editoria11y 3.0.0 - en to et translation catalogue (582 entries)

en: "Autodetect" selects:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>
et: "Automaatne tuvastamine" valib:<br><em><code>body &gt; *:not(#wpadminbar, script, style, .ed11y-element)</code></em>

en: %1$s of %2$s sites visited (%3$s updated).
et: %1$s saiti %2$s-st külastatud (%3$s uuendatud).

en: %d minute
et: %d minut

en: %d minutes
et: %d minutit

en: %d result
et: %d tulemus

en: %d results
et: %d tulemust

en: %d second
et: %d sekund

en: %d seconds
et: %d sekundit

en: %s hour
et: %s tund

en: %s hours
et: %s tundi

en: %s pages
et: %s lehte

en: (Part of CSA suite)
et: (Osa CSA paketist)

en: (text match only)
et: (ainult tekstivastavus)

en: ...other...
et: ...muud...

en: A duplicate copy of Editoria11y Accessibility Checker (the free version) was deactivated here: Editoria11y CSA is already active and provides the same checks.
et: Editoria11y ligipääsetavuse kontroll (tasuta versioon) duplikaatkoopia deaktiveeriti siin: Editoria11y CSA on juba aktiivne ja pakub samu kontrolle.

en: A previous update attempt did not finish.
et: Eelmine uuenduse katse ei lõppenud.

en: A schema update is required.
et: Skeemi uuendus on vajalik.

en: API error.
et: API viga.

en: ARIA and focus
et: ARIA ja fookus

en: Accessibility
et: Ligipääsetavus

en: Activate a license network-wide
et: Aktiveeri litsents kogu võrgus

en: Activate on every site in this network
et: Aktiveeri kõikidel selle võrgu saitidel

en: Activated %1$d of %2$d sites.
et: Aktiveeritud %1$d saiti %2$d-st.

en: Activation API returned an unspecified error.
et: Aktiveerimise API tagastas täpsustamata vea.

en: Activation cancelled. Already-activated sites keep their license.
et: Aktiveerimine tühistati. Juba aktiveeritud saitidel säilib litsents.

en: Activation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
et: Aktiveerimine lõpetati, kuid %d saidil esines viga. Vaadake allolevat nimekirja ja proovige uuesti pärast põhjuse kõrvaldamist.

en: Activation in progress
et: Aktiveerimine on käimas

en: Active
et: Aktiivne

en: Active (enforced)
et: Aktiivne (rakendatud)

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add custom rule
et: Lisa kohandatud reegel

en: Add network custom rule
et: Lisa võrgu kohandatud reegel

en: Add or remove filetypes. Set to "false" to disable the test altogether. Providing any value will override the default.
et: Lisage või eemaldage failitüüpe. Seadke väärtuseks "false", et test täielikult välja lülitada. Mis tahes väärtuse pakkumine asendab vaikimisi seadistuse.

en: Add your first rule
et: Lisa oma esimene reegel

en: Added to the built-in detection list (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging visualizations entirely, disable that test above.
et: Lisatud sisseehitatud tuvastusloendisse (Looker/Data Studio, Tableau, Power BI, Qlik). Esitage komaga eraldatud domeenide või URL-fragmentide loend. Visualiseeringute märkimise täielikuks lõpetamiseks lülitage ülal see test välja.

en: Added to the built-in detection list (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts and other major hosts). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments. To stop flagging audio entirely, disable that test above.
et: Lisatud sisseehitatud tuvastusloendisse (SoundCloud, Simplecast, Podbean, Buzzsprout, Spotify, Apple Podcasts ja teised suuremad platvormid). Esitage komaga eraldatud domeenide või URL-fragmentide loend. Audio märkimise täielikuks lõpetamiseks lülitage ülal see test välja.

en: Added to the built-in detection list (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard and generic video URLs). Provide a comma-separated list of domains or URL fragments, e.g. yuja.com. To stop flagging videos entirely, disable that test above.
et: Lisatud sisseehitatud tuvastusloendisse (YouTube, Vimeo, Panopto, Wistia, Dailymotion, Brightcove, Vidyard ja tavapärased video URL-id). Esitage komaga eraldatud domeenide või URL-fragmentide loend, nt yuja.com. Videote märkimise täielikuks lõpetamiseks lülitage ülal see test välja.

en: Admin label for the configuration page
et: Administraatori silt konfigureerimislehe jaoks

en: Admin label is required.
et: Administraatori silt on kohustuslik.

en: Advanced settings
et: Täpsemad seaded

en: Alert
et: Hoiatus

en: Alert content
et: Hoiatuse sisu

en: Alert report: "%s"
et: Hoiatusaruanne: „%s“

en: Alert type
et: Hoiatuse tüüp

en: Alert type must be Error or Manual check.
et: Hoiatuse tüüp peab olema Viga või Manuaalne kontroll.

en: Alert types
et: Hoiatuste tüübid

en: Alerts
et: Hoiatused

en: Alerts by page
et: Hoiatused lehe järgi

en: Alerts dismissed by
et: Hoiatused, mille sulges

en: Alerts dismissed by %s
et: Hoiatused, mille sulges %s

en: Alerts in these regions will be shown to both developers and editors. One selector per line.
et: Nendes piirkondades olevaid hoiatusi näevad nii arendajad kui toimetajad. Üks valija rea kohta.

en: Alerts on pages created by %s
et: Hoiatused %s poolt loodud lehtedel

en: Alerts on pages created by author
et: Hoiatused autori poolt loodud lehtedel

en: Alerts on pages of type "%s"
et: Hoiatused tüüpi "%s" lehtedel

en: All custom rules
et: Kõik kohandatud reeglid

en: All elements
et: Kõik elemendid

en: All network rules
et: Kõik võrgureeglid

en: All text elements: Headings, Paragraphs, Blockquotes and Lists
et: Kõik tekstielemendid: Pealkirjad, lõigud, laused ja loendid

en: Alt text should not be the same as caption text
et: Alternatiivtekst ei tohiks olla sama kui pildiallkiri

en: Alt text used as a link should not be a URL
et: Lingina kasutatav alternatiivtekst ei tohiks olla URL

en: Always start open
et: Alusta alati avatud

en: An activation run is already in progress.
et: Aktiveerimine on juba käimas.

en: An unknown error occurred.
et: Tekkis tundmatu viga.

en: Any
et: Kõik

en: Apply all the tests and role assignments below to
et: Rakenda kõik allpool olevad testid ja rollide määramine järgmisele

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Are the symbols or emoji in this link meaningful?
et: Kas selles lingis olevad sümbolid või emojid on tähenduslikud?

en: Are there redundant words in this alt text?
et: Kas selles alternatiivtekstis on üleliigseid sõnu?

en: Assertiveness
et: Teatamisaktiivsus

en: At least one rule criterion is required: a filter selector OR one or more include-text strings.
et: Vajalik on vähemalt üks reegli kriteerium: filtri valija VÕI üks või mitu tekstistringi.

en: Attributes on tag (e.g. href and src)
et: Atribuudid sildil (nt href ja src)

en: Audio flagged as needing a manual check for transcripts
et: Audio, mis vajab manuaalset kontrolli transkriptide osas

en: Author
et: Autor

en: Auto-detect any Web components
et: Kõigi veebikomponentide automaatne tuvastamine

en: Autodetect
et: Automaatne tuvastamine

en: Back
et: Tagasi

en: Back to dashboard
et: Tagasi juhtpaneelile

en: Background data update is in progress. Click below to drive it to completion now.
et: Taustal toimub andmete uuendamine. Vajutage allpool, et see kohe lõpule viia.

en: Background licensing tasks run slowly via WP-Cron; leave this page open to run a batch every 15 seconds.
et: Litsentsimisega seotud taustatoimingud toimuvad WP-Croni kaudu aeglaselt; hoidke see leht avatuna, et käivitada partii iga 15 sekundi järel.

en: Body fields are preceded by an H1 (the post or page title), so their highest heading level should be H2.
et: Tekstiväljadele eelneb H1 (postituse või lehe pealkiri), seega peaks nende kõrgeim pealkirja tase olema H2.

en: Broken same-page link
et: Katkine lehesisene link

en: Browsers pause API operations in background tabs.
et: Brauserid peatavad API toimingud taustakaartidel.

en: Button has an invalid ARIA label
et: Nupul on vigane ARIA-silt

en: Button is missing an accessible label
et: Nupul puudub ligipääsetav silt

en: Button name repeats the word "button"
et: Nupu nimi kordab sõna „nupp“

en: By
et: Poolt

en: By default both admins and editors can view reports.
et: Vaikimisi saavad nii administraatorid kui toimetajad aruandeid vaadata.

en: Can this alt text be shorter?
et: Kas seda alternatiivteksti saab lühemaks teha?

en: Can this heading be shorter?
et: Kas seda pealkirja saab lühemaks teha?

en: Can this linked alt text be shorter?
et: Kas seda lingitud alternatiivteksti saab lühemaks teha?

