editoria11y 3.0.0 - en to lt translation catalogue (583 entries)

en: "Autodetect" selects:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>
lt: „Automatinis aptikimas“ pasirenka:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>

en: %1$s of %2$s sites visited (%3$s updated).
lt: Aplankyta %1$s iš %2$s svetainių (atnaujinta %3$s).

en: %d minute
lt: %d minutė

en: %d minutes
lt: %d minutės

en: %d result
lt: %d rezultatas

en: %d results
lt: %d rezultatai

en: %d second
lt: %d sekundė

en: %d seconds
lt: %d sekundės

en: %s hour
lt: %s valanda

en: %s hours
lt: %s valandos

en: %s pages
lt: %s puslapiai

en: (Part of CSA suite)
lt: (CSA paketo dalis)

en: (text match only)
lt: (tik tekstinio sutapimo atveju)

en: ...other...
lt: ...kitų...

en: A duplicate copy of Editoria11y Accessibility Checker (the free version) was deactivated here: Editoria11y CSA is already active and provides the same checks.
lt: „Editoria11y“ prieinamumo kontrolės (nemokamos versijos) dublikatas čia buvo deaktyvuotas: „Editoria11y CSA“ jau aktyvus ir atlieka tuos pačius patikrinimus.

en: A previous update attempt did not finish.
lt: Ankstesnis atnaujinimo bandymas nebuvo baigtas.

en: A schema update is required.
lt: Reikalingas schemos atnaujinimas.

en: API error.
lt: API klaida.

en: ARIA and focus
lt: ARIA ir fokusas

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Activate a license network-wide
lt: Aktyvuoti licenciją visame tinkle

en: Activate on every site in this network
lt: Aktyvuoti kiekvienoje šio tinklo svetainėje

en: Activated %1$d of %2$d sites.
lt: Aktyvuota %1$d iš %2$d svetainių.

en: Activation API returned an unspecified error.
lt: Aktyvavimo API grąžino nenurodytą klaidą.

en: Activation cancelled. Already-activated sites keep their license.
lt: Aktyvavimas atšauktas. Jau aktyvuotos svetainės išlaiko savo licenciją.

en: Activation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
lt: Aktyvavimas baigtas, tačiau %d svetainėse įvyko klaida. Peržiūrėkite žemiau esantį sąrašą ir bandykite dar kartą ištaisius priežastį.

en: Activation in progress
lt: Vyksta aktyvavimas

en: Active
lt: Aktyvi

en: Active (enforced)
lt: Aktyvi (priverstinė)

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add custom rule
lt: Pridėti pristatiktą taisyklę

en: Add network custom rule
lt: Pridėti tinklo tinkintąją taisyklę

en: Add or remove filetypes. Set to "false" to disable the test altogether. Providing any value will override the default.
lt: Pridėkite arba pašalinkite failų tipus. Nustatykite „false“, kad visiškai išjungtumėte testą. Bet kokia reikšmė pakeis numatytąją.

en: Add your first rule
lt: Pridėkite pirmąją taisyklę

en: Added to the built-in detection list (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging visualizations entirely, disable that test above.
lt: Papildoma prie įtaisytojo aptikimo sąrašo (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Nurodykite kableliais atskirtą domenų arba URL fragmentų sąrašą. Norėdami visiškai nebežymėti vizualizacijų, išjunkite šį testą aukščiau.

en: Added to the built-in detection list (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts and other major hosts). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging audio entirely, disable that test above.
lt: Papildoma prie įtaisytojo aptikimo sąrašo (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts ir kitos pagrindinės talpyklos). Nurodykite kableliais atskirtą domenų arba URL fragmentų sąrašą. Norėdami visiškai nebežymėti garso įrašų, išjunkite šį testą aukščiau.

en: Added to the built-in detection list (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard and generic video URLs). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments, e.g. yuja.com. To stop flagging videos entirely, disable that test above.
lt: Papildoma prie įtaisytojo aptikimo sąrašo (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard ir bendrieji vaizdo įrašų URL). Nurodykite kableliais atskirtą domenų arba URL fragmentų sąrašą, pvz. yuja.com. Norėdami visiškai nebežymėti vaizdo įrašų, išjunkite šį testą aukščiau.

en: Admin label for the configuration page
lt: Administratoriaus etiketė konfigūracijos puslapiams

en: Admin label is required.
lt: Reikalinga administratoriaus etiketė.

en: Advanced settings
lt: Išplėstiniai nustatymai

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Alert content
lt: Įspėjimo turinys

en: Alert report: "%s"
lt: Įspėjimo ataskaita: „%s“

en: Alert type
lt: Įspėjimo tipas

en: Alert type must be Error or Manual check.
lt: Įspėjimo tipas turi būti „Error“ arba „Manual check“.

en: Alert types
lt: Įspėjimų tipai

en: Alerts
lt: Įspėjimai

en: Alerts by page
lt: Įspėjimai pagal puslapius

en: Alerts dismissed by
lt: Įspėjimai atšaukti vartotojo

en: Alerts dismissed by %s
lt: Įspėjimai atšaukti vartotojo %s

en: Alerts in these regions will be shown to both developers and editors. One selector per line.
lt: Šiose srityse esantys įspėjimai bus rodomi tiek programuotojams, tiek redaktoriams. Vienas selektorius eilutėje.

en: Alerts on pages created by %s
lt: Įspėjimai puslapiuose, kuriuos sukūrė %s

en: Alerts on pages created by author
lt: Įspėjimai puslapiuose, kuriuose autorius sukūrė turinį

en: Alerts on pages of type "%s"
lt: Įspėjimai puslapio typu „%s“

en: All custom rules
lt: Visos pristatiktos taisyklės

en: All elements
lt: Visi elementai

en: All network rules
lt: Visos tinklo taisyklės

en: All text elements: Headings, Paragraphs, Blockquotes and Lists
lt: Visi tekstiniai elementai: Antraštės, pastraipos, citatos ir sąrašai

en: Alt text should not be the same as caption text
lt: Alternatyvusis tekstas neturėtų sutapti su antraštės tekstu

en: Alt text used as a link should not be a URL
lt: Kaip nuoroda naudojamas alternatyvusis tekstas neturėtų būti URL

en: Always start open
lt: Visada atidaryti

en: An activation run is already in progress.
lt: Aktyvavimas jau vyksta.

en: An unknown error occurred.
lt: Įvyko nežinoma klaida.

en: Any
lt: Visi

en: Apply all the tests and role assignments below to
lt: Taikyti visus žemiau esančius testus ir vaidmenų priskyrimus

en: Apply filters
lt: Taikyti filtrus

en: Are the symbols or emoji in this link meaningful?
lt: Ar šioje nuorodoje esantys simboliai ar jaustukai yra prasmingi?

en: Are there redundant words in this alt text?
lt: Ar alternatyviame tekste yra nereikalingų žodžių?

en: Assertiveness
lt: Primygtinumas

en: At least one rule criterion is required: a filter selector OR one or more include-text strings.
lt: Reikalingas bent vienas taisyklės kriterijus: filtro selektorius ARBA viena ar daugiau įtraukiamo teksto eilučių.

en: Attributes on tag (e.g. href and src)
lt: Žymos atributai (pvz., href ir src)

en: Audio flagged as needing a manual check for transcripts
lt: Garso įrašai, pažymėti kaip reikalaujantys rankinio transkriptų patikrinimo

en: Author
lt: Autorius

en: Auto-detect any Web components
lt: Automatiškai aptikti žiniatinklio komponentus

en: Autodetect
lt: Automatinis aptikimas

en: Back
lt: Atgal

en: Back to dashboard
lt: Atgal į valdymą skydelį

en: Background data update is in progress. Click below to drive it to completion now.
lt: Fone vykdomas duomenų atnaujinimas. Spustelėkite žemiau, kad užbaigtumėte dabar.

en: Background licensing tasks run slowly via WP-Cron; leave this page open to run a batch every 15 seconds.
lt: Fone vykdomos licencijavimo užduotys per WP-Cron veikia lėtai; palikite šį puslapį atidarytą, kad grupė būtų paleidžiama kas 15 sekundžių.

en: Body fields are preceded by an H1 (the post or page title), so their highest heading level should be H2.
lt: Turinio laukams prieina H1 (įrašo arba puslapio pavadinimas), todėl aukščiausias jų antraštės lygis turėtų būti H2.

en: Broken same-page link
lt: Neveikianti to paties puslapio nuoroda

en: Browsers pause API operations in background tabs.
lt: Naršyklės sustabdo API operacijas fone veikančiuose languose.

en: Button has an invalid ARIA label
lt: Mygtukas turi netinkamą ARIA žymę

en: Button is missing an accessible label
lt: Mygtukui trūksta prieinamo pavadinimo

en: Button name repeats the word "button"
lt: Mygtuko pavadinime kartojamas žodis „button“

en: By
lt: Per / Nuo

en: By default both admins and editors can view reports.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus tiek administratoriai, tiek redaktoriai gali peržiūrėti ataskaitas.

en: Can this alt text be shorter?
lt: Ar šis alternatyvusis tekstas galėtų būti trumpesnis?

en: Can this heading be shorter?
lt: Ar ši antraštė galėtų būti trumpesnė?

en: Can this linked alt text be shorter?
lt: Ar šis susieto vaizdo alternatyvusis tekstas galėtų būti trumpesnis?

