EasyCommerce - en to nl_NL translation catalogue (2544 entries)

en: 
    Hello,
    
    Payment for order ###order_id## from ##customer_name## has failed. The failure may have occurred due to:
    <ul>
        <li>Card declined or insufficient funds</li>
        <li>Invalid card or billing details</li>
        <li>Unauthorized or timed-out payment</li>
        <li>A temporary payment gateway issue</li>
    </ul>
    
    Order Details:
    ##product_table##
    Number of Items: ##number_of_items##
    Total Amount: ##order_total##
    
    The customer may retry payment from: ##checkout_page##
    Please follow up if needed.
nl_NL: 
    Hallo,
    
    De betaling voor bestelling ###order_id## van ##customer_name## is mislukt. De mislukking kan zijn ontstaan door:
    <ul>
        <li>Kaart geweigerd of onvoldoende saldo</li>
        <li>Ongeldige kaart- of factuurgegevens</li>
        <li>Niet-geautoriseerde of verlopen betaling</li>
        <li>Een tijdelijk probleem met de betaalgateway</li>
    </ul>
    
    Bestelgegevens:
    ##product_table##
    Aantal artikelen: ##number_of_items##
    Totaalbedrag: ##order_total##
    
    De klant kan de betaling opnieuw proberen via: ##checkout_page##
    Volg dit indien nodig op.

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Good news - your order ###order_id## has been confirmed and we're getting it ready for you!
    
    What you ordered:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Shipping to:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    We'll send you another update once it ships. In the meantime, you can keep an eye on your order here: ##dashboard_page##
    
    Thanks for shopping with us - we appreciate it!
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Goed nieuws - je bestelling ###order_id## is bevestigd en we maken deze voor je klaar!
    
    Wat je hebt besteld:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Verzending naar:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    We sturen je nog een update zodra deze is verzonden. Ondertussen kun je je bestelling hier volgen: ##dashboard_page##
    
    Bedankt voor je aankoop bij ons - we waarderen het!
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Thanks for your order! We've received it and it's currently awaiting payment confirmation. Once your payment clears, we'll get things moving right away.
    
    Here's what you ordered:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    If you still need to complete your payment, you can do so here: ##checkout_page##
    
    Questions? We're always here - just reach out.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Bedankt voor je bestelling! We hebben deze ontvangen en wachten momenteel op bevestiging van je betaling. Zodra je betaling is verwerkt, gaan we meteen aan de slag.
    
    Dit heb je besteld:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Als je je betaling nog moet voltooien, kan dat hier: ##checkout_page##
    
    Vragen? We staan altijd voor je klaar - neem gerust contact op.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Unfortunately, we were unable to process the payment for your order ###order_id##. This may have happened due to one of the following reasons:
    <ul>
        <li>The card was declined or had insufficient funds</li>
        <li>Incorrect card details or billing information</li>
        <li>The payment was not authorized or timed out</li>
        <li>A temporary issue with the payment provider</li>
    </ul>
    
    Order Summary:
    ##product_table##
    Items in Order: ##number_of_items##
    Total Amount: ##order_total##
    
    Your items are still saved. You can retry the payment or place a new order anytime at: ##checkout_page##
    
    Need help? Just reach out – we’re here to support you.
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Helaas konden we de betaling voor je bestelling ###order_id## niet verwerken. Dit kan een van de volgende oorzaken hebben:
    <ul>
        <li>De kaart is geweigerd of er was onvoldoende saldo</li>
        <li>Onjuiste kaartgegevens of factuurinformatie</li>
        <li>De betaling is niet geautoriseerd of verlopen</li>
        <li>Een tijdelijk probleem bij de betaalprovider</li>
    </ul>
    
    Overzicht bestelling:
    ##product_table##
    Artikelen in bestelling: ##number_of_items##
    Totaalbedrag: ##order_total##
    
    Je artikelen zijn nog steeds bewaard. Je kunt de betaling opnieuw proberen of op elk moment een nieuwe bestelling plaatsen via: ##checkout_page##
    
    Hulp nodig? Neem gerust contact op – we helpen je graag.

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    We wanted to give you a heads-up that your order ###order_id## is temporarily on hold. We're working to get it moving as soon as possible and will keep you updated.
    
    Order summary:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    You can check on your order here: ##dashboard_page##
    
    If you have any questions or need things sorted quickly, please reach out - we're happy to help.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    We willen je even laten weten dat je bestelling ###order_id## tijdelijk in de wacht staat. We doen ons best om het zo snel mogelijk in gang te zetten en houden je op de hoogte.
    
    Overzicht bestelling:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Je kunt je bestelling hier bekijken: ##dashboard_page##
    
    Als je vragen hebt of iets snel geregeld wilt hebben, neem dan gerust contact op - we helpen je graag.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    We're sorry to let you know that your order ###order_id## has been cancelled. We understand that's not what you were hoping to hear.
    
    Here's a summary of the cancelled order:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    If you'd still like to get these items, you're welcome to place a new order at any time: ##shop_page##
    
    If you have any questions or think this was a mistake, please don't hesitate to reach out - we'd love to make it right.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Het spijt ons je te moeten melden dat je bestelling ###order_id## is geannuleerd. We begrijpen dat dit niet is wat je had gehoopt te horen.
    
    Hier is een overzicht van de geannuleerde bestelling:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Als je deze artikelen alsnog wilt hebben, kun je op elk moment een nieuwe bestelling plaatsen: ##shop_page##
    
    Als je vragen hebt of denkt dat dit een vergissing was, neem dan gerust contact met ons op - we maken het graag goed.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    We've processed a partial refund for your order ###order_id##. The amount should appear in your account within a few business days, depending on your payment provider.
    
    Your remaining items are unaffected and will continue as normal.
    
    Order items:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Refunded: ##refunded_amount##
    
    Billed to:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    If you have any questions about this refund, please don't hesitate to reach out.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    We hebben een gedeeltelijke terugbetaling verwerkt voor je bestelling ###order_id##. Het bedrag zou binnen enkele werkdagen op je rekening moeten verschijnen, afhankelijk van je betaalprovider.
    
    Je overige artikelen blijven ongewijzigd en worden normaal verwerkt.
    
    Bestelde artikelen:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Terugbetaald: ##refunded_amount##
    
    Gefactureerd aan:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Als je vragen hebt over deze terugbetaling, neem dan gerust contact met ons op.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Welcome to ##shop_name##! We're so glad you're here. Your account is ready to go.
    
    With your account you can:
    <ul>
        <li>Track and manage your orders in one place</li>
        <li>Browse your full purchase history</li>
        <li>Download digital purchases anytime</li>
        <li>Check out quicker next time</li>
    </ul>
    
    One quick step - please set your password to secure your account:
    ##password_reset_link##
    
    Then you're ready to start shopping: ##shop_page##
    
    Thanks for joining us. We hope you find exactly what you're looking for!
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Welkom bij ##shop_name##! We zijn blij dat je er bent. Je account is klaar voor gebruik.
    
    Met je account kun je:
    <ul>
        <li>Je bestellingen op één plek volgen en beheren</li>
        <li>Je volledige aankoopgeschiedenis bekijken</li>
        <li>Digitale aankopen op elk moment downloaden</li>
        <li>De volgende keer sneller afrekenen</li>
    </ul>
    
    Nog één snelle stap - stel je wachtwoord in om je account te beveiligen:
    ##password_reset_link##
    
    Daarna kun je beginnen met winkelen: ##shop_page##
    
    Bedankt dat je je bij ons hebt aangesloten. We hopen dat je precies vindt wat je zoekt!
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Your order ###order_id## has been completed - thank you for shopping with ##shop_name##! We hope you love what you ordered.
    
    Order summary:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Delivered to:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    You can view your order history anytime from your account: ##dashboard_page##
    
    If anything isn't right, we're here to help - just get in touch.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Je bestelling ###order_id## is voltooid - bedankt voor je aankoop bij ##shop_name##! We hopen dat je blij bent met wat je hebt besteld.
    
    Overzicht bestelling:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Bezorgd aan:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    Je kunt je bestelgeschiedenis op elk moment bekijken via je account: ##dashboard_page##
    
    Als er iets niet klopt, staan we voor je klaar - neem gerust contact op.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Your refund for order ###order_id## has been processed. The amount should appear in your account within a few business days, depending on your payment provider.
    
    Refund details:
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Refunded: ##refunded_amount##
    
    Billed to:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    We're sorry things didn't work out this time. If there's anything we can do better or if you have questions, please reach out - we'd love to hear from you.
    
    Warm regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hi ##customer_name##,
    
    Je terugbetaling voor bestelling ###order_id## is verwerkt. Het bedrag zou binnen enkele werkdagen op je rekening moeten verschijnen, afhankelijk van je betaalprovider.
    
    Details terugbetaling:
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Terugbetaald: ##refunded_amount##
    
    Gefactureerd aan:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Het spijt ons dat het deze keer niet is gelukt. Als er iets is dat we beter kunnen doen of als je vragen hebt, neem dan gerust contact op - we horen graag van je.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    A full refund has been processed for order ###order_id## from ##customer_name##.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total refunded: ##refunded_amount##
    
    Billed to:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Er is een volledige terugbetaling verwerkt voor bestelling ###order_id## van ##customer_name##.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal terugbetaald: ##refunded_amount##
    
    Gefactureerd aan:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    A new customer just created an account at ##shop_name##.
    
    <ul>
        <li>Name: ##customer_name##</li>
        <li>Email: ##customer_email##</li>
        <li>Registered: ##registration_date##</li>
    </ul>
    
    You can view and manage their profile from the admin dashboard.
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Er heeft zojuist een nieuwe klant een account aangemaakt bij ##shop_name##.
    
    <ul>
        <li>Naam: ##customer_name##</li>
        <li>E-mail: ##customer_email##</li>
        <li>Geregistreerd: ##registration_date##</li>
    </ul>
    
    Je kunt hun profiel bekijken en beheren via het beheerdersdashboard.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    A new order ###order_id## from ##customer_name## is pending payment.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Checkout page: ##checkout_page##
    
    Please review if any action is needed on your end.
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Een nieuwe bestelling ###order_id## van ##customer_name## wacht op betaling.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Afrekenpagina: ##checkout_page##
    
    Controleer of er actie van jouw kant nodig is.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    A partial refund has been processed for order ###order_id## from ##customer_name##.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Refunded: ##refunded_amount##
    
    Billed to:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Er is een gedeeltelijke terugbetaling verwerkt voor bestelling ###order_id## van ##customer_name##.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Terugbetaald: ##refunded_amount##
    
    Gefactureerd aan:
    ##billing_first_name## ##billing_last_name##
    ##billing_address##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    Order ###order_id## from ##customer_name## has been cancelled.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    If this needs your attention, you can reach the customer directly or review the order in your dashboard.
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Bestelling ###order_id## van ##customer_name## is geannuleerd.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Als dit je aandacht vereist, kun je de klant rechtstreeks bereiken of de bestelling bekijken in je dashboard.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    Order ###order_id## from ##customer_name## has been marked as completed.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Shipped to:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Full order details: ##dashboard_page##
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Bestelling ###order_id## van ##customer_name## is gemarkeerd als voltooid.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Verzonden naar:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Volledige bestelgegevens: ##dashboard_page##
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    Order ###order_id## from ##customer_name## has been placed on hold.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Please review this order and take any necessary action.
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Bestelling ###order_id## van ##customer_name## is in de wacht gezet.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Bekijk deze bestelling en onderneem indien nodig actie.
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en: 
    Hi there,
    
    Order ###order_id## from ##customer_name## is now processing and being prepared for shipment.
    
    ##product_table##
    Items: ##number_of_items##
    Total: ##order_total##
    
    Shipping to:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    Customer contact:
    Email: ##customer_email##
    Phone: ##customer_phone##
    
    Manage this order: ##dashboard_page##
    
    Best regards,
    The ##shop_name## Team
nl_NL: 
    Hallo,
    
    Bestelling ###order_id## van ##customer_name## is nu in behandeling en wordt klaargemaakt voor verzending.
    
    ##product_table##
    Artikelen: ##number_of_items##
    Totaal: ##order_total##
    
    Verzending naar:
    ##shipping_first_name## ##shipping_last_name##
    ##shipping_address##
    
    Contactgegevens klant:
    E-mail: ##customer_email##
    Telefoon: ##customer_phone##
    
    Beheer deze bestelling: ##dashboard_page##
    
    Met vriendelijke groet,
    Het team van ##shop_name##

en:  Least sold products
nl_NL:  Minst verkochte producten

en:  Most sold products
nl_NL:  Meest verkochte producten

en:  Search
nl_NL:  Zoeken

en:  See Report
nl_NL:  Rapport bekijken

en:  Value: %s
nl_NL:  Waarde: %s

en:  and
nl_NL:  en

en:  permanently
nl_NL:  permanent

en: ##shop_name## – Payment Failed for Order ###order_id##
nl_NL: ##shop_name## – Betaling mislukt voor bestelling ###order_id##

en: ##shop_name##- Your Order Is Yet to Be Placed!
nl_NL: ##shop_name##- Je bestelling is nog niet geplaatst!

en: %1$d of %2$d products
nl_NL: %1$d van %2$d producten

en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s bij %2$s

en: %1$s of %2$s credits used
nl_NL: %1$s van %2$s credits gebruikt

en: %d Credit | %d Credits
nl_NL[0]: %d credit
nl_NL[1]: %d credits

en: %d Star
nl_NL: %d ster

en: %d cart | %d carts
nl_NL[0]: %d winkelwagen
nl_NL[1]: %d winkelwagens

en: %d error occurred | %d errors occurred
nl_NL[0]: %d fout opgetreden
nl_NL[1]: %d fouten opgetreden

en: %d item added to cart | %d items added to cart
nl_NL[0]: %d artikel toegevoegd aan winkelwagen
nl_NL[1]: %d artikelen toegevoegd aan winkelwagen

en: %d order | %d orders
nl_NL[0]: %d bestelling
nl_NL[1]: %d bestellingen

en: %d review | %d reviews
nl_NL[0]: %d beoordeling
nl_NL[1]: %d beoordelingen

en: %d selected product | %d selected products
nl_NL[0]: %d geselecteerd product
nl_NL[1]: %d geselecteerde producten

en: %dd ago
nl_NL: %dd geleden

en: %dh ago
nl_NL: %du geleden

en: %dm ago
nl_NL: %dm geleden

en: %ds ago
nl_NL: %ds geleden

en: %s Address
nl_NL: %s-adres

en: %s Amount
nl_NL: Bedrag %s

en: %s Count
nl_NL: Aantal %s

en: %s credits/month
nl_NL: %s credits/maand

en: %s icon
nl_NL: %s-pictogram

en: %s is disabled. Enable it from Settings → AI → Generative AI.
nl_NL: %s is uitgeschakeld. Schakel het in via Instellingen → AI → Generatieve AI.

en: %s is required.
nl_NL: %s is verplicht.

en: & more.
nl_NL: & meer.

en: &raquo; Settings
nl_NL: &raquo; Instellingen

en: (No Name)
nl_NL: (Geen naam)

en: (upcoming)
nl_NL: (binnenkort)

en: + Add Class
nl_NL: + Klasse toevoegen

en: + Add Plan
nl_NL: + Plan toevoegen

en: + New Plan
nl_NL: + Nieuw plan

en: +%d more
nl_NL: +%d meer

en: , or
nl_NL: , of

en: , where you can find documentation, tutorials, and contact our support team.
nl_NL: , waar je documentatie en tutorials vindt en contact kunt opnemen met ons supportteam.

en: - Choose a %s -
nl_NL: - Kies een %s -

en: - Select -
nl_NL: - Selecteer -

en: --- %s Placeholders ---
nl_NL: --- Placeholders voor %s ---

en: 100 (Thin)
nl_NL: 100 (dun)

en: 100 AI credits
nl_NL: 100 AI-credits

en: 1024x1024 Pixels
nl_NL: 1024x1024 pixels

en: 1024x1792 Pixels
nl_NL: 1024x1792 pixels

en: 1792x1024 Pixels
nl_NL: 1792x1024 pixels

en: 200 (Extra Light)
nl_NL: 200 (extra licht)

en: 30 days last year
nl_NL: 30 dagen vorig jaar

en: 300 (Light)
nl_NL: 300 (licht)

en: 400 (Normal)
nl_NL: 400 (normaal)

en: 500 (Medium)
nl_NL: 500 (medium)

en: 600 (Semi Bold)
nl_NL: 600 (semivet)

en: 7 days last month
nl_NL: 7 dagen vorige maand

en: 7 days last year
nl_NL: 7 dagen vorig jaar

en: 700 (Bold)
nl_NL: 700 (vet)

en: 800 (Extra Bold)
nl_NL: 800 (extra vet)

en: 900 (Black)
nl_NL: 900 (zwart)

en: <a><b>Click Here</b></a> to download the <c>Demo CSV</c> file.
nl_NL: <a><b>Klik hier</b></a> om het <c>Demo-CSV</c>-bestand te downloaden.

en: A 24/7 storefront agent that helps customers find the right product, answers their questions, and places orders for them.
nl_NL: Een 24/7-winkelagent die klanten helpt het juiste product te vinden, hun vragen beantwoordt en bestellingen voor hen plaatst.

en: A class with the same name already exists
nl_NL: Er bestaat al een klasse met dezelfde naam

en: A professional product photo of %s on a clean white background, studio lighting, sharp focus, high resolution, commercial photography style, no shadows, photorealistic.
nl_NL: Een professionele productfoto van %s op een strakke witte achtergrond, studioverlichting, scherpe focus, hoge resolutie, commerciële fotografiestijl, geen schaduwen, fotorealistisch.

en: AI Agent
nl_NL: AI-agent

en: AI Assistant
nl_NL: AI-assistent

en: AI Attribute Generator
nl_NL: AI-attribuutgenerator

en: AI Attributes Generator
nl_NL: AI-attributengenerator

en: AI Copywriter
nl_NL: AI-copywriter

en: AI Credits: %1$s/%2$s
nl_NL: AI-credits: %1$s/%2$s

en: AI Credits: %s
nl_NL: AI-credits: %s

en: AI Image Enhancer
nl_NL: AI-afbeeldingsverbeteraar

en: AI Image Generator
nl_NL: AI-afbeeldingsgenerator

en: AI Shopping Assistant
nl_NL: AI-winkelassistent

en: AI Template Builder
nl_NL: AI-sjabloonbouwer

en: AI Template Generator
nl_NL: AI-sjabloongenerator

en: AI Text Generator
nl_NL: AI-tekstgenerator

en: AI attribute generator
nl_NL: AI-attribuutgenerator

en: AI connected successfully
nl_NL: AI succesvol verbonden

en: AI connection failed. Please try again.
nl_NL: AI-verbinding mislukt. Probeer het opnieuw.

en: AI content writer
nl_NL: AI-contentschrijver

en: AI image enhancer
nl_NL: AI-afbeeldingsverbeteraar

en: AI image generator
nl_NL: AI-afbeeldingsgenerator

en: AI product builder
nl_NL: AI-productbouwer

en: AI service error
nl_NL: Fout in AI-service

en: AI-Powered Smart Features
nl_NL: Slimme AI-functies

en: AI-powered attribute generator to create product attributes
nl_NL: AI-attribuutgenerator om productattributen te maken

en: AI-powered copy writer to write your product description and summary
nl_NL: AI-copywriter om je productbeschrijving en -samenvatting te schrijven

en: AOV Per Customer
nl_NL: AOV per klant

en: API Key
nl_NL: API-sleutel

en: API disconnected
nl_NL: API losgekoppeld

en: API not connected
nl_NL: API niet verbonden

en: Abandoned Cart
nl_NL: Verlaten winkelwagen

en: Abandoned Cart Deleted
nl_NL: Verlaten winkelwagen verwijderd

en: Abandoned Cart Details
nl_NL: Details verlaten winkelwagen

en: Abandoned Cart Discount %
nl_NL: Korting verlaten winkelwagen %

en: Abandoned Cart Recovery
nl_NL: Herstel van verlaten winkelwagens

en: Abandoned Carts
nl_NL: Verlaten winkelwagens

en: Abandoned cart deleted successfully
nl_NL: Verlaten winkelwagen succesvol verwijderd

en: Abandoned cart settings
nl_NL: Instellingen voor verlaten winkelwagens

en: Accept appointments, manage schedules, and let customers book services directly from your store.
nl_NL: Accepteer afspraken, beheer roosters en laat klanten diensten rechtstreeks vanuit je winkel boeken.

en: Access Token
nl_NL: Toegangstoken

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Arrow
nl_NL: Actiepijl

en: Action Icon
nl_NL: Actiepictogram

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activate EasyCommerce Pro to install this addon
nl_NL: Activeer EasyCommerce Pro om deze add-on te installeren

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Activity type: All, Orders, Refunds, Reviews, Others
nl_NL: Activiteitstype: Alle, Bestellingen, Terugbetalingen, Beoordelingen, Overige

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add A Product
nl_NL: Een product toevoegen

en: Add Attribute
nl_NL: Attribuut toevoegen

en: Add Class
nl_NL: Klasse toevoegen

en: Add Coupon
nl_NL: Coupon toevoegen

en: Add Customer
nl_NL: Klant toevoegen

en: Add Media
nl_NL: Media toevoegen

en: Add More Files
nl_NL: Meer bestanden toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Attribute
nl_NL: Nieuw attribuut toevoegen

en: Add New Brand
nl_NL: Nieuw merk toevoegen

en: Add New Category
nl_NL: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add New Customer
nl_NL: Nieuwe klant toevoegen

en: Add New Price
nl_NL: Nieuwe prijs toevoegen

en: Add New Product
nl_NL: Nieuw product toevoegen

en: Add New Tag
nl_NL: Nieuwe tag toevoegen

en: Add Note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Add Product
nl_NL: Product toevoegen

en: Add Product Summary
nl_NL: Productsamenvatting toevoegen

en: Add Shipping Plan
nl_NL: Verzendplan toevoegen

en: Add Tax Class
nl_NL: Belastingklasse toevoegen

en: Add To Cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add attributes above to add multiple price options.
nl_NL: Voeg hierboven attributen toe om meerdere prijsopties toe te voegen.

en: Add attributes to enable variant generation
nl_NL: Voeg attributen toe om het genereren van varianten in te schakelen

en: Add attributes to your product to help customers filter and search for products more easily.
nl_NL: Voeg attributen toe aan je product zodat klanten producten gemakkelijker kunnen filteren en zoeken.

en: Add options like color or size. Click the "Manage Attributes" button below or "Generate with AI" above.
nl_NL: Voeg opties toe zoals kleur of maat. Klik op de knop "Attributen beheren" hieronder of "Genereren met AI" hierboven.

en: Add product title first!
nl_NL: Voeg eerst een producttitel toe!

en: Add recurring billing to your store with the EasyCommerce Subscription Addon.
nl_NL: Voeg terugkerende betalingen toe aan je winkel met de EasyCommerce Subscription-add-on.

en: Add to Cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add to Product
nl_NL: Toevoegen aan product

en: Add to cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add your data and upload it below to continue.
nl_NL: Voeg je gegevens toe en upload deze hieronder om door te gaan.

en: Add your product title here
nl_NL: Voeg hier je producttitel toe

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Adding...
nl_NL: Toevoegen...

en: Additional action required. Please complete the payment process.
nl_NL: Aanvullende actie vereist. Voltooi het betaalproces.

en: Additional verification required. Please complete the payment process.
nl_NL: Aanvullende verificatie vereist. Voltooi het betaalproces.

en: Addon activated successfully.
nl_NL: Add-on succesvol geactiveerd.

en: Addon deactivated
nl_NL: Add-on gedeactiveerd

en: Addon deactivated.
nl_NL: Add-on gedeactiveerd.

en: Addon installed
nl_NL: Add-on geïnstalleerd

en: Addon installed and activated
nl_NL: Add-on geïnstalleerd en geactiveerd

en: Addons
nl_NL: Add-ons

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address 1
nl_NL: Adres 1

en: Address 2
nl_NL: Adres 2

en: Address Line 1
nl_NL: Adresregel 1

en: Address Line 2
nl_NL: Adresregel 2

en: Address line 1
nl_NL: Adresregel 1

en: Address line 2
nl_NL: Adresregel 2

en: Adjust business settings for a personalized store experience.
nl_NL: Pas bedrijfsinstellingen aan voor een gepersonaliseerde winkelervaring.

en: Adjustment
nl_NL: Aanpassing

en: Admin Notification
nl_NL: Beheerdersmelding

en: Admin message or question
nl_NL: Beheerdersbericht of -vraag

en: After when can we call a cart abandoned?
nl_NL: Na hoeveel tijd kunnen we een winkelwagen als verlaten beschouwen?

en: Agentic AI
nl_NL: Agentische AI

en: All
nl_NL: Alle

en: All Abandoned Carts will appear here once they occur.
nl_NL: Alle verlaten winkelwagens verschijnen hier zodra ze plaatsvinden.

en: All Brands
nl_NL: Alle merken

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All Products
nl_NL: Alle producten

en: All Tags
nl_NL: Alle tags

en: All customer reviews and feedback will appear here once they’re submitted.
nl_NL: Alle klantbeoordelingen en feedback verschijnen hier zodra ze zijn ingediend.

en: All fields are required!
nl_NL: Alle velden zijn verplicht!

en: All orders except On Hold, Pending, Cancelled.
nl_NL: Alle bestellingen behalve In de wacht, In afwachting en Geannuleerd.

en: All type of Coupons activities will appear here once they occur.
nl_NL: Alle soorten couponactiviteiten verschijnen hier zodra ze plaatsvinden.

en: All type of payment activities will appear here once they occur
nl_NL: Alle soorten betaalactiviteiten verschijnen hier zodra ze plaatsvinden

en: Allow customers to proceed directly to checkout from product pages without adding to cart.
nl_NL: Laat klanten direct vanaf productpagina's afrekenen zonder toe te voegen aan de winkelwagen.

