Easy AdSenser - en to uk translation catalogue (130 entries)

en: %s uses the excellent Javascript/DHTML tooltips by %s
uk: %s використовує чудові Javascript/DHTML контекстні вікна покажчика %s

en: (Adds a Google Search Box to your sidebar)
uk: (Додає Пошукова Коробка Google до вашого sidebar)

en: (Appears in the Sidebar as  Widgets)
uk: (З'являється в Sidebar як  Widgets)

en: (Appears in the Sidebar as a Widget)
uk: (З'являється в Sidebar як Widget)

en: (Appears near the beginning of the post)
uk: (З'являється біля початку поста)

en: (Appears near the end of the post)
uk: (З'являється біля кінця поста)

en: (Appears near the middle of the post)
uk: (З'являється біля середини поста)

en: (Consider showing at least one link.)
uk: (Розглядайте показ як мінімум одного зв'язку.)

en: (Google policy allows no more than three ad blocks and three link units per page)
uk: (Поліс Google дозволяє не більше ніж три, наша ера блокує і трьох одиниць, що пов'язують, за сторінку)

en: (Title of the Google Search Widget)
uk: (Заголовок Пошукового Widget Google)

en: (Where to show?)
uk: (Де показати?)

en: A few easy steps to setup %s
uk: Декількох легких кроків, щоб встановити %s

en: Above Footer
uk: Вище за нижній Колонтитул

en: Above Header
uk: Вище за Магістраль

en: Ad Alignment
uk: Вирівнювання нашої Ери

en: Ad Blocks in Your Posts
uk: Наша Ера Блокує у Ваших Постах

en: AdSense Link-Units Text
uk: AdSense Текст Зв'язних Одиниць

en: AdSense Widget Text
uk: AdSense Текст Widget

en: Align Left
uk: Вирівняйте Зліва

en: Align Right
uk: Вирівняйте Правильно

en: All-in-One AdSense Control
uk: Нероз'ємний Контроль AdSense

en: Allow ad blocks in feeds. [Please report any problems with this option.]
uk: Дозвольте блоки нашої ери в живленнях. [Повідомте будь-які проблеми з цим вибором.]

en: Any number of ad blocks (At your own risk!)
uk: Будь-яке число блоків нашої ери (На ваш власний ризик!)

en: Archive Pages
uk: Сторінки Архіву

en: Attachment Page
uk: Сторінка Прикріплення

en: Beginning of Post
uk: Початок Поста

en: Below Footer
uk: Нижче за нижній Колонтитул

en: Below Header
uk: Нижче за Магістраль

en: Bottom
uk: Низ

en: Buy a book, <b>The Unreal Universe</b>
uk: Купіть книгу, <b>The Нереальний Universe</b>

en: Category Pages
uk: Сторінки Категорії

en: Center
uk: Центр

en: Check out my other plugin efforts:
uk: Перевірте мене інших вставних зусиль:

en: Check out the FAQ and rate this plugin.
uk: Перевірте FAQ і оцініть це доповнення до програми.

en: Clean Database
uk: Чиста База даних

en: Click for help
uk: Клацніть для допомоги

en: Credits
uk: Кредити

en: Custom Title:
uk: Митний Заголовок:

en: Cut and paste the AdSense code into the boxes below, deleting the existing text.
uk: Виріжте і наклейте код AdSense в коробках нижче, видаляючи існуючий текст.

en: Database has been cleaned. All your options for this plugin (for all themes) have been removed.
uk: База даних чистилася. Весь ваш вибір для цього доповнення (для всіх тем) до програми був переміщений.

en: Decide how to align and show the code in your blog posts.
uk: Вирішіть, як вирівняти і показати код у ваших blog постах.

en: Discard all your changes and load defaults. (Are you quite sure?)
uk: Відкиньте всі свої зміни і завантажте типові значення. (- те, що ви абсолютно запевняєте?)

en: End of Page
uk: Кінець Сторінки

en: End of Post
uk: Кінець Поста

en: Error locating the admin page!
    Ensure admin.php exists, or reinstall the plugin.
uk: Помилка, що розміщує admin сторінку!
    Гарантуйте, що admin.php існує, або встановлюють заново доповнення до програми.

en: Force mid-text ad (if enabled) even in short posts.
uk: Викличте mid-text нашої ери (якщо вирішується) навіть в коротких постах.

en: Front Page
uk: Перша Смуга

en: Generate AdSense code (from http://adsense.google.com &rarr; AdSense Setup &rarr; Get Ads).
uk: Проводьте код AdSense (від http://adsense.google.com &rarr; AdSense Установка &rarr; Отримайте наших Ер).