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Cancelling…
lt: Atšaukiama…

en: Case sensitive
lt: Atkreipiamumas į didžiųms ir mažosioms raidžių skirtumą

en: Check inside these specific Web components
lt: Tikrinti šių konkrečių žiniatinklio komponentų vidų

en: Check the %s for roadmap proposals and discussions.
lt: Peržiūrėkite %s, kur rasite planų pasiūlymus ir diskusijas.

en: Checker mode for content roles
lt: Tikrintuvo režimas turinio vaidmenims

en: Checker mode for developer roles
lt: Tikrintuvo režimas programuotojų vaidmenims

en: Checker mode inside editor
lt: Tikrintuvo režimas redaktoriaus viduje

en: Checking schema state…
lt: Tikrinama schemos būsena…

en: Choose when the control panel should open and show inline tips. "Start open if there are any alerts" is recommended, as it helps tips get noticed over time.
lt: Pasirinkite, kada valdymo skydelis turėtų atidaryti ir rodyti įterptas rekomendacijas. Rekomenduojama „Atidaryti, jei yra bet kokių įspėjimų“ — tai padeda pastebėti patarimus laikui bėgant.

en: Choose whether to show inline tips while editing post and page content. The checker always hides while editing templates and layouts.
lt: Pasirinkite, ar rodyti įterptas rekomendacijas redaguojant įrašų ir puslapių turinį. Tikrintuvas visada slepiasi redaguojant šablonus ir maketus.

en: Comma-separated selectors for competing widgets, e.g. .interface-interface-skeleton__sidebar.
lt: Kableliais atskirti konkuruojančių valdiklių selektoriai, pvz. .interface-interface-skeleton__sidebar.

en: Common choices
lt: Dažmi čekiai

en: Configuration Guide
lt: Konfigūracijos vadovas

en: Contact Editoria11y
lt: Susisiekti su „Editoria11y“

en: Content alerts
lt: Turinio įspėjimai

en: Content headings should not be used inside tables
lt: Turinio antraštės neturėtų būti naudojamos lentelėse

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Contrast
lt: Kontrastas

en: Could not load the page list. Reload this page to retry; if the problem persists, your login session may have expired.
lt: Nepavyko įkelti puslapių sąrašo. Įkelkite šį puslapį iš naujo, kad pabandytumėte dar kartą; jei problema tęsiasi, jūsų prisijungimo sesija galėjo baigtis.

en: Count
lt: Kiekis

en: Crawl delay
lt: Skanavimo vėlavimas

en: Crawl preview
lt: Skanavimo peržiūra

en: Crawler
lt: Skanorius

en: Create rule
lt: Sukurti taisyklę

en: Current
lt: Esama

en: Custom Rules
lt: Pristatikytos taisyklės

en: Custom rule deleted.
lt: Tinkinta taisyklė ištrinta.

en: Custom rule not found
lt: Pristatikta taisyklė nerasta

en: Custom rule saved.
lt: Tinkinta taisyklė išsaugota.

en: Custom rules
lt: Tinkintosios taisyklės

en: Custom rules (CSA)
lt: Tinkintosios taisyklės (CSA)

en: Custom rules are a CSA feature. Activate CSA to add and edit rules; existing rules remain stored and become editable again on reactivation.
lt: Pristatikytos taisyklės yra CSA funkcija. Įjunkite CSA, kad galėtumėte pridėti ir redaguoti taisrules; esamos taisyklės išliks išsaugotos ir vėl bus redaguojamos po aktyvavimo.

en: Custom rules let CSA admins register additional accessibility tests with their own selectors, labels, and tip content. Activate CSA to manage them here.
lt: Tinkintosios taisyklės leidžia CSA administratoriams registruoti papildomus prieinamumo testus su savo selektoriais, etiketėmis ir patarimų turiniu. Aktyvuokite CSA, kad galėtumėte jas tvarkyti čia.

en: DISABLE_WP_CRON is enabled on this site. The activation worker depends on WP-Cron firing — make sure your system cron is hitting wp-cron.php, or activation will not progress.
lt: Šioje svetainėje įjungtas DISABLE_WP_CRON. Aktyvavimo procesas priklauso nuo WP-Cron paleidimo — įsitikinkite, kad jūsų sistemos cron kreipiasi į wp-cron.php, kitaip aktyvavimas nesivystys.

en: Database update complete.
lt: Duomenų bazės atnaujinimas baigtas.

en: Date created
lt: Sukurta data

en: Date modified
lt: Atnaujinta data

en: Deactivate license network-wide
lt: Deaktyvuoti licenciją visame tinkle

en: Deactivate licenses network-wide
lt: Deaktyvuoti licencijas visame tinkle

en: Deactivate the Editoria11y CSA license on every site in this network? Each site's license slot will be returned to your Freemius account.
lt: Deaktyvuoti „Editoria11y“ CSA licenciją kiekvienoje šio tinklo svetainėje? Kiekvienos svetainės licencijos vieta bus grąžinta į jūsų „Freemius“ paskyrą.

en: Deactivated %1$d of %2$d sites.
lt: Deaktyvuota %1$d iš %2$d svetainių.

en: Deactivation API call did not clear the install license.
lt: Deaktyvavimo API iškvietimas neišvalė diegimo licencijos.

en: Deactivation cancelled. Already-deactivated sites stay deactivated.
lt: Deaktyvavimas atšauktas. Jau deaktyvuotos svetainės lieka deaktyvuotos.

en: Deactivation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
lt: Deaktyvavimas baigtas, tačiau %d svetainėse įvyko klaida. Peržiūrėkite žemiau esantį sąrašą ir bandykite dar kartą ištaisius priežastį.

en: Deactivation in progress
lt: Vyksta deaktyvavimas

en: Default for all sites (skip custom values)
lt: Numatytoji visoms svetainėms (praleidžiant tinkintas reikšmes)

en: Default for new sites
lt: Numatytoji naujoms svetainėms

en: Defaults
lt: Numatytosios reikšmės

en: Define the parts of each page Editoria11y checks. Activating CSA unlocks an additional "developer area" superset that runs more checks and routes alerts to the roles you choose.
lt: Nurodykite kiekvieno puslapio dalis, kurias tikrina „Editoria11y“. Aktyvavus CSA, atsiskleidžia papildoma „programuotojų sritis“, kuri atlieka daugiau patikrinimų ir nukreipia įspėjimus jūsų pasirinktiems vaidmenims.

en: Define your own accessibility tests. Each rule pairs a CSS selector with a tip shown to users; rules ship over the cached static config alongside the built-in test catalog.
lt: Nurodykite savo prieinamumo testus. Kiekviena taisyklė susieja CSS selektorių su patarimais, rodomais vartotojams; taisyklės perduodamos kartu su išsaugotu statiniu konfigūracijos failu ir įtaisytuoju testų katalogu.

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete this custom rule?
lt: Ištrinti šią tinkintą taisyklę?

en: Delete this network rule? Every site on the network will stop receiving it.
lt: Ištrinti šią tinklo taisyklę? Kiekviena tinklo svetainė nustos ją gauti.

en: Detected
lt: Aptikta

en: Detected on
lt: Aptikta data

en: Detecting dynamic and shadow content
lt: Dinaminio ir šešėlinio turinio aptikimas

en: Dev alerts
lt: Programuotojų įspėjimai

en: Developer alerts
lt: Programuotojų įspėjimai

en: Developer roles
lt: Programuotojų vaidmenys

en: Developer scan area
lt: Programuotojų nuskaitymo sritis

en: Developers only
lt: Tik programuotojai

en: Did you mean a different language code?
lt: Ar turėjote omenyje kitą kalbos kodą?

en: Disable on this site
lt: Išjungti šioje svetainėje

en: Disable sync altogether
lt: Visiškai išjungti sinchronizavimą

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disabled in network defaults
lt: Išjungta tinklo numatytosiose reikšmėse

en: Disabled on this site
lt: Išjungta šioje svetainėje

en: Disabled rules stay in network storage but are not sent to any site.
lt: Išjungtos taisyklės išlieka tinklo saugykloje, tačiau nėra siunčiamos jokiai svetainei.

en: Disabled rules stay in storage but are not sent to the browser.
lt: Išjungtos taisyklės išlieka saugykloje, tačiau nėra siunčiamos naršyklei.

en: Dismiss key
lt: Atšaukimo raktas

en: Dismiss key must be Text content or Attributes.
lt: Atšaukimo raktas turi būti „Text content“ arba „Attributes“.