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Amount Sold
nl_NL: Verkocht bedrag

en: An array of 'from' and 'to', or a string
nl_NL: Een array met 'from' en 'to', of een string

en: An array of key-value pair of fields
nl_NL: Een array met sleutel-waardeparen van velden

en: An array of order IDs to delete
nl_NL: Een array van te verwijderen bestel-ID's

en: An array of order IDs to update
nl_NL: Een array van bij te werken bestel-ID's

en: An error occurred while deactivating the license. Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het deactiveren van de licentie. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred while deleting the review
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de beoordeling

en: An error occurred while processing your payment. Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van je betaling. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred while updating product status
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de productstatus

en: An error occurred while updating status
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de status

en: An error occurred while updating statuses.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de statussen.

en: An error occurred while verifying the license. Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het verifiëren van de licentie. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred. Please try again.
nl_NL: Er is een fout opgetreden. Probeer het opnieuw.

en: An object of attributes key-value pair
nl_NL: Een object met sleutel-waardeparen van attributen

en: An unknown error occurred with PayPal
nl_NL: Er is een onbekende fout opgetreden met PayPal

en: Apartment, suite, etc.
nl_NL: Appartement, suite, enz.

en: Apartment, suite, unit, building, or floor (optional).
nl_NL: Appartement, suite, unit, gebouw of verdieping (optioneel).

en: Application ID
nl_NL: Applicatie-ID

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Approved
nl_NL: Goedgekeurd

en: Are future pro addons included?
nl_NL: Zijn toekomstige pro-add-ons inbegrepen?

en: Are you sure you want to delete this note? This action cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze notitie wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to replace?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt vervangen?

en: Are you sure you want to send reminder?
nl_NL: Weet je zeker dat je een herinnering wilt sturen?

en: Are you sure you want to update?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt bijwerken?

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Array of attribute values
nl_NL: Array van attribuutwaarden

en: Array of attributes with values
nl_NL: Array van attributen met waarden

en: Array of coupon rules, each with type and value
nl_NL: Array van couponregels, elk met type en waarde

en: Array of options with id, name, slug, value
nl_NL: Array van opties met id, naam, slug, waarde

en: Array of options with label and value
nl_NL: Array van opties met label en waarde

en: Array of products to add, each with an id and quantity.
nl_NL: Array van toe te voegen producten, elk met een id en aantal.

en: Array of rates for the tax class
nl_NL: Array van tarieven voor de belastingklasse

en: Array of region codes associated with this shipping plan
nl_NL: Array van regiocodes die aan dit verzendplan zijn gekoppeld

en: Array of regions associated with this shipping plan
nl_NL: Array van regio's die aan dit verzendplan zijn gekoppeld

en: Array of settings
nl_NL: Array van instellingen

en: Array of shipping methods for the plan, each including name, min, max, and cost
nl_NL: Array van verzendmethoden voor het plan, elk met naam, min, max en kosten

en: Art and Antiques
nl_NL: Kunst en antiek

en: Ask Store Copilot anything about your store - get insights, or manage products and orders right from chat.
nl_NL: Vraag Store Copilot alles over je winkel - krijg inzichten of beheer producten en bestellingen rechtstreeks vanuit de chat.

en: Ask a Question
nl_NL: Stel een vraag

en: Ask a question
nl_NL: Stel een vraag

en: Ask about products, orders…
nl_NL: Vraag over producten, bestellingen…

en: Attribute Generator
nl_NL: Attribuutgenerator

en: Attribute ID
nl_NL: Attribuut-ID

en: Attribute Names
nl_NL: Attribuutnamen

en: Attribute Values Name
nl_NL: Naam van attribuutwaarden

en: Attribute Values Value
nl_NL: Waarde van attribuutwaarden

en: Attribute created successfully!
nl_NL: Attribuut succesvol aangemaakt!

en: Attribute deleted successfully!
nl_NL: Attribuut succesvol verwijderd!

en: Attribute deleted.
nl_NL: Attribuut verwijderd.

en: Attribute name
nl_NL: Attribuutnaam

en: Attribute name already exists!
nl_NL: Attribuutnaam bestaat al!

en: Attribute name are required!
nl_NL: Attribuutnaam is verplicht!

en: Attribute slug
nl_NL: Attribuutslug

en: Attribute slug already exists!
nl_NL: Attribuutslug bestaat al!

en: Attribute slug are required!
nl_NL: Attribuutslug is verplicht!

en: Attribute updated successfully!
nl_NL: Attribuut succesvol bijgewerkt!

en: Attribute updated.
nl_NL: Attribuut bijgewerkt.

en: Attribute value ID
nl_NL: ID van attribuutwaarde

en: Attribute value slug
nl_NL: Slug van attribuutwaarde

en: Attribute values
nl_NL: Attribuutwaarden

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Attributes List
nl_NL: Attributenlijst

en: Attributes deleted.
nl_NL: Attributen verwijderd.

en: Attributes generated successfully!
nl_NL: Attributen succesvol gegenereerd!

en: Auto Generate Variants
nl_NL: Varianten automatisch genereren

en: Auto generating variants will replace all existing variants for
nl_NL: Automatisch genereren van varianten vervangt alle bestaande varianten voor

en: Automate license generation, activation, and renewals. It’s perfect for digital products and software sales.
nl_NL: Automatiseer het genereren, activeren en verlengen van licenties. Perfect voor digitale producten en softwareverkoop.

en: Automated Abandoned Cart Emails
nl_NL: Geautomatiseerde e-mails voor verlaten winkelwagens

en: Automatically send a reminder email to any pending abandoned cart that has not received a reminder yet.
nl_NL: Verstuur automatisch een herinneringsmail naar elke openstaande verlaten winkelwagen die nog geen herinnering heeft ontvangen.

en: Automotive Parts & Accessories
nl_NL: Auto-onderdelen & accessoires

en: Average Lifetime Value per customer.
nl_NL: Gemiddelde levenslange waarde per klant.

en: Average Order Per Customer
nl_NL: Gemiddeld aantal bestellingen per klant

en: Average Order Value per customer.
nl_NL: Gemiddelde bestelwaarde per klant.

en: Average Orders
nl_NL: Gemiddeld aantal bestellingen

en: Average Rating
nl_NL: Gemiddelde beoordeling

en: Average product price
nl_NL: Gemiddelde productprijs

en: Avg Rating
nl_NL: Gem. beoordeling

en: Avg Revenue Per Customer
nl_NL: Gem. omzet per klant

en: Avg Revenue Per Order
nl_NL: Gem. omzet per bestelling

en: Avg Revenue Per Product
nl_NL: Gem. omzet per product

en: Avg. Order Value
nl_NL: Gem. bestelwaarde

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to orders
nl_NL: Terug naar bestellingen

en: Back to shop
nl_NL: Terug naar winkel

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background Color (Hover)
nl_NL: Achtergrondkleur (hover)

en: Background Removal
nl_NL: Achtergrond verwijderen

en: Background color of the main email content
nl_NL: Achtergrondkleur van de hoofdinhoud van de e-mail

en: Background color of the outside wrapper area
nl_NL: Achtergrondkleur van het buitenste wrappergedeelte

en: Bank Transfer
nl_NL: Bankoverschrijving

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Basic Info
nl_NL: Basisinformatie

en: Beauty & Cosmetics
nl_NL: Beauty & cosmetica

en: Best Selling
nl_NL: Best verkocht

en: Billing
nl_NL: Facturering

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Billing Address Line 1
nl_NL: Factuuradres regel 1

en: Billing Address Line 2
nl_NL: Factuuradres regel 2

en: Billing City
nl_NL: Plaats facturering

en: Billing Country
nl_NL: Land facturering

en: Billing Email Address
nl_NL: E-mailadres facturering

en: Billing First Name
nl_NL: Voornaam facturering

en: Billing Last Name
nl_NL: Achternaam facturering

en: Billing Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer facturering

en: Billing Postal Code
nl_NL: Postcode facturering

en: Billing State/Province
nl_NL: Staat/provincie facturering

[ctx: Block pattern description]
en: A pattern that includes all checkout blocks
nl_NL: Een patroon met alle afrekenblokken

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Body
nl_NL: Tekst

en: Body Background
nl_NL: Achtergrond tekstgedeelte

en: Body Light
nl_NL: Body licht

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Border
nl_NL: Rand

en: Braintree Credentials
nl_NL: Braintree-inloggegevens

en: Braintree.js failed to load or missing authorization token.
nl_NL: Braintree.js kon niet worden geladen of het autorisatietoken ontbreekt.

en: Brand
nl_NL: Merk

en: Brand created successfully
nl_NL: Merk succesvol aangemaakt

en: Brand created.
nl_NL: Merk aangemaakt.

en: Brand deleted
nl_NL: Merk verwijderd

en: Brand deleted successfully
nl_NL: Merk succesvol verwijderd

en: Brand not deleted
nl_NL: Merk niet verwijderd

en: Brand updated successfully
nl_NL: Merk succesvol bijgewerkt

en: Brands
nl_NL: Merken

en: Brands List
nl_NL: Merkenlijst

en: Brands deleted
nl_NL: Merken verwijderd

en: Brands found.
nl_NL: Merken gevonden.

en: Briefly describe the product, its key benefit, and who it’s for. Keep it within 20–40 words.
nl_NL: Beschrijf kort het product, het belangrijkste voordeel en voor wie het bedoeld is. Houd het tussen de 20–40 woorden.

en: Bring your AI shopping assistant to Messenger, so customers can discover products and place orders right in the chat.
nl_NL: Breng je AI-winkelassistent naar Messenger, zodat klanten producten kunnen ontdekken en bestellingen kunnen plaatsen direct in de chat.

en: Brown
nl_NL: Bruin

en: Bugs and errors
nl_NL: Bugs en fouten

en: Build
nl_NL: Bouwen

en: Build exclusive access areas, manage tiers, and reward loyal members with premium content.
nl_NL: Bouw exclusieve toegangsgebieden, beheer niveaus en beloon trouwe leden met premiumcontent.

en: Builder
nl_NL: Bouwer

en: Building a store is hard, and so is building the tool behind it. Your honest feedback is what makes EasyCommerce better, and we read every single response.
nl_NL: Een winkel bouwen is lastig, en het bouwen van de tool erachter ook. Jouw eerlijke feedback maakt EasyCommerce beter, en we lezen elke reactie.

en: Building...
nl_NL: Bouwen...

en: Bulk delete failed, please try again.
nl_NL: Bulkverwijdering mislukt, probeer het opnieuw.

en: Business
nl_NL: Bedrijf

en: Business Country
nl_NL: Bedrijfsland

en: Business Email
nl_NL: Zakelijk e-mailadres

en: Business Info
nl_NL: Bedrijfsinformatie

en: Business Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Business Setup
nl_NL: Bedrijfsconfiguratie

en: Business Type
nl_NL: Bedrijfstype

en: But growth needs Pro 🚀
nl_NL: Maar groei vraagt om Pro 🚀

en: Buy more credits
nl_NL: Meer credits kopen

en: By clicking this, I agree to
nl_NL: Door hierop te klikken ga ik akkoord met

en: By creating an account, you agree to our
nl_NL: Door een account aan te maken ga je akkoord met onze

en: CSV uploaded successfully
nl_NL: CSV succesvol geüpload

en: CSV uploaded successfully.
nl_NL: CSV succesvol geüpload.

en: Calculate profit margin
nl_NL: Winstmarge berekenen

en: Calculation Base
nl_NL: Berekeningsbasis

en: Calculation base is required.
nl_NL: Berekeningsbasis is verplicht.

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Can customers shop through Messenger or WhatsApp?
nl_NL: Kunnen klanten winkelen via Messenger of WhatsApp?

en: Canadian Pre-authorized Debits
nl_NL: Canadese vooraf geautoriseerde incasso's

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancelled Order
nl_NL: Geannuleerde bestelling

en: Capitalize
nl_NL: Beginhoofdletters

en: Card Number
nl_NL: Kaartnummer

en: Cardholder Name
nl_NL: Naam kaarthouder

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart Button
nl_NL: Winkelwagenknop

en: Cart Hash/ID
nl_NL: Winkelwagen-hash/ID

en: Cart Items
nl_NL: Winkelwagenartikelen

en: Cart Recovery
nl_NL: Winkelwagenherstel

en: Cart Recovery Link
nl_NL: Herstellink winkelwagen

en: Cart Summary
nl_NL: Winkelwagenoverzicht

en: Cart Total
nl_NL: Winkelwagentotaal

en: Cart Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag winkelwagen

en: Cart already locked.
nl_NL: Winkelwagen is al vergrendeld.

en: Cart cleared
nl_NL: Winkelwagen geleegd

en: Cart cleared.
nl_NL: Winkelwagen geleegd.

en: Cart doesn't contain this coupon!
nl_NL: Winkelwagen bevat deze coupon niet!

en: Cart is already completed.
nl_NL: Winkelwagen is al voltooid.

en: Cart is empty or invalid cart hash.
nl_NL: Winkelwagen is leeg of ongeldige winkelwagen-hash.

en: Cart is locked for payment. Complete or cancel the current payment before making changes.
nl_NL: Winkelwagen is vergrendeld voor betaling. Voltooi of annuleer de huidige betaling voordat je wijzigingen aanbrengt.

en: Cart locked for payment.
nl_NL: Winkelwagen vergrendeld voor betaling.

en: Cart removed
nl_NL: Winkelwagen verwijderd

en: Cart updated.
nl_NL: Winkelwagen bijgewerkt.

en: Carts deleted successfully.
nl_NL: Winkelwagens succesvol verwijderd.

en: Cash on Delivery
nl_NL: Betaling bij levering

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories List
nl_NL: Categorielijst

en: Categories deleted
nl_NL: Categorieën verwijderd

en: Categories found.
nl_NL: Categorieën gevonden.

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category created successfully
nl_NL: Categorie succesvol aangemaakt

en: Category created.
nl_NL: Categorie aangemaakt.

en: Category deleted
nl_NL: Categorie verwijderd

en: Category deleted successfully
nl_NL: Categorie succesvol verwijderd

en: Category not deleted
nl_NL: Categorie niet verwijderd

en: Category updated successfully
nl_NL: Categorie succesvol bijgewerkt

en: Category updated.
nl_NL: Categorie bijgewerkt.

en: Change Password
nl_NL: Wachtwoord wijzigen

en: Change your Password
nl_NL: Wijzig je wachtwoord

en: Chat Assistant Avatar
nl_NL: Avatar chatassistent

en: Chat Assistant Name
nl_NL: Naam chatassistent

en: Chat Button Position
nl_NL: Positie chatknop

en: Chat Color Theme
nl_NL: Kleurthema chat

en: Chat to run your store: ask about sales, create and edit products, and update orders - in plain English, with your approval.
nl_NL: Chat om je winkel te runnen: vraag naar verkopen, maak en bewerk producten en werk bestellingen bij - in gewone taal, met jouw goedkeuring.

en: Check your email and click the link to connect AI.
nl_NL: Controleer je e-mail en klik op de link om AI te verbinden.

en: Check your email for the confirmation link.
nl_NL: Controleer je e-mail voor de bevestigingslink.

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Checkout Button
nl_NL: Afrekenknop

en: Checkout Page
nl_NL: Afrekenpagina

en: Checkout Page URL
nl_NL: URL afrekenpagina

en: Checkout Templates
nl_NL: Afrekensjablonen

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Choose a template to customize how your product page is displayed to customers.
nl_NL: Kies een sjabloon om aan te passen hoe je productpagina aan klanten wordt getoond.

en: Choose attributes that apply to this pricing option
nl_NL: Kies attributen die van toepassing zijn op deze prijsoptie

en: Choose if your store is live or still in setup mode.
nl_NL: Kies of je winkel live is of nog in de configuratiemodus staat.

en: Choose logo file
nl_NL: Kies logobestand

en: Choose payment methods
nl_NL: Kies betaalmethoden

en: Choose the color for the chat button and message bubbles. Use your brand color for consistency.
nl_NL: Kies de kleur voor de chatknop en berichtbubbels. Gebruik je merkkleur voor consistentie.

en: Choose the countries you sell products to.
nl_NL: Kies de landen waar je producten aan verkoopt.

en: Choose the countries you ship products to.
nl_NL: Kies de landen waar je producten naartoe verzendt.

en: Choose whether to clean all abandoned carts or only invalid ones.
nl_NL: Kies of je alle verlaten winkelwagens wilt opschonen of alleen de ongeldige.

en: Cities loaded
nl_NL: Steden geladen

en: City
nl_NL: Plaats

en: City code
nl_NL: Plaatscode

en: City name
nl_NL: Plaatsnaam

en: Class
nl_NL: Klasse

en: Class name must not be empty.
nl_NL: Klassenaam mag niet leeg zijn.

en: Classes
nl_NL: Klassen

en: Clean
nl_NL: Opschonen

en: Clean Abandoned Carts
nl_NL: Verlaten winkelwagens opschonen

en: Clean All
nl_NL: Alles opschonen

en: Clean Invalid
nl_NL: Ongeldige opschonen

en: Cleaned abandoned carts.
nl_NL: Verlaten winkelwagens opgeschoond.

en: Cleaned invalid abandoned carts.
nl_NL: Ongeldige verlaten winkelwagens opgeschoond.

en: Clear cart
nl_NL: Winkelwagen legen

en: Click to copy
nl_NL: Klik om te kopiëren

en: Click to update
nl_NL: Klik om bij te werken

en: Client ID
nl_NL: Client-ID

en: Client Secret Key
nl_NL: Client-geheime sleutel

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Clothing & Apparel
nl_NL: Kleding & mode

en: Code is required
nl_NL: Code is verplicht

en: Coffee & Tea Products
nl_NL: Koffie- & theeproducten

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Column Mapping
nl_NL: Kolomtoewijzing

en: Column Name
nl_NL: Kolomnaam

en: Column mapping object
nl_NL: Kolomtoewijzingsobject

en: Column mapping saved successfully
nl_NL: Kolomtoewijzing succesvol opgeslagen

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns mapped successfully
nl_NL: Kolommen succesvol toegewezen

en: Coming Soon
nl_NL: Binnenkort beschikbaar

en: Comma separated or an array of fields
nl_NL: Door komma's gescheiden of een array van velden

en: Company
nl_NL: Bedrijf

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Comparison of sales, refunds, and net revenue over time
nl_NL: Vergelijking van verkopen, terugbetalingen en netto-omzet in de tijd

en: Comparison range (e.g., "previous-day", "previous-week", "previous-month", "previous-year")
nl_NL: Vergelijkingsbereik (bijv. "previous-day", "previous-week", "previous-month", "previous-year")

en: Comparison range key
nl_NL: Sleutel voor vergelijkingsbereik

en: Compatibility issues
nl_NL: Compatibiliteitsproblemen

en: Complete your order →
nl_NL: Voltooi je bestelling →

en: Complete your purchase - Items waiting in your cart!
nl_NL: Rond je aankoop af - Er wachten artikelen in je winkelwagen!

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Completed Order
nl_NL: Voltooide bestelling

en: Completed Orders
nl_NL: Voltooide bestellingen

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Configure Now
nl_NL: Nu configureren

en: Configure Settings
nl_NL: Instellingen configureren

en: Configure general product settings like visibility, URL slug, and reviews.
nl_NL: Configureer algemene productinstellingen zoals zichtbaarheid, URL-slug en beoordelingen.

en: Configure which payment methods are available in your Stripe account. <a href="%s" target="_blank" class="text-blue-600 hover:text-blue-800 underline">Manage Payment Methods</a>
nl_NL: Configureer welke betaalmethoden beschikbaar zijn in je Stripe-account. <a href="%s" target="_blank" class="text-blue-600 hover:text-blue-800 underline">Betaalmethoden beheren</a>

en: Configure your ecommerce store with licensing capability and sell digital products and manage their licenses.
nl_NL: Configureer je e-commercewinkel met licentiefunctionaliteit, verkoop digitale producten en beheer hun licenties.

en: Confirm Order
nl_NL: Bestelling bevestigen

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Confirm new password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Confirm password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Congratulations on installing <strong>EasyCommerce</strong>! 🎉<br/>You're just a few steps away from launching your store. <a href="%s"><strong>Click here</strong></a> to start the setup wizard and bring your store to life! 🚀
nl_NL: Gefeliciteerd met het installeren van <strong>EasyCommerce</strong>! 🎉<br/>Je bent nog maar een paar stappen verwijderd van het lanceren van je winkel. <a href="%s"><strong>Klik hier</strong></a> om de installatiewizard te starten en je winkel tot leven te brengen! 🚀

en: Congratulations, you're all set!
nl_NL: Gefeliciteerd, je bent helemaal klaar!

en: Connect AI
nl_NL: AI verbinden

en: Connect EasyCommerce AI
nl_NL: EasyCommerce AI verbinden

en: Connect a free API key -
nl_NL: Verbind een gratis API-sleutel -

en: Connect a free API key to power Store Copilot, Shopping Agent, AI Writer and more - 200 free AI credits your first month, then 100 every month.
nl_NL: Verbind een gratis API-sleutel om Store Copilot, Winkelagent, AI Writer en meer aan te drijven - 200 gratis AI-credits de eerste maand, daarna 100 per maand.

en: Connect payment gateways to start accepting orders
nl_NL: Verbind betaalgateways om bestellingen te gaan accepteren

en: Connect to unlock AI
nl_NL: Verbind om AI te ontgrendelen

en: Connect your store
nl_NL: Verbind je winkel

en: Connect your store to the EasyCommerce AI service to see your AI credit usage.
nl_NL: Verbind je winkel met de EasyCommerce AI-service om je AI-creditverbruik te zien.

en: Connect your store to the EasyCommerce AI service.
nl_NL: Verbind je winkel met de EasyCommerce AI-service.

en: Connection error. Please try again.
nl_NL: Verbindingsfout. Probeer het opnieuw.

en: Connectivity
nl_NL: Connectiviteit

en: Consulting & Coaching Services
nl_NL: Advies- & coachingdiensten

en: Contacted
nl_NL: Benaderd

en: Container Background
nl_NL: Containerachtergrond

en: Container width
nl_NL: Containerbreedte

en: Content length- `short` or `long`
nl_NL: Contentlengte- `short` of `long`

en: Continue
nl_NL: Doorgaan

en: Control how payment methods are organized in the checkout form. Tabs show methods in a compact tabbed interface, while accordion expands each method.
nl_NL: Bepaal hoe betaalmethoden in het afrekenformulier worden geordend. Tabbladen tonen methoden in een compacte tabbladinterface, terwijl accordeon elke methode uitklapt.

en: Control your store visibility and access settings.
nl_NL: Beheer de zichtbaarheid en toegangsinstellingen van je winkel.

en: Copied!
nl_NL: Gekopieerd!

