editoria11y 3.0.0 - en to lv translation catalogue (582 entries)

en: "Autodetect" selects:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>
lv: “Automātiski noteikt” izvēlas:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>

en: %1$s of %2$s sites visited (%3$s updated).
lv: %1$s no %2$s vietnēm apmeklētas (%3$s atjauninātas).

en: %d minute
lv: %d minūte

en: %d minutes
lv: %d minūtes

en: %d result
lv: %d rezultāts

en: %d results
lv: %d rezultāti

en: %d second
lv: %d sekunde

en: %d seconds
lv: %d sekundes

en: %s hour
lv: %s stunda

en: %s hours
lv: %s stundas

en: %s pages
lv: %s lapas

en: (Part of CSA suite)
lv: (CSA komplekta daļa)

en: (text match only)
lv: (tikai teksta atbilsme)

en: ...other...
lv: ...cits...

en: A duplicate copy of Editoria11y Accessibility Checker (the free version) was deactivated here: Editoria11y CSA is already active and provides the same checks.
lv: Šeit tika deaktivizēta spraudņa Editoria11y pieejamības pārbaudītājs (bezmaksas versija) dublikāta kopija: Editoria11y CSA jau ir aktīvs un nodrošina tās pašas pārbaudes.

en: A previous update attempt did not finish.
lv: Iepriekšējs atjaunināšanas mēģinājums netika pabeigts.

en: A schema update is required.
lv: Nepieciešama shēmas atjaunināšana.

en: API error.
lv: API kļūda.

en: ARIA and focus
lv: ARIA un fokuss

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Activate a license network-wide
lv: Aktivizēt licenci visā tīklā

en: Activate on every site in this network
lv: Aktivizēt katrā šī tīkla vietnē

en: Activated %1$d of %2$d sites.
lv: Aktivizēts %1$d no %2$d vietnēm.

en: Activation API returned an unspecified error.
lv: Aktivizācijas API atgrieza nenoteiktu kļūdu.

en: Activation cancelled. Already-activated sites keep their license.
lv: Aktivizācija atcelta. Jau aktivizētās vietnes saglabā savu licenci.

en: Activation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
lv: Aktivizācija pabeigta ar %d kļūdainām vietnēm. Pārskatiet zemāk esošo sarakstu un mēģiniet vēlreiz pēc cēloņa novēršanas.

en: Activation in progress
lv: Aktivizācija notiek

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active (enforced)
lv: Aktīvs (piespiedu kārtā)

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add custom rule
lv: Pievienot pielāgotu kārtulu

en: Add network custom rule
lv: Pievienot tīkla pielāgotu kārtulu

en: Add or remove filetypes. Set to "false" to disable the test altogether. Providing any value will override the default.
lv: Pievienot vai noņemt failu tipus. Iestatiet uz “false”, lai pilnībā atspējotu testu. Jebkuras vērtības norādīšana ignorēs noklusējumu.

en: Add your first rule
lv: Pievienojiet savu pirmo kārtulu

en: Added to the built-in detection list (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging visualizations entirely, disable that test above.
lv: Pievienots iebūvētajam noteikšanas sarakstam (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Nodrošiniet ar komatu atdalītu domēnu vai URL fragmentu sarakstu. Lai pilnībā pārtrauktu vizualizāciju atzīmēšanu, atspējojiet augstāk minēto testu.

en: Added to the built-in detection list (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts and other major hosts). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging audio entirely, disable that test above.
lv: Pievienots iebūvētajam noteikšanas sarakstam (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts un citi lielākie mitinātāji). Nodrošiniet ar komatu atdalītu domēnu vai URL fragmentu sarakstu. Lai pilnībā pārtrauktu audio atzīmēšanu, atspējojiet augstāk minēto testu.

en: Added to the built-in detection list (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard and generic video URLs). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments, e.g. yuja.com. To stop flagging videos entirely, disable that test above.
lv: Pievienots iebūvētajam noteikšanas sarakstam (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard un vispārīgi video URL). Nodrošiniet ar komatu atdalītu domēnu vai URL fragmentu sarakstu, piem., yuja.com. Lai pilnībā pārtrauktu video atzīmēšanu, atspējojiet augstāk minēto testu.

en: Admin label for the configuration page
lv: Administratora iezīme konfigurācijas lapai

en: Admin label is required.
lv: Administratora iezīme ir obligāta.

en: Advanced settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Alert
lv: Brīdinājums

en: Alert content
lv: Brīdinājuma saturs

en: Alert report: "%s"
lv: Brīdinājumu pārskats: “%s”

en: Alert type
lv: Brīdinājuma tips

en: Alert type must be Error or Manual check.
lv: Brīdinājuma tipam jābūt “Kļūda” vai “Manuāla pārbaude”.

en: Alert types
lv: Brīdinājumu tipi

en: Alerts
lv: Brīdinājumi

en: Alerts by page
lv: Brīdinājumi pa lapām

en: Alerts dismissed by
lv: Brīdinājumi, kurus noraidījis

en: Alerts dismissed by %s
lv: Brīdinājumi, kurus noraidījis %s

en: Alerts in these regions will be shown to both developers and editors. One selector per line.
lv: Brīdinājumi šajos reģionos tiks rādīti gan izstrādātājiem, gan redaktoriem. Viens selektors katrā rindā.

en: Alerts on pages created by %s
lv: Brīdinājumi lapās, kuras izveidojis %s

en: Alerts on pages created by author
lv: Brīdinājumi lapās, kuras izveidojis autors

en: Alerts on pages of type "%s"
lv: Brīdinājumi lapās ar tipu “%s”

en: All custom rules
lv: Visas pielāgotas kārtulas

en: All elements
lv: Visi elementi

en: All network rules
lv: Visas tīkla kārtulas

en: All text elements: Headings, Paragraphs, Blockquotes and Lists
lv: Visi teksta elementi: Virsraksti, Rindkopas, Blokātes un Saraksti

en: Alt text should not be the same as caption text
lv: Alternatīvajam tekstam nevajadzētu sakrist ar parakstu

en: Alt text used as a link should not be a URL
lv: Alternatīvais teksts, kas izmantots kā saite, nedrīkst būt URL

en: Always start open
lv: Vienmēr sākt atvērtu

en: An activation run is already in progress.
lv: Aktivizācijas process jau notiek.

en: An unknown error occurred.
lv: Radās nezināma kļūda.

en: Any
lv: Jebkurš

en: Apply all the tests and role assignments below to
lv: Piemērot visus zemāk redzamos testus un lomu piešķīrumus

en: Apply filters
lv: Lietot filtrus

en: Are the symbols or emoji in this link meaningful?
lv: Vai simboli vai emocijzīmes šajā saitē ir jēgpilni?

en: Are there redundant words in this alt text?
lv: Vai šajā alternatīvajā tekstā ir lieki vārdi?

en: Assertiveness
lv: Uzstājība

en: At least one rule criterion is required: a filter selector OR one or more include-text strings.
lv: Nepieciešams vismaz viens kārtulas kritērijs: filtra selektors VAI viens vai vairāki iekļaušanas teksta virknes.

en: Attributes on tag (e.g. href and src)
lv: Taga atribūti (piemēram, href un src)

en: Audio flagged as needing a manual check for transcripts
lv: Audio, kas atzīmēts kā jāpārbauda manuāli transkripcijām

en: Author
lv: Autors

en: Auto-detect any Web components
lv: Automātiski noteikt visus tīmekļa komponentus

en: Autodetect
lv: Automātiski noteikt

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back to dashboard
lv: Atpakaļ uz paneli

en: Background data update is in progress. Click below to drive it to completion now.
lv: Fona datu atjaunināšana notiek. Noklikšķiniet zemāk, lai to pabeigtu tūlīt.

en: Background licensing tasks run slowly via WP-Cron; leave this page open to run a batch every 15 seconds.
lv: Fona licencēšanas uzdevumi ar WP-Cron palīdzību tiek veikti lēni; atstājiet šo lapu atvērtu, lai ik pēc 15 sekundēm palaistu kārtējo partiju.

en: Body fields are preceded by an H1 (the post or page title), so their highest heading level should be H2.
lv: Pamatteksta laukiem pirms tiem ir H1 (ieraksta vai lapas nosaukums), tāpēc to augstākajam virsrakstu līmenim jābūt H2.

en: Broken same-page link
lv: Bojāta saite uz to pašu lapu

en: Browsers pause API operations in background tabs.
lv: Pārlūkprogrammas aptur API darbības fona cilnēs.

en: Button has an invalid ARIA label
lv: Pogai ir nederīga ARIA etiķete

en: Button is missing an accessible label
lv: Pogai trūkst piekļūstama nosaukuma

en: Button name repeats the word "button"
lv: Pogas nosaukumā atkārtojas vārds “button”

en: By
lv: Autors

en: By default both admins and editors can view reports.
lv: Pēc noklusējuma gan administratori, gan redaktori var skatīt pārskatus.

en: Can this alt text be shorter?
lv: Vai šo alternatīvo tekstu var padarīt īsāku?

en: Can this heading be shorter?
lv: Vai šo virsrakstu var padarīt īsāku?

en: Can this linked alt text be shorter?
lv: Vai šo saistīto alternatīvo tekstu var padarīt īsāku?

