Pricing Table - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Duplicate Post
nl: Dubbel bericht

en: Featured Plugins
nl: Aanbevolen plug-ins

en: Support or Any Ideas?
nl: Ondersteuning of ideeën?

en: Security error.
nl: Beveiligingsfout.

en: Duplicate Page or Post
nl: Dubbele pagina of bericht

en: Duplicate Page or Post Settings
nl: Dubbele pagina- of berichtinstellingen

en: Title prefix (prefix is the custom text before the title)
nl: Titelvoorvoegsel (voorvoegsel is de aangepaste tekst vóór de titel)

en: Copy title from the duplicated page/post?
nl: Titel kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Title sufix (sufix is the custom text after the title)
nl: Titel achtervoegsel (achtervoegsel is de aangepaste tekst na de titel)

en: Copy Content from the duplicated page/post?
nl: Inhoud kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Excerpt from the duplicated page/post?
nl: Uittreksel kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Date from the duplicated page/post?
nl: Datum kopiëren van de dubbele pagina/post?

en: Copy Status from the duplicated page/post?
nl: Status kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy and set as draft
nl: Kopieer en stel in als concept

en: Copy Featured Image from the duplicated page/post?
nl: Uitgelichte afbeelding kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Template from the duplicated page/post?
nl: Sjabloon kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Format from the duplicated page/post?
nl: Kopieer formaat van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Author(page/post author) from the duplicated page/post?
nl: Auteur (pagina/berichtauteur) kopiëren van de gedupliceerde pagina/bericht?

en: Copy Password(page/post password) from the duplicated page/post?
nl: Wachtwoord kopiëren (wachtwoord voor pagina/bericht) van de gedupliceerde pagina/bericht?

en: Copy Comments from the duplicated page/post?
nl: Opmerkingen kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Categories from the duplicated page/post?
nl: Categorieën kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Copy Tags from the duplicated page/post?
nl: Tags kopiëren van de gedupliceerde pagina/post?

en: Save Settings
nl: nstellingen opslaan

en: not detected post
nl: niet gedetecteerd bericht

en: Error copy post
nl: Fout bij kopiëren van bericht

en: Untitled
nl: Ongetiteld