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancelled
et: Tühistatud

en: Cancelling…
et: Tühistamine…

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Check inside these specific Web components
et: Kontrollige nende konkreetsete Web-komponentide sisu

en: Check the %s for roadmap proposals and discussions.
et: Teekaardi ettepanekute ja arutelude jaoks vaadake %s.

en: Checker mode for content roles
et: Kontrollirežiim sisu rollide jaoks

en: Checker mode for developer roles
et: Kontrollirežiim arendaja rollide jaoks

en: Checker mode inside editor
et: Kontrollirežiim redaktoris

en: Checking schema state…
et: Skeemi oleku kontrollimine…

en: Choose when the control panel should open and show inline tips. "Start open if there are any alerts" is recommended, as it helps tips get noticed over time.
et: Valige, millal juhtpaneel peaks avanema ja kuvama tekstisiseseid vihjeid. Soovitatav on „Ava automaatselt, kui on mingeid hoiatusi“, kuna see aitab vihjetel aja jooksul märgatuks saada.

en: Choose whether to show inline tips while editing post and page content. The checker always hides while editing templates and layouts.
et: Valige, kas kuvada tekstisiseseid vihjeid postituste ja lehtede sisu redigeerimisel. Kontrollija peidetakse alati mallide ja paigutuste redigeerimisel.

en: Comma-separated selectors for competing widgets, e.g. .interface-interface-skeleton__sidebar.
et: Komaeraldusega valijad konkureerivate vidinate jaoks, nt .interface-interface-skeleton__sidebar.

en: Common choices
et: Levinumad valikud

en: Configuration Guide
et: Konfigureerimise juhend

en: Contact Editoria11y
et: Võta Editoria11y-ga ühendust

en: Content alerts
et: Sisuhoiatused

en: Content headings should not be used inside tables
et: Sisupealkirju ei tohiks kasutada tabelite sees

en: Content type
et: Sisutüüp

en: Contrast
et: Kontrast

en: Could not load the page list. Reload this page to retry; if the problem persists, your login session may have expired.
et: Lehtede loendit ei saanud laadida. Laadi see leht uuesti, et proovida veel kord; kui probleem püsib, võib sinu sisselogimisseanss olla aegunud.

en: Count
et: Arv

en: Crawl delay
et: Roomamise viive

en: Crawl preview
et: Roomamise eelvaade

en: Crawler
et: Roomaja

en: Create rule
et: Loo reegel

en: Current
et: Praegune

en: Custom Rules
et: Kohandatud reeglid

en: Custom rule deleted.
et: Kohandatud reegel kustutati.

en: Custom rule not found
et: Kohandatud reeglit ei leitud

en: Custom rule saved.
et: Kohandatud reegel salvestati.

en: Custom rules
et: Kohandatud reeglid

en: Custom rules (CSA)
et: Kohandatud reeglid (CSA)

en: Custom rules are a CSA feature. Activate CSA to add and edit rules; existing rules remain stored and become editable again on reactivation.
et: Kohandatud reeglid on CSA funktsioon. Aktiveerige CSA, et lisada ja muuta reegleid; olemasolevad reeglid jäävad salvestetuks ja muutuvad uuesti redigeeritavaks pärast taasaktiveerimist.

en: Custom rules let CSA admins register additional accessibility tests with their own selectors, labels, and tip content. Activate CSA to manage them here.
et: Kohandatud reeglid võimaldavad CSA administraatoritel registreerida täiendavaid ligipääsetavuse teste oma valijate, siltide ja soovituste sisuga. Aktiveerige CSA, et neid siin hallata.

en: DISABLE_WP_CRON is enabled on this site. The activation worker depends on WP-Cron firing — make sure your system cron is hitting wp-cron.php, or activation will not progress.
et: DISABLE_WP_CRON on sellel saidil lubatud. Aktiveerimistöötaja sõltub WP-Croni käivitamisest — veenduge, et teie süsteemi cron käivitab wp-cron.php, vastasel juhul aktiveerimine ei edene.

en: Database update complete.
et: Andmebaasi uuendus on valmis.

en: Date created
et: Loomiskuupäev

en: Date modified
et: Muutmise kuupäev

en: Deactivate license network-wide
et: Deaktiveeri litsents kogu võrgus

en: Deactivate licenses network-wide
et: Deaktiveeri litsents kogu võrgus

en: Deactivate the Editoria11y CSA license on every site in this network? Each site's license slot will be returned to your Freemius account.
et: Kas deaktiveerida Editoria11y CSA litsents kõikidel selle võrgu saitidel? Iga saidi litsentsikoht tagastatakse teie Freemius kontole.

en: Deactivated %1$d of %2$d sites.
et: Deaktiveeritud %1$d saiti %2$d-st.

en: Deactivation API call did not clear the install license.
et: Deaktiveerimise API-kutse ei kustutanud installi litsentsi.

en: Deactivation cancelled. Already-deactivated sites stay deactivated.
et: Deaktiveerimine tühistati. Juba deaktiveeritud saidid jäävad deaktiveerituks.

en: Deactivation finished with %d sites in error. Review the list below and retry once the cause is fixed.
et: Deaktiveerimine lõpetati, kuid %d saidil esines viga. Vaadake allolevat nimekirja ja proovige uuesti pärast põhjuse kõrvaldamist.

en: Deactivation in progress
et: Deaktiveerimine on käimas

en: Default for all sites (skip custom values)
et: Vaikimisi kõikidele saitidele (jäta kohandatud väärtused vahele)

en: Default for new sites
et: Vaikimisi uutele saitidele

en: Defaults
et: Vaikimisi seaded

en: Define the parts of each page Editoria11y checks. Activating CSA unlocks an additional "developer area" superset that runs more checks and routes alerts to the roles you choose.
et: Määra iga lehe osad, mida Editoria11y kontrollib. CSA aktiveerimine avab täiendava „arendaja ala“ ülemhulga, mis teeb rohkem kontrolle ja suunab hoiatused valitud rollidele.

en: Define your own accessibility tests. Each rule pairs a CSS selector with a tip shown to users; rules ship over the cached static config alongside the built-in test catalog.
et: Määra oma ligipääsetavuse testid. Iga reegel seob CSS valija kasutajatele kuvatava soovitusega; reeglid saadetakse koos vahemällu salvestatud staatilise konfiguratsiooniga koos sisseehitatud testikataloogiga.

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete this custom rule?
et: Kas kustutada see kohandatud reegel?

en: Delete this network rule? Every site on the network will stop receiving it.
et: Kas kustutada see võrgureegel? Kõik võrgu saidid lakkavad seda saamast.

en: Detected
et: Avastatud

en: Detected on
et: Avastatud

en: Detecting dynamic and shadow content
et: Dünaamilise ja vari-sisu tuvastamine

en: Dev alerts
et: Arendaja hoiatused

en: Developer alerts
et: Arendaja hoiatused

en: Developer roles
et: Arendaja rollid

en: Developer scan area
et: Arendaja skannimisala

en: Developers only
et: Ainult arendajad

en: Did you mean a different language code?
et: Kas mõtlesid mõnda teist keelekoodi?

en: Disable on this site
et: Keela sellel saidil

en: Disable sync altogether
et: Lülitage sünkroonimine täielikult välja

en: Disabled
et: Deaktiveeritud

en: Disabled in network defaults
et: Võrgu vaikimisi seadetes keelatud

en: Disabled on this site
et: Sellel saidil keelatud

en: Disabled rules stay in network storage but are not sent to any site.
et: Keelatud reeglid jäävad võrgu salvestusruumi, kuid neid ei saadeta ühelegi saidile.

en: Disabled rules stay in storage but are not sent to the browser.
et: Keelatud reeglid jäävad salvestusse, kuid neid ei saadeta brauserisse.