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Cancelling…
lv: Atceļ…

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Check inside these specific Web components
lv: Pārbaudīt šajos specifiskajos tīmekļa komponentos

en: Check the %s for roadmap proposals and discussions.
lv: Skatiet %s, lai iepazītos ar ceļveža priekšlikumiem un diskusijām.

en: Checker mode for content roles
lv: Pārbaudītāja režīms satura lomām

en: Checker mode for developer roles
lv: Pārbaudītāja režīms izstrādātāju lomām

en: Checker mode inside editor
lv: Pārbaudītāja režīms redaktorā

en: Checking schema state…
lv: Pārbauda shēmas stāvokli…

en: Choose when the control panel should open and show inline tips. "Start open if there are any alerts" is recommended, as it helps tips get noticed over time.
lv: Izvēlieties, kad vadības panelim jāatver un jārāda iekļautie padomi. Ieteicams ir “Sākt atvērtu, ja ir kādi brīdinājumi”, jo tas palīdz padomiem tikt pamanītiem laika gaitā.

en: Choose whether to show inline tips while editing post and page content. The checker always hides while editing templates and layouts.
lv: Izvēlieties, vai rādīt iekļautos padomus, rediģējot ierakstu un lapu saturu. Pārbaudītājs vienmēr tiek paslēpts, rediģējot veidnes un izkārtojumus.

en: Comma-separated selectors for competing widgets, e.g. .interface-interface-skeleton__sidebar.
lv: Ar komatu atdalīti selektori konkurējošajiem logrīkiem, piem. .interface-interface-skeleton__sidebar.

en: Common choices
lv: Bieži izvēles

en: Configuration Guide
lv: Konfigurācijas ceļvedis

en: Contact Editoria11y
lv: Sazinieties ar Editoria11y

en: Content alerts
lv: Satura brīdinājumi

en: Content headings should not be used inside tables
lv: Satura virsrakstus nedrīkst lietot tabulās

en: Content type
lv: Satura tips

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Could not load the page list. Reload this page to retry; if the problem persists, your login session may have expired.
lv: Neizdevās ielādēt lapu sarakstu. Pārlādējiet šo lapu, lai mēģinātu vēlreiz; ja problēma nezūd, iespējams, jūsu pieteikšanās sesija ir beigusies.

en: Count
lv: Skaits

en: Crawl delay
lv: Skenēšanas aizkave

en: Crawl preview
lv: Skenēšanas priekšskatījums

en: Crawler
lv: Rāpulis

en: Create rule
lv: Izveidot kārtulu

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Custom Rules
lv: Pielāgotas kārtulas

en: Custom rule deleted.
lv: Pielāgotā kārtula dzēsta.

en: Custom rule not found
lv: Pielāgota kārtula nav atrasta

en: Custom rule saved.
lv: Pielāgotā kārtula saglabāta.

en: Custom rules
lv: Pielāgotas kārtulas

en: Custom rules (CSA)
lv: Pielāgotas kārtulas (CSA)

en: Custom rules are a CSA feature. Activate CSA to add and edit rules; existing rules remain stored and become editable again on reactivation.
lv: Pielāgotas kārtulas ir CSA funkcija. Aktivizējiet CSA, lai pievienotu un rediģētu kārtulas; esošās kārtulas paliek saglabātas un kļūst atkal rediģējamas pēc atkārtotas aktivizēšanas.

en: Custom rules let CSA admins register additional accessibility tests with their own selectors, labels, and tip content. Activate CSA to manage them here.
lv: Pielāgotas kārtulas ļauj CSA administratoriem reģistrēt papildu pieejamības testus ar saviem selektoriem, iezīmēm un padoma saturu. Aktivizējiet CSA, lai tos pārvaldītu šeit.

en: DISABLE_WP_CRON is enabled on this site. The activation worker depends on WP-Cron firing — make sure your system cron is hitting wp-cron.php, or activation will not progress.
lv: Šajā vietnē ir iespējots DISABLE_WP_CRON. Aktivizācijas darbinieks ir atkarīgs no WP-Cron darbības — pārliecinieties, ka jūsu sistēmas cron sasniedz wp-cron.php, pretējā gadījumā aktivizācija neturpināsies.

en: Database update complete.
lv: Datu bāzes atjaunināšana pabeigta.

en: Date created
lv: Izveides datums

en: Date modified
lv: Izmaiņu datums

en: Deactivate license network-wide
lv: Deaktivizēt licenci visā tīklā

en: Deactivate licenses network-wide
lv: Deaktivizēt licences visā tīklā

en: Deactivate the Editoria11y CSA license on every site in this network? Each site's license slot will be returned to your Freemius account.
lv: Deaktivizēt Editoria11y CSA licenci katrā šī tīkla vietnē? Katras vietnes licences vieta tiks atgriezta jūsu Freemius kontā.

en: Deactivated %1$d of %2$d sites.
lv: Deaktivizēts %1$d no %2$d vietnēm.

en: Deactivation API call did not clear the install license.
lv: Deaktivizācijas API izsaukums nedzēsa instalācijas licenci.

en: Deactivation cancelled. Already-deactivated sites stay deactivated.
lv: Deaktivizācija atcelta. Jau deaktivizētās vietnes paliek deaktivizētas.

en: Deactivation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
lv: Deaktivizācija pabeigta ar %d kļūdainām vietnēm. Pārskatiet zemāk esošo sarakstu un mēģiniet vēlreiz pēc cēloņa novēršanas.

en: Deactivation in progress
lv: Deaktivizācija notiek

en: Default for all sites (skip custom values)
lv: Noklusējums visām vietnēm (ignorēt pielāgotās vērtības)

en: Default for new sites
lv: Noklusējums jaunajām vietnēm

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Define the parts of each page Editoria11y checks. Activating CSA unlocks an additional "developer area" superset that runs more checks and routes alerts to the roles you choose.
lv: Definējiet lapas daļas, kuras Editoria11y pārbauda. Aktivizējot CSA, tiek atbloķēts papildu “izstrādātāju apgabala” supersets, kas veic vairāk pārbaužu un novirza brīdinājumus izvēlētajām lomām.

en: Define your own accessibility tests. Each rule pairs a CSS selector with a tip shown to users; rules ship over the cached static config alongside the built-in test catalog.
lv: Definējiet savus pieejamības testus. Katra kārtula saista CSS selektoru ar padomu, kas tiek rādīts lietotājiem; kārtulas tiek piegādātas ar kešotās statiskās konfigurācijas palīdzību kopā ar iebūvēto testu katalogu.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete this custom rule?
lv: Dzēst šo pielāgoto kārtulu?

en: Delete this network rule? Every site on the network will stop receiving it.
lv: Dzēst šo tīkla kārtulu? Katras vietnes tīklā saņemšana tiks pārtraukta.

en: Detected
lv: Konstatēts

en: Detected on
lv: Konstatēts

en: Detecting dynamic and shadow content
lv: Dinamiskā un ēnu satura noteikšana

en: Dev alerts
lv: Izstrādātāju brīdinājumi

en: Developer alerts
lv: Izstrādātāju brīdinājumi

en: Developer roles
lv: Izstrādātāju lomas

en: Developer scan area
lv: Izstrādātāja skenēšanas apgabals

en: Developers only
lv: Tikai izstrādātāji

en: Did you mean a different language code?
lv: Vai domājāt citu valodas kodu?

en: Disable on this site
lv: Atspējot šajā vietnē

en: Disable sync altogether
lv: Pilnībā atspējot sinhronizāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disabled in network defaults
lv: Atspējots tīkla noklusējumos

en: Disabled on this site
lv: Atspējots šajā vietnē

en: Disabled rules stay in network storage but are not sent to any site.
lv: Atspējotas kārtulas paliek tīkla atmiņā, bet netiek nosūtītas uz nevienu vietni.

en: Disabled rules stay in storage but are not sent to the browser.
lv: Atspējotas kārtulas paliek atmiņā, bet netiek nosūtītas uz pārlūkprogrammu.

en: Dismiss key
lv: Noraidīšanas atslēga

en: Dismiss key must be Text content or Attributes.
lv: Noraidīšanas atslēgai jābūt “Teksta saturs” vai “Atribūti”.