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Cost associated with this method range
nl_NL: Kosten die aan dit methodebereik zijn verbonden

en: Cost of Goods
nl_NL: Inkoopkosten

en: Could not activate required plugin "%1$s": %2$s
nl_NL: Kon vereiste plugin "%1$s" niet activeren: %2$s

en: Could not install required plugin "%s".
nl_NL: Kon vereiste plugin "%s" niet installeren.

en: Could not install the addon: %s
nl_NL: Kon de add-on niet installeren: %s

en: Could not verify cart. Please refresh and try again.
nl_NL: Kon winkelwagen niet verifiëren. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Countries loaded
nl_NL: Landen geladen

en: Country
nl_NL: Land

en: Country code
nl_NL: Landcode

en: Country code (ISO2)
nl_NL: Landcode (ISO2)

en: Country code must be of 2 characters
nl_NL: Landcode moet uit 2 tekens bestaan

en: Country parameter is required.
nl_NL: Landparameter is verplicht.

en: Coupon %s created
nl_NL: Coupon %s aangemaakt

en: Coupon %s deleted
nl_NL: Coupon %s verwijderd

en: Coupon Code
nl_NL: Couponcode

en: Coupon Deleted
nl_NL: Coupon verwijderd

en: Coupon ID is required.
nl_NL: Coupon-ID is verplicht.

en: Coupon Management
nl_NL: Couponbeheer

en: Coupon Name
nl_NL: Couponnaam

en: Coupon applied.
nl_NL: Coupon toegepast.

en: Coupon created successfully.
nl_NL: Coupon succesvol aangemaakt.

en: Coupon deleted successfully.
nl_NL: Coupon succesvol verwijderd.

en: Coupon is not applicable.
nl_NL: Coupon is niet van toepassing.

en: Coupon not found.
nl_NL: Coupon niet gevonden.

en: Coupon removed.
nl_NL: Coupon verwijderd.

en: Coupon status updated
nl_NL: Couponstatus bijgewerkt

en: Coupon updated successfully.
nl_NL: Coupon succesvol bijgewerkt.

en: Coupons deleted successfully
nl_NL: Coupons succesvol verwijderd

en: Coupons status updated successfully.
nl_NL: Couponstatus succesvol bijgewerkt.

en: Create Attribute
nl_NL: Attribuut aanmaken

en: Create Brand
nl_NL: Merk aanmaken

en: Create Category
nl_NL: Categorie aanmaken

en: Create Coupon
nl_NL: Coupon aanmaken

en: Create Membership Plans
nl_NL: Lidmaatschapsplannen maken

en: Create Tag
nl_NL: Tag aanmaken

en: Create Taxation
nl_NL: Belasting aanmaken

en: Create a new product or generate samples to get started.
nl_NL: Maak een nieuw product aan of genereer voorbeelden om te beginnen.

en: Create essential pages like Shop, Cart, and Checkout
nl_NL: Maak essentiële pagina's aan zoals Winkel, Winkelwagen en Afrekenen

en: Creating account...
nl_NL: Account aanmaken...

en: Credentials
nl_NL: Inloggegevens

en: Credit Card
nl_NL: Creditcard

en: Credit/Debit Cards
nl_NL: Credit-/betaalkaarten

en: Credits remaining
nl_NL: Resterende credits

en: Currencies loaded
nl_NL: Valuta's geladen

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency & Format
nl_NL: Valuta & notatie

en: Currency Format
nl_NL: Valutanotatie

en: Current Subscriptions
nl_NL: Huidige abonnementen

en: Current Year
nl_NL: Huidig jaar

en: Current plan
nl_NL: Huidig abonnement

en: Custom Date
nl_NL: Aangepaste datum

en: Custom email body HTML (optional — uses settings default when omitted)
nl_NL: Aangepaste HTML voor e-mailtekst (optioneel — gebruikt de standaard uit de instellingen indien weggelaten)

en: Custom email subject (optional — uses settings default when omitted)
nl_NL: Aangepast e-mailonderwerp (optioneel — gebruikt de standaard uit de instellingen indien weggelaten)

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer AOV
nl_NL: Klant-AOV

en: Customer Average Order Value
nl_NL: Gemiddelde bestelwaarde klant

en: Customer By Day Heatmap
nl_NL: Heatmap klanten per dag

en: Customer Dashboard
nl_NL: Klantdashboard

en: Customer Details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer Email
nl_NL: E-mailadres klant

en: Customer Email Address
nl_NL: E-mailadres klant

en: Customer Full Name
nl_NL: Volledige naam klant

en: Customer LTV
nl_NL: Klant-LTV

en: Customer Name
nl_NL: Klantnaam

en: Customer Notification
nl_NL: Klantmelding

en: Customer Overview
nl_NL: Klantoverzicht

en: Customer Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer klant

en: Customer Registration
nl_NL: Klantregistratie

en: Customer Reset Password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen voor klant

en: Customer Since
nl_NL: Klant sinds

en: Customer Total Orders
nl_NL: Totaal aantal bestellingen klant

en: Customer Total Spent
nl_NL: Totaal besteed door klant

en: Customer created successfully.
nl_NL: Klant succesvol aangemaakt.

en: Customer data updated
nl_NL: Klantgegevens bijgewerkt

en: Customer deleted successfully.
nl_NL: Klant succesvol verwijderd.

en: Customer message
nl_NL: Klantbericht

en: Customer not found.
nl_NL: Klant niet gevonden.

en: Customer since
nl_NL: Klant sinds

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customers Over Time
nl_NL: Klanten in de tijd

en: Customers location
nl_NL: Locatie klanten

en: Customers who have placed more than one order.
nl_NL: Klanten die meer dan één bestelling hebben geplaatst.

en: Customize your store’s name, logo, and appearance.
nl_NL: Pas de naam, het logo en het uiterlijk van je winkel aan.

en: Daily Orders Heatmap
nl_NL: Heatmap dagelijkse bestellingen

en: Dashboard Page URL
nl_NL: URL dashboardpagina

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date & Time
nl_NL: Datum & tijd

en: Date range key
nl_NL: Sleutel voor datumbereik

en: Date range key (e.g., "last-30", "this-month", "2026-01-01,2026-03-30")
nl_NL: Sleutel voor datumbereik (bijv. "last-30", "this-month", "2026-01-01,2026-03-30")

en: Date range key (e.g., "last-30", "this-month", "this-year")
nl_NL: Sleutel voor datumbereik (bijv. "last-30", "this-month", "this-year")

en: Date range key (e.g., "today", "this-week", "this-month", "this-year")
nl_NL: Sleutel voor datumbereik (bijv. "today", "this-week", "this-month", "this-year")

en: Date range key (e.g., "today", "this-week", "this-month", "this-year", "all-time")
nl_NL: Sleutel voor datumbereik (bijv. "today", "this-week", "this-month", "this-year", "all-time")

en: Date range key (e.g., "today", "this-week", "this-month", "this-year", "last-30")
nl_NL: Sleutel voor datumbereik (bijv. "today", "this-week", "this-month", "this-year", "last-30")

en: Day
nl_NL: Dag

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate without feedback
nl_NL: Deactiveren zonder feedback

en: Deactivating the license will remove all associated benefits and features from your account.
nl_NL: Door de licentie te deactiveren worden alle bijbehorende voordelen en functies uit je account verwijderd.

en: Debit / Credit card
nl_NL: Betaal- / creditcard

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Checkout Template
nl_NL: Standaard afrekensjabloon

en: Default Fulfillment Status
nl_NL: Standaard fulfilment-status

en: Default Order Status
nl_NL: Standaard bestelstatus

en: Default Sorter
nl_NL: Standaardsortering

en: Delay (minutes)
nl_NL: Vertraging (minuten)

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Note
nl_NL: Notitie verwijderen

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete Selected
nl_NL: Geselecteerde verwijderen

en: Delete failed, please try again.
nl_NL: Verwijderen mislukt, probeer het opnieuw.

en: Delete failed.
nl_NL: Verwijderen mislukt.

en: Delete selected products
nl_NL: Geselecteerde producten verwijderen

en: Delete this product
nl_NL: Dit product verwijderen

en: Deleting...
nl_NL: Verwijderen...

en: Delivered
nl_NL: Bezorgd

en: Delivery Date
nl_NL: Leverdatum

en: Demo CSV
nl_NL: Demo-CSV

en: Demo CSV not found
nl_NL: Demo-CSV niet gevonden

en: Demo Products
nl_NL: Demoproducten

en: Demo import failed. Please try again.
nl_NL: Demo-import mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Demo products imported!
nl_NL: Demoproducten geïmporteerd!

en: Describe what you want to build
nl_NL: Beschrijf wat je wilt bouwen

en: Describe what you want to see in the image
nl_NL: Beschrijf wat je in de afbeelding wilt zien

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description Color
nl_NL: Beschrijvingskleur

en: Description of the tax class
nl_NL: Beschrijving van de belastingklasse

en: Detailed step-by-step guides on how to use and get the best out of EasyCommerce.
nl_NL: Gedetailleerde stapsgewijze handleidingen over hoe je EasyCommerce gebruikt en er het meeste uit haalt.

en: Details of your store’s physical location.(If have any)
nl_NL: Gegevens van de fysieke locatie van je winkel. (Indien aanwezig)

en: Didn’t spot the feature you were hoping for?
nl_NL: Heb je de functie waar je op hoopte niet gezien?

en: Digital Art & Graphics
nl_NL: Digitale kunst & graphics

en: Digital Product
nl_NL: Digitaal product

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disconnect
nl_NL: Loskoppelen

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount Type
nl_NL: Kortingstype

en: Discount applies to specific products?
nl_NL: Geldt de korting voor specifieke producten?

en: Discount code
nl_NL: Kortingscode

en: Dismiss this notice
nl_NL: Deze melding sluiten

en: Display a stock availability badge on product images across the shop and single product pages.
nl_NL: Toon een badge met voorraadbeschikbaarheid op productafbeeldingen in de winkel en op de productpagina's.

en: Display label for the option
nl_NL: Weergavelabel voor de optie

en: Do not import
nl_NL: Niet importeren

en: Do you offer migration from other platforms?
nl_NL: Bieden jullie migratie vanaf andere platforms aan?

en: Doc found
nl_NL: Document gevonden

en: Doc not found
nl_NL: Document niet gevonden

en: Docs found
nl_NL: Documenten gevonden

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't Send
nl_NL: Niet verzenden

en: Don't have an account?
nl_NL: Heb je nog geen account?

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download %s
nl_NL: %s downloaden

en: Download the
nl_NL: Download het

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drag & Drop Builder Integrations (Gutenberg, WP Bakery)
nl_NL: Drag-and-drop bouwerintegraties (Gutenberg, WP Bakery)

en: Drag handle
nl_NL: Sleephendel

en: Drop us a message. Your suggestion could inspire our next EasyCommerce feature, or who knows, it might be cooking already!
nl_NL: Stuur ons een bericht. Jouw suggestie kan onze volgende EasyCommerce-functie inspireren, of wie weet, misschien is deze al in de maak!

en: Dropdown Arrow
nl_NL: Vervolgkeuzepijl

en: Dropdown Icon
nl_NL: Vervolgkeuzepictogram

en: Duplicate
nl_NL: Duplicaat

en: Duplicate attributes found in %1$s and %2$s
nl_NL: Dubbele attributen gevonden in %1$s en %2$s

en: Duplicate option labels are not allowed!
nl_NL: Dubbele optielabels zijn niet toegestaan!

en: Duplicate pricing plan found: %s
nl_NL: Dubbel prijsplan gevonden: %s

en: Each AI request transmits only the relevant records - the item you're working on, or a shopper's query and its products - to EasyCommerce's AI service. Your bulk customer and order data is never uploaded, sold, or used to train models.
nl_NL: Elke AI-aanvraag verstuurt alleen de relevante gegevens - het item waaraan je werkt, of de vraag van een klant en de bijbehorende producten - naar de AI-service van EasyCommerce. Je volledige klant- en bestelgegevens worden nooit geüpload, verkocht of gebruikt om modellen te trainen.

en: EasyCommerce - Checkout
nl_NL: EasyCommerce - Afrekenen

en: EasyCommerce - Shop
nl_NL: EasyCommerce - Winkel

en: EasyCommerce Addons
nl_NL: EasyCommerce add-ons

en: EasyCommerce Compatible Themes
nl_NL: EasyCommerce-compatibele thema's

en: EasyCommerce Full Width Layout
nl_NL: EasyCommerce lay-out over volledige breedte

en: EasyCommerce Migration
nl_NL: EasyCommerce-migratie

en: EasyCommerce Pro enables access to premium addons such as "License Manager" for managing digital product licenses and "Subscriptions" for handling recurring payments. These addons provide powerful tools to expand your store's functionality and revenue streams.
nl_NL: EasyCommerce Pro geeft toegang tot premium add-ons zoals "License Manager" voor het beheren van licenties van digitale producten en "Subscriptions" voor het afhandelen van terugkerende betalingen. Deze add-ons bieden krachtige tools om de functionaliteit en inkomstenstromen van je winkel uit te breiden.

en: EasyCommerce Pro is the premium addon that unlocks advanced features and capabilities within the EasyCommerce plugin. It serves as the key to accessing pro-level addons and enhancements that take your ecommerce store to the next level.
nl_NL: EasyCommerce Pro is de premium add-on die geavanceerde functies en mogelijkheden binnen de EasyCommerce-plugin ontgrendelt. Het is de sleutel tot add-ons en verbeteringen op pro-niveau die je e-commercewinkel naar een hoger niveau tillen.

en: EasyCommerce Pro supports a wide range of payment methods through Stripe integration, including all major credit and debit cards, as well as popular options like LINK for instant payments and Klarna for buy now, pay later services. This ensures your customers have flexible and secure payment choices.
nl_NL: EasyCommerce Pro ondersteunt via de Stripe-integratie een breed scala aan betaalmethoden, waaronder alle gangbare creditcards en betaalkaarten, evenals populaire opties zoals LINK voor directe betalingen en Klarna voor 'nu kopen, later betalen'-diensten. Zo hebben je klanten flexibele en veilige betaalopties.

en: EasyCommerce Stripe Payment Gateway
nl_NL: EasyCommerce Stripe-betaalgateway

en: EasyCommerce Year-End Celebration!
nl_NL: EasyCommerce eindejaarsviering!

en: EasyCommerce needs a Shop page, Checkout page, and Customer Dashboard. One or more is missing or not configured.
nl_NL: EasyCommerce heeft een winkelpagina, afrekenpagina en klantdashboard nodig. Een of meer daarvan ontbreekt of is niet geconfigureerd.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Attribute: %s
nl_NL: Attribuut bewerken: %s

en: Edit Brand
nl_NL: Merk bewerken

en: Edit Brand: %s
nl_NL: Merk bewerken: %s

en: Edit Category
nl_NL: Categorie bewerken

en: Edit Category: %s
nl_NL: Categorie bewerken: %s

en: Edit Coupon
nl_NL: Coupon bewerken

en: Edit Product
nl_NL: Product bewerken

en: Edit Tag
nl_NL: Tag bewerken

en: Edit Tag: %s
nl_NL: Tag bewerken: %s

en: Edit this image. Keep the product exactly as-is. Place it in a clean, modern lifestyle setting with soft natural lighting, shallow depth of field, and a professional commercial look.
nl_NL: Bewerk deze afbeelding. Houd het product precies zoals het is. Plaats het in een strakke, moderne lifestyle-omgeving met zacht natuurlijk licht, een geringe scherptediepte en een professionele, commerciële uitstraling.

en: Edit:
nl_NL: Bewerken:

en: Either it should include prices
nl_NL: Of prijzen moeten worden opgenomen

en: Either it should return HTML
nl_NL: Of er HTML moet worden teruggegeven

en: Electronics & Gadgets
nl_NL: Elektronica & gadgets

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email Body
nl_NL: E-mailtekst

en: Email Event
nl_NL: E-mailgebeurtenis

en: Email Header
nl_NL: E-mailkoptekst

en: Email Message
nl_NL: E-mailbericht

en: Email My Link
nl_NL: Mail mij mijn link

en: Email Subject
nl_NL: E-mailonderwerp

en: Email address is required.
nl_NL: E-mailadres is verplicht.

en: Email already registered
nl_NL: E-mailadres is al geregistreerd

en: Email failed: %s
nl_NL: E-mail mislukt: %s

en: Email footer
nl_NL: E-mailvoettekst

en: Email footer content
nl_NL: Inhoud van e-mailvoettekst

en: Email is not valid
nl_NL: E-mailadres is ongeldig

en: Email message body
nl_NL: Berichttekst van e-mail

en: Email not sent
nl_NL: E-mail niet verzonden

en: Email or username
nl_NL: E-mailadres of gebruikersnaam

en: Email sent
nl_NL: E-mail verzonden

en: Email sent.
nl_NL: E-mail verzonden.

en: Email sent: %s
nl_NL: E-mail verzonden: %s

en: Email subject line
nl_NL: Onderwerpregel van e-mail

en: Email/username and password are required.
nl_NL: E-mailadres/gebruikersnaam en wachtwoord zijn verplicht.

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable AI Template Generator to create ready-to-use block layouts. <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Schakel de AI-sjabloongenerator in om kant-en-klare bloklay-outs te maken. <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: Enable AI Writer to suggest and create product descriptions instantly. <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Schakel AI Writer in om direct productbeschrijvingen voor te stellen en te maken. <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: Enable AI to suggest product attributes and values instantly. <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Schakel AI in om direct productattributen en -waarden voor te stellen. <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: Enable Automated Reminder
nl_NL: Automatische herinnering inschakelen

en: Enable Direct Checkout
nl_NL: Direct afrekenen inschakelen

en: Enable Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden inschakelen

en: Enable Review
nl_NL: Beoordelingen inschakelen

en: Enable Shopping Agent
nl_NL: Winkelagent inschakelen

en: Enable Stock Badge
nl_NL: Voorraadbadge inschakelen

en: Enable Subscription
nl_NL: Abonnement inschakelen

en: Enable to process test transactions without real charges.
nl_NL: Schakel in om testtransacties te verwerken zonder echte kosten.

en: Enable/Disable
nl_NL: In-/uitschakelen

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled Payment Methods
nl_NL: Ingeschakelde betaalmethoden

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Enhance Image
nl_NL: Afbeelding verbeteren

en: Enhance With AI
nl_NL: Verbeteren met AI

en: Enhance your experience with powerful features to increase performance and flexibility.
nl_NL: Verbeter je ervaring met krachtige functies om prestaties en flexibiliteit te vergroten.

en: Enhance your image with AI
nl_NL: Verbeter je afbeelding met AI

en: Enjoy a flat 50% discount while building your dream ecommerce store with EasyCommerce Pro!
nl_NL: Profiteer van een vaste korting van 50% terwijl je je droom-e-commercewinkel bouwt met EasyCommerce Pro!

en: Enter Business Type
nl_NL: Voer bedrijfstype in

en: Enter Cost
nl_NL: Voer kosten in

en: Enter Name
nl_NL: Voer naam in

en: Enter Password
nl_NL: Voer wachtwoord in

en: Enter Price
nl_NL: Voer prijs in

en: Enter Refund Transaction ID
nl_NL: Voer terugbetalingstransactie-ID in

en: Enter Stock Count
nl_NL: Voer voorraadaantal in

en: Enter Store Name
nl_NL: Voer winkelnaam in

en: Enter Your Connection Key
nl_NL: Voer je verbindingssleutel in

en: Enter Your Email
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: Enter a new password below to change your password
nl_NL: Voer hieronder een nieuw wachtwoord in om je wachtwoord te wijzigen

en: Enter a username or email address.
nl_NL: Voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter a valid e-mail to receive instruction on how to reset your password.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in om instructies te ontvangen over hoe je je wachtwoord opnieuw kunt instellen.

en: Enter a valid email address
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in

en: Enter address
nl_NL: Voer adres in

en: Enter amount
nl_NL: Voer bedrag in

en: Enter card holder name
nl_NL: Voer naam kaarthouder in

en: Enter city
nl_NL: Voer plaats in

en: Enter company name
nl_NL: Voer bedrijfsnaam in

en: Enter discount percentage (0 to disable)
nl_NL: Voer kortingspercentage in (0 om uit te schakelen)

en: Enter email Body
nl_NL: Voer e-mailtekst in

en: Enter email content here
nl_NL: Voer hier de e-mailinhoud in

en: Enter email subject
nl_NL: Voer e-mailonderwerp in

en: Enter first name
nl_NL: Voer voornaam in

en: Enter last name
nl_NL: Voer achternaam in

en: Enter new password
nl_NL: Voer nieuw wachtwoord in

en: Enter postal code
nl_NL: Voer postcode in

en: Enter the email address your store will use for notifications and customer communications.
nl_NL: Voer het e-mailadres in dat je winkel gebruikt voor meldingen en communicatie met klanten.

en: Enter time delay in minutes
nl_NL: Voer de vertraging in minuten in

en: Enter your Email
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: Enter your License Key
nl_NL: Voer je licentiesleutel in

en: Enter your Name
nl_NL: Voer je naam in

en: Enter your company name
nl_NL: Voer je bedrijfsnaam in

en: Enter your email
nl_NL: Voer je e-mailadres in

en: Enter your email and license key to unlock premium features
nl_NL: Voer je e-mailadres en licentiesleutel in om premiumfuncties te ontgrendelen

en: Enter your first name
nl_NL: Voer je voornaam in

en: Enter your last name
nl_NL: Voer je achternaam in

en: Enter your name and email - we'll send a one-click link to connect AI, plus a backup key.
nl_NL: Voer je naam en e-mailadres in - we sturen je een link om AI met één klik te verbinden, plus een reservesleutel.

en: Enter your new password below.
nl_NL: Voer hieronder je nieuwe wachtwoord in.

en: Enter your phone number
nl_NL: Voer je telefoonnummer in

en: Enter your tax ID
nl_NL: Voer je btw-nummer in

en: Error activating addon.
nl_NL: Fout bij het activeren van de add-on.

en: Error deactivating addon.
nl_NL: Fout bij het deactiveren van de add-on.

en: Error initializing Braintree.
nl_NL: Fout bij het initialiseren van Braintree.

en: Error loading cart.
nl_NL: Fout bij het laden van de winkelwagen.

en: Error loading data.
nl_NL: Fout bij het laden van gegevens.

en: Error processing payment.
nl_NL: Fout bij het verwerken van de betaling.

en: Error updating password
nl_NL: Fout bij het bijwerken van het wachtwoord

en: Every 5 Minutes
nl_NL: Elke 5 minuten

en: Example: Make it 2 columns with a big gallery section at left.
nl_NL: Voorbeeld: Maak het 2 kolommen met een grote galerijsectie aan de linkerkant.

en: Examples
nl_NL: Voorbeelden

en: Expand
nl_NL: Uitklappen

en: Expiration date (MM/YY)
nl_NL: Vervaldatum (MM/JJ)

en: Expiry Date:
nl_NL: Vervaldatum:

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Facebook Messenger Integration (AI Shopping Assistant)
nl_NL: Facebook Messenger-integratie (AI-winkelassistent)

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Failed Order
nl_NL: Mislukte bestelling

en: Failed to add log.
nl_NL: Kon logboek niet toevoegen.

en: Failed to add review.
nl_NL: Kon beoordeling niet toevoegen.

en: Failed to add to cart. Please try again.
nl_NL: Kon niet toevoegen aan winkelwagen. Probeer het opnieuw.

en: Failed to choose image. Please try again.
nl_NL: Kon afbeelding niet kiezen. Probeer het opnieuw.

en: Failed to clean abandoned carts.
nl_NL: Kon verlaten winkelwagens niet opschonen.

en: Failed to clean invalid abandoned carts.
nl_NL: Kon ongeldige verlaten winkelwagens niet opschonen.

en: Failed to create coupon.
nl_NL: Kon coupon niet aanmaken.

en: Failed to create customer.
nl_NL: Kon klant niet aanmaken.

en: Failed to create order.
nl_NL: Kon bestelling niet aanmaken.

en: Failed to create payment. Please refresh the page and try again.
nl_NL: Kon betaling niet aanmaken. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Failed to create payment. Please try again.
nl_NL: Kon betaling niet aanmaken. Probeer het opnieuw.

en: Failed to create product.
nl_NL: Kon product niet aanmaken.

en: Failed to create refund.
nl_NL: Kon terugbetaling niet aanmaken.

en: Failed to create shipping plan.
nl_NL: Kon verzendplan niet aanmaken.

en: Failed to create tax class.
nl_NL: Kon belastingklasse niet aanmaken.

en: Failed to deactivate license. Please try again.
nl_NL: Kon licentie niet deactiveren. Probeer het opnieuw.

en: Failed to delete
nl_NL: Verwijderen mislukt

en: Failed to delete abandoned cart. Please try again.
nl_NL: Kon verlaten winkelwagen niet verwijderen. Probeer het opnieuw.

en: Failed to delete attribute.
nl_NL: Kon attribuut niet verwijderen.

en: Failed to delete coupon.
nl_NL: Kon coupon niet verwijderen.

en: Failed to delete customer.
nl_NL: Kon klant niet verwijderen.

en: Failed to delete log.
nl_NL: Kon logboek niet verwijderen.

en: Failed to delete product.
nl_NL: Kon product niet verwijderen.

en: Failed to delete refund.
nl_NL: Kon terugbetaling niet verwijderen.

en: Failed to delete review
nl_NL: Kon beoordeling niet verwijderen

en: Failed to delete review.
nl_NL: Kon beoordeling niet verwijderen.

en: Failed to delete selected attributes.
nl_NL: Kon geselecteerde attributen niet verwijderen.

en: Failed to delete selected brands.
nl_NL: Kon geselecteerde merken niet verwijderen.

en: Failed to delete selected categories.
nl_NL: Kon geselecteerde categorieën niet verwijderen.

en: Failed to delete selected tags.
nl_NL: Kon geselecteerde tags niet verwijderen.

en: Failed to delete shipping plan.
nl_NL: Kon verzendplan niet verwijderen.

en: Failed to delete some coupons.
nl_NL: Kon sommige coupons niet verwijderen.

en: Failed to delete some products.
nl_NL: Kon sommige producten niet verwijderen.

en: Failed to delete some refunds.
nl_NL: Kon sommige terugbetalingen niet verwijderen.

en: Failed to delete tax class.
nl_NL: Kon belastingklasse niet verwijderen.

en: Failed to delete transaction.
nl_NL: Kon transactie niet verwijderen.

en: Failed to fetch brands.
nl_NL: Kon merken niet ophalen.

en: Failed to fetch categories.
nl_NL: Kon categorieën niet ophalen.

en: Failed to fetch license information.
nl_NL: Kon licentie-informatie niet ophalen.

en: Failed to fetch order data
nl_NL: Kon bestelgegevens niet ophalen

en: Failed to fetch product data
nl_NL: Kon productgegevens niet ophalen

en: Failed to fetch tags.
nl_NL: Kon tags niet ophalen.

en: Failed to generate attributes
nl_NL: Kon attributen niet genereren

en: Failed to generate content. Please try again.
nl_NL: Kon content niet genereren. Probeer het opnieuw.

en: Failed to get payment nonce.
nl_NL: Kon betalings-nonce niet ophalen.

en: Failed to import
nl_NL: Kon niet importeren

en: Failed to import demo products
nl_NL: Kon demoproducten niet importeren

en: Failed to import image
nl_NL: Kon afbeelding niet importeren

en: Failed to install migration addon.
nl_NL: Kon migratie-add-on niet installeren.

en: Failed to load cart data. Please refresh the page.
nl_NL: Kon winkelwagengegevens niet laden. Vernieuw de pagina.

en: Failed to load cart.
nl_NL: Kon winkelwagen niet laden.

en: Failed to load heatmap data.
nl_NL: Kon heatmapgegevens niet laden.

en: Failed to map columns
nl_NL: Kon kolommen niet toewijzen

en: Failed to process refund through payment gateway.
nl_NL: Kon terugbetaling niet verwerken via de betaalgateway.

en: Failed to process refund. Please try again.
nl_NL: Kon terugbetaling niet verwerken. Probeer het opnieuw.

en: Failed to read CSV file
nl_NL: Kon CSV-bestand niet lezen

en: Failed to refund order.
nl_NL: Kon bestelling niet terugbetalen.

en: Failed to remove cart
nl_NL: Kon winkelwagen niet verwijderen

en: Failed to remove some carts
nl_NL: Kon sommige winkelwagens niet verwijderen

en: Failed to retrieve email placeholders
nl_NL: Kon e-mailplaceholders niet ophalen

en: Failed to send reminder email.
nl_NL: Kon herinneringsmail niet verzenden.

en: Failed to send some reminders
nl_NL: Kon sommige herinneringen niet verzenden

en: Failed to start import
nl_NL: Kon import niet starten

en: Failed to update coupon status
nl_NL: Kon couponstatus niet bijwerken

en: Failed to update coupon.
nl_NL: Kon coupon niet bijwerken.

en: Failed to update order.
nl_NL: Kon bestelling niet bijwerken.

en: Failed to update orders.
nl_NL: Kon bestellingen niet bijwerken.

en: Failed to update product status
nl_NL: Kon productstatus niet bijwerken

en: Failed to update product.
nl_NL: Kon product niet bijwerken.

en: Failed to update products.
nl_NL: Kon producten niet bijwerken.

en: Failed to update refund.
nl_NL: Kon terugbetaling niet bijwerken.

en: Failed to update shipping plan.
nl_NL: Kon verzendplan niet bijwerken.

en: Failed to update some coupons.
nl_NL: Kon sommige coupons niet bijwerken.

en: Failed to update status
nl_NL: Kon status niet bijwerken

en: Failed to update tax class.
nl_NL: Kon belastingklasse niet bijwerken.

en: Failed to upload CSV
nl_NL: Kon CSV niet uploaden

en: Failed to verify payment. Please contact support.
nl_NL: Kon betaling niet verifiëren. Neem contact op met support.

en: Feature
nl_NL: Functie

en: Features
nl_NL: Functies

en: Fetching generated attributes...
nl_NL: Gegenereerde attributen ophalen...