en: Dismissals
lt: Atšaukimai

en: Dismissed alert
lt: Atšauktas įspėjimas

en: Do not check contrast for these elements
lt: Netikrinti kontrasto šiems elementams

en: Do not check for any errors inside these elements
lt: Netikrinti jokių klaidų šių elementų viduje

en: Do not check for content errors inside these elements
lt: Netikrinti turinio klaidų šių elementų viduje

en: Do not check on pages with these elements
lt: Netikrinti puslapiuose su šiais elementais

en: Do not justify text
lt: Nelygiuokite teksto iš abiejų pusių

en: Do not use sub/superscript as visual formatting
lt: Nenaudokite apatinio/viršutinio indekso vizualiniam formatavimui

en: Do not watch for changes
lt: Nestebėti pakeitimų

en: Does this alt text describe the link or the image?
lt: Ar šis alternatyvusis tekstas aprašo nuorodą, ar vaizdą?

en: Does this alt text make sense as part of this link?
lt: Ar šis alternatyvusis tekstas prasmingai papildo nuorodą?

en: Does this audio have a transcript?
lt: Ar šis garsas turi transkripciją?

en: Does this graphic or icon have enough contrast?
lt: Ar šios grafikos arba piktogramos kontrastas pakankamas?

en: Does this image's alt describe the image or the link?
lt: Ar šio vaizdo alternatyvusis tekstas aprašo vaizdą, ar nuorodą?

en: Does this link open a new tab without warning?
lt: Ar ši nuoroda atsidaro naujame skirtuke be perspėjimo?

en: Does this linked image need a description?
lt: Ar šiam susietam vaizdui reikia aprašymo?

en: Does this placeholder text have enough contrast?
lt: Ar šio vietaženklio teksto kontrastas pakankamas?

en: Does this text have enough contrast?
lt: Ar šio teksto kontrastas pakankamas?

en: Don't flag elements if they contain any of these words or phrases. E.g., a link to a development server is ok if it contains "dev." One per line.
lt: Nežymėkite elementų, jei juose yra šių žodžių ar frazių. Pvz., nuoroda į „dev.“ serverą yra gerai, jei ji turi „dev.“. Po vienos eilutėje.

en: Don't show edit links on tips in these containers
lt: Nerodyti redagavimo nuorodų patarimams šiuose konteineriuose

en: Done
lt: Atlikta

en: Download results as CSV
lt: Atsisiųsti rezultatus CSV formatu

en: Duplicate ID attribute
lt: Pasikartojantis ID atributas

en: Dynamically refresh if new content appears
lt: Dinamiškai atnaujinti, jei atsiranda naujas turinys

en: Each rule pairs a CSS selector (and/or text-content match) with an alert shown to users. Rules ship over the cached static config alongside built-in tests.
lt: Kiekvienoje taisyklėje CSS selektorius (ir/ar tekstinio turinio sutapimas) par{}uojamas su įspėjimu, „rodoma vartotojams“. Taisyklės siunčiamos kartu su išlaikytu statiniu konfigūracijos failu ir įprastaisiais testais.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Media
lt: Redaguoti mediją

en: Edit custom rule
lt: Redaguoti pristatiktą taisyklę

en: Edit network custom rule
lt: Redaguoti tinklo tinkintąją taisyklę

en: Editoria11y
lt: „Editoria11y“

en: Editoria11y Accessibility Checker (CSA)
lt: „Editoria11y“ prieinamumo kontrolė (CSA)

en: Editoria11y Accessibility Report
lt: „Editoria11y“ prieinamumo ataskaita

en: Editoria11y CSA license
lt: „Editoria11y“ CSA licencija

en: Editoria11y CSA pricing
lt: „Editoria11y“ CSA kainos

en: Editoria11y CSA: the loaded Freemius SDK (version %1$s) is newer than the highest tested version (%2$s). Another Freemius-using plugin on this site has bundled a newer SDK build. The network license activation page may not behave as expected; review release notes or contact support if you hit issues.
lt: „Editoria11y“ CSA: įkeltas Freemius SDK (versija %1$s) yra naujesnė nei aukščiausia išbandyta versija (%2$s). Kitas šioje svetainėje naudojamas Freemius įskiepis yra įdiegęs naujesnę SDK versiją. Tinklo licencijos aktyvavimo puslapis gali elgtis netikėtai; peržiūrėkite leidimo pastabas arba susisiekite su palaikymo tarnyba, jei kils problemų.

en: Editoria11y Crawler
lt: „Editoria11y“ skanorius

en: Editoria11y Custom Rules
lt: „Editoria11y“ pristatikytos taisyklės

en: Editoria11y Drupal issue queue
lt: „Editoria11y“ Drupal klaidų sąrašas

en: Editoria11y Library issue queue
lt: „Editoria11y“ bibliotekos klaidų sąrašas

en: Editoria11y License & Account
lt: „Editoria11y“ licencija ir paskyra

en: Editoria11y Settings
lt: „Editoria11y“ nustatymai

en: Editoria11y WordPress issue queue
lt: „Editoria11y“ WordPress klaidų sąrašas

en: Editoria11y database tables are missing.
lt: Trūksta „Editoria11y“ duomenų bazės lentelių.

en: Editoria11y database update
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas

en: Editoria11y database update did not complete; the crawler is paused until an administrator retries the update.
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas nebaigtas; skanavimas sustabdytas, kol administratorius iš naujo nepaleis atnaujinimo.

en: Editoria11y database update did not complete; the dashboard is paused until an administrator retries the update.
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas nebaigtas; valdymo skydelis sustabdytas, kol administratorius iš naujo nepaleis atnaujinimo.

en: Editoria11y database update did not complete; writes are paused until an administrator retries the update.
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas nebaigtas; įrašai sustabdyti, kol administratorius iš naujo nepaleis atnaujinimo.

en: Editoria11y database update encountered an error during finalization.
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas baigiantis susidūrė su klaida.

en: Editoria11y database update failed and writes are paused.
lt: „Editoria11y“ duomenų bazės atnaujinimas nepavyko ir įrašai sustabdyti.

en: Editoria11y default or locked network settings
lt: „Editoria11y“ numatytieji arba užrakinti tinklo nustatymai

en: Editoria11y defaults
lt: „Editoria11y“ numatytosios reikšmės

en: Editoria11y detects hidden tooltips and warns the user when they try to jump to them from the panel. For elements on this list, Editoria11y will dispatch a JS event instead of a warning, so custom JS in your theme can first reveal the hidden tip (e.g., open an accordion or tab panel).
lt: „Editoria11y“ aptinka paslėptus patarimus ir įspėja vartotoją, kai jis bando prie jų pereiti iš skydelio. Elementams šiame sąraše „Editoria11y“ siųs JS įvykį vietoj įspėjimo, kad jūsų temos pritaikytas JS pirmiausia galėtų atskleisti paslėptą patarimą (pvz., atidaryti akordeoną ar skirtukų skydelį).

en: Editoria11y is missing its vendored dependencies. Run "composer install" inside the plugin directory or reinstall the plugin from a complete release archive.
lt: „Editoria11y“ trūksta priklausomų bibliotekų. Paleiskite komandą „composer install“ pluginų kataloge arba perinstaliuokite pluginą iš pilno išskleistų archyvų.

en: Editoria11y is not, however, free to develop or support.
lt: Tačiau „Editoria11y“ kurti ir palaikyti nėra nemokama.

en: Editoria11y is updating existing dismissal records in the background.
lt: „Editoria11y“ fone atnaujina esamus atšaukimų įrašus.

en: Editoria11y library forums
lt: „Editoria11y“ bibliotekos forumai

en: Editoria11y license
lt: „Editoria11y“ licencija

en: Editoria11y needs to update its database tables.
lt: „Editoria11y“ reikia atnaujinti duomenų bazės lenteles.

en: Editoria11y network custom rules
lt: „Editoria11y“ tinklo tinkintosios taisyklės

en: Editoria11y network licenses are activated from a dedicated page that walks every site in the network in cron-driven batches. This avoids the SDK's 1,000-site limit and keeps the page responsive on large multisites.
lt: „Editoria11y“ tinklo licencijos aktyvuojamos iš specialaus puslapio, kuris eina per kiekvieną tinklo svetainę cron valdomomis grupėmis. Taip išvengiama SDK 1 000 svetainių apribojimo ir puslapis išlieka reaguojantis didelėse daugiasvetainėse sistemose.

en: Editoria11y promotes accessibility in a unique way. Its tools are highly effective at helping non-technical authors prepare content that can be enjoyed equally by disabled Web users. We consider this a public good, so <strong>Editoria11y will always be free to use</strong>.
lt: „Editoria11y“ unikaliu būdu skatina prieinamumą. Jo įrankiai ypač veiksmingai padeda netechniškiems autoriams parengti turinį, kuriuo gali vienodai džiaugtis ir neįgalūs interneto naudotojai. Mes tai laikome viešuoju gėriu, todėl <strong>„Editoria11y“ visada bus nemokamas naudoti</strong>.