en: Dismissals
lv: Noraidījumi

en: Dismissed alert
lv: Noraidīts brīdinājums

en: Do not check contrast for these elements
lv: Nepārbaudīt kontrastu šiem elementiem

en: Do not check for any errors inside these elements
lv: Nepārbaudīt nevienu kļūdu šajos elementos

en: Do not check for content errors inside these elements
lv: Nepārbaudīt satura kļūdas šajos elementos

en: Do not check on pages with these elements
lv: Nepārbaudīt lapās ar šiem elementiem

en: Do not justify text
lv: Neizmantojiet abpusēji izlīdzinātu tekstu

en: Do not use sub/superscript as visual formatting
lv: Nelietojiet apakšrakstu/augšrakstu kā vizuālu formatējumu

en: Do not watch for changes
lv: Nesekot izmaiņām

en: Does this alt text describe the link or the image?
lv: Vai šis alternatīvais teksts apraksta saiti vai attēlu?

en: Does this alt text make sense as part of this link?
lv: Vai šis alternatīvais teksts ir jēgpilns šīs saites kontekstā?

en: Does this audio have a transcript?
lv: Vai šim audio ir atšifrējums?

en: Does this graphic or icon have enough contrast?
lv: Vai šim grafikam vai ikonai ir pietiekams kontrasts?

en: Does this image's alt describe the image or the link?
lv: Vai šī attēla alternatīvais teksts apraksta attēlu vai saiti?

en: Does this link open a new tab without warning?
lv: Vai šī saite atver jaunu cilni bez brīdinājuma?

en: Does this linked image need a description?
lv: Vai šim saistītajam attēlam nepieciešams apraksts?

en: Does this placeholder text have enough contrast?
lv: Vai šim viettura tekstam ir pietiekams kontrasts?

en: Does this text have enough contrast?
lv: Vai šim tekstam ir pietiekams kontrasts?

en: Don't flag elements if they contain any of these words or phrases. E.g., a link to a development server is ok if it contains "dev." One per line.
lv: Neatzīmēt elementus, ja tie satur kādu no šiem vārdiem vai frāzēm. Piem., saite uz izstrādes serveri ir pieļaujama, ja tā satur “dev”. Viena katrā rindā.

en: Don't show edit links on tips in these containers
lv: Nerādīt rediģēšanas saites padomos šajos konteineros

en: Done
lv: Gatavs

en: Download results as CSV
lv: Lejupielādēt rezultātus CSV formātā

en: Duplicate ID attribute
lv: Dublēts ID atribūts

en: Dynamically refresh if new content appears
lv: Dinamiski atsvaidzināt, ja parādās jauns saturs

en: Each rule pairs a CSS selector (and/or text-content match) with an alert shown to users. Rules ship over the cached static config alongside built-in tests.
lv: Katra kārtula saista CSS selektoru (un/vai teksta satura atbilsmi) ar brīdinājumu, kas tiek rādīts lietotājiem. Kārtulas tiek piegādātas ar kešotās statiskās konfigurācijas palīdzību kopā ar iebūvētajiem testiem.

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Media
lv: Redigēt multividi

en: Edit custom rule
lv: Rediģēt pielāgoto kārtulu

en: Edit network custom rule
lv: Rediģēt tīkla pielāgoto kārtulu

en: Editoria11y Accessibility Checker (CSA)
lv: Editoria11y pieejamības pārbaudītājs (CSA)

en: Editoria11y Accessibility Report
lv: Editoria11y pieejamības pārskats

en: Editoria11y CSA license
lv: Editoria11y CSA licence

en: Editoria11y CSA pricing
lv: Editoria11y CSA cenas

en: Editoria11y CSA: the loaded Freemius SDK (version %1$s) is newer than the highest tested version (%2$s). Another Freemius-using plugin on this site has bundled a newer SDK build. The network license activation page may not behave as expected; review release notes or contact support if you hit issues.
lv: Editoria11y CSA: ielādētais Freemius SDK (versija %1$s) ir jaunāks par augstāko testēto versiju (%2$s). Cits šajā vietnē esošais spraudnis, kas izmanto Freemius, ir iekļāvis jaunāku SDK versiju. Tīkla licences aktivizācijas lapa var nedarboties kā paredzēts; pārskatiet izlaides piezīmes vai sazinieties ar atbalstu, ja rodas problēmas.

en: Editoria11y Crawler
lv: Editoria11y rāpulis

en: Editoria11y Custom Rules
lv: Editoria11y pielāgotas kārtulas

en: Editoria11y Drupal issue queue
lv: Editoria11y Drupal problēmu rinda

en: Editoria11y Library issue queue
lv: Editoria11y bibliotēkas problēmu rinda

en: Editoria11y License & Account
lv: Editoria11y licence un konts

en: Editoria11y Settings
lv: Editoria11y iestatījumi

en: Editoria11y WordPress issue queue
lv: Editoria11y WordPress problēmu rinda

en: Editoria11y database tables are missing.
lv: Trūkst Editoria11y datu bāzes tabulu.

en: Editoria11y database update
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana

en: Editoria11y database update did not complete; the crawler is paused until an administrator retries the update.
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana nebija pabeigta; rāpulis ir apturēts, līdz administrators atkārtoti mēģina veikt atjaunināšanu.

en: Editoria11y database update did not complete; the dashboard is paused until an administrator retries the update.
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana nebija pabeigta; panelis ir apturēts, līdz administrators atkārtoti mēģina veikt atjaunināšanu.

en: Editoria11y database update did not complete; writes are paused until an administrator retries the update.
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana nebija pabeigta; rakstīšana ir apturēta, līdz administrators atkārtoti mēģina veikt atjaunināšanu.

en: Editoria11y database update encountered an error during finalization.
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana saskārās ar kļūdu finalizācijas laikā.

en: Editoria11y database update failed and writes are paused.
lv: Editoria11y datu bāzes atjaunināšana neizdevās, un rakstīšana ir apturēta.

en: Editoria11y default or locked network settings
lv: Editoria11y noklusējuma vai bloķētie tīkla iestatījumi

en: Editoria11y defaults
lv: Editoria11y noklusējumi

en: Editoria11y detects hidden tooltips and warns the user when they try to jump to them from the panel. For elements on this list, Editoria11y will dispatch a JS event instead of a warning, so custom JS in your theme can first reveal the hidden tip (e.g., open an accordion or tab panel).
lv: Editoria11y atklāj slēptos rīkjoslas padomus un brīdina lietotāju, kad viņi mēģina uz tiem pāriet no paneļa. Elementiem šajā sarakstā Editoria11y izsūtīs JS notikumu brīdinājuma vietā, lai jūsu motīva pielāgotais JS varētu vispirms atklāt slēpto padomu (piem., atvērt akordeonu vai cilņu paneli).

en: Editoria11y is missing its vendored dependencies. Run "composer install" inside the plugin directory or reinstall the plugin from a complete release archive.
lv: Editoria11y trūkst piegādātāju atkarību. Palaižiet "composer install" spraudņa direktorijā vai pārinstalējiet spraudni no pilna izlaides arhīva.

en: Editoria11y is not, however, free to develop or support.
lv: Tomēr Editoria11y izstrāde un atbalsts nav bezmaksas.

en: Editoria11y is updating existing dismissal records in the background.
lv: Editoria11y fonā atjaunina esošos noraidījumu ierakstus.

en: Editoria11y library forums
lv: Editoria11y bibliotēkas forumi

en: Editoria11y license
lv: Editoria11y licence

en: Editoria11y needs to update its database tables.
lv: Editoria11y ir jāatjaunina savas datu bāzes tabulas.

en: Editoria11y network custom rules
lv: Editoria11y tīkla pielāgotas kārtulas

en: Editoria11y network licenses are activated from a dedicated page that walks every site in the network in cron-driven batches. This avoids the SDK's 1,000-site limit and keeps the page responsive on large multisites.
lv: Editoria11y tīkla licences tiek aktivizētas no īpašas lapas, kas apstrādā katru tīkla vietni ar cron virzītās partijās. Tas izvairās no SDK 1000 vietņu ierobežojuma un saglabā lapas atsaucību lielos vairākvietņu uzstādījumos.

en: Editoria11y promotes accessibility in a unique way. Its tools are highly effective at helping non-technical authors prepare content that can be enjoyed equally by disabled Web users. We consider this a public good, so <strong>Editoria11y will always be free to use</strong>.
lv: Editoria11y veicina pieejamību unikālā veidā. Tā rīki ir ļoti efektīvi, palīdzot netehniskiem autoriem sagatavot saturu, ko vienlīdz labi var izmantot tīmekļa lietotāji ar invaliditāti. Mēs uzskatām to par sabiedrisku labumu, tāpēc <strong>Editoria11y vienmēr būs bezmaksas lietošanā</strong>.

