Ecommerce WD - en to nl translation catalogue (346 entries)

en: %s is up to date.
nl: %s is up-to-date.

en: &mdash; No change &mdash;
nl: No change

en: &mdash; Remove tax &mdash;
nl: Remove tax

en: (required)
nl: (Verplicht)

en: - Select -
nl: - Kies -

en: Accept
nl: Accepteren

en: Account
nl: Rekening

en: Active
nl: In gebruik

en: Add New Discount
nl: Nieuwe korting toevoegen

en: Add New Tag
nl: Nieuwe tag toevoegen

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add images
nl: Afbeelding toevoegen

en: Add new
nl: Toevoegen

en: Add page
nl: Pagina toevoegen

en: Add tag
nl: Tag toevoegen

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoeg

en: Add to cart button
nl: In winkelwagen Knop

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Are you sure you want to delete selected items?
nl: Weet u zeker dat u meerdere items wilt verwijderen?

en: As a single total
nl: Als een alleenstaande totaal

en: Asc
nl: Oplo.

en: Authorization failed
nl: Autorisatie mislukt

en: Back
nl: Terug

en: Billing Data
nl: Factureringsgegevens

en: Billing info
nl: betaal informatie

en: Bottom left
nl: links onder

en: Bottom right
nl: rechts onder

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse Real

en: Buy now
nl: KOOP NU!

en: Buy now button
nl: Koop nu knop

en: Calculate tax based on
nl: Bereken de belasting op basis van

en: Cancel checkout
nl: annuleren checkout

en: Canceled
nl: Geannuleerd.

en: Category
nl: Categorie

en: Category slug
nl: Categorie Slug

en: Changing this option will not update existing products.
nl: wijzigen van deze optie zal niet bestaande producten te updaten.

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Checkout all
nl: Afrekenen alle

en: Checkout finished successfully
nl: Afrekenen met succes afgerond

en: Chess
nl: Schaken

en: Choose file (use .csv format).
nl: Kies bestand (gebruik CSV-formaat).

en: Click here
nl: Klik hier

en: Click the blue button below to finalize the wizard.
nl: Klik hieronder op de blauwe knop om de wizard af te ronden

en: Code
nl: code

en: Color
nl: Kleur

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Columns (Thumbnail view)
nl: Columns (miniatuurweergave)

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare products
nl: Vergelijk Producten

en: Completed
nl: Voltooid

en: Components
nl: Onderdelen

en: Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nl: Samengestelde belastingtarieven worden toegepast op de top van andere belastingtarieven.

en: Confirm order
nl: Bevestig bestelling

en: Congratulations
nl: Gefeliciteerd

en: Congratulations! Your Store Is Ready Now.
nl: Gefeliciteerd! Uw winkel is nu klaar.

en: Country code
nl: Landcode

en: Currency
nl: Valuta

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom posts
nl: Aangepaste berichten

en: Custom taxonomies
nl: Custom taxonomieën

en: Customer
nl: Bezoeker

en: Customer details
nl: Klantgegevens

en: Customer name
nl: Naam van de relatie

en: Dark
nl: Donker

en: Data
nl: Mobiele gegevens

en: Database table
nl: database tabel

en: Date Added
nl: Datum toegevoegd

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Deactivating ecommerce WordPress plugin does not remove any data that may have been created, to completely remove this plugin, you can uninstall it here.
nl: Deactiveren van e-commerce WordPress plugin bevat geen gegevens die mogelijk zijn gemaakt te verwijderen, om deze plugin volledig te verwijderen, kunt u deze hier verwijderen.

en: Default
nl: De

en: Delete order
nl: Verwijder Bestelling

en: Desc
nl: Aflo.

en: Description
nl: Details

en: Dimensions
nl: Dimensies

en: Dimensions (LxWxH)
nl: Afmetingen (LxBxH)

en: Discounts
nl: Korting

en: Display tax totals
nl: Weergave belasting totalen

en: Divider
nl: Scheiding

en: Do you really want to uninstall ecommerce wd?
nl: Wil je echt wilt ecommerce wd verwijderen?