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File not found.
nl_NL: Bestand niet gevonden.

en: File title
nl_NL: Bestandstitel

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files from your purchases will appear here.
nl_NL: Bestanden van je aankopen verschijnen hier.

en: Fill in your business details so your store functions seamlessly and is ready for customers. You can adjust these settings anytime.
nl_NL: Vul je bedrijfsgegevens in zodat je winkel naadloos functioneert en klaar is voor klanten. Je kunt deze instellingen op elk moment aanpassen.

en: Fill in your payment information so your store is ready to accept payments safely and efficiently. You can change this anytime.
nl_NL: Vul je betaalgegevens in zodat je winkel klaar is om veilig en efficiënt betalingen te accepteren. Je kunt dit op elk moment wijzigen.

en: Filter by action
nl_NL: Filteren op actie

en: Filter by from date
nl_NL: Filteren op vanaf-datum

en: Filter by log type
nl_NL: Filteren op logtype

en: Filter by object
nl_NL: Filteren op object

en: Filter by object ID
nl_NL: Filteren op object-ID

en: Filter by order ID
nl_NL: Filteren op bestel-ID

en: Filter by order status
nl_NL: Filteren op bestelstatus

en: Filter by payment gateway
nl_NL: Filteren op betaalgateway

en: Filter by public status
nl_NL: Filteren op openbare status

en: Filter by refund status
nl_NL: Filteren op terugbetalingsstatus

en: Filter by to date
nl_NL: Filteren op tot-datum

en: Filter by transaction status
nl_NL: Filteren op transactiestatus

en: Filter by transaction type
nl_NL: Filteren op transactietype

en: Filter by user ID
nl_NL: Filteren op gebruikers-ID

en: Filter notices by screen context (e.g., #/orders)
nl_NL: Meldingen filteren op schermcontext (bijv. #/orders)

en: Filter notices by type (e.g., error, success)
nl_NL: Meldingen filteren op type (bijv. error, success)

en: Filter per page
nl_NL: Filteren per pagina

en: Finance and Insurance
nl_NL: Financiën en verzekeringen

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First Order
nl_NL: Eerste bestelling

en: First name is required.
nl_NL: Voornaam is verplicht.

en: First name may only contain letters, spaces, hyphens, and apostrophes.
nl_NL: Voornaam mag alleen letters, spaties, koppeltekens en apostrofs bevatten.

en: Fixed Cart Discount
nl_NL: Vaste winkelwagenkorting

en: Flat
nl_NL: Plat

en: Focus Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur bij focus

en: Focus Text Color
nl_NL: Tekstkleur bij focus

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Font Weight
nl_NL: Letterdikte

en: Foot
nl_NL: Voet

en: For %s, refunds should be processed manually outside of the system. After succesful processing, enter the Refund Transaction ID
nl_NL: Voor %s moeten terugbetalingen handmatig buiten het systeem worden verwerkt. Voer na succesvolle verwerking het terugbetalingstransactie-ID in

en: For additional help and resources, please visit our comprehensive support center at
nl_NL: Voor aanvullende hulp en bronnen kun je terecht in ons uitgebreide ondersteuningscentrum op

en: For best appearance, use images larger than
nl_NL: Gebruik voor het beste resultaat afbeeldingen groter dan

en: For testing in sandbox mode, use Stripe CLI: <code>stripe listen --skip-verify --forward-to %s</code>. Copy the webhook signing secret shown in the CLI output here. The plugin handles webhook registration automatically.
nl_NL: Gebruik voor testen in sandbox-modus de Stripe CLI: <code>stripe listen --skip-verify --forward-to %s</code>. Kopieer het webhook-ondertekeningssecret dat in de CLI-uitvoer wordt getoond hierheen. De plugin verzorgt de webhookregistratie automatisch.

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Format
nl_NL: Notatie

en: Found better alternative
nl_NL: Beter alternatief gevonden

en: Fraudulent
nl_NL: Frauduleus

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Free AI Credits
nl_NL: Gratis AI-credits

en: Free Product
nl_NL: Gratis product

en: Free Products
nl_NL: Gratis producten

en: Free Shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Free is perfect for starters
nl_NL: Free is perfect voor starters

en: Frequently Asked
nl_NL: Veelgestelde

en: From date
nl_NL: Vanaf datum

en: From date (Y-m-d)
nl_NL: Vanaf datum (Y-m-d)

en: Fulfill Status
nl_NL: Fulfilment-status

en: Fulfilled
nl_NL: Uitgevoerd

en: Fulfillment
nl_NL: Fulfilment

en: Fulfillment Status
nl_NL: Fulfilment-status

en: Fulfillment Status Breakdown
nl_NL: Uitsplitsing fulfilment-status

en: Fulfilment Status
nl_NL: Fulfilment-status

en: Full Billing Address
nl_NL: Volledig factuuradres

en: Full Name
nl_NL: Volledige naam

en: Full Shipping Address
nl_NL: Volledig verzendadres

en: Fullfillment
nl_NL: Fulfilment

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Generate
nl_NL: Genereren

en: Generate License
nl_NL: Licentie genereren

en: Generate Samples
nl_NL: Voorbeelden genereren

en: Generate high-quality product images with AI directly from your dashboard. <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Genereer hoogwaardige productafbeeldingen met AI, rechtstreeks vanuit je dashboard. <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: Generate with AI
nl_NL: Genereren met AI

en: Generated image will appear here once created.
nl_NL: De gegenereerde afbeelding verschijnt hier zodra deze is gemaakt.

en: Generating image
nl_NL: Afbeelding genereren

en: Generating...
nl_NL: Genereren...

en: Generative AI
nl_NL: Generatieve AI

en: Get Pro
nl_NL: Word Pro

en: Get Started Now
nl_NL: Begin nu

en: Go Live
nl_NL: Ga live

en: Gourmet & Specialty Foods
nl_NL: Gourmet- & specialiteitenvoeding

en: Grid Settings
nl_NL: Rasterinstellingen

en: Grid View
nl_NL: Rasterweergave

en: Gross Revenue
nl_NL: Bruto-omzet

en: Gross Sale
nl_NL: Brutoverkoop

en: Gross Sales
nl_NL: Bruto-omzet

en: Guest
nl_NL: Gast

en: Handle Bookings
nl_NL: Boekingen afhandelen

en: Healthcare
nl_NL: Gezondheidszorg

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height Units
nl_NL: Hoogte-eenheden

en: Height Values
nl_NL: Hoogtewaarden

en: Help & Support
nl_NL: Hulp & ondersteuning

en: Help customers find products even with spelling errors. The AI understands what they're looking for and shows the right products. <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Help klanten producten te vinden, zelfs met spelfouten. De AI begrijpt waar ze naar op zoek zijn en toont de juiste producten. <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: Help us make EasyCommerce the best it can be. Share your feedback and ideas with us!
nl_NL: Help ons EasyCommerce zo goed mogelijk te maken. Deel je feedback en ideeën met ons!

en: Hi ##name##,
    We noticed you left some items in your cart at ##shop_name##. Your cart, worth ##cart_total##, is still waiting for you!
    Here’s what you left behind:
    ##product_list##
    Don’t miss out—your items might sell out soon! Click below to return to your cart and complete your purchase.
    Go to Checkout 👉 ##cart_link## 
    Need help? Feel free to reach out. We’re happy to assist!
    Best,
    ##shop_name## Team
nl_NL: Hi ##name##,
    We zagen dat je een paar artikelen in je winkelwagen bij ##shop_name## hebt achtergelaten. Je winkelwagen, ter waarde van ##cart_total##, wacht nog steeds op je!
    Dit heb je achtergelaten:
    ##product_list##
    Mis het niet—je artikelen zijn misschien snel uitverkocht! Klik hieronder om terug te keren naar je winkelwagen en je aankoop af te ronden.
    Ga naar Afrekenen 👉 ##cart_link## 
    Hulp nodig? Neem gerust contact op. We helpen je graag!
    Groeten,
    Het team van ##shop_name##

en: Hi! 👋 I'm %s. How can I help you today?
nl_NL: Hoi! 👋 Ik ben %s. Hoe kan ik je vandaag helpen?

en: Hide Digits
nl_NL: Cijfers verbergen

en: Hide From Shop
nl_NL: Verbergen in winkel

en: Hide from Search Engines
nl_NL: Verbergen voor zoekmachines

en: Hide from Shop
nl_NL: Verbergen in winkel

en: High to Low
nl_NL: Hoog naar laag

en: Home & Kitchen Goods
nl_NL: Huis- & keukenartikelen

en: Hour
nl_NL: Uur

en: Hover Description Color
nl_NL: Beschrijvingskleur bij hover

en: Hover Text Color
nl_NL: Tekstkleur bij hover

en: How customers will see this on the single product screen
nl_NL: Hoe klanten dit op het productscherm te zien krijgen

en: How many new vs returning customers this week?
nl_NL: Hoeveel nieuwe versus terugkerende klanten deze week?

en: How many orders were placed this week?
nl_NL: Hoeveel bestellingen zijn er deze week geplaatst?

en: How should the prices show up?
nl_NL: Hoe moeten de prijzen worden weergegeven?

en: I already have a key
nl_NL: Ik heb al een sleutel

en: I don't have a key
nl_NL: Ik heb geen sleutel

en: I have an API key
nl_NL: Ik heb een API-sleutel

en: I want an API key
nl_NL: Ik wil een API-sleutel

en: I was unable to complete your request. Please try again.
nl_NL: Ik kon je verzoek niet voltooien. Probeer het opnieuw.

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: Identity
nl_NL: Identiteit

en: If an account matches that email or username, a password reset link has been sent.
nl_NL: Als er een account overeenkomt met dat e-mailadres of die gebruikersnaam, is er een link verzonden om het wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: If there is no sale going on for this variation, simply leave it blank.
nl_NL: Als er geen aanbieding loopt voor deze variant, laat je dit gewoon leeg.

en: If this shipping plan is taxable (1 for active, 0 for inactive)
nl_NL: Of dit verzendplan belastbaar is (1 voor actief, 0 voor inactief)

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl_NL: Als dit een vergissing was, negeer je deze e-mail en gebeurt er niets.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Editor
nl_NL: Afbeeldingsbewerker

en: Image Generator
nl_NL: Afbeeldingsgenerator

en: Image Preview.
nl_NL: Afbeeldingsvoorbeeld.

en: Image Size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image description
nl_NL: Afbeeldingsbeschrijving

en: Image edited
nl_NL: Afbeelding bewerkt

en: Image generated
nl_NL: Afbeelding gegenereerd

en: Image imported
nl_NL: Afbeelding geïmporteerd

en: Image size - `1024x1024`, `1792x1024`, `1024x1792`
nl_NL: Afbeeldingsgrootte - `1024x1024`, `1792x1024`, `1024x1792`

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Now
nl_NL: Nu importeren

en: Import Products
nl_NL: Producten importeren

en: Import completed! %d product imported | Import completed! %d products imported
nl_NL[0]: Import voltooid! %d product geïmporteerd
nl_NL[1]: Import voltooid! %d producten geïmporteerd

en: Import demo products to preview your storefront and test features. Remove them anytime.
nl_NL: Importeer demoproducten om je storefront te bekijken en functies te testen. Verwijder ze op elk moment.

en: Import failed to start
nl_NL: Import kon niet worden gestart

en: Import failed.
nl_NL: Import mislukt.

en: Import session not found
nl_NL: Importsessie niet gevonden

en: Import started in background via WP-Cron
nl_NL: Import gestart op de achtergrond via WP-Cron

en: Import started in background...
nl_NL: Import gestart op de achtergrond...

en: Importing Sample Products
nl_NL: Voorbeeldproducten importeren

en: Importing...
nl_NL: Importeren...

en: In Stock
nl_NL: Op voorraad

en: In Stock (Unit)
nl_NL: Op voorraad (stuks)

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Initial status assigned to new orders placed through this payment method.
nl_NL: De beginstatus die wordt toegewezen aan nieuwe bestellingen die via deze betaalmethode worden geplaatst.

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert Email Placeholder
nl_NL: E-mailplaceholder invoegen

en: Install & Activate
nl_NL: Installeren & activeren

en: Install A New Addon?
nl_NL: Een nieuwe add-on installeren?

en: Installing..
nl_NL: Installeren..

en: Instruction
nl_NL: Instructie

en: Instructions shown to the customer on the checkout page.
nl_NL: Instructies die aan de klant worden getoond op de afrekenpagina.

en: Internet banking
nl_NL: Internetbankieren

en: Invalid %s address data.
nl_NL: Ongeldige adresgegevens voor %s.

en: Invalid Pricing Data
nl_NL: Ongeldige prijsgegevens

en: Invalid addon
nl_NL: Ongeldige add-on

en: Invalid attribute IDs.
nl_NL: Ongeldige attribuut-ID's.

en: Invalid attribute data.
nl_NL: Ongeldige attribuutgegevens.

en: Invalid coupon IDs.
nl_NL: Ongeldige coupon-ID's.

en: Invalid coupon code.
nl_NL: Ongeldige couponcode.

en: Invalid email or license key. Please try again.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres of licentiesleutel. Probeer het opnieuw.

en: Invalid email/username or password.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres/gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Invalid file
nl_NL: Ongeldig bestand

en: Invalid items format.
nl_NL: Ongeldig artikelformaat.

en: Invalid key or login.
nl_NL: Ongeldige sleutel of login.

en: Invalid mapping data
nl_NL: Ongeldige toewijzingsgegevens

en: Invalid or expired reset key.
nl_NL: Ongeldige of verlopen resetsleutel.

en: Invalid order ID
nl_NL: Ongeldig bestel-ID

en: Invalid order IDs.
nl_NL: Ongeldige bestel-ID's.

en: Invalid payment method.
nl_NL: Ongeldige betaalmethode.

en: Invalid product ID or quantity.
nl_NL: Ongeldig product-ID of aantal.

en: Invalid product ID.
nl_NL: Ongeldig product-ID.

en: Invalid product ID: %d
nl_NL: Ongeldig product-ID: %d

en: Invalid product IDs.
nl_NL: Ongeldige product-ID's.

en: Invalid product data.
nl_NL: Ongeldige productgegevens.

en: Invalid refund IDs.
nl_NL: Ongeldige terugbetaling-ID's.

en: Invalid request.
nl_NL: Ongeldig verzoek.

en: Invalid response from AI service. Please try again.
nl_NL: Ongeldig antwoord van AI-service. Probeer het opnieuw.

en: Invalid type parameter.
nl_NL: Ongeldige typeparameter.

en: Inventory
nl_NL: Voorraad

en: Inventory count
nl_NL: Voorraadaantal

en: Invlaid template <code>%1$s</code> used. Valid options are: <code>%2$s</code>.
nl_NL: Ongeldig sjabloon <code>%1$s</code> gebruikt. Geldige opties zijn: <code>%2$s</code>.

en: Is there a free trial?
nl_NL: Is er een gratis proefperiode?

en: Is this compound
nl_NL: Is dit samengesteld

en: It looks like the <strong>EasyCommerce</strong> Locations database has not been loaded yet. Countries, states, cities and currencies will not be displayed until it's downloaded. <a href="%1$s">Click here</a> to manually retry downloading it.
nl_NL: Het lijkt erop dat de <strong>EasyCommerce</strong> locatiedatabase nog niet is geladen. Landen, staten, steden en valuta's worden pas weergegeven zodra deze is gedownload. <a href="%1$s">Klik hier</a> om het downloaden handmatig opnieuw te proberen.

en: It'll be included as the header part of the transactional emails.
nl_NL: Dit wordt opgenomen als koptekst van de transactionele e-mails.

en: It'll be used for admin communications.
nl_NL: Dit wordt gebruikt voor communicatie met de beheerder.

en: It'll be used to filter products
nl_NL: Dit wordt gebruikt om producten te filteren

en: It'll show on the single product screen
nl_NL: Dit wordt getoond op het productscherm

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Item
nl_NL: Artikel

en: Item Count
nl_NL: Aantal artikelen

en: Item Sold
nl_NL: Verkocht artikel

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: Items Per Customer
nl_NL: Artikelen per klant

en: Items Sold
nl_NL: Verkochte artikelen

en: Join Community
nl_NL: Word lid van de community

en: Join the community and post your issue to get a faster response.
nl_NL: Word lid van de community en plaats je probleem voor een snellere reactie.

en: Keep promoting 
    your store to bring in your first customer.
nl_NL: Blijf je winkel promoten 
    om je eerste klant binnen te halen.

en: Korean Cards
nl_NL: Koreaanse kaarten

en: Lack of features
nl_NL: Gebrek aan functies

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Last 30 Days
nl_NL: Afgelopen 30 dagen

en: Last 30 days
nl_NL: Afgelopen 30 dagen

en: Last 7 Days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Last 7 days
nl_NL: Afgelopen 7 dagen

en: Last Activity
nl_NL: Laatste activiteit

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Order
nl_NL: Laatste bestelling

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: Last Year
nl_NL: Vorig jaar

en: Last month
nl_NL: Vorige maand

en: Last name may only contain letters, spaces, hyphens, and apostrophes.
nl_NL: Achternaam mag alleen letters, spaties, koppeltekens en apostrofs bevatten.

en: Last week
nl_NL: Vorige week

en: Last year
nl_NL: Vorig jaar

en: Latest Orders
nl_NL: Nieuwste bestellingen

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Learn more Taxes and Shipping information
nl_NL: Meer informatie over belastingen en verzending

en: Learn more.
nl_NL: Meer info.

en: Left
nl_NL: Links

en: Length
nl_NL: Lengte

en: Length Units
nl_NL: Lengte-eenheden

en: Length Values
nl_NL: Lengtewaarden

en: Let AI power your product search and recommendations.
nl_NL: Laat AI je productzoekfunctie en aanbevelingen aandrijven.

en: Let customers chat with your AI shopping assistant on WhatsApp, from product discovery to checkout in the app they use every day.
nl_NL: Laat klanten met je AI-winkelassistent chatten op WhatsApp, van productontdekking tot afrekenen in de app die ze elke dag gebruiken.

en: Let customers search by speaking instead of typing. Hands-free shopping experience. (Coming soon) <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: Laat klanten zoeken door te spreken in plaats van te typen. Handsfree winkelervaring. (Binnenkort beschikbaar) <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: License Key
nl_NL: Licentiesleutel

en: License Key:
nl_NL: Licentiesleutel:

en: License Management
nl_NL: Licentiebeheer

en: License Manager
nl_NL: Licentiebeheer

en: Lifetime Value
nl_NL: Levenslange waarde

en: Limited customization
nl_NL: Beperkte aanpassingsmogelijkheden

en: Line Height
nl_NL: Regelhoogte

en: Line Through
nl_NL: Doorgestreept

en: List View
nl_NL: Lijstweergave

en: List of abandoned cart hashes to delete
nl_NL: Lijst van te verwijderen hashes van verlaten winkelwagens

en: List of abandoned cart hashes to remind
nl_NL: Lijst van hashes van verlaten winkelwagens om een herinnering voor te sturen

en: List of brand slugs or IDs
nl_NL: Lijst van merkslugs of -ID's

en: List of category slugs or IDs
nl_NL: Lijst van categorieslugs of -ID's

en: List of coupon IDs to delete
nl_NL: Lijst van te verwijderen coupon-ID's

en: List of coupon IDs to update
nl_NL: Lijst van bij te werken coupon-ID's

en: List of product IDs to delete
nl_NL: Lijst van te verwijderen product-ID's

en: List of product IDs to update
nl_NL: Lijst van bij te werken product-ID's

en: List of refund IDs to delete
nl_NL: Lijst van te verwijderen terugbetaling-ID's

en: Live Products
nl_NL: Live producten

en: Live mode makes your store public; test mode keeps it private for setup and testing.
nl_NL: In live-modus is je winkel openbaar; in testmodus blijft deze privé voor configuratie en testen.

en: Loading attribute...
nl_NL: Attribuut laden...

en: Loading cart items...
nl_NL: Winkelwagenartikelen laden...

en: Loading notes...
nl_NL: Notities laden...

en: Loading product data...
nl_NL: Productgegevens laden...

en: Loading..
nl_NL: Laden..

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Location ID
nl_NL: Locatie-ID

en: Log ID
nl_NL: Log-ID

en: Log added successfully.
nl_NL: Logboek succesvol toegevoegd.

en: Log deleted successfully.
nl_NL: Logboek succesvol verwijderd.

en: Log in
nl_NL: Inloggen

en: Log not found.
nl_NL: Logboek niet gevonden.

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Low PHP Memory Limit
nl_NL: Lage PHP-geheugenlimiet

en: Low Stock
nl_NL: Lage voorraad

en: Low Stock Limit
nl_NL: Lagevoorraadlimiet

en: Low to High
nl_NL: Laag naar hoog

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: Lowest Selling
nl_NL: Minst verkocht

en: Lowest rating
nl_NL: Laagste beoordeling

en: MM/YY
nl_NL: MM/JJ

en: MRR amount
nl_NL: MRR-bedrag

en: Manage
nl_NL: Beheren

en: Manage Brands
nl_NL: Merken beheren

en: Manage Categories
nl_NL: Categorieën beheren

en: Manage Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden beheren

en: Manage Subscriptions
nl_NL: Abonnementen beheren

en: Manage Tags
nl_NL: Tags beheren

en: Manage all your premium features from a single dashboard.
nl_NL: Beheer al je premiumfuncties vanuit één dashboard.

en: Managed Stocks
nl_NL: Beheerde voorraden

en: Manager
nl_NL: Beheerder

en: Manufacturing
nl_NL: Productie

en: Map to Field
nl_NL: Toewijzen aan veld

en: Mapping failed
nl_NL: Toewijzen mislukt

en: Mapping failed.
nl_NL: Toewijzen mislukt.

en: Mapping saved.
nl_NL: Toewijzing opgeslagen.

en: Mapping...
nl_NL: Toewijzen...

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Marketing & Automation Integrations
nl_NL: Marketing- & automatiseringsintegraties

en: Material
nl_NL: Materiaal

en: Max
nl_NL: Max.

en: Max Price
nl_NL: Max. prijs

en: Max Price (%s)
nl_NL: Max. prijs (%s)

en: Max Quantity
nl_NL: Max. aantal

en: Max Weight
nl_NL: Max. gewicht

en: Maximum Spend
nl_NL: Maximale besteding

en: Maximum price
nl_NL: Maximumprijs

en: Maximum value for this method range
nl_NL: Maximumwaarde voor dit methodebereik

en: Membership Management
nl_NL: Lidmaatschapsbeheer

en: Merchant ID
nl_NL: Merchant-ID

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Meta Gallery Titles
nl_NL: Meta galerijtitels

en: Meta Gallery URLs
nl_NL: Meta galerij-URL's

en: Meta Templates
nl_NL: Meta-sjablonen

en: Method Name
nl_NL: Methodenaam

en: Method name
nl_NL: Methodenaam

en: Methods
nl_NL: Methoden

en: Migration
nl_NL: Migratie

en: Migration Tool
nl_NL: Migratietool

en: Migration addon activated successfully!
nl_NL: Migratie-add-on succesvol geactiveerd!

en: Min
nl_NL: Min.

en: Min Price
nl_NL: Min. prijs

en: Min Price (%s)
nl_NL: Min. prijs (%s)

en: Min Quantity
nl_NL: Min. aantal

en: Min Weight
nl_NL: Min. gewicht

en: Minimize
nl_NL: Minimaliseren

en: Minimum Spend
nl_NL: Minimale besteding

en: Minimum price
nl_NL: Minimumprijs

en: Minimum value for this method range
nl_NL: Minimumwaarde voor dit methodebereik

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Missing Required Pages
nl_NL: Vereiste pagina's ontbreken

en: Missing Stripe signature.
nl_NL: Stripe-handtekening ontbreekt.

en: Mollie API key is not configured.
nl_NL: Mollie API-sleutel is niet geconfigureerd.

en: Mollie Credentials
nl_NL: Mollie-inloggegevens

en: Mollie payment is not refundable (status: %s).
nl_NL: Mollie-betaling kan niet worden terugbetaald (status: %s).

en: Month
nl_NL: Maand

en: Most lowest stock
nl_NL: Laagste voorraad

en: Multivendor Marketplace
nl_NL: Multivendor-marktplaats

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name is required
nl_NL: Naam is verplicht

en: Name on Card
nl_NL: Naam op kaart

en: Name on Checkout
nl_NL: Naam bij afrekenen

en: Need multiple prices?
nl_NL: Meerdere prijzen nodig?

en: Net Revenue
nl_NL: Netto-omzet

en: Network response was not okay
nl_NL: Netwerkantwoord was niet in orde

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Account
nl_NL: Nieuw account

en: New Brand Name
nl_NL: Naam nieuw merk

en: New Category Name
nl_NL: Naam nieuwe categorie

en: New Customer: ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Nieuwe klant: ##customer_name## - ##shop_name##

en: New Customers
nl_NL: Nieuwe klanten

en: New Order
nl_NL: Nieuwe bestelling

en: New Orders
nl_NL: Nieuwe bestellingen

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Pending Order ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Nieuwe bestelling in afwachting ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##

en: New Product
nl_NL: Nieuw product

en: New Tag Name
nl_NL: Naam nieuwe tag

en: New conversation
nl_NL: Nieuw gesprek

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New review added for %s
nl_NL: Nieuwe beoordeling toegevoegd voor %s

en: New vs. Returning Customers
nl_NL: Nieuwe t.o.v. terugkerende klanten

en: Newest
nl_NL: Nieuwste

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next refill
nl_NL: Volgende aanvulling

en: Next »
nl_NL: Volgende »

en: Night
nl_NL: Nacht

en: No %s Carts Found
nl_NL: Geen %s-winkelwagens gevonden

en: No %s Customers Found
nl_NL: Geen %s-klanten gevonden

en: No %s Orders Found
nl_NL: Geen %s-bestellingen gevonden

en: No %s Products Found
nl_NL: Geen %s-producten gevonden

en: No %s Transactions Found
nl_NL: Geen %s-transacties gevonden

en: No %s customers in your store.
nl_NL: Geen %s-klanten in je winkel.