en: Editoria11y reports populate and update in real time as editors work, so a manual crawl is generally only helpful when first installing the plugin or after making major theme or configuration changes.
lv: Editoria11y pārskati tiek aizpildīti un atjaunināti reāllaikā, kad redaktori strādā, tāpēc manuāla skenēšana parasti ir noderīga tikai tad, kad pirmo reizi instalē spraudni vai pēc nozīmīgām motīva vai konfigurācijas izmaiņām.

en: Editoria11y theme
lv: Editoria11y motīvs

en: Element set "%s" is not one of the recognized element categories.
lv: Elementu kopa “%s” nav viena no atpazītajām elementu kategorijām.

en: Elements
lv: Elementi

en: Elements to check
lv: Elementi, ko pārbaudīt

en: Elements with overflow hidden
lv: Elementi ar slēpto pārplūdi

en: Embedded iframes need manual checks
lv: Iegultajiem iframe elementiem nepieciešamas manuālas pārbaudes

en: Embeds flagged as needing manual review
lv: Iestrādājumi, kas atzīmēti kā jāpārbauda manuāli

en: Empty button-style link
lv: Pogas stila tukša saite

en: Empty link
lv: Tukša saite

en: Enable on this site
lv: Iespējot šajā vietnē

en: Error
lv: Kļūda

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Errors in these elements should only be shown to developers
lv: Kļūdas šajos elementos jārāda tikai izstrādātājiem

en: Errors: %s (most recent retained). Check server logs for details.
lv: Kļūdas: %s (saglabāta jaunākā). Skatiet servera žurnālus sīkākai informācijai.

en: Estimated %s remaining.
lv: Aptuveni atlikušais laiks: %s.

en: Estimated time: %s
lv: Paredzamais laiks: %s

en: Every fifteen minutes (Editoria11y license watchdog)
lv: Ik piecpadsmit minūtes (Editoria11y licences uzraugs)

en: Every five minutes (Editoria11y rehash)
lv: Ik piecas minūtes (Editoria11y pārrēķins)

en: Everyone
lv: Visi

en: Exclude elements that match this text
lv: Izslēgt elementus, kas atbilst šim tekstam

en: Exclude elements that show unhelpful, repetitive, or inaccurate alerts.
lv: Izslēdziet elementus, kas rāda nelietderīgus, atkārtotus vai neprecīzus brīdinājumus.

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter selector has an unclosed quote, bracket, or parenthesis. The browser would reject it and skip every custom rule on the page.
lv: Filtra selektoram ir neaizvērta pēdiņa, kvadrātiekava vai apaļā iekava. Pārlūkprogramma to noraidītu un izlaistu visas pielāgotās kārtulas šajā lapā.

en: Filter selector looks like a CSS rule block, not a selector. Remove the curly braces.
lv: Filtra selektors izskatās kā CSS noteikumu bloks, nevis selektors. Noņemiet cirtainās iekavas.

en: Filter which pages will be crawled
lv: Filtrēt, kuras lapas tiks skenētas

en: Flag elements containing any of these text strings. One per line.
lv: Atzīmēt elementus, kas satur kādu no šīm teksta virknēm. Viena katrā rindā.

en: Formal support:
lv: Formālais atbalsts:

en: Forms
lv: Veidlapas

en: Frame missing "title" attribute
lv: Rāmim trūkst “title” atribūta

en: Frame with tabindex="-1" will not be keyboard accessible.
lv: Rāmis ar tabindex="-1" nebūs pieejams ar tastatūru.

en: Freemius SDK wrapper unavailable.
lv: Freemius SDK apvalks nav pieejams.

en: From
lv: No

en: From network
lv: No tīkla

en: From network (locked)
lv: No tīkla (bloķēts)

en: Getting started
lv: Sākšana

en: Graphic or icon does not have enough contrast
lv: Grafikam vai ikonai nav pietiekama kontrasta

en: H2 level content (body content)
lv: H2 līmeņa saturs (pamatteksta saturs)

en: H3 level content (blocks or widgets with separate titles)
lv: H3 līmeņa saturs (bloki vai logrīki ar atsevišķiem nosaukumiem)

en: H4 level content (deeply nested blocks or widgets)
lv: H4 līmeņa saturs (dziļi ligzdoti bloki vai logrīki)

en: HTML displayed in the tooltip. The provided template is optional.<br>Allowed tags: %s.
lv: HTML, kas tiek rādīts rīkjoslas padomā. Nodrošinātā veidne nav obligāta.<br>Atļautie tagi: %s.

en: Handling tips on hidden content
lv: Padomi par slēpto saturu

en: Has alerts
lv: Ir brīdinājumi

en: Has dev alerts
lv: Ir izstrādātāju brīdinājumi

en: Has this document been tagged for screen readers?
lv: Vai šis dokuments ir atzīmēts ekrānlasītājiem?

en: Heading outline position of editable content
lv: Virsrakstu struktūras pozīcija rediģējamā saturā

en: Headings
lv: Virsraksti

en: Heads up: "Default for all sites" and "Override for all sites" overwrite a site's current value whenever that value is still an Editoria11y default or a previous network default — including a per-site value that happens to match a default. Sites where an admin has chosen a different value are left untouched. "Default for new sites" only affects sites created from now on.
lv: Ievērībai: “Noklusējums visām vietnēm” un “Pārrakstīt visām vietnēm” pārrakstīs vietnes pašreizējo vērtību, ja tā joprojām ir Editoria11y noklusējuma vērtība vai iepriekšējais tīkla noklusējums — tostarp gadījumos, kad vietnes individuālā vērtība sakrīt ar noklusējumu. Vietnes, kurās administrators ir izvēlējies citu vērtību, netiek skartas. “Noklusējums jaunajām vietnēm” ietekmē tikai vietnes, kas izveidotas no šī brīža.

en: Hide reports shortcut on toggle
lv: Slēpt pārskatu saīsni pārslēgšanas pogā

en: How dismissals are tracked. 'Text content' uses the text inside the element, 'Attributes on tag' uses its attributes (href, id, class, src).
lv: Kā noraidījumi tiek izsekoti. “Teksta saturs” izmanto tekstu elementa iekšpusē, “Taga atribūti” izmanto tā atribūtus (href, id, class, src).

en: If Editoria11y is flagging things editors cannot fix, e.g., theme-generated "read more" links or social media widgets,
    				provide CSS selectors for elements you would like it to ignore. Be specific, e.g. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>
lv: Ja Editoria11y atzīmē lietas, ko redaktori nevar labot, piem., motīva ģenerētas “lasīt tālāk” saites vai sociālo tīklu logrīki,
    				nodrošiniet CSS selektorus elementiem, kurus vēlaties ignorēt. Esiet konkrēts, piem. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>

en: If you are new at this, start by opening your browser's developer tools, inspecting the element you do not want flagged, and looking for unique-looking CSS selectors.
lv: Ja esat jauns šajā jomā, sāciet, atverot pārlūkprogrammas izstrādātāju rīkus, pārbaudot elementu, kuru nevēlaties atzīmēt, un meklējot unikāli izskatošus CSS selektorus.

en: If you need help:
lv: Ja jums nepieciešama palīdzība:

en: Image in a carousel or gallery marked as decorative
lv: Attēls karuselī vai galerijā atzīmēts kā dekoratīvs

en: Images
lv: Attēli

en: Include all parts of the page that contain your theme and content.
lv: Iekļaujiet visas lapas daļas, kas satur jūsu motīvu un saturu.

en: Input does not provide enough contrast to be easily legible
lv: Ievades laukam nav pietiekama kontrasta, lai to varētu viegli lasīt

en: Install record not created after API call.
lv: Instalācijas ieraksts netika izveidots pēc API izsaukuma.

en: Insufficient permissions.
lv: Nepietiekamas tiesības.

en: Insufficient privileges.
lv: Nepietiekamas tiesības.

en: Invalid HTML list
lv: Nederīgs HTML saraksts

en: Invalid HTML: image has no alt attribute
lv: Nederīgs HTML: attēlam nav alt atribūta

en: Invalid HTML: image in link missing alt attribute
lv: Nederīgs HTML: attēlam saitē trūkst alt atribūta

en: Invalid HTML: linked image missing alt attribute
lv: Nederīgs HTML: saistītajam attēlam trūkst alt atribūta

en: Invalid language code
lv: Nederīgs valodas kods

en: Is there a visible label for this field?
lv: Vai šim laukam ir redzama etiķete?

en: Is there an alternative for this PDF?
lv: Vai šim PDF ir alternatīva?

en: Is this a clear and concise description of the image?
lv: Vai šis ir skaidrs un kodolīgs attēla apraksts?

en: Is this image actually meaningless?
lv: Vai šis attēls patiešām ir nenozīmīgs?

en: Is this link actually a button?
lv: Vai šī saite faktiski ir poga?

en: Is this reset button needed?
lv: Vai šī atiestatīšanas poga ir nepieciešama?

