки

en: Empty button-style link
uk: Порожнє посилання у стилі кнопки

en: Empty link
uk: Порожнє посилання

en: Enable on this site
uk: Увімкнути на цьому сайті

en: Error
uk: Помилка

en: Error:
uk: Помилка:

en: Errors
uk: Помилки

en: Errors in these elements should only be shown to developers
uk: Помилки в цих елементах мають показуватися лише розробникам

en: Errors: %s (most recent retained). Check server logs for details.
uk: Помилки: %s (збережено останні). Перевірте журнали сервера для отримання докладної інформації.

en: Estimated %s remaining.
uk: Залишилось орієнтовно %s.

en: Estimated time: %s
uk: Орієнтовний час: %s

en: Every fifteen minutes (Editoria11y license watchdog)
uk: Кожні п'ятнадцять хвилин (нагляд за ліцензією Editoria11y)

en: Every five minutes (Editoria11y rehash)
uk: Кожні п'ять хвилин (повторне хешування Editoria11y)

en: Everyone
uk: Усі

en: Exclude elements that match this text
uk: Виключати елементи, що відповідають цьому тексту

en: Exclude elements that show unhelpful, repetitive, or inaccurate alerts.
uk: Виключіть елементи, що показують некорисні, повторювані або неточні сповіщення.

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Filter selector has an unclosed quote, bracket, or parenthesis. The browser would reject it and skip every custom rule on the page.
uk: Селектор фільтра містить незакриту лапку, квадратну дужку або круглу дужку. Браузер відхилить його і пропустить усі користувацькі правила на сторінці.

en: Filter selector looks like a CSS rule block, not a selector. Remove the curly braces.
uk: Селектор фільтра виглядає як блок правил CSS, а не як селектор. Видаліть фігурні дужки.

en: Filter which pages will be crawled
uk: Фільтрувати сторінки для сканування

en: Flag elements containing any of these text strings. One per line.
uk: Позначати елементи, що містять будь-який з цих текстових рядків. По одному на рядок.

en: Formal support:
uk: Формальна підтримка:

en: Forms
uk: Форми

en: Frame missing "title" attribute
uk: У фрейма відсутній атрибут «title»

en: Frame with tabindex="-1" will not be keyboard accessible.
uk: Фрейм із tabindex="-1" не буде доступний з клавіатури

en: Freemius SDK wrapper unavailable.
uk: Обгортка Freemius SDK недоступна.

en: From
uk: Від

en: From network
uk: Із мережі

en: From network (locked)
uk: Із мережі (заблоковано)

en: Getting started
uk: Початок роботи

en: Graphic or icon does not have enough contrast
uk: Графіка або піктограма має недостатній контраст

en: H2 level content (body content)
uk: Вміст рівня H2 (основний вміст)

en: H3 level content (blocks or widgets with separate titles)
uk: Вміст рівня H3 (блоки або віджети з окремими заголовками)

en: H4 level content (deeply nested blocks or widgets)
uk: Вміст рівня H4 (глибоко вкладені блоки або віджети)

en: HTML displayed in the tooltip. The provided template is optional.<br>Allowed tags: %s.
uk: HTML, що відображається у підказці. Наданий шаблон є необов’язковим.<br>Дозволені теги: %s.

en: Handling tips on hidden content
uk: Поведінка підказок на прихованому вмісті

en: Has alerts
uk: Є сповіщення

en: Has dev alerts
uk: Є сповіщення для розробників

en: Has this document been tagged for screen readers?
uk: Чи належно позначено цей документ для читачів з екрана?

en: Heading outline position of editable content
uk: Структура заголовків редагованого вмісту

en: Headings
uk: Заголовки

en: Heads up: "Default for all sites" and "Override for all sites" overwrite a site's current value whenever that value is still an Editoria11y default or a previous network default — including a per-site value that happens to match a default. Sites where an admin has chosen a different value are left untouched. "Default for new sites" only affects sites created from now on.
uk: Зверніть увагу: «Стандарт для всіх сайтів» і «Замінити для всіх сайтів» перезаписують поточне значення сайту щоразу, коли це значення досі є стандартним значенням Editoria11y або попереднім стандартом мережі — зокрема значення окремого сайту, яке випадково збігається зі стандартним. Сайти, де адміністратор обрав інше значення, залишаються незмінними. «Стандарт для нових сайтів» впливає лише на сайти, створені надалі.

en: Hide reports shortcut on toggle
uk: Приховати ярлик звітів на перемикачі

en: How dismissals are tracked. 'Text content' uses the text inside the element, 'Attributes on tag' uses its attributes (href, id, class, src).
uk: Як відстежуються відхилення. «Текстовий вміст» використовує текст усередині елемента, «Атрибути тегу» використовує його атрибути (href, id, class, src).