en: Editoria11y reports populate and update in real time as editors work, so a manual crawl is generally only helpful when first installing the plugin or after making major theme or configuration changes.
lt: „Editoria11y“ ataskaitos užsipildo ir atnaujinamos realiuoju laiku, todėl rankinis skanavimas paprastai naudingas tik pirmai diegiant pluginą arba po didelių temos ar konfigūracijos pakeitimų.

en: Editoria11y theme
lt: „Editoria11y“ tema

en: Element set "%s" is not one of the recognized element categories.
lt: Elementų rinkinys „%s“ nėra vienas iš atpažįstamų elementų kategorijų.

en: Elements
lt: Elementai

en: Elements to check
lt: Elementai, kurie tikriniami

en: Elements with overflow hidden
lt: Elementai su paslėptu perpildymu

en: Embedded iframes need manual checks
lt: Įterptieji rėmeliai reikalauja patikrinimo rankiniu būdu

en: Embeds flagged as needing manual review
lt: Įterpimai, pažymėti kaip reikalaujantys rankinės peržiūros

en: Empty button-style link
lt: Tuščia mygtuko stiliaus nuoroda

en: Empty link
lt: Tuščia nuoroda

en: Enable on this site
lt: Įjungti šioje svetainėje

en: Error
lt: Klaida

en: Error:
lt: Klaida:

en: Errors
lt: Klaidos

en: Errors in these elements should only be shown to developers
lt: Klaidos šiuose elementuose turėtų būti rodomos tik programuotojams

en: Errors: %s (most recent retained). Check server logs for details.
lt: Klaidos: %s (saugoma paskutinė). Išsamesnę informaciją rasite serverio žurnaluose.

en: Estimated %s remaining.
lt: Apytikslis laikas: liko %s.

en: Estimated time: %s
lt: Preliminarus laikas: %s

en: Every fifteen minutes (Editoria11y license watchdog)
lt: Kas penkiolika minučių („Editoria11y“ licencijos prižiūrėtojas)

en: Every five minutes (Editoria11y rehash)
lt: Kas penkias minutes („Editoria11y“ atnaujinimas)

en: Everyone
lt: Visi

en: Exclude elements that match this text
lt: Išskirti elementus, kurie atitinka šį tekstą

en: Exclude elements that show unhelpful, repetitive, or inaccurate alerts.
lt: Neįtraukite elementų, kurie rodo nenaudingus, pasikartojančius ar netikslus įspėjimus.

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Filter selector has an unclosed quote, bracket, or parenthesis. The browser would reject it and skip every custom rule on the page.
lt: Filtro selektoriuje yra neuždaryta kabutė, laužtinis skliaustas arba lenktinis skliaustas. Naršyklė jį atmestų ir praleistų visas tinkintąsias puslapio taisykles.

en: Filter selector looks like a CSS rule block, not a selector. Remove the curly braces.
lt: Filtro selektorius atrodo kaip CSS taisyklės blokas, o ne selektorius. Pašalinkite riestinius skliaustus.

en: Filter which pages will be crawled
lt: Filtruoti, kurie puslapiai bus skanuojami

en: Flag elements containing any of these text strings. One per line.
lt: Pažymėkite elementus, kuriuose yra bent viena iš šių tekstinių stringų. Po vienos eilutėje.

en: Formal support:
lt: Formali pagalba:

en: Forms
lt: Formos

en: Frame missing "title" attribute
lt: Rėmeliui trūksta atributo „title“

en: Frame with tabindex="-1" will not be keyboard accessible.
lt: Rėmelis su tabindex="-1" nebus pasiekiamas klaviatūra.

en: Freemius SDK wrapper unavailable.
lt: Freemius SDK apvalkalas nepasiekiamas.

en: From
lt: Nuo

en: From network
lt: Iš tinklo

en: From network (locked)
lt: Iš tinklo (užrakinta)

en: Getting started
lt: Darbo pradžia

en: Graphic or icon does not have enough contrast
lt: Grafikos arba piktogramos kontrastas per mažas

en: H2 level content (body content)
lt: H2 lygio turinys (pagrindinis turinys)

en: H3 level content (blocks or widgets with separate titles)
lt: H3 lygio turinys (blokai arba valdikliai su atskirais pavadinimais)

en: H4 level content (deeply nested blocks or widgets)
lt: H4 lygio turinys (giliai įdėti blokai arba valdikliai)

en: HTML displayed in the tooltip. The provided template is optional.<br>Allowed tags: %s.
lt: HTML, rodomas įšvarstyme. Šablonas yra neprivalomas.<br>Leistinos žymos: %s.

en: Handling tips on hidden content
lt: Paslėpto turinio patarimų tvarkymas

en: Has alerts
lt: Yra įspėjimų

en: Has dev alerts
lt: Yra programuotojų įspėjimų

en: Has this document been tagged for screen readers?
lt: Ar šis dokumentas pažymėtas ekrano skaitytuvams?

en: Heading outline position of editable content
lt: Redaguojamo turinio antraščių struktūros padėtis

en: Headings
lt: Antraštės

en: Heads up: "Default for all sites" and "Override for all sites" overwrite a site's current value whenever that value is still an Editoria11y default or a previous network default — including a per-site value that happens to match a default. Sites where an admin has chosen a different value are left untouched. "Default for new sites" only affects sites created from now on.
lt: Atkreipkite dėmesį: parinktys „Numatytoji visoms svetainėms“ ir „Perrašyti visoms svetainėms“ perrašo svetainės esamą reikšmę, kai ta reikšmė tebėra „Editoria11y“ numatytoji arba ankstesnė tinklo numatytoji reikšmė — įskaitant atskiros svetainės reikšmę, kuri sutampa su numatytąja. Svetainės, kuriose administratorius pasirinko kitą reikšmę, paliekamos nepakeistos. „Numatytoji naujoms svetainėms“ turi įtakos tik svetainėms, kurios bus sukurtos nuo šiol.

en: Hide reports shortcut on toggle
lt: Slėpti ataskaitų spartiklį perjungiklyje

en: How dismissals are tracked. 'Text content' uses the text inside the element, 'Attributes on tag' uses its attributes (href, id, class, src).
lt: Kaip atsekami atšaukimai. „Teksto turinys“ naudoja elemento viduje esantį tekstą, „Žymos atributai“ naudoja jų atributus (href, id, class, src).

en: If Editoria11y is flagging things editors cannot fix, e.g., theme-generated "read more" links or social media widgets,
    				provide CSS selectors for elements you would like it to ignore. Be specific, e.g. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>
lt: Jei „Editoria11y“ žymi dalykus, kurių redaktoriai negali ištaisyti, pvz., temos sugeneruotas „skaityti daugiau“ nuorodas ar socialinių tinklų valdiklius,
    				nurodykite CSS selektorius elementams, kuriuos norėtumėte ignoruoti. Būkite tikslūs, pvz. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>

en: If you are new at this, start by opening your browser's developer tools, inspecting the element you do not want flagged, and looking for unique-looking CSS selectors.
lt: Jei tai darote pirmą kartą, pradėkite atidarydami naršyklės kūrėjo įrankius, apžiūrėkite elementą, kurio nenorite pažymėti, ir ieškokite unikaliai atrodančių CSS selektorių.

en: If you need help:
lt: Jei jums reikia pagalbos:

en: Image in a carousel or gallery marked as decorative
lt: Karuselės arba galerijos vaizdas pažymėtas kaip dekoratyvinis

en: Images
lt: Vaizdai

en: Include all parts of the page that contain your theme and content.
lt: Įtraukite visas puslapio dalis, kuriose yra jūsų tema ir turinys.

en: Input does not provide enough contrast to be easily legible
lt: Įvesties lauko kontrastas per mažas, kad būtų lengva skaityti

en: Install record not created after API call.
lt: Diegimo įrašas nesukurtas po API iškvietimo.

en: Insufficient permissions.
lt: Nepakanka teisių.

en: Insufficient privileges.
lt: Nepakanka teisių.

en: Invalid HTML list
lt: Netinkamas HTML sąrašas

en: Invalid HTML: image has no alt attribute
lt: Netinkamas HTML: vaizdas neturi atributo alt

en: Invalid HTML: image in link missing alt attribute
lt: Netinkamas HTML: nuorodoje esančiam vaizdui trūksta atributo alt

en: Invalid HTML: linked image missing alt attribute
lt: Netinkamas HTML: susietam vaizdui trūksta atributo alt

en: Invalid language code
lt: Netinkamas kalbos kodas

en: Is there a visible label for this field?
lt: Ar šis laukas turi matomą žymenį?

en: Is there an alternative for this PDF?
lt: Ar yra šio PDF alternatyva?

en: Is this a clear and concise description of the image?
lt: Ar tai aiškus ir glaustas vaizdo aprašymas?

en: Is this image actually meaningless?
lt: Ar šis vaizdas iš tikrųjų neprasmingas?

en: Is this link actually a button?
lt: Ar ši nuoroda iš tikrųjų yra mygtukas?

en: Is this reset button needed?
lt: Ar šis atstatymo mygtukas reikalingas?

en: Is this uppercase text needed?
lt: Ar šis didžiosiomis raidėmis rašytas tekstas reikalingas?