en: Is this uppercase text needed?
lv: Vai šis teksts ar lielajiem burtiem ir nepieciešams?

en: Is this video accurately captioned?
lv: Vai šim video ir precīzi subtitri?

en: Is this visualization accessible?
lv: Vai šī vizualizācija ir piekļūstama?

en: Issue
lv: Problēma

en: Issue Queue
lv: Problēmu rinda

en: JS injected custom rules
lv: JS injicētas pielāgotas kārtulas

en: JavaScript is required to use this page.
lv: Šīs lapas lietošanai nepieciešams JavaScript.

en: Language tag does not match the content
lv: Valodas atzīme neatbilst saturam

en: Large blocks of emphasized text are harder to read
lv: Lieli izcelta teksta bloki ir grūtāk lasāmi

en: Lead maintainer %1$s can usually be found on Slack for informal support, configuration tips and debugging any time the sun is up in the western hemisphere in %2$s, %3$s, %4$s and %5$s.
lv: Galveno uzturētāju %1$s parasti var sastapt Slack platformā — %2$s, %3$s, %4$s un %5$s kanālos — jautājumos par neformālu atbalstu, konfigurācijas padomiem un atkļūdošanu ikreiz, kad rietumu puslodē ir diena.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Letters, numbers and underscores only.<br>Rules that share an ID will be grouped on dashboard reports.
lv: Tikai burti, cipari un apakšsvītras.<br>Kārtulas, kurām ir viens un tas pats ID, tiks grupētas paneļa pārskatos.

en: License & Account
lv: Licence un konts

en: License activated on every site in the network.
lv: Licence aktivizēta katrā tīkla vietnē.

en: License deactivated on every site in the network.
lv: Licence deaktivizēta katrā tīkla vietnē.

en: License key
lv: Licences atslēga

en: License key is no longer stored. Start a new activation.
lv: Licences atslēga vairs nav saglabāta. Sāciet jaunu aktivizāciju.

en: License key is required.
lv: Licences atslēga ir obligāta.

en: Link article titles, not DOI numbers
lv: Veidojiet saiti uz raksta nosaukumu, nevis DOI numuru

en: Link points to a file without warning
lv: Saite norāda uz failu bez brīdinājuma

en: Link text should not be a URL
lv: Saites tekstam nevajadzētu būt URL

en: Link with invalid "aria-labelledby" attribute
lv: Saitei ir nederīgs “aria-labelledby” atribūts

en: Linked images
lv: Saistīti attēli

en: Linked images need pronounceable alt text
lv: Saistītajiem attēliem nepieciešams izrunājams alternatīvais teksts

en: Links
lv: Saites

en: Links with the same text link to different pages
lv: Saites ar vienādu tekstu ved uz dažādām lapām

en: Lock
lv: Bloķēt

en: Lock this rule across the network
lv: Bloķēt šo kārtulu visā tīklā

en: Locked
lv: Bloķēts

en: Locked by network admin
lv: Bloķēts tīkla administratora

en: Locked rules are enforced on every site: per-site admins cannot disable them, and a per-site rule sharing this ID is suppressed in favor of this one. Unlocked rules can be disabled per-site.
lv: Bloķētās kārtulas tiek ieviestas visās vietnēs: katras vietnes administratori tās nevar atspējot, un vietnes kārtula ar tādu pašu ID tiek apspiedta šīs kārtulas labā. Atbloķētās kārtulas var atspējot katrā vietnē atsevišķi.

en: Lowercase letters, digits, and underscores only. Cannot be changed after creation.
lv: Tikai mazie burti, cipari un apakšsvītras. Pēc izveides nevar mainīt.

en: Machine name
lv: Tehniskais nosaukums

en: Machine name is required.
lv: Tehniski nosaukums ir obligāts.

en: Machine name must be lowercase letters, digits, and underscores, starting with a letter.
lv: Tehniskajam nosaukumam jābūt mazo burtu, ciparu un apakšsvītru kombinācijai, sākot ar burtu.

en: Manage custom rules (%d active) | Manage custom rules (%d active)
lv[0]: Pārvaldīt pielāgotas kārtulas (%d aktīva)
lv[1]: Pārvaldīt pielāgotas kārtulas (%d aktīvas)
lv[2]: Pārvaldīt pielāgotas kārtulas (%d aktīvu)

en: Manage network custom rules (%d defined) | Manage network custom rules (%d defined)
lv[0]: Pārvaldīt tīkla pielāgotas kārtulas (%d definēta)
lv[1]: Pārvaldīt tīkla pielāgotas kārtulas (%d definētas)
lv[2]: Pārvaldīt tīkla pielāgotas kārtulas (%d definētu)

en: Managed at the network level
lv: Pārvaldīts tīkla līmenī

en: Managed at the network level.
lv: Pārvaldīts tīkla līmenī.

en: Manual check
lv: Manuāla pārbaude

en: Manual check: link contains "click here"
lv: Šī saite satur “klikšķiniet šeit”

en: Manual crawl
lv: Manuāla skenēšana

en: Marked
lv: Atzīmēts

en: Match using CSS selectors.<br>Use :not() to skip elements, e.g. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Use attribute selectors for URLs, e.g. <code>[href*=".dev/"]</code>.
lv: Atbilsmi veikt, izmantojot CSS selektorus.<br>Izmantojiet :not(), lai izlaistu elementus, piem. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Izmantojiet atribūtu selektorus URL, piem. <code>[href*=".dev/"]</code>.

en: Meta tag automatically refreshes page
lv: Meta atzīme automātiski atsvaidzina lapu

en: Meta tag for page language missing
lv: Trūkst meta atzīmes lapas valodai

en: Meta tag for page title missing
lv: Trūkst meta atzīmes lapas nosaukumam

en: Meta tag limits how much users can enlarge text
lv: Meta atzīme ierobežo teksta palielināšanu

en: Meta tag prevents users from enlarging text
lv: Meta atzīme neļauj lietotājiem palielināt tekstu

en: Migrating dismissals: %1$d of %2$d processed.
lv: Noraidījumu migrācija: %1$d no %2$d apstrādāti.

en: Modify content tests
lv: Mainīt satura testus

en: Modify network license
lv: Mainīt tīkla licenci

en: Modify template tests
lv: Mainīt veidņu testus

en: Nested interactive layout components
lv: Ligzdoti interaktīvi izkārtojuma komponenti

en: Network Super Admin
lv: Tīkla superadministrators

en: Network custom rule deleted.
lv: Tīkla pielāgotā kārtula dzēsta.

en: Network custom rule saved.
lv: Tīkla pielāgotā kārtula saglabāta.

en: Network custom rules
lv: Tīkla pielāgotas kārtulas

en: Network defaults propagated.
lv: Tīkla noklusējumi izplatīti.

en: Network defaults propagation failed.
lv: Tīkla noklusējumu izplatīšana neizdevās.

en: Network defaults propagation idle.
lv: Tīkla noklusējumu izplatīšana dīkstāvē.

en: Network defaults saved.
lv: Tīkla noklusējumi saglabāti.

en: Network defaults were not saved.
lv: Tīkla noklusējumi netika saglabāti.

en: Network rule disabled on this site.
lv: Tīkla kārtula atspējota šajā vietnē.

en: Network rule not found
lv: Tīkla kārtula nav atrasta

en: Network rule re-enabled on this site.
lv: Tīkla kārtula atkārtoti iespējota šajā vietnē.

en: Network-level custom rules apply to every site in the network.
lv: Tīkla līmeņa pielāgotas kārtulas attiecas uz katru vietni tīklā.

en: Newest first
lv: Vispirms jaunākais

en: No
lv: Nē

en: No alerts
lv: Nav brīdinājumu

en: No custom rules defined yet.
lv: Vēl nav definētas pielāgotas kārtulas.

en: No dev alerts
lv: Nav izstrādātāju brīdinājumu

en: No matching content. Adjust the filters and apply.
lv: Nav atbilstošā satura. Pielāgojiet filtrus un lietojiet.

en: No matching custom rule found to delete.
lv: Nav atrasta atbilstoša pielāgota kārtula dzēšanai.

en: No matching network rule found to delete.
lv: Nav atrasta atbilstoša tīkla kārtula dzēšanai.

en: No matching network rule found to toggle.
lv: Nav atrasta atbilstoša tīkla kārtula pārslēgšanai.

en: No network rules defined yet.
lv: Vēl nav definētas tīkla kārtulas.

en: No previous errors to retry.
lv: Nav iepriekšējo kļūdu, ko atkārtoti mēģināt.

en: No valid sites in batch.
lv: Partijā nav derīgu vietņu.

en: None
lv: Nav

en: Note: combining Links with Paragraphs and other text containers can lead to duplicate alerts.
lv: Piezīme: saišu apvienošana ar Rindkopām un citiem teksta konteineriem var radīt dublētus brīdinājumus.