en: Dismiss key
et: Eemaldamise võti

en: Dismiss key must be Text content or Attributes.
et: Sulgemise võti peab olema Tekstsisu või Atribuudid.

en: Dismissals
et: Sulgemised

en: Dismissed alert
et: Suletud hoiatus

en: Do not check contrast for these elements
et: Ärge kontrollige nende elementide kontrastsust

en: Do not check for any errors inside these elements
et: Ärge kontrollige nende elementide sees vigu

en: Do not check for content errors inside these elements
et: Ärge kontrollige nende elementide sees sisuvigu

en: Do not check on pages with these elements
et: Ärge kontrollige lehti, millel on need elemendid

en: Do not justify text
et: Ära kasuta rööpjoondust

en: Do not use sub/superscript as visual formatting
et: Ära kasuta ala- ega ülaindeksit visuaalse vorminduse vahendina

en: Do not watch for changes
et: Ärge jälgige muudatusi

en: Does this alt text describe the link or the image?
et: Kas see alternatiivtekst kirjeldab linki või pilti?

en: Does this alt text make sense as part of this link?
et: Kas see alternatiivtekst on selle lingi osana mõistetav?

en: Does this audio have a transcript?
et: Kas sellel helil on transkriptsioon?

en: Does this graphic or icon have enough contrast?
et: Kas sellel graafikal või ikoonil on piisav kontrast?

en: Does this image's alt describe the image or the link?
et: Kas see pildi alternatiivtekst kirjeldab pilti või linki?

en: Does this link open a new tab without warning?
et: Kas see link avab uue vahekaardi ilma hoiatuseta?

en: Does this linked image need a description?
et: Kas see lingitud pilt vajab kirjeldust?

en: Does this placeholder text have enough contrast?
et: Kas kohatäite tekstil on piisav kontrast?

en: Does this text have enough contrast?
et: Kas sellel tekstil on piisav kontrast?

en: Don't flag elements if they contain any of these words or phrases. E.g., a link to a development server is ok if it contains "dev." One per line.
et: Ära märgi elemente, kui need sisaldavad mõnda neist sõnadest või fraasidest. Nt link arendusserverile on sobiv, kui see sisaldab „dev.“ Üks rida kohta.

en: Don't show edit links on tips in these containers
et: Ärge näita redigeerimislinke nende konteinerite vihjetel

en: Done
et: Valmis

en: Download results as CSV
et: Laadi tulemused CSV-vormingus alla

en: Duplicate ID attribute
et: Korduv ID-atribuut

en: Dynamically refresh if new content appears
et: Värskenda dünaamiliselt, kui ilmub uut sisu

en: Each rule pairs a CSS selector (and/or text-content match) with an alert shown to users. Rules ship over the cached static config alongside built-in tests.
et: Iga reegel ühendab CSS valija (ja/või tekstivastavuse) kasutajatele kuvatava hoiatusega. Reeglid saadetakse koos vahemällu salvestatud staatilise konfiguratsiooniga sisseehitatud testide kõrval.

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Media
et: Muuda meediat

en: Edit custom rule
et: Muuda kohandatud reeglit

en: Edit network custom rule
et: Muuda võrgu kohandatud reeglit

en: Editoria11y Accessibility Checker (CSA)
et: Editoria11y ligipääsetavuse kontroll (CSA)

en: Editoria11y Accessibility Report
et: Editoria11y ligipääsetavuse aruanne

en: Editoria11y CSA license
et: Editoria11y CSA litsents

en: Editoria11y CSA pricing
et: Editoria11y CSA hinnakiri

en: Editoria11y CSA: the loaded Freemius SDK (version %1$s) is newer than the highest tested version (%2$s). Another Freemius-using plugin on this site has bundled a newer SDK build. The network license activation page may not behave as expected; review release notes or contact support if you hit issues.
et: Editoria11y CSA: laaditud Freemius SDK (versioon %1$s) on uuem kui kõrgeim testitud versioon (%2$s). Mõni teine Freemius SDK-d kasutav plugin sellel saidil on lisanud uuema SDK versiooni. Võrgu litsentsi aktiveerimise leht ei pruugi käituda ootuspäraselt; vaadake väljalaskemärkmeid või võtke ühendust toega, kui tekib probleeme.

en: Editoria11y Crawler
et: Editoria11y Roomaja

en: Editoria11y Custom Rules
et: Editoria11y kohandatud reeglid

en: Editoria11y Drupal issue queue
et: Editoria11y Drupali probleemide järjekord

en: Editoria11y Library issue queue
et: Editoria11y teegi probleemide järjekord

en: Editoria11y License & Account
et: Editoria11y litsents ja konto

en: Editoria11y Settings
et: Editoria11y seaded

en: Editoria11y WordPress issue queue
et: Editoria11y WordPressi probleemide järjekord

en: Editoria11y database tables are missing.
et: Editoria11y andmebaasi tabelid puuduvad.

en: Editoria11y database update
et: Editoria11y andmebaasi uuendus

en: Editoria11y database update did not complete; the crawler is paused until an administrator retries the update.
et: Editoria11y andmebaasi uuendus ei lõppenud; roomaja on peatatud, kuni administraator uuenduse uuesti käivitab.

en: Editoria11y database update did not complete; the dashboard is paused until an administrator retries the update.
et: Editoria11y andmebaasi uuendus ei lõppenud; juhtpaneel on peatatud, kuni administraator uuenduse uuesti käivitab.

en: Editoria11y database update did not complete; writes are paused until an administrator retries the update.
et: Editoria11y andmebaasi uuendus ei lõppenud; kirjutamine on peatatud, kuni administraator uuenduse uuesti käivitab.

en: Editoria11y database update encountered an error during finalization.
et: Editoria11y andmebaasi uuendamisel tekkis viga lõpetamise faasis.

en: Editoria11y database update failed and writes are paused.
et: Editoria11y andmebaasi uuendus ebaõnnestus ja kirjutamine on peatatud.

en: Editoria11y default or locked network settings
et: Editoria11y vaikimisi või lukustatud võrgu seaded

en: Editoria11y defaults
et: Editoria11y vaikimisi seaded

en: Editoria11y detects hidden tooltips and warns the user when they try to jump to them from the panel. For elements on this list, Editoria11y will dispatch a JS event instead of a warning, so custom JS in your theme can first reveal the hidden tip (e.g., open an accordion or tab panel).
et: Editoria11y tuvastab peidetud tööriistanäpunäited ja hoiatab kasutajat, kui ta püüab paneelist nendele hüpata. Selle nimekirjas olevate elementide puhul saadab Editoria11y hoiatuse asemel JS-sündmuse, nii et teie teema kohandatud JS saab esmalt peidetud näpunäite avada (nt avada akordioni või vahekaardipaneeli).

en: Editoria11y is missing its vendored dependencies. Run "composer install" inside the plugin directory or reinstall the plugin from a complete release archive.
et: Editoria11y-lt puuduvad vajalikud sõltuvused. Käivitage plugini kataloogis "composer install" või installige plugin uuesti täielikust versioonist.

en: Editoria11y is not, however, free to develop or support.
et: Editoria11y arendamine ja toetamine ei ole seevastu tasuta.

en: Editoria11y is updating existing dismissal records in the background.
et: Editoria11y uuendab olemasolevaid sulgemise kirjeid taustal.

en: Editoria11y library forums
et: Editoria11y teegi foorumid

en: Editoria11y license
et: Editoria11y litsents

en: Editoria11y needs to update its database tables.
et: Editoria11y peab uuendama oma andmebaasi tabeleid.

en: Editoria11y network custom rules
et: Editoria11y võrgu kohandatud reeglid

en: Editoria11y network licenses are activated from a dedicated page that walks every site in the network in cron-driven batches. This avoids the SDK's 1,000-site limit and keeps the page responsive on large multisites.
et: Editoria11y võrgulitsentsid aktiveeritakse eraldi lehelt, mis töötleb kõiki võrgu saite cron-juhitud partiidena. See väldib SDK 1000 saidi piirangut ja hoiab lehe reageerivana suurtel multisaitidel.

en: Editoria11y promotes accessibility in a unique way. Its tools are highly effective at helping non-technical authors prepare content that can be enjoyed equally by disabled Web users. We consider this a public good, so <strong>Editoria11y will always be free to use</strong>.
et: Editoria11y edendab ligipääsetavust unikaalsel moel. Selle tööriistad aitavad väga tõhusalt tehnikakauge taustaga autoritel koostada sisu, mida saavad võrdselt nautida ka puuetega veebikasutajad. Peame seda avalikuks hüveks, mistõttu on <strong>Editoria11y kasutamine alati tasuta</strong>.