en: If Editoria11y is flagging things editors cannot fix, e.g., theme-generated "read more" links or social media widgets,
    				provide CSS selectors for elements you would like it to ignore. Be specific, e.g. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>
uk: Якщо Editoria11y позначає речі, які редактори не можуть виправити (наприклад, згенеровані темою посилання «read more» чи віджети соціальних мереж),
    				вкажіть CSS-селектори для елементів, які слід ігнорувати. Будьте конкретними, наприклад <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>

en: If you are new at this, start by opening your browser's developer tools, inspecting the element you do not want flagged, and looking for unique-looking CSS selectors.
uk: Якщо Ви з цим вперше, почніть із відкриття інструментів розробника у Вашому браузері, огляньте елемент, який не потрібно позначати, і знайдіть унікальні CSS-селектори.

en: If you need help:
uk: Якщо Вам потрібна допомога:

en: Image in a carousel or gallery marked as decorative
uk: Зображення в каруселі/галереї позначено як декоративне

en: Images
uk: Зображення

en: Include all parts of the page that contain your theme and content.
uk: Включіть усі частини сторінки, які містять вашу тему та вміст.

en: Input does not provide enough contrast to be easily legible
uk: Поле введення має недостатній контраст і його важко читати

en: Install record not created after API call.
uk: Запис про встановлення не створено після виклику API.

en: Insufficient permissions.
uk: Недостатньо дозволів.

en: Insufficient privileges.
uk: Недостатньо привілеїв.

en: Invalid HTML list
uk: Некоректний HTML-список

en: Invalid HTML: image has no alt attribute
uk: Некоректний HTML: зображення без атрибута alt

en: Invalid HTML: image in link missing alt attribute
uk: Некоректний HTML: зображення в лінку без атрибута alt

en: Invalid HTML: linked image missing alt attribute
uk: Некоректний HTML: зображення-лінк без атрибута alt

en: Invalid language code
uk: Недійсний код мови

en: Is there a visible label for this field?
uk: Чи є видимий ярлик для цього поля?

en: Is there an alternative for this PDF?
uk: Чи є альтернатива цьому PDF?

en: Is this a clear and concise description of the image?
uk: Чи є це чітким і стислим описом зображення?

en: Is this image actually meaningless?
uk: Чи справді це зображення лише декоративне?

en: Is this link actually a button?
uk: Чи є це посилання насправді кнопкою?

en: Is this reset button needed?
uk: Чи потрібна ця кнопка «Скинути»?

en: Is this uppercase text needed?
uk: Чи потрібен цей текст великими літерами?

en: Is this video accurately captioned?
uk: Чи має це відео коректні субтитри?

en: Is this visualization accessible?
uk: Чи є ця візуалізація доступною?

en: Issue
uk: Проблема

en: Issue Queue
uk: Черга питань

en: JS injected custom rules
uk: Користувацькі правила, додані через JS

en: JavaScript is required to use this page.
uk: Для використання цієї сторінки необхідний JavaScript.

en: Language tag does not match the content
uk: Мовний тег не відповідає вмісту

en: Large blocks of emphasized text are harder to read
uk: Великі блоки виділеного (жирного/курсиву) тексту складніше читати

en: Lead maintainer %1$s can usually be found on Slack for informal support, configuration tips and debugging any time the sun is up in the western hemisphere in %2$s, %3$s, %4$s and %5$s.
uk: Головний підтримувач %1$s зазвичай доступний у Slack для неформальної підтримки, порад з налаштування та усунення несправностей, поки в Західній півкулі ще світить сонце, — у %2$s, %3$s, %4$s і %5$s.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Letters, numbers and underscores only.<br>Rules that share an ID will be grouped on dashboard reports.
uk: Лише літери, цифри та підкреслення.<br>Правила з однаковим ID будуть згруповані у звітах панелі управління.

en: License & Account
uk: Ліцензія та обліковий запис

en: License activated on every site in the network.
uk: Ліцензію активовано на кожному сайті мережі.

en: License deactivated on every site in the network.
uk: Ліцензію деактивовано на кожному сайті мережі.

en: License key
uk: Ліцензійний ключ

en: License key is no longer stored. Start a new activation.
uk: Ліцензійний ключ більше не зберігається. Почніть нову активацію.

en: License key is required.
uk: Ліцензійний ключ є обов'язковим.

en: Link article titles, not DOI numbers
uk: Лінкуйте назви статей, а не номери DOI

en: Link points to a file without warning
uk: Посилання вказує на файл без попередження

en: Link text should not be a URL
uk: Текст лінку не повинен бути URL-адресою

en: Link with invalid "aria-labelledby" attribute
uk: Лінк має недійсний атрибут «aria-labelledby»

en: Linked images
uk: Зображення-посилання

en: Linked images need pronounceable alt text
uk: Зображення-лінки повинні мати вимовний альтернативний текст

en: Links
uk: Посилання

en: Links with the same text link to different pages
uk: Посилання з однаковим текстом ведуть на різні сторінки