en: Don't send
nl: Niet verzenden

en: E-Commerce Shipping Information
nl: E-Commerce Verzend Informatie

en: Ecommerce WD Bestsellers add-on is a simple tool for displaying bestsellers in widget area.
nl: E-commerce WD Bestsellers add-on is een eenvoudig hulpmiddel voor het weergeven van bestsellers in de widget gebied.

en: Ecommerce WD Top Rated Products
nl: E-commerce WD Top Rated Products

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Country
nl: Land wijzigen

en: Edit Tag
nl: Bewerken label

en: Edit data
nl: gegevens bewerken

en: Edit tag
nl: Tag Bewerken

en: Edit tax for more options.
nl: Bewerken belasting voor meer opties.

en: Elements
nl: Elementen

en: Email
nl: E-mail

en: Email options
nl: E-mail opties

en: Error getting product data
nl: Fout bij het ophalen productgegevens

en: Error getting product parameters
nl: Fout bij het ophalen product parameters

en: Euros
nl: Euro's

en: Export CSV
nl: export CSV

en: Export as CSV
nl: Exporteren als CSV

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed.
nl: Mislukt

en: Feedback
nl: terugcontact

en: Fill username password
nl: Vul gebruikersnaam wachtwoord

en: Filters
nl: filters

en: Final checkout data is invalid
nl: Final checkout data is ongeldig

en: Finish
nl: Afwerking

en: For desktops
nl: voor desktops

en: For phones
nl: voor telefoons

en: For tablets
nl: voor tablets

en: From name
nl: Afzender naam

en: GET THIS ADD ON
nl: KRIJG DEZE ADD ON

en: General
nl: Algemeen

en: Global
nl: Algemeen

en: Go
nl: Gaan

en: HTML
nl: HTML äëïöü

en: Header
nl: Koptekst

en: Hello %s,<br>Here are details for your order on %s at %s %s.
nl: Hallo%s, <br> Hier zijn de details voor uw bestelling op%s om%s%s.

en: Hello %s,<br>Here are details for your order on %s at %s %s.<br>
nl: Hallo%s, <br> Hier zijn de details voor uw bestelling op% s om%s%s. <br>

en: Hello %s,<br>The order status of your order on %s at %s %s is updated from <em>%s</em> to <em>%s</em>.
nl: Hallo%s, Ondernemingen De orderstatus van uw bestelling op%s om%s%s is bijgewerkt <em>%s </em> naar <em>% s </em>.

en: Hello administrator, <br>Here are details for order of user %s on %s at %s %s.
nl: Hallo administrator, <br> Hier zijn de details voor de orde van de gebruiker%s op%s om%s%s.

en: Hey! How's It Going?
nl: Hey! Hoe gaat het?

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide
nl: Verbergen

en: I've already left a review
nl: Ik heb al een beoordeling links

en: ID
nl: Landengroep

en: If you want to remove the sample data press this button.
nl: Als u wilt dat de sample gegevens wilt verwijderen op deze knop.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import CSV
nl: import CSV

en: In stock
nl: Op voorraad

en: In this quick wizard we'll help you with the basic configurations.
nl: In deze snelle tovenaar zullen wij u helpen met de elementaire configuraties.

en: Include tax in price during checkout and in shopping cart
nl: Inclusief btw in prijs tijdens het afrekenen, in boodschappenwagentje

en: Input
nl: Invoer

en: Insert
nl: Toevoegen

en: Invoice
nl: Factuur

en: Item name
nl: Itemnaam

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: JAN
nl: Januari

en: Label
nl: label

en: Last month
nl: Vorige maand

en: Last week
nl: Vorige week

en: Latest products is a simple tool for displaying newly added items in widget area.
nl: Nieuwste producten is een eenvoudig hulpmiddel voor het weergeven van nieuw toegevoegde items in de widget gebied.