en: No %s orders in your store. Keep promoting 
    your store to bring in your first sale.
nl_NL: Geen %s-bestellingen in je winkel. Blijf je winkel promoten 
    om je eerste verkoop binnen te halen.

en: No AI credits available. Please upgrade or use your own API key.
nl_NL: Geen AI-credits beschikbaar. Upgrade of gebruik je eigen API-sleutel.

en: No AI credits available. Please upgrade to the Pro plan or use your own API key.
nl_NL: Geen AI-credits beschikbaar. Upgrade naar het Pro-abonnement of gebruik je eigen API-sleutel.

en: No AI usage yet.
nl_NL: Nog geen AI-gebruik.

en: No Abandoned Carts found
nl_NL: Geen verlaten winkelwagens gevonden

en: No Addons Found
nl_NL: Geen add-ons gevonden

en: No Customers Found
nl_NL: Geen klanten gevonden

en: No Mollie payment ID stored on the order.
nl_NL: Geen Mollie-betaal-ID opgeslagen bij de bestelling.

en: No Orders Found
nl_NL: Geen bestellingen gevonden

en: No Refunds Found.
nl_NL: Geen terugbetalingen gevonden.

en: No Reviews Yet
nl_NL: Nog geen beoordelingen

en: No Reviews Yet for Your Search
nl_NL: Nog geen beoordelingen voor je zoekopdracht

en: No Transactions Found.
nl_NL: Geen transacties gevonden.

en: No abandoned cart hashes provided.
nl_NL: Geen hashes voor verlaten winkelwagens opgegeven.

en: No abandoned carts found.
nl_NL: Geen verlaten winkelwagens gevonden.

en: No activities found.
nl_NL: Geen activiteiten gevonden.

en: No address provided.
nl_NL: Geen adres opgegeven.

en: No answer found
nl_NL: Geen antwoord gevonden

en: No attributes are added yet. Click the "Add New" button below to add attributes to this product.
nl_NL: Er zijn nog geen attributen toegevoegd. Klik op de knop "Nieuwe toevoegen" hieronder om attributen aan dit product toe te voegen.

en: No attributes found.
nl_NL: Geen attributen gevonden.

en: No brands available
nl_NL: Geen merken beschikbaar

en: No brands found.
nl_NL: Geen merken gevonden.

en: No categories available
nl_NL: Geen categorieën beschikbaar

en: No categories found.
nl_NL: Geen categorieën gevonden.

en: No coupons found
nl_NL: Geen coupons gevonden

en: No coupons found for this tab.
nl_NL: Geen coupons gevonden voor dit tabblad.

en: No credits available
nl_NL: Geen credits beschikbaar

en: No customers found
nl_NL: Geen klanten gevonden

en: No data
nl_NL: Geen gegevens

en: No data available
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar

en: No data available for the selected range.
nl_NL: Geen gegevens beschikbaar voor het geselecteerde bereik.

en: No data found
nl_NL: Geen gegevens gevonden

en: No downloads available
nl_NL: Geen downloads beschikbaar

en: No email address found for this cart.
nl_NL: Geen e-mailadres gevonden voor deze winkelwagen.

en: No enhanced image to choose from.
nl_NL: Geen verbeterde afbeelding om uit te kiezen.

en: No file uploaded
nl_NL: Geen bestand geüpload

en: No generated image to choose from.
nl_NL: Geen gegenereerde afbeelding om uit te kiezen.

en: No invalid entries found.
nl_NL: Geen ongeldige items gevonden.

en: No items found.
nl_NL: Geen artikelen gevonden.

en: No items in the cart
nl_NL: Geen artikelen in de winkelwagen

en: No location data available
nl_NL: Geen locatiegegevens beschikbaar

en: No logs found.
nl_NL: Geen logboeken gevonden.

en: No low stock products found.
nl_NL: Geen producten met lage voorraad gevonden.

en: No notes found for this order
nl_NL: Geen notities gevonden voor deze bestelling

en: No order data found
nl_NL: Geen bestelgegevens gevonden

en: No order found for this customer
nl_NL: Geen bestelling gevonden voor deze klant

en: No order specified.
nl_NL: Geen bestelling opgegeven.

en: No orders
nl_NL: Geen bestellingen

en: No orders available
nl_NL: Geen bestellingen beschikbaar

en: No orders found.
nl_NL: Geen bestellingen gevonden.

en: No orders yet
nl_NL: Nog geen bestellingen

en: No payment methods are currently enabled.
nl_NL: Er zijn momenteel geen betaalmethoden ingeschakeld.

en: No prices added yet
nl_NL: Nog geen prijzen toegevoegd

en: No products found
nl_NL: Geen producten gevonden

en: No products found in Trash.
nl_NL: Geen producten gevonden in prullenbak.

en: No products found.
nl_NL: Geen producten gevonden.

en: No refunds found
nl_NL: Geen terugbetalingen gevonden

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No reviews match your search criteria. Try a different search.
nl_NL: Geen beoordelingen komen overeen met je zoekcriteria. Probeer een andere zoekopdracht.

en: No reviews yet
nl_NL: Nog geen beoordelingen

en: No shipping methods found
nl_NL: Geen verzendmethoden gevonden

en: No shipping plans available for this region.
nl_NL: Geen verzendplannen beschikbaar voor deze regio.

en: No shipping plans configured
nl_NL: Geen verzendplannen geconfigureerd

en: No tags available
nl_NL: Geen tags beschikbaar

en: No tags found.
nl_NL: Geen tags gevonden.

en: No tax classes configured
nl_NL: Geen belastingklassen geconfigureerd

en: No tax rate configured for this country.
nl_NL: Geen belastingtarief geconfigureerd voor dit land.

en: No tax rates found.
nl_NL: Geen belastingtarieven gevonden.

en: No top selling products found.
nl_NL: Geen best verkochte producten gevonden.

en: No transactions available
nl_NL: Geen transacties beschikbaar

en: No transactions found.
nl_NL: Geen transacties gevonden.

en: No valid fields to update.
nl_NL: Geen geldige velden om bij te werken.

en: No variations found
nl_NL: Geen varianten gevonden

en: No, Keep
nl_NL: Nee, behouden

en: No, Keep as it is
nl_NL: Nee, laat zoals het is

en: No, Keep it
nl_NL: Nee, behouden

en: No, Return
nl_NL: Nee, terug

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not Approved
nl_NL: Niet goedgekeurd

en: Not Contacted
nl_NL: Niet benaderd

en: Not your download!
nl_NL: Dit is niet jouw download!

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Note To Customer
nl_NL: Notitie aan klant

en: Note to Customer
nl_NL: Notitie aan klant

en: Notes
nl_NL: Notities

en: Notice dismissed
nl_NL: Melding gesloten

en: Notice not dismissed
nl_NL: Melding niet gesloten

en: Notife ID to remove
nl_NL: Te verwijderen melding-ID

en: Number of Attributes to Generate
nl_NL: Aantal te genereren attributen

en: Number of Columns
nl_NL: Aantal kolommen

en: Number of Gallery Item
nl_NL: Aantal galerij-items

en: Number of Items
nl_NL: Aantal artikelen

en: Number of Values Per Attribute
nl_NL: Aantal waarden per attribuut

en: Number of customers per page
nl_NL: Aantal klanten per pagina

en: Number of items we have in stock. If you don't manage stock for this variation, simply leave it blank.
nl_NL: Aantal artikelen dat we op voorraad hebben. Als je geen voorraad beheert voor deze variant, laat je dit gewoon leeg.

en: Number of notices to return
nl_NL: Aantal terug te geven meldingen

en: Number of reviews to return (default: 6)
nl_NL: Aantal terug te geven beoordelingen (standaard: 6)

en: Number of transactions per page
nl_NL: Aantal transacties per pagina

en: Object ID
nl_NL: Object-ID

en: Oblique
nl_NL: Schuin

en: Offer
nl_NL: Aanbieding

en: Offer Amount
nl_NL: Aanbiedingsbedrag

en: Offer recurring payments with automatic renewals to keep your revenue consistent and predictable.
nl_NL: Bied terugkerende betalingen met automatische verlengingen om je omzet consistent en voorspelbaar te houden.

en: Offers
nl_NL: Aanbiedingen

en: Offline payment methods are not accepted here.
nl_NL: Offline betaalmethoden worden hier niet geaccepteerd.

en: Oldest
nl_NL: Oudste

en: On Hold
nl_NL: In de wacht

en: On hold
nl_NL: In de wacht

en: On-hold Order
nl_NL: Bestelling in de wacht

en: One-time
nl_NL: Eenmalig

en: Only <span class="easycommerce-stock-count">%s</span> items left
nl_NL: Nog maar <span class="easycommerce-stock-count">%s</span> artikelen over

en: Only <strong>%d</strong> item left in stock | Only <strong>%d</strong> items left in stock
nl_NL[0]: Nog maar <strong>%d</strong> artikel op voorraad
nl_NL[1]: Nog maar <strong>%d</strong> artikelen op voorraad

en: Only letters, spaces, hyphens, apostrophes, and periods are allowed.
nl_NL: Alleen letters, spaties, koppeltekens, apostrofs en punten zijn toegestaan.

en: Open %s
nl_NL: %s openen

en: Operation failed
nl_NL: Bewerking mislukt

en: Option
nl_NL: Optie

en: Option %d must have a label and color
nl_NL: Optie %d moet een label en kleur hebben

en: Option %d must have a label and image
nl_NL: Optie %d moet een label en afbeelding hebben

en: Option %d must have a label!
nl_NL: Optie %d moet een label hebben!

en: Option ID
nl_NL: Optie-ID

en: Option key is not allowed.
nl_NL: Optiesleutel is niet toegestaan.

en: Option key is required.
nl_NL: Optiesleutel is verplicht.

en: Option not found.
nl_NL: Optie niet gevonden.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options of the attribute
nl_NL: Opties van het attribuut

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Order ###order_id## Cancelled - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Bestelling ###order_id## geannuleerd - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Order ###order_id## Completed - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Bestelling ###order_id## voltooid - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Order ###order_id## On Hold - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Bestelling ###order_id## in de wacht - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Order ###order_id## Processing - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Bestelling ###order_id## in behandeling - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Order #%d
nl_NL: Bestelling #%d

en: Order #%s
nl_NL: Bestelling #%s

en: Order Amount
nl_NL: Bestelbedrag

en: Order Count
nl_NL: Aantal bestellingen

en: Order Date
nl_NL: Besteldatum

en: Order Deleted
nl_NL: Bestelling verwijderd

en: Order Deleted!
nl_NL: Bestelling verwijderd!

en: Order ID
nl_NL: Bestel-ID

en: Order ID #%d
nl_NL: Bestel-ID #%d

en: Order Notes
nl_NL: Bestelnotities

en: Order Placed
nl_NL: Bestelling geplaatst

en: Order Refund
nl_NL: Bestelterugbetaling

en: Order Status
nl_NL: Bestelstatus

en: Order Status Breakdown
nl_NL: Uitsplitsing bestelstatus

en: Order Statuses
nl_NL: Bestelstatussen

en: Order Summary
nl_NL: Besteloverzicht

en: Order Total
nl_NL: Besteltotaal

en: Order Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag bestelling

en: Order Type
nl_NL: Besteltype

en: Order created successfully.
nl_NL: Bestelling succesvol aangemaakt.

en: Order deleted permanently | Orders deleted permanently
nl_NL[0]: Bestelling permanent verwijderd
nl_NL[1]: Bestellingen permanent verwijderd

en: Order deleted successfully.
nl_NL: Bestelling succesvol verwijderd.

en: Order doesn't exist
nl_NL: Bestelling bestaat niet

en: Order fulfillment status changed from %1$s to %2$s
nl_NL: Fulfilment-status van bestelling gewijzigd van %1$s naar %2$s

en: Order info
nl_NL: Bestelinformatie

en: Order not found.
nl_NL: Bestelling niet gevonden.

en: Order refunded successfully.
nl_NL: Bestelling succesvol terugbetaald.

en: Order status changed from %1$s to %2$s
nl_NL: Bestelstatus gewijzigd van %1$s naar %2$s

en: Order updated successfully.
nl_NL: Bestelling succesvol bijgewerkt.

en: Order vs. Customers
nl_NL: Bestellingen t.o.v. klanten

en: Order vs. Refund Count
nl_NL: Aantal bestellingen t.o.v. terugbetalingen

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Orders Over Time
nl_NL: Bestellingen in de tijd

en: Orders Per Customer
nl_NL: Bestellingen per klant

en: Orders by Location
nl_NL: Bestellingen per locatie

en: Orders deleted successfully.
nl_NL: Bestellingen succesvol verwijderd.

en: Orders updated successfully.
nl_NL: Bestellingen succesvol bijgewerkt.

en: Orders you place will appear here.
nl_NL: Bestellingen die je plaatst, verschijnen hier.

en: Organize
nl_NL: Ordenen

en: Organize your product with Categories, Tags, and Brands for better sorting.
nl_NL: Orden je product met categorieën, tags en merken voor een betere sortering.

en: Original Image
nl_NL: Originele afbeelding

en: Others
nl_NL: Overige

en: Out of Stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: Out of stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: Overline
nl_NL: Bovenstreept

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Package Dimension
nl_NL: Verpakkingsafmetingen

en: Page number
nl_NL: Paginanummer

en: Page number for pagination
nl_NL: Paginanummer voor paginering

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Parent
nl_NL: Bovenliggend

en: Parent Brand
nl_NL: Bovenliggend merk

en: Parent Brand:
nl_NL: Bovenliggend merk:

en: Parent Category
nl_NL: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl_NL: Bovenliggende categorie:

en: Parent Products:
nl_NL: Bovenliggende producten:

en: Parent Tag
nl_NL: Bovenliggende tag

en: Parent Tag:
nl_NL: Bovenliggende tag:

en: Partial Refund Issued - Order ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Gedeeltelijke terugbetaling uitgevoerd - Bestelling ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Partial Refund Processed for Order ###order_id## - ##shop_name##
nl_NL: Gedeeltelijke terugbetaling verwerkt voor bestelling ###order_id## - ##shop_name##

en: Partially Fulfilled
nl_NL: Gedeeltelijk uitgevoerd

en: Partially Refunded
nl_NL: Gedeeltelijk terugbetaald

en: Partially Refunded Order
nl_NL: Gedeeltelijk terugbetaalde bestelling

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password fields cannot be empty.
nl_NL: Wachtwoordvelden mogen niet leeg zijn.

en: Password has been reset successfully.
nl_NL: Wachtwoord is succesvol opnieuw ingesteld.

en: Password must be at least 6 characters long
nl_NL: Wachtwoord moet minstens 6 tekens lang zijn

en: Password must be at least 6 characters long.
nl_NL: Wachtwoord moet minstens 6 tekens lang zijn.

en: Password updated successfully
nl_NL: Wachtwoord succesvol bijgewerkt

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords do not match.
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Paste your key
nl_NL: Plak je sleutel

en: Pay Now
nl_NL: Nu betalen

en: Pay via Braintree
nl_NL: Betaal via Braintree

en: Pay via Cash on Delivery
nl_NL: Betaal bij levering

en: Pay via Mollie
nl_NL: Betaal via Mollie

en: Pay via Square
nl_NL: Betaal via Square

en: Pay via paypal
nl_NL: Betaal via PayPal

en: Pay via stripe
nl_NL: Betaal via Stripe

en: PayPal Credentials
nl_NL: PayPal-inloggegevens

en: PayPal Error: %s
nl_NL: PayPal-fout: %s

en: PayPal Merchant ID
nl_NL: PayPal merchant-ID

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Payment Element Layout
nl_NL: Lay-out betaalelement

en: Payment Element Theme
nl_NL: Thema betaalelement

en: Payment Icon
nl_NL: Betaalpictogram

en: Payment Method
nl_NL: Betaalmethode

en: Payment Method Logo
nl_NL: Logo betaalmethode

en: Payment Methods
nl_NL: Betaalmethoden

en: Payment Not Configured
nl_NL: Betaling niet geconfigureerd

en: Payment Page
nl_NL: Betaalpagina

en: Payment Setup
nl_NL: Betaalconfiguratie

en: Payment URL
nl_NL: Betaal-URL

en: Payment could not be completed. Status: %s
nl_NL: Betaling kon niet worden voltooid. Status: %s

en: Payment could not be processed. Please try again.
nl_NL: Betaling kon niet worden verwerkt. Probeer het opnieuw.

en: Payment failed. Please try a different payment method.
nl_NL: Betaling mislukt. Probeer een andere betaalmethode.

en: Payment failed. Please try again with a different payment method.
nl_NL: Betaling mislukt. Probeer het opnieuw met een andere betaalmethode.

en: Payment form failed to load. Please refresh.
nl_NL: Betaalformulier kon niet worden geladen. Vernieuw de pagina.

en: Payment gateway
nl_NL: Betaalgateway

en: Payment method applied
nl_NL: Betaalmethode toegepast

en: Payment method could not be saved. Status: %s
nl_NL: Betaalmethode kon niet worden opgeslagen. Status: %s

en: Payment processed successfully.
nl_NL: Betaling succesvol verwerkt.

en: Payment status: %s. Please contact support if this persists.
nl_NL: Betaalstatus: %s. Neem contact op met support als dit blijft optreden.

en: Payment successful! Creating order...
nl_NL: Betaling geslaagd! Bestelling wordt aangemaakt...

en: Payment was canceled. Please try again.
nl_NL: Betaling is geannuleerd. Probeer het opnieuw.

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Pending Order
nl_NL: Bestelling in afwachting

en: Pending Orders
nl_NL: Bestellingen in afwachting

en: People Ordered once
nl_NL: Mensen die één keer hebben besteld

en: People Ordered three times
nl_NL: Mensen die drie keer hebben besteld

en: People Ordered twice
nl_NL: Mensen die twee keer hebben besteld

en: Per page
nl_NL: Per pagina

en: Percentage Discount
nl_NL: Procentuele korting

en: Performance issues
nl_NL: Prestatieproblemen

en: Permalink Not Set
nl_NL: Permalink niet ingesteld

en: Permission denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Personalized Emails
nl_NL: Gepersonaliseerde e-mails

en: Pet Supplies
nl_NL: Dierbenodigdheden

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Physical Product
nl_NL: Fysiek product

en: Pick the type that best describes your business. You can update it later if needed.
nl_NL: Kies het type dat je bedrijf het best beschrijft. Je kunt dit later indien nodig aanpassen.

en: Pick your city from the list, or type it in if it's not listed.
nl_NL: Kies je plaats uit de lijst, of typ deze in als hij er niet bij staat.

en: Pick your state from the list, or type it in if it's not listed.
nl_NL: Kies je staat uit de lijst, of typ deze in als hij er niet bij staat.

en: Plan credits reset monthly and do not roll over. Top-up credits (coming soon) never expire.
nl_NL: Abonnementscredits worden maandelijks gereset en worden niet overgedragen. Aanvulcredits (binnenkort beschikbaar) verlopen nooit.

en: Plans
nl_NL: Plannen

en: Please Login first to write a review
nl_NL: Log eerst in om een beoordeling te schrijven

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid phone number (6–20 characters).
nl_NL: Voer een geldig telefoonnummer in (6–20 tekens).

en: Please enter a valid phone number.
nl_NL: Voer een geldig telefoonnummer in.

en: Please enter a valid postcode.
nl_NL: Voer een geldige postcode in.

en: Please enter an amount before refunding
nl_NL: Voer een bedrag in voordat je terugbetaalt

en: Please enter an amount greater than 0 before refunding
nl_NL: Voer een bedrag groter dan 0 in voordat je terugbetaalt

en: Please enter both email and license key.
nl_NL: Voer zowel het e-mailadres als de licentiesleutel in.

en: Please enter the Refund Transaction ID.
nl_NL: Voer het terugbetalingstransactie-ID in.

en: Please fill all the fields
nl_NL: Vul alle velden in

en: Please select a CSV file
nl_NL: Selecteer een CSV-bestand

en: Please select a CSV file.
nl_NL: Selecteer een CSV-bestand.

en: Please select a payment method
nl_NL: Selecteer een betaalmethode

en: Please select a reason before refunding
nl_NL: Selecteer een reden voordat je terugbetaalt

en: Please select a shipping method
nl_NL: Selecteer een verzendmethode

en: Please select a status to update.
nl_NL: Selecteer een status om bij te werken.

en: Please select a valid status.
nl_NL: Selecteer een geldige status.

en: Please type your instructions here
nl_NL: Typ hier je instructies

en: Plugin file could not be resolved.
nl_NL: Kon het pluginbestand niet vinden.

en: Plugin installation failed.
nl_NL: Plugin-installatie mislukt.

en: Plugin installed but file path could not be resolved.
nl_NL: Plugin geïnstalleerd, maar het bestandspad kon niet worden bepaald.

en: Plugin is not active
nl_NL: Plugin is niet actief

en: Poor UI/UX
nl_NL: Slechte UI/UX

en: Popular Payment Gateways (Stripe, PayPal, Mollie, etc)
nl_NL: Populaire betaalgateways (Stripe, PayPal, Mollie, enz.)

en: Populate Tax Rates
nl_NL: Belastingtarieven invullen

en: Post type is not product
nl_NL: Berichttype is geen product

en: Post type is not product.
nl_NL: Berichttype is geen product.

en: Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Pound
nl_NL: Pond

en: Prev. 30 days
nl_NL: Vorige 30 dagen

en: Prev. 7 days
nl_NL: Vorige 7 dagen

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous %s
nl_NL: Vorige %s

en: Previous New Customers
nl_NL: Vorige nieuwe klanten

en: Previous Order Amount
nl_NL: Vorig bestelbedrag

en: Previous Order Count
nl_NL: Vorig aantal bestellingen

en: Previous Repeat Customers
nl_NL: Vorige terugkerende klanten

en: Previous Revenue
nl_NL: Vorige omzet

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price Range
nl_NL: Prijsklasse

en: Prices
nl_NL: Prijzen

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Primary
nl_NL: Primair

en: Priority of this rate
nl_NL: Prioriteit van dit tarief

en: Privacy Policy
nl_NL: Privacybeleid

en: Private
nl_NL: Privé

en: Private Key
nl_NL: Privésleutel

en: Private Note
nl_NL: Privénotitie

en: Pro Features in Use
nl_NL: Gebruikte Pro-functies

en: Proceed to checkout
nl_NL: Doorgaan naar afrekenen

en: Processing
nl_NL: In behandeling

en: Processing Order
nl_NL: Bestelling in behandeling

en: Product Builder
nl_NL: Productbouwer

en: Product Category
nl_NL: Productcategorie

en: Product Creation Failed
nl_NL: Aanmaken van product mislukt

en: Product Description
nl_NL: Productbeschrijving

en: Product Details
nl_NL: Productdetails

en: Product Gallery
nl_NL: Productgalerij

en: Product ID is required
nl_NL: Product-ID is verplicht

en: Product Image
nl_NL: Productafbeelding

en: Product List (HTML)
nl_NL: Productlijst (HTML)

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Product Placeholder
nl_NL: Productplaceholder

en: Product Price
nl_NL: Productprijs

en: Product Purchased
nl_NL: Product gekocht

en: Product Rating
nl_NL: Productbeoordeling

en: Product Reviews
nl_NL: Productbeoordelingen

en: Product Sale by Location
nl_NL: Productverkoop per locatie

en: Product Settings
nl_NL: Productinstellingen

en: Product Stats
nl_NL: Productstatistieken

en: Product Summary
nl_NL: Productsamenvatting

en: Product Table (HTML)
nl_NL: Producttabel (HTML)

en: Product Tax
nl_NL: Productbelasting

en: Product Title
nl_NL: Producttitel

en: Product Type
nl_NL: Producttype

en: Product View
nl_NL: Productweergave

en: Product attributes and their values
nl_NL: Productattributen en hun waarden

en: Product can't be deleted.
nl_NL: Product kan niet worden verwijderd.

en: Product created
nl_NL: Product aangemaakt

en: Product deleted | Products deleted
nl_NL[0]: Product verwijderd
nl_NL[1]: Producten verwijderd

en: Product deleted permanently
nl_NL: Product permanent verwijderd

en: Product deleted permanently!
nl_NL: Product permanent verwijderd!

en: Product deleted successfully!
nl_NL: Product succesvol verwijderd!

en: Product deleted successfully.
nl_NL: Product succesvol verwijderd.

en: Product doesn't exist
nl_NL: Product bestaat niet

en: Product is live now!
nl_NL: Product is nu live!

en: Product is out of stock!
nl_NL: Product is niet op voorraad!

en: Product items
nl_NL: Productartikelen

en: Product meta data
nl_NL: Productmetadata

en: Product not found
nl_NL: Product niet gevonden

en: Product not found.
nl_NL: Product niet gevonden.

en: Product removed from cart.
nl_NL: Product verwijderd uit winkelwagen.

en: Product saved as draft!
nl_NL: Product opgeslagen als concept!

en: Product status updated successfully.
nl_NL: Productstatus succesvol bijgewerkt.

en: Product title is required
nl_NL: Producttitel is verplicht

en: Product trashed
nl_NL: Product naar de prullenbak verplaatst

en: Product trashed successfully!
nl_NL: Product succesvol naar de prullenbak verplaatst!

en: Product trashed!
nl_NL: Product naar de prullenbak verplaatst!

en: Product update failed
nl_NL: Bijwerken van product mislukt

en: Product updated
nl_NL: Product bijgewerkt

en: Product updated successfully
nl_NL: Product succesvol bijgewerkt

en: Product variations
nl_NL: Productvarianten

en: Product, Order & Customer Management
nl_NL: Product-, bestel- & klantbeheer

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products Mapped Successfully.
nl_NL: Producten succesvol toegewezen.

en: Products Per Page
nl_NL: Producten per pagina

en: Products Sold
nl_NL: Verkochte producten

en: Products Sold Over Time
nl_NL: Verkochte producten in de tijd

en: Products added to cart.
nl_NL: Producten toegevoegd aan winkelwagen.

en: Products are ready to import.
nl_NL: Producten zijn klaar om te importeren.

en: Products are ready to import. Click the button below to start importing.
nl_NL: Producten zijn klaar om te importeren. Klik op de knop hieronder om te beginnen met importeren.

en: Products deleted permanently
nl_NL: Producten permanent verwijderd

en: Products deleted successfully.
nl_NL: Producten succesvol verwijderd.

en: Products imported successfully.
nl_NL: Producten succesvol geïmporteerd.

en: Products in Catalog
nl_NL: Producten in catalogus

en: Products trashed
nl_NL: Producten naar de prullenbak verplaatst

en: Products updated successfully.
nl_NL: Producten succesvol bijgewerkt.