en: Google Policy says that you may not direct user attention to the ads via arrows or other graphical gimmicks. Please convince yourself that showing a mouseover decoration does not violate this Google statement before enabling this option.
uk: Поліс Google говорить, що ви, можливо, не направляєте призначену для користувача увагу нашим ерам через стріли або іншим графічним прийомам. Переконайте себе, що показ mouseover прикраси не порушує це твердження Google перед дозволом цього вибору.

en: Google Search Widget
uk: Пошуковий Widget Google

en: Hide Title
uk: Приховайте Заголовок

en: Home Page
uk: Домашня Сторінка

en: How to Set it up
uk: Як Встановити це

en: If you want to use the widgets, drag and drop them at %s Appearance (or Design) &rarr; Widgets %s
uk: Якщо ви хочете використовувати widgets, перенесення з подальшим вивільненням їх в %s Поява (або Проект) &rarr; Widgets %s

en: It puts ads like this into your <em>existing</em> posts.
uk: Це поміщає наших ер подібно до цього у ваших <em>existing</em> постах.

en: Kill this plugin. (Are you quite sure?)
uk: Убийте це доповнення до програми. (- те, що ви абсолютно запевняєте?)

en: Lead-in AdSense Text
uk: AdSense Текст Lead-in

en: Link Unit Title:
uk: Заголовок Одиниці, що Пов'язує:

en: Link Units?
uk: Одиниці, що Пов'язують?

en: Link-backs to
uk: Зворотні Зв'язні сторони

en: Make a donation
uk: Зробіть пожертвування

en: Margin:
uk: Край:

en: Mid-Post AdSense Text
uk: Поштовий для Середини Текст AdSense

en: Middle
uk: Середина

en: My lean and mean AdSense plugin. No mess, no fuss.
uk: Моє мізерне і середнє доповнення AdSense до програми. Немає безладу, немає суєти.

en: Need to control ad blocks on each post?
uk: Потрібно управляти блоками нашої ери на кожному посту?

en: No ad blocks in posts.
uk: Ніякої нашої ери не блокує в постах.

en: Number of Link Units widgets (&le; 3) [Google serves only three]:
uk: Число widgets Одиниць, що Пов'язують (&le; 3) [Google обслуговує тільки три]:

en: Ok, all your settings have been discarded!
uk: Добре, всі ваші настроювальні параметри були відкинуті!

en: One ad block.
uk: Один блок нашої ери.

en: Option on Google Policy
uk: Вибір на Полісі Google

en: Options (for the %s theme)
uk: Вибір (для %s теми)

en: Other Options
uk: Інший Вибір

en: Pages (Ads only on Posts)
uk: Сторінки (Наших ер тільки на Постах)

en: Pages that come up when you click on category names
uk: Сторінки, які піднімають, коли ви клацаєте по іменах категорій

en: Pages that come up when you click on tag names
uk: Сторінки, які піднімають, коли ви клацаєте по іменах ознак

en: Pages that come up when you click on year/month archives
uk: Сторінки, які піднімають, коли ви клацаєте по архівах року/місяця

en: Pages that show attachments
uk: Сторінки, які показують прикріплення

en: Percentage of ad slots to share [Default: 5%]:
uk: Відсоток прорізів нашої ери для розділення [Типове значення: 5%]:

en: Position:
uk: Позиція:

en: Post Lead-out AdSense Text
uk: AdSense Текст Поштовий Lead-out

en: Prioritize sidebar widget. (Always shows the widget, if enabled.)
uk: Розташуйте по пріоритетах sidebar widget. (Завжди показує widget, якщо вирішується.)

en: Refresh
uk: Оновлення

en: Reset Options
uk: Знову Встановіть Вибір

en: Save Changes
uk: Збережіть Зміни

en: Save the changes as specified above
uk: Збережіть зміни як визначено вище

en: Save the options, and you are done!
uk: Збережіть вибір, і ви зроблені!

en: Search Title
uk: Знайдіть Заголовок

en: Settings
uk: Настроювальні параметри

en: Settings Updated.
uk: Настроювальні Оновлені Параметри.

en: Share a small fraction of your ad space
uk: Розділіть маленьку фракцію вашого простору нашої ери

en: Show a Google AdSense block in your sidebar as a widget
uk: Покажіть Google AdSense блокують у вашому sidebar як widget

en: Show a Google Links Unit in your sidebar as a widget
uk: Покажіть, що Google Зв'язує Одиницю у вашому sidebar як widget

en: Show a Google Search Box in your sidebar as a widget
uk: Покажіть Пошукову Коробку Google у вашому sidebar як widget

en: Show a link under every ad block.
uk: Покажіть зв'язок під кожним блоком нашої ери.