en: Leave A Review?
nl: Laat een review?

en: Left
nl: Links

en: Light
nl: Licht

en: List
nl: Lijst

en: Login
nl: Log in

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Main
nl: Hoofd

en: Manage
nl: Beheren

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Masonry
nl: Metselwerk

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Meta tags
nl: metatag(s)

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Peso

en: Middle name
nl: tussenvoegsel

en: Mobile
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Mode
nl: Modus

en: Model
nl: Voorbeeld

en: Name
nl: aam

en: Never show again
nl: meer tonen nooit

en: New
nl: nieuwe

en: New Category Name
nl: Nieuwe categorie naam

en: New Tag Name
nl: Nieuwe tag naam

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No %s found.
nl: Geen%s gevonden.

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: No categories found.
nl: Geen Categorieën gevonden

en: No results
nl: Geen resultaten :

en: No reviews yet
nl: Nog geen beoordelingen

en: No shipping specified for this product
nl: Geen verzendkosten opgegeven voor dit product

en: No tags found.
nl: No Tags Found

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen?

en: Number of products in page (by default)
nl: Aantal producten op pagina (standaard)

en: On left
nl: links

en: On top (with search bar)
nl: Op de top (met search bar)

en: Once uninstalled, this can't be undone, you should use a database backup plugin of Wordpress to back up all the data first.
nl: Eenmaal verwijderd, kan dit niet ongedaan worden gemaakt, moet u een database back-up plugin van Wordpress gebruiken om een ​​back-up van alle gegevens voor het eerst.

en: Order ID
nl: Bestellings-ID

en: Order by
nl: Sorteren op

en: Order details
nl: Bestelgegevens

en: Order direction
nl: Sorteervolgorde

en: Order id
nl: Bestellings-ID

en: Order id: %s<br>%s<br>Product details:<br>%s<br>%s%s
nl: Order-id:%s <br>%s! Product informatie: <br>%s <br>%s%s

en: Order id: %s<br>%s<br>Products details:<br>%s<br>%s<br>%s
nl: Order-id:%s <br>%s <br> Producten details: <br>% s <br>%s <br>%s

en: Order id: %s<br>Products details:<br>%s<br>Customer details:<br>%s<br>%s%s
nl: Order-id:%s <br> Producten details: <br>%s <br> Klantgegevens: <br>%s <br>%s%s

en: Order statuses
nl: Bestelstatussen

en: Order total
nl: Totaal bestelling

en: Orders
nl: ordrer

en: Out of stock
nl: Niet op voorraad

en: Pages
nl: Pagina's

en: Parameters
nl: Beperkingen

en: Parent Category
nl: Hoofdcategorie

en: Parent Category:
nl: Hoofdcategorie:

en: Parent Tag
nl: Ouder tag

en: Parent Tag:
nl: Ouder tag:

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Payment data
nl: Betaling Gegevens

en: Payment for order #%s from %s has failed.
nl: Betaling voor orde #%s van%s is mislukt.

en: Payment method
nl: Betalingsmethode

en: Payments
nl: Betalingen

en: Paypal Email
nl: Paypal E-mail

en: Pending
nl: in behandeling

en: Pleasa wait
nl: pleasa wachten

en: Please enter a valid email address.
nl: Gelieve een geldig e-mailadres in te geven.

en: Please fill in all required fields!
nl: Gelieve alle verplichte velden invullen!

en: Please wait
nl: Een moment geduld

en: Please, check your email for checkout details.
nl: Controleer je e-mail voor inloggegevens.