en: Editoria11y reports populate and update in real time as editors work, so a manual crawl is generally only helpful when first installing the plugin or after making major theme or configuration changes.
et: Editoria11y aruanded täidenduvad ja uuenduvad reaalajas, nii et manuaalne kontroll on tavaliselt kasulik ainult plugini esimesel korral installimisel või pärast olulisi teema või konfiguratsiooni muudatusi.

en: Editoria11y theme
et: Editoria11y teema

en: Element set "%s" is not one of the recognized element categories.
et: Elementide komplekt "%s" ei kuulu tuntud kategooriate hulka.

en: Elements
et: Elementid

en: Elements to check
et: Kontrollitavad elemendid

en: Elements with overflow hidden
et: Elemendid, mille overflow on peidetud

en: Embedded iframes need manual checks
et: Manustatud iframe-elemendid vajavad käsitsi kontrollimist

en: Embeds flagged as needing manual review
et: Manuaalset kontrolli vajavad manustatud elemendid (embeds)

en: Empty button-style link
et: Tühi nupustiilis link

en: Empty link
et: Tühi link

en: Enable on this site
et: Luba sellel saidil

en: Error
et: Viga

en: Error:
et: Viga:

en: Errors
et: Vead

en: Errors in these elements should only be shown to developers
et: Nende elementide vead on nähtavad ainult arendajatele

en: Errors: %s (most recent retained). Check server logs for details.
et: Vead: %s (viimane säilitatud). Üksikasjade saamiseks vaadake serveri logisid.

en: Estimated %s remaining.
et: Hinnanguliselt jäänud: %s.

en: Estimated time: %s
et: Hinnanguline aeg: %s

en: Every fifteen minutes (Editoria11y license watchdog)
et: Iga 15 minuti järel (Editoria11y litsentsivalvur)

en: Every five minutes (Editoria11y rehash)
et: Iga 5 minuti järel (Editoria11y rehash)

en: Everyone
et: Kõik

en: Exclude elements that match this text
et: Väldi elemente, mis vastavad selle tekstile

en: Exclude elements that show unhelpful, repetitive, or inaccurate alerts.
et: Väldi elemente, mis näitavad ebavajalikke, korduvaid või ebatäpseid hoiatusi.

en: Filter by
et: Filtreeri järgi

en: Filter selector has an unclosed quote, bracket, or parenthesis. The browser would reject it and skip every custom rule on the page.
et: Filtri valijas on sulgemata jutumärk, sulg või ümarsulg. Brauser lükkaks selle tagasi ja jätaks kõik selle lehe kohandatud reeglid vahele.

en: Filter selector looks like a CSS rule block, not a selector. Remove the curly braces.
et: Filtri valija näib olevat CSS reegliplokk, mitte valija. Eemaldage loogelised sulud.

en: Filter which pages will be crawled
et: Filtreeri, milliseid lehti roomata

en: Flag elements containing any of these text strings. One per line.
et: Märgi elemendid, mis sisaldavad mõnda neist tekstistringidest. Üks rida kohta.

en: Formal support:
et: Ametlik tugi:

en: Forms
et: Vormid

en: Frame missing "title" attribute
et: Raamil puudub atribuut „title“

en: Frame with tabindex="-1" will not be keyboard accessible.
et: Raam, millel on tabindex="-1", ei ole klaviatuuriga ligipääsetav.

en: Freemius SDK wrapper unavailable.
et: Freemius SDK ümbris pole saadaval.

en: From
et: Alates

en: From network
et: Võrgust

en: From network (locked)
et: Võrgust (lukustatud)

en: Getting started
et: Alustamine

en: Graphic or icon does not have enough contrast
et: Graafikal või ikoonil ei ole piisavat kontrasti

en: H2 level content (body content)
et: H2 taseme sisu (tekstiväli)

en: H3 level content (blocks or widgets with separate titles)
et: H3 taseme sisu (blokid või widgetid eraldi pealkirjadega)

en: H4 level content (deeply nested blocks or widgets)
et: H4 taseme sisu (sügavalt pesastatud blokid või widgetid)

en: HTML displayed in the tooltip. The provided template is optional.<br>Allowed tags: %s.
et: HTML, mis kuvatakse tööriistanäpunäites. Pakutud mall on valikuline.<br>Lubatud sildid: %s.

en: Handling tips on hidden content
et: Peidetud sisuga vihjete haldamine

en: Has alerts
et: Hoiatustega

en: Has dev alerts
et: Arendaja hoiatustega

en: Has this document been tagged for screen readers?
et: Kas see dokument on ekraanilugejate jaoks märgendatud?

en: Heading outline position of editable content
et: Redigeeritava sisu pealkirjade struktuur

en: Headings
et: Pealkirjad

en: Heads up: "Default for all sites" and "Override for all sites" overwrite a site's current value whenever that value is still an Editoria11y default or a previous network default — including a per-site value that happens to match a default. Sites where an admin has chosen a different value are left untouched. "Default for new sites" only affects sites created from now on.
et: Tähelepanu: „Vaikimisi kõikidele saitidele“ ja „Kirjuta üle kõikidel saitidel“ kirjutavad üle saidi praeguse väärtuse alati, kui see väärtus on endiselt Editoria11y vaikeväärtus või varasem võrgu vaikeväärtus — sealhulgas saidipõhine väärtus, mis juhtumisi ühtib vaikeväärtusega. Saidid, kus administraator on valinud teistsuguse väärtuse, jäetakse puutumata. „Vaikimisi uutele saitidele“ mõjutab ainult sellest hetkest alates loodavaid saite.

en: Hide reports shortcut on toggle
et: Peida aruannete otsetee lülitil

en: How dismissals are tracked. 'Text content' uses the text inside the element, 'Attributes on tag' uses its attributes (href, id, class, src).
et: Kuidas sulgemisi jälgitakse. „Tekstsisu“ kasutab elemendi sees olevat teksti, „Atribuudid sildil“ kasutab atribuute (href, id, class, src).

en: If Editoria11y is flagging things editors cannot fix, e.g., theme-generated "read more" links or social media widgets,
    				provide CSS selectors for elements you would like it to ignore. Be specific, e.g. <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>
et: Kui Editoria11y märgib asju, mida redaktorid ei saa parandada (nt teema poolt loodud "luge" lingid või sotsiaalmeedia vidinad), siis anna CSS valijad elementide jaoks, mida ta peaks ignoreerima. Ole täpne, nt <code>.read-more a, .wp-block-post-excerpt__more-link, #comments h3</code>.

en: If you are new at this, start by opening your browser's developer tools, inspecting the element you do not want flagged, and looking for unique-looking CSS selectors.
et: Kui olete selles uus, alustage brauseri arendajatööriistade avamisega, kontrollige elementi, mida te ei soovi märgistada, ja otsige unikaalseid CSS-valijaid.

en: If you need help:
et: Kui vajate abi:

en: Image in a carousel or gallery marked as decorative
et: Karussellis või galeriis olev pilt on märgitud dekoratiivseks

en: Images
et: Pildid

en: Include all parts of the page that contain your theme and content.
et: Lisa kõik lehe osad, mis sisaldavad teie teemat ja sisu.

en: Input does not provide enough contrast to be easily legible
et: Sisestusvälja kontrast ei ole piisav, et seda oleks lihtne lugeda

en: Install record not created after API call.
et: Installi kirjet ei loodud pärast API-kutset.

en: Insufficient permissions.
et: Puuduvad piisavad õigused.

en: Insufficient privileges.
et: Puuduvad piisavad õigused.

en: Invalid HTML list
et: Vigane HTML-loend

en: Invalid HTML: image has no alt attribute
et: Vigane HTML: pildil puudub alt-atribuut

en: Invalid HTML: image in link missing alt attribute
et: Vigane HTML: lingis oleval pildil puudub alt-atribuut

en: Invalid HTML: linked image missing alt attribute
et: Vigane HTML: lingitud pildil puudub alt-atribuut

en: Invalid language code
et: Vigane keelekood

en: Is there a visible label for this field?
et: Kas sellel väljal on nähtav silt?