en: Show no links to my blog anywhere (Are you sure?!)
uk: Не показуйте ніяких зв'язків моєму blog де-небудь (- те, що ви запевняєте?!)

en: Show the link at the bottom of your blog page.
uk: Покажіть зв'язок внизу вашої blog сторінки.

en: Show the link only under the first ad block.
uk: Покажіть зв'язок тільки під першим блоком нашої ери.

en: Show the same border on the link units too?
uk: Покажіть ту ж межу на одиницях, що пов'язують, так само?

en: Show the same border on the sidebar widget as well?
uk: Покажіть ту ж межу на sidebar widget також?

en: Sidebar Widgets, Link Units or Google Search
uk: Widgets Sidebar, Одиниці, що Пов'язують, або Пошук Google

en: Sponsored Links
uk: Зв'язки, що Спонсорують

en: Starting version %3.1f, <em>%s</em> has an ad space sharing option, if you would like to support its future development. It gives you an option to share a small fraction of your ad slots (default is 5%%) to show the author's ads. Use the option (in "Support %s by Donating Ad Space") below to change the value, or turn it off (by entering 0%%).
uk: Стартовий версія %3.1f, <em>%s</em> має простір нашої ери, що розділяє вибір, якщо б ви хотіли підтримувати його майбутній розвиток. Це надає вам вибір, щоб розділити маленьку фракцію ваших прорізів (типове значення - 5%%) нашої ери, щоб показати наших ер автора. Використовуйте вибір (в підтвердження %s Передаючи в дар Простір нашої Ери") нижче, щоб змінити значення, або вимикають це (входивши 0%%).

en: Support %s by Donating Ad Space
uk: Підтримуйте %s Передаючи в дар Простір нашої Ери

en: Support this Plugin!
uk: Підтримуйте це Доповнення до програми!

en: Suppress
uk: Присічіть

en: Suppress AdSense Ad Blocks on:
uk: Присічіть AdSense Блоки нашої Ери на:

en: Suppress Lead-in Ad
uk: Присічіть нашої Ери Lead-in

en: Suppress Lead-out Ad
uk: Присічіть нашої Ери Lead-out

en: Suppress Link Units
uk: Присічіть Одиниці, що Пов'язують

en: Suppress Mid-post Ad
uk: Присічіть поштової для Середини нашої Ери

en: Suppress Search Box
uk: Присічіть Пошукову Коробку

en: Suppress Widget
uk: Присічіть Widget

en: Tag Pages
uk: Прикріпіть Сторінки

en: Take a look at the Google policy option, and other options. The defaults should work.
uk: Подивіться в політичний вибір Google, і інший вибір. Типові значення повинні працювати.

en: The <b>Uninstall</b> button really kills %s after cleaning up all the options it wrote in your database. This is your only warning! Please be careful with all database operations -- keep a backup.
uk: Кнопка <B>Uninstall</b> дійсно вбиває %s після прибирання всього вибору, який це написало у вашій базі даних. Це ви тільки, попереджаючи! Будьте обережні зі всіма діями бази даних -- майте дублювання.

en: This <b>Reset Options</b> button discards all your changes and loads the default options. This is your only warning!
uk: Ця кнопка <b>Reset Options</b> відкидає всі ваші зміни і завантажує безумовний вибір. Це ви тільки, попереджаючи!

en: This plugin has been deactivated.
uk: Це доповнення до програми було вимкнене.

en: Three ad blocks (including the side bar widget, if enabled).
uk: Трьох блоків нашої ери (зокрема widget side бару, якщо вирішується).

en: To modify the color scheme of your themes with no CSS/Stylesheet editing.
uk: Щоб змінити кольорову схему ваших тем без редагування CSS/Stylesheet.

en: To translate LaTeX formulas like this [math](a+b)^2 = a^2 + b^2 + 2ab[/math] into this:
uk: Щоб відтранслювати Латексні формули подібно до цього [математика](a+b) ^2 = a^2 + b^2 + 2ab[/математика] в цьому:

en: To translate any plugin (with internationalized strings) to your language.
uk: Щоб відтранслювати будь-яке доповнення (з інтернаціоналізованими рядками) до програми до вашої мови.

en: Top
uk: Вершина

en: Two ad blocks.
uk: Двох блоків нашої ери.

en: Uninstall
uk: Деінсталяція

en: Widget Title:
uk: Заголовок Widget:

en: Widgets for Your Sidebars
uk: Widgets для Вашого Sidebars

en: [Appears in your posts and pages]
uk: [З'являється у ваші пости і сторінки]

en: [Email Author]
uk: [Автор Email]

en: or pay $3.95 per support question.
uk: або платять $3.95 за питання підтримки.