en: Position
nl: Positie

en: Previous
nl: Vorige

en: Price
nl: Prijs

en: Price display suffix
nl: Prijsaanduiding achtervoegsel

en: Price from
nl: prijs vanaf

en: Price to
nl: Prijs tot

en: Prices entered with tax
nl: Prijzen aangegaan met fiscale

en: Print order
nl: Printopdracht

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Product
nl: product/kavel

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Product already added to cart
nl: Product al toegevoegd aan winkelwagen

en: Product codes
nl: productcodes

en: Product view
nl: Product weergave

en: Publish
nl: Publiceren

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Quantity
nl: Aantal

en: Quick view
nl: Snel bekijken

en: Rate
nl: Waarderen

en: Rating
nl: Waardering

en: Ratings
nl: Scores

en: Refunded
nl: Terugbetaald

en: Register
nl: Registreren

en: Related products
nl: Gerelateerde producten

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Remember me
nl: Onthoud me

en: Remove all
nl: Verwijder alles

en: Remove sample data
nl: Verwijder voorbeeld data

en: Remove selected row(s)
nl: Verwijder geselecteerde rij (en)

en: Remove this item
nl: Verwijder dit product

en: Reports
nl: Rapportage

en: Required
nl: Vereist

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reviews
nl: Beoordelingen

en: Right
nl: Rechts

en: Round tax
nl: Round belasting

en: Sandbox
nl: sandbox

en: Save
nl: Opslaan

en: Search Categories
nl: Categorieën Zoeken

en: Search Discounts
nl: Zoek Kortingscodes

en: Select
nl: kiezen

en: Select country
nl: Kies een land

en: Selected %s item(s).
nl: Geselecteerd% s product (en).

en: Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all.
nl: Puntkomma (;) te scheiden meerdere waarden. Laat leeg om voor iedereen gelden.

en: Send Email
nl: Verzend e-mail

en: Separate
nl: Scheiden

en: Shipping
nl: Afleveren

en: Shipping Data
nl: verzending gegevens

en: Shipping info
nl: Verzend informatie

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Show
nl: Tonen

en: Show all categories
nl: Laat Alle Categorieen Zien

en: Sign
nl: ondertekenen

en: Site name
nl: Sitenaam

en: Site url
nl: URL van de site

en: Skip Wizard
nl: overslaan Wizard

en: Social media integration
nl: Sociale Media-integratie

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
nl: Sorry, u bent niet toegestaan om dit type bestand te uploaden.

en: Sort by name
nl: Sorteer op naam

en: Status
nl: Toestand

en: Subcategories
nl: Subcategorieën SPELLCHECKED!

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Sure! I'd love to!
nl: Tuurlijk! Ik zou graag!

en: Swiss Franc
nl: Zwitserse Frank

en: Tags
nl: Labels

en: Tags separated by comma
nl: Tags gescheiden door een komma

en: Tax
nl: BTW

en: Tax classes
nl: BTW klasses

en: Tax rates
nl: Belastingtarieven

en: Tel
nl: Tel:

en: Text
nl: Tekst

en: Thank you for using WordPress %s! We hope that you've found everything you need, but if you have any questions:
nl: Hartelijk dank voor het gebruik van WordPress%s u! Wij hopen dat u alles wat u nodig hebt gevonden, maar als je vragen hebt

en: The following database tables,custom posts and taxonomy terms will be deleted
nl: De volgende database tabellen, zal aangepaste palen en taxonomie termen worden geschrapt

en: The order #%s from %s has been canceled.
nl: De bestelling #%s van%s is geannuleerd.

en: The plugin database tables, posts and taxanomies successfully deleted.
nl: De plugin database tabellen, palen en taxanomies succesvol verwijderd.

en: There is a new %s version
nl: Er is een nieuwe%s versie

en: This add-on is designed for advanced product filter and browsing. It will display multiple filters, which will make it easier for the user to find the relevant products.
nl: Deze add-on is ontworpen voor geavanceerde product filter en browsen. Het zal meerdere filters, waardoor het gemakkelijker voor de gebruiker om de betreffende producten te tonen.