en: Is there an alternative for this PDF?
et: Kas sellele PDF-ile on olemas alternatiiv?

en: Is this a clear and concise description of the image?
et: Kas see on pildi selge ja kokkuvõtlik kirjeldus?

en: Is this image actually meaningless?
et: Kas see pilt on tegelikult tähendusetu?

en: Is this link actually a button?
et: Kas see link on tegelikult nupp?

en: Is this reset button needed?
et: Kas see lähtestamisnupp on vajalik?

en: Is this uppercase text needed?
et: Kas see suurtähtedega tekst on vajalik?

en: Is this video accurately captioned?
et: Kas sellel videol on täpsed subtiitrid?

en: Is this visualization accessible?
et: Kas see visualiseering on ligipääsetav?

en: Issue
et: Probleem

en: Issue Queue
et: Probleemide järjekord

en: JS injected custom rules
et: JS-i lisatud kohandatud reeglid

en: JavaScript is required to use this page.
et: Selle lehe kasutamiseks on vajalik JavaScript.

en: Language tag does not match the content
et: Keelemärgend ei vasta sisule

en: Large blocks of emphasized text are harder to read
et: Suuri rõhutatud tekstiplokke on raskem lugeda

en: Lead maintainer %1$s can usually be found on Slack for informal support, configuration tips and debugging any time the sun is up in the western hemisphere in %2$s, %3$s, %4$s and %5$s.
et: Peahooldaja %1$s on tavaliselt leitav Slackis mitteametliku toe, seadistusnõuannete ja silumise jaoks igal ajal, mil Lääne poolkeral on veel valge, kanalites %2$s, %3$s, %4$s ja %5$s.

en: Left
et: Vasakule

en: Letters, numbers and underscores only.<br>Rules that share an ID will be grouped on dashboard reports.
et: Ainult tähed, numbrid ja allkriipsud.<br>Ühise ID-ga reeglid rühmitatakse juhtpaneeli aruannetes.

en: License & Account
et: Litsents ja konto

en: License activated on every site in the network.
et: Litsents aktiveeritud kõikidel võrgu saitidel.

en: License deactivated on every site in the network.
et: Litsents deaktiveeritud kõikidel võrgu saitidel.

en: License key
et: Litsentsivõti

en: License key is no longer stored. Start a new activation.
et: Litsentsivõtit ei ole enam salvestatud. Alustage uut aktiveerimist.

en: License key is required.
et: Litsentsivõti on kohustuslik.

en: Link article titles, not DOI numbers
et: Lingi artikli pealkirjad, mitte DOI-numbrid

en: Link points to a file without warning
et: Link viitab failile ilma hoiatuseta

en: Link text should not be a URL
et: Lingi tekst ei tohiks olla URL

en: Link with invalid "aria-labelledby" attribute
et: Lingil on vigane atribuut „aria-labelledby“

en: Linked images
et: Lingitud pildid

en: Linked images need pronounceable alt text
et: Lingitud piltidel peab olema hääldatav alternatiivtekst

en: Links
et: Lingid

en: Links with the same text link to different pages
et: Sama tekstiga lingid viivad erinevatele lehtedele

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock this rule across the network
et: Lukusta see reegel kogu võrgus

en: Locked
et: Lukustatud

en: Locked by network admin
et: Lukustatud võrgu administraatori poolt

en: Locked rules are enforced on every site: per-site admins cannot disable them, and a per-site rule sharing this ID is suppressed in favor of this one. Unlocked rules can be disabled per-site.
et: Lukustatud reeglid rakendatakse igal saidil: saidi administraatorid ei saa neid keelata ja sama ID-ga saidi reegel asendatakse selle reegliga. Lukustamata reegleid saab saidi kaupa keelata.

en: Lowercase letters, digits, and underscores only. Cannot be changed after creation.
et: Ainult väiketähed, numbrid ja allkriipsud. Pärast loomist seda muuta ei saa.

en: Machine name
et: Masinnimi

en: Machine name is required.
et: Masinnimi on kohustuslik.

en: Machine name must be lowercase letters, digits, and underscores, starting with a letter.
et: Masinnimi peab koosnema ainult väiketähtedest, numbritest ja allkriipsudest ning algama tähega.

en: Manage custom rules (%d active) | Manage custom rules (%d active)
et[0]: Halda kohandatud reegleid (%d aktiivset)
et[1]: Halda kohandatud reegleid (%d aktiivset)

en: Manage network custom rules (%d defined) | Manage network custom rules (%d defined)
et[0]: Halda võrgu kohandatud reegleid (%d määratud)
et[1]: Halda võrgu kohandatud reegleid (%d määratud)

en: Managed at the network level
et: Hallatakse võrgu tasemel

en: Managed at the network level.
et: Hallatakse võrgu tasemel.

en: Manual check
et: Manuaalne kontroll

en: Manual check: link contains "click here"
et: See link sisaldab sõnu „kliki siin“

en: Manual crawl
et: Manuaalne roomamine

en: Marked
et: Märgitud

en: Match using CSS selectors.<br>Use :not() to skip elements, e.g. <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Use attribute selectors for URLs, e.g. <code>[href*=".dev/"]</code>.
et: Vali CSS valijate abil.<br>Kasuta :not() elementide välistamiseks, nt <code>:is(.check1, .check2):not(.ignore, .ignore *)</code>.<br>Kasuta URL-ide puhul atribuudivaijaid, nt <code>[href*=".dev/"]</code>.

en: Meta tag automatically refreshes page
et: Metasilt värskendab lehte automaatselt

en: Meta tag for page language missing
et: Lehe keele metasilt puudub

en: Meta tag for page title missing
et: Lehe pealkirja metasilt puudub

en: Meta tag limits how much users can enlarge text
et: Metasilt piirab teksti suurendamise võimalust

en: Meta tag prevents users from enlarging text
et: Metasilt takistab teksti suurendamist

en: Migrating dismissals: %1$d of %2$d processed.
et: Sulgemiste migreerimine: %1$d/%2$d töödeldud.

en: Modify content tests
et: Muuda sisu teste

en: Modify network license
et: Muuda võrgulitsentsi

en: Modify template tests
et: Muuda templati teste

en: Nested interactive layout components
et: Pesastatud interaktiivsed paigutuskomponendid

en: Network Super Admin
et: Võrgu superadministraator

en: Network custom rule deleted.
et: Võrgu kohandatud reegel kustutati.

en: Network custom rule saved.
et: Võrgu kohandatud reegel salvestati.

en: Network custom rules
et: Võrgu kohandatud reeglid

en: Network defaults propagated.
et: Võrgu vaikimisi seaded levitati.

en: Network defaults propagation failed.
et: Võrgu vaikimisi seadete levitamine ebaõnnestus.

en: Network defaults propagation idle.
et: Võrgu vaikimisi seadete levitamine on paus.

en: Network defaults saved.
et: Võrgu vaikimisi seaded salvestati.

en: Network defaults were not saved.
et: Võrgu vaikimisi seadeid ei salvestatud.

en: Network rule disabled on this site.
et: Võrgureegel on sellel saidil keelatud.

en: Network rule not found
et: Võrgureeglit ei leitud

en: Network rule re-enabled on this site.
et: Võrgureegel on sellel saidil taas lubatud.

en: Network-level custom rules apply to every site in the network.
et: Võrgu taseme kohandatud reeglid kehtivad kõikidele võrgu saitidele.

en: Newest first
et: Uusimad ees

en: No
et: Ei

en: No alerts
et: Ilma hoiatusteta

en: No custom rules defined yet.
et: Kohandatud reegleid pole veel määratud.

en: No dev alerts
et: Ilma arendaja hoiatusteta

en: No matching content. Adjust the filters and apply.
et: Ühtegi vastavat sisu ei leitud. Muuda filtreid ja rakenda need.

en: No matching custom rule found to delete.
et: Puudub vastav kohandatud reegel kustutamiseks.

en: No matching network rule found to delete.
et: Ühtegi vastavat võrgureeglit kustutamiseks ei leitud.

en: No matching network rule found to toggle.
et: Ühtegi vastavat võrgureeglit lülitamiseks ei leitud.

en: No network rules defined yet.
et: Võrgureegleid pole veel määratud.

en: No previous errors to retry.
et: Uuesti proovimiseks varasemaid vigu pole.

en: No valid sites in batch.
et: Partiis pole ühtegi kehtivat saiti.