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Lock this rule across the network
uk: Заблокувати це правило для всієї мережі

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Locked by network admin
uk: Заблоковано адміністратором мережі

en: Locked rules are enforced on every site: per-site admins cannot disable them, and a per-site rule sharing this ID is suppressed in favor of this one. Unlocked rules can be disabled per-site.
uk: Заблоковані правила застосовуються на кожному сайті: адміністратори окремих сайтів не можуть їх вимкнути, а правило сайту з тим самим ID придушується на користь цього. Незаблоковані правила можна вимкнути на рівні сайту.

en: Lowercase letters, digits, and underscores only. Cannot be changed after creation.
uk: Лише малі літери, цифри та підкреслення. Не можна змінити після створення.

en: Machine name
uk: Системне ім’я

en: Machine name is required.
uk: Системне ім’я є обов’язковим.

en: Machine name must be lowercase letters, digits, and underscores, starting with a letter.
uk: Системне ім’я має містити лише малі літери, цифри та підкреслення, починаючись із літери.

en: Manage custom rules (%d active) | Manage custom rules (%d active)
uk[0]: Керувати користувацькими правилами (активних: %d)
uk[1]: Керувати користувацькими правилами (активних: %d)
uk[2]: Керувати користувацькими правилами (активних: %d)

en: Manage network custom rules (%d defined) | Manage network custom rules (%d defined)
uk[0]: Керувати мережевими користувацькими правилами (визначено %d)
uk[1]: Керувати мережевими користувацькими правилами (визначено %d)
uk[2]: Керувати мережевими користувацькими правилами (визначено %d)

en: Managed at the network level
uk: Керується на рівні мережі

en: Managed at the network level.
uk: Керується на рівні мережі.

en: Manual check
uk: Ручна перевірка

en: Manual check: link contains "click here"
uk: Це посилання містить «натисніть тут»

en: Manual crawl
uk: Ручне сканування

en: Marked
uk: Позначено

en: Match using CSS selectors.<br>Use :not() to skip elements, e.g. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Use attribute selectors for URLs, e.g. <code>[href*=".dev/"]</code>.
uk: Збіг за допомогою CSS-селекторів.<br>Використовуйте :not() для пропуску елементів, наприклад <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Використовуйте селектори атрибутів для URL-адрес, наприклад <code>[href*=".dev/"]</code>.

en: Meta tag automatically refreshes page
uk: Meta-тег автоматично оновлює сторінку

en: Meta tag for page language missing
uk: Відсутній meta-тег для мови сторінки

en: Meta tag for page title missing
uk: Відсутній meta-тег заголовка сторінки

en: Meta tag limits how much users can enlarge text
uk: Meta-тег обмежує можливість збільшення тексту користувачем

en: Meta tag prevents users from enlarging text
uk: Meta-тег забороняє масштабування

en: Migrating dismissals: %1$d of %2$d processed.
uk: Міграція приховань: оброблено %1$d з %2$d.

en: Modify content tests
uk: Змінити тести вмісту

en: Modify network license
uk: Змінити мережеву ліцензію

en: Modify template tests
uk: Змінити тести шаблонів

en: Nested interactive layout components
uk: Вкладені інтерактивні компоненти

en: Network Super Admin
uk: Суперадміністратор мережі

en: Network custom rule deleted.
uk: Мережеве користувацьке правило видалено.

en: Network custom rule saved.
uk: Мережеве користувацьке правило збережено.

en: Network custom rules
uk: Мережеві користувацькі правила

en: Network defaults propagated.
uk: Стандартні параметри мережі поширено.

en: Network defaults propagation failed.
uk: Поширення стандартних параметрів мережі не вдалося.

en: Network defaults propagation idle.
uk: Поширення стандартних параметрів мережі не активне.

en: Network defaults saved.
uk: Стандартні параметри мережі збережено.

en: Network defaults were not saved.
uk: Стандартні параметри мережі не збережено.

en: Network rule disabled on this site.
uk: Мережеве правило вимкнено на цьому сайті.

en: Network rule not found
uk: Мережеве правило не знайдено

en: Network rule re-enabled on this site.
uk: Мережеве правило знову увімкнено на цьому сайті.

en: Network-level custom rules apply to every site in the network.
uk: Користувацькі правила на рівні мережі застосовуються до кожного сайту в мережі.

en: Newest first
uk: Спочатку нові

en: No
uk: Ні

en: No alerts
uk: Без сповіщень

en: No custom rules defined yet.
uk: Користувацькі правила ще не визначено.

en: No dev alerts
uk: Без сповіщень для розробників

en: No matching content. Adjust the filters and apply.
uk: Немає відповідного вмісту. Налаштуйте фільтри та застосуйте їх.

en: No matching custom rule found to delete.
uk: Не знайдено відповідного користувацького правила для видалення.