en: Is this video accurately captioned?
lt: Ar šis vaizdo įrašas tiksliai subtitruotas?

en: Is this visualization accessible?
lt: Ar ši vizualizacija prieinama?

en: Issue
lt: Problema

en: Issue Queue
lt: Klaidų sąrašas

en: JS injected custom rules
lt: JS įterpiamos tinkintosios taisyklės

en: JavaScript is required to use this page.
lt: Šiam puslapiui naudoti reikalingas „JavaScript“.

en: Language tag does not match the content
lt: Kalbos žyma neatitinka turinio

en: Large blocks of emphasized text are harder to read
lt: Dideli išryškinto teksto blokai yra sunkiau skaitomi

en: Lead maintainer %1$s can usually be found on Slack for informal support, configuration tips and debugging any time the sun is up in the western hemisphere in %2$s, %3$s, %4$s and %5$s.
lt: Pagrindinį prižiūrėtoją %1$s dažniausiai galima rasti „Slack“ platformoje, kur teikiama neformali pagalba, konfigūravimo patarimai ir derinimas visada, kai saulė šviečia vakarų pusrutulyje – %2$s, %3$s, %4$s ir %5$s.

en: Left
lt: Kairė

en: Letters, numbers and underscores only.<br>Rules that share an ID will be grouped on dashboard reports.
lt: Tik raidės, skaitmenys ir brūkšnės.<br>Taisyklės, turinčios tą patį ID, bus sugrupuotos ataskaitose.

en: License & Account
lt: Licencija ir paskyra

en: License activated on every site in the network.
lt: Licencija aktyvuota kiekvienoje tinklo svetainėje.

en: License deactivated on every site in the network.
lt: Licencija deaktyvuota kiekvienoje tinklo svetainėje.

en: License key
lt: Licencijos raktas

en: License key is no longer stored. Start a new activation.
lt: Licencijos raktas nebėra saugomas. Pradėkite naują aktyvavimą.

en: License key is required.
lt: Licencijos raktas yra privalomas.

en: Link article titles, not DOI numbers
lt: Nurodykite straipsnių pavadinimus, o ne DOI numerius

en: Link points to a file without warning
lt: Nuoroda veda į failą be perspėjimo

en: Link text should not be a URL
lt: Nuorodos tekstas neturėtų būti URL

en: Link with invalid "aria-labelledby" attribute
lt: Nuoroda su netinkamu atributu „aria-labelledby“

en: Linked images
lt: Susieti vaizdai

en: Linked images need pronounceable alt text
lt: Susietiems vaizdams reikia ištariamo alternatyvaus teksto

en: Links
lt: Nuorodos

en: Links with the same text link to different pages
lt: Vienodą tekstą turinčios nuorodos veda į skirtingus puslapius

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Lock this rule across the network
lt: Užrakinti šią taisyklę visame tinkle

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Locked by network admin
lt: Užrakinta tinklo administratoriaus

en: Locked rules are enforced on every site: per-site admins cannot disable them, and a per-site rule sharing this ID is suppressed in favor of this one. Unlocked rules can be disabled per-site.
lt: Užrakintos taisyklės yra priverstinai taikomos kiekvienoje svetainėje: svetainės administratoriai negali jų išjungti, o svetainės taisyklė su tuo pačiu ID nuslopinama šios naudai. Neužrakintas taisykles galima išjungti atskirai kiekvienoje svetainėje.

en: Lowercase letters, digits, and underscores only. Cannot be changed after creation.
lt: Tik mažosios raidės, skaitmenys ir brūkšnės. Negalima pakeisti sukūrius po sukurimo.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Machine name is required.
lt: Reikalingas mašininis pavadinimas.

en: Machine name must be lowercase letters, digits, and underscores, starting with a letter.
lt: Mašininis pavadinimas gali skirtis tik mažosiomis raidėmis, skaitmenimis ir brūkšnėmis, pradedant nuo raidės.

en: Manage custom rules (%d active) | Manage custom rules (%d active)
lt[0]: Tvarkyti tinkintąją taisyklę (%d aktyvi)
lt[1]: Tvarkyti tinkintąsias taisykles (%d aktyvios)
lt[2]: Tvarkyti tinkintąsias taisykles (%d aktyvių)

en: Manage network custom rules (%d defined) | Manage network custom rules (%d defined)
lt[0]: Tvarkyti tinklo tinkintąją taisyklę (%d apibrėžta)
lt[1]: Tvarkyti tinklo tinkintąsias taisykles (%d apibrėžtos)
lt[2]: Tvarkyti tinklo tinkintąsias taisykles (%d apibrėžta)

en: Managed at the network level
lt: Valdoma tinklo lygiu

en: Managed at the network level.
lt: Valdoma tinklo lygiu.

en: Manual check
lt: Rankinis patikrinimas

en: Manual check: link contains "click here"
lt: Šioje nuorodoje yra „spustelėkite čia“

en: Manual crawl
lt: Rankinis skanavimas

en: Marked
lt: Pažymėta

en: Match using CSS selectors.<br>Use :not() to skip elements, e.g. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Use attribute selectors for URLs, e.g. <code>[href*=".dev/"]</code>.
lt: Suderinti naudojant CSS selektorius.<br>Naudokite :not(), kad praleistumėte elementus, pvz. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Naudokite atributų selektorius URL adresams, pvz. <code>[href*=".dev/"]</code>.

en: Meta tag automatically refreshes page
lt: Meta žyma automatiškai atnaujina puslapį

en: Meta tag for page language missing
lt: Trūksta puslapio kalbos meta žymos

en: Meta tag for page title missing
lt: Trūksta puslapio pavadinimo meta žymos

en: Meta tag limits how much users can enlarge text
lt: Meta žyma riboja, kiek vartotojai gali padidinti tekstą

en: Meta tag prevents users from enlarging text
lt: Meta žyma neleidžia vartotojams padidinti teksto

en: Migrating dismissals: %1$d of %2$d processed.
lt: Perkeliami atšaukimai: apdorota %1$d iš %2$d.

en: Modify content tests
lt: Keisti turinio testus

en: Modify network license
lt: Keisti tinklo licenciją

en: Modify template tests
lt: Keisti šablonų testus

en: Nested interactive layout components
lt: Vienas į kitą įterpti interaktyvūs išdėstymo komponentai

en: Network Super Admin
lt: Tinklo super administratorius

en: Network custom rule deleted.
lt: Tinklo tinkintoji taisyklė ištrinta.

en: Network custom rule saved.
lt: Tinklo tinkintoji taisyklė išsaugota.

en: Network custom rules
lt: Tinklo tinkintosios taisyklės

en: Network defaults propagated.
lt: Tinklo numatytosios reikšmės išplatintos.

en: Network defaults propagation failed.
lt: Tinklo numatytųjų reikšmių platinimas nepavyko.

en: Network defaults propagation idle.
lt: Tinklo numatytųjų reikšmių platinimas neaktyvus.

en: Network defaults saved.
lt: Tinklo numatytosios reikšmės išsaugotos.

en: Network defaults were not saved.
lt: Tinklo numatytosios reikšmės nebuvo išsaugotos.

en: Network rule disabled on this site.
lt: Tinklo taisyklė išjungta šioje svetainėje.

en: Network rule not found
lt: Tinklo taisyklė nerasta

en: Network rule re-enabled on this site.
lt: Tinklo taisyklė vėl įjungta šioje svetainėje.

en: Network-level custom rules apply to every site in the network.
lt: Tinklo lygio tinkintosios taisyklės taikomos kiekvienai tinklo svetainei.

en: Newest first
lt: Pirmiausia naujausi

en: No
lt: Ne

en: No alerts
lt: Nėra įspėjimų

en: No custom rules defined yet.
lt: Pristatikytas taisrules dar nėra apibrėžtas.

en: No dev alerts
lt: Nėra programuotojų įspėjimų

en: No matching content. Adjust the filters and apply.
lt: Atitinkamo turinio nerasta. Keiskite filtrus ir pritaikykite juos.

en: No matching custom rule found to delete.
lt: Nerasta atitinkanti tinkinta taisyklė, kurią būtų galima ištrinti.

en: No matching network rule found to delete.
lt: Nerasta atitinkanti tinklo taisyklė, kurią būtų galima ištrinti.

en: No matching network rule found to toggle.
lt: Nerasta atitinkanti tinklo taisyklė, kurią būtų galima perjungti.

en: No network rules defined yet.
lt: Tinklo taisyklių dar nėra apibrėžta.

en: No previous errors to retry.
lt: Nėra ankstesnių klaidų, kurias būtų galima pakartoti.

en: No valid sites in batch.
lt: Grupėje nėra galiojančių svetainių.

en: None
lt: Nėra

en: Note: combining Links with Paragraphs and other text containers can lead to duplicate alerts.
lt: Pastaba: nuorodų su pastraipomis ir kitais tekstiniais konteineriais derinimas gali sukelti dubliuojamų įspėjimų.