en: None
et: Ühtegi

en: Note: combining Links with Paragraphs and other text containers can lead to duplicate alerts.
et: Märkus: linkide ühendamine lõigudega ja teiste tekstikonteineritega võib põhjustada korduvaid hoiatusi.

en: Off
et: Väljas

en: Oldest first
et: Vanimad ees

en: On
et: Lehel

en: Only admins can view reports
et: Ainult administraatorid saavad aruandeid vaadata

en: Only links should be underlined
et: Allajoonitud peaksid olema ainult lingid

en: Only network administrators can manage the Editoria11y license.
et: Editoria11y litsentsi saavad hallata ainult võrgu administraatorid.

en: Only user-editable content
et: Ainult kasutaja redigeeritav sisu

en: Only watch for changes to content containers present on load
et: Jälgige ainult laadimisel olemasolevate sisukonteinerite muudatusi

en: Open Editoria11y license page
et: Ava Editoria11y litsentsi leht

en: Open Editoria11y settings
et: Ava Editoria11y seaded

en: Other
et: Muu

en: Overridden by a site rule with the same ID
et: Asendatud sama ID-ga saidi reegliga

en: Override for all sites (delete custom values)
et: Kirjuta üle kõikidel saitidel (kustuta kohandatud väärtused)

en: Page
et: Leht

en: Page %d
et: Leht %d

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: Page language may not match the content
et: Lehe keel ei pruugi vastata sisule

en: Page metadata
et: Lehe metaandmed

en: Page regions with user-editable content
et: Lehe piirkonnad kasutaja redigeeritava sisuga

en: Pages
et: Lehed

en: Paragraphs
et: Lõigud

en: Parts of the page to test
et: Lehe osad, mida testida

en: Paste your <a>Editoria11y CSA license key</a> to begin.
et: Alustamiseks kleepige oma <a>Editoria11y CSA litsentsivõti</a>.

en: Path
et: Tee

en: Pause crawl
et: Peata roomamine

en: Per-site license rows are not shown to keep this page responsive on large networks. The license you choose below applies to every site in the network. To activate or deactivate on individual sites, visit each site's per-site Settings → Editoria11y → License & Account.
et: Saidi kaupa litsentsiread ei kuvata, et hoida leht suurtel võrkudel reageerivana. Allpool valitud litsents kehtib kõikidele võrgu saitidele. Üksikutel saitidel aktiveerimiseks või deaktiveerimiseks külastage iga saidi Seaded → Editoria11y → Litsents ja konto.

en: Pin panel to
et: Kinnita paneel:

en: Placeholder text does not have enough contrast to be easily legible
et: Kohatäite teksti kontrast ei ole piisav, et seda oleks lihtne lugeda

en: Prefer visible labels to placeholders
et: Eelista kohatäidetele nähtavaid silte

en: Preserve query parameters
et: Säilitage päringuparameetreid

en: Princeton University, WDS
et: Princeton Ülikool, WDS

en: Propagating network defaults to existing sites…
et: Võrgu vaikimisi seadete levitamine olemasolevatele saitidele…

en: Propagation
et: Levitamine

en: Provide CSS selectors. Content authors will only see the alerts within these parts of the page. Do not provide selectors that nest within each other, or the inner content will be checked twice.
et: Anna CSS valijad. Sisuloojad näevavad ainult teatud lehe osades asuvaid hoiatusi. Ära anna üksteisi sisaldavaid valijeid, muidu kontrollitakse sisu kaks korda.

en: Provide a CSS selector for elements your themes or plugins programmatically add to links (usually external or open-in-new-window markers), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests.
et: Esitage CSS valija elementidele, mida teie teema või plugin lisab lingile programmiliselt (tavaliselt välise lingi või uues aknas avamise tähistus), et neid saaks ignoreerida testide „lingil puudub tekst“ ja „lingitekst ei ole tähenduslik“ puhul.

en: Provide a comma-separated list of page sections where edit links should not show. To hide the links everywhere, set this field to an asterisk (*).
et: Esitage komaga eraldatud lehe sektsioonide loend, kus redigeerimislingid ei tohiks ilmuda. Et lingid igal pool peita, määrake see väli tärniks (*).

en: Provide a comma-separated list of selectors for elements to ignore for all users.
et: Esitage komadega eraldatud valijate loend elementide jaoks, mida kõigi kasutajate puhul ignoreeritakse.

en: Provide a comma-separated list of selectors you wish to flag for the editor, e.g.: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.
et: Esitage komaga eraldatud valijate loend, mida soovite märkida toimetajale, nt: .my-embedded-feed, #my-social-link-block.

en: Provide a pipe-separated ("|") list of phrases your themes or plugins programmatically add to links to hint a purpose (external, mail, phone, open-in-new-window), so they can be ignored when the link text is checked for the "link has no text" and "link text is not meaningful" tests; e.g.: (link is external)|(link sends email).
et: Esitage vertikaalkriipsuga ("|") eraldatud fraaside loend, mida teie teemad või pluginad lisavad lingile programmiliselt selle eesmärgi tähistamiseks (väline, e-post, telefon, uues aknas avamine), et neid saaks ignoreerida testide „lingil puudub tekst“ ja „lingitekst ei ole tähenduslik“ puhul; nt: (link on väline)|(link saadab e-posti).

en: Provide a pipe-separated list of phrases your site uses to warn users a link opens in a new tab; e.g.: new tab|new window|external.
et: Esitage vertikaalkriipsuga ("|") eraldatud fraaside loend, mida teie leht kasutab teavitamiseks, et link avaneb uues vahekaardis; näiteks: uus vahekaart|uus aken|väline.

en: Provide base URL ("/mysite") if your site is installed in a subdirectory. Subdirectories tend to get duplicated (/mysite/mysite/mypage) and throw errors from the API.
et: Andke alus-URL ("/mysite"), kui teie leht on installitud alamkataloogi. Alamkataloogid kalduvad duplitseeruma (/mysite/mysite/mypage), mis tekitab API-s vigu.

en: Provide selectors for elements with shadow DOM you want tested. E.g.: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.
et: Esitage valijad shadow DOM elementidele, mida soovite testida. Nt: my-fancy-accordion-widget, my-magical-slideshow.

en: Recent alerts
et: Viimased hoiatused

en: Recent dismissals
et: Viimased sulgemised

en: Remind editor that content in these embeds needs manual review
et: Tuleta toimetajale meelde, et nende manustuste sisu vajab käsitsi kontrolli

en: Remind the editor that these linked documents need a manual check
et: Tuleta toimetajale meelde, et need lingitud dokumendid vajavad käsitsi kontrolli

en: Remove elements that match these selectors before testing link text
et: Eemalda need valijatele vastavad elemendid enne lingiteksti testimist

en: Remove redundant base url from URLs
et: Eemaldage URL-idest liigsed alus-URL-id

en: Remove these strings before testing link text
et: Eemaldage need tekstiosad enne lingiteksti testimist

en: Removes the Editoria11y CSA license from every site on the network. Each site's install record stays in place; only the license link is cleared.
et: Eemaldab Editoria11y CSA litsentsi kõikidelt võrgu saitidelt. Iga saidi installimiskirje jääb alles; tühjendatakse ainult litsentsilink.

en: Reports will still be available on the WordPress admin dashboard.
et: Aruanded jäävad siiski saadavaks WordPressi halduspaneelil.

en: Resetting…
et: Lähtestamine…

en: Results not recorded
et: Tulemusi ei salvestatud

en: Resume crawl
et: Jätka roomamist

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Retry failed sites
et: Proovi nurjunud saite uuesti

en: Return to the network rules list
et: Tagasi võrgureeglite nimekirja

en: Return to the rules list
et: Tagasi reeglite nimekirja

en: Right
et: Paremale

en: Roles that will see developer alerts
et: Rollid, kes näevad arendaja hoiatusi

en: Rule
et: Reegel

en: Rules defined here apply to every site on the network. Locked rules cannot be disabled per-site.
et: Siin määratud reeglid kehtivad kõikidel võrgu saitidel. Lukustatud reegleid ei saa saidi kaupa keelata.

en: Run update now
et: Käivita uuendus kohe

en: SDK _deactivate_license() method unavailable.
et: SDK meetod _deactivate_license() pole saadaval.