en: No matching network rule found to delete.
uk: Не знайдено відповідного мережевого правила для видалення.

en: No matching network rule found to toggle.
uk: Не знайдено відповідного мережевого правила для перемикання.

en: No network rules defined yet.
uk: Мережеві правила ще не визначено.

en: No previous errors to retry.
uk: Немає попередніх помилок для повторної спроби.

en: No valid sites in batch.
uk: У пакеті немає дійсних сайтів.

en: None
uk: Немає

en: Note: combining Links with Paragraphs and other text containers can lead to duplicate alerts.
uk: Примітка: поєднання Посилань з Абзацами та іншими текстовими контейнерами може призвести до дублювання сповіщень.

en: Off
uk: Вимкнено

en: Oldest first
uk: Спочатку старі

en: On
uk: Дата

en: Only admins can view reports
uk: Лише адміністратори можуть переглядати звіти

en: Only links should be underlined
uk: Підкреслення варто застосовувати лише до лінків

en: Only network administrators can manage the Editoria11y license.
uk: Керувати ліцензією Editoria11y можуть лише адміністратори мережі.

en: Only user-editable content
uk: Лише вміст, що редагується користувачем

en: Only watch for changes to content containers present on load
uk: Відстежувати зміни лише в контейнерах, присутніх при завантаженні

en: Open Editoria11y license page
uk: Відкрити сторінку ліцензії Editoria11y

en: Open Editoria11y settings
uk: Відкрити налаштування Editoria11y

en: Other
uk: Інше

en: Overridden by a site rule with the same ID
uk: Замінено правилом сайту з тим самим ID

en: Override for all sites (delete custom values)
uk: Замінити для всіх сайтів (видаляючи власні значення)

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: Page language may not match the content
uk: Мова сторінки може не відповідати вмісту

en: Page metadata
uk: Метадані сторінки

en: Page regions with user-editable content
uk: Області сторінки з вмістом, що редагується користувачем

en: Pages
uk: Сторінки

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Parts of the page to test
uk: Частини сторінки для перевірки

en: Paste your <a>Editoria11y CSA license key</a> to begin.
uk: Вставте <a>ліцензійний ключ Editoria11y CSA</a>, щоб розпочати.

en: Path
uk: Шлях

en: Pause crawl
uk: Призупинити сканування

en: Per-site license rows are not shown to keep this page responsive on large networks. The license you choose below applies to every site in the network. To activate or deactivate on individual sites, visit each site's per-site Settings → Editoria11y → License & Account.
uk: Рядки ліцензій окремих сайтів не відображаються для збереження чутливості сторінки на великих мережах. Ліцензія, яку Ви вибираєте нижче, застосовується до кожного сайту в мережі. Щоб активувати або деактивувати на окремих сайтах, відвідайте Налаштування → Editoria11y → Ліцензія та обліковий запис на кожному сайті.

en: Pin panel to
uk: Прикріпити панель до

en: Placeholder text does not have enough contrast to be easily legible
uk: Текст заповнювача має недостатній контраст

en: Prefer visible labels to placeholders
uk: Надавайте перевагу видимим міткам над заповнювачами

en: Preserve query parameters
uk: Зберігати параметри запиту

en: Propagating network defaults to existing sites…
uk: Поширення стандартних параметрів мережі на наявні сайти…

en: Propagation
uk: Поширення

en: Provide CSS selectors. Content authors will only see the alerts within these parts of the page. Do not provide selectors that nest within each other, or the inner content will be checked twice.
uk: Укажіть CSS-селектори. Автори вмісту бачитимуть сповіщення лише в межах цих частин сторінки. Не використовуйте вкладені селектори — інакше внутрішній вміст перевірятиметься двічі.

en: Provide a CSS selector for elements your themes or plugins programmatically add to links (usually external or open-in-new-window markers), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests.
uk: Укажіть CSS-селектор елементів, які Ваші теми чи плагіни програмно додають до посилань (зазвичай позначення зовнішніх посилань або тих, що відкриваються в новому вікні), щоб їх ігнорувати під час тестів «посилання без тексту» та «незмістовний текст посилання».

en: Provide a comma-separated list of page sections where edit links should not show. To hide the links everywhere, set this field to an asterisk (*).
uk: Укажіть список розділів сторінки через кому, де не слід показувати посилання редагування. Щоб приховати посилання скрізь, установіть це поле в зірочку (*).

en: Provide a comma-separated list of selectors for elements to ignore for all users.
uk: Укажіть список селекторів через кому для елементів, які слід ігнорувати для всіх користувачів.

en: Provide a comma-separated list of selectors you wish to flag for the editor, e.g.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.
uk: Укажіть список селекторів через кому, які слід позначати для редактора, наприклад: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.