en: Off
lt: Išjungta

en: Oldest first
lt: Pirmiausia seniausi

en: On
lt: Komandoje / Pagal

en: Only admins can view reports
lt: Tik administratoriai gali peržiūrėti ataskaitas

en: Only links should be underlined
lt: Pabraukimas turėtų būti naudojamas tik nuorodoms

en: Only network administrators can manage the Editoria11y license.
lt: Tik tinklo administratoriai gali valdyti „Editoria11y“ licenciją.

en: Only user-editable content
lt: Tik vartotojo redaguojamas turinys

en: Only watch for changes to content containers present on load
lt: Stebėti tik turinio konteinerių, esančių įkrovimo metu, pakeitimus

en: Open Editoria11y license page
lt: Atidaryti „Editoria11y“ licencijos puslapį

en: Open Editoria11y settings
lt: Atidaryti „Editoria11y“ nustatymus

en: Other
lt: Kita

en: Overridden by a site rule with the same ID
lt: Perrašyta svetainės taisykle su tuo pačiu ID

en: Override for all sites (delete custom values)
lt: Perrašyti visoms svetainėms (pašalinant tinkintas reikšmes)

en: Page
lt: Puslapis

en: Page %d
lt: %d puslapis

en: Page Type
lt: Puslapio tipas

en: Page language may not match the content
lt: Puslapio kalba gali neatitikti turinio

en: Page metadata
lt: Puslapio metaduomenys

en: Page regions with user-editable content
lt: Puslapio sritys su vartotojo redaguojamu turiniu

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Paragraphs
lt: Pastraipos

en: Parts of the page to test
lt: Tikrintinos puslapio dalys

en: Paste your <a>Editoria11y CSA license key</a> to begin.
lt: Norėdami pradėti, įklijuokite <a>„Editoria11y“ CSA licencijos raktą</a>.

en: Path
lt: Kelias

en: Pause crawl
lt: Sustabdyti skanavimą

en: Per-site license rows are not shown to keep this page responsive on large networks. The license you choose below applies to every site in the network. To activate or deactivate on individual sites, visit each site's per-site Settings → Editoria11y → License & Account.
lt: Atskirų svetainių licencijų eilutės nerodomos, kad puslapis išliktų reaguojantis dideliuose tinkluose. Žemiau pasirinkta licencija taikoma kiekvienai tinklo svetainei. Norėdami aktyvuoti ar deaktyvuoti atskirose svetainėse, apsilankykite kiekvienos svetainės nustatymuose: Nustatymai → Editoria11y → Licencija ir paskyra.

en: Pin panel to
lt: Prisegti skydelį prie

en: Placeholder text does not have enough contrast to be easily legible
lt: Vietaženklio teksto kontrastas per mažas, kad būtų lengva skaityti

en: Prefer visible labels to placeholders
lt: Teikite pirmenybę matomiems žymenims, o ne vietaženkliam tekstui

en: Preserve query parameters
lt: Išsaugoti užklausos parametrus

en: Princeton University, WDS
lt: Princetonos universitetas, WDS

en: Propagating network defaults to existing sites…
lt: Platinamos tinklo numatytosios reikšmės esamoms svetainėms…

en: Propagation
lt: Platinimas

en: Provide CSS selectors. Content authors will only see the alerts within these parts of the page. Do not provide selectors that nest within each other, or the inner content will be checked twice.
lt: Nurodykite CSS selektorius. Turinio autoriai matys tik įspėjimus šiose puslapio dalyse. Nenurodykite selektorių, kurie įdėti vienas į kitą, nes vidinis turinys bus tikrinamas du kartus.

en: Provide a CSS selector for elements your themes or plugins programmatically add to links (usually external or open-in-new-window markers), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests.
lt: Nurodykite CSS selektorių elementams, kuriuos jūsų temos ar įskiepiai programiškai prideda prie nuorodų (paprastai tai išoriniai arba „atidaryti naujame lange“ žymikliai), kad jie būtų ignoruojami tikrinant nuorodų tekstą pagal testus „nuoroda neturi teksto“ ir „nuorodos tekstas nėra prasmingas“.

en: Provide a comma-separated list of page sections where edit links should not show. To hide the links everywhere, set this field to an asterisk (*).
lt: Nurodykite kableliais atskirtą puslapio sekcijų sąrašą, kuriose neturėtų rodyti redagavimo nuorodų. Norėdami slėpti nuorodas visur, šiame lauke įveskite žvaigždutę (*).

en: Provide a comma-separated list of selectors for elements to ignore for all users.
lt: Nurodykite kableliais atskirtą selektorių sąrašą elementams, kuriuos reikia ignoruoti visiems vartotojams.

en: Provide a comma-separated list of selectors you wish to flag for the editor, e.g.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.
lt: Nurodykite kableliais atskirtą selektorių sąrašą, kuriuos norite žymėti redaktoriui, pvz.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.

en: Provide a pipe-separated ("|") list of phrases your themes or plugins programmatically add to links to hint a purpose (external, mail, phone, open-in-new-window), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests; e.g.: (link is external)|(link sends email).
lt: Nurodykite sąrašą frazių, atskirtų vertikaliu brūkšniu („|“), kurias jūsų temos ar įskiepiai programiškai prideda prie nuorodų, nurodant jų paskirtį (išorinė, el. paštas, telefonas, atidaryti naujame lange), kad jos būtų ignoruojamos tikrinant nuorodų tekstą pagal testus „nuoroda neturi teksto“ ir „nuorodos tekstas nėra prasmingas“; pvz.: (link is external)|(link sends email).

en: Provide a pipe-separated list of phrases your site uses to warn users a link opens in a new tab; e.g.: new tab|new window|external.
lt: Nurodykite sąrašą frazių, atskirtų vertikaliu brūkšniu, kurias jūsų svetainė naudoja perspėdama vartotojus, kad nuoroda atsidaro naujame skirtuke; pvz.: new tab|new window|external.

en: Provide base URL ("/mysite") if your site is installed in a subdirectory. Subdirectories tend to get duplicated (/mysite/mysite/mypage) and throw errors from the API.
lt: Nurodykite bazinį URL ("/mysite"), jei jūsų svetainė įdiegta pakatalogoje. Pakatalogiai dažnai dubliuojami (/mysite/mysite/mypage) ir sukelia API klaidas.

en: Provide selectors for elements with shadow DOM you want tested. E.g.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.
lt: Nurodykite selektorius elementams su šešėliniu DOM, kuriuos norite tikrinti. Pvz.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.

en: Recent alerts
lt: Naujausi įspėjimai

en: Recent dismissals
lt: Naujausi atšaukimai

en: Remind editor that content in these embeds needs manual review
lt: Priminti redaktoriui, kad turinys šiuose įterpiniuose reikalauja rankinės peržiūros

en: Remind the editor that these linked documents need a manual check
lt: Priminti redaktoriui, kad šiuose susietuose dokumentuose reikia rankinio patikrinimo

en: Remove elements that match these selectors before testing link text
lt: Pašalinti elementus, atitinkančius šiuos selektorius, prieš tikrinant nuorodų tekstą

en: Remove redundant base url from URLs
lt: Pašalinti pasikartojantį bazinį URL iš adresų

en: Remove these strings before testing link text
lt: Pašalinti šias eilutes prieš tikrinant nuorodų tekstą

en: Removes the Editoria11y CSA license from every site on the network. Each site's install record stays in place; only the license link is cleared.
lt: Pašalina „Editoria11y“ CSA licenciją iš kiekvienos tinklo svetainės. Kiekvienos svetainės įdiegimo įrašas išlieka; išvalomas tik licencijos siejimas.

en: Reports will still be available on the WordPress admin dashboard.
lt: Ataskaitos vis tiek bus pasiekiamos „WordPress“ administratoriaus valdymo skydelyje.

en: Resetting…
lt: Atstatoma…

en: Results not recorded
lt: Rezultatai neįrašyti

en: Resume crawl
lt: Atnaujinti skanavimą

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Retry failed sites
lt: Bandyti iš naujo nepavykusias svetaines

en: Return to the network rules list
lt: Grįžti prie tinklo taisyklių sąrašo

en: Return to the rules list
lt: Grįžti prie taisrules sąrašo

en: Right
lt: Dešinė

en: Roles that will see developer alerts
lt: Vaidmenys, kurie matys programuotojų įspėjimus

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Rules defined here apply to every site on the network. Locked rules cannot be disabled per-site.
lt: Čia apibrėžtos taisyklės taikomos kiekvienai tinklo svetainei. Užrakintų taisyklių negalima išjungti atskirai kiekvienoje svetainėje.

en: Run update now
lt: Paleisti atnaujinimą dabar

en: SDK _deactivate_license() method unavailable.
lt: SDK _deactivate_license() metodas nepasiekiamas.