en: This add-on is designed for displaying shopping cart information including products and their details in widget area.
nl: Deze add-on is ontworpen voor het weergeven van de winkelwagen informatie met inbegrip van producten en hun gegevens in de widget gebied.

en: This field is required
nl: dit veld is verplicht

en: This item will not ship to your country
nl: Dit punt zal niet verzenden naar uw land

en: This month
nl: Deze maand

en: This option works only when tax is calculated based on shop address.
nl: Deze optie werkt alleen als belasting wordt berekend op basis van winkel adres.

en: This section allows you to %s.
nl: This section allows you to %s .

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Tot

en: To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nl: Om meerdere belastingtarieven te definiëren voor een enkel gebied dat u nodig hebt om een andere prioriteit voor elk tarief opgeven.

en: To finish the uninstallation and ecommerce will be deactivated automatically.
nl: Om het verwijderen te voltooien en e-commerce wordt automatisch gedeactiveerd.

en: Today
nl: Vandaag

en: Top left
nl: links boven

en: Top rated products is a simple tool for displaying top rated items in widget area.
nl: producten best beoordeelde is een eenvoudig hulpmiddel voor het weergeven van de beste beoordeelde bestanden in widget gebied.

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Total
nl: Totaal

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Turkish Lira
nl: Turkse Lira

en: Type
nl: Soort

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unpublish
nl: Publiceren ongedaan maken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Tag
nl: Tag Bijwerken

en: Update data
nl: gegevensupdate

en: Update filters
nl: update-filters

en: Updating
nl: Aan het bijwerken...

en: User
nl: Gebruiker

en: User management
nl: Gebruikersbeheer

en: Usergroup
nl: Gebruikersgroep

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Users
nl: Gebruikers

en: Value
nl: Waarde

en: Values
nl: Waarden

en: Videos
nl: Video's

en: View all products
nl: Alle producten bekijken

en: View data
nl: Bekijk data

en: View item
nl: Bekijk artikel

en: View order
nl: Bekijk bestelling ...

en: View order details
nl: Bekijk details van de bestelling

en: We hope you've enjoyed using WordPress %s! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
nl: We hopen dat u hebt genoten van het gebruik van WordPress%s! Zou u overwegen het verlaten van ons een review op WordPress.org?

en: Website
nl: Website - Internetpagina

en: Weight unit
nl: Gewichtseenheid

en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij%s!

en: Well
nl: Goede

en: What's new:
nl: Wat is er nieuw:

en: Write review
nl: Schrijf review

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: You are about to uninstall ecommerce from wordpress. This action is not reversible.
nl: U staat op het punt om e-commerce te verwijderen van wordpress. Deze actie is niet omkeerbaar.

en: You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax},{price_excluding_tax}
nl: U kunt ook zijn de prijzen hier vervangen via een van de volgende: {price_including_tax}, {} price_excluding_tax

en: You can download the latest version of your plugins from your %s account.
                After deactivating and deleting the current version, install the downloaded latest version of the plugin.
nl: U kunt de nieuwste versie van uw plug-ins van uw% s-account n downloaden. 
                 Na het uitschakelen en de huidige versie te verwijderen, installeert u de gedownloade laatste versie van de plugin.

en: You must accept license agreement
nl: Je moet licentie te accepteren

en: Your Are Ready To Launch Your E-commerce.
nl: Je bent klaar om uw e-commerce lanceren.

en: Your cart is empty
nl: Je winkelwagen is leeg

en: Your order #%s from %s has been completed.
nl: Uw orders van%s is voltooid.

en: Your order #%s from %s has been refunded.
nl: Uw orders van%s is terugbetaald.

en: Your order #%s from %s is now being processed.
nl: Uw orders van%s wordt nu verwerkt.

en: ZIP/Postcode
nl: ZIP / Postcode

en: false
nl: Onwaar

en: warning
nl: waarschuwing