en: Off
lv: Izslēgts

en: Oldest first
lv: Vispirms vecākais

en: On
lv: Ieslēgts

en: Only admins can view reports
lv: Tikai administratori var skatīt pārskatus

en: Only links should be underlined
lv: Tikai saites drīkst būt pasvītrotas

en: Only network administrators can manage the Editoria11y license.
lv: Tikai tīkla administratori var pārvaldīt Editoria11y licenci.

en: Only user-editable content
lv: Tikai lietotāja rediģējams saturs

en: Only watch for changes to content containers present on load
lv: Sekot tikai izmaiņām satura konteineros, kas ir klāt ielādē

en: Open Editoria11y license page
lv: Atvērt Editoria11y licences lapu

en: Open Editoria11y settings
lv: Atvērt Editoria11y iestatījumus

en: Other
lv: Cits

en: Overridden by a site rule with the same ID
lv: Pārrakstīts ar vietnes kārtulu ar tādu pašu ID

en: Override for all sites (delete custom values)
lv: Pārrakstīt visām vietnēm (dzēst pielāgotās vērtības)

en: Page
lv: Lapa

en: Page %d
lv: Lapa %d

en: Page Type
lv: Lapas tips

en: Page language may not match the content
lv: Lapas valoda var neatbilst saturam

en: Page metadata
lv: Lapas metadati

en: Page regions with user-editable content
lv: Lapas reģioni ar lietotāja rediģējamu saturu

en: Pages
lv: Lapas

en: Paragraphs
lv: Rindkopas

en: Parts of the page to test
lv: Lapas daļas, ko testēt

en: Paste your <a>Editoria11y CSA license key</a> to begin.
lv: Ielīmējiet savu <a>Editoria11y CSA licences atslēgu</a>, lai sāktu.

en: Path
lv: Ceļš

en: Pause crawl
lv: Apturēt skenēšanu

en: Per-site license rows are not shown to keep this page responsive on large networks. The license you choose below applies to every site in the network. To activate or deactivate on individual sites, visit each site's per-site Settings → Editoria11y → License & Account.
lv: Katras vietnes licences rindas netiek rādītas, lai saglabātu lapas atsaucību lielos tīklos. Zemāk izvēlētā licence attiecas uz katru tīkla vietni. Lai aktivizētu vai deaktivizētu atsevišķās vietnēs, apmeklējiet katras vietnes iestatījumus Iestatījumi → Editoria11y → Licence un konts.

en: Pin panel to
lv: Piespraust paneli pie

en: Placeholder text does not have enough contrast to be easily legible
lv: Viettura tekstam nav pietiekama kontrasta, lai to varētu viegli lasīt

en: Prefer visible labels to placeholders
lv: Priekšroku dodiet redzamām etiķetēm, nevis vietturiem

en: Preserve query parameters
lv: Saglabāt vaicājuma parametrus

en: Propagating network defaults to existing sites…
lv: Izplata tīkla noklusējumus uz esošajām vietnēm…

en: Propagation
lv: Propagācija

en: Provide CSS selectors. Content authors will only see the alerts within these parts of the page. Do not provide selectors that nest within each other, or the inner content will be checked twice.
lv: Nodrošiniet CSS selektorus. Satura autori redzēs brīdinājumus tikai šajās lapas daļās. Nesniedz selektorus, kas ligzdo cits citā, pretējā gadījumā iekšējais saturs tiks pārbaudīts divreiz.

en: Provide a CSS selector for elements your themes or plugins programmatically add to links (usually external or open-in-new-window markers), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests.
lv: Nodrošiniet CSS selektoru elementiem, kurus jūsu motīvi vai spraudņi programmatiski pievieno saitēm (parasti ārējie vai jaunā logā atveramie marķieri), lai tos varētu ignorēt, pārbaudot saites tekstu testiem “saitei nav teksta” un “saites teksts nav jēgpilns”.

en: Provide a comma-separated list of page sections where edit links should not show. To hide the links everywhere, set this field to an asterisk (*).
lv: Nodrošiniet ar komatu atdalītu lapas sadaļu sarakstu, kurās rediģēšanas saites nedrīkst rādīt. Lai slēptu saites visur, iestatiet šo lauku uz zvaigznīti (*).

en: Provide a comma-separated list of selectors for elements to ignore for all users.
lv: Nodrošiniet ar komatu atdalītu selektoru sarakstu elementiem, kurus ignorēt visiem lietotājiem.

en: Provide a comma-separated list of selectors you wish to flag for the editor, e.g.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.
lv: Nodrošiniet ar komatu atdalītu selektoru sarakstu, ko vēlaties atzīmēt redaktoram, piem.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.

en: Provide a pipe-separated ("|") list of phrases your themes or plugins programmatically add to links to hint a purpose (external, mail, phone, open-in-new-window), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests; e.g.: (link is external)|(link sends email).
lv: Nodrošiniet ar vertikālo svītru ("|") atdalītu frāžu sarakstu, ko jūsu motīvi vai spraudņi programmatiski pievieno saitēm, lai norādītu nolūku (ārējais, pasts, tālrunis, atverties jaunā logā), lai tos varētu ignorēt, pārbaudot saites tekstu testiem “saitei nav teksta” un “saites teksts nav jēgpilns”; piem.: (saite ir ārēja)|(saite sūta e-pastu).

en: Provide a pipe-separated list of phrases your site uses to warn users a link opens in a new tab; e.g.: new tab|new window|external.
lv: Nodrošiniet ar vertikālo svītru atdalītu frāžu sarakstu, ko jūsu vietne izmanto, lai brīdinātu lietotājus, ka saite tiek atvērta jaunā cilnē; piem.: jauna cilne|jauns logs|ārējs.

en: Provide base URL ("/mysite") if your site is installed in a subdirectory. Subdirectories tend to get duplicated (/mysite/mysite/mypage) and throw errors from the API.
lv: Nodrošiniet bāzes URL ("/mysite"), ja jūsu vietne ir instalēta apakšdirektorijā. Apakšdirektorijas mēdz tikt dublētas (/mysite/mysite/mypage) un radīt kļūdas no API.

en: Provide selectors for elements with shadow DOM you want tested. E.g.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.
lv: Nodrošiniet selektorus elementiem ar ēnu DOM, ko vēlaties testēt. Piem.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.

en: Recent alerts
lv: Nesenie brīdinājumi

en: Recent dismissals
lv: Nesenie noraidījumi

en: Remind editor that content in these embeds needs manual review
lv: Atgādināt redaktoram, ka saturs šajos iestrādājumos ir jāpārbauda manuāli

en: Remind the editor that these linked documents need a manual check
lv: Atgādināt redaktoram, ka šie saistītie dokumenti ir jāpārbauda manuāli

en: Remove elements that match these selectors before testing link text
lv: Noņemt elementus, kas atbilst šiem selektoriem, pirms testa saites tekstu

en: Remove redundant base url from URLs
lv: Noņemt lieko bāzes URL no URL

en: Remove these strings before testing link text
lv: Noņemt šīs virknes pirms saites teksta testēšanas

en: Removes the Editoria11y CSA license from every site on the network. Each site's install record stays in place; only the license link is cleared.
lv: Noņem Editoria11y CSA licenci no katras tīkla vietnes. Katras vietnes instalācijas ieraksts paliek vietā; tiek dzēsta tikai licences saite.

en: Reports will still be available on the WordPress admin dashboard.
lv: Pārskati joprojām būs pieejami WordPress administratora panelī.

en: Resetting…
lv: Atiestata…

en: Results not recorded
lv: Rezultāti nav ierakstīti

en: Resume crawl
lv: Atsākt skenēšanu

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Retry failed sites
lv: Mēģināt vēlreiz neveiksmīgās vietnes

en: Return to the network rules list
lv: Atgriezties tīkla kārtulu sarakstā

en: Return to the rules list
lv: Atgriezties kārtulu sarakstā

en: Right
lv: Pa labi

en: Roles that will see developer alerts
lv: Lomas, kas redzēs izstrādātāju brīdinājumus

en: Rule
lv: Kārtula

en: Rules defined here apply to every site on the network. Locked rules cannot be disabled per-site.
lv: Šeit definētās kārtulas attiecas uz katru vietni tīklā. Bloķētās kārtulas nevar atspējot katrā vietnē atsevišķi.

en: Run update now
lv: Veikt atjaunināšanu tagad

en: SDK _deactivate_license() method unavailable.
lv: SDK _deactivate_license() metode nav pieejama.