en: Provide a pipe-separated ("|") list of phrases your themes or plugins programmatically add to links to hint a purpose (external, mail, phone, open-in-new-window), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests; e.g.: (link is external)|(link sends email).
uk: Укажіть список фраз, розділених символом «|», які Ваші теми чи плагіни програмно додають до посилань, щоб указати призначення (зовнішнє, email, телефон, відкриття в новому вікні). Ці фрази ігноруються під час тестів «посилання без тексту» та «незмістовний текст посилання»; наприклад: (link is external)|(link sends email).

en: Provide a pipe-separated list of phrases your site uses to warn users a link opens in a new tab; e.g.: new tab|new window|external.
uk: Укажіть список фраз, розділених символом «|», якими Ваш сайт попереджає користувачів, що посилання відкривається в новій вкладці; наприклад: new tab|new window|external.

en: Provide base URL ("/mysite") if your site is installed in a subdirectory. Subdirectories tend to get duplicated (/mysite/mysite/mypage) and throw errors from the API.
uk: Укажіть базовий URL (наприклад, «/mysite»), якщо сайт встановлено в підкаталозі. Підкаталоги можуть дублюватися (/mysite/mysite/mypage), що спричиняє помилки API.

en: Provide selectors for elements with shadow DOM you want tested. E.g.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.
uk: Укажіть селектори елементів із shadow DOM, які потрібно перевіряти. Наприклад: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.

en: Recent alerts
uk: Останні проблеми

en: Recent dismissals
uk: Останні приховані

en: Remind editor that content in these embeds needs manual review
uk: Нагадати редактору, що вміст цих вбудованих елементів потребує ручної перевірки

en: Remind the editor that these linked documents need a manual check
uk: Нагадати редактору, що ці пов’язані документи потребують ручної перевірки

en: Remove elements that match these selectors before testing link text
uk: Видалити елементи за цими селекторами перед перевіркою тексту посилання

en: Remove redundant base url from URLs
uk: Видалити зайву базову частину з URL-адрес

en: Remove these strings before testing link text
uk: Видалити ці фрази перед перевіркою тексту посилання

en: Removes the Editoria11y CSA license from every site on the network. Each site's install record stays in place; only the license link is cleared.
uk: Видаляє ліцензію Editoria11y CSA з кожного сайту мережі. Запис про встановлення на кожному сайті залишається; очищається лише прив'язка ліцензії.

en: Reports will still be available on the WordPress admin dashboard.
uk: Звіти залишатимуться доступними на панелі приладів WordPress.

en: Resetting…
uk: Скидання…

en: Results not recorded
uk: Результати не записано

en: Resume crawl
uk: Продовжити сканування

en: Retry
uk: Повторити

en: Retry failed sites
uk: Повторити для сайтів із помилками

en: Return to the network rules list
uk: Повернутися до списку мережевих правил

en: Return to the rules list
uk: Повернутися до списку правил

en: Right
uk: Праворуч

en: Roles that will see developer alerts
uk: Ролі, які бачитимуть сповіщення для розробників

en: Rule
uk: Правило

en: Rules defined here apply to every site on the network. Locked rules cannot be disabled per-site.
uk: Правила, визначені тут, застосовуються до кожного сайту в мережі. Заблоковані правила не можна вимкнути на рівні сайту.

en: Run update now
uk: Запустити оновлення зараз

en: SDK _deactivate_license() method unavailable.
uk: Метод SDK _deactivate_license() недоступний.

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Save network defaults
uk: Зберегти стандартні параметри мережі

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Saving the form now will restart propagation with the new settings.
uk: Збереження форми зараз перезапустить поширення з новими параметрами.

en: Select by attributes
uk: Вибрати за атрибутами

en: Select by text
uk: Вибрати за текстом

en: Selectors you add are appended to the built-in list, which is always ignored: %s
uk: Селектори, які Ви додасте, буде додано до вбудованого списку, який завжди ігнорується: %s

en: Set to "anywhere" if changes are being missed; set to "do not watch" if you notice performance issues.
uk: Виберіть «anywhere», якщо пропускаються зміни; виберіть «do not watch», якщо спостерігається падіння продуктивності.

en: Set to the number of other themes or plugins that will be injecting custom result JS events. Editoria11y will wait until it receives this number of <code>ed11yResume</code> notifications before showing results.
uk: Установіть кількість інших тем або плагінів, що додаватимуть власні JS-події з результатами. Editoria11y чекатиме отримання вказаної кількості сповіщень <code>ed11yResume</code>, перш ніж показати результати.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shift panel position if it overlaps these elements
uk: Зміщувати позицію панелі, якщо вона перекриває ці елементи

en: Should this bold text be a heading?
uk: Чи повинен цей жирний текст бути заголовком?

en: Should this have list formatting?
uk: Чи потрібно оформити це як список?

en: Should this quote be a heading?
uk: Чи повинен цей блок цитати бути заголовком?

en: Show to
uk: Показати

en: Showing %1$d of %2$d matching page.
uk: Показано %1$d з %2$d відповідної сторінки.