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Save network defaults
et: Salvesta võrgu vaikimisi seaded

en: Save rule
et: Salvesta reegel

en: Saving the form now will restart propagation with the new settings.
et: Vormi salvestamine kohe käivitab levitamise uuesti uute seadetega.

en: Select by attributes
et: Vali atribuutide järgi

en: Select by text
et: Vali teksti järgi

en: Selectors you add are appended to the built-in list, which is always ignored: %s
et: Valijad, mille lisate, liidetakse sisseehitatud loendiga, mida ignoreeritakse alati: %s

en: Set to "anywhere" if changes are being missed; set to "do not watch" if you notice performance issues.
et: Seadke väärtuseks „kõikjal“, kui muudatused jäävad märkamatuks; seadke väärtuseks „ärge jälgige“, kui märkate jõudlusprobleeme.

en: Set to the number of other themes or plugins that will be injecting custom result JS events. Editoria11y will wait until it receives this number of <code>ed11yResume</code> notifications before showing results.
et: Määra teiste teemade või pluginide arv, mis sisestavad kohandatud tulemuste JS sündmusi. Editoria11y ootab nende <code>ed11yResume</code> teadete saamiseni enne tulemuste kuvamist.

en: Settings
et: Seaded

en: Shift panel position if it overlaps these elements
et: Muuda paneeli asukohta, kui see kattub nende elementidega

en: Should this bold text be a heading?
et: Kas see paks tekst peaks olema pealkiri?

en: Should this have list formatting?
et: Kas siin peaks olema loendivormindus?

en: Should this quote be a heading?
et: Kas see tsitaat peaks olema pealkiri?

en: Show to
et: Kuva kasutajatele

en: Showing %1$d of %2$d matching page.
et: Näitan %1$d lehte %2$d vastavast lehest.

en: Showing %1$d of %2$d matching pages.
et: Näitan %1$d lehte %2$d vastavast lehtedest.

en: Sometimes buttons get drawn and visually truncated outside the bounds of a positioned element. Provide a selector list.
et: Mõnikord joonistatakse nupud positsioneeritud elemendi piiridest välja ja trükivad visuaalselt ära. Andke valijate loetelu.

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Source
et: Allikas

en: Specific elements and combinations
et: Spetsiifilised elemendid ja kombinatsioonid

en: Specify regions to check
et: Määrake kontrollitavad piirkonnad

en: Start crawling
et: Alusta roomamist

en: Start minimized
et: Alusta minimeeritud

en: Start open if there are any alerts
et: Ava automaatselt, kui on mingeid hoiatusi

en: Start open if there are new alerts
et: Alusta avatud režiimis, kui on uusi teavitusi

en: Starting…
et: Käivitamine…

en: Status
et: Staatus

en: Strings in links that indicate new tabs
et: Lingites olevad tekstiosad, mis viitavad uutele vahekaardidele

en: Submit a support request
et: Esita abipäring

en: Support contacts
et: Toetuse kontaktid

en: Support the project
et: Toeta projekti

en: Syncing results to reports
et: Tulemuste sünkroonimine aruannetega

en: Syncing test results is required for the issue dashboard, dismissal dashboard, and "mark OK" buttons.
et: Testitulemuste sünkroonimine on vajalik probleemide paneeli, ignoreerimise paneeli ja "märgi OK" nuppude jaoks.

en: Tabindex overrides interrupt the focus order
et: Tabindex-atribuudid häirivad fookusejärjekorda

en: Tables
et: Tabelid

en: Test grouping ID
et: Testi rühmitamise ID

en: Test grouping ID "%s" is reserved by the v3 migration drop list and cannot be used.
et: Testi rühmitamise ID "%s" on varatud v3 migratsiooni nimekirjas ning seda ei saa kasutada.

en: Test grouping ID is required.
et: Testi rühmitamise ID on kohustuslik.

en: Test grouping ID may only contain letters, digits, and underscores.
et: Testi rühmitamise ID võib sisaldada ainult tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Tests + roles assignment
et: Testide ja rollide määramine

en: Tests by group
et: Testid rühmide kaupa

en: Text content
et: Tekstsisu

en: Text does not have enough contrast to be easily legible
et: Teksti kontrast ei ole piisav, et seda oleks lihtne lugeda

en: Text formatting
et: Teksti vormindus

en: Text is too small
et: Tekst on liiga väike

en: The "tests + roles assignment" propagation setting under "Modify content tests" above also governs the template-test selection — both are stored together.
et: Seadistuse „Muuda sisu teste“ all asuv „Testide ja rollide määramise“ levitamisseade määrab ka mallitestide valiku — mõlemad salvestatakse koos.

en: The Community Supported Add-ons (CSA) project fills the gap: project members support the development of the Editoria11y library, its CMS plugins, and the CSA suite: a rapidly growing set of quality assurance tools that provide similar functionality to commercial products, open-source and on-prem. In return, they get access to premium features and support.
et: Kogukonna toel arendatavate lisandmoodulite (CSA) projekt täidab selle lünga: projekti liikmed toetavad Editoria11y teegi, selle CMS-pluginate ja CSA paketi arendamist — kiiresti kasvavat kvaliteedikontrolli tööriistade kogumit, mis pakub kommertstoodetega sarnast funktsionaalsust, nii avatud lähtekoodiga kui ka kohapealsetele (on-prem) lahendustele. Vastutasuks saavad nad juurdepääsu lisafunktsioonidele ja toele.

en: The button style link is missing its URL.
et: Nupustiilis lingil puudub URL.

en: The crawler is a CSA feature. Activate CSA to schedule sitewide accessibility scans across posts, pages, and custom post types.
et: Roomaja on CSA funktsioon. Aktiveerige CSA, et planeerida kogu saidi ligipääsetavuse skannimist postitustes, lehtedel ja muudel sisutüüpidel.

en: The crawler is a premium feature.
et: Roomaja on tasuline funktsioon.

en: The dashboard ignores most parameters: results for both /news?f=1 and /news?f=2 will show up as just /news. Provide a comma-separated list of parameters that are meaningful and should appear as separate pages in results.
et: Kontrollipaneel ignoreerib enamikku parameetreid: tulemused nii lehele /news?f=1 kui ka /news?f=2 kuvatakse lihtsalt lehel /news. Andke komadega eraldatud tähendusrikaste parameetrite loetelu, mis peaks tulemustes eraldi lehtena ilmuma.

en: The default is <code>main</code> or <code>body</code>, depending on theme.
et: Vaikimisi on <code>main</code> või <code>body</code>, sõltuvalt teemast.

en: The first heading on this page is a subheading
et: Selle lehe esimene pealkiri on alampealkiri

en: The highest heading level should be H3.
et: Kõrgeim pealkirja tase peaks olema H3.

en: The highest heading level should be H4.
et: Kõrgeim pealkirja tase peaks olema H4.

en: The purpose of this link is visually hidden
et: Selle lingi eesmärk on visuaalselt peidetud

en: Theme JS will handle revealing hidden tooltips inside these containers
et: Teema JS haldab peidetud tooltipide (vihjete) ilmumist nende konteinerite sees

en: Theme and plugin compatibility
et: Teema ja pluginite ühilduvus

en: These parts of the page will be ignored entirely.
et: Need lehe osad ignoreeritakse täielikult.

en: These sets contain elements that match your check area and skip over configuration.
et: Need komplektid sisaldavad elemente, mis vastavad teie kontrollialale ja ei nõua täiendavat konfiguratsiooni.

en: These tests detect issues content editors can fix. Checks can be individually turned off; sites with CSA licenses can split tests between roles.
et: Need testid tuvastavad probleeme, mida toimetajad saavad parandada. Kontrolle saab üksikult välja lülitada; CSA litsentsiga saidid saavad teste rollide vahel jaotada.

en: These tests detect issues that usually need theme or plugin changes to fix, and are part of the CSA license for site administrators and developers.
et: Need testid tuvastavad probleeme, mille parandamiseks on tavaliselt vaja teema või plugina muudatusi, ja need kuuluvad CSA litsentsi alla saidi administraatoritele ja arendajatele.