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save network defaults
lv: Saglabāt tīkla noklusējumus

en: Save rule
lv: Saglabāt kārtulu

en: Saving the form now will restart propagation with the new settings.
lv: Saglabājot veidlapu tagad, propagācija tiks restartēta ar jaunajiem iestatījumiem.

en: Select by attributes
lv: Atlasīt pēc atribūtiem

en: Select by text
lv: Atlasīt pēc teksta

en: Selectors you add are appended to the built-in list, which is always ignored: %s
lv: Selektori, ko pievienojat, tiek pievienoti iebūvētajam sarakstam, kas vienmēr tiek ignorēts: %s

en: Set to "anywhere" if changes are being missed; set to "do not watch" if you notice performance issues.
lv: Iestatiet uz “jebkur”, ja izmaiņas netiek pamanītas; iestatiet uz “nesekot izmaiņām”, ja pamanāt veiktspējas problēmas.

en: Set to the number of other themes or plugins that will be injecting custom result JS events. Editoria11y will wait until it receives this number of <code>ed11yResume</code> notifications before showing results.
lv: Iestatiet uz to motīvu vai spraudņu skaitu, kas injicēs pielāgotos rezultātu JS notikumus. Editoria11y gaidīs, līdz saņems šo skaitu <code>ed11yResume</code> paziņojumu, pirms rādīt rezultātus.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shift panel position if it overlaps these elements
lv: Pārbīdīt paneļa pozīciju, ja tas pārklājas ar šiem elementiem

en: Should this bold text be a heading?
lv: Vai šim treknraksta tekstam vajadzētu būt virsrakstam?

en: Should this have list formatting?
lv: Vai tam vajadzētu būt saraksta formatējumam?

en: Should this quote be a heading?
lv: Vai šim citātam vajadzētu būt virsrakstam?

en: Show to
lv: Rādīt

en: Showing %1$d of %2$d matching page.
lv: Rāda %1$d no %2$d atbilstošajām lapām.

en: Showing %1$d of %2$d matching pages.
lv: Rāda %1$d no %2$d atbilstošajām lapām.

en: Sometimes buttons get drawn and visually truncated outside the bounds of a positioned element. Provide a selector list.
lv: Dažreiz pogas tiek zīmētas un vizuāli saīsinātas ārpus pozicionētā elementa robežām. Nodrošiniet selektoru sarakstu.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Source
lv: Avots

en: Specific elements and combinations
lv: Specifiski elementi un kombinācijas

en: Specify regions to check
lv: Norādīt reģionus pārbaudei

en: Start crawling
lv: Sākt skenēšanu

en: Start minimized
lv: Sākt minimizētu

en: Start open if there are any alerts
lv: Sākt atvērtu, ja ir kādi brīdinājumi

en: Start open if there are new alerts
lv: Sākt atvērtu, ja ir jauni brīdinājumi

en: Starting…
lv: Sāk…

en: Status
lv: Statuss

en: Strings in links that indicate new tabs
lv: Virknes saitēs, kas norāda jaunas cilnes

en: Submit a support request
lv: Iesniegt atbalsta pieprasījumu

en: Support contacts
lv: Atbalsta kontakti

en: Support the project
lv: Atbalstiet projektu

en: Syncing results to reports
lv: Sinhronizēt rezultātus ar pārskatiem

en: Syncing test results is required for the issue dashboard, dismissal dashboard, and "mark OK" buttons.
lv: Testu rezultātu sinhronizācija ir nepieciešama problēmu panelim, noraidījumu panelim un pogām “atzīmēt kā OK”.

en: Tabindex overrides interrupt the focus order
lv: Tabindex pārrakstīšana pārtrauc fokusa secību

en: Tables
lv: Tabulas

en: Test
lv: Tests

en: Test grouping ID
lv: Testu grupēšanas ID

en: Test grouping ID "%s" is reserved by the v3 migration drop list and cannot be used.
lv: Testu grupēšanas ID “%s” ir rezervēts v3 migrācijas sarakstā un nevar tikt izmantots.

en: Test grouping ID is required.
lv: Testu grupēšanas ID ir obligāts.

en: Test grouping ID may only contain letters, digits, and underscores.
lv: Testu grupēšanas ID var saturēt tikai burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Tests + roles assignment
lv: Testu un lomu piešķiršana

en: Tests by group
lv: Testi pa grupām

en: Text content
lv: Teksta saturs

en: Text does not have enough contrast to be easily legible
lv: Tekstam nav pietiekama kontrasta, lai to varētu viegli lasīt

en: Text formatting
lv: Teksta formatēšana

en: Text is too small
lv: Teksts ir pārāk mazs

en: The "tests + roles assignment" propagation setting under "Modify content tests" above also governs the template-test selection — both are stored together.
lv: Propagācijas iestatījums “Testu un lomu piešķiršana” sadaļā “Mainīt satura testus” augstāk reizē pārvalda arī veidnes testu atlasi — abi tiek saglabāti kopā.

en: The Community Supported Add-ons (CSA) project fills the gap: project members support the development of the Editoria11y library, its CMS plugins, and the CSA suite: a rapidly growing set of quality assurance tools that provide similar functionality to commercial products, open-source and on-prem. In return, they get access to premium features and support.
lv: Community Supported Add-ons (CSA) projekts aizpilda šo robu: projekta dalībnieki atbalsta Editoria11y bibliotēkas, tās CMS spraudņu un CSA komplekta izstrādi — strauji augošu kvalitātes nodrošināšanas rīku kopumu, kas nodrošina funkcionalitāti, līdzīgu komerciāliem produktiem, gan atvērtā koda, gan lokāli izvietotiem risinājumiem. Apmaiņā viņi saņem piekļuvi premium funkcijām un atbalstam.

en: The button style link is missing its URL.
lv: Pogas stila saitei trūkst URL.

en: The crawler is a CSA feature. Activate CSA to schedule sitewide accessibility scans across posts, pages, and custom post types.
lv: Rāpulis ir CSA funkcija. Aktivizējiet CSA, lai ieplānotu pieejamības skenēšanu visā vietnē — ziņās, lapās un pielāgotos ierakstu tipos.

en: The crawler is a premium feature.
lv: Rāpulis ir premium funkcija.

en: The dashboard ignores most parameters: results for both /news?f=1 and /news?f=2 will show up as just /news. Provide a comma-separated list of parameters that are meaningful and should appear as separate pages in results.
lv: Panelis ignorē lielāko daļu parametru: rezultāti gan par /news?f=1, gan par /news?f=2 tiks rādīti tikai kā /news. Nodrošiniet ar komatu atdalītu jēgpilnu parametru sarakstu, kas jāparāda kā atsevišķas lapas rezultātos.

en: The default is <code>main</code> or <code>body</code>, depending on theme.
lv: Noklusējums ir <code>main</code> vai <code>body</code>, atkarībā no motīva.

en: The first heading on this page is a subheading
lv: Pirmais virsraksts šajā lapā ir apakšvirsraksts

en: The highest heading level should be H3.
lv: Augstākajam virsrakstu līmenim jābūt H3.

en: The highest heading level should be H4.
lv: Augstākajam virsrakstu līmenim jābūt H4.

en: The purpose of this link is visually hidden
lv: Šīs saites mērķis ir vizuāli paslēpts

en: Theme JS will handle revealing hidden tooltips inside these containers
lv: Motīva JS apstrādās slēpto rīkjoslas padomu atklāšanu šajos konteineros

en: Theme and plugin compatibility
lv: Motīvu un spraudņu saderība

en: These parts of the page will be ignored entirely.
lv: Šīs lapas daļas tiks pilnībā ignorētas.

en: These sets contain elements that match your check area and skip over configuration.
lv: Šīs kopas satur elementus, kas atbilst jūsu pārbaudes apgabalam un izlaiž konfigurāciju.

en: These tests detect issues content editors can fix. Checks can be individually turned off; sites with CSA licenses can split tests between roles.
lv: Šie testi atklāj problēmas, ko satura redaktori var novērst. Pārbaudes var atsevišķi izslēgt; vietnes ar CSA licencēm var sadalīt testus pa lomām.

en: These tests detect issues that usually need theme or plugin changes to fix, and are part of the CSA license for site administrators and developers.
lv: Šie testi atklāj problēmas, kurām parasti nepieciešamas motīva vai spraudņa izmaiņas, un tie ir CSA licences daļa vietņu administratoriem un izstrādātājiem.