en: Showing %1$d of %2$d matching pages.
uk: Показано %1$d з %2$d відповідних сторінок.

en: Sometimes buttons get drawn and visually truncated outside the bounds of a positioned element. Provide a selector list.
uk: Іноді кнопки частково обрізаються через межі позиціонованого елемента. Укажіть список відповідних селекторів.

en: Sort by
uk: Сортувати за

en: Source
uk: Джерело

en: Specific elements and combinations
uk: Конкретні елементи та комбінації

en: Specify regions to check
uk: Указати області для перевірки

en: Start crawling
uk: Почати сканування

en: Start minimized
uk: Запускати згорнутим

en: Start open if there are any alerts
uk: Відкривати, якщо є сповіщення

en: Start open if there are new alerts
uk: Відкривати, якщо є нові сповіщення

en: Starting…
uk: Запуск…

en: Status
uk: Статус

en: Strings in links that indicate new tabs
uk: Фрази у посиланнях, що вказують на відкриття в новій вкладці

en: Submit a support request
uk: Надіслати запит на підтримку

en: Support contacts
uk: Контакти підтримки

en: Support the project
uk: Підтримайте проєкт

en: Syncing results to reports
uk: Синхронізація результатів зі звітами

en: Syncing test results is required for the issue dashboard, dismissal dashboard, and "mark OK" buttons.
uk: Синхронізація результатів тестів потрібна для панелі проблем, панелі прихованих сповіщень і кнопок «Позначити як OK».

en: Tabindex overrides interrupt the focus order
uk: Перевизначення tabindex порушують порядок фокусування

en: Tables
uk: Таблиці

en: Test
uk: Тест

en: Test grouping ID
uk: ID групування тестів

en: Test grouping ID "%s" is reserved by the v3 migration drop list and cannot be used.
uk: ID групування тестів «%s» зарезервовано списком вилучень міграції v3 і не може використовуватися.

en: Test grouping ID is required.
uk: ID групування тестів є обов’язковим.

en: Test grouping ID may only contain letters, digits, and underscores.
uk: ID групування тестів може містити лише літери, цифри та підкреслення.

en: Tests + roles assignment
uk: Призначення тестів і ролей

en: Tests by group
uk: Тести за групами

en: Text content
uk: Текстовий вміст

en: Text does not have enough contrast to be easily legible
uk: Текст має недостатній контраст і його важко читати

en: Text formatting
uk: Форматування тексту

en: Text is too small
uk: Текст занадто малий

en: The "tests + roles assignment" propagation setting under "Modify content tests" above also governs the template-test selection — both are stored together.
uk: Параметр поширення «Призначення тестів і ролей» у розділі «Змінити тести вмісту» вище також керує вибором тестів шаблонів — обидва зберігаються разом.

en: The Community Supported Add-ons (CSA) project fills the gap: project members support the development of the Editoria11y library, its CMS plugins, and the CSA suite: a rapidly growing set of quality assurance tools that provide similar functionality to commercial products, open-source and on-prem. In return, they get access to premium features and support.
uk: Проєкт «Додатки з підтримкою спільноти» (CSA) заповнює цю прогалину: учасники проєкту підтримують розробку бібліотеки Editoria11y, її плагінів для CMS та пакета CSA — швидко зростаючого набору інструментів контролю якості, що забезпечують функціональність, подібну до комерційних, відкритих (з відкритим кодом) та локально розгорнутих (on-prem) продуктів. У відповідь вони отримують доступ до преміум-функцій і підтримки.

en: The button style link is missing its URL.
uk: У посилання у стилі кнопки відсутній URL.

en: The crawler is a CSA feature. Activate CSA to schedule sitewide accessibility scans across posts, pages, and custom post types.
uk: Сканер — це функція CSA. Активуйте CSA, щоб планувати загальносайтові перевірки доступності для записів, сторінок і користувацьких типів записів.

en: The crawler is a premium feature.
uk: Сканер — це преміум-функція.

en: The dashboard ignores most parameters: results for both /news?f=1 and /news?f=2 will show up as just /news. Provide a comma-separated list of parameters that are meaningful and should appear as separate pages in results.
uk: Панель приладів ігнорує більшість параметрів: результати для /news?f=1 і /news?f=2 показуватимуться як /news. Укажіть перелік важливих параметрів через кому — вони відображатимуться як окремі сторінки в результатах.

en: The default is <code>main</code> or <code>body</code>, depending on theme.
uk: За замовчуванням <code>main</code> або <code>body</code>, залежно від теми.

en: The first heading on this page is a subheading
uk: Перший заголовок на сторінці є підзаголовком

en: The highest heading level should be H3.
uk: Найвищий рівень заголовка має бути H3.

en: The highest heading level should be H4.
uk: Найвищий рівень заголовка має бути H4.