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile ID
nl_NL: Profiel-ID

en: Profile picture shown in the chat window. Use a square image (at least 80×80 pixels). Leave empty to use a default avatar.
nl_NL: Profielfoto die in het chatvenster wordt getoond. Gebruik een vierkante afbeelding (minimaal 80×80 pixels). Laat leeg om een standaardavatar te gebruiken.

en: Profile update failed
nl_NL: Bijwerken van profiel mislukt

en: Profile updated successfully
nl_NL: Profiel succesvol bijgewerkt

en: Profit
nl_NL: Winst

en: Projected MRR
nl_NL: Verwachte MRR

en: Provide an in-depth product description of 600–900 words, outlining key features, benefits, and usage instructions.
nl_NL: Geef een uitgebreide productbeschrijving van 600–900 woorden waarin de belangrijkste kenmerken, voordelen en gebruiksinstructies worden uiteengezet.

en: Provide the name your store will use in your storefront and communications.
nl_NL: Geef de naam op die je winkel gebruikt in je storefront en communicatie.

en: Public Key
nl_NL: Publieke sleutel

en: Publishable Key
nl_NL: Publiceerbare sleutel

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Published Date
nl_NL: Publicatiedatum

en: Purchase Amount
nl_NL: Aankoopbedrag

en: Purchase from EasyCommerce
nl_NL: Aankoop bij EasyCommerce

en: Purchased
nl_NL: Gekocht

en: Purchases
nl_NL: Aankopen

en: Quality
nl_NL: Kwaliteit

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Questions
nl_NL: vragen

en: Rank
nl_NL: Rang

en: Rate (%)
nl_NL: Tarief (%)

en: Rates
nl_NL: Tarieven

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Rating and review is required
nl_NL: Beoordeling en recensie zijn verplicht

en: Rating is required
nl_NL: Beoordeling is verplicht

en: Rating value, out of 5
nl_NL: Beoordelingswaarde, van maximaal 5

en: Re-ender password to confirm
nl_NL: Voer wachtwoord opnieuw in ter bevestiging

en: Re-enter Password
nl_NL: Voer wachtwoord opnieuw in

en: Reach out to support
nl_NL: Neem contact op met support

en: Read More
nl_NL: Meer lezen

en: Read docs.
nl_NL: Lees de documentatie.

en: Ready to Upgrade?
nl_NL: Klaar om te upgraden?

en: Real Estate
nl_NL: Vastgoed

en: Reason
nl_NL: Reden

en: Recent Activities
nl_NL: Recente activiteiten

en: Recent Orders
nl_NL: Recente bestellingen

en: Recent Sales
nl_NL: Recente verkopen

en: Recent activities
nl_NL: Recente activiteiten

en: Recent orders
nl_NL: Recente bestellingen

en: Recovered
nl_NL: Hersteld

en: Recurring
nl_NL: Terugkerend

en: Red
nl_NL: Rood

en: Refund
nl_NL: Terugbetaling

en: Refund Amount
nl_NL: Terugbetaalbedrag

en: Refund ID
nl_NL: Terugbetaling-ID

en: Refund Issued - Order ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##
nl_NL: Terugbetaling uitgevoerd - Bestelling ###order_id## - ##customer_name## - ##shop_name##

en: Refund Payment
nl_NL: Betaling terugbetalen

en: Refund Reason
nl_NL: Reden van terugbetaling

en: Refund amount
nl_NL: Terugbetaalbedrag

en: Refund amount cannot exceed the due amount of %s.
nl_NL: Het terugbetaalbedrag mag niet hoger zijn dan het verschuldigde bedrag van %s.

en: Refund amount must be greater than zero.
nl_NL: Het terugbetaalbedrag moet groter zijn dan nul.

en: Refund created
nl_NL: Terugbetaling aangemaakt

en: Refund deleted successfully.
nl_NL: Terugbetaling succesvol verwijderd.

en: Refund not found.
nl_NL: Terugbetaling niet gevonden.

en: Refund now
nl_NL: Nu terugbetalen

en: Refund reason
nl_NL: Reden van terugbetaling

en: Refund status
nl_NL: Terugbetalingsstatus

en: Refund updated
nl_NL: Terugbetaling bijgewerkt

en: Refund: %s
nl_NL: Terugbetaling: %s

en: Refundable
nl_NL: Terugbetaalbaar

en: Refunded
nl_NL: Terugbetaald

en: Refunded By
nl_NL: Terugbetaald door

en: Refunded Order
nl_NL: Terugbetaalde bestelling

en: Refunded by user ID
nl_NL: Terugbetaald door gebruikers-ID

en: Refunds
nl_NL: Terugbetalingen

en: Refunds are not allowed for this order status.
nl_NL: Terugbetalingen zijn niet toegestaan voor deze bestelstatus.

en: Refunds deleted successfully.
nl_NL: Terugbetalingen succesvol verwijderd.

en: Refunds will appear here once processed.
nl_NL: Terugbetalingen verschijnen hier zodra ze zijn verwerkt.

en: Region code is required.
nl_NL: Regiocode is verplicht.

en: Regions
nl_NL: Regio's

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration Complete please login
nl_NL: Registratie voltooid, log in

en: Registration failed. Please try again.
nl_NL: Registratie mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Regular Price
nl_NL: Normale prijs

en: Regular Prices
nl_NL: Normale prijzen

en: Remaining
nl_NL: Resterend

en: Remember Me
nl_NL: Onthoud mij

en: Remind
nl_NL: Herinneren

en: Remind All
nl_NL: Iedereen herinneren

en: Reminder
nl_NL: Herinnering

en: Reminder email sent successfully.
nl_NL: Herinneringsmail succesvol verzonden.

en: Reminder not sent
nl_NL: Herinnering niet verzonden

en: Reminder sent
nl_NL: Herinnering verzonden

en: Reminders
nl_NL: Herinneringen

en: Reminders sent successfully
nl_NL: Herinneringen succesvol verzonden

en: Reminders sent successfully.
nl_NL: Herinneringen succesvol verzonden.

en: Renewal Orders
nl_NL: Verlengingsbestellingen

en: Repeat Customers
nl_NL: Terugkerende klanten

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Request by Customer
nl_NL: Verzoek door klant

en: Requested refund %1$s exceeds the refundable amount %2$s.
nl_NL: De gevraagde terugbetaling %1$s overschrijdt het terug te betalen bedrag %2$s.

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required form field is missing
nl_NL: Een verplicht formulierveld ontbreekt

en: Required plugin "%s" could not be found on WordPress.org.
nl_NL: Vereiste plugin "%s" is niet gevonden op WordPress.org.

en: Resend Order Email
nl_NL: Bestelmail opnieuw verzenden

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Reset Key
nl_NL: Resetsleutel

en: Reset Password
nl_NL: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset Settings
nl_NL: Instellingen herstellen

en: Reset your password
nl_NL: Stel je wachtwoord opnieuw in

en: Resets %s
nl_NL: Reset op %s

en: Resetting...
nl_NL: Opnieuw instellen...

en: Response
nl_NL: Antwoord

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Returned
nl_NL: Geretourneerd

en: Returning
nl_NL: Terugkerend

en: Revenue
nl_NL: Omzet

en: Revenue Earned
nl_NL: Verdiende omzet

en: Revenue Over Time
nl_NL: Omzet in de tijd

en: Revenues
nl_NL: Omzet

en: Review
nl_NL: Beoordeling

en: Review #%d
nl_NL: Beoordeling #%d

en: Review Content
nl_NL: Inhoud beoordeling

en: Review ID is required.
nl_NL: Beoordeling-ID is verplicht.

en: Review Text Mandatory
nl_NL: Beoordelingstekst verplicht

en: Review added
nl_NL: Beoordeling toegevoegd

en: Review deleted successfully
nl_NL: Beoordeling succesvol verwijderd

en: Review deleted successfully.
nl_NL: Beoordeling succesvol verwijderd.

en: Review is required
nl_NL: Recensie is verplicht

en: Review not found.
nl_NL: Beoordeling niet gevonden.

en: Review text
nl_NL: Beoordelingstekst

en: Reviews
nl_NL: Beoordelingen

en: Reviews per page
nl_NL: Beoordelingen per pagina

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Run an LMS
nl_NL: Een LMS draaien

en: SKUs
nl_NL: SKU's

en: Sale Price
nl_NL: Aanbiedingsprijs

en: Sale Prices
nl_NL: Aanbiedingsprijzen

en: Sale price should be less than regular price.
nl_NL: De aanbiedingsprijs moet lager zijn dan de normale prijs.

en: Sales
nl_NL: Verkopen

en: Sales Amount
nl_NL: Verkoopbedrag

en: Sales Count
nl_NL: Aantal verkopen

en: Sales Over Time
nl_NL: Verkopen in de tijd

en: Sales vs. Refunds vs. Net Revenue
nl_NL: Verkopen t.o.v. terugbetalingen t.o.v. netto-omzet

en: Same as Billing
nl_NL: Zelfde als facturering

en: Same as Billing Address
nl_NL: Zelfde als factuuradres

en: Same month last year
nl_NL: Zelfde maand vorig jaar

en: Same week last month
nl_NL: Zelfde week vorige maand

en: Same week last year
nl_NL: Zelfde week vorig jaar

en: Sandbox Mode
nl_NL: Sandbox-modus

en: Sandbox Publishable Key
nl_NL: Sandbox publiceerbare sleutel

en: Sandbox Secret Key
nl_NL: Sandbox geheime sleutel

en: Sandbox Webhook Secret
nl_NL: Sandbox webhook-secret

en: Save 50% Now
nl_NL: Bespaar nu 50%

en: Save Product
nl_NL: Product opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save Shipping Plan
nl_NL: Verzendplan opslaan

en: Save as Active
nl_NL: Opslaan als actief

en: Save as Draft
nl_NL: Opslaan als concept

en: Save as Inactive
nl_NL: Opslaan als inactief

en: Save as Live
nl_NL: Opslaan als live

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Say Howdy!
nl_NL: Zeg hallo!

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search & Discovery
nl_NL: Zoeken & ontdekken

en: Search Brands
nl_NL: Merken zoeken

en: Search Categories
nl_NL: Categorieën zoeken

en: Search Icon
nl_NL: Zoekpictogram

en: Search Products
nl_NL: Producten zoeken

en: Search Tags
nl_NL: Tags zoeken

en: Search by customer name or content
nl_NL: Zoeken op klantnaam of inhoud

en: Search by order ID, order name, or customer email
nl_NL: Zoeken op bestel-ID, bestelnaam of e-mailadres van klant

en: Search for a placeholder...
nl_NL: Zoek naar een placeholder...

en: Search for products
nl_NL: Zoek naar producten

en: Search key
nl_NL: Zoeksleutel

en: Search query for customer name or email
nl_NL: Zoekopdracht voor klantnaam of e-mailadres

en: Search term is too long
nl_NL: Zoekterm is te lang

en: Search term to filter placeholders
nl_NL: Zoekterm om placeholders te filteren

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Second
nl_NL: Seconde

en: Secret Key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Secret key for verifying webhook authenticity. The plugin automatically registers webhooks, but you can manually enter the webhook signing secret from your <a href="%s" target="_blank">Stripe Dashboard Webhooks</a> section for additional security.
nl_NL: Geheime sleutel om de echtheid van webhooks te verifiëren. De plugin registreert webhooks automatisch, maar je kunt voor extra beveiliging het webhook-ondertekeningssecret handmatig invoeren vanuit het gedeelte <a href="%s" target="_blank">Webhooks van je Stripe-dashboard</a>.

en: See Pro Plans
nl_NL: Bekijk Pro-abonnementen

en: See Report
nl_NL: Rapport bekijken

en: Seen status
nl_NL: Gezien-status

en: Select %s
nl_NL: Selecteer %s

en: Select Base
nl_NL: Selecteer basis

en: Select Business Type
nl_NL: Selecteer bedrijfstype

en: Select Checkout Page
nl_NL: Selecteer afrekenpagina

en: Select City
nl_NL: Selecteer plaats

en: Select Country
nl_NL: Selecteer land

en: Select Currency
nl_NL: Selecteer valuta

en: Select Dashboard Page
nl_NL: Selecteer dashboardpagina

en: Select Default Order Status
nl_NL: Selecteer standaard bestelstatus

en: Select Default fulfill Status
nl_NL: Selecteer standaard fulfilment-status

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select Images
nl_NL: Selecteer afbeeldingen

en: Select Options
nl_NL: Selecteer opties

en: Select Parent
nl_NL: Selecteer bovenliggend

en: Select Payment Option
nl_NL: Selecteer betaaloptie

en: Select Payment Page
nl_NL: Selecteer betaalpagina

en: Select Privacy Policy Page
nl_NL: Selecteer pagina met privacybeleid

en: Select Refund Reason
nl_NL: Selecteer reden van terugbetaling

en: Select Registration Page
nl_NL: Selecteer registratiepagina

en: Select Reset Password Page
nl_NL: Selecteer pagina voor wachtwoord opnieuw instellen

en: Select Shop Page
nl_NL: Selecteer winkelpagina

en: Select State
nl_NL: Selecteer staat

en: Select Template
nl_NL: Selecteer sjabloon

en: Select Terms of Service Page
nl_NL: Selecteer pagina met servicevoorwaarden

en: Select Type
nl_NL: Selecteer type

en: Select Your Currency
nl_NL: Selecteer je valuta

en: Select Your Currency Format
nl_NL: Selecteer je valutanotatie

en: Select a Image
nl_NL: Selecteer een afbeelding

en: Select a parent brand if any
nl_NL: Selecteer eventueel een bovenliggend merk

en: Select a parent category if any
nl_NL: Selecteer eventueel een bovenliggende categorie

en: Select a placeholder to automatically insert it into your email template. These will be replaced with actual values when emails are sent.
nl_NL: Selecteer een placeholder om deze automatisch in je e-mailsjabloon in te voegen. Deze worden bij het verzenden van e-mails vervangen door de werkelijke waarden.

en: Select a placeholder:
nl_NL: Selecteer een placeholder:

en: Select a template
nl_NL: Selecteer een sjabloon

en: Select an Image
nl_NL: Selecteer een afbeelding

en: Select an event
nl_NL: Selecteer een gebeurtenis

en: Select custom range
nl_NL: Selecteer aangepast bereik

en: Select date range
nl_NL: Selecteer datumbereik

en: Select products to give for free
nl_NL: Selecteer producten om gratis weg te geven

en: Select status
nl_NL: Selecteer status

en: Select the country where your business is located to configure taxes, currency, and shipping correctly.
nl_NL: Selecteer het land waar je bedrijf is gevestigd om belastingen, valuta en verzending correct te configureren.

en: Select the currency used for pricing and transactions.
nl_NL: Selecteer de valuta die wordt gebruikt voor prijzen en transacties.

en: Select the currency your store will use for all prices and transactions.
nl_NL: Selecteer de valuta die je winkel gebruikt voor alle prijzen en transacties.

en: Select the format you want for displaying prices in your store.
nl_NL: Selecteer de notatie die je wilt gebruiken om prijzen in je winkel weer te geven.

en: Select the order default statuses.
nl_NL: Selecteer de standaardstatussen voor bestellingen.

en: Select the pages used by EasyCommerce for key functionality.
nl_NL: Selecteer de pagina's die EasyCommerce gebruikt voor de belangrijkste functionaliteit.

en: Select the payment methods you want to enable for checkout. Find more options from the <a href="%1$s">Addons page</a>.
nl_NL: Selecteer de betaalmethoden die je wilt inschakelen voor het afrekenen. Vind meer opties op de <a href="%1$s">Add-onspagina</a>.

en: Select the visual appearance of the payment form. Choose from Stripe"s default styling or alternative themes.
nl_NL: Selecteer het visuele uiterlijk van het betaalformulier. Kies uit de standaardstijl van Stripe of alternatieve thema's.

en: Select values
nl_NL: Selecteer waarden

en: Select your Business Type
nl_NL: Selecteer je bedrijfstype

en: Select your City
nl_NL: Selecteer je plaats

en: Select your State
nl_NL: Selecteer je staat

en: Select your country
nl_NL: Selecteer je land

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Selected attributes deleted successfully!
nl_NL: Geselecteerde attributen succesvol verwijderd!

en: Selected brands deleted successfully!
nl_NL: Geselecteerde merken succesvol verwijderd!

en: Selected categories deleted successfully!
nl_NL: Geselecteerde categorieën succesvol verwijderd!

en: Selected tags deleted successfully!
nl_NL: Geselecteerde tags succesvol verwijderd!

en: Sell Licensed Products
nl_NL: Producten met licentie verkopen

en: Sell Subscriptions
nl_NL: Abonnementen verkopen

en: Sell on Facebook Messenger
nl_NL: Verkopen via Facebook Messenger

en: Sell on WhatsApp
nl_NL: Verkopen via WhatsApp

en: Sell online courses, manage lessons, and track student progress - all from your EasyCommerce dashboard.
nl_NL: Verkoop online cursussen, beheer lessen en volg de voortgang van studenten - allemaal vanuit je EasyCommerce-dashboard.

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send &amp; Deactivate
nl_NL: Verzenden &amp; deactiveren

en: Send Email
nl_NL: E-mail verzenden

en: Send Message
nl_NL: Bericht verzenden

en: Send this email notification to the customer.
nl_NL: Verstuur deze e-mailmelding naar de klant.

en: Send this email notification to the store admin.
nl_NL: Verstuur deze e-mailmelding naar de winkelbeheerder.

en: Sending...
nl_NL: Verzenden...

en: Service is not ready: Missing API credentials
nl_NL: Service is niet gereed: API-inloggegevens ontbreken

en: Set Height
nl_NL: Stel hoogte in

en: Set Length
nl_NL: Stel lengte in

en: Set New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord instellen

en: Set Permalink
nl_NL: Permalink instellen

en: Set Product Status
nl_NL: Productstatus instellen

en: Set Status
nl_NL: Status instellen

en: Set Weight
nl_NL: Stel gewicht in

en: Set Width
nl_NL: Stel breedte in

en: Set a discount percentage to include in abandoned cart emails. If set to 0, no coupon will be included.
nl_NL: Stel een kortingspercentage in om op te nemen in e-mails voor verlaten winkelwagens. Als dit op 0 staat, wordt er geen coupon toegevoegd.

en: Set as thumbnail
nl_NL: Instellen als thumbnail

en: Set product type, price, sale price, stock count, and dimensions of the product.
nl_NL: Stel het producttype, de prijs, de aanbiedingsprijs, het voorraadaantal en de afmetingen van het product in.

en: Set the maximum width for the page template container.
nl_NL: Stel de maximale breedte in voor de container van het paginasjabloon.

en: Set up shipping plans to define shipping rates by region.
nl_NL: Stel verzendplannen in om verzendtarieven per regio te bepalen.

en: Set up tax classes to apply the correct tax amounts to products.
nl_NL: Stel belastingklassen in om de juiste belastingbedragen op producten toe te passen.

en: Set up your store name, location, and contact details
nl_NL: Stel je winkelnaam, locatie en contactgegevens in

en: Set your password
nl_NL: Stel je wachtwoord in

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Reset successfully.
nl_NL: Instellingen succesvol hersteld.

en: Settings Saved Successfully.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Setup Wizard
nl_NL: Installatiewizard

en: Shipped
nl_NL: Verzonden

en: Shipping
nl_NL: Verzending

en: Shipping & Advanced Taxation
nl_NL: Verzending & geavanceerde belasting

en: Shipping Address
nl_NL: Verzendadres

en: Shipping Address Line 1
nl_NL: Verzendadres regel 1

en: Shipping Address Line 2
nl_NL: Verzendadres regel 2

en: Shipping City
nl_NL: Plaats verzending

en: Shipping Cost
nl_NL: Verzendkosten

en: Shipping Countries
nl_NL: Verzendlanden

en: Shipping Country
nl_NL: Land verzending

en: Shipping Eastimate
nl_NL: Geschatte verzendkosten

en: Shipping Email Address
nl_NL: E-mailadres verzending

en: Shipping Fee (%s)
nl_NL: Verzendkosten (%s)

en: Shipping First Name
nl_NL: Voornaam verzending

en: Shipping Information
nl_NL: Verzendinformatie

en: Shipping Last Name
nl_NL: Achternaam verzending

en: Shipping Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer verzending

en: Shipping Plans
nl_NL: Verzendplannen

en: Shipping Postal Code
nl_NL: Postcode verzending

en: Shipping State/Province
nl_NL: Staat/provincie verzending

en: Shipping Tax
nl_NL: Verzendbelasting

en: Shipping method applied
nl_NL: Verzendmethode toegepast

en: Shipping method not found.
nl_NL: Verzendmethode niet gevonden.

en: Shipping methods found
nl_NL: Verzendmethoden gevonden

en: Shipping name here
nl_NL: Verzendnaam hier

en: Shipping plan ID is required.
nl_NL: Verzendplan-ID is verplicht.

en: Shipping plan created successfully.
nl_NL: Verzendplan succesvol aangemaakt.

en: Shipping plan deleted successfully.
nl_NL: Verzendplan succesvol verwijderd.

en: Shipping plan name is required.
nl_NL: Naam verzendplan is verplicht.

en: Shipping plan not found.
nl_NL: Verzendplan niet gevonden.

en: Shipping plan updated successfully.
nl_NL: Verzendplan succesvol bijgewerkt.

en: Shipping related settings
nl_NL: Verzendgerelateerde instellingen

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop Name
nl_NL: Winkelnaam

en: Shop Page
nl_NL: Winkelpagina

en: Shop Page URL
nl_NL: URL winkelpagina

en: Shop name
nl_NL: Winkelnaam

en: Shopping Agent
nl_NL: Winkelagent

en: Shopping Agent - For Your Shoppers
nl_NL: Winkelagent - voor je klanten

en: Shopping Assistant
nl_NL: Winkelassistent

en: Should it return details information
nl_NL: Of gedetailleerde informatie moet worden teruggegeven

en: Should we use the billing address as shipping?
nl_NL: Moeten we het factuuradres als verzendadres gebruiken?

en: Show Digits
nl_NL: Cijfers tonen

en: Show Favourite
nl_NL: Favoriet tonen

en: Show Filters
nl_NL: Filters tonen

en: Show Less
nl_NL: Minder tonen

en: Show Pagination
nl_NL: Paginering tonen

en: Show Rating
nl_NL: Beoordeling tonen

en: Show Reviews
nl_NL: Beoordelingen tonen

en: Show SKU
nl_NL: SKU tonen

en: Show Sort By
nl_NL: Sorteren op tonen

en: Show Tax included
nl_NL: 'Incl. belasting' tonen

en: Show the AI shopping chat button on your storefront so customers can ask questions and place orders.
nl_NL: Toon de AI-winkelchatknop in je winkel zodat klanten vragen kunnen stellen en bestellingen kunnen plaatsen.

en: Showing %1$d-%2$d of %3$d Results
nl_NL: %1$d-%2$d van %3$d resultaten worden getoond

en: Showing %1$s-%2$s of %3$s result | Showing %1$s-%2$s of %3$s results
nl_NL[0]: %1$s-%2$s van %3$s resultaat wordt getoond
nl_NL[1]: %1$s-%2$s van %3$s resultaten worden getoond

en: Showing %1$s–%2$s of %3$s results
nl_NL: %1$s–%2$s van %3$s resultaten worden getoond

en: Showing %d review | Showing %d reviews
nl_NL[0]: %d beoordeling wordt getoond
nl_NL[1]: %d beoordelingen worden getoond

en: Showing %s result | Showing %s results
nl_NL[0]: %s resultaat wordt getoond
nl_NL[1]: %s resultaten worden getoond

en: Sign In
nl_NL: Inloggen

en: Sign Up
nl_NL: Registreren

en: Sign up
nl_NL: Registreren

en: Signing in...
nl_NL: Inloggen...

en: Single Product 1
nl_NL: Enkel product 1

en: Single Product 2
nl_NL: Enkel product 2

en: Single Product Templates
nl_NL: Sjablonen voor productpagina's

en: Site Name
nl_NL: Sitenaam

en: Site Name: %s
nl_NL: Sitenaam: %s

en: Site URL
nl_NL: Site-URL

en: Size
nl_NL: Maat

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Slug for the attribute
nl_NL: Slug voor het attribuut

en: Smart Recommendations
nl_NL: Slimme aanbevelingen

en: Smart Search
nl_NL: Slim zoeken

en: Someone has requested a password reset for the following account:
nl_NL: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord van het volgende account opnieuw in te stellen:

en: Something went wrong
nl_NL: Er is iets misgegaan

en: Something went wrong while deleting.
nl_NL: Er is iets misgegaan tijdens het verwijderen.

en: Something went wrong while updating coupon status
nl_NL: Er is iets misgegaan bij het bijwerken van de couponstatus

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets misgegaan.

en: Something went wrong. Please try again.
nl_NL: Er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw.

en: Something went wrong..
nl_NL: Er is iets misgegaan..

en: Sorry, I had trouble processing your request. Please try again.
nl_NL: Sorry, ik kon je verzoek niet verwerken. Probeer het opnieuw.

en: Sorry, something went wrong. Please try again.
nl_NL: Sorry, er is iets misgegaan. Probeer het opnieuw.

en: Sort By
nl_NL: Sorteren op

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Sort order (asc or desc)
nl_NL: Sorteervolgorde (asc of desc)

en: Spelling Fix
nl_NL: Spellingcorrectie

en: Sporting Goods & Fitness Equipment
nl_NL: Sportartikelen & fitnessapparatuur

en: Stablecoins and Crypto
nl_NL: Stablecoins en crypto

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Star
nl_NL: Ster

en: Star Size
nl_NL: Stergrootte

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Start Migration
nl_NL: Migratie starten

en: Start selling in a few minutes with 3 easy steps:
nl_NL: Begin binnen enkele minuten met verkopen in 3 eenvoudige stappen:

en: State
nl_NL: Staat

en: State code
nl_NL: Staatcode

en: State/Province
nl_NL: Staat/provincie

en: States loaded
nl_NL: Staten geladen

en: Status of the tax class (1 for active, 0 for inactive)
nl_NL: Status van de belastingklasse (1 voor actief, 0 voor inactief)

en: Status updated successfully
nl_NL: Status succesvol bijgewerkt

en: Status value: active or inactive
nl_NL: Statuswaarde: actief of inactief

en: Stock
nl_NL: Voorraad

en: Stock Count
nl_NL: Voorraadaantal

en: Stock Limit
nl_NL: Voorraadlimiet

en: Stock Limits
nl_NL: Voorraadlimieten

en: Stock Quantities
nl_NL: Voorraadaantallen

en: Store
nl_NL: Winkel

en: Store Copilot - For You
nl_NL: Store Copilot - voor jou

en: Store Dashboard
nl_NL: Winkeldashboard

en: Store Email
nl_NL: Winkel-e-mailadres

en: Store Launching Soon!
nl_NL: Winkel wordt binnenkort gelanceerd!

en: Store Logo
nl_NL: Winkellogo

en: Store Mode
nl_NL: Winkelmodus

en: Store Name
nl_NL: Winkelnaam

en: Store Pages
nl_NL: Winkelpagina's

en: Store Setup
nl_NL: Winkelconfiguratie

en: Store Visibility
nl_NL: Winkelzichtbaarheid

en: Store data updated
nl_NL: Winkelgegevens bijgewerkt

en: Store in %s mode - customers cannot check out.
nl_NL: Winkel in %s-modus - klanten kunnen niet afrekenen.

en: Store in TEST mode
nl_NL: Winkel in TESTmodus

en: Store is LIVE
nl_NL: Winkel is LIVE

en: Store order statuses
nl_NL: Bestelstatussen van winkel

en: Store sales
nl_NL: Winkelverkopen

en: Store setup status
nl_NL: Status winkelconfiguratie

en: Store stats
nl_NL: Winkelstatistieken

en: Stored value for the option
nl_NL: Opgeslagen waarde voor de optie

en: Street address, P.O. box, or company name.
nl_NL: Straatnaam en huisnummer, postbus of bedrijfsnaam.

en: Stripe (Default)
nl_NL: Stripe (standaard)

en: Stuck on something? %s and we'll help you sort it out before you go.
nl_NL: Loop je ergens tegenaan? %s en we helpen je het op te lossen voordat je gaat.

