Pricing Table - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
ru: Dublikat

en: Duplicate Post
ru: Takroriy post

en: Featured Plugins
ru: Tanlangan plaginlar

en: Support or Any Ideas?
ru: Qo'llab-quvvatlash yoki har qanday fikr?

en: Security error.
ru: Xavfsizlik xatosi.

en: Duplicate Page or Post
ru: Dublikat sahifa yoki post

en: Duplicate Page or Post Settings
ru: Dublikat sahifa yoki post sozlamalari

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
ru: Sarlavha prefiksi (prefiks - sarlavha oldidagi maxsus matn)

en: Copy title from the duplicated page/post?
ru: Sarlavha takrorlangan sahifadan/postdan nusxalansinmi?

en: Yes
ru: Ha

en: No
ru: Yo'q

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
ru: Sarlavha qo'shimchasi (qo'shimchasi sarlavhadan keyingi maxsus matn)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan tarkib nusxalansinmi?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan ko'chirma nusxa ko'chirilsinmi?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan sana nusxa ko'chirilsinmi?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
ru: Qayta qilingan sahifa/postdan holat nusxalansinmi?

en: Copy and set as draft
ru: Nusxalash va qoralama sifatida o'rnatish

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan Tavsiya etilgan rasm nusxalansinmi?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
ru: Shablon nusxalangan sahifa/postdan nusxalansinmi?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
ru: Format takrorlangan sahifadan/postdan nusxalansinmi?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifadan/postdan Muallif (sahifa/post muallifi) nusxalansinmi?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
ru: Parol (sahifa/post paroli) takrorlangan sahifadan/postdan nusxalansinmi?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan sharhlar nusxalansinmi?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
ru: Takrorlangan sahifa/postdan toifalar nusxalansinmi?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
ru: Teglar takrorlangan sahifadan/postdan nusxalansinmi?

en: Save Settings
ru: Sozlamalarni saqlash

en: not detected post
ru: xabar aniqlanmadi

en: Error copy post
ru: Postni nusxalashda xatolik yuz berdi

en: Untitled
ru: Sarlavhasiz