en: The purpose of this link is visually hidden
uk: Мета цього посилання візуально прихована

en: Theme JS will handle revealing hidden tooltips inside these containers
uk: JavaScript теми відповідатиме за показ прихованих підказок у цих контейнерах

en: Theme and plugin compatibility
uk: Сумісність із темою та плагінами

en: These parts of the page will be ignored entirely.
uk: Ці частини сторінки будуть повністю проігноровані.

en: These sets contain elements that match your check area and skip over configuration.
uk: Ці набори містять елементи, що відповідають вашій зоні перевірки, та пропускають налаштування.

en: These tests detect issues content editors can fix. Checks can be individually turned off; sites with CSA licenses can split tests between roles.
uk: Ці тести виявляють проблеми, які можуть виправити редактори вмісту. Перевірки можна вимикати окремо; сайти з ліцензіями CSA можуть розподіляти тести між ролями.

en: These tests detect issues that usually need theme or plugin changes to fix, and are part of the CSA license for site administrators and developers.
uk: Ці тести виявляють проблеми, які зазвичай потребують змін у темі чи плагіні для виправлення, і є частиною ліцензії CSA для адміністраторів сайту та розробників.

en: This alt text appears to be in a different language
uk: Цей alt-текст, здається, написаний іншою мовою

en: This alt text is a filename, not a description
uk: Цей альтернативний текст є назвою файлу, а не описом

en: This alt text is unpronounceable
uk: Цей альтернативний текст неможливо вимовити

en: This alt text may be a placeholder
uk: Цей alt-текст, можливо, є заповнювачем

en: This button is unpronounceable
uk: Цю кнопку неможливо вимовити

en: This captioned image has no alt text
uk: Це зображення з підписом не має alt-тексту

en: This content appears to be in a different language
uk: Цей вміст, здається, написаний іншою мовою

en: This custom input field is missing a label
uk: У цьому нестандартному полі введення відсутня мітка

en: This element cannot be described by screen readers
uk: Цей елемент неможливо описати для читачів з екрана

en: This header cell needs text
uk: Ця комірка заголовка потребує тексту

en: This heading has no text
uk: Цей заголовок не містить тексту

en: This heading is tagged at the wrong level
uk: Цей заголовок має некоректний рівень

en: This heading is unpronounceable
uk: Цей заголовок неможливо вимовити

en: This image input is missing alt text
uk: У цій кнопці-зображенні відсутній alt-текст

en: This image is used as a heading, so it needs alt text
uk: Це зображення використано як заголовок, тому воно потребує альтернативного тексту

en: This input has an empty label
uk: Це поле введення має порожню мітку

en: This input is not connected to a label
uk: Це поле введення не пов’язане з міткою

en: This is a <strong>contribute what you can</strong> "farmshare" model. The Editoria11y LLC site has options for %s, options to contribute as a coder or tester instead, and options for cross-platform and unlimited-site licenses.
uk: Це модель, де <strong>кожен робить посильний внесок</strong>. На сайті Editoria11y LLC є варіанти %s, варіанти зробити внесок як розробник чи тестувальник, а також варіанти ліцензій для кількох платформ і необмеженої кількості сайтів.

en: This is easier to configure than specifying components, but may slow test runs on very complicated pages.
uk: Це простіше, ніж перелічувати компоненти, але може уповільнити перевірку на складних сторінках.

en: This link contains no words
uk: Це посилання не містить слів.

en: This link has a tooltip with the same text as the link
uk: Це посилання має підказку (tooltip) з таким самим текстом, як і лінк

en: This link is unpronounceable
uk: Це посилання неможливо вимовити

en: This link needs a label
uk: Це посилання потребує ярлика

en: This link only contains generic words
uk: Це посилання містить лише загальні слова

en: This link target may be invalid
uk: Ціль цього посилання може бути недійсною

en: This linked alt might not be clear and concise
uk: Alt-текст у лінку може бути не чітким і не стислим

en: This linked alt text may be a placeholder
uk: Цей alt-текст у лінку, можливо, є заповнювачем

en: This linked image needs alt text
uk: Це зображення-лінк потребує alt-тексту

en: This page is missing a Heading 1
uk: На цій сторінці відсутній заголовок рівня 1

en: This rule is locked by the network admin and cannot be disabled per-site.
uk: Це правило заблоковано адміністратором мережі і не може бути вимкнено окремо для сайту.

en: This site
uk: Цей сайт

en: This site has the community-supported "CSA" version of Editoria11y installed rather than the %s.
uk: На цьому сайті встановлена підтримувана спільнотою версія «CSA» Editoria11y, а не %s.

en: This site is running the free version of Editoria11y from WordPress.org. The community-supported (CSA) features are not active.
uk: Цей сайт використовує безкоштовну версію Editoria11y з WordPress.org. Функції, підтримувані спільнотою (CSA), не активні.

en: This tab needs to remain open and in the foreground during the crawl.
uk: Під час сканування вкладка повинна залишатися відкритою та активною.