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save network defaults
lt: Išsaugoti tinklo numatytąsias reikšmes

en: Save rule
lt: Išsaugoti taisyklę

en: Saving the form now will restart propagation with the new settings.
lt: Išsaugojus formą dabar, platinimas prasidės iš naujo su naujais nustatymais.

en: Select by attributes
lt: Pasirinkti pagal atributus

en: Select by text
lt: Pasirinkti pagal tekstą

en: Selectors you add are appended to the built-in list, which is always ignored: %s
lt: Jūsų pridėti selektoriai yra papildomi prie įtaisytojo sąrašo, kuris visada ignoruojamas: %s

en: Set to "anywhere" if changes are being missed; set to "do not watch" if you notice performance issues.
lt: Nustatykite „bet kur“, jei pakeitimai nepastebimi; nustatykite „nestebėti“, jei pastebite našumo problemų.

en: Set to the number of other themes or plugins that will be injecting custom result JS events. Editoria11y will wait until it receives this number of <code>ed11yResume</code> notifications before showing results.
lt: Nustatykite kitų temų ar įskiepių, kurie įterps pasirinktus JS rezultatų įvykius, skaičių. „Editoria11y“ lauks, kol gaus tiek <code>ed11yResume</code> pranešimų, ir tik tada rodys rezultatus.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shift panel position if it overlaps these elements
lt: Perkelti skydelio padėtį, jei jis persidengia su šiais elementais

en: Should this bold text be a heading?
lt: Ar šis paryškintas tekstas turėtų būti antraštė?

en: Should this have list formatting?
lt: Ar tam reikia sąrašo formatavimo?

en: Should this quote be a heading?
lt: Ar ši citata turėtų būti antraštė?

en: Show to
lt: Rodyti

en: Showing %1$d of %2$d matching page.
lt: Rodoma %1$d iš %2$d atitikčių puslapio.

en: Showing %1$d of %2$d matching pages.
lt: Rodoma %1$d iš %2$d atitikčių puslapio.

en: Sometimes buttons get drawn and visually truncated outside the bounds of a positioned element. Provide a selector list.
lt: Kartais mygtukai nupiešiami ir vizualiai apkarpomi už pozicionuoto elemento ribų. Nurodykite selektorių sąrašą.

en: Sort by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Source
lt: Šaltinis

en: Specific elements and combinations
lt: Konkrečios dalys ir kombinacijos

en: Specify regions to check
lt: Nurodyti tikrintinas sritis

en: Start crawling
lt: Pradėti skanavimą

en: Start minimized
lt: Pradėti sumažintą

en: Start open if there are any alerts
lt: Atidaryti, jei yra bet kokių įspėjimų

en: Start open if there are new alerts
lt: Atidaryti, jei yra naujų įspėjimų

en: Starting…
lt: Pradedama…

en: Status
lt: Būsena

en: Strings in links that indicate new tabs
lt: Nuorodų eilutės, nurodančios naujus skirtukus

en: Submit a support request
lt: Pateikti pagalbos užklausą

en: Support contacts
lt: Pagalbos kontaktai

en: Support the project
lt: Paremkite projektą

en: Syncing results to reports
lt: Rezultatų sinchronizavimas su ataskaitomis

en: Syncing test results is required for the issue dashboard, dismissal dashboard, and "mark OK" buttons.
lt: Testų rezultatų sinchronizavimas reikalingas problemų valdymo skydeliui, atšaukimų skydeliui ir mygtukams „pažymėti kaip gerai“.

en: Tabindex overrides interrupt the focus order
lt: Tabindex perėjimai sutrikdo fokusavimo tvarką

en: Tables
lt: Lentelės

en: Test
lt: Testas

en: Test grouping ID
lt: Testų grupės ID

en: Test grouping ID "%s" is reserved by the v3 migration drop list and cannot be used.
lt: Testų grupės ID „%s“ yra rezervuotas v3 migracijos sąraše, todėl jo negalima naudoti.

en: Test grouping ID is required.
lt: Reikalingas testų grupės ID.

en: Test grouping ID may only contain letters, digits, and underscores.
lt: Testų grupės ID gali skirtis tik raidėmis, skaitmenimis ir brūkšnėmis.

en: Tests + roles assignment
lt: Testų ir vaidmenų priskyrimas

en: Tests by group
lt: Testai pagal grupes

en: Text content
lt: Teksto turinys

en: Text does not have enough contrast to be easily legible
lt: Teksto kontrastas per mažas, kad būtų lengva skaityti

en: Text formatting
lt: Teksto formatavimas

en: Text is too small
lt: Tekstas per mažas

en: The "tests + roles assignment" propagation setting under "Modify content tests" above also governs the template-test selection — both are stored together.
lt: Platinimo nustatymas „Testų ir vaidmenų priskyrimas“ skiltyje „Keisti turinio testus“ aukščiau taip pat valdo šablonų testų pasirinkimą — abu saugomi kartu.

en: The Community Supported Add-ons (CSA) project fills the gap: project members support the development of the Editoria11y library, its CMS plugins, and the CSA suite: a rapidly growing set of quality assurance tools that provide similar functionality to commercial products, open-source and on-prem. In return, they get access to premium features and support.
lt: Bendruomenės palaikomų priedų (CSA) projektas užpildo šią spragą: projekto nariai prisideda prie „Editoria11y“ bibliotekos, jos TVS įskiepių ir CSA paketo kūrimo — sparčiai augančio kokybės kontrolės įrankių rinkinio, teikiančio panašų funkcionalumą kaip komerciniai, atvirojo kodo ir vietoje diegiami (on-prem) produktai. Už tai jie gauna prieigą prie premium funkcijų ir palaikymo.

en: The button style link is missing its URL.
lt: Mygtuko stiliaus nuorodai trūksta URL.

en: The crawler is a CSA feature. Activate CSA to schedule sitewide accessibility scans across posts, pages, and custom post types.
lt: Skanorius yra CSA funkcija. Įjunkite CSA, kad galėtumėte suplanuoti visos svetainės prieinamumo skanavimą įrašams, puslapiams ir pritaikytiems įrašų tipams.

en: The crawler is a premium feature.
lt: Skanorius (crawler) yra mokama funkcija.

en: The dashboard ignores most parameters: results for both /news?f=1 and /news?f=2 will show up as just /news. Provide a comma-separated list of parameters that are meaningful and should appear as separate pages in results.
lt: Valdymo skydelis ignoruoja daugumą parametrų: tiek /news?f=1, tiek /news?f=2 rezultatai bus rodomi kaip /news. Nurodykite kableliais atskirtą parametrų sąrašą, kurie yra prasmingai atskiri ir turėtų rodytis kaip atskiri puslapiai rezultatuose.

en: The default is <code>main</code> or <code>body</code>, depending on theme.
lt: Numatytasis yra <code>main</code> arba <code>body</code>, priklausomai nuo temos.

en: The first heading on this page is a subheading
lt: Pirmoji šio puslapio antraštė yra žemesnio lygio

en: The highest heading level should be H3.
lt: Aukščiausias antraštės lygis turėtų būti H3.

en: The highest heading level should be H4.
lt: Aukščiausias antraštės lygis turėtų būti H4.

en: The purpose of this link is visually hidden
lt: Šios nuorodos paskirtis yra vizualiai paslėpta

en: Theme JS will handle revealing hidden tooltips inside these containers
lt: Temos JS tvarkys paslėptų patarimų atskleidimą šiuose konteineriuose

en: Theme and plugin compatibility
lt: Temos ir įskiepių suderinamumas

en: These parts of the page will be ignored entirely.
lt: Šios puslapio dalys bus visiškai ignoruojamos.

en: These sets contain elements that match your check area and skip over configuration.
lt: Šie rinkiniai turi elementus, kurie atitinka jūsų patikros zoną ir apsaugo nuo konfigūracijos klaidų.

en: These tests detect issues content editors can fix. Checks can be individually turned off; sites with CSA licenses can split tests between roles.
lt: Šie testai aptinka problemas, kurias turinio redaktoriai gali ištaisyti. Patikrinimus galima atskirai išjungti; svetainės su CSA licencijomis gali paskirstyti testus pagal vaidmenis.

en: These tests detect issues that usually need theme or plugin changes to fix, and are part of the CSA license for site administrators and developers.
lt: Šie testai aptinka problemas, kurias paprastai reikia ištaisyti pakeičiant temą arba įskiepį; jie yra CSA licencijos dalis, skirta svetainės administratoriams ir programuotojams.