en: This alt text appears to be in a different language
lv: Šķiet, ka šis alternatīvais teksts ir citā valodā

en: This alt text is a filename, not a description
lv: Šis alternatīvais teksts ir faila nosaukums, nevis apraksts

en: This alt text is unpronounceable
lv: Šis alternatīvais teksts nav izrunājams

en: This alt text may be a placeholder
lv: Šis alternatīvais teksts var būt vietturis

en: This button is unpronounceable
lv: Šī poga nav izrunājama

en: This captioned image has no alt text
lv: Šim attēlam ar parakstu nav alternatīvā teksta

en: This content appears to be in a different language
lv: Šķiet, ka šis saturs ir citā valodā

en: This custom input field is missing a label
lv: Šim pielāgotajam ievades laukam trūkst etiķetes

en: This element cannot be described by screen readers
lv: Šo elementu ekrānlasītāji nevar aprakstīt

en: This header cell needs text
lv: Šai galvenes šūnai nepieciešams teksts

en: This heading has no text
lv: Šim virsrakstam nav teksta

en: This heading is tagged at the wrong level
lv: Šis virsraksts ir atzīmēts nepareizā līmenī

en: This heading is unpronounceable
lv: Šis virsraksts nav izrunājams

en: This image input is missing alt text
lv: Šim attēla ievades laukam trūkst alternatīvā teksta

en: This image is used as a heading, so it needs alt text
lv: Šis attēls tiek izmantots kā virsraksts, tāpēc tam nepieciešams alternatīvais teksts

en: This input has an empty label
lv: Šim ievades laukam ir tukša etiķete

en: This input is not connected to a label
lv: Šis ievades lauks nav savienots ar etiķeti

en: This is a <strong>contribute what you can</strong> "farmshare" model. The Editoria11y LLC site has options for %s, options to contribute as a coder or tester instead, and options for cross-platform and unlimited-site licenses.
lv: Šis ir <strong>ieguldi, cik vari</strong> modelis. Editoria11y LLC vietnē ir pieejamas iespējas %s, iespējas ieguldīt kā programmētājam vai testētājam, kā arī iespējas iegādāties starpplatformu un neierobežota vietņu skaita licences.

en: This is easier to configure than specifying components, but may slow test runs on very complicated pages.
lv: To ir vieglāk konfigurēt nekā norādīt komponentus, bet tas var palēnināt testu izpildi ļoti sarežģītās lapās.

en: This link contains no words
lv: Šī saite nesatur vārdus

en: This link has a tooltip with the same text as the link
lv: Šai saitei ir rīkpadome ar tādu pašu tekstu kā saitei

en: This link is unpronounceable
lv: Šī saite nav izrunājama

en: This link needs a label
lv: Šai saitei nepieciešama etiķete

en: This link only contains generic words
lv: Šī saite satur tikai vispārīgus vārdus

en: This link target may be invalid
lv: Šīs saites mērķis var būt nederīgs

en: This linked alt might not be clear and concise
lv: Šis saites alternatīvais teksts var nebūt skaidrs un kodolīgs

en: This linked alt text may be a placeholder
lv: Šis saistītais alternatīvais teksts var būt vietturis

en: This linked image needs alt text
lv: Šim saistītajam attēlam nepieciešams alternatīvais teksts

en: This page is missing a Heading 1
lv: Šajā lapā trūkst 1. līmeņa virsraksta

en: This rule is locked by the network admin and cannot be disabled per-site.
lv: Šo kārtulu ir bloķējis tīkla administrators, un to nevar atspējot katrā vietnē atsevišķi.

en: This site
lv: Šī vietne

en: This site has the community-supported "CSA" version of Editoria11y installed rather than the %s.
lv: Šajā vietnē ir instalēta kopienas atbalstītā “CSA” Editoria11y versija, nevis %s.

en: This site is running the free version of Editoria11y from WordPress.org. The community-supported (CSA) features are not active.
lv: Šajā vietnē darbojas Editoria11y bezmaksas versija no WordPress.org. Kopienas atbalstītās (CSA) funkcijas nav aktīvas.

en: This tab needs to remain open and in the foreground during the crawl.
lv: Šai cilnei jāpaliek atvērtai un priekšplānā skenēšanas laikā.

en: This table has an invalid headers attribute
lv: Šai tabulai ir nederīgs galvenes atribūts

en: This table needs a header row and/or column
lv: Šai tabulai nepieciešama galvenes rinda un/vai kolonna

en: This test builder allows for simple text and attribute tests.
lv: Šis testu veidotājs ļauj veikt vienkāršus teksta un atribūtu testus.

en: Tip details
lv: Padoma detaļas

en: Tip details must contain some visible text.
lv: Padoma detaļām jāsatur redzams teksts.

en: Tip title
lv: Padoma virsraksts

en: Tip title is required.
lv: Padoma virsraksts ir obligāts.

en: Title
lv: Nosaukums

en: To
lv: Līdz

en: To activate the community-supported features and continue receiving updates, either enter your existing license key or view options for %s.
lv: Lai aktivizētu kopienas atbalstītās funkcijas un turpinātu saņemt atjauninājumus, ievadiet savu esošo licences atslēgu vai apskatiet iespējas: %s.

en: To check headings while editing, Editoria11y needs to know what the first heading level should be in each editable field. Body fields should generally be at the H2 level.
lv: Lai pārbaudītu virsrakstus rediģēšanas laikā, Editoria11y jāzina, kādam jābūt pirmajam virsrakstu līmenim katrā rediģējamajā laukā. Pamatteksta laukiem parasti jābūt H2 līmenī.

en: Try deactivating and reactivating the plugin to reset config and recreate the tables, or %1$s with the information from the WordPress, Server and Database sections on your %2$s.
lv: Lai atiestatītu konfigurāciju un no jauna izveidotu tabulas, mēģiniet spraudni deaktivizēt un atkal aktivizēt, vai %1$s, pievienojot informāciju no sadaļām “WordPress”, “Serveris” un “Datu bāze” savā %2$s.

en: Type
lv: Tips

en: Unchecked roles only see content checks.
lv: Neatzīmētās lomas redz tikai satura pārbaudes.

en: Unlock the community-supported features and continued updates by %s.
lv: Atbloķējiet kopienas atbalstītās funkcijas un turpmākos atjauninājumus, %s.

en: Unlocked
lv: Atbloķēts

en: Update failed. Please retry.
lv: Atjaunināšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Used to block checking on site sections or admin pages.
lv: Izmanto, lai bloķētu pārbaudi vietnes sadaļās vai administratora lapās.

en: User friendly content quality assurance, plus the CSA developer suite: ~50 additional code and contrast tests, a custom test builder, role-based test configuration, and a site crawler.
lv: Lietotājam draudzīga satura kvalitātes nodrošināšana, kā arī CSA izstrādātāju komplekts: ~50 papildu koda un kontrasta testi, pielāgots testu veidotājs, testu konfigurācija pa lomām un vietnes rāpulis.

en: Video, audio, frames
lv: Video, audio, rāmji

en: Videos flagged as needing a manual check for captions
lv: Video, kas atzīmēti kā jāpārbauda manuāli titriem

en: View all issues
lv: Skatīt visus jautājumus

en: View issues on all pages
lv: Skatīt jautājumus visās lapās

en: Visible label does not match invisible label
lv: Redzamā etiķete neatbilst neredzamajai etiķetei

en: Warn users if elements might not be visible when jumping to tips
lv: Brīdināt lietotājus, ja elementi var nebūt redzami, pārejot uz padomiem

en: Watch for changes anywhere on the page
lv: Sekot izmaiņām jebkur lapā

en: When tip should appear
lv: Kad padomam jāparādās

en: Working…
lv: Strādā…

en: Yes
lv: Jā

en: You changed the following settings, but their propagation dropdown is still set to "No network default" — your change would not reach any site. Set the dropdown to "Default for new sites", "Default for all sites", or "Override for all sites" — or revert the value — and save again.
lv: Jūs mainījāt tālāk norādītos iestatījumus, bet to izplatīšanas nolaižamā izvēlne joprojām ir iestatīta uz “Nav tīkla noklusējuma” — jūsu izmaiņas nesasniegtu nevienu vietni. Iestatiet nolaižamo izvēlni uz “Noklusējums jaunajām vietnēm”, “Noklusējums visām vietnēm” vai “Pārrakstīt visām vietnēm” — vai atjaunojiet vērtību — un saglabājiet vēlreiz.

en: You do not have permission to manage custom rules.
lv: Jums nav atļaujas pārvaldīt pielāgotas kārtulas.

en: You do not have permission to use the crawler.
lv: Jums nav atļaujas izmantot rāpuli.

en: Your login session expired. Reload this page to continue.
lv: Jūsu pieteikšanās sesija ir beigusies. Pārlādējiet šo lapu, lai turpinātu.

en: ascending
lv: augošā secībā

en: becoming a supporter
lv: kļūstot par atbalstītāju

en: descending
lv: dilstošā secībā

en: free version at WordPress.org
lv: bezmaksas versija vietnē WordPress.org

en: loading...
lv: ielādē...

en: lower (or higher!) support levels
lv: zemāki (vai augstāki!) atbalsta līmeņi

en: n/a
lv: nav pieejams

en: post a bug report
lv: iesniegt kļūdas ziņojumu

en: site health page
lv: vietnes veselības lapa

en: unknown
lv: nezināms

en: — No network default —
lv: — Nav tīkla noklusējuma —