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject Line
nl_NL: Onderwerpregel

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit Now
nl_NL: Nu verzenden

en: Subscription Boxes
nl_NL: Abonnementsboxen

en: Subscription Manager
nl_NL: Abonnementenbeheer

en: Subscriptions
nl_NL: Abonnementen

en: Subscriptions Management
nl_NL: Abonnementenbeheer

en: Subscriptions ending this month
nl_NL: Abonnementen die deze maand aflopen

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Successfully imported %1$d of %2$d demo products
nl_NL: %1$d van %2$d demoproducten succesvol geïmporteerd

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Tabs (Default)
nl_NL: Tabbladen (standaard)

en: Tag created successfully
nl_NL: Tag succesvol aangemaakt

en: Tag deleted successfully
nl_NL: Tag succesvol verwijderd

en: Tag updated successfully
nl_NL: Tag succesvol bijgewerkt

en: Tags List
nl_NL: Taglijst

en: Tax
nl_NL: Belasting

en: Tax Classes
nl_NL: Belastingklassen

en: Tax Countries
nl_NL: Belastinglanden

en: Tax Eastimate
nl_NL: Geschatte belasting

en: Tax ID
nl_NL: Btw-nummer

en: Tax class ID
nl_NL: Belastingklasse-ID

en: Tax class created successfully.
nl_NL: Belastingklasse succesvol aangemaakt.

en: Tax class deleted successfully.
nl_NL: Belastingklasse succesvol verwijderd.

en: Tax class found.
nl_NL: Belastingklasse gevonden.

en: Tax class name
nl_NL: Naam belastingklasse

en: Tax class not found.
nl_NL: Belastingklasse niet gevonden.

en: Tax class updated successfully.
nl_NL: Belastingklasse succesvol bijgewerkt.

en: Tax classes found.
nl_NL: Belastingklassen gevonden.

en: Tax rate percentage
nl_NL: Belastingtariefpercentage

en: Tax rates for all areas of %s
nl_NL: Belastingtarieven voor alle gebieden van %s

en: Tax related settings
nl_NL: Belastinggerelateerde instellingen

en: Taxable
nl_NL: Belastbaar

en: Taxation
nl_NL: Belasting

en: Template 1
nl_NL: Sjabloon 1

en: Template 2
nl_NL: Sjabloon 2

en: Template 3
nl_NL: Sjabloon 3

en: Template Builder
nl_NL: Sjabloonbouwer

en: Template Generator
nl_NL: Sjabloongenerator

en: Template Preview
nl_NL: Sjabloonvoorbeeld

en: Template Width
nl_NL: Sjabloonbreedte

en: Temporary deactivation
nl_NL: Tijdelijke deactivering

en: Terms & Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Terms of Service
nl_NL: Servicevoorwaarden

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text Color (Hover)
nl_NL: Tekstkleur (hover)

en: Text Decoration
nl_NL: Tekstdecoratie

en: Text Generator
nl_NL: Tekstgenerator

en: Text Style
nl_NL: Tekststijl

en: Text Transform
nl_NL: Teksttransformatie

en: Thank you for your feedback
nl_NL: Bedankt voor je feedback

en: Thanks for trying! What made you deactivate EasyCommerce?
nl_NL: Bedankt voor het uitproberen! Waarom heb je EasyCommerce gedeactiveerd?

en: The <strong>EasyCommerce</strong> Locations database is being downloaded. Countries, states, cities and currencies will not be displayed until the download is complete.
nl_NL: De <strong>EasyCommerce</strong> locatiedatabase wordt gedownload. Landen, staten, steden en valuta's worden pas weergegeven zodra de download is voltooid.

en: The AI suggests related products to customers based on what they're looking at. Boost average order value. (Coming soon) <a href="%1$s" target="_blank">See more.</a>
nl_NL: De AI stelt klanten gerelateerde producten voor op basis van wat ze bekijken. Verhoog de gemiddelde bestelwaarde. (Binnenkort beschikbaar) <a href="%1$s" target="_blank">Meer info.</a>

en: The Best of Both Worlds
nl_NL: Het beste van twee werelden

en: The SKU "%s" is already in use.
nl_NL: De SKU "%s" is al in gebruik.

en: The SKU of a variation to search product with
nl_NL: De SKU van een variant om het product mee te zoeken

en: The URL to the external image
nl_NL: De URL naar de externe afbeelding

en: The ZIP or postal code of your store's location.
nl_NL: De postcode van de locatie van je winkel.

en: The `image` URL or the attachment_id
nl_NL: De `image`-URL of de attachment_id

en: The `product`
nl_NL: Het `product`

en: The `product` name
nl_NL: De naam van het `product`

en: The `prompt`
nl_NL: De `prompt`

en: The account page where customers can view orders, update information, etc. This page content must contain the %s shortcode.
nl_NL: De accountpagina waar klanten bestellingen kunnen bekijken, gegevens kunnen bijwerken, enzovoort. De inhoud van deze pagina moet de shortcode %s bevatten.

en: The action- activate or deactivate
nl_NL: De actie - activeren of deactiveren

en: The active status of the coupon (1 for active, 0 for inactive)
nl_NL: De actieve status van de coupon (1 voor actief, 0 voor inactief)

en: The active status of the shipping plan (1 for active, 0 for inactive)
nl_NL: De actieve status van het verzendplan (1 voor actief, 0 voor inactief)

en: The addon slug
nl_NL: De add-on-slug

en: The attribute ID
nl_NL: Het attribuut-ID

en: The attribute IDs
nl_NL: De attribuut-ID's

en: The billing address
nl_NL: Het factuuradres

en: The brand ID
nl_NL: Het merk-ID

en: The brand IDs
nl_NL: De merk-ID's

en: The brand name
nl_NL: De merknaam

en: The brand slug
nl_NL: De merkslug

en: The brands ID
nl_NL: Het merk-ID

en: The calculation base for the shipping plan (e.g., price, weight, quantity)
nl_NL: De berekeningsbasis voor het verzendplan (bijv. price, weight, quantity)

en: The cart hash
nl_NL: De winkelwagen-hash

en: The category ID
nl_NL: Het categorie-ID

en: The category IDs
nl_NL: De categorie-ID's

en: The category name
nl_NL: De categorienaam

en: The category slug
nl_NL: De categorieslug

en: The confirmation password
nl_NL: Het bevestigingswachtwoord

en: The country where your store is based.
nl_NL: Het land waar je winkel is gevestigd.

en: The coupon ID
nl_NL: Het coupon-ID

en: The coupon code
nl_NL: De couponcode

en: The coupon name
nl_NL: De couponnaam

en: The customer ID
nl_NL: Het klant-ID

en: The customer ID or an array of customer data (name and email)
nl_NL: Het klant-ID of een array met klantgegevens (naam en e-mailadres)

en: The customer email
nl_NL: Het e-mailadres van de klant

en: The customer email address
nl_NL: Het e-mailadres van de klant

en: The customer first name
nl_NL: De voornaam van de klant

en: The customer last name
nl_NL: De achternaam van de klant

en: The customer password
nl_NL: Het wachtwoord van de klant

en: The customer photo URL
nl_NL: De foto-URL van de klant

en: The default Fulfillment status for new orders.
nl_NL: De standaard fulfilment-status voor nieuwe bestellingen.

en: The default checkout template. <span id="easycommerce-checkout-template-preview-button">Preview Selected</span>
nl_NL: Het standaard afrekensjabloon. <span id="easycommerce-checkout-template-preview-button">Selectie bekijken</span>

en: The default order status for new orders.
nl_NL: De standaard bestelstatus voor nieuwe bestellingen.

en: The discount type
nl_NL: Het kortingstype

en: The discounted offer
nl_NL: De kortingsaanbieding

en: The doc id
nl_NL: Het document-ID

en: The email event
nl_NL: De e-mailgebeurtenis

en: The iso2 code of the country name
nl_NL: De iso2-code van de landnaam

en: The key-value pair of meta data
nl_NL: Het sleutel-waardepaar van metadata

en: The license key
nl_NL: De licentiesleutel

en: The link in your email connects AI automatically. To do it manually, paste the key we emailed below.
nl_NL: De link in je e-mail verbindt AI automatisch. Om dit handmatig te doen, plak je hieronder de sleutel die we je hebben gemaild.

en: The main content of the email. To find all the related placeholders <a href="%s" target="_blank">click here.</a>
nl_NL: De hoofdinhoud van de e-mail. Voor alle bijbehorende placeholders <a href="%s" target="_blank">klik hier.</a>

en: The main page where products are displayed for customers to browse.
nl_NL: De hoofdpagina waar producten worden getoond zodat klanten kunnen browsen.

en: The meta data
nl_NL: De metadata

en: The name displayed to customers on the checkout page.
nl_NL: De naam die aan klanten wordt getoond op de afrekenpagina.

en: The name of your store as displayed to customers.
nl_NL: De naam van je winkel zoals getoond aan klanten.

en: The new order fulfillment status
nl_NL: De nieuwe fulfilment-status van de bestelling

en: The new order status
nl_NL: De nieuwe bestelstatus

en: The new status for the orders
nl_NL: De nieuwe status voor de bestellingen

en: The number of columns to display.
nl_NL: Het aantal weer te geven kolommen.

en: The number of products per page
nl_NL: Het aantal producten per pagina

en: The option `key` name
nl_NL: De naam van de optie-`key`

en: The option `value`
nl_NL: De optie-`value`

en: The order ID
nl_NL: Het bestel-ID

en: The order items or the cart hash
nl_NL: De bestelde artikelen of de winkelwagen-hash

en: The order status
nl_NL: De bestelstatus

en: The page number
nl_NL: Het paginanummer

en: The page that contains the privacy policy for using the site.
nl_NL: De pagina met het privacybeleid voor het gebruik van de site.

en: The page that contains the terms and conditions for using the site.
nl_NL: De pagina met de algemene voorwaarden voor het gebruik van de site.

en: The page where customers can pay for pending orders. This page content must contain the %s shortcode.
nl_NL: De pagina waar klanten openstaande bestellingen kunnen betalen. De inhoud van deze pagina moet de shortcode %s bevatten.

en: The page where customers can register and create an account. This page content must contain the %s shortcode.
nl_NL: De pagina waar klanten zich kunnen registreren en een account kunnen aanmaken. De inhoud van deze pagina moet de shortcode %s bevatten.

en: The page where customers can reset their password. This page content must contain the %s shortcode.
nl_NL: De pagina waar klanten hun wachtwoord opnieuw kunnen instellen. De inhoud van deze pagina moet de shortcode %s bevatten.

en: The page where customers can review their cart and complete their purchase. This page content must contain the %s shortcode.
nl_NL: De pagina waar klanten hun winkelwagen kunnen bekijken en hun aankoop kunnen afronden. De inhoud van deze pagina moet de shortcode %s bevatten.

en: The parent brand ID
nl_NL: Het bovenliggende merk-ID

en: The parent category ID
nl_NL: Het bovenliggende categorie-ID

en: The parent tag ID
nl_NL: Het bovenliggende tag-ID

en: The payment method
nl_NL: De betaalmethode

en: The plugin <strong>%1$s</strong> was deactivated by <strong>EasyCommerce</strong> as it is no longer needed. You can safely delete it if you wish.
nl_NL: De plugin <strong>%1$s</strong> is gedeactiveerd door <strong>EasyCommerce</strong> omdat deze niet meer nodig is. Je kunt deze veilig verwijderen als je dat wilt.

en: The post_id to attach this image to
nl_NL: De post_id om deze afbeelding aan te koppelen

en: The product ID
nl_NL: Het product-ID

en: The product ID in case of product-specific reports
nl_NL: Het product-ID in geval van productspecifieke rapporten

en: The product Sort By
nl_NL: De sortering van producten

en: The product brands
nl_NL: De productmerken

en: The product categories
nl_NL: De productcategorieën

en: The product description
nl_NL: De productbeschrijving

en: The product name
nl_NL: De productnaam

en: The product price ID
nl_NL: Het productprijs-ID

en: The product slug
nl_NL: De productslug

en: The product status
nl_NL: De productstatus

en: The product summary
nl_NL: De productsamenvatting

en: The product thumbnail ID
nl_NL: Het product-thumbnail-ID

en: The product title
nl_NL: De producttitel

en: The quality - `standard`, `hd`
nl_NL: De kwaliteit - `standard`, `hd`

en: The quantity to add
nl_NL: Het toe te voegen aantal

en: The quantity to set
nl_NL: Het in te stellen aantal

en: The refund amount
nl_NL: Het terugbetaalbedrag

en: The refund reason
nl_NL: De reden van terugbetaling

en: The region code
nl_NL: De regiocode

en: The review ID
nl_NL: Het beoordeling-ID

en: The rule type
nl_NL: Het regeltype

en: The rule value
nl_NL: De regelwaarde

en: The search query
nl_NL: De zoekopdracht

en: The shipping address
nl_NL: Het verzendadres

en: The shipping method ID
nl_NL: Het verzendmethode-ID

en: The shipping plan ID
nl_NL: Het verzendplan-ID

en: The shipping plan description
nl_NL: De beschrijving van het verzendplan

en: The shipping plan name
nl_NL: De naam van het verzendplan

en: The state code
nl_NL: De staatcode

en: The subject line for the abandoned cart reminder email.
nl_NL: De onderwerpregel voor de herinneringsmail voor verlaten winkelwagens.

en: The subject line for this email notification.
nl_NL: De onderwerpregel voor deze e-mailmelding.

en: The tag ID
nl_NL: Het tag-ID

en: The tag IDs
nl_NL: De tag-ID's

en: The tag name
nl_NL: De tagnaam

en: The tag slug
nl_NL: De tagslug

en: The tags ID
nl_NL: Het tag-ID

en: The transaction ID
nl_NL: Het transactie-ID

en: The type of status to update: status or fulfillment
nl_NL: Het type status dat moet worden bijgewerkt: status of fulfilment

en: The type of your business.
nl_NL: Het type van je bedrijf.

en: The unique coupon code
nl_NL: De unieke couponcode

en: The updated total amount of the order
nl_NL: Het bijgewerkte totaalbedrag van de bestelling

en: The user ID
nl_NL: Het gebruikers-ID

en: The variation's price_id or an array of attributes
nl_NL: De price_id van de variant of een array van attributen

en: The width of the email body container. Default is 600px.
nl_NL: De breedte van de container van de e-mailtekst. Standaard is 600px.

en: There is nothing to clean.
nl_NL: Er is niets om op te schonen.

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This Year
nl_NL: Dit jaar

en: This is your billing address as saved.
nl_NL: Dit is je opgeslagen factuuradres.

en: This is your billing address being edited.
nl_NL: Dit is je factuuradres dat wordt bewerkt.

en: This is your cart being edited.
nl_NL: Dit is je winkelwagen die wordt bewerkt.

en: This month
nl_NL: Deze maand

en: This order has already been processed.
nl_NL: Deze bestelling is al verwerkt.

en: This page is missing the EasyCommerce checkout shortcode. Please add the %s shortcode to this page to function properly.
nl_NL: Op deze pagina ontbreekt de EasyCommerce-afrekenshortcode. Voeg de shortcode %s toe aan deze pagina zodat deze goed functioneert.

en: This page is missing the EasyCommerce dashboard shortcode. Please add the %s shortcode to this page to function properly.
nl_NL: Op deze pagina ontbreekt de EasyCommerce-dashboardshortcode. Voeg de shortcode %s toe aan deze pagina zodat deze goed functioneert.

en: This page requires an EasyCommerce shop block to function properly. Please add a shop template block to this page.
nl_NL: Deze pagina heeft een EasyCommerce-winkelblok nodig om goed te functioneren. Voeg een winkelsjabloonblok toe aan deze pagina.

en: This payment handler is not available. Please refresh and try again.
nl_NL: Deze betalingsverwerker is niet beschikbaar. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: This week
nl_NL: Deze week

en: This will install %s. Are you sure to proceed?
nl_NL: Hiermee wordt %s geïnstalleerd. Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: This year
nl_NL: Dit jaar

en: Thumbnail URLs
nl_NL: Thumbnail-URL's

en: Thumbnail Url
nl_NL: Thumbnail-URL

en: Title
nl_NL: Titel

en: To date
nl_NL: Tot datum

en: To date (Y-m-d)
nl_NL: Tot datum (Y-m-d)

en: To find all the related placesholders <a href="%s" target="_blank">click here.</a>
nl_NL: Voor alle bijbehorende placeholders <a href="%s" target="_blank">klik hier.</a>

en: To reset your password, visit the following address:
nl_NL: Bezoek het volgende adres om je wachtwoord opnieuw in te stellen:

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Token not verified
nl_NL: Token niet geverifieerd

en: Tokenization Key
nl_NL: Tokenisatiesleutel

en: Too many failed login attempts. Please try again in a few minutes.
nl_NL: Te veel mislukte inlogpogingen. Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: Top Customers
nl_NL: Topklanten

en: Top Customers by Revenue
nl_NL: Topklanten op omzet

en: Top Locations
nl_NL: Toplocaties

en: Top Selling
nl_NL: Best verkocht

en: Top Selling Items
nl_NL: Best verkochte artikelen

en: Top rating
nl_NL: Hoogste beoordeling

en: Top sellers
nl_NL: Best verkocht

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total %d Review | Total %d Reviews
nl_NL[0]: Totaal %d beoordeling
nl_NL[1]: Totaal %d beoordelingen

en: Total Amount
nl_NL: Totaalbedrag

en: Total Customers
nl_NL: Totaal aantal klanten

en: Total Orders
nl_NL: Totaal aantal bestellingen

en: Total Products
nl_NL: Totaal aantal producten

en: Total Purchase
nl_NL: Totale aankoop

en: Total Sale
nl_NL: Totale verkoop

en: Total Sales
nl_NL: Totale verkopen

en: Total Spent
nl_NL: Totaal besteed

en: Total Stock
nl_NL: Totale voorraad

en: Total Weight
nl_NL: Totaal gewicht

en: Total revenue after any refunds or deductions.
nl_NL: Totale omzet na eventuele terugbetalingen of inhoudingen.

en: Total revenue before any refunds or deductions.
nl_NL: Totale omzet vóór eventuele terugbetalingen of inhoudingen.

en: Total sales before any refunds or deductions.
nl_NL: Totale verkopen vóór eventuele terugbetalingen of inhoudingen.

en: Track here:
nl_NL: Volg hier:

en: Transaction ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Transaction deleted successfully.
nl_NL: Transactie succesvol verwijderd.

en: Transactions
nl_NL: Transacties

en: Transactions ID
nl_NL: Transactie-ID

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Trusted by Businesses Like Yours
nl_NL: Vertrouwd door bedrijven zoals dat van jou

en: Turn on licensing to sell products that require license keys.
nl_NL: Schakel licenties in om producten te verkopen waarvoor licentiesleutels nodig zijn.

en: Turn on subscriptions to sell products with recurring payments.
nl_NL: Schakel abonnementen in om producten met terugkerende betalingen te verkopen.

en: Two AI Agents, One Free Key
nl_NL: Twee AI-agents, één gratis sleutel

en: Type of the attribute (e.g. select, text)
nl_NL: Type van het attribuut (bijv. select, text)

en: URL-friendly slug of the attribute
nl_NL: URL-vriendelijke slug van het attribuut

en: URL-friendly slug of the brand
nl_NL: URL-vriendelijke slug van het merk

en: URL-friendly slug of the category
nl_NL: URL-vriendelijke slug van de categorie

en: URL-friendly slug of the tag
nl_NL: URL-vriendelijke slug van de tag

en: Unable to delete note. Please try again or contact your administrator.
nl_NL: Kan notitie niet verwijderen. Probeer het opnieuw of neem contact op met je beheerder.

en: Unable to open demo file
nl_NL: Kan demobestand niet openen

en: Unable to save note. The database may need to be updated. Please contact your administrator.
nl_NL: Kan notitie niet opslaan. Mogelijk moet de database worden bijgewerkt. Neem contact op met je beheerder.

en: Underline
nl_NL: Onderstreept

en: Unfulfilled
nl_NL: Niet uitgevoerd

en: Unique conversation session ID. Omit to start a new session.
nl_NL: Uniek gespreks-sessie-ID. Laat weg om een nieuwe sessie te starten.

en: Units Sold
nl_NL: Verkochte eenheden

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown User
nl_NL: Onbekende gebruiker

en: Unlock %s
nl_NL: %s ontgrendelen

en: Update Address
nl_NL: Adres bijwerken

en: Update Attribute
nl_NL: Attribuut bijwerken

en: Update Brand
nl_NL: Merk bijwerken

en: Update Category
nl_NL: Categorie bijwerken

en: Update Profile
nl_NL: Profiel bijwerken

en: Update Shipping Plan
nl_NL: Verzendplan bijwerken

en: Update Tag
nl_NL: Tag bijwerken

en: Update Taxation
nl_NL: Belasting bijwerken

en: Upgrade
nl_NL: Upgraden

en: Upgrade Now
nl_NL: Nu upgraden

en: Upgrade plan
nl_NL: Abonnement upgraden

en: Upgrade to PRO
nl_NL: Upgraden naar PRO

en: Upload CSV
nl_NL: CSV uploaden

en: Upload CSV File
nl_NL: CSV-bestand uploaden

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden uploaden

en: Upload Images
nl_NL: Afbeeldingen uploaden

en: Upload failed
nl_NL: Uploaden mislukt

en: Upload failed.
nl_NL: Uploaden mislukt.

en: Upload images to showcase your product visually.
nl_NL: Upload afbeeldingen om je product visueel te presenteren.

en: Upload your file
nl_NL: Upload je bestand

en: Upload your payment method logo. Recommended dimensions: 512x512 px.
nl_NL: Upload het logo van je betaalmethode. Aanbevolen afmetingen: 512x512 px.

en: Upload your store’s logo. Recommended dimensions: 512x512 px.
nl_NL: Upload het logo van je winkel. Aanbevolen afmetingen: 512x512 px.

en: Uploaded %d
nl_NL: %d geüpload

en: Uploading files...
nl_NL: Bestanden uploaden...

en: Uploading images...
nl_NL: Afbeeldingen uploaden...

en: Uploading...
nl_NL: Uploaden...

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use EasyCommerce addons to extend and customize the functionality of your online store.
nl_NL: Gebruik EasyCommerce add-ons om de functionaliteit van je onlinewinkel uit te breiden en aan te passen.

en: Use This Image
nl_NL: Deze afbeelding gebruiken

en: Use selected image
nl_NL: Geselecteerde afbeelding gebruiken

en: Use this image
nl_NL: Deze afbeelding gebruiken

en: Used this period
nl_NL: Gebruikt in deze periode

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: User Login
nl_NL: Gebruikerslogin

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User Profile Image
nl_NL: Profielafbeelding gebruiker

en: User email for license
nl_NL: E-mailadres van gebruiker voor licentie

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username already exists
nl_NL: Gebruikersnaam bestaat al

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Uses %d credit. | Uses %d credits.
nl_NL[0]: Gebruikt %d credit.
nl_NL[1]: Gebruikt %d credits.

en: Value ID
nl_NL: Waarde-ID

en: Value must be between 1 to 5.
nl_NL: Waarde moet tussen 1 en 5 liggen.

en: Variation
nl_NL: Variant

en: Variation Attribute Names
nl_NL: Namen variantattributen

en: Variation Attribute Values
nl_NL: Waarden variantattributen

en: Variation Name
nl_NL: Variantnaam

en: Variation Names
nl_NL: Variantnamen

en: Variation Status
nl_NL: Variantstatus

en: Variation Types
nl_NL: Varianttypen

en: Variation attributes and their values
nl_NL: Variantattributen en hun waarden

en: Variations across products
nl_NL: Varianten over producten heen

en: Variations found
nl_NL: Varianten gevonden

en: Verify License
nl_NL: Licentie verifiëren

en: Verifying payment...
nl_NL: Betaling verifiëren...