en: This alt text appears to be in a different language
lt: Atrodo, kad šis alternatyvusis tekstas yra kita kalba

en: This alt text is a filename, not a description
lt: Šis alternatyvusis tekstas yra failo pavadinimas, o ne aprašymas

en: This alt text is unpronounceable
lt: Šio alternatyvaus teksto neįmanoma ištarti

en: This alt text may be a placeholder
lt: Šis alternatyvusis tekstas gali būti tik vietaženklis

en: This button is unpronounceable
lt: Šio mygtuko neįmanoma ištarti

en: This captioned image has no alt text
lt: Šiam vaizdui su antrašte trūksta alternatyvaus teksto

en: This content appears to be in a different language
lt: Atrodo, kad šis turinys yra kita kalba

en: This custom input field is missing a label
lt: Šiam pasirinktiniam įvesties laukui trūksta žymės

en: This element cannot be described by screen readers
lt: Ekrano skaitytuvai negali aprašyti šio elemento

en: This header cell needs text
lt: Šiame antraštės langelyje reikia teksto

en: This heading has no text
lt: Ši antraštė neturi teksto

en: This heading is tagged at the wrong level
lt: Ši antraštė pažymėta neteisingu lygiu

en: This heading is unpronounceable
lt: Šios antraštės neįmanoma ištarti

en: This image input is missing alt text
lt: Šiam vaizdo įvesties laukui trūksta alternatyvaus teksto

en: This image is used as a heading, so it needs alt text
lt: Šis vaizdas naudojamas kaip antraštė, todėl jam reikia alternatyvaus teksto

en: This input has an empty label
lt: Šio įvesties lauko žymuo yra tuščias

en: This input is not connected to a label
lt: Šis įvesties laukas nesusietas su žymeniu

en: This is a <strong>contribute what you can</strong> "farmshare" model. The Editoria11y LLC site has options for %s, options to contribute as a coder or tester instead, and options for cross-platform and unlimited-site licenses.
lt: Tai <strong>prisidėkite, kiek galite</strong> modelis. „Editoria11y LLC“ svetainėje rasite parinktis (%s), galimybę prisidėti kaip programuotojui ar testuotojui, taip pat parinktis kelioms platformoms ir neribotam svetainių skaičiui skirtoms licencijoms.

en: This is easier to configure than specifying components, but may slow test runs on very complicated pages.
lt: Tai lengviau konfigūruoti nei nurodyti konkrečius komponentus, tačiau gali lėtinti testų vykdymą labai sudėtinguose puslapiuose.

en: This link contains no words
lt: Šioje nuorodoje nėra žodžių

en: This link has a tooltip with the same text as the link
lt: Šioje nuorodoje yra patarimas su tokiu pačiu tekstu kaip nuorodoje

en: This link is unpronounceable
lt: Šios nuorodos neįmanoma ištarti

en: This link needs a label
lt: Šiai nuorodai reikia žymens

en: This link only contains generic words
lt: Šioje nuorodoje yra tik bendrieji žodžiai

en: This link target may be invalid
lt: Šios nuorodos paskirtis gali būti netinkama

en: This linked alt might not be clear and concise
lt: Šis susieto vaizdo alternatyvusis tekstas gali būti neaiškus ir neglaustas

en: This linked alt text may be a placeholder
lt: Šis susieto vaizdo alternatyvusis tekstas gali būti tik vietaženklis

en: This linked image needs alt text
lt: Šiam susietam vaizdui reikia alternatyvaus teksto

en: This page is missing a Heading 1
lt: Šiame puslapyje trūksta 1 lygio antraštės

en: This rule is locked by the network admin and cannot be disabled per-site.
lt: Ši taisyklė yra užrakinta tinklo administratoriaus ir negali būti išjungta atskirai kiekvienoje svetainėje.

en: This site
lt: Ši svetainė

en: This site has the community-supported "CSA" version of Editoria11y installed rather than the %s.
lt: Šioje svetainėje įdiegta bendruomenės palaikoma „CSA“ Editoria11y versija, o ne %s.

en: This site is running the free version of Editoria11y from WordPress.org. The community-supported (CSA) features are not active.
lt: Šioje svetainėje veikia nemokama „Editoria11y“ versija iš WordPress.org. Bendruomenės palaikomos (CSA) funkcijos yra neaktyvios.

en: This tab needs to remain open and in the foreground during the crawl.
lt: Skanavimo metu šis langas turi būti atidarytas ir matomas pirmame planarame.

en: This table has an invalid headers attribute
lt: Šioje lentelėje yra netinkamas antraščių atributas

en: This table needs a header row and/or column
lt: Šiai lentelei reikia antraštės eilutės ir (arba) stulpelio

en: This test builder allows for simple text and attribute tests.
lt: Šis testų kūrimo įrankis leidžia atlikti paprastus tekstinius ir atributų testus.

en: Tip details
lt: Patarimo informacija

en: Tip details must contain some visible text.
lt: Patarimo išsamė turi turėti matomą tekstą.

en: Tip title
lt: Patarimo pavadinimas

en: Tip title is required.
lt: Reikalingas patarimo pavadinimas.

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To
lt: Iki

en: To activate the community-supported features and continue receiving updates, either enter your existing license key or view options for %s.
lt: Norėdami aktyvuoti bendruomenės palaikomas funkcijas ir gauti tolimesnius naujinimus, įveskite savo esamą licencijos raktą arba peržiūrėkite parinktis, kaip %s.

en: To check headings while editing, Editoria11y needs to know what the first heading level should be in each editable field. Body fields should generally be at the H2 level.
lt: Norėdamas tikrinti antraštes redagavimo metu, „Editoria11y“ turi žinoti, koks turėtų būti pirmasis antraštės lygis kiekviename redaguojamame lauke. Turinio laukai paprastai turėtų būti H2 lygyje.

en: Try deactivating and reactivating the plugin to reset config and recreate the tables, or %1$s with the information from the WordPress, Server and Database sections on your %2$s.
lt: Pabandykite išjungti ir iš naujo įjungti įskiepį, kad atstatytumėte konfigūraciją ir iš naujo sukurtumėte lenteles, arba %1$s su informacija iš „WordPress“, serverio ir duomenų bazės skilčių, esančia jūsų %2$s.

en: Type
lt: Tipas

en: Unchecked roles only see content checks.
lt: Nepažymėti vaidmenys mato tik turinio patikrinimus.

en: Unlock the community-supported features and continued updates by %s.
lt: Norėdami atrakinti bendruomenės palaikomas funkcijas ir tolimesnius naujinimus, reikia %s.

en: Unlocked
lt: Neužrakinta

en: Update failed. Please retry.
lt: Atnaujinimas nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Used to block checking on site sections or admin pages.
lt: Naudojama blokuoti tikrinimą svetainės skyriuose arba administratoriaus puslapiuose.

en: User friendly content quality assurance, plus the CSA developer suite: ~50 additional code and contrast tests, a custom test builder, role-based test configuration, and a site crawler.
lt: Patogi naudotojams turinio kokybės kontrolė, papildyta CSA programuotojų paketu: ~50 papildomų kodo ir kontrasto testų, tinkintas testų kūrimo įrankis, testų konfigūravimas pagal vaidmenis ir svetainės skanorius.

en: Video, audio, frames
lt: Vaizdo įrašai, garso įrašai, rėmeliai

en: Videos flagged as needing a manual check for captions
lt: Vaizdo įrašai, pažymėti kaip reikalaujantys rankinio subtitrų patikrinimo

en: View all issues
lt: Peržiūrėti visas problemas

en: View issues on all pages
lt: Peržiūrėti problemas visuose puslapiuose

en: Visible label does not match invisible label
lt: Matomas žymuo nesutampa su nematomu žymeniu

en: Warn users if elements might not be visible when jumping to tips
lt: Įspėti vartotojus, jei elementai gali būti nematomi pereinant prie patarimų

en: Watch for changes anywhere on the page
lt: Stebėti pakeitimus bet kurioje puslapio vietoje

en: When tip should appear
lt: Kada turi atsirasti patarimas

en: Working…
lt: Vykdoma…

en: Yes
lt: Taip

en: You changed the following settings, but their propagation dropdown is still set to "No network default" — your change would not reach any site. Set the dropdown to "Default for new sites", "Default for all sites", or "Override for all sites" — or revert the value — and save again.
lt: Pakeitėte šiuos nustatymus, tačiau jų platinimo išskleidžiamasis meniu vis dar nustatytas kaip „Nėra tinklo numatytosios reikšmės“ — jūsų pakeitimas nepasiektas jokios svetainės. Nustatykite išskleidžiamąjį meniu į „Numatytoji naujoms svetainėms“, „Numatytoji visoms svetainėms“ arba „Perrašyti visoms svetainėms“ — arba grąžinkite reikšmę — ir išsaugokite dar kartą.

en: You do not have permission to manage custom rules.
lt: Neturite leidimo valdyti pristatytas taisrules.

en: You do not have permission to use the crawler.
lt: Neturite leidimo naudoti skanoriaus.

en: Your login session expired. Reload this page to continue.
lt: Jūsų prisijungimo sesija baigėsi. Įkelkite šį puslapį iš naujo, kad galėtumėte tęsti.

en: ascending
lt: augimąja tvarka

en: becoming a supporter
lt: tapti rėmėju

en: descending
lt: nuolėtine tvarka

en: free version at WordPress.org
lt: nemokama versija WordPress.org svetainėje

en: loading...
lt: kraunama...

en: lower (or higher!) support levels
lt: žemesni (arba aukštesni!) palaikymo lygiai

en: post a bug report
lt: pateikite klaidos pranešimą

en: site health page
lt: svetainės sveikatos puslapyje

en: unknown
lt: nežinoma

en: — No network default —
lt: — Nėra tinklo numatytosios reikšmės —