en: This table has an invalid headers attribute
uk: Ця таблиця має недійсний атрибут headers

en: This table needs a header row and/or column
uk: У таблиці бракує рядка заголовків і/або заголовків стовпців

en: This test builder allows for simple text and attribute tests.
uk: Цей конструктор тестів дозволяє створювати прості перевірки тексту та атрибутів.

en: Tip details
uk: Деталі підказки

en: Tip details must contain some visible text.
uk: Деталі підказки мають містити видимий текст.

en: Tip title
uk: Заголовок підказки

en: Tip title is required.
uk: Заголовок підказки є обов’язковим.

en: Title
uk: Назва

en: To
uk: До

en: To activate the community-supported features and continue receiving updates, either enter your existing license key or view options for %s.
uk: Щоб активувати функції, підтримувані спільнотою, та продовжувати отримувати оновлення, введіть наявний ліцензійний ключ або перегляньте варіанти для %s.

en: To check headings while editing, Editoria11y needs to know what the first heading level should be in each editable field. Body fields should generally be at the H2 level.
uk: Щоб перевіряти заголовки під час редагування, Editoria11y потрібно знати, яким має бути перший рівень заголовка в кожному редагованому полі. Поля основного тексту зазвичай мають починатися з рівня H2.

en: Try deactivating and reactivating the plugin to reset config and recreate the tables, or %1$s with the information from the WordPress, Server and Database sections on your %2$s.
uk: Спробуйте деактивувати та повторно активувати плагін, щоб скинути налаштування та відновити таблиці, або %1$s з інформацією з розділів WordPress, Server і Database на Вашій %2$s.

en: Type
uk: Тип

en: Unchecked roles only see content checks.
uk: Невибрані ролі бачать лише перевірки вмісту.

en: Unlock the community-supported features and continued updates by %s.
uk: Розблокуйте функції, підтримувані спільнотою, та подальші оновлення, %s.

en: Unlocked
uk: Не заблоковано

en: Update failed. Please retry.
uk: Оновлення не вдалося. Спробуйте ще раз.

en: Updated
uk: Оновлено

en: Used to block checking on site sections or admin pages.
uk: Використовується, щоб блокувати перевірку в розділах сайту або на адмінсторінках.

en: User friendly content quality assurance, plus the CSA developer suite: ~50 additional code and contrast tests, a custom test builder, role-based test configuration, and a site crawler.
uk: Зручний для користувача контроль якості вмісту, а також набір CSA для розробників: ~50 додаткових тестів коду та контрастності, конструктор користувацьких тестів, налаштування тестів за ролями та сканер сайту.

en: Video, audio, frames
uk: Відео, аудіо, фрейми

en: Videos flagged as needing a manual check for captions
uk: Відео, позначені як такі, що потребують ручної перевірки субтитрів

en: View all issues
uk: Переглянути всі проблеми

en: View issues on all pages
uk: Переглянути проблеми на всіх сторінках

en: Visible label does not match invisible label
uk: Видима назва не відповідає доступній назві

en: Warn users if elements might not be visible when jumping to tips
uk: Попереджати користувачів, якщо елементи можуть бути невидимими при переході до підказок

en: Watch for changes anywhere on the page
uk: Відстежувати зміни на всій сторінці

en: When tip should appear
uk: Коли має з'являтися підказка

en: Working…
uk: Виконується…

en: Yes
uk: Так

en: You changed the following settings, but their propagation dropdown is still set to "No network default" — your change would not reach any site. Set the dropdown to "Default for new sites", "Default for all sites", or "Override for all sites" — or revert the value — and save again.
uk: Ви змінили наведені нижче параметри, але їхній спадний список поширення досі встановлено на «Без стандарту мережі» — Ваші зміни не поширяться на жоден сайт. Виберіть «Стандарт для нових сайтів», «Стандарт для всіх сайтів» або «Замінити для всіх сайтів» — або скасуйте значення — і збережіть знову.

en: You do not have permission to manage custom rules.
uk: У Вас немає дозволу керувати користувацькими правилами.

en: You do not have permission to use the crawler.
uk: У Вас немає дозволу користуватися сканером.

en: Your login session expired. Reload this page to continue.
uk: Ваш сеанс входу закінчився. Оновіть цю сторінку, щоб продовжити.

en: ascending
uk: за зростанням

en: becoming a supporter
uk: ставши прихильником

en: descending
uk: за спаданням

en: free version at WordPress.org
uk: безкоштовна версія на WordPress.org

en: loading...
uk: завантаження…

en: lower (or higher!) support levels
uk: нижчі (або вищі!) рівні підтримки

en: n/a
uk: немає

en: post a bug report
uk: надішліть звіт про помилку

en: site health page
uk: сторінці стану сайту

en: unknown
uk: невідомо

en: — No network default —
uk: — Без стандарту мережі —