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View More
nl_NL: Meer bekijken

en: View Product
nl_NL: Product bekijken

en: View all
nl_NL: Alles bekijken

en: View order
nl_NL: Bestelling bekijken

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Voice Search
nl_NL: Spraakzoeken

en: Warning: Your store currency (%1$s) does not match your Square location currency (%2$s). Square payments will not be available until currencies match.
nl_NL: Waarschuwing: je winkelvaluta (%1$s) komt niet overeen met de valuta van je Square-locatie (%2$s). Square-betalingen zijn pas beschikbaar wanneer de valuta's overeenkomen.

en: We are generating some sample products into your store. You can refresh the page to see the progress..
nl_NL: We genereren enkele voorbeeldproducten in je winkel. Je kunt de pagina vernieuwen om de voortgang te zien..

en: We provide top-class support through multiple channels including support tickets for detailed inquiries, email for direct communication, and phone support for urgent issues. Our expert team is dedicated to helping you succeed with EasyCommerce.
nl_NL: We bieden eersteklas ondersteuning via meerdere kanalen, waaronder supporttickets voor gedetailleerde vragen, e-mail voor directe communicatie en telefonische ondersteuning voor urgente kwesties. Ons deskundige team zet zich in om je te laten slagen met EasyCommerce.

en: We will use your feedback to build a better experience for everyone.
nl_NL: We gebruiken je feedback om een betere ervaring voor iedereen te bouwen.

en: We've Got Your Order ###order_id## - ##shop_name##
nl_NL: We hebben je bestelling ###order_id## ontvangen - ##shop_name##

en: Webhook Secret
nl_NL: Webhook-secret

en: Website Themes & Plugins
nl_NL: Websitethema's & plugins

en: Weight
nl_NL: Gewicht

en: Weight Units
nl_NL: Gewichtseenheden

en: Weight Values
nl_NL: Gewichtwaarden

en: Welcome Back! Sign in and let the greenery spark your joy
nl_NL: Welkom terug! Log in en laat het groen je vreugde ontsteken

en: Welcome back! sign in and let the greenery spark your joy
nl_NL: Welkom terug! Log in en laat het groen je vreugde ontsteken

en: Welcome to
nl_NL: Welkom bij

en: Welcome to ##shop_name## - You're All Set!
nl_NL: Welkom bij ##shop_name## - Je bent helemaal klaar!

en: Welcome to EasyCommerce
nl_NL: Welkom bij EasyCommerce

en: We’re getting ready to welcome you. Stay tuned for the launch.
nl_NL: We maken ons klaar om je te verwelkomen. Blijf op de hoogte voor de lancering.

en: What customers see at the top of the chat window. Example: "Store Helper" or "Shopping Assistant".
nl_NL: Wat klanten bovenaan het chatvenster zien. Voorbeeld: "Winkelhulp" of "Winkelassistent".

en: What does EasyCommerce Pro enable?
nl_NL: Wat maakt EasyCommerce Pro mogelijk?

en: What is EasyCommerce Pro?
nl_NL: Wat is EasyCommerce Pro?

en: What is my average order value this month?
nl_NL: Wat is mijn gemiddelde bestelwaarde deze maand?

en: What is today's total revenue?
nl_NL: Wat is de totale omzet van vandaag?

en: What payment methods are supported?
nl_NL: Welke betaalmethoden worden ondersteund?

en: What support do you offer?
nl_NL: Welke ondersteuning bieden jullie?

en: What would have made you stay? (optional, but it really helps)
nl_NL: Wat had je doen blijven? (optioneel, maar het helpt echt)

en: WhatsApp Integration (AI Shopping Assistant)
nl_NL: WhatsApp-integratie (AI-winkelassistent)

en: When should we call it low stock?
nl_NL: Wanneer moeten we het als lage voorraad beschouwen?

en: When you place an order it will show up here.
nl_NL: Wanneer je een bestelling plaatst, verschijnt deze hier.

en: Where can I get additional help?
nl_NL: Waar kan ik aanvullende hulp krijgen?

en: Where should the chat button appear on your store pages?
nl_NL: Waar moet de chatknop op je winkelpagina's verschijnen?

en: Which product is performing best?
nl_NL: Welk product presteert het best?

en: Which products are low in stock?
nl_NL: Welke producten hebben een lage voorraad?

en: While we do not offer a traditional free trial for EasyCommerce Pro, we stand behind our product with a generous 30-day refund policy. This allows you to purchase and try Pro features risk-free, and if it doesn't meet your needs, you can request a full refund within 30 days.
nl_NL: Hoewel we geen traditionele gratis proefperiode voor EasyCommerce Pro aanbieden, staan we achter ons product met een ruim terugbetalingsbeleid van 30 dagen. Zo kun je Pro-functies risicovrij kopen en uitproberen, en als het niet aan je wensen voldoet, kun je binnen 30 dagen een volledige terugbetaling aanvragen.

en: White
nl_NL: Wit

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Width Units
nl_NL: Breedte-eenheden

en: Width Values
nl_NL: Breedtewaarden

en: Word Spacing
nl_NL: Woordspatiëring

en: Write Plan Name
nl_NL: Schrijf plannaam

en: Write a compelling summary to highlight key product features.
nl_NL: Schrijf een overtuigende samenvatting om de belangrijkste productkenmerken te benadrukken.

en: Write a detailed, persuasive product description covering features, benefits, use cases, and why it's a great choice. Mention features in ordered list if any.
nl_NL: Schrijf een gedetailleerde, overtuigende productbeschrijving over kenmerken, voordelen, gebruiksscenario's en waarom het een goede keuze is. Vermeld kenmerken indien mogelijk in een genummerde lijst.

en: Write a review
nl_NL: Schrijf een beoordeling

en: Write a short, compelling product sumamry with key features and benefits.
nl_NL: Schrijf een korte, overtuigende productsamenvatting met de belangrijkste kenmerken en voordelen.

en: Write description here
nl_NL: Schrijf hier de beschrijving

en: Write here
nl_NL: Schrijf hier

en: Write max weight
nl_NL: Schrijf max. gewicht

en: Write min weight
nl_NL: Schrijf min. gewicht

en: Write name here
nl_NL: Schrijf hier de naam

en: Write variation name
nl_NL: Schrijf variantnaam

en: Write your business email
nl_NL: Schrijf je zakelijke e-mailadres

en: Write your business name
nl_NL: Schrijf je bedrijfsnaam

en: Write your fee
nl_NL: Schrijf je kosten

en: Write your note here
nl_NL: Schrijf hier je notitie

en: Write your review
nl_NL: Schrijf je beoordeling

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yes, Delete
nl_NL: Ja, verwijderen

en: Yes, Delete!
nl_NL: Ja, verwijderen!

en: Yes, Replace
nl_NL: Ja, vervangen

en: Yes, Send
nl_NL: Ja, verzenden

en: Yes, Update
nl_NL: Ja, bijwerken

en: Yes, all future pro addons will be included automatically with your EasyCommerce Pro subscription. As we release new premium features and addons, you'll have immediate access without any additional purchases.
nl_NL: Ja, alle toekomstige pro-add-ons worden automatisch inbegrepen bij je EasyCommerce Pro-abonnement. Zodra we nieuwe premiumfuncties en add-ons uitbrengen, heb je direct toegang zonder aanvullende aankopen.

en: Yes, we offer free migration services to help you seamlessly move your store from other ecommerce platforms to EasyCommerce. Our team will assist with transferring your products, customers, and order data at no extra cost.
nl_NL: Ja, we bieden gratis migratiediensten om je te helpen je winkel naadloos van andere e-commerceplatforms naar EasyCommerce te verplaatsen. Ons team helpt je bij het overzetten van je product-, klant- en bestelgegevens zonder extra kosten.

en: Yes. The Messenger Integration addon connects your Facebook Page to the EasyCommerce AI shopping assistant, so customers can discover products, check stock, and place orders without leaving the chat. WhatsApp integration is coming soon and will work the same way.
nl_NL: Ja. De Messenger-integratie-add-on verbindt je Facebook-pagina met de EasyCommerce AI-winkelassistent, zodat klanten producten kunnen ontdekken, de voorraad kunnen controleren en bestellingen kunnen plaatsen zonder de chat te verlaten. WhatsApp-integratie komt binnenkort en werkt op dezelfde manier.

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: Yet to calculate
nl_NL: Nog te berekenen

en: You are already logged in.
nl_NL: Je bent al ingelogd.

en: You are already registered.
nl_NL: Je bent al geregistreerd.

en: You are not allowed to view this order.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze bestelling te bekijken.

en: You are not logged in!
nl_NL: Je bent niet ingelogd!

en: You are signed in to your account.
nl_NL: Je bent ingelogd op je account.

en: You cannot reset your password while logged in.
nl_NL: Je kunt je wachtwoord niet opnieuw instellen terwijl je bent ingelogd.

en: You do not have permission to delete this review.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze beoordeling te verwijderen.

en: You do not have permission to get the customer order.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om de bestelling van de klant op te halen.

en: You do not have permission to set the customer ID.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om het klant-ID in te stellen.

en: You don't have your EasyCommerce API connected!
nl_NL: Je hebt je EasyCommerce API niet verbonden!

en: You have used all your free credits.
nl_NL: Je hebt al je gratis credits gebruikt.

en: You need to activate your license to use this feature.
nl_NL: Je moet je licentie activeren om deze functie te gebruiken.

en: You're about to migrate!
nl_NL: Je staat op het punt te migreren!

en: You're going to Remind
nl_NL: Je gaat een herinnering sturen naar

en: You're going to delete
nl_NL: Je gaat verwijderen

en: You're going to delete this, are you sure?
nl_NL: Je gaat dit verwijderen, weet je het zeker?

en: You're going to update <strong>All</strong> are you sure?
nl_NL: Je gaat <strong>alles</strong> bijwerken, weet je het zeker?

en: You're yet to receive any customers in your store.
nl_NL: Je hebt nog geen klanten in je winkel.

en: You're yet to receive any orders in your store. Keep promoting 
    your store to bring in your first sale.
nl_NL: Je hebt nog geen bestellingen ontvangen in je winkel. Blijf je winkel promoten 
    om je eerste verkoop binnen te halen.

en: You've successfully set up EasyCommerce on your website. Start by adding your first product, explore the
nl_NL: Je hebt EasyCommerce succesvol ingesteld op je website. Begin met het toevoegen van je eerste product, verken de

en: You've used all your AI credits for this period. Upgrade your plan or buy more to keep using AI features.
nl_NL: Je hebt al je AI-credits voor deze periode gebruikt. Upgrade je abonnement of koop meer om AI-functies te blijven gebruiken.

en: Your AI credit usage history.
nl_NL: Je verbruiksgeschiedenis van AI-credits.

en: Your Braintree merchant ID. Get this from your <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree Control Panel</a> under Account > API Keys.
nl_NL: Je Braintree merchant-ID. Vind dit in je <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree-configuratiescherm</a> onder Account > API Keys.

en: Your Braintree private key for server-side API calls. Located in the <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree Control Panel</a> under Account > API Keys.
nl_NL: Je Braintree privésleutel voor server-side API-aanroepen. Te vinden in het <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree-configuratiescherm</a> onder Account > API Keys.

en: Your Braintree public key for API authentication. Found in the <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree Control Panel</a> under Account > API Keys.
nl_NL: Je Braintree publieke sleutel voor API-authenticatie. Te vinden in het <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree-configuratiescherm</a> onder Account > API Keys.

en: Your Braintree tokenization key for client-side payment processing. Generate this in the <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree Control Panel</a> under Account > API > Tokenization Keys.
nl_NL: Je Braintree tokenisatiesleutel voor client-side betalingsverwerking. Genereer deze in het <a href="https://www.braintreegateway.com/login" target="_blank">Braintree-configuratiescherm</a> onder Account > API > Tokenization Keys.

en: Your Cart
nl_NL: Je winkelwagen

en: Your City
nl_NL: Je plaats

en: Your Confirm Password
nl_NL: Bevestig je wachtwoord

en: Your Current Plan
nl_NL: Je huidige abonnement

en: Your Email
nl_NL: Je e-mailadres

en: Your Info
nl_NL: Je gegevens

en: Your Key
nl_NL: Je sleutel

en: Your Mollie API key for authentication. Get this from your <a href="https://my.mollie.com/dashboard/developers/api-keys" target="_blank">Mollie Dashboard API Keys</a> section.
nl_NL: Je Mollie API-sleutel voor authenticatie. Vind dit in het gedeelte <a href="https://my.mollie.com/dashboard/developers/api-keys" target="_blank">API Keys van je Mollie-dashboard</a>.

en: Your Mollie website profile ID. View this in your <a href="https://www.mollie.com/dashboard/settings/profiles" target="_blank">Mollie Dashboard Profiles</a> section.
nl_NL: Je Mollie website-profiel-ID. Bekijk dit in het gedeelte <a href="https://www.mollie.com/dashboard/settings/profiles" target="_blank">Profiles van je Mollie-dashboard</a>.

en: Your Name
nl_NL: Je naam

en: Your Order ###order_id## Has Been Cancelled - ##shop_name##
nl_NL: Je bestelling ###order_id## is geannuleerd - ##shop_name##

en: Your Order ###order_id## is Complete - ##shop_name##
nl_NL: Je bestelling ###order_id## is voltooid - ##shop_name##

en: Your Order ###order_id## is On Hold - ##shop_name##
nl_NL: Je bestelling ###order_id## staat in de wacht - ##shop_name##

en: Your Order ###order_id## is on Its Way - ##shop_name##
nl_NL: Je bestelling ###order_id## is onderweg - ##shop_name##

en: Your Orders
nl_NL: Je bestellingen

en: Your PHP memory limit is %1$s. EasyCommerce recommends at least 256M. Add %2$s to your wp-config.php to raise it.
nl_NL: Je PHP-geheugenlimiet is %1$s. EasyCommerce raadt minimaal 256M aan. Voeg %2$s toe aan je wp-config.php om deze te verhogen.

en: Your Password
nl_NL: Je wachtwoord

en: Your PayPal client ID for API authentication. Get this from your <a href="https://developer.paypal.com/dashboard/applications/sandbox" target="_blank">PayPal Developer Dashboard</a> under Apps & Credentials.
nl_NL: Je PayPal client-ID voor API-authenticatie. Vind dit in je <a href="https://developer.paypal.com/dashboard/applications/sandbox" target="_blank">PayPal Developer-dashboard</a> onder Apps & Credentials.

en: Your PayPal client secret for API authentication. Found in the <a href="https://developer.paypal.com/dashboard/applications/sandbox" target="_blank">PayPal Developer Dashboard</a> under Apps & Credentials.
nl_NL: Je PayPal client-secret voor API-authenticatie. Te vinden in het <a href="https://developer.paypal.com/dashboard/applications/sandbox" target="_blank">PayPal Developer-dashboard</a> onder Apps & Credentials.

en: Your PayPal merchant account ID. View this in your <a href="https://www.paypal.com/businessprofile/settings" target="_blank">PayPal Business Profile</a> settings.
nl_NL: Je PayPal merchant-account-ID. Bekijk dit in de instellingen van je <a href="https://www.paypal.com/businessprofile/settings" target="_blank">PayPal Business Profile</a>.

en: Your Rating
nl_NL: Jouw beoordeling

en: Your Refund for Order ###order_id## Has Been Processed - ##shop_name##
nl_NL: Je terugbetaling voor bestelling ###order_id## is verwerkt - ##shop_name##

en: Your Square access token for API authentication. Found in the <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a> Credentials section.
nl_NL: Je Square toegangstoken voor API-authenticatie. Te vinden in het gedeelte Credentials van de <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a>.

en: Your Square application ID. Get this from your <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a> under the Credentials section.
nl_NL: Je Square applicatie-ID. Vind dit in je <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a> onder het gedeelte Credentials.

en: Your Square location ID. View this in the <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a> under the Locations section.
nl_NL: Je Square locatie-ID. Bekijk dit in de <a href="https://developer.squareup.com/apps" target="_blank">Developer Console</a> onder het gedeelte Locations.

en: Your State
nl_NL: Je staat

en: Your Store is Empty
nl_NL: Je winkel is leeg

en: Your Stripe publishable key used for client-side operations like displaying payment forms. Available in your <a href="https://dashboard.stripe.com/apikeys" target="_blank">Stripe Dashboard API Keys</a> section.
nl_NL: Je Stripe publiceerbare sleutel die wordt gebruikt voor client-side bewerkingen zoals het tonen van betaalformulieren. Beschikbaar in het gedeelte <a href="https://dashboard.stripe.com/apikeys" target="_blank">API Keys van je Stripe-dashboard</a>.

en: Your Stripe secret key used for server-side operations like processing payments. Keep this secure and never share it. Found in your <a href="https://dashboard.stripe.com/apikeys" target="_blank">Stripe Dashboard API Keys</a> section.
nl_NL: Je Stripe geheime sleutel die wordt gebruikt voor server-side bewerkingen zoals het verwerken van betalingen. Houd deze veilig en deel hem nooit. Te vinden in het gedeelte <a href="https://dashboard.stripe.com/apikeys" target="_blank">API Keys van je Stripe-dashboard</a>.

en: Your Stripe test publishable key for client-side operations during development. Available in your <a href="https://dashboard.stripe.com/test/apikeys" target="_blank">Stripe Test Dashboard API Keys</a> section.
nl_NL: Je Stripe publiceerbare testsleutel voor client-side bewerkingen tijdens de ontwikkeling. Beschikbaar in het gedeelte <a href="https://dashboard.stripe.com/test/apikeys" target="_blank">API Keys van je Stripe-testdashboard</a>.

en: Your Stripe test secret key for server-side operations during development. Keep this secure. Found in your <a href="https://dashboard.stripe.com/test/apikeys" target="_blank">Stripe Test Dashboard API Keys</a> section.
nl_NL: Je Stripe geheime testsleutel voor server-side bewerkingen tijdens de ontwikkeling. Houd deze veilig. Te vinden in het gedeelte <a href="https://dashboard.stripe.com/test/apikeys" target="_blank">API Keys van je Stripe-testdashboard</a>.

en: Your Username
nl_NL: Je gebruikersnaam

en: Your Voice Matters
nl_NL: Jouw mening telt

en: Your active license details
nl_NL: Je actieve licentiegegevens

en: Your address
nl_NL: Je adres

en: Your address 1
nl_NL: Je adres 1

en: Your address 2
nl_NL: Je adres 2

en: Your cart has been updated. Please refresh the page and try again.
nl_NL: Je winkelwagen is bijgewerkt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Your cart is empty.
nl_NL: Je winkelwagen is leeg.

en: Your customers will see a chat button on your store where they can ask questions, find products, check stock, or even place orders right from the chatting screen.
nl_NL: Je klanten zien een chatknop in je winkel waar ze vragen kunnen stellen, producten kunnen vinden, de voorraad kunnen controleren of zelfs direct vanuit het chatscherm bestellingen kunnen plaatsen.

en: Your demo products are being generated
nl_NL: Je demoproducten worden gegenereerd

en: Your email
nl_NL: Je e-mailadres

en: Your email address will not be published. required fields are marked
nl_NL: Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd

en: Your first name
nl_NL: Je voornaam

en: Your last name
nl_NL: Je achternaam

en: Your name
nl_NL: Je naam

en: Your payment history will appear here.
nl_NL: Je betaalgeschiedenis verschijnt hier.

en: Your permalink structure is set to 'Plain'. Please choose any other option and click 'Save Changes' to make your product and checkout pages work properly.
nl_NL: Je permalinkstructuur staat op 'Eenvoudig'. Kies een andere optie en klik op 'Wijzigingen opslaan' zodat je product- en afrekenpagina's goed werken.

en: Your profile
nl_NL: Je profiel

en: Your setup wizard data
nl_NL: Je installatiewizardgegevens

en: Your store doesn't have any payment options configured. Make sure to configure a payment method or start with "Cash on Delivery" for testing.
nl_NL: Je winkel heeft geen betaalopties geconfigureerd. Zorg dat je een betaalmethode configureert of begin met "Betaling bij levering" om te testen.

en: Your store needs a Shop page, Checkout page, Customer Dashboard, and Payment page to work properly. We’ll create them for you automatically — you can change them anytime from the settings page.
nl_NL: Je winkel heeft een winkelpagina, afrekenpagina, klantdashboard en betaalpagina nodig om goed te werken. We maken ze automatisch voor je aan — je kunt ze op elk moment wijzigen via de instellingenpagina.

en: Your token
nl_NL: Je token

en: ZIP/Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Zip Code
nl_NL: Postcode

en: Zip/postal code
nl_NL: Postcode

en: [%s] Password Reset
nl_NL: [%s] Wachtwoord opnieuw instellen

en: `message` is required.
nl_NL: `message` is verplicht.

[ctx: admin menu]
en: Products
nl_NL: Producten

en: and
nl_NL: en

en: arrow
nl_NL: pijl

[ctx: block description]
en: Add to Cart form
nl_NL: Formulier Toevoegen aan winkelwagen

[ctx: block description]
en: Product Gallery
nl_NL: Productgalerij

[ctx: block description]
en: Product Price
nl_NL: Productprijs

[ctx: block description]
en: Product Stock
nl_NL: Productvoorraad

[ctx: block description]
en: Product Summary
nl_NL: Productsamenvatting

[ctx: block description]
en: Product Thumbnail
nl_NL: Productthumbnail

[ctx: block description]
en: Product Title
nl_NL: Producttitel

[ctx: block description]
en: This block is responsible for Product Tab, Product Description & Review
nl_NL: Dit blok is verantwoordelijk voor het producttabblad, de productbeschrijving en beoordelingen

[ctx: block description]
en: This block responsible for Product Rating, SKU & Favourite
nl_NL: Dit blok is verantwoordelijk voor de productbeoordeling, SKU en favoriet

[ctx: block description]
en: This is a trendy shop page
nl_NL: Dit is een trendy winkelpagina

[ctx: block description]
en: This is shop page
nl_NL: Dit is de winkelpagina

[ctx: block description]
en: To show product attributes
nl_NL: Om productattributen te tonen

[ctx: block title]
en: Add to Cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

[ctx: block title]
en: Gallery
nl_NL: Galerij

[ctx: block title]
en: Product Attributes
nl_NL: Productattributen

[ctx: block title]
en: Product Price
nl_NL: Productprijs

[ctx: block title]
en: Product Stock
nl_NL: Productvoorraad

[ctx: block title]
en: Product Summary
nl_NL: Productsamenvatting

[ctx: block title]
en: Product Tab
nl_NL: Producttabblad

[ctx: block title]
en: Product Thumbnail
nl_NL: Productthumbnail

[ctx: block title]
en: Product Title
nl_NL: Producttitel

[ctx: block title]
en: Rating
nl_NL: Beoordeling

[ctx: block title]
en: Template 1
nl_NL: Sjabloon 1

[ctx: block title]
en: Template 2
nl_NL: Sjabloon 2

[ctx: block title]
en: Template 3
nl_NL: Sjabloon 3

en: brand updated.
nl_NL: merk bijgewerkt.

en: calendar
nl_NL: kalender

en: card-icon
nl_NL: kaartpictogram

en: carts deleted successfully
nl_NL: winkelwagens succesvol verwijderd

en: checkout template
nl_NL: afrekensjabloon

en: click here
nl_NL: klik hier

en: coupons deleted successfully.
nl_NL: coupons succesvol verwijderd.

en: date
nl_NL: datum

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: delete-warning
nl_NL: verwijderwaarschuwing

en: detected. Would you like to migrate your store data to EasyCommerce?
nl_NL: gedetecteerd. Wil je je winkelgegevens migreren naar EasyCommerce?

en: documentation
nl_NL: documentatie

en: e.g. Please have the exact amount ready upon delivery.
nl_NL: bijv. Zorg dat je het exacte bedrag gereed hebt bij levering.

en: eBooks & Online Courses
nl_NL: e-books & online cursussen

en: eg. %1$s - %2$s %3$s
nl_NL: bijv. %1$s - %2$s %3$s

en: eg. 12 Sep - 28 Oct 2025
nl_NL: bijv. 12 sep - 28 okt 2025

en: empty star
nl_NL: lege ster

en: file. Add your data, upload it below, and click continue. To learn more,
nl_NL: bestand. Voeg je gegevens toe, upload het hieronder en klik op doorgaan. Meer info,

en: free, more with
nl_NL: gratis, meer met

en: full star
nl_NL: volle ster

en: half star
nl_NL: halve ster

en: icon
nl_NL: pictogram

en: in stock
nl_NL: op voorraad

en: join the EasyCommerce Community
nl_NL: word lid van de EasyCommerce Community

en: loading
nl_NL: laden

en: offer is required
nl_NL: aanbieding is verplicht

en: or
nl_NL: of

en: or Drag and drop
nl_NL: of sleep en zet neer

en: payment-icon
nl_NL: betaalpictogram

[ctx: post type general name]
en: Products
nl_NL: Producten

[ctx: product]
en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: search-icon
nl_NL: zoekpictogram

en: selected?
nl_NL: geselecteerde?

en: settings
nl_NL: instellingen

en: tag created.
nl_NL: tag aangemaakt.

en: tag deleted
nl_NL: tag verwijderd

en: tag not deleted
nl_NL: tag niet verwijderd

en: tag updated.
nl_NL: tag bijgewerkt.

en: tags deleted
nl_NL: tags verwijderd

en: tags found.
nl_NL: tags gevonden.

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
nl_NL: Merken

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl_NL: Categorieën

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
nl_NL: Merk

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl_NL: Categorie

en: the “Product”
nl_NL: het “Product”

en: to ask questions and connect with other store owners.
nl_NL: om vragen te stellen en in contact te komen met andere winkeliers.

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: user
nl_NL: gebruiker

en: vs prev. period
nl_NL: t.o.v. vorige periode

en: vs.
nl_NL: t.o.v.

en: — are you sure?
nl_NL: — weet je het zeker?