en: This alt text appears to be in a different language
et: See alternatiivtekst näib olevat teises keeles

en: This alt text is a filename, not a description
et: Alternatiivtekst on failinimi, mitte kirjeldus

en: This alt text is unpronounceable
et: Alternatiivteksti ei saa hääldada

en: This alt text may be a placeholder
et: Alternatiivtekst võib olla kohatäide

en: This button is unpronounceable
et: Seda nuppu ei saa hääldada

en: This captioned image has no alt text
et: Sellel pildiallkirjaga pildil puudub alternatiivtekst

en: This content appears to be in a different language
et: See sisu näib olevat teises keeles

en: This custom input field is missing a label
et: Kohandatud sisestusväljal puudub silt

en: This element cannot be described by screen readers
et: Ekraanilugejad ei saa seda elementi kirjeldada

en: This header cell needs text
et: See päiserakk vajab teksti

en: This heading has no text
et: See pealkiri ei sisalda teksti

en: This heading is tagged at the wrong level
et: See pealkiri on märgistatud vale tasemega

en: This heading is unpronounceable
et: Seda pealkirja ei saa hääldada

en: This image input is missing alt text
et: Sellel pildi-sisendil puudub alternatiivtekst

en: This image is used as a heading, so it needs alt text
et: Seda pilti kasutatakse pealkirjana, seega vajab see alternatiivteksti

en: This input has an empty label
et: Sellel sisestusväljal on tühi silt

en: This input is not connected to a label
et: See sisestusväli ei ole sildiga seotud

en: This is a <strong>contribute what you can</strong> "farmshare" model. The Editoria11y LLC site has options for %s, options to contribute as a coder or tester instead, and options for cross-platform and unlimited-site licenses.
et: See on <strong>panusta nii palju kui saad</strong> mudel. Editoria11y LLC leht pakub võimalusi %s, võimalusi panustada koodiga või testimisega, ning võimalusi platvormideüleste ja piiramatu saitide arvuga litsentside jaoks.

en: This is easier to configure than specifying components, but may slow test runs on very complicated pages.
et: See on komponentide määramisest lihtsam seadistada, kuid võib väga keerulistel lehtedel teste aeglustada.

en: This link contains no words
et: See link ei sisalda sõnu

en: This link has a tooltip with the same text as the link
et: Sellel lingil on tööriistavihje, mis kordab lingi teksti

en: This link is unpronounceable
et: Seda linki ei saa hääldada

en: This link needs a label
et: See link vajab silti

en: This link only contains generic words
et: See link sisaldab ainult üldisi sõnu

en: This link target may be invalid
et: See lingi sihtkoht võib olla vigane

en: This linked alt might not be clear and concise
et: See lingi alternatiivtekst ei pruugi olla selge ja kokkuvõtlik

en: This linked alt text may be a placeholder
et: See lingitud alternatiivtekst võib olla kohatäide

en: This linked image needs alt text
et: See lingitud pilt vajab alternatiivteksti

en: This page is missing a Heading 1
et: Sellel lehel puudub 1. taseme pealkiri

en: This rule is locked by the network admin and cannot be disabled per-site.
et: See reegel on võrgu administraatori poolt lukustatud ja seda ei saa saidi kaupa keelata.

en: This site
et: See sait

en: This site has the community-supported "CSA" version of Editoria11y installed rather than the %s.
et: Sellel saidil on installitud Editoria11y kogukonna toel arendatav „CSA“ versioon, mitte %s.

en: This site is running the free version of Editoria11y from WordPress.org. The community-supported (CSA) features are not active.
et: See sait kasutab Editoria11y tasuta versiooni WordPress.org-ist. Kogukonna toel arendatavad (CSA) funktsioonid ei ole aktiivsed.

en: This tab needs to remain open and in the foreground during the crawl.
et: Roomamise ajal peab see vahekaart olema avatud ja esiplaanile toodud.

en: This table has an invalid headers attribute
et: Sellel tabelil on vigane headers-atribuut

en: This table needs a header row and/or column
et: See tabel vajab päiserida ja/või -veergu

en: This test builder allows for simple text and attribute tests.
et: See testi ehitaja võimaldab lihtsaid teksti- ja atribuuditeste.

en: Tip details
et: Soovituse üksikasjad

en: Tip details must contain some visible text.
et: Soovituse üksikasjad peavad sisaldama nähtavat teksti.

en: Tip title
et: Soovituse pealkiri

en: Tip title is required.
et: Soovituse pealkiri on kohustuslik.

en: Title
et: Pealkiri

en: To
et: Kuni

en: To activate the community-supported features and continue receiving updates, either enter your existing license key or view options for %s.
et: Kogukonna toel arendatavate funktsioonide aktiveerimiseks ja värskenduste saamiseks sisestage oma olemasolev litsentsivõti või vaadake valikuid %s.

en: To check headings while editing, Editoria11y needs to know what the first heading level should be in each editable field. Body fields should generally be at the H2 level.
et: Pealkirjade kontrollimiseks redigeerimisel peab Editoria11y teadma, milline peaks olema esimene pealkirja tase igas redigeeritavas väljas. Tekstiväljad peaksid üldiselt olema H2 tasemel.

en: Try deactivating and reactivating the plugin to reset config and recreate the tables, or %1$s with the information from the WordPress, Server and Database sections on your %2$s.
et: Proovige plugin deaktiveerida ja uuesti aktiveerida, et lähtestada seadistus ja tabelid uuesti luua, või %1$s, lisades infot oma %2$s lehe WordPressi, serveri ja andmebaasi jaotistest.

en: Type
et: Tüüp

en: Unchecked roles only see content checks.
et: Märkimata rollid näevad ainult sisu hoiatusi.

en: Unlock the community-supported features and continued updates by %s.
et: Ava kogukonna toel arendatavad funktsioonid ja jätkuvad uuendused %s.

en: Unlocked
et: Lukustamata

en: Update failed. Please retry.
et: Uuendus ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Updated
et: Uuendatud

en: Used to block checking on site sections or admin pages.
et: Kasutatakse saidi osade või halduslehtede kontrolli blokeerimiseks.

en: User friendly content quality assurance, plus the CSA developer suite: ~50 additional code and contrast tests, a custom test builder, role-based test configuration, and a site crawler.
et: Kasutajasõbralik sisu kvaliteedikontroll, pluss CSA arendajapakett: ~50 täiendavat koodi- ja kontrastitesti, kohandatud testiehitaja, rollipõhine testide seadistus ja saidi roomaja.

en: Video, audio, frames
et: Video, heli, raamid

en: Videos flagged as needing a manual check for captions
et: Videod, mis vajavad subtiitrite käsitsi kontrolli

en: View all issues
et: Vaata kõiki probleeme

en: View issues on all pages
et: Vaata probleeme kõigil lehtedel

en: Visible label does not match invisible label
et: Nähtav silt ei ühti peidetud sildiga

en: Warn users if elements might not be visible when jumping to tips
et: Hoiatage kasutajaid, kui elementid ei pruugi olla nähtavad vihjetele hüppamisel

en: Watch for changes anywhere on the page
et: Jälgige muudatusi kõikjal lehel

en: When tip should appear
et: Millal soovitus peaks ilmuma

en: Working…
et: Töötab…

en: Yes
et: Jah

en: You changed the following settings, but their propagation dropdown is still set to "No network default" — your change would not reach any site. Set the dropdown to "Default for new sites", "Default for all sites", or "Override for all sites" — or revert the value — and save again.
et: Muutsite järgmisi seadeid, kuid nende levitamise rippmenüü on endiselt seatud valikule „Võrgu vaikimisi pole“ — teie muudatus ei jõuaks ühelegi saidile. Seadke rippmenüü väärtuseks „Vaikimisi uutele saitidele“, „Vaikimisi kõikidele saitidele“ või „Kirjuta üle kõikidel saitidel“ — või taastage väärtus — ja salvestage uuesti.

en: You do not have permission to manage custom rules.
et: Teil puuduvad õigused kohandatud reegleid hallata.

en: You do not have permission to use the crawler.
et: Teil puuduvad õigused roomajat kasutada.

en: Your login session expired. Reload this page to continue.
et: Sinu sisselogimisseanss aegus. Laadi see leht uuesti, et jätkata.

en: ascending
et: kasvav

en: becoming a supporter
et: toetajaks saamine

en: descending
et: kahanev

en: free version at WordPress.org
et: tasuta versioon WordPress.org-is

en: loading...
et: laadimine...

en: lower (or higher!) support levels
et: madalamad (või kõrgemad!) toetuse tasemed

en: n/a
et: puudub

en: post a bug report
et: postitage veateade

en: site health page
et: saidi tervise leht

en: unknown
et: teadmata

en: — No network default —
et: — Võrgu vaikimisi pole —
